Съседи - Page 4 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 4 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 4 Vote_lcap15%Съседи - Page 4 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 4 Vote_lcap56%Съседи - Page 4 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 4 Vote_lcap3%Съседи - Page 4 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 4 Vote_lcap13%Съседи - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 4 Vote_lcap13%Съседи - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 4 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 4 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 4 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 4 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 4 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 4 Vote_lcap100%Съседи - Page 4 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 4 Vote_lcap0%Съседи - Page 4 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 4 от 10]

1Съседи - Page 4 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


76Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 6:34 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Специално за неиздържалите,написах тая глава
хе хе благодариммм Съседи - Page 4 72137

77Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 8:21 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Woooow MySpace Впечатлена съъъм, и то многооо!! Този фик става все по-добър, трябва да си го призная MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

78Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 9:10 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Първо успех на изпита Съседи - Page 4 72137 И главата е невероятна Съседи - Page 4 162205 Много се радвам,че Кий и Кати най-накрая си признаха чувствата Съседи - Page 4 58969

http://smiley92.tumblr.com/

79Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 9:18 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Скоро идва поредната глава.Благодаря за интереса.
nasa_ щом казваш че е добър,съгласявам.Все още не съм сигурна,но знам че Сбъдната мечта е по як Съседи - Page 4 15286

80Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 10:44 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

25 глава


Вики седна до Кати и направи на другите знак да излязат от стаята.Те излязоха и Вики прегърна приятелката си.
- Охх Вики какво да правя?Той ще си има проблеми заради мен – каза тя и заплака
- Оххх Кати.....незнам.Почакай утре Оню да поговори с него. – каза й тя тихо
Тя избърса сълзите си и се усмихна.
- Изяохте ли всичко? – попита Кати и преглътна
- Ама ти....недей........ами не – каза тя и много добре знаеше като си промени веднага настроението,след това последваше депресии,простотии.Тя много трудно приемаше да не бъда с любимия си.
- Супер,хайде да ядем.Гладна съм – изправи се тя и се усмихна
- Кати добре ли си? –попита я притеснено приятелката й
- Разбира се.- тръгна да излиза
Вики поклати глава и я последва.
- Кати добре ли си? –прегърна приятелката си Кий
- Да Кий.Умирамот глад-казатяи се усмивка
- Съжалявам Кати,изядох пилето – сведе глава лидера
- Хъонг как можа? –възмути се Темин
- Да,ами нуна сега какво ще дойда- възмути се Минхо
- Спокойно момчета.Знаете ли че мога да издържа един ден без храна усмихна се тя и очите й се разшириха
- Я!Само да съм чул,че не си яла.Искам приятелката ми да се храни – викна ДИвата и скръсти ръце
Всички го гледаха изумени без изключение.
- Какво? – погледна ги той и се изправи.
Дръпна ръката на Кати и излязоха навън
- Абе какво ти става?Да не би да ти изчезват мозъчните клетки или по лош вече нямаш? – развика му се тя,като се влачеше след него
Излязоха навън и той се спря.Обърна се и я погледна сериозно.
- Скъпа.....моля те повече не казвай такива неща – каза той тъжно
- Я,стига си се правил. – ядоса се тя
- Абе ти ще престанеш,знаеш ли какво може да ти стане- развика се той
- Ама ти сериозно... – погледна го очудено Кати
- Ами да,вуйчо ми беше същия,но за да остлабне и накрая почина.Моля те- разплака се той и се обърна с гръб
- Ооо съжалявам Кий,извинявай.Незнаех.Повече няма да говоря такива неща и ще се храня – прегърна го тя и го стисна
- Добре. – затвори очи и въздиша тежко
- Ами айде да ядем,гладна съм. – застана тя и го погледна като котето в Шрек.
- Тцтцтцтц ама знаеш как да си искаш,вземе да биеш нашия Темин – засмя се той и я целуна по челото
- Абе момче,искам ей тук да ме целунеш – каза му тя и посочи устните си
Той се усмихна и впи устни.Докато двамата се наслаждаваха един на друг Джонгхюн се ядосваше в стаята си
“Ще си го получиш Кий.Ако трябва ще направя невъзможното,но Кати няма да ти е приятелка” – мислеше си той и седна на земята.
- Оню? – каза сериозно Вики
- Да скъпа – хапваше си сладко лидера
- Така значи,имал си много приятелки... – започна тя и го погледна ядосано
- Скъпа,какво ти става?Това е било отпреди.....и никоя не може да се сравни с теб – започна да й говори мило
Минхо и Темин се спогледаха и започнаха да се хилят.
- Вие за какво се смеете?- попитаги Вики и те веднага станаха сериозни
- Ами.....
- Темин внимавай.Ако ти се живеее замълчи си – скастри го Дубу
- Оню! – изправи се Вики и го погледна сериозно
- Скъпа сега съм с теб.Нека да прекара една хубава вечер – хапваше си той спокойно и хвана ръката й
Минхо и Темин веднага отидоха вкъщи не искаха да стават свидетели на семейния им скандал.
- Така значи,а искаш ли да се разделим? – каза сериозно тя
Оню хвърли лъжицата и я погледна
- Кажими какво става?Защо ревнуваш?-изправи се той и я погледна сериозно
- Защо не ми каза порано? –възму ти се тя и се обърна с гръб
- Скъпа......не се гордея с миналото ми,но търсих идеал ми и най накрая го намерих – каза й той и я прегърна
- Така ли и коя е тя? –направи се наударена
- Ти любов моя – каза той нежно и застана пред нея
Той прокара ръката си по красивото й лице и се усмихна.Наведе се и нежно я целуна.
Рано сутринта Кати се отправи към сградата на Cube enter.Тъкмо влезе и видя мениджъра на SHINee.
- Добър утро господин мениджър –каза тя и се поклони
- Добро да е – каза той и след малко дойде Джейсън
- Оо добро утро Кати – каза й той и се усмихна
- Добро утро Джейсън – каза тя и се усмихна
- Така днеска подготви момчетата.Ще ходим до Пусан – усмихна се той
- Какво?Пусан? –изненада се тя
- Ами да ти какво си мислиш?Не ти трябва багаж.Всичко го осигурява компанията – усмихна се тойи отиди към мениджъра
Тя кимна и се отправи към работното си място.Изкара телефона си и написа съобщение до Кий:
“Здравей.Извикаха ме в Пусан и незнам колко ще стоим там.Леко пътуване и ги разбийте!SHINee World Forever!”
Тя се усмихна и седна на стола.
- Хей Кати.Какво става? – каза й Junhyung
- Aми нищо.При теб? –усмихна му се тя
- Ами...ела да ти покажа нещо –каза й той сериозно и я дръпна за ръката
След известно време сеозоваха в една тъмна стая.Изведнъж светнаха светлините.
- Изненада! – извика членовете на B2ST
- Уаууу момчета – изненада се тя и покри устата си
- Ами да те поздравимза добре дошла.Останалите са забравили да ти направят парти и ни го направихме вместо тях.Харесва ли ти?- каза най малкия Dong Woon
- Страхотно е.Благодаря ви момчета – каза тя и се огледа
Навсякъде имаше балони,имаше залепени изрезки от списания,с момичета с различни прически и грим,
“Добре дошла в света на B2ST “ – огромен надпис висеше и Кати се засмя
- Хайде ела да хапнеш малко - каза й с усмивка и вкара някоя стъпка Hyun Seung
- Абе братле стига си танцувал,спри се малко – възмути се Gi Kwang и го погледна сериозно
- Добре де спирам се,ама искам да покажа на Кати уменията си – почеса се той
- Момчета ама и аз мога да танцивам – каза наперено Кати и се усмихна
- Така ли?Коя ти е любимата група?- попита я лидера и знаеше че ще каже че са B2ST
- Ами……….. SHINee,ама вие сте ми любими – седе глава момичето
- Какво?SHINee? – неможеше да повярва Ду Жун
- SHINee….браво. – обади се най малкия и сведе глава
- Абе момичета не е длъжно да ни харесва – защити я Junhyung и се усмихна
- Хайде бе,едно момиче казало,че не ви харесва и вие веднага.Жалки сте – каза строго Hyun Seung
- Ами и аз вас харесвам.Найми харесвах Шок,Спешиал и Сум(Breath).Невероятни песни са – усмихна се тя
- Ама ти наистина ли? – изненада се Yoseob,който замалко щеше да се разплаче
- Дам. Every day I shock (shock! ), every night I shock (shock! ). – запя тя и започна да танцува
- Кекекеке страшна си – каза Ду Жун и започна да ръкопляска
- Хайде хайде оставете момичето.Скоро ще отпътуваме за Пусан.Хапни сище имаш нужда – скара се Gi Kwang
- А няма нищо обичам да танцувам.А да попитам за колко време ще останем в Пусан? – отвърна момичето тихо
- Ами около 3 дни. – каза лидера и се усмихна
- Ще те заведа на едно място много е красиви – каза Yoseob и я прегърна
Тя леко се отдръпна и го погледна.Той я погледна странно и премига.Тя си взе един сандвич и бавно отхапа.
- Момиче яж,няма да ходиш за Мис Корея – усмихна се Hyun Seung и й подаде още 2
- Но...вие няма ли да ядете? – попита тя и ги погледна
- Абе ни се наядохме.След час тръгваме и ще видиш нашия мениджър не спира да плюска – засмя се Junhyun и се хвана за стомаха
- Tтцтцтцц ако се движиш с мениджъра,незнам на кое животно ще заприличаш – замисли се лидера
- Ами той мениджъра пори въздуха като кит-каза макнето и отпи от шешето
- Я!Ти малкия откога ги вадиш такива лафове – изненада се Hyun Seung и го погледна подозрително
- Хъонг ту ги вадя ту не,както дойде – засмя се на изражението на неговия хъонг
- Оффф жива да не бях – каза Кати и отхапаот сандвича си
- Сега и ти….аааааа.Да знаете само аз мога да ръся лафове- възмути се Hyun Seung
- Добре хъонг не се притеснявай –смигна макнето на Кати и тя му отвърна.
В това време SHINee пътуваха за Инчон.
- Хъонг каквоти става?-каза Темин на Джонгхюн
- Мръдни се малкия,заемаш много пространство – скара му се Динно
- Хъонг ама Темин не е заел многомясто – защити го Минхо
- Ти да мълчиш,по голям съм от теб – погледна го злобно
- Я Джонгхюн спри се.Знам че те боли,че не си с Кати,ама не си го изкарвай на нас.Разбра ли?Аз съмпо голям от теб и ще ме слушаш- развика се Оню и му беше тежко че е далеч от Вики
- Абе вие за едно момиче ли се карате – включи се мениджъра
- Хъонг тя не е само едно момиче,тя е специална – каза Динно и го погледна
- Ти не си наред – отвърна му мъжа
Кий от половин час гледаше телефона си.Препочиташе смс на Кати и се чудеше да ли да изпрати или да остави така нещата.
“Оххх какво да правя?Надявам се мениджъра да се вслуша в думите на Оню хъонг.” – затвори очи Дивата и лидера леко го побутна.
- Да хъонг – каза тихо той,като отвори очите си
- Спокойно Кий.Всичко ще е наред – каза му тихо Дубу
- Хъонг ще откача.....сигурно много ти липсва Вики – отвърна му той и сведе глава
- Дам липсва ми,и на теб ти липсва Кати .... – натъжи се Оню
След известно време те стигнаха Инчон и Минхо се потупа по гърдите.
- Аххх колко е хубаво-въздъхна той и се огледа
- Тцтцттц всеки път го казваш – усмихна му се младока
- Искам като имам приятелка,да я водя тук – усмихна се Фламинг Харисма
- Абе вие....какво ви става.Минхо близките няколко години няма да имаш приятелка.Работи усърдно – хвана се за сърцето и си изкара от джоба лекарствата
- Хъонг добре ли си? – попита го Минхо и Оню
- Ще съм добре,ако правите каквото ви казвам – каза им сериозно той
Кий въздъхна и имаше чувстваше,че нещата няма да станат както той иска.Те се запътиха към хотела и Кий вървеше последен.Блинги започна да сеоплаква отвсичко:времето,хората,движението и т.н
- Джонгхюн престани най накрая.Не мога да изтрая повече мърморенето ти – скара му се мъжа
- Хъонг докато не ми позволиш да бъда с Кати,няма да спра – каза му сериозно Динно
- Я не е честно,дай и аз да почна.Хъонг не е честно,нему позволявай – развика се Кий и се паникъоса
- Да не мислиш,че ще му позволя,зарадимърморенето му. – направи физиономия и тръгна напред
- Айшшш Кий,мизерник такъв.Кой ти е казал,да се месиш? – бутна гоДжонгхюн
- А на теб кой ти е казал че Кати е твоя приятелка,тя е моя.Разбра ли? – сопна му се Дивата и не издържаше повече
- Хаха твоя,ти не знаеш как даседържиш с нея.Остави това на професионалистите – изфука се той
- Хахах добре playboy-чо,но тя не ги обича така – каза му сериозно той
- Какво? – изненада се той
- Тя ги мрази – погледна го злобно
“Нядавам се да е истина,но ако беше щеше да е с него,а не с мен” –мислеше си Кий.
Динно се намръщи и тръгна напред.След около 20 минути те се настигнаха в хотела и всекиси имаше собствена стая.Дивата свали дрехитеотсебе си и легна.
“Мила.....оттоке”-въздиша той и погледна телефона си.
Изведнъж получи съобщение.Той го отвори и видя нейна снимка,как яде рамен.
“Сега ядем с B2ST и техния мениджър.Малеее тоя човек как яде.Ти какво правиш?”
“Уауууу тя.....е толкова сладка” – засмя се той и се усмихна


81Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Сря Яну 05, 2011 9:04 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Съседи - Page 4 162205 Съседи - Page 4 124908

http://smiley92.tumblr.com/

82Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Сря Яну 05, 2011 10:07 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готина глава, на мен лично този фик ми е по интересен от "Сбъдната мечта", не че той не е ама предпочитам SHINee, които не са обратни xD :D

83Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Сря Яну 05, 2011 5:13 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Съседи - Page 4 68960 харесва ми Съседи - Page 4 573765

84Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Сря Яну 05, 2011 9:57 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

26 глава



В това време Кати се нахрани и наблюдаваше как мениджъра им изяждаше около 1 кило рамен,една голяма купа бибимпап,няколко купички кимчи плюс още няколко ястия.
“Абе тоя наистинаяде много”-изуми се Кати и го гледаше
-Недей да го гледаш така.Изнервя се –прошепна й в ухото лидера
Тя отмести поглед и се огледа.След малко се изправи и отиди в тоалетната.



2 дена по късно


Момчетата пътуваха към вкъщи.
- Йеееее най накрая -провикна се лидера
- Хъонг тихо малко спи ми се – каза Темин и се обърна на другата страна
Кий гледаше снимката,която тя му ме пратила преди два дена.Той не се обади,но и тя също.
- Кий обади й се – каза му тъжно лидера
- И какво да й кажа.Здравей Кати,ами мениджъра ми забрани да те виждам –кресна Дивата и хвърли телефона си
- Кий успокой се –каза му мъжа
- Няма да се успокоя хъонг.Ти не разбираш – щеше да запла че той
- Хей тихо недей. – прегърна го лидера,и не му се мислеше ако беше на негово място.
Дубу извади телефона си с едната си ръка и набра номера й.
- Ало – каза той с усмивка
- Да Оню.-усмихна се тя

Той сложи телефона на ухото на Кий и Кий чуваше най мелодичния глас.
- Алооо.Ехоооо –викна тя
- Ало-каза Кий
- Кой е на телефона?-попита тя
- Аз съм Кий – каза той тъжно
- Здравей Кий как си –смени тона тя
- Здравей.А ти как си? – отвърна й той и погледна към лидера
- Добре съм.Тук с момчетата се забавляваме.Пусан наистина е много красив град –усмихна се тя и беше щастлива
- Радвам се.Аз.....трябва – започна Дивата,но Оню г о сръга и го погледна злобно
- Аааа сигурно си зает.... – снижи тона той
- Не,не съм зает.Ни сега се прибираме – повиши тон той и мениджъра го гледаше
- Супер.Тъкмо ще си починеш – подскочи Кати и се зарадва
- Виж Кати,като се прибереш трябва да поговрим –каза той сериозно
- Кий знам какво ще ми кажеш –каза му тя сериозно
- Така ли? –изненада се той
- Да.Мениджъра ти е забранил да се виждаш с мен,нали? –каза с тъжен глас тя
Настъпи мълчанието.Той стоеше и гледаше мениджъра.
- Хей Кати хайде идвай.Ще играем на една игра – извика я Yeoseob и я задърпа
- Чао Кий – каза тя и му затвори
- Чакай Кати.Моля теееее – крещеше той но беше твърде късно.
Той подаде телефона на Оню и сведе глава.
- Хъонг спри колата – каза сериозно Кий
Колата спря край пътно и Дивата слезе.Погледна за последен път снимката й и сеусмихна.
“Любов моя.....Исках да ти кажа че те обичам повече от всичко” - помисли ситой и хвърли телефона си
- Я Кий какво правиш? – развика се мъжа
- Хъонг вие тръгвате.Аз ще се прибера сам – каза той сериозно и погледна към останалите
- Но какво.......- шокира се мениджъра
- Кий качвай се веднага,недей да се дръж така – скара му се лидера
- А как искаш да се държа.Момичето коетообичам,няма да видя повече.Постави се на мое място,ако не виждаше Вики..... – викаше с колкото глас има
Дубу сведе глава и знаеше,че е прав.Щеше да се чувства ужасно ако не я виждаше.Той тръгна напред със сведен глава.Лидера не можеше да го гледа така.Той слезе и го задърпа.
- Я пусни ме.Няма да видя повече Кати – развика му се и се опита да се измъкне,но Оню бе ял твърде много и сега беше като СуперМен
- Стига......мислиш че тя иска да те види така. – скара му се лидера,докато влизаха в колата
- Добре.Нека да стане по твоята хъонг и по твоята,но ще ви направя черен,най вече на теб хъонг – гледаше към мениджъра злобно и скръсти ръце
В това време Кати се забавляваше с момчетата и макар и да й личи,тя мислеше за разговора си с Кий.
- Хей Кати какво има?Виждаш ми се замислена-попита я Ki Kwang
- Нищо просто... – каза тя и пррглътна
- Ти сега ми каже кой е тоя простак....ще го пребия – стисна ръката си в юмрук и погледна злобно
- Не никой...... – поклати глава и сведе глава
- Да бе аз съм африканец.Кажи сега на батко,кое момче ти грабна така сърцето – умираше от любопитство
- Я вие за какво си говорете – присъедини се Junhyung и ги погледна
- Нищо – отрече тя
- Да бе,влюбена е –потупа е по рамото
- А да те пребия искаш ли?-погледна гозлобно
- Аааа нуна не бъди такава...... – погледна я плахо той
- Сериозно ли? - изненада се Junhyung
- Кой е влюбен?- попита лидера и останалите се присъединиха
Кати изпуфтя и извъртя очи.
- Момиче няма измъкване от нас.Споко ще си остане между нас – каза лидера и се усмихна
- Сериозно ли? – попита тя и ги погледна
- Естествено – отговориха те в един глас
- Добре.Ами момчето е......Кий – каза тя тихо
- Какво?Кий от SHINee ли? – попита Yoseob и се шокира
Тя кимна и всичките я гледаха като гръмнати.
- Абе момиче....не си наред. – каза макнето
- Защо?-попита тя
- Защо ли,ами техния мениджър може да е добър,но само в работата си.Негое грижа за тях,а само да изкара пари на компанията – възмути се той
- Прав е.Аааа Кий значи,той е много добър.С него сме приятели.Да му се обадя ли? – отвърна й с усмивка Hyun Seung
- Не,не няма нужда – започна да ръкомаха тя
- Но защо?Скарахте ли се? –попита JunHyung
- Ами мениджъра му е забранил да се виждаме – каза тя и сведе глава
- И тук е време да се появят твойте спасители – отвърнаха те в един глас
Hyun Seung му набра номера,но оператора му каза чему е изключен.Направи кисела физиономия и се обади на лидера.
- Хей Оню-ши,аз съм Hyun Seung от B2ST - каза учтиво той
- Оо здравей как си? – изненада се лидера
- Ами добре.Можеш ли да ми направиш една услуга.Да кажеш на Кий да дойде,имам нещо да му кажа – каза му сериозно
- Добре.Скоро ще стигнем Сеул – каза тихо той и погледна към Дивата
- Супер.Благодаря ти – усмихна се той и затвори
- Мисията изпълнена – зарадва се той и започна да танцува
- Ама ти какво направи сега? – възмути се тя и го погледна сериозно
- Нуна скоро ще ми благодариш.И повече не бъди тъжна – усмихна се той и я прегърна
- Хейййййййй недей да я прегръщаш – отдръпнаха го другите и го удряха на шега
След около половин час SHINee слязоха от мини васа и лидера сеплесна по лицето
“Ама че съм глупав......ама и той...офффф.Как да отиде Кий,като си на майната си бе”- помисли си лидера и се ядоса
В същото време Hyun Seung се усети че не са в Сеул.
“Офффф мамка му......”-помисли си той и извади телефона си.
- Оню-ши аз се обърках.Утре ще пристигнем към обяд.Кажи му да дойде тогава- каза му тъжно той
- Да,тъкмо щях да ти се звъня.Тцтцтцтц......много ли вятър има там –отвърна му и започна да цъка
- Вятър ли?Няма..... – очуди се на въпроса му
- Тъй като гледам има.....и е издухалмозъка братле- засмя се Дубу
- Оффффф хайде.Доскоро – изпуфтя Hyun Seung и затвори
Оню седна в кухнята,а Дивата четеше някакво списание.
- Хъонг гладен съм – каза младока и стомаха му издаваше някакви странни звуци
- Синко....мама е на почивка в момента.Сготви си сам-не отделяше поглед от списанието
- Ама аз ще умра от глад.Онюпомогни ми –каза тъжно момчето
- Хей малкия не си единствен.Аз няма да си хапвам от любимито ми пилешко – изпуфтя той и подпря главата си на ръката си
Темин тропна с крак и отиди в стаята си.
- Кий... Hyun Seung каза утре да минеш да го видиш – каза му сериозно
- Така ли?Нещо да не е станало? –притесни се той и го погледна
- Незнам,ама изглеждаше доста сериозен – погледна го тъжно Дубу
- Хъонг дай да му се обадя.Ами ако естанало нещо – помоля го Дивата
Оню кимна и му подаде телефона.
- Ало –каза женски глас
- Ам...търся Hyun Seung – каза тихо Кий
- Един момент – отвърна Кати и не подозираше,че това е Кий
- Ало – каза Hyun Seung
- Ало хъонг какво става?Да не е станало нещо? – започна да се притеснява Кий
- Оффф Кий не почвай пак...просто искам да се видим.Нищо не е станало престани да се разтревожиш – скара му Hyun Seung и извъртя очи
- Добре хъонг.Ти иначе как си? – попита гоДивата
- Ами добре,имаме си страхотнагримъорка.Казва се Кати и момчетата много я харесват – задейства плана си
- Какво?- шокира се той
- Ами надявам се скоро даизбере един от нас – усмихна се той дяволито
- Анде!!!!!Не може!-изписка Кий
- Но защо? –попита го очудено
- Ами.....не я познавате....може да има лош характер- измисли набързо той
- Охооо лош ли...не Кий,днеска цял ден се забавлявахме с нея.Правихме много неща – каза му той и искаше да гонакара да ревнува
- Аййшшш хъонг..... –възмути се той
- Хей Кий,мен не ме държат толкова изкъса като вас –отбеляза той
- Да верно- снижи тон той
- Хей мой човек,ако си харесаш някоя мацка,която наистина заслужава,не я изпускай.Ще съжаляваш – посъветва го той
- Е как да стане като имам такъв мениджър-въздиша тежко той
- Абе ти слушаш ли ме?Я кажи сега някоя грабна ли ти е сърцето?-попита го той
- Хъонг нали знаешче имамвисоки стандарти – възгордя се Кий
- Знам та мръснико.....ама знамли някоя може да ти е грабнала сърцето – искаше да сипризнае
- Няма такава хъонг –снижи тонаи сведе глава
- Айгоооо...момченце ако скоро не грабнеш някое момиче,ще те спукам от бой да знаеш – заплаши го той
- Да хъонг – каза той смирено
- Хайде батко заминава че трябва да работи – засмя се Hyun Seung




Последната промяна е направена от minho1985 на Сря Яну 05, 2011 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път

85Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Сря Яну 05, 2011 9:59 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Надявам се да не е била много къса главата.Сори,ама тоя изпит много ме изнервя и самокатопиша намирам спокойствие Съседи - Page 4 7878

86Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Сря Яну 05, 2011 10:13 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Как ще е къса страхотна е главата даже вече нямам търпение да разбера какво са намислили момчетата, че да ъберът Кати и Кий Съседи - Page 4 752689 А за изпита не се изнервяй много ще ти стискаме палци и всичко ще е ок Съседи - Page 4 573765 ( аз като имам изпити си мисля, че е обикновенна контролназа да не се изнервям Съседи - Page 4 119963)

87Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Сря Яну 05, 2011 10:38 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

- Хъонг гладен съм – каза младока и стомаха му издаваше някакви странни звуци
- Синко....мама е на почивка в момента.Сготви си сам-не отделяше поглед от списанието
- Ама аз ще умра от глад.Онюпомогни ми –каза тъжно момчето
- Хей малкия не си единствен.Аз няма да си хапвам от любимито ми пилешко – изпуфтя той и подпря главата си на ръката си

Ех,ако не е Кий,ще умрат от глад Съседи - Page 4 312545 Супер е главата.Интересно ми е какъв е плана на момчетата,за да съберат Кий и Кати Съседи - Page 4 792227 И не се тревожи за изпита...FIGHTING!!! Съседи - Page 4 162205

http://smiley92.tumblr.com/

88Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 5:59 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Уникална глава, много интересно се развиват нещата Съседи - Page 4 741224

89Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 11:36 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Още неиздържали има ли?Ето я поредната глава,надявам се да ви е харесала.




27 глава

- Добре хъонг до утре –отвърна му Дивата и се усмихна
- Чао малкия –засмя се той и затвори
Кий подаде телефона на лидера и сведе глава.
- Кий какво ти каза? –попита го лидера
- Всичко е наред – лекосе усмихна и седна обратно
Изведнъж се позвъня на вратата и Оню по бърза да отвори.
- Хей Вики –каза й той
Almighty Кий като чу че идва Вики и веднага отиди в стаята си.Вики и лидера влязоха в кухнята и Дубу се изненада,че Дивата го няма.
- Оо Кий къде изчезна?- очуде се той и се почеша
- Разбрах какво е станало....- каза Вики и се натъжи
- Кати как е?-погали я по лицетотой
- Не е добре.Чувства че ще се побърка –извъртя очи тя
- Кий вече се е побъркал – изпуфтя той и се отдръпна той
- Какво? – изненада се тя
- Дам,той хлътнал до уши.Хвърли си телефона,даже искаше да върви пеш от Инчон до тук – седна лидера и я придърпа към себе си
Тя седна в скута му и го прегърна.Той я целуна по челото и я притисна към себе си.В това време Кий започна да танцува на Мис А песента.Докато танцуваше през ума му минаваха мисли за Кати и за тяхните хубави моменти.В другата стая Джонгхюн точеше ръце и се радваше че Кий страда.Сега трябваше да накара Кати да го хареса.
“Ама как да стане.Трябва да бъда като Кий ли?!Аааааа не дума да не става....не мога да се правя на Умма”- размишляваше Динно и от време навреме гледаше един лист с ноти
В това време Кати и момчетата отидоха в караоке бар.Кати започна да пее първо Shock,Special и накрая Breathe.
- Уаааууууу момиче.Супер си! – зарадва се лидера и изпина екс соджуто
- Хъонг стига си пил,не ти понася добре алкохола. –каза малнето и се опита да му взе чашката
- Абе малкия бегайтука,не разбираш сега – стросна му се Ду Жун
Малкия се отдръпна и Junhyung застана на негово място.Взе чашката и ботулката и ги сложи на другата маса,която се намирапе на 50 метра от тях.Тъкмо да му се скара и залитна,останалите момчета го хванаха.
- Съжалявам Кати,трябва да се прибираме – натъжи се Yoseob
- Няма нищо,всичко е наред – разроши му косата и се усмихна
Момчетата се почувстваха ужасно и супер тъпо че развалиха вечерта на Кати.Те се прибраха по найбързия начин и сложиха лидера да си легне.Останалите членове побързаха да си легнат,но Кати не беше в настроение да спи,единствено Кий й беше в главата.Тя легна в леглото си и изведнъж се справи.Добре че си беше взе лаптопа.Провери в фен сайтовете и гледаше тяхното представяне.
“Уауауа мойте цуцитата.....аххх Кий......”-помисли си тяи се натъжи.Изтегли си клипчето и провери за снимки.
“Майко мила......много съм пропуснала.Сега ще има цяла нощ да тегли “ –прилоша й,но това й бе перфектно занимание.Някаде към 5 часа сутринта тя си легна.Нямаи 20 минути исепочука на вратата.Тя се изправи и започна да си мърмори под носа.
”Тцтцтцт.....някой да е виждал такъ филм........ебахти тъкмозаспивах”-помисли си тя и отвори вратата.
- Добро утро Кати,съжалявам че те събуждам но след малко си тръгваме обратно за Сеул – каза й с усмивка Джейсън
- Добро утро и на теб –каза му тя и се прозя
- Така имаш един час –каза й той сериозно и си тръгна
“Уаау пич изречението направо ме събуди.На какъв ми се правиш на големия професионалист или на тясния специалист” – посмисли си тя,докато затваряше вратата.Кати набързоси напъха дрехите в куфара и си извади дрехи запътуването и се насочи към банята.Кий в това време се събуди и удари по леглото.Стана и започна да се облича.След като сеоблече отиде в кухнята.Направи си кафе и седна.
“Кати.......липсваш ми”- помисли си той и си спомни първия ден когато я видя.Дивата си изпи кафето,взе якето си и излезе.
В това време B2ST и Кати пътуваха обратно за Сеул.През целия път тя не обели и думичка.Момчета се опитваха всячески даяразвеселят,но не се получаваше.
- Хей Кати,какво има? –попита я Джейсън
- Нищо просто ми се спи много.Четох цяла нощ –каза тя и се прозя
- Тцтцтц абе момиче......хайде заспивай.Сегакатосеприберем се прибираш направо вкъщи –скара й се той
- Ама...аз....неми се прибира вкъщи.Мога да работя – отвърна тя и очите й се разшириха
- Не отиваш си и точка.И без това няманикаква работа за теб днеска – каза й той и се намръщи
- Добре –сведе глава тя
- Хъонг можели Кати да ни гледа как тренираме –попита лидера Ду Жун
- Разбира се.Даже ще ви поръчам храна – каза им мениджъраи се замисли,от кой ресторант да поръча
- Добре че са тренировките,иначе да сме заприличали на прасета –оплака се Yoseob
- Верно,оххх не ми се мисли,мениджъра каквоще ни поръча – зарида JunHyung
- Оххх само да е корейско –замчта се Кати
- Какво?Ти обичаш корейска храна? –изненада се всички
- Дам,всичко обожавам,ама вие как попмнете имената.На мен ми е много трудно. – направи кисела физиономия
- Хахаха Кати уби ме за пореден път – отвърнаха момчетата
- Защо?По хубава от корейската храна няма – намръщи се тя и като сесети закимбап,рамен и другите вкусотии дето е яла се облиза
- Хъонг поръчай корейска храна.Няма значение какво –каза Hyun Seung и направи тъжна физиономия
- Охоооо супер.Давай Кати,тея момчета не ги слушай,ни ще изядем храната,те ако не искат – засмя се лидера
- Точно така – кимна тя и се усмихна
В апартамента на SHINee Оню се събуди и погали любимита си.Той я целуна по челото нежно и се отдръпна.Тя се размърда и отвори очи.
- Добро утро-каза тя и се усмихна
- Добро утро спяще красаваце –отвърна й с усмивка лидера
- Как спа? –попита го тя
- Добре,щом ти си до мен – отговори той и отмести един кичур коса от лицето й
- Лъжец- усмихна се тя и се изправи.
Той я дръпна за ръката и я целуна страстно.Хормоните на Вики веднага се разбушуваха и едва се сдържаше.
“Още е рано....рано е....ама как да се сдържа...желая го” – мислеше си тя и веднага се отдръпна
- Хей какво стана?Ела тука – каза Дубу и я погледна тъжно
- Няма,днеска започвам с мюзикъла – каза тя тъжно
Лидера се изправи и отиди до нея.
- Ще ми липсваш.Не се притеснявай,ще се справиш- окуражи я той
Тя го прегърна силно и се усмихна.
След около 30 минути B2ST и Кати слязоха от мини вана и се насочиха към сградата на Cube enter.Кий в това време беше обиколил няколко магазина и се сетиче трябва да ходи в Cube enter.Той взе едно такси и се насочи натам.Той слезе и погледна към високата сграда.Преглътна и влезе.Дивата видя мениджъра и го попита за Hyun Seung.Кий тръгнакъм студиото,където тренират.Той стигна и отвори вратата.Влезе вътре и си глътна езика.Кати сеизправи и го погледна.
- Оо Кий то дойде – зарадва се първо Hyun Seung
- Ама той какво прави тук?- зачудиха се другите
- Хъонг азмай трябва да си тръгвам.Виждамче сте заети – не откъсваше очи от Кати
- Глупости,аз те извиках.Идвай сега след малко мениджъра,ще донесе храна – повиши тон той
- Аз ще си тръгвам – каза Кати и тръгна да излиза
- Яяя Кати елатука,къде си мислиш че отиваш.- скара й се лидера,като разбра намеренията на Hyun Seung
Tя се върна и седна.
- Я сега покажи как танцуваш,като чуеш Шок – започна да пляска малкия
- Ама аз.... – искаше да се измъкне
- Няма.....хайде покажи ни- каза й Junhyung
- Добре – смири се тя
Те пуснахамузиката и тя започна да танцува.Дивата я гледаше като някакъв фен
- Hyun Seung ама той е хлътнал – прошепна му лидера
- А добро утро свате – засмя се той
- Значи мисията ни е да ги съберем – повдигна си едната си вежда той
- Браво Шерлок – потупа го по рамото
Кати се спря да си отдъхне.Кий и останалите момчета и ръкоплякаха.
- Кий – започна Hyun Seung
- Да хъонг – отвърна му той
- Вчера като си говорихме....помисли над съвета ми – каза му той и повдигната едната си вежда
- Ами всъщност да.... – сведе поглед той
- И? – подкани го
- Знаеш как стоят нещата с нашата компания,нали?! –очите му се разшириха и погледна към Кати
- Абе ей ще те пребия...престани – изпрева се Hyun Seung и го погледна злобно
- Я какво става?За какво се карате толкова? – попита ги лидера и ги погледна
- Нищо той знае – приближи се той към Дивата
- Добре.Но последижите,ти знаеш много добре какво ще стане,ти ще си виновен – изправи се Кий и го погледна ядосано
- Хей момчета не се карайте – намеси се Кати
- Ние не се караме Кти,просто си говорим –не й обърна внимание Hyun Seung
- Спокойно Кати,няма да се сбием.Нали така хъонг? – казайКий и я погледна
Тя също го погледна и двамата се гледаха продължително.
- Я си вземете стая – обади се Junhyung и се усмихна
Кати се обърна и се изчерви.Той хвана ръката и се мигновенно се обърна.
- Кати трябва да ти кажа нещо,щях да ти го кажа по телефона,но си помислих чепо телефона не е добра идея – започна той и гледаше нежно
- Знам каквоще ми кажеш.Аз ти го каза тогава – каза тя ядосано
- Да това и още нещо.......и макар сега да се почувствам неловко – започна той и падна на колене и я гледаше
- Кий какво правиш?Ставай – паникъоса се тя
- Искам да ти кажа....че съм влюбен в теб.Искам да бъдеш моя приятелка и не ме интересува мениджъра ми какво иска. – каза й той нежно и момчетата от B2ST започнаха да свирят и да ръкопляскат
- - Уау Кий страшен си – каза лидера и се усмихна
- Давай Кий.......айде Кати...какво му мислиш –каза макнето и започна даподскача
- Кий....аз.....незнам какво да кажа – мигаше на парцали тя
- Кажи ми че меобичаш – усмихна се той
- Да обичам те...но .... – каза тя и Дивата веднага се изправи и впи устни в нейните
- Горчиво,горчиво! – викаха момчетата

90Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 4:56 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Е много е готино, ся само остана и сватба да вдигнат Съседи - Page 4 312545

91Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 5:46 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Съседи - Page 4 68960 И аз започнах да пляскам даже Съседи - Page 4 68960 много се радвам за тях много готина глава Съседи - Page 4 573765

92Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 10:24 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

- Hyun Seung ама той е хлътнал – прошепна му лидера
- А добро утро свате – засмя се той
- Значи мисията ни е да ги съберем – повдигна си едната си вежда той
- Браво Шерлок – потупа го по рамото

Омо главата е невероятна Съседи - Page 4 68960 Много са сладки Кий и Кати Съседи - Page 4 752689

http://smiley92.tumblr.com/

93Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 11:17 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

28 глава


Kати се отдръпна и му зашлеви един шамар.Той си докосна бузата и я погледна шокиращо.
- Простак – каза му тя и се усмихна
Кий също се усмихна и момчетата се чудиха какво става
- Я Кати,защо постъпваш така с момчето? – попита я Hyun Seung и не можеше да повярва
- Просто така... – засмя се тя
Дивата я дръпна къмсебе си и я прегърна.Изведнъж телефона му звънна
- Ало – каза той и се обърна с гръб
- Кий къде си? – попита го лидера
- Хъонг забрави ли,че Hyun Seung хъонг ме извика и сега съм с него – каза му спокойно Кий
- Ооо да,сори.Измислих начин да убедим мениджъра,не се тревожи – отвърнаму лидера
- Наистина ли?Ооо хъонг – натъжи се той и беше изненадан,че Оню прави всичко по силите си,за да е щастлив
- Я не ми се размеквай.Хайде трябва да затварям,че моята ще ме изяде след малко – леко се намръщи Оню
- Какво?Хах хъонг....моята....ще ме изяде.Затварям че ми дойде твърде много информацията – започна да се смее от смях Кий и затвори
- Какво стана Кий? – попита го сериозно Кати
- Аааа нищо...просто Вики сега ще яде Оню – каза й с усмивка и двамата избухнаха в смях
- Така момчетата нашата мисия е изпълнена – плесна с ръце Hyun Seung и погледна към другите
- А хъонг нееее.......не е изпълнена.Кий когато искаш идвай и я виждай,аз ще ти помогна.Не искам да виждамнуна да страда – каза малкия и сведе глава
- Какво?Да не си плакала? – обърна се към нея Дивата
- Аз....ей Dong Woon..... – погледна го сериозно
Кий хвана раменете й и я погледна сериозно.
- Кати какво и да става,моля те недей да плачеш – помоли я той и я гледаше тъжно
- Кий......няма да стане...все нещо ще се случи... – каза тя и се обърнакъм момчетата
- Споко братле,ние ще я пазим.Аз вече я чувствам като сестра – каза лидера и го погледна сериозно
- Точно така,тя е наша сестра и ще я пазим – отвърнаха един по един останалите
- Благодаря ви момчета. – усмихна се Кий
Лидера побутна ругите и им направи знак,да се махат и да оставят влюбените гълъбчета.Те набързо се изнизаха и Кий и Кати се изчервиха.Те седнаха и се погледнаха.
- Как беше в Инчон?- попита тя
- Супер беше,но щеше да бъдеоще по яко ако ме гримирваше.- усмихна й се той и хвана ръката й
- Искаш ли да те гримирам? – каза му тя и повдигната едната си вежда,като се съмняваше,той да се съгласи
- Разбира се.Каквото искаш прави с мен,аз съм твой – сложи ръката й насърцето и говореше нежно
Тя отдръпна ръката си и се изчерви.
- Кий трябва да ти кажа нещо.Трябваше да ти гокажа по рано .... – започна тя
- Слушам те... – усмихна се той
- Аз харесвам едно момче....... – каза тя тъжно
- Какво?Значи си си играела с мен? – изправи се той и сълзите му се стичоха
- Чакай...не е вярно...не ме изчакваш значи.....Момчето което харесвам.....не което обичам....това си ти Кий – ядоса се тя,после снижи тона и го гледаше в очите си.
Кий изпищя,повдигна я и я завъртя.Бавно тя сеспусна към него и се целунаха нежно.
В това време лидера умираше от страх.
“Майко милааааааааа.....какво да правя...”-мислеше си той.Вики го целуваше по врата и страстта я бе обвзела.Той също отговоряше на целувките й ,но не беше подготвен.Тя съблече фанелата му и започна бавно да целува тялото му.Дубу имаше чувството че изгаря целия,щом тя го целунеше.Оню я придърпа към себе си и се изправи.
- Какво има? – попита го тя очудено
- Виж....Вики...аз те харесвам.....много...но не мислиш че е малко рано-каза едвам едвам той
- Оню и аз те харесвам,но какво да направя,като те желая – каза тя и го целуна
Дубу като чу тези думи веднага впи устни в нейните.Той започна да й съблича фанелата и всичко,което носи на себе си.Лидера бавно проникна в нея и тя изпъшка.Те се гледаха и си обменяха по някоя друга страстна целувка,която продължаваше докато им свърши въздуха.Двамата се докосваха и искаха да запомнят това прекрасно изживяване.Двамата легнаха и лидера галеше тялото й и я гледаше.
“Толкова е ....съвършенна” – мислеше си той и нежно я целуна.Вики се усмихна и се сгуши в него.Tя затвори очи и искаше така да си останат завинаги.
В това време Динно се наконтваше за срещата си с Кати.
“Сега емой ред Кий.Кати ще бъде моя”- мислеше си той и си опряваше косицата.Изведнъж телефона му звънна.
- Ало –каза той
- Хей Блинги – каза Кий весело
- Кий защо си весел? – изненада се той
- Ами тъкмо Кати ми каза че ме обича...не е ли страхотно – подскачеше от радост Дивата
- Кий! – стросна му се Кати
- Ти си сега с Кати?! –шокира се той
- Да и ще отидем някъде.АКо искаш се обади на мениджъра братле,не ми пука – погали Кати и се усмихна
- Айшшшшшш –отвърна Динно и затвори.
Блъсна телефона си в земята и проакра ръка през косата си.
- Хахах върнах ти го – усмихна се дяволито той
- Кий,защо си такъв? – попита го Кати и го погледна сериозно
- Скъпа,той издава всичко на мениджъра.Той иска да е със теб,не аз. – възмути се той
- Кий... – изпуфтя тя
- А не,немеобвинявай.Заслужи си го.. – погледна я сериозно той
- Fine.But honey….. I want to kiss u – каза му на английски тя
- Me too my sunshine star.I love you – отвърна й той с много сладък акцент
Тя му се изплези и тръгна да излиза.
- Къде отиваш? – попита я той и тръгна след нея
- Трябва да се прибира искам да се изкъпя,да си сменя дрехите и на всичкото отгоре не съм спала – отвърна тя и извъртя очи
- Защо не си спала?- попита я той
- Ами не е лесно да си фен.Цяла нощ съм теглила толкова снимки,че чак лаптопа ми изглеждаше като снимка и се чудех дали е истински – погледна го сериозно тя
- Ама всички фенове са така....? – очуди се той
- Оффф естествено.......ако трябва да чакалим кога ще излезе MV,стоим будни....какво си мислиш – скара му се тя
- Добре де...не ми викай- повиши тон той
- Какво?Викам ти?!Опуши си ушите – погледна го сериозно
- Не искам да се караме- каза той тихо
- Че кой се кара?! – погледна го въпросително
- Ти кой! – отвърна й той и я хвана за ръката
- Пусни ми ръката – скастри го тя
- Добре.Аз трябва да тръгвам – каза той сериозно и тръгна напред
- Кий чакай....не си тръгвай – каза му тъжно тя
- Кати....зашо се държиш така? – попита ятой и застана в поза ф
- Защото може някой да ни види – измърмори си го под носа
- Оффф туй ли било,момиче повече недей да правиш така.Плашиш твоя Оппа – извъртя очи той и се усмихна
- Оппа? – загледа го очудено
- Ами да- леко се усмихна
- Оппа купи ми шоколадче – каза тя сладко
- Оппа друго ще ти даде – каза той с тънък глас
- Какво ? – погледна го стил “Дай дай ми”
- Целувка – усмихна се той
- А не без такива.....шоколад с целувка или обратно ммм.....няма значение – сбръчка носле тя
- Айгоооо.........идвай у нас... – каза той и я дръпна за ръката
- Оппппаааааааааа – извикя тя,като се влачеше след него
В това време в апартамента на Вики,двамата се обличаха,то ако може да се нарече обличане.
- Скъпа....ммммм....така си много секси – огледа я Оню и катозабеляза дългите й крака,погледна нагоре бе само по риза.
- Скъпи трябва да тръгвам- каза тя сериозно,но лидера не слушаше,той започна да разкопчава копчетата и я целуваше по врата.
Вики колкото и да се съпротивляваше не можеше да устои.Той хвърли ризата,повдигна я и целуна страно.
На долния етаж се вълнееше буря.
“Неееееее,неможееееееее.Кий ще те убия със собствени ръце.Кати емоя” -блъскаше той





94Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 11:18 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

съжалявам ако ви е била тъпа главата.Аманещо неми идва музата,айшшшш тоя изпит

95Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Чет Яну 06, 2011 11:27 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Еееее ти пъккк ако на туй му викаш тъпа глава ...незнам коя глава ще е умна Съседи - Page 4 124908 Главата си е суперр Съседи - Page 4 573765

96Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 6:24 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много яка глава, а Блинг Блинг ся не разбрали че не е негова Съседи - Page 4 741224

97Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 8:17 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина главата Съседи - Page 4 162205 Вярно Блинги не разбра ли,че няма да има Кати..да си намери някоя друга Съседи - Page 4 951866

http://smiley92.tumblr.com/

98Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 8:45 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Така искам да споделя,че утре ми е хамавия изпит.Стискайте палци!!!



29 глава



Динно седна на земята и не издържаше.Хвана се за главата и погледна злобно.Извади телефона от джоба си и набра номера на мениджъра.
“Така ли?Ще видиш ти......”- закани се той
- Ало,Джонгхюн какво има? – попита го мениджъра,като знаешече не се обажда да го пита как е
- Хъонг Кий е с Кати.....- каза му строго Джонгхюн
- Какво?Ти откъде знаеш? –покира се той
- Ами от самия него.Похвали ми се...-усмихна се дяволито Блинги
- Аййшшшш вечеми писна да се занимавам с него –възмути семъжа и му затвори
- Ало,хъонг!Хъонг! –извика Динно и погледна дисплея на телефона си
- Тцттцтц ......сега да те видим Кий – каза си Джонгхюн и се изправи
В това време мениджъра набра номера на Кий.
- Ало-каза плахо Дивата
- Хей Кий,къде бришеш? – попита го сериозно мениджъра
- Ааааа хъонг ,нали знаеш че обичам да пазарувам – опита се да се измъкне
- Да бе,с Кати нали?Да ти имам пазураването- отвърна му нагло
- Не хъонг не съм с нея – отрече той
- Да бе.Кой лъжеш?Джонгхюн всичко ми каза – повиши тон той
- Абе хъонг ти на клюкарка ли ще вярваш.Той си измисля,тъй като не може да приеме че Кати не го харесва – каза уверено той и погледна към Кати
- Какво?Той я харесва? –изненада се мениджъра
- Мда...не ти ли казал?Явно е пропуснал.Хъонг сега видях еднамного хубава дрешка на един италиянски дизайнер,който е правил дрешкиза Анджелина Джоли и освен нея ..... – обясни му той
- Оххх спри се бе човек,не ме интересува.Ай затварям – ядоса се той и му затвори
- Охх разминахме се-отдъхна си Дивата
- Какво ти каза? – попита тя тихо
- Попита ме дали съм с теб – отвърна той и извърна глава
- Аха – разбра че я лъже
- Хайде да отидем до моста искаш ли? – усмихна й се той и гледаше да смени темата
- Не
- Скъпа..... – погледна я той с тъжни очи
- Какво?Нещо неми казваш?Тоти личи....сега искам да ми кажеш какво ти е казал – сторнса му се тя
- Добре,както искаш. – ядоса се той и започна да й разказва
Кати се спря и седна на една пейка.Тя гледаше в една точка.
- Скъпа затова не исках да ти казвам – каза той и седна донея
- Не трябваше.Повече недей да криеш нищо от мен – каза тя сериозно
Дивата яцелуна по бузката и се усмихна.
- Искаш ли да ти купя шоколадче? – погали я по главата
- Не,неми се яде –каза тя тихо
- Я.....не искам да те гледам така......натъжавам се-каза тъжно той и се изправи
- Къде? –погледна го тя
- Тръгвам си..... – каза той и я погледна сериозно
- Оппааа....не ме оставай – каза тя тихо и щеше да заплаче
- Хаха не съм луд да те оставя но съм луд да те обичам – каза той и се изчерви
“Абе каквоми става.....не мога да скрия нищо от нея.Искам да й дам всичко.....ако трябва и живота си”-помисли си той и поклати глава
- Кий...... – мигаше на парцали
- Да –усмихна се той
- Купи ми шоколад – усмихна се тя
- Офффф .....не е лесно да си момиче.Преди малко искаше,после не искаш.после пак искаш....еми реши се де най сетне. – запуфтя Кий и започна да се оглежда
- Хубаво...не ми купувай аз ще си купя – каза тя и се усмихна дяволито
- Андееееееееееее! – изкрещя Кий
- Защо?-погледна го очудено
- Аз ще ти купя- каза той паникъосан и тръгна напред.Кати го последва и започна да се смее.
В това време лидера и Вики се разделяха.
- Скъпа....ти ще сесправиш – каза й той с усмивка
- Естествено.....все пак имам най добрия учител – усмихна се тя и му намаха
- Обичам те – каза той и се прибра в апартамента.
Вики слезе по стълбите и започна да си пее.Оню като влезе се огледа.Очуди се че никой няма вкъщи.Изведнъж Джонгхюн се появи.
- Абе какво е станало с теб?Да не би стадо слонове да са минавали покрай теб –засмя се Дубу на вида му
- Нееее хъонг,стадо побеснели лъвове,накойто... – започна даму обаснява
- Урааааааа!!Успях!Мамка му много съм добър – викаше Минхо и подскачаше из кухнята
- Неми казвай че си Dream team е спечелил – извъртя очи Оню
- Хах хъонг,откъде научи - изненада се Фламинг Харисма
- Правиш го вече близо година.... –каза му лидера и се усмихна
- Хъонг аматоя път не е само това.Сега ако спечелим следващия път,ни дават 10 дневна ваканция в Малта-викаше от радост Минхо
- Какво? –гледаше го като гръмнат
- Да бе,как лъжеш като мастия-погледна го ядосано Блинги
- Мастия,мастията ще ходи на почивка – започна да танцува валс с Оню
- Пусни ме бе- стросна му се Дубу
- Тей ли хъонг?Откакто имаш Вики,съвсем ни забрави.Но не си единствен.Кий е с Кати,Джонгхюн прави всичко възможно да ги раздели.Щом е тей,катоспечелим няма да ви взема- скара им се на двамата
- Какво?Можеш да ни вземеш? – изненада се лидера и отиди при него
- Да ако искам.Ама не искам вече – скръсти ръце Минхо
- Минхо извинявай...... – сведе глава Дубу
- Аз изчезвам – каза Динно и излезе
- Гледай го.Как да ви взема.Ние вече не сме група.... – възмути се Фламинг Харисма и отиди в стаята си.
Оню седна и сведе глава.Той бе прав,преди да се появят Вики и Кати,те почти всяка вечер се събраха пред телевизора,гледаха някой филм и споделяха своите мисли и чувства.Изведнъж някой го докосна по рамото,лидера дигна глава и се изненада.
- Хъонг какво стана?-попита го тихо Мини
- Нищо.Искаш ли да гледаме някой филм?- попита го Дубу
- Супер.Може ли да поръчаме пица?- заподскача малкия
- Естествено – прегърна го лидера
Темин се чудеше какво става.Лидера се отдръпна и го погали по косата.
- Нали ще извикаш Минхо – каза му нежно
- Мдааа хъонг – каза с усмивка момчето и се запъти към стаята му
Оню се обади и поръча няколко пици.Изведнъж Минхо и Темин се появиха.
- Хайде Минхо да гледаме някой филм – усмихна му се той
- Хъонг толкова лесно...няма – започна Минхо
- Прави си Минхо.Съжалявам,но него правя,защото искам да дойда с теб.Надявам се и ти скоро да си намериш някое момиче – каза му той сериозно и сведе глава
Фламинг Харисма се приближи и го прегърна.
- Хъонг и аз съжалявам че така ти се развиках – прошепна му той
Лидера се отдръпна и се усмихна.
- Хайде да гледаме – каза Оню
- Ами Джонгхюн? –попита Минхо
- Не е в настроение – отвърна му и направи кисела физиономия
В това време Кий и Кати почти стигнаха сградата,когато на Кий му звънна телефона.
- Ало-каза той
- Кий,така ли говориш на майка си?Само едно ало.Айгоооо....на нищо не съм те научила- започна да се оплаква женичката
- Мамо... – изненада сетой
- Да майка ти е.Какво правиш миличък?Как си?Храниш ли седобре?Намери ли някое момиче? –започна да го обсипва с въпроси
- Мамо....спокойно.Сега се прибирам,добре съм и се храня добре.Момиче..... –отвърна й той спокойнои погледна към Кати,която му правеше знаци,да не казва на майка си
- ЗНачи има нали.....Уауууу знаиш как да направиш майка си щастлива – започна да се радва тя
- Да мамо има едномомиче....което ми открадна сърцето – каза й той и не отделяше очи от Кати
- Айгооо майката е много хаппи.Утре идвам да се запозная с нея – каза му тя и викаше от щастие
- Какво?А не майко...тя сега е няма,тъй като работи –опита се да я измъкне,но не само нея и себе си
- Ами нищо ще я почакам – каза женицата спокойно
- Мамо зает съм,имаме много участия –правише всичкопосилите си,само и само майка му да не идва
- Миличък няма значение.Утре ме чакай ще ти се обадя – казаму тя сусмивкаи затвори
- Ало...мамо –започна давикатой
- Какво стана?-погледна го очудено Кати
- Ами майка ми ще идва утре. – каза той и сведе глава
- Айоооо...оттоке...Ти си виновен,ама нали искаш да се изфукаш- започна да повишава тон тя
- Какво?Аз съм виновен,че казах на майка ми,която иска да чуе това от доста време насам и ти ми казваш,че съм виновен – шокира се той и започна да й крещи
- Ами да виновен си,сега майка ти като ме види...малееее ти нищо не си й казал за мен.Дали ще има против,че не съм корейка.Оффффф...Кий...... –ядоса сетя
- Какво искаш да направя?Знам че е прекалено рано да те запознавам за майка ми... –отвърнатой и извъртя очи
- Не е там проблема,проблема е как щеме възприеме.Поне щеше да е хубаво,ако я беше подготвил – сведе глава тя и започна да се притеснява
- Амати се притесняваш,как ще те възприеме? –изненада сетой
- Ами да ......оффффф ще полудея.Утрещесготвя,после ще... – започна да мисли на глас
- Скъпа спри се...спокойно.Знам че майка ми ще те хареса – каза той и я целуна по челото
- Откъде си толкова сигурен?Ами ако не ме хареса...... –започна да се паникъосва
- Скъпа познавам майка ми – каза уверено той и искаше да я успокои.
- То хубаво,ама досега водил ли си момиче,че да го казваш- отвърна му тя
- Мила спокойно.Майка ми не е лоша –продължи да я целува
Кати изведнъж забрави за майка му и го целуна страстно.Той я придърпа към себе си и прокара ръка през косата й.

99Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 9:17 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йееей, майката на Умма Кий иде! MySpace Става сериозно~~И успех с изпита!! ФАЙТИНГ!! MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

100Съседи - Page 4 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 9:43 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много ти благодаря!Скоро ще пусна и следващата глава!Става ощепо интересно!!!!! Съседи - Page 4 741224

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите