Съседи - Page 8 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 8 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 8 Vote_lcap15%Съседи - Page 8 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 8 Vote_lcap56%Съседи - Page 8 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 8 Vote_lcap3%Съседи - Page 8 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 8 Vote_lcap13%Съседи - Page 8 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 8 Vote_lcap13%Съседи - Page 8 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 8 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 8 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 8 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 8 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 8 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 8 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 8 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 8 Vote_lcap100%Съседи - Page 8 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 8 Vote_lcap0%Съседи - Page 8 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 8 от 10]

1Съседи - Page 8 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


176Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Вто Яну 18, 2011 11:48 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгу бях изпуснала няколко глави и ето,че си ги наваксах Съседи - Page 8 561186 Супер е главата..интересно ще стане ли нещо между Ема и Темин Съседи - Page 8 68960

http://smiley92.tumblr.com/

177Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Вто Яну 18, 2011 8:45 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44 глава 1 част







Тя се изчерви и сведе глава.Той побърза да се прибере.Ема дигна глава и се изненада че той си е заминал.
В това време Кий се бе прибрал.
- Къде се губош бе?? – започна да му се кара Оню
- Малеее ей сега няма да те оставя жив да знаеш – ядоса се Джонгхюн
- Тцтц ко ви става?На големи мъжкари ли се правите – отразя ги набързо мениджъра
- Ама хъонг той... – каза тихо Динно
- Да мълчите........сега няма как да избяга.Спокойно ще си понесе наказанието – каза сериозно мъжа и погледна към Дивата
- Все тая – каза Кий и тръгна към стаята си,но мениджъра го хвана за ръката му.
- Оттук нататък никакви дранкулки.Взимам ги – каза сериозно той
- Нееее,само не скъпоценните ми вещи – изкрещя той
- Дам взимам ти го.Докато не почнеш да слушаш......все едно съм в детската градина....няма да си получиш дранкулките – ядоса се мениджъра и отидив стаята му
- Хъонг моля те всичко друго но не тях – каза тъжно Кий и се опита да го спре
- Ами значи тогава Кати......да кажем публично че излизаш с нея и репортерите да я нападнат.Кое избираш Кий? – погледна го злобно и сви очи
- Добре вземи ги – каза той и сведе глава
- Знаех си – дяволито се усмихна и започна да ги прибира
След 20 минути той ги прибра всичките.Излезе от стаята му и метна 2 големи чувала.
- Ей сега вече съм богат – каза весело мениджъра
- Хъонг но само това ли ще му бъде наказанието – възмути се Блинг Блинг
- Е не естествено,но засега това му е достатъчно.Ще го мъа бавно.Това да ви е за урок. – посочи ги с пръст всеки един от тях и тъкмо да тръгне когато Темин влезе
- Здравей хъонг – каза той любезно и се поклони
- Ти пак къде се губиш? – погледна го поддозрително
Темин погледна ядосано към момчетата,после погледна към мениджъра и се усмихна.
- Отидох да потанцувам в парка с момчетата – каза той весело
- Аааа хубаво.Поне ти се забавлявал – леко се усмихна мъжа и погледна към момчетата
Темин отиди към стаята си и менуджъра намаха на момчетата.Минхо,Оню и Джонгхюн отидоха в стаята на Темин.Тримата влязоха и го огледнаха строго
- Къде беше? – попита го лидера
- Оо сега се интересувате от мен.Можехте да ми благодарите че не казах намениджъра че само за приятелките си мислите – каза той сериозно
- Виж го ти.... –извъртя очи Джонгхюн
- Къде беше Темин? –каза Минхо със сериозния си поглед
- На вън и срещнах едно невероятно момиче – усмихна се Темин и легна на леглото си и се замечта
- Сериозно ли? – очудиха се тримата
- Дам,много е сладка.И ми е луда фенка,даже иска да прави ново нали се сещате- смигна им той
- Яяяя никакви такива.Още си малък.Охххх ще си запуша ушите – възмути се Динно и излезе от стаята със запушени уши
- Ахаха как се хвана? – започна да се смее младото момче
- Яя не си прави ташак – каза сериозно Дубу
- Какво означава тоа хъонг? – попита го любопитно
- Не ти трябва да знаеш сега.Кажи ми за това момиче – подкани го лидера
- Що?Ти разказа ли ми за Вики? – очуди се той и мигаше на парцали
- Виж при мен е друго... – каза той и въздиша
- Що да е друго...няма да стане – ядоса се малкия и лидера излезе
- Темин не бъди такъв не ти приляга – каза му спокойно Фламинг Харисма
- Хъонг ама те.... – започна да се оправдава и да сочи
- Да знам,но те са такива...трябва да ги приемеш.......на Лиз й бе трудно да приеме работата ми и последиците от това че съм Айдол.Трябва и ти да се замислиш,какво ще й причиниш на това момиче ако ще бъдете заедно – обясни му Минхо и се натъжи
- Хъонг незнаех че имаш проблеми с Лиз – каза му тъжно той
- И останалите имат,но просто не са свикнали да споделят..пак и те мислят за дете още – обясни му той и го хвана за ръката
- Но не съм дете...... – каза сериозно той
- Знам – отвърна му МИнхо и се изправи
Усмихна му се и излезе от стаята.Младото момче започна да размишлява как да им покаже че вече не е дете.
В това време Кати отиди в едно кафене и седна.
- Здравей сестричке – каза Ема жизнерадостно и седна
- По тихо,не се намираш на пазара – скара й се Кати
- Да да знам.Днеска познай кой видях ....познай – започна да пляска с ръце
- Кой? – извъртя очи и си помисли кой ли ще е този път
- Темин от SHINee.Даже си стиснахме ръцете.Оххх колко е хубав – размечта се тя
- Глупости.... – махна с ръка сестра й
- Наистина...ако искаш му се обади – каза й сериозно тя
- Стига...как ще го притеснявам – изпуфтя тя
- Кати обади му се веднага и ще видиш че съм права – стана сериозна тя
- ДОбре но ако ме лъжеш ще ти взема всичко на SHINee – усмихна се Кати
- Дадено,но ако не те лъжа ще ме срещнеш един път с него – каза тя и си подаде ръката.
Кати си подаде ръката и се здрависаха и кимнаха едновременно.Тя набра номера му и зачака.
- Ало Кати здравей – каза той весело
- Здравей Темин извинявай че те притеснявам – каза тя тихо
- А няма проблем – усмихна се той
- Искам да те питам дали днеска си видял сестра ми Ема,тъй като тя твърди че сте запознали – каза тихо тя и се изчерви
- Ооо да запознах се с нея.Незнаех че имаш сестра – каза той спокойно
- Ооо да имам.... – отвърна и замълча
- Кога ще дойдеш в SM enter? – попита я той
- Сигурно след 2-3 дни – погледна към сестра си и се усмихна
- Хубаво.Кий днеска се прибра.Мениджъра го е довел и сега е наказан – леко се усмихна той
- Какво? – шокира се тя
- Мдаааа не е нищо сериозно.Не се притеснявай.... – засмя се той
- После ще поговорим сега имам малко работа.До скоро – каза тя набързо и затвори
Кати гледаше в една точка и асимилираща информацията.
- Какво ти каза?Каза ли ти че се запознахме? – чакаше Ема
- Ох – каза Кати и гледаше в една точка
- Видя ли?Тоз път не си измислям – зарадва се Ема и започна да подскача
Кати въобще не й обръщаше внимание.Мислеше единствено за Кий и се чудеше какво ли му е наказанието.
Кий в това време гледаше празните шкафчета,където бяха неговите дранкулки.
“Не е честно...искам си ги обратно” – помисли си той и легна на леглото си.
На следващия ден момчетата се качиха в колата и отидоха в радио предаването на Шиндонг,после Минхо ще записва Dream Team,Темин и Кий Star King,а Джонгхюн и Оню Night after Night.В следващите няколко дни момчетата бяха много заети.
Ема постоянно пита сестра си кога ще започне работа SM enter,че да може да вижда Темин.кати я лъжеше и всеки път казваше утре.И така измина цяла седмица.
Кий беше така да се каже “весел”.Подиграваше се на всеки или намираше и най малкия косур.Вече f(x) не му говореха,няколко члена от Супер Джуниор също го гледаха злобно.

178Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Вто Яну 18, 2011 8:47 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44 глава 2 част






- Кий престани да бъдеш такъв? – каза му тихо Джонгхюн,докато записваха Star King
- Що?Виж Кристал.....незнаех че е такава.....знаеш ли си измисля някакви простотии за останалите,а пък оная русата аууу не мога да трая.....като се усмихне...лигла – каза ядосано той
- Кий какво ти стана?Откакто се върна......нещо да не е станало между теб и Кати??? – попита го той и погледна ядосано
- Какво може да стане?Ходи с ония глупак Джейсън.... – извъртя очи тй
- Хахах туй ли било....мениджъра нали ти обясни защо.... – изсмя се Динно
- Не вярвам докато тя не ми го каже – каза той през зъби
- Кий... – започна Блинги и Луна дойде
- Здравейте –каза тя и се усмихна само на Джонгхюн
- Ти що не изчезнеш не мога да те понасям ико са прайш че пееш хубаво,бабаб ми пее по добр от теб,откъде си мислиш имам такава дарба – нахока я той и я изгледа на кръв и урина
- Беше ми приятно Джонгхюн –каза тя и леко се усмихна,щом се обърнатръгна да бяга
- Кийййййййй............е неееее вече прекали – каза той и се изправи
- Сега и ти ли?И теб ще те наредя знам ти косурите наизуст – погледна го злобно
- Добре отивам малко при мениджъра – каза той тихо и по най бързия начин отиде при мениджъра
Мъжа говореше с единия от персонала.
- Хъонг!Хъонг! – викаше Динно
- Джонгхюн сега съм зает не виждаш ли? – сопна му се той
- Важно е – каза той тихо
- Послеще ми кажеш – махна му с рука
- Става въпрос за Кий – каза той и поглена към Дивата
- Оффф добре след малко идвам – въздиша той.
След като приключи двамата отидоха в гримъорната,тъй като никой нямаше.
- Сега какво е толкова важно,че и Кий е намесен – застана в поза ф и го погледна сериозно
- Хъонг той не вярва че Кати е тръгнала с Джейсън само и само да не заподозрят,и се държи гадно с останалите разплака Луна.Можеш ли да си представиш? –обясни му той и ръкомахаше
- Да досега убеждавах единия от персоналада неси тръгва – каза той и въздиша
- Трябва да направим нещо.Обади се на Кати,да направим така дасе видят и да се изяснят.Щот най накраяще го убия – ядоса се Динно
- Добре добре ще видя какво мога да направя – поклати глава той и погледна нагоре и си измърмори нещо под носа
Джонгхюн го прегърна и по бърза да се върне на мястото си.
В това време в Cube enter Ема се запозна с B2ST.
- Здравейте момчета – каза тя и прехапа долната си устна
- Оо здрасти.Автограф ли искаш? – попита я лидера и се усмихна
- Оооо омооооо.......дааааааааа – изкрещя тя
- Ема стига си викала не си вкъщи – скара й се Кати
- Ама ти я познаваш? –очуди се лидера
- Да сестра ми е...за жалост – извъртя очи
- Що бе?Виж каква е сладка.Ела сега ще те заведа и при другите момчета – каза й той и я хвана за ръката
Всички служители разбра за нея,тъй като викаше по целия коридор.Кати поклати глава и се запъти към асансъора.Тъкмо влезе и влезе и Джейсън.
- Няма ли да ходиш в SM enter? – попита я той
- Не смятам – каза тя строго
- Кати отиди.......иначе ще те уволня – заплаши я той
- Не можеш – извика тя
- Ами тогава отивай,не ме карай.......после ще ми благодариш – казай той спокойно
Но тя не бе спокойна.Искаш сама да взима решенията и да не зависи от никого.Докато влизаше в гримъорната телефона й звънна.
- Ало – каза тя тъжно
- Добър ден търси Кати –каза мениджъра на SHINee
- Да аз съм.За какво става въпрос?- попита притеснено тя
- Здравей аз съм мениджъра на SHINee – каза той любезно
- Аххх добър ден.Покакъв повод ми се обаждате? – попита плахо тя
- Ами тази вечер трябва да се преместите тук и утре вече да се запознаете с работата- каза той сериозно
- Но.....аз...... – започна тя
- Няма време.Трябва да го направим днеска,многосезабавихме и директора няма да е доволен
- Добре към колко часа? – попита я и въздиша
- Около 18.00 часа – каза той и се усмихна
- Там ще съм – каза тя
- Благодаря ти.А и Кий е станал много много ама много раздразнител,половината народ не го харесва – отвърна й той тъжно
- Но защо? – очуди се тя и мигаше на парцали
- Заради теб,щот разбра че ходиш с Джейсън,хайде да не те задържам.Довиждане – каза той и затвори
“Мхмм ама защо се държи като най големия простак.Айгоооо....” – мислеше си тя и се намръщи.
В това време момчетата се прибраха вкъщи.
- Охх много съм гладен – каза Минхо и коремаму къркореше
- Ами да като пробяга 12 км и скачаше като заек един път 5.5 м после 6. после 6 пъти по толкова – скара му се Кий и седна
- Офффф.... – каза само Фламинг Харисма и отиди в стаята си
- Кий ако продължаваш така никой няма д аиска да разговоря с теб – скара му се Оню и блъсна по масата
- Хъонг ... – изплаши се Дивата
- Прав е.Кий моля те – каза тъжно Джонгхюн
- Оххх днеска ще излизам – вълнуваше се Темин
- Що?Къде ще ходиш? – погледна го подозрително Динно
- Ами момчетата са поканили още танцъори и ще танцуваме в парка.Не е ли страхотно – започна да пляска той
- Оффф хвани си някоя най накрая – махна му с ръка Блинги и нему се занимаваше с него
- Ама като се хвана.......не щото вие сте ми помогнали – изплези се той и отиде в стаята си за да се преоблече
- Аааа забравих да ти кажа Мениджъра каза да отидеш в SM enter около 18.00 часа – каза сериозно лидера
- Защо? – изненада се той
- За да те уволнят....при такова държание как мислиш – развика се Дубу и изведнъж се позвъни на вратата.
- Отивам да отворя – каза спокойно Динни и отиде
Той отвори вратата и се изненада.
- Оо Вики.Влизай
- Здравей Джонгхюн – поклони се тя и влезе
Но след като влезе тя,той забеляза Лиз.
- Здравей Джонгхюн - каза тя тихо
- Здравей,влизай-каза й той любезно
- Не дойдох да се сбогуваме – каза тя сериозно
- Какво?Майтапиш ли се? – шокира се той
- Не,заминавам утре - каза тя и се обърна
- Чакай.. – спря я той
- Джонгхюн наистина нямам време.Трябва да тръгвам и да си оправя багажа – каза тя тъжно и тръгна нагоре
Динно веднага я последва и сърцето му биеше бързо.
Вики влезе и се хвърли в прегръдките на Оню.
- Ооо скъпи....много ми липсваше – каза тя тъжно и се отърка като котка в него
- Скъпа....и ти ми липсваше – каза й той и се усмихна
- Оффф сапунисах се – каза Кий и отиди в стаята си

179Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Вто Яну 18, 2011 9:20 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Леле Кий какъв раздразнителен е станал Съседи - Page 8 896682 Неее,Лиз защо ще си тръгва Съседи - Page 8 699691 Съседи - Page 8 241947 Какво ще стана е нея и Минхо Съседи - Page 8 626982

http://smiley92.tumblr.com/

180Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Сря Яну 19, 2011 11:46 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44 глава 3 част





В това време Джонгхюн възпираше Лиз.
- Хей къде тръгваш?Ами Минхо? – посочи той и се намръщи
- Аз....не мога...-заекваше тя
- Какво ставатук? – намеси се Диди и ги погледна злобно
- Тя иска да си тръгва – каза строго Динно
- Ти какво се интересуваш,би трябвало да е Минхо – погледна го злобно
Лиз си взе багажа и тъкмо тръгна когато Блинги я дръпна за ръката.
- Никъде няма да ходиш,не искам втори Кий – каза ядосано той и взе багажа
- Яяяя кй си ти че да ми казваш –изкрещя тя
- Хей какво става? –огледа се Минхо
- Минхо моля те спри я,иска да си ходи- каза му Джонгхюн и дишаше тежко
- Лиз.....- погледна я той тъжно
- Wae….wae.wae…..не искам да те виждам -клатеше тя глава
- Хей скъпа... – каза й той нежно и се приближи
Динно дръпна ръката на Диди и двамата излязоха навън.
- Пусни ме playboy такъв.Копеле! – викаше тя и се опитваше да се измъкне
- Ако крещиш така,ще ти запуша устата – каза й той сериозно
- Така ли?Искам да видя как – каза тя и го погледна злобно
Той се спря,обърна се и я целуна.
- Ето как – каза й той като се отдръпна
Тя започна да го удря по гърдите.
- Нещастник.Тъпо копеле.Мразя те! – удряше тя с всичка сила
- В превод означава:Скъпи..Любов моя.Обичам те. И аз те обичам скъпа – усмихна се той
- Айшшшшш махам се – каза тя и се върна обратно в апартамента
- Минхо....ти... – започна Лиз и погледна встрани
- Знам че бях много зает но сега имам няколко дена почивка,нека да ги прекараме заедно моля те – каза й той нежно
- Виж...трябва да си тръгна...по работа е... – сведе глава тя
- Но...каква е тая работа къде отиваш? – започна да се паникъосва
- Ще ходя до Германия,послеотивам до Гърция,после Япония и Китай и после се връщам в Корея – изреди тя
- И кога ще се прибереш ?- попита я плахотой съжали веднага за въпроса
- Чак.......другия месец – каза тя и сълзите й се стекоха
- Нееееее....андеееее.....waeeee.......Лиз обичам те....моля те не ме оставай сам – хвана я за двете ръце и разтресе тялото й
- Трябва Минхо..... – избърса си сълзите
Фламинг Харисма впи устни внейните й я взе на ръце.Те влязоха в стаята й и той я положи на леглото.
- Никъде няма да ходиш любима – каза й той нежно на ухо и започна да целува врата й
Диди влезе в апартамента и чу стенанията на Лиз.
“Офффф боже...”-помисли си тя и като се обърна се удари в Джонгхюн.
- Голям глупак си махни се – каза му тя и го избута.
- Хей госпожичке престани – каза той сериозно
- Или какво? – погледна го тя очудено
Той я взе на ръце и тя започна да вика.
- Ще млъкнеш ли и не се прави че не ти харесва.Тялото ти те издава– усмихна се я волито той
Тя му плесна един шамар и се нацупи.Те влязоха в апартамента на SHINee и той я пусна.Свариха Вики седнала вскута на Онюи четяханякакво списаниеи от времена времеси разменяханякояцелувка.
- Не мoгада разбера защо не искаш да сме като тях – каза той жално
- Какво каза? –изненада се тя
- Искам да сме като тях,толкова ли не ме харесваш – сведе глава той
- Не,просто.....мислех че съм поредната... – не успя да довърши тъй като устата й бе заета
В това време Кий бе тръгнал SM enter,както и Кати.Двамата си нямаха идея че ще се видят.След известно време Кий стигна сградата и зачака мениджъра да се появи.Изминаха 5 минути а той не се появяваше,Дивата започна да му звъно но му бе изкючен телефона.Тъкмо да набере номера му отново когато Кати се появи..
- Оо ама ти какво правиш тука? –попита го тя изненадано
- Оххоо кой се появи!Какво си дошла?Още ли ходиш с ония мизерник – ядоса се Кий
- Кий престани,не ходя с него,само сме пред хората.И как да съм с друг като обичам теб – каза му тя и го погледнасериозно
- Какво? – изненада се той
- Да не знаеше ли?....иначе нямаше да ми пука за теб- посочи го с пръст
- Но..... – започна да се оправдава
- Никакво но.....оправи си държанието,да не съм чула че си казал на някого нещо.Ще дойда и ще те убия- заплаши го тя
- Ама аз....ти.....Джейсън... – заекваше
- Офф.. – каза тя само и впи устни в неговите.От нейна гледна точка само и само да му докаже,но от Кий....мхмм... нямаше думи.Кати се отдръпна и се усмихна.
- Сега вярваш ли? – попита тя и получи в замяна само едно кимване
- А и утре да се извиниш на всички,не искам такъв човек за гадже.Докато не се извиниш няма да се видим – каза тя сериозно и се обърна да си ходи
- Чакаййй... – каза Дивата и хукна след нея
- Какво? – мигаше на парцали тя
- И аз те обичам- каза йтой нежно
- Добре скъпи сега се извини навсички преди да съм ти извила врата.Ясно ли ти е? – каза тя строго
- Слушам сър – козирува той и леко се усмихна
- Айшшш тоз човек... – огледа го тя и си тръгна
Дивата започна да подскача и да се радва.Но щастието му веднага се помрачи като се сети на колко човека трябва да се извинява
Даже хората около бяха му нарекли състоянието “душевен цикъл”.
Докато Кий мислеше с кой да започне,в това време Темин беше в парка и танцуваше.
- Хей кога ще дойдат останалите?- попита той
- Ами незнам би трябвало всеки момент да дойдат- отвърна едно високо момче
След малко се появи една голяма групичкаот младежи.Всичките бяха облечени спортно.Докато Темин се запознаваше с момчетата изведнъж той зърна Ема.
- Оо Ема – извика той
- Темин...оххх боже мой....боже мой....жива жива да не бях – замалко да изкрещи тя
- Какво правиш тук? – попита я той
- Ами дойдох с приятели и да гледам как танцуват – обясни му тя
- Ти танцуваш ли? – усмихна се той
- Аааа е не толкова професионално – смути се тя
- Покажи ми – каза й сериозно
- Какво?А нееееее.....срам ме е – сведе глава тя
- Е нали танцуваш танца на Луцифер,изтанцувай ми него – подкания той
- Ама не ми се смеее – посочи го с пръст
Той кимна и се усмихна.Тя пусна песента на телефона си и започна да танцува.Тази песен всеки път като я чуй и направо я влудяваше.Около първата минута тя спря и го погледна.
- До края - усмихна се той
Тя кимн аи продължи.Той й се наслаждаваше.
“Незнаех че така хубаво танцува” – помисли си той,докато се усмихваше
- Готово – каза тя и се притесни
- Какво? – стресна се той
- Знаех си не ти е харесало – намръщи се тя и тръгна към останалите
- Чакай – извика й Темин и тръгна след нея
В апартамента на Вики Минхо и Лиз лежаха в леглото гушнати.
- Скъпа наистина ли трябва да заминаваш? – попита той плахо
- Да – отвърна му тя
Той я целуна по челото и стискаше очите си.Лиз се разплака и се обърна на другата страна.
- Скъпа обичам те...ще те чакам – каза й той нежно
- Какво? – шокира се тя
- Ще те чакам – каза той и сълзите му се стекоха
Тя впи устни в неговите и застана отгоре му.Като се отдръпнапогледнанадолу.
- Сексиииииии ще те..... – усмихна се тя
Фламинг Харисмапрехапа долната си устна и я стисна за дупето.
На следващата сутрин Лиз стана рано взе си якето и куфара и излезе.Мразеше сбогуванията,а и нямаше да може да тръгне ако видише тъжното лице на Минхо.Затова по добре е да тръгне сега.Докато слизаше по стълбите замалко да се спъне.
“Майка ти и куфар.Тряба да побързам” – помисли си тя и забърза крачка.
След няколко часа Минхо се събуди и се обърна,но Лиз я нямаше.Той се изправи и видя часовника.
“Господи 10 часа е.Минхо идиот такъв как можа...” – мислеше си той ,докато се обличаше.Минхо започна да й звънни,но телефона й бе изключен.Той реши да се обади на Вики.
- Ало Вики.Минхо – каза той притеснен
- Кажи Минхо какво има? – притесни се тя
- Колко часа е полета на Лиз? – попита я той
- Оо ами 9.30 .Съжалявам – съобщи ми тя
Той падна на колене и започна да плаче.В това време Темин се събуди и го болеше главата.
“Оххх как ме цепи главата” – мислеше си тойдокато се изправя.
- Доброутро- каза женски глас
- Ка-к-в-оо? – обърна се той и се шокира
- Хайде да си измием зъбите заедно- продължи тя
- Ем-м-а – заекваше той и преглътна
- Добро утро Темин – усмихна се тя широко
- Какво правиш тука? – очуди се той
- Ами ти ме покани не помниш ли? – мигаше на парцали тя
- Не помня.По хубаво тръгвайпреди някой от момчетата да те е видял – даде й дрехите и ги набута в ръцете й
- Но защо?Ти каза че може – направи тъжна муцуна
- Бе момиче аз ги прилагам тея номера не на мен. – скара й се той
- Ама...............няма къде да отида – очите й се навлажниха
- Какво?Не си ли при сестра си?- изненада се той още повече
- Ами не,по приятели живея.Сестра ми незнаенищо,моля те не й казвай.Ще меутрепи като хлебарка – сведе глава тя
- Хахахах.Оффффф...чакай да кажа намомчетата и ще видя какво мога да направя – изпуфтя той
- Оппа.... – каза тя и го прегърна
“Хехех туй момиче голям професионалист” – помисли си той и се усмихна
Той излезе от стаята и отиде в кухнята


181Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 9:59 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44 глава 4 част






- Добро утро Темин – каза Минхо докато си правише някакъв сандвич
- Хъонг.....аз......
- Хей добро утро.Темин какво се чува от стаята ти? – попита го Джонгхюн
- Ами за това искам да поговорим.....вижте вчера....аз – започна да им обяснява
- Аааааааааааааааааааааааааааааа – изкрещя лидера
- Хъонг! – извика Минхо и Динно и се втурнаха към стаята му
- Хей ти какво правиш тука? – попита Оню момичето
- Ами Темин оппа ме покани... – мигаше на парцали тя
- Какво?Темин оппа? – шокира се Оню
- Хъонг какво става?А....ти...ама.... – шокира се Минхо барабар и Блинги
- Хъонг виж тя е ... – започна да им обяснява
- Здравейте аз се казвам Ема,сестра съм на Кати – каза весело момичето и се изправи
- Какво?Сестра на Кати? – очуди се Дубу
- Не знаех че има сестра – очуди се Кий
- Нито пък аз – изненада се Минхо
- Темин.... – погледна го злобно Оню
- Виж хъонг въобще незнам как е влязла вкъщи....вчера ходих с момчетата да танцуваме и там я срещнах – смути се той
- Офффф хубаво,само да не дойде мениджъра – извъртя очи лидера
- Хей Ема ела за малко – извика й Дивата
- Уауауа Дивата ме вика че яко..... – започна да се вълнува тя
- Хахахах тя те нарече Дива,харесва ми. – изсмя се Джонгхюн
- Аааа хъонг остави я.С нея имаме малко работа – каза Темин и я хвана за ръката
- Яяяя ти какво си мислиш че правиш.Знаеш че имам проблем с Кати – погледна го ядосано Кий
- После ще си говорите,айгооо не си само ти на тоя свят – отвърна му сериозно и излезе с нея,а тя се поклоняше на всеки
- Хубава е,но е различна от сестра си – изказа на глас мнението си Фламинг Харисма
- Трябва да кажем на мениджъра ако я завари без да знае.ще ни накълца и после ще ни продаде на пазара – въздиша тежко Дубу
В това време Кати си подреждаше нещата на новото работно място.Останалите я гледаха малко подозрително и се чудеха как ли е получила работата.
- Хей ти – извика една жена
- Да.....Здравейте – отвърна учтиво тя
- Тиии......как получи работа? – погледна я сериозно
- Кандидаствах и така... – каза тя тихо
- Никой тука така не кандидаства и не го взимат – сочеше я с пръст - Преди къде си работила? – допълни тя и погледна към останалите
- Работех в Cube enter,бях 6 месеца в Франция и гримирвах известни модели – обясни тя гордо
- Какво?Ти базикаш ли?Никой който отива в Франция не се връща – огледа я отгоре до долу
- Ами аз съм изкючение – усмихна се тя и се обърна
Тъкмо жената да й каже нещо когато мениджъра на SHINee влезе.
- Здравей Кати.Как си?Някакъв проблем ли има? – усмихна се той и погледна към жената
- А не няма.Просто ме питаше нещо – усмихна се Кати
- Ако някой те притеснява кажи.- каза йс ериозно и погледна ядосано към жената
- Не няма проблем – каза тя и се усмихна
Мениджъра излезе и жената я хвана за ръката.
- Я да не си спала с него? – попита я тя злобно
- Не...не съм – поклати глава тя
- Хахах тя му е любовница - каза на другите жената
- Не е така..... – повиши тон Кати
- Ами тогава? – повдигна вежда тя
- Познат на баща ми,който пред 2 месеца почина – излъга тя
- Охх милата съжалявам .. – натъжи се жената
- И като разбра че работя в Cube enter ме помоли да дойда тук – допълни тя и сведе глава
- Оххх горкичката.. – каза женичката и я прегърна
“Офффф отървах се...малеееее ще трябва да кажа на мениджъра.Жива да не бях” – помисли си тя.
В това време Темин и Ема отидоха в парка.
- Кажи ми сега ...как стана така че се озова у нас? – попита я сериозно Темин
- Оппа....що се държиш така? – смути се тя
- Не съм ти Оппа... – ядоса се той
- Ами....ти вчера явно не помниш за какво сме си говорили?! – попита го тя
- Ами....честно нееее
- Забравих че днеска ще ходя у една приятелка.Чао – намаха му тя и по най бързия начин се изнизаа
- Ама чакай....къде хукна – последва я той и тя започна да бяга
Темин сеопитваше да я настигне,но тя бе прекалено бърза.
- Мислех си че само Минхо го може – каза си младока като се спря да си почине .
“Темин не помни.........че за какво да запомни....офффф” – помисли си тя и отиде до реката.Винаги когато стоеше и я наблюдаваше се чувстваше по спокойна.
Младока се върна обратно вкъщи и всички буквално му скочиха.
- Яяя как може да водиш момиче тука – изписка Оню
- Абе ненормален ли си?Момиче и то сестрата на Кати! – погледна го ядосано Джонгхюн и го посочи с пръст
- Оставете го сега – каза Кий и всички се обърнаха къмнего
- Оффф пак е в душевен цикъл – въздиша Минхо
- Какво каза? – погледна го ядосано Дивата
- Ааанищо хъонг,тази тениска много ти ходи на очите – усмихна се Фламинг Харисма
- Ей сега ще ти кажа... – започна да крещи,но видя малкия да отива към стаята си с наведена глава
- Какво му стана? – очуде се Блинги
- Незнам –повдигна ръце Минхо и тръгна след него.
Той почука на вратата.
- Махай се – извика той
- Темин аз съм Минхо – каза му той тихо
Младока нищо не отговори и Фламинг Харисма влезе.Той се приближи до него и седнаналеглото.
- Да не си влюбен? – зачуди се Минхо
- Не не съм,как да съм....аз едвам я познавам – намръщи се той
- Но искаш да я опознаеш..... – усмихна се Минхо
- Амиии...незнам.В нея има много странно... – замисли се той
- Намекваш че е странна....хахах Говориш глупости – изсмя се Минхо
- Не хъонг,незнам но имам усещането че нещо крие – отвърна му той сериозно
- Стига с тея филми Темин.Потърси я и поговори с нея – потупа го по рамото и се изправи
- Хъонг какво стана с Лиз? – попита го той
- Ами....тя ...замина по работа – сведе глава той и по бърза да излезе
Фламинг Харисма влезе в стаята си и се разплака.Дръпнапердето и гледаше през прозореца минавищите коли и хора.
“Мила вече ми липсваш....” – помисли си той и седна на земята


182Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 5:48 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аххх поредната невероятна глава :) момиче имаш талант Съседи - Page 8 72137

183Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 7:01 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хахаха мерси смятам да стана писателка Съседи - Page 8 741224

184Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 7:22 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Eее супер! Успех! :) Нова глава? Съседи - Page 8 124908

185Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 7:28 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

minho1985 написа:хахаха мерси смятам да стана писателка Съседи - Page 8 741224

Определено трябва да станеш Съседи - Page 8 124908 фика се развива много добре Съседи - Page 8 129392 Но какво е станало между Таемин и Ема?И сега горкичкия Минхо,нали няма да почне да се държи нато КийСъседи - Page 8 835962 Чакам с нетърпение следващата глава Съседи - Page 8 752689

186Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 8:43 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

dont worry скоро ще пусна две глави Съседи - Page 8 918481

187Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 10:52 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44 глава 5 част




В това време Джонгхюн се качи на горния етаж и позвъни на вратата.Вики отвори и се усмихна.
- Здравей Джонгхюн.Диди я няма- каза тя с усмивка
- Какво?А къде е? – изненада се той
- Отиди до магазина – засмя се тя
- Вики....не ме стряскаи така – ядоса се той
- Извинявай ама да си видиш физиономията – продължаваше да се смее
- Вие за какво се смеете? – попита сериозно Диди
- Ооо Диди......ами Вики се базика с мен – усмихна се той ,като хвана торбите и ги занесе в кухнята
- Аз можех и сама да ги занеса – намръщи се тя
- Що праиш от мухата слон – погали я по лицето
- Не от мухата динозавър правя – усмихна се тя
- Добре мила.Искаш ли да дойдеш у нас? – попита я той и нпарави известния си поглед
- Оххх кученцето ми то...... – погали го тя и леко се усмихна
- Скъпа не съм псе – ядоса се той
- Абе казах кученце не мастия – повдигна едната си вежда
- Добре де.Е ще дойдеш ли? – разшириха му се очите
- Само за малко после трябва да работя – каза тъжно тя
- Нищо.Хайде че нямаме много време – каза той и вече дърпаше ръката й
Вики се усмихна на двамата и разтовари покупките.Докато ги разтваряше някой обхвана кръста й и тя поскочи се обърна.
- Я знаеш ли как ме стресна – плю си 3 пъти в пазвата
- Извинявай скъпа – усмихна се Оню
- Ще получа инфаркт – леко го бутна
Той я придърпа към се себе си усмихна се и я прегърна.
- Аз ще получа инфаркт ако не те видя – каза й нежно той
- Охх пиленцето ми.Гладен ли си?Диди купи пиле,искаш ли да ти направя? –попита го тя
- Скъпа откакто се появи в живота ми,пилето е на второ място след теб – леко се засмя той
- Това е хубаво.Много щеше да е гадно аз да съм след пилето –леко се намръщи тя
Той се усмихна и я целуна по челото.
- Какво ти се прави? - попита я той и се настани на дивана
Вики го погледна дяволито после към стаята си.
- Ей това е моята жена – засмя се той и двамата отидоха в стаята
В това време в стаята на Джонгхюн,Динно и Диди се целуваха и изведнъж Блинги изохка.
- Скъпи какво има? – притисни се тя
- Нищо скъпа – усмихна се той,но вътрешно го болеше ужасно много
След като си тръгна Диди,Динно се хвана за крака и много го болеше.Кий нахлу в стаята му и започна да вика.
- Охх Джонгхюн какво да правя с Кати?Много искам сега да отида в SM enter, но незнам как да се държа с нея.Тикакво би направил?
- Кий не ме занимавай сега – стискаше със зъби той
- Какво има?Целия си блед – притесни се Дивата и се приближи до него.ПИпна челото му и целия беше топъл и се потеше
Джонгхюн започна да вика отболка.
- Блинги къде те боли? – разтревожи се Умма Кий
- Крака ми.... – само каза той
Кий набра 911 и извика линейка.
- Ей сега ще дойдат дръж се – хвана му ръката
След няколко минути дойде линейката.Темин и Минхо бяха в стаята на Джонгхюн.
Парамедиците влязоха и го поставиха на носилка.Кий не го пускаше за миг..
- Ние ще дойдем с мениджъра – каза Минхо и започна да набира номера му
- Добре – каза му Кий и тръгна заедно с парамедиците.
Джонгхюн стискаше със зъби докато пътуваха към болницата.
- Дръж се Джонгхюн – каза му той
Дивата за малко дас е разреве,но като го гледаше той как се държи се помъчи да не се разплаква.
- Хей Блинги чух че Диди ти вика мастия вярно ли е? – усмихна се той
- Абе каква мастия те гони?Не ми вика така,а кученце – усмихна се той
- Ооо супер.- погали го той и се опита да направи неговата физиономия
- Не можеш,остави това на батко си – извъртя очи
“Действа трябва да му говоря простотии,че да не мисли за болката”-мислеше си Кий и продължаваше да му говори небивалици.
В това време Минхо приключи разговора си с мениджъра.
- Какво каза той? – запита го младока
- Каза,че скоро сме мъртви – отвърна му сериозно
- Защо? – очуди се той
- Щот не можем да седим на едно място......сякаш че червеи имаме в гъза си – направи кисела физиономия и поклати глава като си представи картинката
- Аааа хъонг сега няма да мога да ям 5 дена – възмути се Темин
- Трябва да се обадя на Оню – каза сериозно Фламинг Харисма и започна да му набира номера
В това време Линейката пристигна пред болницата и парамедиците го изкарахаи влязоха вътре.Единия от тях обясняваше на доктора за състоянието му.
- Вкарайте го в стая – каза лекара на сестрата
Те го вкараха и Кий продулжаваше да му държи ръката.
- Ще трябва да излезете – каза доктора,като влизаше в стаята
Дивата кимн и излезе.
- И така.....Ким Джонгхюн,казвате че преди сте имали трвма на крака – искаше да се увери доктора
- Да,но не обърнах голямо внимание – смути се той и знаеше че трябваше да обърне внимание
- Така ще ви направим рентгенова снимка,но като съдяще трябва да ви се направи операция-каза сериозно той
- Какво?Операция?Докторе вижте аз съм Ким Джонгхюнот SHINee,трябва да ходя на награди трябва до едното Токио да отида после трябва..... – започна да се обяснява
- Знам....дъщеря ми е луда фенка.Но все пак....ще може ли един автограф за нея – усмихна се лекара
- Нямапроблем,но не искам операция – притесни сетой
- Не се притесняавайте.Дъщеря ми ще ме убие,ако нещо се обърка – започна да се смее той и излезе
“Смятай............добре че е дъщеря ти пич” – помисли си той и скръсти ръце
Тъкмо Оню,Минхо и Темин тръгваха когато телефона на Минхо звънна.
- Ало – каза той
- Ало Минхо.Какво е станало смоето кученце?- попита го Диди
- Какво псе? – очуди се Фламинг Харисма
- Абе Джонгхюн.... – ядоса се тя
- Ааа ами той сега е в болница кракът го болял – обясни й той

188Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 10:54 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44 глава 6 част



- Айгооо ако това животно мекара напразно да се тревожа ще го направя на кайма –намръщи се тя
- Малеееее споко де.Недей така – преглътна МИнхо
- Идвам.Кажи ми в коя болница е той? – попита тя
И докато се обясняваха в това време Кати чу новината от мениджъра.
- Сериозно ли?Как е той?Добре ли е? – попита тя разтревожено
- Незнам сега отивам. – каза той спокойно
- Може ли да дойда?Трябва да говоря с вас нещо важно? – смути се тя и сведе глава
- Какво си направила?Абе ви не почивате ли? – вдигна ръце той и тръгна напред
Кати го последва и се натъжи.
Кий в това време влезе в стаята му и го погледна тъжно.
- Кий...ще ме оперират – навлажниха му се очите и
- Спокойно всичко ще се оправи. – успокояваше го той,но не с еполучаваше.Виждаше страха му в очите .
- Как спокойно?Ще ме оперират бе човек,няма дами правят маска на лицето? – възмути се той
- Виж даже и красотата изисква жертви.Трябваше да отидеш на лекар по рано – започна да му вика
Динно сведе глава и знаеше че той е прав,но по дяволите бешего страх.СЛед известно време се чуваше някакъв шум пред вратата.Най накрая Минхо,Темин и Оню влязоха буквално тримата.
- Хъонг аз исках да съм първи – каза Темин и го погледна сериозно
- Темин аз съм лидера,трябва да се отнасяш с уважение – скара му се Дубу
- Я престанете – развика се Уммма Кий
- Хъонг как си? – отиде при него Минхо
- Оффф Минхо страх ме е –разплака се той
- Хъонг не се дръж като бебе – погледна го сериозно
- А да те видя теб – избърса си сълзите той и му сесопна
- Ами хъонг Диди идва и е много бясна,операцията ти е най-малката грижа в момента – погледна го тъжно и повдигна рамене
- Жив да не бях,както вика Кати – каза Дивата и се усмихна
- Лелеле никъде няма да мърдате,тя сега ще ме заколи – притесни се той
След няколко минути всичките се ослушваха за нея.Изведнъж се чуха тежки стъпки да се приближават.Отвори се вратата и тя гледаше страшно.Диди го погледна и в следващия момент направи мила физиономия и се затича към него.
- Охх любими как си?Добре ли си? – започна да го оглежда
- Скъпа не си бясна – очуди се той
- Кученцето ми,що не каза че те боли крачето..... – каза му тя нежно и го погали по косичката,замалко Динно да почне да лае и да си показва езика
- Ама Диди страх ме е ... – погледна я той тъжно
- Виж скъпи,няма страшно.Аз съм до теб а и не само аз и другите са тук –каза му тя тихо
- Ама ако не изляза жив,ако нещо стане,ами ....оттоке –започна да вии
- Яяя.....ако не престанеш,ще те набия и ще предпочетеш да отидеш в операционната,тъй като тя ще ти е спасението.Ясно ли ти е? – развика се тя и го погледна строго
Той кимна и преглътна.Всички гледаха напарцали и се чудиха какво става.
Вратата се отвори и влезе Кати с мениджъра.
- Здравейте разбойници.Какво пак сте направили? –попита сериозно мениджъра и Кати погледна към Кий
- Хъонг нали помниш миналата година дето го събориха на летището и си нарани крака.Днеска го заболя много силно – обясни му Кий
- Аха.Ами фенове какво искате – повдигна раменеи се приближи
- Хъонг стр-а--- * погледна към Диди и замълча за момент.........гладен съм – каза той едвам
- Аз да не съм ти прислужница.....Минхо и Темин да отидат – каза сериозно мениджъа и им даде пари
Диди леко се отдръпна назад.
- Ти коя си? – попита я той
- Ами аз....здравейте аз се казвам Диди – поклони се тя
- Хъонг тя е.... – тъмо да каже че е негова приятелка
- Работя като мениджър към една от големите фирми за строителство и туризъм – продължи тя
- И ..каква работа имаш тук? – зачуди се той
- Ами тя ми е приятелка.Съжалявам - каза Кати и се поклони
- Не Кати недей – каза Динно - Виж хъонг тя ми е приятелка – допълни Блинги и сведе глава
- Абе ви.....офффф нямам нерви.Излизам за малко трябва да си пия хапчетата.Терапевта ми каза да дишам дълбоко – говореше на себе си той
- Съжалвям - каза Диди,като гледаше “кученцето си”
- Няма нищо скъпа рано или късно щеше да научи – усмихна й се той и нежно я целуна
Кий се приближи към Кати и тя направи крачка назад.
- Зашо? – попита той
- Извини ли се на всички? – отвърна му тя и повдигна едната си вежда
- Почти-леко се усмихна
- Ще проверя – посочи го пръст и го гледашеподозрително
- Стига де Кати.Жив да не бях- каза той и изпуфтя
- Кой ти е казал да използваш лафа ми.То да не е мандра – озвъртя тя очи
- Ко е мандра?Да не е място където кравите се чифтосват,нещо такава даваха по National Geographic –зачуди се Дивата
- Майкооооо абе нуна ще ти покаже после отде изгрява слънцето – сопна му се тя и излезе
- Айгоооо много си прост бе – усмихна му се Джонгюн
- Да бе,щот те целуват нали! – направи му кисела физиономия и излезе
- Джонгхюн много си лош – погледна го ядосано Диди
Кий видя,как Кати и мениджъра си разговорят и отиде при тях.
- Какво става? – попита той
- Кий не е учтиво така да ни прекъсваш – каза му мениджъра
- Не няма проблем – усмихна се Кати
- Ама много ме изненада с това,което си казала днеска на жената – каза й мениджъра
- Ами съжалявам не беше нарачно,но незнаех какво друго да измисля – отвърна тя и сведе глава
- А Кати не искаш ли да станеш мениджър? – усмихна се той
- Аааа не няма да имам нерви,азще ги изтрепя всичките – засмя се тя
- Хеййййййй – извика Дивата
Но двамата не му обръщаха внимание.
- Чух че пишеш роман – каза сериозно той и отпи от кафето
- Не е точно роман,но тей се води – изкикоти се тя
- Аха ами не искаш ли да се занимаваш с нещо такова,писателка ли или сценаристка? – попита той сериозно
- Ами мисля съм много,но не бих казала че искам да го работя,по скоро ми е като хоби,ако го работих сигурно нищо нямаше да напиша – отвърна тя сериозно
“Уаууу незнаех че тя пише” – помисли се той и веднага побегна.
- Нанегокакво му стана? – запита тя и погледна в негова посока
- Остай го.....но искаш ли да се пробваш един ден като сценарист? – запита я той въодушевлено
- Ами незнам,аз...... – чудеше се тя
- Хайде искам да видя – усмихна се той
- Добре само един ден – каза тя сериозно
Кий в това време летеше към Cube enter.В това време на Джонгхюн му правиха рентгенова снимка на крака.Те го върнаха обратно в стаята и след 20 минути лекара влезе и всички се бяха събрали.
Лекаря се окукори и поклати глава.
- Съжалявам,но ще трябва да ти направим операция – каза той сериозно като гледаше снимката на крака му
- Хъонгггггггггггг! – извика Динно на мениджъра си
- Спокойно бе Блинги,да не мислиш че ще те оставя да умреш.Имаш толкова много......задължения към фирмата – каза му сериозно
- Не си помисляй да умираш – стросна му се Диди и прокара палеца си по врата си
“Майкоооо мила Господи убий ме” – мислеше си той тъжно той
- Хахах как се стресна – изсмяха се останалите
- Ама вие.....майтапили се? –погледна ги той очудено
- Колко лесно се връзваш – смееше се Диди
- Така хайде Ким Джонгхюн да влизаме воперационната – каза доктора и сестрата влезе.
Изведнъж всички станаха сериозно и го погледна тъжно.Сестрата му заби инжекцията във вената.И Динно се почувства малко замаян и започва бавно да си затваря очите.Двама сенатари влязоха и бутаха количката към операционнмата.Всички като някакви кученца вървяха след тях и прехапваха доните си устни от притеснение.Те го вкараха вътре и Диди си закри лицето с ръцете си.Кати я прегърна силно.Очите й се навлажниха и сълзите й се стекоха.
- Кати.....оттоке...ако нещо му се случи – плачеше тя
- Нищо няма да му се случи,нали ще го убиеш преди това – леко се усмихна
- Много ме е страх,опитвах се да не му го показвам - каза тя и преглътна
- Знам мила успокой се – погали я по косата
Времето минаваше доста бавно.ПОвечето обикаляха и направо щяха да пробият земят.Изведнъж телефона на Кати звънна.
- Оо Ема...къде си? – каза Кати и Темин веднага се заслуша
*от другата страна
- Какво?- шокира се Кати
*от другата страна
- Добре...аз съм тука в болницата ще оперират Джонгхюн
*от другата страна
- Добре ще му кажа – затвори телефона и погледна Темин сериозно
Темин сведе глава и се притесни.
- Темин ела за малко – извика му тя и той отиде при нея
- Да нуна – каза той тихо
- Значи познаваш сестра ми - каза тя сериозно
- Не бих казал.Преди да кажеш нещо нуна искам да ти обасня.Ония ден се видяхме на парка и танцувахме,бях с момчетата,а тя пристигна с една група.ПОсле на следващия ден се събуждам и тя до мен.Нищо не помних,не съм правил нищо против волята й.Но после се разстрой искаше нещо да помня- обясни й той
- Така ли?Ами знам че е малко луда.....двете се състезаваме коя е най лудата,но тъй като родителите ни се разведоха тя го прие много тежко.Ходеше да се вижда ту с единия ту с другия.Всичките й се подиграваха.Един ден тя избяга и на следващия се върна.Просто я приютяват някъде,не иска да остава вкъщи защото за нея това е място където тя и семейството й трябва да бъдат.Преди 1 година спря и се застояваше вкъщи ,но виждам че пак е почнала.Съжалявам ако ти създава проблеми –обясни му тя и сведе глава
- Оооо незнаех.Може ли да ми дадеш телефона й да й се обадя – помоли я той и му стана супер гадно за нея.
- Разбира се – усмихна се Кати и му даде номера
В това време Кий се върна и леко бутна Темин.
- Хъонг – извика младока
- Ти какво си мислиш че правиш? – погледна го ядосано и хвана ръката на Кати
Кати му зашлеви един шамар
- Ким Кибум акопродължаваш такаще скъсам с теб.Не ти позволявам така да се държиш – скара му се тя и останалите ги гледаха
- Нуна .... – каза Темин тихо
- Не Темин,Кий още веднъж и не отговорям – сочеше го с пръст и излезе
- Хъонг исках телефона на сестра й,защото ми харесва – каза му тихо младока и се върна при останалите
Дивата сведе глава и очите му се навлажниха.Кати излезе навън и дишаше тежко.
“Ама бива ли така да се държи.Айшшшшш” – мислеше си тя и седна на една пейка
Лидера в това време се върна при останалите.Бе оправил документите по операцията и свърши още няколко неща.
- Хей хъонг.... –каза му Минхо
- Още ли е вътре? – попита той тихо
- Да – каза Диди и сведе глава
След около 2 часа лекаря излезе.
- Ооо докторе как е?- попита Дидипритеснено
- Всичко мина успешно,няма нужда да се притеснявайте – каза той и се усмихна
Всички си отдъхнаха и седнаха.Санитарите изкараха количката и Диди хвана ръката му.
- Скъпи... – каза му тя тихо
Те го вкараха в стаята и му сложха обратно системите.
- Оставете го сега да си почива.Елате вечерта – каза доктора спокойно
Диди се настани удобно близо до вратата му и си преглеждаше телефона.
- Диди прибирай се да си починеш – каза Оню
- Не аз тукаще остана.Вие вървете като се събуди ще ви звънна – каза тя и се усмихна
- Добре,но после си почини – докосна рамото й
Останалитре тръгнаха и Кий се чудеше къде ли е Кати и се оглеждаше.
- Тя е в SM enter – каза мениджъра
- Аз не търся нея – казза сериозно той
- Да бе не на мен тия – погледна го сериозно
- Хъонг не ми се говори сега – направи кисела физиономия той и погледна през прозореца

189Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Чет Яну 20, 2011 11:36 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Олееее колко бях пропусналааа (тъп грип)Съседи - Page 8 182785 ама си наваксах де Съседи - Page 8 68960 Ама няма ли вечи Кий и Кати са оправят Съседи - Page 8 835962 радвам се, че операцията на Блинги е минала успешно и тук, и в действителноста Съседи - Page 8 573765

190Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Пет Яну 21, 2011 4:47 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Оххх Кий е станал много раздразнителен Съседи - Page 8 7878

191Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Пет Яну 21, 2011 7:23 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Наистина много неща се развиват Съседи - Page 8 15286 И аз се радвам,че е минала добре операцията на Блинги Съседи - Page 8 124908 Дано Кати и Кий се оправят скоро Съседи - Page 8 15286

http://smiley92.tumblr.com/

192Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Пет Яну 21, 2011 12:07 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

45 глава 1 част(дълга дълга колко да е дълга)




В това време Кати отиде на работното си място и колежките й я обградиха.
- Къде беше?
- Ама ти как така ще излизаш,когато си искаш – погледна я едната строго
- Всъщност мениджъра ме извика – каза тя тихо
- Защо? – скръсти ръце едното момиче
- Не мога да ви кажа питайте него – отвърна тя и леко се смути
Докато пътуваха Темин изпрати съобщение на Ема.
“Здравей Ема.Аз съм Темин от SHINee.Как си?Искам да се видим....” – написа той и се чудеше какво още да напише.Темин натисна send и зачака.След няколко минутки той получи съобщение.
“Ооо Темин здравей.Добре съм.Чух за Джонгхюн дано да сеоправи по бързо.Добре но нека да е по късно....” – бе написала тя
Младока се усмихна за първи път получи съобщение от момиче и веднага го показа на Минхо.
- Хъонг виж – каза му той с усмивка
Минхо погледна и го изгледа.
- Ами ако мениджъра научи....... – прошепна му тихо
- Хъонг I don’t care – отвърна той и се намуси
Тъкмо стигнаха към вкъщи когато:
- Хъонг.... – каза Темин и Минхо сеопита да го спре
- Какво?Пак ли нещо сте направили?-попита ги сериозно той
- Не хъонг,довечера ще изляза с сестрата на Кати – каза сериозно младока и всички го изгледаха
- Какво? – извикаха момчетата и искаха даму запушат устата
- Ако Кати позволи нямам нищо напротив – вдигна рамене мениджъра
- Значи може/? – леко се усмихна
- Поне казваш ......това е хубаво.а ви негодниците взимайте пример от него – скара им се мъжа
Останали мигаха на парцали и се чудеха какво му става.Младока тръгна напред и набра номера на Кати.
- Ало – каза тя тихо
- Нуна що шепнеш.. –шепнеше той
- Що ли?Тука колежките ще меобеглавят,задето излязох днеска – каза сериозно тя
- Споко ще ти помогна.Знам как да им запушиш устите завинаги.Обаждам ти се защото да искам позволението ти да се видя с Ема.Може ли?МОля ти се... – каза сериозно и започна да се моли
- Какво?Хахаха искаш позволението ми.......Темин щом сестра ми иска да те види,аз нямам нищо напротив – засмя се тя
- Супер,благодаря ти нуна.Чао – зарадва се той и влезе в стаята си.
В кухнята Кий започна да подготвя следобедната закуска.
- Кий много съм гладен.Оххх да имаше пилешко сега- въздиша лидера и подпря главата си
- Аз ще отида до магазина – каза Минхо тъжно и се изправи
- Ще дойда с теб – отвърна му Оню
- Не искам да идваш с мен.Що не отидеш при Вики – изкрещя му Фламинг Харисма и отиди до стаята си
- Това не е на добре – каза Дивата и гледаше към негова посока
- Кий номер 2 – поклати глава Оню
Минхо отиди в стаята си и блъскаше по леглото.Изведнъж телефона му звънна беше непознат номер.
- Ало –каза той плахо
- Йооо мен,whats up dog? –отвърна му Лиз и се засмя
- Лиз? – изненада се Минхо
- Как си мили? – каза му тя нежно
- Липсваш ми – отвърна йтой и очите му се навлажниха
- Я стига,включи компа.Пратила съм ти малко снимки на пощата – усмихна се тя
- Наистинали? – изненада сетойиси отвори пощата
- Чух за Джонгхюн,кажи му да оздравява иначе Диди ще му приложи някоя кеч схватка – изкикоти се тя
- Хахах да тя вече го заплаши.Чак мен ме хвана страх – засмя се Минхо
- Цуцка трябва да тръгвам.Хайде чао.I love you – каза му тя и побърза да затвори
- Чакай мила.И аз те обичам – каза тихотой и сведе глава
В това време Лиз седеше в офиса си и едва сдържаше сълзите си.
- Извинете госпожице Лиз след малко трябва да тръгваме - каза асистентката й
- Да ей сега идвам – забърса си сълзите и започна да си подрежда папките
В това време в болницата Диди проведе няколко обаждания и седна в близкото интернет кафене.След около 2 часа тя се върна и видя че вратата е отворена и леко надникна.
- Охх съкровище – извика тя и се затича към него
- Ди-д-и – каза той едвам
Тя го прегърна и то много силно.
- Скъпа не мога да дишам – каза той едвам
- Съжалявам – отвърна му Диди и го целуна по челото
Тя седна и хвана ръката му и се прозя.
- Ти тука ли си седяла през цялото време? – очуди се той
- Да как ще те оставя.....кученцето ми – погали го тя по косичката
- Котенцето ми – отвърна й той нежно и тя измяука
Двамата се гледаха продължително,докато доктора не влезе.
- Докторе как е той?Как е крака му? – изправи се тя и започна да се паникъосва
- Той е в отлично здраве,само трябва да го наблюдаваме тази нощт и утре ще го изпишем
- Аххх какво облекчение – каза тя и се хвана за гърдите.
В това време Минхо отиди в кухнята и отвори хладилника
- Минхо знам че тъжиш за Лиз,но не изпадай както аз.Моля те – започна да му говори Умма Кий
- Кий аз не съм като теб.Имам доверие на приятелката си и макар да милипсва ужасно няма да стана като теб – каза му сериозно и и затвори хладилника
- Какво каза? – погледна го ядосано
- Ти още не си сдобрил с Кати нали?! – погледна и се усмихна
- В процес сме – отвърна тухо и сведе глава
- И докога?Кий предприеми сериозно мерки,иначе на нея ще й омръзне – каза професионалиста и отиде към стаята си
“Мамка му той е прав.Но как?Само ако не беше такъв инат” – помисли си той и сложи ориза да се ври
Оню се върна от магазина и видя Ема седнала до една кофа с боклук.
“Я това не е ли...” – помисли си Дубу и се приближи
- Хей Емма? – каза той
Тя веднага се изправи и се изтупа.
- Здравей И Джинки – каза тя учтиво и се поклони
- Хахах викай ми Оню – засмя се той
- Добре – усмихна се тя и погледна встрани
- Ам Темин ли чакаш...? – попита я той
- Ами всъщност...... – чудеше се какво да отговори
- Аммм разбирам искаш да го изненадаш.Ела – смигна й той и тя леко се усмихна
Докато се качаваха той япогледна сериозно и му стана жално.
“Какво ли правеше там?Да не би да няма къде да живее?Но защо Кати не предприеманищо? – мислеше се той
- Така трябва да сме много тихи – каза й той тихо
Тя кимна и двамата влязоха.Направиха на Кий да мълчи и отидоха към стаята на Темин.В това време младока правеше лицеви опори.Ема влезе с гръм и трясък и той падна по лице.
- Яяяяяяя какво правиш?- извика тя
- Оххххх – каза той като падна
- Опсссс... – закри си устата тя
- Абе ти какво правиш тук? – попита я той докато ставаше
- Ами бях наблизо и се срещнах с Оню и той ме покани – усмихна се тя
Темин хвана ръката й и те седнаха на леглото.
- Виж Ема.....Кати ми разказа всичко .... – започна той
- Виж Темин престани... – каза тя и се изправи
- Много съжалявам че родителите са се развели – каза той тъжно
- Ще престанеш ли? – изкрещя тя и си запуши ушите
- Какво става тука? – влезе Минхо и ги погледна
Ема искаше да излезе но Фламинг Харисма не й разреши.
- Темин какво си направил? – погледна го сериозно
- Аз..... – сведе глава той и се удряше по главата
- Искам да изляза......не искам да те виждам Темин – каза тя сериозно и той се изправи
- Съжалявам Ема,аз.... – каза той тихо и се приближи
Тя го погледна тъжно и замалко да се разплаче.Темин я прегърна силно.Той направи знак на Минхо да излезе.Младока я погали по косата и изведнъж невероятен аромат се удари в лицето му и той леко се отдръпна от нея.Чувстваше се замаен,погледна я в очите,те толкова красиви.И почувства че нещо го влече,той бавно се наведе и я целуна нежно по устните.Тя стоеше като камък и мигаше на парцали.Темин се изчерви и се обърна.Ема се изчерви също и се усмихна.Докосна устните си и настръхна.Тя се приближи и хвана ръката му.Младока настръхна и се обърна.
- Аз..... – притесни се той
Ема постави пръст пред устните му и се усмихна.
- Какво искаш да правим сега? – каза му тя тихо
- Каквото искаш.... – каза той и направо беше омагъосан от нея
В кухнята Кий бе сготвил много вкусни ястия.Той отиде и извила лидера,МИнхо и тъкмо отвори вратата на Темин и направо си глътна езика.Двамата седяха на пода прегърнати и гледаха някакъв филм.
- Вечерята е готова – каза Умма Кий едвам едвам
- Ооо супер – каза младока и двамата се изправиха
Ема излезе първа и Кий спря Темин.
- Хей вие да не..... – поклати глава той
- Да хъонг и не благодарение на теб – усмихна се той и го потупа по рамото
- Синчето ми порастна-усмихна се той и замалко да се разплаче
Минхо и Оню се шокираха като видяха двамата хванати за ръце.
- Еххх днешната младеж – каза лидера и захапа едно пилешко бутче

Фламинг Харисмакато видя колко е щастлив Темин се зарадва.След като се навечеря телефона на лидера звънна.
- Ало – каза той
* от другата страна
- Ахам...добре.Ей сега идвам – каза той и затвори
- Кой беше хъонг? – попита Темин
- Диди.Джонгхюн се е събудил.След малко ще отидем – каза сериозно той
- Хъонг може ли и Ема да дойде? – попита Мини
- Да разбира се – каза Дубу и се усмихна
- Кий Кати няма ли да идва? – попита Ема
- Ами тя.... – сведе глава той
- Какво? – изненада се тя
- Ами те не са се сдобрили още.Инати – вдигна рамене Минхо
- Хахах.Кий да ти кажа ли един сигурен начин..... – засмя се тя
- Кажи кажи – подскочи той
- Виж сега отвличаш я водиш я на някоя вила с плаж и няма как да не се трогне,а и няма как да не се сдобрите – усмихна се тя
- Уауу – казаха едновременно Минхо и Оню
- Ема незнаех че...... – започна Темин,но тя го погледна дяволито
- Ама незнам как..... – сведе глава той и хич не чаткаше как да го направи
- Споко Кий,аз ще ти помогна – потупа го по рамото
- Много ти благодаря – зарадва се той
- Трябва да е скоро.....ама аз се чудя как не те е зарязала досега,аз ако бях.... – започна тя и изведнъж се усети
Темин я погледна сериозно и извърна глава.
- Виж много я обичам,всичко ще направя – каза той сериозно
В това време Вики се прибра вкъщи и докато се качваше чу някакви звуци от апартамента на SHINee и то непознат женски глас.Тя се намръщи и почука на вратата.Лидера скокна и отиде да отвори.
- Оо Вики – усмихна се той и тъкмо да я прегърне тя влезе вътре бясна
Изненада се да види непознато момиче и още повече се изнерви.
- Коя е тая?- попита тя ядосано
- Виж Вики тя е... – започна Оню
- Тя ми е гадже – каза младока и я прегърна
- Какво?Какво лъжеш? – погледна го сериозно Вики
- Така е нуна – потвърди Кий
- Тя е на Кати сестра – допълни Минхо
- Сериозно ли? – очуди се Вики
Ема се изправи и се поклони.
- Здравейте – каза тя учтиво
- Здравей – отвърна й тихо
- Хайде Темин- хвана за ръка гаджето си и отидоха в стаята му
- Ама те наустинали.....откога – едвам изрече тя
- От преди малко – отвърна Дивата
- Daebak! – каза само тя и се обърна
- Оххх пиленце гладна съм – каза тя и седна
- Ето миличка сега ще ти сложа – каза той и отиде към тенджърата и Минхо и Кий се засмяха
- Какво се смеете?Ще ви питам аз,Лиз е по лоша от мен,а Кати малееее трябва да й бъдеш слуга за да живееш – засмя се тя и двамата направиха тъжни физиономии
Оню й сложи чинията и се усмихна.
- Ние ще ходим при Джонгхюн – каза Кий и хвана ръката на Минхо
- Но... – започна Оню,но двамата вече се изпариха
Кий почука на вратата на Темин и младока отвори вратата.
- Искаш ли да идваш с нас до болницата? – попита го Умма Кий
Младока попита Ема и се върна обратно.
- Да изчакай само 5 минути – каза му той и затвори вратата

193Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Пет Яну 21, 2011 10:48 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уаа много се радвам за Мини Съседи - Page 8 714156 Интересно ми е как ще провърви плана на Ема и Кий с отвличането на Кати Съседи - Page 8 807552

http://smiley92.tumblr.com/

194Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Съб Яну 22, 2011 10:47 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

45 глава 2 част



След малко двамата излязоха и заедно с Кий и Минхо тръгнаха към болницата.
В това време в SM enter Кати гримирваше SNSD.
- Чухте ли момичета на джонгхюн само направили операция? – каза една от тях
- Мда милия.А знаете ли че носят слухове че Кий си има гадже – каза другата и леко се усмихна
Кати без даиска и се разтрепери ръката и оцапа момичето.
- Ама че си непохватна – каза Джесика
- Сълаявам – поклони се тя и започна да я чисти
- Ти представиш ли си?Коя ли ще е тая да го търпи? – допълна тя
Кати стисна със зъби и започна по бързо да ги гримирва.След като приключи отиде в тоалетна и си наплиска лицето.
“Аххх че са мастии.....и без това не ми харесват.Като някой кокошарник.Не стига че са на първо място,за какви се мислят” – ядоса се Кати и започна да ги нарежда на ум.Кати излезе и се сблъска с мениджъра.
- Извинявайте – поклони се тя без да погледне с кой се сблъсква
- Е спокойно де – усмихна се мъжа
- Оо здравейте – каза тя и се усмихна,поне се опита
- Какво е станало? – попита той сериозно
- Тез от SNSD надушват,че Кий си има гадже – каза тя тихо и се огледа
- Спокойно.Ще оправя нещата.Ти няма ли да ходиш в болницата? – каза й той спокойно
- Ами не господин мениджър.КОлежките ми ще саядосат още повече и незнам какво да им казвам.Днеска меподложиха накръстосан разпит.Казах да питат вас – отвърна тя тихо и сведе глава
- Спокойно сега ще им обясня и повече няма да даваш обяснения на никого е освен на Кий – засмя се той
- Аааа не с Кий сме скарани – каза тя тъжно
- Още ли не сте се сдобрили.Оффф момиче айде щот немога да го понеса такъв – изпуфтя той и тръгна към гримъорната и Кати го последва
В това време момчетата пристигнаха и слязоха от таксито.Те влзоха вътре и се насочиха към стаята му.Кий бавно отвори вратата и видя че е заспал.Те влязоха бавно и Диди се събуди.
- Оо момчетата вие пристигнахте –каза тя съненои погледна към Блинги
- Той как е? –попита Минхо
- Добре е.СЛава богу – каза тя и се прозя
- Нуна прибирай се.Сигурно си много изморена – каза Дивата
- Офф трябва да останапринего – каза тя тъжно
- Спокойно,той вече е добре.Няма нужда да се притесняваш – каза Кий и я потупа по рамото
- Нуна айде ще те заведе у вас – каза Фламинг Харисма и я хвана за ръката
Диди целуна Донгхюн по челото и го погали.
- Обичам те -прошепна му тя и излезе с Минхо
Те седнаха и го гледаха.След няколко минути той се разсънни.
- Диди – каза той тихо и погледна встрани,но като не я видя той подскочи
- Спокойно.Тя си тръгна.Беше много изморена.Минхо яизпрати – каза спокойно Кий
- Добре сте направили – каза сериозно Динно
- Ти как си ? –попита гомладока
- Добре съм.А това кой е? – помъча се да се сети
- Това е Ема,сестрата на Кати – каза младока и вплети пръсти в нейните
- Я ама вие..... – шокира се Блинги
Темин кимна и се усмихна.
- Браво- зарадва се Джонгхюн
- Аххх сина ни порастна – каза Умма Кий
- Кий стига си драматизирал.Много обича да ни бъде майка – засмя се Джонгхюн
- Я тихо!ЗНаеш ли как ни изплаши всичките с тая операция – развика се той и го посочи с пръст
Джонгхюн веднага млъкна и преглътна.Ема умря от смях.След известно време пристигнаха мениджъра и Кати
- Ооо Джонгхюн как си? – попита го тя и затича към него
- Добре съм Кати.Не знаех че имаш такава хубава сестра – усмихна се Динно
- Хей няма да закачаш сестра ми – перна го тя по рамото
Кий се закашля леко и тя веднага се обърна.
- Ооо... – каза само Кати,като видя първо Кий си глътна езика,а като видя Ема и Темин да се държат за ръце направо й прилоша
- Абе вие.....изчезвайте веднага – скара се мениджъра на Темин и двамата излязоха
- Кати.... – започна Кий
- Какво искаш Кий? – каза му сериозно тя
- Искам да поговорим за малко насаме ако може – каза той мило
- Добре – каза тя строго и го последва
Като излизоха Кий смигна на Ема и тя също му смигна.Излязоха на улицата,и по точно тази която е зад болницата.Кий впи устни в нея и я качи в една кола.
- Ама Кий къде ме водиш? – стресна се тя
- Карай мой човек – каза Кий на шофъора и тръгна колата
- Яяяя глупак такъв...... – започна да вика,но той отново впи устни в нейните този път по придължително
Кати не се съпротивляваше напротив,желаеше го сега.Изведнъж той се отдъпна и се усмихна.
- Смяташ ли да викаш още? – попита я той и се усмихна
- Я да млъкваш.Къде ме водиш? – сопнаму се тя и го удари по рамото
- Бий ме колкото си искаш – усмихна се той,макар че удара си беше бая силен
- Какво?Ама ти сериозно – мигаше на парцали тя
- Да сериозно любов моя – каза й той нежно
* Докато пътуваха към болницата
- Ама сигурна ли си че ще се получи? – попита Кий Ема
- Вярвай ми.Тя ще те удря и ще те нарежда,ти й кажи да продължава.Тя ще спре,по пътя трябва да я забаламосваш,да не гледа накъде отивате.Взимаш й телефона и го изключваш.Важното е да стигнете до вилата.После сам трябва да сеоправяш с нея- обясни му тя сериозно и това беше само една малка част от плана
- Добре Ема,честно ако стане....ще ти изпълня едно твое желание – усмихна се Дивата
- Хахаха ако се сдобрите.....моля те усмири я.ПОнякога е като тигрица – засмя се Ема и се сгуши в Темин
*Обратно в колата
- Къде отиваме? – попита тя сериозно
- Скъпа няма да ти кажа,ако ще Трета Световна да избухне пак няма да ти кажа – каза й сериозно и впи отново устни
- Махни се Сатана – избута го тя
- Хахаха не съм Сатана ,а Луцифер.Пък ти си ми жената – засмясеКий
- Какво?Жена?Друг път.Мечтай си.Тати ми купи колело ама друг път- скръсти ръце тя и се намуси
- Тати не ти е купил колело.Оххх милото то... –говореше й бебешки той и я галеше
- Престани,писна ми от теб.Мастия..... – каза тя и се огледа.
Дивата веднага обърна главата й и впи устни в нейните.След няколко минути колата спря и Кий й върза очите.
- Хей какво правиш негодник такъв? – започна да вика
- Я се успокой. – скастри я той и я задърпа
Тя млъкна и се остави да бъде влачена.След няколко минути Кий се спря.
- Къде сме?Кажи! – крещеше тя
Той махна кърпата от очите и пред нея стоеше една малка виличка.Около нея имаше най различни повид цветя.Имаше и острани две пейки и една дълга маса.Кати се обърна и се шокира.Пред нея стоеше морето.Бяха се намирали накрая на една скала.
- Еее какво ще кажеш? – попита я той с усмивка
- Прекрасно е- огледа се тя и беше толкова красиво.Тя беше сред природата.Ема бе споделила на Кий,че тя обожава природата.
- Хайде да влизаме –покания той и подаде ръката си
- Но... – огледа тя вилата
- Спокойно сами сме – леко се усмихна
- Ти негодник такъв доведе ме тук да ме изнасилиш ли? –намръщи се тя
- Tи пък ако исках няма да те водя тук госпожичке – каза сърдито той и влезе вътре
Тя сведе глава и го последва.Кати като влезе се изненада.Навсякъде имаше запалени свещи, наредена маса и имаше цветя.Кати гледаше и не можеше да повярва.
- Толкова.... – успя само да каже
Дивата се усмихна и се приближи към нея.
- Искам да се сдобрим,Не искам повече да се караме.Обичам те скъпа – казай нежно той и я погали
- Ти си направил това за мен? – шокира се тя
- Разбира се – отвърна й той и я целуна по челото
Тя прехапа долната си устна и го погледна нежно.Внезапно тя впи устни в неговите.
В това време в болницата Темин говореше с мениджъра.
- Как можа да тръгнеш със сестра бе? – ядоса се мениджъра
- Тя ми разреши хъонг – каза му сериозно
- Друг път......видя колко изненада беше като ви видя.Малкия ...не си играй с мен – погледна го строго
- Оффф господин мениджър.Не виждате ли че ние се харесваме.Оставете го намира.А доколко до сестра ми тя не може дами казва с кого да излизам,ако ще Трета световна война да стане – ядоса се Ема
- Ама ти малката .....– посочи я пръст
- Не съм малка.Оставете го намира – развика се Ема и го прегърна
Мениджъра въздиша и нямаше сили просто.Вдигна рамене и излезе.
- Пффууу тръгна си най накрая.Хич не ме кефи вашия мениджър – възмути се тя и Темин започна да се хили
Тя го погледна сериозно и той изведнъж спря.В това време Диди спеше,но нещо я тревожеше.Тя рязко се изправи и се огледа.
“Охх било е само сън...” – помисли си тя и въздиша.Погледна часовника си беше точно 22 часа.
“Оффффф сега какво да правя без моето кученце много ми липсва.” – помисли си тя и се натъжи
Тя се изправи и отиди до банята.Сложи си крем и седна на компа.Тъкмо прегледа новите документи които бе получила по пощата,когато телефона й звънна.
- Ало – каза тя тихо
- Какво правиш ? – попита я строго Джонгхюн
- Кой е на телефона? – неможа да го познае
- Аз съм твоето кученце – каза той нежно
- Оххх как си ? – попита го тя и се усмихна
- Добре,номногоми липсваш-каза й той нежно
- И ти ми липсваш – отвърна тя и незнаеше защо,този път не можеше да си стои вкъщи.
- Мила... – започна той
- Да
- Много ми се иска да си тук... – натъжи се той
- Искаш ли да дойда? –попита го тя
- Но сигурно си много изморена а и утре си на работа – съжали я той
- Скъпи немога без теб – каза му тя и замалко да се разплаче
- Ела – каза й той и се почувства ужасно,че кара приятелката си да се чувства по този гаден начин
- Идвам.След 10 минути съм при теб – отвърна му тя и се усмихна.
Докато двамцата си говреха колко си липсват Темин и Ема се разхождаха.
- Какво ти се прави сега? – попита я той
- Амвсъшност....ми се доспа.... – отвърна тя и се прозя
- Сериозно ли?Ще те изпратя – каза й той сериозно
- Ами аз ще отида в една приятелка,че имадами връща едни неща – отвърна сериозно тя
- Аха и къде живее тя? –попита я той
- Няма нужда да ме изпращаш.Нека да отидем първо до вас,сигурно си много изморен- загрижи се тя за него
- Добре –усмихна се той и тръгнаха за вкъщи
След известно време те пристигнаха и тя се усмихна.
- Лека нощ – каза му тя и прехападолната си устна
- И на теб лека- отвърна й той и яцелуна по челото
Той се качи в сградата.тя тръгна направо и след известно време зави надясно.Имаше една сградата,която около нея живяха бездомници.Тя се настани на един картон удобно и затвори очи.Темин се качваше по стълбите и беше щастлив.Като влизаше вкъщи го посрещна лидера.
- Къде беше? –попита го той сериозно
- Ами бяхме в болницата,ама мениджъра като ни видя и замалко да почине – усмихна се младока
- Хахахах сигурно.Къде е Ема? – попита го той
- Ами отиде при една приятелка – отвърна му той и повдигна рамене
- Виж Темин.Притеснявам се.Тъй като днеска я видях седнала до един казан - каза му той сериозно
- Какво?......Не е вярно само се присмиваш.Хъонг! – поклати глава и го погледна сериозно
- Не истина е.Аз я попитах дали е дошла да те изненада и тя ми кимна- отеърна му сериозно
- Хъонг какво се опитваш да кажеш?- мигаше на парцали
- Искам дати кажа,че може би тя няма дом – каза му сериозно
- Кати ми каза.....ооо неееееееее – повиши тон той и веднага излезе навън
Започна да се оглежда.Обиколи наоколо но не можа да я намери.Мина покрай сградата и изведнъж видя много хора които спят.Той минаи започна да ги оглвжда.Найнакраяя разпозна по дрехите.Той застана пред нея и леко ябутна.
-Махай се простак!-извика тядокато се обръщаше и като видя Темин веднага си покри лицето.
- Ема.... – каза той тихо
- Аз..... – чудеше се какво да каже
- Идвай- каза строго той и дръпна ръката й силно
- Боли! – изписка тя
- Не ме интересува – каза хладнокръвно той



195Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Съб Яну 22, 2011 4:39 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Поредната невероятна глава Съседи - Page 8 68960 Най-сетне Кии и Кати се сдобриха Съседи - Page 8 752689 Ема и Таемин са ми такива сладуриии. Amazed Чакам с нетърпение следващата глава Съседи - Page 8 162205 Приятно писане Съседи - Page 8 27499

196Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Съб Яну 22, 2011 5:33 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

45 глава 3 част



Докато я дърпаше тязапочна да плаче.Темин се спря и се обърна.
- Мила недей да плачеш – каза й нежно той и избърса сълзите й
- Ти си виновен.Пусни ме – извика тя и си дръпна рязко ръката и се измъкна
- Чакай Ема... – погледна я тъжно той
- Какво сега ще ми четеш конско ли? – не спираше да вика и сълзите й отново се стекоха
“Сега какво си мисли за мен?Защо по дяволите мевидя?” – мислеше си тя и се чувстваше супер ужасно като видя тя къде спи
- Не но ще дойдеш с мен – повиши тон той
- Темин....остави ме.Не съм за теб – снижи тона тя
- Какво?.... – изненада се той и я хвана за ръката
- Ухххх пусни ме ти казвам- викаше тя
Той рязко се обърна и впи устни в нейните.
- Млъкни...стига си викала – каза й през зъби
В този момент извън града на няколкохиляди километра Кати бе излязла навън и селюбуваше на гледката.Кий излезе с едно одеяло и го метна.
- Благодаря – каза тя тихо
- Хубаво е нали?!-погледна я той нежно
- Много красива гледка се открива от тук – каза тя и се усмихна
- Моята е по хубава – усмихна се той
Тя се обърна и го погледна.Той я гледаше с толкова много любов и нежност,че Кати направо се разтапяше.
- Гладна ли си?- попита я той и я погали по косата
- Чакай малко...доведе ми тук,за да неможе да се отървеш и да не трябва да се извиняваш на никого така ли? – заподозря тя и не можеше да повярва че няма задни мисли
- Оффффф знаеш ли какво?Прави каквото си искаш!Аз отивам да ям – ядоса се той и влезе вътре
Кати се огледа и никой досега не е правил нещо такова за нея.Струваше й прекалено хубаво за да е истина.Тя влезе вътре и отиди домасата където Кий се тъпчеше.
- Съжалявам Кий – каза тя тихо
- Да права си.Много мразя да се извинявам,затова те доведох тук.Доволна ли си сега? – повиши тон той
- Аз не исках да те засегна – сведе глава тя
- Не меинтересува.Викаш,крещиш,обиждаш ме,бийш ме,но аз пак те обичам.Писна ми вече. – махна с ръка той и се качи на втория етаж
Кати се разплака и седна на стола.Дивата отиди в спалнята и блъсна вратата.Прокара ръка през косата си и затвори очи.Кати излезе навън и се вгледа в морето.Кий застана на прозореца и я наблюдаваше.Дивата извади телефона и набра някакъв номер.Кати в това време се бе запътила към ръба на скалата.Кий се бе обърнал с гръб към прозореца и разговоряше.
“Прав си Кий.Съжалявам.Но не може да е истина някой да меобича толкова.Струва ми се като сън.Обичам те Кий”- мислеше си тя докато приближаваше скалата.Кий се обърна и я видя.Изтърва телефона и се вцепени.След малко вече слизаше по стълбите.
- Кати! – викаше той,докато излизаше от къщата
Тя се обърнаи вятъра развяваше косите й.Тойсе затича и бягаше с всичка сила.
- Спри! – каза той задъхан,като стигна до нея
- Обичам те Кий- каза тя нежно
- Екатерина ако се хвърлиш и аз ще го направя – каза той сериозно и застана до нея и хвана ръката й
- Какво? – извика тя и му дръпна ръката
- Ще се хвърля,какво не ми ли вярваш? – погледна ятой ис и вдигна едната вежда
Тя го избута далеч от нея,но той я придърпа към себе си и я прегърна.
- Съжалявам – каза тя и се сгуши в него
- И аз мила. – отвърна той и я целуна по главата
Така стояха няколко минути.
- Хайде да влизаме,че стана студено – каза той и свали якето от себе си и го сложи на нея.
Тя впи устни в неговите и започна страстно да го целува.
На следващата сутрин Кати и Кий спяха в спалнята.Кати се разсънни и протегна ръце.Разтърка очи и леко се изправи.Огледа се и изведнъж погледна към часовника си.
- Ооо 8.30 часа.Трябва да тръгвам за работа – каза тя и веднага стана
- Хей госпожичке къде тръгнахте ? – хван й ръката Кий
- Трябва да отида на работа – каза тя притеснено
- Споко.Всичко съмподготвил скъпа,несе тревожи.Сега си болна и ще отсъстваш 3 дни – каза той и се обърна на другата страна
- Оххх оттоке.....я как можа.Идиот такъв! – викна му тя
- Е то пак започна давика и да нарежда – поклати глава той и започна да цъка
- И сега....ах като ги знам онея колежки....оф майко.Кий ти си виновен! – започна да се паникъосва тя
Дивата с нежелание стана и отиде до нея.Той я бутна и тя падна на леглото.
- Хич не ме интересува дали трябва да ходиш на работа и какво ще кажат колежките.Моя си за цели 3 дни и смятам да се възползвам – каза той сериозно и накрая се усмихна дяволито
Той дигна леко потника и прокара езика си по коремчето й.тя цялата изтръпна и леко изстенна.Бавно се качваше нагоре и леко захапа вратлето й.Дивата я погледна в очите и се усмихна.Тя му се усмихна и впи страстно устни.
В това време Оню и Минхо се събудиха и отидоха в кухнята.
- Я къде ли е Кий? – запита се лидера
- Той сега е с Кати.Пфууу най накрая ще се сдобрят – каза Минхо и извъртя очи
- Оффф дано че вече ще го набия – изсмя се Дубу
- Обаче сега кой ще ни прави закуска – зачуди се Фламинг Харисма
- Аз – каза Ема
- Ооо ти.... – казаха двамата
Темин се появи косата му беше бая разрошена.
- Добре че майка ти я няма Темин,че направо незнам дали ще да си жив – изсмя се Фламинг Харисма
- Млъкни – сопна му се той и седна на масата
Ема в това време започна да приготвя закуската.Лидера грабна ръката на младока и го задърпа във всекидневната
- Какво стана вчера? – попита го той
- Ами намерих я да спи до едни бездомници.Представяш ли си?Направо ми стана лошо.Може ли да остане тук докато Кий се върне и после...оффффф.Хъонг моля те помогни ми.Не искам да я оставям сама за секунда – каза му той тъжно и му се навлажниха очите
- Ще измислим нещо не се тревожи – прегърна го той
- Вие какво правите тук? – каза Минхо и ги погледна подозрително
- Аз отивам да се измия – каза Темин и излезе
- Ела сeга да ти кажа – каза му Дубу
В това време Диди се събуди и подскочи.
“Оххх днеска милотощего изпишат.Трябва да свърша няколко неща в офиса и отивам да го видя” – помисли си тя и побърза да се оправи.След като си изпи кафето взе якето и излезе.
В това време мениджъра на Вики се обади.
- Ало – каза тя сънено
- Добро утро Вики.Soorrryyy че те събудих – каза той мило
- Кажи бе мастия – засмя се тя
- Ами мастийке вдругиден те канят за кастинг за един филм.Това не е ли страхотно ще има много парчета там да знаеш – почна да се смее той
- Хмм....господин Джанг Хи Ха.Аз съм влюбена и не ме интересуват другите мъже – каза тя ядосано
- Уау кой е той?Познавам ли го? – започна да разпитва
- Ами може да се каже – позамисли се тя и се усмихна
- Хайде де кажи,немедръж в напрежение – започна да се ядосва той
- Ами нали знаете SHINee? – отвърна му тя
- Ааа онея малките дето... – започна той
- В един отях съм влюбена – каза тя сериозно
- Моля?Я пак.........абе момиче,толкова хубави актъори има,ти се вързала с някой- започна да я разубеждава,но тя пак го прекъсна
- Мастио внимавай какво говориш за моя Оппа – ядоса се тя и затвори
“Айшшшшш Хи Ха за какъв се мисли?Не стига че плущи от неговия пол мастии аааааа” – помисли си тя и стана
След като се пооправи тя реши да слезе долу и да види нейния Оппа.Тя позвъни на звънеца и зачака.Ема отвори и се усмихна.
- Ти пак ли си тук? – попита я Вики
- Здравейте.Заповядайте.тъкмо направих закуската – каза тя весело
- Ей сега ще си изпати ония идиот – измърмори си под носа тя
Тъкмо влезе в кухнята и видя Оню как преглежда някаква рецепта с пилешко.
- Я пиленцето ми – извика тя силно
Лидера подскочи и се стресна
- Скъпа – изненада се той
- Тя какво прави тука? – попита го тя строго
- Нуна ще ти обясня...... – започна Темин
- Не те питам теб,а това пиле тука – ядоса се тя
- Мила,защо се ядосваш?Ема е с Темин сега.... – мъчеше да я успокой
- Тя защо прави закуската?Къде е Кий? –застана в поза ф
- Ами Кий излезе с Кати и няма да се връщат скоро......и Ема дойде – започна да обяснява Дубу тихо
- Оню-ши повече не искам да те виждам – ядоса се тя и излезе
- Скъпа – извика той и я последва
Тя се качваше нагоре и той и хвана ръката й.
- Пусни ме.Значи тя ти прави закуска.Защо не ме извика?И нищо не ми казваш? – започна да му се кара тя
- Скъпа ти беше заета и много неща се случиха.Нека да ти обясня – отвърна й той спокойно
- СЛушам те – каза тя и скръсти ръце
- Нека да влезем вътре- отвърна й той и двамата влязоха вътре
След дълги обяснения той зачака нейната реакция.
- ИЗвинявай скъпи.Незнаех че тя няма къде да отиде – каза тя и сведе глава
- Мила много сладка като си бясна – усмихна се той и я прегърна
- Оппа....искаш ли да ти направя закуска? – попита го тя нежно
- Ако си мислиш че така ще ти простя жестоко селъжеш? – скръсти ръце и се намуси
- Ееее какво искаш да направя? – отвърна му сериозно тя
- Ами като се замисля има едно нещо – усмихна се дяволито и се наведе да я целуне
В това време Кий и Кати лежаха на една поляна и гледаха към небето.Дивата се приближи и тъкмо да я целуне когато тя се изправи и той буквално целуна земята.
- Какво има скъпа – махна тревата от устата си
- НИщо просто......си спомних нещо – каза тя тихо
- Какво? – попита я той и я прегърна
- Като малка с баща ми играехме на една такава поляна бешемного хубаво – каза тя и една сълза се стече по лицето
- Скъпа – каза той тъжно и избърса сълзата й
- Някога като имам деца....ще им дам цялата си обич - каза тя и покри лицето си
- Мхмхмх мен къде ме забрави? – усмихна се той
- Какво? – погледна го сериозно
- Бива ли така,да откраднеш сърцето ми, и послеще се жениш за някой друг,че и деца.Да ама друг път – ядоса се Дивата
- Хахаха.Какво?Да не би да искаш да си ми мъж?Сигурен ли си че искаш деца? – засмя се тя
- Стига да са наши деца,естествено че искам – каза той нежно
- Незнаех че си мислил по тоя въпрос – изненада се тя
- Не съм.Просто ми открадна сърцето ти казах – ядоса се той и се изправи
- Къде отиваш? – попита готя и го погледна
- Ти как мислиш?Трябва даго намеря – засмя се той
- Хехехех няма да го намериш.Тук при мен е – потупа гърдите си тя
Дивата се приближи и се надвеси над нея.
- Дай ми го – каза той сериозно
- Няма.То вече е мое – каза тя и се усмихна
- Обичам те – каза й той нежно
- Аз пък не – направи кисела физиономия
- Какво? – шокира се той и се дръпна
- Ти си ми въздуха,без теб не мога да живея – каза му тя и го придърпа към себе си

197Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Съб Яну 22, 2011 11:08 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ее много се радвам за Кий и Кати Съседи - Page 8 68960 Най-накрая се сдобриха Съседи - Page 8 201898 Горката Ема Съседи - Page 8 836179

http://smiley92.tumblr.com/

198Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 12:56 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

45 глава 4 чааст




В това време Диди отиди в офиса подписа няколко документа,даде малко задачи на секретарката си.Проведе 1-2 срещи и след се затича към болницата.Тя набързо влезе и около стаята му имаше репортери.Тя се кри и лекосе наведе.
“Мамка му сега ли намериха?” – помисли си тя.След около минута тя получи смс от мениджъра че ако има намерения да идва да не го прави.Диди извъртя очи и тръгна към офиса.Ема в това време чакаше Темин и останалите членове да се прибират.Тя си пусна радиото и се чудеше какво да сготви.Гледаше в нета и изведнъж й хрумна да сготви от нейния специалитет “Пилешко със зеленчуци”.Ема на бързо отиде до магазина и накупи нужните продукти.Тя започна да готви и изведнъж телеофна й звънна.
- Оо кво става псе?- каза тя весело
*от другата страна
- Ами сега...не мога – каза тя тихо и сведе глава
*от другата страна
- Довечера да ще дойда – усмихна се тя
*от другат страна
- Колко трябва да ти дам? – попита тя и започна да си гризе ноктите
*от другата страна
- Но нямам толкова.Аз...... – отвърна тя и погледна към часовника
*от другата страна
- Ама какще спя с теб бе животно,.Няма да стане – развика се тя и затвори
“Айшшшш тоя.....оффффф но ми трябва трева” – помисли си тя и се ядоса и продължи да готви.
В това време момчетата излизаха от болницата и Джонгхюн им даваше зор.
- Ама айде по бързо де.Офффф искам да видя Диди – изпуфтя той
- Няма да я видиш – каза ядосан мениджъра
- Хъонг.Не е честно.Кий и Кати заминаха нали?!И аз искам – намуси се той
- Oфффф добре стига си мърморил.Не стига че ви позволих да имате приятелки а и мърморите.Едно благодаря няма – ядоса се мениджъра и тръгна напред
- Прав е – каза Темин
- Тцтцтц тоз малкия откакто има приятелка голям професор стана – погледна го накриво Динно
- Стига Блинги.Не ме слуша в момента – сопна му се Минхо
Джонгхюн замълча и погледна към лидера.
- Ам Блинги Ема ще остане в нас докато се върне Кий.После трябва да намерим къде да я настаним? –каза му сериозно Дубу
- Но защо?Какво е станало?Ама защо трябва да я настаняваме? – зачуди се той
- После ще тикажем – отвърна му Оню и погледна напред
Блинги повдигна рамене и започна да пише смс на Диди.
“Котенце,аз се прибирам няма ли да дойде и да видиш кученцето си.Много ми липсваш.Бао бао” – написа й той и се усмихна.Четиримата се качиха в колата и потеглиха.
- Лекаря какво ти каза? – попита го мениджъра
- Ами да си почивам и малки разходки да правя – отвърна му Динно и извъртя очи
- Що не ти ли харесва? – попита го младока
- Много ме боли сега крака и изписа някакви хапчета – изпуфтя той
Диди в този момент изпуфтя като прочете съобщението.Взе си якето и чантата и тръгна към тях.
В това време Кий и Кати се разхождаха по плажа.Кати гледаше към водата и се наслаждаваше.Дивата се усмихна,взе я на ръце и влязоха във водата.
- Я пусни ме!Пусни ме Кий! – викаше тя
Кий я гледаше и потупи цялото й тяло.
- Айгооо.....че си ама... – намръщи се тя
- Какъв съм? – попита я той
- Сега ще ти покажа – каза тя и се гмурна
Дивата се засмя,но тя не се появяваше.Мина доста време.
- Кати!Излез не е смешно! – започна да се тревожи и се гмурна той
Започна да я търси,но не можа да я намери.
- Кати! – тъкмо щеше да се разплаче когато някой го щипна по дупето
- Аухххх – обърна се той инстиктивно
- Хаха стресна ли се? – засмя се тя като излезе
- Оххх Кати – прегърна я той силно и започна да подсмърча
- Оооо какво ти стана? – зачуди се тя
- Ще ти кажа.Много ме изплаши – каза той и заплака
- Оххх милия ми – каза тя и го погали
- Хайде да се прибираме – каза той сериозно и тръгна да излиза
- Кий чакай – тръгна след него тя
Дивата излезе и седна на пясъка.
- СКъпи извинявай – каза тя нежно
- Няма нищо,само не го прави друг път – каза й той сериозно
- Хайде да влезем във водата – усмихна му се тя и го целуна
- Не искам – намусе се той
- Хайде,моля ти се цуцииии,цуцинка – започна да му говори нежно и да го целува
- Аххх че си.... – стисна той със зъби и я придърпа към себе си
- Каква съм? – легна върху него
Той я стисна за дупето и тя впи устни в неговите.Дивата прокара ръката си по врата ия стисна.Тя се отдръпна и дишаше очестено.Кий й се усмихна и прехапа долната си устна.Изведнъж тя усети нещо твърдо в областа на слабините.Кати дигна една си вежда и Кий не спря да се смее.Тя захапа врата му и се спусна бавно надолу.Нежно целуваше всяка една част от неговото тяло и като стигна до шортите ги дръпна рязко надолу и малкия Кий изскочи.Тя го налапа и започна да си играе с него.Кий пъшкаше и стеннеше.Кати увеличи темпото и с това стенанията на Дивата ставаха по силни.Добре че никого нямаше наоколо.Той я придърпа към себе си и свали гащитите.Дивата бавно проникна в нея и тя изпъшка.Той я хвана за гърдите и прехапа долната си устна.Тя сложи ръцете си на бедрата му и стенеше.Той леко се изправи и впи устни в нейните и прокара ръката си по врата й.Като отдели устни двмата изстенаха и Кати изви гърба си назад и изстенна силно.Кий я хвана за дупето и увеличи темпото.Извднъж той затвори очи и свърши.Тя се отели от него и легна на псякъ и дишаше тежко.Кий я погледна и я целуна.
- Охх остави ме – каза тя и се изправи
- Какво има? – изправи се Дивата
- Извинявай Кий искам да остана сама за малко – каза тя и набързо се облече и тръгна
“Мамка му идиотка.Как можа да се сетиш за ония простак.Като се сетя как ме нарани.Оффф.....какво ли си мисли цуцито ми” – мислеше си тя и си сложи ръцете в джобовете.
В това време Диди пристигна и звънна на звънеца.Минхо отвори и тя веднага се изстреля без да кажа здрасти.
- Здравей – каза Минхо и затвори вратата
- Джонгхюн – извика тя паникъосано
- В стаята си е – каза Оню спокойно,докато си похапваше пилешко
Тя изтича и влезе в стаята му без да чука.Джонгхюн лежеше спокойно и Диди като нахлу той подскочи.
- Скъпа... – стресна се той
- Оххх кученцето ми – каза тя тъжно и се спусна към него и го прегърна
- Кажи котенце – усмихна се той
- Мяууууууу – каза тя и той се засмя
- Къде беше?Що не дойде в болницаата? – повиши тон Динно
- Бях на работа.Отидох но имаше репортери и се върнах обратно във фирмата и тогава ти ми прати смс и ето ме – разказа му тя набързо и се усмихна
- Оххх мила сигурно си се изморила – погледна я той тъжно
- Не скъпи.Ти как си?Боли ли те крачето? – попита го нежно тя
- Мдаааа боли ме – каза той и направи своя известен поглед
Диди го погали и го целуна по челото.Той посочи устните си и тя тъкмо да го целуне когато той впи устни в нейните.Тя насатръхна цялата.Той я придърпа към себе си и тя направо елгна върху него.
- Скъпи крачето ти – каза тя притеснено
- Не ме боли скъпа – смигна й той
- Ахххх мръсник такъв – намръщи се тя
Динно впи устни в нейните и хвана за дупето.Тя прокара ръката си през косата му и седна около слабините му.
- Скъпаааа – каза той и затвори очи
- Какво скъпи? – усмихна се тя дяволито
- Скъпа знаеш че обичам така като правиш- усмихна се той и отвори очи
- Какво?Да седя в теб ли? – очуди се тя
- Да и не.Обичам да си до мен – отвърна й той и я придърпа отново към себе си
Динно беше облечен с някакъв суитчър и Диди леко го разкопча и започна да го целува нежно кожата му.Той настръхна и леко я избута.
- Какво? – погледна го очудено
- Бао бао – започна да лае и си показа езика
- Хахаххахахаа мяяяууууууууууууууу- измяука тя и го облиза.Джонгхъюн си изкара езика и я погледна.Тя прехапа долната си устна и го целуна.Катос е отдръпна той този път се облиза толкова яко че на Диди и се зави свят.
“Ако не престане.... ще го изнасиля на момента” – помисли си тя
Той започна веднага да я съблича.Диди остана гола до кръста,а Блинги гледаше надолу.Тя го погледна ядосано и започна него да съблича.Като видя добре оформеното му тяло не се сдържа и започна да го целува.Джонгхюн едва се сдържаше.Той й събу панталона и остана само по гащички.Динно я стисна по дупето и прехападолната си устна.Тя бавно слезе надолу,като не спираше да го целува.Джонгхюн изстенна и бавно затвори очи.Откопча дънките му и заедно с боксерките му ги дръпна надолу.Изскочи малкия Джонгхюн,който се бе събудил.Тя бавно го налапа и го хвана с едната си ръка.Отначало си играеше с него бавно но изведнъж започна да увеличава темпото.Джонгхюн пъшкаше толкова силно,че останалите направо се изселиха.Изведнъж той я придърпа към себе си и я целуна страстно.Бавно вкара малкия Джонгхюн и Диди изохка.Тя стисна със зъби и бавно се отпусна.Той я целуна страстно отново.Джонгхюн бавно си го вкарваше и изкарваше,но след малко не издържаше започна бавнод а увеличава темпото.Изведнъж бе толкова бързо и Диди направо викаше.Двамата се изпотиха се погледнаха за миг.Той прокара ръката си по врата й и я придърпа към себе си,целуна я и бавно отдели устни от нея,като изстенна.Тя се измести и легна до него.Той дигна крака й и набута малкия Динно.Диди изстенна и стисна очи.Той се приближи към нея и я целуваше нежно кожата й.Диди пъкаше и стенеше.Блинги отново увеличи темпото и захапа по рамото силно.
- Бао бао бао баууууууууууу – започна да джавка той
- Аухххх кученцето ми – каза тя и след миг вече не го усещаше до себе си.Динно отиде до банята да се измие.
Диди дръпна завивката и се завии.Джонгхюн излезе от банята и се усмихна.Метна перчама си на една страна и водата се стичаше по божественото му тяло.Диди си прехапа долната си устна и бе готова отново да му скочи като лъвица на сърничка

199Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 5:46 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

колко подробни описания Съседи - Page 8 85241 Блинги нямал търпение Съседи - Page 8 231219

200Съседи - Page 8 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 9:42 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу Ема се оказа,че има доста проблеми Съседи - Page 8 7878 А пък Джонги и Диди направо ме убиха Съседи - Page 8 561482 Супер е главата,двамата са доста палави Съседи - Page 8 792227

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите