The true love  K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

The true love  K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

The true love  Vote_lcap15%The true love  Vote_rcap 15% [ 6 ]
The true love  Vote_lcap56%The true love  Vote_rcap 56% [ 22 ]
The true love  Vote_lcap3%The true love  Vote_rcap 3% [ 1 ]
The true love  Vote_lcap13%The true love  Vote_rcap 13% [ 5 ]
The true love  Vote_lcap13%The true love  Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
The true love  EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
The true love  EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
The true love  EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
The true love  EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
The true love  EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
The true love  EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
The true love  EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
The true love  EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
The true love  EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
The true love  WamFC

You are not connected. Please login or register

The true love

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1The true love  Empty The true love Пет Авг 16, 2013 3:12 pm

liilinka

liilinka
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Здравейте :)) Нова съм в този форум и се надявам няма проблем ако пусна един фик .. защото ми дойде една огромна идея на ум и имам желание да я споделя .. Надявам се да ви хареса .. Та , повам :Д The true love  720423 ..


Ако любовта беше болест, щяхте ли да искате да се разболеете?

Представете си свят, в който любовта е обявена за заразна болест, а учените са открили лечение за нея. Когато станат на 18 години, всички граждани се подлагат на медицинска процедура, за да не се разболяват . Онези, които се съпротивляват, са пращани в затвора или са убивани. Резултатът – послушно, конформистко общество и държава с неограничена власт.






Темин беше момче, което досега не беше изпитвало това чувство наречено любов. Да кажем, че него изобщо не го интересуваше.. Щеше да завърши училище , да влезе в колеж , да се омъжи за жена , която правителството е избрало за него след щателна оценка и да се излекува завинаги..


..................




Денят на изпита


Темин не можеше да си намери място от притеснение. Беше преговарял на няколко пъти какво трябва да каже и как да се държи. Но все пак се страхуваше до полуда.
Стоеше на опашката от деца на около неговата възраст, които чакаха да влязат и те притеснени по-малко или повече от него... Той затвори очи и преброи до 10, за да се успокои, но така и не успя..
Най-накрая дойде и неговият ред. Влезе в малката стаичка като в края на стаята имаше 3 бюра - по едно за всеки съдия.. Съдиите бяха двама мъже и една жена. По-възрастният мъж изглеждаше на около 50-55 години , носеше очила и беше с голо теме The true love  74888 . Другият мъж беше на около 40 години с черна къдрава коса и големи кафяви очи. А жената , според Темин беше на средна възраст , но и прекалено грубовата. Той разбра , че съдиите изобщо не изгледаха добронамерени от първия момент , в който ги видя..
Влезе в една съблекалня да облече отвратителните изпитни дрехи. Когато излезе - вдиша и издиша няколко пъти за да се успокои , но притеснението му не остана скрито.. 5 минути по-късно съдиите започнаха да му задават въпроси :
- Как се казвате млади господине? - попита възрастният мъж.
- Името ми е Темин. - отговори той като се опитваше да скрие притеснителната нотка в гласа си. The true love  323619 
- На колко години сте?
- На 17.
- Какво мислите за тази процедура като цяло? - попита жената.
- Мисля , че това е един добър начин да се премахнат болките от любовта както и нейните последици.
Жената го изгледа изпитателно , когато в същия миг се чу мучене на крави някъде от коридора. И тогава Темин видя русокосо момиче , което стоеше пред прозореца и се хилеше все едно някой я гъделичкаше здравата по корема .. The true love  312545 
Наредиха евакуация на цялата сграда..The true love  741224 И така всички излязоха навън изплашени .. Само момичето , което Тае видя да се смее, изглеждаше все едно не е станало нищо и той веднага разбра , че в цялата тази работа имаше нещо гнило , но не каза нищо ..
Полицаите съобщиха , че това е било дело на Неопределените (тези , които са бягали отказвайки да се подложат на процедурата) като подигравка .. И казаха на всички момичета и момчета да се приберат и че изпитът ще се отложи с няколко дни , докато оправят тази каша..
Така Тае се прибра у тях недоволен и капнал от умора.. Когато влезе и затръшна вратата зад себе си - леля му го попита какво е станало и той й разказа всичко , но разбира се изпусна момента , в който видя онова момиче .. Леля му готвеше и почти не го слушаше само от време на време кимаше с глава.. Когато Темин приключи , каза че иска да си почине и се качи горе в стаята си , метна се на леглото и заспа..






П.П. : Надявам с да ви е харесало началото , защото нататък ще става все по-интересно.. Ако не сте разбрали нещо можете да питате .. The true love  320199 







2The true love  Empty Re: The true love Съб Авг 17, 2013 3:38 pm

Shelly

Shelly
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Още като прочетох началните изречение си казах: "Еха, това трябва да е интересно." И е така. The true love  625901 Супер започва, направо се влюбих в самата ти идея за сюжета. Моля те, продължи, вече съм ти покорен фен.The true love  132400 

3The true love  Empty Re: The true love Съб Авг 17, 2013 7:11 pm

liilinka

liilinka
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

2ра глава



На следващата сутрин..
- Taemin-ah време е да ставаш! - крещеше леля му от долния етаж.. При този вик Темин така се стресна, че падна от леглото и си удари много лошо главата.. Прекалено много му се спеше , погледна часовника - беше 10 часа. Тогава той така се стрсна , че на секундата започна да се облича . След това влезе в банята да се измие и слезе да закуса като изяде две яйца с бекон. Каза на леля си , че ще излиза с приятеля си Кий - щели да ходя да бягат. Тя се съгласи , а той обу мараонките си и излезе. По пътя срещна много полицейски патрулки , които следяха за нередности между неизлекувани The true love  886359 . След около 10мин. стигна до мястото на срещата.. Кий както винаги го чакаше и го гледаше ядосано понеже беше закъснял... Темин се извини..
- Гледай да не се повтаря, не съм на олтара да те чакам да дойдеш ..
- Успах се.
- Недей ми ги пробутва на мене тия! Е , откъде щи минем днес? - попита Кий.
- Да се състезаваме до горната част на улицата? - предложи Тае.
- Добре , но последни черпи пица. - отговори Кий и тръгна да бяга.
- Хей , не е честноооо! - изкрещя Темин след него и го последва.
Първият който стигна беше Кий.
- Е , май ми дължиш една пица. - каза му той подигравателно The true love  162973 .
- Ооо , я стига!
Продължиха нагоре като си говореха за изпита и Темин му разказа за странното момиче , което е видял. Видяха оградата , зад която беше паркинга на сградата , където се Провеждаха изпитите.. Решиха да влязат въпреки знака "ВЛИЗАНЕТО ЗАБРАНЕНО!!".Когато влязоха , Темин видя момиче в униформа на пазач и се сепна все едно е видял призрак.
- Ккаво ти става бе човек?! - попита го Кий.
- Т-т-т-това е момичето , което видях да се смее по време на изпита.
- Успокой се бе човек , няма да те изяде.
Приближиха към нея.. Тя беше с дълга и права черна коса и малки кафеви очи. Носеше пистолет и белезници на кръстта си. Беше облечена със синя риза с къс ръкав и черни прилепнали дънки. Имаше белега на излекуваните - три дупки подредени във формата на триъгълник в долната част на ухото.
Темин приближи до нея.
- Хей , ти си момичето , което видях вчера. - каза й той стряскайки я.
- Да , аз съм гордия пазач на това голямо нещо. - отговори му тя учудвайки двете момчета. - А вие какво правите тук?
- Разхождахме се и решихме да наминем. - опита да отговори.
- Не видяхте ли табелата , че влизането е забранено?
- Да , но помислихме че няма никой. - каза той с ангелско личице. - Между другото аз съм Темин , а това е Кий, а ти как се казваш?
- Джийон. - отговори тя подозрително.
- Амм добре ние трябва да тръгваме. Съжелявам , че те обезпокоихме. Хайде Темин да вървим. - намеси се и Кий.
- Тръгвай след малко ще те настигна.
- Добре. - отговори му Кий.


- Та Джийон , бих искал да те попитам нещо. - започна Тае.
- Какво е то?
- Знам , че е малко рано, но би ли искала да се срещаме понякога? - пита той леко срамежлив.
- Да , предполагам.
- Какво ще кажеш утре вечерта да се срещнем тук към 21ч.?
- Мисля , че става стига да не ни хванат че лошо ни се пише The true love  925940 




- Знаи утре си уреди среща с нея? - попита Кий.
- Да клюкар такъв The true love  312545 .
- Ще ти кажа аз кой е клюкар , любовчия такъв , видях те как я гледаше. The true love  67390 
- Нямам представа за какво ми говориш. The true love  85241  
- Ще те видя аз теб. The true love  741224 







П.П. Ъммм .. Амииии The true love  85241  Не знам дали ще ви хареса.. Утре ще продължа със срещата The true love  741224  .

4The true love  Empty Re: The true love Пет Сеп 06, 2013 8:37 am

liilinka

liilinka
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Искам мнение да знам дали да продължавам ;дд

5The true love  Empty Re: The true love Пет Авг 22, 2014 8:45 am

SHINee_JongKey

SHINee_JongKey
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Чудя се дали ще има продължение. Сладко е. Харесва ми! ;)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите