Съседи - Page 9 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 9 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 9 Vote_lcap15%Съседи - Page 9 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 9 Vote_lcap56%Съседи - Page 9 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 9 Vote_lcap3%Съседи - Page 9 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 9 Vote_lcap13%Съседи - Page 9 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 9 Vote_lcap13%Съседи - Page 9 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 9 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 9 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 9 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 9 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 9 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 9 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 9 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 9 Vote_lcap100%Съседи - Page 9 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 9 Vote_lcap0%Съседи - Page 9 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 9 от 10]

1Съседи - Page 9 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


201Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 11:15 am

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

ехее, супер яко е да си герой във фик Съседи - Page 9 85241 Джонги <3 Съседи - Page 9 741224 Съседи - Page 9 752689 хаххаха сигурно е супер в .. леглото Съседи - Page 9 85241

браво, цуцка Съседи - Page 9 573598

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

202Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 11:26 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хехехехе накрая и ти да се разпишем.Ами след като си геройния трябва трябва.Хайде по късно ще пусна следващата глава дали ще има 2 рунд? Съседи - Page 9 298776

203Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 11:39 am

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

айде дано Съседи - Page 9 741224

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

204Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 4:52 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

45 глава 5 част




Динно стисна със зъби започна да куца.Диди като го видя веднага се изправи и отиди да му помогне.Той легна и тя го зави.
- Лекаря какво ти изписа? – попита го тя притеснено
- Ами някакви лекарства.... – започна той
- Къде са? – попита тя
- Ей там –отвърнай той и посочи с пръст
Тя ги взе и наля една чаша с вода.Подаде ги на Блинги но той отказа.
- Скъпи,от кученце ще станеш на мастия – ядоса се тя
- Добре де – изпуфтя той и ги взе,взе чашата и ги изпи.
Диди се усмихна и легна до него.Той я прегърна и я целуна по челото.
В това време останалите отдиха в SM enter.
- Темин аз ще тръгвам – каза Ема тихо
- Къде отиваш? – изненада се той
- Да се видя с една приятелка- усмихна се тя
- Добре – отвърна й той и я целуна по бузата
Тя му се усмихна и му намаха.
“С тоя изверг трябва да се разпрявам сега.Офффф....” – мислеше си тя и започна да върви бързо
- Къде отива Ема? – попита го ОНю
- Каза при някоя приятелка – отвърна Темин сериозно
- Аха.Хайде да се упражняваме – каза сериозно лидера и влязоха в сградата
След около половин час Ема стигна до най бедния квартал на града и започна да се оглежда.Освен че най беден,но и най опасен.Изведнъж някойя сграбчи изотзад и тя се обърнаинстинктивно.
- Оффф знаеш ли как ме уплаши? – каза сериозно тя
- Дай ми целувчица – усмихна се момчето дяволито и я придърпа към себе си
- Махни се – избуа го тя
- Какво?Преди не се дърпаше – изненада се той
- Преди,сега е различно – отвърна му той
Момчето замахна и я удари силно.Ема се завъртя и падна.
- Никоя не ми отказва.Курва – извика й той
Ема стоеше и се навлажниха очите.
- Не забравяш че имаш да ми връщаш пари.Ако не ми ги върнеш си мъртва – заплаши я той и си тръгна
Ема докосна бузата си и стисна очи.Тя се изправи и се итупа набързо.Взе от чантата си огледало и се погледна.Бузата й беше зачервена,тя извади пудра и започна да слага на мястото.
“Оххх че боли.....Сега какво да правя.Ако не му върна парите...” – започна да мисли тя и въздиша тежко.Тя прибра огледалото и тръгна към апартамента на SHINee.
В това време тримата- Оню,Минхо и Темин тренираха.
- Така отново – каза Оню и започнаха наново
Мениджъра влезе и се усмихна.
- Пфууу най накрая да ви видя да работите.Така днеска съе в радиото Kiss the radio,после МИнхо Dream Team те зачака,а Оню и Темин сте в едно предаване – обясни им набързо
- Хъонг кога ще се прибираме? – попита го тихо Темин
- Утре сутринта – каза сериозно и излезе
- Оффффф Ема.... – сведе глава той
- Спокойно,Джонгхюн ще се погрижи за нея – засмя се Дубу
- Хъонг не говори глупости – ядоса се малкия и тропна с крак
В това време Ема наближаваше вкъщи и някой вървеше след нея.Тя се спря и се обърна.
- Какво искаш? – извика тя
- Ела при батко.Защо не искаш да ми дадеш целувка? – попита я отново същото момче
- Махни се.Не искам да те виждам – извика тя и го срита в топките и побягна
“Дано да не разбере къде отивам.Нееее не мога да рискувам.Ще отида до реката” – помисли си тя и тръгна натам
Момчето падна на земята и се сви на топка.В това време Диди приготвяше обяда на Джонгхюн.
- Хайде скъпи идвай – извика му тя и слагаше ястията на масата
Динно бавно стъпваше и седна на стола.
- Добър апетит! – усмихна му се тя и започна да върши нещо друго
- Скъпа.... – каза Блинги
- Да кученцето ми – отвърна му нежно
- Седни до мен,не искам да ям сам – каза той тъжно
- Хахахах добре.Aма че си дете – засмя се тя и седна до него.
Той й подаде кимбап и тя отвори широко уста.
В това време Ема стигаше реката и замалко се спря да бяга.
“Оххх че се изморих.” – помисли си тя и се огледа за пейка.
Видя в далечината една пейка и побърза да седне.Тя седна и си опъна краката.
“Оххх че яко така.....” – помисли си и си затвори очите.Но толкова бе изморена че заспаДухаше силен вятър и тя се излегна на пейката.
Беше се стъмнило когато тя се събуди.
“Оххх боже ама то късно станало” – изправи се тя и всичко я болеше.Тя протегна ръце и стана от пейката.Погледна телефона си и никой не бе търсил.Ема бавно тръгна да се прибира.
В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн мислеше да напише нова песен,а в кухнята Диди приготвяше документите за фирмата.През 2 минути й звъннеше телефона.
Изведнъж очите на Динно се разшириха,грабна телефона и се обади на Темин.
- Кажи хъонг – каза младока
- Абе Ема къде е ? – попита го той
- Ами тя ми каза че ще бъде при приятелка.Защо няма ли е още? – очуди се Темин
- Няма я още от сутринта – разтревожи се той
- Ще й звънна – каза Темин и затвори
“Офффф защо не се е прибрала досега”- чудеше се той докато набираше номера й
- Ало – каза младока
- Д-д-а-а – каза тя и тракаха й зъбите
- СКъпа къде си? – попита я той сериозно
- Ами сега отивам в апартамента ви – каза тя тихо и трепериха устните й
- Нещо да не е станало? – притисни се той
- Не,просто.....много се разприказвахме и загубих представа за времето – отговори тя и започнаха да й такат пак зъбите
- Скъпи какъв е тоя шум?- попита я той
- Ааааа нищо айде аз ще затварям.Чао – набързо му отвърна и затвори
Ема ускори крачката и след около 30 минути стигна.Тя набързо се качи по стълбите и почука на вратата.Диди отвори и се усмихна
- Ооо ама ти си измръзнала – уплаши се тя
Eма влезе и седна.Диди започна да й прави чай.
- Къде беше? –попита я тя
- Ами заспах на една пейка.... – изпусна се тя и покри устата си
Диди сешокира нонищо не каза.
- Сигурно си приказвала с приятелката си дълго време – усмихна се тя и й подаде чая
- Оооо да.Нали знаеш как е – отвърна тя и се усмихна
- Аммм момчетата ще се прибират утре сутринта – каза й сериозно
- Аха.Разбирам – смути се тя и си отпи от чая
- Аз ще отида да видя как е Донгхюн и ей сега ще дойда – каза й Диди и я потупа по рамото
Докато си пиеше чая Ема получи смс.
“Ей кучко,вдругиден да ми носиш парите.Но утре мини да те ....ти знаеш” – написа й оново момче
“Офффф ужас как ще събера толкова пари.” – натъжи се тя
Диди влезе и веднага затоври вратата.
- СКъпа какво стана? – стресна се Блинги
- Кученце......знаеш ли сега се прибра Ема...цялатапремръзнала и като я попитах къде е спала,тя ми каза на пейка и веднага замълча – обясни му тя
- Сериозно ли?Сигурно се е пошегувала – усмихна се Динно
- Ким Джонгхюн какво искате да кажете,че си измислям ли? – попита го сериозно тя
- Скъпа защо ми говориш формално? – зачуди се той
- Ако продължавате така,само по такъв начин ще контакувате смен – намуси се тя
- Добре де.Чакай ще се обадя на Темин – каза той сериозно
- Чакай,ако е истина тя веднага ще отрече – замисли се Диди
- Какво искаш да направя? – ядоса се той
- Кажи на мениджъра да останат до утре вечерта а аз ще я проследя – каза тя и се усмихна
- Оххх моята cool cat – засмя се той и се усмихна
- Хахах сега отивам при нея. – отвърна тя и си извади телефона,като се сети за друг трик
Джонгхюн й прати въздушна целувка и се върна към текста на песента.Диди влезе в кухнята,телефона й беше в джоба й тя пусна да записва.
- И днеска къде точно беше? – попита я тя
- Нали ти казах при приятелка – каза спокойно Ема
- Стига де познавам когато някой ме лъже.Няма да кажа на никого обещавам – каза тя и се прекръсти
- На никого? – повтори тя
- Да честно – каза тя и леко се усмихна
Ема започна да й разказва всичко и Диди веднагай прилоша.Не си представяше че тя може да се забърка с наркодилъри.След катоприключи разговора Диди си наля една чаша с вода
- Добре ли си? – попита я ема
- Диди.Ела да ми помогнеш – извика Динно
- ИДвам скъпи – отвърна му тя и отиди при него
Тя влезе в стаята и се приближи.
- Скъпа добре ли си?Пребледняла си –притесни се Джонгхюн
- Не съм добре – отвърна тя и седна до него
- Какво стана?Какво ти каза? – попита я той
- Скъпи.....оттоке..... – замалко да заплаче
- Оооо скъпа........котенцето ми.......но... – незнаеше какво да стори
Тя извади от джоба си телефона и пусна записа.Джонгхюнсе хвана за главатадокато го слушаше.След като приключи той я погледна.
- Какво смяташ да правиш? – попита Джонгхюн
- Темин трябва да узнае- каза тя и сведе глава
- Малееее има давръща 10 милиона вона – плесна се за челото
- Да и тоя идиот иска да я..... охххх ще отида и ще го убия – ядоса се Диди
- Скъпа не трябва да казваш на Темин,ние ще й помогнем – паникъоса се той
- Ами ако ставаше дума за мен и ти би искал да знаеш какво става с мен нали? – заплака тя
- Права си скъпа.Ако нещо ти се случи......оххх не искам да мисля –поклати глава той и я прегърна
На следващата сутрин тримата се прибраха рано сутринта.Диди бе станала специално и започна да прави закуска.Като влязоха тя дръпна встрани Темин и го погледна злобно.
- Трябва да поговоря с теб.Но не тук-каза тя сериознои си взе якето.
- Ама нуна... – ошашави се той
Tя си облече якето и го дръпна.
- Ама на нуна какво й стана? – зачуди се Минхо
- Незнам ама не е на добре- каза Оню и се отправи към стаята си
Те излязоха навън и тя пусна записа.На Темин му прилоша и му се завии свят.
- Не е вярно!Тя..... – каза той тихо
- Вчера беше премръзнала,бягала е от него – каза му Диди
- 10 милиона вона – плесна се по челото
- Не се тревожи за парите.Трябва да поговориш с нея...... – отвърна му тя
- Не искамдаразговорям с нея,как може.... –заплака той
- Виж не е имала идеален живот,ти това ли си мислиш.Недей да обвиняваш само.Мисля че иска да сепоправи заради теб,но трябва да й помогнеш – обясни му тя
Темин се намръщи и тръгна да се прибира.Той за нула време изкачи стълбите и беше бесен.Влезе с гръм и трясък в апартамента и се насочи към стаята си.Отвори и неясгръм и трясък и Ема се стреснаи го погледна.
- Тизащо си ме лъгала? –започна да вика той
- За какво говориш? – потърка очите си тя
- Наркотици,имаш да връщаш пари и тоя наркодилър,който иска да спи с теб – изкрещя той и привлече вниманието на останалите
- Диди ти е казала... – намуси се тя
- Не той дойде при мен – погледна я ядосано
“Оооо не сега като знае кой е.Мамка му всичко прецаках” – започна да се обвинява и да се удря по главата.
- Защо неми каза? – снижи тона той
- И как щеше да реагираш?По същия начин,не искахда те занимавам с моите проблеми – обясни му тя
- Ема.....аз..... – започна той
- Какво ти?Имаш родители и брат?Те се грижат за теб,но за мен няма кой да се грижи.Не съм перфектна – ядоса се тя и започна да се облича
- Ема какво правиш? – попита я той
- Тръгвам си - каза и сълзите й се стекоха
- Недей – извика той и я прегърна
- Пусни ме-плачеше силно
- МОля те бъде до мен,ще ти помогна смаонеси тръгвай – помоли я той
- Няма нужда че сеоправям както аз си знам – сопна му се тя
- Няма да стане – намеси се лидера
- Прав е.Никъде няма да ходиш.Щом Темин ще ти помага и ние ще ти помогнем – каза Минхо сериозно
- И аз ще ти помогна – присъедини се Джонгхюн
- Но........ – погледна ги тя всичките
- Скъпа вече сме семейство.Аз ще се грижа за теб.Само ми сподели.Става ли ? – каза й нежно и я целуна по челото и я прегърна
Ема се разтрепери и се сгуши в него


205Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 7:42 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Лелее Ема в кви филми се е забъркала Съседи - Page 9 219419 дано да се оправят нещата сега като всички са на нейна страна Съседи - Page 9 427442

206Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 8:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Да,наистина Съседи - Page 9 814388 Дано всичко се оправи Съседи - Page 9 196680

http://smiley92.tumblr.com/

207Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 9:10 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

готови ли сте за следващата глава?

208Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 9:13 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

46 глава 1 част




- Хайде да ядем.Гладен съм – каза лидера и се запъти към кухнята и останалите го последваха
- Скъпа.... – отдръпна се от нея Темин
Ема впи устни в неговите и го остави без дъх.Момчето едва дишаше,но се усмихна.
В това време Кий и Кати решиха да се прибират
- Хайде Кий трябва да се прибираме – каза сериозно Кати
- Ама ти ссериозно ли?Аз не искам – намуси се като малко дете
- Хахахах колко си ми сладък – усмихна се тя и го щипна по бузката
- Айгооо скъпа...моля те недей да правиш така.Много мразя,катомалък всички приятелки на мама ме щипаха по 5 пъти на ден – ядоса се Дивата и Кати се усмихна дяволито и пак го щипна
- Хайде мастийке – усмихна му тя и го плесна по дупето
- Хахахаха ела тука – придърпа я към себе си и я целуна страстно
Той се отдръпна и се усмихна.
- Сега как ще се приберем? – попита го тя
- Имам идея – сети се Кий и хвана ръката й и я задърпа
- Ама не толкова бързо – едвам дръжаше торбите тя
Те стигнаха магистралата и той започна да маха
- Ама ти сериозно.....надали някой ще ни вземе на автостоп? – каза му тя и се намуси
- СКъпа хайде,защо си толкова скептичнаще бъде забавно – усмихна се той
И след около 15 минути една кола спря.
- На къде пътувате? – попита го Кий
- Към столицата – отвърна младия шофъор
- И ние сме там.Ако трябва ще ви платим бензина – каза Дивата и се усмихна
Кати направи крива физиономия и седна най отзад.Кати тъкмо щеше да си включва мобилния когато Кий я спря.
- Недей – каза той сериозно и поклати глава
Тя въздиша тежко и го прибра.След около час и половина шофъора отби да напълни горивото и Кий предложи да плати.Докато чакаха Кати влезе в магазинчето и като видя сладки неща направо и се ококориха очите.Тя взема една кошничка и започна да граби.След точно 3 минути тя застана пред касата и показа количката.
- Госпожице.... – изненада се касиера
- Е добре де.Съжалявам – изпуфтя Кати и извади само 3-4 неща и му ги даде
След като ги плати тя излезе и зад нея касиера скри количката в склада.Тя застана до колата и отвори единия шоколад.
- Хахах не можеш а? – усмихна се Дивата
- Като ти падне кръвната захар ща питам – сопна му се тя
Той я прегърна и я целуна по челото.Шофъора веднага извади телефона и ги засне.Още щом видя в началото Кий веднага го разпозна.Направи на бързо снимките и чрез телефона влезе в интернет и ги качи.Феновете веднага започнага да пишат.Снимките се разпостраняваха из целия свят.Младото момче се усмихна и се качи в колата.Кий и Кати също се качиха и въобще не подозираха какво ги чака.
В това време Ема и Темин лежаха в леглото прегърнати и изведнъж телефона ан Ема звънна.Тя стана и го взе от бюрото.СМС беше следния:
“Днеска на реката да ми върнеш парите,иначе ще те намеря и ще те убия” –
Ема преглътна и очите й се разшириха.
- Какво има? – попита Темин
- Аааа сестра ми казва че Кий я ядосва – леко се усмихна
- Аххх хъонг е такъв,да не му се връзва – засмя се младока
- Така ли?Аз да ти се връзвам ли? – погледна го очудено
- Хаххаха ти вече си вързана за мен – изкиса се той
Тя скочи отгоре му и го целуна.
Минхо в другата стая гледаше тъпо в една точка.Той не можеше да спокойствие да мисли за неговата Лиз.Преди не мислеше коя дата или кой ден,кой час,но сега с нетърпение чакаше неговата любима да се прибере.
Джонгхюн стоеше в кухнята и се бе концентрирал върху новата песен и от време на време лидера му помагаше.Диди бе отишла на работа,а Вики се приготвяше за кастинга за филма,който я бяха поканили.Вики нямаше много време да се види с пиленцето,но щом исе отдадеше възможност веднага търчеше.
Измина около 2 часа откакто колата зареди и те най накрая стигнаха столицата.Кати и Кий слязоха и се поклониха.Благодариха на шофъора и се отправиха към вкъщи.Кати набързо си включи телефона и се обади на сестра си.
- Хей Ема къде си? – попита я тя
- В апартамента на SHINee.Сестро имам нижда от помощ.Моля те – замоли се тя
- Какво пак се забърка? – ядоса се тя и Кий я погледна
Кати се обърна на другата страна.
- Ами...имам да давам 10 милиона вона на един наркодилър тази вечер,иначе ще ме убие – каза тя тъжно
- Какво?10 милиона вона... – изкрещя тя и Кий я докосна по рамото
- Добре след малко си идвам и направо аз ще те убия – каза й ядосано и затоври
- Какво стана?- попита притеснено Дивата
- Нищо,моля те не питай – отвърна му сериозно тя и тръгна напред
Кий я последва и я погледна.
В това време Ема се върна от стаята на Кий и влезе в тази на Темин.
- Скъпа кой филм искаш да гледаш? – попита я младока
- Здрач – усмихна се тя
- Не си ли го гледала? – попита я той
“Не съм скъпи нямах време да се занимавам” - помисли си тя
- Гледала съм го естествено,но много ме кефи и искам пак да го гледам,ако не е проблем? – смути се тя
- Ама разбира се ще го гледаме.Ела тука принцесо моя – усмихна се той
След малко се чу ужасен трясък в кухнята и викове.Двамата скочиха и се запътиха.
- Аххх къде са онея двамата? – викаше мениджъра
- За кой говориш? – очуди се лидера
- Кий и Кати.Някой ги е снимал....и сега снимките им са навсякъде – ядоса се той и блъсна по масата
- Хъонг не можеш ли да направиш нещо? – запита Динно
- Не неможе.....и най лошото е че лицето й се вижда перфектно.Сега направо ще я изядат с парцалите – продължаваше да вика
- Ооо не не може – разтревожи се Блинги
- Аааа няма да го позволим – каза Оню
- Друг път,ще защитим нуна – каза ТЕмин сеериозно
След около 15 минути Кий и Кати се прибраха
- Здравейте – каза Кати и сведе глава - Господин мениджър разбрах за снимките много съжалявам,- допълни тя
- Хъонг какво ще правим?Като ги знам какви са – ядоса се Дивата
- Трябва да измислим нещо – зачуди се МИнхо
В това време телефона й звънна и бе Джейсън.
- Ооо Джейсън – каза тя тихо
- Ама ти си много проста.Как можа?Сега знаеш ли какво ще стане с репутацията ти на гримъор – почна да й вика той
- Не ме интересува репутацията ми –каза тя и сведе глава
- Скъпа... – каза тихо Кий и се натъжи
- Ами помисли за неговата репутация? – попита я Джейсън
- Какво за нея? – очуди се тя
- Може да го изгонят от SM enter - каза й тихо
- Сериозно ли? – шокира се тя и погледна към любимия си
- Ела в Cube enter засега,ние ще направим всичко възможно да не пострдат репутациите ви – каза той сериозно
- Кога искаш да дойда? – каза му тя сериозно
- Ела довечера и да обсъдим всичко – изпуфтя той
- Благодаря ти Джейсън – каза му тя и затвори
- Кати...какво...? – започна той
- Господин мениджър какво се изискваот мен,за да му спася репутацията – обърна се тя към мъжа и го попита сериозно
- Трябва да отричаш до последно,репортерите ще те ракъсат с въпросите,но и феновете му също и не трябва да се виждате повече от един месец поне – каза й той тъжно
- Добре.Довечера ще говоря с Джейсън да видим и той какво е измислил и нека го направим – каза тя сериозно и отиди в банята
- Хъонг негомислиш сериозно? – изненада се Кий
- Кий.....неможеш да рискуваш- отвърна му той
- Мога......не....не отново – навлажниха му се очите и удари по масата
Кати отиди в банята и сълзите й се стекоха

209Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Нед Яну 23, 2011 10:06 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Еее тъкмо се събраха и пак ще трябва да се разделят Съседи - Page 9 219419 Тоя с камерата ще взема и ще го убия Съседи - Page 9 785913 Интересно какво ще измисли Джейсън и как Ема ще плати 10хил. вона Съседи - Page 9 699691

http://smiley92.tumblr.com/

210Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Пон Яну 24, 2011 12:36 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

46 глава 2 част



Тя избърса сълзите си и погледна злобно.Излезе от банята и отиде при останалите.Кий веднага отиде при нея и я прегърна.
- Скъпа не се тревожи ще измислим нещо.Няма да се отделям от теб – каза той сериозно
- Кий нямаме избор.Трябва.... – започна тя тихо
- Какво трябва?Пак да сме разделени ли?Не искам,много трудноми беше,не искам да си далеч от мен – развика се той и прокара ръка през косата си и затвори очи
- Трябва само 1 месец скъпи...... – каза му тя нежно
- По дяволите – блъсна той по масата и излезе
Тъкмо тръгна Кати след него когато лидера я спря.
- Остави го.Трябва да помисли – каза й той сериозно
Тя кимна и Ема я задърпа и те отидоха в стаята на Кий.
- А ти малката как можа? – започна да й вика
- Те знаят.. – каза й тя тихо
- Кой знае? – мигаше напарцали Кати
- Темин,Джонгхюн,Минхо и Оню – отвърна тя
- Какво? – изненада се тя и започна да ядърпа за косата - Кога ще се научиш,колко пъти те спасявам.Сега и тях намесваш.Нещастница такава.Аз защо не станах като теб ааа кажи ми,да не би да ми беше лесно да седя сама на Коледа – развика се тя и Темин влезе
- Нуна пусни я – дръпна я той от Ема
- Темин махни се това е наш проблем – погледна го сериозно
- Не нуна и мой проблем.Аз я обичам – каза той сериозно
- Хубаво.Но това е между нас двете,сега ако обичаш напусни стаята – каза му тя сериозно
Той погледна към Ема и тя кимна.Той излезе и затвори вратата.
- Кажи ми връзка с главния си мозък имаш ли?Ами ако ме нямаше,какво щеше да правиш?Щеше да го въвлечеш в това ли? – продължаваше да й вика
- Съжалявам – каза тя и сведе глава
Кати започна да диша тежко и имаше чувството че сърцето ще експлоадира.Тя извади телефона ли си и се обади на банката.Добре че бе спестявала и имаше 12 милиона вона
- Така довечера отиваме двете.Даваме му парите и ако пак се забъркаш не ме интересува,не си моя сестра ясно ли ти е? – развика се тя
- Да.Благодаря ти – каза тя тихо
- Не ми благодари.Не искам и момчетата и с това да се занимават.Достатъчно е това с Кий и мен,а сега и твоите проблеми – снижи тона тя и излезе.
Кати отиди в кухнята,като седна и се хвана за главата.
- Кати не се тревожи – каза й Минхо и я докосна по рамото
- Благодаря ти Минхо.А кажете сега вие какво правихте през тея дни –попита ги тя и се усмихна
- Нуна ....... – каза младока и я погледна
- Какво?Сега няма да седя и да рева яяя,хайде разказвайте - погледна ги ядосано и те веднага започнаха
Ема в това време седна на земята и сестра й имаше право.Трябваше да спре вече,а и вече имаше Темин.Тя скри лицето си и започна да плаче.
В това време Кий отиде в SM enter.Всичките го гледаха и си шушукаха.Дивата не им обърна внимание и отиди към кабинета на Директора.Той почука и влезе.
- Ето го и него – усмихна се той
Кий гледаше и се чудеше какво иска да каже с това.
- Спокойно,да не мислиш че незнам че си бил с нея на онази вила – повдигна едната си вежда той
- Знаете ли сте? – очуди се той
- Дошъл си заради снимките,бла-бла-бла че няма да я оставиш бла- бла.Тази история ми е ясна.Въпросът какво ще правиш ти,че да не те изхвърля? – отвърна му той сериозно
- Как какво?Ще се виждам с нея – каза той сериозно
- Виж Кий,ще я преместим обратно в Cube enter,тъй като тука ще я изядат.Доколкото до вижданията,мисля че уместно да изчакаш да се успокоя нещата... – каза той и накрая се усмихна
- Искате да кажете,че ми разрешавате след това да се виждам с нея? – изненада се той
- Всеки иска нещо Кий,но не е важно дали ще го получиш,а по важно е как ще го получиш.Оххх кой го беше казал това.....няма значение свободен си.И никакви виждания с нея – каза му той сериозно и махна с ръка.
Кий се усмихна и излезе от кабинета му.
В това време Кати и Ема се облякоха.
- Къде отивате? – попитаха момчетата
- Отиваме да си направим кола маска.Идвате ли? – каза им Ема и се усмихна
- Аааа не...... с косми съм си добре- поклати глава Оню и отиди в стаята си
- Оооо не няма да махнат мъжеството – шокира се той
- Скъпа наистина там ли отиваш? – попита я тихо Темин
- Темин искаш ли да ти махна космите.Виж слага ти като оггромна лепенка например на ръката и после дърпат силно.Ако знаеш как боли,по болезнено отколкото да ти вадят зъб – обясни му тя и се изкиса
- Аааа пич спасявай се,боли ме крака – ошашави се Динно и бавно отиди към стаята си
- Хайде Ема,идвай – каза сериозно Кати
- Кати... – започна Темин
- Темин оффф престани вече,ако продължаваш,ще съм против да ходиш със сестра ми – каза тя и извъртя очи
- Добре нуна.Приятно прекарване – каза той и побегна към стаята си
- Браво сестро – усмихна се Ема
- Браво като свършим.Сега на работа – каза сериозно тя и я задърпа
Първо се отправиха към банката.Кати изтегли 10 милиона вона и тръгнаха към мястото.
Кий се прибра и се огледа за Кати.
- Хей къде е тя? – попита Дивата като влезе в стаята на Блинги
- Излезе със сестра си да си правят кола маска.Ебахти маската- възмути се Динно и започна да се кръсти
- Хахахаха ама после знаеш ли какви гладки ти стават краката.Ето пипни – каза Кий и си подаде крака
- Уауауа Кий.......много са гладки – усмихна се той
- Е вярно боли,ама резултата е супер – усмихна се той
Дивата излезе и отиди в стаята си.Легна на леглото си и си спомни за изминалите дни във вилата.
В това време Ема и Кати стигнаха мястото и изведнъж едномомче сеподаде.
- Коя си ти? – попита той
- Не е важно.Така нека да направим една сделка.Давам ти парите а ти оставяш сестра ми – каза тя сериозно
- Хахахах не става маце – каза й той и леко се приближи
Кати остъпи назад и го погледна
- Защо мацко? – погледна го злобно
- Ами има задължения към мен – облиза се той
- Друг път – каза тя и го срита межу краката
- Ухххххх – падна той и се хвана за слабините
- Слушай сега.Давам ти парите и ако чуя че си звънял и си е притеснявал ще те оставя без наследство.Ясно ли ти е? – развика се тя
Ема взе телефона му и си изтри номера.След което тя го срита със всичка сила.
- Това да ти е за урок – каза му тя ядосано
- Ето ти парите.Глупак! – метна торбата точно в лицето му и двете бързо се изнизаха
Започнаха да бягат и зиведнъх спряха едно такси и се качиха.
- Уау сестро страшна си.Любя те – засмя се Ема
- Ееее как няма да ме любиш – усмихна се тя и двете се засмяха
- Ооо вие не сте ли гаджето на Кий от SHINee? – попита я такс.шофъор
Кати веднага се намръщи и погледна към сестра си.
- Не не съм.Това е фотошоп аджуши – каза тя и се усмихна
- Ама изглеждат много истински.Все пак жалко.Изглеждате прекрасно двамата – усмихна се той
Кати стисна ръката си в юмрук и се усмихна на сестра си.Теслязоха на около 500 м от апартамента на SHINee.
- Така ти отивай при Темин – каза тя сериозно
- Ами ти? – попита я Ема
- Аз отивам в Cube enter.Пак ще работя там и ще говоря с Джейсън да видим какво да правим - отвърна й тя и сведе глава
- Споко сестро.Всичко ще се нареди! – каза й тя и се усмихна
- Дано.Хайде тръгвай – отвърна й и се обърна
Ема се обърна и се затича със всичка сила и нямаше търпение да види Темин.След няколко минути тя стигна,взе стълбите за нула време и позвъни.Кий отвори вратата и се изненада да види само Ема.
- Здравей къде е сестра ти? – попита я Кий и се огледа
- Ами тя отиде в Cube enter – отвърна му тихо,докато влизаше
- Темин,приятелката ти е тука – извика Дивата и Ема се изчерви
- Какво? – изненада се младока
- Хей Темин – прегърна го тя силно
- Какво има?Мислех че ще се забавите повече? – чудеше се той
- Трябва да ти разкажа седни – каза му тя и КИй тъкмо да излезе когато тя го спря
- И ти мастио – засмя се тя
- Ема,само Кати ми вика така – каза той нервно
- Ела тука стига си се правил – изкикоти се
Ема започна да им разказва и те се ошашавиха.
- Какво?Как е Кати?Боли ли е някъде?Офф момиче що я остави сама- ядоса се Дивата и набра номера на Кати
- Мила добре ли си?Защо не ми каза?Айййшшш – ядоса се Темин и се изправи
- Айгооо то пък,и ние сме силни,ама аз как го сритах – засмя се Ема
- Мила моля те другия път ме извикай – каза младока и се намуси че приятелката му е била в опастност
- Ало Кати – каза Кий
- Кажи Кий какво има? – извъртя очи тя
- Не ми говори така.Как може да се биеш с мъж,а? – развика се той
- Оффф Ема.....виж не те засяга това......беше мой проблем – отвърна му тя
- Мила ако беше се наранила?Ако нещо ти се случи?Оттоке.... – натъжи се Кий
- Мастио стига си ревал......пфууууу.Хайде че сега ще се срещна с Джейсън после ще ти се обадя – каза му тя
- Обичам те – насълзиха му се очите
- Мастийкеее и аз те обичам – каза му тя нежно и затвори
Кий се обърна и седна.
- Чакай малко Кати е изтеглиха 10 милиона вона ?-попита Темин очуден
- Да.Защо? – попита Ема и се чуеше какво иска да каже
- Хъонг къде ми е пестовната книжка ? – попита сериозно младока
- Темин отде да знам – отвърна той и повдигна рамене
- ТЕмин какво правиш?- попита го тя сериозно
- Ще й ги върна – каза той и тръгна към стаята на Джонгхюн
Ема го хвана за ръката и поклати глава.
- Защо? – попита той
- Скъпи не й връщай парите.Познавам сестра си......само се грижи за мен става ли ?!– отвърна му тя нежно
- Добре,но искам да й ги върна – продължаваше да настоява
- Тцтцтцттц инат такъв – поклати глава тя и го задърпа
- Ема... – повиши тон той
- Стига си мънкал – ядоса се тя и влязоха в неговата стая.
Тя го бутна и той падна на леглото.
- Какво правиш? – шокира се той
Тя нему отговори,направо впи устни в неговите.
В това време Кати стигна Cube enter и влезе вътре.Посрещна я Джейсън,но не беше щастлив да я види.
- Така от утре си при нас.Взех ти нещата от SM enter – каза й той без да я поздрави
- Здравей Джейсън,радвам се да те видя – усмихна се тя
- Аз не.Така,а колкото до снимките цял ден SM и ние отричаме,тъй че до един месец предполагам ще забравят.Вижданията....тук мога да помогна,но ще само 1 път седмично и то за 1-2 часа – каза той сериозно
- Благодаря ти.Наистина си добър приятел – усмихна се и го прегърна
В следващите 2 седмици те се видяха само 2 пъти и то точно за 1 час.Кати работеше усърдно,както и Кий.Дивата не се спираше,от предаване до концерт,после гост на шоу.Така губеше представа завремето и не искаше да мисли.Джонгхюн бавно се възстановяваше,Диди идваше всяка нощ и оставаше до късно.Ема от своя страна я приеха в SM enter като танцъор.Вики почти нямаше време да вижда Оню.Тя беше одобрена и ще участва в нова кино продукция.Към края на 2 седмица Кий лежеше в леглото си и се сети за Кати.Той се изправи и се обади на мениджъра.
- Ало хъонг няма ли някое друго предаване,в което да участвам? – попита го той сериозно
- Стига Кий.Остави малко на другите.Стой си вкъщи сега – ядоса се мениджъра
- Хъонг ако не ми намериш някое предаване ще отида да видя Кати.Не мога повече – намръщи се Дивата
- Разбери Кий няма.Точка затварям – отвърна му и затвори телефона
Кий въздиша и отиди до прозореца.В това време Оню беше в апартамента на Вики.
- Скъпа,как минаха снимките днеска? – попита я той
- Оххх добре.Днеска даже ме похвалиха,че съм се справила много добре. – усмихна се тя и отиди към него с две чаши вино
- Браво.Много се радвам – усмихна се той и взе едната чаша
- Съжалявам – каза тя и сведе глава
Той остави чашата и отиди при нея.
- Хей скъпа.Липсваше ми. – прегърна я той
- И ти ми липсваш – отвърна му тя и заплака
- Мила недей да плачеш – натъжи се лидера
Тя се отдръпна от него и го целуна.
В това време Кати приключваше с грима на момчетата от B2ST.
- Хей нуна....какво ще правиш след това? – попита я лидера
- Ами ще се прибирам.Защо? – отвърна му
- Хайде да отидем някъде да се разкършим – усмихна се Junhyung
- Оооо утре трябва да ставам рано – направи тъжна физиономия
- Хайде де нуна моля те само един път.Моля те моля моля те – започна да й се моли Yoseob
- Добре ама само замалко – извъртя очи тя и момчетата изкрещяха и побързаха д аотидат на сцената
Кати се усмихна и поклати глава.Седна на дивана и зачака те да излязат на сцената.
Кий неси намери място.Отиди в кунята тъкмо започна да готви,когато изведнъж се ядоса и хвърли всичко.Седна на масата взе едно списание и започна да чете,след малко го метна и се изправи.
- Хъонг какво ти има? – влезе вкухнята Минхо
- Мениджъра не ми давада участвам в някое предаване,толкова ли не ме искат вече – оплака се той
- Кий трябва да си починеш,тимай забрави другата седмица имаме концерт в Токио – каза му сериозно Фламинг Харисма
- Не съм,ама е чак другата седмица – натъжи се той
- Хъонг днеска сме неделя,концерта е в сряда – напомни му той
- Офффф Минхо ще откача искам да я видя- седна той и се хвана за главата
Изведнъж Диди и Динно влязоха в кухнята и ги погледнаха.
- Хей искате ли да отидем на дискотека? – попита тя
- Оффф не като се сетя последния път ко станаа? – отвърна Дивата
- Яяя,сега съм с кученцето ми.Ставай веднага! – развика се Диди и го задърпа
- Нуна пусни ме – махна ръката си
- Искаш ли да я видиш? – попита го тя
- Да искам – сведе глава и седнаотново
- Ами ако дойдеш ще я видиш – усмихна се тя
- Скъпа ама ти откъде знаеш? –очуди се Блинги
- Еххх скъпи имам си източници – засмя се тя
- Хайде Кий приготви след 30 минути да си готов – заповяда му Диди и хвана за ръка Джонгхюн
- Скъпа 30 минути ще ни стигнат ли? – попита очудено Динно
- Офффф кученце...много си ненаситен.....май ще трябва да ни стигнат – засмя се тя
- Аз съм бил ненаситен,крака ми още ме боли – каза сериозно той и се намръщи
- Хахахах еми кажи не бе-нацупи се тя и се врътна обратно в кухнята
- Хей котенце стига сега – направи тъжна физиономия
Диди отиди в кухнята и седна.Джонгхюн влезе в стаята си и започна да се оправя.След около 15 минути се чу някакъв шум от стаяна на Джонгхюн и Диди веднага скокна и отиди да види какво става.
- Кученце – извика тя като го видя на земята
- Оххх боли.... – охкаше той
- Оххх милия – спусна се тя и го хвана за да го повдигне.
Той седна и затвори очи.
- ДОбре ли си? – попита тя тихо
- Не не съм.Защо ме остави сам? – развика се той
- Съжалявам – каза тя тъжно и го погали по лицето
Диди започна да масажира крака му.Той се облегна назад и легна.
- Ей сега ще ти дам хапчетата – каза тя и стана
- Не ела тука – каза той строго
Тя отиде до него и той я задърпа и тя падна върху него.Динно я прегърна силно.
- Кученце боли те крачето – каза тя тихо
- Шшшштттт тихо – каза той и я прегърна ощепо силно
- Хайде сега ще ти дам хапчетата и ще по лежиш – каза тя сериозно
- Не ще отидемна дискотека – каза й той и я пусна
- Джонгхюн боли те крака.Май ти се яде бой – ядоса се тя
- Престани,нека да се видят,щот не искам да го гледам такъв – викна той
- Защо си такъв инат? – скръсти ръце тя
- Донеси ми хапчетата – заповяда й той и тя отиди до бюрото
В това време Минхо задърпа Кий към стаята му
- Хайде отивай да се опряваш.Като знамколко време ти трябва – засмя се Фламинг Харисма
- Готов съм – каза тихо той
- Кий виж се на какво приличаш?Хайде ще се видиш с Кати или не искаш – повдигна си едната вежда той
- Добре де добре де – започна да пуфти Кий
В другата стая Темин и Ема танцуваха.
- Виж,от тук правиш така,завърташ се и после така.Схвана ли? – каза й младока нежно
- Значи от тук,после така и накрая така – направи движението тя
- Браво,бързо се учиш – зарадва се той
- Защото имам страхотенучител – усмихна се тя и прокара ръката си под фанелата му
- Ема..... – настръхна той целия
- Какво Темин? – мигаше напарцали тя
- Танца,танца,танца,завъртане,скок.... – казваше на глас движенията
- Хахаха миличък не се получава нали?! –усмихна се Ема
- Ема не ми помагаш.Утре ти е кастинга,как искаш....- започна да се ядосва той,но тя веднага му запуши устата,с нейната :)
След около 1 час Оню,Минхо,Джонгхюн,Кий,Вики и Диди се отправиха към клуба.
В същото време B2ST и Кати излизаха от Cube enter и се качиха в колата.Докато пътуваха Кати гледаше през прозореца.
- Нуна хайде да пеем - каза й Hyun Seung
Но тя нему отговори и беше си спомнила за прекрасните 3 дена които прекара с Кий на вилата.
- Нуна обича.... – започна да рапира той
Кати се обърна и го погледна
- Е добре де спирам – повдигна рамене той
- Какво? – погледнаго очудено
- Нуна витаеш пак в облаците? – каза й сериозно Hyun Seung
- Ами да тя все е там – засмя се Dong Woon
- А извинявай – каза тя и сведе глава
- Нищо хайде да пеем.Искаш ли? – попита я отново той
- Простигнахме – каза мениджъра
- Еее хъонг тъкмо щяхме да пеем с нуна – ядоса се макнето
- Някой друг път – усмихна се тя и го потупа по рамото
Dong Woon се усмихна и се оплези на останалите.Те се запътиха към клуба и влязоха.Момчетата се огледаха и като видяха едно свободно сепаре се затичаха,като някакви животни видяли току що плячката си.Кати бавно тръгна към тях.
В това време пред клуба момчетата пристигнаха и влязоха вътре.Минхо веднага видя Кати и се усмихна.
- Хъонг видях една мацка ела да ми помогнеш – каза Минхо и останалите го изгледаха
- Я~ Минхо.....ами Лиз – отвърнаха му останалите
- Кий идвай веднага моля те – задърпа го фламинг Харисма и Дивата изпуфтя
- Айшшш таз Харисма – ядоса се Диди
- Скъпа ела да седнем – каза Джонгхюн като видя едно свободно място
Кий и Минхо застанаха пред B2ST и Фламинг Харисма сепоклони.
- Ооо Кий – каза лидера и се усмихна
Кати веднага се обърна и като го видя се вцепени.
- Браво Минхо.Страшен си – зарадваха се останалите и изведнъж всички изчезнаха и оставиха двамата насаме.Дивата беше свел глава и незнаеше кой е пред него.
- Вижте госпожице Минхо много ви харесва.Защо не отидете при него.Много е добър,харесва деца,много е грижовен – започна да изрежда качествата.
Кати се усмихна и отиди до него.
- Съжалявам но аз вече съм влюбена в друг – засмя се тя
Той като чу гласа й веднага надигна глава и се изненада.
- ЗНачи така искаш да ме сватосаш с Минхо? – застана в поза ф
- Кати.... – каза той и я прегърна силно
- Хеййй мастийке – усмихна се и го стисна колкото сила имаше
- Многоми липсваше – каза той и заплака
- Я не се дръж като бебе.- ядоса се тя
Той се отдръпна и си избърса сълзите.
- Хайде да танцуваме – усмихна се тя и го завлаче на дансинга.
На няколко метра от тях МИнхо отиди при лидера.
- Аз тръгвам – каза той
- Къде бе?Сега дойдохме – изненада се той

211Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Пон Яну 24, 2011 2:41 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много готина глава Съседи - Page 9 15286 За къде се е забързал Минхо Съседи - Page 9 699691

http://smiley92.tumblr.com/

212Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Пон Яну 24, 2011 10:22 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

46 глава 3 част



- Минхо-ши стой. – каза му Вики
- Не просто........ам Темин и Ема са сами.Да не направят някоя простотия – измисли си той извинения и тръгна да излиза
В това време една кола спря пред клуба.Шофъора отвори вратата и едно стройно момиче излезе с вечерна черна рокля,на високи токчета,накъдрена коса,много грим и кожено палто.
Фламинг Харисма излезе и сведе глава надолу.Момичето застана на пътя му и той без да види се сблъска в нея.
- Оо Извинявайте – кланяше се той и не погледна кой е пред него
- Господине трябва да внимавате другия път – каза тя и леко се усмихна
Минхо тръгна и изведнъж този глас му беше отнякъде познат.Той се обърна и видя момичето да се качва в колата.Той поклати глава и тръгна да се прибира.Тъкмо стигна апаратамента,когато една колаплътно го следваше.Минхо си извади ключовете.
- Хей младежо – извика женски глас
Той се обърна и изтърва ключовете.
- Л-л-л-и-и-и-и-з-з-з – заекваше той и тя започна да се смее
Тя по най бързия начин отиде при него и го прегърна.
- Оххх Минхо... - каза тя
Той не вярваше че това наистина се случва.
“Да не би да сънувам.Смятай нищо не съм пил,а вече халюцинирам” – помисли си той
- Аааа ама няма ли да ме прегърнеш?Да не си хванал някоя –каза му тя сериозно
- Ама ти.....наистина.......си ....истинска – каза той едвам едвам и сложо ръце нагърба й
- Разбира се,иначе как ще направя това – отдръпна се от него и му зашлеви лек шамар
Той се хвана за бузата и я гледаше.
- Заболя ли те? –погали бузата и го погледна тъжно
- Не – каза той и я прегърна силно
Сълзите му се стекоха по лицето.Той се отдръпна и впи устни,като я остави без дъх.Двамата се качиха в апартамента.
- Защо не ми се обади? – попитая той като влизоха
- Хахахах друго е като те изненадам.Само да си видиш физиономията – засмя се тя и той се приближи
Прокара ръката си през косата й я придърпа към себе си.
- Повече недей да правиш така – каза йтой нежно и Лиз цялата настръхна
- Защо?И да изтърва физиономията – засмя се тя
- Нямах това предвид.Повече не се отделяй от мен- каза й той нежно и впи устни
Те бавно отиваха към неговата стая.Още с влизането си той започна да й съблича дрехите.Лиз го избута и го погледна сериозно
- Ти за каква ме взимаш? – ядоса се тя
- Скъпа...ела тука.Липсваше ми – каза й той и отново се приближи
Минхозапочна да я целува нежно по врата и направо изгаряше.Лиз затвори очи и се отдаде изцяло.Фламинг Харисма бавно й съблече дрехите и не остави едно място нецелувано.Той я взе на ръце и я сложи на леглото.Минхо легна върху нея и съвсем бавно проникна в нея.Тя изстенна и впи устни в неговите.Той бавно увеличи темпото и Лиз започна да пъшка
В това време Кий и Кати бяха отишли в тоалетна и страстно започнаха да се целуват.Изведнъж телефона й звънна и тя се отдръпна.
- Скъпа недей да отговаряш – каза й той и целуваше врата й
- Тихо – каза тя и вдигна
- Ало – каза тя тихо
*от другата страна
- Да разбирам.Идвам – каза тя сериозно и затвори
- Какво стана? – очуди се Дивата
- Трябва да вървя – каза му тя и впи устни в неговите
- Но.... – погледна я той и тя изчезна
Кати излезе и видя Джейсън
- Какво има Джейсън? – попита го тя
- Трябва да изчезваш.Скоро ще дойдат репортери – каза й той сериозно и в следващия миг двамата бягаха
Мениджъра на SHINee дойде и каза намомичетата да изчезват,заради репортерите.Диди и Вики веднага тръгнаха да си тръгват и по най бързия начин хванаха едно такси и се отправиха към вкъщи.
- Къде е Минхо? –попита той останалите
- Ами прибра се.Защо? – отвърна му Джонгхюн
Кати се качи в колата заедно с B2ST,Джейсън и техния мениджър и потеглиха.В това време Минхо и Лиз лежаха в леглото гушнати.
- Минхо следмалко ще трябва да тръгвам – каза тя тихо
- Но защо?Стой! – каза й той тъжно
- Още малко остани скъпи ..... - каза му тя и се изправи
Той се изправи и се ядоса.
- Затова ли дойде? – попита я той
Тя се обърна и го погледна
- Ти ми се нахвърли.Дойдох да те видя,тъй като ми домъчня за теб – започна да повиша тон тя
- Хахаха аз ли?Ти не се противеше – направи крива физиономия
- Виж Минхо....аз ако ти се нахвърля ще се противиш ли? – попита го тя
- Амм....не – отвърна той
- Ами тогава.....не искам да си мислиш че само за това съм дошла – развика се тя и си взе чантата и излезе
- Лиззз – извика й той и тръгна след нея
- ПО дяволите Минхо..... – мърмореше си тя под носа и изведнъж той я дръпна към себе си и я прегърна
- Съжалявам... – каза й той нежно
- Тръгвам си,пусни ме – ядоса се тя и се опита да го избута
- Мила недей да си тръгваш,остани с мен тази нощ моля те – каза й той нежно
- Защо?След като ме мислиш за такава? – избута го тя и го погледна ядосано
- Защото сега ако си тръгнеш,няма да мога да заспа и искам да прекарамповече време с теб – каза й той и сеприближи
Лиз погледна встрани и преглътна.Той прокара ръката си по косата и я целуна по челото.
- Обичам те – каза й той и се отдръпна от нея
- Гладна съм – каза тя
Минхо се усмихна и я дигна
- Хей пусни ме – каза тя плахо
Той я завъртя и се усмихваше,тя като го видя колко е щастлив се усмихна също.Неговата усмивка й оправи настроението й.
- Какво ти се яде? – попита я той
- Няма значение.Липсваше ми корейската храна – каза тя и изпуфтя
- Добре сега ще поръчам – каза той и отиди до стаята си

213Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 10:25 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Колко са сладки Лиз и Минхо Съседи - Page 9 561482

http://smiley92.tumblr.com/

214Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 4:15 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

46 глава 4 част





Лиз седна и огледа кухнята.Тъкмо да стане когато вратата се отвори и влезе сума ти народ.
- Ооо Лиз? – каза Вики
- Ооо Лиз – каза Джонгхюн и другите се изненадаха
- Здравейте – намаха им тя
- Какво стана? – попита го Минхо
- Ама ти затова ли си тръгна мръсник? – ядоса се Динно
- Не,аз го чаках пред сградата – каза Лиз и погледна към Минхо
- Така ли? – усмихна се той
- Не,ти се блъсна в мен,когато излизаше от клуба.Айшшш какможе дами забравиш гласа – ядоса се тя
- Знаех си,но не бях сигурен бейби – замисли се той
- Ххахахаха бейбееееее – започна да пеее тя
- Ама ти каза че по късно ще се връщаш – каза мениджъра и се зачуди
- Да,но реших да видя какво прави моята хаймана... - усмихна се тя
Той се приближи и я прегърна.
- Липсваше ми – каза й той нежно
- Яяя любовчията стига си се натискал на момичето пред толкова много хора – развика се Дивата
- Охх я моля ти се – махна му с ръка и не пусна Лиз за минута
- Остави го сега – сръга го Блинги
Минхо вплете пръсти в нейните и двамата седнаха.
- За колко време си тука нуна? – попита Кий
- Утре сутринта си заминавам – каза тя сериозно
- Толкова скоро – каза Оню и седна до нея
- По принцип щях по рано,но Минхо ме убеди да остана до сутринта – погледна го тя влюбено
- Уауу – каза Джонгхюн и прегърна Диди
- Аз сега поръчах храна,вие гладни ли сте? – попита Минхо
- Аз не съм – каза Дивата и отиди в стаята си
- Пфуууу ама че е през целия път нареждаше репортерите – каза мениджъра и извъртя очи.
Другите го разбираха ако бяха на негово място щяха да направят същото..
Храната пристигна след 20 минути и всички без Кий седнаха да ядат.Те се разговориха и не усетиха кога стана 5 часа сутринта.Лиз се прозя и бавно й се затваряха очите.Минхо я видя и веднга я взе на ръце.
- Минхо остави ме долу – казза му тя тихо
- Скъпа спиш,хайде сега ще те сложа на леглото – каза й той нежно
- Не трябва да тръгвам – каза му тя
- Как ще караш така? – попита я той
- Забрави ли че имам шофъор? – усмихна се тя
- Не мога да те пусна така.Трябва да се наспиш – каза й той сериозно и я сложи на леглото
Тя като подуши аромата му се усмихна.
- Аххх как искам и моето легло така да мирише – каза тя
- Що? – зачуди се той
Тя стана и го погледна сериозно.
- Защото мирише на теб глупаче – усмихна се тя и го целуна
- Бейби лягай – каза й той и й показа леглото
- Скъпи тръгвам.Съжалявам и аз искам да остана завинаги при теб,но няма как – каза тя и впи сутни
Като се отдръпна го щипна по бузките и излезе.Фламинг Харисма тръгна след нея.
- Чакай да те изпратя – каза той тъжно и му се навлажниха очите
- Скъпи..... – погледна го тъжно тя и го погали по лицето.
Те слязоха и тя се качи в колата.Минхо докрай сдържаше сълзите си и се усмихваше.Колата като се отдалечи той сведе глава и се прибра.Като влезе в апартамента всички го гледаха тъжно.Той влезе в стаята си и блъсна вратата.Останалите поклатиха глава и му съчувстваха.Те отидоха по стаите.На сутринта слънцето изгря и слънчевите лъчи проникваха през прозореца.Темин се събуди и отиди в кухнята.Заслепи го слънцето и се удари в масата.Той направи крива физиономия и отвори хладилника.Извади една бутилка с мляко и отиди обратно в стаята си.Като влезе видя че Ема е станала.
- Ема какво правиш? – попита я той и отвори млякото
- Загрявам.Днеска ми е кастинга.Темин хич не ми помагаш – каза тя сериозно
- Оххх да верно – изпуфтя той и отпи от млякото
- 1,2,3....1,2,3........1,2,3 – каза тя докато загряваше и го гледаше
- В колко часа беше? – попита я той
- В 8.30.Хайде събуждай се по бързо – паникъоса се тя
- Добре де само недей да викаш – ядоса се той и остави млякото
- Много си бавен значи – спря тя и си избърса лицето
- Офффф мила не съм спал,снощи дойде Лиз нуна – отвърна й той
- Така ли?Що не ме събуди? – скръсти ръце тя и го погледна
- Ами ти спеше...... – отвърна той и повдигна рамене
- Добре.Лягай да спиш – каза тя ядосано и отиди в банята
- Скъпа...... – извъртя очи той
Тя се изми и излезе.Изненада се да види ТЕмин преоблечен,сресан абе направо все едно за награди отива.
- Сама ще отида – бутна го тя уж без да иска
- Какво ти става?Казах ти че ще дойда-повиши тон той
- Няма нужда сама ще се справя – каза тя и си взе чантата и тръгна да излезе,когато той я хвана за ръката
- Ема.....спри се – каза той и я погледна ядосано
- Закъснявам.Пусни ме – каза тя и си дръпна ръката
Той я пусна и излезе.Взе си якето и се обу.На излизане блъсна входната врата.Ема си взе якето и побърза.Отиди на спирката и хвана автобуса.След около 15 минути тя слезе и застана пред SM enter.Като влезе тя се оглеждаше като някакъв турист в Лувъра.
“Уауа че яко...” – помисли си тя и изведнъж видя една огромна опашка от малди момичета и момчета,които се подготвяха за кастинга
Ема отиди и си взе номера.Тя беше номер 567890.Тя започна да загрява както я е учил Темин.Ема се сети за него и й стана адски гадно че не е тук да я подкрепя.
Кастинга започна и нямаше няколко минути когато първото момиче излезе разплакано.Влезе второто и след няколко минути тя излезе раплакана.И така повечето излизаха по този начин.Дойде и реда на Ема.Тя влезе и се изненада да види че Темин е член на журито.Сърцето й заби сълно и тя даде диска на едно момче.Той пусна диска и тя започна.Изпълнението бе перфектно без никаква грешка.Сега чакаше решението на журито.
- Изпълението ти бе много добро – каза една жена около 40 годишна възраст с права коса
- И на мен ми хареса – каза до нея мъжът,мургав около 30 години
- На мен не – каза Темин и се нацупи
- Темин-гун защо? – попита го мъжа
- Тя ме е копирала.Нали знаете че ходя в парка да танцувам,същите движения – каза той като се изправи,отиди до нея и направи същите движения без грешка
- Омо,наистина ли си ги копирала? – попита я жената
- Не е вярно – каза тя и погледна към Темин
- Хахах а аз си мислех че става за танцъор – каза мъжа нахално и я погледна
- Махай се за нищо не ставаш – каза й жената и направи знак да излезе
Ема се разплака и излезе.
“Защо?Защоми го причини Темин?” – мислеше си тя и излезе навън
Огледа се наоколо и се чудеше какво да прави.Не можеше да се върне обратно в апартамента.Тя извади телефона и се обади на сестра си.
- Ало,кажи Ема – каза сериозно Кати
- Сестро......аз......може ли да дойда при теб? – заекваше тя и сълзите й се стичаха по лицето
- Ема какво е станало?Защо плачеш? – попита я притеснено тя
- Може ли да дойда? – преглътна тя и започна да хълца
А започне ли да хълца няма спиране цели 3 дни.Кати знаеше това,тъй като когато родителите й се разведоха тя направи същото.
- Да ела....оххх започна пак да хълцаш – каза тя тъжно
- До 30 минути съм при теб – каза й тя и затвори
“Офффф какво е станало пак?Да не би отново да се е забъркала?Моля ти се Господи не отново” – мислеше си Кати
Ема сложи слънчевите си очила и се запъти към Cube enter.В това време Темин като видеше някой по благонадежден го харесваше,но останалите не бяха съгласни
- Темин какво ти става? – попита жената
- Съжалявам,не се чувствам добре – каза той
- Добре нека да продължим по късно – каза мъжа и прибра всички автобиографии на всички явили са
Мъжа и жената започнаха да си говорят и Темин взе автобиографията на Ема и я прибра.
- Аз ще тръгвам.Ще се видим утре – каза той и се поклони
- Да и се оправяй – казаха те и се усмихнаха
Младока като излезе извади телефона си и набра номера й
В това време влизаше в Cube enter и извади телефона си от 1антата.като видя че Темин й звънни му затвори и си изключи телефона.
- Хей Ема – извика сестра й
Ема се втурна към нея и я прегърна.
- Кати...... – проплака момичето
- Какво стана? – попита я тя и се отдръпна от нея
Те се качиха на втория етаж и седнаха в кафенете.Ема започна да разказва всичко отначало.
- Оффффф тоз малкия ще го набия.....ама и ти си виновна – ядоса се Кати
- Защо? – зачуди се тя
- Ами защото си се направила на важна и той се е ядосал и за а ти го върне е казал така на кастинга – обясни й тя
- Но.....той..... – чудеше какво да каже
- Сега ще отидеш и ще му се извиниш – каза сериозно Кати
- Но.......няма да му се извинявам,нямаше право да ми проваля кастинга – развика се тя
- Да,но и ти нямаше право да се държиш така с него – погледна я сериозно и скръсти сериозно
- Онни ......оттоке......сега....не ме приеха на кастинга – навлажниха й се очите
- Виж ти говори с Темин,аз ще видя какво мога да направя – каза й тя тихо
- Няма да говоря с него – намуси се тя и изведнъж телефона на Кати звънна
Тя погледна към Ема и поклати глава.
- Ало – каза тя
- Ало нуна,Ема при теб ли е? – попита младока
- Да тук е – каза тя
- Дай ми я – каза й той тъжно
- Зашо?Чух какво си направил,не е честно – ядоса се тя
- Знам нуна,бях й ядосан,ще се опитам да поправя стореното.МОля те дай ми – каза сериозно той
- Добре – отвърна тя и подаде телефона на Ема
- Не искам- погледна встрани
- Ей момиченце не ме изнервай нямам цял ден и аз си имам проблеми – ядоса се Кати
- ДОбре де – изпуфтя сестра й и взе телфона
- Ало – каза Ема и извъртя очи
- Ема .....моля те прости ми.......ела утре на кастинга – каза той
- Какво?Утре ли?Ама той не свърши ли? – отвърна тя очудено
- Не,взех ти автобиографията.Ела си вкъщи да научиш нови стъпки – каза йтой
- Не искам.Няма да бъда повече с теб – ядоса се тя и тъкмо да му затвори,когато Кати блъсна по масата
Ема я погледна и я хвана страх като видя страшния поглед на сестра си.
- В колко часа да дойда? – попита тихо тя
- Ами колкото се е възможно по скоро – каза той
- ДОбре идвам – ядоса се тя и затвори
Кати се усмихна и си взе телефона
- Сега доволна ли си? – погледна я сериозно Ема
- Не щастлива съм,.Дай му още един шанс,той как ти даде,дажебешеповече от един – каза й сериозно и се изправи
- Оффффф въобще не искам да ми е пред очите сега – изправи се Ема и тръгна към Темин
Kaти се усмихна и тръгна към работното си място.В това врме Кий се събуди с адско главоболие и се изправи.Бавно се изправи и отиди към банята.Изми си лицето и се огледа в огледалото.Сложи си малко крем на лицето и излезе то банята.Седна на бюрото си и вкючи лаптопа.Започна да се рови в Интернет.Изведнъж намери някакъв блог свързан с групата.Имаше няколко коментара за Кий и за Кати.
“Мисля че са много сладки двамата.”
“Как ще са сладки?Тя е много грозна”
Дивата се ядоса и написа.
“Мисля че двамата са много сладки и въобще не е грозна”
След което около 100 коментра последваха неговия и повечето бяха съгласни.Кий се усмихна и се изправи.Отиди в кухнята и видя че Оню и Динно закусват.
- Къде е Минхо? – попита той,като вадееше корнфлекса от шкафа
- Ами май спи,не е излизъл от стаята си – каза лидера и гледаше новото меню с пилешко на KFC
- Tрябва да се приготвим.Утре ни е концерта в Токио.Мамка му няма да мога да танцувам – ядоса се Динно и метна лъжицата
- - Успокой се де.Досега Диди като се грижеше не беше такъв – отвърна му Кий ядосано
- Да но феновете....... – започна той
- Хайде де знам че само като им мигнеш и пропадат – засмя се Дубу
- Да верно е – засмя се Блинги
Темин се прибра и блъсна вратата.
- Ей малкия.Ще купуваш врата – каза сериозно лидера
- Оффф хъонг направих страшна беля – каза той и сведе глава
- Какво си направил?Да не са те видели с Ема?Казвай де – ядоса се Дубу
- Не,днеска Ема имаше кастинг и пред него се скарахме и после си го върнах – каза той и седна
- Как така си го върнал? – зачуди се Джонгхюн
- Ами като дойде нейния ред,казах че е копирала моите движения – каза той тихо
- Айгооо......как можа бе момче – ядоса се Умма Кий и започна да му говори
- Остави го Кий....Сега какво ще правиш? – попита го лидера
- Ами казах на Ким Ън Мо и на Парк Ма Ха че не ми е добре и да продължим утре и взех автобиографията и смятам да науча на нови движения – обясни той
- То хубаво ама няма как да е допуснат втори път – каза Дивата и започна да цъка
- Верно- каза Динно
- Хъонг помогни ми!Ако ме остави....... – навлажниха му се очите
- Спокойно ще говоря с тях,не се тревожи – каза Оню и го потупа по рамото
- Благодаря ти хъонг страшен си – усмихна се момчето и го прегърна
- Тцтцтц туй момче.Виждаш ли сина си? – започна да се кара Кий на Динно
- Оффф Кий стига...... – изнерви се Джонгхюн
- Само един въпрос Блинги.Ако имаш някога деца,примерно от Диди така ли ще й отговориш? – запита го Дивата и скръсти в ръце
Динно се позамисли и се зачуди.Наистина ли така щеше да отговори ако беше го попитала бъещата му жена.
- Ами незнам Кий.Не съм мислил – каза му Динно и се изправи
- Ами помисли си – каза му сериозно той и седна на масата
След около 10 минути се позвъни на вратата.Оню стана и отиди да отвори.
- Ооо Ема заповядай-каза любезно той
- Здравей Оню-ши – отвърна му тя и се усмихна
Ема влезе и се огледа.
- Здравей Ема –казаха Джонхюн и Кий едновременно
- Здравейте-намаха им с ръка тя
- Темин – извика лидераи отиди към неговата стая
След малко младока се появи с сведена глава.
- Здравей – каза той тихо
- Здравей.Хайде нали ще ме научиш на нови остъпки – каза тя ядосано
- Ема съжалявам аз.... – започна младокатихо
- Не ми се обяснявай –скръсти ръце тя
- Виж Ема разбрах какво е направил........Ще поговоряс хората от журито и ще ти се даде втори шанс – каза сериозно Дубу
- Какво?Не няма нужда......аз-смути се тя
- Виж виновен съм и искам да поправя грешката си.- каза й той и се приближи
- Виж Темин,смятам да се пробвам в Cube enter – каза сериознотя и погледна към Кий
- Ааааа не госпожичке няма да стане,щом Оню хъонг ти казва,значи ще отидеш и ще се пробваш пак – намеси се Кий
- Но.....азискам там и ще съм при сестра си – каза тя тихо
- И какво ще бъдеш далеч от Темин.Искаш да стане същото като мен и Кати.Няма да стане - ядоса се Дивата
- Ами..... – замисли се Ема
- Искаш ли да си със него? – попита Умма Кий
- Аз.....ами... –започна да увърта
- Ясно.......не ме искаш нали.Хубаво- ядоса се Темин и отиди в стаята си
- Но Ема...... – изненада се Кий
Ема тръгна след Темин и замалко щеше да се разплаче.Той влезе в стаята си и сълзите му се стекоха.Взе плюшената играчка на Ема и я преъгърна.
- Темин... – извика тя като влезе
Той се обърна и я погледна.Тя се затича към него и го прегърна.
- Скъпи обичам те.Хайде да ме научиш –усмихна се тя
- Сигурна ли си? – попита ятой и си избърса сълзите
- Да сигурна съм – усмихна се той
- Добре – усмихна се той и застана до нея и започна да й показва
Лидера,Кий и Динно се приближиха до стаята му и подадоха ухо.Тримата се усмихна като разбраха че са се оправяли.
Ема и Темин се упражняваха цял ден без почивка.
Беше се стъмнило навънка и Дивата започна да приготвя вечерята.Ема излезе от стаята и отиди в кухнята.
- Ооо Ема сигурна си гладна? – каза нежноДивата
- Оххх много......ако не беше Темин толкова слаб щях да го изям досега – засмя се тя
- Хахахах ами той не яде много и по цял ден тренира – каза Умма Кий и се усмихна
- Споко мамо,аз ще го нахраня – каза уверено Ема и Дивата избухна в смях
- Добре маминото .Сега извикай сина ми – каза той и едва се сдържаше
Ема се поклони и отиди да го доведе.В това време Джонгхюн сеопитваше да напише песента,но все неможеше.
“Офффф от 2 седмица се опитвам и не става.” – помисли си той и смачка поредния лист хартия при останалите.
Изведнъж се сети че утре са на концерт и няма да може да я види.Той се натъжи и сведе глава.
Лидера в това време се чуеше в кой мюзикъл или телевизионно шоу да участва.
Кати в това време тръгна да се прибира.Тя си пусна MP3 playera и наскоро си сложи една нова песен.
https://www.youtube.com/watch?v=isMjlFmn99Y
След няколко минути стигна хотела и се качи на 5 етаж.Като влезе започна да се съблича и си хвърли всички дрехи на леглото.Влезе банята и си взема един душ
Кий в това време наред масата и извика останалите.
- Хайде идвайте – кресна той
- Охххмного съм гладен – седна Темин и започна да яде
- Темин ... – плесна го по ръката ДИвата
- Хъонг гладен съм....цял ден танцувахме с Ема – оплака се той
- Верно,ама да виждаш тя да е почнала да яде – скръсти ръце Умма Кий
Младока сведе глава и се намуси.Oстаналите седнаха до един липсваше
- Къде е Минхо? – попита Кий
Оню повдигна рамене и поклати глава.Кий се ядоса и отиди до стаята му.Той почука но никой не му отговори.Тъкмо натисна дръжката да отвори вратата,но тя не се отваряше.Бе заключена
- Я Минхо отвори вратата – викна Дивата
- Хъонг остави ме – каза Фламинг Харисма
- Офффффф – изпуфтя той и се върна обратно в кухнята
- Кий хъонг може ли да ядем вече? - попита младока
- Да нападайте – извъртя очи Almighty Кий
Кати излезе от банята по хавлия и отиди до гардероба си.Сложи си пижамата и седна на стола.Върза си косата се замисли.
Наследващата сутрин тя стана рано и си поръча закуска и кафе.Докото й донесят,тя отиди да се оправи.Изми си лицето и зъбите.Излезе и набързо се облече.След няколкоминути се почука на вратата.Кати отвори и внесоха количката.Тя остави бакшиш на момчето.Отпи малкоот кафето и тъкмо отхапа от единия кроасан когато побърза да отиде в тоалетната.
В това време Темин и Ема се отправиха към кастинга.
- Темин сигурен ли си че Оню- ши е говорил с тях? – попита тя тихо
- Да Ема,сигурен съм – каза той и се усмихна
След около час те пристигнаха и Ема се нареди при останалите кандидати,а младия член на групата отиди при журито.
В това време мениджъра подготвяше всичко за концерта им.Всичко бе осогурено самолета,персонала бе готов,само оставаха SHINee да дойдат.След няколко часа кастинга свърши и Ема бе приета в SM enter.
- Ураааааааа!Yesssssssssss! – крещеше тя като излезе навън
Докато се радваше,изведнъж телефона й звънна.
- Ало – каза тя тихо
- Ало Ема.Кати е.Била дошла в Cube enter.- каза тя сериозно
- Да.Но какво има? – зачуди се тя
- Ела и ще ти кажа – каза й строго и затвори
Ема се зачуди да не би нещо се е случило,но вчера беше всичко наред.
“Какво ли може да е станало” – позамисли се тя и тръгна към нея.По пътя тя писа смс на Темин.
“Темин,аз отивам при сестра ми.Нещо е станало.После ще се видим и ще празнуваме.Обичам те” – написа му тя и му го изпрати
Темин като го получи се усмихна,но изведнъж стана мрачен бе забравил да спомене че след малко заминават за Токио.Тъкмо да й се обади,когато мениджъра му звънна.
След около 30 минути Ема стигна сградата и влезе вътре.
- Ема – извика Кати и се затича към нея и я прегърна
- Сестро какво има? – зачуди се Ема и мигаше на парцали
- Ела – каза тя сериозно и я задърпа
Те отидоха в една стая където никой нямаше и Кати затвори вратата.Кати извади от торбата си една опаковка и я показа на Ема.
- Какво е това? – зачуди се сестра й
- Това е.......тест за бременност – каза тя тихо и въздиша
- Какво? – извика сестра й гледаше ту сестра си ту опаковката

215Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 4:17 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

съжалявам за дългата глава Съседи - Page 9 526115 Съседи - Page 9 449770

216Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 6:00 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Малеееееееееееее още докато седеше Кати в хотела се замислих за това дали може случааайййно :D да забременее лелеле Съседи - Page 9 25032



Последната промяна е направена от shadow на Вто Яну 25, 2011 6:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път

217Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 6:06 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ся и подробности,колкото по дълга, толкова по добре.Просто е супер и дано да е бременна Съседи - Page 9 561186

218Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 6:29 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йаааай, усещах гооо!! Още като бяха във вилата иии.. MySpace

Пп: Сега се сещам и за друго...MySpace Но няма да кажа за какво (в случай, че наистина отгатна правилно.. xDD)

http://www.last.fm/user/nasa__

219Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 7:40 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Съжалявам но следващата глава,която ще бъде пак толкова дълга ще бъде последна Съседи - Page 9 78462

220Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 7:56 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее Съседи - Page 9 923484 Тъкмо намерих смисъл да се събуждам всеки ден Съседи - Page 9 476221

221Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 8:16 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ехх.. щом автора казва така, тей ще бъде!.. MySpace
Значи вече няма да има какво да чета..Е, поне ще мога да пиша своетоMySpace (aз- вечният оптимист!) MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

222Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 9:45 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЪЪЪЪЪЪЪъъъъъъъ............. Съседи - Page 9 182785 Съседи - Page 9 835962 Съседи - Page 9 241947 ама и аз не искам да свършва ко ши правя без него...... все пак благодаря за страхотния фик

223Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Вто Яну 25, 2011 10:19 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

46 глава 5 част ПОСЛЕДНА ГЛАВА





- Aми това се сетих.....днеска повърнах – каза притеснено Кати
- Сестро яла си нещо развалено..... – каза й Ема и не й се вървяше че сестра е бременна
- Оффф незнам Ема.....но по добре да се уверя – каза тя и преглътна
- Я дай тука.Не си добре,веднага се панирваш...... – ядоса се Ема и взема опаковката
- Ема не ме ядосвай....дай я тука веднага – развика се Кати и посегна да я удря
Ема се отдръпна встрани и я погледна плахо.
- Ти......ама каквоти става? – уплаши се тя
- Дай ми опаковката – дишаше тежко тя
- Добре де само не ме бий – сви се Ема
- Оффф какво ми става – хвана се за главата Кати и седна
- Сигурно хормони,да не пиеш такива хапчета? – попита тя и я погледна все още плахо
- Споко,няма да те бия.Аз трябва да те набия за ония наркодилър – каза й сериозно
- Добре..........хубаво.Дай да видим – каза Ема и взема опаковката и започна да чете
- Ти сериозно ли? – мигаше на парцали
- Е няма да те заболи,ако не пробваш – усмихна се и тя започна да чете.
След около 5минути Ема й обясни като професионалистка.
- Добре хайде към тоалетните – каза Кати и двете тръгнаха
В това време SHINee пътуваха към летището.
- Хъонг не съм се обадил на Диди – каза Дино
- Аз не съм на Вики – оплака се Дубу
- Аз не съм казал на Ема.... – ядоса се Темин и тропна с крак
- Аз какво да кажа..... – каза Кий и се намуси
- Я млъкни ами аз какво да кажа – ядоса се Минхо и погледна към прозореца
- Оооооо я престанете.Ако не млъкнете ви забранявам да се виждате смомичетата.Ясно ли е? – ядоса се мениджъра
- Да хъонг – казаха всички в един глас
Те слязоха от колата и изведнъж около 500 фенове ги заобиколиха и започнаха да крещят и да правят снимки.Те решиха да им понамахат и фенките замалко щяха да припаднат.
“Малеее това не е добра идея.Само ще се усмихвам”- мислеше си Блинги и си усмихна
В това време няколко фенки припаднаха.
“Абе момичетата.....” – намръщи се той
Охраната им помагаше да минат,а в това време пристигнаха лекарите.SHINee си дадоха паспортите и минаха.
В това време в Cube enter в една от тоалетните на 2-я етаж
- Сега .....първо в това малкото легенче трябва да го напълниш с урина – каза тя сериозно
- Ама ти добре ли си?То е толкова малко..... – чудеше се как да го направи
- Сестро имаш мозък използвай го – каза Ема и едвам сдържаше смеха си
- Ще ти кажа аз.....оххх...мамка ти.....ама кой умник го е правил това – ядосваше се Кати
- Така после слагаш лентата и чакаш 2 минути – каза сериозно Ема
- Да бях отишла на лекар – мърмореше си Кати
- Стига си мърморила а действай – ядоса се Ема
- Добре,сега ела тука – извика я Кати
- Оффффф Кати.... – влезе тя
- Правилно ли е тей-дишаше дълбоко тя
- Да.Сега трябва да по почакаме – каза Ема и се подпря
След около 2 минути.
- Ооооооо сестро.....не може да бъде – извика Ема
- Какво?Какво показва? – панира се тя
- Да му се не види – каза Ема и поклати глава
- Какво?Ако не кажеш сега ще те набия – ядоса се Кати
- Бременна си – каза сестра й тихо
- Какво?Я стига си лъгала – усмихна се Кати
- Не те лъжа сестро....ами сега оттоке – мигаше на парцали Ема
- Офффф.....Господи убий ме.....нямам и минута спокойствие – погледна нагоре Кати и дишаше дълбоко
- Обади му се – каза Ема
- Никакъв случай.Пък той е сега заминава в Токио – каза Кати и се намръщи
- Какво?И Темин ли? – изненада се тя
- Да всички.Ще останат там 3 дни- въздиша тя и я погледна
- Ооо Темин....що не ми е казал- сведе глава Ема
- Ами явно да се занимава с кастинга ти – застана в поза ф Кати
- Офффф....защо не ми каза? – заплака тя
- Хей миличка,успокой се няма да го има само 3 дни.Защо не му се обадиш,а?! – каза й нежно Кати
- Да верно – избърса сълзите си и си изкара телефона
Тя набра номера и зачака.
- Охх Ема – каза радостно Темин
- Хей Темин.Как си? – попита го тъжно
- Мила защо си тъжна какво стана? – разтревожи се той
- Ами разбрах че ще иамте концерт в Токио и няма да те има 3 дни – заплака тя
- Съжалявам мила че не ти казах – отвърна й той
- Нищо,връщай се по бързо.Липсваш ми – каза му тя и си избърса сълзите
- Да скъпа ще броя минутите.И ти ми липсваш – каза й той и затвори
Ема прибра телефона обратно и погледна сестра си.
- Сега какво ще правиш? – попита я тя
- Хич незнам.Но първо ще отида на лекар да се уверя – каза тя сериозно
- Добре де,но трябва да му кажеш – каза й тя
- Да обаждам му се и какво:”Скъпи правих си тест за бременност и познай бременна съм”.Няма начин – поклати глава
- Но трябва да знаеее – каза й сериозно Ема
- Знам,отсега го обременявам на толкова млади години да има дете.Айшшшш.Не че не искам,но просто след 2-3 години – натъжи се тя
- Сестро стига си го мислила.Обади му се – продължаваше Ема
- Няма да му се обадя.След като свърши концерта тогава- каза тя и излезе от тоалетната
- Но.... – започна Ема
- Никакво но.....точка.Не ми се говори сега.Отивам на лекар – каза й сериозно и отиди да си вземе чантата
- Не е добре това момиче.Пак да се прави на жертва.Ттцтцтц много я бива.да беше станала актриса – започна да си мърмори Ема
Кати се върна и с Ема отидоха до болницата.
В това време SHINee летяха за Токио.Джонгхюн си бе пуснал MP3 playera и се наслаждаваше на музиката.Минхо бепотънал в депресия заради Лиз и искаше отново да я види.Темин гледаше в youtube клипчетата на Рино и гледаше да запомни движенията.Оню ядеше пилешко и колкото вкусно да беше,не беше толкова хубаво колкото на Вики.Кий единствено спеше и сънуваше.
“Кий вървеше по една стръмен път в гората и се оглеждаше.Той чуваше различни звуци и започна да го хваща страх.Изведнъж видя Кати седнала на един дънер и плаче.Той хукна към нея и клекна.
- Скъпа какво има? – попита я той
Тя дигна глава и целите и очи бяха червени.Той избърса сълзите й и я погали.
- Съжалявам – каза му тя и изведнъж изчезна”
Кий се събуди и извика:
- Неееееее
Всичките отидоха до него и го гледаха уплашено.
- Къде е Кати? – попита той и очите му се навлажниха
- Кий сънувал си.Кати е в Сеул успокой се –каза му мениджъра
- Пич какво ти става? – запита го младока
Дивата взе едно шише минерална вода и отпи малко.През целия път го тревожеше сънят му и нему даваше мира.
Кати в този момент влезе в кабинета на доктора и легна.Той намаза корема и сложи апаратчето на корема й.
- Мхмм.... – започна лекаря и гледаше внимателно
- Е?Докторе кажете ми бременна ли съм? – попита тя и гласа й започна да трепери
- Мхммхм............да бременна стее.Честито – потвърди доктора и й показа на екрана
- Ооо толкова е мъничко като зърно – удиви се тя
- Да но после ще расте.Трябва да се хранете по често и да се движете – каза й той сериозно
Тя кимна и се изправи.Лекаря извади снимката и я даде.
- Но..... – мигаше на парцали
- Да имате за спомен – каза той и се усмихна
Тя се поклони и излезе.Погледна снимката и сестра й се приближи
- Какво стана?Какво каза? – попита я тихо
- Оххх бременна съм – каза тя и показа снимката
- Това бебчето ли е? – удиви се тя и се усмихна
- Еее да,ама още се развива – каза тя и тръгна напред
- Ама че хубаво.Ще ставам леля – радваше се Ема,но на Кати не беше щастлива
Тя обмисляше варианта какво да прави.
Вечерта те кацнаха на летището и хиляди илиможеби милиони фенове ги посрещнаха.Те набързо се изнизаха,но феновете най малко да са направи през това време около милиони снимки и клипчета.SHINee се качиха в колата и потеглиха към хотела.
На следващата сутрин Кати стана и по най бързия начин се изстреля в банята.След като повърна си изми зъбите и се оправи за работа.Тя нямаше апетит,нямаше желание да работи,нямаше желание за нищо.Взе си чантата и се запъти към Cube enter.Работата й мина както винаги едно също.Гримирваше B2ST и 4minute,правеше прически и дрехите им приготвяше.След което тя сядаше и четеше някакво модно списание.Изведнъж корема й закъкори и тя отиди да хапне нещо.Незнаеше как стана но бе напълнила цяла табла,даже започна да пълни и втора.Кати седна и започна да яде,след около 15минути си бе изяла всичко.Добре че никой не я забеляза.Към следобед тя си поприказва с момчетата и се смееха на шегите на Yoseob.Към 18.00 часа тя си взе чантата и якето и тръгна да се прибира.Така минаха следващите дни.
Но при SHINee бе доста вълнуващо.Момчетата се раздодоха на макс и благодариха на своите фенове.Кий бе забравил за съня и беше се концентрирал.Момчетата изпълниха почти всички свои песни и феновете не спираха да крещят.На следващия ден те имаха fanmeeting и SHINee като видяха колко фенове си помислиха че 5 часа няма да стигне за половината.За жалост така и стана.Момчетата по искаха поне още 2 часа и феновете вече почнаха да припадат от щастие.Тези 2 часа се сториха като цяла вечност за тях.Срещата бе към своя края и те искренно благодариха на феновете,на персонала и на всички които направиха това възможно.Мениджъра ги отведе и се качиха в колата.
- Хъонг хайде да се приберем- каза Темин
- Да Темин е прав.За какво ще го разглеждаме ? – изнерви се Дивата
- Трябва само 3 часа – каза им мениджъра
- Не може ли да е сега? – попита Оню
- Оффф и ти ли?Не неможе – ядоса се мъжа
- Хайде айде да е сутринта,че после имам Dream Team – каза Минхо
- Офффф и ти твоя.... – тъкмо започна
- Хайде хайде не се оплавам,че Лиз я няма нали.Ако искаш да почна – развика се Минхо и всички го погледнаха
- Хъонг недей да дразниш лъва – каза сериозно Темин и всички започнаха да правят нещо
- Ще видя какво мога да направя – каза той сериозно
На сутринта мениджъра отиди да ги събуди.
- Хайде ставайте – викна той и всички на секундата станаха
- Ама то било хубаво за мен.Трябва да кажа на момичетата да ви строяват – усмихна се той и те се намръщиха и отидоха да се мият
В това време Ема отиди в SM enter и започваше усилено с тренировките.Тя не беше чувала сестра си откато бяха последно в лекарския кабинет.Има й стана гадно за сестра й.Ема мислеше да се обади на Кий,искаше да му обади не искаше да види сестра си как страда.Тя се намръщи и извади телефона си.Набра номера й зачака.
- Ало – каза сериозно Кати
- Хей сестра ми.Как си? –попита я весело Ема
- Нещо да не е станало? – попита я сериозно Кати
- Не...просто исках да те чуя.Как си?Хранеш ли се добре? – попита я с усмивка Ема
- Нямам апетит и повръщям,лошо ми е...... – започна да се оплаква
- Ама сестро трябва да ядеш...хайде днеска да се видим искаш ли? – каза й сериозно тя
- Добре свършвам в 18.00 часа – каза й тя и й затвори
Ема поклати глава и се намръщи.
В това време SHINee обикаляха града и около тях имаше цял футболен отбор от охрана.Те влизаха в магазините и си купуваха някакви дранкулки.Намахваха на феновете и от време на време се снимаха с тях.Трите часа като по чудя отминаха толкова бързо и време беше на момчетата да си тръгват.Фенките викаха да останат още.SHINee се качи в колата и направо се отправиха към летището.
- Ураааааа! Най накрая се прибираме – зарадваме се малкия
- Оффффф искам да се прибирам,но феновете много ни обичат и – въздиша той
- Прав си Джонхюн – каза лидера и леко се усмихна
- Оффф аз пък не искам да оставам – каза Кий и се намуси
Минхо си пусна PSP и започна да играе на FIFA.След около час и половина стигнаха летището и феновете викаха техните имена.Те се поклониха и казаха “Чао!” на японски.Феновете пощуряха и направо щяха да скъсат синджъра.Докото чакаха на терминала младока беше много щастлив чак стана да танцува Noona neomu yeppo.След около30 минути те се качиха в самолета и Динно и Оню започнаха да подскачат.
- Сега ще ям отпилешкото на Вики.Охххх колко е хубаво – възъхна лидера
- Хахахаха,аз пъкще охкам че ме боли крака и Диди ще ме масажира – усмихна Блинги
- Хахах ние пък с Ема ще танцуваме на лунна светлина – каза наперено младока и останалите избухнаха в смях
- Аз го намирам за романтично – каза мениджъра и момчетата млъкнаха
- Хъонг ама....ти ги разбираш?- очуди се Джонгхюн
- Мдаааа,напревете на своите дами нещо романтично.Не стига че ви търпят и ви масажират,правят ви пилешко,идват от другия край,мъчат се да бъдат добри танцъори,и добри в модата а и ви знае много устата – ядоса се мениджъра
- Уауааа хъонг.Кажи как да ги изненадам? – попита лидера заинтересован
В това време в столицата на Южна Кореа,и по точно в SM enter Ема се мъчеше да научи стъпките
- Ема ти малоумна ли си?1...2.....и 3.Толково е просто – развика се хореографа й
- Да- натъжи се тя и опита отново
Целия й ден мина така.Тъкмо се преобличаше и си помисли за ТеминЕма се облече набързо и с бърза крачка се насочи към сестра си.По това време в Cube enter Кати седеше на стола и гледаше празното пространство.Взе едно списание и като го отвори веднага след няколко секунди го затвори.Стана и започна да обикаля стаята.
“Какво да правя?Скоро се връща не мога дакрия от него вечно?Оттоке.....” – мислеше си тя и се хвана за главата.Докато размишляваше не усети кога сестра й пристигна.
- Хей Кати – каза й тя
- Оххх Ема – хвърли се да я прегръща
- Какво има? – зачуди се тя като я прегърна
- Не издържам.Какво д а правя? – започна да плаче Кати
- Оффф хормоните здраво те друсат сестро.Кажи му.....просто му кажи – каза й сериозно тя
- Да и да получи инфаркт.Знаеш ли колко още проблеми ще си навлека с това? – отвърна й сериозно и се отдръпна от нея
- Все ще се измисли нещо.Моля те... – помоли се тя
- Не.Твърдо не.. – поклати глава
- Добре няма да те моля повече,хайде даотидемнякъде да хапнем – каза весело Ема и взе якето
- Добре.Дано да ми се върне апетита – извъртя очи Кати
Двете тръгнаха и се насочиха към най близкия ресторант.В това време SHINee кацнаха и слизаха от самолета.
- Охххх че хубаво да се прибиреш – каза Оню и вдиша дълбоко
- Искаш да кажеш,хубаво е когато Вики ти сготви пилешко – засмя се Блинги
- Я не се подигравай – ядоса се Дубу
- Оффф ама спрете се бе.Искам почивка малко – хвана се за главата мениджъра
Младока извади телефона си и веднага набра номера на Ема.
- Ало – каза тя
- Ало скъпа прибрах се.Тъкмо се на летището – каза й радостно младока
- Ооооо Темина.Много се радвам.Но аз сега вечерям със сестра си – каза му тя весело
- Аааа добре по късно нали ще дойдеш няма значение от часа? – попита я той
- Разбира се Темин....ааааа скъпи..... – започна тя и погледна към Кати,която в тоз момент избираше какво ще яде
- Какво скъпа? – мигаше на парцали той
- Оффф днеска хореографа ме измъчи с тея движения – оплака му се тя
- Спокойно щети ги покажа и ще ти ги научиш – усмихна се той
- Добре.Липсваш ми – каза му тя
- И ти на мен – отвърна й той и затвори
- Къде е твоята бе? – попита го Кий
- С Кати вечерят ... – каза му тихо
- Така ли?Охх да й се обадя ли? – чудеше се Дивата
- Давай обади й се – потикна го Темин
Той изпуфтя и набра номера.В това време Кати си извади телефона и като видя номера на Кий веднага се вцепени.
- Ема ....Кий звънни..Какво да правя? – паникъоса се тя
- Сестра ми вдигни,изнервяш ме – ядоса се Ема
- Ало – вдигна Кати
- Хей любима как си?- попита я той
- Добре съм.А ти как си?- отвърна му неуверено
- Какво?- зачуди се той
- Ам нищо.Трябва ли да има нещо? –отвърна му тя и погледна към сестра си която бе готова да я набии
- Не просто звучиш странно...Искаш ли да се видим тази вечер? – попита я той и започна да си гризе ноктите
- Всъщност няма да мога...имам среща – каза тя и Ема лека я бутна
- Разбирам.Надявам се утре да се видим- натъжи се Дивата
- Да.Аз ще затварям че ще трябва да поръчвам – каза му тя набързо и му затоври
- Защо не му каза? – започна да повишава тон Ема
- Да бе....по телефона.Не си добре – поклати глава Кати и се концентрира в менюто
- Много студена към него – измърмори тя и погледна към менюто
Кати я погледна и сведе глава.Кати си поръча две пилето със сладко кисел сос,две салати,спагети със зеленчуци,бибимбап и още около 2 ястия.Ема се хвана за главата и се огледа.
- А туй ще го изядеш ли?- попита я Ема
- Ема не съм яла като хората от 2 дена.Гладна съм като мечка,или по скоро като вълк.Абе все тая- махна с ръка тя и започна да яде.
След като привършиха двете излязоха и Кати бе видимо щастлива.
- Колко е хубаво да се наядеш – каза тя и се усмихна
Ема извъртя очи и я погледна.
- Няма ли да видиш Кий? – попита я тя
- Оооо не,не мога да го погледна в очите.... – поклати глава тя и се притесни
- Кати,недей така...момчето ще се побърка а и ти –започна да я убеждава
- Не.Прибирам се,а и съм изморена- прозя се тя
- Добре.Ти губиш - погледна я строго и тръгна към Темин
Кати се обърна и сведе глава.Тя си пусна MP3 palyera и избра една песен специално за случая.










" frameborder="0" loading="lazy" allowfullscreen >






Докато я слушаше сълзите й се стичаха по лицето.Тя се прибра в хотела и се тръшна на леглото и ревеше с пълна сила.
В това време Ема застана пред вратата,вдиша дълбоко въздух и издиша.Тя натисна звънеца и зачака.След няколко секунди Темин отвори и тойй се нахвърли отгоре.
- Оххх Ема.... – каза той и я стисна силно
- Аммм Темин не мога дадишам – каза тя едвам
- Съжалявам.Влизай.Кати няма ли да дойде? – отвърна й той с усмивка
- Ами не.Имала работа –каза сериознотя
- Какво имаскъпа? – притесни се той
- Нищо ми няма – усмихна се тя
- Хей Ема.Как си? – зарадваха се останалите
- Добре.А вие как сте?Как мина концерта?Оххх много ми се иска и аз да дойда – каза тя и се затъжи
- Мила другия път ще дойдеш – смигна й Темин
- Темин не спря даговори за теб и как не ти е казал за концерта – усмихна се лидера
- Хъонг... – погледна го ядосано
- Дам и аз така чух – сръга го тя силно и го погледна мило
- Охххх.Емааааа! – заболя го и я погледна тъжно
- Да скъпи и аз те обичам – погледна го ядосано и отиди в неговата стая
- Хахахах.Кати и Ема многоси приличат – каза сериозно Кий и отпи от чашата
Младока кимна и я последва.
На сутринта Кати бе станала отново рано,но този път бе подготвена.До леглото й имапе леген.Тя повърна в него като по часовник и отиди в банята да се измие.След като се оправи набързо.Тя се облече,взе якето и чантата и излезе.Докато проближаваше Cube enter. Тя се обади на Джейсън.
- Здравей Кати. – каза й той весело
- Здравей Джейсън.Имам един въпрос – каза тя сериозно
- Казвай – отвърна й той и стана сериозен
- Оново място в Франция свободно ли е? – попита тя
- Какво?Ама ти искаш да заминеш? – очуди се той
- Да,това ще е чудесна възможност за кариерата ми – усмихна се тя
- Ами да трябва да им се обадя.Сигурно другата седмица ще заминеш – каза й той
- Не може ли днеска? – запита тя
- Сега? – изненада се той
- Дам,за какво да отлагам – мигаше напарцали тя
- Ще видя какво мога да направя,но не обещавам – чудеше се той,защо толкова бърза
- Благодаря ти.След малко съм при теб – каза тя и му затвори
В това време Ема се събуди и погледна към Темин.
“Аз ако бях бременна...нямаше да имам търпение да му кажа.Защо се мъчи?Офффф ужас...” – мислеше си тя и започна да се върти.След няколко минути Темин се събуди.
- Какво има? – попита я той сънено
- Нищо скъпи заспивай – казаму тя и изпуфтя
- Край.Казвай веднага – ядоса се той и се изправи намомента
- Ама ти не спеше ли? – обърна се тя към него
- Как даспа?Цяла нощ се въртиш и пуфтиш – започна да вика той
- Добре де.Съжалявам.Просто.... – сведе глава тя
- Какво има?Моля те кажи ми – снижи тона той
- Ами когато вие заминахте се случи нещо – каза тя и и го погледна
- Какво? – гледаше я той и му се навлажниха очите
- Ами Кати.....тя.......тя е бременна – каза му тя сериозно
- Какво? – шокира се той,тъй като очакваше Ема да се е забъркала в нещо,но се е оказало че сестра е бременна
- Да и я карам дакаже на Кий,но тя не искала да го обременяла – направи крива физиономия
- Ама тя трябва да му каже. – каза той и хвана ръцете на Ема
- И аз това й казвам,но тя не – извъртя очи
В това време Кати разговоряше с джейсън.
- Ти защо бързаш? – попита я той
- Офффф просто ми писна да седи и да тъпча на едно място.Искам да се развивам – ядоса се тя и нямаше търпение да чуе какво е направил
- Ясно....ами ще заминеш точно след час.Ще те чака специален самолет.Осигурен квартира,добро заплащане,здравно осигуряване и всичко необходимо –каза й той и подаде някакъв документ
- Благодаря ти.Ще се обаждам – усмихна се тя и изхвърча
Кати се качи в първото такси и тръгна към летището.
В това време Ема и Темин решиха да кажат на Кий.Те почукаха и Кий отвори вратата.
- Кий трябва да ти кажа нещо свързано с Кати – каза сериозно Ема като влезе
- Какво става? – зачуди се той
- Кати е бременна от теб – каза му направо и Дивата замалко да припадне
Младока го хвана и го сложи да седне.
- Какво? – поклати глава той и я погледна
- Тя е бременна.Кати разбра още когато заминавахте и не искаше да ти казва,да не те обременява и да не ти създава повече проблеми – обясни му тя набързо.
Изведнъж телефона на Кий звънна и той седеше и гледаше в една точка.
- Хъонг телефона – зивика му Темин
Кий взе телефона си и го допря до ухото си.
- Ало – каза той
- Кий.Джейсън е.Какво става между теб и Кати?Защо иска да заминава за Франция? – попита го той
- Какво?Къдеще заминава? – шокира се той
- Дам преди малко взе билет и се запъти към летището – разтревожи се той
Дивата затвори,взе си якето и чантата и излезе.
- Хъонг! – извика му Темин
- Кий-ши – извика Ема
В това време Кати бе в таксито и се изнерваше.
- Аджоши по бързо моля ви.Ще си изпусна самолета – каза тя на таксиметровия шофъор.
След няколко минути тя стигна летището и се отправи към Информация.След като попита и казаха че има още 20 минути време.Кати седна на една от пейките и зачака.Тя погледна къ таблото и очите й се навлажниха.
“Съжалявам любов моя.Обичам те,но не мога да ти причиня сега” – заплака тя и покри лицето си
След около една минута някой докосна ръцете й.Кати отдръпна ръцте си и погледна едно много сладко момиченце.
- Аджума недей да плачеш – усмихна се момичето
- Да – кимна Кати и се усмихна
Момиченцето отиди при родителите си и Кати повече се натъжи.Тя погледна часовника си,взе чантата си и по най бързия начин се отправи към терминала.
След около 15 минути Кий влезе и започна да се оглежда.Той извади телефона си и набра номера й.Но тя не вдигаше телефона.Дивата започна да я търси навсякъде.Погледна към таблото но нямаше такъв полет,койтго да отива до Франция.Дивата започна да й звъни и се приближи към един прозорец
- Ало – каза тя тихо
- Кати мастийке моя.Къде си любима?На летището съм – каза й той
- Какво ти си тук? – изненада се тя
- Да тук съм любима.Моля те ела при мен.Разбрах какво е станало прееди 3 дни,моля те ела при мен – започна да плаче той
- Не мога.Ти не разбираш? – каза му тя и заплака
- Скъпа обичам те,ще го тогледа двамата.Ако трябва ще напусна SM enter,само не си тръгвай омолявам те – подпря се той на стената и сълзите му се стичаха по лицето
- Недей мили.Чуй ме.Работи здраво.Бъди здрав и не мезабравяй.Ако ни е писано ще се видим отново. – каза му тя и прехапа долната си устна
- Скъпа моля те......имам чувството че ще умра – седна той на земята
- Обичам те мастийке – каза му тя нежно и затвори
- Нееееее! – извика той и след малко вия как един самолет излита
“Скъпа недей.Защо?Ти си моя живот,остани до мен.Ще те пазя,ще пазя нашето дете.” – мислеше си той и сведе глава

THE END

224Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Сря Яну 26, 2011 4:44 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ебати края Съседи - Page 9 923484 що ми го причиняваш беее Съседи - Page 9 241947

225Съседи - Page 9 Empty Re: Съседи Сря Яну 26, 2011 9:30 am

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

shadow написа:Ебати края Съседи - Page 9 923484 що ми го причиняваш беее Съседи - Page 9 241947
Омоооооо и аз точно това си помислих... Тъжна съъъъм не искам така да свърши те трябваше да са заедноо и да са убичът Съседи - Page 9 212760

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите