Съседи - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 2 Vote_lcap15%Съседи - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 2 Vote_lcap56%Съседи - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 2 Vote_lcap3%Съседи - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 2 Vote_lcap13%Съседи - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 2 Vote_lcap13%Съседи - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 2 Vote_lcap100%Съседи - Page 2 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 2 Vote_lcap0%Съседи - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 2 от 10]

1Съседи - Page 2 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


26Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Пет Дек 24, 2010 7:22 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

TonnIi написа:Главата е супер, чакам следваща Съседи - Page 2 72137

и азззззззз Съседи - Page 2 68960

27Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Пет Дек 24, 2010 7:49 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

супер ее ^^ чакам следващата глава Съседи - Page 2 72137

28Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Съб Дек 25, 2010 9:39 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Искам да кажа на авторката, че снощи за 1 път влязох в този сайт и първото нещо което видях е това Съседи - Page 2 77124 Много ми харесааа Съседи - Page 2 15286

29Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Съб Дек 25, 2010 10:07 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много се а радвам че ви харесвам днеска или утре ще пусна следващата глава.Весела Коледа!!! Съседи - Page 2 81742

30Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Съб Дек 25, 2010 11:45 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Весела Коледа! Нямам търпение Съседи - Page 2 280978

31Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 4:21 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

11 глава

Кий се изправи и погледна встрани.Той трона с крак и тръгна към горния етаж.Застана пред вратата и се чудеше дали да почука.Тъкмо да почука и си свали ръката.Той се обърна и тръгна да излиза.
- Какво има Кий? – попита го женски глас
Той се обърна и погледна тъжно
- Аз...... – чудеше какво да каже
- Нещо да не е станало? – повдигна едната вежда момичето
- Не просто исках.....да проверя дали си изпила хапчето. – отвърна той и погледна встрани
- Ами......забравих – отвърна Кати и сведе глава
- Какво?Но защо? – намръщи се Кий
- Ами.......изморена съм – приближи се тя
Дивата започна да трепери и се хвана за перипета.
- Аз ще си лягам – каза сериозно Кати
- Изпий си хапчето моля те –едва се сържаше той
- Разбира се.Не се треовижи. - - каза тя уеверено и се обърна
“Голям глупак си Кий.По бързо се прибири,стига си се излагал повече” – мислеше си той и обърна да си тръгва
- Лека нощ Кий – каза му тя нежно
- Лека нощ Кати – отвърна й той и леко се усмихна
Дивата тръгна към апартамента и едва се държеше на краката си.Кати се прибра извъртя очи.
“Оффф защо се държи така мило.Не мога да го понасям”-мислеше си тя и докато вървеше към стаята си се усмихваше.
На следващата сутрин Вики стана рано да се приготви за работа.SHINee също се приготвяха да тръгнат към студиото.Кати не можеше да заспи,тъй катобедигнала температура.
Вики си изпи чая и тръгна към стаята си на приятелката си да я види как е.Тя отвори вратата и я погледна мило.
- Хей Кати как си? – попита я тя
Кати се зави през глава да не я вижда,колко й е лошо.
- ДОбре съм. – каза тя
- Сигурна ли си?Да ти донеса ли нещо? –попита я притеснено
- Не,отивай на работа.Аз съм добре. – отвърна й и се надяваше побързо да си замине
- Днеска какво ще правиш? – погледна я сериозно и се надяваше да не среща повече с SHINee
- Ами ще изляза с мойте приятелки и ще пришем по улиците – каза й сериозно и накрая се засмя
- Супер.Приятно прекарване.Аз сега трябва да тръгвам за работа – зарадва се Вики и погледна към часовника си
- Лека работа – отвърна й тя.
Вики излезе от стаятси,взе чантата си и се облече якето.След като излезе от стаята,Кати се изправи и едвам се дотътри до банята.С примежен поглед тя си изми лицето и си взе бърш душ.
В това време в апартамента на SHINee.
- Я,къде ми са чорапите? – попита Темин и започна да ги търси навсякъде в стаята си
- Хъонг,да знаеш къде ми е бялата тениска? – пота Фламинг Харисма Кий
- Оо Минхо моля те...като се прибереш от Dream Team те хваща голям мързел – ядоса се Дивата
- Знам,но не знаиш колко е изморително,да скачаш като заек,да се бориш като мечка,да бягаш по бързо и от сърна......ще откача – оплака се Минхо
- Минхо стига си се оплаквал,нали ти харесваше? – скара му се Умма Кий
- Кий ела за малко – каза сериозно Джонгхюн
Кати в това време отиди в кухнята и си направи кафе.Пусна си радиото и започна да танцува.Колкото и да не се чувстваше добре,музиката я зареждаше.Тя легнана дивана и затвори очи.
След 15 минути SHINee излязоха от апартамента си и се насочиха към студиото.Джонгхюн и Кий се гледаха злобно,а останалите запълваха времето си.
Кати стоеше цял ден пред лаптопа си и гледаше корейска драма.Тя кашляше много лошо,но вместо да пие чай,тя се тъпчеше с сладолед.
- Абе тоя много е малоумен.Не виждали тя на какво се подлага за него.Айййшшшш – коментираше драмата,като се тъпчеше със шоколодовия сладолед
Времето летеше и не усети,че вече навънка се бе стъмнило.Вратата се отвори и Вики се прибра.
- Хей Вики ти си тук? - изненада се приятелката й
- Ами да.Все пак е 6 часа вечерта – отвърна й тя и я погледна
- Аааа че кога стана,хич не усетих * кихна * - погледна към часовника
- Ти добре ли си?Не изглеждаш.... – приближи се тя
- Ооо добре съм,аз ще излизам.Отивам да се приготвя – набързо отиди в стаята си
Вики премига на няколко пъти и се чудеше какво става.Погледна към масата и все едно някакво животно е яло.
“Ама тя...цял ден ли си е седяла вкъщи.Неможе да бъде....” – мислеше си Вики.
Катисе преоблече,колкото пред Вики и побърза да излезе.
- Я чакай малко.Кой ще ти прибере боклуците – скара й се Вики и застана като свекърва
- Извинявай Вики – каза тя,взе една торба и едно движение ги пъхна в торбата и излезе.
Тъкмо се бе успокойла че Вики няма да е разпитва за лекарствата когато изведнъж се сблъска със SHINee.
- Oo здравей нуна – каза весело Темин
- Здравей Кати – каза учтиво лидера и Минхо
Динно и Дивата се спогледаха и нищо не й казаха.Тя сведе глава и се закашля.Almighty Кий не се сдържа и се обърна.
- Кати пила ли си хапчето? – попита я той сериозно
- Ам...... – прехапа долната си устна и кихна.
- Тая няма да я бъде.Идвай,като някое малко дете си.... – започна да мърмори Дивата
- Аз трябва да тръгвам доскоро – намаха им тя и тръгна да си ходи,когато Блинг Блинг я задърпа
- Влизай вътре.Болна си,а навън е много студено – каза й той сериозно и едвам се сдръжаше да не се развика
Дивата стисна със зъби и не можеше да гледа друг мъж да е толкова близо до нея.Това го подлудяваше.Той изведнъж поклати глава и искаше да заличи чувствата си от сърцето си.
- Не съм болна,трябва да изляза Джонгхгюн – тропна с крак тя
Динно пипна челото й и веднага си дръпна ръката.
- Не била болна,тея ги разправяй на баба си – ядоса се той и я задърпа
Тя извъртя очи и изпуфтя.Te влязоха вътре и Блинг Блинг започна да й прави чай.Кати кихна около 3 пъти и сополите и бяха потекли.Кий й даде кърпичката,като я гледаше ядосано.
- Сега го изпий –заповада й Джонгхюн
- Добре де,само недей да викаш – пуфтеше тя
Динно и останалите леко се усмихна и всеки започна да си запълва времето с нещо.Дивата отиди в стаята си,а Динно остана при Кати.
- Мерси за чая,аз..... ще трябва да тръгвам – каза тя тихо и бавно се изправи
- Никъде няма да ходиш. – сопна й се той
- Защо се държиш така? – погледна го очудено тя
Динно млъкна и незнаеше какво да й отговори.
- Ами постъпваш глупаво,сега си болна трябва да се лекуваш.Като стана въпрос взе ли си лекарството? – започна тихо и накрая повиши тон
- Разбира се – уверено отговори тя
- Браво – усмихна се той
Настъпи кратко мълчание.
В другата стая Минхо и Темин играеха отново.
- Хей хъонг това не е честно –възмути се малкия и започна да му дърпа джойстика от ръцете му
- Я кой е казал,че животът е лесен?! – погледна го сериозно и си дигна едната вежда
Темин го погледна тъжно и продължи да дърпа джойстика.Накрая Фламинг Харисма го бутна и той падна на земята.
- Оо Темин-аа съжалявам – спусна се към него
- Няма нищо хъонг – отвърна му тихо
Фламинг Харисма му помогна да се изправи и двамата бяха толкова близо един от друг,че можеше да чуят другия как диша.Минхо го погледна,после насочи погледа си към устните му и се върна към очите му.Сърцето на младока биеше толкова силно,че чак запушваше ушите му.Фламинг Харисма бавно се наведе и съвсем нежно го целуна,като потрепери.Младото момче бе затворило очи и незнаеше какво да прави.Минхо съвсем бавно се отдръпна и го погледна.Темин стоеше със затворени очи и не смееше да ги отвори.
- Темин... – каза едвам Минхо
Темин отвори очии го погледна.Докосна устните си и потрепери.Насочи погледа си към Минхо и ръката му трепереше.Фламинг Харисма я хвана за да се успокой,но младока се наведе и започна да го целува страстно
Кий стоеше в стаята си и тропаше с крак.
“Аххх тоя Джонгхюн...айшшшшшшш” –ядосваше се Дивата.По рано днеска Джонгхюн му бе казал за чувствата си към Кати и ще направи всичко,за да я накара да го хареса.

32Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 6:36 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер ее , ай ся следваща Съседи - Page 2 72137 (т'ва ми е един от любимите фикове :P) Съседи - Page 2 162205

33Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 8:48 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

- Я кой е казал,че животът е лесен?! Съседи - Page 2 312545
Искам ощеее Съседи - Page 2 437941 Ама пак ме разби с тая гейска част Съседи - Page 2 923484

34Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 11:37 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

12 глава


- Мерси за чая Джонгхюн – каза учтиво Кати
- Няма нищо – отвърна съсзашеметяващата си усмивка
- Аз.....ще се прибера вкъщи.Пакти благодаря – каза тя и се изправи
- Добре – каза й той
Тя се насочи към вратата и излезе.Динно я следеше дали ще се прибере у тях.Кати започна да изкачва бавно стълбите,но Блинг Блинг не се прибираше.Тя извъртя очи и се прибра.
- А...ама ти защо си тука? – изненада се приятелката й
- Ами забравих нещо.... – отвърна й тихо и набързо отиди в стаята си.Направи се че взима нещо и излезе.Гледаше да стъпва на пръсти,че може Джонгхюн да излезе.
В това време Минхо и Темин бяха на леглото и не можеха да се откъснат един от друг.Сякаш нещо ги е възпирало досега.Фламинг Харисма леко се отдръпна и го погледна.Тъкмо да го целуне,когато телефона на Темин звънна.Той веднага скочи и отиди до бюрото.Сигурно говореше около 10 минути,тъй като Минхо почваше да се осъзнава и побърза да излезе.Младока го погледна въпросително и погледна встрани.
В това време Вики репетираше един мюзикъл.Скоро щеше да ходи на прослушване.Затова и трябваше колкото е възможно повече спокойствие.Кати в това време се разхождаше из улиците на Сеул.Тя отиди до мола и започна да разглежда магазините за грим.Направи и особено впечатление,леко се позамисли и отиди до книжарницата.Купи си няколко книги свързани с грима и с весела стъпка тръгна към вкъщи.По пътя се спираше на магазините за дрехи.
“Уаууууу тука дрехите са по яки....тоя мол за нищо не става”-мислеше си тя и се усмихна.Кати влезе вътре и започна да ги разглежда.Като видя цената на еднадреха веднага изражението й се промени.Тя побърза да излезе и тръгна да се прибира.
В това време Дивата обикаляше кухнята.
- Кий какво ти има? – попита лидера
- Хъонг моля те помогни ми.... – каза му тъжно той
- Но....Кий какво става? – шокира се той
- Моля те,отиди до Вики апартамента и я попитай как е Кати. – каза му с тъжен поглед Almighty Кий
- Абе на теб каквоти става?Опомни се....... – скара му се лидера
- Хъонг..... – наведе глава той
Оню извъртя очи,не само той да се опомно,а самия себе си.И той изппитваше голямо желание да види Вики.
- Добре,но това ти е за първи и последен път.Не може едно момиче да ти влезе за толкова кратко време под кожата – изнасяше му както винаги лекция
- Да знам,всеки път едно и също ми казваш,но този път е различен хъонг... – говореше му тихо
- Добре стига,научи се най накрая да не показваш чувствата си на момичетата.Разбра ли ме? – каза му сериозно и тръгна към апартамента на Вики.
Almighty Кий седна в кухнята и зачака.Дубу бавно изкачваше стълбите и си повтаряше на ум:
“Спокойно.Тя е обикновенно момиче.Спокойно” – дишаше той очестено.Не можеше да повярва,че досега се е справял с какво ли не,а сега едно момиче го кара да се притеснява и да трепери.Той стигна вратата и почука.
- Оо Оню- ши – каза тя като отвори вратата
- Здравей.Нали се разбрахме,просто Оню. – каза той със широка усмивка
Вики се изчерви и извърна глава настрани.
- Дойдох да те питам как е Кати? – каза той сериозно и кълнеше Кий наум,но от друга страна му беше благодарен,че има възможността да види Вики
- Ами мисля че е по добре,тъй като излезе преди малко – каза сериозно тя и започна да си мисли,да не би той да я харесва,след като пита за нея.
Изведнъж Оню чу позната мелодия.
- Оо омо...ама ти....да не гледаш “Черната котка” –изненада се лидера
- Ам.....дам....той ми е любимия – каза тя и леко сеусмихна
- Наистина ли?И на мен ми е любим – Дубу се шокира още повече,тъй като не досега не е намерил което да харесва мюзикъкали
Тя се усмихна и погледна назад към всекидневната.
- Ами аз да те оставям... – започна той,но всъщност искаше да остане
- Ако искаш ела да го гледаме двамата – каза тя тихо и сведе глава
- Ооо наистина ли,това би било страхотно – зарадва се Оню и тотално забрави,че Кий го изпратил
Той влезе вътре и Вики затвори вратата,като не спираше да се усмихва.
В това време на долния етаж Дивата не издържаше.Той извади от джоба си телефона и набра номера на лидера.Но Оню му затвори и Кий почна да пуфт.След 2 минути той получи съобщение.
“Вики каза че е излязла преди малко” – това бе съобщението
“Ахххх туй момиче,болна еи излиза навън.Бива ли така?” – възмути се той и се изправи.Взе си якето и излезе.
В това време младия член на групата стоеше в стаята си и се чудеше дали да отиде при Минхо.
“Оффф какво ми стана.Трябва да поговоря с него за това” – мислеше си той и започна да обикаля стаята си
Срещу стаята на Темин бе стаята на Минхо.Той също обикаляше стаята си и се хващаше за безценната си коса.
“Абе аз не съм .......даже не мога да го кажа....офффф оттоке.” – мислеше си той и погледна към вратата.След няколко минути той се изправи и се запъти да излиза,но в този момент се почука.
- Минхо тук ли си ? –каза тихо младока
Фламинг Харисма бавно отвори вратата и сведе глава.Не можеше да го погледне в очите.
- Хъонг..... – започна той
Минхо вдигна глава и го погледна.
- Темин аз.... – започна той
- Хъонг според мен ......нека да го забравим това преди малко – едвам го каза младока
- Съгласен съм.Да започнем отначало,а?! – усмихна му се той
- Супер. – започна да пляска той
- Добре....искаш ли да отидем да хапнем някъде – предложи Минхо и се усмихна
Момчето кимна и се усмихна.
“Охххх как се притесних.Направо сърцето ми падна в гащите.” – мислеше си Минхо.
Докато Минхо и Темин се подготвяха да излизат,Кий търсеше навсякъде Кати.
“Оффф това моиче къде ли може да е отишла....” –мислеше си той и се намръщи.
Кати влезе в още няколко и беше супер депресирана.
“Ебе тея........офффф много скъпо......пък не са кво знае кво хубави.Да й имам модата” – възмущаваше се тя.
Влезе в последния магазин и започна да се прозява.
“Оххх нямам сили...” – мислеше си тя и кихна.Кати излезе и отново кихна,отново и отново.Тя започна да подсмърча и се закашля.Изведнъж й стана много студено.Тя погледна нагоре и заваля дъжд.
“Е няма такъв филм......аре бе...някой няма ли да ме снима.....бас хващам че няма да се сетят да направят такъв филм” –мислеше си тя и се ядосваше.Заради силния вятър не виждаше добре и след известно време се сблъска с един човек.
- Извинявайте господине – поклони се тя,като неможе да го види заради силния вятър
- Абе ти кой наричаш господин – сопна се Дивата.
Тя дигна глава едвам и с примежен поглед го видя.Кати се обърна на една страна инстинктивно и кихна.
- Абе ти нормална ли си да излезеш в тоя студ?Болна си – скара й се Кий
- Да нормална съм.А ти какво правиш тук? –сопна му се тя
Той за момент замълча и се чудеше как да й отговори.
- Търсех си дрешка – отвърна той тихо
- Не си добре в тоя студ,хайде аз си тръгвам.Приятно търсене – каза тя и тръгна напред
Той я хвана за ръката и погледна надолу.Очите й се разшириха и се обърна.
- Ще се приберем заедно – каза й тойтихо
- Да бе.Я ме остави намира.Няма ли да си търсиш дрешка – казаму тя и направи кисела физиономия
- Защо си винаги такава?Опитвам се да бъда мил,а ти? – възмути се той,но продължаваше да й държи ръката
- Първо ми пусни ръката.Второ не искам да бъдеш мил с мен.Самото ти присъствие ме дразни – започна да вика тя
Той й пусна ръката и се натъжи.
- Хубаво прибирай се сама – погледна я злобно и тръгна напред.
Тя сведе глава и въздиша.Направи първата крачка,стъпи накриво и падна.
- Ауууччч! – извика тя и се хвана за същия крак,коитого бе навехнала преди няколко дена
Той се обърна и я видя че е на земята.Кий веднага се затича към нея и клекна.
- Какво стана?Добре ли си? – попита я той притеснен
- Оххх боли........ – пипаше се тя за крака си
Дивата я повдигна на ръце и тръгна напред.
- Пусни ме бе глупак. – викна му тя
- Добре – пусна я той на момента и тръгна напре
- Ауууччч,абе ти нормален си? – изкрещя тя
- Ами нали ми каза да те пусна,това и направих – обърна се той и повдигна ръце
- Не ми се прави....ела да ми помогнеш –заповяда му тя
- Няма,да не съм ненормален – направи кисела физиономия и тръгна напред
- Кий моля те,помогни ми – каза тя с най нежния глас
Кий на момента се спря,но не защото тя му бе казала,а защото му сърцетому започна да бие по бързо.Той се обърна и я погледна
- Стига да се държиш мило –повиши тонтой
- Да да кактокажеш,ахххх че студено * кихане * - отвърна му тя
Almighty Кий я повдигна и я погледна.Двамата бяха толкова близко,че усещаха на другия дишането.Кати го погледна и забрави за крака си.Гледаше прекрасното му лице и не искаше да отделя очи.Дивата забеляза че тя го гледа и се обърна към нея.Тя веднага погледна на другата страна.

35Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 1:04 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Поредната убииствена флава, супер е само така Съседи - Page 2 162205

36Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 1:42 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер, супер, супер много ми харесвааа Съседи - Page 2 68960 айде няма ли най-накрая да се опомнят и двамата, че се искат Съседи - Page 2 351138

37Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 1:51 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аххх любоввв Съседи - Page 2 68960

38Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 8:21 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

13 глава


Кий премига и гледаше напред.След известно време те стигнаха до сградата.
- Пусни ме –каза тя строго
Той веднага я пусна и тя стъпи,но веднага я заболя крака и замалко да падне.
- Остави ме да те пренеса до вас –каза той и се усмихна
- Защо се смееш?Ако ни види Вики,ще ме направи на нищо – сопна се тя и изведнъж си запуши устата
- Какво?Вики ли?Какво има тя общо с нас? – погледна я шокиран
- Ами..... нищо – каза тя тихо и сведе глава
Дивата я дигна,но тя започна да се съпротивлява.
- Пусни ме веднага – започна да крещи тя
- Добре добре сама се оправяй.Не стига че дето те нося,а и викаш.Поне едно благодаря можеш да кажеш – възмути се той и тръгна напред
- Ама аз.....не исках да ни виждат,заради Вики.Благодаря ти – каза тя тихо и й стана гадно.Беше му благодарна,но Вики щеше да дигне световна война ако я види с него.
Тя бавно започна да върви,като накуцваше.Almighty Кий толкова беше бесен,че влезе с гръм и трясък в апартамента.
- Я по спокойно де – възмути се Джонгхюн
- Оо остави ме намира Блинги,не ми се занимава с теб – сопнаму се и отиди към стаята си
Динно го гледаше и не вярваше,че Кий може така да му се изрепчи.Кати бавно но славно стигна вкъщи.Отключи си и влезе.Изненада се да види Оню тук.
- Оо Кати,много рано се прибра – каза Вики като се изправи
- Да,навехнах си пак крака – отвърна тя
- Оо Кати здравей.Кий те търсеше по рано,ако искаш отиди при него – каза й с усмивка лидера
- Не благодаря.Изморена съм,може утре – каза тя докато минаваше покрай тях
- Но ние.....утре заминаваме – отвърна й той и погледна тъжно към Вики
Кати нищо не каза и влезе в стаята си.Просна се на леглото си и си спомни колко близо беше до Кий.Тя поклати глава и гушна възглавницата.
Вики в това време се почувства супер гадно.
- Аз извинявай че не ти казах – каза й лидера нежно
- Не,няма проблем.Пак коя съм аз..... – отвърна тя сериозно и започна да прибира чиниите от масата
Лидера я погледна сериозно и се изправи.
- Аз ще си тръгвам.Мерси за храната Вики.Лека вечер –отвърна й той сериозно и тръгна към вратата
- Лека и на теб – извика от кухнята тя без да го изпрати
Той се изнерви от това,че тя не го е изпратила.
“Какво възпитание само...” – мислеше си той,докато слизаше по стълбите
Вики миеше чиниите и ги блъскаше.Беше ядосана че няма да го види 2 седмици.И на всичкото отгоре си тръгна така.
“Абе той за какъв се мисли……” – започна да си мисли тя,но мислите й бяха прекъснати от Кати.
- Стига си блъскала,не мога да заспа. – скара й се тя
- Оффф остай ме намира – каза й тя и извъртя очи
- Ооо ти май..... – усмихна се приятелката й
- Какво аз? – погледна я въпросително
- Е какво.....Оню-ши и ти....... – започна да се смеее
- Пак почваш с твоите глупости.Нищо няма между нас.Избий си го от главата – започна да й повишава тон
- Оо да теяги говори на майка ми,тя може да ти повярва.То си личи,че той те харесва и ти го харесваш – леко я сръга Кати
- Какво?Откъде разбра,че той ме харесва?- очуди се тя
- То си личи от километри.По хубаво недей да излизаш,че може някой дави види – каза й тя наперчено
- Я,аз съм по голяма от теб.Знам какво правя,ти си тази която незнае – направи кисела физиономия и отиди в стаята си
Кати сведе глава и се почувства супер гадно.Въздиша тежко и се запъти към стаята си.Седна на леглото си и започна да чете книожките които си бе купила по рано.
На следващата сутрин SHINee станаха рано и се приготвиха за концерта си в Тайван.Джонгхюн,Кий и Оню не бяха особено щастливи.По принцип те бяха които очакваха с нетърпение,но сега беше различно.Досега не са си мисли че едно момиче може да им обърне живота на 360 градуса.Само по сапунките се случва.
“Не искам да ходя в тоя Тайван.Искам да остана тук” – мислеше си Дивата и погледна към Динно,който направо бе сразен.
“Мамкаму колко пъти трябва да ходим там.Айййшшш даже името ми не могат да кажат както трябва” – подпря си главата и направи кисела физиономия.
“Оффф какво ли си мисли сега Вики?Сигурно ме мисли за идиот..... и справо,но.... тя не дойде да ме изпрати.” – ядосваше се той
- Хей защо сте такива? – попита ги мениджъра
- Хъонг ..... – казаха тримата едновременно с тъжен глас
- Ааааа не......и тримата ли?Вие се базикате......как може? – възмути се той и побърза да седне.
- Хъонг може ли..... – започна първи Блинг Блинг
- Не неможе,особено ти плейбой такъв – скастри го мъжа
- Хъонг.......моля те – започна Кий
- Ти ли в теб ми беше надеждата – поклати глава мениджъра
- Хъонг.....не съм те молил за нищо моля те искам..... – трепереше гласа на лидера
- А да бе.....само даучастваш в тея мюзикъли.Трябваше да включа на цялото ми семейството връзките,че да те вкарвам.Не става – отвърна му той и извъртя очи
- Какво става тука? –попита Темин и ги погледна
- Какво да става.........загубен съм.Айде ставайте и да не чувам такива работи през следващите 2 седмици.Аросо? – сочеше ги с пръст и се заканваше той
Те само кимнаха и се изправиха.Излязоха от апартамента и тримата погледнаха към горния етаж,сведоха глави и слязоха по стълбите.Качиха се в мини вана и потеглиха.Втова време Кати ги наблюдаваше от прзореца си.Тя леко се натъжи и се върна в леглото си.Вики лежеше в леглото си и гледаше тавана.Не бе мигнала цяла нощ и мислеше само за Дубу.
“Оффф Вики какво ти става?Имаш други неща да вършиш,стига си мислила за него.Не си заслужава” – мислеше си тя и се изправи рязко.Леко сведеглава и отиди в банята.
В това време феновете изпращаха SHINee на летището.Добре че беше Темин да развесели малкообстановката.
- Ей Темин,тоз цвят не ти ходи – каза му Умма Кий и се усмихна
- Хъонг туй че те развеселих,не означава че можеш да ми се подиграваш – нацупи се малкия и скръсти ръце
- Ооо напротив – усмихна се и му разроши косата
Те се качиха в самолета и се настаниха удобно.Кий преглеждашепоследните новини от света на модата,Джонгхюн тренираше гласа си,Минхо играеше на PSP,лидера пак за сефтене го свърташе на едно място,по принцип беше така и изпадаше в неговото типично състояние,но сега беше различно.Той се изправи и започна да обикаля самолета.
- Оню седни не е хубаво така – каза му мениджъра
- Хъонг като не става.Сега ще правя това което искам – ядоса се Оню
Мъжа премига на няколко пъти и се чудеше какво му става
- Добре я ми разкажи всичко.Пак някаккъв мюзикъл ли е?Ще сенаправя всичко необходимо моля те само седни – изпуфтя той и знаеше че няма избор.Винаги каквото си наумеше винаги го получаваше.
- Хъонг не е мюзикъл,а момиче.... – казаму тихо той
- И коя е тя?Някоя от групите,актриса,водеща..... – започна да изброява той
- Ами.....обикновенно момиче...но играе много добре хъонг.Наистина – очите му се разшириха и се хвана за косата си
- Нали знаеш правилата... – погледна го сериозно
- Хъонг моля те искам да я включиш в някой мюзикъл,няма значение кой,моля те.За нищо друго няма да те моля – събра ръцете си и беше готов да му падне на колене
- Оню....ще ме побъркаш честно – извъртя очи и започна да пуфти
- Хъонг няма даучаствам повече в мюзикъли обещавам......моля те – погледна го с мили очички
Мениджъра помълча за около минута и след известно време кимна.Лидера започна да вика и да подскача от радост.Започна да го прегръща и да му вика:
“Господ здраве да ти дава”
- Офффф а дано,тъй като имам чувството че скоро ще умра – отвърна му той и започна да се кръсти.
Дубу седна на мястото и пак изпадна в неговото си състояние.Но след малко пак стана и започна да подскача като малко дете.
В това време Вики отиди на работа,а Кати си стоеше вкъщи и четеше книгите.След като ги прочети,тя започна да се упражнява какда гримирва.Искаше да стане гримъор.Вики с всеки изминал ден играеше мюзикълите и ставаше по добра и по добра.Кати от време на време излизаше с приятелките.Заразлика отпреди тя се държеше нормално,даже супер.Момчетата започнаха да я харесват,априятелките я ревнуваха.Но тя не беше заинтересована от тях,единственоКий я вълнуваше,колкото и да не искаше да си признае. Освен грима тя също като Кий следеше модата.Скоро бе прослушването на Вики и тя ставаше по нервна.Незнаеше какво да облече,как да се гримира и каква прическа да си направи.На следващата сутрин се събуди и погледнакъм календара си.Вече бяха изминали 2 седмици откакто SHINee заминаха за Тайван.Утре й бе прослушването и чувстваше че ще се провали.
В това време SHINee се наслаждаваха на любвта,която феновете им даваха.През тея 2 седмици бяха много заети,те искаха да покажат своята благодарност към феновете.Тримата за миг не спираха да мислят за момичето което харесват.Днеска след по малко от 1 час щяха да тръгнат за вкъщи.
- Урааааа,днеска се прибираме- зарадва се лидера
- Дам супер – отвърна Кий и се чудеше какво прави Кати и дали е оздравяла
- Да ми аз се радвам хъонг.Ще видя Кати най сетне – усмихна се Блинги
- А тя дали ще ти се зарадва? – попита госериозно Дивата
- Хей не се карайте – каза им Минхо
- Мда,защото аз ще уча нуна на танци- потупа се погърдите младока
- Ти пък къде се слагаш.Много си малък за такива неща –отвърна му Динно и го погледна сериозно
- Я се успокойте.Какво става тука?За какво се карате? – попита ги мениджъра.
Всички моментално млъкнаха и започнаха нещо да правят

39Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 8:55 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супееееееррр днеска 3 главиии Съседи - Page 2 81742 супееер супееер ...Това сигурно трябва да е коледен подарък Съседи - Page 2 662149

40Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Нед Дек 26, 2010 11:17 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хо хо хо и да не.Като виждам че ви харесва толкова много веднага сядам и пиша Съседи - Page 2 10044

41Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Пон Дек 27, 2010 8:49 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йей йей йееей MySpace Тази глава ми стана любимата MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

42Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Пон Дек 27, 2010 10:38 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ее супер е фика Съседи - Page 2 162205 чакам с нетърпение следващата глава Съседи - Page 2 72137 а тия вярно да вземат и да се опомнят и да видят,че и двамата се харесват Съседи - Page 2 778320

http://smiley92.tumblr.com/

43Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Пон Дек 27, 2010 11:50 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

14 глава


- Kaжете веднага.Няма да мръдна оттук.Какво сте направили пак – каза сериозно мъжа и застна като свекърва
- Хъонг.....нищо.Просто си говорим – отвърна тихо Темин
- Да хъонг – потвърди лидера и се усмихна
Мениджъра ги погледна подозрително и посочи всеки с пръст.
- Мисли му ако стена правили нещо. – каза им той и излезе
Кий седна и се хвана за главата.
“Искам да я видя.Ще откача направо”-мислеше си Дивата
След около час те тръгнаха към летището.Феновете викаха и ги снимаха,докато те се отправяха към терминала.
В това време Кати също следеше тяхното представяне в Тайван.Докато гледаше тяхното представяне,се усмихваше когато видеше Кий.Тя не бе спала спокойно от както Кий си замина.
Докато пътуваха Кий стана и започна да обикаля напред назад.Той сведе глава и постави ръцете си зад себе си.
- Хъонг какво ти има? – каза му младия член на групата
- Нищо малкия. – oтвърна му Кий и седна до мениджъра
- Какво ти има Кий? – попита го притеснен мениджъра
- Изморен сам хъонг – отвърна му Дивата и извади от джоба си телефона.
Джонгхюн извади един лист и започна да пише.
“ Ти,защо ми причиняваш това?
Тази болка,която ме накара да изпитам,
Когато не си до мен,тази болка
Толкова сладка,ме кара да те желая още и още”
(това сама съм го написала)
“Аххх даже 2 реда не мога да напиша.По дяволите” –мислеше си той и смачка листа,но тъкмо да го хвърли Минхо седна до него.
- Хъонг недей да гохвърляш –каза му сериознотой
- Защо?-очуди се Блинги и го погледна подозрително
- Мисля ти трябва малко почивка.Да разведриш малко,но го запази –леко се усмихна Фламинг Харисма
- Прав си,но все пакмисля да го изхвърля –погледна към листа и се изправи
Минхо го хвана за ръката и го погледна.
В това време Кати се ровише из нета и изведнъж една нейна приятелка й писа по скайп.
“ Хей маце какво правиш?”- попита я тя
“Ами нищо.Тапея.....ами ти ?” –отвърна й тя и направи крива физиономия
“Смятам да те посетя....”-написа й тя и се усмихна
“Какво каза.Я пак” – отвърна й и четеше предното съобщение
“Ще дойда в Корея,от работа ме изпращат,е тоест аз искам в Корея.Отдавна не сме виждали шматко” – смееше се приятелката й
“Диана......стига си лъгала.Знам че искаш да отидеш в Япония,не в Корея.Заради ония тапанар,нали?” – ядоса се приятелката й
“Я стига си говорила глупости.Не е така,аз вече го забравих.Моля те спри да говориш за него” –натъжи се Диди и се натъжи
“Добре де.Извинявай.Кога смяташ да идваш насам?”
“След месец сигурно” – усмихна се тя
Kaти се изправи и отиди до прозореца.Погледна налява,после надясно и се върна обратно на компютъра.Изведнъж не се сдържа стана,взе си якето и излезе.До компютъра й стояха хапчетата,които пред 2 седмици Кий й бе купил.Кати беше се оправила,но съвсем малко,не бе оздравяла напълно.Хапчетата бяха непокътнати и така щяха да си останат.
След няколко часа SHINee кацнаха на летището.Набързо се насочиха към мини вана.Мениджъра трябваше да бяга след тях.Те се качиха и се усмихнаха.
- Много ми липсва нуна – каза Темин и започна да мисли кой танц да я научи
- Я малкия,няма да говориш такива неща.Ясно ли ти е? – казаму сериозно Динно
- Джонгхюн тя не е твоя....така че не му говори – стросна му се Кий
- Абе на вас какво ви става.Коя е тая?Искам да се срещна с нея – намеси се мъжа и ги погледна строго
Всичките се плеснаха по главите и извъртяха очи.Сега вече мениджъра тотално ще откачи като научи за Кати.
- Хъонг......няма да можеш да се запознаеш с нея –каза набързо Кий,за да я защити
- Да хъонг,тя си замина –допълни Блинги и сведе глава
- Ама коя е тя?Ваша роднина?Аз защо незнамнищо? –започна да се набира като балканче на баир
- Ами....хъонг.... – започна Кий
- Ами беше на една моя роднина приятелка.Просто обикновенно момиче –каза уверено Минхо
- Не искам такива момичета да се навъртат около вас – погледнаги сериозно мъжа
- Защо хъонг? –попита Джонгхюн и си гледаше телефона
- Защото вие сте известни и могат да се възползват от това –направи кисела физиономия и поклати глава
- Хъонг мислеше че ще допуснем това.Това момиче ни е наш фен,но се държи сякаш ни не сме известни.Многое свястна –каза Фламинг Харисма сериозно
- Добре Минхо.Вярвам ти,но когато дойде пак запознайме с нея – усмихна му се той
- Да хъонг – кимна той
След известно време мини вана спря и те направо излетяха.
-Чао момчета.По късно ще ви се обадя –викаше мениджъра и им махаше
Момчетата въобще не го чуха и побързаха да се прибират.Кий вместо да се прибере направо отиди на горния етаж.Почука на вратата и изведнъж зад него се появи Динно.
- Ти какво правиш тук? – попита го Джонгхюн и го погледна сериозно
- Не си единствения който я харесва –отвърна му сериозно
Оню отиди в стаята си и се проснана леглото си.Замисли се за малкото време което прекара с Вики и се усмихна.Кати в това време се върна обратно,тъй като забрави да си вземе папките.
“Оххх много си проста ма,направо можеш да вземеш Оскар” –мислеше си тя и ритна едно камъче
Двамата слязоха и отидоха в апартамента си.Дивата започна да готви,а Блинги отиди в стаята си.Кати в това време си пееше докато минаваше покрай тяхния апартамент.Аlmighty Кийведнага чу и отиди към вратата.Погледна нагоре и я видя.Макар и с нормални дрехи,спусната коса без грим,Дивата я намираше за съвършенна.Той сведе глава и се чудеше дали да отиде при нея.Тя си взе папките за грима и телефона и излезе.Кий се качи и се спря.
- Здравей – каза той нежно и се усмихна
Тя отвори уста и очите за малко да й изскочат
- Ти.......кога се прибра? –попита тя едвам
Дивата се усмихна и погледна встрани
- Ами преди малко..... –каза той и я погледна
- Мхм....ами аз трябва да тръгвам – каза тя и тръгна
- Чакай!....ти оздравя нали? – обърна се към нея.
Тъкмо да му каже нещо и се закашля толкова много,че си помисли че ще умре.
- Тцтцтцтц идвай с мен – каза сериозно той
- Я остави ме намира,трябва да тръгвам – каза тя и го погледна строго
- Идваш с мен,що не си оздравяла – започна да й вика и я хвана за ръката
За миг тя се почувства щастлива,даже се усмихна,но в следващия момент се намръщи и си дръпна ръката.
- Трябва да работя Кий,иначе ще трябва да прибира обратно в родината си – каза му тя сериозно и замалко да се разплаче
Кий премига на няколкопъти и сведе глава.
- Идваш с мен – каза той тихо
- Ами ти глух ли си,май ще трябва да те заведа в пожарната,да ти ги промият.Там ме познават,така че първия път ще е free – злобно му отвърна
- Не знам какво говориш,но идваш смен- усмихна се тя и я хвана за ръката

44Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Вто Дек 28, 2010 10:08 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Мениджърът им в пълно неведение Съседи - Page 2 312545 Кий и Джонги ще се изпотрепят за Кати едва ли не Съседи - Page 2 312545 Супер готината глава Съседи - Page 2 162205 Интересно ми е какво ще стане като се появи и Диди Съседи - Page 2 792227

http://smiley92.tumblr.com/

45Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Вто Дек 28, 2010 1:19 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

15 глава

Tя за миг се почувста щастлива и го погледна мило,но в следдващия се намръщи и си дръпна ръката.
- Пусни ме,къде ме водиш...... – започна да крещи тя
- Как къде?Вкъщи.....ще ти направя чай и ще ти дам.. – започна да й обяснява,но тя тръгна обратно към вкъщи.
Дивата се ядоса и я хвана отново за ръката.
- Сега ще заведе вкъщи и ще ме слушаш.Не мога да те гледам така болна... – започна да повишава тон
Кати премига на няколко пъти,дръпна си рязко ръката и слезе надолу.Almighty Кий се усмихна и тръгна след нея.Дивата отвори вратата и тя влезе вътре.Настани се в кухнята и Кий започна да й приготвя чай.
- Кий да си ми виждал оная тениска с далматинците? – попита го Джонгхюн,докато гледаше телефона си
- Не съм – отвърна му сериозно той и погледна към Кати
- Здравей Джонгхюн – каза весело тя
- Оо,омо......Кати – усмихна се широко той и я прегърна
Кий стисна ръката си в юмрук и се обърна.
- Кати чая ти е готов.Аз сегаще донеса нещо за гърлото – каза той с усмивка
Той тръгна и задърпа Динно.
- Я пусни ме... – изгледа го тъжно,после погледна Кати с усмивка
Влязоха в стаяа на Блинги и Кий го избута.
- Не можеш да се спреш нали?! – каза му си той и повдигна едната си вежда
- Какво?За какво говориш? – очуди се той
- Как за какво Кати бе глупак – започна да му вика
- Няма да се откажа от нея да знаеш.... – уверено му каза и премига
- И аз – каза строго Кий и извърна глава
Някой почука на вратата
- Може ли да вляза? – попита Кати плахо
- Да влез – каза Дивата
Тя бавно влезе и ги погледна.
- Защо викате? – попита ги тя тихои ги погледна
- Ами....ние....- започна Кий и беше се изгубил в погледа й
- Ами виж сега ние просто - каза й уверено но най накрая наведе глава
- Ами аз да си тръгвам тогава,като искате да виакте отивайте в операта,там може и да ви вземат – усмихна се тя и затвори вратата
Двамата се спогледаха и тръгнаха след нея.
- Недей да си тръгваш – каза тъжно Динно
- Да моля те остани – погледна я жално Кий
- Добре,но ако не се карате –извъртя очи тя и седна
Те двамата кимнаха седнаха.Кий го погледна сериозно и едва се сдържаше да не се развика.
- Джонгхюн не трябва ли да си упражняваш гласа си за утре?-попита го Дивата
- Оо защо все трябва да ми на помняш – възмути се Блинги
- Отивай и тренирай гласа си добре.С нетърпениe ще чакам да те чуя – каза Кати нежно и се усмихна
Блинги замалко да му падне ченето,а Дивата умираше от ревност.Динно отиди в стаята си и започна наистина да тренира гласа си.
- Сега си изпий чая – каза сериозно той и започна да бърка нещо в една чаша
- А ти какво правиш? – попита го тя любопитно
- Ами.....нещо което майка ми винаги ми правеше,когато съм болен – отвърна тихо той и я гледаше втренчено
Кати се усмихна и отпи от чая си.
- Аухх че горещо – подскочи тя и се намръщи
- Не бива така да го пиеш – леко се усмихна той
Тя погледна към чая и се сети колко ненавиждаше да пие чай.След няколко минути Дивата и подаде една чаша пълна с някаква много странна течност.
- Какво е това? – направи кисела физиономия
- По добре е да не знаеш,изпий го – каза й той и я погледна сериозно
Тя кимна и надигна чашата.Вкусът беше отвратителен,но Кати гледаше към Кий и въобще не й правеше впечатление.След като го изпи на един дъх се намръщи.
- Ти май искаш да ме отровиш,а?! – каза тя сериозно
- Е ти какво очакваше,да е вкусно ли е... – отвърна й той и взе чашата
- Не,но незнаех че ще б ъде толкова отвратително – сбръчка нос тя и поклати глава
Кий започна да се смее.
- Не е смешно,що не си направиш и за себе си.Сигурно имаш нужда – сопна се тя
- За мен няма проблем,аз съм свикнал.. – продължи да се смее той
“Колко е сладка като си сбръчка нослето” – помисли си той
Тя се изправи и го погледна сериозно.
- Аз ще си тръгвам – каза тя и тропна с крак
- Не моля те остани – промени си веднага изражението
- Защо?Искаш да ми даваш още отрова ли? – повдигна си едната вежда
- Не......това ще ти помогне.Моля те остани – каза той тъжно
- Кий...наистина трябва да си вървя.Утре..... – започна тя и се спря.Не искаше да го занимава с нейните проблеми
- Какво утре?Какво има утре? – попита той притеснен
- Утре Вики е напрослушване за един мюзикъл и ще трябва да приготвя дрехи,грим,прическа – отвърна тя и извъртя очи
- Ако искаш да ти помогна? – попита я той и искаше да прекара повече време с нея
- Абе ти за каква ме мислиш,че няма да се справя ли? – започна да повишава тон и се обърна
- Не,не..не е така.Моля те.. – започна да й се моли
Тя изпуфтя и излезе от апартамента.Almighty Кий блъсна по масата и прокара ръката си през косата си.Погледна встрани и след това се запъти към стаята на Оню.
Кати изкачваше бавно стълбите и не можеше да повярва какво стана току що.
“Той иска да е с мен....той....Кий от SHINee....с мен...не неможе Кати.Той е звезда,а пък и Вики ще направи на смляно месо и ще те продаде” – мислеше си тя и влезе в апартамента
- Къде беше? –попита я ядосано приятелката й
- Малко навън – отвърна тя тихо и дигна глава,за да я погледне
- Хайде не остана много време,а сме наникъде.Стига си се мотала – скара й се Вики и седна на масата
- Да Вики – отвърна тихо и отиди в стаята си,за да вземи нещата си.
В това време Кий убеждаваше Оню да отидат при Вики.
- Хъонг моля те.Нека да отидем – молеше се Дивата
- Кий какво ти става? – погледнаго сериозно
- Не виждаш ли си,че съм влюбен.Не мога без нея – отвърна му тъжно той и сведе глава
- Абе ти ненормален ли си?Как така ще си влюбен в нея?Та ти едва я познаваш? – не проумяваше как е възможно
- Да ненормален съм,не ме интересува какво казваш.Та ти харесваш Вики нали?! – отвърна му уверено той
- Кий ще ме побъркаш.Аз....не я харесвам – отвърна той едвам и сведе глава
- Да да,никой няма да ти повярва.Хайде идвай – каза му той и започна да го дърпа
- Кий пусни ме.Обезумя май ааааа – започна да му вика
- Май,юни,юли.....това е положението.Хайде хъонг........иначе няма да ви готвя – започна да го заплашва
- Кий моля те опомни се,ти тука така нехаресваш коя да е.Имаш принципи – започна да го убеждава лидера
- Хъонг няма да ти сготвя от любимото ти пилешко с зеленчуци и сладко кисел сос – застана като свекърва и се намръщи
- Офффф знаеш как да мезаплашваш........добре,но при едно условие-извъртя очи и отиди при гардероба си
- Само кажи – погледан го гордо той
- Повече да не се срещаш с нея – каза той и сведе глава.Не искаше да му казва това,и той бе на същото дереже,номениджъра щеше да ги разкатае.
- Какво каза? – очите му се разшириха
- Да не я виждаш повече – повтори той и се обърна
- Няма да стане.Не е честно – започна да вика и да клати глава
- Кий после ще поговорим.Айде да тръгваме – каза му Дубу и излезе от стаята
“Няма да стане.Ще я виждам колкото искам,освен ако тя не пожелае” – помисли си той и се намръщи.
Двамата излязоха от апартамента и се качиха на горния етаж.Лидера почука на вратата и све де глава.
- Аз ще отворя,ти довърши – каза Вики весело и отвори вратата.Като видя Оню и Кий веднага си промени изражението.
- Здравей Вики – каза той с весела усмивка
- Здр-а-с-т-и – отвърнатя едвам едвам
Кий извъртя очи и веднага влезе вътре.
- Ами ...чух че утре си на прослушване и Кий искаше да помогне на Кати за дрехите – каза спокойно той,но сърцето му биеше толкова силно
- Супер.Благодаря.Влизай – каза тя и се усмихна
- Благодаря.Може ли да попитам за кой мюзикъл щеше се явяваш? –попита я той като се настани на дивана
- Ами на “Белия рицар” – каза тя тихо
- Сериозно?Това е един от най добрите мюзикъли – изненада се той и се изправи
В това време в стаята на Кати двамата се караха
- Абе ти какво правиш тука? –повичи тон тя
- Исках да ти помогна,а и Оню искаше да говори с Вики за мюзикъла – обясни й той
- Що не се прибереш и да си гледаш работата – стросна се тя и продължи да мисли над дрехата
- А ти защо не бъдеш по мила с хората? – стана сериозен той
- Мила съм само с хора,а не с изчадие като теб – изнерви се тя
- Ооо аз ако съм изчадие,то значи сме от един род – намръщи се той
- Дръпни се,пречиш ми – каза тя и го избута
- Аз не съм този който ти пречи,ръцете ти пречат.Като гледам каква дреха си избрала,1оо процента Вики ще се провали – скръсти ръце той и дяволито се усмихан
- Що не млъкнеш?Глупак –погледна го тя злобно
- Какво каза? –
- Казах че си глупак,идиот,наперчен пуяк.И като гледам с какви дрехи си и мис тава лошо – започна да му вика тя
Той я погледна и я бутна силно,тя падна на леглото и го погледна шокиращо.
Ти си невежа,не разбираш нито от мода,нито от нищо.Що не се прибереш обратно откъдето си дошла? – сопна й се той
Тя го гледаше и незнаеше какво да му каже.Той беше прав.Кати се изправи и отиди до гардероба си.Започна да хвърля дрехите на земята.
- Какво правиш? – снижи той гласа си
- Не виждаш ли?Заминавам обранто откъдето съм дошла - каза тя сериозно и започна да слага дрегите в куфара си
- Неееееее,не си тръгвай – извика й той
- Прав си Кий,от нищо не разбирам.И без това трябва да си тръгвам вече – каза тя спокойно
Той я хвана за ръката и я погледна.Кати го погледна и една сълза се стече.
- Извинявай не исках..... – започна той
- Не Кий ти си прав,пък и трябва да се прибирам вече – каза тя
и я избърса набързо
- Какви ги говориш?Остани...казах че съжалявам – започна да повишава тон той и не искаше да я изгуби
- Кий ти имаш работа,правиш това което ти харесва,но аз......не мога да остана тук – каза тя тихо и затвори куфара си.Тя дръпна ръката си и се изправи
- Стой,никъде няма да ходиш.Ще ти намеря нещо в компанията само остани – започнаха да му се стичат сълзите
- Кий.... – каза тя нежно и го погали по лицето.В следващия момент Кати излезе от стаята,като взема дрехата.
- Хайде Вики.Готова е - каза тя с усмивка
- Супер – отвърна приятелката й
Дивата излезе от стаята на Кати и погледна към лидера.Той го погледна въпросително.Оню се изправи и отиди до него.
- Какво има? – попита го тихо той
- Хъонг ще полудея,моля те помогни ми – замалко да се разплаче
Лидера като го видя го избута в стаята на Кати.
- Какво има Кий? – попита го притеснен
- Кати ще си тръгва...........завинаги – започна да плаче той
- Какво й каза?Тцтцтцт трябва да се научиш,как да се държиш с момичетата
- Хъонг....тя няма работа и не може да остане- каза му той и сърцето го болеше
Дубу отиди до него и го прегърна
- Ще я забравиш,отначалоще ти бъде трудно.... – започна той
- Няма да я забравя,ако тя си тръгне,незнам как ще живея без нея –отвърна му той и седна на земята
Кати преглътна и продължи да оправя дрехата.
“Бъди силна......бъди силна.Утре ще си заминеш и няма да го гледаш тоя мизерник повече” – опитваше се да не се разплаче.
- Kaти готова ли е? – попита я весело приятелката й
- Да Вики –каза тя тъжно
- Хей какво има – попита я тя и докосна по рамото
- Утре ще си тръгвам – каза й Кати и сведе глава
- Но защо? – очуди се тя на внезапното й решение
- Знаеш,че работих доста за да дойда,но немога да остана.Нямам средства – измънка си го под носа
- Оффф това ли било?Аз си мислих че нещо сериозно се е случило – засмя се тя и я потупа по рамото
- Виктория не ме слушаш – кресна й Екатерина
- Екатерина престани,ще ти помогна.Ще си намериш работа,но няма смисъл да си тръгваш – ядоса се Вики и само когато са ядосани и двете казват целите имена
В това време Кий и Оню ги наблюдаваха как се карат.
- Ти не разбираш..... – започна Кати
- Знам всичко.....разбирам те,но аз ще ти помагам – снижи тона Вики
- Хей защо се карате?- попита лидера и отиди до Вики
- Аааа нищо....просто Кати е вироглава – погледна злобно приятелката си
- Хахаха дам такава е – засмя се Дивата
Кати се обърна и го погледна ядосано.Изведнъж телефона на Вики звънна и тя отиди на балкона да разговоря.Оню се усмихна и я погледна.Катисведе глава и се върна в стаята си.Кий естествено я последва.
- Стига си мепреследвал.Ще се обадя в полицията – каза сериозно тя
- Давай,наймного теб да те арестуват.Забрави ли аз съм звезда – засмя се той и седна до нея
Кати се изправи и си измести куфара до бюрото.Дивата се намръщи и отиди до нея.Хвана куфара и го премести.Отоври гои изсипа дрехите й на леглото.
- Знаех че си глупав,ама баш пак толкова – стисна зъби той
- Ти си глупавата,имаш страхотна приятелка,която е готова да ти помага,а ти се инатиш – повиши тон той и застана в поза Ф
- Остави ме – избута го тя и започна да плаче
Той я прегърна и я погали по косата.
Нейнато минало не бе от най хубавите.Всеки я използваше,използваше нейната доброта.Колкото и да искаше да се промени,не можеше.Искаше да стане като другите,да не й пука за нищо,да бъде хладнокръвна.Но просто това не беше тя.Бившото гадже бе използвало.Тя бе изгубила девствеността си ,защото го обичаше,но той й беше изневерил.Кати му бе вдигнала огромен скандал,но той не прояваше никакво чувство за вина.Казвашей че не я обича,бил с нея само заради секса.Каза й че я грозна и ченикой няма да я вземе.След това живота й стана черен,тя се затвори в себе си.Промени си косата,направи си татуроивки и започна да слуша метал.Мина доста докато се съвземе.Минаваха месеци,години,но болката й остана в сърцето й.
Тя се отдръпна от него и си избърса сълзите.Той я погледна нежно и се усмихна.Колкото и да му се искаше преди,да се влюби в някоя известна,сега това му се виждаше адски тъпо.
“Толкова е красива......” –помисли си той
- Недей да палчеш – казай той сериозно
Тя го погледна и се усмихна.
- А да ти зачервя врата искаш ли? – ядоса се тя
- Ето пак......абе многоналиташ на бой.Ако искаш да се бием.Учил съм таекуондо – усмихна се той
Кати започна да се смее,чак падна на земята и се хвана за корема
- Майкооо умори ме....ти и таекуондо..... – превиваше се от смях
- Намекваш че лъжа.....абе момиче ти знеш ли колко съм пребил – каза гордо той

46Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Вто Дек 28, 2010 4:05 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е страхотна Съседи - Page 2 561186 Дано не си тръгне Кати Съседи - Page 2 72137 Краят много ме изкефи Съседи - Page 2 312545

http://smiley92.tumblr.com/

47Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Сря Дек 29, 2010 9:08 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

16 глава


- Да....не ми приличаш на човек,който го владея,а на човек,който не може и муха да убие –каза му тя и го бутна с ръка
- Ейййй чуййй те.Утре ще дойде най големия режисъор за мюзикъли.Кати да ме направиш хубава – започна да подскача тя и да пляска с ръце
- Естествено бе Вики – отвърна й Кати и се усмихна
- Айде Кий ние да си ходим – каза тихо
- Не искам хъонг – отвърна му Дивата и направи кисела физиономия
- Кий... – каза му сериозно и го погледна ядосано.
Almighty Кий кимна и сведе глава.
- Вики ние ще тръгваме.Почини си,взе пак утре е прослушването желая ти успех –каза с усмивка лидера
- Да Вики успех утре.Щеги разбиеш.Файтинг! – каза Дивата и се усмихна
- Благодаря и на двамата –каза тя с усмивка
Кати отиди в кухнята и ръката започна да й трепери.
Двамата влязоха в апартамента и Кий започна да му вика.
- Я ти луд ли си?Тъкмо с Кати...... – започна той и се усмихна
- Абе айййшш Кий,престани.Стига си мислил за нея?Утре Вики има прослушване и трябва да се приготви –скара му се Оню
- Хъонг ти я харесваш нали?! – отвърна му тихо Дивата
- Какви ги дрънкаш?Не я харесвам... – погледна го ядосано и поклати глава
- Хъонг личи си. – каза уверено Кий и госочеше с пръст
- Наистина ли си?! – издаде се Дубу
- Ама ти наистина...... – започна да се Almighty Кий
- Kий престани.Изморен съм – прозя се той
- Охх и аз съм – отвърна му с прозявка,чак зъбите му се видяха
Двамата се отправиха към стаите си.В това време Кати правеше последни поправки върху дрехите на Виките и измисляше утрешния й грим.
- Така .....сядай сега да.Да видим какъв грим да ти изсмиля- започна да се подчесва по главата.
След няколко минути Кати започна да я гримирва.
На следващата сутрин Кий стана рано и започна да приготвя закуската.В това време Вики се приготвяше,а Кати летеше ту в едната ту в другата стая и беше се побъркала.Вики седна на стола и Кати започна по най бързия начин да й прави грима.След което й направи прическата и Вики се изправи.Отиди в банята и се погледна
- Уауууу Кати... – изуми се тя
- Какво?Не си ли харесваш? – попита тя и сведе глава
- Напротив,убийствена съм в добри я смисъл.Много ти благодаря – подскочи тя
- Разбий ги – сви ръката си в юмрук и погледна решително
- Разбира се – направи физиономия “Еее много ясно нали съм агент 007”
Вики се обу,взе си чантата и прати въздушна целувка на приятелката си.Кати отиди в стаята си и вкючи лаптопа си.Написа на бати си Гугъл “Ажеба галиба някой самолетен билет за вкъщи” и натисна я търси тука,щото да не ти еба майката.
В това време лидера се беше събудил и погледна към часовника си.
- По дяволите! –каза той и набързо стана.Оправи се набързо и излезе.
Мина покрай кухнята и набързо прилапа закуската.
- Хъонг къде отиваш? – попита го Темин
- Имам работа – каза Оню и се изстреля
- Какво му става? – попита Минхо
- Влюбен е – каза с усмивка Кий
- В кой? – погледна го строго Джонгхюн и се надяваше да не му конкуренция
- Ами.....в Вики – каза той и продължи да си чете списанието
- Сериозно ли? – изненада се младока
- Тцтцтцт пак същата история – дигна рамене Минхо
- Не е,този път наистина – отвърна сериозно Дивата и поклати глава
- Ти се базикаш – каза Динно и му се оплези
- Не Блинги.Вики харесва много мюзикъли,даже днеска е на прослушване – каза им като не отместваше поглед от списанието
- Но.....
- Той не може....
- Не ми се мисли мениджъра като разбере
- Нали знаете,че той винаги е искал токова момиче,а вижте тя му е била под носа – засмя се на съдбата Дивата
- А не хъонг бъркаш....под носа му е пилешкото – започна да се превива от смях младото момче и останалите се присъединиха към него
В това време Вики стигна в студиото за прослушване и седна наедин стол.Погледна към своята конкуренция и сведе глава.
“Ами ако се проваля....ако..” – започна да й минават мрачни мисли
- Хей много ти е хубав грима- каза й едно момиче и се усмихна
- Благодаря – отвърна й с усмивка Вики
“Поне грима ми е хубав” – помисли си тя и поклати глава.
В това време лидера влезе в студиото и се присъдини към останалите от журито.Той бе облечен с елегантно – спортно сако,дънки,шал и шапка.Кандидати минаваха,но той не им обръщаше внимание,чакаше Вики да излезе на сцената.Най накрая нейния ред дойде.Тя излезе на сцената и се поклони.Всички от журито бяха впечатлени от дрехите,гримаи прическата.След секунди тя започна да изпълнява своята част.След няколко минути се поклони и зачака решениетона журито.
- Госпожице Че,днеска се представяхте много добре,но нещо ви липсва.Съжалявам – каза един от журито.
Тя сведе глава и тръгна да слиза от сцената.
- Бихме искали след това да поговорим,като свърши прослушването – допълни той
Тя кимна и слезе.През следващите няколко часаОню бе съсредотечен да избира,добри актъори за мюзикъла.Накрая бяха избрани едни от най добрите,но липсваше един,койтоще играя главната геройния.Като свърши прослушването,тя отиде при тях.
- Добър ден,иска ли сте да разговоряте с мен – каза тя учтиво и се поклони
- Искаме да бъдеш геройнията – каза единия и се усмихна
- Моля? – погледна го шокиращо Вики
- Да бъдеш главната геройния.... – погледна я сериозно
- Но......това е.............страхотно- едвам намираше думи,да изкаже колкое щастлива
- Да и още един въпрос госпожице Че.... – каза едно младо момче
- Да? – каза тя и се усмихна
- Кой ви направи грима,дрехите и прическата?- попита ятой и изгледждаше доста сериозен
- Моята приятелка.Защо? – очуди се тя
- Искам да ме запознайте с нея.Ето визитката ми – отвърна й той и се усмихна
В това време Кати резерваше билета си.
- Мамкаму абе тея хора не разбират ли,че като им кажеш часът,когато искам да излетя,точно тогава,а не че за коя година става въпрос – ядоса се тя
и блъсна телефона.
Изведнъж се почука на вратата и тя отиди да отвори.
- Здравей – каза с усмивка Блинги
- Здравей Джонгхюн – каза с тъжен глас тя
- Какво е станало?-попита я той притеснен
- Ами нищо...притеснявам дали Вики са я одобрили.Аз й направих грима,дрехите и прическата – излъга го тя и отиди до кухнята.
- Споко бе ще е одобрят. – усмихна се и повдигна рамене
Тъкмо Джонгхюн седна и телефона му звънна.
“Мамка му сега ли се сeти да звънниш” – помисли си той и го извади от джоба си.
- Оох хъонг –каза тихо той
- Къде си бе Блинги?- попита го той сериозно
- Ами вкъщи съм..защо? –шепнеше Динно
- След малко.Трябва да поговорим- каза му той и прекъсна линията
Джонгхюн сведе главаи погледна встрани.
- Хей Кати.Извинявай изникна нещо – казай той тъжно
- Няма проблем. – усмихна се тя
Джонгхюн се изстреляи отиди в апартамeнта.Той слезе по найбързия начин и отиди в кухнята.
- Хъонг ще дойде – каза той задъхан
- Е,и? –каза Кий,като оправяше един пръстен
- Хъонгще дойдеш да ми помогнеш с домашните – попита малкия мама
- Да синко – каза с усмивка Кий и отиди към него.
В това време Минхо записваше Dream Team.
- Хайде Минхо.Давай! – викаха съотборниците му
Той се хвана за гърдите и затвори очи.
“Ще спечеля.Аз ще спечела” – помисли си той.Отвори очи и започна да бяга.
Кати найнакрая си резервира билет и със сведенаглава отиди до кухнята.Извади бибимбап от хладилника и започна да яде.Но изведнъж се задави,като се сети за Кий.Тя избута напред купата и скръсти ръце.
“Оффф даже немога да ям от тоя глупак” – помисли си тя и направи кисела физиономия.След няколко минути Вики се прибра щастлива.
- Кати! – извика тясилно
- Омо ти си тук.Ко стана?Взеха ли те? – започна да й задава въпроси
Вики отиди в кухнята и остави торбите.
- Да взех ме.Отначало незнам що ми казага че не ставам,но после ми казаха че ще бъда главната геройния.Не бях си мечтала затова – започна да подксача Вики и Кати се присъедини.
След като се нарадваха достатъчно,Кати приоби сериозна физиономия.
- Вики,аз след няколко часа си заминавам – каза тъжно тя и сведе глава
- Какво?Я пак –викна й Вики
- Следобед си замнавам – повтори тя
- Но защо?Моля те остани- направи тъжна физиономия и седна на дивана
- Не мога Викс.Много ти благодаря за вкъщи.Надявам се да станеш най търсената – усмихна се тя накрая
Вики отиди в стаята си и тръшна вратата.
“Защо го прави?Тъкмо свикнах с нея да е до мен.Оттоке......ще ме остави сама” – започна да плаче тя
Кати се помъче да се усмихне и започна да разопокова торбите.
В това време мениджъра влезе в апартамента на SHINee.
- Ko става момчета? – каза той весело
- Нищо хъонг – каза Динно се усмихна
- Така другата седмица ще ви бъде много натоварена – каза им той сериозно
- Ееее хъонг какво ще има ? – попита най малкия
- Ще ходите в Китай –казатой и се усмихна
- Какво? – казаха всички в един глас
- Какво не ви ли харесва? – изненада се той
- Не....
- Не искам....
- Забрави хъонг...
- Няма да мръдна от Сеул
- Абе ко ви става? – очуди се още повече мъжа и ги погледна
- Аз изчезвам... –каза Блинги
- Къде отиваш?-попита го мениджъра
- Не е твоя работа – сопнаму се той и излезе отапартамента
Кий и Темин отидоха да довършат домашните,а лидера сведе глава.
- Оню кажи ми какво става.Заради онова момиче ли е ? – повдигна едната си вежда той
- Хъонг ....знам правилата,но не може ли да ги променим – каза тъжно той и се изправи
- Оню плашиш.Толкова лиси влюбен в нея?!-попитаго той и се шокира
- Хъонг няма да намеря друго момиче,което да се интересува от мюзикъли – сведе той глава и тръгна да излиза
- Чакай сеганека да изясним.Вие всичките сте влюбени в нея – каза той тихо и преглътна
- Ааа хъонг не....недей да викаш Луцифер-разшириха му се очите
- Ами тогава..... – подтикнаха гомъжа
- Ами аз съм влюбен в едномомиче,аКий и Блинги в друго –отвърна той и повдигна рамене
- Оххх господи помогни ми да се справя с тея изроди.Вкарай им малко акъл.Амин – започна да се моли той и се прекръсти
- Хъонг какво правиш? – очуди се Дубу
- Не виждаш ли бе?Моля се..............охххх добре.Това да бъде за последно.....това ще ви е последното момиче.Ясно ли е? – извъртя очи и знаеше чеще съжалява
- Благодаря ти хъонг.Няма да погледна никое друго момиче.Търсенето ми завърши- прегърна го силно лидера и подскочи
В това време Джонгхюн стоеше пред вратата на апартамента на Вики.Тя отвори вратата и се шокира.
- Здравей Джонгхюн – каза тя мило
- Здравей Вики.Какво стана с прослушването? – отвърна с усмивка той,като влезе вътре
- Ами ще бъда главнатагеройния –казанаперчено тя
- Ооосупер,Оню много ще се зарадва да го чуе – каза той и очите му се разшириха
“Мамка му изпуснах се.Ей сега не трета световна война,а направо космическа”- посмисли си той
- Какво каза? –шокира се тя
- Аааа нищо,много се радвам за теб.А Кати къде е? – поклати леко глава и се огледа
- В стаята си – отвърна тя тихо
- Удобно ли е да я видя?- каза той нежно
- Ами незнам,преди малко се затвори там- въздиша тежко тя и отиди къъм кухнята

48Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Сря Дек 29, 2010 10:26 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Е супер е главата Съседи - Page 2 162205 Ама що Вики забрави да каже на Кати за това,че човека от журито иска да се запознае с нея Съседи - Page 2 7878 Частта с мениджъра много ме изкефи Съседи - Page 2 778320

http://smiley92.tumblr.com/

49Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Сря Дек 29, 2010 9:11 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

17 глава



Toй отиди до стаята й и почука.
-Махай се –каза тя
Динноотвори вратата влезе вътре.
- Наистина ли искаш да се махна?-попита я той и повдигна еднта си вежда
- Аз-з...............не- каза тя и сведе глава.
Той се приближи и седна до нея.
- Какво те тревожи? – попита я той тихо
- Днеска......си заминавам –каза тя тихо и го погледна
- Какво?-извика той и се изправи
- Да заминавамси днеска.Беше ми приятно с вас – отвърна тя и се изправи.
- Но ти неможеш...... – не можеше да го възприеме
- Напротив мога.Джонгхюн – ши ти не ме познаваш. – каза тя сериозно и се обърна към него
- Напротив познавам те,ти не си такава.Ти не би....... – заекваше той и почувства убийствена болка около гърдите.
- Вкъщи ме чака гаджето ми и семейството ми –каза тя и погледна встрани
- Какво?Ти имаш гадже?-шокира се той
- Казах ти,че не ме познаваш- започна да цъка тя и излезе от стаята
- Чакай – хвана я за ръката и я дръпна към себе си.
Той я прегърна и я стисна силно.
- Моля те не си тръгвай –започна да плаче той
- Джонгхюн-ши ..... –изненада се тя
Тя сеотдръпна и сведе глава.
- Трябва да си тръгна.Съжалявам –каза тя тихо
- Не.Не можеш.Няма да си тръгнеш – повиши тон той и разтърси тялото й
Кати избута ръцете му от раменете й и отиди в кухнята.Той я последва.
- Вики ти ще допустнеш тя да си тръгне? – попита я Джонгхюн
- Тя така иска.... – извърна глава тя и каза сериозно
- Няма да го позволя......Я ти тука щестоиш,никъде няма даходиш.Чу ли? – започна да вика той
- То какъв си че да ми казваш.....да не би да си ми гадже.Остави ме- сопна му се тя и тръгна да излиза
Тъкмо отвори вратата и пред нея се появи лидера.Тя го избута и слезе по стълбите.
- Какво става? – попита лидера очуден
Джонгхюн сведе глава,а Вики извърна глава.
Тъкмо излезе от сградата и започна да диша очестено.
“Мамка му.Не искам да си тръгвам” – помисли си тя.Изведнъж един господин я бутна
- Извинявайте- каза тя и се поклони
- Аз се извинявам госпожице – каза мъжа
- Лек ден – каза тя и се усмихна
- И на вас – отвърна той и се качи в мини буса на SHINee
Kати беше разстроена да забележи това.Тя избърса сълзите си и отиди към мола.През това време Динно отиди към апартамента.Тъкмо влезе когатоКий застана пред него.
- Джонгхюн колко пъти ти казвам,да не си хвърляш мръсните боксерки върху телевизора – скара му се той
- Кий не ми до твойте неща сега – отвърна му той и го избута и отиди към стаята си
- Я,като ти говоря ще ме слушаш.Един път няма да видя прибрана стаята ти – започна да вика и да върви след него
Блинги дигна ръка и помаха.
- Не ме интересува – казаа той
Дивата го обърна към себе си и го погледна злобно
- Не виждаш ли че искам да остана сам.Кати днеска си заминава завинаги.Оффф че си.... – развика му се той
- Какво? – шокира се Дивата
- Не знаеше ли?Днеска следобед си заминава – бутна го силно Джонгхюн
- Не не може – каза тихо той и погледна встрани
- И аз това й казах,но тя е голям инат – поклати глава и прокара ръката си през косата си
- Къде е тя? – потърка очите си
- Незнам.Излезе на някъде – каза той и влезе в стаята си
Кий веднага взе якето си и излезе. Той по най бързия начин слезе по стълбите и се огледа.
“Аххх къде ли е отишла?Това ужасно момиче....” –мислешеситойи дишаше тежко
Динно седеше в стаята си и плачеше.
“Защо?Защо?Не искам да си тръгва.......не искам” – мислеше си той.Изведнъж той стана рязко и си взе якето.Стана сериозен и погледна встрани.
“Няма да я пусна.Няма....” –помнисли си той и излезеот стаята си
В това време Вики обасняваше за сцената,която изигра и как с нея спечелила сърцата на журито.
- Каквоще кажеш? –попита го тя и започна да подскача
- Супер.А ще можеш ли да е изиграе пред мен?-попита я той и се усмихна
“Толкова хубаво играе.Мога само да седя и да я гледам....това ми стига” – помисли си той
- Ами.....аз.... – започна да се изчервява тя
- Изморена ли си? – попита я той и погледна тъжно
- Не просто...... – опита се да се опровергае,но не получи схемата между мозъка и устата й
Той се усмихна и й намигна.Вики кимна и започна да играе.Чувстваше се много по уверена и спокойна в негов присъствие.В това време Кати обикаляше мола.
“Аууууу...не може просто...днеска всичко да е на половин цена....абе няма такъв фил....жива да не бях”- помисли си тя и погледна часовника си.Разполагаше с още 5 часа.Тя започна от най първия.Като влезе и очите й се разшириха.
“Моят рай........” – помисли си тя и започна да разглежда дрехите.
Кий обикаляше една от главните улици,която е известна със своите големи магазини за дрехи.
“Дано да е тук.Дано да я открия...” – мислеше си той
В другия край на улицата Динно я търсеше.
“Туй момиче...като я видя...ще види тя...ще тръгва...ама друг път...само през трупа ми” –мислеше си той
След 1 час Кати беше още на 3 магазин.
“Оффф тей ако продължавам,няма да ми стигне времето” –помисли си тя
Кий се измори иседна в едно кафене.Изведнъж му светна лампичката.Извади телефона си и набра номера на лидера.
- Кажи Кий – каза със сериозен глас лидера
- Хъонг питай Вики за номера на Кати.Моля те спешно е. – отвърнаму с тъжен глас Дивата
- Оффффф добре.Чеки малко – изпуфтя той.
След малко лидера допра телефона до ухото си.
- Ало Кий.Там ли си?
- Да.Казвай.....
- Значи 0712398564009.Записа ли?
- Да благодаря хъонг. – отвърна му и веднага затвори
Дивата веднага набра номера и зачака.
- Ало-каза тя плахо
- Ало,Кати?
- Да аз съм.А вие кой сте?
- Ооо незнаех че вече си говорим официално – засмя се Дивата
- Кий?
- Позна.Браво.Получаваш шоколадче – смееше се той
- А не ми до теб сега.Затварям – каза строго тя
- Не,моля те недей –каза с тъжен глас и замалко да се разплаче
- Какво искаш? – извъртя очи
- Да се видим.Къде си? – попита той сериозно
- Защо? – очуди се тя
- Абе...много искаш сега да знаеш.Като се видим ще ти кажа –изпуфтя той
- Кажи ми една причина,за да те видя – направи кисела физиономия при мисълта че ще го види
- Искаш основателна причина........да ти дам автограф и нашия албум,да го дадеш нанякоятвоя приятелка –изсмисли си той набързо
- Ооо наистина ли?Ама знаеш ли,аз имам много приятелки,които са фенки на SHINee. – засмя се тя
- Ооо така ли?Ами ела в апартамента и ще ти дам автографи колкото искаш-гледаше дяволито и си мислеше четака ще я задържи
- Ооо това би било хубаво,но днеска си заминавам.Изпрати ги по пощата –каза тя и сведе глава
- Абе момиче,кажи ми къде си? – ядоса се Кий и искаше дасчупи нещо
Тъкмо да каже нещо,когато....
“Днеска в мола,промоция на риза ZARA само 200,000 вона и получавате подарък втора”
“Хаха хванах те.” – помисли си тойи затвори.
- Ало.Кий там ли си? – попита тя и една сълза се стече по лицето й
Дивата със всички сили бягаше към мола.Кати се изправи и продължи своя обиколка.
След около 15 минути Дивата стигна и влезе вътре.Огледа наоколо но имаше прекалено много хора и не я виждаше.Той започна да обикаля всеки магазин.Almighty Кий се качи на втория етаж и я видя как оглежда една витрина.Тя продължи итой я следеше.Кати влезе в един магазин и Кий я последва.
- Госпожице това няма да ви ходи – каза той и се усмихна
- Откъде знаете.... –обърна се тя и се шокира
- Знам,то си личи.Например....момент.......това по ще ви ходи на очите – отвърна й той и взема една дреха и я наложи върху нея
Тя го погледна после дрехата и се намръщи.
- А вие господине,откъде знаете толкова за модата.Може би от село така се обличат.Толкова съм разочарована да чуя че нямате никакъв вкус към модата. – усмихна се той,но го гледаше сериозно
- Госпожице нямате никакъв опит.А ние сме добро в тази сфера – усмихна се той и се облегна на един рафт
Тя го избута и излезе.Той веднага тръгна след нея.Кати погледна встрани и с периферното си зрение го видя.Спря се рязко и се обърна.Дивата сеспря и се стресна.
- Стига си ме преследвал.Какво искаш? – каза сериозно тя
- Ела с мен на по спокойно място.Тука има много хора – каза той тихо и се огледа
- Ти отивай.Аз искам за последно да обиколя магазините – сопна се тя
- Инатливо момиче- каза той със сериозен глас и я дръпна за ръката.
Двамата бягаха към изхода и като излязоха отидоха доблизката поляна.
- Пусни ме животно такова.Ще се обадя в полицията – извика тя
- Те са ми приятели.Наймного теб да затворят – засмя се той
- Ооо страхотно таман няма да те виждам – изплези му се тя и се обърна с гръб
Кий се намръщи и стисна със зъби.Той застана пред нея и я погледна.
- Моля те остани още малко – каза той нежно
- Моля?- изненада се тя
- Остани.... – погледна я той тъжно
- Не мога Кий.....нямам средства.Ти ги имаш,на теб ти е лесно и си кореец – каза му тя сериозно
- Аз ще типомогне.Просто ме остави да ти помогна – каза той тихо
- Кий,остави ме.След 3 часа си тръгвам. – сопна му се тя и тръгна напред.
Той сведе глава и започна да цъка.Дивата дигна глава и тръгна след нея.Хвана я за ръката и я задърпа.
- Абе ти малоумен си.Кое от Остави ме,неможа да разбереш – възмути се тя и се опита да се измъкне ръката,но неможа.
- Престани,ако бъдеш добро момиче ще те пусна.Инат такъв – изсъска й той
- Простак
- Идиотка
- Сафран
- Охооо вече на риби ли минаваме?Хахах след малко като се приберем скумрийке моя,ще те опържа и ще направя картофена салата – започна да се смее Кий
- Кий!Не съм твоя,ка му ли съм скумрия.Незнаеш как да се държиш с едно момиче,то за туй сега си нямал гадже,да не би да си ....... – изкрещя та и накрая леко се усмихна
- Знам как,но ти не си момиче.И не съм каквото си мислиш – ядоса се той и започна по бързо да върви
Кати започна да се смее и да го сочи с пръст.Дивата само си мислеше,ка като се приберат,как ще я изпържи.Блинг търсеше навсякъде и беше се изнервил.
“Аххх това момиче.......” – мислеше си той
В това време лидера се прибра в апартамента супер щастлив.
- Хъонг ела да ми помогнеш с домашните – извика му младока
- Да малкия идвам.... – отвърна му той и отиди към него с весела стъпка
Оню отвори вратата и го погледна.Темин винаги учеше много усърдно.Навсякъде учебници,помагала,речници и тетрадки,а химикалите и моливите бяха пръснати навсякъде.
- Оффф кога ще се научиш,като учиш всичко,да ти е прибрано – извъртя очи лидера и знаеше какво ще последва
- Хъонг този път няма да изгубя нито един молив или химикал.Ще видиш – каза уверено Темин и продължи да чете
- Какво да ти помогна? –попита го Дубу и седна до него
Най накрая двамата стигнаха сградата и Кати се умори да се влачи зад него.Тя се поспря за малко да си поеме въздух.
- Аре идвай – каза й той и я задърпа
- Искам малко да си почина – каза тя задъхано
- Ще си почиваш?!Гледая ти нея.....нивече пристигнахмеоще малко остана – каза сериозно Кий и я задърпа
- Офффф – започна да пуфти
Дивата се усмихна и беше щастлив.Той й беше хванал ръката,нейната ръка,толкова нежна и крехка.Не можеше да повярва,че принадлежи на такова момиче.Те се качиха по стълбите,тоест Кий теглеше Кати.Докато се качваха една възрастна жена слизаше.
- Госпожо да ви помогна – каза Кати и си дръпна ръката и я подаде на възрастната жена
- Благодаря ти дете – каза мило жената
Almighty Кий я погледна подозрително и тръгна след нея.След като си тръгна стигнаха долния етаж жената се обърна и й каза.
- Май гаджето ти не може без теб – усмихна се тя
- Ааа той неми е гадже- поклати глава тя и извъртя очи
- Но те харесва – прошепна й в ухото и си пое по пътя
Очите наКати се разшириха и го погледна.
- Какво?Какво ме зяпаш? – сопна се той
- Нищи рибо – отвърна му тя ядосано
- Хайде идвай – хвана я ръката отново
- Пусни ме нали стигнахме – оплака се тя и започна да сочи
- Абе я се успокой.Не сме стигнали апартамента.Така че... – повдигна вежди той

50Съседи - Page 2 Empty Re: Съседи Сря Дек 29, 2010 9:58 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Съседи - Page 2 68960 много яка главаа Съседи - Page 2 573765 давай ощии

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите