Съседи - Page 6 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 6 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 6 Vote_lcap15%Съседи - Page 6 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 6 Vote_lcap56%Съседи - Page 6 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 6 Vote_lcap3%Съседи - Page 6 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 6 Vote_lcap13%Съседи - Page 6 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 6 Vote_lcap13%Съседи - Page 6 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 6 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 6 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 6 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 6 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 6 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 6 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 6 Vote_lcap100%Съседи - Page 6 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 6 Vote_lcap0%Съседи - Page 6 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 6 от 10]

1Съседи - Page 6 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


126Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Пон Яну 10, 2011 10:01 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Това вярно е много сериозно :147: Щом Оню не яде пилешко :147: Главата е страхотна Съседи - Page 6 162205 Кое "момченце" Кати ще намери за Диди Съседи - Page 6 741224 Съседи - Page 6 792227

http://smiley92.tumblr.com/

127Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 8:45 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

35 глава




- Добре.Хайде аз трябва да приготвям багажа – засмя се тя и затвори
Кати подскачаше на едно място и тя се засмя,като си помисли този път приятелката й колко ли багаж ще помогне със себе си.
- Хей Кати какво ти стана? –попита я лидера нагрупата
- Една моя приятелка ще идва.Ахххмного се радвам – замечта се тя и не обърна внимание на обърканото лице на лидера
Те се качиха в самолета и Кати не спираше да танцува,да подскача,да пеее и бог знае какво друго.Само момчетата,Джейсън и мениджъра,барабар с останалите от екипа,виждаха това и по добре.
В това време мениджъра отиди в студиото,където се записва мюзикъла.Той срещна няколко познати и се заприказва.След няколко минути забеляза Вики.Тя играеше своята роля и то много добре.След като приключи сцената мениджъра тя го забеляза и отиде при него.
- Здравейте господин мениджър – каза тя и се поклони
- Здравей Вики – каза тихо той
- Какво ви води насам?Нещо да не се е случуло?-притесни се тя
- Ами исках да те питам,кога си свободна? – попита я той и леко се усмихна
- Ами след 30 минути.Защо?- отвърна му тя и сесви
- Като свършиш ще ти кажа –усмихна се той и отиде при приятелите си(тоест приостаналите мениджъри)
Вики го погледна и се върна обратно на сцената.След като свърши тя слезе и отиди към гримъорната си.След 10 минути тя се появи пред мениджъра.Той я хванаха за лакътя и я задърпа.
- Господин Мениджър катоме водите? –попита тя и се паникъоса
Той нищо не й отговори,просто зачака да излязат навън.Мъжа се огледа и след като се увери че никой няма се усмихна.
- Извинявай просто съм предпазлив.Оню иска да те види –каза той и извъртя очи
- Ами може да се обади.Кажи му,че утре или вдругиден.Имам работа –изпуфтя тя
- Той не ядепилешко-казатъжномениджъра
- Какво?Как така?Защо? – започна давика тя
- Е как що?Защото му липсваш? –каза й той итръгна дасе качва в колата
- Айгоооо - направи тъжна физиономия тя и сведе глава
- Идваш ли? – попита ятой и повдигна едната си вежда
- Всъщност......(позамисли се замалко).....Трябва да му купим пилешко –отвърна тя и се усмихна
Мениджъра се усмихнашироко и тя се качи в колата.В това време SHINee седяха в гримъорната и играеха на някаква игра.
- Кий хайде!Идвай!-извика му Оню
- Не ми се играе.Играете вие –отвърна тихо и той сведе глава
- И така.Кой започва първи?-попита Джонгхюн и погледна тъжно към Дивата
- 1! – каза Темин
- 2 – каза бързо Минхо
- 3 – казаха едновременно Динно и Дубу
- Яяяяя Блинги.. – намръщи се лидера
- Хъонг...сега го изядохме –усмихна се Джонгхюн
- И сега за губещите.....специална награда.Бира – казаха Минхо и Темин и подадоха на двамата по една бира,която трябваше да изпият
- Хайде пак! –почна да пляскас ръце младока
- Ти си играй,аз отивам до тоалетна –уригна се като последния простак Оню
- И аз идвам хъонг- помъчи се да се сдържи Динно и го последва
Младото момче отиде до Кий и леко го побутна.Кий надигна глава и очите му бяха червени.
- Хъонг! – повиши глас той
- Мълчи малкия...само си казал и една дума и си мъртъв – каза му сериозно Дивата
- Хъонг,пак си гледал някой филм.Хайде стига си стоял на земята.Защо не й се обадиш? – отвърна му с усмивка Темин
Но вместо отговор,получи юмрук в рамото.
- Аууууччччч! – извика той и се хвана за рамото
- Казах ти...... – отвърна му и се изправи.Дивата се изступа и дигна поглед.
- Ти...... – каза той едвам едвам
Дивата се беше шокирал.Темин му показа една нейна снимка.Кий веднага я взе и гледаше тъжно.
- Задръж я докато нуна не си дойде –каза му той тихо и го потупапо рамото.
- Охххх мразя тази бира.Темин що все купуваш от тая бира – скара му се Динно
- Да,много ми е любопитно – намръщи се Оню
- Я!Ко праите момчета?- влезе с гръм и трясък мениджъра
- Хъонг къде се бавиш?Теб чакахме – оплака се Минхо
- Ами имах да свърша една работа – каза той и излезе.Тъкмо излезе и Вики влезе.
- Ооооо ... – само това успя да каже и устата му висеше
- Здравейте момчета.Как сте? – попита ги тя и се усмихна на Оню
Той веднага се затича и я прегърна.
- Липсваш ми – заплака той и я стисна силно
- И ти на мен пиленцето ми. – каза му тя нежно и го погали по косата
- Пиленцето ми?WTF?-намръщи се Динно
- Нося ти от любимото ти пиле-казаму тя и му подаде торбата
Тойя захвърли и впи страсно устни в нейните.Кий не издържаше и тръгна да излиза.
- Хей къде отиваш?Кати ми каза да ти предам нещо –усмихна се тя
- Какво? – правеше се че не му пука
- Каза че днеска се прибира и иска да се видите.И чеее....много й липсваш – каза тя тихо и му намигна
- Какво? –започна леко да се усмихва и изведнъж изкрещя
- Да не си оглушал случайно? – повдигна едната си вежда тя
Кий се зарадва и започна да танцува с Блинги.
-Хайде миличка да тръгваме,преди да е дигнала цялата сграда във въздуха – засмя се лидера и Вики се усмихна.
Двамата побързаха да излязат и мениджъра отиди заедно с тях.
- Видя ли хъонг! – побутна го Темин
- Хайде вкъщи ще ви сготвя каквото искате,ще направя каквото искате – замечта се той и се усмихна
- Не е лесно да си влюбен – изсмя семладока
- Я млъкни – скастри го Минхо и му стана тъжно
Четиримата тръгнаха да се прибират и Кий си пееше.По време на полета Кати си пусна MP3 playera и една песен ,която не бе слушала отдавна и напомняше за тази ситуация.
https://www.youtube.com/watch?v=iOZcLYCpWGI


Тя си я пусна и си мислеше за Кий.През тази седмица и половинаней оставаше време да помисли за себе си камо ли за Кий.Но сега искаше да мисли и да не спира.Нямаше търпение да го види.
В това време мениджъра заведе на безлютно мястовлюбените гълъбчета.Мъжа ги беше завел извън града,в едно село.
- Скъпи да не искаш да копам градината? - пошегува се тя
- Какво? - незнаеше за какво говори
- Аааа нищо.Просто казах че е прекрасно - ухили се тя
-Вики ако не ти харесва кажи - намръщи се мениджъра
- Не просто имам чувството че съм в родния си град - усмихна се тя
- Ооо имаш да разказваш - потри ръце лидера и си отхапа от пилешкото
- Ама ти сега ли ми намери да ми ядеш? - скръсти ръце тя и се нацупи
- Гладен съм.2 дена без пилешко......би трябвало да съм умрял досега - започна да се оплаква той
- Така ли?За пилешкото милееш,а за мен....кучетата ма яли - ядоса се тя и излезе навън да подиша чист въздух
- Не е така скъпа- излезе той веднага след нея и я прегърна
- Остави ме - сопна се тя и тръгна напред

128Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 9:04 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Eeee, доживях ве! Това е единствения фик, който следя в момента и ми става нервно като не си взема дозата MySpacexD Катииии, palli torawaaaa MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

129Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 9:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Съседи - Page 6 162205 Вики се грижи за мъжа си Съседи - Page 6 741224 носи му пилешко Съседи - Page 6 264849

http://smiley92.tumblr.com/

130Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 9:29 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

После ще уча по китайски.Вярвайте хора корейски е по лесен.Сега пиша следващата глава и ще бъде многовълнуваща Съседи - Page 6 741224

131Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 9:59 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

36 глава 1 част





Оню я настигна и я прегърна.
- Скъпа ти си по важна от пилешкото.Още щом те зърнах ти веднага го замести – каза той нежно
- Оооо Оню....-каза тя и се обърна към него. – Пиленцето ми той – каза тя и впи устни в неговите
В това време Кий наготви и следеше часовника.
- Айгоо не питах Вики, кога ще се прибере Кати? – каза си той и направи тъжна физиономия
- Стига хъонг........нали ще севърне и ще те види и ще правите цуни муни гуни – каза малкия уверено и се помисли за спец
- Абе хей ти колко книжки за секси и за момичетата прочете? – повдигна Умма Кийвежда
- Ами всичките от библиотеката.Знаеш ли колко интересни неща има?- засмя семладока
Кий стана и здравата го пернапо врата.
- Ауууччч хъонг! – хвана се за врата той и го погледна тъжно
- Един път няма да спреш....едно в книга,друго е на практика.Като си намериш някое момиче щете питам тогава.Сегами се махни отглавата – разкрещя му се той и му посочи вратата
- Нуна идвай.... – сведе глава момчето и замалко да се разплаче
Дивата седеше и наблюдаваше часовника.След около 30 минути той заспа на масата.Джонгхюн влезе в кухнята и го завари.
“Тцтцтцтцтц ще ме утрепи с тигана направо.” – помисли си той и извади ботилка минерална водаот хладилника.Като го затвори,Диват се стресна и гледаше на различни посоки.
- Кой?Кога?Кати? –каза той паникъосан
- Спокойно yeobo… - усмихна му се той
- Офффф... – изпуфтя той
- Ейшшш толковали не ти харесва моята компания – възмути се Блинги
- Не просто..... – започна да се оправдава
- Да да,хванах.Ай аз изчезвам “Господин Обичам само Кати и не вие бавам за 1 стотинка” – ядоса се Динно
- Хей Блинги не е така – каза той тихо
- Добре щом не е така.Докажи го – намръщи се той
- Как? – повдигна рамене той
- Хайде да излезем тая вечер – очите му се разшириха
- Джонгхюн и без това съм уморен.Някой друг ден обещавам – каза той и се прозя
- Дам....един мърмот здраво овива шоколада в станиол –поклати глава той итръгна към стаята си
Тъкмо се изправи и телефонна му звънна.
- Ало –каза той тихо
- Добър ден търся Ким Кибум – каза женски глас
- Да аз съм.Кой се обажда? – попита той подозрително
- Участва ли сте в една от нашите игри печелите една незабравима среща с мен – каза Кати и се засмя
- Сериозно ли?А коя сте вие?? – хвана се на въдицата той
- Глупчо аз съм.Кати – усмихна се тя
- Охххххххх скъпааааааааааааааааааааа.Къде си? – започна да подскача той
- Хаахах личи съм ти липсвала.Ами сега пътувам към вкъщи.Скоро ще съм при теб- засмя се тя
- Да много ми липсваше.Разбрах че и аз съм ти липсвал- каза той и се възгордя
- Недей да се гордееш много Диво,щот ей сега ще ти скоча като лешояд на мърша и ще ти иска да не си раждал- заплаши го тя
- Хммм...лешояд на мърша.Незнаех че ме желаеш толкова много- отвърна той и въздъхна
- Яяя!Май беше грешка да ти звъня – каза тя сериозно
- Недей да си играеш с мен.Идвай тука.Ти си ми жена- развика се той и изведнъж се усети какво бе казал
- Така ли мъжо?Хахаххаах....идвам само стига си вил като мастия – нареди го тя и му затвори
- Ало... айййшшшш туй момиче- усмихна се той
- Хей момчета! – изкрещя той и след малко се появиха пред него строени като войници
- След малко идва Кати,давайте да приготвяме всичко.Движение!Не се мотайте! – заповяда им той и всички козируваха и тръгнаха по задачи.
След 1 час
Позвъня се на вратата и Кий отиди да отвори.Нахвърли се на момичето и започна да я целува страстно.
- Абе Кий немога да дишам – дишаше тя очестено
- Ко ти пука – каза й той и се усмихна дяволито
Двамата влязоха и беше мрачно.
- Къде са останалите? –попита тя тихо
- Нямаги –усмихна се Кий и отиди до масата,като запали свещите.Масата беше красиво наредена с много цветя.
- Уаууу Кий прекрасно е – изуми се тя
- Тепърва започва.... – усмихна се той и й направи знак да седне


132Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 10:21 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ооо Кий и е направил романтична вечеря на свещи Съседи - Page 6 68960 Колко сладко посрещане Съседи - Page 6 95557

http://smiley92.tumblr.com/

133Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 10:44 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

36 глава част 2




Кати седна и Кий й придвижи стола.Той отвореноедно червено вино и й наля.След катосложи ястията на масата седна.
- Да дигнем тост – каза той с усмивка
- Кий..... – огледа се тя и се притесни
- Скъпа,хайде да дигнем тост за нас – каза й той и я погледна влюбено
- Но ако мениджъра дойде или някой друг –притесни се тя
- Скъпа менижъра ми позволи,тоест ни позволи да се виждаме.Забравих да ти кажа-каза й той и хвана ръката й
- Ооо това е супер.Да дигнем тост за това – каза тя и си дигна чашата
- Наздраве ! – каза й той и чукнаха чашите и отпиха малко
Те започнаха да се хранят и да си разказват какво са правили през тази седмица.Те си говореха доста сладко и времето направо летеше.Кати погледна часовника си и бе 3 часа.
- Оооооо- шокира се тя и се изправи
- Какво?- стресна се той и се изправи заедно с нея
- Ама то станало3 часа?!-изненада се тя
- Е,и?-повдигна тя едната си вежда
- Трябва да се прибирам – каза тя и тръгна
- Никъде няма да ходиш – каза той и я взе на ръце
- Кий какво правиш?- погледна го тя притеснено
Дивата не й отговори и я заведе в стаята си.Постави я да легне и легна до нея.
- Спи тук –каза й той нежно
- Но.... – искаше да каже нещо,но той сложи пръст пред устните й
Погледна я нежно и я целуна.Тя отвърна на целувката му и прокара ръката си през косата му.Страстта й бавно нарастваше и вече когато стана неудържима,тя се качи отгорему и си свали блузата.Дивата инстинктивно си свали и неговата.
Кати не искаше да стига по далеч,заради Кий.Тя си мислеше,че той не е готово още.Но Дивата мислеше точно обратното.Той бавно проникна в нея и тя изстенна.Дори и това да му беше първия път с момиче,не изпитваше никакви притеснения,тъй като изцяло се отдаде на чувствата си.А те бяха дълбоки,нежни,изпълнени с любов.Кати дишаше толкова очестено и това караше Кий да се възбужда още повече.Двамата се сляха в едно цяло.Кий целуваше всяка една част от нейното тяло.
“Тя е създадена за мен,както аз за нея” – помисли си той,докато лежаха прегърнати.
От своя страна Кати се чувстваше 100 пъти по влюбена,но нещо почерни хубавото й настроение.
- Какво има скъпа? – попита я той нежно и я целуна по челото
- Сетих се за нещо.... – каза тя и започна да се ядосва на себе си.
- За какво? – усмихна се той
Но тя вместо да му отговори се изправи.
- Чакай!Нещо грешно ли направих.Моля те не си тръгвай- помоли я той,сякаш живота му зависеше от това
- Няма да ти хареса Кий – каза тя и свееде глава
- Няма значение.Ела тук – дръпна я той и я целуна
Настъпи кратко мълчание.Кати се надяваше че той ще забрави за това,затова тя почна да го целува страстно
- Още един рунд? – попита я той и се усмихна
- Защо не? – погледна го влюбено
- Но първо ми кажи за какво се сети – засмя се той и тя извъртя очи
- Не искаш да знаеш.Пък се е случило отдавана – каза пренебрежително тя
- Нищо.Кажи ми – настояваше той
- Добре.Ама ще съжаляваш.Случи се преди 3 години.Влюбих сев едно момче,отначало всичко бе розово.Но изведнъж разбрах че съм била играчка за него и останах сама.Твоя е кратката версия – каза тя и замалко да се разплаче
- Хей хей мила.Ти не си играчка за мен.По точно аз съм за теб,ти контролираш живота ми – каза той сериозно и я стисна силно
- Недей да говориш така,че наистина може да се възползвам – усмихна се дяволито тя
- Прави каквото искаш с мен – каза той сериозно и впи устни в неговите
Те останаха цял ден в леглото и се наслаждаваха един на друг.Останалите се мотаеха из града.Деня им мина вядене,пиене ходене на басейн,paintball и други подобни.Като се прибраха вечерта видяха двете гълъбчета да приготвят вечерята.
- Скъпи подайми соса- каза тя нежно
- Да скъпа-отвърнайтойи го подаде
- Аууу страшна двойка са – каза Блинги и Минхо се намръщи и си отиди в стаята
Всичките отидоха в стаите си,за да починат малко.След около час Кий ги извика.Масата беше наредена с много ястия.
- Нуна радвам се че се върна –прегърна я малкия
- И аз се радвам-усмихнасетяиму разроши косата
- Добре дошла – каза Минхо сериозно
- Благодаря ти Минхо –каза тя тъжно
- Хеййййй друг път недей да правиш така,че Кий много тъгува за теб.Добре дошла- каза Джонгхюн и се усмихна
- Добре дошла Кати.Радвам се че ситука – каза по лидерски Оню
- И аз се радвам.Хайде да хапнем – каза тя и всички веднага седнаха
Тъкмо дакаже нещо и те започнаха да ядат като прасета.След като прикючиха около 5 минути след като започнаха.Те се изправиха и Кати се хвана за главата.От глава до пети бяха оплескани.Дори да ядешкато прасе,не можеш да се оплескаш толкова,колкото ако 4 прасетата са един до друг.
- Свалейте дрехите веднага! – ядоса се Кий
- Хъонг.... – сведе глава Темин
- Ще ви кажа аз......трябваше ли сегада ми ядете като прасета.Бързо си вземете по един душ – заповяда Умма Кий.
Кати остана сама вкухнята.Изведнъж телефонна й звънна
- ало – каза тя
- Ало цуци,аз вече съм в Сеул.Ти няма ли да дойдеш?- отвърна й тя
- Какво? Що не ми каза.....шматкооооо – шокира се тя
- Офффф да да знам.Трябваше да ти кажа,да ти напиша писмо и папата да го подпише....блаблаблабла – започна да мрънка тя
- Остави глупостите .Къде си сега? –попита я тя притеснено
- Ами на летището съм.Хайде ела да ме вземеш-каза Диди
- Добре тръгвам – каза сериозно Катиитъкмо да затвори
- А и не съм сама.- каза тя тихо
- Офффф че си ама..,хубаво ей сега съм при теб – отвърна й тя и затвори
- Кой бешескъпа? –попита Кий,като влезе в кухнята
- Една моя приятелка.Тя е тук,на летището.Съжалявам трябва да отида да я взема – каза тя тъжно
- Няма проблем.Ще дойда с теб-каза й тойс усмивка
- Не мисля че е добра идея.Ами ако някой те види –притесни се Кати и го целуна по бузата
- Хей момчета искате ли разходка-провиккна се Кий
- Да
- Да
- Да
- Хубаво-каза Минхо
- Аааа Минхо една моя приятелка ще идва сега – каза му тя и го погледна дяволито


134Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 10:54 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

А такаааа Съседи - Page 6 68960 много се радвам за двете двойки .... Първо си помилих Диди+ Блинг Блинг....ама сега си миля Диди+Мин Хо...ОООО нз кое от двете искам повече... Благодаря за страхотния фик и че отделяш толкова време за него Съседи - Page 6 573765

135Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 11:03 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хахахах не издавам.Утре ще разбереш.Няма нужда........просто съм пристрастена да пиша. Съседи - Page 6 25032

136Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Вто Яну 11, 2011 11:06 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Чааааааааааккккк УТРЕЕЕЕЕЕ Съседи - Page 6 898312 аааааййшш лелееее как ще издържа незнам Съседи - Page 6 398254 Сега ти пожелавам лек нощ и си лягам, че утре да дойде по бързо Съседи - Page 6 119963

137Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 12:16 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахаха направо ме разби.Имах предвид че аз ще пиша сега пъктуна сутринта,кога станеш,ще можеш да прочетеш.На теб лека трябва да се готвя за изпита ми по китайски Съседи - Page 6 953

138Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 6:25 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Незнайно как бях изпуснала цели ТРИ глава, ама сега ми дойде много добре всички наведнъж, таа чакам следваща, Съседи - Page 6 72137 супер еее Съседи - Page 6 162205

139Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 8:21 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

37 глава

- Така ли? – усмихна се той
- Мда....хайде да побързаме,иначе ще избухне третата световна война – усмихна се тя итръгна напред като задърпа Кий
Те се качиха в колата и потеглиха.След около 30 минути стигнаха летището.Кати направо излетя от колата и останалите се спогледаха.Минхо тръгна след нея и искаше вече да му свъшат мъките да бъде сам.
- Еййй шматко – извика Кати
- Еййй цуцка – каза й Диди и двете се прегърнаха
След като се отдръпна Кати забеляза едно чернокосо момиче,стоящо близо до приятелката й.
- Кой е това? –попита тя тихо
- А това е моя колежка. – отвърна тя с усмивка
- Здравей аз съм Елизабет,но може да ме наричаш Лиз – каза тя любезно
- Аз съм Кати – каза тя и леко се усмихна
- Yo my men,whats up…..my girls are in the house baby – започна да рапита момичето
- WTF? – гледаше двете Кати
- Здравейте момичета – казаха SHINee
- Oмоооооо.но това са.......леле малееее..... SHINee...сънувам – заекваше приятелката й
- Аз съм... – започна Оню
- Оххх знам кой сте....аз съм ви фенка.А знаете ли че аз й пратих клипа на Ринг Динг Донг,ако не го бях пратила.... Майкоооо що не ми каза.....ужасна си – започна да подскача тя - Здравейте аз съм Диди,приятелка на Кати – представи се тя с усмивка и кракаа й започна да трепери
- Да ма.Благодаря ти мастио. – намръщи се Кати
- Еми...нали ти казах че имам много да ти разказвам – защити се приятелкатай
- Да бе верно,ама все пак- повдигна едната си вежда тя
Момчетата взеха куфарите на момичетата и отидоха към колата.След като се качиха в колата Диди и Лиз не можаха да повярват че седят в една кола с SHINee.Докато Диди възприемаше това Кий прегърна Кати и яцелуна почелото.
- Оооо ама ти...той... – заекваше Диди и я гледаше изненадано
- Ами да много имам да ти разказвам – усмихна се Кати
- Майомила,жива да не бях...да не сънувам..... – започна да се паникъосва Диди
- Спокойно ма- засмя се Кати
Джонгхюн в това време гледаше Диди и се чудеше/
“Тцтцтц поредната фенка.Нищо особено” – помисли си той и сведе глава
Лиз неиздържаше без да чуе някое хип хоппарче.Тя си пусна една от любимите песни на MP3 playera.Фламинг Харисма веднага я погледна и изведнъж някой го удари скамък.
“Колко е хубава” – помисли си той
- Може ли и аз да послушам? – попита я тихо той и се усмихна
- Да разбира се – усмихна му се тя и му подаде MP3playera
Докато Минхо и Лиз си говореха за любим рап изпълнител,Диди изведнъж започна да гледа злобно приятелкта си.Те стигнадовкъщи и всичкислязоха.
- Та ти къде живееш? – попита яс усмивка Кати
- Ами тука на 5 минути – отвърна йсериозно Диди
- Ще ви помогнем с куфарите –каза Оню и бутна момчетата
- Много мило от ваша страна –каза Диди и се усмихна
Кати прегърна Диди и видимо се зарадваше,но не бе същото и за Диди.След кат се отдръпна Диди се усмихна.
- Хайде мила,аз ще тръгвам че съм много изморена –каза Диди нежно
- Аааа да.....почивай си – отвърна с усмивка Кати
- Хайде Лиз-каза строго Диди
Но Лиз не искаше да сеотделя от Минхо.Толкова му допадна и най накрая тя си намери сродна душа.Фламинг Харисма й намаха и побързо да се прибере.
“Ахххх как може......с Кий.......нали беше казала чехаресва Минхо...ко стана” –мислеше си Диди и беше се намусила.

140Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 8:28 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ам извинявайте за отклонението, но исках да ви питам... гледали ли сте клепчетата кадето Кий готвеше в някакво шоу. Доста неща изгледах и прочетох нз сякаш ми промени виждането това предаване... Съседи - Page 6 699691 нз вие как го виждате, но аз мн се замислих... начина по който се опитваше да му намекне даскалката :D че харесва Thunder (май беше така :D) а той се правеше на ударен... абе както и да е, просто исках да споделя
иначе, по темата ОБОЖАВАМ ТОЗИ FIC Съседи - Page 6 15286

141Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 8:34 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Поредната невероятна глава, тоя Джонгхюн все недоволен Съседи - Page 6 586671

142Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 11:17 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

38 глава 1 част




- Благодаря ви момчета – каза любезно Лиз
- Не е честно –мислеше си на глас Диди
- Кое не е честно? – зачуди се Лиз
- Тя много добре знаеше,че той мие любимеца в групата-ядоса се Диди
- Е хайде пък.......останаха трима – засмя се Лиз
- Тей ли?Че кой друг е зает? – погледна я строго
- Минхо –изчерви се Лиз
- Омоооо......знаех си че вие двамата ще се харесате – зарадва се Диди
В апартамента на групата.
- Кати!Кати!Кати! –викаше Минхо изведнъж
- Да Минхо- каза тя тихо
- Разкажи ми за Лиз – каза й той и седнакато дете на което ще му прочетат приказка
- Ама аз не я познавам....Ти да не би – направи тъжна физиономия
- Ами........аз.....не просто имаме еднакъв вкус изатова – опита се да сеизмъкне
- Оффф Минхо ясен си ми като бял ден – засмя се Кати
- Ама сега е вечер – зачуди се той
- Ами ще поприказвам с нея и ще разбера каквото мога – каза тя и му се усмихна
- Ооо нуна страшна си.Благодаря ти –отвърна й той радостно и япрегърна силно
- Яяя,стига си пипал жена ми – ядоса се Кий
- Добре де хъонг.Спокойно и аз скороще си имам жена ще видиш – каза му сериозно той и отиди в стаята си
- Ще му кажа аз... – започна да се пали Дивата
- Ревнуваш че ме е прегърнал.....ставаш смешен вече – поклати глава тя
- Ставам смешен така ли?! – усмихна се той и започна да я целува поврата нежно
- Хей ненаситник.... – засмясетой
- Кажи палавнице – усмихнасе тойи язахапа за врата
- Оххх ща те..... – започна тя,нореши по добре да му го покаже отколкото да му каже
Дивата впи страстно устни в нейните и я повдигна.Те бавно се насочваха към спалнята.
В това време Джонгхюн седеше на бюрото си и мислеше за Диди.
“Тая Диди за нищо не става.Неможе да се сравнява с Кати.Кати да беше довела някоя по готина” – мислеше си той и се хвана за главата.
Стаята по надолу Минхо слушаше на MP3 playera си песента,която пусна Лиз.
На следващата сутрин Кати се събуди рано и погледна Кий.
“Кий обичам те....” – помисли си тя и се изправи.Кий се размърда и се наслаждаваше на голото й тяло
- Къде така скъпа?- попита я той нежно
- На работа мили- каза тя
Дивата веднага се изправи и отиди при нея.Обхвана кръста й и започна да я целува по врата,рамото и където му видят очите.
- Скъпи трябва да тръгвам – каза тя сериозно
- След малко мила,само една целувчица – каза й той и я притисна към себе си
Кати се опита да се пребори със желанието да го целува,но не се получаваше.Тя рязко се обърна и впи страстно устни внеговите.Бутна го и той падна на леглото.Тъкмо да й съблече дънките,тя се изправи и му се усмихна дяволито.
- Кати! – извика йтой
- Да любов моя- каза тя нежно
- Остани – каза той тъжно
- Трябва да тръгвам – каза тя сериозно и по най бързия начин се облече и излезе.
Kий сведе глава и легна обратно в леглото си.Прегърна възглавница и вдишваше от нейния аромат.Кати по най бързия начин отиди до апартамента и взе един душ.Облече се,взе си чантата и излезе.
В това време Диди и Лиз си оправиха багажа.
- Лелеее ама колко дрехи си помъкнала –каза й Лиз и се хвана за главата
- Хахахах аз поне съмдомъкналанещо което ще ми еот полза,а не албумите на рап изпълнители –засмя се Диди
- Хич не се подигравай – натъжи се момичето и си прегърна албумите
- Добре де.Аз отивам да намеря магазин и да купя нещо –каза тя и се усмихна
- Хубаво.Аз ще изчистя тука – отвърна й момичето сериозно
Диди й намаха и излезе.В този момент Джонгхюн бе излязъл да си купи близалка.Диди изведнъж гозърна и реши да го последва.
“Ето къде бил магазина.Супер”-помисли си тя и се усмихна.
Изведнъж Динно се спря и се обърна.
- Ооо Диди добро утро – каза й той и се усмихна
- Добро утро Джонгхюн-ши.Незнаех къде е магазина и затова... – каза тя тихои сведе глава
- Аааа няма проблем.Помислих те за някоя луда фенка....ам...аз..не че си...-заплете се той
- Хахах спокойно..няма проблем – засмя се тя
- Хайде.......идвай.Ако имаш нужда от нещо винаги съм насреща – казатой приятелски
- Супер.Исках Кати да ме разведе из града,но май тя е много заета... – каза тъжно тя и после погледна хитро
- Ахааа.....имаш предвид,тя и Кий....те просто са приятели –прикри я той
- Да бе,приятели друг път.Видях ги как се гледат – каза тя сърдито
- Ама ти...защо така реагираш? –очуди се той
- А.аз....ами...щот не ми е споделила- опита се да се измъкне
“Да бе....не на мен тия.Тцтцтцтц Кий много те искат” – помисли си той
Те влязоха в магазина и Диди накупи каквото й трябваше и си купи една близалка.
- И ти ли обичаш близалки?-очуди се Блинги
- Дам,но не само ги обичам,а ги обожавам.-каза тя и се усмихна
- Коя ти е любима?Предвид какъв вкус предпочиташ? – заинтересува се той
- С ягода,череша....незнам всички са ми любими – замисли се тя
Джонгхюн се усмихна и тръгна напред.

143Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 2:52 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Иеееей аз щастливо 2 глави Съседи - Page 6 68960 тъкмо Дино спря да им се бърка сега Диди ли ще почне Съседи - Page 6 182785

144Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 3:33 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

38 глава 2 част




Джонгхюн се усмихна и тръгна напред. Натъпи кратко мълчание.Джонгхюн наближи сградата и се спря.
- Искаш ли довечера да отидем на дискотека? –попита я той сериозно
- Оххх супер,тъкмо се чудех дали някога ще отида – усмихна се тя
- Ще кажа и на другите.Нещо против да ми дадеш телефонния си номер? – попита я той и леко се изчерви
- Незнаех че си толкова срамежлив.Жива да не бях –каза тя и се усмихна
- Я тоз лаф не е ли на Кати –изненада се той
- Да нейн е......така номера ми е –каза тя и започна да рови из телефона
Динно записваше и след като го замепети в телефона се усмихна.
- Добре до довечера.Ще ти се обадя,да ти кажа кога и къде – каза той сериозно и тръгна
- Добре.Чао – намаха му тя и се усмихна
“Айгоооо....оттоке....що се чувствам толкова нервен около нея”-зачуди се той и поклати глава
“Хахаха не вярвах че plaboy-я ще е толков срамежлив.Хахахах но е сладък” – помисли си тя и забърза крачката
Диди се прибра и цялта сияеше.
- Ама теб до магазина да те пратят.......яяяя.....кой видя..че си толкова щастлива? – запита я Лиз
- Аааа ами никой....довечера сме на дискотека със SHINee –зарадва се Диди
- Оооо супер.Ще видя Минхо – заподскача Лиз и правеше някакви движения,които според Диди бяха детински
- Мдааа.......знам та аз мръсницо....ще му рапираш.Да не мислиш, че така ще го впечатлиш?Затова си нямаш гадже,щот се обличаш като момче – скара й се тя
- Но,аз.....такова.... – започна да заеква
- Какво?Да немислиш,че ще те погледна катожена с тея дрехи. – продължаваше да й вика и Лиз се разплака.
Лизотиди в стаята си и се просна на леглото си.Диди поклати глава и извади продуктите от торбата.
“Днеска Кий ще е мой”- усмихна се тя дяволито
Момчетата след около час излязоха,имаха участие в един от големите стадиони на града.Изпълниха няколко парчета като:Lucifer,Replay,Graze,Forever or Never and Ring Ding Dong.
Kaти седеше на работното си място и гримирваше момчетата.Изведнъж по телевизията се появи италианския гримъор.Тя се натъжи и сведе глава.
- Хей Кати какво има? – попита я тихо Yoseob
- Нищо.... – каза тя с усмивка и продължи с грима му
След колко 20 минути Джейсън влетя в гримъорната.
- Кати! – казатой задъхано
- Да Джейсън какво има? – притесни се тя
- Моля те,помогни ми – едва дишаше той
- Ами гримъорката на 4minute й стана лошо и няма кой да им направи грима.- каза той паникъосан
- Спокойно аз ще го направя –каза тя спокойно
- Благодаря ти,аз ще им направя прическите – каза той
- Няма нужда мога да се спрравя –каза тя и се усмихна
- Добре,след 30 минути слез долу.Ще те чакам- каза той и както дойде така и си замина
Кати поклати глава и леко се усмихна.След около 5 минути Кий й се обади.
- Да –казатя тихо
- Скъпа прибираш ли се? – попитаятой
- Ами изникна нещо.Ще закъснея. –казатя
- Ами ни отиваме на дискотека.Ще вземе приятелката ти Диди и май Лиз ще идва.Ако искаш ела после – обясни й той
- Оооо ами незнам кога ще приключа.По добре не ме чакай.Забавлявайте се –казас тъжен глас тя
- Скъпа аз ще те чакам.Ела – каза й той нежно
- Може.Хайде трябва да затварям.Чао – казау тя набързо и затвори
- Кати...аз....ало...Кати.... – погледнадисплея си и се ядоса
Кати вдиша дълбоко въздух и издиша.Взе си нещата и слезе надолу.
Диди се бе наконтила скъса поличка,потниче и вързана на конска опашка коса.Лиз също се бе наконтила.Тя бе взела назаем от дрешките наДиди,даже едва се позна в огледалото.Бе облечена с дългапола до коленете,която бе бяла на черни цветя,обикновен бял потник и дългата й права коса бе накъдрена,даже бе и гримирана.
“Малееее досега нищо не съм правила за момче.Дано да не е било напразно” –помисли си тя.
- Хайде бе момиче,стига си се контила – извика й Диди
- Идвам – въздиша тя и извъртяочи.Погледна се за последен път и излезе от стаята си
- Уау изглеждаш страхотно.Трябва по често да го правиш-каза й тя с удивление
- Благодаря.Хайде трябва да тръгваме – каза тя и задърпа приятелката си.
Момчетата вече бяха влезли в най якия клуб в околността.
- Хей Кий нуна ще дойде ли?-попита малкия
- Ами незнам.Имала работа-каза тъжно той и отпи от котейла си
Оню и Вики отидоха да си вземат питиета.Минхо седеше и му беше криво.
- Минхо ко ти има? –попита гоДжонката
- Ами нищо...ко да ми има.... –отвърна той и гледаше към входа
- Чака да дойде Лиз- каза малкия и се засмя
Фламинг Харисма го погледна злобно и младока веднага сведе глава.След около10 минути момичетата присстигнаха.Минхо и Джонгхюн веднага се изправиха.
- Яяя ама те са... – започна Блинги
- Прекрасни –допълни Минхо,като гледаше Лиз
- Здравейте момчета-казаха двете
- Здравейте – отвърнаха останалите
- Здравей Диди,Лиз –каза Оню като бе прегърнал Вики
- Здравейте аз съм Вики –каза тя и се усмихна
- Аз съм Диди,а това е Лиз –отвърна Диди сериозно
Минхо подскокна и отиди до Лиз.
- Изглеждаш невероятно – каза й той,докато я гледаше отгоре до долу
Тя се изчерви и извърна глава на една страна.
- Искаш ли нещо за пиене?-попита ятойнежно
- Дам.Сок от кайсии – каза тя
- Какво?-изненада се той
- Сок от кайсии.Да не би да няма тук- отвърна тя
- Има,но..това ми е любимия ми сок –разшириха му се очите
- Какво съвпадение –засмя се тя
- Ей сега идвам- каза й той
Диди седна до Кий и започна да му говори за мода.Но той не бе заинтересован и не йобръщаше внимание.Оню и Вики танцуваха,а Мино и Лиз си говореха сладко.Джонгхюн и Темин наблюдаваха останалите.Времето минаваше бързо и Кий изгаряше от желание да я види.Диди реши да го почерпи с един коктейл.Той отначало не обърна внимание,но след малко ожадня и го изпи на един дъх.Лиз и Минхо бяха на дансинга и танцуваха.Докато танцуваха Лиз стъпа на криво и замалко да падне,Минхо я бе хванал.Разстоянието между тях двамата бе няколко сантиметра.Фламинг Харисма я погледна и леко се наведе.Лиз също се наведе и двамата се целунаха нежно.Джонгхюн и Темин погледнаха към чашите си,после към тях двамата и мигаха напърцали.
- Абе тея да не са ни сложили някое менте-очуди се Динно
- И аз такаси мисля хъонг – търкаше си очите Темин
- Дявол да ги вземе – ядоса се той
Блинг Блинг отиди към двойката и издърпа Минхо.
- Я Минхо.Какво правиш?Та ти едва я познаваш –говореше му тихо той
- Хъонг тя ме харесва и аз нея.Но дори и да не е таака,ще бъда щастлив,чесъм изживял нещо такова с нея – отвърна му той сериозно
- Ебахти и алкохола аз.Я не ти позволявам да пиеш повече – каза му той и го задърпа
Докато Джонгхюн се разпряваше с Минхо,Кий се наливаше с алкохол.Диди реши изведнъж че това е момента и го задърпа на дансинга.Двамата танцуваха,по точно Диди,Кий беше прекалено пиян.След известно време Дидизабеляза Кати да влиза.Изчака да приближи достатъчно близо и изведнъж впи устни в неговите.Кий изобщо не се съпротивляваше.Кати седеше и не вярваше.Всички останали гледаха сцената.Диди се отдръпна и я погледна.Очите й се навлажниха и тя избяга.Джонгхюн тръгна след нея,барабар и останалите.Те излязоха на улицата и се огледаха.Но никаква следа от нея.
“Как можа?Как?И тиДиди?Защо ми го причини?” –мислеше си тя
Джонгхюн и Минхо обиколиха наоколо,но не можаха да я намерят.Те влязоха обратно вътре и дръпнаха Дивата.Блинг тъкмо даго удари,когато Кий се свлече на земята.Диди демонстративно си тръгна.
- Хъонг тя нарочно го е направила.Виж го колко е пиян- каза Минхо тихо
- Да прав си. –отвърна му той и сведе глава
- Хайде да го приберем – извъртя очи Оню и заедно с Минхо го повдигнаха
На Лиз й стана неприятно заради Диди.И тръгна да си ходи сама.
- Хей Лиз къде отиваш? –попита я тихо Фламинг Харисма
- Прибирам се.Съжалявам – каза му тя и сведе глава
- Недей.Не си виновна – отвърна й той и япрегърна
- Минхо....аз те ..... – искаше да му каже,че го харесва
- Хайде тръгваме си – задърпа го Динно и погледна Лиз злобно
- Хъонг.... – извика му Мино
Момчетата се прибраха и поставиха Кий на леглото.Диди се прибра а малко след нея и Лиз.Тя отиди до нея и й удари един шамар.
- За какво го направи?Знаеш че Кати е с него? – викашей тя
- Е,и?Не са женени – повдигна рамене
- Сега останалите ме намразиха заради теб.Минхо сигурно...- продължаваше тя
- Ооо моля ти се,да не мислиш,че ще бъде с теб?! – прекъсна й тя и махна сръка
- Много си злобна –каза иси врътна гъза,като влезе в стаята си


145Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 5:07 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готина глава,тая Диди баси к*****а Съседи - Page 6 935510

146Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Сря Яну 12, 2011 9:19 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Леле тая Диди е много злобна Съседи - Page 6 182785 Супер е главата,дано нещата между Кий и Кати да се изяснят Съседи - Page 6 72137

http://smiley92.tumblr.com/

147Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Чет Яну 13, 2011 9:39 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

38 глава 3 част




Диди се усмихна и отиде в стаята си.
На следващата сутрин Кий се събуди с ужасно главоболие.Разтърка очи и се хвана заглавата.
“Малеее все едно слон е минавал през главата ми” – помислиси той.Дивата бавно се изправи и бавно се запъти към банята.Докато той гледаше едвам едвам Кати си бе приготвила багажа.След като го приготви тя си взе якето и чантата и излезе.
Кий си изми очите и зъбите и тръгна към кухнята.В кухнята са бяха събрали останалите.
- Какво е станало?Сефте да ви видя всичките толкова раносутрин – каза им той и вървеше като зомби
- Той даже не помни ... –каза тихо Темин
- Не е сутрин а е обяд.. - каза сериозно Джонгхюн
- Оххх аз се притеснявам за нуна – каза тъжно Минхо
- Да.......и аз.Вики е разстроена – допълни Оню
- Абе какво си шушукате.... – ядоса се Дивата и тръшна каната
- Кий.......нищо не помниш какво стана снощи? –попита го тихо Блинги
- Съвсем не,само помня че отидохме на дискотека и това е – казатойи повдигна рамене
- Както вика Кати жив да не бях-поклати глава Динно
- Що? –очуди се Кий
- Ще ти разкажа това което се случи.......Диди те целуна и Кати ви видя – каза му той и извърна глава
- Каквоооооооооооооо?Неееее.... – изкрещя той и се свлече на земята
- Даже не се отдръпна,показа на Кати че я искаш- допълни ядосано Темин
- Къде е тя сега? – попита той и сълзите му се стичаха по лицето
- Никой незнае.Снощи я търсихме,но не открихме.....даже казахме на B2ST ако я видят веднага да язадържат –обясни му Джонката
- Господи..... –измънка си под носа тойи удряше земята
Лидера му хвана ръката и го погледна.
- Стореното сторено...не можеш да върнеш времето.Единственото което можеш да направиш е да поправиш стореното –каза му той сериозно и останалите кимнаха в съгласие
Изведнъж телефона на Оню звънна.
- ало – каза той тихо
- Ало хъонг,аз съм Yoseob – отвърна му той
- Кажи..някакви новини – разтрепери се той
- Да.......взимала си е нещата и е заминала.Имам приятели на летището и на автогарата.Ако тръгне на някъде ще узная –предаде каквото знаеше
- Благодаря ти Yoseob.Надявам се да я намерим –каза тъжно лидера и затвори
- Какво стана? – попита притеснен Джонгхюн
- Ами взимала е нещата от Cube enter.- отвърна му той и сведе глава
Кий се изправи и извади телефона си от джоба си.
“Няма да я оставя да си тръгне”- помисли си той и започна да набира някакъв номер.
- Какво му стана? –попита Минхо и го гледаше
- Надявам се да се осъзнае и да не я пусне – каза сериозно Оню и скръсти ръце
След малкоДивата се върна и си взе якето.
- Къде отиваш? –попита го Динно
- Отивам да я намеря.Няма да седя....ако тя си замине,предпочитам да умра – каза сериозно той и излезе
- Ооооо познавам тоз му поглед – каза Блинги
- Мдаааа....затова трябва да му помогнем – допълни Минхо
В това време Кати се срещна с италианския гримъор.
- Добър ден госпожице Кати.Да не сте си променили мнението си? – усмихна се той
- Да.Искам да се обучавам в Франция – отвърна тя решително
След няколко минути докато обсъждаха предстоящето й обучение в кафето влезе Кий.Той я погледна и задърпа ръката й.
- Хей!Пусни ме идиот такъв! – крещеше тя и сеопитваше да се измъкне
- Няма да те пусна.Ти луда ли си? – отвърна той със същия тон
- Да луда съм.Махни се от мен – викаше тя
- Тя ми е братовчедка – казатойна хората,които ги гледаха
- Яяя ..... – извика тя,но той я избута към стената.
- Сега ме изслушай.Инат такъв.Толкова ли си глупава,не можеш ли да ми повярваш че наистина те обичам и никога няма дате заменя за никоя друга.Товамежду нас е истинско.А онова вчера......бях пиян. – каза йтойпрез зъби и блъсна по стената
- Ти негодник такъв.....знаеш ли колко ме нарани- удряше го тя погърдите и викаше
- Кати....повярвай ми.Ако исках да бъда с Диди....което няма да стане,да не мислиш че сега щях да те спирам.Обичам те.... –каза й той и снижи тона
- Обичаш ме друг път.......за пореден път бях играчка – ревеше тя и се хвана за гърдите
- Мила...-каза й той и я погали по лицето
- Махни се нещастник такъв...не искам да те виждам- крещеше му тя
- Ще ти се наложи.....не те пускам- каза той заплашително
- Айшшшш.... – дишаше очестено тя и сърцето й биеше много силно
- Ако си тръгнеш.....ще се ...... – каза той и сведе глава.
- Какво..... –успокой се малко тя

148Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Чет Яну 13, 2011 11:10 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ще се? а сега де...
най готиният фик! Съседи - Page 6 573765

149Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Чет Яну 13, 2011 1:20 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

39 глава 1 част




- Виждаш ли ония мост? – попита я той
- Каква връзка има това? – зачуди се тя
- Само ми отговори...... – каза той сериозно
- Да.Е,и? – повдигна рамене тя
- Вуйчо ми се самоуби... – каза той
- Да мисля че ми каза- позамисли се тя
- Самоуби се заради жена – каза той и сведе глава
- Какво? – шокира се тя
- Да,тя почина от рак и той неможеше да живее без нея – продължи той и се разплака
- Съжалявам за вуйчо ти,но какво има това връзка?- чудише се още тя
- Ами ти си заминаваш......мисля че ще мога да го преживея – каза той и сведе глава
- Ай моля ти се..... лъжиш –не вярваше на нито една негова дума
- Хубаво.....пробвай се.Замини.... – каза той и тръгна
Кати сведе глава и изведнъж я поклати.
- Чакай! – извика тя и го последва
Той се спря и се обърна.Повдигна я и я целуна.След като си отделиха един от друг тя му удари един шамар.
- Няма да замина!Но нека да се разделим-каза тя сериозно
- Какво? –шокира се тя
- Избирай- каза тя и повдигна рамене
Той посегна да я целуне но тя се отдръпна.
- По добре замини – каза той и се обърна
- Хей хъонг –викна Темин и се запъти към него.
Младокаго прегърна и започна да плаче.Отдръпна се и видя Кати.
- Оо нунаааааа – зарадва се той и я прегърна
- Здравей Темин – усмихна сетя
- Значи се оправихте.Славо богу – отдъхна си той
- Не сме Темин,тя заминава – погледна го пак с “ония” поглед
- Хъонг не го прави,ще те спра.Не можеш да ни го причиниш.Нуна моля те помогни ми,ще направи някоя глупост – замоли се Темин
- Сам да се оправя....или да извика Диди – каза му тя през зъби
- Ти незнаеш....когато вуйчо му......той замалко....дааа- заекнамалкия и Кий го запардоса
- Айшшвсе се обаждат където не трябва.Щом иска да замине...нека- стискаше зъби той и тръгна напред
- Нуна моля те...,моля те......последния път замалко да скочи от реката – заплака Темин
- Какво? –шокира се тя
- Да....когато почина вуйчо му.,...те бяха толкова близки....и ....замалко да скочи.....той направи тогава един поглед...и днеска го направи същия – обясни набързо той
- Съжалявам Темин,но аз се отказах от мечтата си заради него. –каза тя сериозно и го гледашекак се отдалечава
Младока сведе глава и започна да цъка.Кати се обърна и тръгна обратно в кафенето.Темин погледна тъжно към Кати,обърна се и тръгна след Кий.
Дните минаваха Кий седеше в стаята свит накълбо и не помръдваше.Останалите се опитваха да го развеселят по всякакъв начин,но безуспешно.
Минхо се срещаше с Лиз,която от своя страна се бе преместила в стаята наКати.Лиз я остави как си е.Просто спеше на леглото и гледаше да си остане така,както я остави Кати.
Дните се превърнаха в седмици,а седмиците в месеци.Кий едвам се появяваше на участия в някое предаване.Когато имаха концерт отиваше пееше и веднага се прибираше.Членовете се бяха отказали вече.
Бавно Диди започваше да съжалява,за стореното.Един ден по обяд тя отиди в апартамента на SHINee.Застана пред вратата и вдиша дълбоко въздух и почука.Оню отвори и се намръщи.
- За какво си дошла? – попита той строго
- Искам да поговорим.Може ли да вляза? –попита тя тихо и сведе глава
- Заповядай – гледаше я строго
- Хъонг тя какво прави тук? – попита Джонгхюн и се намръщи
- Искам да говоря с Кий и да му се извиня – каза тя тъжно
- Хаха сети се..... – бутна я нарочно Минхо и отиде в стаята си
- Досега не намирах смелост –отвърна тя и сведе глава
- Така ли,а намери смелост да ме целунеш?-каза Кий сериозно и застана пред нея
- Кий наистина съжалявам.Моля да ми простиш.Просто изревнувах тогава,че си нейно гадже – каза тя и очите й се навлажниха
- Ами вече не съм.Надявам си да си доволна- отвърна той и отидо до кухнята
Джонгхюн прибра ножове и всичко остро.Дивата го погледна злобно и извърна глава.Изведнъж се почука на вратата.Динно отиди да отвори и Кий си грабна един остър нож.Диди го видя и се уплаши.Тя отиде донегои сеопита да го измъкне.
- Дай ми ножа!Джонгхюн ела веднага- извика тя
След няколко секунди Блинги дойде и се стресна.
- Кий остави ножа! – каза той спокойно
- Досега ме пазихте,но вече свърши –казатой сериозно и проближи ножа към ръката си
- Кий.....Кати ще бъде тук след 2 дена- извика му Блинги и го погледна тъжно
Дивата се стъписа и леко наведеглава.Джонгхюн бавно се приближи и Кий се отдръпна.
- Не сеприближавай – казатой сериозно
- Но.....остави ножа....тя ще бъде тук...ще поговиртеи ще се оправите – каза му той
- Не и след 5 месеца.... – заплака той и приближи ножа до кожата си.Дръпна го надолу и кръвта му потече
- Киййййй! – извика Динно,скочи и му взе ножа от ръката,а Диди взе еднакърпа и я сложи върху порязаното
Дивата гледаше тъпо и незнаеше какво става.Останалите след няколко секунди вече бяха до него.
- Какво стана? – попита притеснено Оню и хвана ръката му.
Дивата го погледна тъжно и сведе глава.Диди върза кърпата около ръката му и придържаше раната му.
- Голяма си идиот- каза му лидера и Минхо и Темин гледаха като то ку що разбрали,че ще имат дете
- Хъонг....аз... – каза той едвам едвам и го погледна
- Оню извиках лекар – каза Динно сериозно
- Май е по добре да го заведете в болница –обади се Диди
- Мисля че Диди е права – каза сериозно Фламинг Харисма,като се доближи до Кий.
Кий погледна към ръката си и видя собствената си кръв как се стича.Единственото което чуваше в момента бе сърцето му.Той погледна тъжно към Оню,после към Минхо и изведнъж погледна му се размаза и припадна.
- Кий! – извика Онюи започна да ратърсва тялото му
- Хъонг!- извикаха Минхо и Темин
Джонгхюн се обади на Бърза помощ.
Кати гледаше да прекарва повече време вучене,отколкотовмислене за Кий.Първия месец бенай труден за нея,но после ставаше по поносимо.Тя си остана фенка на SHINee и следешеновините около тях.Като видеше Кий се сещаше за хубвато спомени,които са имали.Италианския професор забеляза нейната упоритост да стане най добрата.Така и стана.След 3 месечен интензивен курс,след това всяка компания предлагаше услугите към нея.Tя реши да се върне,искаше да зърне Кий поне за малко.Кати разпострани новината че след 2 дена ще се връща,но решиче е така подобре.Вече беше вечер когато стигна тя до Сеул.Тъкмо вървеше и когато изведнъж чу за инцидента за Кий по телевизията.Тя силно се разтрвожи и забърза крачката.
В това време Кий се беше събудил.Той се огледа и се изправи.
- Хей спокойно –каза му Динно и го бутна да легне
- Как си? – попита го лидера
Кий извъртя очи и гледаше тъпо.Мениджъра бе изсмислил нещо за пред хората.
- Искам вода – каза той сериозно
- Ей сега ще ти донеса- каза Блинги и по най бързия начин отиди до банята

150Съседи - Page 6 Empty Re: Съседи Чет Яну 13, 2011 2:38 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

оле Кати не трябваше да заминава Съседи - Page 6 515322

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите