Съседи - Page 7 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 7 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 7 Vote_lcap15%Съседи - Page 7 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 7 Vote_lcap56%Съседи - Page 7 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 7 Vote_lcap3%Съседи - Page 7 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 7 Vote_lcap13%Съседи - Page 7 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 7 Vote_lcap13%Съседи - Page 7 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 7 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 7 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 7 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 7 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 7 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 7 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 7 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 7 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 7 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 7 Vote_lcap100%Съседи - Page 7 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 7 Vote_lcap0%Съседи - Page 7 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 7 от 10]

1Съседи - Page 7 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


151Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Чет Яну 13, 2011 5:25 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много добра глава и определено драматизма е супер Съседи - Page 7 162205

152Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Чет Яну 13, 2011 6:09 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

39 глава 2 част




- Оню кажи на мениджъра че искам да изляза от тая болница веднага – повиши тон той
- Още не си се оправил.Загуби много кръв – каза му сериозно лидера
- Загубих Кати....достатъчно ми е – погледна го с ония поглед
- Престани!Не чули че тя идва след 2 дена – развика му се Дубу
- Е,и?!Като вече не сме заедно има ли смисъл- натъжи се той
- Има да.Ще го преживееш,ще си намериш някое друго момиче.Животът е пред теб – убеждаваше го Оню
- Ето ти водата – каза му строго Джонгхюн
Дивата отпи и подаде чашата обратно на Динно.Той започна да превърта каналите и попадна на един музикален.
* Новата песен на MBLAQ
https://www.youtube.com/watch?v=3UggIMs8pdE
Очите му се навлажниха и сълзите му се стекоха.Оню се опита да му вземе дистанционното,но Дивата веднага си дръпна ръката.След като свърши песента Кий затвори очи и образа й се появивума му.Изведнъж в стаята влетя Кати.
- Кий! – извика тя
- Кати! – извика двамата,а Дивата си мислеше че сънува
Тя се приближи и го погали.Той бавно отвори очи и сълзите му се стекоха отново.
- Простак...какво си мислиш,че правиш?Знаеш ли как се разтрвожих – започна да му вика тя
- Нуна ти кога дойде? –попита ялидера тихо
- Преди малко.Тцтцт толкова ли не можахте да го опазите.Нещастник,идиот... – викаше тя идипапе очестено
- За какво си дошла? –попита я той строго
- Кий защо се държиш така?- попита го Блинги
- Ако си дошла само да ме видиш как сам,по добре си върви – каза той и извърна глава
- Хубаво.Аз тръгвам – каза тя и излезе
- Голям си идиот- каза му Динно и тръгна след нея
- Как можа?Можехте да се оправите? – поклати глава лидера
Джонгхюн я догони и хвана ръката й.
- Какво?-каза тя като се обърна
- Той не го мисли,тъгуваше за теб през всичките тези месеци – опита се да го защити
- Сигурно...трябва да тръгвам Джонгхюн – каза тя сериозно
- Къде отиваш?Ще останеш ли в Сеул?-попита я той
- Да.....връщам се в Cube enter-отвърна му тя и си дигна едната вежда
- Супер....Кати ела ни на гости довечера –покани я той
- Няма да мога.Имам куп работа-каза тя сериозно
- Кати,моля те.Заради Кий....моля те ела-помоли се той и я погледна със известния си поглед на кученце
- Добре печелиш...айшш тоз твоя поглед- каза тя и се усмихна
- Хехех така нали съм си хубав..никой не може да ми устои – почеса се по главата Динно
- Хахахах хайде аз тръгвам –каза тя и се обърна
Джонгхюн по бърза да се върне при Кий.
- Какво стана?-попита лидера притиснен
- Ами довечера ще дойде вкъщи – каза весело той
- Супер.Чу ли Кий? – зарадва се Дубу
Но Дивата не отговори,той беше си затворил очи.И макар голяма част от него се радваше,че видя Кати,друга също толкова голяма го болеше..
След около половин час Диди дойде.
- Здравейте –каза тя тихо
- Ти какво правиш тука? –попита ядосано Оню
- Дойдох да видя как е той – отвърна му тя
- Хъонг тя ми помогна,когато Кий се поряза –каза Джонхюн и се приближи към нея
- Все още те ненавиждам-казай строго той и излезе от стаята
Диди сведе глава и се натъжи.Динно отиди до нея и я прегърна.
- Спокойно.Аз вече ти простих-каза й той тихо
- Аз...много съжалявам.Тогава мислех само за себеси-разплака се тя
Джонгхюн се отдръпна и избърса сълзите й.Тя стоеше и гогледаше.Той изведнъж се почувства привлечен от нейните очи и погледна устните й.Диди усети какво ще последва и се отдръпна.
- Аз трябва да тръгвам- каза тя сериознои въздиша
- Като е тук.Може да отидеш да поговриш с нея –каза й той и я хвана за рамото
Диди сведе глава и излезе.Динно седно до Кий и го погледна.
В това време Кати отиде в Cube enter. И всички я посрещнаха с голямо парти.
- Ооооо... –каза само тя и се изненада на многото хора,на украсата,абе на всичко.Сякаш някоя важна клечка влиза.
- Добре дошла! – извикаха всички и започнаха да ръкопляскат.
Кати гледаше и не вярваше.
- Е кажи нещо де – усмихна се Джейсън
- Ахммм....Много ви благодаря...аз нямам думи .....Страхотни сте... – каза тя и се усмихна
Вички започнаха да викат и всеки наливаше на другия алкохол.B2ST и 4minute я поздравиха и тя получи подаръци.
- Но нетрябваше.Наистина...... – не можеше да гиприеме
- Я стига.......ко ми са праиш.изчезна преди 5 месеца....без да се обадиш – скара се Doo Joon и я погледна строго
- Да прав е – обадиха се и другите
- Добре добре – каза тя и нямаше търпение да го отвори.Всички се забавляваха включително и Кати.Изведнъж Junhyung я дръпна настрана и я погледна сериозно.
- Ти отиди ли да видиш Кий? –попита я той
- Да видях го- каза тя и извъртя очи
- И? – подкани я той
- Нищо...какво?- изпуфтя тя

153Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Чет Яну 13, 2011 8:16 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ТЪжна съъъъъм Съседи - Page 7 835962 не искам Кий и Кати да се съберъъът

154Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 1:20 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40 глава 1 част





- Ебе момиче...туй момче та обича.... – скара й се той
- Да отива при оная шаврантия – махна с ръка тя
- Офффф Кати,не ме ядосвай.... – погледна я решително
- Що? – изненада се тя
Той я дръпна за ръката и изведе на вън.
- Я,Junhyung-shi пусни ме.....- викаше тя
- Докато не се осъзнаеш няма да те пусна – стросна се той
В това време Диди се запъти към апартамента на Вики.След 30 минути тя пристигна и се качи по стълбите.Застана пред вратата пое си дълбоко въздух и почука.
- Идвам – чу се отвътре.
Лизотвори и я видя.Намръщи се и тъкмо да я затвори напълно,Диди я подпря с крак.
- Може ли да поговорим ?- попита тя тихо
- Не- отвърна й рязко Лиз
- Скъпа кой е?-попита Минхо и сеприближи
- Никой скъпи – отвърна тя и му се усмихна
- Моля те.Изслушай ме – помоли се тя
- Ооо ти ли си... – намръщи се Фламинг Харисма
- Моля те Лиз.... –падна й на колене
- Моля те стани....- стана й неудобно и я повдигна
- При условие че ме изслушаш – каза й тя сеериозно
- Добре-изпуфтя тя и Диди се изправи и влезе
- Много е хубаво тук.Ти ли си декорирала жилището?-попита я тя и с възхищение оглеждаше апартамента
- Дам.Е съобразих се с желанието и на Вики.Искаш ли нещо за пиене? – попита я тя любезно
- Не благодаря.Съжалявам че те притесних.Ще давам направо,няма да ти губя времето......Аз извинявайза оная вечер...не беше честно от моя страна...Виновна съм и не мога да се оправдая,единственото което мога да направя е да те помоля за прошка-извини се тя и отново падна наколене
- Ама това вземе да ти стане навик – леко се засмя тя
- Ако ми стане ще ми простиш ли? – попита я тя и очите й се навлажниха
Минхо подшушна нещо на ухото на Лиз и се усмихна.
- Прощавам ти,тоест аз бях ти простила отдавна.Имаш да благодариш на Минхо-каза тя и скръсти сериозно.ФЛаминг Харисма яцелуна по бузата и се усмихна.
- Благодаря ти Минхоина теб Лиз – каза тя и се поклони.Тя тръгна да излиза и Минхо побутна Лиз
- Довечеря ще се събираме ако искаш ела – каза тя тихо
Диди се обърна и леко се усмихна.
- Не бих могла,не всички са ми простили-каза тя и сведе глава
- Тъкмо всички ще се съберем.Чух че и Кати ще бъде там – повдигна едната си вежда Лиз
Диди погледна встрани и кимна.Лиз и Минхо се усмихнахаи Диди излезе.
- Аааахх колко си ми чаровна като си ядосана – каза й той и я награби,като лъв на елен
- Кой го казва?.....Скъпи сетих се нещо... – повдигна си тя едната вежда
- Какво мила? –усмихна се той
- Ами леглото нещо се е преместило.Ще ми помогнеш ли да го върнем на първоначалното му място-усмихна се дяволо и го задърпа
- Що ли ме питаш?-усмихна се той и се остави да бъде влачен.
В това време изписаха Кий.Мениджъра оправяше документите,а момчетата излизаха от задния изход.Дивата вървеше безжизнено с наведе глава надолу.
- Хъонг радвай се днеска Кати ще дойде... – усмихна му се Темин
- Млъкни.... – перна го Джонгхюн по врата
- То ако не е Кий,ще е Джонгхюн хъонг.Не е честно – подсмърчаше младока
Лидера в това време говореше с Кати.
- Кати нали ще дойдеш довечера? –попита я той

155Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 10:30 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Скоро фика ще е към своя край Съседи - Page 7 85241

156Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 10:42 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Съседи - Page 7 27476

157Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 4:12 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ама ...как така...ама...защо ще свършва не съм съгласна...не искам да свършваааа Съседи - Page 7 835962

158Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 4:31 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40 глава 2 част




- Ами....* чу се някакъв звук * .......да ще дойда – подсмърчаше тя
- Супер – зарадва се той
- Трябва да затварям.До скоро – каза тя тъжно и затвори
Дубу изтича и се качи вколата.
- Кати ще идва довечера със сигурност- каза Онюи се усмихна
- Абе хъонг чух че си намерила много хубаво гадже във Франция – извъртя очи Динно
- Ооо тей ли? – очуди се лидера
- Какво нуна и накякав който носи смешна шапка..... – започна да си мърмори младока под носа
- Да....много разбирал мода и бил много красив,а и богат.Пък майка му била....- започна да разправя той
- Престани!Не искам да слушам за нея! – развика се Кий
- Що бе Кий?Нали се разделихте,не я обичаш,не би трябвало да ти пука за нея – изненада се Блинги
- Обичам я за твое сведение – не се усети Дивата
- Така ли?Ами покажи това чувство....на НЕЯ!Глупак си! – ядоса се Джонгхюн
- Аз..... – сведе глава той
- Какво ти?- включи се Оню
- Виж...ти я обичаш и тя те обича.Защо ги усложнявате,това да не ти е някоя драма аааааа –леееше му акъл с фунийка в главния мозък
- Да да....стига си викал заболя ме главата – махна с ръка Дивата и направи кисела физиономия
Динно стисна със зъби и тропна с крак.Мениджъра се качи и ги погледна.
- Така.....вече ми писна.Знаете ли с колко хора трябваше да се занимавам.Ама никои от вас не му пука нали.Незнам ко щяхте да праите без мен – ядоса се той и запали колата
- Хъонг ти си нашия ангел спасител –обади се Оню
- Млъкни иначе няма дати купя пиле- ядоса се още повече и блъсна по волана
- Ама дори и да не ми купиш...има кой да ми купи – застана гордо като някакъв пуяк
- Ко са праиш?Може да бъдеш във същото състояние каквото е Кий сега.Бъди благодарен и млъкни – спря колата и го погледна
Дубу само кимна и сведе глава.След като ги остави менуджъра рязко тръгнаи остави следи по асфалта.
- Защо трябваше да го ядосваш бе?-погледна ядосано Джонгхюн
- Оффффф отивам да видяжена си – врътна си гъза лидера
Дивата бавно вървеше към вкъщи.Като стигнаха апартамента той погледна нагоре.Минаха през главата му всички спомени:как тя слиза по стълбите и си пеее Noona noemu yeppo,как си бе навехнала крака първия ден,как.....
- Кий хайде да влизаме – каза му Динно,като отвори вратата
Кий го последва иси събу обувките.
- Кий виж изчистихме кухнята – показа му Блинги
- Браво –отвърнаКий и тръгнакъм стаята си
- Даже измих и чинийте – извика отново
- Супер – каза му с полу отворена уста и едва си държешеочите отворени
- Даже наготвих – застана пред него Джонгхюн и му се усмихна
- Какво искаш?Да ти дам награда ли? – попита го сериозно и го заобиколи
- Кати идва насам-каза сериозно той и очакваше да му привлече вниманието,но не даде никакъв резултат
Дивата отиде в стаята си и се заключи.Джонгхюн сведе глава и седна.Незнаеше по какъв начин да го накара да бъде с Кати.Времето летеше неусетно навън се стъмни.Хората по улиците вървяха и си разказваха интересни случки от ежедневието им,единствено Кати бе седнала на една пейка и беше замислена.Junhyung и наляваше цял следобед мозък,нотя се чувстваше несигурна в чувствата му и все пак не бе забравила преди 5 месеци за съдбоносната вечер.Кати погледна към часовника си и се изправи.Тя тръгна към апартамента на SHINee.
В това време Лиз и Минхо подготвяха масата.
- Хей...аз ще отида да взема Вики –каза лидера,докато минаваше през кухнята
- Добре хъонг-отвърна Фламинг Харисма
Следоколо20 минутисепозвъня на вратата.Минхо отвори и се усмихна.
- Здравей нуна –каза той
- Здравей Минхо-каза сериозно тя
- Влизай-покани я той
Тя влезе и седна на масата.Фламинг Харисма веднага отиди да доведе Кий.
- Здравей Кати – приветства я Лиз
- Здравей Лиз – отвърна йтя и гледаше тъпо в една точка
- Значи най накрая ще се сдобрите-усмихна се тя
- Все още незнам – повдигна рамене тя
- Стига де.Знам че като ги видя,те заболя,но тя го напи и после се възползва от ситуацията – обясни й Лиз
- Да,тя това направи....амизнам ли след време пак ако се появи някоя като Диди иакосе скараме.Винаги ще ме е страх да не се повтори – навлажниха й се очите
- Кати...вие се обичате – натъжи се Лиз
- Немисля че може пак да сме заедно.Единственото което можем да бъдем,това е да сме приятели –каза тя и сълзите й се стичаха по лицето
В стаята на Кий Минхо се опитваше да го измъкне,но безупсешно.
- Кати е тук....- каза му той сериозно
- Хубаво.Аз искам да си остана тук – погледна го злобно и седна на леглото си
Фламинг Харисма сеядоса и го взе на ръце.
- Пусни ме веднага – викна Дивата
- Ами като не искаш да идваш,така става – каза му спокойно и се усмихна
Те влязоха в кухнята и Кати замръзна.Кий я погледна,а Минхо го избута напред.
- Здравей – каза той
- Здравей – каза тя иизвърна глава.
Докато сегледахаМИнхоотиди даотвори.
- Аххх точно сега ли намери – каза той и извъртя очи
- Моментът е неподходящт – каза Диди
- Кой е? – попита Кати иотиде давиди
- Оххх незнаеш че гаджето ти ще бъде тук – каза тя и се намръщи
- Виж Кати.....аз...съжалявам – каза тя и влезе
Тримата стояха в кухнята.
- Така аз си тръгвам,не искам да ви преча – каза Кати и тръгнадаизлиза
- Къде мислиш че отиваш?Пак ли бягаш? –попита я Дивата
- Виж Кати.... – започнаДиди
- Спести си усилията.Каквоискаш да ти простя ли?.........Хубаво.Сега се тръгвам –каза тя ядосано
- Нуна къде отиваш? – попита я Минхо като застана пред нея
- Връщам се обратно в Франция – изпуфтя тя
- Да отивай си при гаджето- развика се Дивата
- Какво гадже?Ти бе този който се целуваше с друга- викнаму тя и й идваше да счупи нещо
- Бях пиян и незнаех какво правя –ядоса се Кий
- И с това всеки път ще се оправдаваш – застана като освирипяла свекърва
- Кати.... – каза Джонгхюн
- Ето го.....хвани негоза гадже – ядосваше се Кий
- Кий какво ти става? – погледна го очудено Динно
- Що не?Поне няма да целува други момичета – усмихна се тя на Блинги
Диди започна да се ядосва като видя,че той може да бъде нейно гадже.Не защото ревнуваше,а беше започнала да го харесва.Диди погледна Джонгхюн и си тръгна.Той погледна в нейна посока и я последва.На вратата той я спря.
- Къде отиваш? – попита я той
- Нали си сега нейно гадже,отивай при нея – ядоса се Диди и си махна ръката
- Какво? – изненада се той
- Пусни ме – каза тя сърдито и се опита да се отскубне
- Да не би да ме харесваш? – попита я той и се усмихна

159Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 4:57 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Моля ти се нека не сваршва още толкова е изтересно Съседи - Page 7 72137 и за главата както винаги повече от супер Съседи - Page 7 162205

160Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 6:27 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

добре,не се притеснявайте ще има и още глави Съседи - Page 7 162205

161Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 7:50 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

оххх олекна ми Съседи - Page 7 25032 Съседи - Page 7 72137

162Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пет Яну 14, 2011 11:08 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хайде на следващата глава.Офф много ме мързи Съседи - Page 7 173593

41 глава 1 част




- Ам....аз....разбира се че не....не съм толкова глупава – каза тя ядосано
- Добре – отвърна той и я пусна
- Надявам се двамата да сеоправят –каза тя и отвори вратата.
Той я дръпна и я прегърна.Диди се отпуснав прегръдката му си зарови главата в гърдите му.Джонгхюннаправо се напи от нейнияаромат и колкото повече стояха така толкова повече му харесваше и не искаше да я пуска.Диди се отдръпна исе изчерви.Динно се усмихна и прокара ръката си през косата й.
- Аз ще тръгвам – каза тя сериозно
- Остани –каза той нежно
- Но...ти.... –потрепери тя
- Ако искаш да отидем някъде? –предложи й той
- Няма ли да бъдеш с гаджето си? – попита го тя тихо
- Какво?Гадже ли? –шокира се той
- Ами да ти и Кати... – каза тя едвам едвам
- Хахахах Диди не сме гаджета.Хайде да излезем –каза й той исезасмя
- Не сте ли? – очуди се тя
Той хвана ръката й и излязоха навън.В този момент Кати гледаше Кий итой нея.
- Ама вие двамата ко сте се заинитили – ядоса се Минхо
- Кой?Аз ли?Никога – каза Кати и поклати глава
- Че пък аз ли...боже- отвърна той и си врътна гъза към стаята си
- Виж го ти него...като не ти харесва се изнасяш – ядоса се тя и тропна с крак
- Ами да учасе от теб- усмихна се Дивата и се обърна
- Така ли?Тогава и аз да отида да целувам момчета наляво надясно.Все пак и аз да науча нещо от теб.Ооо нопърво трябва да се напия като мастия – изсъска тя и тръгна да се прибира
Кий изтича след и я хваназа ръката.Тя се обърна и го погледназлобно
- Никого няма да целуваш – каза той
- Така ли?И какво ще ме спреш ли?! –отвърна му тя
Той се наведе и я целуна,но тя започна да го удря по гърдите и искаше да се махне от нея.
- Ти полудя ли? – дишаше очестено тя
- Хареса ли ти? –усмихна се той
- Айшшш отивам да си намеря,някой друг за целуване – сопна му се тя и излезе
Той стана сериозен и седеше на едно място като статуя.
- Абе хъонг няма ли да я последваш?!Личи си че те харесва още – леко се усмихна той
- Мислиш ли? – попита той тихо
- Разбира се.Сигурен съм.Отивай след нея- усмихнасечаровно и гопотупа по рамото
В това време Джонгхюн и Диди седнаха на една пейка.
- Колко е хубаво тук-каза тя,катозатвори очи и вятъра развяваше косите
Динно я наблюдаваше и очитему блестяха.
- Хей за какво си се засмислил? –попита го тя и прекъсна мислите му
- Аа.мхм....ами такова аз – започна той и сложи ръка пред устата си
- Какво ти има?Добре ли си? –сложи ръката си върху рамото му
Блинги я погледна и за миг му спря дъха.
- Ам добре съм – каза тойи извърна глава
- Да не направих нещо грешно-каза тя едвам едвам
- Ооо не,няма такова нещо –извика той и тя се стресна
Той бавно се приближи към нея и я гледаше втренчено.
- Амазащо ме гледаш така?Очите ми ме заболяха- каза тя и мигаше на парцали
Както стояха така носовете им допряни Джонгхюн затвори очи и нежнодопря устни до нейните.Тя потрепери и извднъж му заби един шамар.
- Абе ти идиот ли си? – развика му се тя
- Ама не ти ли хареса? –мигаше на парцали
- Напротив,ама да не се намираме в детската градина – викна му,впи устни страстно устни в неговите и прокара ръката си по врата му.
Кати беше бясна на Кий.Тя тръгна към Cube enter.Дивата бе тръгнал след нея.Тъкмо стигна сградата,когато някой я дръпна за ръката и я прегърна.Тя сешокира и се отдръпна.
- Тииии....какво прави? – незнаеше какво да каже
- Ела – каза й той и задърпа
- Къде ме водиш? –попита тя леко уплашено
- Ще видиш – отвърна й той и се усмихна
Не след дълго влязоха в една сграда и се качиха на покрива.
- Защо ме водиш тук?- попита тя и се огледа
Беше се стъмнило и звездите светеха ярко.
- Харесва ли ти? – попита я той като гледаше нагоре към небето
- Ами....спокойно е – отвърна тя и се смути
Той се усмихна и леко затвори очи.Тя го погледна и изражението й се промени.
“Кий.....колко ми липсваш”-помисли си тя
- Липсваш ми – каза той тихо
“Но той...как разбра..аз какво си мисля”- мислеше тя и се намръщи.Той отвори очи и я погледна.
- Аз не ти ли липсвам? – попита я той и се усмихна
- Нееее...ти луд ли си?- погледна го сериозно
Дивата рязко се наведе и впи устни,отначало Кати се дърпаше,но Кий беше настоятелен.След няколко секунди тя се отпусна и отговаряше на целувките му.След като се дръпнаха един от друг Кати се изчерви и сведе глава.
- Значи не ти липсвам?! – гледаше я очудено той
- Напротив липсваш ми много – отвърна тя тихо
Той леко я повдигна и я завъртя.Очите му блестяха и най накрая бе щастлив.Най накрая мъките му свършиха.Дивата я пусна и я погледна.Прегърна я и я стисна колкото сила има.
- Аучччч Кийййй – извика тя и започна да охка.Кий я пусна и се почеса по главата
- Съжалявам – отвърна той и леко се усмихна

163Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Съб Яну 15, 2011 3:33 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

41 глава 2 част




Тъкмо да му се скара и да го удари,когато корема й изкъркори.
- Ооо някое е гладен – повдигна едната си вежда той
- Не,не съм.Недей да сменяш темата.Замалко щеше да ме счупиш бе – развика му се тя и го сочеше с пръст
- Не е културно така да сочиш с пръст – каза той тихо
- Ти ли щеми казваш? – побесня тя
- Хайде сега да не се караме – каза той спокойно
- Кой се кара? – погледна го тя злобно и Кий си помисли че ще го удари
- Добре.Аз тръгвам – каза той сърдито и тръгна
Тя му хвана ръката и той се спря.
- Сори – каза тя и леко се усмихна
- Хайде да хапнем – предложи той
- Не искам –каза тя ядосано
- Защо?Гладна си..... –изненада се и я погледна сериозно
Тя го погледна и му се усмихна.В следващия момент бе впила устни в неговите.
В това време Оню и Вики се прибраха и бяха купили пилешко.
- Сори че закъсняхме.Ама ме налетя пилешки глад – каза лидера и се усмихна
- Браво на теб – каза Минхо тъжно
- Какво е станало?Къде са останалите? – заогледа се той
- Ами Джонгхюн и Диди излязоха нанякъде.Кий последва Кати.А аз....и Лиз се скарахме – навлажниха му се очите
- Защо се скарахте? –попита го Дубу
- Ами заради Оню,после тя почна за моята работа и че се виждаме много малко време и трето иска да я призная публично за моя приятелка – заобясни му Минхо
- Хахах Минхо,виж ме с Оню,досега не съм го молила такованещо.Разбирам яи аз се виждам малко с Оню,но гледам малкото времекоето имаме да го прекараме пълноценно.Ако не може така,значи трябва да се разделите – ядоса се Вики
- Скъпа успокой се – прегърна я лидера
- Ами скъпи и аз искам ама няма.- каза му тя тъжно
- Разбирам те скъпа – погали я по косата той
Фламинг Харисма се изправи и отиди в стаята си.На горния етаж Лиз бе много ядосана.
“Как може?Казва ми че ще се виждаме 1 път в месеца?!WTF?” – мислеше си тя и блъскаше по масата.
В това време джонгхюн и Диди се разхождаха в парка.Динно беше си сложил ръцете на гърба и нервно’ ги преплиташе.Ръцете на Диди бяха отпуснати,но ако се вгледа в тях човек ще види че те треперят.
- Аз...- каза паникъосано той игледаше на посоки
- Аз..... – погледна го тя плахо
Двамата избухнаха в смях.
- Ти кажи първи – усмихна се тя
- Път на дамите –усмихна се той и сведе глава
- Ами ....мисля че трябва да се прибирам –каза тя смутено
- Защо? –скара й се той,при което тя се стресна - Извинявай- каза тъжно той
- Джонгхюн утре искаш ли да излезем?-попита готясрамежливо и се изчерви
- Ооо да,да да – запоскача той и се радваше на малко дете,което скоро ще си получи желаната играчка и изведнъж се спря
- Какво има?-попита го тя като видя сериозното му изражение
- Искаш ли да отидем да хапнем сега? – попита я той и очите му блестяха
- Ами...утре съм на работа....- започна да се оправдава,но беше късно,Блинги вече й бе хванал ръката и бе тръгнал към бизкия ресторант
На няколкокилометра северозападно Кати и Кий вечеряха в едно малко заведение за хранене.За тяхно щастие никой нямаше,само те двамата бяха единствените клиенти.След катоприключиха с вечерята те тръгнаха към вкъщи хванати за ръце.На няколкометра от тях в единхраст се криеше един папарак.Той се усмихнадяволитои започна да ги снима.
- Гореща новина,гореща новина. – викаше си той и започна да ги преследва
Кати и Кий се любуваха един на друг и се гледаха влюбено.
- Обичам те Кий – каза му тя и се усмихна
Той я целуна по бузата и я прегърна.Отстрани папарака неотлъчно ги следваше.На няколкопъти се спъваше и падаше.В повечето случай падаше или върху някое кучешко изпражнение,остатъци от храна или някоя напитка,абе общо взетослед като се изправи на някакво плашило излгеждаше.Те влязоха в сградата където бе апартамента на SHINee.
- Охоооо тук става напечено.- усмихна се той и потърка ръце.След няма и минута той изчезна
Двамата се качиха и влязоха в апартамента.
- Хей ко става? –усмихна се Кий на останалите
- Ооо Кий ти сезавърна.....ооо Кати.... – каза Оню и се изненада
- Катииии –извика Вики и я прегърнасилно
- Абе цуцка ще ме удушиш така – усмихна се Кати
- Оттук нататък ти позволявам да ми викаш цуцка – усмихна се Вики и я прегърна отново
- Пфуууу най накрая.Жива да не бях – извъртя очи тя и се усмихна
- Къде е Минхо? –попита Дивата и се огледа
- Ами той и Лиз се скараха – каза Дубу и сведе глава
- Защо? – изненада се Умма Кий
- Лиз искала да се виждат повече,искала той да я признае за своя приятелка публично – обясни му той
- И аз искам ама няма- намръщи се Вики
- Офффф то и аз искам,ама какво да направя.Не съм заридала –намуси се Кати
- Какво?Искаш да бъдеш моя приятелка официално пред цяла Корея?! – очуди се Дивата
- Как пред цяла Корея...тцтцтцтц Кий нищо незнаеш.Пред цял свят,вие имате много фенове по света –обясни му тя
- Верно е – потвърди Вики
Дивата се изправи и отиди при нея.Леко се наведе и я целуна по челото.
- Щом го искаш,ще го направя – каза той сериозно

164Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Съб Яну 15, 2011 3:49 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

И аз искам някой от тях ама няма Съседи - Page 7 124908 ко ши стане с папаракаааааааааа?????

165Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Съб Яну 15, 2011 10:34 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

тцтцттц никой ли не го чете ааааааааа

42 глава




- Какво?Кийййй...мениджъра ще ти откъсне главата,имам предвид долната –скара му се Оню
- Би било хубаво скъпи,но по добре за всички да си остане в тайна – каза му тя и го погали по лицето
- Дам...зажалост така трябва дабъде –сведе глава Вики
- Хей мила.. –викна й лидера и тръгна след нея
- Мила говоря сериозно – скръсти ръце той
- Кий няма да е правилно така...феновете..мениджъра...ще си навлечем толкова много проблеми.Важното е да съм с теб – каза му тя нежно и го целуна
След като сеотдръпна Дивата въздиша
- Знаеш как да убеждаваш – извъртя той очи
- Там ми е чара скъпи – усмихна му се тя
Двамата се оттеглиха в стаята на Кий.
Вики влезе в апартамента си и тръшна вратата.На вратаа се почука.Тя отвори и го погледна злобно.
- Милааа – каза той тъжно и я прегърна
Вики въздиша и сълзите й се стекоха по лицето.
- Ооо....омооо...Вики – отдръпна се той от нея,като чу че плаче
- Добре съм – каза тя и си избърса сълзите
Той я погали по лицето и я целуна нежно.
- Обичам те – каза й той като се отдръпна
- И аз те обичам – отвърна му тя
В това време папарака отиди печатницата и даде на репортера снимките.Той веднага се зае с написването настатията и след няколко часа пуснаха вестника за отпечатване.
На сутринта всички бързаха за работа.Повечето млади хора бяха застанали пред всяка бутка,магазин,мол да четат статията.
“Кий от SHINee се среща с обикновенно момиче” –бе заглавието на статията
Всички бяха шокирани,но феновете бяха разстроени.
- Оппа...как можеее?Разбии ми сърцето – викаше една негова фенка и плачеше
В това време в апартамента на SHINee Кий и Кати спяха дълбоко.Изведнъж телефона на Кий започна да звънни.Дивата се намръщи и се обърна на другата страна.Но телефона не спирашеда звънни.Кий с нежелание стана,бръкна в джоба надънките си и го изкара.
- Ало – каза той сънено
- Ей глупак такъв.Какво си направил?Направо съм бесен,бързо идвай в SM – развика му се мениджъра
- Хъонг ти ли си? – търкаше си очите той
- Да аз съм.Домъкни си задника тука,да не го направя аз.Лошо ти се пише – викаше му мъжа
- Да идвам –отвърна му спокойно и затвори
- Какво има скъпи? – събуди се Кати
- Ами мениджъра ме вика.Ти заспивай любов моя – отвърна й той и я целуна по челото
- Не се бави много –усмихна му се тя
Той се усмихна и започна да се оглежда
- Оффф къде ми са гащите? –неможеше да си ги намери
- Мисля че са при мен – усмихна му се дяволито тя
- Скъпа дай ми ги – изчерви се той
- Мммм знаеш ли колко хубаво да те гледам така....гол – изправи се леко тя
- Майчицееее – усети се той и веднага сепокри с нещо
- Хахаха скъпи,от кого те е срам,снощи не беше такъв – превиваше се от смях тя
- Като си толкова важная ти застани гола пред мен – погледна яядосанотой
- Добре- каза тя сериознои стана
- Майкоооооо- запуши си устата той и за пръв път я видя на светло.Бе толкова красива и какви форми.
- Скъпи ето ти гащите – протегна ръка да му ги дае
- Бл-а-а-го-да-ар-я – заекна той и набързо се обу.Тя се приближи и тъкмо да го целуне когато телефона й звънна.Кати се намръщи и го взе от масата
- Ало – каза тя
- Ало,Кати.Аз съм Junhyung.Бързо ела в фирмата – притеснено й каза той
- Ааа здравей Junhyung.Но защо? – отвърна му тя сериозно
- Не си ли прочела днешния вестник? – попита я той
- Мммм нееее – зачуди се тя
В този момент влезе Минхо и дишаше очестено
- Нуна виж-подаде й вестника той
Тя го взе и прочете.Очите й се разшираха и сълзите й се стекоха.
- Какво става? – попита Кий и взе вестника от ръката й
- Идвам – отвърна Кати и затвори
Дивата докато прочете статията Кати по най бързия начин се изстреля.
- Ооо не.... – шокира се Кий и започна да се облича.
- Кий защо не внимаваш? – развика се Оню,като влезе в стаята му заедно с Джонгхюн и Темин
- Офффф знам.Не миго натяквайте.Оттокеее..... – разтревожи се той
На снимката не се виждаше много ясно лицето на Кати.Докато вървеше към сградата на Cube enter. Тя гледаше хората,но никой не я погледна.Отчасти се успокой,но се притесни какво ще се случи с Кий.Тя влезе в сградата и се огледа.След няколко секунди пред нея застана Джейсън.
- Спокойно,никой не знае че си ти – каза й тихо той и я дръпна на една страна
- Хич не внимавах.Много съжалявам – каза тя тихо и сведе глава
- Виж важното е да не разбират че си.По добре не се виждайте за известно време,знам че ще е трудно – обясни й той
- Да прав си.Няма проблем – каза тя тъжно
Мениджъра крачеше към нея ядосано.
- Ти що не внимаваш – изсъска той
- Съжалявам – каза тя и сведе глава
- Хъонг никой няма да е познае – обясни му Джейсън
- Да освен от нашата фирма.Хората вече си шушукат.И започват да подозират – стисна със зъби той
- Ами....ако представя че имам гадже,тогава няма да ме заподозрят – мислеше на глас тя
- Точно така – усмихна се Джейсън и се замисли
Тя го погледна и се усмихна
- Джейсън не би ли искал да си мое гадже? – попита го тя и се изчерви
- Какво?Не,не.Намери някой друг – започна да ръкомаха сръце и с глава
- Ади бе..нищо няма да ти стане.Само докато отмине – побутна го мениджъра
- Добре – въздиша той тежко
- Добре сега ще те прегърна – каза Кати и в следващия момент го прегръща
Всички които минаваха ги гледаха.
- Те ходят – каза тихо мениджъра на минаващите
Служителите започнаха да си шушукат и да ги гледат.
В това време Кий влезе в SM enter и мениджъра го задърпа.
- Хъонг... – викна му Дивата
- Ще ти кажа аз един хъонг.Сега като.... – отвърна му тойи на вторто изречение не му се разбираше нищо
- Хъонг успокой се нищо не разбирам – оплака се той и го погледна тъжно

166Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Съб Яну 15, 2011 11:03 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Супер глава Съседи - Page 7 162205 Нямам търпение за следващата Съседи - Page 7 561186 Дано само Кий да не ревнува от Джейсън Съседи - Page 7 15286

167Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Нед Яну 16, 2011 8:46 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Как ше не ти четем фика, аз ако не уча съм във форума и чета xD.Главата както винаги е супер,само не разбрах едно, когато Минхо влиза в стаята на Кий нали Кати е гола?! :D :D

168Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Нед Яну 16, 2011 12:40 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

да и аз това мн не го разбрах :D

169Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Нед Яну 16, 2011 6:04 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хахахах пропуснала съм сории....бързах да я напиша

170Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Нед Яну 16, 2011 6:35 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

43 глава 1 част




След малко те влязоха в една стая и там беше директора на SM enter.
-Седни Кий –каза му той
Дивата се поклони и смутено седна на един стол.
- Така.Няма да те питам коя и така нататък.Повече няма да се виждаш с нея,поне да беше някоя известна.Дал съм инструкции на мениджъра ти и ще ги следваш без никакви възражения – каза му той серфиознои сплете пръсти
Кий само кимна и го погледна.
- Сега си тръгвай – махна с ръка и започна да преглежда някакви документи
“Мхмх и си мисли че ме уплаши.Хич не ми пука” –мислеше си той и самоуверено вървеше напред.След малко го настигна мениджъра.
- Голям си идиот защо не внимаваш? – каза му тихо той
- Хъонг тъкмо се бяхме сдобрили с нея.Не можете да ми развалите щастието-каза той ядосано и тръгна напред
- То вече е развалено – каза мениджъра тихо и го последва
В това време Кати се вършеше работата и щом се появи Джейсън веднага се преструваше за негова приятелка.Тя го гледаше влюбено и му намигаше.За Джейсън това бе изстезание.Не че не я харесваше,но не искаше да става публично достояние тяхните отношения.
В апартамента на SHINee Минхо и Лиз си говореха.
- Охх скъпи това е ужасно – каза тя тихо и се натъжи
- Знам скъпа.Но това е положението- погали я той по косата
- Малееее......сега да ни следят и нас – започна да сепритеснява Динно
- Възможно е.Добре че Вики ми е съседка – усмихна се Дубу
- Яяя не е чеестно.Ти ще може да я виждаш.Ами аз?-ядоса се Блинги
- Какво ти?Я чакай малко.....имаш приятелка – зачуди се лидера
- Ами...такова аз – постави ръцете си на гърба си и движеше леко единия си крак
- Коя е тя? – намръщи се Минхо
- Диди – отвърна Джонгхюн
- Какво?Ти полудя ли ?Незнам Кий и Кати ако научат – въздиша лидера и извъртя очи
- Е стига де,няма само вие да имате – измърмори си го под носа
- Хъонг и аз си нямам – намеси се Темин и отиди до хладилника
- Ти да мълчиш – ядоса се Динно
- Само после да не ви изненадам че и аз си имам приятелка – каза спокойно младока и си сипа млякоч една чашка
- Какво?Имаш ли си? – изненада се лидера
- Няма да ви кажа.Само от себе си се интересувате – сопна се Темин и отиди в стаята си
- Я гледай го ти него.Откога почна да се прави на толкова важен –зачуди се Блинги
В това време Кий звънеше на Кати.Тя като видя че той й се обажда веднага му затвори.
“Абе що не ми вдига.Да не би да е станало нещо? – помисли си той и започна да й пише съобщение.
“Скъпа къде си?Нещо да не се е случило?Обичам те” – това написа той и прибра телефона си обратно в джоба.
Той много искаше да я види и да поговорят.
В това Кати го прочете и се натъжи.
“Офффф няма да му пиша.......сега аз ще изляза лошата....но по добре да неузнават за нашата връзка” - помисли си тя и си изключи телефона
Дивата чакаше ли чакаше но телефона не звъннеше.Той се ядоса и набра номера.
“Абоната си изключил телефона или е извън покритие” – чу се отсреща
- Мамка му... – ядоса се Кий и влезе вкъщи
- Ко станаКий?Какво ти каза Директора? – попита го Оню
- Какво бил е при Директора?Майкооооо Кий не ти завиждам – каза Минхо и го погледна тъжно
- Оставете това Кати си е изкючила телефона.Хъонг що не се обадиш на Junhyung или на техния лидер и да ги питаш.Моля те – помоли гоКий
- Кий трябва да кротувате двамата за няколко дни.Според мен са я нахокали и сега не иска да те вижда – отвърна му сериозно лидера
- Нееее не говори така –навлажниха му се очите
- Кий.... – започна Темин
- Тъкмо се сдобрихме – избърса една сълзаи подсмърча
Останалите отидоха до него и го прегърнаха.
- Спокойно.Скороще бъдете заедно – каза Джонгхюн
Дивата се отдръпна и бавно с наведена глава отиди в стаята си.
“Незнам кое по лошо това че е нямаше или това че немога да бъда с нея” – мислеше си той и се просна на леглото
В другата стая момчетатат обсъждаха как да оправят нещата.Тъкмо Оню седна когато телефонаму звънна,беше непознат номер.
- Ало – каза той плахо
- Хей Оню-ши.Аз съм...... Doo Joon.Как си? – каза радостно той
- Ооо Doo Joon-ши здравей.Ами добре съм – отвърна тихо лидера
- Обаждам ти се заради статията......- започна той
- Така ли?И какво пото1но?-изненада се Дубу
- Ами Кати ходи с Джейсън........-едвам едвамгоакза
- Какво?Но защо?Как?Кога? – не вярваше
- Ами служителите бяха заподозрели че тя ходи с Кий и за да ги оповоргае,се среща сега с Джейсън наушким – обясни му той
- Аааааааа помислих че... – започна Оню спокойно
- Какво мислиш?Че Кати наистина може да го направи...никога.Тя обича Кий,може и да не го показва,но е така.Сега се е депресирала – скара му се Doo Joon
- Да хъонг прави си,той и Кий е депресиран.Пак се затвори в стаята си-каза тъжно Оню
- Кати иска малко да се пооталажат нещата....но дотогава е решена да не го вижда.Аххх туй момиче не иска да слуша батко си – ядосваше се лидера
- Мдааа......голям инат е – леко се усмихна Дубу
- Виж Оню-ши.Вие скоро нали имате концерт в Таиланд ... – започна той
- Да.И?
- Ами идеятами е и ние да отидем и хем двамата ще се видят.Какво ще кажеш? – отвърна му радостно
- Ооо супер – хареса му идеята
- Добре,но няма да казваш на Кий и аз няма да казвам на Кати.Ооо трябва да затварям че някой идва покъсно пак ще ти се обадя – казаму набързо и затвори
- Хъонг какво стана?Какво ти каза Doo Joon? – попита гоДжонгхюн
- Ами когато отидем в Тайланд няма да сме единствената група – усмихна се той дяволито
- Ааааа ....но все пак хъонг не може да разчитаме дотогава.Сещаш се първите няколко дни когато замина Кати какво стана – напомни му Фламинг Харисма
- Оххх не и отнново.Мислех че аз ще умра.Само детоне стигнахме да го затворим в лудница – въздиша тежко той
- Не ми се мисли какво ще направи сега – хвана се за главата Динно
- Добре,но защо не помолим мениджъра Кати да стане наша гримъорка.Така ще се виждат по често – предложи Темин
- Добре идея,но как да стане? – зачуди се Дубу
И докато момчетата мислеха начин как да ги съберат,Кий си припомняше така наречения от него “черен период” и тъкмо бе изживял най страхотнанощ със своята любима и те сега искат да му откраднат това щастие.Той извади телефона си и набра номера на майка си.
- Кажи синко.Сега прочетох във вестника.Радвам се че си добре – каза майка му мило
- Мамо те ни разделиха.Сега немога да я виждам – оплака й се той
- Охххмиличкия.Недей да тъжиш.Всичко ще се оправи – опита се да го успокой тя
- Мамо.......искам да се прибера – каза той и се разплака
- Миличък и ти ми липсваш,но трябва да се справиш – отвърна му тя
- Добре майко – ядоса се той и затвори
“Никой не ме приема на сериозно.Ще видите вие” –помисли си той и сеизправи.
Взе якето си и излезе от стаята си.
- Хей къде отиваш? – попита го Оню като го видя
- Отивам.....да пребия онзи папарак,дето ни е снимал.Ще го накарам да съжалява – ядоса се той и излезе
- Малеееее – каза смао Темин и лидера и Блинги тръгнаха след Дивата.
“Колко е лесно да ги излъжеш” – помисли си той и хвана първото такси





171Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Нед Яну 16, 2011 6:47 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Радвам се за него, че е успял да хване такси ама де ши ходи с него Съседи - Page 7 935510

172Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пон Яну 17, 2011 9:56 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

43 глава 2 част





- Тоя къде изчезна? – изненада се Динно и заедно с лидера се огледаха
Кий слезе пред входа на летището и се огледа.Плати на шофъора и влезе в едно кафене.Беше се дегизирал и за негово щастие никой не го позна.Той просто седеше и наблюдаваше хората.
“Сигурно имат по големи проблеми от моите” – помисли си той и отпи от кафето си
В това време Минхо,Джонгхюн и Оню седяха в кухнята и зачакаха Кий да се прибере.Минутите ставаха в часове,но той още не се бе прибрал.
- Къде ли е?Ще го пребия като мастия ...- ядоса се Динно
- То това е ясно....първо трябва да го намерим – каза Фламинг Харисма и погледна сериозно
- Трябва да се обадимна Кати – каза лидера и хич не му харесваше тая идея
- Защо?Хъонг трябва да се справим сами...щом 5 месеца се справихме без нея,значи можем и сега – обясни му Блинги,като ръкомахаше като някой регулировчик
- Прав си – каза Минхо и набра номера на Кий
- Ало – каза той ядосано
- Я хъонг къде си? – попита го Минхо
- Дай ми го – каза Блинги и измъкна телефона му от ръцете му
- Я глупак такъв.....май ти се умира – заплаши го Джонгхюн и в следващия момент Оню взе телефона от ръцете му
- Къде си? – попита го той
- Аз съм в Тегу – каза весело Дивата
- Какво?Ама.......ти....айшшш мениджъра направо ще си тегли куршума,но първо ще го тегли на нас – шокира се Дубу и се ядоса
- Спокойно хъонг аз казах вече на мениджъра - отвърна му той спокойно
- Така ли?Ние защо незнаеме?! – повдигната си едната вежда той
- Трябва да затварям.Bye – каза с усмивка той и затвори
- Ало...Кийййй – изкрещя лидера и погледна към дисплея
- Хъонг той какво каза? – попита го Минхо
- Бил в Тегу и мениджъра знаел за това – каза той тихо
- Какво?Тоя мерзавец ще си почива,а ние ще бъхтим като мравки на баир – опита се да бъде остроумен Минхо
- Хаххаха ебати лафа,мравки.....Минхо забавен си – засмя се Джонгхюн
Фламинг Харисма го погледна със своя убийствен поглед и Динно дигна ръце и отиде в стаята си.
В това време Кати се прибра в хотела.Още незнаеше дали ще остава за дълго в Корея или пак ще заминава.Тя се прибра в хотела и отиди на рецепция.
- Добър вечер – каза младия рецепционист
- Добър вечер.Някакви нови съобщения? – попита тя и му се усмихна
- Да имате 1 – отвърна той любезно и го подаде
Тяго взе и го прочете.
“Няма да съм в Сеул няколко дена.Не се тревожи.Кий”
“Какво?Тоя глупак......малееее ей сега ще му намачкам безценната му косица” – ядоса се тя и си включи телефона.На дисплея й се появиха около 5 пропуснати повиквания и всичките бяха от Кий.Кати набра номера му и зачака.
- Ало – каза той
- Яяя.....какво е това?Няма да си в Сеул за няколко дена? –викна му тя
- Успокой се нали не съм умрял....... – каза той спокойно
- Как може да говориш толкова спокойно? – попита го тя
- А ти как избягваш моите обаждания....по същия начин – отвърна й той и по повиши тон
- Аз.....такова..... – започна да заеква
- Ясно – сопна се той и тъкмо да затвори
- Аз излизам с един колега – каза тя набързо
- Какво?Но.......как може – шокира се той
- Ние просто...... – започна тя
- Хаха.....повече не метърси не искам да чувам за теб.Бъдете щастливи – ядоса се той и затвори
- Ало Кий не е това което си мислиш- викна тя но чу свободен сигнал
Тя отново набра номера му,но му беше изключен.
“Така значи вече ме забрави.Ще видиш ти и аз ще те забравя” – помисли си той и легна на едно огромно легло
След няколко минути сепочука на вратата.
- Влез – каза той и се изправи
- Рум сервиз – каза едно младо момиче и остави една масичка пълна с много вкусни неща.Той й остави бакшиш и тя излезе.
В това време Кати се просна на леглото си и се ядосваше.
Кий влезе в Интернет и започна да си търси работа.
“Оффф какво да правя сега тук.....автобиография...какво пък е туй” –мислеше си тойкато се ровеше.
В това време мениджъра влезе в апартамента на SHINee.
- Я хъонг що не си ни казал,че Кийще ходи в Тегу?- запита го Блинги
- Какво?Той е в Тегу? – изненада се той и замалко щеше да припадне
- Ама нали знаеш или? –каза Минхо и се светна
- Той ни е излъгал - каза Оню и скръсти ръце
- Сега какво ще правим ? – намеси се Темин
- Малкия стой настрана – каза Динно и го избута
Малкия се ядоса и го избута толкова силно,че Динно замалко да падне.
- Хей! – извикаму Джонгхюн
- Какво?Не ме приемате насериозно-каза му младока и си отиди в стаята
- На негокаквому става- зачуди се Оню
Фламинг Харисма извъртя очи и го последва.Влезе в стаята му и го погледна
- Ти пък какво искаш? – попита го Темин и блъскаше
- Темин....успокой се – каза му нежно,като се приближи
- Прав съм нали?!АМа що никой не ме приема на сериозно – възмути се момчето
Минхо го прегърна и го стисна силно.
- Аз те приемам.Кажи ми сега какво да праим с Кий – каза му той нежно
И Темин целия настръхна.
- Ами....мисля.......момент.....щом не е при майка си,или е отседнал при някой приятел или е на хотел.Трябва да видим кога е използвал картата си последно –светна му лампичката
- Знаех си че ще кажеш нещо умно – разроши му косата и се усмихна
В това време Вики се прибра вкъщи и седна на канапето.
- Хей Вики....какво ще вечеряме днеска? –попита я Лиз
- Дай да поръаме нещо,много ме мързи в момента –отвърнай тя и си опъна краката

173Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пон Яну 17, 2011 9:36 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

43 глава 3 част





ИЗведнъж се позвъни на вратата.
- Аз ще отворя- каза Лизи се запъти да отваря
Тя с усмивка отвори и веднага усмивката й изчезна като видя Диди.
- Какво правиш тук? –попита я сериозноЛиз
- Можели да остана при вас да живея ? – попита я тя и премести куфара си на една страна
- Какво? – шокира се Лиз
- Ами няма да мога да виждам Джонгхюн,пък ако живеем трите вероятността да го видя е по голяма и няма дани хванат – обясни й тя
- Влизай – каза й Вики строго
- Но.....Вики – шокира се Лиз и Диди влезе с куфарите си
- Благодаря ти –каза Диди и леко се усмихна
- Правя го защото сепоставям в твоето положение.Аз ако немога да видя моето пиленце ще откача.А пък ви откога ходите с Джонгхюн? – отвърна й тя
- Ами от вчера,но имам чувството ще сме ходили много повече ... – леко се усмихна тя
- Не ти завиждам,с най големия playboy в групата.Ще ти е трудно да го удържиш – каза Лиз и се усмихна
- Ако ходи по момичета ще скъсам с него и ще си кажа че не е за мен – каза тя сериозно и се натъжи
- Хайде хайде стига сме говорили за такива неща –каза Вики и се изправи
- Чухте ли?Кий изчезнал –каза Лиз
- Какво? – обърнаха се двете към нея
- Да.Минхо ми каза.Незнаят къде е.Кати сигурно е откачила – натъжи се Лиз
- Сигурно.Мои колеги ми казаха че тя сега си има гадже – каза Вики ивъздиша
- Какво?Как така?Ама те се обичат – възмути се Диди
- Ами явно да не разберат хората че тя му е приятелка –мислеше на глас Вики
- Има смисъл.....но все пак ако Кий разбере незнам – каза Диди и се намръщи
На следващата сутрин Кати отиди на работа.Докато влизаше в сградата я посрещна Джейсън.
- Здравей скъпа – каза й той весело
- Здравей –каза тя със служебна усмивка
- Така днеска ще имаме много работа.Ще идват гримъори от Япония и от Китай.Трябва да им покажеш най доброто.А и по късно момчетата ще ходят на някакво тъпо предаване. – обясни й той и се сумихна
- Супер.Обичам като има работа – каза тя и се запъти към гримъорната
Днеска тя не беше в настроение.Искаше просто да работи и да не мисли за Кий.Тя влезе в стаята и започна да си подрежда работното място.
В това време в края на града Кий спеше на стола.Той наклони глава и отвориочи и се огледа.
“Охх заспал съ.Колко ли е часа?” – помисли си той и погледна часовника
“Олееееа ма то станало 10 часа.” – стресна се той и скочи.Влезе в банята да се измие.След като се изкъпа,изми си зъбите и се оправи.Той взе якето си и излезе.
В това време Джонгхюн седешев кухнята и гледаше тъпо в една точка.изведнъж се позвъни на вратата.Тойскочи и отиди да отвори.
- Ооо....Ди-д-и-заекнатой и преглътна
- Здрасти. –усмихнаму се тя
- Но какво правиш тук? – попита я той
- Ами вече съм ти съседка.Живея с момичетата на горния етаж. – започна да подскача тя
- Ооо това ли..... – каза той и сведе глава
- Какво има?Не се ли радваш?-попита го тя сериозно
- Радвам се,но мениджъра идва да ни проверява- казай той сериозно
- Разбирам.Ооо аз трябва да ходя на работа до скоро – каза тя набързо и се качи в апартамента
“Така ли?Сигурно криеш някое момиче.Хубаво Джонгхюн……” – помисли се тя и се ядоса,
Динно седна обратно в кухнята и седна.
- Какво ти има бе Блинги? – попита го Минхо
- Диди се изместила при Вики – каза тойсериозно
- Това е добре.Сега ще може да се виждате-усмихна се той
- Да,но аз не съм много радостен от новината – измърмори той под носа си
- Що не е ли харесваш? – очудено го попита
- Да,но...... – каза той
- Но какво?Щом я харесваш....Виж знам че мислиш още за Кати – въздиша той тежко
- Какво?Откъде знаеш? – изненада се Блинги и веднага се изправи
- То си личи пък и в стаята си имаш модни списания за прически.....не ни трябва втори Кий моля ти се – погледна го сериозно
- Аз.... – заекваше той
- Сега отиди и се извини на момичето.Хайде върви! – изгони го Фламинг Харисма и Джонгхюн с наведена глава се отправи към апартамента на Вики
Докато Динно отиваше да се види с Диди,в това време Кий се върна в хотела.Тъкмо влезе,когато видя мениджъра седнал и пие кафе.Той се приближи и се поклони.
- Здравей хъонг – каза той тихо
- Седни – каза строго той
Дивата седна и сплете пръсти.
- Какво си мислиш че правиш? – попита го той спокойно
- Малка ваканция си взех.Да помисля и.... – започна той
- Няма какво да му мислиш.Минхо и Темин дадоха страхотни идеи,сякаш в миналия си живот са били детективи – леко се усмихна той
- Да бе да........а аз бил принцеса – извъртя очи Кий
- Сигурно.....така..намерих решение.Кати ще работи при нас като гримъорка –каза той спокойно
- Какво?Не искам....нека да си стои в Cube enter. – ядоса се той
- Нали я харесваш.Ко стана? – очуди се мъжа
- Какво стана ли?Заради това с нея се разделихме... – сопна се той и се изправи
- Седни веднага – погледна го сериозно
Кий извъртя очи и изпуфтя.
- Виж не е това което си мислиш.Кати....тя знае как да те предпази – каза той тихо и се огледа
- Какво? – изненада се той
- Тя е тръгнала с нейн колега,че да не я заподозрят че излиза с теб.Амммаа че си глупав – леко се усмихна
- Наистина ли? – не вярваше той
- Наистина!Самия мениджър на B2ST ми каза....оффффф Кий......хайде да се връщаме – каза му мениджъра и се изправи
- Хъонг да не ме лъжеш само и само да се прибера?- погледна го подозрително
- А искаш ли да ти зашлевя един зад врата?Ако искаш се обади на мениджъра на който искаш те ще ти кажат,като не ми вярваш толкова – погледна гозлобно и леко дигна ръка
Дивата се уплаши и се дръпна.
- Няма да те бия.Спокойно – засмя се той и Кий го гледаше страхливо
В това време в Cube enter.
- Така Кати увоолнена си – каза Джейсън и се усмихна
- Какво?Но защо?Нищо не съм направила? – почна да реве тя
- Неее.....чакай бе момиче...Оффффф ще те местим в SM enter – леко се намръщи той
- Какво?В SM enter.? – погледна го очудено
- Дам...мениджъра на SHINee иска ти да им правиш грима и както той каза “ там и другите му работи” – засмя се той и Кати се присъдини към него
В апартамента на Вики Джонгхюн се мъчеше да се обясни защо не се радва че Диди се е преместила.
- Ами аз....виж Диди.....не че не се радвам,но просто... – започна той и се оглеждаше
- За какво си дошъл Джонгхюн? – каза му тя сърдито

174Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Пон Яну 17, 2011 9:37 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

43 глава 4 част




- Дойдох да ти се извиня.....много се радвам че си толкова близко до мен – усмихна се той и се приближи
- Хах няма да се хвана така лесно.Обясни ми по рано като ти съобщих не се зарадва,както сега – погледна го ядосано и застана в поза ф
- Ами......виж аз не бях забравил Кати и оная вечер с теб всичко ми се обърна 360 градуса и всичко стана много бързо – каза той тихо и сведе глава
- Благодаря ти че ми обясни.Сега извинявай но закъснявам за работа – каза тя сериозно и излезе.
“Дхонгхюн.................wae…….” – мислеше си тя докато слиза ше по стълбите
“Голям идиот съм.Сега тя никога няма да ме погледне” –мислеше си той докато влизапе в апартамента
- Какво стана хъонг? –изправи се Минхо
- Нищо – каза той тихо и отиде в стаята си
Докато останалите се занимаваха с личния си живот Темин се чувстваше много самотен.Той седна на една пейка и се загледа.Едно момиче седна до него и слушаше музика.Тя въобще не обърна внимание.Докато слушаше музика тропаше леко с единия си крак в ритъм.На младока леко му стана любопитно и се заслуша.
“Но тази песен не е ли.......Lucifer“ – помисли си той и погледна към момичето.То не бе високо за неговия стандарт 168 см,беше слабичка с дълга кестенява с руси кичури коса.Бе облечена с сини дънки тениска и кецки.Изведнъж телефона й звънна и то с мелодията на Луцифер.
“Ооооххх поредната луда фенка” – помисли си той и извъртя очи
- Хей Кати как си? – каза момичето
*От другата страна
- Аз сега съм в парка.А ти къде си? – леко се усмихна момичето
* от другата страна
- Какво?Но това е супер.......леле как ти завиждам....няма ли да ме вземеш със себе си.Моля те моля те сестричкееееееееее – умоляваше момичето и се изправи
Темин я наблюдаваше и изведнъж му стана симпатична.
*от другата страна
- Много си лоша да знаеш.Ще изчезна и няма да ме намериш.Хайде де само веднъж моля те – продължаваше тя
*от другата страна
- Оhh yeahh I am feelin good – започна да танцува момичето
“Уауууу ама тя......daebak…..страхотна е”-помисли си младока
*от другата страна
- Аросоооо.Онни сарангхе – каза щастлио момичето и затвори
Тъкмо се обърна и си глътна езика
- Здравей – каза Темин и й намаха
Момичето стоеше като втренщено и не можеше да мръдне.Всичко й бе блокирано
Темин се усмихна и тъкмо тръгна когато очите й се разшириха.
- З-дд-рррр-аа-сс-тт-иии – заекваше тя и накрая се усмихна
Той се обърна и се усмихна.
- Виждам че си ни голям фен – каза той
- Ооооо много голям.Аз и сестра ми Кати сем големи фенки.Тя сега работи като гримъор на B2ST.Сигурно знаеш кои са.....е как няма да ги знаеш и сега ми каза че ще работи в SM enter.Daebak!Не е ли страхотно – каза всичко на един дъх
- Уаууууу много бързо говориш.Чакай малко сестра ти? – изненада се Темин
- Да сестра ми Кати – усмихна се тя и започна да пляска с ръце
- А ти как се казваш? – попита я той сериозно
- Оххх боже боже той пита за името - развълнува се тя и започна да се върти в кръг
- Ооо съжалявам Ема.Приятно ми е – каза тя и се изчерви като домат
- Темин приятно ми е – двамата си подадоха ръцете и се здрависаха
Изведнъж телефона на Темин звънна.
- Извини ме за момент – каза той сериозно и дигна
“Оххх боже.Цуцката ми,жива жива жива да не бях.Малееее някой да ме ощипе,абе ощипете меееееееее хора.Малееееее ще си тегля куршума” – мислеше си тя и едвам сдържаше радостта си.
След като приключи раговора си той се обърна и се усмихна.
- Аз трябва да тръгвам.Беше ми много приятно – каза той,поклони се и тръгна
- И на мен мибеше приятно – каза тя и като обърна гръб Темин тя започна да танцува Луцифер.
Младока се обърна и започна да се смее.

175Съседи - Page 7 Empty Re: Съседи Вто Яну 18, 2011 5:51 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е, много интересно се заформя Съседи - Page 7 162205

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите