Съседи - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 5 Vote_lcap15%Съседи - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 5 Vote_lcap56%Съседи - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 5 Vote_lcap3%Съседи - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 5 Vote_lcap13%Съседи - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 5 Vote_lcap13%Съседи - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 5 Vote_lcap100%Съседи - Page 5 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 5 Vote_lcap0%Съседи - Page 5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 5 от 10]

1Съседи - Page 5 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


101Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 9:53 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Успех на изпита утре Съседи - Page 5 72137 Главата е супер Съседи - Page 5 162205 Как ли ще мине срещата на Кати с майката на Кий Съседи - Page 5 699691

http://smiley92.tumblr.com/

102Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 10:04 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Многоти благодаря!!!!!Ами сега я пиша главата,предполагам че до 20 минути ще е готова

103Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 10:31 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

30 глава


Кий се отдръпна и я погледна нежно.Тя го погали по лицето и го перна изведнъж по рамото.
- Тцтцтцт все още налиташ на бой-усмихна се той
- Мдааа...нещо против – погледна го сериозно
- Мдаааа....вместо да ме удряш целувай ме – погледна я дяволито
- Ами ти настина си го просиш – каза и му показа юмрука си
- Айшшшшш,недей да ми е биеш още изчакай да се видиш с майка ми и тогава – каза й той и я погали по косата
“Абе на него какво му стана.Съвсем си е изгубил ума.....харесва ми:-помисли си тя и се усмихна дяволито
- Тцтцтцтцт ако искаш ме убий – каза той и скръсти ръце
- Аааа не скъпи.Как ще те убивам – усмихна се тя и го прегърна
- Ами тогава.....спри се – каза й той сериозно
- Дам скъпи,аз ще се.. – тъкмо да му каже и телефона й звънна
Тя погледна очудено дисплея и дигна.
- Ало – каза т я плахо
- Шматко какво правиш? – попита я Диди
- Оффф ма пъстърма,стига си ме стряскала така? – извъртя очи и си плю 3 оъти в пазвата
- Хахах какво е станало? – засмя се тя
- Ами....като дойдеш ще ти разкажа – каза й тя и се усмихна
- Обаждам ти се точно заради това.Ще се видим по скоро отколкото си мислиш- каза йтя и едва се сдържаше да не се развика
- Омоооооо кога ма мастиийке моя – усмихна се Кати
- И аз незнам точно ама няма да е един месец – изкефи се Дидето
- Супер.Ти къде ще отседне? – попита я тя
- Аъъъ добре че спомена.Ами от фирмата ми осигурха жилище,но ще бъда съвсем сама,ако искаш ела при мен – каза тя тихо и се надяваше да приеме
- Оууууу ами няма да стане,живея при Вики.Пък съм близко до гаджето ми- прошепна й тя
- Добре мастио,остай ме сама.Не те е срам – шепнеше й тя
- Ами ако живееш,на близко мога и да дойда. – изпуфтя тя
- Да да и единмърмот завива шоколада в станиол.Забрави.Хайде затварям – ядоса се Диди и затвори
Кати се обърна и погледна Кий.
- Кой беше? – попита ятой
- Една приятелка,ще идва насам – каза тя и сведе глава
- Аууу супер,дай да ги запознаем с Джонгхюн,тя няма как да него хареса – започна да му се върти плана в главата му
- Ами тя е.....ваша фенка.Даже го харесва,но после започна теб да харесва –каза тя и се смръщи
- Уауууууу.....- каза само Кий и погледна Кати
- Какво уау?Искаш да бъдеш с нея ли? – започна да се набира като трабантче на баир
- Какво се вибрираш сега?Нищо не съм казал и ти изведнъж започваш да ревнуваш - погледна я строго и се обърна
- Не се вибрирам,просто.... – започна да се оправдава
- Остави.....аз не те ревнувам че си с B2ST нали – повдигна едната си вежда той
- Извинявай- каза тя и сведе глава
- Аз тръгвам.- каза той и тръгна
Кати го гледаше тъжно и се разплака.
“Тъпачка.....що ти трябваше......тъпачка”-повтаряше си тя.Дивата влезе в входа и се спря.Обърна се да види Кати,но нея я нямаше.Той излезе и се огледа.Извади телефона си и набра номера й.
- Да Кий- каза тя през сълзи
- Къде си?-паникъоса се той
- Защо?-изненада се тя
- Кажи ми къде си - заповяда й той
- В градината – каза тя и след което чу свободен сигнал
Тя прибра телефона си и отвори шоколада,който току що бе купила.
“Хеххее шоколадче само ние двамат сме,както винаги”- помисли си тя и отхапа.След около минута две се появи Almighty Кий.Дръпна я за ръката и тръгна напред.
- Пусни ме- извика тя и си изтърва шоколада
Но Дивата не й обръщаше внимание,той единствено мислеше,затова което й каза,и по тоя начин тя сега страда.Изведнъж тя си дръпна ръката рязко и се върна обратно на пейката.
- я спри се! – извика й Кий
Но Кати продължи и като стигна си взе чантата.Той я дръпна и тя се обърна.
- Какво искаш? – попита го тя злобно
- Съжалявам – каза той
- За какво?Ти си прав Кий.....изревнувах – отвърна му тя и си избърса сълзите
- Не искам да те виждам да плачеш- каза й той и сведе глава
- Няма как да стане – стросна му се тя и седна
- Мила.... – започна той нежно
- Кий мисля че няма да се получи това между нас – каза му тя сериозно
Дивата като чу и всичко около него спря.Огледа се и изведнъж всичко избухна в пламъци,дори и той самия.Сълзитему се стекоха и краката му омекнаха.Той седна до нея и я погледна.
- Наистина ли? –попита я той и погледа му беше празен.
.Тя кимна и го г ледаше.
- Кати аз те обичам,искам да съм с теб.....ако вече няма да имам право да те прегръщам,да те целувам,да те усещам близо до себе,аз ще умра....- каза той тихо
- Кий и аз те обичам,но виж как се караме – отвърна му тя
- Кати....аз..... – трепереше му гласа и впи устни в нейните.
Кати седна в скута му ина момента съжали че му го е казала.Тя отдели устни и го погледна
- Не гомисля.Не искам да се разделяме.-каза тя и го погледна тъжно
В този момент в апартамента на SHINee Оню,Минхо и Темин сезабавляваха.
- Дано да ми се падне 6!Моля,моля! – викаше младока и хвърли зарчетата
- Аууу пълна загуба –каза Минхо,като видя че не е 6 а 3
- Мамка му...защо все аз.защо – започна да се ядосва Темин
- Хей малкия без такива думи – скара му се лидера
- Сега да видим на мен какво ще ми се падне – баеше на зарчетата
- Я стига си се вживял,колко пъти да ти казвам – погледна го сериозно младока
- Темин ще ядеш след малко бой,ако продължаваш-погледна го злобно
- Стига сте се карали,а давайте да играем.Много се мотате- каза им лидера и ги погледна
Минхо хвърли зарчетата и му се падна 2.
- Хахаха.Сега как се чувстваш? – попита го като смееше Темин
Фламинг Харисма се ядоса и му метна едно парче пица и то се залепи на лицето на Темин.Минхо и Оню избухнаха смях,като го видяха накакво мяза.Лидера толкова се смееше,че се облегна назад и легна върху едната пица.Сега Темин и Минхо се смеееха.
- Я на лидера няма да се присмивате.Ясно ли е? –каза им той сериозно
- Да шефе,както кажеш,ти си по космат- захили се Минхо
- Аз сега ще ти кажа кой е космаат –погледна го сериозно,взе една част от смазаната пица и я хвърли върху лицето на Минхо.Фламинг Харисма си промени изражението и сега нему беше толкова смешно.
Тримата станаха и се насочиха към банята.Джонгхюн се опитваше да напише песен,но нещо нему се получаваше.Той смачка листа и го хвърли при другите.Той се изправи и излезеот стаята си.Влезе в кухнята и седна.Кий се прибра щастлив и започна да готви.
- Аууу най накрая ще ядем- погледна гозлобно
- Хахха Блинги,не ме карай да ставам лош,че.... – отвърна му Кий и започна дамие зеленчуците
- Аууу много ме е страх – правеше сена уплашен и се изправи.
- Благодаря ти,че каза на мениджъра.добре че съм умен....ноако беще станало както ти искаше,нямаше повече да ядеш от манджите ми,защото сигурно щях да се самоубия – каза спокойно той и започна да реже месето
- Хахахах няма да се хвана.Само се прайш – не искаше да му повярва и поклати глава
- Пробвай ме.....честноДжонгхюн,аз я обичам,бих дал всичко за нея. – повиши тон и го избута
- Ама ти наистина ли? – очуди се Динно
- Да наистина – усмихна се той и продължи
Джонгхюн отиди в стаята и легна на леглото си.
Кати се прибра и веднага отиди в стаята си.Съблече си дрехите и легна да спи.След като направи вечерята Кий всички освен Динно седнаха да вечерят.
- Ох хъонг много се радвам че пак готвиш.Явно си видял Кати – каза му Темин и му се усмихна
- Яж,недей да говориш с пълна уста – скара му се Кий
- Но аз.... – започна да се оправдава
- Трябва да ви кажа нещо.Утре майка ми ще идва и искам да се държете прилично – погледна ги ядосано
Те кимнаха и продължиха да се хранят.След като се нахрани Дивата отиди в стаята си и легна на леглото си.
“Оххх деня бе тежък,но неми се мисли,какво ще става утре”-помисли си той и поклати глава.
Вики в това време се прибра пребита като мастия.Тя бе толкова уморена че нямаше сили да се обади на нейния любим.
“Оххх Оню утрещети се обадя”- помисли си тя и се просна на леглото.
На следващата сутрин Кий бе станал рано и започна даправи закуска.След като я направи започна да чисти.След около час и половина и останалите се събудиха.Кий започна да ги ръчка да побързат и да започнат да чистят,че ще погне с метлата.Кати се събуди и отиди в банята.Взе си един хубав дълъ г 20 минутен душ.Започна да мисли какво да облича.
“Офффффф сега какво да облека.Единствено в такъв случай незнамкакво да облека: -помисли си тя като застана пред гардероба си.Кий вече бе приключил с чистеното и изведнъж телефона му звънна.
- Да мамо пристигнали? –попита я той
- Да скъпи..ела да ме вземеш-каза му тя и затвори.
Той си взе якетои отиде на горния етай.Дивата позвъни и зачака.Кати му отвори и сведе глава.
- Хайде идвай с мен да вземе майка мми- каза с усмивка той
- Добре – смири се тя
Кати си взе якето и чантата.Двамата се качиха в колата и потеглиха,.Майката на Кий седна на една пейка и зачака.След 30 минути те стигнаха летищетп.Двамата влязоха вътре и се огледаха.Кий тръгна напред и започна да търси майка си.След около 10 минути янамери.
-Хей мамо – извика Кий
Ооохх скъпи...миличък – започна да го целува майка му сякаш не го е
виждала от 100 годони.
Кати се приближи и се поклони.
- Здравейте – каза тя едвам и стоеше с наведе глава
- Здравей.Как се казваш? – поита майкаму нежно
- Аз съм Кати –отвърна тя и я погледна едвам едвам
- Приятно ми е – каза женичката.


104Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пет Яну 07, 2011 10:43 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е Съседи - Page 5 162205 Ще е хубаво Джонги и Диди да се харесат,че да остави Кий и Кати на спокойствие Съседи - Page 5 264849 Ама от едно се притеснявам Съседи - Page 5 814388 Тия имат много свободно време като за известни хора Съседи - Page 5 432746 Чакам следващата глава да видим как ще се развият нещата Съседи - Page 5 10044

http://smiley92.tumblr.com/

105Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 6:15 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


П.П Сори,ама като ми дойде музата и няма спиране.Знам че са много дълги главите,ако искате да ги съкратявам




31 глава

- Нека да ви помогна с багажа –каза й мило Кати и взе едната чанта
Майка му се усмихна и погледна към сина си.Тримата потеглиха.
- По бързо Темин!Майка муей сега ще дойде – паникъоса се Минхо
- Хъонг споко,ей сега подредих моята стая и тази за гости – отвърна му младока
- Добре ела сега да ми помогнеш с тея дрехи – изпуфтя Фламинг Харисма
В едната от стаите и по точно тази на Кий,Джонгхюн правеше всичко възможно да ги раздели.Той сложи няколко презарватива в шкафа му.След като приключиха с чистенето те седнаха в кухнята.Тримата влязоха и Кати остави багажа й.
- Кий аз ще трябва да тръгвам – каза тя и погледнакъм майка му
- Но моля те не си тръгвай – каза жената
- Много се извинявам,че немога да остана,но съм на работа – каза тя и я погледна тъжно
- Добре.Но довечера мини да ме видиш – усмихна се майка му
- Довиждане – каза Кати и хвърли бърз поглед на Кий
- Чао Кати – каза й той и се обърна.
Кати побърза да излезе и се насочи към Cube enter.
- Я какво ти става синко? – попита го очудено тя
- Майко знам,че ще кажеш,че не е корейка.Но аз я харесвам,тей че не се хаби излишно – извъртя очи той
- Не искахтова да кажа.Офффф Кибум......защо не я изпрати? – погледна го сериозно
- Какво?Ти я харесваш? – попита той
- Мило момиче е.Няма значение дали е корейска,важното е да си щастлива – усмихна се майка му и започна да го гали
- Мамоооо не съм малко дете вече – възмути се той и се отдръпна
- Ооо извинете господин имам си гадже- извъртя очи майка му
- Ооо здравейте госпожо – казаха Оню,Темин и Минхо
- Здравейте и на вас – отвърна им тя и се усмихна
- Ама къде е Джонгхюн ? – допълни тя и се изненада,че го няма
- Ами той ей сега ще дойде.Подрежда си стаята – прошепна Темин и се усмихна
Дивата изпуфтя и отиди да го види какво прави.Но като влезе в стаята му видя че го няма.Чу някакъв шум идващ от неговата стая.Той отиди към стаята си и го завари да слага презарвативи.
- Я какво правиш? – развика му се той и се доближи до него
- Нищо Кий,просто те подсигурявам...нали знаеш ,ако ти и Кати....сещаш се – усмихна му се Динно
- Разкарай се оттук – сопна му се той и му върна презарвативите обратно
- Тея двамата пак се карат – възмути се лидера и забрави че майката на Кий бе тук
- Защо се карат? – попита тя
- Ами...ааа нищо – поклати глава Дубу
- Оню-ши – каза строго тя
- Добре.Ами Джонгхюн харесва Кати и прави мръсно на Кий – отвърна той тихо
Жената се изправи и отиде се и към стаята на сина си.Като видя двамата как се карат се развика.
- Абе вие къде се намирате?Това не ви е бит пазара.Ако не се сдобрите лично ще ви пратя в армията,та да се научите – скара им се тя
Те като чуха армия и се уплашиха и започнаха да се извиняват еидн на друг.
Кати тъкмо влезе в сградата,когато я посрещна Джейсън.
- Здравей Кати.Тъкмо щях да ти звъня,да те питам да не би да си болна – каза й с усмивка той
- Не просто се успах.Съжалявам няма да с е повтори – каза тя и сведе глава
- Няма проблем,стига да не се повторя –усмихна се той
- Ами да.Аз ще се качвам –каза тя тихо
- Ам днеска....ще идва един италиянски гримъор....той е един от най добрите.Ще те запозная с него – каза й той на ухо
- Ооо това е супер.Вълнувам се – зарадва се тя
- Знам.....така после ще се видим – каза й той и тръгна по задачи.
Тя му намаха и по бърза да отиде на работното си място.Вики в тоя момент се оправяше,взе си якето и чантата и излезе.Даже си бе забравила телефона.Докато майката на Кий подготвяше закуската те се подготвяха за участие.
- Ама вие ко тръгвате ли ? –попита тя
- Да мамо.Трябва да работя все пак – каза й той и се усмихна
- На мен ли ми се струва или си се променил – не можеше да повярва
- Незнам мамо.Хайде ние тръгваме – каза й той и я целуна по бузата
- Довиждане – казаха й останалите
Te излязоха от апартамента и се качиха в колата.Мениджъра погледна ядосано Джонгхюн и поклати глава.
- Хъонг днеска нали ще записваме в радио ?-попита Оню
- Да и след това сме на Music Bank,Music Core и Inkigayo – каза им той сериозно
- Но хъонг майка ми днеска дойде – оплака се Кий
- Ама хъонг не е честно – възмути се малкия
- Стига сте ревали като деца.Досега си почивахте,сега е време за малко работа-скара им се той
Лидера се намуси и няма да може да види Вики.Кий от своя страна сезарадва че ще забави запознаването на майка му с Кати,Джонгхюн се зарадва,че те двамата няма да се виждат,а на Минхо и Темин им беше все тая.
В радиото :
- Хъонг кога започваме? – попита Динно
- След малко – каза мениджъра и седна отстрани
- 3,2,1!Здравейте мили слушайте днеска са ни на гости SHINee! – каза водещата и ги погледна нежно
- Здравейте.Ние сме SHINee – казаха петимата и се направиха своя поздрав
- И така момчетата,скоро излезе втория ви албум.Разкажете ни малко повече за него? – каза с усмивка водещата
В това време Кати гримирваше момчетата и си разменяха някоя друга закачка
- Хей Кати,какво прави Кий? – попита я Junhyung
- Ами незнам.Сигурно е вкъщи – мигаше на парцали
- Е как да не знаеш? –очуди се лидера
- Ами той не ми е казвал,днеска да имат участие?? – осъзна това и изпуфтя
- Знам,как да проверим? – обади се Hyun Seung извади телефона си.
След 2 минутен разговор разбра всичко.
- Значи твоя любим е в радио,после ще записват Music Bank,Music Core и Inkigayo.Боже техния мениджър ги мъчи до последно – възмути се Hyun Seung
- Така ли? – изненада се тя
- Кати ела – извика я Джейсън
- Идвам – каза тя и набързо оправи косата на Yoseob
Кати излезе и последва Джейсън.Тя се запозна с най известния италиянски гримъор.Той беше щастлив да види такъв млад талант като Кати.
След като записаха в радиото се отправиха да запишат и Music Bank,Music Core и Inkigayo.Кий извади набързо телефона си и набра номера на майка си.
- Кажи скъпи.... – каза му весело усмивка майка му
- Мамоооо ами днеска имаме много участия и сигурно,утре ще се върна – каза тъжно той
- Добре скъпи не се притеснявай.Дай ми телефона на Кати да й се обадя –
- Мамооооооо.Недей да я притесняваш.Незнам дали няма друга работа – отвърна й той и се паникъоса
- Ким Кибум имам чувството че не искаш да се опознаем с Кати.Не ме карай да говоря с мениджъра ти –заплаши го тя
- Добре добре.Само недей да му се обаждаш,след малко ще ти го пратя на съобщение – въздъхна той тежко
- Супер.Хайде отивай да работиш – нямаше търпение да й се обади
Майка му отиди домагазина ибеше изкупила целия магазин.По това Кий много приличаше на майка си.Започна да готви и в целия блок се размириса навкусната й манджа.Към 5 часа Кати се прибра и изведнъж телефона й звънна.
- Ало-каза тя плахо
- Ало.Здравейте Кати ли е на телефона? – отвърна учтиво женичката
- Да.Аз съм.А вие коя сте? –попита я очудено
- Извинявай,че те притеснявам.Аз съм майката на Кий- каза весело тя
- Ооо здравейте.Как сте?- попита я тя с усмивка
- Добре.Искам да дойдеш след около час да си поговорим – каза тя сериозно
- Нещо да не е станало? –притесни се тя
- Съвсем не.Така ще тикажа 6.30 – каза сериозно майка му
- Да.Ще дойда – отвърна с полууста и се чудеше с какво ли е заслужила
Кати се ядоса на Кий,който не е предупредил,че се вижда с майка му.Тя направо влезе в банята.След като излезе си изсуши косата,сложи си дънки,една дълга блузка и кецки.Сложи си лек грим и излезе.Кати позвънни на врата и сърцето биеше толкова бързо.
- Здравей –усмихна се майкаму,като отвори вратата
- Здравейте - поклони се тя
Майка му набързо я огледа отгоре до долу.
“Какво.....не носи токове....също така не си слага грим...ей сега ще я разконсперирам,акое някоя....ще види тя” –мислеше си тя
Те влязоха вътре и Кати стоеше права.
- Седни –каза жената и даде й знак да седне
- Благодаря – потрепери гласа й
- Искаш ли нещо?Кафе,чай или вода – усмихна се тя
- Не благодаря ви – усмихна се Кати,но вътрешно я беше страх
- И така,ходиш с моя Кий? –каза сериозно майка му
- Така е – сведе глава тя
- И как се държи той? – повдигна едната си вежда тя
- Много добре.Много емил с мен и нежен – каза тя и се усмихна
- Ахам.А ти да не си обезумяла фенка и да го държиш с нещо – женичката бе гледала твърде много сапунки и си предтсвяше какво ли не,даже сценаристи й завиждат какви истории си измисля
- Всъщност съм просто фенка.... – каза тя тихо
Жената стана и започна да слага в чиниите манджата.
- Нека да ви помогна – каза равно Кати
Кати подреди всичко на масата и двете седнаха.Жената започна да се храни,но Кати нямаш никакъв апетит.Толкова беше нервна,че неможеше дамисли за храна.
- Защо не ядеш?Да не пазиш диети? –погледна я сериозно
- Не просто.Бях яла малко преди да се прибира.Съжалявам – поклони се тя
- Ооо извинявай че ти се обадих толкова късно –каза тъжно женичката
- Не няма проблем.Просто незнаех че сте наготви ли вечеря?- леко се усмихна Кати
- Ти харесваш ли Кий?Ама честно? – погледна я строго
- Да харесвам го. – каза тя и се изчерви
- Ммм това е добре – усмихна майка му,ноизведнъж телефона й звънна.
- Ало – каза тя
- Майкокакво правиш? – попита я притеснено Дивата
- Вечерям с Кати – леко се усмихна тя
- Какво?Маикооооооооооооооо – викна той
- Какво ? – повиши тон той
- Дай ми я – заповяда той на майка си
Майка му подаде телефона на Кати,а тя гледаше като гръмната.
- Ало – каза плахо Кати
- Как си мила?Майка ми какво ти каза?Съжалявам че можах да се обадя,но имамемного работа – паникъоса се Дивата
- Добре съм.Не се притеснявай.Всичко е наред.Ти как си?Не се преуморявай – каза му тя нежно и цялата сияеше
- Сигурна ли си?Ако искаш после да ти се обадя? – започна да се панирва Кий
- Да Кий моля те престани.Не се тревожи.Не ме мисли – извъртя очи тя
- Добремила.Но ако ти каже нещо майка ми,веднагами кажи.Липсваш ми,айди аз ще затварям.Обичам те – усмихна се той
- И аз.Лека работа – пожела му тя и затвори и даде телефона обратно на майка му
- Хапни бе момиче – каза сериозно майка му
- Да госпожо – отвърна Кати и се усмихна




106Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 6:30 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

В никакъв случай не ги съкратявай, така де фика е супер ,както и поредната глава, така че си пиши наволя Съседи - Page 5 561186

107Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 6:50 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ааа изобщо не си мисли да ги скъсяваш Съседи - Page 5 139149 Много ми хареса главата. Нямам търпение да се появи и приятелката на Кати Съседи - Page 5 590905

108Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 7:51 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Съседи - Page 5 162205 И аз чакам с нетърпение появата на Диди Съседи - Page 5 129392

http://smiley92.tumblr.com/

109Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 8:53 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айгоооооо....значи....направо ще се побъркам.Мн се радвам че ми харесвате фика затова сега пиша следващата глава,която ще бъде на 2 части.
Съседи - Page 5 173593

110Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 9:29 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ауу скоро не съм коментирала Съседи - Page 5 324371 Фика е страхотен няма нужда да съкращаваш главите,даже напротив колкото по-дълги толкова по-добре Съседи - Page 5 162205 Нямам търпение за следващата глва Съседи - Page 5 561186

111Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 10:10 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

32 глава 1 част




Кати започна да се храни и беше много вкусно.
- Много е вкусно – каза тя мило и се усмихна
- Дам,знам.Кий колкото и хубаво да готви не може да ме задмине – засмя се тя и Кати я последва.
В това време SHINee имаха почивка.
- Оффффф....изморих се,а още сме на Music Bank до Inkigayo,сигурно ще бъда умрял – изпуфтя лидера и се спъна в крака на Минхо,който ги беше опънал.Дубу направи няколко салтота във въздуха и се плъосна по лице
- Ооо хъонг! – извика Минхо и се спусна да му помага
- Минхо,ще ти отрежа краката – сопна се лидера и си надигна главата
- Оле Господи хъонг целия кървиш- шокира се Фламинг Харисма и го изправи по най бързия начин
- Ако искаш и ти да не изглеждаш така,неми се мяркай – заплаши го Оню
Минхо го гледаше няколко секунди на парцали и по бърза да излезе.
- Абе вие идиоти ли сте,някой да ми донесе мокра кърпа – ядоса се той и седна на стола
- Темин донесе,а аз ще извикам лекар – каза Дивата и по бърза да излезе
Темин подскочи и отиди в банята.
- А ти какво стоиш бе Блинг – побутна сго с крак лидера
- Хъонг не ме ядосвай – направи кисела физиономия
- Оффф сега за едно момиче,ще ми говириш така.Я се оправи малко,нали си playboy на групата.Разваляш си репутацията – скара му се Дубу
- Е какво да направя хъонг... – сведе глава той
- Опитай се да я забравиш.Ако продължаваш така,тя ще те намрази.Мен ми е чудно дали вече те е намразила – мислеше на глас той и погледна нагоре
- Какво? – изправи се Джонгхюн и погледна Оню
- Ами да... – премигна му той
- Да ме намрази? - изненада се той
- Ами да,същото е сега,както ти с Кий.Той ти пречи да я видиш,ти й пречиш,тя да види Кий –обясни му той
Динно седна и не беше се замислил над това.
- Така че те съветвам просто да бъдете приятели – потупа го по рамото
След малко се появи младока и сложи кърпата на бузата на Оню.
- Абе ти много се забави – погледна го строго
- Знаеш ли че ме гониха фенки.... – каза му той задъхано
- Ееее Темин не си ли свикнал – възмути се Дубу
- Не хъонг,едно е да те гонят.А друго е да те гонят и да викат”Темин искам да правя секс с теб” – отвърна той и се хвана за гърдите
- Оххххх не ти завиждам – подсмихна се Блинги
- Хахах мдаааа.Поне няма да си девствен – засмя се лидера
- Аааа хъонг недей да говориш такива неща не искам да слушам – запуши си ушите той
- Айййшш искаш да го научиш,а той какво прави......после ще дойде и ще ме пита – ядоса се лидера
Изведнъж телефона на Оню звънна.
- Ало – каза той и си чистеше кръвта от лицето,като охкаше
- Ало Оню.Какво правиш скъпи?- попита го Вики нежно
- Ами нищо мила тука с момчетата се забавляваме – усмихна се той и после ги погледна строго
- Оню какво има?Защо пъшкаш? – попита го плахо тя
- Ами паднах и се ударих лошо и многоме боли – оплака се той
- Оххх милия....като се върнеш ще сепогрижа за теб – каза му тя палаво
- Айгоо скъпа моля те,недей да ми говориш такива неща сега – заби сърцето му по бързо и се припоти 5 пъти
- Хмммхм....по бързо се връщай липсваш ми – каза тя тихо
- И ти ми липсваш.Трябва да затварям по късно ще ти се обадя – каза й той радостно
- Добре.Моля те внимавай,заради мен,не искам като се върнеш да си пребит като мастия – каз аму тя
- Какво?Мастия? – чудеше се какво е това
- Хахаха лафа на Кати,като се върнеш ще ти кажа какво означава – засмя се тя и затвори
Дубу се усмихна и прибра телефона в джоба си.След няколко минути се прибраи Кати.
- Къде бриса ма? – развика се Вики
- Стига си викала....бях с майката на Кий и ме разката фамилията – оплака се тя
- Уауа......що ма? – попита я тя
- Ами щот не очаквах,да ме покани.Ама женичката ми се обади и ме хвана неподготвена – направи тъжна физиономия
- Споко тя ще те хареса,щом Кий те харесва – усмихна се Вики
- Оххх благодаря ти.Какво става с теб? – попита я тя
- Ами какво става мюзикъла върви чудесно,всички са много доволни.Но имаме много работа.Ауауа много неща имам да ти разказвам,няма да повярваш кого срещнах.... – започна да й разказва Вики.
Докато тя й разказваше майката на Кий седеше и мислеше.
“Това момиче не е лошо.....номного притеснено.....защо ли....Нещо става тук? – започва да си вкарва по нещо малко отвсички сериали,които е гледала.На следващия ден Кати стана рано и побърза да отиде на работа.Вики малко след нея я последва.Оню не й бе обадил,но и Вики бесе заплеснала да разказва на Кати за преживяното.
В това време SHINee приключиха с Inkigayo и отидоха в гримъорната.
- Аууу най накрая.Искам да отида в леглото си,да легна на възглавницата си – замечта се лидера
- Хъонг аз мислех че някъде другаде искаш да отдеш- смигна му Минхо
- Мммм след това Минхо – засмя се Оню и замалко да падне
- Ооооо
- Омоооо
- Уауауаууа
- Суперрррррр
- Ама вие по големи усти и по големи очи не можахте ли да извадите – засмя се Дубу
- Хъонг ама ти не падна – каза младока и сочеше мястото където замалко да падне
- Дам,вчера Вики ми каза да внимавам,да не падам и аз това правя – усмихна се той и се изчерви

112Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 10:16 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

32 глава 2 част




- Ехххххх хъонг страшен си – потупа го по рамото Фламинг Харисма
- Браво хъонг,сега слушам само Вики – усмихна се Кий
- Айгоооо забравих,щях да й се обаждам вчера.Много съм прост – плесна сепо челото и извади телефона си от джоба си.
Набра номера и зачака.
- Ало – каза тя
- Ооо скъпа извинявай вчера щях да ти се обадя – каза той тъжно
- Няма проблем.Разбирам,не се притеснявай,не се сърдя.Извинявай,но съм заета.Ще се чуем довечера – обясни му тя и затвори
- Ало Вики – погледна очудено към дисплея на телефона си
- Айййшшш тя ме затвори – ядоса се той
- Хъонг какво стана? – попита го Динно
- Ами сега нали участва в един мююикъл и е заета – отвърна той и сведе глава
- Ами така,ти я набута там.Сам си виновен – сочеше го с пръст Блинги
- Да ама това й мечтата Джонгхюн – погледна го тъжно
След около един час SHINee се прибраха.
- Здравейте момчетата – каза майакта на Кий
- Здравейте – поздравиха я те и отидоха към стайтеси без Дивата
Всички като излязоха,той седна и я погледна ядосано.
- Майко какво си казала на Кати? – попита я той строго
- Нищо що,да не се е обидила нещо? – изненада се жената
- Не просто те питам.Не съм говорила с нея от снощи – погледна я той
- Не скъпи,просто си говорихме – каза му тя мило
- Добре,номисли му ако нещо си казала.Аз отивам да спа ,че съм много изморен – каза той и се прозя
- Отивай скъпи – каза тя и го целуна по челото
Кий отиди в стаята и си мислеше за Кати.
“Липсваш ми скъпа” – помисли си той и затвори очи
В Cube enter Кати отново се срещна с италиянски гост.Той я наблюдаваше как работи.След като привърши с момчетата,италианския гримъор отиди при нея.
- Кати не искаш ли да работиш с мен в Франция? –попита я той
- Сериозно ли?Аз..... – заекваше тя
“Олееееее...там са само професионалисти.Всеки гримъор иска да отиде там да работи.Ооо това ще бъде супер......но Кий...” – помисли си и сведе глава
- Благодаря за предложението,но боя сече ще ви откажа – каза тя тихо
- Жалко.....с малко обучение....щеше да бъдеш най търсената –погледна я тъжно той
След кратко мълчание той се поклони и излезе от стаята.Стана й супер гадно,че й се прдлага такава възможност и неможе да замине.
“Оффф мразя се...винаги съм такава.За любовта съм готова да направя и това” – помисли си тя и започнада си подрежда работното си място.
- Я!Какво си мислишче правиш?Как можа да му откажеш?-влезе бесен Джейсън и я гледаше строго
- Знам Джейсън,но просто не мога.Не че не искам,просто съм такъв човек,искам сама да си извъря пътя,а не направо да скокна при професионалистите.Разбираш ме нали? – замаза положенито тя
- Разбирам те,но никой няма да ти каже браво.Всеки на твое място,ще приеме работата – повдугне ръце той и въздиша тежко
- Знам.Сега имам работа – погледнаго тя и той разбра намека й
След като той излезе тя замалко да се разплаче.След няколко минути й звънна телефона.
- Ало- каза тя през сълзи
- Омооо защо плачеш Кати? – попита я майката на Кийа
- Ам.....нищо простонещо ми влезе в окото – излъга тя и погледна встрани
- Кати......кажи какво стана.Кий не ти е казвал,но мен трудно можеш да излъжеш – каза тя строго
- Съжалявам но просто не ми се говоря това вмомента – каза тя и си пое дълбоквъздух.
Кати затвори очи и се повтаряше:”Недей да плачеш!Няма да плачеш”
- Добре,но довечера ела ми пак на гости.Ще ти сготвя – усмихна се жената
- Айгоооо госпожо много вкусно готвите,няма как да не ви откажа – засмя се Кати
- Радвам се.Като се прибереш направо се отбий – каза й спокойно и й затвори
Кати седна на стола и се усмихна.
“Кий има страхотна майка.Жалко че моята не е същата” – помисли си тя и повече се натъжи.
Времето летеше бързо и стана време да се прибира.Тя вървеше бавно и си мислешеза днешното предложение.Кати не усети кога се прибра.За нейна радост Вики не бе прибрала още.
MUST LISTEN https://www.youtube.com/watch?v=yBDZzSbHP2w
Тя си пусна тая песничка и се депресира.След като свърши песента избърса сълзите си и започна да се приготвя.Този път Кати се побърна.Сложи си черен панталон и обувки на нисък ток,ризка и сако.Направи си косата и се гримира леко.Тя излезе от апартамента и слезе по стълбите.Почука на вратата и зачака майкаму да отвори.
- Здравей -каза тя с усмивка като отвори вратата

113Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 10:36 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Айгуу,милата Кати.Какво ли ще реши Съседи - Page 5 835962

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

114Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 10:53 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аз съм много хапи Съседи - Page 5 129392 много глави на веднъж. Аз нямам против главите да са дълги както обичам да цитирам думите един много велик МЕЧОК
" КОЛКОТО ПОВЕЧЕ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ" Съседи - Page 5 124908 Много благодаря Съседи - Page 5 573765

115Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 11:04 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу наистина какво ли ще реши Кати Съседи - Page 5 699691 Доста трудно ще й е решението Съседи - Page 5 835962 Супер е главата Съседи - Page 5 81742

http://smiley92.tumblr.com/

116Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Съб Яну 08, 2011 11:28 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

YAAAAAH!!! MySpace Защо за Бога не може да се гласува повече от веднъж на анкетатааMySpace Какво ми ти съкращаване?!!@#$@? Продължавай в същия дух, стига само да имаш достатъчно време за него!( знам какво е да бързаш като луда, за да удовлетвориш читатели, но личния живот на първо място!!MySpace)



ПП: Надявам се, че изпита ти е минал хиипер добре и да имаш най-високата оценка MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

117Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Нед Яну 09, 2011 8:08 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер глава, пък може двамката да заминат Съседи - Page 5 699691

118Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Нед Яну 09, 2011 9:06 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

nasa_ мерси много.Ами да обичам да удоволетворявам феновете си.Имам достатъчно време да пиша. Съседи - Page 5 918481

119Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Нед Яну 09, 2011 1:31 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Стана доста интересно

120Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Нед Яну 09, 2011 5:40 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

33 глава



- Здравейте –усмихна се Кати и влезе.
- Как мина работният ти ден?-попита женицата и се усмихна
- Ммммм добре – каза тихо тя
- Ооо мила здравей – каза й Кий и я прегърна
- Здравей – каза тъжно тя
- Какво има? – отдръпна се той
- Ами нищо....просто съм изморена – отвърна тя и леко се усмихна
- Седни – каза майка му и мръдна стола към нея
- Благодаря ви – каза тя с усмивка
- Ооо нуна здравей – каза Темин и отиди да си вземе нещо сладко,но майката на Кий го плесна през ъцете и го погледна злобно
- Абе момче.....изчакай.Сега ще вечеряме – каза строго тя
- Да госпожо – покони се той и погледна към Кий
- Скъпа трябва да си почиваш повече – каза й тихо той
- Как мина записването на радио предаването? – попита тя и гледаше да смени темата
- Много добре.Забавлявахме с момчетата – засмя се Дивата
Кати видя че майка му прави нещо и стана да й помогне.
- Нека да ви помогна – каза тя и започна да й помага
- Много си мила – усмихна се жената
След няколко минути останалите от групата се присъединиха.Джонгхюн гледаше Кати,а Кий го гледаше злобно.Оню реши да покани и Вики.
- Оню-ши имаш приятелка? – изненада се майка му
- Ами да..... – изчерви се тя
- Супер...Кий защо не ми каза – ядоса се майка му
- Да,хъонг има приятелка и аз.Те двете са приятелки и живеят на горния етаж- каза й той като извъртя очи
- Супер.Радвам се много – започна да пляска майка му
Вики пристигна по средата на вечерята и се извини.Тя се запозна с майката на Кий и погледна към Кати,която бе в лошо настроение.
- Оо Кати днеска като ти се обадих ти плачеше.Защо?- поита майка му
“Оффффф защо трябва да ме пита и то пред всички?Трябва да замажа положението.” – помисли си тя
- Скъпа ти си плакала? – изненада се Кий и я погледна
- Кати защо плака? – попита я Динно
- Тъпо е.Гледахме с B2ST един тъжен филм и ме разплака.Вживях се в геройнията – леко се намръщи,след което се усмихна
- Незнаех че се вживяш?! – погледна я нежно той
- Ами зависи от сюжета.Тъпо е.Съжалявам ако съм ви притиснила – каза момичето като погледна майка му
- Няма проблем – каза женицата и я погледна подозрително
“Добре лъжи.Номен не може да заблуди” – помисли си майка му
След като привършиха вечерята двете двойки излязоха навън.
- Ооо Оню много ми липсваше – прегърна го Вики
- И ти на мен скъпа –отвърна й той и я погали по косата
Вики си изкара телефона и го снима.
- Я,какво правиш? – викна й той
- Исках да те снимам,че като ми домъчнее – каза тя и сведе глава
- Ооо ...... – каза само той
- Къде ще ходим?- смени темата и се усмихна
- Страшна актриса си – каза той и се усмихна
- Ама моля ти се...... –засмя се тя
Лидера помоли една жена да ги снима двамата.
- Ето – каза той и се усмихна
- Мерси – отвърна тя и се любуваше на снимката
Някъде около 50 м по назад Кий и Кати се разхождаха.
- Мила ти как изкара работния си ден? – попита той
- Оффф стига сте ме питали...Как може да го изкарам?Работа,работа и само работа – кресна му тя и тръгна напред
- Какво толкова казах? – вдигна рамене той и я последва
След като я настигна я дръпна за ръката и тя се спря.
- Какво искаш? – повиши тон тя
- Какво толкова е станало днес?Защо си толкова ядосана? – попита ятой притеснен и я погали по косата
- Махни се.Прибирам се.Утре съм на работа – отвърна му тя и махна ръката му и тръгна напред.
- Чакай скъпа... – викна Кий
Кати започна да бяга и искаше по бързо да се прибере вкъщи.Кий също бягаше и не искаше да оставя нещата така.Тя стигна апартамента и отключи.Дивата я хвана за кръста и я стисна силно.
- Никъде няма да ходиш,докато не ми кажеш? – прошепна й той в ухото
Тя настръхна и краката й омекнаха.
- Кий моля те изморена съм.Върви си – каза тя тихо
- Какво искаш вече да не се виждаме ли? –повиши тон той
- Ами..... – започна тя
- Екатерина! – скара й се той
- Какво?Никой досега не ми е казвал цялото име!-шокира се тя
- Кажи ми какво става?Какво не ми казваш? – ядоса се той
- Кий казахти че съм изморена.Върви си – каза тя и го избута
- Хубаво.Кога ти дойде настроението ми се обади – гледаше ядосано и си тръгна
“Оххх Кий.....”-направи тъжна физиономия и отиди в стаята си.
Дивата се прибра и блъсна вратата.Майка му се стресна и веднагаизтича да види какво става.
- Скъпи какво става? – попита го тя притеснено
- Нищо – сопна се той и блъсна по масата
- Да не сте се скарали заради мен? –попита тя плахо
- Не майко.Крие нещо от мен и не иска да ми го казва – извъртя очи той
- Може да си има причини,за това замислил ли се? –отвърна тя и се опитваше да я разбере
- Какви причини? – попита я и я погледна подозрително
На следващата сутрин Кати бе будна и не бе спала цяла нощ.Тъкмо щеше да тръгва за работа,когатоДжейсън и се обади.
- Добро утро Кати- каза й той
- Добро утро Джейсън.Как си? – попита тя с усмивка
- Добре.Утре заминаваме за Япония,после ще бъдем в Китай – каза той тихо
- Какво??Защо ми го казваш чак сега? – разкрещя се тя
- Съжалявам,но и аз преди малко научих.Днеска си почини и утре в 6 часа на летището – каза й той
- Добре – намръщи се тя
- Не се тревожи ще приготвя нещата от гримъорната – леко се усмихна той
- Благодаря ти – отвърна тя и затвори
Кати стана и прехапа долната си устна.Седна на стола и включи лаптопа си.Започна да търси в нета днешната мода в Япония и Китай.Трябваше да им измисли някакъв грим на момчетата.Докато преглеждаше страниците,се сети за Кий и как той си тръгна вчера.Стана й гадно и рязко се изправи.Облече се и излезе от апартамента.Тя позвънна на звънеца.
- Оо добро утро Кати – каза сънливо Минхо
- Извинявай че те събудих тук ли е Кий? – попита тя тихо
- Ами не няма го.Днеска ще записва Star King и още едно предаване. – каза той и едва държеше очите си отворени.
- Благодаря ти Минхо и пак извинява – каза тя и тръгна да се прибира
Минхо затвори вратата и изведнъж се блъсна в някои.Той дигна глава и леко се стресна.
- Хъонг спиш... – каза му младока
- Дам......-прозя се той Темин видя кътните му зъби
- Кой беше Минхо? –попита момчето
- Беше Кати търсеше Кий – отвърна той и тръгна към стаята си
На Темин му стана интересно и искаше да узнае.Той излезе от апартамента и се качи на горния етаж.
В това време Кий записваше Star King.
- Хей Кий как си?- попита Кристал от f(x)
- Остави ме – сопна й се той
Тя го погледна злобно и се обърна.Цял ден не беше орговорил на никой.Останалите се притесниха и търсиха някакъв начин да повдсигнат духа му,но нямаше никаква полза.Като завършиха записването повечето гледаха да го отбягват,тъй като той непрестанна да се държи с тях лошо.Мениджъра отиди при него и го погледна сериозно.
- Какво ти има Кий? – попита го той
- Хъонг нямаш ли си друга работа? – погледна го злобно
- Това заради Кати ли е? – скръсти ръце той
- И какво ако е?!Какво ще направиш? – започна да повишава тон
- Кий успокой се – хванаха го за ръцете
- Пусни ме хъонг.Прибирам се – погледна го сериозно и излезе
- Кий чакай – викнаму мъжа и хукна след него
“Писна ми вече.” – ядоса се той и се качи в колата.Мениджъра се качи и дишаше очестено
- Я какво си мислиш че правиш? – погледна го ядосано
- Не ми се говори сега.Искам вкъщи- скръсти ръце той
- Кийййййй! – изкрещя мъжа
- Хъонг дори и да ме заведеш насила в предаването,няма да се държа прилично – заплаши го той
- Добре какво искаш?- попита го той и извъртя очи
- Искам да ми позволиш да бъда с Кати,това искам.Ще гледам да несе показваме на обществени места – каза му тойи го погледна тъжно
- Само това ли е? – въздиша тежко той
- Да – каза той и погледна встрани
- Добре.Печелиш.Може да я виждаш,когато искаш.А сега моля те дръж се прилично и дай да запишем и това предаване – помоли се мениджъра
- Добре хъонг,но те предупреждавам,ако не спазиш обещанието,ще кажа пред медиите за Кати – погледна го сериозно
- Добре де добре.Разбрах – започна да пуфти,да извърта очи и накратко неможешедастои на едно място
В това време в апаратамента на Вики.
- Нуна защо се скарахте с Кий хъонг? – попита я малкия
- Ами ...... – чудеше как да му каже
- Той ми каза,че си била много нервна.Какво е станало вчера.На мен можеш да ми кажеш – усмихна се той
- Оффффф......не исках тей да му викам,но просто вчера получих от един италияснки гримъор да замина за Франция при професионалоистите и тамд а работа,но аз му отказах – обясни му тя и сведе глава,опита се да сдържи сълзите си
- Но защо му отказа нуна?- не разбираше какво й пречи
- Ами защото ..........обичам Кий – изчерви се тя
- Ооо нунааааааааааааааааааааааааааааааааааа – извика той
- Тихо бе момче,даже и мъртвите ще се събудят – засмя се тя
Младока я прегърна и я стисна силно.
- Охх Темин,не.....мо—о-гааа да дишам – каза тя едвам едвам и той я пусна

121Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Нед Яну 09, 2011 10:08 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Еее най-накрая мениджъра да им даде да се виждат на свобода Съседи - Page 5 561186 Главата е супер Съседи - Page 5 162205 Дано Кий и Кати се сдобрят преди тя да замине за Япония и за Китай Съседи - Page 5 72137

http://smiley92.tumblr.com/

122Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пон Яну 10, 2011 12:03 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

34 глава 1 част






- Съжалявам – каза той и леко се усмихна
- Няма нищо –смигна му тя
- Ам нуна днеска заета ли си? –попита той тихо
- Не.Защо? – поклати глава тя
- Искаш ли да те заведа на едно място. –чакаше с нетърпение отговора й
- Добре,но къде? – зачуди се тя
- Ще видиш.Облечи се по спортно –каза момчето и започна да подскача на едно място
Тя кимна и отиди в стаята си,за да се преоблече.
В това време Минхо записваше Dream Team.Те се намираха на някакъв остров.
“Смятай едно хубаво момиче няма като хората.Възмутен съм и огорчен” – помисли си той и се намръщи.Тук те тябваше да гребат,после да се катерят по една скала,после да намерят изгубено съкровище и накрая за десерт състезание,което съдържаше много неща като например:предскачане на препятствия,после стил Тарзан с въже,и други тем подобни.Фламинг Харисма се кръстеше през 5минути и се вживяше много.
Единствено Оню си почиваше в стаята си.А Кий и Джонгхюн записваха едно предаване по KBS.Тъй като сега мениджъра му позволи да се среща с Кати,той беше щастлив и го показваше на себе си.Хората наоколо се чувстваха по същия начин.Динно вече не мислеше да си отмъщава,но още го болеше че Кати не е негова.
- Джонгхюн какво има? – попита го Умма Кий
- Ами нищо – отвърнапренебрежително и гледаше напред
- Кажи микакво става? –загрижен както винаги
- Ами повече няма да ти правя мръсно спрямо Кати.Не искам тя да ме намрази и ти – отвърна тъжно той
- Аз наистина се чудя,как него е направила още.Ако бях на нейно място щях да те намряза –отвърна му Кийи се натъжи
- Съжалявам Кий –каза тъжно той
- Разбирам те.....Прощавам ти – отвърна му Дивата и двамата се прегърнаха
След като свършиха със записването двамата се качиха в колата.
- Леле кога се стъмни? – зачуди се Блинги
- И аз туй сечудя –премига на няколко пътии си мислеше за Кати
В това време Кати и Темин се прибраха и вкарваха някоя друга стъпка.
- Ооо Темин беше страхотно.Прекарах си чудесно – радваше се тя
- И аз нуна.Кий хъонг сигурно вече е тръгнал да се прибира.Не ми се мисли,заедно с Джонгхюн хъонг – въздиша тежко той
- Мхмх да.....знамче и той мехаресва и прави всичко,за да не се виждаме с Кий.Много подло от негова страна – възмути се тя
- Да нуна.Някой път пак трябва даотидем –засмя семалкия
- Да естествено.Твоите приятели са страхотни.И на всичкото отгоре танцуват много яко – възхищава се тя
- Ами нуна остави тези гримове и ела да танцуваш с нас – започнада подскача той
- Не е толкова лесно.Трябва да изкарвам пари.По добре е д ами стане хоби – каза тя и му се усмихна
- Мдааааа. – отвърна й той
След няколко минути стигнаха сградата и една кола спря точнодо тях.От нея слязоха Кий и Джонгхюн барабар с мениджъра.
- Ооо здравейте – каза учтиво тя
- Здравей хъонгс –каза момчето на тримата
Кий се намръщи и се качи.
- Не му обръщай внимание.Днеска цял ден ту е весел ту е мрачен – защити го Динно
- Аз ще тръгвам.Чао –каза мениджъра и се качи
- Вие какво правихте? – попита любетно Джонгхюн
- Ами показах й къде ходя да танцува.Малееее незнаех че нуна танцува толкова добре.Хъонг тя меизложи пред приятелите ми – обясни му Темин и леко се намръщи
- Хахах незнаех че така ще стане.Съжалявам –засмя се Кати
- Кати ела у нас.Искам дапоговрим – каза сериозно Блинги
- Ами нека да го оставим за после.Утре заминавам за Япония по работа и незнам колко ще отсъствам – отвърна му тя и сведе глава
- Какво? – шокира се Динно
- Неееее нунааа – извика малкия
- Бързо отивай при Кий хъонг – каза Блинги и я дръпна за ръката
- Но Джонгхюн..... – започна тя,но той не й обръщаше внимание
- Знам,че се опитах да ви разделя.Съжалявам Кати,но сега бъдете заедно – каза сериозно той и влязоха в апартамента
Те отидоха в кухнята и Дивата се обърна.Видя да се държат за ръце и се намръщи още повече.Джонг забеляза и веднага я пусна.
- Кий тя утре ще заминава за Япония – каза му той притеснен
Очите на Кий се разшириха и я гледаше.Динно бавно вървеше назад и искаше да ги остави сами.
- Защо ще заминаваш? – попита я той тихо и започна да реже месото
- По работа,заедно с момчетата.Незнам колко дена ще отсъствам – отвърна тя и се натъжи
- Спокойно.Много се радвам,че свикна толкова бързо – каза й той и не я погледна
- Кий......аз съжалявам за вчера.Не искам да се караме – каза тя тихо и се приближи
Той продължи да реже месото и нищо не й каза.
- Ти чуваш ли ме?Кий! – повиши тон тя
- Да чувам те.Какво искаш да ти кажа? – отвърна й той строго
- Ами незнам...нещо от рода......приемам ти извинението – повдигна едната си вежда тя
Той удари по масата и се обърна към нея.
- Приемам извинението.Сега отивай да спиш,че утре те чака дълъг път – сопна й се той
Тя седеше и не можеше да повярва.Навлажниха й се очите и сълзите се стекоха по лицето.
- Обичам те Кий – каза му тя тихо и сведе глава.
Той въздиша тежко и я погледна.Отиде при нея и я прегърна.
- Съжалявам.Просто като те видях с Темин,после Джонгхюн да ти държи ръката и сега ми казваш че заминаваш.....не мога повече. – прошепна й той
- Скъпи да не би да ревнуваш? – леко се усмихна тя
- Ами.... – извъртя очи той
- Недей.Аз обичам само теб – каза му нежно и го целуна
- Липсваше ми –каза й той и я прегърна силно
- И ти на мен – отвърна тя и затвори очи
След малко тя се отдръпна и го погледна.Той я целуна нежно.
- Хей Кий ще……извинявайте – каза майка му,като го видя
Кати сведе главаи се отдръпна веднага от него.
- Майкооооооооо- извика й той и я погледна ядосано
- Добре де,изчезвам.Не е нужно да викаш –възмути се жената и се върна обратно в стаята за гости
- Аз май по добре да тръгвам – каза му Кати и тръгна да се прибира
- Госпожице бих искал да останете още малко…Все пак утре заминавате за Япония.Няма ли да ви липсвам? – повдигна си едната й вежда
- Да господине много ще ми липсвате.Но не искам майка ви да ни заварва.Неудобно ми е – отвърна му тя и се усмихна
“Хмммм така значи…….Браво синко намерил си страхотно момиче” – помисли си майка му,като ги наблюдаваше.
На следващата сутрин Кати си приготви набързо багажа и тръгна за летището.Тъкмо отвори вратата и пред нея се появи Кий.
- Добро утро красавице – каза й той
- Добрто утро.....ти ... – изненада се тя
- Не можех да те пусна....без да ми дадеш една целувчица – усмихна се той
- Ненаситник.....снощи не ти ли дадох достатъчно – намръщи се тя
- Ти....наричаш 2-3 достатъчно- възмути се той
- Добре де - усмихна се тя и впи устни толкова страстно,че краката на Кий моментално омекнаха
- Сега доволен ли си? – леко се усмихна тя,като се отдели устни
- Ами....мхм...може да се каже.Прибирай се по бързо,че няма да ме държи вечно – направи кисела физиономия
Кати изпуфтя и отново впи устни.
“Аххх малкия ми мръсник.Много та любя.”- мислеше си тя
“Ако продължавам да си проса тя няма да може да замине” – мислеше си той
Тя отдели устни и го погали по лицето.
- Скъпи трябва да тръгвам закъснявам – каза тя тъжно и тръгна
- Добре мила.Лек полет и лека работа.Обажда й се – провикна се той


123Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пон Яну 10, 2011 12:15 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Oще една страхотна глава Съседи - Page 5 726853 . Майката на Кий ми харесва Съседи - Page 5 162205 . Прилича ми на майката на Пек Сун Джо в Playful Kiss Съседи - Page 5 850654 . Джонгхюн ме изкефи на макс в тази глава Съседи - Page 5 301126 . Чакам следващата Съседи - Page 5 590905 .

124Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пон Яну 10, 2011 9:08 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Е Джонги се опомни най-накрая Съседи - Page 5 264849 Страхотна глава :145: Майката на Кий наистина е много готина Съседи - Page 5 15286

http://smiley92.tumblr.com/

125Съседи - Page 5 Empty Re: Съседи Пон Яну 10, 2011 11:02 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

34 глава 2 част






Кати излезе по най бързия и се качи в първото такси.Дивата влезе в апартамента и седна вкухнята.
- Какво има миличък? –попита майкаму и го погали
- Тя си замина....... – каза и сведе глава надолу
- Ооуу миличък не се натъжавай.Тя ще се върне – леко се усмихна майка му
- Отивам да спа мамо – каза тойи бавно тръгна към стаята си.
В това време лидера се събуждаше.Той бавно се изправи и отиди към банята,като падна на няколко пъти.След като сепооправи погледна часовника бе точно 7:45.Направи кисела физиономия и отиди в кухнята.Пусна каната да топли вода и сипусна радиото.
Вики в този момент влизаше в студиото на едно радио.
- Добър утро госпожице Виктория – каза водещия и се усмихна
- Добро утро и на вас господин Ким Хо Хъонг – каза тя с усмивка и се настани удобно.
- 3,2,1!Добро утро драги слушатели!Днескае прекрасен ден.Вероятно сте чули че скоро излизала новия мюзикъл на Джанг Му На,наречен “Един прекрасен ден”.Тук на гости е главната геройния на мюзикъла Виктория Джинкова.Добро утро!
- Добро утро! – каза тя и се усмихна и леко потрепери
- И така госпожице Джинкова.Разкажете ни малко повече за сюжета на мюзикъла? – попита водещия с усмивка
В това време лидера местише станция и изведнъж се спря на една.
- Омооо но това е Вики – изненада се той и леко се усмихна.
“Това е моето момиче” – помисли си той и седнанамасата и си пиеше кафето.
В края на предаването водещия я попита.
- И сега един личен въпрос.Имате ли си приятел? – попита я той с усмивка
- Не нямам.Сега искам да се фокусирам върху работата.Моля подкрепете ме и ми дайте любов –каза тя сериозно и накрая се усмихна
Очите на Дубу се разшириха,но след това сведе глава.Той знаеше как стоят нещата в тоя бизнес.И щеше да бъде твърде опасно,дори и да спомене че си ама приятел.
Кати в този момент се збаавляваше с момчетата в самолета.
- Хъонг!Виж ме! –каза най малкия н агрупата и започна да танцува на SNSD Hoot
- Хахахаха.Много си добър – отвърна Кати и сепревиваше от смях
- Какво е толкова смешно? – зачуди се той
- Ами как си въртиш дупето и това движение –засмя се още повече
- Нунаааа –кресна й момчето
- Добре де-спря тя и извърна глава
- Хей малкия остави намира нуна. – скара му се Junhyung
- Да,какво ти е направила толкова.Не може ли да се смее?! – погледна гозлобно Gi Kwang
Dong Woon се намръщи и отиди при мениджъра.
- Хей момчета бяхте много строги с него – каза им Кати
- Заслужи си го – вдигна рамене Junhyung
- Дам,другия път да знае – ядоса се Gi Kwang
В това време Вики влизаше в едно студио.
- Добро утро госпожице Виктория Джинкова –каза водещия на радио предаването
- Добро утро господин Ким Хо Хъонг – каза тя и се усмихна
Те се настаниха удобно и тя си сложи слушалките.
- 3,2,1!Добро утро мили слушатели!Днеска е един чудесен ден!Както знаете наскоро излезе новия мюзикъл на Джанг Му Джи,наречен “Един чудесен ден”.Днестук при мен е главната геройния на мюзикъла Виктория Джинкова.Доро утро!
- - Добро утро на теб Хо хъонг-ши.Добро утрои на васмили слушатели! –каза тя с усмивка
- Разкажи ни повече за сюжета – каза й той
В това време Оню местеше станциите и искаше да слуша нещо бавно.Докато ги местеше изведнъж се спря на една.
- Но това е Вики......омооооооо – каза той и седна на масата.
Към края на предаването водещия я попита.
- И така госпожице Джинкова.Последн въпрос.Имате ли си приятел или обожател? –попита я той
- Откакто излезе теасера за мюзикъла набирамповече почитатели.Не нямам си гадже,сега съм концентрирана върху работата –каза тя спокойно и се усмихна
В това време лидера сведе глава и знаеше,че това бе правилно.В бизнеса нямаш правона личен живот.
Времето летеше и SHINee ставаха по заети и позаети.Оставаше им време само за сън и за ядене.Минас едмица и половина откакто Дубу видя Вики за последно.Оттогава той дразнеше всеки около себе си и едва издържаше
- Хъонг искам да видя Вики – каза сериозно лидера на мениджъра
- Неможе –поклати глава той
- Хъонг....моля те.Ще полудея – започна да се оплаква той
- Оню не мога да ти помогна.Ако отидеш при нея хората ще говорят – каза му сериозно и се обърна
- Хъонг........не мога.....даже и пилешко не ям.Моля те – хвана го за ръката и му се помоли
- Сериозно ли?Не ядеш пилешко?! – шокира се той
- Да...не ми се яде – каза той и сведе глава
- Ама ти сериозно.....айшшш какво ли не правя за любовта – каза той и извъртя очи
- Значи ще я доведеш?! – очите му се разшириха и тъкмо тръгна да го прегръща,когато мъжа го спря
- Ще се опитам.Айййшшшш- започна да мърмори и тръгна.
Оню започна да вика с всичка сила.Нарочно падна на земята и започна да удра по пода от радост.
- Хъонг какво стана? – попита го Темин уплашен от писъците които чу
- Ще видя Вики – скокна той и започна да танцува валс с малкия
- Хъонг хлопа ти дъската – леко се засмя младока
- Хахаха аз поне имам,а ти като нямаш –започна да подскача Дубу
- Какво става тук?Какви са тея писъци?Все едно пиле колят? – намръщи се Кий
- Къде?Пиле?Оххххх умирам за едно бутче – очите му се ококориха и започна да се оглежда
- Тъкмо се радвах на новия Оню..... – въздиша тежко Минхо
- Дам и аз.... – извъртя очи Джонгхюн
- Ама какво стана? – запита Дивата
- Ами ще види Вики – каза Темин тихо
- Какво? –шокира се Кий и му стана гадно.Той излезе от стаята и я блъсна
- Защо му каза? – скара се Блинги на малкия
- Ами..... – повдигна рамене той
Кий дишаше очестено и излезе навън.
“Мила липсваш ми” –помисли си той и се натъжи.
В това време Катиприбираше гримовете и си взе багажа.
- Хайде Кати ще закъснеем – каза й Джейсън
- Да идвам – каза тя и напъха всичко в чантата си
B2ST се запътиха също към летището.
- Оххх най накрая да се приберем – каза лидераи въздиша тежко
- Да хъонг.И аз нямам търпение – усмихна се Yoseob
През тази седмица и половина Кати нито е звъняла на Кий,нито той на нея.Малко преди да се качат в самолета телефона на Кати звънна.
- Ало – каза тя и се сети за Кий
- Ало шматко.Какво правиш? –попита я Диди
- Ами нищо в Китай съм – отвърна я и въздиша
- Хахах.Браво на теб.Купи ли ми нещо? – попита я та и започна да се смеее
- Не съм. – отвърна й тихотя
- Е как може.Трябваше по един ориз да купиш.Много си загубена – скастри я тя
- За какво се обаждаш? – беше изморена и искаше да поспи
- Тцтцтцтцт еййшшш жива да не бях.Ами вдруги ден съм при теб.Даже ще бъда наблизо.Намери ми дотогава някоемомченце – засмя се тя
- Сериозно ли? – изправи се тя рязкои всико около нея я изгледаха
- Дам.Айгооо нямам търпение вече – започна да подскача приятелката й
- Оххх и аз .Имам да ти разказвам толкова много неща – зарадва се Кати и седна на място си


Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите