~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_lcap15%~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_rcap 15% [ 6 ]
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_lcap56%~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_rcap 56% [ 22 ]
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_lcap3%~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_rcap 3% [ 1 ]
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_lcap13%~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_lcap13%~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 WamFC

You are not connected. Please login or register

~♥ Taemin's heart ♥~

+11
packa_95
Анонимка7
destructive
[..Мини..]
Silver
Nemo.
Jonghyun__
kpopSIMMY
jongminfan
lil_sun
..TaeminGirl..
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Съобщение [Страница 4 от 4]

1~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty ~♥ Taemin's heart ♥~ Съб Апр 23, 2011 3:53 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава

Беше поредният учебен ден на Таемин. Отново момичетата щяха да ахкат зад гърба му, а момчетата да го гледат злобно, докато минава. Но днес той имаше чувството, че нещо ще се случи. Нещо, което ще преобърне целия му живот.
В голямото междучасие той излезе на двора, пусна си MP3 player-a и се запъти къмедна пейка. Почти беше стигнал, когато три момчета препречиха пътя му. Мини се опита да ги заобиколи, но те отново застанаха пред него.
- Какво искате? Разкарайте се! - каза им той и ги избута.
- Да не се мислиш за голямата работа?! - провикна се едно от момчетата, застана пред него и го бутна.
Таемин не можа да запази равновесие и се строполи на земята. Той не искаше да се бие, затова стана и се опита да тръгне в другата посока, но момчето го спъна. Мини отново падна, но този път по корем. На земята имаше клонче и при падането си одра лицето.
Момчетата го наобиколиха. Бяха решили да го „довършат“, когато зад тях се чу женски глас:
- Хей, оставете го, иначе ще викна директора.
- Хаха, толкова ли си зле, че момичетата те защитават – присмя му се едното момче и си тръгна. Другите двама го последваха.
- Добре ли си? - попита момичет, Таемин. - Леле, ама ти кървиш!
- Нищо ми няма – отвърна й Мини, докато се чистеше.
Той вдигна поглед и огледа момичето. Тя беше висока, с дълга до раменете кестенява коса. Очите й бяха светлокафяви. Личеше си, че не е корейка.
- Аз съм Лин – каза момичето с лека усмивка и подаде ръката си към Мини.
Той я изгледа на кръв и блъсна ръката й.
- Защо се бъркаш, където не ти е работата?! Не съм ти искал помощта! - развика й се той.
- Аз... аз... съжаля... - не довърши, защото Таемин вече си бе тръгнал.
Мини беше толкова бесен, че целият трепереше. Хвана си едно такси и си тръгна.
В апартамента на SHINee всичко беше както обикновено. Оню беше седнал на масата и ядеше пилешко, Кий чистеше, Минхо гледаше футбол, а Джонгхюн мислеше текст за нова песен. Изведнъж Таемин влезе, като тръшна вратата след себе си.
- Яяяяя, не тряскай вратата така! - скара му се Кий и в следващия момент го видя – бузата му кървеше, дрехите му бяха мръсни, а в косата му имаше стръкчета трева.
- Омо, какво е станало?
- Добре ли си?
Попитаха го всички едновременно.
Таемин ги игнорира и отиде в банята. Извади аптечката и напои парче памук с кислородна вода и я доближи до лицето си.
- АААА! - извика той, тъй като щипеше.
След като проми раната се съблече и влезе под душа. След 30 мин. излезе от банята, а останалите го чакаха пред вратата.
- Няма да мръднеш, докато не кажеш какво е станало! - заповяда му Кий и останалите препречиха пътя му, за да не може да мине.
- Не може ли просто да ме оставите на мира?! - кресна Мини – Не мисля, че ви дължа обяснение!
- Напротив! Нали сме семейство! - каза Оню.
- Офф, хубаво – отвърна му Таемин и разказа какво е станало.
- Лелееее, ще отида и ще ги убия – кресна Блинг Блинг
- Нищо няма да правиш! Мога да се справя сам. А сега може ли да ида да се облека – каза Мини и се запъти към стаята си.


76~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 12:15 am

Анонимка7

Анонимка7
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

супееер ^__^

77~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 12:53 am

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Мамка му..понеже утре няма да мога пиша ще пиша сега...благодаря ти,че ми прати финала..разплаках се..толкова..красиво..любовта...всичко..Благодаря ти..няма да забравя този фик ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 272382

78~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 9:30 am

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

12 глава (последна)
2 част

Таемин препрочете писмото няколко пъти, като всеки път болката в сърцето му нарастваше все повече и бавно изпълваше всяка клетка в тялото му. Изведнъж в съзнанието му нахлу образа на Лин, тази Лин, която бе видял преди няколко часа, тази Лин, която се случайно се бутна в него, тази Лин, която бе станала още по-красива. Таемин неусетно докосна дясната си ръка, която бе усетила докосването на любимата му. Тае се изправи и се запъти към стаята на Кий. Като застана пред вратата, започна да я блъска с всичка сила. След няколко минути вратата се отвори и Кибум гледаше сънено. От врявата останалите от SHINee също излязоха от стаите си.
- Таемин какво, за Бога искаш в 3 часа сутринта?! - каза леко ядосано Кий.
Тае го хвана силно за раменете и почна да вика:
- Къде е Лин? Моля те, кажи ми, че знаеш, моля те.. - Мини пусна раменете на Дивата и се свлече на пода, плачейки неудържимо.
Кибум моментално го прегърна и почна да го успокоява. Останалите от групата се присъединиха.
- Моля те.. кажи ми – каза едвам Мини.
- Ще ти кажа, само се успокой – прегърна го по-силно Кий.
След няколко минути Таемин се успокои и Кий му подаде листче с адрес и името на някакъв хотел.
- Благодаря – Тае прегърна Дивата и изхвърча.


Таемин тичаше с всичка сила към адреса на хотела. Като стигна, влетя с гръм и тясък и отиде на рецепцията.
- В коя стая е Лин Сън? - попита задъхано той.
- Съжалявам сър, не мога да Ви пусна в 4 часа сутринта – отвърна студено рецепциониста.
- Моля Ви.. важно е..
- Ъм.. Вие не сте ли Таемин от SHINee? - попита изведнъж мъжа.
- Да, аз съм. Моля Ви, кажете ми в коя стая е Лин Сън – примоли се Тае.
- Момент... стая 321 на дестия етаж – усмихна се мъжа.
Мини се усмихна и се затича към стълбите. Когато най-накрая стигна стаята, почука на вратата. И отново.. и отново.
- Айшш, кой ненормалник е тук толкова рано?! - чу се гласа на Лин от стаята.
Вратата бавно се отвори и момичето се показа. Тя беше сънена, с разрошена коса и нощница на Мики Маус. Трябваха ѝ няколко секунди, за да фокусира и когато успя, едва не припадна.
- Таемин? Наистина ли си ти? - попита невярваща Лин, протегна ръка и докосна бузата на Мини, за да се увери, че не сънува.
Тае не каза нищо, просто я прегърна силно. След известно време време се отдалечи, погледна Лин и се усмихна.
- Обичам те! Обичам те повече от всичко. Без теб съм едно нищо. Всяка усмивка е лъжа, когато не си до мен. Обичам те – каза Таемин и целуна лин нежно.
Сълзи се стекоха по лицата и на двамата. Но за първи път от много време това бяха сълзи от щастие.
-И аз те обичам Таемин. Повече никога няма да те оставя, заклевам се – след тези думи Лин се сгуши по-силно в Тае.



THE END~

Това е краят на фика.. надявам се да ви хареса (знам, че не е много дълъг ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 85241 ) ^^ моля ви пуснете по един коментар като за последно :))

79~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 9:58 am

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ууу, аз съм с първия коментар и така след дългото чакане, най-накрая успях да прочета края!!! Браво, момиче, успя да ме разплачеш ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 241947 много ми хареса, въпреки че фикът за моя вкус е кратък (както вече споменах), но все пак се надявам скоро да видим нещо ново от теб, успех ^^ ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 720423

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

80~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 10:39 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Yay! ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 129392 Супер готиният край ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 124908 Много готин фик ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 351138

http://smiley92.tumblr.com/

81~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 1:30 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аз закъснях малко ама нямах нет..уотева..Радвам се,че все пак останаха заедно ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 752689 насълзиха ми се очите,когато се прегърнаха *въздишка* Дано скоро ти дойдат и други идеи ^^ ще се радвам да ги прочета :д <3

82~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 9:06 pm

Анонимка7

Анонимка7
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

оо това е супер яката последна глава .. края е страхотен.. толкова се радвам , че останаха заедно :):):):) 

83~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Нед Юли 24, 2011 10:48 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Silver написа:ууу, аз съм с първия коментар и така след дългото чакане, най-накрая успях да прочета края!!! Браво, момиче, успя да ме разплачеш ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 241947 много ми хареса, въпреки че фикът за моя вкус е кратък (както вече споменах), но все пак се надявам скоро да видим нещо ново от теб, успех ^^ ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 720423


Айгоо аз писах преди теб ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 72137

84~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Пон Юли 25, 2011 12:18 pm

packa_95

packa_95
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

страхотен фик жалко че трябваше да свърши ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 68960

85~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Сря Яну 04, 2012 10:20 pm

Shinee_95

Shinee_95
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Фикът беше страхотен ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 68960
Просто уникален ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 752689
Много съм щастлива,че останаха заедно
Продължавай в същия дух и ще се радвам да прочета някой друг твой фик ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 68960 ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 124908 ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 124908 ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 124908

86~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Съб Дек 28, 2013 1:01 am

k-pop_love

k-pop_love
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Tozi fic e mnogo qk ..... az se razpalakax na poslednite glavi...... ima6 talant prodaljavai da pi6e6 .....6e e xybavo ako napravi6 vtori sezon na fica :-):-):-)

87~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Чет Авг 21, 2014 8:21 pm

SHINee_JongKey

SHINee_JongKey
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Беше наистина страхотно фикче. Бях на път да се разплача. Много ми хареса.. Нова съм в този сайт и се надявам да имаш и други качери фикове..

88~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 Empty Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ Пет Окт 10, 2014 2:23 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

SHINee_JongKey написа:Беше наистина страхотно фикче. Бях на път да се разплача. Много ми хареса.. Нова съм в този сайт и се надявам да имаш и други катчери фикове..

Случайно се сетих да вляза тук и честно казано коментарът ти ме накара да се усмихна. Благодаря ти. ~♥ Taemin's heart ♥~ - Page 4 752689

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите