Съседи - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Съседи - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Съседи - Page 3 Vote_lcap15%Съседи - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Съседи - Page 3 Vote_lcap56%Съседи - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Съседи - Page 3 Vote_lcap3%Съседи - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Съседи - Page 3 Vote_lcap13%Съседи - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Съседи - Page 3 Vote_lcap13%Съседи - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Съседи - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Съседи - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Съседи - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Съседи - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Съседи - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Съседи - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Съседи - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Съседи - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Съседи - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Съседи - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

Съседи

+9
jongminfan
Yulita ^^
shadow
TonnIi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
mia_koluchi
silwii_
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Харесва ли ви?

Съседи - Page 3 Vote_lcap100%Съседи - Page 3 Vote_rcap 100% [ 21 ]
Съседи - Page 3 Vote_lcap0%Съседи - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 21

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 3 от 10]

1Съседи - Page 3 Empty Съседи Чет Дек 09, 2010 6:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава







Беше средата на лятото и повечето прекарваха ваканцията си по плажа на някое екзотично място.Но едно обикновено момиче имаше една простичка мечта- да отиде до Корея.затова тя бе работила усърдно и след като събра нужните средства си купи билет.

- УРААА~!!!Най накрая!!!!Жива да не бях – каза си тя на ум,докато подскачаше

Прибра се радостна вкъщи и веднага седна на компютъра.Включи си скайпа и се включи една нейната приятелка която живее в Южна Корея.те си говореха доста време и момичето нямаше търпение да замине.За нежн късмет,денят в който тя ще змайнава дойде по бързо отколкото очакваше.Взе си багажа и отиде на летището.

- Оффф тея хора много ме зинервят.Супер бавни са – ядосваше се тя и започна да тропа с крак.След няколко минути дойде и нейния ред

- Добър ден.Билетът ви моля

- Ето заповядайте.... – подаде момичето и се усмихна

- Благодаря

.........

- Благодаря

Взе си багажа и седна на една пейка.извади си MP3 плаъера и си пусна любимата си група- SHINeе.За нея по добри от тях няма.Момичето започна да си тананика и се огледа.След около 35 минути се качи в самолета и седна до една възрастна жена и от другата й страна седна един мъж.

“Смятай.....доакто стигна в Корея,ще мириша на умряло......” – погледна към жената и много искаше да си запуши носа,но би много неучтиво.

“охххх тоя глупак......пък що ме зяпа.Да не съм някоя секс бомб!(погледна към мъжа,който я изпиваше с поглед)”

След известно време тя се унесе и заспа.След около един ден тя пристигна на летището Инчон,Корея.Тя започна да подскача и да гледа всеки човек,врата,стена,абсолютно всичко.изведнъж пред нея се появи огромна тълпа и се ошашави.

“Или дават безплатен хляб или си мислят че съм някоя известна личност”.започна да се оглежда за своята приятелка.Сигурно е търси около 30 минути,тъй като я заболяха краката. И ръцете да държи куфарите.Изведнъж я мерна и се затича към нея.

- Цуци! – извика момичето

- Хей Кати! – извика приятелката й и се прегърнаха

......

- И стига си ми викала цуци.Кажи сега как пътува – допълни тя и леко се усмихна<о:p>

- Добре де....Виктория....Оффф ако ти кажа че почти всичко ми се случи,ще ми повярваш ли? – извъртя очи момичето

- Защо?Какво стана? – погледна я тревожно

- Значи сядам си аз на мястото....познай....възрастна женица миришеща на умрели риби,даже и те даже ще избягат от нея,а от другата ми страна един мъж,който не спря да ме гледа.Имах чувството че ме гледа,сякаш съм парче месо...Както и да е.....реших малко да поспа..и след като се събидух видях,че ръката на мъжа е върху бедрото ми....започна да викам и да го удрям...и предстви никoй не ми помогна....а женицата до мен само ми каза:”Хей миче тука някой хора искат да поспат”.Направо мичога си казах аз и станах от мястото си.Добре честюрдеасата беше мила и ме настани надалеч от тея двамата иначе щях да скоча от самолета честно.И както и да е сядам си аз....и тъкмо да се унесе,когато едно дете залива горещия си шоколад върху мен,направо ми идваше.....да изкрещя,добре че имах някоя друга дрешка под ръка и накрая като слизах всичките ме гледаха злобнo.

- Малееее Кати....ох милата – погледна я тъжно и я прегърна

- Сега съм добре.Хайде да вървим.Искам да обиколя и да снимам всяко кътче.Хахаха представяш ли си,все едно съм китайка която отишла в Европа – започна да се смее момичето.

Тъкмо излязоха от летището и заваля страше дъжд.Повечето хора търсеха къде да се скрият.

- Уаууу първия ми дъжд в Корея! – започна да подскача и да се радва като малко дете.

- Не си добре

- Хахаха ти не си добре.Да не се кефиш? – погледна я сериозно

Те се качиха в едно такси и виктория каза на шофьора на къде да кара.

- Кати...... – започна плахо тя

- Да Вики... – усмихна се Кати и гледаше през прозореца

- Може ли да те попитам нещо? – каза със сериозен тон и привлече вниманието на приятелката сu


- Давай.Стига си го увъртала.Сякаш че..........

- Добре де.Искам да те питам.........Ами какво стана с Красимир? – сведе глава надолу

- Офффф....ами заряза ме преди 3 месеца.Заради някаква цаца,която все още се учи да плува и.....

- Съжалявам че те попитах не исках да те яодсам – натъжи се приятелката и

Кати я прегърна и се уcмиxна

- Хей стига.Не се тревожи.не мога да повярвам,че съм в Корея.Ихаааааа!I am cool cat,meowwwww!

- Ти още ли продължаваш да слушаш SHINeе – подсмихна се тя

- А ти ощ епродължаваш ли да гледаш някакви измислени мюзикъли,които никoй не ги гледа – повдигна си едната вежда

Виктория погледна своята приятелкат и се усмихна.
Кати имаше дълга светло кестенява коса,очите й бяха пъстри,нослето бе малко,а устните й бяха просто перфектни,лицето й пасваше идеално.Нейното тяло бе преживяло много наранявания,но Като гледаше да ги прикрие.Тя много обичаше да спортува и по този начин поддържаше тялото си.

В това време в апартамента на SHINee Джонгхюн и Оню се гонеха,Минхо и Tемин си пишеха домашните,а Кий се чудеше какво да сготви.Той реши да отиде до магазина и все нещо щеше да му хрумне,но изведнъж чу шум от пералното помещение.Отиди да провери и като отвори вратата,краката му се намокриха и той направи физиономия.В помещението бе в пяна от пералнята и водата бе стигнала до кухнята и по нататък.

- По дяволите!Тез кога ще сменят тръбите.Сигурно са от времето на Чосон.Няма такъв филм просто.....2 пъти се случи тая седмица – ядоса се Дивата

- Я!пак се спъкъла някоя тръба – усмихна се Блинг Блинг и се оплези на Оню

Лидера го погледна лукаво и го пръсна с вода.

- Престанете!Пфуууу.....какви такива сте се родили – развика се Almighty Кий,Минхо и темин се спогледаха,после погледнаха към Кий

- Кий какво ще ядем?Пилешко с ориз,може и без кимчи да го караме – попита лидера и заопчна да се облизва,като си представи едно хубаво сочно пиле

- Я!Аз искам пък кимчи – отвърна сериозно Минхо и се намръщи

- И аз – присъедини се младото момче

- Абе вас кой ви е питал – скастри ги Джонгхюн

Дивата дигна ръце и отиде да си вземе якето.В това време 2-те момичета влязоха в сградата и започнаха да изкачват стълбите.

- Хей Вики!Каква е тая вода? – попита я Кати и гледаше подозрително

- Ами почти на всички се случва това и то всеки ден.Както викаш ти:”Жива да не бях” – леко се изкикоти Вики

Тъкмо Кати минаваше покрай апартамента на SHINeе когато се подхлъзна и падна.В тоз момент Дивата отвори вратата и видя младото момиче.

- Auch.....и това ли сега.....нещо друго за десерт няма ли?! – ядоса се тя и се хвана за крака

- Хей Кати как си? – поппита я притеснено приятелката й

- Добре съм,но....крака ми

- Ооо здравейте – поклони се Вики на Кий.

Кати се обърна и си глътна езика

- Ти....ти.ти.....ти - обърнащаше ту към вики ту към него

- Да ти помогна ли? – попита я той нежно

“Майко мила,абе толкова ли зле съм се ударила,че ми се привижда Кий.Не може да истина,някой да ме ощипе.И Вики защо не ми каза?Аййшш.......”

Докато мислеше какво да му отговори,той вече я носеше към апартамента на Вики.Като се осъзна го погледна и сърцето й биеше лудо.Almighty Кий усети това и леко се усмихна.Той я постави на дивана и погледна.

- Съжалявам,ако има с нещо да помогна – каза той

- Ооо не благодаря ви.Беше много мило от ваша страна – отвърна му Вики и се поклони

- Няма проблем.Просто тея тръби много ме изнервят – леко се намръщи

“Малееее дори като се мръщи изглежда страхотно.Ща скъсам момче....” – мислеше си тя

- Аз ще тръгвам....Довиждане – каза той и погледна към Кати,но тя не можа да каже нищо

Той стана сериозен и излезе.

- Ти......защо не ми каза,че SHINee са ти съседи – започна да й вика и да бута приятелката си

- Щеше ли да ми повярваш ако ти бях казала? – повдигна вежда Вики

- Ами......май нее.... – снижи тона

- Сега как ти е крака? – докосна я за ръката приятелката й

- Ти остави крака,щеше се орпави.Оххххх мaйкооооооооооооо.....жива жива жива да не бях – започна да се радва и да подскача от радост,но я заболя крака и веднага седна






P.P Съжалявам ако ви е била скучна главата.И за пръв път пиша така,все пак си падам по драмите и сега да видим дали ще се спрява.Дано да ви хареса.Приятно четене!!!!!


51Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Чет Дек 30, 2010 6:43 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е Съседи - Page 3 162205 не спирай Съседи - Page 3 72137

52Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Чет Дек 30, 2010 1:21 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Не искам да си тръгва Съседи - Page 3 7878 Супер е главата..Кий и Кати ще се изпотрепят,само се дърпат и бягат Съседи - Page 3 398254 Кога най-накрая ще осъзнаят,че се харесват и двамата.Тая старата жена ми е много чудно как не позна Кий Съседи - Page 3 951866

http://smiley92.tumblr.com/

53Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Чет Дек 30, 2010 9:01 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

18 глава


Kaти се плесна с другата ръка по челото и започна да цъка.В това време Динно се отказа и тръгна да се прибира.
“Айшшш това момиче......” –мислеше си той и ритна едно камъче,а ръцете му бяха в джобовете му.
Mинхо в това време бе свършил с Dream Team и пътуваше към Сеул.Той беше много изморен и нямаше търпение да легне в мекото си легло.
- Пусни ме говедо таково – извика Кати като влизаха в апартамента им
- Ето,доволна ли си.Краво –изсмя се Кий
Тя го погледна злобно и се хвана за ръката.
“Maлеее тоя ми направи синина,ще го пребия” – мислеше си тя
- Седни – каза той сериозно и започна да приготвя нещо
- Не искам –сопна му се тя
Той нищо не каза,а продължи със заниманието си.Кати погледна към часовника си и оставаха 2 часа до полета й.
- Трябва да тръгвам – каза тя тихо
- Никъде няма да ходиш-стросна се той и блъсна по бар плота.
Тя подскочи и се стресна.Той се обърна и видя изплашеното й лице.
“Какво направих?Глупак си....” –мислеше си той
- Извинявай – каза той и сведе глава
- Няма нищо.Аз тръгвам – сведе глава тя и се обърна
- Моля те недей да си тръгваш – помоли я той
- Моля?
- Остани,аз......
- Кий благодаря ти,но трябва да тръгвам,много бих искала да остана тук,но не мога – замалко да заплаче Кати и стисна ръцете си в юмруци
Дивата се приближи и й хвана ръцете.
- Какво става? – поита лидера и погледна Кий
Кати се отдръпна и излезе.
- Като те оставя без пиле ще разбереш – сопна се Дивата и тръгна след Кати
- Кати чакай!Кати! – извика й той
Тя се спря,но не защото искаше,а защото тя как той й казва именото й.Той я хвана нежно за ръката и я погледна нежно.
- Моля те не си тръгвай – казажално Дивата
- Кий трябва.........А пък си ми обещал автографи.Защо се моташ,имаш само 1 час – скара му се тя

- Хей Кати ела за малко трябва да поговорим – отвори вратата Вики и й каза сериозно
- Да идвам – казай тихо и тръгна напред
- Моля те не си тръгвай – каза й отново и го болеше.Той бавно слезише надолу и имаше чувството че отвътре е празен.
- Да Вики какво има? – попита тя приятелката си
- Ааа збаравих.....днеска като ми казаха че съм одобрена,ме питаха кой ми е гримарвал и аз казах естественоти и пича ми даде една визитна картичка – каза сериозно тя и я подаде
- Пич? – очуди се тя
- Е добре де....не мога ли да бъда готина от време на време,а и момчето много си го биваше – засмя се тя и отиди до кухнята
T я огледа картичкта и се усмихна.
- Това е страхотна – почти изписка тя
- Дам и сега няма да си тръгваш нали?! –погледна я строго
- Друг пътще си тръгне супер – започна да подксача тя и Дивата влезе
- Какво е станало? –попита той плахо
- Няма да си ходя скоро- каза тя весело
Кий се усмихнаи започна да пляска с ръце.Кати беше толкова щастлива,че не усети кога отиде до него и го запрегръща.
- Аууу много съм щастлива Кий – прошепна му тя
- И аз се радвам – прегърна я той силно
- Ама ти......я се разкарай – дръпна се тя от него и го погледна сериозно
- Я ти започна първа – сопнай се той
Кати извади телефона си и набра номера,който беше на картичката.
- Ало Добър ден – каза мъжки глас
- Ало добър ден,моя приятелка днеска е участвала в прослушване за един мюзикъл и сте казали,да ми даде визитката ви – каза уверенотя и започна да си гризе ноктите.
Кий яударипрез ръката и я погледна сериозно.
- Оо не съм си й помислил,че ще ми се обадите толкова скоро. – каза той весело
- Ами то и аз,но така се стекоха обстоятелствата – сведе глава тя
Дивата й повдигна брадичката и й сеусмихна.
- Елате утре в Cube enter. – kaза той сериозно
- Моля?Cube enter? – шокира се тя
- Дам,аз там работя.Утре в 10 часа сутринта - отвърна й той и затвори
- Ооо омо,той ми затвори.За какъв се мисли? И ко като работиш там – погледна си телефона и започна да вика
- Какво ти каза той? –попита я Вики
- Ами утре да отида в Cube enter.Простак – намръщи се тя
Кий не се сдържа и я прегърна.
- Я много си станал сантиментален – бутна го Кати и отиди в стаята си
- Извини я,такава си е.В един момент е мила,а в другия лоша – повдигна рамене Вики
- Свикнах вече.Аз ще тръгвам.Нещо да предам ли на Оню? –отвърна тихо и накрая й смигна
- Ами.... – започнат я да мисли
- Ще му предам после да намина –каза той и излезе
- Я.....спри.Чакай – крещеше след него тя,но бе твърде късно
Вики сведе глава и я поклати.
“Мамка му......оттоке” – мислеше си тя
Кати в това време си разопакова нещата и си пусна на SHINee Nuna noemo yeppo.
- Нуна,ному йепооооооо – пееше си тя и танцуваше
В това време Джонгхюн се прибра изморен и седна на масата.
- Хъонг споко,Кати няма да ходи никъде – каза сериозно Кий
- Джонгмал?Чинчааааа? – шокира се той
- Абе човек разбирам корейски...няма нужда да казваш всичките думи за наистина ли.Да чинча....хахахахах –смееше се Дивата и започна да приготвя вечерята
- Супер.Хайде трябва да го отпразнуваме – подскочи Динно и започна да пляска с ръце
- Ами според безмозъчен ко правя? – погледна го изпод вежди Дивата
- Ама Кий какво ти има?Не си се прегледал в жълтата болница скоро,май трябва дати сменят хапчетата – усмихна му се и се изплези
- Аз сега щетикажа еднажълта болница там ще те заведа да знаеш започна да го гони с дървената лъжица.
Докато Динно бягаше от Кий през това време Минхо се прибра омърлушен.Двамата се спряха и го погледнаха.
- Хей Минхо какво става? –попита го Умма Кий
- Нищо – отвърна той тихо и главата му беше наведена
- Mинхо днеска ще празнуваме – каза весело Блинги
- Какво ще празнуваме? – обърна се той към тях
- Ами Кати щеше да си заминава завинаги,но нещо стана и сега ще остане.Много съм щастлив – започна да подскача той
Кий го сръга и го погледна ядосано.
-Минхо кажи какво стана? – попита го притеснен Кий
Фламинг Харисма не му отговори а се запити към стаята си.
“Мамка му всички са щастливи,намерили си някой и изпитват тези невероятни чувства,а аз ко бъхтя се като мастия....не е честно” – мислеше си той докато се просваше на леглото
- АмаБлинги хич не зачиташ чувствата на другите – скара му се Дивата
- Оуу Кий от кога си станал толкова санитиментален? –повдигна си едната си вежда той
“Абе първо Кати сега и той...наистина ли съм станал......ами тоще да е от нея,Тя е виновна “ – ядоса се Умма и продължи с готвенето
- Кий каквоще готвиш? –появи се отзаде му синчето му
- Синко,колко пъти съмти казвал да не ме тряскаш така,най накрая ще ударя с някоя тенджера,та ти се наместят малко мозъчните клетки – започна да му вика мама
Темин направи тъжна физиономия и започна да мига на парцали.Кий извъртя очи и знаеше,че като направи така и е подвластен.
- Ами сега ще сготвя пилешко,любимото на Оню,рамен за теб,а Минхо той всичко яде,малко пържоли,бибимбап и нещо за десерт ама незнам какво – започна да му обяснява
- Аууу хъонг спокойно де – засмя се младока
- Е как......добре че на Кати й се обадиха за работа и няма да се връща обратно в родината си. –усмихна се чаровно Дивата
- Уаууу хъонг изглеждаш влюбен –погледна го и се усмихна
В следващоя момент Темин бе ударен по главата с черпака
- Абе малкия.....искаш ли да ядеш бой? –погледна го злобно
- Хъонг не искам...стига де...какво толкова съм казал.....ауу забравих чух че нуна обичала шоколад – каза набързо младотомомче
- Какво?Я пак повтори – стана сериозен и снижи гласа си
- Ааааа хъонг дръж се възпитано.....ами първия път като дойде тука, и с неяси говорехме на тема сладко.Такава като нея няма хъонг – усмихна се Темин
- Давай по същество иначе ще ядеш черпака – започна да губи търпение
- Ами обича сладолед,торти,шоколад.Всичко сладко обича....... – извъртя очи той
- Супер....помислих си че трябва да вадя на мама книгите – отдъхна си Дивата
Младока отиди в стаята си и започна да се смее.
В това време Кати нагъваше сладко.
“Оххх много те обичам....мила моя кравичке” – мислеше си тя докато ядеше Милка и четеше книга свързана с новите тенденции в грима.
- Кати айде да вечеряме – каза й Вики,като отвори вратата на стаята й
- Еее не съм гладна.....сега ям шоколад.Знаеш ли колко ми е паднала кръвната ми захар,каксъмо живяла досега незнам – стана сериозна тя и си отхапа от шоколада.
- Малееееее значи скоро няма да мога да си купувам –извъртя очи тя и като си предтави преди колко ядеше.Магазините трябваше всеки ден да зареждат.
- Споко де ще ти давам от моя – усмихна се тя и се върна към книгата си
Вики затвори вратата и отиди към кухнята.
“И сега какво да я правя тая храна” –ядоса се тя и седна на масата.

54Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пет Дек 31, 2010 12:17 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

19 глава



Изведнъж се звънна на вратата.
“Еййшшш.....кой пък е сега” –мислеше си тя докато отиваше до вратата.Отвори вратата и повдигна вежди.
- Дам? – каза тя
- Нуна,каним ви ти и Кати на вечеря у нас –каза с усмивка младока
- Моля? – изненада се тя
- Ама караш ме да повтарям ли? – нацупи се той
- Не...прсото – започна да заеква тя
- След малко да сте при нас. – смигнай той и слезе надолу.
“Абе не ме оставиха намира.Няма почивка,то ако не е Кати,то ще са те” –мислеше си тя,макар да бе ядосано,бе щастлива че ще види лидера.
- Каза ли бе малкия? – попита Дубу
- Да хъонг.Спокойно.Тцтцтцтцтц нуна трябва да е готина,че да я харесваш толкова – захили се той
- Я млъкни,не ги разбираш тези неща - ядоса се лидера и стана
Джонгхюн и Кий гледаха тъжно младото момче.
- Оффф и Кати ще дойде,успокойте.Малееееее –плесна сепо челото той и побърза да отиде в стаята си
- Ей малкия къде отиваш,сега ще дойдат.... – извика Умма Кий
- Да мамо,само да се преоблека – извъртя очи Темин
Докато отиваше към стаята си младока чу че нещо става в стаята на Минхо.Той се приближи и си допря ухото до вратата.Изведнъж се чу че нещо пада.Той веднага отвори вратата.
- Хъонг! –извика той
- Какво бе? – сопна му се Минхо и подреждаше книгите си
- Какво правиш? – попита го той притеснен
- Ами тъпия стилаж падна,писна ми ... – ядоса се Фламинг Харисма
- Оххх помислих че нещо е станало.След малко нуните ще дойдат,приготви се – казаму стих глас Темин
- Ааааа супер..... –извъртя очи той
- Какво не ти ли харесват нуните? –едвам го попита младока
- Ти луд ли си дамепиташ такова нещо?Много са яки,само се чудя какмогат да ги харесват онея идиоти,а аз..... –стисна със зъби той
- Аааа хъонг недей да завиждаш – направи стил Джонгхюн в клипа на Ринг Динг Донг
- Абе Темин не можеш да го направиш като Блинги –засмя се Минхо
- Да ама ако ме видят фенките ще припадат –каза наперчено той
- Друг път,забравили аз съм Фламинг Харисма.Те ако припадат като те видят,значи при мен вече са умрели- започна да се превиваот смях
- Аийййшшш отивам да се преобличам и ти се приготви,стига си се мотал-каза му сериозно младия член на групата
- Тцтцтцтцт добре че сме ние да те научим на лафове.Айди отивай аз сега идвам – направи му знак да излезе
Младока излезе и отиди към стаята си.
- Кати айде момчетата ни канят на вечеря – каза сериозно Вики на приятелката си
- Оо ни ми се ходи отиди ти.Имам да чета,да ям шоколад.Точно сега ли? – извъртяочи и погледна тъжно
- Стига си чела.И стига си яла шоколад.Идвай – заповяда й тя
- Оффффф писна ми.Ей сега ще им разкажа играта – ядоса се тя и се изправи.
Вики застана пред нея и я погледна сериозно.
- Успокой се малко.Все пакса направили вечеря.Бъди малко благодарна и по мила,моля те-снижи тона тя
- Добре,добре.Права си.Малко почивкаот шоколад,оффф стана ми лошо – хвана се за корема тя
- Жива да не бях –запуфтя Вики
- Я не ми използвай лафа,ще трябва да ми плащаш –усмихна й се Кати
- Оххх извинете госпожице,без да искам – направи се на примадона
Двете избухнаха в смях и след това започнаха да се обличат за вечерята.Кати се чудеше какво да облича.ИЗведнъж просто взе едно клинче,еднакъса пола,една тениска и си върза косата.Вики огледа гардероба си и изпуфтя.
- Кати ела! – извика тя
- Кажи – усмихна й и знаеше за какво я вика
- Уаууу страхотна си -изуми се тя
- Мерси.Чакай да ти намеримнещо подходящо,че Оню да му спре дъха – захили се тя
- Аааа какви ги говориш?Ти... - започна да вика
- Стига си викала,немога дамисля - побърза да я скастри
След по малко от минута,Кати изкара едни къси черни панталонки,една бяла ризка и сако.
- Обличай.След малко ще дойда за грима и за прическата – казай сериознои отиди към стаята си
Вики кимна и започна да се облича.След няколко минути Кати дойде със целия арсенал от гримове,който имаше.Като дойде в Корея,тя нямаше и един черен молив,а сега от всеко нещо го имаше няколко пъти.
-Сега сядай –заповяда й тя
Вики седна и се остави в ръцете на приятелката си.След по малко от 5 минути Кати се отдръпна и я погледна.
- Я мепогледни – каза тя тихо
Вики я погледна и премига.
- Уаууу страшна съм.Ето виж се – каза тя и й подаде огледалото
- Ихаааааааа супер си – зарадва се тя и я запрегръща
- Чакай не съм свършила.Сега прическата – усмихна се тя и започна да гледа замислено
- Нещо семпло,хайде да отиваме – каза нетърпеливо тя
- Добре –засмя се Кати и тя нямаше търпение да види Кий и да види Оню как му спира дъха.
Хвана гребена и пяната за косата и започна дай прави прическата.
- Готова си – каза й тя
Вики се изправи и отиди в банята.
- Супер.Страхотна е – зарадва се тя
Косата й не бе какво знае какво,просто на Вики й бе чуплива и дълга до раменете.Кати леко я изправи и бритона го постави отпред,като покри едното й око.
- Хайде да тръгваме –започна да подскача тя
Кати кимна и двете тръгнаха да излизат.
- Абе тея къде се губят? – попита Дивата като седеше на масата и гледаше часовника си
- Незнам,но аз съм много гладен.Кийсмятам даизям пилешкото – каза лидера и лигите му падаханамасата
- Хъонг ...спри се малко.Ако нуна те види... –каза малкия и го погледна сериозно
Оню веднага се секна и си обърса устата.Изведнъж се позвънни на вратата.Кий,Оню и Динно скочиха и се сбиха кой да отваря вратата.Темин и Минхо почнаха да се смеят,след малко вече бяха на земята.
- Здравейте момичета –казаха тримата в един глас и ги погледнаха
- Здравейте момчета-усмихна се те чаровно
Оню забрави пилешко,забрави да диша и устата му беше толкова отворена че чак човек можеше да му види гърлото.Кий и Джонгхюн ако имаха пистолет щяха да се застрелят,като я видяха и се почувствахав рая и искаха да отидат по бързо там.
- Ам тука ли ше стоим или.... -повдигна си едната вежда Вики и ги погледна
- Аааа не влизайте – каза Дивата и се поклони джентълменски
Двамата седяха с отворени устни,а МИнхо и темин блъснаха по пода и се смееха.
- Какво става? – попита Кати,като погледна двамата на земята
- Ааааа детска му работа – каза сериозно Кий и леко ги срита,така че Кати да не го види
Всичките седнаха на масата и започнаха да се хранят.На Кати колкото и да искаше да опита от всичко,й бе твърде лошо,заради шоколада.
- Кати защо не ядеш? – попита я притеснен Кий
- Ами.....съжалявам Кий..... – започна тя и сведе глава
- За какво?Какво има?Не ти ли харесва? – попита я той
- Не просто ядох шоколад и то много и ми стана лошо.Съжалявам – отвърна тя тихо
- Това ли било?Ей сега ще те оправиш - смигнай той и стана
- Но..... – започна тя
След малко Дивата се върна с едно шишенце и го подаде на Кати.
- Спокойно.Не е отрова,просто ще се почувствашпо добре.Вярвай ми – каза й той нежно
Тя без да слуша какво й говори,го изпи на един дъх.Той се усмихна и го взе.
- Нуна добре ли си?-попита я Темин
- Да,мерси че попита – каза тя и се усмихна
- Нуна,кога ще танцуваме?- попита я той и погледна
- Абе малкия,недей да я занимаваш с твойте неща –ядоса се Блинги и й се усмихна
- Ам...Джонгхюн.....аз обичам да танцувам.Ами Темин утре като приключа с бизнес срещата,става ли? –усмиханму се тя
- Супер.Много искам да видя дали си добра – наперчи се той
- Хахахахаха ще видим – погледна го уверено тя
Кий взе няколко ястия от кухнята и ги сложи на масата.
- Кати сега как се чувстваш? – попита я той тихо
- По добре.Благодаря ти Кий – каза му тя мило
- За нищо – усмихна се той и имаше чувството че ток минава през тялото му и настръхна
- Хъонг да не ти е студено? – попита го Минхо
- Ами..........май да – извъртяочи той
- Обличе се Кий,да не настинеш – каза му Кати
“Абе какво й става,досега не се държала толкова мило” – мислеше си Кий и това чувство не отминаваше
- Минхо – ши искаш ли да поиграем баскетбол.Отдавна не съм играла и......-започна тя тихо
- Хахаха нуна.....не знаех че харесваш спорт- засмя се Минхо
- Аййшшш естествено,че харесвам.Обичам да се движа.Е какво ще кажеш? – отвърна му сериозно тя
- Естествено нуна.Но ще имаш ли сили след танците- усмихна се той
- Разбира се.Даже да те набия пак ще имам бой,ако продължаваш да ме питаш така – усмихна се тя дяволито
- Хубу де – изпуфтя той,но се усмихна накрая
Дивата не спираше да я гледа и да се наслаждава.
“Днеска е много красива.” – мислеше ситойи бавно отхапаот пържолата
- Нуна харесва ли ти пилешкото? – попита я лидера
- Хъонг как да ти каже,че ти почти го изяде – скара му се Динно
- Спокойно,няма проблем.... – каза тя и си взе малко. – Много е вкусно
- Ти по принцип ядеш ли пилешко? – сведе глава той
- Естесвено,за каква ме имаш.Обичам да ям пилешко – отвърна тя и се засмя
“Тя обича пилешко и шоколад” – помисли си Кий и се усмихна,че научава нещо за нея.
Лидера едва откъсваше очи от Вики.Не може да се насити на нейната красота.
- Нуна... – започна Темин
- Кажи Темин – каза Кати и хапна малко бибимбап
- Искаш ли като привършим да излезем да се разходим? – попита той едвам
Тя леко се усмихна,почти се засмя,а Кий го фрасна през врата.
- Ама ти бой искаш? – сопна му се той
- Хъунг.... – каза с тъжен глас момчето
- Защо не..... – каза му тя и се усмихна
- Супер....ще ти покажа къде танцувам. – почна да пляска той
Вики погледна към Дубу и направи някаква физиономия.
- Аз мисля да си лягам – каза тя и се изправи
Лидера също се изправи и я погледна сериозно
- Къде си мислиш че отиваш?Все пак....Поздравления!!Знам че се справиш – започна той сериозно,но накрая завърши с усмивка
- Поздравления! – казаха останалите в един глас
Вики леко се изчерви и извърна глава.
- Благодаря ви – каза тя и се усмихна
Кий се изправи и отиди до хладилника.Извади нещо и го постави на бар плота.След малко дойде с една шоколадова торта.Очите на Кати се разшириха и се усмихна.Дивата започна да слага на всеки едно парче,като стигна до Кати й сложи 2.
- Но защо? – попита тя очудено
- Защото обичаш сладко,нали?! – отвърна й тойс усмивка
Тя се усмихна и стана й неловко.
- Да,но сега надали ще мога да изямдве –направи се тя че още я боли корема,а всъщност можеше да изяде цялата торта
- Още ли ти е лошо? – попита я Блинги
- Малко... –каза тя и направи крива физиономиа
Кий се изправи и отиди до нея.
- Последвай ме – каза й той и й подаде ръка
- Къде? – попита го очудено
- В стаята ми да си починеш малко – повиши тон той
- Не искам.Искам да съм с вас – каза с тъжна физиономия
Момчетата се зарадваха и малкия стана.
- Нуна трябва ти движение –каза радостно Темин и й хвана ръката
- Оо прави си Темин,хайде да се разходим- каза тя весело и се изправи
- Аз ще се прибирам – каза сърдито Вики
- Не стой,искам да ти покажа едно място – каза сериозно лидера
Останалите го гледаха с чироко отворени устни,не можаха да повярват.
“Никоя досега не е водил долюбимото му място.Явно нуна е специална” –помисли си Темин
- Но ...аз.... – започна да пълтече тя
Никакви възражения,днеска празнува така че идваш с мен – каза той сериозно.Тя кимна и се усмихна.
Малкия хвана ръката на Кати и я задърпа.
- Малкия ела тука-извика Дивата сериозно
- Да хъонг – отиди при него Темин
Кийго хваназа ухото,като рязарена майка,която е разбрала,че сина й е направил беля и го завлачи в другата стая.
- Абе ти малоумен ли си?Няма да я водиш никъде....аз ще те я заведа – каза сериозно Умма Кий
- Кий хъонг болиии,пусни ми ухото – плачеше малкия
- Кий пусни го.... – скара се Кати и го погледна
Той веднага го пусна и сведе глава.
- Идвай Темин... – каза тя и го задърпа за ръката
Дивата тропнаскраки се ядоса на себе си.Джонгхюн вече се бе побъркал.
“Ебати и филма......” – помисли си той
- Хайде Темин идвай и ти Минхо – каза ядосано тя
- Но нуна къде? - зачуди се Фламинг Харисма
- На баскетболното игрище или те е страх да не те бия – засегна го тя като знаеше,че ще приеме предизвикателството
- Охоооо идвай,само гледай.Няма да те оставя да победиш.... – погледна я дяволито
- Не очаквам –усмихна му се тя и тримата потеглиха.
Вики и лидера също тръгнаха и Кий и Джонгхюн останаха на сухо.
- Мамка му! – каза те в един глас и се спогледаха
Кий стисна със зъби и започна да прибира масата. Динно седна на масата и си подпря главата на ръката си.
- Ей мързел стани да ми помогнеш – скара му се Дивата
- Офффф..... – изпуфтя той и се изправи.
Двамата за нула време прибраха масата и Дивата отиди в стаята си.Блъсна вратата и се просна на леглото.
В това време Кати,Темин и Минхо стигнаха до баскетболното игрище.Темин се настани удобно и двамата след секунди започнаха да играят.
В това време Оню и Вики стигнаха до мястото.
- Какво е това? –огледа се тя
Пред нея имаше еднаогромна поляна с много цветя и малко по надолу се виждаше реката.Той постави якето си на земята и й направи знак да седне.Тя гопогледна със кафявите си очи и дъха й спря.
“Малеее сега ако седна.....”-не искаше да си помисля каквоще се се случи най накрая
- Няма ли да седнеш? – попита ятой с усмивка
- А да – осъзна се тя и седна набързо.
Лидера седна острани и я погледна.
- Ама ти..... –започна тя и посочи мястото къде бе седнал той
- За какъв ме имаш?- погледна я строго той
- Искам да кажа.....че там е мръсно и ще изцапаш –каза тя тихо
Той се усмихна и леко се приближи.
- Така? – погледна я той изпиващо
Тя сведе глава и се почувства неловко.Изведнъж задуха студен вятър и тя потрепери.Дубу мигновенно отиди до нея и я прегърна.Очите й се разшириха и го погледна.Оню я погледна и от очите му хвърчаха искри.Той леко се наведекъмнея да я целуне,Вики стоеше неподвижно и потрепери още повече.Тъкмо да я целуне,делеше ги само милиметри,когато телефонна му звънна.
“Мамка му....” –помисли си той.
“Оххх.......как да му устоя.....не мога....оттоке” –помисли си тя и сведе глава.
Лидера си изкара телефона и видя че е мениджъра.Той се изправи и се отдалечи.
- Ало –каза тойсериозно
- Оню какво правиш? - попита гомъжа
- Зает съм хъонг.Дано да е нещо важно – почти му се развика
- Какво ти става?........Обаждам ти се да тикажа,че утре ти и Кий и Джонгхюн ще бъдете в Star King около 11 часа да сте в студиото.Разбра ли?-каза му сериозно мениджъра
Лидера извъртя очи и му затвори.
- ало.....ало.....Оню – викаше мъжа
Той седна до Вики и сведе глава.Тя го погали по рамото и го гледаше нежно.Дубу надигна глава и я погледна.
В това време Тмин се изправи и започна да пляска.
- Браво нуна! – викаше той и подскачаше
- Браво нуна,досега никой не ме е бил- каза тъжно Фламинг Харисма
- Не се натъжавай.Знам че обичаш да побеждаваш – усмихна се тя и го потупа по рамото
Той кимна и се усмихна.
- Нуна ще танцуваме? –попита младока с усмивка
- Оо много се изморих,Минхо ме изцеди.Много е добър – каза тя и въздиша тежко
- Еее жалко.Хъонг друг път няма да измаряш нуна,аз как ще танцувам с нея – възмути се Темин
“Хаххаха изобщо не ме измори.Все пак съм играла в NBA” –помисли си тя и се усмихна
- Съжалявам – сведе глава Минхо
- Ееее Минхо- ши не си ме изморил – каза тя с усмивка
- Ееееее нуна,нека да не си говорим официално – намръщи се той
- Стига повече да не казваш,че съжаляваш,че си ме изморил.Ок? – усмихна се тя
- Мда нуна – усмихна се чаровно той
“Аййшшш туй момче......таз Харисма ми идва в повече” –започна да си цъка тя
- Какво ли правят Джонгхюн хъонг и Кий хъонг? – попита младото момче и леко се усмихна
- Сигурно броят мухите – засмя се Минхо
На Кати леко стана гадно,искаше да го види,искаше да му се кара и даго ядосва.След няколкоминути те стигнаха сградата и се качиха по стълбите.влязоха в апартамента и Кати побърза да седне.
“Аххх мразя стълби....” –ядоса се тя и започна да си масажира краката
- Ооо ами ви дойдохте – изненадасе Динно
- Да хъонг ,а вие какво правите? –попитаго с усмивка Минхо
- Къде е Кий? – попита Темин и се огледа
- Затвори се в стаята си. –каза тихо,че да не го чуй Кий
Кати веднага се изправи и се запъти към неговата стая.Тя застана пред вратата и почука.
- Махай се – извика той
- Добре щом искаш –отвърна тя и тръгна към кухнята.Кий като чу гласа й веднага се изправи и отвори вратата.
- Чакай – извика й той
Тя се спря и се обърна.Усмихна му се и тръгна къмнего.Кий му спря дъха и не отдели очи от нея,нито пък тя от него.
- Какво има? –попита го тя тихо
- Ами....аз...... – заекваше се той
- Какво има?-попита го сериозно тя
- Ами нищо- бе забравил,за какво бе ядосан
Тя му се усмихна и си избърса потта от лицето.
- Ти какво си правила? – попита я той и я погледна подозрително
- Ами играх баскетбол с Минхо- каза тя и се усмихна
- Сигурно си го била,иначе щеше да празнува ако беше победил – засмя се Дивата
Кати също се присъедини къмнего и си представи как Минхо празнува победата си.
- Искаш ли да гледаме филм?- попита я той тихо и леко се изчерви
- Абе момче....ти да не би да искаш...ние двамата – разшириха й се очите и му удари шамар
- Ама какво по дяволите? – пипна си бузата и я погледна шокиран
- Искаш да спиш с мен така ли? - започна да вика тя
- Неееееееее,как можеш да си го помислиш просто искам да гледаме филм – каза той и се върна в стаята си ядосан
Кати осъзна грешката си,беше направила прибързано заключение.
“Ауууу......малееее.....много съм глупава,но преди така ме каниха като искат да спят с мен,а Кий не е такъв” - плесна се по челото и сведе глава.
- Кий извинявай,просто....... – започна тя тихо и се приближи към него
- Махай се,не искам да те виждам.Как може да си мислиш така за мен? – възмути се той и й обърна гръб
- Кий,аз просто.... – докосна го по рамото нежно
Дивата се разтрепери и бавно се обърна.
- Кий,просто преди момчетата така ми казваха,като искат да спят с мен.Съжалявам много.Ако още искаш да гледаме,нямам нищо против – каза тя тъжно и замалко да заплаче
Дивата стоеше и не вярваше.
“Горката тя,а аз й се скарах......Много съм тъп” – помисли си той и я прегърна.Кати се сгуши в него и заплака.
- Хей недей да плачеш.Съжалявам – каза й той нежно
- Не аз съжалявам.Никога не бих си помислила такова нещо за теб........хайде да гледаме филм – забърса си сълзите и се усмихна
Той кимна и й се усмихна.Пусна някакъв романтичен и двамата се настаниха на земята.Очите й бавно се затваряха и несъзнателно тя се облегна на Кий.Той й се усмихна и я погали.
“Какъв ли живот е живяла.Трябва да разбера повече,но как,без да я връщам обратно в миналото й” –мислеше си той






П.П Подарък от мен две глави.Весело изкарване на Нова година.Нека да ви донесе многоздраве,късмет,любов и успехи.

55Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пет Дек 31, 2010 12:46 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ииииииееееййй много яка глава Съседи - Page 3 752689Суперско станало поне едната двойка има някакво развитие вечи Съседи - Page 3 124908

56Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Съб Яну 01, 2011 12:29 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Честита Нова Година! С пожелания за много здраве, щастие и успехи! :)

57Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Съб Яну 01, 2011 1:08 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Честита нова година!Да ти се връща стократно!



20 глава



В това време Оню и Вики тръгнаха да се прибират.Докато вървяха,някоя я бутна и тя се залепа за лидера и го хвана за ръката.Той я погледна и поч1увства как ток минава през него.
- Я гледай къде вървиш бе! –извика Дубу и се ядоса.
- Добре ли си? –попита я той нежно
Тя само кимна,но го гледаше плахо.Оню я погали по лицето и се усмихна.Краката й омекнаха и се хвана поздраво за него.Изведнъж цялото и тяло потрепери.
- Оо студено ли ти е? –притесни се той и я прегърна
- Ами.... –тъкмо да отрече,но като усети неговата топлина веднага се отказа.Тя просто се сгуши в него и се усмихна.
След няколко минути те стигнаха до сградата.
- Сигурно си изморена и искаш да спиш-каза той и сведе глава,но не искаше да се отделя от нея.
- Ами всъщност не съм изморена и не ми се спи –усмихна се тя и изпитваше същото
“Супер.Но какво да правим?” –мислеше си той
- Какво ти се прави? – попита го тя
- Ами всъщност незнам.....ти кажи.За мен ми е все едно само да съм с теб – изпусна се той и си запуши устата
Тя се шокира от признанието му и устата й стигаше до земята.Той сведе глава и очакваше да бъде порицан или отрязан от неговото признание.Вики повдигна брадичката му и се усмихна.
- И на мен ми е все тая,само да съм с теб – каза тя тихо и се засрами
Оню се шокира и първото му реакция бе да я повдигне във въздуха и да я завърти.Двамата се въртяха в кръг и сеогледаха.Той бавно я пусна и устните им се намираха на няколко милиметра.Дубу се приближи и нежно я целуна.Тя отвърна на целувката му и имаше чувството че езика й изгаря.Оню бавно се отдели,той не искаше,но просто не му достигаше въздух.Той се усмихна и извърна глава.Тя се засрами и погледна встрани.
- Аз.....аз трябва да тръгвам –казалидера сериозно и тръгна напред
- Но Оню.......какво стана? –изненада се тя и тръгна след него
“ И сега като я цлеунах.....какво да правя.....незнам какво да правя....оттоке..Немога без нея” –мислеше си той докато отиваше към апартамента.
“Как може така да ме остави?Тапанар......така значи,искал е само да ме целуне”-ядоса се Вики и тръгна към апартамента си.
Лидера влезе с гръм и трясък и отиди в стаята на Динно.Отвори вратата и сеприближи.
- Джонгхюн събуди се! – бутнаго той
- Айййшш хъонг какво има?Пак ли ти се привижда пилешко- търкаше си очите Динно
- Не бе.Искам да ми помогнеш....за Вики – каза тихо той
- Какво е станало? –попита той,като се прозя
- Ами целунахме се... – изчерви се лидера
- Какво? – подскочи Блинги и веднага се събуди
- Да целунахме се и аз си тръгнах-намръщи сетой
- Голям си глупак...ако наистина я харесваш.Трябаше да бъдеш с нея,а не да оставяш – бутна го силно Блинги
- Знам,но....след като се целунахме настъпи един неловък момент за мен.Незнаех какво да правя? – обясни му Дубу и изпуфтя
- Братле,просто ....какво да ти кажа,много ще ти е трудно.....Как беше? – отвърна му сериозно и накрая се усмихна
- Знам........невероятно....не вярвах че ще го кажа,но съм....влюбен – усмихна сешироко той
- Братле отиди и поговори с нея още сега,тя вече си направи грешни заключения –смъмри го Джонгхюн
- Да да отивам-изправи се той и тръгна към апартамента й
В това време Вики влезе в апартамента си и хвърли ключовете.
“Глупак,смотаняк,идиот,аййшшшш”-нареждаше го тя наум.Седна на дивана и скръсти ръце.Погледна встрани и затвори очи.Леко докосна устните си и си спомни за целувката.Изведнъж се почка на вратата.
- Идвам де – каза тя,тъй като Оню направо блъскаше.След като я отвори тръгна да я затваря.
- Чакай.....Вики искам да тиобасня –каза той сериозно
- Няма за какво да говорим Оню-ши –каза тя и сепомъчи да затвори вратата,но лидера не си отместваше крака
Той я придрпа към себе си и я целуна.Отначало тя се дърпаше,но след няколко секунди отвращаше на целувките,даже не искаше да се отдръпва.Той бавно се отдръпна,защотонему достигаше въздух и я погледна нежно.
- Нека да поговорим – каза тойи се усмихна
- Добре – извъртя очи тя
Двамата седнаха на дивана и Дубу се чудеше откъде да започне.Той сплете пръсти и я погледна.
- Вики.....съжалявам за преди малко..не исках така да стане,но бях много притеснен.Ти си ми първата.... – не можа да довърши той и сведе глава
- Какво? –изуми се Вики и премигана парцали
- Много те харесвам и всичко искам да е перфектно – каза той и леко се усмихна
Вики стоеше и не вярваше на ушите си.Лидера стоеше и я гледаше,очакваше някаква реакция от нея но тя нищо не каза.Оню се изправии я погледна сериозно
- Извинявай че ти изгубих от времето- каза той сдържано и тръгна да се прибира
- Чакай.... -каза тя и мигновенно се изправи
Той се обърна и я погледна,като искренно се надяваше тя да му каже,да остане.
- Остани.......искаш ли да гледаме филм –хванаха го за ръката и го погледна мило
Той се усмихна и седна отновона дивана.Рано сутринта Кий се бе събудил и погледна встрани.
“Омо кога съм заспал......тя изглежда толкова красива...”- помисли си той и я погали по лицето.Дивата се изправи,дигна на ръце бавно,за да не ясъбуди и я сложи на леглото.Зави я и се усмихна.Отиди в банята за да се пооправи.След катомина през банята побърза да отиде в кухнята,за да й направи закуска.Докато тойй приготвяше закуска,тя се поразсънни.
“Омоо...това не е моето легло” – изправи се тя и се огледа.Тя покри устата си с ръце и очите й се разшириха.Погледна под завивката,и си отдъхна.Тя набързо се изправи и прокара ръката си през косата си и мислеше за снощи.Almighty Кий влезе с една табла,на нея беше направил палачинки,със течен шоколад,конфитюр,портоколав сок и една вазичка с едно цвете.
- Ти.....- не намираше думи тя
- Надявам се да ти хареса.Добре ли спа?-попита я тойнежно
- Какво е станало снощо?Защо съм заспала на леглото? – намръщи се тя без да погледне към таблата
- Ами бешезаспала на земята и беше се подпряла на мен,аз като се събудих те преместих,за да ти е по удобно – обясни й спокойно той
- Какво е това?- попита тя и посочи таблата
- Направих закуска......за теб-каза той и сведеглава
- Омоооо Кий,много си мил.....благодаря ти.Аууу палачинки – зарадва се тя и го прегърна силно
- Радвам се че ти харесва –каза й той с усмивка
- Ами да щом има палачинки – засмя се тя и леко се отдръпна от него.Тя се спря за момент когато устните им се намираха на няколко сантиметра един от друг.Той я погледна,после погледна устните йтолкова изящни и толкова перфектни.Тъкмо да се наведе,когато тя се отдръпна и започна да яде.Намаза си една палачинка с течен шоколад и пляскаше с ръце.Отхапа една хапка,после 2 и от палачинката остана съвсем малко.
“Малееее как я прилапа набързо........”-очуди се Кий
Тя отхапа последната си хапка и на устната й остана малко шоколад.
- Ам...Кати тук имаш малко шоколад-посочи й той
Но Кати се бършеше от грешната врата.Кий се ядосаи вместо нея я избърса нежно.Кати стоеше като статуя и го гледаше.
- Готово – каза той и си хапна шоколада,който тука що бе на долната й устна
Тя стоеше и го гледаше.Никойдосега не й бе правил закуска,никой досега не бе й махал шоколад или нещо друго от устната.
- Кати какво има?Нещо грешно ли направих? – каза той притеснен
- Не просто никой досега не ми е правил закуска- каза тя тъжно и сведе глава
- Извинявай – каза той и не искаше тя да се натъжава
- Няма за какво...просто се радвам,че ми направи.Благодаря – каза тя нежно
- Нямапроблем.Стига да пожелаеш пак ще ти направя –смигна й той
- Наистина ли?-изуми се тя
- Наистина- каза той и се усмихна.
Тя направи една палачинка с шоколад иму набута в устата.
- Ааа не яж,аз не искам – дърпаше се той
- Абе сега като ти давам,ще взимаш- стросна му се тя и се опитваше да я набута
Но вместо това Кий стъпа върху нещо,падна назад и повлече Кати,тъй като й държеше ръцете.Тя без да иска го удари по челото.
- Ауучч! – казаха й двамата
- Извинявай! – каза в един глас те
Започнаха да се смеят и Кати се усмихна дяволито и му я набута в устата.
- Хахахахах........друг път Кий ще приемеш или искаш всеки път да е така – захили се тя
“Много бих искал.......Кати” – помисли си той,докато си хапваше от палачинката.
Както и Кати и той се бе оцапал.Тя бавно го избърса и го изяде.Кий като я видя я целуна по устните и то много бързо.Кати стоешеи незнаеше какво да прави.При този бърз допир с неговите,тя почувства някакво много странно чувство.Дивата я гледаше и очакваше нейната реакция.В следващия момент тя му удари един шамар и стана от него.
- Я какво си мислиш,че правиш? – развика му се тя
- Ами аз.....съжалявам- сведе глава той и побърза да излезе от стаята.
“Оххх защоми е толковатопло” –помисли си той изпи няколко чаши с вода.Обърна се и дишаше очестено,чуваше как му бие сърцето.Катиотиде вкухнята и го погледна.
- Хей Кий добре ли си? – попита тя притеснено и отиде при него
Той седна и се хвана за гърдите.Тя пипна челото му,нямаше температура.Кий не издържаше вече,сега когато тя е около него едва си поемаше въздух.Той я дръпнакъм себе си и я целуна страстно.Тя от своя страна отвърна неосъзнаваща все още какво става.Сърцето на Дивата започна бавно да се връща в нормалния си ритъм.Кий проакра ръката си през косата и я дръпна по близо.Тя изведнъж се отдръпна и му заби един шамар.
- Я! – извика тя и дишаше очестено
- Кажи мила- каза й той щастлив
- Не съм ти мила простак такъв- стана от него и погледназлобно
“Аххх тоя глупак за какъв се мисли”-помисли си тя
Той се изправии тя направи няколко крачки назад
- Какво?Не ти ли хареса?Устните ти казваха друго-захапа долната си устна той
- Абе ясе разкарай.....пффтттт – каза тя,но и усети че наистина й хареса,даже искаше още
Той тръгна към нея а тя правеше крачки назад.Погледна часовника си и очите й серазшириха.
- Трябва да тръгвам ще закъснея – каза тя и изхвърча
Настроението на Кий веднага сепромени и той отиди в стаята си.Кати влезе в апартамента и видя другите две влюбени гълъбчета да спят.Тя бавно и тихо отиди до стаята си и започна да се оправя.
“Ахх тоз малоумен ли е.....те тука така ли си налитат католешояди на мърши,каквое това?Омооо ама каква закуска ми направи,а устните му” –мислеше си тя и се усмихна
След помалко от половин час тя се пооправи и започна да си прави грима.След около десетина минути тя беше готова взе си чантата и хукна към сградата на Cube enter.Кий легна в леглото си и подуши възглавницата си.
“Оххх че хубаво мирише....” – посмисли си той и я прегърна.
В това време лидера се събуди и протегна ръце.Погледна встрани и видя най прекрасното същество.Погледна часа бе 9:35.
“Мамка му трябва да тръгвам” – ядоса се той и се изправи.Написа една бележка на Вики,целуна я по челото и по най бързия начин излезе.Влезе в апартамента и отиди първо при Кий.
- Кий хайде днескаще записваме Star King – каза му сериозно,като влезе с гръм и трясък
- Оооо хъонг защо не ми каза по рано,знаеш колко време ми трябва да се приготвя – ядоса се Дивата и се изправи
- Хайде стига си ревал,всеки път ревеш като бейби.Ти какво искаш да биеш Блинги ли? – засмя се той
Кийму метна нещо и за малко да го улучи.Дубу отиди в стаята на Блинги и започна да го буди.
- Хайде спяще красавице.Ставай ще записваме Star King – буташе го силно,но Джонгхюн не помръдваше.
Лидера се ядоса,дръпна щорите и пусна радиото.Динно веднага се изправи и го погледназлобно.
- Мразя те! – каза му той
- Хайде хайде аз пък те любя,ако се приготвиш за по малко от час. – умихна се лидера и излезе от стаята му.
Дубу отиди в стаята си и влезе направо в банята.
Вики се разсънни и видя,че лидера го няма.Тя веднага подскочи и се огледа.Изведнъж мерна бележката на масата и я прочете.
“Добро утро скъпа,как спа?
Съжалявам,че така си заминах,но ще записваме Star King.Като приключимще ти се обадя.Целувки”
“Омооо......”скъпа”......айшшшш.....” – усмихна се тя,искаше да се ядоса,но не можеше.Той твърде бързо й превзе съзнанието и сърцето й.
В това време Кати влезе в сградата на Cube enter и видя B2ST.
“Омооо...оттоке” – искаше да крещи тя и започна да подскача на едно място.Изведнъж някой я доближи
- Извинете госпожице,по каква работа сте тука? –попита я охранитела
- Имам среща с Джейсън – каза тя сериозно
- Оо Джейсън ли?Ни натам отиваме – каза Doo Joon и я погледна
- Супе-р-р – каза тя заеквайки

58Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Съб Яну 01, 2011 2:23 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер еее, продължавай да пишеш все толкова хубави фикове и през новата година Съседи - Page 3 561186

59Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Съб Яну 01, 2011 2:37 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Мерси.....разбира се че ще пиша.Благодаря че ги четете

Съседи - Page 3 98246

60Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Съб Яну 01, 2011 3:38 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Честита нова година Съседи - Page 3 573765 Супеееер много яка глава вече ми е любима Съседи - Page 3 68960

61Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Съб Яну 01, 2011 7:36 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Честита Нова Година! Съседи - Page 3 301126 Невероятна е главата Съседи - Page 3 250529

http://smiley92.tumblr.com/

62Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Нед Яну 02, 2011 5:34 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

21 глава


Те се усмихнаха и тръгнаха по стълбите.Тя бавно ги следваше и сърцето биеше твърде бързо.След няколко минути те стигнаха до една стая и момчетата влязоха.
- Хей Джейсън имаш си гадже и да не ни кажеш? –каза му Dong Woon и се усмихна
Кати влезе и се поклони.
- Вие ли сте Джейсън? – попита тя учтиво
- Да аз съм....а вие сте новата ни гримъорка – усмихна се той и се изправи
- Вие сам ще кажете като видите как работя – каза сериозно тя
- Аууу Джейсън ама тя страхотна.Взимай я – изуми се YoSeob
- Сега ще видим.Така след 2 часа момчетата ще трябва да излизат на сцената.Ти трябва да ги гримираш,да им избереш дрехи и да им направи прически.-каза й той и се усмихна
- Много време ми давате – каза тя и се усмихна дяволито
- Мисля че е малко,но ако не можеш да се справиш кажи – не мислеше,даже не вярваше че може да се справи
- Може ли сега да започна –каза тя и започна да гледа гримовете.
- Разбира се- направи й знак да започне
Тя погледна към дрехите и макар нито един от тях не й хареса,трябваше да измисли нещо.Избра дрехите и каза на момчетата да седнат.След около 45 минути момчетата бяха гримирани и облечени с дрехите,с които ще излизат.Сега беше ред на прическите.Помисли за момент и след около 5 минути започна да им прави прически.Слд 30 минути тя беше готова.
- Уау ти си супер –каза й Junhyung и не спираше да се гледа в огледато
- Да аз като ви казвам че е страхотна,но не само като разговоря,но и в работата – каза YoSeob и започна да пляска с ръце
Джейсън дойде и ги огледа.
- Не е зле – каза той и се почеша по главата
- Джейсън тя се справи много добре.На другите им трябва повече време – каза лидера на групата и смигна на Кати
- Верно.А ти как се казваш? – каза сериозно гримъора и погледнакъм нея
- Аз съм Кати – каза тихо
- Приятно ми аз съм YoSeob – каза русото момче и се усмихна
Тя се усмихна и погледна към останалите.
“Оххх дали ще им науча имената”- помисли си тя и беше мнго зле да помни имена.
- Аз съм лидера Doo Joon – представи се той и се усмихна
И така и останалите се изредиха и тя само се усмихваше и кимаше.Нито едно име не можа да запомни,само името на гримъора помнеше.Пак това и стигаше за днес.
- Значи Кати почвашот утре.Ела в 7 и 30 сутринта да ти разясня всичко – каза й Джейсън и погледна към календара
- Добре –каза тя и се усмихна
“Оффф мразя да ставам рано”- помисли си тя и се намръщи
- Момчетата айде трябва да участвате в едно предаване – каза един мъж
- Да хъонг – отвърнаха те и го изчакаха да си замине
- Офффф мениджъра не се спира – въздъхна главния рапър в групата JunHyung
- Хайде стига сте се оплаквали – каза им лидера и ги погледна строго
- Ти можеш да си вървиш да си починеш – каза й Джейсън и се усмихна
- Да.До утре – каза тя и тръгна да се прибира
В това време Джонгхюн,Кий и лидера записваха Star King.
“Какво ли е станало с Кати?Сигурно се е справил добре....надявам се иначе ще си тръгне...не мога дагопозволя” –помисли си Дивата
- Кий концентрирай се –каза му Динно и го сръгна
- Да бе..оффф – изпуфтя Дивата
- Не сме си вкъщи дръжте се прилично.Като малките деца сте – скара им се Оню и не му беше леко,да бъде далеч от Вики
Той не спираше да мисли за нея и по начина по който я остави сутринта го караше да се чувства нещастен.
*5 минути почивка *
Дубу веднага се изправи и отиди в гримъорната.Взе телефона и набра номера й.
- Ало – каза тя тихо
- Здравей.Аз съм Оню.Как си? –отвърна й той плахо
- Оо ами добре съм.Ти да не приключи със записването? –попита готя учудено
- Непросто исках да ти чуя гласа и да ти се извиня за тая сутрин – каза с тъжен глас.
- Няма нищо,разбирам.Не се сърдя .......скъпи – изкикои се тя
Лидера се изчерви и сърцето му заби по силно.
- Искаш ли като приключа да излезем? – попита той едвам едвам
- Ахххх Оню.........много си сладък......да,защо не – каза му тя и стана цялата като домат от срам
- Хъонг идвай започваме – каза му Кий,като влезе в стаята
- Извинявай ще трябва да затварям – каза той и сведе глава
- Няма нищо,ще се видим по късно – каза му тя и се усмихна.
Той затвори и с Кий тръгнахакъм студиото.
- Хъонг с кой разговоря? – попита го любопитен да разбере
- С Вики.... – изчерви се той
- Уау хъонг.....какво става между вас? –изненада се Дивата и го сръга
- Ами днескаще излезем.Нали ще ми помогнеш с дрехите? –направи мили очички Дубу
- Разбира се хъонг – усмихна му се Кий
- Я каквоти става?Преди те измъчвах,а сега? -изненада се лидера и го погледна подозрително
- Ами.......днеска се целунахме с Кати- сведе глава той и се изчерви
- Я......ти.....уауу.Намери си майстора – почна да се хили Оню
Дивата го перно през врата и го погледна ядосано.
В това време Кати се прибра и отиди към кухнята.Огледа се и тръгна към стаята на Вики,но нея я нямаше.
“Къде ли е отишла?”- помисли си Кати и седна на дивана.Тя си спомни за целувката с Кий,докосна устните си и очите си разшириха.
“Аххх чинча....тоя....идиот ” – ядоса се тя и изпуфтя.
Кий,Динно и Оню свършиха със записването и Луна от f(x) отиди при тях.Лидера и джонгхюн като я видяха,веднага изчезнаха
- Какво става Кий? – попита го тя и се усмихна
- Ами нищо,а при теб? – отвърна й той и се усмихна
- Нищо......ам Кий днеска ми се виждаш различен – леко се усмихна тя
- Мда....заради новия ми грим – изпъче се той
- А не мисля......има нещо.....очите ти блестят –започна да го гледа подозрително
- Айшш лъжеш се от светлината е.Трябва да тръгвам.До скоро – измъкна се той и по бърза да отиде към мини вана
Луна се замисли и поклати глава.
“Явно ми се привижда вече...” –помисли си тя и отиде при останалите.
Кати в това време отиди в стаята си и легна на леглото.
В апартамента на SHINee Минхо и Темин запореден път играеха на Нинтендото.
- Хъонг когаще ме оставиш поне един път да бия? – възмути се Темин и хвърли джойстика
- Темин.....казах ти как да ме биеш,ама ти не слушаш – скара му се Минхо и отиди в стаята си
Младока извъртя очи и взе джойстика и започна наново.Докато Кий пътуваше в мини вана си гледаше очите.
“Че аз не виждам нищо.....какви блясъци вижда пък тя.Да отиде да си прегледа очите” – мислеше си той и си прибра розовото огледалце в черната чанта.Лидера мис;еше къде да заведе Вики.
“Айййшшш.....къде да я заведа....нямаме много възможности.....” – мислешеси той и направи крива физиономия.
Джонгхюн от своя страна мислеше за Кати.
“Ах.....туй момиче......липсва ми.....днескаще се видя с нея задължително...” – помисли си той и погледна към Дивата.
В това време Вики се прибра от магазина.
“Днеска ще спретна една хубава вечеря....”-мислеше си тя и искаше да прекара малко време с приятелката си.Качи се по стълбите,извади ключовете си и отвори вратата.Остави продуктите на бар плота и си съблече якето.Бавно отвори вратата на стаята на Кати и надникна.Видя чеспи и веднага я затвори,но щом я затвори Кати отвори очи.Tя леко се изправи и се огледа с примежен поглед.Обу си розовите чехлички и отвори вратата.Отиди към кухнята и видя как Вики приготвя обяд.
- Хей – каза тя едвам едвам
- Оо Кати да не те събудих?Съжалявам – изненада се Вики и се приближи
- А не няма проблем,даже трябваше да ставам – повдигна рамене и погледна продуктите
- Ааа сега правя обяд,тоест следобедна закуска – усмихна се тя
- Амм супер,тъкмо мисля че съм гладна –отвърна й и отиди да седнепред телевизора
Вики продължи с подготовката,а Кати гледаше някакво предаване.След около 30 мин сепочука на вратата.
- Аз ще отворя – каза Кати ядосано
“Тцтцтцтц еййшшш няма миг спокойствие” – мислеше си тя и отвори вратата.
- Здравей Кати - каза й с усмивка Динно
- Здравей Джонгхюн – каза тя сърдито
- Какво правиш?-попита я той и премига
- Ами тъкмо смятах да си лягам – каза му сериозно тя
- Токова рано ляга ли се? – попита я Кий и застана до Блинги и си сложи ръцете в джобовете
- Да ляга се – каза тя строго и тъкмо да затвори вратата,когатоДивата си постави крака
- Махни си крака –каза тя и се опита да затвори вратата
- Няма.Ммм мирише на нещо вкусно – каза Кий и направо влезе.Блинги също го последва.
- Здрасти Вики –казаха двамата и се поклониха
- Здравейте момчета –усмихна се тя и също се поклони
Кати извъртя очи и отиди в стаята си.Блинги и Вики се заговореха за пеене,а Дивата отиди в стаята на Кати.Той почука и преди Кати да му каже “Махай се” той вече беше влязъл.
- Излез от стаята ми- каза тя сериозно и му посочи вратата
- Защо? –приближи се той и се усмихна
- Защото искам да си почина малко – избута го тя и легна на леглото си
- Днеска какво стана одобриха ли те? –попита я той тихо
- Дам....... – снижи тона тя
- Оооо това есупер,трябва да се отпразнува –плесна с ръце Дивата
- Не...утре трябва да ставам рано.Вие ако искате си празнувате – скара му се тя.
Той се приближи и я дръпна към себе си.
- Липсвах ли ти?-попита я той,като стоеше на няколко милиметра от нея
- Абе ти луд ли си...... – извика му тя и го бутна
Тя излезе от стаята си,взе якето си и набързо излезе от апартамента.Дивата въздиша тежко и погледна към Вики.
Оню обикаляше стаята си и се чудеше къде да я заведе.
“оффф много си прост..незнаеш къде да завдеш едно момиче” – плесна се по челото и се намръщи.
Кати излезе навън и дишаше тежко.Огледа се и изведнъж видя възрастната жена,накоято преди няколко дена й помогна.Тя отиде при нея и се поклони.
- Нека да ви помогна с торбите – каза тя учтиво
- Благодаря ти дете,но изглеждаш тъжна да не си скарала с гаджето – каза тъжно жената
- Няма защо,аз нямам гадже... – отвърна Кати и погледна встрани
- Ами оново момче – повдугната едната вежда женичката
- Той не ми е гадже.... просто съсед – отвърна сериозно
- Мхм....аз мисля че го харесваш,и той те харесва – усмихна се тя и двете влязоха в сградата
Кати замълча макар и да беше права,че го харесва,тя няма как да му стане гадже.Тя и Кий са от два различни свята и няма как тези два свята да преплитат.
- Благодаря ти.......и кажи м че го харесваш,недей даго измъчваш – каза тихо йената и се усмихна
Кати се поклони и слезе по стълбите.
Жената си остви торбите и отиди до телефона.Набра някакаъ номер и зачака.
- Оо приятелко здравей,аз съм Ким Сън Джу – каза тя сусмивка
- Оо здравей,не сме сечували от доста време – отвърна отсреща женски глас
- А искам да те питам нещо?
- Давай
- Как се казваше синът?
- Ким Кибум.
- Е че той е.....член на групата SHINee нали?
- Дам,защо нещо да не е станало? – разтревожи се майка му
- Мдаааа.Синът ти е влюбен... –усмихна се жената
- Аххх наистина ли?Най накрая...много се радвам.Ей сега ше му се обадя – започна да подскача и да вика майка му
- Аааа недей моля те....просто го подпитай...той сам ще се издаде – засмя се тя
- А ти случайно да знаеш кое е момичето?-попита плахо майка му
- Дам предималко ми помогна с торбите...много мило момиче
- Оххх благодаря ти Господи.......надявам се Кий да си е намерил майстора – засмя се майка му
Кати обикаляше улиците и мислеше над думите на възрастната жена


63Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Нед Яну 02, 2011 6:20 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Здравей Съседи - Page 3 77124 фика ти е невероятен Съседи - Page 3 573598 Чета го едва от вчера и вече ми е един от любимите Съседи - Page 3 351138 Кий и Кати са супер сладкии,надявам се скоро да се съберат Съседи - Page 3 68960 .Чакам с нетърпение следващата глава Съседи - Page 3 728250

64Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Нед Яну 02, 2011 6:59 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ех супер е , чакам следваща глава Съседи - Page 3 72137

65Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Нед Яну 02, 2011 7:01 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Как се казваше синът?
- Ким Кибум.
- Е че той е.....член на групата SHINee нали?
- Дам,защо нещо да не е станало? – разтревожи се майка му
- Мдаааа.Синът ти е влюбен... –усмихна се жената
- Аххх наистина ли?Най накрая...много се радвам.Ей сега ше му се обадя – започна да подскача и да вика майка му

Много ме изкефи тая част Съседи - Page 3 97395 Главата е невероятна Съседи - Page 3 10044 Дано Кати и Кий да се съберат скоро Съседи - Page 3 58969

http://smiley92.tumblr.com/

66Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пон Яну 03, 2011 12:46 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

22 глава



Кий влезе в стаята си и легна на леглото.Спомни си за раносутринта,как той й направи палачанки,как се целунаха.Той въздиша тежко и изведнъж телефона му звънна.Той извъртя очи и гоизвади отджобаси.
- Ало –каза той с нежелание
- Така ли се говори на майка ти – скара се женичката
- Оо мамо ти лиси? – изненада се той
- Абе какво ти става?Естествено че съм аз – каза му сериозно тя
- За какво се обаждаш? –попита я сериозно той
- Тцтцттц никакво възпитание към майка си.....обаждам ти се да течуя какси?Никакъв не се обаждаш –започна да вика женичката и Дивата веднага си дръпна телефона от ухото.
- Мамо зает съм...... – отвърна й той сериозно
- Ти сега кажи не си ли намери някое момиче? – попита го тя и лекосе усмихна
- Maмо.....- каза той едвам
- Кибум ще ме накараш да дойда при теб и тогава..... –започна да вика майка му
- Ooo мамо сега не ми е до това.Моля те – каза й тъжно той
- Ким Кибум не ме карай да казвам на баба ти – започна да го заплашва тя
- Добре добре.Само недей да й казваш,знаеш много добре,какво ще стане ако разбере.Има едно момиче,което .........ми харесва,но тя не ме харесва – отвърна й той сериозно
- Е как е възможно да не хареса моя Кибум – възмути се жената и се намръщи
- Мамо,аз съм известен.... – напомни й той и се намръщи
- Това не ме интересува,искам да си щастлив скъпи – каза тъжно майка му
- Мамо искам сега да си почина,после ще ти се обадя – побърза да приключи разговора с майка си
- Добре миличък.Ще чакам да се обадиш – отвърна тя и се усмихна
- Чао мамо – каза той и затвори
Дивата прибра телефона си обратно в джоба си и затвори очи.
Лидера не се сдържа,стана и излезе от стаята си.Застана пред вратата и почука на вратата.
- Здравей Вики- каза той и се усмихна
- Здравей Оню – отвърна му тя с усмивка
Той влезе и се обърна.Вики го гледаше и мигаше на парцали.
- Вики свободна си към 19.00 часа? – попита той с треперещ глас
- Да-отговори му веднага и се усмихна
- Супер,ще те взема в 18.30часа.Става ли? –усмихвашесетой
Вики кимна и се усмихна.Дубу се проближи и я целуна по челото.Обърна се и излезе по най бързия начин.Докато слизаше по стълбите си поемаше дълбоко въздух.Тя погледна към часовника бешеточно 17.00 часа.
“Мамка му...трябва ми Кати” –помислиси тя и извади телефона си.
В това време Динно седеше в кухнята и гледаше в една точка.Той мислеше и премисляше,но не можеше да си избие Кати от акъла.Блинги рязко се изправи,взе си якето и излезе.
- ЯКий имаш 1 час да ме приготвиш за срещата ми с Вики – нахлу с гръм и трясък и го погледна сериозно
- Добре хъонг - каза му той тъжно и се изправи
Лидера го гледаше и се чудеше какво има.Дивата вървеше като зомби към стаята на Оню.Влезе вътре и се насочи към гардероба.Кий го отвори и го гледаше втренчено около 5 минути.След това извади някакви дрехи сложи ги на леглото,добави часовник,колан,малко гривни,даже и парфюма избра и след това го погледна.
- Хайде хъонг,отиди да се изкъпеш и ги облечи,нямаме цял ден загубене – каза му сериозно той
Лидера кимна и се насочи към банята.Almighty Кий извади телефона си отджоба си и набра някакъв номер,искаше да натиснезелената слушалка,но ръката му започна да трепери
Кати тръгна да се прибира обратно,тъй като й приятелката й чете едно конско набързо и на нея не й оставяше друг избор.Докато вървеше някой я докосна по рамото и тя мигновенно се обърна.
- Оо Джонгхюн – каза изненадано тя
- Къде бришеш бе момиче? –скара й се той
- КЪдето искам – каза сериозно тя
- Хайде да се прибираме,че онея двамата вземе да се изядат най накрая – засмя се Динно
- Кой бе? – незнаеше за кой говори
- Ами за Оню и Вики,страхотна двойка са – усмихна се той и си представи,той с Кати
- Сигурно... – каза тя и сведе глава
- Каквоси се намръщила така? –попита я той и я докосна по рамото
- А нищо,просто ми изморено.......оффф мразя да ставам рано – намуси се тя
“Хаха колко е сладка като си сбръчка нослето....” – помисли си той и се усмихна
- Ти пак що се смееш – каза му тя ядосано
- Много си красива,когато си ядосана – усмихна се още повече ия погледна с своя puppy look.
Те се прибраха и Кати побърза да се прибере.
- Хайде бе жена,де се губиш.Трябва да съм готова след 30 минути – започна да й вика
- Споко бе момиче,ще си готова след 10 минути – усмихна й се Кати и се насочи към гардероба й
Но тей като Вики не си падаш много по секси дрешките,се наложи Кати да изкара от своя арсенал,който го пази за специални случай.Изкара дрехите и ги приготви.
- Хайде обличай,трябва да ти измисля грими прическа – каза й тя сериозно и Вики побърза да се облече.
След около 15 минути Вики бе готова.
- Уауууу кви са тея дрехи.Приличам на някаква проститутка – възмути се тя
- Повярвай ми....искаш ли да го оставиш без дъх....искаш ли да мисли само за теб и да не поглежда никоя друга – започна да повишава тон
Вики кимна и сведе глава.След малко се позвъни на звънеца и Кати отиди да отвори.
- Оо здравей Оню-усмихна се тя
- Абе момиче,какво правиш тука? – скара й сетой
- Смисъл? –шокира се тя
- Слизай долу,на Кий му стана нещо,да не сте се скарали – започна да вика той
Тя веднага се изстреля надолу и без да чука влезе в апартамента.
Вики бавно се приближаваше към Оню,а той от своя страна неможепе да мръдне.Единственото което усещаше е как бие сърцето му.
- Ти........ти – започна да заеква той
- Да – усмихна се тя и го погали по лицето
- Ти си прекрасна.Да не сънувам,ако е такам,не искам да се събуждам – каза тихо той и я гледаше с цялата си любов.
Тя впи устни в неговите и прокара ръка по врата му.Той я придърпа към себе си,като я прегърна.
Кати влезе в стаята му с гръм и трясък.Кий се стресна и подскочи.Очите му бяха червени и подпухнали.
- Абе не са ли те учели,че първо се чука – каза той сериозно и се изправи
Кати покри устата си и се обърна.Кий беше по анцуг и по прилепна блуза,която очертаваше добре оформените мускули.
- Какво? – повдигна едната си вежда той
- Исках да те видя как си – каза тя като се обърна към него
- Ето добре съм,сега можеш да си вървиш – сопна й се той и се обърна
Тя се приближи и го докосна по рамото.Дивата настръхна и се обърна.
- Какво искаш сега? – повиши тона той
- Искам........искаш ли да гледаме някой филм? – попита го тя мило
- Не не искам,няма ли да си почиваш,утре си на работа – застана в поза ф и я гледаше
Тя се намръщи и стисна със зъби.
- Така да бъде,просто исках да бъда мила.Тапанар.........повече не искам да те виждам – развика се тя
- Да не мислиш,че аз искам.Просто се позаблявах с теб – каза й той нагло
Очите й се разшириха и направи няколко крачки назад.
“Но....защо Кий.....мислех....че....” – немоше да повярва
- Няма ли да си ходиш?Искам да си почина – направи йзнак да си върви.
Тя се обърна и сълзите й се стекоха.Кати покри устата си и излезе от апартамента.Кий седна на леглото и се хвана за главата.Пое си дълбоко въздух и въздиша.



















П.П Съжалявам че главата стана много къса













67Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пон Яну 03, 2011 6:36 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Еее не така ,тряя да са заедо с Кий и много яка глава , незнам как ще дочакам следваща Съседи - Page 3 72137

68Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пон Яну 03, 2011 8:15 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Направо неиздържам Съседи - Page 3 25032 Съседи - Page 3 196680

69Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пон Яну 03, 2011 9:16 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Еее как може да го каже това Кий Съседи - Page 3 780921 Те са толкова сладки заедно Съседи - Page 3 23895 Както и Оню и Вики Съседи - Page 3 590905

http://smiley92.tumblr.com/

70Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пон Яну 03, 2011 10:13 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Специално за неиздържалите,написах тая глава





23 глава


Оню и Вики се качиха в мини вана и потеглиха.Докато се возиха двамата не откъсваха очи един от друг.
- Оню- ши къде отиваме? – попита го тя учтиво
- Ще видите госпожице – отвърна й любезно и се поклони
- Амааа вие отзаде,ко ми са праите на деви Марии – погледна ги сериозно мениджъра
- Хъонг.... – погледна го тъжно стил”Не ме излагай пред момичето”
- Какво?Говорете си нормално – отвърна му и повдигна рамене
- Да – каза той и се усмихна
Вики се почувства неудобно пред мениджъра.Знаеше че няма право да го иска,да го желае,да го целува,но той я караше да се чувства специална.
- Вики искаш ли сладолед? –попита я той
- По късно – отвърна тя срамежливо
- Хъонг къде наблизо продават сладолед? –попита го Оню с усмивка
- Тук трябва да има- започна да се оглежда мениджъра
- Оню няма нужда по късно...... – беше я срам
- Стига си говорила глупости.Прияде ми се сладолед – направи се на ударен Дубу
Вики му се усмихна и сведе глава.Мениджъра отпред се чудеше как да сдържи смеха си.Двамата изглеждаха все едно са излязли от някой сериал
- Хъинг какво е толкова смешно? – попита го сериозно
- Аааа ето тук има...слез да купиш....взе и на мен – каза му с усмивка той
- Добре хъонг – отвърна му с широка усмивка и слезе
- Знам какво ще кажете господин Мениджър.Да не се срещам с него,тъй като съм никоя.Ако можех щях да го направя,но не мога.Смятам да стана известна и тогава няма да има пречка да се виждам с него – каза тя сериозно
- Друго щях да ви кажа.Но много хубаво че мислите така.Това което исках да викажа е...явно сте много специална,изглежда много щастливи се е променил много.Внимавайте само.... – казай той с усмивка,но като видя че лидера идва и се спря.
- Ето хъонг заповядай,яж бавно – каза му спокойно и се усмихна
- Ама ти....да не си болен – изненада се мениджъра
Лидера се качи и даде сладолед на Вики
- Благодаря ти .....оппа –каза тя и му се усмихна
Оню замалко да си изпусне сладоледа,премига на няколко пъти и погледна на другата страна.Той гледаше към прозореца и се усмихна.
“Тя ме нарече оппа......за първи път да ми харесва някой да ме нарича така” – помисли с и той и погледна към нея.
В това време Кати се разхождаше в близкия парк и седна на люлка
“Просто се позаблявах с теб”-отекваха думите му в ума й
“Айшшш......да не мислиш че ти само си се позаблявал.....аз още не съм почнала” – помисли си тя и погледна стил Луцифер.
Кий неможеше да си намери място.Той започна да обикаля стаята си и да мисли.Изведнъж Джонгхюн нахлу в стаята му.
- Къде е Кати? –попита го той строго
- Тръгна си – сведе глава той
- Какво си направил?Да не си я разплакал? –шокира се той
Дивата кимна и извърна глава.Динно отиди до него и го задърпа за тениска.
- Я!Какво правиш? – стресна се Кий
- Аз ли?Защо я разплака идиот такъв? –започна да му вика
- Остави ме намира....и на мен не ми е лесно – викна Кий и сълзите му се стекоха
Блинги се намръщи и излезе от стаята му.
На следващата сутринта Кати отиди на работа.Още от вратата я посрещна YoSeob.
- Хей Кати как си? –попита я той любезно
- Добре съм а вие?-каза тя и се поклони
- Оффф стига с тея формалности – направи кисела физиономия и хвана за ръката
- Къде ме водиш?-гледаше гона парцали тя
- Сега ще видиш? – усмихна се той
След известно време двамата влязоха в една стая и Кати видя останалите,как упражняват гласа си.
- Хей момчета Кати е тука – усмихна се Yoseob
- Хей Кати здравей.Как си? – попита я останалите
- Спи ми се – прозя се тя
- Хахахха сядай – каза лидера и се усмихна
Тя седна и ги погледна.
В това време Вики се събуди и се усмихна.
- Урааааааа!Yesssssssssssssssssss! – крещеше тя и подскачаше на леглото си
Вчера си бе прекарала страхотно с лидера на SHINee .Той я бе завел в една опера,но тя бе празна.Помоли я да изпълни нещо и накрая той ръкопляскаше и свиреше.Тя се бе изчевила като домат.После я заведе на разходка в близост до реката и наблюдаваха града.Тя беше толкова очарована.Накрая за десерт се возиха на кораб и то само двамата и вечеряха на свещи.Оню като я изпрати до апартамента й и пожела Лека нощ и я целуна по бузата.Това я накара да сепочувства тинейджър.
“Аххх какъв е романтичен....красив е......държи се джентълменски.... и ме харесва.Аххх колко е хубаво”-мислеше си тя докато си правеше закуска.
Лидера след като се прибра неможа да заспи.Не можеше да спре да мисли за Вики,а и не можеше да е далеч от нея,дори и само един етаж да ги дели.Той стана от леглото и отиди в банята.
Кий в това време се събуди и протегна ръце.Ведна се сети за Кати и се натъжи.Той седна на бюрото си и сезагледа през прозореца.
Кати в това време си прекарваше страхотно с момчетата.
- Ама ти много добре говориш корейски- каза й Gi Kwang
- Хаха ами естествено...... – направи физиономия стил “Пшшш че то е много ясно”
- Хахахах Gi Kwang май ще ти разкаже играта нашата гримъорка- смееше Junhyung
- Я~!Вземи да млъкнеш....като говориш и тровиш въздуха – скара му се Gi Kwang
Junhyung не му обърна време,а се изправи и отиди до микрофона.Започна да рапира и да го нарежда.Кати умря да се смее,тя започна да пляска и да се кефи на рапа му.
- Я Кати ти на коя страна си,на мояили на негова – намуси се Gi Kwang
- Gi Kwang не съм на никоя,просто обичам рап....не се обиждай – каза тя нежно и се усмихна
В това време Джонгхюн се разхождаше в квартала и мислеше.
“Милата Кати...аххххх наистина тоя простак”-ядосваше се Динно.Той подритна някакъв боклук и си сложи ръцете в джобовете.След около половин час се върна вкъщи и не можепе да го понася повече.Отиди право в стаята му и Дивата подскочи.Направо му налитя и го удари с всичка сила.Кий падна и носа му кървеше.
- Това е задето си е разплакал.Мисли ми ако го направиш още веднъж ще те убия – заплаши го тойи го погледна злобно.
Дивата го гледаше и не вярваше на очите си.Блинги излезе от стаята му и блъсна вратата.
- Какво става хъонг? – попита го Минхо
- Не ми се говори – каза сериозно Джонгхюн и отвори хладилника
- Какво става тука?Какво сте се развикали? – застана като свекърва Оню
- Ами незнам хъонг – повдигна рамене Фламинг Харисма
- Джонхюн какво става? –каза със сериозен тон Дубу
- Ами сдърпахме се с Кий – отвърна спокойно Динно и отпи от чашата
Появи се Кий целия в кръв и отиди до мивката.
- Я хъонг ... – шокира се Минхо
- Я Кий.....какво по....-заекваше лидера
- Нищо не е станало.Хъонг днеска няма ли да ходим в онова радио – каза спокойно Дивата и си изми лицето на мивката
- Какво е станало между вас двамата- не обърна на въпроса му Оню
- Ами разплака Кати..... – каза сериозно Джонгхюн и го бутна
- Я остави ги това си е тяхна работа.Все пак са заедно-скара се лидера
- Какво?Заедно? – шокира се Блинги
- Ами незнаеше,те вчера се целунаха – каза му сериозно и се усмихна
Джонгхюн тропна с крак и отиди в стаята си.
- Кий какво стана?Кажи ми,защо се сдърпахте с Кати?- попита Минхо и седна
- Ами.....не мога да бъда с нея.Голям темперамент има и не ми е по вкуса –отговоритойи въздиша
- Абе ти нормален ли си?!Какви глупости говориш?Тя те харесва и ти нея.... – скръсти ръце Дубу
- Тя не ме харесва и аз не я харесвам,объркал си се хъонг – повдигна рамене и си сложи крем на лицето.
В това време Джейсън и показваше сградата и какви са й задълженията.След като биколиха цялата сграда и получи карта,че е служител те отидоха към гримъорната.
- Така аз имам работа.По късно ще се видим – каза й той любезно
- Благодаря ти Джейсън – каза му мило тя
- Няма проблем.До скоро – отвърна й той и излезе
Тя седна и сведе глава.Спомни си за Кий и се намръщи.Изправи сеи започна да подрежда работното си място.След като го подреди,видя няколко списания и започна да ги разглежда.Времето летеше много бързо и преди да се усети вече се бе стъмнило.Кати облече якето си,взе чантата си и излезе.Тя се чудеше какво да прави.
“Не може да постъпи така с мен,първо да ме целува,а после......айшшшшш” – мислеше си тя и увеличи крачката.
В това време Вики слезе и позвъни на звънеца.Темин отвори вратата и се усмихна.
- Здравей нуна.Влизай – каза той
- Ами всъщност исках даговоря с Оню- каза тя и сведе глава
- Абе нуна влизай сега,как ще оставя да стоиш тук- каза сериозно той и я дръпна за ръката
- Хъонг Вики е тук! – извика той и нямаше една минута и лидера се появи
- Здравей Вики – каза той и се усмихна
- Здравей.Ами искате ли да дойдете у нас,приготвила съм вечеря – каза тя с усмивка и ги погледна двамата
- С удоволствие – зарадва се младока,но лидера го сръга
- Ами всъщност малко са заети другите – излъга Дубу и го погледна злобно
- Хъонг......
- Оню недей така.Хайде чакам ви след 20 минути.Ако не дойдете,ще си изядете боя – намръщи се тя и се обърна и излезе
- Уаууу нуна когато иска може да е много страшна – изуми се Темин
- Замълчи.Кажи на другите – отвърна му и гледаше катополезно изкопаемо
Кий и Джонгхюн отказаха да отидат,даже не ги интересуваха от предупреждението на Вики.
Кати се прибра и се изненада да види масата отрупана с ядене.
- Хей Вики какво става? –попита я тя,докато си събличашеякето
- Ааааааа извинявай,ама поканих SHINee на вечеря.Хем ще се видиш с Кий – започна да пляска тя
- Айгоооо.....защо го направи.Офффф...оттоке – плесна се по челото
- Защо?Какво е станало?- изненада се тя
- Ами той ми каза че само се е забавлявал с мен.Простака,ще го накарам да съжалява – ядоса се тя
- Какво?Лъжеш се.....той те харесва.А и Оню го потвърди.Вчера разговорях с мениджъра – възмути се тя и неможа да повярва
- И какво стана? – попита я тя
- Ами каза че е радостен,че останалите не са си хванали някое момиче – каза и тя и изведнъж си запуши устата
- Кати значи затова Кий се е държал така с теб,да те предпази.Аууу страшен е твоя.Много благородно от негова страна – възхити се тя
- Я какви ги говориш.Нещо изгубиш нишката. – кресна й Кати и започна да диша тежко
- Ами мениджъра ония ден казал на Оню,че е благодарен,че никой освен него си няма приятелка.Иначе ако имали щял да й направи черен света.Оню ми обясни че много време му е говорил за мен,нали не съм от сой.Да ги е*а.....тапанари – обясни й тя
- Така ли?! – не вярваше на ушите си и излезе от апартамента.
“Охххх Кий.....” – помисли си тя и позвъни на звънеца
Лидераотвори и се натъжи.
- Здравей Кати.Как си? – попита я той
- Оню къде е Кий? – попита го тя и тропаше с крак
- Ами стаята си –каза той очуден и Кати на право тръгна към стаята му.
Тя застана пред врата на стаята му и си пое дълбоко въздух.Почука и премига.
- Няма даотида във Вики.Не разбрахте ли? – извика той
- Кий.....аз съм Кати –каза тихо тя
Дивата премига на няколко пъти и му се струваше че това е нереално
- Кий може ли да поговорим? – попита тя нежно
Кий отвори вратата,само и само да се увери че не сънува.Той отвори и я погледна тъжно.
- Кий какво е станало?Носът ти – погледнаготъжно и гопогали по лицето
- Ами.....аз – заекваше той и беше се изгубил в очите й




71Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Пон Яну 03, 2011 10:39 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ооо Джонги и Кий се сбиха :147: Кой би предположил.Супер е главата.Много ми е чудно какво ще стане с Кий и Кати. Съседи - Page 3 15286

http://smiley92.tumblr.com/

72Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 10:07 am

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

ААА уникална глава Съседи - Page 3 68960 Давай следващата по-бързо,че нямам търпение Съседи - Page 3 129392 Дано Кий и Кати да се събераат Съседи - Page 3 81742

73Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 12:39 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Съжалявам ако са късиглавите,но края на седмицата имам един много гаден изпит.И много много не ми се учи,но ще трябва.Но това не означава че ще спра да пиша.





24 глава



- Знам какво е казал мениджъра –каза му тя
- Това с носа,Джонгхюн ме удари.... –искаше да не говори по тая тема
- Какво?Тоя Динозавър.....ще види той – ядоса се Кати и го погали по лицето
- Хахахаха Динозавър...... – почна да се смее Кий
- Какво?Жива да небях.... – извъртя тя очи
- Жива да не бях?!Какво е това? – гледаше я той и не можеше да си свали усмивката от лицето
- Лаф...аз съм го измислила.Ако гоползваш,ще трябва да ми плащаш – каза тя сериозно.
Дивата я придърпа към себе си и я гледаше нежно.Той я прегърна и я стисна силно.
- Човек,не мога да дишам – каза тя едвам едвам,но беше щастлива да бъде в прегръдките му
- Извинявай.....просто – каза той и погледна встрани
- Хайде да отидем да вечеряме.Че Вики ще ни направи на прясно смляно месо – засмя се тя и го хвана за ръката
Almighty Кий я погледна и цялото му тяло настръхна.Тя веднага пусна ръката му и извърна глава.Кий сеусмихна и я хвана за ръка.Двамата излязоха иизведнъж Динно излезеот стаята си.
- Я.....вие двамата – заекваше той и ги посочи с пръст
- Джонгхюн не е учтивотака да сочиш – усмихна му се тя и го подминаха
Той се обърна и не вярваше на очите си.
- Кати аз съжалявам за това което ти казах.Не го мислех – каза той и я обърна към себе си
- Знам Кий.Съжалявам ако имаш някакви неприятности заради мен – каза тя и сведе глава
- Какви ги говориш?Глупости......не искам да страдаш.Ако трябва да не те завиждам,само и само да не страдаш,ще го направя – каза сериозно той и я погледна в очите
- Кий!Сега ти говориш глупости – скара му се тя
Той я дръпна към себе си и я погали по лицето.Целуна я по челото нежно.Тя имаше чувстваше че след малко ще припадне.
- Скъпа.... – каза той тихо и я гледаше нежно
- Я скъпа ли....аз да не съм ти жена – удари го тя по рамото
- Ще те съдя за физически щети – засмя се той
- Хайде осъди ме – каза уверено тя
- Госпожице осъждам ви,завинаги да бъдете с потърпевшия – каза ссериозно той и накрая се усмихна
- Само толкова ли? – повдигна едната си вежда тя
- Хахах като казах завинаги,имах предвид да живеете двамата под един покрив и никога да не го оставяте – усмихна се той
- Мммм,много хубаво наказание – замисли се тя и се направи на чукната
- Аууу че си ми сладка – целуна я по бузата той и хвана за ръката
- Хайде преди Вики да ни направи на месо – продължи той и влязоха в апартамента
- Ооо ама вие...... – очудиха са останалите,като ги видяха хванати за ръце
- Какво? –очуди се Кий и се усмихна
Кати сведе глава от срам и се изчерви.Темин стана и отиди към тях.Прегърна го един по един и започна да пляска.
- Супер!Много се радвам – каза момчето и започна да подскача,като малко детенце
Всичките седнаха и Вики започна да им сипва храната.
- Вики изглежда много вкусно! – каза Минхо и се усмихна
- Благодаря,но първо опита и тогава сикажи мнението – каза му тя и се усмихна
Докато се храниха се позвъня на вратата.
- Сигурно е Джонгхюн,най накрая реши да се присъедини – каза лидера и се усмихна
Вики се изправи и отиди да отваря вратата.Изненада се да види мениджъра.
- Оо господин Мениджър здравейте – каза тя исе поклони.Останалите веднага се изправиха и Кий погледна тъжно Кати.
- Здравейте,може ли да вляза? – попита той и погледна към масата сериозно
- Да,разбира се.Елате да похапнете – каза тя мило и му направи знак да влезе
- Няма да стоя много-каза той и се насочи към Дивата
- Здравей хъонг – казаха те и се поклониха
- Кий кога щеше да ми кажеш за проятелката си – скртъсти ръце той
- Ами хъонг....просто се случи,щях да ти кажа утре – каза тихотой исведе глава
- А вие госпожице,виждам че не сте корейка.С какво се занимавате? – попита сериозно той
- Господин Мениджър сега работя Cube enter като стилист – каза тя уверено и се гордееше с работата си
- Хах защо не се изненадвам.Ще ми докарате някой инфаркт.Кий не го очаквах от теб,поне твоя идеал за момиче бе друг – възмути се мъжа
- Хъонг аз я харесвам и тя мене. – каза сериозно той
- Хич не ме интересува.Мислих знаете правилата,правих изключения с вас – погледна останалите
- Хъонг! – кресна му Кий и го погледна сериозно
- По добре се разделите,знаеш на какво съм способен – заплаши го той
- Господине не му говорите така.Той не е виновен.......и как позволихте на Оню не можели да направите същото с Кий.Мислите че ако ни разделите,ни няма да се виждаме – започна да повишава тон тя,но Темин я хвана за ръката за да се успокои
- Госпожице,мерите си приказките.... – започна той
- Хъонг не е честно на Оню да му позволиш,които преди е имал толкова много момичетата,а на мен не.Ще бъдем дискретни,моля те хъонг- започна да се ядосва и накрая го молеше
- Утре ще ходим в Инчон и ще бъдем за 2 дни там.Пригответесе – каза им строго той и излезе
Кати сведе глава и отиди в стаята си.Кий веднага я последва.
- Мамка му –ядоса се Вики и блъсна по масата
- Надявам се хъонг да не направи нищо – каза лидера и видимо се притесняваше
- Кати моля те изслушай ме – казаКий,като влезе в стаята й
- Кий,не искам да ти създавам неприятности .... – каза тя и сведе глава.
- Оххх милаа,моля те.Недей да говориш така.Ако не си до мен,тогава ще имам неприятности – каза й спокойно той и я погали по косата
Кати едва сдържапе сълзите си,но не можеше да си представи повече да не го вижда.Почувства огромна празнотавгърдитеси и сълзите й се стекоха.Дивата веднага я прегърна и подпря главата си на нейнта.
- Яяя това не е Кати,която познавам.Недей да плачеш,аз ще се справя с това-целуна я той нежно
Тя надигна глава и го целуна страстно.Дивата й отговори на целувката и тя го бутна.Дивата се отдръпна и дишаше тежко.Кати също дишаше и се усмихна.
- Ще те изям – каза Кий и се усмихна
- Абе аз да не съм ти пиле или нещо такова- възмути се тя
- Не,но си най сладкото нещо и ако не си хапна,надали ще оживея – призна си тойи се изчерви
Тя го перна по рамото и го погледна сериозно .
- Ти май много са те били по главата,нещо ти са разместени мозъчните клетки – засмя сее тя
- Ами не,ама сега ти ме биеш,помисли си че може и да е оттова,а?! – погледна я сериозно той
- Я тихо бе... –каза тя и впи устни в неговите
Той прокара ръка по гърба й и я движеше хаотично.Ръката му се спусна надолу,нотой се усети и веднага си я дръпна.
- Какво ти става бе? – попита го тя,като отдели устни от него
- Нищо що?-гледаше я очудено и се замисли дали е направил нещо грешно
Тя хвана ръката му и я сложи на дупето си.Той се изчерви и извърна глава.Кати го хвана за брадичката и обърна лицето му към нея.
- Досега не си ли бил с момиче? – попита го тя
- Ами....аз..... – засрами се той
- Леле малееее жива да не бях –леко се усмихна тя
Ръката му стоеше околодупето й.Кий леко я раздвижи и я стисна за дупето.Кати захапа долната си устна и гоцелуна страстно.
Докато се храниха Динно влезе и се усмихна.
- Ти реши да се появиш – каза сериозно Дубу
- Дам.Къде е Кий? – леко се изсмя Блинги
- Ами той е с Кати,в нейната стая – каза Вики и го погледна
- Какво?- стана сериозен той и се запъти към стаята й
- Малееее Джонгхюн идва – каза Кий и побърза да се изправи.
- Но защо ставаш? – изненада се тя
- Ще видиш – отвърна й той и леко се усмихна
Джонгхюн влезе с гръми трясък в стаята й и погледна злобно Дивата.
- Кий! – кресна му той
- Джонгхюн сега неми е до тебе – извъртя очи Кий
- Ще ме изслушаш...не можеш да бъдеш с Кати – каза му сериозно той
- Защо не?Ние се харесваме и никой няма да ми попречи да бъда с нея – каза сериозно той и хвана за ръка Кати
- Опитах с добро с мениджъра... но ти минаваш всякакви граници – почна да вика и другите дойдоха
- Какво?Казал си на мениджъра за нас?! – шокира се Almighty Кий
- Да казах му- каза нагло той и без капка вина
- Ахх ти.... – хвана го за тениската му и го погледна злобно
- Моля ви не се биете – каза Кати и отиде да ги разтървава
- Ще си го получиш.Знаеш ли ....Джонгхюн сега ти си този който я разплака – изсъска през зъби и му заби един
Динно падна на земята и устната му беше цепната.Кати хвана ръцете на любимия си и го погледна тъжно.
- Кий престани!Моля те – каза му тя
- Ако разбера,че си направил нещо такова и заради това караш любимата ми да плаче.Ще те убия! – заплаши го той и дишаше тежко.
- Джонгхюн добре ли си? – попита го Минхо и му помогнада си изправи
- Това не е края Кий.... – отвърна му Динно и гогледаше сериозно.
Блинги дръпна ръката си излезе.
- Какво стана? – попита лидера
- Какво стана ли?Той е казал на мениджъра за нас – ядоса се Кий и разтърска ръката си
Кати седна и сведе глава.
“Не искам да се карат.Айшшшшш” –ядосваше се на себе си тя
- Скъпа как си?-попита я той и я погали
- Не искам да се карате – каза тя и се разплака
- Мила,той си го изпроси....Моля те не се тревожи.Спомни си че те осъдих,мисли му ако не си изпълниш наказанието-каза й сериозно той
- Ще говоря с мениджъра утре.Спокойно Кий,той ще ме послуша – каза лидера
- Аххх как ме боли ръката – погледна към ръката си той
- Уауа хъонг незнаеш,че можеш да се биеш така.Ти си моя идол – каза малкия и започна да подскача
- Наистина Кий издигна ми се още повече в очите ми – усмихна се Фламинг Харисма и го потупа по рамото





74Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 1:00 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Eйййй най-накрая да си признаят, че се обичат и Дино да развали всичко Съседи - Page 3 182785 Супер глава Съседи - Page 3 573765

75Съседи - Page 3 Empty Re: Съседи Вто Яну 04, 2011 5:09 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много е готина главата и успех на изпита, стъскам палци Съседи - Page 3 162205

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите