You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap15%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 15% [ 6 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap56%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 56% [ 22 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap3%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 3% [ 1 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 13% [ 5 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 WamFC

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

+34
vestema
~.Cherry.~
Ezreal
yunho_jonghyun
lessls
Shelly
Анонимка7
kiss4eto94
mia_koluchi
IxheartxTaemin
sweet_SHINee
Dars
Little Pixie
lil_sun
..TaeminGirl..
YoTo
darz
Abarai Haru
Silver
^___^
Nanna
minho1985
lyukiya
gabiloveth
cho0ly
lina
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Ral~
silwii_
rally___
Yulita ^^
TonnIi
nasa__
38 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap96%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 96% [ 53 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap4%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 4% [ 2 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_lcap0%You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55


Go down  Съобщение [Страница 15 от 19]

1You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty You..The Music In Me~♫♫ Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 432746
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 370245 )
Приятно четене!♡



1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

351You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Авг 03, 2011 5:35 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йеейй....Унни пишеш стахотно...Не си хабиш труда на вятъра..може да сме 5-6 човека,но много се радваме на писането ти.Моля те не спирай.Откакто ме пусна в групата си имам толкова много муза,че даже не мога да и смогна.Защо мисли,че пиша нов фен фик *нищо не съм казала*..Унни невероятно е колко голям успех постигна...Завиждам ти...Скоро ще прочета и последните 3-4 глави на фика ти 5+1=1 ...
Няма да е интересно да кажеш какво се случваа Т.Т ... Даже фенклуб си имаш който вярва в теб! Моля те моляяя тее не спирай да пишеш *повтаря се*...Чакам още с толкова голямо нетърпениее.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 346803

352You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Авг 03, 2011 5:46 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

аййййшшш покрай тая екскурзия изпуснах цели две глави You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 78462 Ноо си наваксах You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 535970 и вече се чудя кви думи да намеря,че да си изкажа мнението...речника ми не стига >< всъщност на мен ми харесва цялото това провлачване на нещата между Ънче и Джонги...държи ме под напрежение за финала.Харесва ми и плана на Кий да ги събере,закуската беше добре замислена.Надявам се Джонги да не яде много бой покрай ядовете на Ънче You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 85241

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

353You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Авг 03, 2011 7:32 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ANDWAE!!!!!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 580490 You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 329339 Не можеш да спреш да пишеш You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 212760 Честно и аз като Гери вече не знам какво да кажа. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 356600 Освен,че пишеш невероятно и просто толкова красиво You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 78462 Наистина трябва да станеш писател.Напомняш ми на писането на Никълъс Спаркс You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 872286 (любимият ми писател)(това да не го приемеш като обида,трябва да е комплимент) Както и да е,главата е невероятна You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 596755 Планът на Кий е страхотен You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 67390 ЪнЧе как ме уплаши като се развика You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 858791 Никога не съм я виждала толкова ядосана You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 859388 И на мен ми харесва,че действието между ЪнЧе и Блинг се провляква *смее се на думата* И наистина Блинг няма да остави ЪнЧе да си направи нещо.Чакам следващата глава с нетърпение You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 358598

http://smiley92.tumblr.com/

354You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Авг 03, 2011 8:26 pm

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Главата е уникална You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 68960 дано Блинги и Ън Че скоро да се сдобрят направо ми се къса сърцето че не са заедно You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 835962 Чакам следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 68960

355You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Авг 03, 2011 8:37 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Не може, не давам , не ми харесва тази идея да спираш да пишеш ако спреш какво ще правим You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 182785 не, не, не мога да повярвам, че искаш да ни изоставиш You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 835962 Обожавам как пишеш...обожавам самия фик различните подтеми...обожвам всяка една двойка. Макар че вече започнаха малко да ми липсват искам да разбера всичко около Блинг и ЪнЧе. Моля те продължавай да пишеш You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 573765

356You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Авг 04, 2011 1:13 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Знам за какво говориш..whatever :дд Аз нямам нищо против да си проточваш фика! Колкото повече толкова повече You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 752689 В сбирката липсваха само Мин Ин и Йонг и апартамента щеше да се препълни You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 925940 Дано Джонг помогне на Ънче да се възстанови :/ ^^

357You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Авг 05, 2011 11:35 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №61
Шепот

Вътре, в апартамента се чуваше единствено гласът на леката музика и дишането на двамата..
- Keep calm…- прошепна си Ънче и стана от мястото си, последвана от Хюн, който следеше всяко нейно движение до сега. Тя набързо си стопли мляко, направи си нескуик и извади антидепресантите си, за да ги изпие заедно с него. Джонгхюн, който до сега не знаеше за психологичното й състояние остана с отворена уста, когато видя опаковката на своите лекарства в нейните ръце. Той подскочи от мястото си и я залови за лявата, здравата ръка.
- Т-т-тии..- заекна той разтревожен.- Защо и ти пиеш от тези лекарства? Изобщо знаеш ли за какво са?! Знаеш ли колко опасни могат да са? Имаш ли предписание за тях?!- започна да вика той, звучащ все по-уплашен след всеки въпрос.
- Пусни ме!- изсъска Ънче и глътна едно от тях.- Разбира се, че имам предписание! Ти..- ”Ти за луда ли ме мислиш, да пия такова силно лекарство без съгласието на лекар?!?”щеше да му кресне тя, но в миг нещо я удари като камък в главата.- Откъде знаеш, че се вземат само с лекарско предписание?..
- Аз… използвам същите антидепресанти…- прошепна в отговор Хюн. И двамата се сетиха, че това лекарство се дава само за страдащи от тежка депресия, така че в същия този момент можеха да осъзнаят и през какво е минавал другия през всичкото това време..
- З-защо?..- успя да излезе от устата й. Ако бяха я питали, за нея името Джонгхюн и думата депресия биха били антоними!.. Беше толкова неочаквано за нея.. Как можеше човек като него да болен от това?... Не вярваше, не искаше да приеме нещо такова!..
- Защо мислиш, че може да е?.. Би трябвало да знаеш за какво се дават те!- Беше прав. Тя знаеше защо се дават и не можеше да приеме, че и той трябва да ги пие, за да успокои гнева си.
- От-откога?..
- От близо година..- отвърна й той. Година? Дори повече и от нея! Но как? Защо? Той трябваше да е щастлив с онази… щастливите хора не изпадат в депресия! Ами ако...
- Fu**!!!- викна Ънче, когато усети как горещия нескуик се разлива върху нея и изгаря тялото й.- Оууууучч!! Пàри! Пàри! Пàри! Пàри! Как може да съм толкова некадърна?!...- започна да мрънка тя и се затича към спалнята, за да се преоблече. Чак сега осъзна, че все още беше с пижамите си. Тя бързо тресна вратата след себе си и се опита да разкопчае копчетата.. с лявата си ръка.
- Еййшшш… точно сега ли трябваше… Пàриии!!
- Нека ти помогна…- чу гласът на Хюн тя. Той стоеше до вратата със студен компрес и малка усмивка.
- Мога да се спра-
- С лява ръка не можеш..- прекъсна я той и се приближи до нея. Сложи компреса върху рамото си и хвана първото копче.- Просто ме остави да ти помогна!..
- Остави ми копчетата намира! Мога и сама!- каза тя и се опита да се отскубне.
- Стой мирно! Предпочиташ да те боли, отколкото да те докосвам ли?- отвърна той, откопчаващ вече третото копче… В миг осъзна, че под пижамата, Ънче е само по бельо и.. се почувства странно. Отдавна не беше изпитвал такива пеперуди в стомаха си..
- Да! Предпочитам да ме боли, отколкото ти да си наоколо!...- каза тя, без да гледа към него.
- А аз предпочитам да съм до теб и да спра болката ти…- прошепна й той, махайки горната част на пижамите и я погледна.. Тялото й беше толкова различно! Толкова слабо… А и тези…
- Татуировки? И то две?- изуми се той и ги започна да ги разглежда.. Той знаеше, че тя си е направила татуировка, но нямаше идея каква е тя.. още повече, че са били две!- Ти не се ли страхуваше от игли?- попита той, докосвайки нежно с пръст първата, която беше върху лявата й гърда, някъде над сърцето й.

17. 01.2010..
Тhe day, that Lee EunChae
opened up her eyes… for Love…


- Бях решила да победя страховете си..- отговори тя, с треперещ глас. Усети как цялото й тяло потрепва от този малък негов допир..- Н-не ме д-докосвай…
- 17ти Януари, миналата година.. Рожденият ти ден.. Денят, в който ти признах, че те харесвам… - прошепна той тихо на ухото й и допря студения компрес върху корема й, където наистина беше леко опарено. Топлия му дъх върху кожата й притъпи всяко останало чувство и тя почти не усети студенината около корема си.- Кога направи тази татуировка?..
- Преди.. да се разделим..- отвърна тя и сложи ръка върху неговата.- Мога и сама!- повтори тя и хвана компреса, но Хюн не я остави. Ръката му се плъзна по другата татуировка, която беше далеч по-надолу и едва се виждаше..
- Това е.. лъв, нали?..- попита той, опитвайки се да разгадае какво е то. Изображението започваше малко над таза й с лъвска опашка.. виждаха се и задната част на тялото.. но за да я види цялата, той трябваше да смъкне не само панталоните, но и бельото й, което в момента нямаше как да стане..
- Не те интересува…- отвърна му тя студено.- Бяха грешка. И двете бяха грешка… но не смятам да ги махам, за да ми напомнят за това, колко глупава съм била!
- Не говори така, Ънче…
- Защо просто не се махнеш?.. Отиди при нея, остави ме сама.. Не искам да те виждам!!
- Всичко това е недоразумение, мила.. остави ме да ти обясня!..- продължи да шепне той. Знаеше, че неговия шепот я успокоява.. Ако не беше така, досега да беше изял боя.
- Престани да ме наричаш така! Мразя те!!- викна тя и се опита да го избута, без да го гледа.- Мразя те! Мразя те!!
- Не ти вярвам..- отвърна той спокойно.
- Ти губиш!
- Погледни ме!- каза Хюн и повдигна брадичката й.- Погледни ме в очите, и ми го кажи! Тогава ще ти повярвам!- предизвика я той. Тя вдигна поглед към неговия, събра сили и….
- МРАЗЯ…. чувствата, които получавам, когато мисля за теб… когато плача заради теб… когато си те представя… с нея… нещата, които може да правите.. полудявам при мисълта, че тя те докосва!.. Че ти докосваш нея!.. Мразя, ненавиждам всичко това в себе си… Мразя и обещанието, което не спази!! Щеше да ме изчакаш.. да обичаш…- прошепна тя и погледна пода, за да не види той навлажнените й очи.- Намразих толкова неща, откакто те няма.. И все пак.. не можах да намразя теб…
- Това, което не знаеш е…- каза Хюн и нежно обви ръце около нея. Намести лицето си върху рамото й и нежно я целуна там.- …че аз всъщност спазих обещанието си…- довърши той, шепнейки. Жадно потърси нейните устни и впи своите в тях, когато ги намери. За негово щастие, тя също му отвърна и обви ръце около врата му.
- Лъжливо копеле..- въздиша Ънче, когато прекъснаха целувката за въздух.
- Моля?!- изненада се Блинг и ококори очи за миг.
- Това искаш нали?- изсъска тя и насочи ръцете си към колана му.- Само тя не ти стига, нали?!
- Ънче! Разбираш ме погрешно!!!- викна той и се опита да се отдръпне от нея, но напразно. Тя го дръпна за колана и го накара да падне върху леглото, а след това тя самата седна върху него.
- Знаеш ли кое е най-доброто лечение на депресията?- попита тя със съблазнителна нотка в гласа си, докато прокарваше лявата си ръка под тениската му.- Плътското удоволствие!- отговори тя на собствения си въпрос и започна да целува корема му.- Това искаше, нали? Е, нямам нещо против…
- Ънче-aaah, трябва да се консултираш с психолога си, да ти даде други лекарства!- изпъшка Хюн. Колкото и да се опитваше да се сдържи, нейните устни все още помнеха как да го изкарат от релси..- Влияят зле на… логиката ти!.. Мммммм…точно така..- изстена той, когато забеляза как тениската му хвърчи към пода, а тя целува врата му..
- Но ти харесва, мръснико…- прошепна тя на ухото му.
- Кога за Бога ми махна колана?!- изуми се Хюн, когато усети как ръката й си проправя път в боксерите му.- Последно предупреждение, мила!!! Спри се… Ughhhh… Иначе…Oooouu… ще.. ще съжаляваш!..- успя да я предупреди той, стискайки чаршафите с двете си ръце, докато се опитваше да не изстене от.. допира й… там…
- Аз съжалявам за доста неща.. едно по-малко, едно повече.. какво значение има…
- Беше предупредена…- усмихна се той дяволито и остави чаршафите. Хвана я за кръста и светкавично бързо размени местата им. Той мислеше да запази това за след сдобряването им, искаше да бъде нещо специално… но щом тя настояваше толкова, нямаше как да й откаже.. А може би точно това щеше да ги сдобри?..
Затова той реши да действа по нейния начин. Застана над нея и нежно започна да поставя целувки по лицето й. Челото, нослето.. устните й..
- Не искам нежността ти!- отвърна студено тя на неговите ласки.- Остави нежността за нея!!
- Все още си нямаш никаква идея какво правиш и какви ги приказваш, нали?..- каза той, без да отделя устни от кожата й.- За коя друга говориш, за Бога?.. Аз не съм имал никоя, освен теб!!.. Не искам и да имам…- обясни Блинг и вдиша сладкия аромат на кожата й, който й липсваше..
- Много смешно..- отвърна Ънче студено и отново го обърна така, че тя да е отгоре.
- Истина е, мила! Защо просто не ми повярваш?.. Това със скандала беше лъжа, долна лъжа! Кога ще го разбереш най-сетне..- прошепна той, обгърна слабото й тяло с ръце и я притисна към себе си. Този път Ънче изобщо не се съпротиви, просто легна върху него..
- Знаеш ли… имаше време, в което ти вярвах..
- Какво се промени тогава? Аз все още те обичам! Даже повече, отколкото преди!!- каза той, галейки голия й гръб и зачака някакъв отговор от нея. Но вместо това, той чу тихия й плач и усети сълзите, които от лицето й се стичаха върху голата му гръд, върху сърцето му..
- Защо не дойде тогава?..- попита тя, заровила лице в него.- Чаках те, Лъв-лъвчо… Всеки ден си представях как налиташ в записната ми стая и ме хващаш за раменете, викайки ”Как си могла да повярваш на мениджъра ми?! Всичко е лъжа, измислица! Как може да си помислиш, че ще престана да те обичам? Глупачка, как така ще загубиш надежда от мен?!”
- Ънче…
- Какво Ънче? Толкова трудно ли е да се намери самолет за Лос Анджелис? Толкова ли е трудно за теб да ме хванеш и с една единствена целувка да изпариш всякакво недоразумение?! Щеше да дойдеш, Ким Джонгхюн.. Ако ме обичаше, щеше да дойдеш!..- каза тя и се откъсна от него. Тя стана и започна да се облича.
- ИСКАХ, НАИСТИНА ИСКАХ ДА ИЗБЯГАМ ОТ ТУК И ДА ДОЙДА ПРИ ТЕБ, МИЛА!!!- викна той и се опита да стане от леглото.
- Стига Джонгхюн.. Просто стига…-спря го тя.- Направо ме е жал за.. как се казваше.. Секюнг. Изглежда като добро момиче… и е хубава.. И изглежда, че те харесва..- каза тя и погледна към него за последно преди да излезе от стаята.- Аз излизам.. може, ъм.. да използваш банята за.. да се успокоиш. Май ще ти трябва един студен душ. Съжалявам…- препоръча му тя и отново затвори вратата..

- Скоро, любов… скоро ще ми повярваш…- каза той тихо след нея.. Но се зачуди за какъв душ идеше реч… Осъзна го чак когато погледна надолу и забеляза необикновената по големина подутина в боксерите си..

http://www.last.fm/user/nasa__

358You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Авг 05, 2011 11:43 am

Анонимка7

Анонимка7
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

и такаа не знам дали ще те зарадвам ... но да знаеш довечера почвам и продължението да чета (тоест You..The Music In Me~♫♫ )... гледам , че и то има голям успех като 5+1=1, така че ще се чете :Дд та да видим дали ще успея да наваксам с главите ... че и тук са се насъбрали много докато се усетя да започна да чета Т_Т .... таа така де :)) просто исках да знаеш, че имаш още един читател ^__^ 

359You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Авг 05, 2011 11:54 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Ох тая глава ме...възбуди хахаххаа xDDDDD Ама защо така остави момчето на сухо...тцк. Ънчее-аааа You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 182785

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

360You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Авг 05, 2011 12:28 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е просто уникална You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 351138
Знаеше, че неговия шепот я успокоява.. Ако не беше така, досега да беше изял боя.

Тая реплика ме уби You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 312545 Татуировките са невероятни You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 523582 И това лъвче,което си е татуирала You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 356600 То се знае,че тя не го мрази.Обаче какво отмъщение направи ЪнЧе на Джонг просто You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 741224 Сега с нетърпение очаквам да разбера как точно ще се сдобрят You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 757826

http://smiley92.tumblr.com/

361You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Авг 05, 2011 2:30 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Думи?Нямам...
Поредната невероятна глава...ЪнЧе...каква е гаднаааа.Ако найстина го обича би му повярвала.Но..според мен тя знае,че всичко е лъжа,но не може да приеме,че се е сърдела на Блинги през цялото това време.Както казах пишеш невероятно.
You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 68960

362You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Авг 09, 2011 11:28 am

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

УУУУУ НАВАКСАХ СИ! XDD
Имаш читателии Т^Т Не съм най-подходящият човек, който може да ти го каже, но все пак =/ Просто някои или не са особено редовни във форума, или не обичат да пишат коментари ли де да знам.. =/
Ууу радвам се, че съм те зарадвала с прекалено дългия си коментар XDD По-скоро се страхувах, че ще ти досадя, като, така да се каже, те карам да ми четеш романите .__.
И имам чувството, че започна да пишеш някак си.. по-чувствено >.> Не знам как точно да се изразя. Всяка нова нота е все по-вълнуваща и по-вълнуваща.. и завършва като сериалите - прекалено интересен край и нямаш търпение да видиш какво следва >___> XD Аз трябва да се изнижа от тука след 5 минути, а съм по пижама - смятай колко ми е интересно XDD
И тея хора не могат ли да си кажат всичко в очите най-сетне >_> От 5 века народа се труди да каже на Ънче, че всичко тва за връзката на Джонг и Секюнг е лъжа X__X (не се ядосвам на теб - добри си пишеш.. абе сеедно гледам филм и се ядосвам на някой герой XD)
Таа чакам новата глава с нетърпение ^^ Peace

363You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Авг 09, 2011 12:54 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ънче..лисица такава You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 101878 Милия Хюн.. не му завиждам :дд Аз пък да вметна,че МинМин взеха да ми липсват. Знам,че си е трудоемко да пишеш за всяка двойка,да описваш емоции ала бала ама много ше се зарадвам ако вмъкнеш една последна главица само за тях ^^ Само ако искаш You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 590905

364You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Авг 11, 2011 10:39 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №62
Аутсайдер


- Йобоо, не си махай очилата, докато не ти кажа!- предупреди я Кий, точно преди да влязат в клуба. Ънче, след този.. ъм.. сблъсък с Jonghyun беше решила да се разсее в двора на блока им и тогава забеляза Кибум, който си беше взел багажа и потегляше към новия си дом. В крайна сметка тя го придружи и сега искаше той да я представи на Ин, неговата приятелка.
- Не се тревожи,шефе!- усмихна му се тя, докато двамата вече крачеха към бара, където тя щеше да изчака Инйонг да слезе.
- Съжалявам, ако тя вземе да подскача наоколо..
- Свикнала съм, йобо, не се тревожи..


- Гери-йааа! Ще го изпуснеш!- викна Йонг и взе празната бутилка водка от ръцете й, докато тя все още се опитваше да прави бармански номера с нея.- Ще изпотрошиш всичко!!
- Нана! Не Гери!!- викна тя в отговор и се опита да си върне бутилката си. Йонг я скри зад гърба си, но тя го прегърна и се опита да я вземе. Тогава той я вдигна над главата си и започна да се смее на упоритото момиче, което от своя страна беше започнала да скача, за да достигне бутилката, но напразно.. Йонг и без това беше доста по-висок от нея.- Върни ми яяя! Тъкмо се научих на нещооо!!
- I like Gerry better…- отвърна той със спокоен глас, гледайки надолу към лицето й, което малко по малко ставаше червено от думите му.- В момента навлизаш в личното ми пространство, ya know… мога да усетя дори сърцебиенето ти..- прошепна той, накланяйки се към нея. Чаровна, дяволита усмивка се появи по красивите му устни и той си открадна малка целувка от нейните устни. Нана замръзна на място от изненада и дори не забеляза как той полека се оттегля и я оставя без опора..

Ънче:

Woooaaaaah~~ Тука е яко!! Дори по-яко и от повечето нощни клубове в ЕлЕй!!! Дизайнът е добър, атмосферата също! Представям си какво става тук, когато е отворено!. Трябва да помоля някого да ме поразходи наоколо, искам да видя звуковата система!
Докато се оглеждах наоколо, забелязах двама, които се боричкаха зад бара. Хаха, момчето си открадна малка целувка! Ето това се нарича действие!! Сладки са…
- Хьонг! Нуна! Анйонг!- поздрави ги Кибум, след като се приближихме достатъчно.- Йобо, това са Йонг хьонг, братът на Ин, и Нана нуна, наша приятелка!- запозна ме той с тях, но не ми позволи да разкрия себе си.. Йаааа, така не е забавно, Кибум-аа!
- А приятелката ти е…- каза мъжът, Йонг, и погледна към Буми подозрително. Явно се подразни от „йобо”. Кибум ми разказа колко треперел над сестрите си, нормално е..
- После ще ви кажа. Къде е Ин?- попита той и другият посочи стълбите с показалеца си. Кибум кимна и после се обърна към мен.- Ти стой тук и не махай очилата докато не ти кажа, окей?
- Както кажеш, шефе..- смигнах му аз и седнах на един от онези столове до бара. Погледнах към двамата, които ме гледаха с леко подозрение и им се усмихнах. Кеке, има химия между тях, усеща се от километри.
- Йонгха Майърс.- каза мъжът и ми подаде ръка. Момент… този човек откъде ми е познат?..
- Приятно ми е!- отвърнах и по навик подадох дясната си, за нищо не ставаща ръка. Осъзнах се, чак когато видях гипса по нея.. Еййшш, Ънче, оглупяваш напоследък..- Съжалявам, няма да мога..
- А? Ааа, няма проблем.- усмихна се той, когато забеляза гипса. Тази усмивка.. Сетих се!!
- Ти не беше ли хореограф в J. Tune Camp и Cube? Гаджето на Дара от 2NE1? Как е тя?- Опа, май казах нещо нередно. Момичето до него го изгледа невярващо.
- С Дара поехме по различни пътища преди повече от година..- обясни той, по-скоро на нея, отколкото на мен.- Откъде знаете за това? Познаваме ли се?- попита той.
- Всъщност не, не се познаваме лично. Просто познавам Дара и брат й.-обясних аз от своя страна.- Съжалявам, не знаех, че...
- Няма значение, вече всичко е минало.- прекъсна ме той, гледайки към момичето до него.
- Глупак, защо остави момиче като нея?- попита го тя с нотка сърказъм в гласа си. Ревност ли надушвам?
- Не съм я оставял. Решението беше и на двама ни. Тя нямаше нужда от мен, а от повече време за работа..- обясни накратко той и разроши косата й. Е, значи не съм сгазила толкова.
Няколко минути по-късно двамата се запиляха някъде, оставяйки ме самичка там...


След около 10 минути самота, най-накрая чувам гласа на Кибум. Приготви се Ънче, той води приятелката си. Но.. момент! Аз как трябва да се държа с нея?!? Какво трябва да правя?! Да се държа като някоя завиждаща приятелка на Кий, като негова майка, която иска да изпита снахата или просто… да бъда себе си? Naaaaah, Ънче, какво ти става?.. Не е като те да искат разрешението ти да са заедно.. Йобо я обича, нали?.. И тя обича него. Тогава ти остава да им пожелаеш щастие, генийче..
- Бейб…- ООООООО БЕЕЕЕЙБ?!? ХАХАХА, не съм си представяла Кибум да казва това на някого. Бумииии, виж как ще ти се подигравам от сега нататък!- Моля те, обещай ми, че ще запазиш спокойствие. Не искам да припаднеш или нещо подобно!- awwww, грижливото ми йобо..
- Добре деее, добре, добре.. разбрах!- по гласа на момичето разбирам колко много й е досаждал Кий с грижовността си. Не ги виня- нито прекалената грижовност на Буми, нито нейната лека досада от това.- Какво толкова си направил, че очакваш да припадна?..- попита я той, когато най-сетне можех да ги видя. Йобо се усмихна и я доведе при мен. А тя само се усмихваше и очакваше изненадата си.
OH. MY. GAWD! Толкова е красива! Нищо чудно, че му е привлякла вниманието!
- Йобо, вече може да махнеш очилата.- каза кискайки се Кий и прегърна Ин, за всеки случай.
- ЙОБО?!- изуми се тя и в миг ококори тези красиви, черни очи. Погледна първо към него, после към мен.. явно е знаела, че се наричаме „йобо” помежду си.- Не е това, което си мисля нали..- прошепна тя, по-скоро на себе си, отколкото на нас, докато бавно си махах големите очила, които отлично маскираха самоличността ми.- И ЪНЧЕ??! ЪНЧЕ?!?!?!? БОЖЕ ГОСПОДИ ИСУСЕ БУДАААА, И ЪНЧЕ?!?!
- Радвам се, че се запознаваме, Ин.- казах аз с 100 каратова усмивка, опитваща се да не се засмея пред детското й държание, което, подчертавам, ми харесва.- Нали мога да те наричам така, Ин?
- БОЖЕЕЕ, АМА РАЗБИРА СЕ!!! Аз съм Ви фееееееен, Вие сте моят идооооооол!!!- в лицето на Кибум мога да видя затруднението, което преживява, опитвайки се да я държи на безопасно разстояние от мен.
- Ънче, само Ънче, моля..- отвърнах аз.- Чувствам се стара, като ми говорят на „Вие”…


Инйонг е прекрасна! Умна, забавна.. вече казах, че е и красива. Пълна е с живот! Чак не мога да повярвам на това, което Кибум ми каза за нея… Как може такова жизнерадостно момиче да е болна? Не разбирам.. Тя чак кара мен, физически напълно здравата /е, освен ръката/, да се срамувам от себе си, задето не изживявам живота си пълноценно като нея..
Както и да е, отношенията между тях двамата са просто… уникални! Не съм виждала такава двойка досега, наистина! Постоянно намират нещо, което не харесват в другия. Я блузата, я чорапите, я аксесоарите, които носят. По отношение на вкусовете, мога да кажа, че са далечни като двата полюса. В началото даже се учудих как изобщо може да съществува такава двойка като тях..
Но после я видях- любовта между тях двамата. Кибуми трепери над нея като красиво и нежно цвете, а тя, от своя страна, го обгръща с любов, по-силна и от самото й желание за живот. Виждам това във всяка тяхна усмивка, всяка дума, всеки допир… Явно затова казват, че „противоположностите се привличат”.. Радвам се за тях, наистина! Не биха могли да намерят някой по-добър един за друг… Но от друга страна не мога да спра да се тревожа за тях… за нея… за Буми..


Изненадата за мен беше, че няколко часа по-късно, след като се запознах с Инйонг, имах възможността да се запозная и с Минйонг. Йонг, йонг, йонг… родителите им са били доста изобретателни по отношение на имената….
Бяхме в апартамента на Ин, когато изведнъж на вратата се появи Мекотелото, моят любим братовчед с огромна усмивка на лице и някакво ужасно срамежливо момиче зад гърба си.
- Така като си започнала да се запознаваш със семейство Майърс, реших, че не трябва да изпуснеш Мин.- каза той с доловимо самодоволство в гласа и се отдръпна така, че да мога да видя момичето зад него. OH.MY.GAWD! Всички в това семейство са изумително красиви! Как го постигат, за Бога? Да не би да е заради смесената им кръв? Ако е така, определено се омъжвам за чужденец!!! Мин има същите дълбоки, черни очи на сестра си и дълга, мека като коприна, черна коса.. Да не би да съм попаднала в някой паралелен свят, където всички корейци сме красиви като ангели?..
- Анйонг! Ти трябва да си приятелката на моя Мини, нали така?- казах възможно най-дружелюбно аз, когато се приближихме достатъчно, за да се поздравим. Кибум ми разказа всичко за тяхното семейство по пътя.. Абсолютно всичко. Потресена съм от психическата сила на това семейство, особено от това на Мин. Тя повдигна поглед към мен и ми се усмихна толкова очарователно, че в крайна сметка осъзнах, че и аз съм се ухилила като някой бавноразвиващ. Тя определено все още пази детския си чар…

Това, което ми направи впечатление при тях е, че ми напомнят на някого… По-близки са и от Ин и Кий, очевидно е. През цялото време, в което бяхме заедно, те двамата не откъсваха физическия си контакт. В смисъл, не си мислете нещо перверзно- просто през цялото време седяха със преплетени пръсти. Но Темин явно е пристрастен към допира на кожата й- когато не говореше, устните му винаги бяха върху ръката й, бузите й или устните й. Не съм си представяла, че моят Мини може да бъде толкова… ъм… всъщност, не мога да намеря подходяща дума за неговото състояние… Влюбен, може би?.. Naaah, дори тази е прекалено лека дума в нашия случай…
От друга страна, Мин очевидно беше благодарна за това негово държание. Тя отвръщаше на всяка негова ласка, усмихваше се на всяка негова целувка. Мисля, че я разбирам.. Ако бях преминала през това, което е преминала тя, сигурно и аз непрекъснато щях да търся допира на този, който обичам, за да се чувствам в сигурност и да съм спокойна…
Разтапях се, когато ги виждах такива. Те седяха на дивана срещу мен, гушнали се един в друг като малки котенца! Как човек да устои на изкушението и да не отиде да им се порадва?! Такава сладка гледка са, че чак ти се струва, че не са истина- че са някакво изобретение на въображението ти, което си създал, защото на теб самия ти липсва това, което имат те..

Най-сетне се сетих на кого ми приличат… Ние с него бяхме същите..


Изведнъж някаква тъга налетя върху мен.. Ние бяхме същите.. Защо не успяхме да се задържим така?.. Ах, да... сетих се..
- Аз... мисля, че е време да си тръгвам..- казах аз, прекъсвайки разказа на Кибум за странните сънища, които сънувал напоследък.- Беше ми наистина, ама наистина приятно да се запозная с вас, момичета!- продължих, докато ставах от мястото си.
- Нуна, закъде си се забързала?- попита Темин. Искаше да ме спре, знам го аз. Но не ми се стоеше там повече.. Изведнъж се почувствах самотна в тяхната компания.. сякаш моето място не беше там..



А къде е твоето място, Ънче?... при него? Хах, не ставай смешна… това място вече е заето….



ПП от автора:
Нямах интернééééééééééééééééééééééт!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 835962 Затова тази глава закъсня с един ден.. Но пък понеже нямах какво да правя, писах около половината и от следващата глава, което за мен си е сделка You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 741224
Малеее, даже се опитвах да измисля начини да кача word document'a някъде, така че после да постна линка на jongminfan , че тя да качи новата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 312545 Просто не знаех колко време ще ми отнеме да си оправя нета..

Както и да е, искам да благодаря също на Анонимка7 и ˚×Anddy×˚ /която постоянно сменя ника си и ме кара да се обърквам/ за коментарите обратно в 5+1 You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 129392 (и тези коментари в тази тема, де =]) Умирам си от кеф, като видя някой неочакван коментар като вашите You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 752689

Да се надяваме, че и тази глава да ви е харесала.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 124908

http://www.last.fm/user/nasa__

365You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Авг 11, 2011 12:57 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Изложих се...написах цял роман и гледам аз да редактирам нещо там и кво да видя..Писала съм на традиционен български и ... е толкова странно,защото обикновено пиша на фонетик. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 85241 Сега ще трябва да започна от начало. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 3341 Голям съм досадник като си смрням имената нали :3. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 523582 Просто не мога да си избера всяко следващо ми харесва много повече отколкото предното ХД. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 573598 Повярвай ми ще ти досаждам с коментарите си мнооого след като приключи този фенфик. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 662149 Ще пиша,че не съм чела по-добър (и е истина найстина хД). You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 351138 Както и да е не ми се мисли за финал на историята,освен,ако Джонги и Ънче не се съберат отново. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 293689 Найстина са много сладки заедно. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 519107 Знаеш ли колко плаках на финала на 5 + 1 където Ънче си замина. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 836179 Просто нашите ме помислиха за луда. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 807276 Като казвам луда се сещам вчера как крещях когато видях Ти Оу Пи в Ирис. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 559228 Отново се отплеснах. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 153222 Новата глава на фенфика отново е невероятна. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 462299 Найстина завиждам на Ин и на Мин. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 739765 Имат тоолкова сладки момчета до себе си. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 921439 Много ми се искаше Ин да се оправи.Да и остава толкова малко време.. Т.Т . You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 629387 И доста се посмях на това "родителите им са били доста изобретателни по отношение на имената…." ХД You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 2068655208 Не знам защо сигурно защото съм Crazy KID yea XD~~ You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 432746 Ениуей отново се отплеснах. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 390480 Казах ли ти,че пишеш страхотно? You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 935510 Ако не съм ще ти го кажа...ПИШЕШ СТРАХОТНО. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 515322 ХД Очаквам новата глава с тоооооооооооолкова голямо нетърпение,че чак подскачам. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 10044 Заболяха ме ръцете и кой знае ква простотия съм писала. You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 951866

366You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Авг 11, 2011 2:15 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Аз се чудех какво става с фика и защо не излиза You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 85241 Радвам се,че си успяла да си оправиш нета You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 720423 Какво да кажа?Поредната невероятна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 559228 Йонг и Нана са много сладички You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 533676 Кий и Ин също,а за Мини и Мин да не говорим You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 293689 Горката ЪнЧе You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 836179 Трудно й е без нейният Лъвчо You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 561482 Надявам се скоро да се съберат You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 72137 Чакам с нетърпение следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 358598

http://smiley92.tumblr.com/

367You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Авг 11, 2011 2:59 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Тъкмо се чудех къде се затриха новите глави You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 835962 хахаха хареса ми реакцията на Ин като видя Ънче...сигурно и нашите ще са подобни xDD Anyway,не мисля,че до сега нещо което съм чела от теб ме е разочаровало и сега е същото.Страхотна глава! Чакам следващата ^^

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

368You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Авг 11, 2011 6:16 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

И поредната страхотна главаа! You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 346803 Оуххх, всичките двойки ме радват мноого You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 201898 Толкова са сладки, когато са заедно You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 561482 Мъчно ми е за ЪнЧе и нейния Лъвчо You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 626982 Те са перфектни един за друуг - трябва да се разберат най-сетне You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 132400 И някой да убие тея ш**ани мениджъри You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 595513 Чакам с нетърпение следващата You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 124908 [защо винаги пиша такива романи X__X sorry sorry sorry..]

369You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Авг 11, 2011 7:19 pm

Анонимка7

Анонимка7
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Ох суперр .. тъкмо дочитам поселената нота 61 .. и си викам
може би все още не си качила нота 62 , но проверявам и ето , че се зарадвах.
^____^

Та смятах да прочета фика за 1 или 2 дни , но се оказаха повече.. и не,
защото не ми беше интересен ...напротив .. просто сега сме в ремонт и компа не
ми е свързан..та когато мога бягам в съседната врата при съседката (слава богу,
че е тя , че скоро нямаше да прочета 62 нота :Дд). Какво да ти кажа не знам ...
просто нямам думи :Х  

Тоя фик ту ме разплаква .. ту се смея. :Дд Много е
интересен..просто супер як е. Ха ха като видя много глави на някой фик и ме
домързява супер много да го чета, но тук нямах избор..хареса ми много.

А и като
се замисля *мисли* може би до някъде стана по-добре , че четох на вече готови
написани много глави.... иначе не знам какво щях да правя ако трябваше да чакам
:Дд ... И за на пред ще  продължавам да го следя да знаеш и да коментирам
за знаеш :Д:Д:Дд  и от мен няма да се отървеш лесно *пуска дяволска
усмивка* .

Определено СЪМ ФЕН НА ФИКА ТИ . А м/т бях почела някъде по коментари
(ако не се лъжа) , че имаш фен клуб във фейса ...мога ли да попитам как се
казва :? 

Айде аз повече стига съм писала :Дд = )))

370You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Авг 12, 2011 12:24 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ето линк към фенклуба:
https://www.facebook.com/groups/200274646655720/ You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 124908

371You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Авг 13, 2011 8:58 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №63
사랑해!!!

Въпреки предложението на Кий да я изпрати или поне да й осигури такси до вкъщи, Ънче реши да повърви малко и да размишлява по пътя- нещо, което отдавна не беше правила заради натоварения си график. Тя отново сложи големите очила, за да прикрие самоличността си и големите Dr.Dre слушалки, които никога не отделяше от себе си..
Стъпка след стъпка.. Мисъл след мисъл.. Спомен след спомен се редяха пред нейните закрити от очилата очи...
Неусетно краката й я занесоха пред ресторанта, откъдето обикновено преди си поръчваше храна.. Не че Ънче беше лош готвач, но поне 3 пъти седмично й се налагаше да поръча храна, защото факторът Лъвчо вкъщи не й позволяваше да готви…



- Хюн, остави ме… опитвам се да готвя тук!- възрази Ънче, когато усети как Джонгхюн увива ръце около кръста й и нежно целува врата й.
- Не искам храна.. искам теб!- отвърна й той и внимателно махна престилката от нея. Той я обърна към себе си и с усмивка в устните я целуна страстно.
- Но..-успя да измъмри Ънче по време на целувката.- Пак ще изгори..
- Не. Ми. Пука.- каза той и яростно вплете езика си в нейния, за да не може да говорят повече. Хюн я хвана за бедрата и бързо я повдигна върху плота, където разтвори краката й и продължи да я целува със същата страст, която влагаше досега.
Хюн имаше перверзен ум, и тя го знаеше.. Знаеше, че той най-обича да я хваща тук, в кухнята, докато тя готви. Той пък, от своя страна знаеше, че Ънче има прекалено голяма слабост към него, за да му откаже нещо такова..
Няколко минути по-късно, когато сутиенът на Ънче беше почти разкопчан, а панталоните на Джонг разпасани, те усетиха онази гадна миризма на изгоряло…
- Ооо, пак ли…- въздъхна Ънче с разочарование и бутна Хюн далеч от себе си.- Жал ме е не за друго, а за продуктите..
- Мен пък ме е жал за долното ни бельо..- каза Джонгхюн и се засмя.- В такива случаи твоите бикини и моите боксери си патят най-много…
- Йааа! Перверзник!- викна му тя, но той можеше да види скритата й усмивка.
Обичам да ме наричаш така..- отвърна той, целуна я още веднъж и изкара телефона си, за да поръча нещо от ресторанта…



Ънче продължи да върви, оставяйки ресторанта и сладкия спомен зад себе си. Не, всъщност… спомена тръгна след нея, последва я, както и всички останали спомени, които не я оставяха на мира…


Тя спря и се огледа наляво и надясно, както всички около нея правеха, преди бързичко да пресекат улицата. Но това, което тя видя с периферното си зрение я накара да забави крачка, да изпусне зеления светофар.. Образът на Шин Секюнг в някакъв билборд неусетно накара цялото й тяло да замръзне на място.
Спомени.. какво не би дала тя, за да се отърве от тях…



- Lee EunChae-sshi?- викна някакъв женски глас след Ънче, докато беше в един от най-известните молове в Токио. Беше пълно с хора- потенциални фенове, които биха полудели, ако разберат, че тя е там, сред тях. А и тя беше без никаква охрана при себе си..- EunChae-sshi!!!
- Seriously... somebody desperately needs a punch...- прошепна си Ънче преди да се обърне и да хвърли един зловещ поглед към тaзи, който я вика.Но всяка нейна мисъл замръзна в момента, в който я видя..
-S-shin....
-Sekyung, да!...


Ънче потрепна цялата при допира на ледения вятър и дойде на себе си. Тя мигна няколко пъти преди да осъзнае напълно, че все още седи на едно място и дълбоко вдиша и издиша.. Погледна към светофара, който все още светеше червено за нея и зачака, отново потъваща в спомени…



-Ънче-ши.. мога ли да ви попитам нещо?- каза тя, след като отпи от сламката си.
- Хм? Аами.. да.. разбира се..- отвърна Ънче, след като вдигна поглед от салатата пред нея.
- Колко време продължи връзката ви?- попита тя, без да спомене името на Джонгхюн.. то се знаеше за кого пита и без много обяснения. Ънче преглътна, замисли се и отвори уста, за да отговори.
- Някъде... 9-10 месеца..
- По-малко, отколкото очаквах..- прошепна Секюнг на себе си, учудена.
- Моля? Не ви чух.
- Повече, отколкото.....-кратка пауза- Ние сме заедно...
-Мммм.... сигурно..- каза Ънче с жалък опит за малка усмивка.- Той... как е?...
- Омо, не се ли чувате?
- Хех... не може да се каже, че държим връзка..
- Не си ли говорила с него?
- Не..
- Е тогава кой ти каза.. тоест, кой ви каза, че...
-... сте заедно? Мениджъра му..
- Ейййшш... знаех си!- измърмори под носа си Секюнг и стисна ръката си в юмрук. Подозренията й едно по едно я водеха по-близо до истината.
- Моля?.. Пак не ви чух.
- Ъм... щях да ви питам.. нещо интимно... може ли?- излъга тя, но в същия момент прокле себе си, задето е измислила такава “перфектна” лъжа. «Няма значение, Секюнг.. Ти си актриса!» каза си тя на ум и продължи с актьорската си игра.
- Интимно?..
- Ъмм.. да, ин-интимно! Знаете ли, от колко месеца ме мъчи нещо...- започна да си съчинява свободно тя.- Айго.. как да кажа... Не мога да намеря.. слабото му място.
- Слабо място?
- Да! В смисъл, като ерогенна зона!- «Божкее, Секюнг.. Много добро го измисли, няма що!...»
Ънче изпадна в шок от наглостта на това момиче да пита нещо такова точно на нея! Как си позволява?!
- Знаеш ли, имам да подготвям концерт за след няколко часа..- каза тя и взе чантата си от стола. Секюнг можеше да види как лицето й става по-алено с всяка следваща секунда.- Така че, ще ме извиниш..- продължи Ънче, вече станала и вървяща към изхода на кафенето...



«Гърба му.. гърба му... прекрасния му гръб... ЪНЧЕ, СПРИ ДА МИСЛИШ ЗА НЕГО!!!»
Започна да повтаря тя, докато вече се изкачваше по стълбите на блока. «И областта от пъпа надолу, разбира се... Изтръпваше дори при най-лекия ми допир там... » Спомни си Ънче, и самата тя изтръпна при спомена. Ядоса се на себе си и разтърса главата си отрицателно, докато отключваше вратата. « Айййшш, момиче, защо го причиняваш на себе си?!?»

- Ъниии, добре дошла у домааа!- посрещна я Софи, която бе скочила от мястото си при звука на отварящата се врата.- Как си, миличка?
- Добре съм онни..- отвърна тя и я изгледа с доста подозрителен поглед.- Да не е станало нещо?
- Не... просто.. сутринта беше много...- напомни й тя и се хвана за врата си.
- Аа... не се тревожи за това. Мина ми.- успокои я Ънче и я хвана под ръка.- Как мина срещата ви с Оню оппа?
- Еhhhh~~ перфектно!- отплесна се за момент тя.- Показа ми града, ядохме вкусен обяд, говорихме си~~
- Радвам се за теб, онни..- усмихна се Ънче, докато крачеха към салона.
- Оуу.. Ън.. трябва да ти кажа нещо, преди да влезеш вътре..
- Хм? Какво е то?
- Имаме гостенка…- съобщи Софи с леко притеснение.


- Omonnim! /Майко!/- възкликна Ънче, когато видя майката на Джонгхюн да става от мястото си, за да я прегърне.- В смисъл.. майката на..-опита се да се поправи тя, но беше прекъсната от възрастната жена, която я прегърна толкова силно, че за момент тя не успя да поеме въздух.
- Ънчее, дъще!!- проплака жената, докато я люшкаше наляво-надясно в прегръдките си.- Айгоо.. най-сетне си тук!
- Съжалявам… много ли чака?.. ЧакахТЕ?- попита Ънче, несигурна как да й говори.
- Мила, защо ми говориш учтиво? Аз съм и твоя майка! Боли ме като ми говориш толкова студено!
- Съжалявам.. но.. знаете.. вече нямам отношения със сина Ви.
- Айгооо, твърдоглаво момиче..- засмя се тя и накара Ънче да седнат.- Джонгхюн ми разказа всичко. Каза, че не искаш да го слушаш.. затова ме помоли да ти обясня всичко открай до край вместо него.
- Но…
- Ако все още уважаваш тази стара жена, просто седни и ме изслушай..- каза тя със своя успокояващ майчински тон и нежно погали косата й.
Двете седнаха една до друга, хванати за ръце и прегърнати. По-възрастната жена знаеше, че Ънче може да отбягва сина й, но не и нея, затова започна да разказва всичко едно по едно, с всеки малък детайл, който знаеше. Тя не искаше да ги вижда тъжни повече- искаше сина й и, дай Боже, бъдещата й снаха вече да се съберат отново и завинаги… тя искаше тяхното щастие, както всяка друга майка…

Ънче слушаше.. попиваше всяка дума от това, което тя й казваше… И не можеше да повярва на това, колко глупава е била през цялото време; как е била сляпа за това, което стояло пред нея през цялото време.. Каква идиотка е била, че да повярва на онази вещица, която Бог знае защо е решила да се намеси във връзката й с Джонгхюн.. Да, Джонгхюн, нейния Лъвчо, който тя нарани с думите и недоверието си. Нейния Хюн, който страда толкова дълго и тежко само заради нея… Не, не трябваше да продължи така, не можеше!!!

Ънче дори не изслуша майка му до край и изхвърча от вкъщи. Без дори да обуе обувките си тя изтича към по-горния етаж и с всичка сила започна да тропа на вратата.
- Омо, Ънче нуна?!- учуди се Мино, когато я видя пред себе си, задъхана и боса.
- Хюн вкъщи ли е?- попита тя, докато се опитваше да успокои дишането си. В лицето на Харизмата се появи широка усмивка още щом чу галеното „Хюн” от нейната уста.
- Да, в стаята си е!- отвърна той с глас, треперещ от радост.- Знаеш ли какво, нуна… аз трябва да излизам.. и останалите ги няма! Ъм.. успех!
- Благодаря ти, Мино..- усмихна се Ънче, докато го гледаше как бързо си грабва якето и се омита. Момчето бързо тресна вратата след себе си и извади мобилния си телефон.
- КИЙ ХЬОНГ, ПЛАНЪТ НА ДЖОНГХЮН ХЬОНГ МАЙ ПРОРАБОТИ!!!...


Обратно в апартамента, Ънче вече дишаше по-спокойно и крачеше към стаята на Хюн. Сърцето й, aaaaahh, сърцето й щеше да се пръсне, когато застана пред вратата му!!! Какво да прави? Как да започне? Какво да му каже?!? Тя нищо не бе планирала!!
Точно тогава тя дочу странно успокояващата музика, идваща от неговата стая. Какво пък толкова? Това беше Хюн, нейният Лъвчо, той щеше да я разбере и без думи… Затова Ънче събра кураж и тихо отвори вратата…
- Кибуум, опитвам се да спя тука!- каза сънливо той, без да отвори очите си, след като тя се спъна на бюрото му. Декорацията на стаята му беше променена- преди това бюро с компютър и този стол до леглото му ги нямаше..
- Винаги ме бъркаш с някого, когато вляза в стаята ти..- каза нежно Ънче на глас и малка усмивка се появи в единия край на устните й.- А и ти не спиш със затворени очи, всички го знаем…. Лъвчо…
- Ънче?- викна той и отвори очи, подскачайки от леглото си. Неговата лъчезарна усмивка моментално кацна върху цялото му лице и като че ли огря цялата тъмна стая.- Добре ли си, мила?- попита той и й посочи стола, за да седне. През цялото време тя не оттегляше поглед от него, изумена от естественото му държание.
- Защо… защо го правиш?- попита тя, след като седна на стола, а той седна на леглото си, пред нея.
- Кое, любов моя?..
- Това! Как може да го правиш?
- Ънче, за кое говориш?- попита той и протегна ръка към нейната.
- Да се държиш така, като че ли нищо не е станало.. Като че ли не си ми ядосан, не си наранен..- прошепна в отговор тя, стискайки ръката му. Тя я вдигна към лицето си и я положи върху бузата си.- Аз.. аз съм толкова сляпа, толкова глупава! Трябваше да не допускам това, трябваше да се досетя по-рано!!.. Щях да спестя толкова болка и на двама ни, миличък…- изля си душата тя, плачейки без шум, както винаги.- Съжалявам, Хюн... наистина съжалявам!..- каза Ънче и нежно целуна топлата длан, която милваше лицето й.
- Shhhh… ела тук…- усмихна се Блинг Блинг и я задърпа към себе си в силна прегръдка.- Не плачии.. знаеш, че не мога да търпя сълзите ти!..- каза той, потупвайки гърба й. Дръпна я още малко и я накара да седне на скута му. Тя уви ръце около него и скри лицето си между рамото и врата му, за да може да вдишва неговия аромат.- Питаш ме как го правя? Защото не съм ядосан, скъпа.. защото никога не съм бил ядосан на теб.- прошепна той и я целуна нежно.- Не съм и наранен вече, защото само допира ти може да излекува всичко в мен.. Защото те обичам, Ънче..
- Аз също те обичам!..- отвърна тя, подсмърчайки и го погледна. Тъкмо преди той да се засмее на невинната й физиономия, тя се доближи до него толкова, че крайчеца на устните им да се докосват.
Сега и двамата можеха да усетят сладкия дъх на другия върху устните си- нещо, за което копнееха отдавна.
- Време беше да спреш с това „Мразя те!”- пошегува се Хюн и първи нарочно ухапа леко долната й устна.- Ще ме целунеш или ще ме държиш в напрежение?- измъмри й той, без да я остави.
- Наслаждавам се на момента..- отвърна тя, обхождайки с поглед цялото му лице и след това затвори очи, страстно нападайки го с целувки.- Липсваше ми!- прошепна тя, докато целуваше врата му.
- И ти на мен!- отвърна той, хвана я под мишниците и я обърна така, че да са в легнало положение и тя да е под него.- А най-много ми липсваше това!- каза Хюн с дяволито изражение и започна да я гъделичка там, където я беше хванал. Ънче, която имаше неописуем гъдел в подмишниците започна да се смее като малко детенце!
- Хахахххахаа… Хюн, не… моля те!!- успя да изрече тя между смеха си.- Хюн, спри…. Не ми стига.. въздух!!
- А иначе знаеш как да съблазняваш беззащитни хора, нали?! Това е отмъщението ми за сутринта, дето ме остави вдървен като…- викна в отговор той, продължавайки да я гъделичка.- Знаеш ли колко време трябваше да седя под ледено студена вода, за да ми отмине!? А? Ааааа???
- Аааааахаххахахаах, казах, че съжалявам за това!- отвърна тя, гърчейки се под него.- Ще ритна малкия Jjong, aко не престанеш!! Аахаххахахааа, сериозна съм!
- НЕ! СТОЙ! Тогава няма да имаме деца, глупаче!- предупреди я той и най-накрая спря да я гъделичка. Той я остави и легна до нея, задъхан от боричкането. Ънче веднага го прегърна и положи глава върху гърдите му, за да чуе ритъма на сърцето му. Този малък, но силен мускул, който значеше целия свят за нея..
- Какво ще стане с.. ръката ти?- попита той, след като и двамата се поуспокоиха малко.
- Не знам.- отвърна тя и се обърна към него, за да го погледне в очите.- Но кога си ме виждал да се давам без бой? Ще направя каквото трябва, за да мога отново да правя музика, знаеш го..- усмихна се Ънче и се протегна към него, за да го целуне.
- Обещай, че няма да си тръгнеш отново!- каза той след целувката. В гласа му можеше да се доловят страх и несигурност, които я уплашиха..- Че няма да ме оставиш сам отново, без значение за какво!
- Но..
- Няма да можем, Ънче! И двамата няма да успеем да издържим един без друг! Знаеш го, може би по-добре и от мен! Не ти казвам да спреш да създаваш музика, би било грях да преча на талант като теб… Но моля те, нека измислим начин, в който няма да сме разделени!..- помоли я той, притискайки я силно себе си. Ънче отново докосна устните му със своите и точно преди да го целуне..
Обещавам, Ким Джонгхюн.. Повече няма да позволя на никой да ме отдалечи от теб…사랑해!!!

http://www.last.fm/user/nasa__

372You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Авг 13, 2011 9:15 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Yaaa~ You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 836179 Тази глава е невероятна You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 561482 Най-накрая са отново заедно You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 53746 Момента,който толкова очаквах You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 593566 И с тази музика направо се разплаках от щастие You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 578895 Просто нямам думи да го опиша You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 356600 Краят беше невероятен You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 272382 Човек направо ме убиваш с таланта си You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 673638 Просто твоят фик е като наркотик за мене You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 7665 Чакам с нетърпение да видя как ще се развият нещата оттук нататък You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 358598

http://smiley92.tumblr.com/

373You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Авг 13, 2011 9:21 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Йессссс йес йес! Събраха сее You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 68960 От кога мечтая за този момент! Мама на Джонги - ти си the best! You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 129392

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

374You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Авг 13, 2011 11:06 am

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Гордея се с теб ! Но се мразя за това,че пак ще пиша километричен коментар в който ще изразя всички чувства които ти събуди в мен с тази глава.Толкова невероятно пишеш.Има чувството,че аз съм там.Искам да пиша като теб...В момента настроението ми е толкова хубаво,а не като преди малко-можех да убия човек.
Към съществената част....
Събраха се.Най-накрая.От 63 ноти чакам този момент.*плаче*.Да правилно прочете,разплаках се.Господи какво съм лигла,но не мога да се спра.Дали има човек който не се е разплакал докато е чел тази глава?Ениуей...Майката на Джонги спаси положението.А мисълта,че иска те да станат семейтво...хмм и на мен ми допада.Както виждам и Джонги напира,а Ънче не се отдръпва хД ... Толкова е хубаво да прочетеш,че и двамата се усмихват отново.Убедена съм,че и другите от групата много много ще се радват за тях.Моля те направи така,че Ънче да остане да живее със своето Лъвче.Не бива да се разделят.Или...сега се усещам какво пиша...Онази ламя *мениджърката* им пак ще се опита да ги раздели.Ама то не може ли да се направи нещо,за да я уволнят?Всеки мениджър би бил по-добър от нея.Всички искаме да видим Ънче и Джонги щастливи заедно.А сега като се замисля малко..Ънче има гъдел точно където и аз. хД А това с кухненския барплот...Не му завиждам.Да понася толкова клатене просто не е редно. *хахаха да бе хД* Амии надявам се,че си прочела коментара..абе все едно дали си го чела важното е,че аз съм проста и изписах компютъра. >< Яд ме е,че ще пропусна няколко глави докато ме няма... Т.Т След това обещавам,че ще завърна с нааааай-големия коментар писан в този сайт.ОБЕЩАВАМ.Ами то няма да е толкова трдуно виж сега колко написах хД Чакам още с нетърпение You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 68960

375You..The Music In Me~♫♫ - Page 15 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Авг 13, 2011 2:51 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ох аз пак съм пропуснала нещо *чеше се нервно зад тила* Радвам се,че Ънче най-накрая разбра всичко ^^

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 15 от 19]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите