You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap15%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 15% [ 6 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap56%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 56% [ 22 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap3%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 3% [ 1 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 13% [ 5 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 WamFC

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

+34
vestema
~.Cherry.~
Ezreal
yunho_jonghyun
lessls
Shelly
Анонимка7
kiss4eto94
mia_koluchi
IxheartxTaemin
sweet_SHINee
Dars
Little Pixie
lil_sun
..TaeminGirl..
YoTo
darz
Abarai Haru
Silver
^___^
Nanna
minho1985
lyukiya
gabiloveth
cho0ly
lina
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Ral~
silwii_
rally___
Yulita ^^
TonnIi
nasa__
38 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap96%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 96% [ 53 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap4%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 4% [ 2 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_lcap0%You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55


Go down  Съобщение [Страница 14 от 19]

1You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty You..The Music In Me~♫♫ Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 432746
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 370245 )
Приятно четене!♡



1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

326You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 10, 2011 8:01 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ъм сори аз пак малко със закъснение ..Радвам се ,че и за Оню се намери момиче You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 752689 Първо си помислх,че котката ш се превърне в човек :ДДИнтересно ми е какво ще стане между Ънче и Джонг You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 23895

327You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 17, 2011 4:55 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айгооо...здравеей...Чета фика ти още преди да се регистрирам туук...Много много ти се възхищавам...На теб и на желанието ти да пишеш...Искам и аз такаа....Таа...пишеш страхотно *повтаря се отново*..Последната глава ме плаши...Този Серафим ме плаши.. :О Повече няма да си купувам домашни любимци без да ги проуча достатъчно You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 85241 Таа...много муза и чакам следващата глава... You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 952614

328You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Юли 20, 2011 5:11 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №56
Розата, за която дори и той бе забравил..


- Хьонг, питайте я пак.- каза Темин на Кий, докато вървяха към адреса, който Софи им каза.- Няма как да е в НАШИЯ блок! Знаеш, че там не се допускат непознати!
- Ще я питам, ако Оню хьонг я остави намира за 5 секунди!- изсъска в отговор той и хвърли един строг поглед към двамата, които не им обръщаха внимание.
- So you like chicken?-попита Оню, показвайки чантите пилешко, която тя носеше.
- HELL YEAH!- отвърна ентусиазирано тя и се усмихна.- Chiken, chiken, chiken, chikeeeeen!
- Аз също обичам пилешко!!!!- отвърна той и също се усмихна.- Само ако разбираше корейски...- прошепна той и въздиша.
- Всъщност… разбирам.. мъничко!- каза тя малко неуверено.- Много малко!
- Чинча?! Пак е нещо!!- зарадва се лидерът.- Все пак си половин корейка!
- Мхмм..- кимна тя.- Трябва.. ъм… да пробваш чикъна.. на шефката ми! Тя има специална рецепта за пиле. Много много вкусно!
- Шефка?
- Мхммм. Работя като помощничка.- отвърна Софи.- Всъщност… „работя” ъъмм… не е толкова точна дума.. Като сестри сме, а не като работодател и работник… но аз обичам да я дразня и я наричам шеф..- обясни тя накратко и се огледа. Бяха останали около 25-30 крачки до блока.
- Как се казва „шефката”ти?- попита Оню, но явно беше прекалено тихо, за да го чуе тя.
- Май тук се разделяме, Джинки-ши!- обърна се тя към лидера и се усмихна унило. Честно казано, не искаше да се раздели от него. Не все още. Не преди да научи още малко. Не сега…- Щеше да е.. ъм.. хубаво, ако имахме още малко време заедно.. Прекарах си страхотно, колкото и странно да звучи!..-призна си тя, мислейки, че го вижда за последно.
- Всъщност, аз живея в същия блок..- отвърна той с неговата чаровна усмивка и ръката му инстинктивно отиде зад врата му.. Винаги ставаше така, когато се притесни.
- Наистина?- възкликна тя невярващо. За щастие беше нощ, иначе Оню щеше да забележи червените й като домат бузи.
- Yup.
- Кой етаж?- попита Софи, усещаща нещо съмнително.
- На петия. Защо?
- Oh mein GOT!! Tи да не би да си от SHIN….
- TAEMIN-AAAAAAAAAAH!!!- прекъсна я истеричен крясък.
- Oмо, стори ми се, че някой ме викна… You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 687470 - каза Темин, махайки едната си слушалка. Докато Оню и Софи си говореха, той бе решил да послуша малко музика.
- ФЕНКИ!! КИЙ, ТЕМИН, КРИЙТЕ СЕ!!- уплаши се Оню и започна да търси убежище.
- LEE TAEMIIIN!!- се чу отново, сякаш от по-близо.- TAEMIN-AAH!!- не, не беше някоя пощуряла фенка. Гласът й беше прекалено познат..
- Не може да бъде…MySpace
- ЪНЧЕ НУНА?- викна в отговор Темин и се огледа. В тъмното към него с всичка сила бягаше слабо момиче с къса коса- този силует не приличаше на Ънче, който той помнеше, но нищо..
- ОНЮ ОППА, КИБУУУМ, ТЕМИН~~- продължи да вика тя, докато се приближаваше. Близката улична лампа потвърди предположението им- това беше Ънче, от плът и кръв, пред тях след близо две години раздяла.
Беше невероятно. Наистина невероятно за тях! Даже в първия момент и тримата не повярваха в това, което виждат. Щяха да осъзнаят, че е истина, чак когато тя ги прегърне един по един…
Кий беше първия, който притича към нея и двамата потънаха в такава силна прегръдка, че от сблъсъка за момент останаха без дъх.
- ЙОБООО~~~!- казаха си едновременно те, треперещи от щастие.
- Aigoooo, paboya! Защо не ни каза, че идваш?!- упрекна я той с треперещ глас.- Yaaaah, имаш ли си представа колко ми липсваше, глупаче?!
- Още си същия, Кибуум!- прошепна тя в ухото му и го целуна по бузата.- Съжалявам мамо, повече няма да правя така!- каза Ънче подигравателно и бавно прекъсна прегръдката. Погледна го в навлажнените от щастие очи и нежно постави ръката си върху лицето му.- Липсваше ми… И не подсмърчай така! Не ти ходи да плачеш!
- Yaaaah, толкова си се променила!- учуди се Кий, след като я поогледа малко.- Не ти ли казах да се храниш редовно? Да не спиш малко? И кога се подстрига?! Какво е това отслабнало тяло?!?! Какви са тези торбички под очите?!?! Какъв е тоя уморен поглед, аааааа?!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 595513 Станала си точно като..- „Jonghyun хьонг” щеше да каже Кибум, но се спря, несигурен дали споменаването на името му ще бъде нещо умно.
- Като..?
- Като духче, pabo!
- Еййш.. имам морфин в организма си, окей? Затова изглеждам така..- обясни тя накратко и хвърли поглед зад него, където бяха останалите.- ОНЮ ОППА!!- назова го тя и тръгна към него.- Май сте се запознали със София онни.
- СОФИ! Не София, не и онни! Само Софи!- поправи я тя раздразнена и я последва с очи, докато прегръщаше Оню, но Ънче не й обърна внимание.
- Оппа липсваше миии!- каза тя и го целуна по бузата.
- И на мен ми липсваше шестия член на SHINee, EunChae-yaah..- отвърна й той, хващайки я здраво за кръста и започна да я върти около себе си.
- Оппа, оппа, добре! Зави ми се свят!!
- Опсс, съжалявам..- прошепна лидерът и я остави на земята.
- Онни, казах да донесеш само пилешко, а ти ми носиш и приятелите! Трябва да ти повиша заплатата!- пошегува се Ънче, но когато нито един от двамата не се засмя, тя замлъкна и й стана неудобно.
Преди, когато се шегуваше, всички се смееха гръмко. А сега… Не, проблемът не беше в тях.. проблемът бе в нейните шеги, нейните думи.. проблемът бе в нея.. и тя го знаеше.
- Ну..на?- този шепот прекъсна тишината и стигна до ушите й. Тя се обърна към него и се усмихна колкото може по- широко.
- TAEEMIIIIN-AAAAH!- затича се Ънче отново и грабна братовчед си като граблива птица.- Yaaah, къде е малкото момче, което спеше до мен като малък?!- възкликна тя и му се залепи като лепило.- Небесаааа, колко си ми възмъжаааааал!- викна момичето, докато го друсаше наляво-надясно в прегръдките си. Той дори не успя да я прегърне обратно. Беше прекалено шокиран, за да каже или направи нещо.- Особено с онази червена коса беше.. беше.. бешее... чак не мога да намеря думи!! Amazed Омо, омоо.. тренираш нали, няма как да не тренираш! Айго, айго какъв гръб си направил само! Искам да те наричам “OPPA”!!! Awwww~~ Караш ме да съжалявам, че съм ти братовчедка! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 144585
- Н-н-нуна?- успя накрая да прошепне той.
- Да?
- Това т-ти ли си?...- попита той невярващ.
- Същата!
- Какво си направила на себе си?!?- възкликна той със страх в гласа си.- Да не си болна?! Защо за Бога си толкова слаба?!
- Yaaah, от колко време не сме се виждали, пък ти вместо да ми казваш „Липсваше ми” ми държиш сметка! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 388925 - намръщи му се тя.
- Отговори ми!!- настоя той. Усещаше, че има нещо нередно в нея.
- Толкова много ли си личи, че съм отслабнала със седем килограма?... You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 78232 - въздиша тя и се поогледа.
- КАКВО?!? КОЛКО КИЛОГРАМА?!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 206147
- Се- седем…
- НУНА ДА НЕ СИ БОЛНА ОТ АНОРЕКСИЯ!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 898312 - кресна Темин, забравил, че часът наближава полунощ и че са в средата на улицата.
- Шшшшт, не викай толкова!- предупреди го тя.- Ще събудиш комшиите!
- Yaaah, не ме интересува! А и досега ти беше тази, която викаше като откачена!!! ОТГОВОРИ МИ!
- Ейш.. глупаче.. Не знаеш ли какъв вълчи апетит имам, както всички от нашето семейство?! Мислиш ли, че мога да се разболея точно с тази болест с тоя апетит?
- ТОГАВА?
- Просто работя много.. и оставих фитнеса..
- Ти? Да оставиш фитнеса? Няма логика!- съпротиви се Темин.
- Шшшт.. после ще говорим. Вкъщи.- спря го тя и се огледа.- Еее, на тротоара ли ще спим тази нощ? Да се прибираме!- каза тя и задърпа Темин след себе си към блока. Останалите ги последваха.

- Ъм… ти не трябваше ли да ме чакаш в апартамента?- осмели се да попита Софи, докато се качваха по стълбите.- Защо излезе навън? Ами ако те бяха видели фенове или папараци!?
- ОННИ! Дала си ми грешния ключ, как да те чакам вътре?- отвърна Ънче недоволна. Момчетата около тях започнаха да се смеят.- Тъкмо вдишах и издишах дълбоко, тъкмо да отключа… и осъзнах, че си ми дала ключа за моята стая в Лос Анджелис! Пък и не можах да те викна, беше изчезнала вече..
- Съ-съжалявам..- прошепна Софи и виновно наведе глава.
- Не си единствената..- прошепна Оню и я потупа по рамото, за да я утеши.
- Обикновено ключовете седят в Оню хьонг, защото е лидера, но и той постоянно ги обърква..- обясни Темин и се усмихна.- На всеки се случва.
- Защо усещам, че не случайно точно тя ти е помощничка, йобо~~?- прошепна Кий на Ънче, сръчкайки я леко по ръката.
- Откакто се запознах с нея мечтая да я запозная с Оню оппа..- отвърна със същия тон тя с онзи дяволит поглед.- Но шшшт, това е тайна!..

Когато най-сетне стигнаха на техния етаж, Софи изкара правилния ключ и отключи. За нейна изненада, момчетата я блъснаха настрана и влязоха вътре като стадо бизони. Ънче и тя останаха смаяни пред вратата.
- Ъъъъм, просто ще помогнем да изчистите!- обясни Кий, като разбра, че все пак трябва да обяснят държанието си. Наистина искаха да помогнат- искаха да видят дали има нещо нередно или вредно в празния апартамент, като например, някоя хлебарка.. или по-лошо.. следи от Jonghyun, които не бяха добре дошли в момента…

И все пак, въпреки, че събраха разпръснатите снимки от пода, скриха старите дрехи на Jonghyun под мебелите, изхвърлиха всички празни шишета соджу, които Бог знае от колко време стояха паднали на масата, те пак не можаха да заличат всичко..

На Ънче, която бавно крачеше из останките на някогашния си, кратък, но щастлив живот, й се стори, че всичко е останало така, както тя го е оставила…
Неприбраното одеало в дивана, тениска й на закачалката, изкривеният стенен часовник, който беше спрял на 10:00 заради изтощените си батерии.. Всичко бе същото, както бе в нейните вече полу-забравени спомени..
Ънче първо се запъти към кухнята.. И там нещата бяха непокътнати- дори свещите, които бяха използвали в последната си вечер заедно все още бяха върху кухненския плот. Тя, без да обръща внимание на останалите, седна на един стол и се замисли..
Спомни си всеки малък детайл от онази вечер.. Как той бе накарал останалите членове на SHINee да я забавят, за да успее да приготви изненадата си.. Изненадата, която тя изпита, когато видя онези десетки пламтящи свещи, наредени като пътечка към кухнята.. Радостта, която я обзе, когато го видя да шета като изкусна домакиня, за да приготви масата…
Неудържима усмивка се плъзна по лицето й. Спомни си забавния Jonghyun, който я разсмиваше, дори когато й се плаче.. Грижовния Jonghyun, който никога не забравяше да я пита как се чувства след тежкия ден, или тежката нощ… Любвеобилния Jonghyun,който я караше да се чувства обичана… Пламенния Jonghyun, с който тя се чувстваше истинска жена…

Спомни си всичко, което се беше опитвала да забрави толкова дълго време..

- Нунаа! Тази вечер спа тук, с теб! Не приемам отрицателен отговор!!- викна Темин от спалнята, докато събираше останалите техни разпилени снимки.- Ясно?
- А-а-аами аз къде ще спя?!- обади се Софи притеснена.
- Може да спиш в стаята на Темин или на Мино, ако искаш..- предложи й Оню.
- Горе? При вас?
- Не се тревожи, няма да ти направим нищо..- каза Кий, докато се оглеждаше, да не би да са оставили нещо.
- Аз не се тревожа за себе си.. за нея..- отвърна тя неспокойно.- Момчета, трябва да поговоря с вас..
- Темин-ааа! Мечтай сиии! Тази вечер няма сън за нас!!- кресна Кибум и стресна всички.- Да отидем да си вземем пижамите и се връщаме тук, за да прекараме нощта заедно! Няма да оставя йобо на твоите ръце!- продължи да вика той, докато търсеше Темин.- Да отидем у нас за малко, Софи нуна иска да говори с нас.- прошепна му той и смигна.- Хайдее, имам да й разказвам доста неща, само си губя времето заради вас!- викна той отново, за да може Ънче да го чуе. Софи, Темин и Оню, един по един се изнизаха на горния етаж, а Кибум остана последен и се огледа за Ънче.
- Йобо, отиваме в нашия етаж съвсем за малко.- каза й той и смигна.- Ще си вземем пижамките, ще настаня Софи-ши в стаята на Темин за тази вечер и ще се върна, окей?
- Окей, Буми..- отвърна му тя накратко и когато и той си тръгна, стана от мястото си, за да се поразходи из къщата…
Тъкмо когато излизаше от кухненската врата, случайно, съвсем случайно, с периферното си зрение тя забеляза малкия дневник за съобщения, закачен на стената..

Лъвчо, отивам до сградата на JYP Еnt. Трябва да прибера личните си вещи и веднага се прибирам. n__n Днес нямате записване, нали? Йей, може да отидем някъде с момчетата…^__^ Или да си прекараме деня само ти и аз *,_,* Ейш, пак започнах да разтягам локуми, изобщо не ме бива да пиша кратки съобщения.. -_- Така де, закъснявам.. До после лъвчето ми~~ ♡ :*

Ънче нямаше нужда да го прочете.. защото помнеше всяко изречение, всяка усмивчица, нарисувана върху този лист хартия..
Тя усети как очите й отново се пълнят с онези нейните големи сълзи и преглътна, с надеждата, че ще ги спре. Затвори очи и започна да диша дълбоко, за да може да се успокои.. Но въпреки всичко яростта й надделя.
Ънче откъсна листа от дневничето и скъса на две.. на още две, на още две! Искаше така да изкара целия си яд, да се отърве от тази болка, която й пречеше да живее нормално.. но скоро осъзна, че това няма да стане като разкъсва някакви си листи…
”Keep calm…” прошепна си тя и плесна един лек плесник по лицето си. Хвърли парчетата на пода и реши да си пусне музика, за да се успокои…
“Такаам.. да видим какво е останало тук…” каза си тя, докато разглеждаше колекцията си от CD’та. “ Park HyoShin?…не.. Kim BumSoo?..мммм, не. Хммм… Brown Eyed Soul?.. НЕ! Друго… друго…SHINee?! Ха, как пък да!!”- след 5 минути търсене, най-накрая се реши да бъде нещо не-корейско, затова сложи албума на Enrique Iglesias… За нейн късмет тази песен беше първата, която започна да звучи.. Ъни, както я наричаше помощничката й, затвори очи и се отдаде на мелодията…
След известно време тя наистина се успокои и реши да продължи обиколката си. Краката й неусетно я занесоха в спалнята й…
Тя, все още под влиянието на музиката, без да светне лампите, седна на едната страна на леглото и се огледа. Можеше да усети леката миризма на мухъла, който бе овладял стаята й след заминаването й..
Ънче реши да светне нощната си лампа, защото й се стори прекалено тъмно.. За нейна изненада, под нея тя видя едно от най-красивите неща на света, които тя е виждала…
Една прекрасна, алено червена роза, толкова свежа и изискана, като че ли току-що откъсната от корените си.. Ънче, въпреки че не обичаше да се занимава с цветя и не разбираше от тях, се удиви на изящността й.
- Ти пък откъде се взе?- каза тя на глас и взе цветето, за да го помирише.. Докосна цветовете й, по-меки и от коприна, по- червени и от кръвта.. вдиша аромата й, силен колкото не една, а сто рози.. Тя беше безобидна, без нито една игла, която може да я нарани.. толкова красива, толкова запазена, чакаща нея да дойде и да я намери…

Отвън се чу скърцане на врата.. ”Върнаха се!” помисли си Ънче и се затича навън, за да посрещне приятелите и братовчеда си.
- Най- сетне, момчета!- каза тя на глас, без да откъсне очи от розата, която държеше в ръцете си.- Темини, ти ли сложи роза…
- Ънче?..- прекъсна я глас, познат до болка.. Тя вдигна глава и погледна към вратата.. и видя този, който не искаше да види най-много…


ПП от автора:
Анйонг~~
Да знам, отдавна не съм писала.. имах си причини.. съжалявам.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 78462
Напоследък нещо не мога да пиша както трябва.. дано тази глава да ви е харесала.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 388110
Също такаа, гледам и не вярвам на очите си- 5+1 надмина 8 000 гледанияя!!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 129392 You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 752689 Това значи, че още се чете, макар че аз не знам кои са читателите... нищо, пак е нещо You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 124908 xDD

http://www.last.fm/user/nasa__

329You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Юли 20, 2011 5:57 pm

YoTo

YoTo
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Не,не,не,не,не...просто не можеше по-хубаво да напишеш тази глава..
Просто перфектната среща..след толкова много дни..след толкова много страдания и сълзи.
.Охх разчувствам се пак само като се сетя.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 835962

330You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Юли 20, 2011 6:47 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

YESS!!! *писък на луда фенка* Най-сетне се срещнаха!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 129392

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

331You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Юли 20, 2011 7:13 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Момиче как можа да спреш точно в този момент You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 219419 Олееее ще се побъркам главата беше невероятна You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 427442 You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 573765

332You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Юли 21, 2011 12:20 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

уоу, за пореден път просто уоу You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 835962 моля те, пусни скоро нова глава, че направо ще изперкам You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 68960

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

333You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Юли 22, 2011 10:23 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Боже невероятна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 835962 Не може да има по-хубава среща You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 132400 След 2 години най-накрая се видяха You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 196680 Чакам с нетърпение следващата глава и да видя какво ще стане нататък You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 23895

http://smiley92.tumblr.com/

334You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 24, 2011 12:06 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №57
Усещане

Click Click ^^

Той:

Не съм пиян.. Наистина. Едно шише соджу отдавна е прекалено малко, за да ми влияе особено… Едно от предимствата да пиеш много- започваш да издържаш на алкохол…
И все пак, оставих колата на мениджъра паркирана. ”Не е хубаво човек да кара пиян! Лъвчо, като си вземеш шофьорската книжка… Да не си посмял да докоснеш кормилото, когато си пил дори и чашка!” ми повтаряше постоянно Ънче, като я молех да пийне нещо в клуба.. Тя караше кола от 16-годишна, понеже има и американско гражданство.. както и да е, не заради нещо друго, а заради нейните думи не мога да карам пил... Странно, нали?..

Аааах, чинча! Колите са нещо лошо! Отвикнал съм да вървя дълги разтояния.. Уморих се от половин часов път!
Уф, както и да е... като завия този завой и ще съм пред нашия блок... Еееей го, магазина за джунджу... КАКВО?! ПАК ЛИ?!?
- Добър вечер, младежо!- поздрави ме тя с някаква, мазна усмивка в лицето. Абе нали психологът ми ми преписа лекарства за тези халюцинации?!?!- Виждам, че нещата все още не са добре при теб...- Усетих как изтръпвам.. Не че е грозна, плашеща или нещо подобно- точно обратното е! Но тази мила бабичка нещо не ми вдъхва доверие..
- Ха-ха-хапчетата ми...- прошепнах аз, втренчен в нея, с ръце, търсещи тези проклети хапчета в джобовете..
- Престани да ги пиеш, само се тровиш с тях.. Ти не халюцинираш, Kim Jonghyun…- откъде знае името миии?!?
- К-к-какво си ти тогава?!
- Аз съм си от плът и кръв, чедо!-въздъхнах.- Е, може би не чак толкова..- EEEH?!?- Бе човек, има ли значение какво съм, щом съм дошла да ти помогна?
- П-п-помощ?
- Да, помощ! Въпреки, че ми е забранено да се бъркам повече от веднъж… Както и да е, от мен да мине!
- Какво го-говориш?
- Само щях да ти кажа, че тази вечер, преди да се качиш на твоя етаж, да отидеш и да провериш състоянието на розата, която взе от мен.. преди месеци.
- Какво може да е състоянието й?! Засъхнала…- прошепнах аз по-скоро на себе си, отколкото на нея.. Но тази жена има остър слух!!
- Не бъди толкова сигурен, момчето ми..
- Как няма да съм сигурен, след като я оставих на място, където не влиза и лъч светлина? Това е първото! Второ, не я сложих на вода! И трето, сама казахте, че минаха месеци! Нищо не може да издържи на такива условия цели..- замислих се всъщност колко месеца са изминали.- ШЕСТ МЕСЕЦА!
- Повярвай ми сине, виждала съм неща, издържали цяла вечност..- отвърна ми тя и се доближи до мен.- Тази роза е една от тях.. Тя не би изсъхнала ако изминат не месеци, а години дори!
- Откъде сте толкова сигурна?
- Ако не ми вярваш, просто отиди и провери…- ядосах се. Затворих очи за момент и издишах тежко. Когато отворих очите си, познайте какво- нямаше и следа от нея!!! Огледах се наоколо, но видях само някаква бяла котка, пресичаща улицата… Боже, тази вечер наистина ми изпитваш нервната система…
И все пак, докато бях в асансьора [обикновено избягвам стълбите, за да не мина пред нейната врата], думите на тази жена ме човъркаха отвътре, както се казва..
Ами ако наистина не беше халюцинация? Ами ако това, което казва, е вярно? А ако се е опитвала да ми каже нещо свързано с Ънче?!..
Натиснах, или по-точно разбих копчето „Стоп” на асансьора точно на нейния етаж.
Казвах си „Не.. смахнато е.. глупаво е..” докато не чух някаква музика, идваща отвътре. Но не, сигурно не е от там.. не може да е от там! Приближих се… музиката стана по-ясна.. Но как мога да повярвам на ушите си, след като цяла вечер мозъкът ми си играе с мен?..
„Вратата.. ако е отключена, значи тя е там, зад нея.. Точно така! Няма начин тя да бъде отключена! Веднъж, Jonghyun, пробваш само веднъж.. ако е заключена, се качваш горе!” си казах и посегнах към бравата.. но нямаше нужда дори да вложа някаква сила, вратата сама се отвори пред мен..

Това… какво значи това?..


Престраших се и влязох вътре… чух стъпки! Да стъпки! А след това и глас… Да, нейният глас! А след това я видях.. ДА, НЕЯ! От плът и кръв, пред мен!
- Най- сетне, момчета!- каза тя на глас, без да откъсне очи от това, което държеше в ръце… РОЗАТА! Все още жива и красива, както деня, в която я оставих!- Темини, ти ли сложи роза…
- Ънче?..- прошепнах аз, все още не вярващ на това, което виждам. Ами ако отново е някаква илюзия? Ами ако отново се затичам към нея, и тъкмо когато ще я хвана, тя изчезне? Не мисля, че ще мога да понеса такова разочарование…

f*** Jonghyun! Престани да мислиш!

- ЪНЧЕ!!!- хаха, всъщност не знам откъде излезе този стон.. но не ме и интересува. Прекрачих възможно най-бързо до нея и просто я поех в прегръдките си, жадни за нейната топлина..
Не изчезна! Тя..тя е истинска! Не мога да повярвам! Тя се върна! Моята любов се върна! Благодаря ти Господи! Благодаря ти, любов моя, че се върна при мен!
Усетих как това полумъртво сърце в гърдите ми да забива лудо отново, усетих как кръвта ми кипи отново, как този неин аромат, който почти бях забравил, пак се напълва в дробовете ми, как нейната топлина стопля и моето тяло.. Само колко много ми липсваше!!
- Благодаря ти, че спази обещанието си.. благодаря ти.. благодаря ти.. че се върна.. благодаря ти…- прошепнах й нежно и прилепнах устните си на врата й. Мисля, че усетих как учестено и силно пулсира сънната й артерия под устните ми.. Това значи ли, че и тя се радва да ме види?..- Съжалявам.. съжалявам за всичко, което стана, мила..- усетих как една сълза се спусна по лицето ми и капна върху кожата й.. после още една.. и още една..
Не издържах и прокарах едната си ръка по талията й, придръпвайки я още по-близо до себе си. Не исках да я пусна, не! Никога повече няма да я пусна..


Тя:

- Благодаря ти, че спази обещанието си.. благодаря ти.. благодаря ти.. че се върна.. благодаря ти…- Какво? Какво значи всичко това?
Очаквах всичко друго, но не и това! Представях си, след месеци, години дори, че се осмелявам да се върна тук и да застана срещу него. Какви ли не варианти не са ми минали през главата.. Мислех, че само ще ми се усмихне неловко и ще ме пита как съм или че ще ми се присмее, задето не мога да го гледам в очите.. Да беше ме подминал без дори да ме забележи, пак щеше да е добре!
Но.. това пък какво е? Усещам как е обвил ръце около тялото ми, както правеше преди.. усещам истинността на думите му.. усещам топлите му устни върху моята плът.. Усещам как сърцето му бие лудо срещу моето.. Усещам и своето сърце, което му отвръща.. че не ми стига въздух.. усещам напиращите ми сълзи…- Съжалявам.. съжалявам за всичко, което стана, мила..- нещо се плъзна по врата ми.. нещо мокро. Той… плаче ли?..
Притисна ме още по-близо до себе си. Небеса, как искам да му отвърна! Как искам и аз да увия ръце около него, да го погледна и да го целуна където сваря! Толкова ми липсваше неговата топлина, неговият аромат, неговите силни ръце, палавите му устни!...
Но не мога! Ънче, вземи се в ръце! Ънче! Събуди се! Той не е твой вече...



- М-махни се от мен..- прошепна тя студено.
- Какво?
- Махни се!- каза тя този път на глас, така че той да я чуе.- Стой далеч от мен…
- Защо?- попита той, готов да се съпротиви.- Ънче, не го прави.. тъкмо те намерих!..
- Остави ме!- заповяда тя.
- Не искам!- опълчи се Jonghyun.
- Остави ме намира!- викна Ънче и се опита да се освободи от ръцете му.
- Няма, докато не ми кажеш защо! Какво? Не ти харесва?
- Ъмм.. то-точно така! Не ми харесва да ме прегръщаш! Махни си ръцете от мен!- отвърна тя и чу как Jonghyun се хили до ухото й.
- Лъжеш ме..- каза той, все още кискайки се. Никой не разбираше по-добре от него, кога тя лъже или не.
- Не лъжа! Ъмм.. остави ме най-сетне!- продължи съпротивата си тя. Сложи ръцете си върху гърдите му и успя да го бутне достатъчно далеч, че да успее да види лицето му. Чак сега забеляза колко променен беше той.
- Никога повече няма да те оставя!- отвърна той с усмивка и я погледна. Тя също изглеждаше променена..- Какво е станало с теб?..- попита той и се опита да погали умалялото й лице, но тя го блокира с лявата си ръка и някак си успя да се откъсне от него.
- Какво си мислиш, че може да стане?- каза тя раздразнена и отмести поглед от него..
- Йобооо~~- гласът на Кий се чу от входната врата.- Върнахме се~~

http://www.last.fm/user/nasa__

335You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 24, 2011 12:25 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

T.T Ънчеее-aaah,не го отблъсквай!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 835962

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

336You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 24, 2011 12:36 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 836179 Невероятна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 144366 Песента е невероятна You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 172103 Колко радостен изглеждаше Джонг след като я видя и я прегърна You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 728250 Защо трябваше тя да се държи така You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 578895 Трябва да си изяснят много неща тия хора You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 74888 Чакам с нетърпение следващата глава и да разбера какво ще стане като и другите се появят You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 356600

http://smiley92.tumblr.com/

337You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 24, 2011 2:10 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

уаааааааааа! Невероятно You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 835962 Но тя защо трянваше да го отблъска!? Айшш Т.Т много искам да разбера какво става после, а и Кий как винаги намира "подходящия" момент ;д

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

338You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Юли 26, 2011 2:44 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

*къса се от рев* ... Господи Ънче..ако бях на твое място бих му простила...бих го оставила поне да каже каквото има да казва..господи господи..моля те събери ги отново You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 144366

339You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Юли 26, 2011 7:00 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №58
Her side of the story…


- Йобо, отиваме в нашия етаж съвсем за малко.- каза й той и смигна.- Ще си вземем пижамките, ще настаня Софи-ши в стаята на Темин за тази вечер и ще се върна, окей?
- Окей, Буми..- отвърна му тя накратко и когато и той си тръгна, стана от мястото си, за да се поразходи из къщата…

Кий побърза и се качи при останалите. Когато той ги видя, те вече бяха седнали около кухненската маса и чакаха него.
- Такаа, за какво искахте да поговорите с нас, Софи-ши?- попита Кибум, докато сядаше до тях.
- Първо, искам да ви благодаря за това, което направихте по-рано горе. Нямаше да мога да се справя сама..-започна тя.- Второ, ще ви помоля да продължите да ми помагате за няколко дни, докато сме тук.
- За няколко дни?- учуди се Темин.
- Докато сте тук?
- Само за толкова ли сте тук?- попита Оню, разочарован.
- Yup… Ънче не искаше дори да стъпи в Сеул, дори не знаеше, че идваме тук.. и сега настоява да си тръгнем възможно най-бързо..
- Как така не знаеше?
- След инцидента в концерта й я занесохме в болница, където я упоиха по време на операцията. Но мениджърът й реши, че там не е много безопасно и реши да я премести тук временно още преди да се събуди. Ще останем тук за няколко дни, докато медията се поуспокои, и след това… всъщност и аз не знам какво ще стане след това..
- Момент.. какъв инцидент? Каква операция?
- Не забелязахте ли дясната й ръка?- учуди се Софи.- Точно в края на концерта някакъв доста тежък декор падна върху ръката й и.. буквално я строши. Има вероятност никога да не възвърне старата си функционалност..
- Но Ънче..
- …няма да е същата без дясната си ръка. Ако научи, че може повече да не държи цигулка или да свири на пиано.. Не, оставете тези на страна, ако научи, че няма да може дори да държи химикал, за да пише…- въздиша Софи, опитваща да не заплаче.- Уффф.. не знам.. Не мисля, че ще успее да го преживее… Милата ми Ънче.. - допълни тя, оставяйки след себе си една тежка тишина..
- Тя.. не знае ли?- осмели се да пита Темин.
- Не. Не ме е разпитала все още.. А и не знам какво да й кажа.. Тя е толкова.. неуравновесена…
- Ка-какво искате да кажете?
- Ънче вече не е същото лъчезарното, вечно смеещото се момиче, което вие помните..- въздиша Софи и започна да си играе с носната кърпичка, която Оню й беше дал.- Тя.. знаете колко е чувствителна и колко бързо се наранява, въпреки, че не го показва.. нали? Е, вече не може да се преструва на силна..
Познавах я още преди да дойде в Корея- бях една от танцьорите, които работят с нея, но ме приемаше кати истинска приятелка, като по-голяма сестра.. всички знаем какво силно момиче беше..Когато се върна в Лос Анджелис, тя все още беше такава- усмихваше се, шегуваше се.. не се оплакваше от нищо, освен това, колко много й липсвате… Особено онзи..
- Jonghyun?- предположи Кий.
- Да!.. От всичко най-много обичаше да ми разказва за него- колко забавен, колко сладък е бил.. Помня как се усмихваше, когато види някое съобщение от него.. как потрепваше от радост, когато чуе гласа му по телефона… ”Влюбена съм, Софи нуна!” казваше. ”Влюбена съм в най- великолепния мъж на света!”
И после какво стана? Научихме, че за онова копеле тя означава абсолютно нищо!
- Софи-ши, тук трябва да ви прекъсна!- обади се Оню.- Изобщо не сте права..
- Как така не съм права? Аз ли бях тази, която след онзи долен скандал дори не посмя да поговори с нея, а нареди на мениджъра си да й обясни, че вече съм с друга?!
- Един момент.. МЕНИДЖЪРА НИ?!- възкликна Кибум и погледна останалите членове на SHINee един по един. В очите и на тримата се четеше едно и също- ”Значи тази ламя е била източника на всичко…”
- Да, мениджъра ви. Помня как Ънче се изсмя на статията, когато я видя за първи път. ”Хахаха, виж онни, вече не знаят какво да измислят тея простаци..” повтаряше тя… преди да види онези снимки, в които той и някакво момиче са заедно… Ънче не можа да се сдържи и му се обади… но вместо него, мениджъра ви й отговори и й каза, че всичко е истина и че отива да потвърди официално информацията…
- ОМО ТАЗИ ***********!! Ще й *******!!! Ще *************!!!!!- започнаха да псуват всички момчета в стаята, дори и Темин.- Значи затова не е върна телефона на Jonghyun хьонг повече от месец! Аууууу **********!!
- Какво стана после, Софи-ши?- попита Темин, след като се поуспокоиха. Тя беше спряла да говори, след като видя колко разгорещено бяха започнали да говорят. Дори и да не разбираше, усещаше, че псуват мениджъра си, което я изненада…
- Ънче престана да яде, да спи, да говори… Забрави как да изживява пълноценно живота си. Стана нещо като растение. С всеки изминал ден забелязвах как вехне пред мен.. Започна да прекарва часове в записната зала, да заравя себе си в работа, за да не мисли за него.. Отказваше да се види с когото и да е… ”Изживява тежък стадий на депресия.. всеки момент може да получи нервен взрив…” ни обясни психологът й, когато най-сетне я убедихме да отиде на лекар. Поискаха да я настанят в болница, но тя категорично отказа. Единственото, което психологът й успя да направи беше да й предпише куп успокоителни, антидепресанти и тем подобни… ”Също така горещо ви препоръчвам да намерите някой, който да бъде с нея почти 24 часа дневно. Опасно е да я оставим сама.. Опасявам се, че може да достигне и до суицид…”- повтори тя думите на лекаря.- Уве, мениджърът й, ми предложи аз да бъда този човек. И аз се съгласих, де. Оставих кариерата си като танцьор.. и ето ме тук.
- Ка-какво значи това.. суи..суицид?- попита Темин, който за първи път чуваше тази дума.
- Това, от което най-много се страхувахме.. Значи склонност към самоубийство, Темини..- обясни накратко тя.
- НО ТОВА НИКОГА НЕ СЕ СЛУЧИ, НАЛИ?- викна уплашен Кий.- НАЛИ?
- Не, за щастие, не, разбира се! Но въпреки това, наскоро доста ме уплаши..
- Какво направи?
- Забелязахте промяната в прическата й, нали? В деня, в който срещна онази.. как се казваше.. Секюнг? Тогава я оставих сама за 5 минутки.. Когато се върнах, тя беше пред огледалото, с някаква голяма ножица в ръка и режеше косите си..- разказа тя през сълзи.- Толкова се уплаших, че може да направи и нещо повече на себе си… Не помня какво направих.. Не помня как взех ножицата от ръката й.. Помня само нейния плач… Затова ви моля да ми помогнете, докато сме тук..
- Don’t worry, Софи-ши! Ще измислим нещо!- окуражи я Оню.
- Точно така.. Изглежда и вие сте изморена, Софи-ши.. Останете тук и си починете. Тази вечер йобо е в наши ръце.- каза Кий и стана от мястото си.- Тем, облечи си пижамите и да слезем долу..
- Аз ще остана тук, да правя компания на гостенката ни..- обади се Оню и се усмихна на Софи…

След по-малко от 10 минути Темин и Кибум вече бяха пред нейният апартамент.
- Хьонг, ти ли остави вратата отворена?- попита Темин, забелязал, че вратата не е затворена.
- Омо.. не знам…- прошепна Кибум и тихичко надникна вътре.- Йобоо~~ Върнахме се~~




ПП от автора:
Първо- искам да споделя този гиф:
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Tumblr_lh6hpu20NQ1qbtuazo1_500
От това изображение ми дойде на ума това изрязване на косите... You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 85241
Второ- напоследък.. как да кажа.. доста забавям действието, нз дали сте забелязали.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 388110 Което, разбира се, на мен не ми харесва, щото колкото повече забавя, толкова по-дълъг ще бъде фика..I'm sorry about that.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 78462
Трето- измислям нещо.. Знаете, че не ме бива да пиша по-така.. hot scenes
Затова ще ви дам възможност да ми помогнете с това - искам да направя нещо като конкурс за най-добра написана такава сцена между читателите- моля, който иска да участва да драсне един комент, че участва и след това да ми изпрати написаното като ЛС You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 573598
Правила:
★ Не използвайте имена, или дори да използвате, да нямат нещо общо с фика.
★ Нека това, което пишете, не бъде нещо брутално, като че ли излиза от порно филм
★ И най-важното- писателят да бъде над 15 години

Срокът ви е до.. 1ви август.
Творбата, която ми хареса най-много, ще бъде леко редактирана и използвана, когато му дойде времето You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 124908
Пък ако стане така, че не получа нищо.. ще си го напиша сама You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 751907
Хмм.. мисля, че това беше всичко.. ако се сетя за друго, ще ви усведомя You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 298776
Пийс! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 573598

http://www.last.fm/user/nasa__

340You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Юли 26, 2011 7:38 pm

sweet_SHINee

sweet_SHINee
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Главата е страхотна както винаги ! Нямям търпение за следващата глава. Мога да се закална че цял ден стоя и чакам да качиш нова глава.

341You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Юли 26, 2011 7:59 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Над 15 години О.О .... ОМО ГОСПОДИ ЗАЩО МЕ МРАЗИШ Т.Т

342You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Юли 26, 2011 10:03 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Първо - главата ти е невероятна (както всяка друга) You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 351138 Второ - горката ЪнЧе You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 241947 През какъв период е преминала You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 212760 Ако знаеше,че и нейният Лъвчо е преминал през също тежък период You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 144366 Трето - чакам с нетърпение следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 593566 И четвърто - мисля да се пробвам и да участвам в това със hot scenes You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 67390

http://smiley92.tumblr.com/

343You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 31, 2011 9:06 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №59
JONGKEY IS REAL!!!


По някакъв начин Кий и Темин бяха успели да поемат контрол над това, което седеше пред очите им.
Кибум веднага беше хванал Джонгхюн под ръка с думите ”Всичко с времето си. Тази нощ я остави на нас. Прекалено е рано.. Обещавам хьонг, ще направим всичко възможно, за да ти помогнем!” А Темин се беше заел да разсейва братовчедка си, която и без това искаше да направи точно това.
Сега, тримата бяха седнали върху голямото й легло и се забавляваха. Момчетата бяха почти забравили колко забавна е компанията на Ънче в отсъствието й. А за нея срещата им беше по-въздействаща от всякакви антидепресанти. Около тях Ънче отново ставаше себе си, забравяща за всичките си мъки. С кола и пилешко по средата им, разговорът между тях сменяше темата си през всеки 5 минути.
- Мисля, че Оню хьонг и Софи-ши ще си отиват изненадващо добре!!- отбеляза Темин, след като хвана бутче и го огледа за момент.
- Налиии?? Аз си мисля същото! И двамата имат нужда от малко любов~~!- подкрепи го Ънче и се усмихна самодоволно.
- Да, само 2-3 дена..- намеси се нацупен Кий.- Несправедлива си към тях, йобо! Останете още малко със Софи-ши, остави ги да са щастливи!... Не бъди егоист!- скастри той момичето и зачака отговор. Тя въздиша..
- Може би си прав, Кибум-а… Може да оставя нуна тук за почивка, а аз сама да се върна в…
- ИЗКЛЮЧЕНО!- възразиха и двамата едновременно.
- Ъъъъмм… това, което искаме да кажем е… ъмм.. мислиш ли, че Софи-ши ще се съгласи да остане тук без теб?- опита се да замаже положението малкия й братовчед.
- Точно така!- съгласи се и Кий.- Казвам тии, остави ги да се любуват един на друг малко! Оню хьонг е единствения самотен в групата, нямаш си идея колко нещастен се чувства..
- Ще измислим нещо..- отвърна Ънче и пое глътка кола в устата си. Изведнъж, закъснялата й реакция за последните думи на Кий я накара да се задави с тази кола и да кашля с всичка сила.- ЕДИНСТВЕНИЯ САМОТЕН В ГРУПАТА ЛИ?!- опули се тя срещу двамата, с тежко дишане и широко отворени очи.
- Ееем.. йобо… успокой се, chingu-yaah… hehehe.. hehe..he…- прошепна Кибум, отбягвайки погледа й.
- Всъщност..- започна по-спокойна тя.- Не е като да не съм очаквала да имате приятелки.. Не, аз всъщност знаех, че моето йобо вече не принадлежи само на мен, а и на друга..- каза тя и започна да сръчка Кий, който не знаеше дали да се радва или да се страхува в момента.
- О-о-откъде?
- Рождения ти ден, пабо! Обадих ти се, да те поздравя, а ти ми затвори на лицето! Хаха, виж даже не помниш,че съм те търсила! Разкажи ми, Кибум.. що за момиче е тя?- подтикна го тя, след като видя каква златна усмивка се появява на лицето му само при мисълта за нея.- Айгооо, чувствам се като твоя майка!
- Ами.. с майка ми вече се познават..- започна Кий с лека срамежливост.- Инйонг. Казва се Инйонг Майърс, или само Ин, както я наричаме. Полу-корейка, както разбираш от името.. За съжаление и двата родителя са починали..
- Съжалявам..- прошепна Ънче, без да я чуе някой. Ако не някой друг, тя знаеше какво е да си без родители…
- Всъщност, много си приличате, йобо! Тя също е диджей, тя също обожава музиката! Няма нито една пола, като теб! Но и се различавате, разбира се.. в началото, когато се запознахме, имах чувството, че това момиче е най-злобното, което някога съм виждал! Карахме се като куче и котка! Бялото за мен беше черно за нея.. и обратното. С теб никога не сме се карали така!
- Звучи като човек, който бих искала да познавам…
- Разбира се, че ще се запознаеш с нея! Ако трябва ще те завържа и пак няма да те пусна, преди да се срещнете! Ще ме убие, ако те пусна без да се запознаете! Тя много те харесва..
- Добре добре… продължавай да разказваш! После какво стана?
- Хм… после… после осъзнах, че това опърничаво момиче е влязло под кожата ми.. Не помня кога, не помня защо.. но да й угаждам взе да ми става по-приятно отколкото да се карам с нея… И ето, че сме заедно!.. докато… ами, докато смъртта ни раздели…- довърши той, с леко намръщено лице накрая. Не нещо друго, просто се опитваше да не заплаче при мисълта за смъртта й…
- Wow, dude.. take it easy! Не е ли малко рано да използваш израза „докато смъртта ни раздели”?- попита Ънче, но в същия момент сълзите на Кий й подсказаха, че попита грешен въпрос..
- Ин нуна… може да не види следващата пролет…- обясни накратко Темин. Това беше достатъчно за Ънче, за да се протегне и силно да прегърне своя най-добър приятел и да му бъде опора.. Тя го стисна близо до себе си, потупвайки го по гърба и нежно целувайки бузата му.
- Буми.. аз.. не знам какво да кажа… Определено ще се срещна с нея преди да си тръгна! Определено!- прошепна му тя и погали косата му.
- Окейй, окей.. добре съм.. може да ме пуснеш!
- Сигурен?
- СИГУРЕН! Пусни ме! Да знаеш, Ин е доста ревнива.. да не ме прегърнеш така пред нея!
- Ще си помисля..- каза Ънче и го остави намира. Върна се на мястото си и погледна към Темин. Сега беше неговия ред и той знаеше.. Той преглътна звучно и започна да си играе с косата си, с пръстите си, с носа си… но нямаше да й избяга.
Ънче го огледа от глава до пети, сви очи, усмихна се дяволито и подхвърли топката на него.
- Ее, възмъжалия ми братовчед, при теб как седят нещата?
- Еем.. всичко е наред…
- Как се казва тя?
- Кой?
- Тя!
- Коя е тя?
- ТЕМин… без да ме ядосаш.. Няма начин да си нямаш приятелка, миличък.. познавам те. Не би възмъжал толкова без някое момиче да ти подкоси детските крака.. Личи си чедо, просто си личи…- каза Ънче в подигравателен тон и разроши косата му.
- Не си ли ядосана?..
- НЕ, че защо да съм?.. Нещо повече- мислех, че му е време.. Щом дори Кибуми е одобрил, значи момичето наистина е добро..
- Всъщност.. тя е по-малката сестра на Ин нуна.- започна да обяснява Темин.- Казва се Минйонг. Или Мин, както аз обичам да я наричам… През повечето време от живота си е живяла в Америка.. Хехе, когато се запознахме се държеше като турист! Сега вече се адаптира към Корея и й е по-добре тук! Тя е най-добрата танцьорка, която някога съм виждал! И пее много добре!
- Чинча? Тренира ли някъде? Ще дебютира ли?- заинтересува се Ънче.
- Всъщност… беше трейни във YG… но напоследък изживява.. доста труден момент от живота си..
- Какво й е?
- Ъмм.. здравословни проблеми!- намеси се Кий.
- Ооо.. лошо..
- Истината е… че аз от около 2 седмици живея при нея, нуна..-призна си Темин и виновно наведе глава.
- Уооу, какви драми са се развили, докато ме няма.. мениджърът ви как ти е позволил..
- Всъщност… тя не знае, нуна..
- Какво?! Как така?! Кибум, защо не си му казал нищо? Не може така, тя трябва да знае!
- Всъщност, аз му казах да го пази в тайна от нея.. Всички крием връзките си от тази вещица… Темин, Мино, аз…
- Става интересноо!- каза тя и плесна с ръце в знак на нетърпение.- Защо?
- Защото ни е страх да не направи нещо…
- Момчетаааа… какво може да ви направи? Най-много да ви помогне да запазите връзките си в тайна от феновете..
- Не знаеш, нуна! Вече един от нас направи грешката да й каже, че има връзка! И първото нещо, което тя направи, бе да скрои планове, за да ги раздели!!! И знаеш ли какво, УСПЯ!
- Ъмм.. момчета.. не разбирам за какво говорите..- отвърна Ънче неспокойно..
- Говоря за Джонгхю…
- ДОБРЕ, ВРЕМЕ ЗА ЛЯГАНЕ! Нещо главата ме заболя, смятам да изпия нескуика си и да заспя.. Буми, защо не останеш и ти? Да спим тримата? Аз ще легна по средата!- прекъсна го тя и изведнъж хвръкна от мястото си и се затича към кухнята. Останалите двама се спогледаха и въздишаха..
- Да го оставим за утре.- предложи Темин.
- Мхм… изглежда тази вечер няма да стане..- съгласи се Кий и стана от леглото.- Аз отивам.
- Няма ли да останеш да спиш с нас?
- Неее, луд ли си?! Ин ако научи, съм мъртъв.. Плюс това имам да готвя багаж~~- изфука се той.
- За къде?
- За къщата на Ин! Премествам се~~
- Wooah, много ми става тази вечер!- отвърна Мини драматично и се хвана за челото.
- Ха-ха.. актьор..- прошепна Кий, докато излизаше от спалнята. Той намери Ънче, каза й същото, сбогува се с нея и си замина..

Ънче, от своя страна, скришно от Темин изпи хапчетата си, направи си нескуик и се върна при него. Той вече беше махнал всички празни кутии пилешко от леглото и лежеше полузаспал. Тя крадешком се промъкна до него и положи глава на гърдите му.. Той веднага усети това и обви ръце около нея. Колкото и време да минаваше, каквото и да ставаше, тя оставаше най-обожаваният от него човек и винаги имаше място за нея до него.
- Омо, мислех, че си заспал..- прошепна тихичко Ънче и погледна към лицето му.
- Как ще спа с толкова тежко нещо върху мен?- пошегува се той. Тя се намуси и реши да стане, но беше спряна от неговите ръце, обвити около тялото й. Ънче усети някаква разлика в отношенията им… но не можеше да каже точно каква е тя.
- Еее, нуна… как е при теб?- попита той тихо с нежния си глас, галейки късата й коса.
- Ъмм.. добре? Освен този малък случай с ръката, съм добре..
- Разбирам да лъжеш Оню хьонг.. Кий хьонг… всички останали… но мен?- упрекна я със същия нежен тон той.- Познавам те откакто съм се родил, нуна.. Живяхме заедно под един покрив години наред.. Дори стаята ни беше обща! Не мислиш ли, че заслужавам нещо повече от тези игрички?..
- Казах ти това, което всички искат да чуят..- отвърна му сериозно тя.- Щом не това, какво искаш да знаеш тогава?..
- Истинските ти чувства.- прошепна той покорно и зачака. Знаеше, че ако чака, ще получи отговор..
- Не съм добре, Темин.. Не съм същата, която отиде в Америка преди 2 години.. Промених се, самата аз го усещам.. и тази промяна не беше за добре.-обясни тя накратко и след кратка пауза продължи.- Това по-добре ли е?
- Мхм, разбира се! Не е нужно да преживяваш всичко сама, нуна… аз съм тук да те изслушам и да направя всичко за теб!..
- Знам Мини..- отвърна тя и потупа мястото над сърцето му с ръка.- Това тупкащото винаги е било пълно със любов и саможертви.. Благодаря ти..
- Още го обичаш, нали?.. Джонгхюн хьонг..- попита Темин след няколко минути мълчание.. но не получи отговор.

Key’s room, 02:45AM:


Кий отдавна беше приготвил багажа си за преместването и вече спеше.. Той наистина беше уморен- денят му бе тежък, а вечерта, изпълнена с изненади.
Сън.. просто малко спокоен сън.. Само това искаше той.
Но това, което се изиграваше пред затворените му клепачи не му даваше мира. Подсъзнанието му пак беше решило да го измъчва. Този път с още по-дълъг, още по-ясен сън.. или спомени?..


Кибум бягаше с всички сили, както всеки път. Чуваше викове, някои изпълнени с омраза, други- с болка… чуваше странни шумове, като че ли някой го бомбардираше или стреляше по него.. Това бяха ужасните, смразяващи кръвта крясъци на бойното поле, на войната…
Винаги, когато сънуваше това, той усещаше странна тежест върху себе си.. този път всичко бе по-ясно от преди и той успя да види какво му тежеше- военната артилерия.. Войнишка раница на гърба, десетки куршуми и ръчни бомби на гърдите му; Ножове- един в пояса и друг скрит в ботуша, за всеки случай..
И най-важното- старо и голямо огнестрелно оръжие в ръцете…
Ким Кибум- момче, което нямаше никаква представа дори за армията, сега, в съня си, се чувстваше като войник. Беше толкова истинско.. сякаш това, което виждаше не беше сън, а някой далечен спомен…
Горд, силен, безстрашен, той бягаше към вратовете си с всичка сила, с желание да избие поне 10-15 от тях, да бъде герой!
Но… БУМ! Кибум се спря на място.. БУМ! БУМ! Той усети как нещо топло, именно неговата кръв покрива цялото му тяло.. Усети как краката му се подкосяват и как тялото му покорно се подчинява на гравитацията…
В този момент през главата му минаха стотици мисли, всяка по-странна, по- непозната за него. Той почувства как и последните му сили го напускат.. как клепачите му тежат…
Тогава… точно преди да затвори очите си завинаги, той видя нежна светлина, доближаваща до него и обгръщаща го с приятна топлина..
- Обичам те!..- прошепна близо до ухото му чужд женски глас.. или.. може би беше познат, но забравен?..- Завинаги!
- И.. и аз теб…- отвърна й той без глас, но явно тя го беше чула..
- Ще бъда до теб! Винаги, когато имаш нужда!.. Дори и да не ме виждаш, ще бдя над теб!... Обещавам ти!...




Кий ококори очи в тъмнината, жаден за глътка въздух.. Вдишване, издишване.. Вдишване, издишване.. Вдишване, издишване..
„Айййш, чинча! Какво значи всичко това?!” запита се той, след като се успокои достатъчно, за да може да мисли трезво.
Той зае седнало положение, за да пие малко вода..
- ААААА!!! - кресна с ужас той, като забеляза малка, изкряща в тъмнината белота със светещи очи на стола пред него.
«МEOW~~»
- Ko-кккко-котка?! Дух на котка?!
«МEOООW~~»
- Ааааааа! Движи сееее!!- продължи да вика той, след като котката скочи от стола и тръгна към него. За щастие той навреме забеляза, че тя е котка като котка, не дух или нещо подобно… или поне така изглеждаше.- Ти пък от къде се взе?! Изкара ми акъла!!!- каза Кий с по-нисък тон и стана от леглото си.
«МEOW~~»
Котката продължи да се приближава и започна да се търка в краката му. «МEOW~~»
- Айгооо… въздиша той и реши да я вземе на ръце.- Откъде успя да влезеш?- прошепна Кий и започна да я гали. Тя вече не мяукаше, а мъркаше доволно и търкаше глава на потника му.
Кий усети спокойствието, което мигновено го обзе, след като котката започна да мърка. Забрави съня си, забрави изпитания страх, забрави всичките си тревоги за момент.. Майка му казваше, че котките успокояват хората.. Затова за части от секундата дори си помисли, че може би ще е добре да я задържи като домашен любимец..
- Малко мляко?..- сети се той, отвори вратата и с котката в ръка се запъти към кухнята. По пътя той продължи да й се любува.. или, тя ли се любуваше на неговото докосване?..
- Постой тук за малко, коте..- каза той и нежно се опита да я остави на пода, но тя се съпротиви.- Е слез де, за твое добро е! Ще ти дам от млякото на Темин!- проговори Кий на котката и най-сетне се отскубна от нея. Взе малка паница, взе и млякото от хладилника, наля малко и когато се обърна към котката… тя беше изчезнала.
- Писппсисииси!- започна да я вика той, но тя не се появи.. сега се сети нещо, за което не беше помислял преди… откъде беше влязла тя наистина?...
Той започна да обикаля апартамента.. от една страна търсеше котката, а от друга дупката, откъдето е влязла тя вкъщи… Тогава смразяващата истина го удари- преди да отиде в кухнята, той всъщност отвори ЗАТВОРЕНАТА си врата.. тоест нямаше как тя да влезе от там… А и прозорецът му беше затворен, той винаги си го затваряше преди да заспи.. ТОГАВА КАК ПО ДЯВОЛИТЕ ТАЗИ КОТКА ВЛЕЗЕ В СТАЯТА МУ?!? Колкото повече се замисляше, толкова повече оставаше в неведение и се страхуваше..
- Ааъъъъгхх… не мисли такива неща, Ким Кибум… Айййшшш, ама беше странноооо!! Уфффф, ако легна сам, няма да мога да заспя… Омооо, добре че утре се изнасям от този апартамент с животински духове!- прошепна си той и се запъти към… не, не към своята стая.. към стаята на Джонгхюн. Беше твърде уплашен, за да спи сам тази нощ. Затова просто се промъкна в стаята и се мушна до него.
- Кой си ти УЕ?!- стресна се Блинг, след като усети студените му крака.
- Спокойно.. аз съм, хьонг..
- Кибум?!
- Същия…
- Айййшш, що за Бога ме стряскаш така посред нощ?!
- Не ме ли чу да влизам?..
- Не, имам слушалки..
- Не спиш?
- Не спя…
- Защо?
- Не мога… като знам, че тя е толкова близо до мен.. просто не мога..- прошепна в отговор той и се усмихна.
- Ааа… Ънче… разбирам..
- Тя… добре е нали?.. изглеждаше отслабнала… а и тези очи.. не ми харесва погледа й..
- Ами.. добре е.. предполагам…- Кий не искаше да каже нещата, които Софи им беше казала..- Просто малко замаяна от морфина…
- Морфин?
- Да.. не забеляза ли ръката й?
- Какво й е на ръката?!- попита уплашен Блинг.
- Ами.. претърпяла е злополука в Япония.. и мениджъра й я е изпратил тук.
- Значи затова е дошла..
- Дам..
- Очаквах да е за нещо друго.. Но се надявах..
- Да се е върнала заради теб?
- Мхм…
- Ами, хьонг.. тя мисли да се връща след няколко дни.. затова трябва да побързаме с обясненията и всичко.
- Няколко дена?! Само толкова?!
- Не се тревожи, ще се опитаме да я задържим колкото се повече..
- Знаеш ли.. всичко е било заради онази *****, мениджъра…
- Да, говорихме с помощничката й.. досетихме се… имаш ли някакъв план?
- Тази, която беше с Оню хьонг?
- Същата..
- Изгледа ме много странно, когато се прибрах… сякаш още малко и щеше да скочи да ме бие!.. План каза.. Разбира се! Даже вече е в действие! Но ми трябва време, за да го осъществя напълно..
- Ааах, да спим, хьонг! Утрото ще бъде тежко за мен…
- Както и да е, ти още не ми каза защо дойде да ми досаждаш в стаята ми!
- А-а-азз.. просто исках да прекарам с теб последната ми нощ тук~~~ Ще ми липсваш, бееейб! И нощите ни заедно~~~
- Иууу, Кибум, yaoi ли започна да гледаш пак?!.... Kакви нощи, какви 5 уона?!
- Онзи път…. Преди месеци…
- Когато бяхме пияни и заспахме на пода в хола?
- И се събудихме прегърнати… Не отричай, ДЖОНГКЕЙ Е ИСТИНА!!!
- Да…да… каквото кажеш.. Лека нощ, Кибум…
- Лека, бейййб~~
- Е престани дее!!!....


ПП от автора:
Еее... това си беше дълго.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 388110 Съжалявам, ако са ви заболяли очите или нещо You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 156573
So... like it or not? You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 437941
Още малко ще кажа comment and subscribe xDDDD



Последната промяна е направена от nasa__ на Нед Юли 31, 2011 10:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

344You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 31, 2011 9:36 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер яката глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 351138 Само защо си написала 2 пъти първата част от главата до Key's room You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 85241 Както и да е..със сигурност трябва да задържат ЪнЧе и да и обяснят как стоят нещата You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 356600 Тая котка чак мен ме уплаши You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 858791 И съня на Буми You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 858791 А краят е просто уникален You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 264849 Чакам следващата глава с нетърпение You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 859473

http://smiley92.tumblr.com/

345You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 31, 2011 9:54 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

@jongminfan, къде бе? 2 пъти? Проверих го поне 5-6 пъти, и пак не виждам You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 859388 Но е абсолютно възможно, де... докато си играех с размерите, стила и тем подобни, може да съм го копи и пейстнала 2 пъти.. сори.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 31342

Също така, бях забравила..
@Daniell Taemin, нито Бог, нито аз те мразя You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 329339 Просто съм леко староглава и.. не мога да накарам някой под 15годишен да пише нещо +18 You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 427442

http://www.last.fm/user/nasa__

346You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 31, 2011 10:00 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ъм от "По някакъв начин..." до "..но не получи отговор." този цял фрагмент явно си го постнала 2 пъти You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 85241 Както и да е

http://smiley92.tumblr.com/

347You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Юли 31, 2011 10:08 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 99379 Видях го You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 361691
Ъммм точно така, даже си спомних що стана тей.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 867558 Съжалявам...
Поправено е ! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 918481 Thanks, Aни~~~ You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 250529
Tъй, съжалявам и за спама, който причиних You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 85241 Обикновено избягвам да постна нещо друго, освен глави, но... понякога се налага xDDD

http://www.last.fm/user/nasa__

348You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Авг 01, 2011 11:25 am

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Кехехех *смее се нервно* .. Амии като цяло..си права *въздиша* ...Макар,че бих искала да си пробвам късмета You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 129392
Заа главата..дълга ;; страхотна ;; тотално ме изненада на моменти ;; котката както винаги ме шокира ;; а финала...залях се от смях когато Кий извика "ДжонгКий е истина ".... You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 312545
Чакам с нетърпение още и ми е много любопитно за Ънче и Блинги ..омо да не забравя!! Оню и Софи са много сладки заедно и ми се иска да пише и нещичко за тях в другия чаптър *нахалитет*
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 741224 You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 523582

349You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Авг 01, 2011 4:47 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Страхотна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 752689 Темин и Ънче много ме радват^^ Как си се гушат и прегръщат все едно не са брачеди You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 97395 ДжонгКий е истина хехе знаем си ние,че е истина You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 792227 *шегувкам се ест :Дд не съм много ДжонгКий фен ^^ *

350You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Авг 03, 2011 5:07 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №60
Almighty’s Plan

Ънче отвори очи сама в леглото си. Шумът и леката музика, които идваха отвън я бяха събудили. Тя стана, потърка очите си и се запъти към мястото, откъдето идваше цялата тази врява- кухнята. Тя застана пред вратата и остана с отворена уста пред това, което беше видяла вътре..

- Софи-ши, коя част на пилето харесвате най-много?- попита Оню, който седеше на масата заедно със Софи и я гледаше право в очите.
- Бялото месо!!- отвърна тя ентусиазирана и му се усмихна.- А ти?
- Бутчетата!- отвърна зарадван лидерът.- Чухте ли момчета, бялото месо, не бутчетата!!!- викна той към Кий и Джонгхюн, които от една страна готвеха закуска, а от друга, се боричкаха.
- Да.. браво.. И какво от това?- попита Блинг незаинтересован, докато кълцаше нещо.
- Значи, че няма да се караме за пилешкото!!!- обясни Оню със 100 каратова усмивка на лицето.- Софи-ши, какво ще кажете да дойдете с мен на обяд по-късно? Знам един много добър ресторант, правят перфектно пиле по мексикански!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 129392
- Приемам, ако престанеш да ме наричаш Софи-ши!
- Ъъм… Софи нуна тогава?
- You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 821780 Толкова ли съм възрастна за теб, че ме наричаш нуна?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 835962
- Не, нее! Не ме разбирай погрешно.. Софи..- каза Оню, прошепвайки последното.
- Така е по-добре! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 346803 - отвърна тя и го потупа по рамото с усмивка.
- Йаааа! То не се кълца така, йобоооо!- викна в ужас Кибум, след кратко наблюдение над работата на Джонгхюн.- Ще си накълцаш и пръстите бе, бавноразвиващ! Колко пъти трябва да ти покажа как се прави?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 388925
- Ким Кибум-шииии… ножът е в моите ръце, ако не сте забелязал, Ким Кибум-шиии!- отвърна му заядливо той.- Внимавайте да не го насоча към вас.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 959568
- Омо, това заплаха ли беше?!- засмя се Кий, защото за първи път от доста време Блинг Блинг имаше добро настроение.- Йобо~~~
- Yaaah, нарочно ли го правиш?! Престани с това! Иначе се обаждам на Инйонг и й казвам, че й изневеряваш!!... Йобо!- заплаши Jjong, доближавайки ножа към него.
- Кимчито дойдеее!- се чу от външната врата.- Добро утро, нуна!- каза Темин, докато влизаше в кухнята и целуна Ънче.- Да ядееееем!!!
- Омо, йобо, защо стоиш там?!- учуди се Кий и тръгна към нея, но забеляза и острия поглед на Джонгхюн, докато го прави.- Сядай, закуската е почти готова!
- Ня-някой.. липсва тук!- сети се тя, след като изгледа всички освен него. Точно тогава звънеца се чу.- Хаха, май картината ще се запълни!- усмихна се Ънче и се затича да отвори вратата. Нямаше нужда да погледне през шпионката, защото вече знаеше кой е дошъл.. Странна радост обзе цялото й тяло, настръхна само при мисълта на всичко, което се случваше тази сутрин..
Тя отново беше сред единственото семейство, което има…
- YO-YO-YO~~ CHOI MINHO ИН ДА ХАУСЪ!!!- кресна Мино и вдигна Ънче в булчински стил. Отвътре се чуха думите на Кий „Да..да.. знаем, че си ти.. няма нужда да викаш!”, но никой не му обърна внимание.- Ънче нунааа~~!! Най-сетне се върна, йо!
- НУНА Е МАЙКА ТИИИ!- напомни му тя и се засмя с цялото си сърце за първи път от доста време.- Кибум-aaaah, с какво го храниш тоя? Станал е като бик!- провикна се тя и обви ръце около врата на Мино.
- Просто тренирам!- отвърна той и я хвана по-здраво.- Виждаш ли бицепса, а? Ааа? Този бицепс чака година и половина, за да може да видиш напредъка му!
- Да.. и ти ми липсваше, спортистчето ми..- каза тя и нежно целуна бузата му.- Но вече ме пусни, че ми стана лошо от височината!
- Кога ще правим реванш на последната ни баскетболна игра?- попита той, когато най-сетне я остави на пода.
- Ъъм… няма да е скоро..- отвърна Ънче, вдигайки гипсираната си ръка.
- ОМО, какво ти стана?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 99379
- Дълга история..- въздиша тя и се опита да погледне зад него.- А къде е Ханииии?
- Онниииии! Това животно не ми позволи да те поздравя първа!!- викна момичето зад гърба на Мино и го бутна на страни.
- Ооо, сега животно ли станах?- каза уж обиден той, но й направи път, за да се прегърнат. Хани започна да подскача и да писка до ухото на Ънче от вълнение, а тя просто се усмихваше и я потупваше по гърба, с надеждата да не остане глуха след тази прегръдка..
- Ако сте свършили с целия цирк там, закуската е готова!!- обади се Кий и няколко минутки по-късно, вече всички бяха седнали около масата и налитаха на храната като мухи на мед.
Дори Джонгхюн, който отдавна беше престанал да закусва стабилно и Ънче, която изобщо не докосваше закуска, се хранеха много добре, което учуди и зарадва останалите. Всички се хранеха, говореха, смееха се, та дори се задавяха със залъка си от многото говорене с пълна уста.
Това беше план на Всемогъщия Кий- да събере всички заедно за закуска и се опита да възвърне усмивката на двамата депресирани обратно в лицата им.. И определено успяваше. Ън постоянно намираше нещо забавно, шегуваше се с останалите, смееше се като луда!.. А когато Хюн видеше нейната усмивка, и неговата не закъсняваше…

Единственото неловко нещо за Ънче беше неспособността й да се храни сама. Въпреки, че се опитваше да се храни с лявата си ръка, тя имаше нужда от помощта на Софи, което я караше да си мисли, че изглежда някак си.. слаба пред останалите. Дясната й, гипсирана ръка й трябваше.. Тя си я искаше обратно. Здравата си ръка, с която държеше пръчките,докато се храни.. молива, докато пише нова песен… химикала, докато дава автографи..
А и погледите на Джонгхюн… той не спираше да я гледа и да я кара да се чувства неловко. Тя избягваше да погледне към него, плашеше се да не би очите й да срещнат неговите…
Така премина закуската им… след това всеки, един по един, започна да се изнизва. Така беше измислен втората част на плана. Темин изхвърча първи.. след това Хани и Мино.. Кий помогна с прибирането на масата и също си тръгна… Бяха останали само Ънче, Софи, Оню и Блинг Блинг.. Софи и лидера си говориха помежду си, без да обръщат внимание на останалите двама.. след малко и те щяха да се ометат, но очакваха удобен момент за това. Надяваха се, че след тази хубава закуска, двамата ще могат да изяснят нещата помежду си…

Но един въпрос на Ънче почти да развали целия им труд…

- Онни, какво казаха лекарите за ръката ми?- попита тя внезапно и изкара акъла на Софи.
- You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 99379 Ъъъъъ… такова… ами…. Ънче…- тя не искаше да каже. Не трябваше. Не и сега… Но тя изобщо не знаеше да я лъже.
- Изплюй камъчето, оннии! Сериозно ли е?
- Софиии, нали ти бях казал нещо вчера… да отидем да го вземем!- намеси се Оню, с надеждата, че така може да предотврати нещата.
- Никъде не мърдате, докато не науча състоянието на ръката си!- заяви спокойно, но заповядващо Ънче и зачака.
- Мила, не помня точно как ми го обясни лекаря..- опита се да излъже Софи.- По-добре да му се обадим по едно време и той да ни обясни, а?
- Няма нужда да знам всички детайли! Просто ми кажи дали ще мога да си я използвам нормално, както преди!- продължи с заповедния тон Ънче.- Не може да не си спомняш поне това!
- Все още нищо не е сигурно, миличка! Може да отиваш на терапии, за да…
- Значи няма да мога да я използвам, така ли да разбера?- попита тя, с леко треперещ глас
- Нищо не се знае, мила.. Имай надежда.. може би с операция…
- ДА ИЛИ НЕ?!- кресна Ънче и удари масата с цялата си сила.
- Ънче, не се ядо..- опита се да каже Оню.
- ДА ИЛИ НЕ, ОТГОВОРИ!
- И-и-ма вероятност… да загубиш 80% от работоспособността й..- прошепна със страх Софи, не отлепяща очи от ръцете си.. Беше я страх от реакцията й..
Ънче не каза нищо. Не помръдна даже… Просто се загледа в гипсираната си ръка…
- Може да си вървите..- прошепна тя смирено накрая.
- Не, по-добре да остана…
- Вървете си!..
- Но мила, не изглеждаш..
- Махайте се! Веднага!- каза Ънче без капка чувство в гласа си, което уплаши Оню и Софи още повече. Решиха да не настояват и бързо се изнесоха от там..
- Мислиш ли, че да ги оставим сами е добра идея?- попита Софи, след като затвориха вратата след себе си.
- Трябва да ги оставим да се справят сами..- отвърна Оню и докосна рамото й.- Не се тревожи, Джонгхюн е с нея! По-скоро би я оставил да го убие, отколкото да я остави да нарани себе си!...


ПП от автора:
You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 388110 Писна ми... честно, писна ми! Как може когато пусна нова глава броя на гледанията да се увеличава с 80-90, а мненията, които получавам да са 3-4 You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 182785 Отдавна си наблюдавам гледанията, така че знам за какво говоря!
Добре, разибрам, може някои да влязат в темата повече от веднъж, може да има хора, които са влизали по грешка.. ама пак не се връзва!
В крайна сметка имам чувството, че от тези 30 и нещо хора, които са гласували в анкетата, само 4-5 продължават да четат/и съм им наистина благодарна, че всъщност отделят време и изказват мнение, което ме прави мнооогоо щастлива You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 752689 /.. и това, ако наистина е така, да ви кажа.. е доста разочароващо за мен You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 156573
Не ме разбирайте погрешно, не съм някаква си attention whore, но бих искала да знам за какво се трудя, защото спокойно мога да изляза някъде с приятелите си или да отида да спортвам, вместо да се мъча да пиша тук.. Пиша го за ВАС, аз си знам как ще свърши.. Но ако наистина сте само 4-5 човека, не виждам смисъл да се пуля тук пред компютъра толкова дълго време.. Мога просто да ви кажа какво ще стане и как ще завърши всичко накратко, и да си спестим усилията You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 751907 Вярно е, наистина обичам да пиша, но вече смятам да запазя написаното за себе си...

Иии още нещо.. Знаете как целият фик е може да се раздели на малки "подтеми", нали? Е, това, което в момента протича е предпоследната "подтема" за този фенфикшън. След това ще последва още една такава "подтема" и още 5 глави като за край, ако изобщо продължа с писането You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 124908
Ъъъъм.. също така... не знам защо, действието се забавя много напоследък... Може би, защото ми харесва да удължавам цялата работа около Блинги и Ънче, не знам.. Съжалявам, че става толкова.. дълго.

И като за последно, благодаря на, ъм... ^__^, която днес наистина ме изненада приятно с коментара си в 5+1 You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 68960 Дано скоро да наваксаш и с продължението You..The Music In Me~♫♫ - Page 14 427442

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 19]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите