Сбъдната мечта - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

 Сбъдната мечта - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

 Сбъдната мечта - Page 3 Vote_lcap15% Сбъдната мечта - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
 Сбъдната мечта - Page 3 Vote_lcap56% Сбъдната мечта - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
 Сбъдната мечта - Page 3 Vote_lcap3% Сбъдната мечта - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
 Сбъдната мечта - Page 3 Vote_lcap13% Сбъдната мечта - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
 Сбъдната мечта - Page 3 Vote_lcap13% Сбъдната мечта - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
 Сбъдната мечта - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
 Сбъдната мечта - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

Сбъдната мечта

+9
Shining_Star_Jh
flopsi
xTheUglyTruthx
cho0ly
jongminfan
Uppie
silwii_
nasa__
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Харесва ли ви?

 Сбъдната мечта - Page 3 Vote_lcap100% Сбъдната мечта - Page 3 Vote_rcap 100% [ 7 ]
 Сбъдната мечта - Page 3 Vote_lcap0% Сбъдната мечта - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 3 от 5]

1 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Сбъдната мечта Вто Окт 12, 2010 3:57 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава Възможностите



Една късна вечер едно момиче седеше само в стаята си и се сърфираше из нета.Докато се ровичкаше попадна на една песен Ring Ding Dong,групата се казваше SHINee.След като я чу на нея много й хареса и я прати по нета на своята добра приятелка,за да сподели каква яка песничка е намерила.След като я изпрати момичето-Джеси,започна да се прозява и си легна на леглото.На следващия ден приятелкта й изпраща рано сутринта смс, в който пише че е много й харесала песничката.Джеси беше около 18г. Не много момиче,светло кестенява коса.Тя много обичаше да танцува,но не някои определен стил,не защото не и допадаха,но искаше да има свои собствен стил.След като се събуди седна на PC-то и започна да се рови и да намери повече информация за групата,която я хареса.След около 12ч.яко търсене,гледане на страници,тя изчети толкова много информация.Постепенно тя и нейната приятелка се превърнаха в фенки на SHINee.Теглиха техни песни,следяха за всичко какво се случва около тях.След половин година,Джеси намери някаккъв конкурс в Корея(откъде беше и SHINee),на който може да им прати видео материал,на който си е показала танцувалните си способности.Тя започна да танцува,но все нещо и липсваше.Джеси започна да взема уроци,след няколко урока тя се почувства готова да изпълня своя танц и да го прати в Корея.Всяка вечер когато техните заспят,тя излизаша и отиваше в парка.Пускаше музика и започваше да танцува.След като го приготви материала,го прати и щеше да е там след 30дни.През тези дни тяя ходеше на църква и се молеше да я приемат.Минаха почти 2 месеца откакто беше пратила своя видео материал.През тея 2 месеца тя тренираше много усилено.Беше делничен ден,Джеси беше станала рано.Отиди до кухнята да си направи кафе и чу как пощольона пъха писмата в кутията.Отиди до пощ.кутия и ги взема.Започна да ги преглежда,сметка за ток,писмо за майка й,пак сметка докато не видя един огромен плик, на който пишеше нейното име.Тя видя името на подателя и за малко да не изтърве чашата с кафето.На плика пишеше SMtowm Entertainment,Южна Корея.Отвори го и преди да прочете какво пишеше тя започна да се моли.След няколко пъти „моля те господи,да съм приета”,тя погледна писмото и разбра че е приета.Така силно изкрещя,че родителите й се събидха.Те отидоха при нея,за да видят защо така вика.Тя им каза новината,но те не я приеха така както тя искаше.В писмото пишеше,че трябва да си подготви определени документи и след като е готова с тях да замине.Като свърши с документите,които не бяха не толкова трудни за изпълнение,тя отиди до някоя тур. Агенция са самолетен билет.Полета й беше за вдругиден.Нейните родители поканиха роднини и приятели, в чест на заминаването й.Дните минаха толкова бързо,че оставаше само 2ч. до полета й.Тя се качи в колата на баща си и потеглиха към летището.В един момент тя се сети за своята приятелка и се проклиняше,че беше забравила да и съобщи.Но за жалост тя не можеше да и се обади,тъй като беше 4ч. през ноща.Помисли за секунда и си обеща,че някой ден ще я покани в Корея.Родители й я изпратиха и се качи в самолета.Щеше да лети за първи път.След няколко дълги часа тя най накрая пристигна в Корея.На летището я посрещна човек,който я попита на английски дали тя е Джеси.Тя кимна с глава и се насочиха към паркинга.През това групата SHINee разбраха,че ще имат нова танцьор.Това което ги притесняваше,че тя не е корейка.И трудно ще се спряват с езика.
- Защо трябва да е чужденец-мръщеше Jonghyun.
- Ами незнам и аз не съм доволен,но мениджъра така е решил.-каза Onew.






Последната промяна е направена от minho1985 на Чет Ное 18, 2010 1:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път


51 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Вто Ное 23, 2010 11:19 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

20 глава



P.P Това е най первезната глава,така че малки деца да не го четат


- Какво е това? - попита тя и се усмихна

- Мисля,че една супа нямаше да ти стигне,затова отидох да купя храна – отвърна й,като й подаде торбичката

В това време Минхо,Оню,Джонгхюн и Кий тъкмо ставаха от ресторанта и тръгнаха да се прибират у дома.Настана мълчание и Минхо започна да съжалява за одеве.

- Хей искате ли като се приберем да играем на Нинтендо? – попита той весело

Тримата се спогледаха и никoй не смееше да му отговори

- Аз съжалявам за преди малко,не исках..... – извини се той и сведе глава

Кий го прегърна и му прошепна:

“Защо не поиграеш с Темин на Нинтендото”

Фламинг Харисма започна да клати глава,не беше съгласен да е в една стая с него.След няколко минути пристигнаха.Влязоха вътре и Темин застана пред тях

Джонгхюн и Кий се спогледаха и набързо се изнизаха.Оню се усмихна широко и се изниза.Фламинг Харисма не му обърна внимание и започна бавно да се придвижва към стаята си.Младока веднага го хвана,за да не падне.

- Мога и сам! – стросна му се той

Младото момче се намръщи,но не му отвърна нищо.Темин вървеше отзаде му.Минхо влезе в стаята си и живеднъж се олюля.Темин веднага го хвана и бързо го заведе до леглото му.

- Добре ли си?Имаш ли нужда от нещо? – попита го разтревожено

Фламинг Харисма го гледаше втренчено и погали лицето му.Младока му се усмихна и го слеуна по челото.Фламинг Харисма целия настръхна,а сърцето му започна да бие лудо.

- Хайде почини си.Сигурно си изморен – каза тихо той

Фламинг Харисма го хвана за ръката и го гледаше втренчено

- Остани.Моля те – каза плахо той

Той му направи място и го подкани.Темин го погледна тъжно и преглътна.

- Минхо аз... – започна Темин и се чудеше как да му откаже

Минхо разбра и се разположи на цялото легло

- Мхм...можеш да ми донесеш една чаша вода – каза Минхо сериозно

- Да разбира се – отвърна му с усмивка младока и излезе от стаята

В другата стая Джонгхюн и Кий се целуваха нежно.Динно го хвана за дупето и го стисна.Кий с още по голяма страст започна да го целува навсякъде.Блинг Блинг бавно прокара ръката си под фанелата му и започна бавно да го гали.Almighty Кий целия настръхна.Блинг Блинг махна фанелата му и целуваше всяка една част от неговото тяло.Кий в същия момент стенеше.Когато Джонгхюн го целуваше с неговите нежни и изваяни устни,Дивата чувстваше че кожата му изгаря,а и всяка негова клетка го желаеше още и още.Той бавно слизаше надолу,разкопча копчетата на дънките му едно по едно.Динно махна дънките му и започна д асъблича и боксерките му.Динно се изненада от бързото порастване на малкия Кий.Той погледна към своя любим и му се усмихна.Дивата също се усмихна и леко се зарами.Джонгхюн започна да си играе с малката Дива.Блинг Блинг си помагаше с едната ръка.Той бавно движеше ръката си нагоре надолу,а езика му все едно танцуваше.Той ту го лапаше,ту си играше с зика.Това караше Кий още повече да стене,той взе възглавницата и покри лицето си.Динно се усмихна дяволито и прокара езика си от вътрешната страна на бедрото му,после се насочи малко по надолу,мина бавно по октупус баллс(хахахахах) и продължи към млъкия Кий.Джонгхюн продължи да си ихрае и “разходката” която я направи я повтори.Но на втория път Дивата не зидържа,хвърли възглавницата на земята и го придърпа към себе си.Целуна го страстно и го хвана за дупето.Сега беше негов ред.Кий го бутна и започна да го съблича.След като свали боксерките му,Дивата се зае веднага с малкия Динно.Ръката на Кий се двужеше много бързо,а устните му толкова меки и топли,нежно се докосваха с малкия Блинг Блинг.Almighty Кий го лапна почти целия и постепенно увеличаваше темпото.Джонгхюн искаше да крещи,но вместо това пушкаше.Той стисна с едната си ръка чаршафа,страстта му се увеличаваше със всяка секунда,но той едва се сдържаше да не му се нахвърли.Кий прокара езика си по неговите баллс и после до малкия и обратно.Дивата се наведе към своя любим и Джонгхюн затвори очи и пожела да го целуне,Но Дивата беше решил друго.Той прокара бавно единия си пръст по устните му и после го повтори.Almighty Кий още повече се приближи и обходи с език устните му.Динно целия настръхна,а Кий слезе надолу.Джонгхюн рязко го дръпна и го придърпа към себе си,като го целуна страстно.Блинг Блинг бавно започна да насочва малкия към дупето на Кий.След като си го вкара,Дивата се изправи и го забоял адски много.Джонгхюн за секунда се спря,но Кий сам се наниза на малкия..Дивата постепенно увеличаваше темпото,като същеверменно увеличаваше неговите стенания и пушкания



- f*** ме,f*** ме...... – викаше Дивата

Джонгхюн го хвана за кръста и започна много бързо да го вкарва.Кий извърташе очи издаваше мнoгoс транни звуци.Блинг Блинг се изправи и започна да го чука много hard.Подпря едната си ръка на едната буза,а другата си ръка леко повдугна другата буза.Динно започна по бързо и по бързо.....Кий ту охкаше ту стенеше.....Изведнъж Джонгхюн изведнъж се изправи рязко и отиди в банята.Кий също го последва.След като излязоха двамата легнаха и се гушнаха.Дивата нежно галеше гърдите на своя лъжведнъж се изправи рязко и отиди в банята.Кий също го последва.След като излязоха двамата легнаха и се гушнаха.Дивата нежно галеше гърдите на своя любим.

На следващата сутрин Минхо се опитваше да извърви повече разстояние.Но всеки път като увеличаваше с една или с няколко крачки,горчиви спомени го връхлитаха.

- По дяволите! – каза той,след като падна на земята

Той бавно се изправи и съвсем внимателно стъпваше обратно към леглото си.Фламинг Харисма твърдо бе решил да забрави Темин.Той легна за малко и обмисляше варианти,който може да му помогнат да го забрави.В същото време Джон и Джеси излязоха да се разходят.Двамата стояха цяла нощ будни и си приказваха за детството си.Те седнаха в едно от крайпътните малки заведения.Джеси изглеждаше привидно щастлива.Те закусиха и тръгнаха да се прибират в мотела.

- Джеси? – каза той и постави ръцете си в джоба

- Да джон – отвърна му тя мило

- Искаш ли да живееш при мен?Апартамента ми е голям,ще спиш в стаята за гости и .... – предложи й той тихо,като наведе глава.Тя се усмихна и му отговори:

- Мерси за предложението,но ще ти откажа.Много си мил с мен и незнам как ще ти се отблагодаря

- Като дойдеш да живееш при мен – погледна я и се усмихна

- Точно в момента искам да съм сама.Да си събера мислите.... – отвърна му тя тъжно

- Разбирам.Но пак ще се виждаме,нали? – каза той и я погледна весело


Тя кимна и започна да се смее.Джон я караше да се усмихва,тъй като така изглеждаше много по красива.

В това време Темин се събуди,разтърка очите си и стана от леглото.Отиди в банята и се погледна в огледалото.Той си взе един душ и реши да потърси Джеси.Младока набързо се облече и излезе.Първо реши да отиди в студиото.

Джон тъкмо си вземаше довиждане с Джеси и се запъти към студиото.Макар и да не му се тръгваше,той бе длъжен да ходи на тренировките.По пътя си мислеше,как хореографа ще им покаже “нови движения”.Джон се усмихна леко и забърза крачката.

След като Темин слезе от таксито се забърза да влезе вътре.Той отиде до женската съблекалня,но там нямаше никoй.После отиди в мъжката,която беше в другия край на коридора.Но и там нямаше никoй.Тръгна към стаята където тренират и както си вървеше се сблъска с едно момче.

- Внимавай къде вървиш? – стросна се младото момче.Той се извинин и се поклони и беше навел виновно глава

- Няма нищо.Аз съжалявам,тъй като бързам,за да не закъснея за тренировка – отвърна му спокойно Джон и се усмихна

Младока дигна глава и погледна някак си странно.Познаваше този човек отнякъде,но не можеше да се сети.

- Кой ти е хореографа? – попита го сериозно Темин

- Канг Джун Хо.Защо? – отговори му очудено

- И аз съм се запътил натам.А сигурно познаваш едно от момичетата,казва се Джеси? – небрежно му каза,като тръгнаха към стаята

Джон се чудеше какво да му отговори.И тъй като знаеше за тяхната връзка,той му отговори честно

- Да познавам я – отвърна сдържано той

Темин го бутна към стената и го погледна серизоно

- Знаеш ли къде е?Ако знаеш моля те кажи ми – каза той тихо и в очите му се четеше болка

Джон кимна,а младока го задърпа и се отправиха към изхода.

- Пусни ме!Хореографа...auch! – пищеше Джон

Темин извади от джоба си набра номера на хореографа.Младока му обясни,че Джон е с него и няма да може да тренира днес.Естествено че Джо няма да се размине безнаказано.За утре трябваше да научи стъпките.Джон се намуси и стисна ръката си в юмрук

- Спокойно Джон.Аз ги знам,ще ти ги покажа – каза му с усмивка младото момче

Джон гледаше през прозореца и за нещо се бе змаислил.След няколко минути те слязоха от таксито.Джон влезе в мотела,а младока плътно го следваше.Джон застана пред стаята и почука.Тя отвори вратата,зарадва се да види Джон,но той изглеждаше тъжен.Той се отдръпна и тя видя Темин.Джон бавно се изниза и реши все пак да отиде на тренировката.

- Може ли да вляза? – попита я той тихо

Тя кимна и се насочи към леглото си.темин влезе и затвори вратата.Той се изненадата в кочината в която живеее.Навсякъде имаше боклуци,но това не беше всичко.Стаята като цяло изглеждаше супер мизерна.темин стисна зъби,той искаше да я отвлече,да отидат някъде надалеч,да започнат наново....но това му се струваше невъзможно.

- За какво си дошъл? – стросна се тя,като гледаше на една страна

- Исках да те видя...и.....как е възможно да живееш в такава стая? – започна тихо и изведнъж започна да й крещи

- Това си е моя работа – отвърна му строго

Ммладока погледна встрани и се шокира да види много наредни ботулки соджу.Той се приближи и започна да разтърсва тялото й,като я беше хванал за раменете



- Защо ми го причиняваш?Защо си пила?Защо? – викаше й той


52 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Вто Ное 23, 2010 2:03 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

21 глава







Тя просто стоеше и сълзите й се стичаха по лицето.Темин се хвана за главата и седна до нея

- Аз съжалявам,че ти се развиках – каза й той тихо

Младия член на групата я хвана ръката на момичето и я сложи в областта на сърцето си.Погледна ятъжно и я целуна нежно по бузата

- Трябва да тръгвам – каза му тя,като си дръпна ръката от неговата.Той се изправи бавно и една сълза се стече по красивото му лице.Темин бавно вървеше към вратата.След като си тръгна,Джеси затвори очи и дишаше тежко.Тя сложи ръката си на гръдта си и усети как сърцето й препускаше.

В това време Джонгхюн и Кий правиха заедно закуска.Динно само помагаше,не искаше да се заесма с нещо такова.Дивата се обърна и с едната ръка държеше дървена лъжица,а с другата капака на тенджерата.

- Опитай – каза му нежно Кий

Джонгхюн леко сръбна и се усмихна

- Вкусно е! – отвърна му Динно и го целуна по бузата

Almighty Кий се усмихна и шляпна по дупето.Блинг Блинг прехапа долната си устна и застана зад Кий плътно.Наведе се и вдиша от аромата му,който му действаше като наркотик.Доближи устни и нежно го целуна по врата.Това накара Almighty Кий да настръхне

- Ще отида да видя как е Минхо – прошепна му той нежно

- Добре...ухммм след малко ще е готова закуската – отвърна му Кий,докато се осъзнаваше къде се намира.Джонгхюн излезе и се запъти към стаята на Минхо.Той леко товори вратата и видя че Фламинг Харисма чете някаква книга.Блинг Блинг бавно се приближи към него.

- Минхо какво правиш? – попита го той и го гледаше очудено


Фламинг Харисма затвори книгата и я остави на нощното шкафче.Той се обърна към Динно и го погледна тъжно.Блинг Блинг седна до него и хвана ръката му.

- Какво има?Знаеш,че можеш да ми кажеш всичко – каза му тихо той и се усмихна

- Хюнг хайде днеска пак да излезем!Не ми се стои в тази стая – отвърна му високото момче и сведе глава

- Добре – отговори му,като си мислеше къде да отидат този път.

“Трябва да се посъветвам с другите.” – помисли си той

- След малко закуската ще е готова – усмихна му се Динно

Фламинг Харисма кимн ай бавно се изправи.Джонгхюн стоеше плътно до него за всеки случай.

- Джонгхюн хюнг ...мога и сам! – каза тихо Минхо

Динно кимна и се отправи към кухнята.Фламинг Харисма влезе в банята и се погледна в огледалото.Всички спомени с Темин отново и отново го връхлитаха.Той поклати глава и бавно я наведе.

“Защо не мога да те изтръгна от сърцето си...?” – помисли си Фламинг Харисма

След като си взе душ,отиди до бюрото и отвори първото шкафче отдясно.Под парите си стоеше една тяхна снимка.Той я извади и леко се усмихна.Минаха няколко минути и Минхо продължаваше да я гледа.Фламинг Харисма затвори очи и я скъса.Една част на кяото беше Темин я хвърли в кофата,а другата я прибра обратно.Минхо сложи пари в джоба си и бавно се запъти към кухнята.В същото време Темин вървеше безцелно.Той бе....опустушен,след като Джеси се държа така студено към него.Много фенове по пътя се спираха и правиха снимки,клипчетяа и крещяха името му.Но тъй като не им обърна внимание,те сериозно се змаислиха,какво става с него,че да е такъв..В фен клубовете,форумите,чатовете и т.н се разпостраняваха снимки и клипове на тъжния темин.Милиони или по скоро милиярди фенове по света обсъждаха,каква може да е причината.Снимките и клипчетата,стигнаха до Директора на SM enter.Той беше много бесен на мениджъра,че позволява на Темин да прави каквото си иска.Някои от феновете,стигнаха до истината,че “техния” оппа е влюбен

В къщата на SHINee лидера на групата – Оню разговаряше по телефона с мениджъра.Бих казала,че не беше разговор

- Да господин Мениджър – отвърна му тихо лидера

- И това повече да не повтаря!Ясно ли е? – продължи да му крещи

- Да – отговори му и чу свободен сигнал

Лидера затвори телефона и отиди в кухнята

- Хей момчета.Аз излизам,ако се върне Темин ми се обадете- каза той нежно и излезе

Джонгхюн и Кий го гледаха подозрително,но не смееха да попитат

Минхо спокойно си хапваше от вкусната закуска на Кий

- Я~!Минхо какво ти става? – попита го очудено Дивата

- Какво да ми става? – отвърна му той и продължаваше да яде

Almighty Кий се ядоса и взе клечките и купичката му

- Я~!Кий! – развика се Минхо

- Може да е станало нещо с Темин.не се ли притесняваш за него? – попита го тихо той

Фламинг Харисма се изправи рязко и блъсна по масата.

- Писна ми!Не искам да слушам за него!Той реши да е с Джеси,сега ще си понася последствията – развика се Минхо и излезе от кухнята

Джонгхюн погледна ядосано Дивата и му каза:

“Виж какво направи!без това му е тежко!” – Динно последва Фламинг Харисма,а Almighty Кий сведе глава и седна на един стoл

В това време Оню търсеше Темин.беше отишъл до местата,където обича да ходи.След като не го намери,се качи на такси и продължи с търсенето.

“Къде си Темин?Къде?” – мислеше си лидера,докато се оглеждаше за него

След около половин час Оню забеляза струпали се на едно място момичета.Той веднага слезе от таксито и започна да се бута из тълпата.След няколко секунди видя младока седнал на една пейка и яде сладолед.Лидера го хвана за ръката и го задърпа.Докато го дърпаше,младока си изтърва сладоледа и сведе глава надолу.Фенките като видяха Оню,започнаха да кещят и да викат името му.Той и Темин се качиха в едно такси и се запътиха към сградата на SM enter.

В това време Блинг Блинг се опитваше да развесели мрачния Минхо

- Не му се сърди.Кий той..... – започна Динно - Нали каза,че ти излиза хайде да тръгваме

- Не искам.излезте вие.Оставите ме сам! – стросна му се Фламинг Харисма

Джонгхюн нищо не му отговори.Искаше да го изкара от тази мрачна стая.Хрумна му една идея.

- Минхо....искаш ли да отидем до студиото и да изпълним някоя песен? – каза му той и се усмихна

Минхо помисли малко и му отказа.в продължение на 20 минути Джонгхюн му предлагаше какво ли не,но Фламинг Харисма бе категоричен.

- Добре щом искаш да останеш тука.Аз ще отида с момчетата от MBLAQ да поиграм малко футбол – каза му небрежно и тръгна да излиза

- Чакай! – отвърна му той и извъртя очи

Джонгхюн се усмихна и се обърна

- Искам и аз да дойда – каза Фламинг Харисма и наведе глава

“Oфффффф трябваше по рано да предложа,а не да се мъча тука” – помисли си Динно


53 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Сря Ное 24, 2010 12:42 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ахххх, горките Темин и Джесии MySpace Чакам следваща главаа MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

54 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Ное 25, 2010 10:20 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

22 глава







- Супер!Сега ще ти изкарам дрехи – отвърна му радостно Блинг Блинг

Докато Джонгхюн му избираше дрехи,Минхо се натъжи ощ еповече

“Ще мога ли някога да го забравя” – мислеше си той

- Та-да!Готово!Ето! – каза радстно Джонгхюн и излезе от стаята

Динно отиде при Кий,да му каже радостната новина

- Познай какво? – каза весело той

Дивата дигна глава и го погледна тъжно

- Кий какво има? – разтревоже се Блинг Блинг

- Как е Минхо? – попита го той тихо

Динно седна до него и го целуна нежно

- Ще е трудно да го забрави,но трябва да му помогнем,нали?! – отвърна му тихо и се усмихна

Almighty Кий се усмихна и подпря главата си на ръката си

- Искаш ли да дойдеш с нас? – попита го радостно Джонгхюн

- Къде ще ходите? – отвърна му Кий,докато се изправяше и изражението му се промени

- Ще заведа Минхо да поритаме топка с момчетата от |MBLAQ.Ти ще дойдеш,нали?! – каза му ентусиазирано

Дивата поклати глава и излезе от стаята.Блинг Блинг се възмути,че любимия му няма да дойде с него.Той се намръщи и отиди при Фламинг Харисма

В това време Оню и Темин се намираха в кабинета на директора на SM enter.

- На ясно ли си,че без знанието на мениджъра не трябва да излизаш да се разхождаш така по улиците? – каза му като повиши тон

Темин само кимна,като бе навел глава

- Друг път да не се повтаря.Знаеш ли,че ми създаде много главоболия – продължаваше със сериозния тон,като погледа му ту гледаше към младока ту към мениджъра

Младото момче стоеше,като нито обели дума нито помръдна

- И Темин и вие господин Мениджъре излезте.Имам малък разговор с лидера на групата – разкрещя се директора

- Но той не е виновен...аз съм виновен.Не му се карайте – каза тъжно най младия член и гледаше към Дyбу

- Веднага излезте! – заповяда той

Двамата излязоха и мениджъра затвори вратата.Младока постоянно гледаше часовника.Струваше му се,че времето беше спряло.Той седна на близкия стол,като не откъсваше очи от часовника.Часът бе 11:30 ам.В 11:31 ч. Темин започна да тропа с крак.След няколко секунди започна да издава странни звуци.Мениджъра стоеше острани и едвам търпеше поведението на момчето.След 5-10 минути Оню излезе от кабинета и отиди до Темин

- Хайде да тръгваме! – каза му той тихо

Младока се изправи и го погледна тъжно.

- Хюнг....съжалявам.Аз наистина......чувствам се ужасно – отвърна му тихо и го прегърна

Лидера го прегърна още по силно и “Съжалявам” – помисли си той

Тримата излязоха от сградата и се качиха в мини буса.Изминаха само 5 минути откакто тръгнаха и никoй не беше обелил дума

- Хей искате ли да хапнем някъде? – попита ги той вече,като искаше да разчупи леда

- Аз не съм гладен.Но ако сте гладни можем да отидем – отвърна тихо мениджъра

- Е хайде де.Аз съм много гладен.Ами ти Темин гладен ли си? – радостно му отвърна лидера на групата

- Аз....не съм гладен – каза тихо младока и взе PSP от седалката и започна да играе

Оню се натъжи да го гледа такъв.Той го познаваше отлично.Когато е тъжен,което се случваше много рядко,трудно човек може да го извади от това състояние.Лидера погледна към мениджъра и сена погледа му.Двамата се гледаха и в очите им се четеше тъгa.Не след дълго пристигнаха пред къщата.Младока пръв слезе и запъти към вкъщи.Дyбу слезе и мениджъра го последва.

- Какво ти каза Директора? – попита го мениджъра

- Мхм....не мога да ти кажа.Сега за мен е важно да върна усмивката на темин – отвърна му тихо лидера и погледна към къщата

Мениджъра докосна рамото му и го погледна тъжно

- Ако имаш нужда от нещо.Просто ми се обади.Аз ще тръгвам

- Благодаря ти хюнг.Чао – каза тъжно лидера

Мениджъра се качи обратно в мини буса и потегли.Лидера влезе вътре и отиди в кухнята.Седна на стола и се хвана за главата

- Трябва да не пускаш Tемин да излиза от къщата за около седмица – каза строго директора на SM enter

- Но аз.... – започна Оню

- Аз ще се погрижа за Джеси.Ти се погрижи за Темин.Разбра ли ме?

- Да

- И още нещо.Взе ми телефона му,за да не може да се свърже с нея – допълни той

Оню кимна и излезе от кабинета

Той си спомни какво ми бе казал Директора,изправи се рязко и отиди към стаята на Темин.В това време MBLAQ,Джонгхюн и Минхо се срещнаха на футболното игрище.джонгхюн им разказваше някакви смешни истории и всички го слушаха с голям интерес,освен Минхо.Беше му адски трудно да не мисли за него.Той бавно се приближи към топката и в този мометн хубави спомени свързани с него изкачаха в ума му.Фламинг Харисма се намръщи и ритна топката със всичка сила.Добре че имаше ограда,за да я спре.Останалите го гледаха,единствен Динно сведе глава.



“Безсмислено.Не мога да си представя да забравя за Кий.просто е невъзможно” – мислеше си Блинг Блинг.Минхо се обърна към останалите,видя тъжното изражение на Джонгхюн и се усмихна

- Ще играем ли? – усмихна се той дяволито и намигна на Динно.Всички се усмихнаха и тръгнаха към топката.джонгхюн приближи и го прегърна

- Я~!Ще играем ли? – развика се Джун

- Хайде да ги размажем – предложи Фламинг Харисма

Блинг Блинг кимна и двамата тръгнаха към противниците си.В това време лидера се опитваше да завърже някакъв разговор с Темин,но без успех.След няколко минути мълчание той се изправи рязко и го погледна яростно.

- Я~!Темин дай ми телефона си! – развика се Дyбу

Но младока нито помръдна нито обели дума.Търпението на Оню се изчерпваше.Той започна да бърка в джобовете му

- Хей хюнг.Какво правиш? – възмути се Темин

- Казах ти да ми дадеш телефона си – стросна му се той

- Но защо? – попита го очудено младока

- Дай ми го – настояваше Джинки

Младото момче го извади от джоба си и му го подаде

- Няма да излизаш от къщата една седмица.Ясно ли е? – крещеше лидера

- Хюнг..... – започна тихо мъкнето

- Ще стоиш в стаята си – отвърна му Оню и излезе от стаята

Подпря се на вратата и започна да диша тежко.За момент Оню затвори очи и си помисли:

“Съжалявам Темин,но трябваше да го направя”


55 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Ное 25, 2010 10:54 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

23 глава







Темин в този момент затвори очи и искаше да забрави всичко.

В това време Джон в студиото,се на слушваше на подигравателните коментари по адрес на Джеси.Той едва се сдържаше да не се развика,но после реши да не си трови нервите с тях.

“Ха.Тея за какви се мислят.Просто не я познават..... И какво като се е влюбила в него....това престъпно ли е?!Глупачки.....” – мислеше си той и въздиша.

- Хайде стига сте говорили на работа! – плесна с ръце,да им привлече вниманието и момичетата спряха.Те станаха и всяка застана на мястото си.Джон направи същото и ги гледаше строго.В това време Джонгхюн подаде топката на Минхо,той се намръщи и затича по бързо към вратата на противниковия отбор.Докато тичаше си спомни всички спомени с младото момче и това му даваше сила да играе.Динно му се възхищавашия на неговия дух.

Джеси обикаляше стаята си и се държеше за челото.Тя отиди до magazin,за да си купи още соджу.След като се върна отвори едната бутилка и отпи.Тъкмо беше изпила половината бутилка когато телефона й звънна.

- Ало – каза тя и си избърса сълзите

- Ало .Добър ден.Търся Джеси? – каза сериозно мъжки глас

- Да аз съм – каза тя и се чудеше кой е

- Здравейте,аз съм директора на SM enter.

- Здравейте.Как сте?С какво да буда полезна?

- Всъщност.... – започна той и му стана неудобно,рядко се случваше да уволнява хора

- Да кажете.... – подкани го тя мило

Той въздиша тежко и знаеше че в бизнеса няма място за слабост,трябва да се действа с твърда ръка

- Уволнена си.Можеш днеска или утре да дойдеш и да оправим документите – каза той строго

- Добре.Утре ще замина.Извинявайте,но трябва да тръгвам имам работа – отвърна му тя,като едвам сдържаше сълзите си

- Очаквам те утре.Довиждане

- Довиждане – отвърна тя тихо и затвори

Знаеше че това рно или късно щеше да се случи,но не го очакваше толкова рано.Тя заплака,тъй като нямаше много пари да изкара месеца.В този момент се почука на вратата.Тя стана и отвори вратата.

- О.....Джон! – каза тя “радостно”

- Какво има? – попита я той сериозно

- Нищо.Трябва ли да има нещо?! – отвърна му тя и се усмихна,на неговто умение,че никoй не може да скрие нищо от него

- Джеси! – повиши тон той

Тя извъртя очи и седна на леглото

- Уволниха ме!Преди малко директора ми се обади – каза тя и сведе глава

- Какво?Как си позволява той......Спокойно!Ще се обадя на баща ми! – възмути се той

- Не,не го прави.Моля те – погледна го тя тъжно

- Защо?Няма право да те уволнява.... – започна да крещи Джон.Джеси стана и го прегърна

- Има,заради групата... – прошепна му тя тихо

Джон стисна зъби и знаеше,че донякъде е права

- Не звънни на баща си.Моля те – помоли го тя

- Добре,добре.Няма да му звъння – пуфтеше той

Джеси седна на леглото и изведнъж се чу странен звук от стомаха й.Джон я погледна строго и каза:

“Хайде,ще черпя един обяд и не приемам възражения”

Тя кимна и отиди до куфара да си вземи сюитчър.Джон се огледа и видя празните бутилки.Той ги сложи в една торбичка,хвана ръката й и я задърпа.

В това време MBLAQ,Джонгхюн и Минхо играеха сериозно футбол.Досега Минхо бе отбелязал два гола,а Сеунгхо само 1.Джонгхюн погледна Минхо,който бе концентриран върху играта и му се усмихна.По едно време Сеунгхо и джун дяволито се спогледаха,после погледнаха към Джонгхюн.

От къщата на SHINee се чуваха крясъци,който се чуваха в целия квартал

- Пусни ме! – изкрещя Темин,опитвайки да се измъкне от него

- Няма!Нали ти казах,че няма да излизаш! – отвърна му Оню,като го прегърна и не го пускаше

Младото момче удряше по рамото му и повтаряше:

“Пyсни ме!”

Кий се стресна от крясъците и отиди да види какво става.Младока не се отказваше,опитваше се да се измъкне,но безуспешно.

- Какво става тука? – стросна се Дивата

- Хюнг....Оню не иска да ме пуска.... – отвърна му тъжно Темин

- Защото ти е забранено да излизаш за една седмица – каза сериозно лидера и го дърпаше към стаята му

- Оню,но защо? – попита го тихо Almighty Кий

- Заради Джеси...ти как мислиш.... – стросна се Дyбу

Кий наведе глава,обърна се и отиде в кухнята

- Кий~! – викаше Темин

- Стига си упорствал!Още проблеми ли искаш? – стросна се Оню

След като влязоха в стаята,бутна Темин и той падна на леглото.Заключи стаята и седна до него.

- Темин-а..не го прави по трудно.Моля те! – каза му тихо и сведе глава

Младока знаеше,че Оню не би го направил,освен ако мениджъра или директора не са му заповядали.Той се приближи до него,прегърна го и му прошепна:

“Съжалявам хюнг”

Кий седеше в кухнята и беше си запушил ушите.Идваше му твърде много.Да гледа как темин се измъчва 1 седмица.Дивата реши да направи,така че той да не е усети.Темин легна на леглото и се чудеше Джеси какво прави в момента.Оню се настани удобно,взе една книга и започна да чете.

В това време момчетата свършиха мача равен(2:2).Минхо искаше да играе още,но останалите нямаха сили,тъй като Фламинг Харисма много ги разиграваше.

- Хей искате ли да отидем да похапнем някъде? – попита с усмивка холивудската звезда

- Да! – всички отговориха весело,освен Минхо

Той още не се чувстваше готов.Или просто ако отиди,ще се забавлява и сте си помисли,че прекалено бързо е забравил за Темин.Той наведе глава и се почеса по главата.

- Хайде де! – умоляваха го останалите

Той дигна глава и се усмихна.Всички тръгнаха радостно напред,единствено Джонгхюн стоеше до него и се радваше.Чувстваше се адси щастлив,затова прегърна Минхо и го потупа по рмаото.изведнъж Блинг Блинг започна да подсмърча и да бърше сълзи.

- Хюнг....да не плачеш? – попита го тихо Фламинг Харисма

- Не.... – отвърна динно

- Благодаря ти. – каза нежно минхо,като го хвана за ръката и го задърпа към останалите

В другата част на града в едно малко заведение за хранене Джон и Джеси се храниха.По скоро джон,отколкото Джеси

- Няма ли да се храниш? – попита я очуден

- Ами.... – започна тя,докато гледаше в различни посоки

- Ако не започнеш да ядеш,ще започна да слагам храната в устата ти – стросна се той

Тя застана мирно,като войник и му каза:

“Слушам сър!’



- Яж сега! – отвърна й той сериозно

Тя се усмихна и започна да се храни

В къщата на SHINee Кий носеше храна на Темин и на Оню.Той влезе в стаята и видя,че Оню е заспал на стола с книгата в ръка,а Темин си пишеше в дневника си.



- Нося ти нещо за ядене – каза тихо той,като се приближи



- Не съм гладен – отвърна му Темин



- Трябва да ядеш! – повиши тон и му подаде чинията



- Не искам! – развика се младежа,като удари ръката на Кий и чинията се счупи на земята на малки парченца.Лидера се стресна и подскочи



- Какво става? – преглътна той



- Не иска да се храни – отвърна Дивата,като хвана ръката си



- Какво си мислиш,че правиш?Той ти носи храна....... – развика се лидера и му взе дневника<



- Я~!Хюнг.....моля те дай ми дневника – разкрещя се Темин



- Не искам!Докато не започнеш да се държиш както трябва! – стросна се Дyбу



Младото момче наведе глава и му отвърна тихо:



“Съжалявам хюнг....”



Лидера остави дневника на бюрото и даде неговата порция



- Благодаря ти хюнг – каза му нежно младока



Оню седна отново на стола,а Дивата събираше парчетата.Темин гледаше дълго храната и след малко я остави на нощното шкафче.Той се изправи и отиди до бюрото cu.Взе няколко книги,химикалка,молив и естествено тетрадка си.Опитваше се да не мисли за Джеси,но не се получаваше.Стоеше на първото изречение и след малко затвори книгата.Пусна си музика на MP3 playera си,но все пееше за любов.Той изпуфтя и незнаеше какво да прави.Изключи го и гушна възглавницата.В същот време Минхо и останалите се забавляваха,докато се хранеха.От това,което се опясаваше,наистина се случи.Дори когато без да иска Джонгхюн каза името му,Минхо се почувства спокоен.Динно отначало се натъжи,но после го погледна подозрително.След като се нахраниха добре,тръгнаха да се прибират.

- Джонгхюн трябва някой път да ни дойдеш на гости – каза весело лидера на MBLAQ

Блинг Блинг се изненада и се усмихна плахо.



- Да разбира се – каза той тихо

Острани Джун го гледаше някак си странно,но в същото време се усмихваше.Мир видя как го гледа и го перна по рамото



- Какво? – стросна се той

Мир го погледна ядосано и тръгна напред.



Джонгхюн и Минхо се взимаха довиждане и тръгнаха към вкъщи.Но Динно беше много любопитен.Тъй като Фламинг Харисма изведнъж започна да се държи странно,не че не му харесваше,да го вижда да се усмихва.



- Минхо.... – започна плахо джонгхюн



- Да хюнг – каза той,като го погледна с големите си очи



А няколко секунди Блинг Блинг се вгледа в тях.



- Ами....преди малко.....ти....аз – незнаеше по какъв начин да го попита



- Хюнг добре съм.Мисля че мога да продължа.Не се притеснявай – отвърна му нежно Фламинг Харисма



- Добре.Но все пак.....като се прибереш тогава – сведе глава Блинг Блинг



Минхо се усмихна и го прегърна



“Тогава ще разбера,като го видя....” – мислеше си Фламинг Харисма



В същото време Джеси и Джон се прибраха в мизерната мотелска стая.Джон се ядоса,че тя не приема нищо от него.



“Толкова е упорита.Не ми позволява да й помогна” – мислеше си той,докато сядаше на стола,който скоро щеше да се разпадне



- Джеси – повиши тон той



- Да – каза тя,като се обърна към него



- Моля те!Позволи ми да отидеш в по хубава стая.После ще ми ги върнеш ако искаш – каза той и я погледна тъжно



- Не! – стросна се тя,като се огледа - Не мога да взема пaри от теб!



- Скоро ще ти свършат,тогава какво ще правиш?



- Ще си намеря работа – каза тя самоуверено

Джон нищо не й каза,изправи се и си тръгна



Тя седна на леглото и се хвана за главата.Сълзите й се стичаха по лицето.В следващите няколко дни прекара в стаята си.беше се заключила и лежеше в леглото си.В това време Темин отказваше да се храно не излизаше от стаята си.На няколко пъти мениджъра идваше,даже го караха да излиза навън,но младока отказваше.<о:p>

Минхо продължи с Dream Team,а останалите по цял ден се редуваха да са с Темин.Мина седмица откакто Темин беше затворен в стаята си.Състоянието на младото момче стигна до ушите на Директора.Макар и да му беше трудно да го каже,доректора на СМ enter. реши да направи малка изненада на Темин.След като се чу мениджъра за изненадата се хвана за работа.После проведе няколко разговора и се запъти към къщата на SHINee

- Джонгхюн.. – викна Дивата-

- Да скъпи – отвърна му Динно и влезе в кухнята

Блинг Блинг се приближи,плесна Кий по дупето и започна нежно да го целува по врата

- Оххх скъпи...не тук – заекваше Дивата

- Защо?Не може ли тук..... – отвърна му нежно Джонгхюн

Краката на Almighty Кий омекнаха и изведнъж му се зави свят.Кий го прегърна и впи страстно устни.Отдръпна се рязко и отиди при Темин.Динно стоеше и различни чувства го връхлитаха.Трябваха му няколко минути да се съвземе.В това време Кий се опитваше да накара младока да яде,но всеки път бе едно и също.Той извръщаше глава или се завиваше през глава.Дивата остави чинията на шкафчето и въздиша тежко.След около 10-15 минути на вратата се пзовъни.Динно отвори врата и се изненадата да види доволното лице на мениджъра<о:p>

- Здравей хюнг – каза му Блинг Блинг и го погледна подозрително

- Здравей Джонгхюн.Как си? – отвърна му той,докато влизаше вътре

Блинг Блинг за момент се позамисли и не видя как мениджъра се запъти към стаята на Темин.Изведнъж Динно се осъзна и погледна мениджъра.Той почука на вратата на стаята на Темин и влезе.

- Здравей Темин.Как си? – каза весело той

Almighty Кий го погледна очудващо и го попита тихо

- Хюнг...какво е станало,че си толкова весел?

- Сега ще разбереш – отвърна му той,като седна на леглото на Темин

- Темин,днеска искам от теб да свършиш нещо.Но първо трябва да се оправиш,тоест да се приведеш във вид,а след това да отидеш до ено място.Заповед на директора – каза той сериозно

Младока дигна глава и го погледна тъжно


- Какво ще правя там? – попита младото момче тихо

- Ще се срещнеш с един много важен човек – отвърна му с усмивка той

Той кимна и легна отново.Мениджъра излезе и Кий го последва

- Хюнг....с кой ще се среща Темин? – попита го тихо

Мениджъра се спря,обърна се бавно и му намигна.След това се запъти към входната врата.

- Кий на теб разчитам да го преведеш във вид.След около час и половина ще дойда – спря се на вратата,като се обърна към него

- Но няма да ми стигне времето – възмути се Дивата

Мениджъра повдигна рамене и излезе.Almighty Кий изпуфтя и се върна в стаята на Темин.В същото време Джон почука на вратата и след малко влезе

- Как си? – попита той тихо

Тя леко се изправи и го погледна.Той сдържа гнева си,тъй като изглеждаше като мъртвец.

- Добре съм.За какво си дошъл? – отвърна му тя сериозно

- Ами.....директора иска да те види.Само ми каза до час да си готова – каза той сериозно

Тя разтърка очите си и го погледна

- Знаеш ли за какво иска да мевиди? – попита го тя спокойно

Той леко прехапа долната си устна и отвърна:

“Незнам”

Тя кимна и стана от леглото.отиди до банята да си вземе душ.В това време Темин отказваше да прави каквото и да е било.в същия момент Минхо чу врявата и влезе в стаята

- Какво става? – попита сериозно

- Не е ял от няколко дена,не се е къпал.Трябва да се изкъпе и да се срещне с много важен човек – отвърна му Дивата,катосе отказа да го приведе във вид

Минхо се приближи и седна до него.Наведе се към него и му прошепна на ухото:

“Темин-а ако не отидеш да се изкъпеш...ще те чукам...”

Очите на Темин се разшириха и леко отвори уста.Фламинг Харисма се отдалечи и му намигна.Младото момче веднага се изстреля в банята.Чарисмата се усмихна и излезе от стаята.В това време Дивата застана пред гардероба му и умуваше с какви дрехи да го облече.

Минхо влезе в стаята си и се просна на леглото.Той захапа възглавницата и започна да плаче.Беше усетил благоуханния аромат на младока и му навя спомени.

56 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Ное 25, 2010 2:10 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Минхо се приближи и седна до него.Наведе се към него и му прошепна на ухото:

“Темин-а ако не отидеш да се изкъпеш...ще те чукам...”
<-- Ххаахаха, това ме разби MySpaceMySpaceMySpace Очаквам следваща главаа с нетърпение MySpaceMySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

57 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Ное 25, 2010 6:11 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

24 глава











Тъкмо си мислеше,че го е преодолял,но сега ще му е по трудно да го преодолее.Докато се къпеше Темин си спомни за хубавите моменти с Минхо.Това му липсваше,преди бяха по близки.Младока се натъжи още повече.изминаха 40 минути и Джеси беше готова и заедно с Джон излязоха от хотелската стая.

В това време младото момче пътуваше към мястото на срещата със своя мениджър.След известно време Джеси пристигна на мястото и си спомни,че на това място бе първата й среща с Темин.Джон бавно се отдалечи и накрая си хвана такси.В същото време мини буса паркирваше.Младока и мениджъра му слязоха и той започна да се оглежда.Мениджъра видя Джеси,усмихна се и каза сериозно:

- Върви нататък и ще видиш човека.Аз тръгвам и умната – и му намигнa

Темин кимна и тръгна напред.След като се приближи я разпозна.Не можеше да повярва,че я вижда.Той се усмихна и каза на висок глас

- Добър ден

Тя се обърна и се шокира.Краката й на секундата омекнаха и за малко да падне,но Темин я хвана.тя веднага го прегърна и го стисна здраво.

- Оххх Темин – каза тя тихо

Той се отдръпна и я целуна по челото.Двамата седнаха на близката пейка и разговаряха

- Ти къде сега живееш?

- Хмм...в една хотелска стая.Защо? – отвърна му тя,като се очуди.Все пак вече знаеше.

- Просто питам – отговори й той и извърна глава

Тя го огледа отгоре до долу и забеляза,че е остлабнал.Джеси хвана ръката и го задърпа

- Я!Къде отиваме? – повиши тон той

- Скъпи....много си остлабнал – отвърна му тя нежно

Двамата влязоха в първото крайпътно заведение за хранене.

В същото време мениджъра разказваше на останалите за изненадата.Те не бяха особено щастливи,особено Оню.Минхо като разбра и веднага излезе от стаята.Колкото и да се забавляваше в Dream Team или да излиза с някои от членовете от Suju,не можеха да запълнят празнината в сърцето му.

След като се нахраниха двамата тръгнаха в неопределна посока.

- Джеси....ще ми покажеш ли къде живееш? – попита той тихо,като се изчерви

- Аххмм...добре.. – усмихна се тя леко

Джеси беше адски щастлива и не можеше да спре да се усмихва.След известно време стигнаха до мотела.<о:p>

- В този мотел съм оцеднала – каза тя,докато го сочеше

Младока извъртя очи и я прегърна.Тя в първия момент се изненада,но няколко секунди по късно вече се наслаждаваше.Младото момче от своя страна вдишваше нейния аромат,от който му се замайвасхе главата.Тя с нежелание се отдръпна от него,,тъй като й стана леко неудобно.

- Ако искаш да влезем вътре на топло – покани го тя учтиво,като сведе глава

В първия момент Темин се шокира от нейната покана,но после не го интересуваше дали е почтено или не,искаше само да прекара повече време с нея

Темин кимна и двамата влязоха вътре.Качиха се на 2-я етаж със асонсьора и се запътиха към стаята.Тя се намираше в края на коридора(а той бе бая дълъг).Джеси отключи вратата и се притесни,че не е подредена стаята.тя леко се изчерви и на бързо започна да прибира

- Извинявай че е толкова разхвърлено.Нямах време да прибирам – оправдаваше се тя

- Няма нищо – отвърна й той,като седна на стола

Тя набързо оправи стаята и тъкмо се обърна към любимия си,когато стола се счупи и той падна.Джеси веднага отиди до него.

- Добре ли си?Боли ли те някъде? – попита го тя притеснено

- Добре съм н изхто ми няма – отвърна й той,докато се изправяше бавно

Тя го изтъпа от пърхоляка,а той я гледаше втренчено.Тя бавно си дигна погледа и за секунда го погледна.След което си живърна главата.Темин повдигна брадичката й,погледна я нежно и нежно я целуна.Джеси чувстваше,че тялото й ще се разпадне след малко.Той се отдръпна от нея и дишаше тежко,чувстваше че сърцето му ще изскочи след малко.тя си пое дълбоко въздух,за да успокои сърцето и ума си.Погледна го,наведе се и впи устни в неговите.Той й отвърна и двамата се приближиха до леглото.Те седнаха на леглото,като не отделяха устни един от друг.темин прокара ръката през косата й и си мислеше,че сънува.Не можеше да повярва,че тя е тук и я докосва.Това беше просто нереално.Джеси легна и го погледна,а очите й блестяха

- Обичам те – каза й той тихо

Тя се усмихна и му отвърна нежно:

“И аз те обичам любов моя”

Той като чу тези думи впи страстно устни в нейните.На следващата сутрин Джеси се събуди и погледна към своя любим.Тя покри лицето си със чаршафа и се изчерви.След няколко минути Джеси бавно се изправи и набързо отиди в банята.

В същото време Кий нежно целуна Джонгхюн по устните и му се усмихна.дивата стана от леглото и отиди до стаята на Темин.Бавно я отвори и се шокира,като не го видя в леглото.Той бързо се върна в стаята и взе телефона си.Набързо набра номера му,но оператора му каза,че абоната се намира извън покритие или е изключен.Almighty Кий въздиша тежко и седна на бюрото и си подпря главата.След няколко секунди се обърна към Джонгхюн и незнаеше какво да прави.Кий отново взе телефона си и набра номера на мениджъра.След 8-я сигнал отсреща се чу.

- Ало – каза той,повече звучеше на шепнене

- Добро утро хюнг.Кий е.Съжалявам че ви се обаждам толкова рано,но Темин не се е прибирал.Притеснявам се – каза набързо Дивата

- Чакай,чакай по бавно.Повтори! – отвърна му като повиши тон

- Темин ГО НЯМА! – отговори бавнбо Almighty Кий

В това време Динно се събуди и отиде в банята да се измие

- Може да е още с Джеси.Ти обади ли му се? – попита го мениджъра

- Звъннах му,но телефона му е изключен.Искам да ми дадеш номера на джеси.Моля те хюнг – разтревоже се още повече Дивата

- Спокойно Кий!Азще й се обадя.Като разбра нещо веднага ще ти съобщя – каза спокойно мениджъра

- Ще ми се обадиш нали?! – попита го тихо той

- Да разбира се – отвърна му той и затвори

Almighty Кий остави телефона и се хвана за главата.джонгхюн излезе от банята,като си бършеше лицето с една бяла хавлия

- Скъпи...какво е станало? – попита го той,като се доближи до него

- Темин....още не се е прибрал.Тревожа се – отвърна му тихо Кий

Джонгхюн седна до своята Дива и го прегърна

- Той сигурно е с нея.Да не мислиш,че са достатъчни само 1-2 часа,а?! – каза сериозно Блинг Блинг

- Сигурно си прав,но се притеснявам мили – отвърна му тъжно

Блинг Блинг го целуна по челото и му каза

“Хайде ела в леглото”

- Не.Ще чакам да се обади Мениджъра – отвърна му той,като гледаше телефона си

- Добре.Аз отивам в кухнята – измърмори Джонгхюн

В това време Джеси бе седнала на стола и тихо го наблюдаваше докато спи.Тя извади телефона си и му направи снимка.Джеси погледна часовника си,минаваше 8:30.Тъкмо стана от стола и телефонна й звънна

- Ало – шепнеше тя

- Добро утро.Аз съм мениджъра на SHINeе.Искам да ви попитам,дали знаете къде е Темин? – каза той сериозно

- Той в момента спи.Да го събудя ли? – отвърна тя тихо,като се притесни

- Не няма нужда.Благодаря ви и довиждане – каза той и затвори

Джеси прибра телефона си и погледна Темин,който се беше събудил.

- Добро утро скъпа – каза той нежно и протегна ръце напред

- Ахмм...добро утро – отвърна му тя и наведе глава

- Ела – покани я той

Тя бавно се приближи и седна до него.Той леко се изправи,прокара ръката си по косата й,дръпна я към себе си бавно и я целуна нежно.Джеси потрепери,а младока я дърпаше още повече и тя се озова върху него.Той се усмихна дяволито и започна да я целува навсякъде.Джеси беше цялата червена от срам.Младока започна да й съблича дрехите.Отначало тя се противеше,но след страстните целувки,съпротивата й набързо изчезна.Темин я съблече и бавно започна да я целува нежно по всяка част от нейното тяло.

В това време Минхо се събуди,стана и отиди до банята.След като се орпави се насочи към кухнята.Там стоеше Джонгхюн и втренчено гледаше в чашата.

- Добро утро! – каза на висок глас Фламинг Харисма,като се надяваше да се събуди от транса

- Ахмм...добро утро – отвърна му Блинг Блинг и продължи да гледа втренчено

Фламинг Харисма си направи сутрешното кафе и седна до него.Отпи и го гледаше странно.След няколко ми нути мълчание Минхо стана и му каза:

- Какво има хюнг?

- Темин не се е прибрал.Кий ще се побърка и аз покрай него.Опитах се да го успокоя,но той не ме слуша – отвърна му тихо и го погледна тъжно


Фламинг Харисма седна отново и го прегърна

- Джонгхюн не се тревожи!Аз съм до теб – каза му той нежно

В другата стая Кий разговаряше с мениджъра

- Той е с Джеси?! – очуди се Дивата

- Да.Още спи – отвърна мениджъра

- Сега се чувствам спокоен – каза му,като се усмихна

Мениджъра се усмихна и затвори телефона.Дивата остави телефона и се огледа за Джонгхюн

- Аххх.....този глупак...къде ли е отишъл/ - изнерви се Almighty Кий.Той стана и отиди в стаята си

- Джонгхюн искаш ли да излезем да се разходим? – попита го спокойно Фламинг Харисма

- Да само да се преоблека – отвърна му тихо и се насочи към стаята си

Минхо също отиде в стаята си,за да се преоблече.Джонгхюн влезе в стаята си и се изненада,че Кий го няма.Блинг Блинг отиде до неговата стая и почука

- Да – каза Дивата

- Излизам с Минхо – отвърна Джонгхюн

Almighty Кий като чу веднага стана от стола и рязко отвори вратата

- Излизаш? – каза като извъртя очи

- Да защо?Мениджъра обади ли те се? – попита го той

- Обади се.Темин бил все още с Джеси – отвърна му Кий и го погледна ядосано

- Хубаво.Аз тръгвам – каза той спокойно и тръгна към стаята си

Дивата не вярваше на очите си.

“Аххх тоз глупак...как ме изнервя.Ще съжалява” и затвори вратата на стаята си.

Докато се обличаше Джонгхюн,тоест мъчеше се,тъй като бесен на Кий.Хвърли фанелата си на земята и взе нова.

“Ха....за какъв се мисли....ще види той....ще му дам хубав урок” – мислеше си Блинг Блинг.След като се облече хвърли чаршафите в коридора и зачака Минхо.След няколко секунди Фламинг Харисма излезе от стаята си и се уплаши,като видя колко е ядосан Динно

- Хюнг ще тръгваме ли? – попита го той тихо

- Да,да тръгваме – отвърна му той сдържано

В това време Дивата се занимаваше с преобразяването на няколко стари дрехи.След като привърши с част от тях,той стана и излезе от стаята си.

- Какво е това? – каза той докато гледаше чаршафите

Изведнъж се сети,че са на джонгхюн и бързо влезе в стаята му.Видя че тези чаршафи в коридора са от леглото му.Дивата стисна ръката си в юмрук и една сълза се стече по лицето му

“Хммм...... Така значи.......дълбоко ще съжаляваш” – мислеше си Кий като се върна в стаята си

В това време Темин се обличаше и гледаше нежно Джеси,която лежеше в леглото.Тя покри лицето си до носа си със завивката,та да не разбере оппа колко е засрамена.

- Много ми се иска да остана ощ емалкo с теб,но сигурно се тревожат – каза тихо младока

- Разбирам.Не се тревожи.върви – отвърна му тя нежно

Той се приближи и я целуна по челото

- Ще ти се обадя – каза й той,докато отваряше вратата

Тя кимна и леко се усмихна.Темин затвори вратата и побърза да излезе от хотела.След като излезе от хотела подскочи щастливо няколко пъти и тръгна да се прибира,акто си тананикаше “Ноона неому ъеппо”.Просна се на леглото и подуши възглавницата на която спеше нейния лъбим.Затвори очи и след малко се отнесе в света на сънищата.

След близко час младока се прибра вкъщи.Изненада се да види чаршафи в коридора,затова ги взе и ги остави в пералното помещение.Той се усмихна и отиди към кухнята.След няколко минути Дивата влезе в кухнята

- Я!Защо закъсняваш толкова? “Майка ти” като ти звънни,трябва да ти е включен телефона - разкрещя се Умма Кий

- Да мамо – отвърна му весело “синът”

- Айшш това момче.Ще ме подлуди.Искаш ли да ти сготвя нещо? – каза ядосано “майката”

Младото момче кимна и седна на стола,като не спираше да се усмихва.Докато готвеше “майка му” от време на време хвърляше един поглед на “сина си”

В близост до къщата на SHINeе Джонгхюн и Минхо пиеха соджу в едно заведение за хранене

- Джонгхюн стига си пил! – повиши тон Минхо и взе чашката му

- Я!Остави ме...Кий не ме обича... – отвърна му и се залюля

- Хайде да се прибираме – каза Харисмата сериозно

- Не искам – стросна му се Блинг Блинг и си я взе обратно.


58 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Съб Ное 27, 2010 2:09 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

страхотноо .. кога ще пускаш следващата глава ..

59 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Пон Ное 29, 2010 6:28 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

25 глава







Минхо се ядоса и взе шишето,като го погледна строго



- Я!Минхо! – викаше Джонгхюн и се помъчи да си я вземе,но се залюля и замалкo да падне.Добре че Фламинг Харисма има бързи рефлекси.Той плати сметката и двамата излязоха преди да са ги изгонили.Динно се бе подпрял на Минхо и му говореше някакви глупости,които Минхо не ги разбираше.Фламинг Харисма видя една пейка и забърза да стигне до нея.Остави Джонгхюн да седне,но той вместо това си легна.Фламинг Харисма незнаеше какво да прави.През това време мини буса на MBLAQ минаваше наблизо.

- Я!Seungho това не са ли Джонгхюн и Минхо? – попита го очуден Джун

- Хаха те са...хюнг ще спреш ли за момент? – попита го учтиво лидера на групата

Мениджъра на MBLAQ спря и Джун се втурна към тях.Мир и Seungho го последваха

Тъкмо Минхо набираше номера на Кий,когато чу познат глас

- Хей Минхо! – извика радостно Джун

- Хей Джун!Какво те води насам? – отвърна му весело Фламинг Харисма,докато го прегръщаше

- Ами мотаме се....какво му има на Джонгхюн? – каза Джун,докато го гледаше тъжно

- Мхм...прекали със соджуто – прошепна му на ухо Фламинг Харисма

- Аха...хайде ще ви закараме – отвърна му Джун и се усмихна

- Но... – започна Минхо,но Джун веднага го прекъсна

- Никакво но,ще ти помогна да го заведеш до мини буса – хилеше се той

- Благодаря ти хюнг – отвърна му с усмивка Минхо

Джун застана от едната страна на Джонгхюн и заедно с Минхо го заведоха бавно до мини буса

В това време Джеси с нежелание стана от леглото си и реши че е крайно време да си намери работа.Тя се облече и излезе.След няколко часа търсене,тя видя на една сграда бележка на която пишеше:

“Търся професионален танцьор,телефон 0126354687”

Джеси започна да подскача от радост.Тя се обади на този номер и мъжът й каза,да дойде утре някъде към обяд.Джеси тръгна да се прибира и не можеше да повярва че това й се случва.<о:p>

В къщата на SHINee се вухреше страшна буря.Тъй като Минхо незабелязано вкара Джонгхюн в стаята му и го сложи да легне.Фламинг Харисма на пръсти отиди в стаята си.След известно време Кий чу някакъв шум,който идваше от стаята на Динно.Дивата бавно отвори вратата и влезе вътре.Видя,че Джонгхюн спи и се приближи до него.Като седна до него,усети остра миризма.Той леко се наведе и го подуши.Миришеше на алкохол и на мъжки парфюм.Almighty Кий с юмрук удари по леглото и се обърна на една страна.

“Ахх,наистина,тоя глупак....изкарва ме извън кожа.Няма да му простя!”- мислеше си Кий и стискаше със зъби.След около десетина минути Кий се изправи и се запъти към кухнята.В това време Минхо отвори хладилника и се чудеше какво да яде.Изведнъж вратата се отвори рязко и Дивата влезе вътре,като блъсна вратата.Минхо се стресна и подскочи

- Хей!!Изплаши ме – викна Фламинг Харисма,като го изгледа плахо

- Ти!Ти си виновен!Къде ходихте с Джонгхюн? – повиши тон Дивата

- Ходихме да ядем,но Джонгхюн вместо да яде пиеше,защото не го обичаш.Изведох го и тогава.....Джун от MBLAQ ни закара до вкъщи – обясни му Минхо

Дивата беше толкова бесен,че едва дишаше.Той се обърна и излезе.Минхо се почувства ужасно и седна на един от столовете.Темин в другата стая чу врявата и се запъти към кухнята.Той бавно отвори вратата и видя,че Минхо е тъжен.Младока се приближи до него и го докосна по рамото.

- Хюнг какво има? – попита го той тихо

Фламинг Харисма рязко се изправи и му отвърна:

- Не те интересува

Той преглътна,една сълза се стече по лицето му,избърса я и излезе от стаята.В това време Кий седеше до Динно и тихо плачеше,а Минхо в другата стая се опитваше да бъде силен и да не плаче.

Късно вечерта джонгхюн се събуди и бавно се изправи.Огледа се за момент и погледна към часовника,показваше 20:30 часа.Той се стресна и веднага стана от леглото.Набързо се облече и се запъти към кухнята.Като влезе в кухнята забеляза че никoй няма.Отиди към стаята на Кий и почука,но след като не чу nqkaky отговор.той бавно отвори вратата.Влезе вътре и се огледа,но Дивата го нямаше.провери в останалите стаи и разбра,че е съвсем сам.

- Хм... къде ли са отишли всички? – чудеше се Блинг Блинг и отиди към кухнята да похапне

В това време темин беше в студиото и танцуваше.През последните няколко дена,той бе пропуснал тренировките и трябваше да навакса.Мениджъра бе много доволен,че се върна към задълженията си.След като приключи Темин седна за момент да си почине.Мениджъра седна до него и го погледна сериозно

- Радвам се да те видя че танцуваш – каза му весело той

- Дам.Благодаря ти,че ми позволи да се срещна с Джеси- отвърна му той щастливо

- За нищо – каза мениджъра и тъкмо да стане,когато момчето го попита

- Нали мога пак да я видя?

Мениджъра преглътна,макар да се чувстваше ужасно му отвърна:

- Не.Повече няма да я видиш

- Какво? – повиши тон момчето и се изправи

- Темин...не усложнявай нещата.Съжалявам.Аз ще тръгвам – отвърна му тихо мениджъра

Очите на младока се разшириха и не можеше да се примири с това.Фламинг Харисма в това време записваше Dream team,а Оню мюзикъла.едиствено Кий се забавляваше с неговите приятели от гимнацията.

Приятелите му се радваха да го видят.Дивата беше планувал да не се прибира вкъщи.

- Хей приятели!Искате ли да отидем някъде да се позабляваме? – попита ги радостно Almighty Кий

- Кий-ши ти не си пълнолетен още – отвърна единия тихо

- Да вярно е.един мой приятел прави парти.Ако искаш можем да отидем – каза другия и се усмихнa

- Страхотно!Да тръгваме тогава! – зарадва се Дивата и се загледа в единия си приятел<о:p>

“Мхммм.....не изглежда зле,даже е хубав” – мислеше си той и отпи от чашата си<о:p>

- Кий стига си пил!остави малко и за партито! – каза единия и го погледна сериозно<о:p>

Almighty Кий кимна с глава и започна да яде.<о:p>

В това време Джеси обикаляше нервно стаята си.Изведнъж се почука на врата и тя на секундата отвори.

- Джон какво стана? – посрещна го тя

- Здравей и на теб – отвърна й той и леко се усмихна

- Здравей.Бързо кажи какво стана?За какво те викаше мениджъра? – попита го притеснено

- Успокой се.Предложи да отидем двамата на обучение в Америка – каза той небрежно

- Обучение ли? – изненада се тя

- Дам.Не че ми трябва де.... – възмути се Джон - Но мисля че не иска да си в корея – продължи той тихо

- Ясно,разбирам.Ти какво му отговори? – отвърна му Джеси с наведена глава

- Казах му че ще си помисля – каза й той,като я прегърна

Тя преглътна и очите й се навлажниха.След кратко мълчание тя се отдръпна от него и му каза сериозно

- Хайде да заминем

- Какво?Наистина ли го мислиш? – очуди се той

Тя кимна и седна на леглото,като сведе глава

В къщата на SHINee Джонгхюн се опитваше да се свърже с любимия си,но безуспешно.Той толкова се вбеси,че влезе в стаята му и хвърляше всичко което беше пред очите му.След няколко минути стаята приличаше на кочина.Динно изведнъж се стропали на земята и започна д аплаче.Със всичка сила той удряше земята,макар и да изпитваше болка,не можеше да се сравни с тази в сърцето му.Той взе телефона си и го хвърли със всичка сила в стената.Бавно се изправи и отиди в стаята си.Блинг Блинг тършуваше в всички чекмеджета.Най накрая изкара някакви сники и ги хвърли в кофата.Той легна в леглото си и затвори очи

В това време Темин,Минхо и Оню тръгваха да се прибират.Младока изпитваше огромно желание да види Джеси.Той на няколко пъти се опита да й се обади,но без резултатно.Минхо от своя страна се мъчеше да погребе чувствата си към Темин.Но когато си помисли,че е успял,тогава в ума му се появява образа на младока и всичко се разпада.Той няма да се предаде толкова бързо,убеждаваше,че тези чувства,които изпитва към него ще ги погребе и ще продължи напред.

След половин час Оню се прибра изморен.Тъй като мюзикъла му изсмукваше цялата енергия,той единствено мислеше за сън.Лидера на групата влезе в стаята си едва държейки на крака си, ,залюля се за момент и се хвърли на леглото си, като си удари коляното.Но от умора,той не усети болка,следователно не издаде звук.Единствения звук,който издаде след като се просна на леглото си бе звука наподъбяващ на хъркане.След 10 минути Фламинг Харисма слезе от мини буса и намаха на съотборниците.Той погледна с тъжни очи към къщата и седна на земята.

“Офффф...не искам да се прибирам.Мхм...ами ако замина надалеч или.....какво да правя?” – мислеше си той и се хвана за главата.Толкова се бе вглъбил в мислите си,че не усети кога почти пред него спря мини буса на SHINee и Темин слезе от него.Младока седна до него и го докосна по рамото.Фламинг Харисма се стресна и подскочи

- Ти... – повиши глас той

- Здравей Минхо.Как си? – попита го любезно кестенявото момче

- Аз.... – започа Фл.Харисма и болката която изпитваше преди малко изчезна

- Аз влизам вътре – каза му той и тръгна

Темин му беше дошло до гуша и много се вбеси.Знаеше,че бе постъпил зле,но искаше да си оправят отношенията

- Я~!Минхо чакай! – извика му Темин

Минхо се спря и за миг затвори очи.Младока го настигна и дишаше тежко.Фламинг Харисма се обърна към него и го погледна сериозно

- Какво има? – каза той строго

- Не искам да продължаваме повече така – отвърна му той и едвам си поемаше въздух

- Какво искам от мен Темин?Не мога...... – каза му Минхо като повиши тон.Беше му трудно да говори за връзката им,която имаха и затова за момент замълча

- Какво не можеш?Искам да сме приятели,не искам да ме избягваш повече – отвърна му и наведе глава

- Само искаш....а питаш ли ме аз какво искам?! – навлажниха му се очите и извърна глава

Младото момче повдигна глава и го попита сериозно

- Добре,кажи какво искаш?

Фламинг Харисма започна да се смее гръмогласно,за миг стана сериозен и му отвърна с усмивка

- Искаше ми се никога да не те бях срещал.Искаше ми се да не бях се влюбвал в теб

Очите на младока се навлажниха и здраво стискаше sysy зъби

- Не го мислиш ,нали? – отвърна му той и стискаше здраво

- Напротив мисля го.Само си пропилях времето с теб.Смятам да влизам вътре,ако това е всичко....... – каза той хладнокръвно

Младото момче се обърна и хукна да бяга.Фламинг Харисма се обърна и влезе вътре.Отиди в стаята си и гледаше снимката,която бе на нощното му шкафче.На нея бяха Темин и той,легнали на леглото.В този ден те си признаха за чувствата,които изпитват един към друг.Фламинг Харисма я взе,усмихна се леко и я хвърли в стената.Темин бягаше със всички сили.Не можеше да повярва на ушите си,че Минхо си е загубил времето,когато са били заедно.Тъй като сълзите му не спираха да се стичат,той не виждаше добре какво става около него.Искаше да отиде на някое спокойно място.Джонгхюн се събуди,стана за да провери какво става.След като провери стаите(без тази на Минхо),реши че просто му се е сторило.Но тъкмо тръгваше към стаята си,когато чу някой да плаче.Плача идваше от стаята на Минхо.той я отвори бавно и го видя да събира парченцата стъкла.

- Ayyyччччч..... – каза той като погледна към пръстта си

- Минхо! – извика Джонгхюн и се доближи до него

Динно засмука кръвта и погледна към пръстта му

- Ей сега ще донеса лепенка – каза му нежно Блинг Блинг

Фламинг Харисма погледна към снимката и леко се усмихна.След минута Динно с върна и му сложи лепенката.Джонгхюн погледна снимката и се натъжи.

- Благодаря ти хюнг – каза с усмивка Чарисма

Джонгхюн кимна и двамата се изправиха

- Къде е Кий? – попита го сериозно

Джонгхюн се обърна и наведе глава

- Всъщност..нямам си представа.да прави какво иска – каза с тъжен глас той

Минхо седна на леглото и се хвана за главата.Опитваше се да сдържи сълзите си но безуспешно.

- Минхо какво се е случило? – попита го Джонгхюн,като се доближи до него

- Ами всъщност....казах някои неща,които не трябваше и .....Темин....той – заекваше Минхо

- Къде е Темин? – разтревожено го попита

- Незнам – отвърна му Фламинг Харисма

- Хайде да го потърсим – каза му уверено Динно


60 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Вто Ное 30, 2010 10:52 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

26 глава







В същото време Кий се намираше в една огромна къща и около него всички се забавляваха.Всеки си бе намерил половинка за вечерта.Единствено Дивата се чувстваше не на място.Той бе изпил няколко бири и тръгна да се прибира.Даже не помни как е стигнал,всичко му изглеждаше толкова непознато.Almighty Кий се огледа и зачака да мине някое такси.Сигурно е стоял повече от половин час,тъй като се умори да стои прав.Той седна на един дънер и зачака.След около 10-15 минути Кий чу да приближава кола.Той се изправи и започна д амаха да спре.За негово щастие бе такси.Кибум се качи и каза адреса на шофьора.Таксиметровия шофьор настъпи газта и извъртя очи

“Поредния......” – помисли си той

След 5 минути Кий вече спеше.Малко преди да стигне таксито той подскочи

- Спри,спри! – извика той

Шофьора наби спирачки,обърна се към него и го погледн азлобно.Дивата му плати двойно и слезе.Almighty Кий тичаше със всички сили към вкъщи.

През това време Джонгхюн и Минхо търсиха Темин.Фламинг Харисма на няколко пъти се опитваше да се свърже с него,но безуспешно.

- Хюнг.....чакай малко.Мисля че знам къде е отишъл – каза сериозно Минхо и задърпа Джонгхюн

Дивата влезе в къщата и започна да търси Динно

- Къде си?Не,не.....Къде си? – паникьоса се той

След като не го намери,извади телефона си и го включи.Видя че Блинг Блинг го е търсил по рано- около 10 пъти.Той набра номера и зачака.

- Кий къде си? – попита го разтревожен Джонгхюн

- Вкъщи съм.Ти къде си?Бързо се прибири.Моля те – отвърна му тъжно Кий

- Сега не мога защото...... – започна той

- Ким Джонгхюн ако не се прибереш до 15 минути ще ти се случи случка – заплаши го Кибум

Динно се изнерви и затвори.Минхо го погледна тъжно и двамата ускориха крачката.След няколко минути те стигнаха близкия парк и започнаха да се оглеждат.

- Ето го – извика Динно и се затича към него

Фламинг Харисма също се затича към него.Джонгхюн седна до него и го докосна по рамото

- Остави ме – стросна се младия член на групата

Фламинг Харисма го хвана за ръката,дръпна го към себе си и го прегърна

- Съжалявам Темин.Това което казах не е вярно.Просто не мога да те изтрия от ума си,както и от сърцето си – прошепна му нежно той

Младока се отдръпна и го погледна шокиран.Фламинг Харисма наведе глава и му каза тихо:

- Истина е.Не виждаш ли?

Младото момче вече разбра,какво се опитваше да каже.Той повдигна брадичката му и го целуна по бузата.Прегърна го силно и му прошепна:


- Минхо ти винаги ще бъдеш в сърцето ми.Не го забравяй!

Очите на Фламинг Харисма се навлажниха и сълзите му се стекоха по лицето му.

Младото момче леко се отдръпна и избърса сълзите му

- Недей да плачеш! – каза му той,като едва сдържаше своите

Минхо се усмихна леко и погледна към Джонгхюн


- Хайде да се прибираме,че Кий ще се кара на Джонгхюн

Динно го погледна тъжно и тримата тръгнаха да се прибират.

В къщата на SHINee се чуваха писъци.

- Джонгхюн~~~!!!!! – викаше Дивата,като видя стаята си

Оню се събуди и затича към Кий

- Кий какво е станало? – каза му притеснен

- Погледни! – стросна се Almighty Кий

Лидера извъртя поглед и видя кочината му в стаята му

- Джонгхюн ще си платиш! – закани се Кий

61 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Вто Ное 30, 2010 1:16 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айй, толкоз кратко.. MySpace чакам другата глава с нетърпение MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

62 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Сря Дек 01, 2010 3:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

27 глава







Оню влезе в стаята и започна да прибира

- Остави няма смисъл – каза тихо Кибум

Лидера излезе от стаята и застана зад него.Дивата въздиша тежко и се отправи към кухнята.Дyбу го последва.След като влязоха,Оню седна,а Дивата отвори хладилника

- Какво правиш? – попита го сериозно лидера

- Ще сготвя нещо – отвърна му тихо Кий

Лидера въздиша и се изправи,отиди до него и го докосна по рамото.Дивата се обърна и го погледна тъжно.Дyбу го прегърна и тихо му прошепна.

- Хайде стига си готвил.Отиди да си починеш в моята стая

Almighty Кий едва сдържаше сълзите си.След като се успокои малко Кибум се отдръпна от него.Двамата се гледаха в очите и в следващия момент Оню го целуна.

- Кий! – изкрещя джонгхюн и не вярваше на очите си

- Джонгхюн......ти си тук – изненада се Дивата

Динно почувства болка в областта около гърдите и излезе от стаята.

- Джонгхюн чакай! – викаше Кий и тръгна след него

Оню затвори хладилника и тръгна към стаята си.Блинг Блинг излезе на двора и сълзите му се стекоха по лицето.

“Защо?Защо?Защо?” – мислеше си той и гледаше към небето

След няколко секунди усети някой да го докосва по рамото.Той се обърна и съжали веднага като видя Дивата пред него

- Джонгхюн моля те изслушай ме! – каа тихо Кибум с наведена глава

- Защо?Ти си свободен да правиш каквото си искаш – отвърна му сериозно Блинг Блинг

- Джонгхюн! – стросна се той - Какви глупости говориш?

- Кий.....нека да се разделим – каза му той тихо и преглътна

- Какво? – шокира се Кий

- Аз...аз...вече не те обичам както преди – преглътна Динно и погледна на другата страна

- Лъжеш! – викна Кий и започна да плаче

- Не се получава между нас.Сам виждаш – отвърна му сериозно и го гледаше в очите

- Не го вярвам! – отричаше да го приеме

- Аз влизам вътре – каза Блинг Блинг и тръгна да се прибира

Almighty Кий хвана ръката му,уж да го спре,но Динно си я дръпна и влезе вътре.Кибум седна на земята и плачеше със всичка сила.Джонгхюн се подпря на вратата и бавно се плъжна надолу и седна на земята.Толкова му се искаше да му прости и всичко да е по старому,но просто това му се виждаше невъзможно.

На следващата сутрин Джеси стана рано и започна да се приготвя за интервюто.Пусна си любимите песни и започна с танците.През това време Джонгхюн се събуди и се огледа.Той стана от земята и отиди в банята.

“Хм...заспал съм на земята” – мислеше си Блинг Блинг докато си миеше зъбите.След като се оправи,реши да вземе млякото пред врата което винаги го доставят.Динно отвори вратата и се шокира.Дивата бе заспал на стълбите.

- Аххх Кий – каза тихо той и се натъжи

Джонгхюн прехапа долната си устна и дълго се чудеше дали да го събуди,но спомена за изневерята бързо го връхлети.Изражението му веднага се промени,взе млякото и бързо се прибра.Лидера на групата не бе мигнал цяла н ощ.Може би си въобразяваше или започваше да му допада все повече Кий.Оню се чувстваше много объркан.Не трябваше да го целува снощи.

- Ахх по дяволите!Какво ще правя сега? – чудеше се той

В това време Минхо се бе събудил и се усмихна широко.Почувства се като новороден и стана от леглото.Отвори прозорците и вдиша дълбоко от чистия въздух и издиша бавно.

- Хей Минхо – живка Темин и като го видя по долни гащи,забрави да диша.Темин извърна поглед и Минхо набързо се облече

- Кажи Темин-а – отвърна му весело

- Хм...аз ...забравих – отговори му,като мислеше за какво бе дошъл

Фламинг Харисма зпаочна да се смее гръмогласно и се запъти към банята.Младока по най бързия начин излезе от стаята и отиди в неговата си.

Пред входната врата в това време една муха кацна върху носа на Кий.Той ръкомаха с ръка и мухата излетя.Дивата бавно отвори очи,но от жаркото слънце не можеше да ги отвори напълно.След няколко минути Кий се изправи бавно и влезе вътре.Отиди в стаята си и се просна на леглото.Тъкмо се унесе,когато телефонна му звънна.Без да види,кой му звънни той го изключи.След около половин час Кий се изправи рязко и погледна часовника,бе точно 10:30 ч.Той стана и се запъти към банята.В това време джонгхюн седеше в кухнята.Уж преглеждаше поредното списание,но истината е че чакаше Кий.Той започна да си гризе ноктите,през една минута поглеждаше часовника.Блинг Блинг блъсна по масата и се изправи.Тъкмо тръгваше да излиза,когато Кий влезе.

- Добро утро – каза му сериозно Динно

Almighty Кий не му обърна внимание,а се насочи към хладилника

- Оффф....аз ако ни ви сготвя.Няма кой.Писна ми – мърмореше Дивата

Кий затвори хладилника и погледна яростно джонгхюн

- Оттук нататък всеки да си готви – сопна се Кибум и излезе.Докато отиваше към стаята си Кибум дишаше тежко и за миг затвори очи

“Джонгхюн...yeobo...сарангхае” – помисли си Дивата.Динно отвори хладилника и се чудеше,защо Кий се еядосал.Хладилника бе пълен с манджи.

В същото време джеси се огледа в огледалото и излезе.След няколко минути тя стигна до уреченото място.Пое си дълбоко въздух и влезе в една много красива сграда.На външен вид сградата не бе голяма,но за сметка на това отвън бе нарисувана.След половин час Джеси излезе супер щастлива.за кратко подскачаше на едно място и по бърза да съобщи добрата новина на Джон.

В това време Минхо почука на вратата на стаята на Темин

- Влез – каза той

Минхо отвори вратата и бавно пристъпи.

- О~ хюнг! – възкликна най младия член на групата

- Зает ли си? – попита го тихо той

- Не,защо? – отвърна му очудено Темин

- Ами....питах се..хм..Искаш ли да се разходим – чудеше се какво да го пита,но се сети че младока иска да са приятели

- Всъщност...аз – започна младото момче и погледна встрани

- Разбирам.Аз излизам.До по късно – въздиша тежко и Минхо побърза да излезе от стаята

Младока седна на леглото си и се хвана за главата.Толкова беше объркан спрямо Минхо.

“Какво ми става?” – питаше се той

Фламинг Харисма се усмихна,грабна сака си и излезе от къщи.

В кухнята се задаваше буря.Оню отвори хладилника и изкара някаква манджа.Джонгхюн му хвърляше от време на време по един злобен поглед.Лидера седна и започна да се храни

- Джонгхюн утре ще записваме Star King около 19:00 часа – каза му спокойно

- Няма да дойда – отвърна му рязко той

- Защо? – очуди се Дyбу

Динно хвърли списанието на земята и се изправи.

- Мисля че знаеш много добре – стросна му се и излезе,като блъсна вратата след себе си

Оню извади телефона си от джоба си и набра н омера на мениджъра.В същото време Дивата се срещна с Амбър.

- Хей Кий!Как си? – поздрави го тя весело

Той наведе глава и отвърна тихо:

- Ами справям се

- Хей~Кий,какво е станало с теб? – попита го тя разтревожено

Те седнаха в едно кафене и сервитьорката веднага да дойде да им вземе поръчката

- Какво ще обичате ? - каза тя любезно

- За мен дълго кафе – отвърна Кий

- Ами..за мен...един fresh моля – отвърна Амбър,като й се усмихна

Дивата въздиша тежко,преди да започне разказа си.

В това време в къщата на MBLAQ,която се намираше на около 1,5км от тази на SHINee Seungho и Джун гледаха новите снимки на SHINee

- Уауууу~ Джонгхюн!Какъв гръб само – каза изненадан лидера

- Мхм....още като го носехме му напипах мускулите – каза му Джун и се облица

- Ако искаш да му се обадим да играем футбол – предложи той и се усмихна

Джун погледна ту наляво ту надясно и рязко се изправи

- Имам по добра идея – усмихна се дяволито

В стаята на младия член на групата цареше пълен безпорядък

- Къде е?По дяволите! – ядосваше се Темин

След няколко минути най накрая го намери.Това бе медалион,подарък от майка му за рождения му ден.Младока си го сложи и се погледна в огледалото.Той се обърна и се хвана за главата,като видя кочината в стаята му.Съблечи си фанелта и остана по потник (Тук пауза;Нуни крещете )Младото момче се захвана да прибира бъркотията,която стана за около 5 минути.Ще му отнеме цяла вечност да прибире всичко

В това време Джонгхюн се разхождаше да успокои гнева си.Той седна на една пейка и незнаеше какво да прави оттук нататък.Звъненето на телефона прекъсна мислите му

- Ало – каза той сериозно

- Хей джонгхюн.Как си?джун от MBLAQ е – отвърна му весело холивудската звезда

- Ами добре съм.А ти как си? – леко се усмихна Блинг Блинг

- И аз съм добре.В момента зает ли си? – каза спокойно Джун,като стискаше ръката на Seungho

- Всъщност не.Разхождам се – отвърна му тихо Динно

Джонгхюн набързо му обясни къде се намира

- Къде си? – повиши тон Джун

- Идваме след минутка – каза му набързо Джун и затвори

Той дръпна Seungho и се запътиха към Джонгхюн.Докато ги чакаше,той отиди до близкия magazin и си купи близалка.

В другата част на града Минхо и още няколко момчета играеха футбол.Засега бяха 2:1 за отбора на Минхо.Чарисмата се намръщи и тръгна към противника си да му вземе топката.Но той също беше толкова добър колкото Минхо.Фламинг Харисма бе на косъм да му я измъкне.Нито противника,нито Минхо се предаваха.Противника му за секунда погледна към съотборника си и това бе идеалния момент да му вземе топката.Фламинг Харисма я ритна и се затича към вратата на противника.Със съотборниците си подаваха топката много умело.С последни силитой и съотборниците му успяха да пробият блоката им.Минхо впрегна сили и ритна рязко топката.Тя се удари в горната греда и мина очертанията

- Гол~~~!!!!!!!!!!Yeah~! – викаха всички от отбора на Минхо

Те го вдигнаха на ръце и му се радваха,като викаха името му.След като се нарадваха на победата,отбора на Минхо отидоха да се почерпят.Но Фламинг Харисма не беше в настроение,съотборниците му го гледаха ядосано и накрая той склони.

В това време Темин си подреждаше стаята и изведнъж започна да мисли за Минхо.Той се удари няколко пъти по главата и седна на земята.

63 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Сря Дек 01, 2010 5:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

28 глава
18+



- Ахх че съм глупак!Ами ако направи нещо глупаво?Той иска да сме приятели, а аз го отблъснах – мислеше си Темин

Той извади телефона си и набра номера му

- Абоната скойто искате да се свържете се намира извън обхват или си е изключил телефона

- По дяволите! – изкрещя Темин,като прибра телефона си обратно в джоба си

Младока се изправи и започна да прибира стаята си,но по бързо.На няколко минути от къщата на SHINee Джонгхюн се среща с Джун и Seungho

- Здравейте – каза той весело

- Здравей Джонгхюн – отвърнаха те

- Какво става? – каза Блинг Блинг като седна на пейката


Джун седна от едната му страна,а Сеунгхо от другата.Динно ги погледна плахо двамата и леко се усмихна.Джун се наведе към ухото му и му прошепна нещо.Блинг Блинг се изправи рязко и ги погледна двамта

- Какво?Наистина ли го искате? – попита той,като се паникьоса

Seungho и Джун кимнаха и се усмихнаха дяволито.Джонгхюн се обърна с гръб към тях и незнаеше какво да прави.

“Какво пък!” – помисли си той

Обърна се бавно и се усмихна

- Супер! – подскочи радостно Джун

- Хайде тогава да тръгваме! – каза шащлив лидера,като се изправи

- Какво?Сега ли? – попита очуден Джонгхюн

- Хмхм...хахаха.Е ти кога искаш? – възмути се Джун

Динно преглътна и затвори очи за момент.Като ги отвори грабна ръката на джун и го задърпа

- Добре – каза той,докато вървяха към къщата на MBLAQ

В това време Кий завърши разказа си и Амбър незнаеше първоначално какво да му отвърне

- Амбър какво да правя?Как да си върна Джонгхюн? – каза тихо той и му се навлажниха очите

- Ами...Кий – започан тя и незнаеше какво да го посъветва.

След няколко минути размишление тя му каза сериозно:

- Обади му се.Накарай го да се срещнете и да поговорите.Докажи му,че си въобразява

Дивата леко се усмихна и кимна.Амбър веднага смени темата.Стана й тъжно,като го гледа такъв.Тя знаеше,че ако заговори за мода или кой какво носи,Кий ще се разсее и за известно време ще забрави за проблемите.Досега действаше безотказно.

По пътя към къщата на MBLAQ Джонгхюн се чувстваше виновен.Съвестта го гризеше,но сърцето му бе толкова наранено,че искаше да си отмъсти.След няколко минути те стигнаха и влязоха вътре.единствено Мир си беше вкъщи.Но той си нямаше представа какви са плановете на Джун и на лидера.

- Ох хюнг! – изненада се да види Джун

- Водя гост – каза той и смигна

Сърцето на Мир започна да бие толков абързо,че ще изскочи от гръдния му кош.

Джонгхюн и Seungho се събуха и влязоха.Мир се изнеанда да види отново Джонгхюн тук и погледна подозрително Джун.Холивудската звезда го прегърна и му разроши косата.Макар и да не му е много приятно да разрошават косата,Мир се чувстваше щастлив,когато Джун го прави.Мъкнето се опитваше да признае любовта си,която изпитва към Джун,но все нещо изникваше.Отначало много се вбесяваше от това,но по късно мислеше само за Джун и как да прекарат повече време заедно.

Четиримата влязоха във всекидневната и се разположиха на дивана.Джонгхюн бе толкова нервен,че не можеше да седи на едно място.Seungho стана и отиди до кухнята.Джонгхюн леко наведе глава и се чудеше каква тема за разговор да подхване.Мир гледаше ту Джун ту Джонгхюн.

- Хюнг... – започна тихо Мир

- Да – отвърна му Джун без да отделя очи от Джонгхюн

Мир леко се намръщи и рязко се изправи

- Аз отивам в стаята си – каза той,като се надяваше Джун да го спре

- Добре,както искаш – отвърна пренебрежително холивудкста звезда

- Аа~,остани – притесни се Блинг Блинг

Мир и Джун се изненадоха и стояха с отворени усти.След като мина момента на изненадата Мир седна,а Джун го гледаше строго

Seungho се върна с табла,на която имаше няколко мезета.Сложи ги на масата и отиди отново в кухнята,за да донесе соджуто.

- Джонгхюн как са останалите членове? – попита го Мир

- Ами...те....са добре – отвърна той и извърна глава

Мир разбра,че нещо се е случило и съжали че е попитал.Той седна до него и го прегърна.Блинг Блинг едва сдържаше сълзите си.В това време Seungho донесе соджуто и замалкo да изтърве като видя Мир да прегръща Динно.Лидера погледна към Джун,който едва сдържаше гнева си.Seungho сипа на всеки соджу и каза на висок глас.

- Хайде да пием!

Джонгхюн се отдръпна от Мир и взе чашата си.Всички се изправиха и се чукнаха.Блинг Блинг започна да яде

- Кой ти е любимият цвят? – попита го Мир и се усмихна

Блинг Блинг се обърна към него,изненадан и бавно продължи да се храни.

- Ами..мисля че червеното.По принцип обичам всички цветове – отвърна той тихо

Мир го хвана за ръката и го задърпа към стаята си.Seungho и Джун веднага се изправиха и тръгнаха след тях.След като влязоха в стаята му,Мир започна да показва нещата си.

- Мир не го знаимавай с нещата си! – стросна се Джун и го погледна ядосано

- Няма проблем.Не му се карай – каза нежно Джонгхюн.Мир извади няколко албума

- Ето.тези снимки са от скоро – кикотеше се Мир

Динно започна да ги разглежда.След няколко минути Джун се изправи рязко,взе албума и го хвърли на леглото.Хвана ръката на Джонгхюн и го дръпна към неговата стая

- Я~! – извика Блинг Блинг

- Хюнг... – каза Мир

Джун си мърмореше нещо под н оса,а Джонгхюн се опитваше да си измъкне ръката.

- Джун – ши....боли~ - извика му Динно

Джун се спря,обърна се и впи устни в неговите.Джонгхюн го избута и му удари шамар

- Какво си мислиш че правиш? – скара му се той

- Мислех че го искаш.... – изненадано го погледна

Блинг Блинг въздиша и извърна глава.След няколко секунди го погледна сериозно и бавно се приближи.Толкова се приближи Джонгхюн че разстоянието между устните им бе 1 см.Динно нежно го целуна по устните.Джун отвърна на целувката му,като сложи ръката си на врата му.Острани го наблюдаваха Seungho и Мир.Горкия Мир чувстваше се ужасно,той искаше да го спре,да му се развика,да направи нещо,но лидера на групата му попречи,като го избута в другата стая

- Хюнг пусни ме – развика му се Мир

- Не мога да те пусна – отвърна му лидера

- Защо?Защо?Защо ми го причинява? – крещеше той и седна на лeглото

Сълзите му се стекоха по гладкото му лице.Seungho се изненада от неговата реакция.Отначало си помисли,че ще реагира по друг начин,тоест по “нормален”

- Какво искаш да кажеш Мир? – попита го сериозно Seungho

Мир избърса сълзите си и преглътна.Започна да се оглежда,ту наляво ту надясно.лидера го хвана за раменете и го погледна в очите

- Отговори!Какво криеш?”Защо ми го причиняваш” – какво означава това” – развика му се лидера и разтърсваше тялото му

- Аз....аз обичам Джун – каза тихо той и сведе глава

Seungho направи няколко крачки назад и го гледаше шокиран

- Какво?Би ли повторил? – шепнеше той

- Аз го обичам.Сега доволен ли си? – отвърна му сериозно младия рапър,като стана от леглото

В другата стая ставаше все по горещо.Или защото нямаше климатик или може би тъй като двамата се целуваха и е предизвикало нещо в тях.Холивудската звезда бе останал само по боксерки,а Блинг Блинг целуваше цялото му тяло.Досега не бе изпитвал такова желание или по скоро жажда да го целува.Джун съблече дънките на Динно и му се усмихна.Блинг Блинг стана нервен и прехапа долната си устнa


“Ще те накарам да викаш от удоволствие скъпи” – мислеше си Джун

Като свали боксерките му,Дзън без да се бави налапа малкия( в този момент не беше хич малък).джонгхюн затвори очи и бавно се облица.Джун беше много последователен.

Първо:Лапваше го целия с едната си ръка контролираше темпото.След няколко минути идваше

Второ:Ближеше the octupus balls – члена му и то адски бавно

Вметка:Между 1 и 2 Динно издаваше мно странни звуци и думи.Някой бяха свързани,а други не.Звуците бяха от типа:животински(предполага се че на от всяко животно е издал по един звук плюс минус няколко,н това е без знаечение)

Трето:използва само ръката си движеше нагоре надолу и то много бъро

След това всичко се повтаря,пък може и да се разбъркат.Холивудската звезда си сложи презар.(но досега не бе слагал) и бавно пъхна малкия Джун в ануса на Динно.Отначало Джонгхюн се опитваше да не вика,като стискаше със зъби,но болката бе непоносима.

- Ауууу! – извика той

Джун веднага се отдръпна и започна да го целува.Джонгхюн го целуна страстно и сам пъхна малкия Джун в ануса си.Блинг Блинг стискаше със зъби и хвана с двете си ръце дупето на Джун.Джун го изкара бавно и бавно го вкара.Това го повтори няколко пъти,докато Блинг Блинг започне да изпитва удоволствие.След като този момент настъпи холивудската звезда започна да увеличава темпото<о:p>

В това време сеунгхо и Мир влязоха тихо в стаята.С всяка крачка сърцето на Мир се разбиваше на парченца.Те се настаниха удобно на дивана.Мир извърна глава,нямаше сили да гледа любимия си с друг.Това го убиваше толкова бавно и мъчително.Seungho за разлика от Мир се “забавляваше” сам.Динно в това време заста в кучешка поза.Джун се усмихна широко и му смигна.Блинг Блинг извъртя очи и изпуфтя.Джун този пт си го вкара,без да се замисли дали ще го боли не.Джонгхюн стисна очи и прехапа долната си устна.Незнаеше защо,но Джун мислеше,че бе изпитал върховно удоволствие,но сега това беше съвсем друго.Всичко в него бушуваше,сърцето му биеше твърде бързо,ушите му бяха запушени,цялото му тяло беше настръхнало.нямаше думи скоито да опише какво се случва с него.заразлика от джун Динно не чувстваше нищо.сякаш духом не бе там,а на някое райско кътче.След няколко минути Джонгхюн усети как тялото му настръхва и започва да трепери.За секунда си помисли:

“По дяволите!Какво става с мен?Досега не съм изпитвал такова чувство?”

След няколко секунди Блинг Блинг инстинктивно се хвана за малкия,издаде много странен звук.Джун го избута на леглото,разкрачи го и му го вкара.През това време Сеунгхо по бърза да отиде в банята,а Мир демостративно излезе от стаята.След няколко секунди Джун също издаде звук,но неговия беше още по странен.Въздиша тежко и ледка до Динно.Блинг Блинг се обърна към него и му се усмихна.Джун му се усмихна сладко и го целуна по бузата

- Аз ще отида да се измия – каза нежно Джонгхюн

Джун му се усмихна и двамата станаха от леглото.Динно отиди до банята,а холивудската звезда отиди в другата стая.След няколко минути Джонгхюн излезе от стаята му и се оглеждаше

- Джун ли търсиш? – попита го ядосано Мир


- Да – отвърна тихо Блинг Блинг

- Ей сега ще дойде.Преоблечи са.Ако искаш седни във всекидневната – каза малкия и го бутна по рамото,докато се разминаваха

На Джонгхюн му стана неприятно и реши че е по добре да си тръгва,да не създава проблеми.Докато се запътваше към вратата,някой го докосна по рамото

- Къде си тръгнал? – попита го сериозно Джун

Динно се обърна и го погледна тъжно

- Какво има? – разтревожи се той

- Ами...явно Мир не му е приятно..... – отвърна му тихо Джонгхюн

- Ахх...тоз малък...Не му обръщай внимание.Остани още малко – помоли го Джун

Джонгхюн въздиша тежко и го погледна тъжно

- Не мога хюнг – отвърна му и започна да се обува

- Добре.Но поне да те изпратя – каза сериозно холивудската звезда

В това време Минхо се раздели със съотборниците си и тръгна да се прибира.Той си включи телефона и видя че има няколко пропуснати от Темин.Фламинг Харисма преглътна и прибра обратно телефона си в раницата си.В къщата на SHINee Темин изчисти стаята си и седна за момент да си почине.Младока изкара телефона си и нарабра номера на Минхо.Минхо в това време гледаше дисплея и незнаеше какво да прави.След няколко секунди той натисна червената слушалка.Младока се изнерви и отново го набра

- Ало – каза строго Минхо

- Хюнг защо ми затвори?Да не си зает? – попоита го спокойно

Младото момче в това време стискаше с другата си ръка една топка.

- Бях зает.Кажи какво има? – стросна се той

- Искаш ли да се видим някъде да поговорим? – попита го той

Минхо въздиша и се чудесне как да избегне тази среща

- Ще се прибирам – отговори му тихо

- Добре щом искаш вкъщи.Ще те чакам – каза спокойно Темин

- Не ме разбра.Ще ходя при родителите си – повиши глас Минхо

- Какво?Не,не искам да тръгваш.Трябва да поговорим.Моля те – паникьоса се темин

- Добре,добре де.Успокой се.Ако искаш ела на автогарата и там можем да поговорим – искаше да го успокои,но всъшност нямаше намерение да се среща с него.


Темин затвори и изхвърча от вкъщи.Спря първото такси,което видя и се запъти към автогарата.Фламинг харисма през това време тръгна да се разхожда,но не бе тръгнал към автогарата,макар и да искаше да избяга.

В същото време Кий и Амбър се прегърнаха и си взеха довиждане.Кий веднага си изкара телефона и набра номера на Блинг Блинг.Но за съжаление му беше изключен.Almighty Кий се качи в такси и не спираше да звънни на Джонгхюн.След няколко минути батерията му падаше и се надяваше Динно да си е вкъщи.

В едно малко мотелче Джеси подскачаше от радост заедно с Джон.

- Охх Джон много съм шастлива,че си намерих работа – каза тя весело

- Много се радвам за теб.Къде се намира тази сграда – отвърна й засмяно той

- Утре ако искаш ще ти япокажа.Не е много далеч – отговори му тя и продължи да подскоча

- Това трябва да се отпразнува.Хайде аз черпя – каза й,като си подаде ръката и леко се поклони

Джеси се изчерви и сложи ръката си върху неговата.Той я пое и двамата тръгнаха към някое заведение.


В това време Динно се прибра и направо отиди в стаята си.Просна се на леглот си и затвори очи.Но щом затвори очи виждаше Кий,който го гледа толкова нежно и му казва,че го обича.Той разтърси глава,потърка очите си и се помъчи да заспи.Но този път вместо Кий беше Джун.Той го гледаше с такава страст и се облизваше,така яко,че го караше да се чувства неудобно..Джонгхюн леко извика и стана от леглото.Явно съвестта го гризеше.След няколко Кий слезе от таксито и се запъти с бърза крачка към вкъщи.Той влезе,събу се и се оглеждаше за Динно.След като го няма във всекидневната или в кухнята,той отиди към стаята му.След като застана пред вратата му си пое дълбоко въздух и издиша и почука на вратата

- Влез – каза силно Блинг Блинг

Кибум отвори вратата и бавно пристъпи

- Какво искаш? – сопна му се Джонгхюн,като не вярваше,че има нахалството да влиза в стаята му

- Искам да поговорим – отвърна му тихо Кий,като наведе глава

- Няма за какво да поговорим.махай се – повиши тон Блинг Блинг

- Моля те – каза нежно Дивата

Динно се обърна и въздиша тежко

- Добре – отвърна му той

Almighty Кий се приближи и седна до него.Хвана ръката му,но Джонгхюн веднага я отдръпна

- Джонгхюн.....аз те обичам.Не мога без теб.Аз не обичам Оню а теб.А той е този,който ме целуна.Yeobo...прости ми – говореше му нежно

Джонгхюн за момент му повярва,но Кий с нищо не покажа,че не е искал тази целувка

- Не ти вярвам Кий.И не ме наричай yeobo повече.Край с нас – отвърна му спокойно Блинг Блинг

Макар,че с еопитваше да изглежда хладнокръвен,той отвътре бавно изгаряше.Болката му беше непоносима.Искаше да накаже Кий,искаше и той да страда.А още повече го заболя,след като му изневери с Джун.Просто това беше краят на JongKеy!


Кий хвана ръката му и я сложи върху гърдите си.Сълзите му се стичаха по красивото му лице.Джонгхюн го погледна тъжно и в следващия момент си дръпна ръката.

- Престани! – изкрещя Джонгхюн

- Няма докато не ми простиш!Ако трябва ще спа на пода,всичко ще направя,за да съм до теб скъпи – развика се Дивата

Динно искаше да се махне,да избяга накъде надалеч.Защо толкова го болеше?Защо?Задаваше си тези въпроси и не можеше да намери отговор.Кий рязко се наведе към него и впи устни.Отначало Блинг Блинг го искаше,но след малко го избута.Дивата залитна и падна.Динно се изправи и го погледна строго.

- Край!Не разбираш ли?Край с нас! – развика му се Джонгхюн

Almighty Кий като чу тези думи се разплака,сърцето му се късаше.Не искаше да става така.Той го обичаше толкова много,нима не виждаше,че го боли,като му говори така.Блинг Блинг му подаде ръка и Дивата се изправи.Джонгхюн седна на стола и въздиша тежко.

- Кий....аз не те обичам.Обичам друг..... и той ме обича.Съжалявам – каза му тихо той.

Знаеше че това ще го нарани адски много,но трябваше да го направи.Кибум трябва да го забрави и да продължи напред.

Кий като чу тези думи,единствено което си мислеше

“Не~!” и припадна.Динно се стресна като видя как пада на земята.Той се спусна и започна да му бие леко шамари.

- Кий моля те!Събуди cе!Моля те Кий!Обичам те скъпи,само се събуди моля те! – викаше Блинг Блинг

Той извади телефона си и набра 911.След като обясни ситуацията и каза адреса си,операторката каза че до 3 мин ще дойде линейка.След няколко минути парамедиците влязоха и го поставиха на носилка

- Той ще с еоправи ли? – попита Блинг Блинг докато си бършеше сълзите

- Господине,моля ви не ни пречете – каза единия и леко го избута на една страна

64 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Сря Дек 01, 2010 5:59 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

малеееее това съм го писала лятото смятай.Макар че малко късно го публикувам,хаахахахахаха значи предричам бъдещето

65 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Дек 02, 2010 2:15 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

29 глава




Линейката караше бързо,но на Блинг Блинг му
се струваше точно обратното..Показателите на Кий започнаха да падат
главамолно.
- Какво става?Кий не~! – викаше Джонгхюн и гледаше как тялото на Дивата се гърчи
- Зареди на 200 – каза единия парамедик
- Зареждам.....все същото.Зареди на 360 – каза другия
След като зареди на 360 и тялото на Кий отскочи.Джонгхюн си мислеше най лошото,но много се надяваше да се оправи
- Кий не ме изсотавай!Не ми го причинявай!Бори се!Чуваш ли ме?! –крещеше Динно и искаше д аму държи ръката,но парамедика не му позволи
Тялото на Кий отново отскочи и показателите бавно се връщаха в нормално състнояние.Парамедиците се усмихна,като въздишаха тежко
- Той ще живее – каза единия на Динно и го потупа по рамото
Джонгхюн се приближи и хвана ръкатаму.Сълзите му бавно се спускаха по лицето му.След няколко минути стигнаха до болницата и Джонгхюн плътно го следваше.В това време темин тръгна от автогарата,след като му стана ясно,че Минхо го е излъгал.
“Ще те намеря където и да си” – закани му се той
Докато го търсеше,след около половин час го забеляза седнал на една пейка и яде сладолед.Той слезе то таксито и тръгна към него с бърза крачка.Младока мина отзаде му незабелязано и го хвана за рамото.Минхо подскочи и си изтърва сладоледа
- Не трябва ли да си на автогарата? – попита го сериозно
- Аз...съжалявам – отвърна му тихо Фламинг Харисма
Младото момче въздиша и седна на пейката.Минхо започна да нервничи,като се чудеше дали да седне или да си измисли някакво извинение и да си тръгне.
- Седни! – заповяда мъкнето
Фламинг Харисма седна и скръсти ръце пред гърдите си
- Добре.Нека да стане на твоята.Какво искаш? – говореше му хладнокръвно
- Искам да ти се извиня,че не дойдох по рано с теб – отвърна му спокойно

- Нищо не е станало.Нали искаше да говорим.... – продължаваше със същия тон

- Искам всичко да е по старому.Да сме приятели,а не да се крием и да се избягваме – говореше му нежно младока
Минхо извади телефона си и набра номера на мaйка си.
- Ало мамо след няколко часа съм си вкъщи – каза й той и затвори
- Минхо! – повиши тон Темин,като го гледаше шокиран
- Темин ние с теб не може да сме приятели.Ти си имаш Джеси.Отиди при нея.Остави ме на мира – отвърна му тихо и стана от пейката
Младока го хвана за ръката и го дръпна към себе си
- Добре щом така сикаш – каза той сериозно,като стана от пейката.Отиди на платното и зачака някоя кола да го блъсне.Първата кола го заобиколи.Фламинг Харисма се затича към него и го дръпна.
- Какво по дяволите правиш? – развика му се той
- Нали не сме приятели.Тръгвай мъжката ти те чака - сопна му се и сведе глава.

Фламинг Харисма беше толкова ядосан,че разтърси тялото му.Той въздиша тежко и хвана ръката му и го задърпа.Хванаха първото такси и се запътиха към вкъщи.През целия път Фламинг Харисма едвам сдържаше нервите си.Слязоха от таксито и този път ще си го получи.Дръпна го за ръката и влязоха вътре
- Какво искаш? – попита го сериозно Минхо

- Вече ти казах.Защо... – отвърна му младока,но шамара на Минхо не му позволи да довърши изречението си
Фламинг Харисма се обърна с гръб и го заболя повече отколкото Темин.Той наведе глава и каза тихо:

- Темин....съжалявам.Аз.....
Младото момче застана пред него и повдигна брадичката му.Фламинг Харисма се разтапяше в красивете му очи.Темин държеше неговото сърце и той имаше властта да прави каквото си иска с него.Фламинг Харисма погали нежно лицето му и го гледаше тъжно.Младока го прегърна силно и му прошепна нежно:
- Остани.Не си тръгвай.Моля те
В този момент младото момче се чувстваше много странно.Искаше да бъде в прегръдките му колкото се може повече.Той се опита да помисли за Джеси,но ума му отказваше.Фламинг Харисма се отдръпна от него бавно и усети дъха му.Той се спря за секунда и гледаше към перфектните му устни.Толкова много го привличаха,искаше да ги докосне,искаше да ги слее с неговите.......
“Не,не,не Минхо!Не бива!” – мислеше си той.Фламинг Харисма се отдръпна по далече и тръгна към стаята си.Темин веднага го последва,тъй като нямаше контрол над тялото си.Той направо влезе в стаята му без да почука и го гледаше втренчено.

- Какво има?Вече сме приятели,нали това искаше.Моля те остави ме сам –каза той тъжно

Младока седна до него и го погали по лицето.Минхо отмести ръката му и се обърна с гръб.Темин се приближи към врата му и вдишваше от благоуханния му аромат.Бавно прехапа долната си устна и
нежно го целуна по врата.Фламинг Харисма подскочи и се обърна към него,като гледаше изненадан


- Какво правиш? – попита го като се облица
Темин се приближи към него,но Минхо остъпваше назад,На няколко пъти той се спъна.Най накрая младока го притисна към стената и го целуваше нежно по врата.
- Темин не го прави!Ахх...моля те!Моля те – паникьоса се Харисмата.
В следващия момент младока впи устни в неговите.Минхо естествено не се съпротивлявахе.Отвръщаше на целувките му и го повдигна.Отиди към леглото и го постави да легне.Тъкмо се наведе да го целуне,когато телефонна му звънна.Той леко изръмжа и го извади от джиба си
- Ало – стросна се той
- Минхо!Оххх Минхо..бързо ела в болницата – отвърна му и едва едва си поемаше въздух
- Джонгхюн какво се е случило?Тревожиш ме – каза той и погледна към младока
- Кий...той...ела...моля те ела – дишаше тежко
- Какво му се е случило?Успокой се Блинг Блинг – отвърна му притеснено
- Настанен е в болницата.....аз..... – отговори му тихо и се чу някакъв шум и линията прекъсна
- Джонгхюн~! – викаше фламинг Харисма
- Хюнг какво се е случили? – попита го тихо Темин
Минхо хо хвана за ръката и го задърпа към болницата.
В това време в болницата Джонгхюн бе припаднал.Благодарение на бързата намеса на сестрите,той се съвзе.Той лежеше в една от болничните стаи и в първия момент се чудеше къде се намира
- Не.....Кий! – повиши тон тон,изправи се и изхвърча от стаята
След няколко минути стигна до стаята му,пое си дълбоко въздух и отвори вратата.Кий лежеше и много уреди следяха за състоянието му.Очите на Джонгхюн се навлажниха и знаеше,че той е виновен за неговото състояние.Ако не не беше изричал онези лъжи,нямаше да лежи сега в болница.Динно седна близо до леглото му у хвана ръката му.

- Съжалявам Кий.Моля те........оправяй се по бързо.Не мога да те гледам така....аз....Обичам те.Моля те да ми простиш – говореше му нежно и сълзите му се стичаха по лицето.
Целуна ръката му и сложи главата си на леглото и затвори очи.
В това време Темин и Минхо пътуваха към болницата.Фламинг Харисма беше нервен,тъй като допреди малко го целуваше страстно и това сигурно ще е последния път в който усеща меките му устни върху неговите.
“По дяволите!” – помисли си той и изражението на лицето му бе мрачно
Темин се обърна към Минхо и видя по изражението му,че е много напрегнат.Не се чувстваше виновен,нито съжаляваше за преди малко.Той хвана ръката му и я стисна леко.фламинг Харисма инстинктивно се обърна и го погледна тъжно.След няколко минути бяха вече пред болницата.Слязоха от таксито и въздишаха тежко.
- Хюнг ....Кий ще се оправи,недей да се тревожеш - каза му нежно мъкнето

- По добре ти отиди,аз по късно хсте дойда – каза му тихо Минхо
Младока застана пред него,наму си се и скръсти ръце
- Няма да стане!Влизаме заедно – стросна му се той
Фламинг Харисма го гледаше изненадан и незнаеше какво да каже.Темин се наведе и му прошепн анежно.
“По късно ще продължим....откъдето спряхме”
Минхо се отдръпна и го погледна шокиращо.Темин хвана ръката му и двамата влязоха в болницата
В това време Джеси и Джон се запътиха към най близкото караоке.Джеси си пийна малко повечко и говереше че ще забрави за Темин,но на следващия момент точно обратното.Джон се чувстваше безсилен,като я гледа как се разпада пред очите му.Той на няколко пъти я развесели,но на следващия момент ставаше тъжна.“Джеси винаги ще съм до теб.Няма да теоставя сама.Обещавам ти.”
В повечето случай,когато не е пияна,това й повдигаше духа,но когато е пияна нищо не можеше да й повдигне духа,тя се даваше в мъката си.Те влязоха в първото караоке което видяха и Джеси побърза да пуснеSHINee- SHINeeе Girl.Дори и да пееше фалшиво на Джон не му пукаше.
- Джон поръчай ми нещо за пиене – обърна се към него и се усмихна
- Какво ти се пие? – попита я той нежно
- Ами незнам....само да има алкохол – отвърна му тя и леко се залюля
Той веднага я хвана и я заведе на канапето да седне.
- Няма да пиеш повече – стросна й се той

- Защо? – възмути се тя
- Достатъчно пи за днес.Ще ти донеса нещо друго,което няма алкохол в него – отвърна й той и я гледаше ядосано
Тя се опита да го удари,но вместо това за малко да падне,добре че джон я хвана на време.Джеси веднага заспа в ръцете му.Той я взе на ръце и беше време да я заведе в мотелската й стая.
В това време Минхо отвори вратата на бавно влезе в стаята.Младото момче го следваше плътно.Двамата се шокираха и още повече се разтревожиха за състоянието на Кий,като видяха мнoгoто апарати около леглото му.Минхо се приближи до Джонгхюн и леко го побутна
- Джонгхюн събуди се! – шепнеше той
Още един път го бутна,но малко по силно.Блинг Блинг се стресна и се огледа.Обърна се и като видя Фламинг Харисма на момента го прегърна
- Оххх Минхо.Аз съм виновен! – започна да плаче Динно
- Джонгхюн....успокой се.Ела да излезем в коридора,да ми разкажеш всичко – отвърна му тихо Минхо
Блинг Блинг погледна към Кий после към Фламинг Харисма и сърце не му даваше да се откъсне от него.
- Хюнг аз ще бъда до него – каза тихо темин
Динно отново погледна Кий,толкова спокоен и така красив.....Джонгхюн захапа долната си устна и за миг затвори очи.Спомни си за хубавите моменти и колко щастливи бяха.Блинг Блинг леко се усмихна,отвори очи и се запъти към вратата.Минхо въздиша тежко,набързо целуна Темин по бузата и излезе.Мъкнето се усмихна и леко се изчерви.Той седна на стола и хвана ръката на Дивата.Фламинг Харисма като излезе забеляза Джонгхюн седнал на земята и се е хванал за главата.Минхо клекна и дръпна ръцете му от лицето му
- Джонгхюн какво се еслучило? – попита го той тихо
- Аз съм виновен!Ако не му бях наговорил....тези лъжи....Минхо ще полудея!Ами...ако нещо му се случи,ако не се оправи?! – отвърна му през сълзи Блинг Блинг
- Джонгхюн успокой се.Кий ще се оправи.Недей да си мислих най лошото – опитваше да го успокой.Той го прегърна силно
- Недей да стоиш на земята.Моля те – продължи нежно Фламинг Харисма.Динно го послуша и се изправи.Двамата седнаха и Минхо го хвана за ръката
- Кажи ми какво е станало.Довери ми се – каза му тихо и избърса сълзите му
Джонгхюн се чудеше дали да му разкаже какво е правил в къщата на MBLAQ.Той за момент преглътна,по добре да не му разказва,това в момента не бе толкова важно.Динно започна да му разказва от момента,когата Almighty Кий влезе в стаята му.В стаята на Кий,младока му говореше.
- Хюнг.....оправяй се.Моля те най вече заради Джонгхюн хюнг.
Темин погледна встрани и продължи.
- Незнам какво да правя.Обичам Джеси,но не мога да се разделя с Минхо.Какво да правя?Аз....мисля че още го обхичам
Дивата изведнъж отвори очи и се огледа,погледна към младока и леко се усмихна
- Темин-а ... – прошепна той тихо и преглътна едвам
Младока се обърна към него и се изненада
- Минхо!Джонгхюн! – извика силно младото м омче
Те влязоха с гръм и трясък и се зарадваха,като видяха,че Кий се е събудил.
- Кий – каза силно Джонгхюн и леко се усмихна
Дивата го погледна ядосано и извърна глава.Фламинг Харисма се приближи и му се усмихна
- Кий радвам се,че си буден.Много ни разтревожи,най вече Джонгхюн...който стоеше неотлъчно до теб –каза нежно Фл.Харисма и погледна към Блинг Блинг
- Аз..... – помъчи се да каже нещо,но гърлото го болеше адски
- Недей да говориш.Сега ще извикам лекаря – каза Динно и тръгна с бърза крачка да намери доктора

66 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Дек 02, 2010 5:27 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

30 глава





След като излезе от стаята Минхо хвана ръката му и го погледна тъжно.

- Кий знам какво ти е казал Джонгхюн.Но това което ти е казал не е вярно.Излъгал те,тъй като не можеше да ти прости.Моля те....послушай ме.Като дойдохме с Темин,той стоеше до теб,хванал ..... – искаше да помогне да Динно

- Какво той.... – шепнеше Дивата

- Той се разпадна.Не бях го виждал такъв.Джонгхюн те обича Кий!Ти за него си......въздуха – продължи тихо той

Младока острани се замисли над думите на Минхо.Но за него той и Джеси бяха като въздуха.Темин леко се намръщи и излезе от стаята,искаше да помисли,да подреди мислети си и трябваше да реши.Той знаеше,че избора,който ще направи,няма да е лесен.След няколко минути Динно и доктора влязоха в стаята на Кий.Доктора започна да го преглежда,а Джонгхюн следеше действията на лекаря.Доктора извика сестрата


- Трябва да му бия инжекция – каза сериозно той

Динно започна да се паникьосва.Фламинг Харисма отиди до него и го хвана за рамото.Сестрата влезе и започна да приготвя иглата,като я напълни с някаква течност.Блинг Блинг сложи главата си върху гърдите на Минхо и си закри очите си.

Сестрата дезинфенктира частта,където ще му бие иглата и след малко го ободе с иглата.Джонгхюн надничаше и забеляза,че Кий не издаде никакъв звук.

- Готово – каза тя и излезе от стята

Динно се приближи до Кий и погледна към ръката му

- Как се чувстваш?Заболя ли те? – попита го тихо Блинг Блинг

Кий извърна глава и затвори очи.Той наведе глава и бавно се отправи към вратата

- Кий!Несправедлив си! – ядоса се Харисмата и тръгна след Джонгхюн

Минхо го спря,като го хвана за ръката,но Динно я дръпна

- Джонгхюн! – стросна му се Минхо

- Какво? – отвърна му жално

- Дай му време.... – каза тихо Фл.Харисма

- Той не ми даде......съжалявам не мога – ядосваше се Блинг Блинг и тръгна да се прибира

Фламинг Харисма въздиша тежко и се върна при Кий.Той се доближи и леко облица устните си.

- Големи сте инати и двамата – възмути се той

Дивата се обърна и го погледна тъжно

- Така ако продъзлхавате никога няма да бъдете щастливи – стросна се Минхо и излезе от стаята

По лицето на Кий се стивхаха сълзи.Фламинг Харисма имаше право,но той му наговори такива неща и не можеше да ги забрави така лесно.Младока с една кърпичка избърса сълзите му,след което хвана ръката му

- Хюнг....оправяй се по бързо.Не го пускай.....от сърцето си – каза му нежно младока

В същото време лекаря влезе в стаята и застана пред него

- Сега ще трябва да си починете.По късно ще ви направил изследвания – каза сериозно той и хвърли бърз поглед на младото момче

- Хюнг аз ще тръгвам.Утре ще дойда пак – приближи се Темин

Двамата с доктора излязоха и го попита:

- Докторе той ще се оправи ли?

- Ако резултати са добри ще го изпишем – отвърна му той

Младока се поклони и тръгна да се прибира.Като излезе от болницата вече се бе стъмнило

- Аргххх...студено – възмути се той и целия настръхна


Тъкмо да се отправи към едно такси,когато някой извика името му.

- Темин-а! – извика мъжки глас

Той се обърна и се усмихна

- Хюнг мислех че си тръгнал – отвърна изненадан той

- Няма да те оставя да се прибираш сам – засмя се Минхо

Устните на Темин трепериха,но не само те,а и цялото му тяло.Минхо си свали сюитчъра и го даде на младока

- Облечи го!Защо си тръгнал така? – почти му се скара Фламинг Харисма и го прегърна за да го стопли

Младока леко се усмихна и се наслаждаваше на топлината,която идваше от Минхо

- Хайде да тръгваме – отдръпна се от него Минхо и тръгна напред

- Хюнг чакай – затича се към него младото момче

Двамата се качиха в таксити и потеглиха към вкъщи.В къщата на SHINeе в това време Динно се напиваше

- Той.....не ме обича!Хахаха....Не ми пука! – разсъждаваше на глас или по скор си изкарваше яда.Джонгхюн хвърли празната ботилка и тя се счупи на малки парченца.Блинг Блинг се влгеда в парченцата и стана.Динно се олюла и се подпря на мсата,като не отместваше поглед от тях.

- Така излежда и моето сърце.Хахах....щом искаш,така да бъде Кий.Ще те изтръгна от сърцето си

Динно седна на земята и започна да събира парченцата.Даже не усети болка,когато едно от парче го поряза.

В това време Джон влезе в мотелската стая,като носеше Джесии на ръце.Сложи я на леглото и я зави.Тъкмо се обърна да си тръгва,когато тя го хвана за ръката

- Остани! – каза тя тихо и едва го погледна

Той се обърна,въздиша тежко и седна на стола

“Чувствам че ще съжалявам” – помисли си той

Докато пътуваха по пътя имаше две неща които тревожиха Минхо

“Кий дали ще се оправи?” и “Темин.....ще бъде ли с Джеси или с мен?

(но точно в момента беше наблегнал на второто)

Темин се чувстваше много странно.Искаше да е близо до него,да сподели всичко каквото мислеше и чувстваше,да го докосва,да го целува.Той поклати глава и незнаеше какво да прави.След няколко минути пристигнаха и младока побърза да плати на шофьора.Минхо слезе и се изненада.Той направи някаква странна физиономия и се отправи към вкъщи.Младока вървеше бавно,погледна към къщата и се страхуваше от това което може да се случи.Той седна на пейката и се хвана за главата.Фламинг Харисма влзе и започна да търси Джонгхюн.Изведнъж чу шум идващ от кухнята.Отиди да провери какво става.Минхо бавно отвори вратата и се шокира да види Динно да събира парченца стъкла и целите му ръце бяха в кръв

- Джонгхюн! – викна му Минхо,като се спусна към него

Той надигна поглед и го погледна тъжно.Фламинг Харисма взе парченцата от ръцете му и ги хвърли в боклука.Извади от шкафа аптечката и започна да му промива раните.

- Полудя ли?Виж си ръцете....Аргххх ще полудея – скара му се Минхо

Блинг Блинг се изправи и седна на стола.Фламинг Харисма тъй като се ядоса на Джонгхюн,не усети как се поряза на едно от стъклата.В това време Темин колко и да се опитваше,не можеше да си по дреди мислите.единственото за което мислеше е да бъде до Минхо и това да е колкото е възможно по скоро.Сякаш не му достигаше въздух,когато Минхо не е до него.Темин се изправи и се затича към вкъщи.Той влезе вътре и тръгна към неговата стая,но за момент се спря

- Минхо ръката ти кърви! – извика Джонгхюн

Минхо леко изръмжа и излезе от стаята бесен.Темин веднага го спря и хвана леко ръцете му и ги погледна.Целите бяха окървавени

- Минхо! – каза тъжно момчето

- Аз трябва да изхвърля....стъклата. - отвърна му тихо той

Младока се намръщи и отиди до стаята си.Фламинг Харисма взе стъклата и излезе да изхвърли боклука.След като се върна младото момче го чакаше с аптечката.Фламинг Харисма се приближи и го гледаше плахо.Темин отвори аптечката и започна да промива раните му.Докато държеше ръката му,се чувстваше страхотно,но ръката му показваше съвсем друго

- Темин какво има? – попита го тихо Минхо

- Какво имаш предвид? – птвърна му,като се чудеше за какво му говори

- Ръката ти трепери – отвърна му сериозно и излеждаше притеснен.

Младока погледна ръката си,шокира се и веднага си я отдръпна

- Да не би да криеш нещо? – подозираше Фламинг Харисма

- Не просто….аз….като видя кръвта и ..незнам – опита се да се оправдае

- Аз съжалявам – сведе глава Минхо

- Няма нищо – леко се усмихна Темин и продължи да му чисти раните

След като приключи Минхо се запъти към кухнята,да провери какво прави Блинг Блинг.Джонгхюн беше заспал веднага след като Минхо излезе.Фламинг Харисма го взе на ръце(малко трудно) и го занесе към стаята му.През това време младока остави аптечката на мястото си и отиди към стаята на Минхо.След няколко минути Фламинг Харисма влезе и подскочи.

- Аххх че ме изплаши!Какво правиш тук,няма ли да си лягаш? – леко повиши тон

Темин се приближи и го погали нежно.Фламинг Харисма целия настръхна се отдръпна от него

- Спомни ли си какво ти казах по рано днес – каза му тихо младока,като направи една крачка напред

Фламинг Харисма леко се усмихна и направи една крачка напред.Мъкнето не искаше и не можеше да чака още.Той му се нахвърли и започна да го целува навсякъде.Отначало Минхо се изненада,но след като го целува така,той започна да му отвръща на целувките.

В същотo време в болницата Кий се опитваше да заспи.Опитваше да си избие Джонгхюн от главата си,но не успяваше.Той взе телефона си и започна да разглежда снимките и то на които са те двамата.

На сутринта Джеси се събуди с ужасно главоболие.Тя леко се изправи,олюля се и се тръшна на леглото.С много усилия,тя се изправи и се запъти към банята.Взе си един душ икато погледна към часовника,се разбърза да не закъснее за първия си работен ден.Тя съвсем не забеляза Джон,който беше заспал на стола.Джеси го мерна с периферното си зрение и се обърна да види дали не сънува

- Ох боже!Какво ли съм правила снощи? – възмути се тя

След като се оправи,тя го бутна,да го събуди

- Какво? – подскочи той

- Хей добро утро! – каза му тя нежно

- Добро утро – прошепна той,като търкаше очите си

- Аз след малко ще тръгвам за работа – каза тя

Той отиди в банята да се оправи.Тя му написа бележка,остави я на масата и излезе.След няколко минути Джон излезе от банята и бършеше лицето си с кърпа

- Хей Джеси как се чувстваш? – попита той

След като не му отговори,той махна кърпата и се огледа.

- О~ къде си? – изненада се той

Джон забеляза че има оставена бележка на масата.Тя гласеше:

“Хей Джон съжалявам за снощи.Обади ми се по късно.Чао и благодаря ти.Джеси”

- Това момиче ще ме умори! – усмихна се той

В болничната стая в това време Кий беше написал едно много дълго писмо или по скоро се опитваше.Макар и да имаше много смачкани листи по земята ,той не се предаваше.След малко влезе сестрата и гледаше нещо на апратите<о:p>

- Сега ще ти направим изследвания – каза му тя тихо и започна да го гледа странно

Той кимна,погледна към това което бе написал за Джонгхюн,смачка го и го хвърли на земята.Сестрата излезе от стаята и след малко се върна с инвалидна количка.Дивата се изправи б авно и почувства “лека” болка в областта на сърцето.Той седна,стисна със зъби и сестрата го заведе при ЯМР

В къщата на SHINeе Блинг Блинг се събуждаше.Той отвори очи И главата го болеше.Джонгхюн стана от леглото И всичко го болеше.Бавно се придвожи към банята,като на няколко пъти се спъна.След като излезе от б анята се отправи към гардероба си.Облече любимите си светли дънки И една прилепна по него тениска.Динно седан на бюрото си и гледаше телефона си.Той го постави на една страна И започна да сърфира в Интернет пространството.

След няколко минути Джонгхюн удари по бюрото,взе телефона си и излезе от стаята.<о:p>

В това време Темин се събуди и се усмихна широко.Обърна се и целуна Минхо по бузата.Той спеше толкова сладко.Младокалежеше и го гледаше нежно.Докато го гледаше се сети за оная вечер,когато бе с Джеси.Изражението му веднага се промени и се обърна с гръб към Минхо.Той стана бавно и го погледна тъжно.

“По дяволите!” – помисли си той и започна да се облича

Младото момче седна да си обуе дънките и изведнъж Фл.Харисма го пергърна

- Хей къде отиваш? – попита го той тихо

- Аз…. – започна Темин,но И той самия незнаеше

- Ела…. – каза му нежно И го дръпна към себе си

Фламинг Харисма отмести дългата му косица и го целуна нежно.Темин настръхна и знаеше че няма да може да се измъкне.Той му отвърна на целувката и легна до него.Фламинг Харисма тихо изпуфтя и извъртя очи

“Какъв съм идиот.Той сигурно иска при Джеси” – мислеше си Минхо

- Ако имаш нещо да правиш върви – каза му спокойно той

- Не нямам – отвърна му младока и изглеждаше че мисли за нещо или за някого

- Сигурен ли си? – искаше да се убеди Фл.Харисма

-Да хюн – отговори му тихо той


Фламинг Харисма се и знерви и стана да се облича.Той се болече спортно и си мислеше да побяга малко,за да се успокои.

- Хюнг къде отиваш? – попита го изненадан темин

- Отивам малко да потичам – отвърна му сериозно Минхо

- Но...ти няма ли да останеш? – не вярваше че точно сега му се тича

- Ами не...сетих се че имам да свърша още няколко неща – излъга го,като не го гл едаше в очите

Всички се познаваха толкова добре,пък и Минхо не го биваше да лъже.

- Хюнг! – стросна му се малкия

- Какво? – повиши тон той

- В момента ме лъжеш – развика се младока и стана от леглото

Минхо направи физиономия и го погледна ядосано.

- Съжалявам но няма ли да ходиш при Джеси? – попита го той

Младока въздиша тежко и започна да вика

- Защо винаги я намесваш?

- Защо ли??Защото искаш да си с нея.Отивай,няма да те спирам,но после не ме търси.Ще поддържаме само професионално отношения – изля си всичко и се обърна с гръб

- В момента искам да съм с теб,хюнг..... – отвърна му нежно той

Фламинг Харисма затвори очи и много му се искаше да му повярва,но не можеше

- Аз тръгвам.Много пзодрави на Джеси от мен – отвърна му сериозно и тръгна да излиза


Младока веднага застана пред вратата и се подпря на нея

- Дръпни се! – заповяда му Минхо

- Няма! – инатеше се младото момче

Фламинг Харисма въздиша тежко и го хвана за ръката,да го дръпне от вратата.Тогава Темин му се нахвърли и замалкo щяха да паднат.

- Какво правиш по дяволите? – ядоса се Фламинг Харисма

Темин се усмихна и го целуна нежно по врата.Минхо пусна сака и започна да му треперят краката.Младия член на групата продължаваше да го целува,докато Минхо не го хвърли на леглото и започна да го целува страстно.

В това време Кий го местиха от едни изследвания на други.По принцип пациентите се изнервяха,но Дивата мислеше за Джонгхюн и не го интересуваше нищо.След 2 часа изследвания сестрата го заведе в стаята му.

- Какво правиш тук? – попита го сериозно Дивата,като видя че Джонгхюн седи на единс той и чете някакво списание

- Дойдох да те видя.Как си? – отвърна му спокойно Блинг Блинг

- Добре съм.А сега можеш да си вървиш – повиши тон и легна на леглото си

Динно се изправи и го зави.

- Радвам се.Оправяй се по бързо.Аз ще тръгвам – отвърна му хладнокръвно Джонгхюн и му намаха

Дивата видя белезите по ръцете му и се уплаши.

- Чакай били ми донесъл нещо за хапване? – каза му и го гледаше тъжно

Блинг Блинг се приближи до него и хвана ръката му

- Какво ти се яде? – попита го той

- Вземи ми от любимото ми – отвърна с усмивка Дивата

- Добер отивам – каза Джонгхюн все още сериозно и излезе

В това време Джеси “преподаваше” РнБ танци(не точно,тъй като е самоука и както й дойде отвътре).Винаги е било трудно да запони танците.В първия си работен ден имаше само 2 ученика.Тя пускаше избрани песни (е то се знаеше SHINeе,Suju,МBLAQ,B2ST и други)

Почти всяка седмица в продължение на 1 месец идваха по 2-3 ученика.Учениците й се забавляваха много.Докато тя работеше усърдно,Темин не се бе отдал на танците както преди.Той с Минхо може да се каже че са заедно.Младока мислеше за Джеси,а Фламинг Харисма мислеше за него.Той бе наясно,че не заема специално място в сърцето му,както преди,но просто не можеше да си представи,ако бъде сам.Кий бе излязъл след 3-4 дневно лечение в болницата.единственото което се бе променило,че с еопитваше,бореше се със себе си да забрави Джонгхюн.Дори и да не бяха вече заедно,на двамата чувствата не бяха се променили – те се обичаха,дори и да го отричаха.Блинг Блинг се събра с Джун от МBLAQНо само правиха секс и всеки ставаше по вълнуващ,по страстен,наблюдателите винаги бяха на лице,с повече пози и много други интересни неща

Лидера на групата се занимаваше както обикновенно с мюзикъли,учащия в най различни развлекателни програми и не му оставаше никакво време да разговоря поне с останалите от групата

След като приключи работа Джон я чакаше пред вратата.Тя си прибра нещата и тръгна да се прибира

- Ооо Джон здравей.незнаех,че си дошъл – изненада се тя

- Всъщност току що дойдох.Джес трябва да поговорим – каза той сериозно и я погледна тъжно

-Добре ако искаш да седнем да пием по едно кафе? – отвърна му тя тихо

Той кимна и двамата се насочиха към близкото кафе

В това време Минхо и Темин отново се скараха

- Видял си я? – попита го изненадан Минхо

- Да но закратко – отвърна му той тихо

Минхо удари по бюрото и стисна с зъби.През изминалия месец само се караха,но нищо повече,но днес просто преля чашата

Темин се уплаши и наведе глава.Фламинг Харисма бесен излезе от стаята и отиде да подиша чист въздух.Младока седна на леглото и се хвана за главата.

“Защо?Защо не мога да оставя нито Минхо нито Джеси?” – мислeше си той

В другата стая Джонгхюн разговоряше по телефона с Джун

- Хюнг ...ами днеска няма да мога да дойда.Зает съм – излъга го Блинг Блинг

- Добре.Жалко.Много ми липсваш Джонги.Някой друг път тогава.Аз имам да свърша нещо сега.До скоро – говореше му нежно Джун

- И ти ми липсваш.Обичам те.Чао.Ще ти се обадя по късно скъпи. – отвърна му Блинг Блинг и се у смихна

- Добре.хайде чао – натъжи се Джун

- Офффф не може без да се обади и да ме пита кога ще се видим.И то по 5 пъти на ден,сякаш имам време – възмути се Джонгхюн

Той хвърли телефона си на лeглото и отиди в кунята.Там завари Дивата,който в момента приготвяше вечерята.И като друг ден не мина без да го боиди<о:p>

- Оню добре ли се целува?Ако е така,много искам и аз да го целуна – каза сериозно Блинг Блинг<о:p>

Но откакто се разделиха Кий не му обръщаше много внимание какво говори.Той продължи да реже зеленчуците,когато изведнъж Джонгхюн отиди до него и си взе една краставичка.Дивата го удари по ръцете и го погледна строго.Динно му се усмихна широко и тръгна да излиза,когато се блъсна в Оню.Блинг Блинг беше разсеян,когато дразнеше Almighty Кий.Или се блъска в хората,пада,спъва се,просто феновете живи да не бяха

- Джонгхюн! – стросна се лидера

- Какво? – отвърна му Динно


- Нали искаше да го целунеш.Какво чакаш? – подтикна го Кий

И за да го вбеси Джонгхюн си пое дълбоко въздух и впи устни в неговите.Оню отмачало се дърпаше,а и целувката не бе кратка.Дивата стоеше отстрани шокиран и незнаеше къде се намира.Джонгхюн се отдръпна и се усмихна на Оню.Обърна се към Кий и му намигна

- Ахххх незнаех,че нашия лдиер може да се слеува толкова добре.И тези топли устни...ммммм – каза доволно Динно

Кий остави ножа и се доближи до Джонгхюн,след което го удари.Блинг Блинг извърна леко глава от шамара и се усмихна

- Джонгхюн,забавляваш ли се?Не може да целуваш просто така?Ти...... – развика се Дивата





67 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Пет Дек 03, 2010 4:28 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Джонги почва много ме дразни .. как може да постъпва така с горката Дива ..  Сбъдната мечта - Page 3 247849

68 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Нед Дек 19, 2010 7:27 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

31 глава

- Мога само гледай – отвърна му самодоволно Динно
Но тъкмо Кий да се развика,Блинг Блинг побърза да го целуне.Дивата изобщо не се съпротивляваше,а отвръшташе на целувката му.Джонгхюн не искаше да спира.Кий прокара ръката си през косата му и започна още по страстно да го целува.На Блинг Блинг това му харесваше.Almighty Кий изпита желание да го заведе в стаята си,но си спомни целувката с Оню и се отдръпна.Джонгхюн го погледна изненадано и не искаше да спират.Той се приближи,но Дивата извърна глава и продължи да реже зеленчуците.
- Кий! – каза с тъжен глас Динно
- Какво? – отвърна му сериозно Кий
Джонгхюн се намръщи и излезе от стаята.
В това време Джон и Джеси седнаха в едно кафене близко до нейния хотел.
- Какво има да ми казваш? – попита тя тихо
- Помниш ли,че преди месец по иска да отидем в Америка на обучение – започна той плахо
- Да разбира се – отвърна тя и го погледна подозрително
- Директoра ми каза,че до няколко дена трябва да заминем – продължи той и сведе глава
Тя въздиша тежко и погледна към прозореца.
- Добре,ще тръгнем след няколко дена – отвърна тя сериозно
Джон кимна и отпи от кафето си.През останалото време те не обелиха и дума.
- Искаш ли да тръгваме? – попита тя тихо
- Дам.Уоу стана много късно – отвърна той и леко се усмихна
Джон плати сметката и си тръгнаха.Но изведнъж Джеси и се замай главата и в следващия момент лежеше на земята.
- Джес~! – изкрещя Джон - Някой да извика лекар!Джеси моля те събуди се!Джеси моля те! – крещеше Джон и сълзите му се стича по лицето.След няколко минути парамедиците я изнесоха на носилка от кафето.
- Кажете ми какво й има?Моля ви.... – крещеше той
- Моля ви успокойте се.Като разберем повече за състоянието й ще ви кажем – отвърна хладнокръвно единия парамедик.
По пътя за болницата тя получи гърч.Джон още повече се паникьоса.За щастие парамедиците го овладяха.
Като стигнаха пред болницата,свалиха носилката и влязоха.На Джон не му бее позволено да е до нея,той трябваше да чака в чакалнята.Той се разтревожи още повече.Джон просто просто искаше това да е просто един лош сън и като се събуди всичко да е наред.Но живота е жесток и несправедлив.
В това време Темин който стоеше и чакаше Минхо да се върне,почувства стягаща болка в областта около сърцето.Спомни си за хубавите моменти прекарани с нея,но тази болка не намаляваше,а се увеличаваше.Темин се чудеше дали тази болка имаше нещо общо с Минхо.Той извади телефона си от джоба и набра номера му.
- Ало – каза спокойно Фламинг Харисма
- Къде си?Добре ли си? – попита го разтревожено младока
- Отидох до един magazin и сега се прибирам.Добре съм.Темин какво има? – отвърна му очуден Минхо
- Слава Богу.Моля те прибири се по бързо – отдъхна си той
- Добре – отвърна му очудено и затвори
“Какво му става?” – запита се Фламинг Харисма
Младото момче си отдъхна и легна в леглото си.Не му се мислеше ако се бе случуло нещо с Минхо.
Единствено Джонгхюн работеше.Всеки ден ходеше в звукозаписното студио и преди един два дена бе завършил текста на новата им песен.Днеска искаше да я изпее,но първо мелодия й липсваше,а второ трябва да се обмисли варианта да се изпее дует.Джонгхюн знаеше,че няма да я пее с Кий.Блинг Блинг се чудеше между Минхо или Темин.Бе му много интересно какво ще получи накрая.
Дивата в това време бе наготвил и отиди в банята да се изкъпе.Той имаше среща с едни стари приятели.Това бе първата среща с негови приятели,мина цял месец откакто не ги бе виждал.Преди те бяха се виждали по често.Умма набързо си взе душ и сега идваше трудната част – дрехите.След половин час обличане и събличане на тениски,потници,дънки,панталони Кий реши да облече нещо старо.Нахлузи един черен панталон,потник и отгоре риза.Сложи любимите си гривни и си сложи наскоро направения от него пръстен.Взе си чантата и излезе.
В това време в болницата Джеси мина през куп изследвания.И когато те свършиха я заведоха в стаята й.Джон я чакаше там и бе адски нервен.Сестрата отвори вратата на стаята и двете влязоха.Джон като я погледна лицето й още повече се разтревожи.
- Много ти е бяло лицето – констатира той
Тя наведе глава и се почувства ужасно,задето го е разтревожела.Сестрата му обясни с медицински термини,но нито Джон,нито Джеси разбраха нещо.След като си замина сестрата,Джон се доближи и хвана ръката й.
- Хей как се чувстваш? – попита я той тихо
- Много съм изморена и ме боли главата – отвърна тя и се хвана за главата
- Ще извикам сестрата – каза й той,като тръгна да я търси
- Недей.Не е нищо сериозно.Не за първи път ме боли – спря го тя и го погледна тъжно
Настъпи кратко мълчание
- Джон ще ми помогнеш ли да се добера до леглото? – попита го тя тихо
Без да каже нищо,той я взе на ръце и я постави върху леглото.Той я зави и седна на стола.След няколко м инути тя вече спеше дълбоко.
В къщата на SHINeе или по точно в стаята на Минхо Темин се изнервил,тъй като Минхо се забави.Младока обикаляше стаята и се чудеше защо не се е прибрал досега.Тойс една на бюрото му и се опитваше да сдържи гнева си.След около 10-15 минути Фламинг Харисма се прибра,а Темин побърза да го посрещне.Като видя,че е добре,гнева му се изпари и го прегърна силно.
- Хюнг....много се забави! – каза му нежно той
- Аз.....ами съжалявам – отвърна му и го погледна подозрително
- Много се разтревожих,аз..... – започна да му се обяснява,но Минхо постави пръст пред изящните му устни и му намигна.
Хвана го за ръката и двамата се отправиха към стаята.
След няколко опити Джонгхюн не можеше да се съсредотичи.Само при споме за целувката и забравяше всичко останало.Той реши,че ще е по добре да се прибере и да се успокои.Блинг Блинг се прибра вкъщи и се огледа за Кий.Като разбра че него го няма си отдъхна.Стомахът му издаваше странни звуци.Беше гладен.Отиди вкухнята и си сипа от манджата,която Кий бе наготвил.След като си изяде всичко,той се отправи към стаята си да си полегне.Тъмо отвори вратата,когато телефона му звънна.
- Ало – каза той тихо
- Хей Джонгхюн какво правиш? – попита го весело Seungho
- Смятам да поспя малко.Ти какс и хюнг? – отвърна му Блинг Блинг и извъртя очи
- Джонгхюн.....искам да те помоля за нещо – стана сериозен лидера на MBLAQ
- Какво е станало? – разтревожи се Динно
- Ами.....Джун....той не иска да се храни,стои си в стаята и гледа твоя снимка

69 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Нед Дек 19, 2010 9:29 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

32 глава



- Моля те ела да поговориш с него – допълни той
- Добре идвам.Не се тревожи хюнг – натъжи се Джонгхюн
- Благодаря ти – отвърна лидера и затвори
Динно си взе чантата и изхвърча.В това време в къщата на MBLAQ Джун отказваше да яде.
- Хюнг моля те хапни малко поне – каза му нежно Мир
Джун поклати глава и я извърна настрани.Мир излезе от стаята като си мърмореше нещо под носа.По пътя той срещна лидера.
- Хюнг какво стана?Обади ли се на йонгхюн? – попита го тихо
- Да обадих се.След малко ще е тук – отговори му сериозно Seungho
Мир въздиша тежко и се отправи към кухнята.Лидера влезе в стаята на Джун и седна до него.
- Остави ме сам – стросна се холивудската звезда
- Джун.......Джонгхюн след малко ще дойде – отвърна му тихо и го хвана за ръката,за да го успокои
- Лъжеш!Не е вярно! – развика му се,като си махан ръката
Джун се завий през глава и захапа ръката си,която бе стиснал в юмрук.
В същото време в болницата доктора на Джеси гледаше резултатите и не вярваше на очите си.
- Не е възможно! – уплаши се той
Той дигна телефона,набра някакaв номер и каза сериозно.
- Повторете изследванията на пациентката от стая 203 и по бързо
След около половин час сестрата влезе и тя се изправи и я погледна сериозно.
- Извинявайте но ще трябва да повторим изследванията – каза тихо сестрата и леко се усмихна
Джеси кимна и се помъчи да се изправи.Сестрата се втурна да й помогне,да седне в количката.В следващтите няколко часа Джеси изпита болката от изследванията ОТНОВО.
През това време в едно малко кафене Кий сладко си разговаряше с приятелите си.Той си помисли че няма да са достатъчни само 1-2 часа.Приятелите му искаха да разберат повече какво да си Айдол,но Дивата не искаше да се фука.Almighty Кий искаше да води нормален разговор,да обсъждат своите вълнения,мисли и проблеми.Но тъй като те много настояваха,той се съгласи(щеше да разкаже оново което му бе позволено).Докато Кий разказваше живота си като звезда,в това време Джонгхюн се бе притеснил за Джун.Той стигна до тяхната къща и звънна на звънеца.След няколко секунди Мир отвори вратата и го погледна сериозно.Динно се почувства неудобно и бавно влезе.Мир нямаше да му прости на Джонгхюн.Блинг Блинг стигна до стаята му и почука.Лидера на групата отвори вратата и му се усмихна широко.
- Влизай – каза той
Джонгхюн бавно се доближи до леглото на Джун.Той огледа стаята му и беше обърната с главата нагоре.Динно седна на един стол и наведе глава.
- Джун хюнг – каза той тихо
И тъй като Джун се беше завил през глава,не можеше да го чуе.Джонгхюн го бутна леко и изрече цялото му име на висок глас.Джун подскочи и се обърна към него.
- Джонгхюн-а....ти..... – не вярваше на очите си холивудската звезда
- Нали ти казах че идва насам – каза ядосано Seungho
Блинг Блинг изведнъж промени изражението си игледаше строго Джун
- Чух че не ядеш.... – започна да се кара,но се спря като видя тъжното лице на Джун.Той въздиша тежко и седна по близко до него.
- - Скъпи,моля те....искам да си здрав,а не болен... – каза му нежно Динно.
Джун продължаваше да го гледа с поглед като изритано кученце и сълзите му се стекоха по красивото му лице.Джонгхюн леко ги избърса и му се усмихна
- Искаш ли да отидем някъде да хапнем? – попита го той нежно и го погали по лицето
Джун едва се сдържеше да не му налити.Толкова много му липсваше,че бе забравил вкуса на устните му,аромата му,меката му кожа,която го кара да подлудява,а когато го докосва,се чувстваше все едно е в рая.Джун наведе глава и леко се подпра на Блинг Блинг
- Джонгхюн ще е проблем ли ако ядем тук? – прошепна му той
Динно се усмихна и го целуна по челото
- За мен няма значение.Важното е да сме заедно – отговори му нежно Джонгхюн и това накара холивудската звезда да настръхне
В къщата на SHINeе Минхо и Темин лежаха прегърнати.За пръв път Темин се чувстваше адски щастлив,тъй като мислеше за момента,а не какво може да стане или не.Той се сгуши в прегръдките на Минхо и леко се усмихна.Фламинг Харисма се чувстваше не на седмото ами на 107 небе.Нямаше думи или база за сравнение,за да изрази колко щастлив се чувства в момента.Фламинг Харисма го целуна по челото нежно.
В сградата на SM enter. Джон тренираше новите танци.Опитваше се да се фокусира върху тях,но единственото нещо за което мислеше бе Джеси.След като свърши тренировката,той седна да си почине.Извади от раницата си бутилка минерална вода,отвори я и отпи.Докато се тревожеше за Джеси,той не забеляза,че мениджъра на SHINeе е застанал острани го гледа.
- Джон – каза тихо той
Джон се обърна и веднага се изправи.
- Добър ден господин Мениджър – поклони се той
- Решихте ли вече? – попита го направо
- Да,но..... – започна той и сведе глава
- Какво? – погледна го подозрително
- Нищо.Приемаме предложението – отвърна тихо мениджъра
Мениджъра доволно се усмихна и го потупа по рамото.
- Взехте правилното решение.Ще ви се обадя до няколко дена – каза радостно той и тръгна по задачи
Джон седна отново на пейката,като се чудеше дали трябваше да му каже ,че Джеси е в болница.Той искренно се надяваше да е нищо сериозно.
- Хайде всички.Почивката свърши! – извика хореографа и всички се строяваха зад него
В това време в болницата доктора на Джеси реши да и направи ЯМР.Медицинската сестра я заведе и й помогна да легне.
В къщата на MBLAQ в същото време Джонгхюн и Джун седнаха да ядат.Блинг Блинг започна да му разказва някакви истории,а Джун го гледаше с такава нежност и се смееше.Острани Мир ги наблюдаваше скришом и стисна ръката си в юмрук.Seungho го наблюдаваше за кратко и отиди тихо към него.Не искаше да прави сцени точно сега.Лидера на МБЛАЯ застана зад него и докосна ръката му.Мир подскочи и се обърна
- Как ме уплаши – прошепна той
- А ти защо си тук?Остави ги,ако Джун разбере... – отвърна му лидера и го погледна строго
Мир преглътна и се отправи към стаята си.Seungho гледаше гърба му изведнъж погледа му се отмести по надолу,по точно към задните му части на мъкнето.Той бавно се усмихна и се облица.Seungho просто не можеше да се удържи.От няколко дни насам,той му бе хвърлил око.Наблюдаваше го докато се храни,докaто спи,дори когато гледа телевизия или играе Playstation.Доставяше му удоволствие да наблюдава реакциите му,движенията и то толкова детайлно.Една част от него го възпираше да предприеме каквито и да е било действия,но другата част сякаш му шепнеше в ухото съблазнително:
“Направи го!Виж сладкото му дупе....!Направи го!Отиди и го целуни страстно!”
Докато лидера на МBLAQ се двуумеше,в това време Дивата се забавляваше със своите приятели в караоке заведение.Те му се молеха да изпее някоя песен на ШИНЕе.Almighty Кий извъртя очи и поклати глава.
- Моля те Кий!Моля~моля~,моля~!!!! – не спираха приятелите му
Дивата след известно време изпуфтя и кимна с глава
- Yeah!!! – извикаха те
- Коя песен искате да изпея? – попита той тихо
Те се събраха в кръг и обсъждаха коя песен да изпее.След няколко минути спор единия се обърна и му се усмихна.
- Искаме Replay! – каза той на висок глас
Дивата се изненада от тяхното решение.Повечето искаха Ринг Динг Донг.
- Добре така да бъде – отвърна и пусна песента
Кий започна да пее,а приятелите му се опитваха да изтанцуват танца,но накрая решиха по свой си начин.
Като приключиха изследванията заведоха Джеси в стаята й.Доктора обсъждаше състоянието й с остналите специалисти.На ЯМР се видя от какво точно е болна.Той знаеше диагнозата и нямаше нужда да чака резултатите.Мъка и да не искаше да й съoбщава лошата новина,това бе част от работата му.Беше му жал,че толкова младо момиче го е сполетяло такова нещастие.Докато вървеше към стаята й си мислеше как да й съобщи лошата новина,но изведнъж сестрата му пресече пътя.
- Докторе трябва да видите това! –задъхано каза тя
- Какво е това? – попита я той строго
Той взе листа и прочете.На него бе различните стойности на белите и червените кръвни телца,хомоглобина и други.Но на едно нещо му спря погледа.
- Сигурна ли сте? – попита я доктора
- Да,даже това е от първите изследвания – отвърна тя
Доктора се намръщи и тръгна към стаята й.След няколко минути той стоеше пред вратата и почука.Отвори вратата и се доближи до пациентката.
- Здравейте докторе – каза тя с усмивка
- Здравей,как се чувстваш – отвърна й сериозно той
- Ами...малко ме боли главата и ми се гади – каза тя и усети някакъв горчив вкус в устата си
- Джес излязоха резултатите и..... – започан той и наведе глава
- Добри или лоши? – попита тя очудено
- Съжалявам Джес и двете – отговори й той
- Какво?Какво зачи това?Моля ви кажете ми! – шокира се тя
- Лошата новина,че открихме тумор,който се разпостранява много бързо.Засега е голямо колко семка в глават ти,но местоположението му се намира на лошо място.Повторих изследванията да се уверя.Искаше ми се да не бяха верни – обясни й той спокойно,като я гледаше.
Тя преглътна и погледна встрани

- А добрата? – попита тя тихо,като се надяваше че тя ще я спаси от лошата
- Добрата новина е.....бременна си – отвърна й той,който в тази ситуация не би казал че е добра.
- Какво?Това не е вярно.Не може да съм бременна – изненада се тя и не вярваше на лекаря
- Ще ти направим видеозон.След малко сестрата ще дойде – каза й той нежно и хвана ръкара й
Тя се усмихна леко,кимна и доктора излезе.
В това време в къщата на MBLAQ Seungho се настискаше на Мир,но той категорично му отказваше.

70 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Пон Дек 20, 2010 12:41 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

От една страна горката Джес.. толква млада и пълна с енергия с тумори ще се занимава.. MySpace

Ама от друга пък СИ ЗНАЕХ, ЧЕ ЩЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ!! MySpace Ех Мини Мини.. като не използвате предпазни мерки тъй стаа..MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

71 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Дек 23, 2010 1:53 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

33 глава


- Хайде Мир!Само една целувка.. – каза му нежно лидера и се облица
- Не~!Не искам!Аз обичам Джун,разбери го най сетне! – крещеше му Мир и го избута
Но тъй като Мир не бе достатъчно силен да го отблъсне,Seungho обгърна кръста му с ръце и го придърпа към себе си.Мир със всички сили се опитваше да го отблъсне,но безуспешно.Лидера бе по силен.Той се опита да го придърпа още тялото му още по близо.
- Знаеш,че аз ще спечеля!Не се съпротивлявай! – усмихваше се той
- Отвращаваш ме! – направи кисела физиономия
Докато се бориха,кой ще вземе надмощие,в другата стая Джун се опитваше да съблъзни Джонгхюн.Блинг Блинг му беше приятно да си говори с него и да обсъждат всичко което ги заобикаля.Но само до там,чувстваше го като приятел,а секса с него е – да направи напук на Кий.Колкото и да се опитваше да го забрави,толкова му се увеличаваше желанието да бъдат заедно.Мир докaто буташе своя хюнг,настъпа дистанционното и загуби равновесие,за малко да падне,но добре че Seungho го държеше здраво.Той се наведе и нежно го целуна по устните.Отначало тялото на Мир потрепери и незнаеше какво да прави.Лидера се опита да си вкара езика,но Мир стоеше като статуя.Той реши да го остави на мира,да не го притиска повече.Seungho се изправи заедно с него и се усмихна.Тъкмо излизаше когато Мир докосна рамото.Лидера се обърна и изведнъж Мир впи устни в неговите.Seunghо без да мисли,защо си е променил мнението му отвърна на целувката и ръката обхвана врата му.Мир се доближи още повече към него.Лидера отдели устни и дишаше очестено.Мир леко се усмихна се обърна,но на Seungho не му бе достатъчно.Той искаше още и още,затова го придърпа към себе си рязко и впи сутни в неговите.Изведнъж лидера повдигна тялото и краката мукоито обхванаха кръста му.Той бавно се доближи до леглото и го положи върху него.В това време Джун отвори вратата и се шокира,Seungho и Мир се целуваха.Seungho подскочи и стана от леглото.Мир се завий през глава от срам.Джун се усмихна и Seungho разбра,че няма никакъв проблем да бъде с Мир.Джун се върна обратно при Джонгхюн.
- Не искаш ли да излезем някъде? – попита го Динно
- Ами всъшност не – отвърна му той и се приближи до него.
Обхвана вратата му с една ръка и нежно го погледна.Бавно се наведе но Блинг Блинг се отдръпна.Джун го гледаше със широко отворени очи.
- Джун аз.......ние.......нека да се разделим.Чувствам те като приятел – каза тихо Джонгхюн и го погледна тъжно
Джун бавно вървеше назад и все още не можеше да възприеме какво му бе казал току що.
- Не можеш....не искам......аз те обичам – отвърна му тихо той
- Ти така си мислеш.Мир те обича,сигурен съм че.... – започна той
- Не....не можеш... – клатеше глава той и си запyши ушите да не чува
Мир в другата стая чу че нещо става и веднага се отдръпна от лидера.
- Мир какво има? – очудено го погледан той
Мир само го погледна и след това излезе.Видя Джун,седнал на земята и плаче,а Динно го успокоява острани.
- Я~!Какво става тук?Джун хюнг защо плачеш? – викна мъкнето
- Това не те засяга – сопна му се холивудската звезда
Мир стоеше и гледаше.Той бавно се приближи към него и клекна.Мир го прегърна силно,макар Джун искаше да го избута от една страна,той чувстваше нужда от близост,затова се остави в прегръдките на Мир.
В болницата Джеси лежеше в стаята си,като се бе хванала за главата и се чудеше какво да прави.
“Бременна си” – отекваше в ушите й,след като потвърди гинеколожката.Това беше просто нечестно,искаше да дари живот на това дете,даже ако трябва да го гледа сама.
Възникваше въпроса дали да каже на Темин,но в следващия момент си мислеше че по хубаво да не му казва.Докато обмисляше какво да прави от тук нататък тя не чу,кога Джон влезе в стаята
- Здравей Джес.Как си? – прекъсна я от мислите той
Тя го погледна уплашено и незнаеше какво да му отговори.
- Здр-вей.Аз съм добре.А ти как си? – отвърна му тя и се опита да бъде хладнокръвна
- Какво има? – попита я той сериозно и седна до нея
Тя хвана ръката му и го погледна тъжно.
- Хайде да тръгваме за Америка.Не искам да стоя и минута повече тук – каза тя тихо
Джон я гледаше ине вярваше на ушите си.
В това време Кий се беше разделил с приятелите си и вървеше право към вкъщи.Незнаеше защо,но стари спомени го връхлетяха.Диват поклати глава и искаше да не мисли за миналото.Almighty Кий прехапа долната си устна и извади телефона си от джоба си.На дисплея бе тяхна снимка – прегърнати и щастливи.Той прати въздушна целувка на Джонгхюн
В къщата на SHINee Минхо приготвяше обяда,а Темин седна на бюрото си и започна д си пише домашните.Докато добяваше продукти в тенджерата изведнъж телефона му иззвъння.Той се обърна и забеляза,че младока си го е оставил.Минхо леко се намръщи и тръгна към стаята си,за да му го даде.Фламинг Харисма погледна към дисплея и бе изписаното името “Джон”.Минхо леко изръмжа и отвори вратата.
- Търсят те по телфона – каза сериозно той
Младото момче се приближи към него,взе го и надигна
- Ало – каза той
Фламинг Харисма се върна обратно към кухнята и си мърмореше нещо под носа.След няколко секунди чу тропане и блъскане на врата.Фламинг Харисма застана в коридора и изведнъж настана пълна тишина.Минхo се върна по най бързия начин,иначе щеше да изгри яденето.Той изключи котлона и се чу блъскане на врата.Запъти се към вратата да види,кой блъска и видя Джонгхюн,който върви към стаята си с наведена глава.
- Хей хюнг какво има? – каза му той тихо
Но Динно влезе в стая си и блъсна вратата.Фламинг Харисма бавно отвори вратата и пристъпи напред.Блинг Блинг бе седнал на леглото си главата му беше наведена.Минхо седна до него и го прегърна.Джонгхюн положи главата си върху гърдите му и му се навлажниха очите.Минхо го галеше бавно и нежно.
В това време в болницата Джон влезе в стаята й и седна до леглото.Той хвана ръката й и я погледна нежно.
- Обадих се на Темин – каза той тихо
Джеси дръпна ръката си и изкрещя
- Какво?Но защо?.....Какво му каза?
- Казах му че не си добре и да дойде тук – отвърна той шеонейки
- Айгоооо....Джон – изпуфтя тя и сдържаше гнева си
Младока се качи в едно такси и каза на шофьора да кара по бързо.Докато пътуваше към болницата какви ли не мисли минаха през ума му.След 10 минути таксито спря пред входа на болницата.Младото момче му даде парите и изхвърча,преди шофьора да е блгодарил за бакшиша.След няколко минути лутане и питане най накрая стигна до стаята й.Той си пое дълбоко въздух и влезе.Джон като го видя веднага стана и излезе
- Здравей – каза той нежно
- Здрасти –отвърна му тя и се усмихна
- Как си? – попита той притеснено,като седна на стола
- Добре съм.Напразно си дошъл.Джон обичаш да преувеличава – отвърна му тя спокойно и се засмя
- Какво стана? – искаше да узнае всичко
- Ами от много тренировки.Започнах работа в едно малко студио и опитвам да усъвършенствам уменията си – обясни му тя и надяваше да й повярва
- Това е супер.Другия път не се пренатоварвай много – отвърна й той и я целуна по челото
Джеси умираше да разбере,как вървят нещата около него.Не бяха се виждали повече от месец.Тя го гледаше така,нежно и искаше да му каже,че го обича и не може да спре да мисли за него.
- Радвам се че си добре.Ам..... аз трябва да тръгвам.Обади ми се някой път да излезем – каза той тихо и се усмихна
Джеси дълго време гледаше устните му,те бяха.....просто съвършени,а и тази усмивка я караше да с еусмихва дори и сега
- Да добре ще ти се обадя – усмихна се тя широко
Темин я целуна по бузата и излезе от стаята.В момента в който той се обърна изражението й коренно се промени.След като затвори вратата сълзите й се стичаха по лицето.Тя не можеше да му каже нито едното нито другото.
Темин докато излизаше от болницата усети онази стягаща болка,която бе усетил по рано.За секунда му мина през ума за Минхо,но се успокои,тъй като от последния път.Младока спря едно такси и се качи в него.
В това време Кей отвори входната врата и влезе.Докато си събуваше любимите си кецки,Минхо застана пред него и скръстил ръце пред гърдите си.
- Оо Минхо уплаши ме – каза Ки,като се изправи
- Ела с мен – отвърна му сериозно той.
Той хвана ръката му и го задърпа в стаята на Джонгхюн.Almighty Кий разбра на къде го води и се опита да се отскубне,но Фламинг Харисма бе силен и опитите му бяха безуспешни.Минхо го вкара в стаята,излезе и заключи.
-Минхо веднага отключи вратата.Минхо! –блъскаше и крещеше Кий
Фламинг Харисма отиди в кухнята и се усмихна дяволито.Дивата в продължение на няколко минути блъскаше по вратата и кълнеше Минхо и също така се заканваше,че като излезе ще си го върне.
-Хей я по тихо! – каза Блинг Блинг и наведе глава.
Almighty Кий се обърна и се шокира.Джонгхюн бе седнал на земята ,точно до леглото си и около него бяха няколко бутилки соджу.Динно надигна глава И вместо да отпи той изсипа течността върху гърдите си.
- Мамка му- изкрещя той
Блинг Блинг се помъчи да фокусира,далиоколо него няма друга пълна ботилка.
Кий извъртя очи и отиде до него.Той събра всички шишета и ги изгвърли в кофата за боклук.
- Я~!Какво правиш?Не съм ги изпил още –изкрещя му той и се помъчи да стане
- Те са празни.Виж се,пиян си – скара му се Кий
Той отиде до него ,с мъка го изправи И го сложи да си легне.Блинг Блинг го дръпна И Дивата падна точно върху него.Джонгхюн го прегърна И изведнъж той заспа.Almighty Кий се опита да се измъкне,но Динно стискаше здраво и не го пускаше.След няколко минутно пуфтене и въртене на очи,Кий се ядоса и го захапа с всичка сила.Джонгхюн подскочи и изкрещя.
- Ayyyччччч!Това боли
Дивата се измъкна и се усмихна доволно.Блинг Блинг с примежен поглед го погледна и иронично се усмихна.
- Хм...... и ти вече не ме обичаш.Никoй не ме обича – каза той тъжно и една сълза бавно се стече по подпухналато му лице.
Дивата наведе глава и искаше да му каже че не е така,че го обича.Блинг Блинг се изправи и го посочи с пръст.
- Ти…..ти си виновен – опита се да го каже ясно,тъй като чувстваше че езикът му е “вързан”
- Не е вярно!Знаеш че не е така!Ти беше този който до преди месец ме вкара в болница….- крещеше му Кий и се чувсташе много зле,след като го обвинява така нагло.
Настъпи кратко мълчание.Дивата се приближи към него и го постави да седне,след което седна до него.Тъкмо се чудеше какво да му каже,когато изведнъж Джонгхюн му хвана ръката и започна да пее малка част от Обсесион.
В това време Темин се прибра и чу гласа на Динно.Той се натъжи и тръгна към стаята на Минхо.Отвори вратата,но него го нямаше.Тръгна към неговата стая и там го нямаше.Младока започна малко да се притеснява.Извади телефона от джоба си инабра номера му,но от оператора разбра,че му е изключен.
“Минхо къде си?-мислеше си той.
Той седна на бюрото си отвори едно чекмедже,което се намираше от дяснатя му страна.Измежду бележките му стоеше една снимка,на нея бяха Джеси и той.Темин леко се усмихна и целуна снимката.
В болницата където лежеше Джеси,Джон вървеше по коридора към нейната стая.Той дългомислеше и не беше правилно,Джеси да крие от Темин за състоянието си.Той стигна и почука на вратата.След като го покани,той влезе и бавно се приближи.Тя го погледна ядосано от горе до долу.
- Говорех с лекаря ,днес или утре ще ме изпишат.Ти приготви ли документите за Америка? – каза тя строго
Той я погледна тъжно,но тя продължи да го гледа сериозно.
- Не съм още.Сигурна ли си,че искаш сега да заминеш? – отвърна й той тихо
Тя кимна и извърна глава.Джон се намести удобно на стола,дори да не й харесваше да си тръгва скоро.В продължение на няколко часа медицинската сестра идваше и проверяваше състоянието й и всеки път й биеше по едно инжекция.
Почти се стъмнинавън,когато тязаспа.Джон тихомълком излезе от стаята И отиди да говори за състоянието й с доктора.
В това време в къщата на SHINeе Темин обикаляше на няколко пъти къщата и през 2 минути набираше номера на Минхо.

72 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Пон Дек 27, 2010 7:41 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Пускай следваща   

73 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Вто Дек 28, 2010 9:51 am

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

чакам следващата глава ..  Сбъдната мечта - Page 3 72137

74 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Пон Яну 03, 2011 2:19 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

34 глава





Отпритеснение не бе ял цял ден.В другата стая Джонгхюн се бе събудил и разтърка
леко очи.Обърна се и подскочи,като видя Кий да спи в неговото легло.Блинг
Блинг се позамисли и се помъчи да си спомни,но за жалост не помнеше,Дивата
да е влизал в неговата стая.Това определено щеше да го помни.Единственото
нещо което помнеше,е че Минхо го бе прегърнал,докато седяха на земята.


- Хей Джонгхюн добре ли си?-попита го тихо Дивата,като го докосна по рамото
Динно подскочи и се обърна към него.Той го гледаше втренчено и се напъна да си спомни,но нищо

- Аз….нищо не помня…..Съжалявам….ако… - започна той тихо и се чудеше дали е направил нещо.Дивата го погали по лицето и го целуна по бузата.Джонгхюн леко потрeпери и се усмихна.


- Не се притеснявай.Как се чувстваш? –отвърнаму с усмивка Almighty Кий


- Добре само малко ме боли главата – докосна си челото


- Нормално.Беше много пиян. –каза Кий и стана от леглото.Взе една малка кърпа и я намокри.Дивата я сложи върху челото му и Динно легна.


- Кий! –каза той тихо


- Да


- Разкажи ми какво сам правил,като съм бил пиян
Дивата се засмя и кимна с глава.

След няколко минути Минхо се прибра и беше целия мръсен.Младока чу че се затваря входната врата и изтича да види.
Като видя Минхо му скочи на врата и започна да го целува.Той не беше щастлив да го види.Темин забеляза и се отдръпна от него.
- Хъонг какво има? –попита го той тихо
- Нищо – стросна се той
- Минхо! –тропна с крак младока,но той не се спря,а продължи към стаята си
Младото момче стисна със зъби и го последва.Отвори вратата на стаята му и приближи към него.
- Минхо,моля те!Цял ден ти звънях.Къде беше? – каза му притеснено
- Темин излез!Остави ме сам – отвърна му той,като се сдържаше да не се развика
- Няма да си тръгна,докато не микажеш – повиши глас младия Темин
Фламинг Харисма се изправи и го погледна сериозно.
- Излез веднага! – изкрещя той
- Няма! – отвърна му със същия тон
Минхо извърна глава ипрехапа долната си устна.Ядосваше се на себе си че не може да си изтръгне Темин от сърцето си.Колкото и да се опитваше,даизбяга от желанията си,те винаги се връщаха за секунди и няма измъкване.Все едно беше в капан.Младока леко се почувства замаян,погледна Фламинг Харисма и после встрани и всичко му се въртеше.Той се хвана за рамото на Минхо и замалко да падне на земята,добре че го хвана навреме Минхо.Темин затвори толкова бързо очи,колкото и му прилоша.
- Темин!Събуди се! – викаше Минхо и разтърси тялото му
Той го постави на легото и напълни една чаша с вода.Повдигна главата му и дооближи чашата до устните му.
- Пий!Темин....моля те! – тъжному каза
След известно време Темин бавно отпи и се задави.
- Спокойно!Бавно... – каза му нежно Фламинг Харисма
Темин искаше да се изправи,но Минхо не му позволи.
- Недей да ставаш.Ще извикам лекар да те прегледа – каза той хладнокръвно,но отвътре умирашеот страх
Младока взе телефона му от ръцете му и леко се изправи.
- Хъонг не искам лекари.Кажи ми защо искаше да ме изгониш от стаята си? – отвърна му той и го погледна тъжно
Минхо изтръгна телефона от ръката му и набра номера на лекаря.Младото момче извъртя очи и се опита да стане,за да го спре,но му се зави свят и легна отново.Той затвори очи и слушаше гласа на Минхо.След няколко минути Фламинг Харисма седна до него.
- Как се чувстваш? – попита го той тихо
- Замаяно....-отвърнаму той и се опита да го хване за ръката.Минхо се усмихна и хвана ръката му.
- Темин сега ще дойде лекаря – каза му той нежно и го целуна по челото
Младока почувства че челото му изгаря,а тялото му настръхна.
В другата стая Кий разказваше всичко на Джонгхюн.
“Джонгхюн ти ми каза,че никой не те обича включително и аз.После ме обвини,че за всичко съм виновен аз.Аз ти отговорих,че не е така.Седнах до теб и ти ми запя малка част от Obssesion,като ми хвана ръката.След това,аз ти се извинихи тими се извини.Казах ти,че преди месец,когато ме целуна Оню тогава бях депресиран и се чувствах виновен,че не го отблъснах.А и ти катодойде,просто замръзнах.... Джонгхюн искам да ти кажа,че не съм спирал да те обичам и ми липсваш ужасно много.След като ти го казах,ти....ме целуна.....хм...не миистави въздух,а и ....аз на теб.Малко след това ти се доспа и легнах до теб,явно и аз съм заспал.На кратко това се случи”
Джонгхюн седеше и гледаше втренчено.Дивата започна да си мисли,че той е направил грешка като са се целунали и се съжалява.Тъкмо да каже нещо,когато Минхо отключи вратата и влезе.
- Минхо!Ти ми трябваш! – стросна се Кий
- Кий не сега!Темин не едобре.Извиках лекар – отвърнаму той и наведе глава
- Минхо какво стана? – попита го разтревожено Динно
- Незнам.Тъкмо се карахме,когато се подпря на мен и за малко да се строполи на земят.Добре че го хванах... – обясни им той тъженглас
Дивата и Блинг Блинг се доближиха иго потупаха по рамото.
- Той ще се оправи – каза Кий
- Не се притеснявай.Той е силен – каза Джонгхюн и го прегърна
В това време Джон се прибра в общежитието и незнаеше какво да прави.Джеси в това състояние не може да пътува,ка му ли да се подлага на професионално обучение за танцъори.Всеки уважаващ се себе си танцъор мечтае да отиде там,но не на всеки се пада тая възможност.Той трябва да разговоря и с мениджъра.Джон му изпрати кратко съобщение и се надяваше всичко да мине гладко.След няколко минути мениджъра му звънна.Той си пое дълбоко въздух и натисна зелената слушалка.
- Ало – каза той тихо
- Здравей Джон.За какво искаш да говорим? – каза притеснено мъжа
- Да,но не е за телефон.Утре ако имате време,да се видим.Много в важно – отвърна му сериозно той
- Добре,момент само да си видя графика(минута мълчание).....Удобно ли ти е към 17.30 часа?
- Да перфектно е.До утре тогава.Спокойнанощ
- Да и на теб.Чао
- Чао –отвърна му Джон и сърцето му биеше толкова бързо,че му трябваха няколко минути,за да се успокои.Той легна на леглото си и се убеждаваще.че мениджъра трябва да узнае за състоянието й и не може да замине сега за Америка
В това време в болницата Джеси я заболя главата.Болката се увеличаваше със всяка секунда.Джеси имаше някакъв тренинг от преди.Но болката се увеличаваше и колкото да стискаше със зъби,тя ставаше непоносима.Тя едва се домогна до копчето,което се намираше зад нея и го натисна.След около 2 минути дойде сестрата и тя изпищя от болка.
- Госпожице какво има?Къде ви боли? – попита я притеснено
- Главата....главата ми ще се пръсне – отговори през зъби тя
Сестрата отиди да извика лекаря.След няколко минути той дойде и се изненада,да я види на земята и хванала се за главата.Доктора каза на сестрата да й бие инжекция.Медицинската сестра едва дръпна ръката й.Джеси не искаше да й бият инжекция.
- Госпожице моля ви – каза й любезно сестрата
Джеси изпищя от болка отновои си подаде ръката.Сестрата й би и доктора се приближи до нея.Те я повдигнаха и я сложиха да си легне.За жалост трябваше да търпи непоносимата болка,тъй като е бременна.
В къщата на SHINee Минхо обясняваше на доктора и стигнаха до неговата стая.Доктора влезе и затвори след себе си вратата.Джонгхюн и Кий седяха в кухнята и никойот тях не обели дум.Фламинг Харисма влезе в кухнята,хвърли им един поглед и отвори хладилника.Забеляза,че нищо свястно няма.
- Кий ще отидеш ли до магазина.Мисля че Темин не е ял.Трябва...... – каза притеснено той,но Дивата веднага го прекъсна
- Да няма.Ако не ме беше закючил в стаята на Блинги щях да наготвя.Добре ще отида – отвърна му ядосано Умма Кий и погледна към Динно,който беше навел глава.Кий се изправи и излезе от стаята.
Минхо гледаше Джонгхюн не разбиращо.
- Хей Джонгюн! – извика му той
- Какво? – стросна се Блинг Блинг
- Няма ли да отидеш с Кий? – попита го той и се чудеше какво става
Динно изпуфтя,а Минхо го перна по врата.
- Минхо! – извика му Динно,като се хвана за врата
- Какво?Отивай с него,хайде тръгвай скара му се Фламинг Харисма
Джонгхюн извъртя очи и тръгна към Кий,като мърмореше нещо под носа си.Минхо отиди към стаята си,да види дали доктора е приключил прегледа.Той се подпря на стената и зачака.След няколко минути доктора излезе и Минхо подскочи.
- Докторе той ще се оправи ли? Попита го уплашено Фламинг Харисма
Лекаря леко се усмихна и му отговори спокойно:
- Той ще се оправи.Има нужда от малко грижи.Да си почива и да се храни.Оставил съм заръките на масата.Трябва да тръгвам,че имам друг пациент
Фламинг Харисма кимна и изпрати лекаря до вратата,като му благодари.Той се върна обратно,като тичаше.Леко отвори вратата и едва дишаше.Темин лежеше на леглото и гледаше в празното пространство.
- Темин как се чувстваш? –попита го тихо и бавно се приближи.
Младока бавно се изправи и го погледна.
- Недей да ставаш!Моля те Темин!Ако искаш нещо,аз ще ти донеса – разтревожи се Минхо и седна до него
- Хъонг....искам...да ми кажеш....защо се държеше гадно с мен?-попита го едвам едвам,като преглъщаше трудно
Фламинг Харисма не искаше да говори за това в момента,искаше просто той да се оправи.Той наля една чаша с вода и му я подаде
- Благодаря хъонг! – каза тихо младока
- Темин,държах се с теб така.....защотокато видях кой ти звънн и изревнувах –отвърна му той и извъртя очи,но това не бе истинската причина.Той разбра за състоянието й.Сега не му е момента,а и тя трябва да му каже.
Младока започна да се смее.Минхо сведе глава виновно и не смееше да го погледне.Младия член на групата го погали нежно по бузата и му каза нежно.
- Минхо как може да си го помислиш.За мен никой друг не съществува освен теб
В това време Джонгхюн и Кий стигнаха магазина и влязоха.През целия път никой не обели думичка.Дивата взе една количка и потърка ръце.Нямаше щанд или място където не е огледал всичко.Бавно количката се пълнеше.След 15 минути Блинг Блинг не издържаше,пазаруването не беше за него.Той си взе нещо сладко и излезе навън.Най накрая след половин час Дивата излезе и Динно се спусна да му помогне за торбите.
- Какво толкова купи? – възмути се той
- Отдавна не съм готвил.Много работи трябаше да се купят – отвърна му спокойно Дивата
По пътя Дивата се спря да си купи сладолед.Докато си избираше какъв сладолед да си вземе,той леко се обърна и видя че Динно разговоряпо телефона.Almighty Кий се натъжи,тъй като Джонгхюн не му дал знал дали са заедно или не.Той взе сладолед и за него(от любимия му).Кий седна на пейката и започна да яде сладоледа си.Дивата си изяде сладоледа,а Джонгхюн още разговоряше по телефона.Дивата се намуси и хвърли сладоледа му,но в това време Динно го видя.След около минута затвори и отиди при Кий.
- Къде ми е сладоледа? – попита го той сериозно
Дивата се изненада и незнаеше какво да му отговори.
- Видях те да взимаш още един.Предполагам че е за мен
- Ами аз....той се разтопи и трябваше да го хвърля – отвърна му Умма Кий и наведе глава
- Ще ми купиш ли сладолед? – попита го нежно Динно
Дивата кимна и плахо го погледна.Той се обърна и тръгна към сергията.Джонгхюн наблюдаваше всяко негово движение,как говори на продавачката,как си прокарва ръката през косата.Дивата се върнаи му подаде сладоледа.Блинги се усмихна и седна на пейката.Кий също седна и гледаше дали всичко е купил,да не би да е забравил нещо.Динно погледнанагоре към небето и хвана ръката му.Той впървия момент се стресна и след това го погледна.Джонгхюн гледаше звездите и се усмихваше.Кий също погледна нагоре и се усмихна.След около 2-3 минути Кийтръгна да се изправя,но Динно нему позволи.
- Джонгхюн!Трябва да тръгваме,Темин сигурно...... –започна да му обяснява,че трябва да сготви,да види сина си,но Блинги не му се слушаше,затова му запуши устата,като го целуна.Дивата обхвана врата му и се приближи по близко до него.Динно осъзна,че дори и да иска неможе да го забрави.Джонгхюн се чувстваше ужасно след като не помни по ранната им целувка и че му е изневерил.Тази вечер просто не можеше да удиржи желанието си да го прегърне,да го целуне,да гали нежната му кожа.Джонгхюн бавно отдели устнии го прегърна силно.Дивата се чувстваше на седмото небе и незнаеше същевременно къде се намира

75 Сбъдната мечта - Page 3 Empty Re: Сбъдната мечта Вто Яну 04, 2011 11:38 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

35 глава


- Обичам те! – прошепна на ухо Кий
Джонгхюн като чу,се разплака и го стисна по здраво.Дивата го болеше,но беше щастлив и останалото нямаше значение.Блинг Блинг се отдръпна от него,взе торбите и тръгна напред.
- Я!Джонхюн! – изкрещя Кий,докато взимаше останалите торби и тръгна след него
В това време в къщата на SHINee Минхо бе поръчал храна за вкъщи.Темин се изправи и взе телефона му.Провери обажданията му и имаше доста непознати номера.
- Темин какво правиш? – каза строго Фламинг Харисма
Младока го погледна тъжно и остави телефона.
- Съжалявам......Какви са тея номера? – повиши тон накрая
Минхо преглътна и незнаеше какво да отговори.
- Не е твоя работа.Не съмти разрешил да ми ровиш в телефона – скара му се и се опита да се измъкне
Младото момче изпуфтя и се помъчи да се изправи.
“Така ли??Не е моя работа?!Ще видиш ти!” – помисли си той,докато се изправяще
Фламинг Харисма веднага отиди при него и го хвана,да не се нарани.
- Пусни ме.Отивам в стаята си – стросна се той,като го отблъсна от себе си
С всяка крачка му се замайваше главата,а Минхо стоеше плътно до него.Малко преди да стигне вратата,той докосна челото си и леко се олюля.Фламинг Харисма го пренесе на ръце и го сложи да легне.Минхо се наведе и го целуна по челото,като стискаше очите си.Знаеше че ако му каже,ще го изостави и ще бъде с Джеси,но и ще си навлече много неприятности.Незнаеше какво да прави,трябва да сподели с някой,това го разкъсваше от вътре.
- Хъонг какво има?Защо плачеш? – попита гопритеснен младока
Той не бе усетил,кога сълзите му се стекохапо лицето.Минхо ги избърса и се изправи.
- Аз....просто...много ме притесни,а и немога да те гледам така на легло. – отвърна му той тихо и пъхна ръцете си в джобовете
Тъкмо да каже нещо Темин,когато се звънна на вратата.Той отвори и един младеж му подаде 3 торбички.Минхо ги взе и плати на момчето.
- Храната пристигна – каза с влизането си и погледна,дали са сложили клечки
Младото момче се усмихна и леко се повдигна.Фламинг Харисма извади всички кутии и ги отвори една по една.Темин грабна първата кутия,която имаше спагети,взе едни клечки и започна да се тъпче.
- Хей..по полека.Знам че си гладен,но ще ти стане лошо – каза сериознотой и се усмихна,като го видя как се тъпче като прасе
Темин кимна и го послуша.Минхо с голяма радост гогледаше как се храни.
- Хъонг ти няма ли да ядеш? – спря той за малко и го погледна
- Яж!Не ме мисли! – отвърна му Минхои започна да се смее
Младока леко се намръщи и остави кутията на една страна.
- Какво не ти ли харесват? – изненада се Минхо
Младока погледна в другите кутии и забеляза,че в едната има свинско месо и зеленчуци.Той с клечките взе едно парченце и го подаде на Минхо.Но той вместо да отвори уста,поклати глава и я извърна на една страна.
Младока го върна обратно в кутията и скръсти ръце пред гърдите си.Минхо започна да се смее,изглеждаше толкова красив,когато е ядосан,а и прави една много сладка физиономия.Той се приближи и го целуна по бузата.Младока му хвърли един злобен поглед и бутна “без да иска” кутията с месото и зелечуците.
- Яяяяяя! – извика Фламинг Харисма и се чуди какви ги върши
- Не съм гладен.Искам да поспа – стросна се той и се обърна с гръб
“Офффф няма един ден в който да не се скараме” –мислеше си Темин
“Офффф не минава и ден в който да не е претенциозен” – мислеше си Минхо,докато прибираше храната
- Сигурен ли си че неси гладен?Ако е така,аз ще я изям... – каза сериозно той и очакваше поне да хапне още малко
- Ами..... – започна Темин,като се обърнакъм него
- Искаш ли да ядем? – натърти на последната дума и се усмихна
Младока се изправи,но нищо не му каза.ФЛаминг Харисма изкара пак храната и я сложи посредата между двамата.
В това време Джонгхюн се прибра и отиди да остави торбите в кухнята.Той набързо отиде в стаята си.Няколко минути по късно Кий се прибра задъхан.Той бе гонил Динно.Дивата влезе в кухнята и видя оставените торби.Той постави продуктите в хладилника и като прикючи отиди да види как е Темин.Кий застана пред вратата на Минхо въздиша тежко,избърса сълзите си ипочука.
- Влез –каза Минхо
Almighty Кий влезе и им се усмихна
- Хей Темин как си? –попита го той и седна до него
Младока погледна към Фламинг Харисма,който прибираше храната.
- Сега съм по добре.Минхо хъонг поръча храна и тъкмо се наяохме – каза синчето и погледна тъжно майка си
Кий се усмихна и го прегърна.
- Утре ще ти сготвя нещо вкусно.Не бива да ядеш такава храна – леко му се скара Кий
- Много се забавихте – отбеляза Минхо
- Да съжалявам.Нали ме знаеш,като вляза в магазин и се забравям – отвърна му с усмивка Дивата
- Темин ей сега ще дойда,искам да поговоря с Кий – каза спокойно той и погледна ядосано Дивата
Кий знаеше че е виновен и сега Минхоще му чете конско.Той стана и последва Минхо.Двамата отидоха къмкухнята.Фламинг Харисма затвори вратата и седна на стола.
- Кий не знам какво да правя?Ще полудея! – искаше да изкрещи той и се хвана за главата
- Минхо успокой се,кажими какво е станало – отвърна му тихо и хвана ръцете му
- Кий преди да ти разкажа трябва да ми обещаеш,че на абсолютно никой няма да кажеш,моля те на НИКОЙ – каза през сълзи Минхо и погледна в очите
- Обещавам ти че на никой няма да кажа.Само се успокой – притесни се Умма Кий и го погали по главата
Фламинг Харисма преглътна и започна своя разказ от момента вкойто Джон звънна на Темин.
Малко по надолу по коридора в стаята наДжонгхюн хвърчаха дрехи и всичко което може да лети.Динно беше бесен на себе си,но и отчасти на Кий.След като се измори той седна на земята и обхвана главата си с двете си ръце.В главата му беше пълен хаос.Мислеше си за Джун,за изминалия месец,после за Кий и тука всичко му се обръщаше с главата нагоре.Блинг Блинг избърса сълзите си,облече якето си и излезе.В стаята на Минхо Темин се чудеше за какво толкова си говорят.Той се помъчи да се изправи,но отновому се зави свят.Младока легна и удари с ръка по леглото.
- По дяволите! – ядоса се той
Тъкмо когато щеше да заспи Минхо влезе и седна на бюрото.Той сведе глава и думите на Кий отекваха в ушите му.
“Минхо трябва да му кажеш!Той трябва да узнае!”
В кухнята Дивата си мислеше,че и по зле не може и да стане.Кий се разплака,като научи за Джеси,през какво трябва да премине.Той бе обещал на Минхо,че няма да казва на никой,но Фламинг Харисма бе длъжен да му каже.Кий се замисли над думите на Минхо.
“Кий представи си,че разбере.Помисли си какво ще направи.Ще си създаде много проблеми с мениджъра,а не само с него”
Минхо имаше право,ако Темин научи,ще действа неразум но и ще направи някоя глупост.Дивата се хвана за главата и имаше чувството че след малко ще се пръсне.Кий стана и отиди към стаята си.Но неговата стая се намираше в непосредствена близост до стана на Джонгхюн.Той погледна към вратата и беше забравил,че по рано го гонеше.Той трябваше да разбере причината и то сега,застова си пое дълбоко въздух и почука.След като Динно не го покани,реши да влезе.Бавно отвори вратата и се шокира.Огледа се и се чудеше какво е станало.Всичко бе на земята,секцията и гардеробя бяха изпразнини.Дивата извади телефона си и набра номера му.След около 5ия сигнал Джонгхюн вдигна.
- Kaжи Кий – каза той сериозно
- Джонгхюн какво е станало в стаята ти,сякаш е имало торнадо? – попита го той притеснен
- Това не те засяга.Затова ли ми се обаждаш-стросна му се Динно
- Всъщност не.Искам да поговорим.Ако не си зает,прибири се –отвърна му спокойно Дивата
- Зает съм,забрави ли че излизам с Джун от MBLAQ?! – през зъби му отговори Блинг
Кий не вярваше на ушите си,сълзите му се стекоха по лицето му
- Забравих.....съжалявам.Ще поговорим друг път...мхм....аз ще затварям,че трябва да сготвя нещо наТемин – отвърна му едвам едвами му трепереше гласа
Джонгхюн въздиша тежко и Дивата да му затвори.Дивата отиди в стаята си и се просна на леглото си,като “пусна” сълзите си по лицето си.Той не можеше да повярва,че така си играе с него.
Спомни си как допреди малко гледаха заедно звездите и се държаха за ръце.
“Това беше най хубавия спомен в живота ми.Джонгхюн ще те забравя и никога,ама никога няма да пролея и една сълза за теб”-помисли си той и сърцето му кървеше от болка.
В това време Динно съжали,че се е държал така с него,просто в момента незнаеше как да реагира по друг начин.Той стигна до едно малко магазинче и си купи една бира.На 50 метра от магазинчето се намираше една детска площадка.Той седна на люлката и отпи малко от бирата.Извади телефона си и много искаше да се извини наКий,не беше прав да му говори така.След няколко минути той набра смелост и набра номера му.Almighty Кий взе телефона си и като видя,че му звънни Блинги му затвори.Кий беше решил твърдо,че ще изтръгне Джонгхюн от сърцето си и от ума си.След няколко секунди Блинги му звънна и то продължително.
- Ало –каза ядосанотой
- Защо ми затваряш?Ами ако имам нужда отпомощ или се бе случило нещо с мен –каза му сериозно Джонгхюн
Кий нищо не отговори,а само стисна със зъби.
- Кий?
- Да Джонгхюн.За какво ми сеобаждаш? – стросна се Дивата
- Ще можеш ли да дойдеш?Не мога да се прибира сам.Адреса е....-отвърна му и замалко щеше да падне.
Кий се изненада,че се намира толкова далеч.Динно започна да бръщолеви нещо,а Кий и думичка неразбираше
- Джонгхюн стой където си!Идвам..-заповяда му и извъртя очи
- Слушам сър –отговориму той и започна да марширува
Кий започна да се облича и мърмореше нещо под носа си.
В другата стая Минхо се съблече и легна до Темин.Сега като сподели с Кий,се чувстваше ужасно и по объркан и отпреди.Той леко разроши косата си и затвори очи.Не искаше Темин да страда и да го гледа острани,безсилен срещу неговото нещастие.Той твърдо реши че няма да му каже.В стаята си младока се чудеше защо неговия хъонг не идва.Той се огледа и видя че телефона му е на бюрото.Докато се опитваше да се изправи Темин мърмореше под носа си.За негово очудване не му се зави свят.Той бавно се приближи към бюрото и се зачуди дали направо да не го потърси.Темин се спря до бюрото,направи кратка почивка и бавно тръгна към вратата.Като стигнадо нея се усмихна и я отвори.
- Минхо! – извика той и се огледа.За момент се заслуша,но единственото което чуваше бе тишината.





П.П Съжалявам,за закъснението.Но тъй катосъмв Германия и си забравих листите в БГ и брат ми ги сканира.Тпест завися от него.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите