Сбъдната мечта - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

 Сбъдната мечта - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

 Сбъдната мечта - Page 5 Vote_lcap15% Сбъдната мечта - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
 Сбъдната мечта - Page 5 Vote_lcap56% Сбъдната мечта - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
 Сбъдната мечта - Page 5 Vote_lcap3% Сбъдната мечта - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
 Сбъдната мечта - Page 5 Vote_lcap13% Сбъдната мечта - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
 Сбъдната мечта - Page 5 Vote_lcap13% Сбъдната мечта - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
 Сбъдната мечта - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
 Сбъдната мечта - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

Сбъдната мечта

+9
Shining_Star_Jh
flopsi
xTheUglyTruthx
cho0ly
jongminfan
Uppie
silwii_
nasa__
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Харесва ли ви?

 Сбъдната мечта - Page 5 Vote_lcap100% Сбъдната мечта - Page 5 Vote_rcap 100% [ 7 ]
 Сбъдната мечта - Page 5 Vote_lcap0% Сбъдната мечта - Page 5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 5 от 5]

1 Сбъдната мечта - Page 5 Empty Сбъдната мечта Вто Окт 12, 2010 3:57 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава Възможностите



Една късна вечер едно момиче седеше само в стаята си и се сърфираше из нета.Докато се ровичкаше попадна на една песен Ring Ding Dong,групата се казваше SHINee.След като я чу на нея много й хареса и я прати по нета на своята добра приятелка,за да сподели каква яка песничка е намерила.След като я изпрати момичето-Джеси,започна да се прозява и си легна на леглото.На следващия ден приятелкта й изпраща рано сутринта смс, в който пише че е много й харесала песничката.Джеси беше около 18г. Не много момиче,светло кестенява коса.Тя много обичаше да танцува,но не някои определен стил,не защото не и допадаха,но искаше да има свои собствен стил.След като се събуди седна на PC-то и започна да се рови и да намери повече информация за групата,която я хареса.След около 12ч.яко търсене,гледане на страници,тя изчети толкова много информация.Постепенно тя и нейната приятелка се превърнаха в фенки на SHINee.Теглиха техни песни,следяха за всичко какво се случва около тях.След половин година,Джеси намери някаккъв конкурс в Корея(откъде беше и SHINee),на който може да им прати видео материал,на който си е показала танцувалните си способности.Тя започна да танцува,но все нещо и липсваше.Джеси започна да взема уроци,след няколко урока тя се почувства готова да изпълня своя танц и да го прати в Корея.Всяка вечер когато техните заспят,тя излизаша и отиваше в парка.Пускаше музика и започваше да танцува.След като го приготви материала,го прати и щеше да е там след 30дни.През тези дни тяя ходеше на църква и се молеше да я приемат.Минаха почти 2 месеца откакто беше пратила своя видео материал.През тея 2 месеца тя тренираше много усилено.Беше делничен ден,Джеси беше станала рано.Отиди до кухнята да си направи кафе и чу как пощольона пъха писмата в кутията.Отиди до пощ.кутия и ги взема.Започна да ги преглежда,сметка за ток,писмо за майка й,пак сметка докато не видя един огромен плик, на който пишеше нейното име.Тя видя името на подателя и за малко да не изтърве чашата с кафето.На плика пишеше SMtowm Entertainment,Южна Корея.Отвори го и преди да прочете какво пишеше тя започна да се моли.След няколко пъти „моля те господи,да съм приета”,тя погледна писмото и разбра че е приета.Така силно изкрещя,че родителите й се събидха.Те отидоха при нея,за да видят защо така вика.Тя им каза новината,но те не я приеха така както тя искаше.В писмото пишеше,че трябва да си подготви определени документи и след като е готова с тях да замине.Като свърши с документите,които не бяха не толкова трудни за изпълнение,тя отиди до някоя тур. Агенция са самолетен билет.Полета й беше за вдругиден.Нейните родители поканиха роднини и приятели, в чест на заминаването й.Дните минаха толкова бързо,че оставаше само 2ч. до полета й.Тя се качи в колата на баща си и потеглиха към летището.В един момент тя се сети за своята приятелка и се проклиняше,че беше забравила да и съобщи.Но за жалост тя не можеше да и се обади,тъй като беше 4ч. през ноща.Помисли за секунда и си обеща,че някой ден ще я покани в Корея.Родители й я изпратиха и се качи в самолета.Щеше да лети за първи път.След няколко дълги часа тя най накрая пристигна в Корея.На летището я посрещна човек,който я попита на английски дали тя е Джеси.Тя кимна с глава и се насочиха към паркинга.През това групата SHINee разбраха,че ще имат нова танцьор.Това което ги притесняваше,че тя не е корейка.И трудно ще се спряват с езика.
- Защо трябва да е чужденец-мръщеше Jonghyun.
- Ами незнам и аз не съм доволен,но мениджъра така е решил.-каза Onew.






Последната промяна е направена от minho1985 на Чет Ное 18, 2010 1:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път


101 Сбъдната мечта - Page 5 Empty Re: Сбъдната мечта Пет Фев 18, 2011 11:23 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Еееееее знам че постоянно го казвам,но се чувствам супер тъпо че не става моя фик за нищо..Моля да напишете малък коментър,да разбера дали ви допада или не  Сбъдната мечта - Page 5 72137

102 Сбъдната мечта - Page 5 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Фев 24, 2011 10:52 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40 глава





- После ще си поговорим – строго каза той и тръгна напред
Госпожица Лий извъртя очи и се запъти към студиото да провери как се спряват момчетата
Всички бяха на лице и концентрирани върху работата.Тя се усмихна докато ги наблюдаваше.Все пак си оставаше тяхна фенка.Джеси се обади и на другите мениджъри да подготвят артистите за предстоящите им изяви.Госпожица Лий обмисляше турне във Eвропа и знаеше,че ще натрупа много пари.Но първо за тази цел трябваше да проучи всичко.
Някъде късния следобед SHINee излязоха от сградата и феновете крещяха колкото глас имат,правиха снимки,клипчета и размятаха табели с тяхните имена или снимки.те се качиха в колата и намахаха на своите фенове.Минхо отвори прозореца и извика:
“SHINee WORLD!!!” и веднага го затвори
Останалите го погледна шокиращо
- Какво? – попита той изненадан
- Минхо ти знаещ че това е забранено – каза му строго мениджъра
- Е,и?Какво ме интересува – отвърна нахално Фл.Харисма и повдигна рамен
- Ще си навлечеш неприятности.Това да ти е за последно – скара му се мениджъра
Минхо скръсти ръце и се намръщи
- Минхо какво ти става? – попита го мениджъра притеснен
Фламинг Харисма си сложи слушалките и надупи музиката.Малко преди да стигнат телефона на мениджъра звънна.След като видя кой е се намръщи и дигна
- Да госпожице Лий
- Слушам
- Мда....утре в 8 часа ...че бъдем там
- Дочуване
Мениджъра спя колата и всички се стреснаха
- Хюнг какво става? – попита Оню,като се оглеждаше
- Утре в 8 часа кабинета на госпожица Лий.Затова може да благодарите на Минхо.Ще станете в 6 часа – каза им той строго и не отделяше поглед от Минхо
Всички се възмутиха,че ше стават отново рано.Докато влизаха вкъщи Кий обмисляше какво да сготви.Джонгхюн реши да се урпажнява върху гласа си.Минхо отиди направо в стаята си и се заключи.Лидера се приближи до стаята му и почука
- Минхо отвори! – каза лидера
- Остави ме намира! – изкрещя той
Темин дойде и видя Оню пред вратата на Минхо
- Хюнг какво става? – попита го очудено
- Не иска да отваря.Може би ако поговориш с него..... – отвърна му лидера и отвътре изгаряше от ревност
Темин кимна и почука на вратата
- Хюнг.....моля те отвори – каза с тъжен глас Темин
- Върви си.Остави ме сам – викаше Фламинг Харисма
Изведнъж се чу шум отвътре.темин погледна към Оню и започна да блъска по вратата.Най накрая Минхо отвори и го погледна сериозно.Младока го прегърна силно и малко се успокои.Фламинг Харисма въздиша и го прегърна също.Лидера наведе глава и се върна в стаята си.Двамата влязоха вътре и младото момче се изненада да види стаята му разхвърлена
- Хюнг какво има? – попита го притеснен,докато събираше нещата
- Не искам да съм в тази компания – отвърна му Минхо,като седна на леглото
Темин седна до него и го прегърна
- Хюнг ако ти си заминеш и аз ще си замина – каза му сериозно той
Фламинг Харисма го прегърна и го слеуна по челото
- Не,Темин.Ти ще останеш.Заради останалите и заради .....Джеси – отвърна му той и стисна ръката си в юмрук
- Но хюнг..... – започна младото момче и Минхо се изправи
- Виж Темин аз не мога да понясам госпожица Лий и знаеш ли защо.Защото ти все още я обичаш и тя сигурно. – стросна му се той и искаше да се махне
- Какво говориш?Хюнг....никога няма да те изоставя – отговори му младока,като не вярваше на ушите си.Темин се изправи и застана пред Минхо.Той се наведе и го целуна нежно.Фламинг Харисма изтръпна и отвърна на целувката му.Темин започна да го целува още по страстно.Минхо обхвана кръста му и двамата се насочиха към леглото.
През това време Кий готвеше в кухнята както винаги,а Джонгхюн го наблюдаваше острани.изведнъж телефона на Блинг Блинг звъннаТой дигна и излезе навън.Almighty Кий гледаше подозрително.Нямаше значение кой му звънни,той никога не е криел и никога не е излизъл.Дивата за малко се унесе в мислите си и за малко да изгори вечерят.
Оню влезе в кухнята омърлушен и седна на своето място.Кий премести тенджерата настрани и се обърна.
- Хей хюнг какво има? – попита го Дивата,докато нареждаше масата
- Пие ми се соджу – каза той и наведе глава
- Какво?хюнг....какво е пак станало.И спри да пиеш,ще кажа на Минхо и на мениджъра – започна да му се кара Дивата
- Не ме интересува – отвърна му той и стана от стола и излезе от стаята
Кий изпуфтя и въздиша.В това време Джонгхюн се върна радостен
- Скъпи с кого разговоря? – попита го подозрително Кий
- Кий разговарях с Yesung.Ще правим дует – отвърна му Блинг Блинг и започна да подскача
- Супер,но защо излезе навън?Да не би да ти пречих – Almighty Кий се намръщи и започна да блъска
- Yeobo какво ти става? – попита го изненадан Динно
- Нищо – озъби му се Кий и излезе
Блинг Блинг го настигна и го дръпна за ръката към себе си.Той го прегърна силно и го погали
- Кий кажи какво има? – попита го нежно той
Дивата се отдръпна и застана като свекърва.
- Ти....никога не си излизал,когато говориш по телефона
- Скъпи просто така стана.Сега за това ли ще се цупиш? – отвърна му Динно и извъртя очи
- Зависи,ако това ти стане навик.... – сопна се Умма Кий и си отиде в стаята
Джонгхюн си отиде в стаята с наведена глава.Дивата за първи път легна в леглото си и за първи път почувства такава ревност.Отвътре го изгаряше и целия трепереше.Дивата ритна стола и започна да диша очестено.Динно седна на стола и погледна една тяхна снимка.
“Но Кий какво си мисли?Че му изневерявам....че имам друг....глупости..Той знае колко много го обичам”
Блинг Блинг стана и легна в леглото.Той се натъжи,отдавна не е спал сам,а и е свикнал Кий да е до него
Дивата в този момент излезе да подиша чист въздух.Той седна на стълбите и се вгледа в звездите.
- Хей Кий какво правиш? – попита го Оню
Дивата го погледна и се разплака.лидера седна до него,извади от торбата соджу и го подаде на Дивата
- Хюнг.... пак ли? – каза тъжно Almighty Кий
- Хммм...знаеш че любовта боли,нали?!Ее....опитвам се да я направя по поносима – отвърна му Дyбу и се усмихна
Кий отвори соджуто и отпи.Веднага се намръщи и избърса устата си с ръкава.Лидера леко се засмя и той отпи,но по голяма глътка.Оню му подаде пак шишето,но Кий поклати глава,ала лидера му го напъха в ръката.Дивата озвъртя очи и този път отпи голяма глътка и сякаш всички хубави спомени бяха в тази глътка и той не искаше да спира да пие.
- Хей хей – скара му се Дъбу и взе шишето
- Хюнг...всичко....с Джонгхюн – заекваше Кий,докато гледаше шишето
- Знам Кий,затова и аз не мога да спра да пия – отвърна му лидера,акто надигна шишето
В това време Джонгхюн се ядоса и стана рязко от леглото.Той излезе от стаята си и почука на вратата на Кий.Изведнъж чу гласа на Кий,но той не идваше от неговата стая,а от отвътн.Динно бавно се приближаваше към входната врата и още по ясно чувахсе гласа му.Блинг Блинг отвори вратата и се шокира
- Кий! – извика той
Дивата и Дyбу се смеееха,но явно те самите знаеха над какво.
- Ким Ки Бум бързо се прибирай вкъщи! – заповяда му Джонгхюн
Almighty Кий направи някаква физиономия и двамата с Оню паднаха от смях.
Динно се ядоса,дръпна Кий за ръката и го задърпа към стаята си.Оню влезе вътре и се запъти към неговата си стая.Оню се изплези на Динно и легна на леглото си.Тъкмо с влизането си да му се накара,когато го видя заспал.Той събу обувките му и съблече дрехите му.Зави го и го целуна по челото.Няколко минути му се любуваше и колкото и да му беше бесен,колкото да се дразни на неговите недостатъци,това бе незначително в сравнение с любовта която изпитва към него.Сутринта около 6 без 10 Минхо се събуди първи.Разтърка очите си и едва успя да фокусира.Обърна се и видя Темин да спи сладко.Той му се усмихна и го целуна по бузата.Фламинг Харисма се изправи и се чувстваше много странно.Имаше чувството,че не е щаслив.Оправда се че не са спали с Темин от доста време насам.Той влезе в банята и пусна душа
Докато Минхо се къпеше 2 стаи по надолу Кий се събуди от алармата си.Джонгхюн се размърда и измърмори нещо.Дивата се обърна и се стресна.Стана и се огледа наоколо.изведнъж рязко го заболя главата.Алармата на Джонгхюн също звънна.Той я изгаси и погледна към Кий
- Добро утро скъпи – каза му сънливо той
- Джонгхюн какво правя тук?Не трябва ли да съм вмоята стая?! – попита го очудено Дивата<
Блинг Блинг извъртя очи,дръпна към себе си и го целуна страстно.
- Не не трябва – каза му той нежно,като отдели устни
- Не помня нищо от с нощи – отвърна му с тъжен глас
- Скарахме се,ти излезе да пиеш соджу с Оню отвън и после те прибрах – разка му накратко и изпуфтя
Лидера стана и с бърза крачка се запъти към банята.Сигурно стоя 20 минути вътре.Останалите вече закусваха,когато той излезе от банята
- Господи!6.30 е!Трябва да побързам! – шокира се Оню и отиди до гардероба.Преоблече се набързо,оправи си косата и отиди към кухнята.
Тъкмо влезе и видя Кий да прибира чиниите.
- Хюнг много се бавиш! – извъртя очи Дивата
- Кий много съм гладен.Остана ли нещо? – погледна го тъжно очи
- Да остана.Минхо ти опази чинията – смееше се гръмогласно и му подаде чинията
Лидера се зарадва,като малко дете на играчка и на бързо прелапа.Минхо влезе в кухнята и опияняващ аромат го удари в лицето.Той погледна към Кий,но не идваше миризма от него,обърна се и видя Оню.Фламинг Харисма бавно се приближи и му се зави свят.Дъбу погледна мило и Минхо го гледаше втренчено.Незнаеше защо,но днеска Оню изглеждаше различно,някак си сияеше на фона на всичко
- Какво има Минхо? – попита го Дyбу и мигаше на парцали
- Хюнг какъв е този парфюм?Не ми харесва.... – намръщи се Фламинг Харисма и излезе от стаята
Лидера наведе глава беше сигурен,че ще му хареса.В 7.15 часа мениджъра пристигна с колата и момчетата набързо се качиха.След около половин час стигнаха сградата на SM enter. и излязоха.
- Така като влезем,ще си мълчите.Ще видим какво ще каже тя и тогава ще реша какво ще й отговорям – каза им сериозно мениджъра и ги гледаше строго
Те кимнаха с глава и влязоха вътре.Качиха се на последния етаж,където се намираше кабинета на госпожица Лий.те седнаха в фояето и зачакаха
- Можете да влезете – каза след 15 минути секретарката
Момчетата извъртяха очи,тъй като чакаха дълго.Мениджъра тъкмо тръгна с тях,когато секретарката й го спря
- Тя каза само групата – каза му любезно тя
Мениджъра въздиша тежко и кимна с глава.Беше го е страх на какво може да ги подложи и няма да бъде до тях да ги защити.SHINee влязоха в кабинета и се поклониха.
- Влизайте....Седнете – усмихна се госпожица Лий
Те седнаха и се спогледаха.
- Така вчера Минхо се е провикнал през прозореца,нали така? – зададе риториче въпрос<о:p>
- Да така е – отвърна сериозно Фл.Харисма
- По старите правила трябва или да те изхвърля или да те накажа – каза тя сериозно,като гледаше някаква папка
- Не ме интересува – изпуфтя Минхо
- Ще те заинтересува,ако не искаш и другите да пострадат – сопна му се тя. – Така,нищо подобно от старите правила няма да направя.Сега има нови правила.Бих искала да покажете повече благодарност към феновете в рамките на нормалното.Вашия мениджър скоро ще получи новите правила – продължи тя сериозно и се изправи.Всички освен Минхо се усмихнаха и се зарадваха.
- Минхо....виждам че си недоволен.Би ли споделил какво е то? – попита тя учтиво
- Не – стросна се той и се намръщи
- Добре и аз няма да ви кажа каква изненада съм ви приготвила – леко се усмихна и се обърна с гръб
Темин и Кий бутнаха Минхо и го умоляваха да каже
- Не харесвам вас – каза той и извърна глава
- Това ли било,аз си мислех,че не харесваш правилата – започна да се смее тя
Фламинг Харисма я изгледа очудено и незнаеше какво да каже.
- Искам да допълня още едно нещо и се надявам да го изпълнете - каза тя сериозно и гледаше телефона си.
Те кимнаха и зачакаха
- Кажете съм лоша,че едвам не съм го уволнила.Вие си измислете – каза тя и започна да цъка нещо по лаптопа
Те седяха и не вярваха на ушите си.
- Но..... – започна лидера и погледна към останалите
- Няма но.Точка.Сега отивайте да тренирайте и не забравайте какво ви казах – строго каза тя и погледна през очилата
Те кимнаха и набързо излязоха.Темин гледаше минхо тъжно.Джонгхюн и Кий изпълняваха задачата дадена от госпожица Лий.Оню вървеше напред и искаше час по скоро да започнат тренировките.След няколко минути те усърдно тренираха.След няколко часа тренировка имаха само 1 час почивка.
- Хюнг искаш ли да се състезаваме ? - попита Темин лидера
- Остави,не ми се играе Темин на тая глупавата игра – отвърна му Оню и се намръщи
- Как сте момчета? – попита ги весело мениджъра като влезе в стаята
- Добре – отвърна Джонгхюн,като отпиваше някаква много странна напитка.Минхо стоеше на стола и се хранеше.
- Кажете ми как мина при госпожица Лий? – попита сериозно той
Фламинг Харисма се закашля и се задави.Лидера се спусна и го потупа.
- Минхо колко пъти ти казвам да ядеш бавно – скара му се Дyбу
Всички заедно с Минхо го изгледаха странно.Оню повдигна рамене и започна да се смее.Мениджъра излезе,стана му ясно,че няма да докопа информация.
- Хюнг какво ти става? – попита го очуден Минхо
- Нищо.Просто.... – опита се да се оправдае,но Фл.Харисма се досети и го погледна сериозно
Кий в това време излезе от банята и гледаше всички
- Какво е станало?Мисля че гласа на хюнг чух – каза Дивата,като се почеша по главата
- Кий ти всичко изпускаш.Ама нали трябва да си оправиш косата – развика му се Оню и скръсти ръце
- Но хюнг...нямаше ме 5 минути – защити се Almighty Кий
- Да бе 5 минути за теб.На мен ми се сториха като 15 минути – продължаваше да му вика лидера
- Хюнг не е нужно да му се караш – каза тихо Джонгхюн.
Лидера му хвърли един злобен поглед и се върна на Кий.Минхо го хвана за ръката,Оню се обърна и го погледна.Фламинг Харисма поклати глава и го изгледа тъжно.Дyбу си я дръпна рязко и излезе от стаята
- Какво му става на хюнг? – вдигна рамене Темин
Кий за малко да се разплаче и отиди обратно в банята.Джонгхюн изпуфтя и си гледаше нотите.Минхо тръгна след него.
- Хей хюн почакай! – извика му той
Оню се спря и въздиша тежко.Минхо застана пред него и го гледаше с големите си очи.
- Хюнг кажи ми какво стана? – попита го тихо Минхо
Лидера извъртя очи,не сякше д аму казва,че той е причината за неговото поведение.Искаше да са заедно,да му помага,да му споделя,да го целува и прегръща.Но съдбата бе жестока към него.
- Нищо просто не ми е добре.Мисля да се прибирам вкъщи – отвърна му тихо Оню
Минхо пипна челото му,но нямаше температура.
- Оню нямаш температура.Сигурен ли си че искаш да се прибираш? – отвърна очуден Фламинг Харисма
Лидера изпуфтя и тръгна към изхода.Минхо му хвана ръката и го спря.
- Хюн моля те!Кажи ми какво стана? – каза нежно Фламинг Харисма
- По дяволите! – изрече Оню и се намръщи.
Тъй като ми говори Минхо краката му омекнаха и е готов всичко каквото каже той да направи.<о:p>
- Минхо сега не ми се говори.Прибирам се! – сопна му се той,но вътрешно се чувстваше гадно<о:p>
- Идвам и аз.Да не си мислиш,че ще те оставя сам – отвърна му Минхо сериозно и извади от джоба си телефона.набра номера на мениджъра и му каза,че Оню не се чувства добре и ще го придружи до вкъщи.
В това време другите почнаха тренировката.На младото момче му беше тъжно,че Минхо го няма.Джонгхюн се чувстваше все едно е гол,когато Оню го няма.Кий от своя страна се чувстваше ужасно.Мислеше,че заради него лидера сега се прибра вкъщи,тъй като го е ядосал.Докато тримата пееха,Минхо и Оню слязоха от таксито.
- Сега можеш да се връщаш – сопна му се Оню и тръгна напред
Минхо нищо не му отвърна,а го последва.Лидера влезе в стаята си и започна да тършува.
- Какво търсиш? – попита го Фламинг Харисма докато го наблюдаваше
- Не е твоя работа – остро му отвърна Дyбу
- Напротив,ако си мислиш,че ще пиеш просто се откажи – каза му строго Минхо
Оню най накрая намери една скрита бутилка соджу.Отвори я и тъкмо да отпи,когато Минхо му я взе.
- Хей!Върни я!Върни я веднага! – викаше лидера и се опитваше да я вземе
Минхо се наслаждаваше на гледката.Оню скачаше като някакво зайче и не можеше да достигне моркова.Фламинг Харисма отпи и лидера го избута

103 Сбъдната мечта - Page 5 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Фев 24, 2011 10:54 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40 глава 1 част






силно.Минхо залитна и падна на земята.До него соджуто се разливаше по земята.
- Оххх!Оххх! – охкаше Минхо и не м ожеше да стане
- Минхо!Добре ли си?Къде се удари? – паникьоса се Оню.Той леко се наведе и започна да го оглежда
- Съжалявам Минхо...не исках – сведе глава и му каза с тъжен глас
- Така е,като искаш да пиеш.Още искаш ли да пиеш? – започна да му вика,като охкаше
- Не,не искам – отвърна му с полууста лидера
Харисмата леко се усмихна и започна да го гъделичка.Оню разбра,че само се е преструвал и се ядоса
- Ах ти!Ще ти го върна!Знаеш ли как ме изплаши – повиши тон лидера и започна да го гъделичка<о:p>
Минхо му се изплезе и започна да се смее.Фламинг Харисма го дръпна към себе си и супер яко го гъделичкаше.Оню се смееше и му викаше да престане,но Минхо не спираше.Изведнъж Минхо спря,тъй като устните на Оню се намираха доста близо до неговите.Лидера също го погледна,после погледна към устните и си изгуби ума.Толкова перфектни,красиви и изваяни.Той с пръст ги докосна,искаше да се убеди,че са истински.Минхо изведнъж потрепери и искаше да го целуне.Но не можеше,той обичаше темин.Не можеше да му го причини.Оню доближи устните си до неговите и те леко се докоснаха.Фл.Харисма се шокира,от това,че устните на Оню са толкова меки искаше да вкуси от тях.Той леко отвори уста и езиците им танцуваха...Лидера обхвана врата му с ръката си и започна страстно д ago целува.Ръцете на Минхо бавно се преместиха по гърба му и той си прокара едната ръка под фанелата му.Изведнъж в ума му се появи Темин
- Спри! – извика Фл.Харисма,като избута Оню
Лидера гледаше и невярваше,какво се бе случило токущо.Минхо се хвана за главата.Толкова много преживяха с Темин и той не можеше с лека ръка да захвърли всичко.Макар че го желаеше Оню и не искаше да спира да го целува,не можеше да го причини на младока.
- Съжалявам Минхо – каза тихо той
Фламинг Харисма се отдръпна и го погледна.Дyбу го целуна по бузата и галеше лицето му.
Сърцето на Минхо биеше лудо,докато гледаше как хюнг го гали.изведнъж почувства нещо като магнит и го теглеше към него.Фламинг Харисма рязко го дръпна към себе си и целуваше страстно врата му.Дyбу отначало се стресна,но веднага след това го целуваше където му падне.Оню леко се отдръпна от него и го погледна.Фламинг Харисма бавно се приближи и нежно го целуна.Но това не се понрави на лидера,той искаше още,не можеше да му се насити.Оню го целуна страстно и прокара ръката си под фанелата му.След това я пусна надолу към дънките му,но Фламинг Харисма го спря.Отдръпна се и рязко се изправи.Лидера премига на няколко пъти и затвори очи.Искаше твърде много от него
- Хюнг.....аз..... – започна тихо Фламинг Харисма
- Знам Минхо.Ти си със Темин.Но аз няма да се откажа от теб – каза му сериозно Оню и се приближи до него
- Но хюнг аз..... – започна Минхо,когато телефона мъж вънна,Той го взе от бюрото и на екрана бе изписано “Темин”
- Ало – каза тихо той
- Хюнг.Какво правиш?Липсваш ми – каза му жално младото момче
- Ами....Оню искаше да се напие,но го спрях.И ти ми липсваш – отвърна му Фламинг Харисма и гледаше лидера
Лидера се намръщи и излезе от стаята
- Аха.Ние скоро ще се прибираме.Предай много поздрави на Оню от мен – каза младока тъжно
- Хей скъпи защо си унил? – попита го весело Минхо
- Липсваш ми.Не мога да съм далеч от теб – жалваше се той
- Скоро ще се видим.Обичам те.Хайде отивай да тренираш – отвърна му нежно Фламинг Харисма
- Добре.И аз те обичам.Чао – отвърна му с усмивка Темин и затвори
Минхо затвори и хукна след Дyбу.Завари го в кухнята,седнал на земята и пие водка.
- Хюнг! – извика му той и се спусна към него.Взе бутилката и я остави на масата
- Остави ме! – каза му тихо Оню и сълзите му започнаха да се стичат по лицето му
Минхо го прегърна силно и сълзите му се стекоха.Колкото и да му се иска,не могат да бъдат заедно.Той обичаше Темин и не беше сигурен в чувствата си.По някакъв начин го привличаше,но само толкова
- Хюнг съжалявам,но.....не т еобичам.Обичам Темин – каза му тихо той и го целуна по челото
Оню го избута силно и изкрещя.
- Изчезвай!Махай се!Мразя те! – викаше той и го гледаше ядосано
- Хюнг..... – започна тихо Минхо<о:p>
- Ти не чу ли?Глух ли си?И-З-Ч-Е-З-В-А-Й! – сопна му се той
Минхо взе водката и започна да пие.Колкото и да беше гадно,той искаше да провери дали Оню ще го спре.Лидера го гледаше очудено за известно време,стана и взе бутилката.
- Минхо! Престани!Недей да пиеш! – скара му се той
- Защо? – погледна го въпросително Фламинг Харисма
- Защото.... – започна лидера
- Не можах да разбера,защо ме мразиш и защо искаш да се махам – правеше се на приятно чукнат
Оню направо си глътна езика.Не искаше да признава чувствата си към него.те бяха очевидни,като се съди по действията му.Лидера седна на стола и се хвана за главата.Фламинг Харисма седна до него и хвана ръката му.Отначало лидера искаше да я дръпне,но Минхо не му позволи.
- Хюнг аз съм тук до теб.Винаги ще бъда – каза му нежно той
Оню щеше да се разтопи като лед,като чу тези думи.Една сълза се стече по лицето му и той наведе глава.Минхо го прегърна силно и го погали по главата.След като се отдръпна му се усмихна и му намигна.
- Хюнг искаш ли да сготвим нещо? – попита го весело той
- Да и после Кий да ни убие – изпуфтя Оню
- Ооо хайде.Ще бъде забавно.После ще изчистим – сръга го и му намигна
- Добре добре – извъртя очи Оню и се ядосваше на себе си
Минхо започна да пляска с ръце и го дръпна за ръката.двамата се облякоха и отидоха до магазина.В това време тримата трвенираха усърдно.И изведнъж влезе Джеси.
- Извинете момчета.Но бих искала да поговоря с Темин.Ела след 10 минути в офиса ми – каза тя любезно
Тримата се спогледаха и свалиха слушалките
- Темин какво иска тя? – прошепна му Джонгхюн
Той повдигна рамене и преглътна.Сложи слушалките на статива и тръгна към нейния офис.Блинг Блинг и Дивата продължиха с тренировката.След няколко минути младото момче беше точно до офиса й.Секретарката й съобщи,че И Темин е тук
- Заповядайте – каза тя любезно
Темин тръгна след нея с бавна крачка.Тя отвори вратата и му даде знак да влезе.Младото момче плахо влезе и секретарката затвори вратата.
- Здравей.Влизай.Разположи се удобно – каза госпожица Лий любезно.Той направи две крачки,поклони се и направи поздрава на SHINee
- Моля те седни – твърдо каза тя и го погледна строго
Младока по най бързия начин седна на кожения фотиол.Джеси също седна на нейния.
- Извиках те по няколко причини.Първо не ми харесват стилистите.Второ Рино е много добра,но тя има много ангажименти.Тя пак ще ви бъде хореограф,но мисля да извикам един много добър да ви тренира и трето:Защо по дяволите ви е страх от мен? – обясни тя набързо,като извъртя очи
Младото момче направо си глътна езика и незнаеше какво да каже,при толкова много информация.Настъпи гробно мълчание.Тя блъсна по масата и се изпраави рязко..Темин подскочи
- Аз съм същата личност която познаваш.Мисля че е най добре да се разходим – каза тя нежно и въздиша
- Аз….трябва да отида да тренирам – опитваше да се измъкне младока
- Можеш и утре.сега те освобождавам от тренировка.Хайде идваш с мен – намръщи се тя и грабна ръката му и го задърпа
- Отмени всички срещи.Обади се на Джон той ще се погрижи за всичко – каза госпожица Лий на своята секретарка
Двамата излязоха от сградата,естесвено събраха погледите на всички служители и се качиха в лимузината.Темин се чувстваше дискомфортно.Това му беше първия път в лимузина без членовете на групата.Те спряха в близкия парк и слязоха.Наблизо продаваха сладолед.Тя изтича и взе 2.
- Ето заповядай – каза тя с усмивка
Темин го взе и я гледаше странно
- Какво?Този сладолед най хубавия.Опитай!Ще ти хареса – допълни тя,като си близеше сладоледа<о:p>
Младока близна малко и очите му се разшириха.Наистина бе превъзходен.Джеси отново хвана ръката му и отидоха на близките пейки.Те седнаха и Темин я погледна
- Сега искам да поговорим за важни неща.Мен по принцип не ми харесват стилистите,но ако на вас ви харесват ОК – каза тя сериозно и избягваше да срещне погледа му
- По принцип ми харесват,но…..не искам постоянно да ми сменят цвета на косата – каза той плахо
- Да и на мен не ми харесва,дори и на феновете.Да ги уволня или просто да им кажа?Как мислиш?
- Според мен…. – започна той тихо
- Кажи ми честно
- Не ги уволнявай,просто им кажи – каза уверено той
- Добре.това исках да чуя.Честен отговор – отвърна тя и леко се засмя
Младото момче продължаваше да я гледа.След като си изядоха сладоледите те тръгнаха да се разхождат.
В това време Минхо и Оню се прибраха от магазина и разтоварваха торбите в кухнята.Лидера четеше от някаква готварска книга и казваше на Минхо какво да прави.След няколко минути Дyбу режеше зеленчуците,а Фламинг Харисма месото.




Някаъде към 18.00 часа……….

В това време Джонгхюн и Кий свършиха тренировката и се притесниха за Темин.Блинг Блинг реши да му се обади,но телефона му беше даваше свободно.Той реши да се обади на Минхо
- Ало – каза весело Фл.Харисма
- Хей Минхо.Какво правиш? – попита го сериозно Динно
- Готвим с Оню.А вие няма ли да се прибирате? – отвърна му Минхо
- Да,но……Темин отиде в офиса на госпожица Лий преди 2 часа и още не се е върнал,а телефона му дава свободно – обясни му Блинг Блинг тихо и стискаше очите си<о:p>
- Какво?По дяволите!Вие се прибирайте веднага! – изкрещя Минхо и в същия момент Динно дръпна слушалката от ухото си
- Да добре – каза му набързо и затвори
Фламинг Харисма метна телефона,удари се в стената и се счупи на няколко парченца.Лидера го погледна тъжно и продължи с приготвянето на ориза.Минхо седна на стола и се хвана за главата.Оню намали котлона и седна до Минхо.
- Той ще дойде.Не се ядосвай – каза тихо Дyбу
- Не искам да го виждам.Как може да ми го причини? – неразбираше Фл.Харисма и поклати глава
- Успокой се.Сигурно си има обяснение.Недей да прибързваш – отвърна мило лидера и го погледна
Минхо го погледна и изражението му се промени
- Така ли мислиш? – попита го нежно Минхо
- Да.Той те обича толкова много – усмихна се леко Дyбу
Фламинг Харисма му се усмихна и го хвана за ръката.Лидера настръхна и веднага се изправи,като се зае с готвенето.
- Хайде Минхо.Моташ се нещо.Сега ще дойдат и ще реват колко са гладни – каза му притеснен Оню и извъртя очи.
Фламинг Харисма започна да се смее и стана от стола.
В това време джеси и темин вечеряха в изискан ресторант.Той погледна менюто и нищо не разбираше от написаното.Ту се мръщеше ту почесваше брадичка.Госпожица Лий започна да се смее,стана и започна да го дърпа за ръката
- Хайде да отидем някъде другаде – каза тя весело и му се усмихна
Той кимна и двамата излязоха от ресторанта.качиха се в скъпата кола и потеглиха.Темин изведнъж видя едно от малките местни ресторанчета и бутна Джеси.Тя се обърна и го погледна.
- Какво? – каза тя очудено
- Виж…….Искаш ли да отидем там? – посочи ресторанчето и сведе глава
- Супер.Шофьор спри тук! – каза тя
Шофьора спря,Темин слезе и като кавалер подаде ръка на госпожица Лий.тя леко се изчерви и наведе глава.
През това време в колата на SHINee Джонгхюн,Кий и мениджъра обсъждаха предстоящите изяви
- Хей момчета къде е Теми? – попита той,като повиши тон
- Ами……той отиди към офиса на госпожиха Лий и не се е връщал още – отвърна тихо Дивата и погледна тъжно Джонгхюн
Мениджъра извади телефона си и набра номера на госпожица Лий
- Ало добър вечер госпожице Лий – каза той сериозно
- Добър вечер и на Вас.По какъв повод ме търсите толкова късно?
- Обаждам се…..Темин при вас ли е още,тъй като не се е прибирал още – притеснено й отвърна той
- Оооо….извинявайте.Забравих!Да при мен е.вечеряме в момента.Ако искате да ви го дам – леко се хвана за главата и погледна младото момче
- Да
Джеси подаде телефона и му каза с тих глас,че Мениджъра е на телефона.Той кимна и взе телефона
- Ало – каза той плахо
- Ало Темин.Къде се губиш?Вместо да тренираш с останалите,ти се забавляваш.Момчетата се притесниха.Първо трябваше да се обадиш – развика се мениджъра
- Да хюнг съжалявам – отвърна виновно младока,като сведе глава
- Друг път да знаеш.Утре те чака доста работа,така че прибирай по скоро.разбра ли ме?! – продължаваше да му се кара
- Да хюнг – отвърна му и затвори
Мениджъра остави телефона си на седалката и се намръщи
- Къде е Темин? – попита Дхонгхюн<
- Вечеря с госпожица Лий – сопна се той и натисна газта
Джонгхюн и Кий се шокираха и се спогледаха.След няколко минути те слязоха от колата и се запътиха към вкъщи.
- Малееее Минхо ако разбере.Ще побеснее – каза Блинг Блинг
- Затова ще се правим че незнаем – отвърна му Дивата
Динно се спря и го погледна сериозно
- Как така?Той има право да знае – повиши тон Блинг Блинг
- Да прав си.Но това ще го съсипе – отвърна му нежно Almighty Кий
- Но той има право да знае Кий.Ще го заболи още повече,ако го научи от някой друг – възмути се Джонгхюн
- Добре,но ако почупи къщата,което ще стане….ти ще си виновен – намръщи се Дивата и тръгна напред
Те влязоха вътре и се събуха
- Много хубаво мирише – отбеляза Кий
Блинг Блинг се усмихна и побърза да си измие ръцете.Almighty Кий също го последва.
- Здравейте момчета.Как мина тренировката? – усмихна се Минхо
- Изморително – отвърна Кий и седна на масата
- Не го слушай.Беше супер яко! – каза весело Джонгхюн
Оню слагаше готовите ястия и беше сериозен.
- Хей хюнг.сега по добре ли си? – попита го Динно
- Да малко по добре – отвърна му той и погледна към Фл.Харисма
Четиримата седнаха и започнаха да се хранят.Джонгхюн обмисляше дали да му каже.Фламинг Харисма приключи и отиди до хладилника.
- Хей Минхо! Трябва да ти кажа нещо – започна спокойно Джонгхюн,но Кий го срита
- Аучкх!Кий! – викна Динно
- Какво трябва да ми кажеш? – очудено го попита Минхо
- Ами …..всъщност….. – чудеше как да започне
Almighty Кий го погледна строго и сведе глава
- Кажи най после де – повиши тон Фламинг Харисма
- Темин вечеря с Джеси – изстреля го Блинг Блинг и сведе глава.
Фламинг Харисма блъсна по масата,изправи се и излезе
- Казах ти да не му казваш – стросна се Дивата
Джонгхюн повдигна рамене,а лидера извъртя очи.Дyбу се изправи и го последва.Минхо бе седнал отвънка и гкедаше звездите.Лидера излезе и му подаде якето
- Благодаря хюнг – каза тихо той
Оню седна до него и леко го побутна.Минхо го погледна и му се навлажниха очите.Оню го погали и се натъжи.
- Минхо….недей да плачеш.Моля те. – каза тъжно той
- Хюнг…..не разбирам,защо все на мен.Бяхме толкова щастливи преди да се появи тя – сведе глава и сълзите му се стичаха
- Скъпи …… - каза той и изведнъж си покри устата с ръце
Фламинг Харисма го погледна и сякаш се изгуби в очите му.Не беше ядосан,че беше го нарекъл така,а точно обратноото.Оню се наведе да го целуне,но Минхо се изправи и влезе вътре.Дъбу поклати глава и я подпря на една си ръка.След няколко м инути пред къщата сппря една скъпа кола.Оню се изпраави и мъчеше се да фокусира,защото фааровете го осветяваха.От колата излезе Темин и отвори външната врата
- Хей малкия!Къде се губиш?Какво ли те питам….влизай вътре веднага – застана кат свекърва и го гледаше строго
Младото момче сведе глава и влезе вътре.Лидера също го последва.Той първо влезе в кухнята.Джонгхюн и Кий се гъделичкаха и като го видяха станаха сериозни.те се изправиха и излязоха от стаята,без да го поздравяват.След малко се появи Минхо
- Здравей хюнг – усмихна му се младока
- Здравей.Ако си гладен,има в микровълновата.Аз ще си лягам.Лека – каза сериозно той и тръгна към стаята си
Младото момче го хвана за ръката и го дръпна
- Пусни ме! – заповяда му Фл.Чарисма
- Хюнг….. – отвърна той тъжно
- Какво си мислиш?Че ще ходиш на вечеря с Джеси и после ще чакам с отворени обятия.забрави! – развика се Фл.Харисма
- Съжалявам хюнг.Нека да ти обасня – погледна го тъжно той
- Слушам те – скръсти ръце и го гледаше сериозно
Младока му разка всичко
- Yeobo не ми се сърди.Тя не е толкова лоша колкото изглежда – каза той
- Добре.Значи ще бъдеш с нея? – отвърна Минхо и извъртя очи
- Неееее.Искам да съм с теб – извика младото момче и прегърна своя хюнг
- Аз как да разбера това? – развика му се Минхо
Темин се отдръпна бавно,погледна го нежно и впи устни.Фламинг Харисма отвръщаше на целувките и леко потрепери.Младока се отдръпна и се усмихна.Минхо се усмихна и го погали.Темин го хвана за ръката и го задърпа.Фламинг Харисма си я дръпна рязко и го погледна строго
- Не мисля че една целувка оправят нещата – каза му той сериозно
- Хюнг нищо не сме правили.Просто вечеряхме – отвърна му с тъжен глас
- Да сега може да е смао вечеря,а после……Ако продължаваш така ,по добре да спрем дотук.другия път няма да буда толкова сдържан – заплаши го той
- Неееееееее!Yeobo!Обичам те! – разплака се младока и го прегърна силно
Минхо не почувства нищо,даже не се трогна.Вече му беше писнало
- И аз те обичам,но ако продължаваш да се виждаш с нея…….по добре забрави за мен – сълзите на Минхо се стичаах
Болеше го,че така му говори,но това бе единствения начин а не го изгуби.Или по скоро да?!
Младото момче се намуси и седна на стола
- Не е честно!Казах ти,че не е толкова лоша,хюнг….. – започна да протестира той
- Добре Темин.Разбрах!Срещай се с нея колкото си искаш – сопна му се Фламинг Харисма и едва издържаше

- Хюнг….стига – ревна той
- Писна ми вече.Помисли си ако искаш – каза му той и излезе от стаята
Темин направо си хакна главата в масата.не можеше да избира между тях двамата.Той много го обичаше,но и Джеси се заела място в сърцето му.Не можеше да се разкъса на две.
Минхо тръгна бесен към стаята си и изведнъж се спря.Допря ухото си до вратата и чу как Оню се ядосва за нещо.Той почука и влезе.Дъбу направо подскочи и се обърна.
- Здравей хюнг.Какво правиш? – попита го той

104 Сбъдната мечта - Page 5 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Фев 24, 2011 10:55 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40 глава 2 част




- А…..з-з ли?.....Ами нищо – паникьоса се и започна да прибира някакви листи
Фламинг Харисма се приближи до него и взе единия лист
- Хюнг ти пишеш песен? – изненада се Минхо
- Опитвам се – намуси се лидера
- Мисля че ще стане хубава песен – отвърна му с усмивка Фл.Харисма
- Надали
- Защо?
- Понякога пиша,но понякога тотално блокирвам.
Минхо се усмихна и го потупа по рамото.
- Знам че ще се справиш хюнг – отвърна му той
Лидера седна на леглото и поклати глава.Фламинг Харисма седна до него и го прегърна.Оню се усмихна се чувстваше адски щастлив в прегръдките му.Дyбу вдиша от прекрасния му аромат и се чувстваше опиянен.Фламинг Харисма леко се отдръпна от него и го погледна сериозно.Лидера беше затворил очи и витаеше из някоя вселена.
- Хей!Хюнг! – леко повиши тон Минхо
- Какво? – отвори очи и се огледа
Фламинг Харисма започна да се смее.Дyбу се намръщи и леко го бутна.Минхо му се изплези и му се усмихна.Лидера се изправи и седна на бюрото.Искаше да се концентрира върху текста на песента,но онзи безбожно красив младеж,който като се усмихна и кара сърцето му да бие като лудо,не го оставяше намира.Фламинг Харисма стоеше зад него и го наблюдаваше.Изведнъж музата го връхлетя като торнадо и той започна д апише.След някъде около половин час той спря.
- Дай да видя – каза Минхо и взе листа от ръката му
Той започна да чете и живеднъж сълзите му се стекоха.Фламинг Харисма не ги зибърса,а продължи да чете.
- Хей Минхо добре ли си?Хубав ли е текста? – попита го тихо Оню
Минхо стоеше и се чудеше какво да прави.Да остане с темин или да започне нова връзка с Оню.текста беше страхотен,самия Минхо не намираше красиви думи да го опише.Лидера застана пред него и повдигна леко брадичката му
- Хей! – каза той нежно и го погали по лицето
Фламинг Харисма се обърна,остави листа на бюрото и излезе от стаята му.
В това време Кий се ровеше из нета.Джонгхюн мислеше върху нова балада.
- Скъпи ела за малко – извика му Дивата
Динно се изправи и отиди към него
- Но какво…. По дяволите! – шокира се той
- Yeobo кое искаш да вземем? – усмихна му се дяволито и прехапа долната си устна
- Кий….това….е…..Секс шоп! – едвам го изрече
- И какво? – повдигна рамене Кий
Блинг Блинг хвана мишката и започна да разглежда.Изведнъж видя костюн на медицинска сестра,на полицай,пожарникар и започна да си представя Кий в тези дрехи.Джонгхюн се облица и се чудеше кой да избере
- Скъпи какво правиш? – попита го Дивата,като го гледаше подозрително
- Смятам да купя…това…..мда…..това и …това – отвърна му Динно
- Хахаха Джонгхюн нищо не разбираш.Аз предлагам….това,това,онова,това ….. и това – усмихна се Almighty Кий и го хвана за брадичката
Блинг Блинг премига и двамата се целунаха страстно.Динно го хвана за дупето и го повдигна.Постави го на леглото и си съблече фанелата.Дивата го погледна отгоре до долу и прехапа долната си устна.Динно започна страстно да целува врата му,а Дивата бавно си блузкаше ръката по красивото му тяло.Джонгхюн съблече фанелата на Кий и дъха му спря.Винаги се възхищаваше на тялото му и винаги му действаше така.Той бавно проакра ръката си по тялото и прехапа долната си устна.Динно се наведе и целуваше всяка част от него.Almighty Кий бе затворил очи и се облизваше.Той бавно се спусна надолу и леко захапа корема му.
- Джонгхюн! – извика Кий
Блинг Блинг мигаше на парцали и се усмихна.Джонгхюн свали дънките му барабар с боксерките му.Той хвана пениса му и го налапа.Дивата пушкаше и дишаше очестено.Кий разрошваше косата му и му ставаше все по топло.След известно време Джонгхюн се изправи и вкара малкия Блинг Блинг в сладкото дупе на Кий.Almighty Кий извъртя очи и започна по силно да пушка.Динно все повече увеличаваше темпото.
- Оххх~! – вякше Кий и се облиза
На следващата сутрин Темин се събуди рано и погледна към празното място до него.за първи път спа съвсем сам.Той се натъжи и погали мястото.Младото момче се изправи,отиди до банята и си взе душ.След няколко минути той излезе и започна да мисли,какво да облече.Минхо педи му беше споделил коя му е любимата тениска.Темин я потърси,извади я и я облече.След като се облече,оправи си косата и тръгна към стаята на Минхо.Той бавно отвори вратата и видя,че още спи.Влезе вътре на пръсти и легна до него.Фламинг Харисма се размърда и се обърна към него.Темин го гледаше и искри хвърчаха от очите му.Tой леко го погали по лицето и го целуна по бузата.Минхо се обърна на другата страна.Темин вдишваше от прекрасния му аромат,който идваше от възглавницата.Алармата на телефона му звънна.Той с нежелание се просегна и я изключи.Фламинг Харисма се изправи и се почеша по главата.
- Добро утро скъпи! – каза му весело Темин
Минхо подскочи и се обърна.
- Т-и-и ка-к-в-о-о пара-в-и-ш ту-к? – заекваше той
- Дойдох да ти кажа добро утро – усмихна му се малдока
- Ако не идваш да ми кажеш кой си избрал,тигава се махни от стаята ми – викна му Минхо и се запъти към банята
- Добре.Искаш да знаеш нали?Избирам…..ТЕБ – повиши тон Темин и излезе от стаята му
Фламинг Харисма бе шокиран,разклати глава и влезе в банята.Младока влезе в стаята си,седна на леглото и започна да плаче
- Защо?Защо трябва да избирам?Не вижда ли,че обичам само него! – цивреше младото момче и се хвана за галвата
След няколко минути и другите се събудиха.Кий и Джонгхюн се изкъпаха заедно и заедно си измиха зъбите.Двамата избираха дрехите си и гледаха да са в един и същ тон.Единствено лидера не го интересуваше,какво ще облече.Фламинг Харисма се облече и излезе от стаята си.Темин също излезе,погледна го и тръгна напред.
- Темин…почакай – каза му Минхо и хукна след него
- Какво искаш? – попита го строго той
- Искам да поговорим.Това което каза преди малко наистина ли го мислиш? – отвърна му тихо Фл.Харисма
Младока се обърна и го гледаше сериозно
- Да,но мисля вече да спим в отделни стаи.Ще си говорим когато става въпрос за работа – отвърна му младото момче .Минхо затвори очи и въздиша
- По добре да се разделим тогава – каза сериозно той
- Неееее yeobo…. – викна младото момче
- Е нали искаш да спим в отделни стаи
- Разбира се че не.Не мога да живея без теб скъпи – каза му нежно Темин
Минхо като чу,избута към стената и впи страстно устни в неговите
- Хайде гълъбчета идвайте – викна им Джонгхюн
Фламинг Харисма се отдръпна,дишаше тежко и го погледна влюбено.Младото момче се усмихна,хвана ръката му и го задърпа.SHINee потеглиха към сградата на SM enter.Както винаги феновете чакаха пред сградата,с табели,тениски написани на тях любимия им член от групата.
SHINee излязоха от колата и бързага да влязат в сградата.Феновете се бутаха и искаха да докоснат своите айдоли или да направят някое друго клипче или снимка.
Мениджъра ги заведе в стаята за тренировка и им каза да работят усърдно
В това време госпожица Лий се занимаваше с куп документи.
- Хей Джеси остави документите.Имаме по важна работа – с влизането си асистентът й я почна
- Пърово съм госпожица Лий и второ трябва да прегледам тези документи.Знаеш колко работа ни е оставил предния директор! – скара му се тя
- Съжалявам госпожице Лий.Вие имате нужда от почивка,предвид вашето състояние
- Казах ти да не споменаваш нищо.Излез веднага! – развика се тя и му посочи вратата
Асистентът и излезе и сведе глава.Той знаеше,че не трябва да споменава това,когато са на работа.Но той мислеше за здравето й.Джон се чудеше на енергията,която има.Спеше около 4-5 часа,понякога даже изобщо,преглеждаше куп документи,инжекциии,бизнес срещи и т.н
“Оххх боже.Забравих!” – помисли си той и се върна
Той почука на вратата и влезе
- Какво искаш? – стросна се тя
- Забравих да ви оставя един документ – каза й той и остави един плик на масата.
Тя извъртя очи и му направи знак да си върви.Отвори плика и видя инжекцията.Тази инжекция я спасяваше от пристъпите.Джеси остави плика в едно чекмедже и го заключи.След като приключи с папките,видя часовника,минаваше обяд.Тя отключи шкафчето и извади плика.Свали си сакото,нави ръкава ай си би инжекцията.Човек ако и погледне ръката,ще си помисли че е наркоманка.Тя седна и се облегна назад.За момент и се замаи главата.След няколко минути тя се изправи,заключи шкафчето и изхвърли плика.Госпожица Лий излезе от кабинета си и каза на секретарката си,да пренасочи разговорите на мобилния й телефон.Джеси се насочи към едно от студиата,предназначени за танци.Преоблече се и си пусна музика.тя започна да танцува.Всеки ден по това време и по късно към 00.00 часа тя идваше тук и танцуваше.Това и помагаше да се разтовари и забравяше за всичко.Докато танцувеаше обаче си спомни за оная вечер,когато беше с Темин.Тя се усмихна и изведнъж стъпа на криво
- Оххх по дяволите! – извика тя
Госпожица Лий бавно се изправи и леко стъпваше.Отначало я болеше,но тя го повдигна леко във въздуха и го раздвижваше.Джеси отиди до съблекалнята да се преоблече.Тъкмо излезе от съблекалнята,когато телефона й звънна.Бе Джон
- Кажи Джон – каза тя и извъртя очи
- Госпожице Лий инвенститорите са тук.Да ги настаня ли в конферентната зала? – попита той
- Оо да.Предложи им нещо за пиене,аз ей сега ще дойда – отвърна тя и затвори
Джеси се опитваше по бързо да стигне,тъй като срещата бе много важна.
В това време SHINee правиха почивкa
- Тези тренировки са много изморителни – каза младото момче и се закашля
- Ами малкия свиквай – отвърна му Джонгхюн
- Джонгхюн недей така.Той тепърва започва – отвърна нежно Дивата
Минхо играеше на някаква игра,а лидера се опитваше да прочете една страница от любимата си книга.
- Хей Минхо!Спри звука поне – повиши тон лидра
- Но хюнг играта не е интересна така – погледна го тъжно Фламинг Харисма
Лидера се намръщи и излезе.Останалите повдигнаха рамене и се спогледаха.
- Хайде момчета на работа – каза единия учител
Динно се изстреля като стрела,а другите с нежалние се запътиха към студиото.
В това време госпожица Лий изнасяше прежентация за новата сграда на SM enter. И новия облик,който иска да допринесе.Те останаха много доволни.След прежентацията госпожица Лий разговоря с тях около 15 минути и след това отиди на друга бизнес среща.
Времето летеше толкова бързо.Вече се беше стъмнило и повечето служители си тръгваха.Но не и новия директор- госпожица Лий.Тя от сутрин до вечер или около 20 часа се занимава с различни книжа,разговори,срещи,проекти и т.н
SHINee излязоха от сградата и изведнъж младока се обърна и погледна нагоре.Той видя че нейния офис още свети.Темин се натъжи и сведе глава
- Какво има Темин? – попита го Кий
- Нищо....просто..... – не мо жеше да намери точните думи
- Хайде да тръгваме – отвърна му Дивата и го прегърна
Минхо се намръщи и погледна към нейния офис.Той сведе глава,макар и да го болеше отвътре,не можеше да гледа Темин тъжен.
- Хей Темин-а! – извика му Минхо
Младока слезе от колата и отиди при него
- Какво има хюнг? – попита го тихо той и едва се сдържаше да не се разплаче
- Отивай при Джеси.Виждам че си тъжен,не искам да те гледам такъв – отвърна му тихо той и тръгна към колата.
Младото момче стоеше и не вярваше на ушите си.Сълзите му се стекоха по лицето,той ги избърса,усмихна се и влезе в сградата
- Минхо какво става? – попита го притеснен Almighty Кий
- Нищо.После ще ти кажа.Да тръгваме – отвърна му той и си сложи слушалките
След известно време те се прибраха вкъщи.Фламинг Харисма отиди във всекидневната и си пусна телевизора.Джонгхюн и Кий отидоха в спалнята,а лидера се чудеше какво да прави.Погледна към Минхо и се натъжи.Тъкмо реши да тръгне към стаята си,когато :
- Хей хюнг! – извика Минхо
- Да! – отвърна му очудено Оню
- Ела да гледаме мач!
Оню си мислеше че сънува.Той бавно се приближи и седна до него.
- Днеска е Корея срещу Италия! – не откъсваше очи от екрана
Дyбу го гледаше и после погледна към телевизора.Фламинг Харисма викаше,ядосваше се на играчите и на съдията.
Изведнъж лидера стана,тъй като му стана скучно и отиди до кухнята.Той седна на любимото си място и сведе глава.В това време Джеси и Темин разговоряха
- Как мина денят ви? – говореше учтиво той
- Хей Темин няма нужда да м и говориш формално,само когато сме на работа тогава... – усмихна се тя
- Добре Джес – леко се засмя той
- Какво ти се прави? – попита тя
- Всъщност съм много гладен,може да похапнем и после ще видим – отговори й той като се хвана за корема
- Супер.Хайде – каза тя и двамата излязоха от кабинета.
Минхо се притесни,тъй като Оню не се върна
- Хей хюнг какво правиш? – попита го той
Лидера надигна глава и го погледна с примрежен поглед
- Спи ли ти се? Каза Фл.Харисма,като се приближи до него
- Махай се – отвърна му строго лидера
- Но хюнг....
- Казах да се махаш – повиши тон<о:p>
- Няма,докато не ми кажеш – сопна се Минхо
- Искаш да знаеш.Добре – каза той като се изправи рязко.
Застана очи в очи с Минхо и го гледаше ядосано.На следващия момент лицето му се отпусна и го погледна тъжно
- Минхо.....аз те обичам.Не мога да живея без теб и завиждам много на Темин – сълзите бавно се стичаха по лицето му
Фламинг Харисма го прегърна силно.Лидера се почувства спокоен.Усети топлина и сигурност,жадуваше го,имаше чувството,че Минхо притежава силата да го счупи на хиляди парченца и накрая нищо да не остане от него или силата тези хиляди парченца да ги събере,сглоби и да вдъхне живот.
Минхо се отдръпна и избърса сълзите му.Знаеше,че той го обича му и му беше адски трудно да избере.Той изпуфтя и наведе глава
- Какво има? – попита го Оню
- Ами хюнг....аз те харесвам... – започна той,но Оню веднага го прекъсна.Лидера бе впил устни в неговите,обхвана вратаа му с ръката си,а другата я сложи на кръста му.Фламинг Харисма искаше да каже:
“Хюнг и аз те харесвам,но обичам Темин”
Минхо му отвръщаше на целувките и знаеше,че това е грешно,но не искаше да се отдръпва от него.изведнъж той го повдигна и го сложи на масата.Лидера съблече фанелата му и го придърпа към себе си.Бавно спускаше ръката си по съвършеното му лице.Фламинг Харисма се насочи към врата му и започна още по страстно да го целува.Прокара ръката си под фанелата му и го стисна за кръста.Минхо се отдръпна и го погледна.Той започна бавно да съблича фанелата на своя хюнг.Оню му се усмихваше и не вярваше на очите си.Оню започна бавно да разкопчава дънките му и не отделяше поглед от него.Той ги събу и погледна Минхо.Той му кимна и му се усмихна чаровно.Дyбу усети как краката му омекват,събу боксерките му и клекна.Лидера налапа пениса му.Фламинг Харисма пушкаше от удоволствие.Лидера ту увеличаваше темпото ту го намаляваше.Той иска да запомни всичко,всяка една част от неговото тяло,всеки един миг,всяка една усмивка,искаше първия път да го помни.След живестно време Оню се изправи,Минхо по бърза да му свали дънките и боксерките му.Фламинг Харисма клекна и започна да си играе с малкия лидер.Лидера затвори очи и прехапа долната си устна.Минхо постепенно увеличаваше темпото и изведнъж Оню го повдигна и го целуна страстно.Двамата отидоха в спалнята и легнаха.Лидера легна върху Минхо и съвсем бавно си вкара пениса във дупето на Минхо.Фламинг Харисма стискаше със зъби,а Дyбу не спираше да го целува.Той започна съвсем бавно да си вкарва и изкарва.Минхо се отпусна и болката беше по поносима.Лидера увеличи веднага темпото и Минхо направо викаше от удоволствие.Оню леко се изправи,а Фл.Харисма застана в кучешка поза.Оню си го вкара бавно и започна да го е*е здраво.Беше поставил двете си ръце върху кръста му.Минхо охкаше,пушкаше и прехапваше долната си устна.Изведнъж Оню рязко се изправи и отиди в банята.Минхо легна целия изпотен и дишаше тежко.Лидера се върна с наведена глава.Минхо се изправи,отиди до него и повдигна брадичката му.Усмихна му се и го целуна нежно.Тъкмо да си лягат,когато телефона Минхо звънна.
- Ало - каза той
- Ало хюнг.Какво правиш? – попита младока
- Ами а-з-з (погледна към Онюу) лежа си в леглото.Ти къде си? – трепереше гласа му
- Аз след малко се прибирам.Много ми липсваш
- И ти на ме-е-н-н – едвам отвърна Минхо и затвори.
Оню затвори очи за миг и след това се изправи.Фламинг Харисма го хвана за ръката и го погледна.Лидера го погледна злобно и излезе от стаята.Минхо го последва.Лидера отиде да си вземе дрехите от кухнята.Фламинг Харисма дръпна ръката му и го прегърна
- Пусни ме! – каза строго Оню
- Хюнг.... – започна тихо Минхо
- Спокойно няма да кажа на Темин какво се случи – каза през зъби Дyбу
- Хюнг,аз-з съжалявам - не намираше думи
Оню се отдръпна,погледна го тъжно и впи устни.Това е последната им целувка.Той искаше да вкуси за последен път от неговите прекрасни,сочни,съвършени и изваяни устни.Оню се отдръпна,взе дрехите си и излезе.Фламинг Харисма гледаше за известно време в една точка,взе си дрехите и отиди в стаята.Легна в леглото си и прегърна възглавницата.Вдиша от прекрасния аромат на неговия хюнг.След около 15 минути Темин се прибра и влезе в стаята.Легна и изведнъж усети друг аромат
- Хюнг защо чаршафите миришат различно? – попита го младока
Минхо го погледна шокиращо и незнаеше какво да му отговори
- Ами незнам.....може би не са сменяни – заекваше той
Младото момче го погледна подозрително и се наведе да го целуне,но Минхо се отдръпна.
- Какво има? – попита го той
- Миришеш на Джеси – сърдито му отговори и се обърна с гръб
Темин се натъжи и се обърна на другата страна
През следващите няколко седмици SHINee тренираха усилено.Госпожица Лий също тренираше колкото можеше.Темин много искаше да я видя,но тя бе твърде заета.
Джеси и останалите служители се преместиха в новата сграда.Единствено групите останаха в старата.Докато репетираха новия танц SHINee,в студиото влезе госпожица Лий.
- Здравейте момчета – каза тя весело
Те направиха своя SHINee поздрав.
- Днеска искам да ви представя новите ви учители.Ще имате по RnB,Салса,танго и много други. – заяви тя,като ги представи.Учителя по RnB е от българия и е най добрия в своята област.Момчетата кимнаха и започнаха първия си урок по RnB танци.
- Чао момчета – намаха им тя и излезе
Госпожица Лий влезе в едно друго студио,където я чакаха около 20 млади хора.
- Така днеска започваме с песента Ринг Динг Донг – каза тя и пусна касетофона
Те се наредиха и започнаха да следват нейните движения.
След няколко часа тренировки направи кратка почивка.Госпожица Лий седна да си почине.Асистентът й в това време дойде и й даде телефона
- За теб е – каза той сериозно
- Кой е?
- Семейството ти – каза тихо той
Тя извъртя очи,със семейството си не бе се чувала откакто дойде за първи път в Корея.
В другото студио SHINee правиха също почивка
- Хей Кий ела да си вземем булгоги – смигна му Джонгхюн
- Добре – отвърна му с усмивка Кий и двамата тръгнаха
Останаха Оню,Минхо и темин.Лидера не проговори повече на Минхо,откакто го правиха за първи път.Отношенията между младока и Фл.Харисма ставаха бавно по студени със всеки изминал ден.
- Хюнг спри я тази игра! – повиши тон момчето
- Ако ти пречи,излез – отвърна му ядосано Фламинг Харисма
Младока се измести до Оню и го прегърна.Искаше да го накара да ревнува.
- Вземете си стая – каза през зъби Минхо
- Минхо престани вече!Изключи играта.Вкъщи ще си играеш – заповяда му лидера и му хвърли един злобен поглед
Фламинг Харисма блъсна играта в стола и излезе.Той започваше бавно да се влюбва в Оню.Минхо хвана едно такси и тръгна към вкъщи.
- Хей къде е Минхо? – попита Кий очудено
- Незнам – отвърна младока и си извади телефона от джоба си
- Чакай аз ще му звънна – отвърна Джонгхюн и започна да пуфти
Той набра номера му и единственото което чу е свободен сигнал.
- Не го дига – повдигна рамене Блинг Блинг
- Нещо да не е станало? – попита Умма Кий и скръсти рръце
В последните няколко дена Кий се намесваше в караниците им,тъй като му беше писнало.
- Момчета хайде започваме – извика единия им учител
- Но Минхо го няма – каза тихо младото момче
- Е не може така – възмути се той
След няколко минути джеси дойде и гледаше строго
- И така......Минхо го няма.Незнам какво стаяа между ва,но искам да работите.Скоро ще ви предстои концерт в Европа,после ще си почивате.Днеска сте свободни,но утре ви искам на линия всичките – каза строго тя и излезе
- Оффф....писна ми – ядоса се Динно
- Хайде да тръгваме – каза лидера и тръгна да излиза
В това време Фламинг Харисма стоеше в стаята на Оню и му разглеждаше нещата.Намери дневника му и започна да го чете.разбра,че лидера още изпитва чувства към него и първия път не го е забравил,сякаш е било вчера.Минхо леко се усмихна,затвори го и го остави на мястото му.Той отиде във кухнята и си наля вода.Отиди във всекидневната и си пусна някакъв филм.В същото време госпожица Лий пътуваше към главната сграда на SM enter.
- Джон изпрати пари на семейството ми.Тук е банковата сметка.Направи така,че повече да не ме търсят – каза тя сериозно и се хвана за главата
- Добре.....Добре ли сте госпижице Лий? – попита той разтревожен
- Просто.....(въздиша тежко).....заведе ме при този монах – каза тя тихо и гледаше през прозореца
Той веднага извади телефона си и набра някакъв номер.
SHINee слязоха от колата и се запътиха към вкъщи
- Какво искате да хапнете? – попита Дивата
- Незнам – отговриха едновременно Джонгхюн и Темин
- Сега ще видя в хладилника – каза Almighty Кий докато се събуваше
- Минхо! – викна Динно
- Да хюнг! – отвърна му той
Джонгхюн влезе във всекидневната и го гледаше подозрително
- Какво? – изненада се Фламинг Харисма
- Защо си тръгна така?Госпожица Лий ни се скара.Знаеш,че скоро ще имаме концерт – каза сериозно Блинг Блинг
- Да,да.Знам - извъртя очи той
- Утре никакви такива.Ела сега в кухнята – леко се усмихна Динно
Минхо кимна и двамата се запътииха към кухнята.Щом влезе,Темин му се нахвърли,тоест прегърна го силно
- Извинявай хюнг – каза нежно той
Минхо се отдръпна,погледна към Оню,който го гледаше строго и впи устни в устните на момчето.Фламинг Харисма се отдръпна и се усмихна.Младока си пое въздух и се изчерви.
- Кий какво ще ядем? – попита го весело Минхо
- Минхо какво ти става?Държиш се странно – отвърна му Дивата,докато бъркаше манджата
- Нищо – каза и седна на масата
- Аууу как можах да забравя.Минхо и Оню да отидат до магазина веднага – каза Almighty Кий и започна да се панира
Фламинг Харисма отиди при младока и започна д аклати глава.
- Нека Джонгхюн да отиде с него – възмути се той
- Минхо и Оню да отидат веднага!Спокойно и на тях ще възложа задача – заповяда Дивата и се усмихна дяволито
Лидера взе якето,обу се и зачака.Фламинг Харисма направи същото,но просто се мотаеше нарочно.
- Минхо по бързо! – започна да тропа с крак
Докато се обуваше Фламинг Харисма мърмореше нещо под нос аси.Той се изправи и двамата излязоха.През целия път до магазина никoй не каза нищо.Двамата влязоха в магазина
- Хюнг отивам при сладките! –каза му той и тръгна
- Не идваш с мен.Никъде няма да ходиш! – скара му се лидера
“Офффф плана ми се развали.Ще си го получи той.....” – мислеше си Минхо
Лидера взе каквото бе нужно и изведнъж Минхо наведе глава
- Какво има? – попита го той

- Яде ми се шоколад.Хайде да си вземем шоколад – гледаше с тъжно очи
- Добре – въздиша тежко Оню
Минхо побегна,сякаш се намираше на състезание и след няколко минути се върна
- Минхо! – извика Оню
- Какво?
- Цяла количка със шоколад?! – шокира се Дyбу
- Чакай,чакай.Не е само шоколад:бонбони,вафли и всички с различен вкус.Взех и за останалите – обясни му професионално Минхо
Дyбу се хвана за главата.Той тръгна напред и Минхо започна да се смеее.Оню се върна и го дръпна за ръката.По пътя Фл.Харисма нарочно го буташе.Оню замалкo да падне в една локва.изведнъж той се спря и затоври очи
- Хей хюнг!Виж! – викаше Фламинг Харисма
- Минхо~! – изкрещя лидера - Престани!Какво искаш от мен?
Фламинг Харисма повдигна рамене и тръгна напред.Той се усмихна дяволито.Малко преди да стигнат вкъщи лидера го дръпна на една стрна
- Кажи ми какъв ти е проблема? – сопна му се той
- Ами ти ми беше проблема – погледна го сериозно Минхо

105 Сбъдната мечта - Page 5 Empty Re: Сбъдната мечта Чет Фев 24, 2011 10:57 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40 глава 3 част



Оню се отдръпна няколко крачки назад,пусна торбите и тръгна напред.Фламинг Харисма взе торбите и тръгна след него.Оню бягаше колкото можеше и сълзите му се стичаха по лицето.Той стигна главната улица и тръгна да я пресича без да се оглежда.Минхо го видя и тръгна да тича.Една кола наближаваше и му бибткаше да се отдръпне от пътя,но Оню стоеше като статуя със затворено очи.Изведнъж Минхо го сграбчи и го придърпа към себе си.Той го прегърна силно,а лидера не спираше да плаче
- Хюнг не го мислех.Просто днеска ме ядоса и исках да ти го върна.Съжалявам – каза му нежно Минхо
Лидера искаше да се отдръпне,но Фламинг Харисма не го пускаше.Минхо се отдръпна и го хвана за ръката.Двамата вървяха до вкъщи.Те влязоха вътре и Оню отиди в стаята си.Тъкмо да тръгне след него,когато младото момче изкочи пред него.
- Хюнг много се забави.Ела да ти покажа новия танц – весело каза младото момче
Минхо му се усмихна и отидоха във всекидневната.в това време Кий приготвяше вечерята,а Динно седеше и мислеше над нова песен.Блинг Блинг започна да пуфти и да мята химикала.Almighty Кий се приближи до него и впи страстно устни.Вложи цялата си любов в тази целувка.След като го остави без въздух,му намигна и се върна обратно на печката.Джонгхюн се усмихна и започна да пише.В стаята до кухнята лидера хвана дневника си и късаше страниците.Пусна си Обсесион и сълзите му се стекоха.Счупи няколко снимки и мяташе книги.Изведнъж вратата се отвори и Оню замръзна на място.Минхо затвори вратата и го прегърна.Лидера го избута и му зашлеви шамар.Фламинг Харисма стоеше неподвижно и обърна главата си към него
- Хюнг!Престани! – каза през зъби Минхо
- Остави ме – викна му той
- Няма да те оставя
Дyбу му удари още един шамар и покри устата си с ръка
- Хюнг не ме ядосвай,че не отговарям – каза строго Фламинг Харисма
Лидера сведе глава и легна на леглото.Той блъскаше с ръце и крака .Минхо се приближи и седна
- Хюнг,не исках.......извинявай – каза му нежно
Оню се изправи и го погледна.Минхо нежно избърса сълзите му.Дyбу почувства топлина.
- Хюн,аз винаги ще бъда до теб.Не те лъжа.Искам да ми повярваш – продължи да му говори нежно
Оню го прегърна силно и заплака още по силно.
В това време във всекидневната телефона на Темин звънна
- Ало – каза той тихо
- Ало.Джеси е.Какво правиш? – попита го тя весело
- Гледам телевизия.А ти?
- Преглеждам документи.Какво стана с Минхо?
- Просто не се чувстваше добре
- А сега как е?
- Мисля че е по добре
- Кажи на останалите,утре преди да отидете на тренировка елате в офиса ми
- Нещо да не е станало?
- Не.Просто ще ви разъсня някои неща около концерта и предстояща почивка.
- Супер ще им кажа
- Добре значи до утре
- До утре
Темин се зарадва и изтича в кухнята.След малко се появи Оню
- Хюнг какво е станало? – изтича при него Кий
- Нищо – отвърна тихо Оню
- Мхм.... да бе.Преди да дойдем за малко да го блъсне кола – каза сериозно Минхо и го прегърна - Много ме изплаши хюнг
- Тктц – възмути се Дивата
Темин и Джонгхюн го прегърнаха
- Кий направи му един чай – каза Минхо и го погледна
Лидера седна и Темин и Джонгхюн му говореха някакви неща.Фламинг Харисма му даде чая и му се усмихна.Лидера гледаше като гръмнат и незнаеше къде се намира.
На следващата сутрин всички навреме станаха и тръгнаха към поредната тренировка.Те сляожа от колата и влязоха в сградата.Петимата се наредиха пред микрофоните и зачакаха учителите си.Изведнъж госпожица Лий влезе
- Добро утро SHINee - каза тя весело
- Добро утро госпижице Лий – казаха едновременно и се поклониха
Темин се усетил,че е забравил да им спомене ,че първо трябваше да се отбият в нейния офис.Тъкмо да каже,че съжалява,Джеси го изпревари
- Съжалявам,но има малка проманя в плана.След 2 седмици ще бъде концерта ви в България – каза тя весело
- Какво? 2 седмици......
- България ли?
- Къде е това?
- Спокойно.Моята секретарка сега ще ви даде всичко необходимо – каза спокойно тя и секретарката й влезе
- Но госпожице Лий....2 седмици – започна лдиера
- Спокойно Оню.Не се притеснявайте.Просто тренирайте.Аз вярвам че ще справите.Сега трябва да тръгвам,ако имате въпроси Джон е на разположение – отвърна любезно тя,намаха им и излезе
Петимата се спогледаха и четяха информацията,която секретарката им даде.
- Хюнг трябва да направиш нещо 2 седмици не са ни достатъчни – възмути се Минхо
- Спокойно.В почивката ще поговоря с нея.Не се тревожете – каза им серионо лидера,но той вътрешно се притеснявахе.
Учителите влязоха и те се подготвиха за работа
В това време Джон и Джеси се караха
- Как си могла?
- Не ми дръж такъв тон.Мисля че момчетата ще се спряват – отговори тя и присви очи
- Но....това е голям стрес за тях
- Така ли?Знаеш преди как беше?!Нямаха почиваха.......Сега ще бъде различно.Ще видиш.....Защо не ми вярваш?
- Не просто....(въздиша тежко) Това е......не са свикнали така – снижи тона той
Тя се приближи и го прегърна
- Ще видиш.всичко ще е наред
- Дано
Тя се отдръпна и го перна по рамото силно
- Сега ако обичаш........чакай свърши ли това което те помолих.
- Утре ще са тук – каза той и се усмихна дяволито
- Добре.Оххх колко много работа ме чака
- Искаш ли помош?
- Не – отвърна и започна да разгръща една черна папка
- Ако има нещо непременно ми се обади
- Да Джон
Джон излезе от кабинета й с усмивка.Не предполагаше че може да мирише толкова прекрасно.
След няколко часа SHINee направиха почивка.Фламинг Харисма отвори хладилника и си взе вода.Но Оню му е взе от ръцете
- Хюнг! – извика му той
- Ще се разболееш така – каза му нежно той
Минхо кимна и си взе топла вода.Лидера излезе от стаята и тръгна към кабинета на госпожица Лий.След около 15 минути вече беше пред кабинета й.
- Госпожице Лий И Джинки от SHINee е тук – каза секретарката й
- Покани го
Тя остави папките и се усмихна.Оню влезе и се поклони.
- Влизай Оню.Не се притеснявай.Седни – любезно каза тя
- Надявам се да не ви прекъсвам – плахо каза той
- Работа винаги има.И така......явно си дошъл да говорим за концерта – леко се засмя тя
- Мда.Момчетата и аз мислим,че е твърде малко време имаме за подготовка и как щ ени приемат там<о:p>
- Така Оню там имате фенове.Не са колкото тука или в Китай или Индонезия.Мисля че е достатъчно времето и все пак после ще имате среща с феновете.Билeтите вече са разпродадени.Даже от близките държави ще идват ваши фенове.Спокойно
- Но ако направим грешка.....
- Искам да ти споделя една тайна – каза тя и му смигна
Лидера се шокира,но гледаше да запази самообладание.Тя обърна лаптопа и покажа някакъв форум на SHINee
- Аз съм ви фен.....Чета мненията на феновете.Така че не се тревожи.Но не казвай на никого
Дyбу гледаше екрана,после нея и не можеше да повярва.
- Наистина ли? – попита той очудено
Госпожица Лий пусна MP3 playera si си и избра Луцифер и започна да пее.
- Еее не съм добра в пеенето – леко се засмя тя
Тя се изправи и му покажа вратата
- Съжалявам но не мога да ти отделя повече време – каза тихо тя и направи движението с пръстите от Луцифер
Той й се усмихна и й смигна.Тя отвори вратата и го погледна ядосано.
- А сега върви да тренираш – каза сериозно тя
Той се поклони и тръгна.След като се присъедини към останалите,той се усмихна,а те го гледаха подозрително.След като свършиха с тренировката,отидоха в другото студио да потънцуват.
- Хей хюнг!Какво стана? – попита го Джонгхюн
- Ами след 2 седмици ще е концерта – каза тихо той
- Какво?Нееее – викаше Динно и седна на пейката
- Нямаме време за губене.Трябва да се стегнем – каза сериозно лидера и погледна към останалите
През следващата седмица и половина те работиха усърдно.Нямаха време да си говорят,само тренират,хапваха в малкото свободно време и пак почваха и спяха по 2-3 часа.Всички се държаха много сериозно,но не и Кий в последните дни.Докато гледа неговия любим и направо си изгубваше граматиката.
- Хей Кий! – викна хореографа
- Да – гледаше блуждаещо
- Концентрирай се – отвърна му сериозно той
Дивата кимна и всички започнаха отначало
На следващия ден госпожица Лий ги събуди
- Добро утро момчета – каза тя весело и дръпна пердетата
- Мхм...колко е часа? – попита лидера и другите си търкаха очите
- Часът е 5.30.Имате 5 минути да се събудите – каза тя сериозно и скръсти ръце
Те станаха и вървяха като зомбитата
- Остават 4 дена до концерта.След 2 дни ще тръгнем.Дотогава си починете – каза тя строго и излезе
- Госпожице Лий? – каза Оню
- Да Оню
- Значи имаме 2 дни почивки,преди да излетим.Така ли?
- Малко ли ви се струва? – повдигна едната си вежда тя
- Не.....Благодаря ви – каза той и се поклони
- Искам ви бодри.Приятна почивка
След като излезе тя те започнаха да подскочат.Джеси се усмихна и погледна Джон.Кий се нахвърли на Джонгхюн и впи страстно устни
- Хаха Кий не издържал – хилеше се Минхо
Темин наведе глава и леко се засрами.И на него му минаваха такива мисли.Дyбу погледна Фламинг Харисма и леко се усмихна.Минхо прегърна младото момче и го целуна по челото
- Хайде момчета Умма Кий ще ви сготви – започна да подскочи Almighty Кий
- А на мен какво ще ми сготвиш? – прошепна в ухото Джонгхюн
Кий прехапа долната си устна и го погледна.Петимата се отправиха към колата.След 20 минути те стигнаха вкъщи.Кий слезе първи,стоеше на едно място и се усмихваше.Останалите слязоха и влязоха вътре.Дивата веднага влезе в кухнята.Динно отиди в банята да си вземе душ.Темин говореше по телефона.Минхо се чудеше какво да прави.Изведнъж Оню го подмина и се насочи към стаята си.Фламинг Харисма го последва.Лидера влезе в стаята си,седна на бюрото и гледаше някакайв лист.
- Хюнг какво е това? – попита го той
Дyбу подскочи и се обърна
- Минхо....изплаши ме – хвана се за гърдите Оню
- Съжалявам хюнг.....Какво е това? – отвърна му тихо той
- Ами това е...мхммм.Ами написах песен и .....
- Оооо....дай да видя – взе листа от ръцете му
- Хей!!
Фламинг Харисма я прочете и леко се усмихна
- Хюнг много е добра.Даже оная от преди беше хубава,но тая е върха
Дyбу сведе глава и се изчерви.Леко се усмихна и беше щастлив,че Минхо – любовта му на живота му я одобрил
- Оню.....трябва да направиш дует.Например....с Джонгхюн – позамисли се Фламинг Харисма
- Какво? – шокира се Оню
- Защо не?Ще я покажа на Блинг Блинг
- Не~.... – викна му Дъбу,но беше твърде късно
Фламинг Харисма влезе в стаята на Динно и го завари полугол.
- Хюнг облечи се! – извърна глава Минхо
- Минхо.....първо се чука – стросна се Блинг и отиди в банята да се преоблече
- Джонгхюн искам да ти покажа нещо – каза с усмивка
- Какво? – излезе от банята и го погледна въпросително
Фламинг Харисма му подаде листа и се усмихна.Джонгхюн като прочете се усмихна
- Кой го написа?
- Оню
- Сериозно ли?Текста е супер
- Какво ще кажеш да направите дует?
- Може,но първо да отидем в студиото и така
- Страхотно.Ще му кажа – подскочи Минхо,взе листа и излезе
Той се върна при Оню и му върна листа
- Джонгхюн хареса текста – каза Минхо
- Минхо не смятам да я пея – каза сериозно лидера
- Но защо? – очуде се Минхо
- Защото....аз....
- Хюнг...ела... – каза сериозно Темин
Дyбу сведе глава и погледна на другата страна.Фламинг Харисма го погледна тъжно и тръгна към Темин.Младото момче го целуна по бузата и го погледна въпросително.Младока и Минхо се отправиха в спалнята.В момента в който влязоха Темин започна да го целува страстно по врата.Краката на Минхо омекнаха,той го повдигна и по най бързия начин легнаха на леглото.Съблече фанелата му и започна да целува всяка една негова част от тялото му.Младока настръхна и го придърпа към себе си,като впи страстно устни.За миг ги отдели и пак ги впи.Младока съблече фанелата на своя хюнг и започна да го целува ощ епо страстно.Фламинг Харисма му разкопча дънките и рязко ги събу.Усмихна се и му събу боксерките.Темин прехапа долната си устна и го погледна изпепеляващо.Тъкмо да си поиграе Фламинг Харисма,когато телефона на младока звънна.Минхо извъртя очи и бавно налапа малкия Темин.Телефона не спираше да звънни.Темин се ядоса.
- Хюнг...... – каза тихо той и стана.Фламинг Харисма се ядоса и седна на леглото
- Ало – каза той строго
- Хей Темин.Как си?Джес е
- Здрасти.Ами добре съм.А ти как си?
- И аз съм добре.Нещо против да излезем
- Ами всъшност
- Отдавна не сме се виждали и......
Темин извъртя очи,права беше,не бяха се излизали от доста време
- Добре – въздъхна той
- Супер.След 1 час пред “нашия “ ресторант
- До тогава
Младока извърна глава и видя,че Минхо беше легнал.Той отиде до него и го докосна по рамото.
- Хюнг.....аз...... – започна той
- Темин спи ми се – сериозно му отвърна
- Аз ще изляза – каза му той
- Добре.Но все пак внимавай навън е опасно – предупреди го Минхо
Младока го познаваше твърде добре.И колкото и да не му се искаше да се отделя от него,той изпитваше нужда да се вижда с Джеси.Младото момче се приготви набързо и излезе.Фламинг Харисма стисна очи и сълзите му се стекоха.Той не можеше д апродължава повече така.Фламинг Харисма се изправи,облече се и отиди в кухнята
- Къде е Темин? – попита го Дивата
- Излезе – каза с равен глас Минхо,докато гледаше какво има в хладилника
- Минхо сядай.Вечерята е готова.Какво търсиш? – попита го Джонгхюн
- Нищо – затвори хладилника и излезе
- Хюнг много ми допадна текста,който си написал.След концерта може да отидем да я пробваме в студиото – каза весело Блинг Блинг
- Ами всъщносст....не мисля,че искам да я пея – отвърна му тихо лидера и сведе глава
След като се навечеряха Дyбу отиди към стаята си и видя Минхо седнал на земята с една ботилка соджу.
- Какво правиш? – сопна се Оню
Минхо не му отговори и продължи да пие.Лидера седна на бюрото и разглеждаше някакви неща.Бореше се със себе си – искаше да грабне ботулката му от ръката му,да му каже че всичко ще бъде наред,но искаше да изкоренни любовта си към него.
- Хюнг..... – започна тихо Фламинг Харисма и се изправи.Приближи се до него и леко залитна.Дyбу се спунса и го хвана.Минхо го гледаше втренчено,а Оню не можеше да откъсне поглед от него.Фламинг Харисма рязко се наведе и впи устни в неговите.Оню го избута и му удари шамар.
- Престани!Минхо аз не те обичам! – стросна се лидера
Очите на Минхо се разшириха и направи няколко крачки назад.Фламинг Харисма заплака,взе ботилката и излезе.Минхо се чувстваше огромна дупка в сърцето си,но не разбираше защо като му го каза Оню и толкова много се натъжи.Сълзите му не спираха да се стичат по лицето му.Той отпи от бутилката и сведе глава.Толкова много го заболя,сякаш някой е проницал сърцето му.И то сега бавно и мъчително умираше.Минхо дишаше тежко и се опитваше да удави болката си в алкохола,но не се получаваше.При всяка глътка,той чуваше думите му отново,сърцето му бе проницвано отново и отново.като изпи и последната капка алкохол,Фламинг Харисма хвърли бутилката и тя се счупи в стената.Той бавно се изправи,залюля се,хвана се за шкафа и погледна с кървясалите си очи леглото си.Изведнъж се почука на вратата.Но Минхо беше толкова вглъбен,че не чу.Той отиди към леглото си и Оню влезе в стаята му.
- Минхо – извика той
Фламинг Харисма се залюля и падна на земята.Оню се спусна и го погледна тъжно
- Добре ли си? – попита го той разтревожен
Минхо го погледна и сълзите му се стичаха по лицето.Лидера ги избърса и го целуна по бузата
- Съжалявам....аз..... – започна Оню
- Хюнг......аз те обичам – каза му тихо Фламинг Харисма и се опита да се изправи.
Дyбу стоеше като гръмнат.тези думи,тези незначителни и прости думи,той беше мечтал да ги чуе.Сърцето му заби лудо,пулса му се ускори и усещаше пеперудки в стомаха си.Минхо тъкмо се обърна и тръгна да излиза,когато Оню го спря.Фламинг Харисма се обърна и Дъбу впи устни в неговите.Лидера с едната си ръка го погали по лицето.Минхо от своя страна го буташе към леглото.
В това време Темин и Джеси се срещнаха.тя го прегърна и му се усмихна.Младото момче леко настръхна и изпита много странно чувство.
- Гладен ли си? – попита тя
Той кимна и тя започна да се смее
- Добре.Къде искаш да отидем?
- Ако искаш да се разходим
- Супер.Хайде тогава
Двамата тръгнаха,но все още младока се чувстваше странно.Стигнаха до една огромна поляна.Тя леко го побутна и му смигна,след което тръгна да бяга.Темин тръгна да я гони.Вятъра развяваше косите й,както и нейния аромат.Младока го вдишваше и започваше да му харесва.изведнъж той я настигна,хвана я леко,но тя тръгна напред и двамата след малко паднаха на земята.Те започнаха да се смеят гръмогласно.Силен студен вятър задуха и изведнъж заваля дъжд.те изстичаха до близкото дърво и застанаха под него.Джеси трепереше от студ.Младото момче я прегърна.тя вдиша от неговия аромат и й се зави сят.В прегръдките му тя се чувстваше спокойна за първи път от доста време насам.Джеси дигна поглед и го погледна.Той я погледна също.тя го погали нежно по лицето и изведнъж устните им се допряха и те се целунаха.
На следващата сутрин Минхоо се събуди и видя Оню до себе си.Той се усмихна в първия момент,но на следващия се намръщи.Фламинг Харисма стана набързо и се облече.Отиди в стаята на Темин,седна за момент на леглото му и се огледа.като си помисли колко много го обичаше и колко неща са преживяли заедно.Изведнъж той чу да се товаря входната врата и веднага изстича да види.Беше Темин
- Виждам че сега се прибираш – каза му сериозно Минхо
- Хюнг съжалявам – тихо му каза той
- Мхмхм.....Темин...С нея беше досега нали?!
Младока не отговори и тръгна към кухнята.Фламинг Харисма му хванна ръката и го задърпа натам
- Писна ми Темин!Между нас.....всичко свърши
- Какво?Нееее.....не можеш да ми го причиниш
- Съжалявам....аз... – отговори му тъжно Минхо
Младото момче го прегърна,но изведнъж вече нечувстваше оная тръпка,когато изпитваше всеки път.Той започна да плаче силно.Фламинг Харисма го прегърна и го погали по косата.
- Не ме изоставяй.Моля те....хюнг.Аз те обичам – сълзите му се стекоха
- Темин...не мога повече.Щом ти се обади Джеси и ти хукваш при нея.Ние тъкмо..... и ти хукна.Не мога така – обясни му той и му стана гадно
- Съжалявам хюнг – падна на колене и сведе глава
Фламинг Харисма се помъчи да го изправи,но той не помръдваше.Той клекна и го целуна по челото и излезе от стаята.Минхо се върна в стаята си и легна на леглото си.Оню се размърда и се събуди
- Добро утро – каза му нежно Минхо
- Добро утро – покри лицето си със завивката и се изчерви
Минхо леко се усмихна и го гледаше
В това време Темин се изправи и излезе от вкъщи плачейки.Колкото да харесваше Джеси,не можеше да се откаже от Минхо.Той започна да се самообвинява.Спомни за всички пъти,когато го е наранявал.Младото момче се качи в едно такси и тръгна е неопределена посока.

106 Сбъдната мечта - Page 5 Empty Re: Сбъдната мечта Пон Авг 22, 2011 10:57 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Предупреждение!!!

Здравей minho1985,
понеже фен-фикът ти "Сбъдната мечта" не е обновен повече от 30 дни ще бъде изтрит, ако до 2 седмици не публикуваш нова глава или не дадеш основателна причина за отсъствието си.
Ако имаш въпроси, моля погледни темата Правила и изисквания за фен-фиковете или ми пиши Лично Съобщение!

С уважение, модератора на раздела за Фен-фикшъни, nasa__

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите