Сбъдната мечта K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

 Сбъдната мечта K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

 Сбъдната мечта Vote_lcap15% Сбъдната мечта Vote_rcap 15% [ 6 ]
 Сбъдната мечта Vote_lcap56% Сбъдната мечта Vote_rcap 56% [ 22 ]
 Сбъдната мечта Vote_lcap3% Сбъдната мечта Vote_rcap 3% [ 1 ]
 Сбъдната мечта Vote_lcap13% Сбъдната мечта Vote_rcap 13% [ 5 ]
 Сбъдната мечта Vote_lcap13% Сбъдната мечта Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
 Сбъдната мечта EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
 Сбъдната мечта EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
 Сбъдната мечта EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
 Сбъдната мечта EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
 Сбъдната мечта EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
 Сбъдната мечта EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
 Сбъдната мечта EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
 Сбъдната мечта EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
 Сбъдната мечта EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
 Сбъдната мечта WamFC

You are not connected. Please login or register

Сбъдната мечта

+9
Shining_Star_Jh
flopsi
xTheUglyTruthx
cho0ly
jongminfan
Uppie
silwii_
nasa__
minho1985
13 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Харесва ли ви?

 Сбъдната мечта Vote_lcap100% Сбъдната мечта Vote_rcap 100% [ 7 ]
 Сбъдната мечта Vote_lcap0% Сбъдната мечта Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 5]

1 Сбъдната мечта Empty Сбъдната мечта Вто Окт 12, 2010 3:57 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

1 глава Възможностите



Една късна вечер едно момиче седеше само в стаята си и се сърфираше из нета.Докато се ровичкаше попадна на една песен Ring Ding Dong,групата се казваше SHINee.След като я чу на нея много й хареса и я прати по нета на своята добра приятелка,за да сподели каква яка песничка е намерила.След като я изпрати момичето-Джеси,започна да се прозява и си легна на леглото.На следващия ден приятелкта й изпраща рано сутринта смс, в който пише че е много й харесала песничката.Джеси беше около 18г. Не много момиче,светло кестенява коса.Тя много обичаше да танцува,но не някои определен стил,не защото не и допадаха,но искаше да има свои собствен стил.След като се събуди седна на PC-то и започна да се рови и да намери повече информация за групата,която я хареса.След около 12ч.яко търсене,гледане на страници,тя изчети толкова много информация.Постепенно тя и нейната приятелка се превърнаха в фенки на SHINee.Теглиха техни песни,следяха за всичко какво се случва около тях.След половин година,Джеси намери някаккъв конкурс в Корея(откъде беше и SHINee),на който може да им прати видео материал,на който си е показала танцувалните си способности.Тя започна да танцува,но все нещо и липсваше.Джеси започна да взема уроци,след няколко урока тя се почувства готова да изпълня своя танц и да го прати в Корея.Всяка вечер когато техните заспят,тя излизаша и отиваше в парка.Пускаше музика и започваше да танцува.След като го приготви материала,го прати и щеше да е там след 30дни.През тези дни тяя ходеше на църква и се молеше да я приемат.Минаха почти 2 месеца откакто беше пратила своя видео материал.През тея 2 месеца тя тренираше много усилено.Беше делничен ден,Джеси беше станала рано.Отиди до кухнята да си направи кафе и чу как пощольона пъха писмата в кутията.Отиди до пощ.кутия и ги взема.Започна да ги преглежда,сметка за ток,писмо за майка й,пак сметка докато не видя един огромен плик, на който пишеше нейното име.Тя видя името на подателя и за малко да не изтърве чашата с кафето.На плика пишеше SMtowm Entertainment,Южна Корея.Отвори го и преди да прочете какво пишеше тя започна да се моли.След няколко пъти „моля те господи,да съм приета”,тя погледна писмото и разбра че е приета.Така силно изкрещя,че родителите й се събидха.Те отидоха при нея,за да видят защо така вика.Тя им каза новината,но те не я приеха така както тя искаше.В писмото пишеше,че трябва да си подготви определени документи и след като е готова с тях да замине.Като свърши с документите,които не бяха не толкова трудни за изпълнение,тя отиди до някоя тур. Агенция са самолетен билет.Полета й беше за вдругиден.Нейните родители поканиха роднини и приятели, в чест на заминаването й.Дните минаха толкова бързо,че оставаше само 2ч. до полета й.Тя се качи в колата на баща си и потеглиха към летището.В един момент тя се сети за своята приятелка и се проклиняше,че беше забравила да и съобщи.Но за жалост тя не можеше да и се обади,тъй като беше 4ч. през ноща.Помисли за секунда и си обеща,че някой ден ще я покани в Корея.Родители й я изпратиха и се качи в самолета.Щеше да лети за първи път.След няколко дълги часа тя най накрая пристигна в Корея.На летището я посрещна човек,който я попита на английски дали тя е Джеси.Тя кимна с глава и се насочиха към паркинга.През това групата SHINee разбраха,че ще имат нова танцьор.Това което ги притесняваше,че тя не е корейка.И трудно ще се спряват с езика.
- Защо трябва да е чужденец-мръщеше Jonghyun.
- Ами незнам и аз не съм доволен,но мениджъра така е решил.-каза Onew.






Последната промяна е направена от minho1985 на Чет Ное 18, 2010 1:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Вто Окт 12, 2010 4:20 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ихааа!! Айде да ни е честит новия фик  Сбъдната мечта 10044
Сюжета ми е интересен, няма как да не го следя  Сбъдната мечта 25237

Една късна вечер едно момиче седеше само в стаята си и се сърфираше из нета.Докато се ровичкаше попадна на една песен Ring Ding Dong,групата се казваше SHINee.След като я чу на нея много й хареса и я прати по нета на своята добра приятелка,за да сподели каква яка песничка е намерила.

Леле, моята история за опознаване на SHINee е абсолютно съща!  Сбъдната мечта 982906 Аххх, спомени..  Сбъдната мечта 418296

http://www.last.fm/user/nasa__

3 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Вто Окт 12, 2010 4:26 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

аааааааааааааааааааааааааааааааааааа искам и аз такааааааааа  Сбъдната мечта 515322  Сбъдната мечта 951866 бива си го тоя фик чакам 2ра глава

4 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Сря Окт 13, 2010 9:25 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★



2 глава



- Аз пък съм доволен.Ще запознаем с човек с друга култура,не ви ли е любопитно- усмихваше се Taemin
Докато членовете на групата се възмущаваха от новия им танцьор,вратата се отвори и Джеси влезе.Като ги видя и идваще да изкрещи,но вместо това започна да подскача и държеше ръката си пред устата й.Групата се спогледа.
- Това е новия ви танцьор,дръж се прилично- сериозно им каза мениджъра.
Те въздишаха тежко.Тя разбра,че трябва занапред да спре,но не беше свикнала.В стаята влезе още един човек,той беше завидно красив.Беше американец и най-известния танцьор.
- Здравей аз съм Дейвид и съм хореографа на групата-любезно й каза.
- Приятно ми е,аз съм Джеси.-отвърна му със същата любезност.
- Ако не си изморена от пътуването може да ми покажеш твоите движения – попита я той
- Не.Не съм.Само да се преоблека-отвърна му тя.
Той й показа накъде са съблекалните.Тя се преоблече и се чудеше на къде да тръгне.Беше си облякла едно късо потниче и едни широки дънки.След малко дойде Дайвид и я заведе то студиото.Той й пусна музика и тя започна да танцува.Според неговото мение имаше какво да се иска,но и притежаваше талант,който ще й помогне.Докато тя танцуваше,острани скришом я наблюдаваше единия член на групата.
- Хайде отивай да си починеш- каза й Дейвид
- Добре.Но много искам да се усъвършенствам.Ще ми помогнеш ли?- попита го тя
- Да,разбира се.Утре ела в 7.00ч сутринта.-усмихна й се Дейвид
- Да.Довиждане- отговори сериозно тя
- Чао.
След като излезе от студиото я чакаше мениджъра.Той набързо й каза къде ще отседна да спи и ако нещо й е нужно да се обади.Той й съобщи,че довечера е поканена на вечеря у SHINee.Джеси започна да подскоча от радост,но като видя изражението на мениджъра се спря навреме.След като си казаха Довиждане,тя се запъти към изхода на сградата и отвънка я чакаше костюмиран младеж.
- Добър Ден,Вие ли сте Джеси?-попита любезно младежа
- Да,аз сам.-отговори тя
- Здравйте,аз съм вашия личен шофьор.На ваше разположение съм.
- Значи ако Ви моля да ме заведете до хотела,вие ще ме закарате,така ли?-изненада се от извода който стигна
- Да,това ми е работата-любезнише младежа
- Добре,ами закарай ме до хотела тогава.
Тя влезе в един мини бус и шофьора потегли.Той спря на един огромен хотел,отвън си личеше че е скъп.
- Мисля че сме обарка ли хотела-попита го тя
- Не не сме.Това е хотела на фирмата.-отговори й той.
Такива хотели Джеси е виждала само по телевизията,но и оттам не можеха да се сравняват с този.Просто не намираше думи да го опиши,но отворена й уста,само потвърждаваше за това.Шофьора и смъкна багажа и го подаде.Пиколото на хотела бързо дотича и взема багажа,но тя не му обърна никакво внимание,беше твърде заета да гледа интериора на хотела.Всичко бе зашемятаващо.Отиди към рецепцията и рецепционистка я попита за името,но гласа й се беше изгубил в красотата на хотела.Рецепционистката повтори въпроса.
-Казвам се Джеси.
Рецепционистката провери в компютъра и след около 2мин й подаде ключа за нейната стая.Джеси го взема и рецепционистка й пожела приятен предстой.През това групата репетираха новата си песен.Всички бяха концентрирани,дойде ред на Минхо и другите го чакаха да си изпеее текста,но той сякаш го няма.
- Хей Чой Минхо,тука ли си?- попита го Jonghyun
- Минхо?-каза Кеу
Но Минхо се беше замислил дотолкова ,че не ги чуваше.Taemin който беше до него леко го удари по рамото и това го изкара от транса.
- А?Какво?- попита Минхо
- Хей батко айди де.Няма ли да пееш твои ред беше.Сега трябва наново.-каза му измъчено Taemin
Другите го гледаха странно и се чудиха какво става с него.
- А да.Съжалявам.Няма да се повтори. –каза сеериозно Минхо
Всичките почнаха отначало дойде реда на Минхо,но той беше отново замислен.Кеу тръгна нещо да му казва,но Минхо го изпревари.
- Съжалявам.Ще си тръгвам.Вие репетирайте – каза жално Минхо
- Хей добре ли си? – попита загрижено Jonghyun
- Да,добре съм- отвърна му Минхо след което излезе от стаята.
Четиримата започнаха да се питат,какво се е случило толкова че да е в това състояние.Никога не е бил такъв,дори да върви всичко наопаки МИнхо винаги се усмихваше и работеше.Те бяха мн загрижени.Джеси се беше изкъпала и си нареждаше дрехите в гардероба.Докато ги нареждаше си мислеше: Много се изложих с това подксачане.Трябва да се адаптирам.Но как?Всичко е толкова хубаво,гардероба ми е колкото моята стая.Трябва да се трудя усърдно,че да успея.Мда,от утре почвам с тренировките.
Изведнъж някой почука на вратата.
- Кой е? попита тя
- Аз съм Чой Минхо.Можели да вляза? Попита той
- Да,влез.
Той влезе и видя най красивото момиче(хахахахах с някакъв потник и анцуг).На свой ред тя си мислеше: Недей да подскачаш.Недеи да скачаш.Недей.
- Исках да ти кажа Добре дошла.И ако имаш нужда от помощ,ние сме на 2 етажа по нагоре – каза й с най милия си глас
- Благодаря.-отвърна му тя
Тя искаше да го покани да изпият по кафе и да си говорят,но знаеше че той е зивестен и надали ше прояви интерес към ендо просто момиче с танцувални умения.Той кимна с глава и излезе.Като затвори зад себе си вратата си повтаряше: „Глупак,глупак” и тръгна към своята стая.След като репетираха достатъчно песента Onew и Taemin станаха и отидоха да се преобличат.Останаха Jonghyun и Кеу.
- Много се разтревожих за Минхо.Какво му стана? – чудеше се Jonghyun
- Успокой се йобо.Ще разберем. –опитваше се да го успокой като галеше косата му.
Jonghyun се подпря главата на рамото на Кеу и седяха така няколко минути.Кеу стана и го целуна по челото,след което излезе от стаята. Jonghyun не спираше да мисли за Минхо.Докато си мислеше за него,изведнъж телефона му звънна.Той извади го извади от джоба си,беше непознат номер.Не вдигаше на непознати номера,но днеска беше отвеян заради Минхо и направи изключение.
- Ало!- каза Jonghyun
- Jonghyun аз съм Минхо, каккво правиш в момента?
- Нищо седя в студиото.-отвърна му Jonghyun

5 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Сря Окт 13, 2010 3:51 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Аууу!!! Тая Джеси голяма късметлийка  Сбъдната мечта 398254 зарибяващо фикче следващата глава моля  Сбъдната мечта 390480

6 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Сря Окт 13, 2010 8:35 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

супер е фикчето  Сбъдната мечта 15286 джеси наистина е голяма късметлийка  Сбъдната мечта 15286

http://smiley92.tumblr.com/

7 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Чет Окт 14, 2010 12:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

3 глава



- Хайде да се видим.
- Добре.Къде?
- Вкъщи.Чакам те
- След 15 минути съм там
Jonghyun беше адски развълнуван,щеше да разбере какво се случва с Минхо.Взе си якето и се запъти с бърза крачка към вкъщи.Минхо го чакаше,беше толкова нервен,започна да обикаля къщатата.След около 5 минути Jonghyun направо влетя през вратата.Минхо седна и Jonghyun го последва.
- Трябва да махнем танцьорката – каза припряно Минхо
- Охххх това ли било.Заради това ли днеска не можа да се концентрираш.Оххх успокоих се – въздъхна тежко Jonghyun
- Да,но..........Как да ти го кажа има и още нещо – мъчеше се да си събере мислете
- Да?
- Аз.... офффф мисля,че ..... съм влюбен в нея.
- Какво? Ти се майтапиш,нали?Това е шега,нали? – опитваше да се смее Jonghyun,но не можеше
- Не се майтапя,даже днеска отидох да я поздравя в хотелската й стая – наведе главно Минхо
Jonghyun просто не издържа ,стана и удари стената.
-И сега какво?- попита го Jonghyun.
-Незнам, надявах се ти да ми помогнеш. – каза му Минхо.
- Кой аз ли?Но как? – гледаше го подозрително Jonghyun
-Мислех се,че можеш да поговориш с нея да разбереш дали изпитва някакви чувства към мен.Моля те направи го за мен.Не мога да спра да мисля за нея – в очите на Минхо се четеше тъга.
- Ще опитам но не обещавам – каза му Jonghyun
При което Минхо го прегърна толкова силно,че Jonghyun започна да оххка от болка.Другите се прибраха и видяха как Минхо подскача от радост,докато го гледаха очудено,Минхо хвана под ръка Jonghyun и го завъртя така че замалко да не падне Jonghyun,но Минхо го хвана.
- Jonghyun какво става тука? – попита ядосано Кеу
- По добре не питай- отвърна му Jonghyun
Минхо се насочи към кухнята да сготви нещо вкусно.Към него се присъединиха и Onew и Taemin.Кеу се насочи към своята стая и Jonghyun го последва.Кеу влезе в стаята си и затръшна вратата пред носа на Jonghyun.Леко го заболя носа,нещо си измърмори под носа и почука на вратата.Но тъй като никой не го покани,сам си я отвори и видя цялата стая разхвърлена,дрехите по земята,листи,всичко беше с главата нагоре.Кеу лежеше на леглото си и гледаше тъпо в една точка. Jonghyun седна до него и го погали по ръката.
-Какво ти има? – попита го нежно Jonghyun
Но Кеу не му отговори.Той пак попита,никакъв отговор,най накрая се ядоса и го удари по рамото.
-Хейййй Кеу какво ти става ? крещеше му Jonghyun
-Нищо ми няма – отвърна му Кеу
Jonghyun започна да прибира стаята му.Друг начин нямаше,с който да го накара да говори.И тъй като той мразеше да му се пипа в стаята започна да вика
- Jonghyun знаеш че не обичам да ми пипат нещатата.
Но той нищо не му отговори и продължи да я прибири.Кеу няколко пъти повтори,но Jonghyun виобще не му обръщаше внимание.Накрая Кеу стана и отиди до Jonghyun.Хвана и двете му ръце и каза; СТИГА!!! Jonghyun му се усмихна и го целуна по бузата.Кеу изведнъж почувства много буттерфлъ-ики в стомаха си,но те не бяха достатъчни стана му топло и му се завии свят.
- Сега ще ми кажеш ли за какво се сърдиш? – попита го с най нежния си глас Jonghyun
А Кеу имаше чувството че този глас е глас на ангел,толкова званнлив,можеше да го слуша цял ден. Jonghyun забеля че Кеу не го слуша в момента и пак повтори въпроса си.
-Какво? –попита Кеу. Jonghyun го повтори.
-Не,не се сърдя.Кой каза че се сърдя. – ядосано отговвори Кеу.
Jonghyun го погледна въпросително и си помисли: Оххх какво им става на всички днес.Охх защото е толкова топло.Днеска Кеу е много pretty.През това време останалите бяха приготвили и сервирали вечерята.Минхо извика:
- Кеу, Jonghyun хайде идвайте да вечеряме.
В хотела на фирмата Джеси усилено се упражняваше върху танцитеОт време на време се сещаше за Минхо,но си казваше че трябва да спре.На следващата сутрин беше в студиото за танци 6.45ч и праваше загрявка.Не измина много време и Дейвид и той пристигнаДвамата започнаха усърдно да работят.След около 6 часа танци те приключиха за днес.
- Джеси,добре се справи днеска.Но трябва да ти кажа нещо
-Да слущам-притесняваше се Джеси от това което ще й каже
-Мениджъра и аз си говорехме и стигнахме до извода,че ще е хубаво ако стане главен хореограф на групата.
- Какво?Аз?Но......
-Спокойно това ще стане след време първо трябва да те подготвя.Тей като аз няма да мога съм им повече хореограф
-Но защо ако мога да попитам?
Дейвид не й отговоро,обърна се и се запъти в някаква посока.Джеси се запъти към съблекалнята,по пътя забеляза Jonghyun,мина покрай него без да го поздрави.Като се разминаха той се сети за разговора си с Минхо.
- Джеси.... имаш ли малко време да поговорим – попита Jonghyun
- Ъхм....Да имам – отвърна му тя,но всъщност беше много изморена.
- Хайде да влезем в тая стая,никой няма да ни притеснява.- усмихна се Jonghyun
След като влязоха двамата седна на един диван.
- Ще те питам направо.Изпитващ ли някакви чувства към Минхо?
- Аз... аз...такова.Откъде стигна до този извод – опита да се измъкне Джеси
- Отговори на въпроса ми – настояваше Jonghyun
Джеси стана от дивана,незнаеше какво да отговори.Не можеше да си събере мислите,но си спомни за обещанието което си обеща „Да забравя за Минхо,да работя усърдно”.
- Аз не изпитвам нищо към Минхо – каза сериозно Джеси,макар отвътре сърцето да се къса на хиляди парченца.
- Добре.Извиняваи ако съм те притеснил.
Jonghyun стана и излезе от стаята.Докато излизаше от сградата удари стената.”Горкия Минхо,как да му кажа.Това ще му разбие сърцето”- мислеше си Jonghyun.Докато се прибираше Jonghyun звънна на Кеу,но той не си вдигна телефона. Jonghyun се прибра и завари Минхо да пее “ A.M.I.Go”, хвана се за главата и се чудеше да не би да е обаркъл къщата.Докато го наблюдаваше,Кеу отиваше към кухнята. Jonghyun го последва,като го доближи го хвана за ръката „Ще те науча аз тебе,ще видиш” – мислеше си Jonghyun. Jonghyun го задърпа към своята стая,влязоха и Jonghyun му удари шамар.
- Ти за кой се мислиш? – попита го нервно Jonghyun
- Какво ти става? – не моежеше да повярва Кеу,че го е ударил

8 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Чет Окт 14, 2010 1:35 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Хахаха.. Джонги какъв е директен, влезе в стаята зададе въпрос отговориха му и излезе хДДДДД ахах... много яко се развиват нещата.. чакаме следващ чаптър  Сбъдната мечта 726853

9 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Чет Окт 14, 2010 1:45 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

4 глава





Не си личи.- понижи гласа си Jonghyun
- Твой проблем. – каза му строснато Кеу
Jonghyun не издържа и удари стената(миличкия нуна ще го цунка),при което Кеу веднага хвана ръката и го дръпна към себе си и го прегърна.
- Jonghyun недей моля те – молише се Кеу
- Тогава ми кажи – отвърна му Jonghyun
- Не мога – каза му Кеу
Jonghyun седна на стола и се хвана за главата.Кеу седна до него и го галише по главата.Не измина много и Jonghyun стана погледна Кеу и му каза:
- Не ме карай да правя глупости.Не издържам,не стига че Минхо се влюби в танцьорката, а сега и ти не искаш да ми кажеш.
- Какво?Минхо се е влюбил в Джеси? – изненада се Кеу
- Да.Днес говорих с нея,тъй като Минхо искаше да разбера дали тя го харесва.Но тя ми каза,че не изпитва нищо.И сега незнам ако му кажа на Минхо – каза Jonghyun и въздиша тежко
Кеу стана прегърна го,но тази прегръдка беше по различна,тъй като устните на Jonghyun докоснаха рамота на Кеу.Двамата се почувстваха замаяни,но най вече Кеу. Jonghyun изпита огромно желание да го целуне поне още един път,вдиша аромата му,който го караше да се главозамайва. Jonghyun се престраши и пак го целуна на същото място.Кеу се отдръпна и го погледна,но погледа му беше като на дрогиран. Jonghyun прехапа долната си устна и без да мисли,впии устни в неговите.Кеу сложи ръката си на тила му и го целуваше страстно. Jonghyun го хвана за дупето и го стисна,Кеу подскочи и се отдръпна назад. Jonghyun му изпрати една въздушна целувка и му намигна.
- Йобо,много си непослушен – каза му дяволито Кеу.
- Мхм да.Ще ме накажеш ли? – усмихваше се Jonghyun
Кеу се доближи бавно,целуна го,после по врата и го захапа. Jonghyun каза: „Аучччччч.Това боли”.Кеу започна да се хили и му отвърна:” I’m just cool cat”.След като го каза Кеу го плесна по дупето и си прехапа леко долната си устна.
- Jonghyun къде си? Jonghyun? – викаше Минхо.
- Идвам.Йобо след малко ще дойда – каза му Jonghyun и му изпрати една въздушна целувка.
Кеу седна и беше много щастлив,не спираше да се усмихва и да мисли за нещата които иска да направят заедно с Jonghyun.
Jonghyun се запъти към всекидневната където беше Минхо и си мислеше за целувката.Минхо беше седнал на канапето,след като влезе той се изправи.
- Какво стана попита ли я? – питаше го нервно Минхо
- Да питах я.Но..... отговора й няма да ти хареса – каза му Jonghyun.
Минхо седна,хвана се за главата и започна да я клати Jonghyun седна до него и го прегърна.Мина седмица,но състоянието на Минхо не се беше променило.Все гледаше тъпо в една точка,не искаше да се храни,приличаше на труп. Jonghyun не можеше да го понесе,макар Jonghyun и Кеу да си прекарват чудесно,като го види и му се късаше сърцето като го гледа.Но и на Кеу му се късаше сърцето да гледа как Jonghyun страда.
- Jonghyun,искаш ли да помогнем на Минхо? – попита Кеу
- Разбира се.Но как?
- Имам една идея. – каза му Кеу
Кеу се наведе и му я прошепна на ушенце.Но винаги когато правеше така Jonghyun не можеше да си събере мислите.След като Кеу се дръпна от ухото му, Jonghyun впи устни в неговите.Докато го целуваше Jonghyun започна да му съблича фанелата.Кеу се отдръпна,тъй като досега не са стигали до там, пък това му е първия път. Jonghyun го погледна въпрсително,наведе се да го целуне,а Кеу просто стана и излезе от стаята. Jonghyun го последва,но по пътя го спря Taemin.
- Jonghyun трябва веднага да дойдеш.Минхо! – задъхано му каза
- Какво е станало с него?- попита разтревожено Jonghyun
- Няма време да ти обяснявам. – каза му Taemin.Той го задърпа и излязоха,качиха се в мини буса.Като стигнаха, Jonghyun видя как Минхо стои на ръба на една скала,а отзаде му Onew го разубеждаваше. Jonghyun изкара телефона си и набра номера на Джеси.На втория сигнал тя дигна.
- Ало – каза тя
- Ало нямам време.ще говоря направо.Минхо иска да се хвърли от една скала моля те поговори с него.-каза бързо Jonghyun
- Какво?Къде е?- тревожно пита Джеси
- Няма време,моля те говори с него
- Добре.
Jonghyun бягаше към Минхо,като стигна му трябваше 1минутка да си поеме въздух
- Минхо,недей.Джеси иска да говори с теб
- Лъжеш ме.- викаше Минхо
- Не те лъжа.Ако те лъжа няма да те спирам да скочиш.Става ли?- каза му Jonghyun,а Taemin и Onew не вярваха на ушите си,какво туко що каза Jonghyun.
Jonghyun му подаде телефона.Джеси и Минхо разговоряха около 5мин. Jonghyun се успокои че няма да скочи и то благодарение на Джеси.След малко Минхо отиди към Jonghyun и му подаде телефона.
- Тя иска да ти каже нещо.- каза Минхо и се усмихна.
- Да?- каза Jonghyun
- Трябва да се видим.Ти кажи кога и къде - каза сериозно Джеси.
- Но защо? – попита Jonghyun
- Искаш ли Минхо да е щастлив? – каза му тихо тя
- Да искам – каза й Jonghyun
- Значи ще се видим – каза Джеси и затвори.
През това време Минхо не спираше да вика,да скача,търкаляше се по земята.Но никои не разбра дали е от мъка или от радост.
- Минхо спри.Кажи какво стана?Какво ти каза Джеси? – попита Jonghyun
- Имам среща с нея. – каза Минхо и продължи да крещи.
Всичките си отдъхнаха,най вече Jonghyun.След като се прибраха вкъщи,Минхо умираше от глад,отвори хладилника и започна да се тъпче.
По това време в стаята на Джеси,Кеу обикаляше нервно.Тя го наблюдаваше и най накрая го попита.
- Защо трябва да се срещам с Jonghyun?
- Недей да задаваш въпроси. – стросна й се Кеу
- Добре. – каза тя.
Кеу искаше да разбере какво иска Jonghyun.По точно как да го задоволи(оххххх женичката ми той как се притеснява ще го скъсам за ресните).Кеу се прибра и видя Jonghyun пред себе си.Събу се и влезе,мина покрай Jonghyun без да обеле и една дума. Jonghyun го хвана за ръката и го задърпа към стаята си.Влязоха вътре и бутна Кеу,така че той да падне на леглото.
- Много неучтиво от твоя страна – каза ядосано Jonghyun
- За какво говориш? – попита го Кеу
- Как за какво? Първо не ме поздрави и второ.......– започна да вика Jonghyun.
Но Кеу го спря с една страстна целувка.Този път Кеу го хвърли на леглото и започна да го целува навсякъде.След първата целувка Jonghyun забрави за какво му беше ядосан.Докато се целуваха той започна да съблича фанелата на Кеу,но Кеу го спря и се отдръпна от него.Той се изправи и седна на стола. Jonghyun го гледаше въпросително,стана от леглото и тръгна към Кеу.
- Недей. – каза Кеу
- Какво недей?Не те разбирам. – каза раздразнено Jonghyun
- Нищо.Отивам да спя. – каза тъжно Кеу.
Jonghyun замълча за момент и му светна,че може би не е готов за такава крачка.Ядоса се на себе си,че не е помислил за Кеу и излезе от стаята.От своя страна Кеу си помисли,че понякакъв начин го е засегнал.На следващата сутрин Минхо беше станал много рано,направи закуската и си тананикаше.Останалите станаха и чуха тананикането на Минхо.Поздравиха се и седнаха на масата.
- Минхо днеска какво ще прави? – попита го заинтересовано Jonghyun
- Трябва да си купя дрехи.Да помисли къде да заведа Джеси – лаза въодушевен Минхо
- Искаш ли да ти правя компания? Все пак трябва да има второ мнение когато си купуваш дрехи – каза Jonghyun
- Супер.След 1ч. смятам да тръгвам. – каза Минхо и му смигна(тъй като Jonghyun му трябва много повече време да се оправи)
На Кеу не му се хареса тази идея.Стана и се отправи към стаята си.След малко се чу „трясък” ,след това още няколко.Наподобяваше звука на счупена чаша. Jonghyun се усмихна на останалите,стана и се насочи към неговата стая.Като влезе видя ръката на Кеу да кърви.Направо щеше да припадне,от мисълта че любимия му се е наранил.Той намери някаква кърпа и превърза ръката му.Кеу легна налеглото по заповед на Jonghyun и той през това време търсеше аптечката за да дезинфектира раната.След като я намери,махната кърпата,напои един тампон с кислор.вода и го сложи върху раната.Кеу изпищя толкова силно,че останалите дойдоха толкова бързо,че Jonghyun не ги усети.
- Хей какво става? – попита Минхо
- Какво да стане? Кеу се поряза и сега му промих раната – каза ядосано Jonghyun
- Кеу добре ли си? – Минхо,Onew и Taemin го попитаха едновременно
- Да добре съм. – им отвърна
- Jonghyun остани с Кеу. Taemin ще дойде с мен. – каза Минхо като гледаше Taemin.
- И аз ще дойда.Ако има нещо звънете – каза сдържано Onew
Кеу се усмихваше от едната страна,че Jonghyun ще остане при него,но от друга му беше кофти,че когато страста му надделе той няма да знае какво да прави.След около часа Jonghyun и Кеу останаха насаме.
- Искаш ли да ти донеса нещо- попита го загрижено Jonghyun
- Не съм сакат.Не,не искам – разкрещя му се Кеу
Jonghyun излезе от стаята,защото не искаше да се карат.
- Хей къде отиваш? – попита го Кеу
- Не мога да съм до теб сега.Изнервен си.Ако има нещо в стаята съм – каза измъчено Jonghyun
- Не си тръгвай стой при мен.Не ме оставай сам.- каза Кеу и в очите му се четеше тъга
Jonghyun въздиша тежко и седна до Кеу.Кеу му хвана ръката и я сложи там,където му се намира сърцето. Jonghyun усети как силно му бие и си отдръпна ръката.
- Е вече знаеш.- усмихваше се Кеу
- Какво знам? – попита го Jonghyun
- Така бие сърцето ми за теб.Като лудо. – каза Кеу и се засрами (хахахахахах туй трябва да се види).[/right][/color][/left]

10 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Чет Окт 14, 2010 2:01 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ахххх пак couple JongKey :Dd coool яко е !  Сбъдната мечта 951866  Сбъдната мечта 23895

11 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Чет Окт 14, 2010 8:39 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

омо  Сбъдната мечта 15286 JongKey ♥️  Сбъдната мечта 95557 супер е  Сбъдната мечта 25237

http://smiley92.tumblr.com/

12 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пет Окт 15, 2010 8:55 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

5глава


Jonghyun се шокира,незнаеше какво да му каже.Кеу се наведе и го целуна по бузата.След това му обърна гръб и не след дълго заспа.Трябваше му известно време на . Jonghyun да се осъзнае.Видя че Кеу спи и съвсем тихо се намести до него.По едно време се се събуди от някакъв шум.Съвсем леко отвори очи и видя ,че Кеу го няма,веднага се изправи и започна да се оглежда,но в стаята нямаше никой.Стана набързо и се запъти към кухнята.Като стигна видя как Кеу и Джеси сладко си говорят,а и останалите също.
- Оооо . Jonghyun ти се събуди време беше.Гладен ли си?Оставихме ти малко кимчи. – каза весело Минхо
- Не съм гладен – отвърна му . Jonghyun
Обърна се и се насочи към стаята си.Беше станало вечер,а и срещата на Минхо с Джеси мина доста гладко.По едно време,двамата излязоха на чист въздух.Минхо се държеше кавалерски с нея.Постави първо едно одеяло,за да седне и след това си даде горницата да не й студено.Те дълго си говореха за живота си,за мечтите си и естесвено за смешни истории които бяха свързани с технния живот.Слънцето почти изгряваше,когато двамата станаха и влязоха вътре.Седнаха във всекидневната на канапето и тя погали лицето му.Минхо чувстваше че кожата му гори,но същевременно беще щастлив дори тя само да го гали по лицето.
- Аз трябва да тръгвам.След 1ч. имам тренировка – каза Джеси
- Трябва ли?Не е ли по добре да си починеш – отвърна й тревожно Минхо
- Не.Не се притеснявай.Ти се наспи и от мене.- каза и се усмихна.
Тя стана и го целуна по челото.Минхо му се завии свят и му трябваше около минутка,за да стане.Той я изпрати до вратата и тя се качи в едно такси.Но в същото време един папарак отстрани ги заснее как се прегръщат.Минхо се прибра радостен,като започна да пей на Hwanhee- I want U,I need U.
- Хьонг спри,не мога да си напиша домашното.- измъчено го погледна Taemin.
Но Минхо не го послуша,вместо това го хвана за ръка и танцуваха валс. Jonghyun цяла нощ не беше мигнал.На сутринта той с нежелание стана,оправи се и се насочи към кухнята.Видя как Минхо и Taemin танцуват и започна гръмогласно да се смее. Taemin се възмути,а Минхо не му обърна никакво внимание. Jonghyun се отправи към кухнята все още смеейки се.Докато си правеше закуската,Кеу се приближи и си наля чаша вода. Jonghyun си направи закуската и тръгна към стаята си.
- Jonghyun какво ти има? – попита го Кеу
- Нищо – отговори му и се отправи към стаята си.
Кеу го последва.Тъкмо Jonghyun да затвори вратата на стаята,когато Кеу я спря. Jonghyun го погледна ядосано и седна на леглото си.
- Няма да си тръгна докато не ми кажеш – закани се Кеу
- Казах ти вече.Много си упорит – каза му нервно Jonghyun
- Хей,престани.Да не би да ревнуваш от Джеси? – попита го леко подигравателно Кеу
- Какво?Ти луд ли си?Разбира се че не. – отговори му Jonghyun и наведе глава.
Кеу седна до него,погали го по лицето и му се усмихна. Jonghyun го погледна с неговия като на puppy(май тей се пишеше) поглед,Кеу отново се усмихна и впи устни в неговите.Като се отдръпна от него Jonghyun дишаше тежко,тъй като не му достигаше въздух.Кеу го прегърна и му прошепна на ухо:
- Скъпи,няма нужда да ревнуваш.Сега съм твой.
Jonghyun почувства как електричество минава през тялото и потрепери.Кеу се отдръпна и започна да го храни.През това време Джеси подготвяше нов танц.Малко по-късно дойде и Дейвид.Двамата обмисляха танца и пробваха сложни движения.След 5 или 6 часа решиха кои движения да оставят и кои да махнат.
- Днеска свършихме много работа.Отивай да си почиваш – каза й Дейвид
- Смятам да остана още малко. – каза му Джеси
- Както искаш.Но утре почваме тренировките с момчетата. – каза й сериозно той
Тя кимна с глава и той излезе.Тя продължи да танцува,но започна да прави прости грешки,тъй като си мислеше за Минхо.В същото време някой почука на вратата.
- Влез – каза тя.
Тя се изненада като видя Минхо да влиза.
- Какво правиш тук? – попита го учудено
- Дойдох да те видя. – каза й и се усмихна
- Нямаш ли работата. – попита го нервно тя
- Да имам.Разбрах че е готов танца.Искаш ли да ми го покажеш? – отвърна й самодоволно
- Утре,когато всички са тука.
- Е хайде де.Моля те – погледна мило той.
Джеси само изофка и пусна новия им хит.Той острани я наблюдаваше с такава любов.След като приключи,той започна да ръкопляска.
- Много е як.Харесва ми.Страхотна работа сте свърши ли с Дейвид – похвали я Минхо
- Благодаря ти.Радвам се че ти хареса.А сега с мен пробвай – подкани го тя.
- Добре.- отвърна й той.
След около 4 часа Минхо беше научил танца перфектно.Те седнаха да си починат и корема на Джеси започна да къркори и тя се изчерви.Той я хвана за ръката и я изведе навън.Отидоха в най –близката бутка,където продават храна.Минхо много се изненада,колко неща може да изяде Джеси.След като наядоха,станаха и тръгнаха.
- Какво ти се прави? – попита я Минхо
- Ами незнам.Мисля да се прибера,че много съм изморена.А утре нали имаме тренировка. – отвърна му тя
- А да.Добре.Ще те изпратя – каза Минхо като се усмихна
- Не.Няма нужда.Утре ще се видим – каза му тя сериозно,като се обърна и замина.Минхо стоеше като замаян.Наблюдава я докато не изчезна от погледа му.Той се обърна и започна бавно да върви,като си мислеше,да не би да е казал или направил нещо не както трябва.Макар по пътя фенките да крещят неговото име,да казват че го обичат,да го снимат,той не им обърна внимание.По това време мениджъра минаваше с колата,когато го видя.Спря,слезе от колата и го задърпа.Той се качи без да осъзнава какво става около него.Мениджъра потегли и започна да му се кара,но Минхо мълчеше и гледаше в една точка.Той го побутна леко и Минхо премига на няколко пъти.Започна да се осъзнава.
- Какво?Къде съм? – започна да се оглежда.Погледна към мениджъра въпросително.
- Ти,искаш да ме докараш до нервна криза ли? – развика се мениджъра
- Но какво стана? – попита притеснено Минхо
- Вървеше по улицата феновете щяха да те разкъсат,а ти нищо не направи.Добре че бях аз.- обясни му той.
Минхо мълчеше и се опитваше да си спомни,но за жалост нищо.Последно което си спомни е че със Джеси ядоха кимбап.Мениджъра го закара до тях.Минхо слезе без да обеле и думичка..След като се прибра се усамоти в стаята си.Докато Минхо размишляваше, Jonghyun и Кеу се забавляваха като се гъделичкаха.
- Йобо,стига де – хилеше се Кеу

13 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пет Окт 15, 2010 1:46 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Хахах JongKey couple ;дд  Сбъдната мечта 728250

Мисля, че този папарак не случайно си го написала..  Сбъдната мечта 101878 Ще става все по - интересно и по - интересно  Сбъдната мечта 23895 следващ чаптър, моля  Сбъдната мечта 460893

14 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пет Окт 15, 2010 2:00 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

6 глава









Но Jonghyun не спираше да го гъделичка.Изведнъж Кеу се нацупи и се обърна с гръб към него. Jonghyun знаеше,че ако го целуне ще му мине.Затова леко доближи устните си до рамото и нежно го целуна.Кеу изтръпна,обърна се и впи устни в него. Jonghyun мислено се усмихна.Кеу се отдръпна,стана и излезе.Докато Jonghyun се чудеше какво става и гледаше объркано,Кеу отиди до кухнята и наряза малко банан на шайби,менго и сложи една чепка грозде.Отвори вратата на стаята на Jonghyun и видя че не го няма.Остави чинията на масачката и изведнъж някой застана зад него и го прегърна силно. Jonghyun започна нежно да целува врата му,Кеу потрепери за миг и се отскубна от Jonghyun.Взе едно парче банан и му го сложи в устата. Докато му го слага, Jonghyun започна да му облизва пръстите и сообено внимание обърна на средния.Сега вече Кеу не издържа,нямаше значение дали е чел нещо за секса,за задоволяването и позите,искаше в момента да го f*** f***.Кеу му съблече фанелата, Jonghyun се изненада от неговото желание,появи се една дяволита усмивка на лицето му.Кеу започна да го целува,бутна го и Jonghyun се озова на леглото,Кеу продължи със целувките.Кеу го целуваше страстно по врата,спусна се надолу към гърдите му ,после към корема,но по надолу не продължи......не че не искапе,просто незнаеше как. Jonghyun видя объркването му,леко се изправи и си смениха ролите.Сега той беше тоя дето го целуваше страстно.Но Jonghyun започна от най долу.Събу дънките на Кеу,разкъса боксерките му и се зае с малкия Кеу.Първо започна бавно,след това бързо и по бързо.Кеу стенеше от удоволствие,докато Jonghyun му правеше blowjob,Key хвана косата му с две ръце и я стисна.Кеу контролираше темпото,пък на Jonghyun май му харесваше. Jonghyun се изправи,Кеу си махна ръцете от главата му,целуна го страстно и легна на леглото.Издърпа Кеу върху себе си и целуваше врата му с такава страст. Jonghyun започна бавно да си вкарва малкия Jonghyun в дупето на Кеу.Отначало го болеше,опитваше се да не вика като стиска със зъби. Jonghyun леко си го изкара и бавно го вкара и така на няколко пъти.След известно време,Кеу хвана малкия Jonghyun и сам си го набута.Кеу си прехапа долната си устна, Jonghyun забърза темпото.От време на време си разменяха някоя друга целувка.След известно време смениха позата – кучешка.Тука Кеу чувстваше болката по силно. Jonghyun намали малкото темпото,тъй като се измори.Той легна и Кеу го „възседна”.Беше седнал с гръб към Jonghyun,ръцете му бяха подряни на гърдите му,а краката естествено разкрачени. Jonghyun на няколко пъти се облиза,но този път Кеу контролираше бавно или бързо да е.За Jonghyun сега това нямаше значение.Кеу започна бавно,но като видя че не го боли толкова,увеличи темпото.По едно време Jonghyun започна да говори мръсно от типа на:

- Оhhh babby,I want u, I f*** u hard,because I’m cool cat(meowwwww), I want to check me out ……. И други подобни.

Кеу се изненада от неговите думи,но това не го спря да продължи по бързо.След около 10минути Jonghyun изкрещя.Кеу подскочи,обърна се и видя премежния поглед на своя любим.

- Скъпи, какво ти има? – попита притеснен Кеу

Но Jonghyun не му отговори,бееше си заворил очите и леко се усмихна.Кеу започна да го целува по лицето. Jonghyun си отвори очите и го целуна страстно.

- Yeobo какво стана? – настояваше да разбере Кеу

- Ами.... аз такова ..... –мъчеше се да му обясни той.Аз СВЪРШИХ. – каза Jonghyun като се изчерви и погледа му беше стил: „Аз не бях”.Кеу се усмихна и го целуна по челото.Той легна до него завидно доволен и се сгуши в своя любим.Не след дълго двамата вече спяха сладък сън.През това време в другата стая Минхо си беше припомнил всичко след като Джеси си тръгна.Той се облече и излезе да се поразходи.В търговски център Onew и Taemin избираха дрехи.След няколко часа обикаляне те решиха да се прибират.Е естествено не мина без няколко фенки да крещят,да искат автографи и т.н.Те набързо се качиха в мини буса и потеглиха.Докато пътуваха изведнъж мини буса спря.Шофьора им каза,че има повреда и няма да може да продължат.Двамата почнаха да мърморят нещо из под носа си.Оставиха торбите и се опитваха да си извикат такси.Но никое такси не спря.

- Хьонг ще трябва да вървим пеша – каза Taemin.

- Нямаме друг избор засега.Може би по нататък ще можем да спрем някое такси.- ядосваше се Onew

Двамата вървяха,вървяха и не след дълго видяха табела на техния квартал и пишеше че 8км остават.Но Taemin не моежеше повече да върви.Той просто седна на близката пейка. Onew седна до него.

- Ще се обадя на Минхо или на Кеу – каза спокойно Onew

Извади си телефона и набра номера на Минхо.Не след дълго той му дигна.Говориха точно минута.

- Минхо ще дойде.- каза Onew

Taemin само кимна,нямаше сили даже да говори. Onew го прегърна.Не след дълго пристигна Минхо.Тримата се качиха на таксито и потеглиха към вкъщи.По пътя Taemin заспа.Като пристигнаха,Минхо го взе на ръце и го внесе вътре.Занесе го в неговата стая,постави го на леглото му и го зави.Като излезе от стаята се отправи към кухнята където беше Onew. Onew му каза какво им се случи и че торбите са ги оставили.Минхо набързо набра някакъв номер и говори около 2минути.

- Спокойно,хьонг.Утре ще донесат торбите. – каза Минхо и се усмихна.

- Благодаря ти. – овърна му Onew.

Минхо отвори хладилника,тъй като беше много гладен.Търсеше нещо което да стане за няколко минути.Докато Минхо изваждаше някакви продукти от хладилника, Onew се изправи и отида към стаята си.Той се тропяса на леглото и веднага заспа.Минхо седна на масата и си хапваше,телефона му звънна и той с нежелание се отдели от масата.Взе тел.си от бар плота и видя,че е Джеси.Той преглътна набързо хапката си и дигна:

- Ало – каза тихо Минхо

- Здравей,Минхо.Да не прекъсвам нещо-отвърна му също тихо тя.

- Не,просто сега хапвам- каза й той

- Извинявай ако те притеснявам.Ако искаш да се чуем по късно- небрежно каза тя

- Не,не.Няма проблем.За какво става въпрос?

- Ами аз..... искаш ли да се видим?-попита тихо,че заприлича на шепнене,като се надяваше той да не е чул

- Да се видим? – каза той шокиран

- Ами да.

- Да искам да се видим.Кога?

- Ако е възможно сега- каза му тя

Минхо не можеше да повярва,че момичето което харесва иска да се видят

- Какво сега ли?-попита той като си мислеше че сънува

- Да стига да ти е удобно да не си ангажиран-каза тя като се надяваше да го види

- Добре къде да се срещнем?

„Малееееееее той иска да се види с мен.Choi Minho от SHINee иска да се види с едно незначително момиче.-помисли си тя

- Е къде искате госпожице да се срещнем? – отговори и любезно

- Какво ще кажеш пред Кулата-отвърна тя радостно

- Добре.Тръгнах вече.До след малко- каза той и затвори

Джеси започна да рови из гардероба си,хвърчаха дрехи и станала пълна кочина.Трябваше да изглежа добре,затова намери едни светли дънки,фанелка с mickey mouse(хахаххахахаха) и обу любимите си кецки и излезе.Докато вървеше Минхо към кулата се сети,че е излязъл с обикновените си дрехи.”Ауууу трябваше да се преоблека”- помисли си Минхо.Мина покраи един магазин и се огледа.Рещи че тези дрехи не са подходящи и тъкмо да влезе в магазина пред него и го наобиколиха момичета,крещящи името му и го снимат.Той започна да бяга в тесните улички и не след дълго им се измъкна.Най-накрая стигна кулата и видя най-прелестното момиче.Джеси беше седнала на една пейка и го чакаше,той стоеше острани и я наблюдаваше.Тя на няколко пъти погледна часовника си.Той се приближи бавно и докосна рамото и тя подскочи.Обърна се и се усмихна.А Минхо направо се разтопи.

- Минхо,закъсня.Чакам те от 15мин- повиши глас тя

- Съжалявам бягах от фенки.- намуси се той

Джеси почна да се смеее.

- Какво е толкова смешно?-попита я той

- Хахахахха,просто си те представих как бягаш и отзаде ти луди фенки те гонят.

Минхо си го представи и той се засмя.Двамата тръгнаха без посока просто вървяха и си говореха.А по пътя хората ги коментираха,чуваха се коментари от типа:”Тая каква е късметлиййка с Минхо да излиза. Или Тая е много грозна.Не му подхожда”.На няколко пъти Минхо да им се скара,но Джеси го спираше всеки път.Тя просто се наслаждаваше на компанията на Минхо и не я интересуваше другите какво говорят.Скоро стигнаха зоопарка.

- Хей Джес,искаш ли да отидем и да гледаме животните – попита я весело Минхо

- Ооооо да,може и да ги нахраним.-отговори му тя като започна да прави някакви движения от новия танц.

Минхо и се усмихна и двамата влязоха вътре.След около 2 часа обикаляне,разглеждане на животните,возене на лодка,купуването на сладолед,пуканки и други лакомства,най накрая те се запътиха към вкъщи.Минхо я изпрати до дома й.

- Днеска си прекарах страхотно-каза тя.

- И си прекарах страхотно.Може пак да отидем – подхилваше се Минхо

- Ааааа не ще ни изгонят.Ти спечели почти всички играчки,но добре че ги раздаде на децата,те бяха много щастливи – каза тя като извъртя очи

Минхо започна да се смее гръмогласно,като си спомни изражението на продавачите.Той беше спечелил едно много сладко мече и Джеси си го хареса и Минхо й го подари.

- Как ще си кръстиш мечето? – попита я Минхо

- Ами незнам.Ще му измисля име – излъга го тя(как да се казва естествено че Минхо)

- Измисли сега- настоя той

- Ще се казва Минхо – стросна се тя.

Минхо се усмихна и я прегърна силно.Тя се отдръпна от него и го погледна ядосано,но той продължаваше да се усмихва.Просто беше адски щастлив,тъкмо Минхо се обърна да си ходи,когато тя го потупа по рамото.

- Да,Джес?

15 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пет Окт 15, 2010 4:07 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Усещам, че Минхо и Джес ще станат хииипер сладка двойка Amazed Keep the fanfic goin'  Сбъдната мечта 162205

http://www.last.fm/user/nasa__

16 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пет Окт 15, 2010 6:20 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Фика е страхотен  Сбъдната мечта 162205 харесва ми
само немога да разбера защо зарязя " Решението "  Сбъдната мечта 699691 много як фик е ... мнгого се бях зарибила и го следях и ти така да недадеш на феновете хляббббббб  Сбъдната мечта 626982 моля те ПРОДЪЛЖИ ГОООООООООООООО  Сбъдната мечта 805770

чака следваща глава  Сбъдната мечта 943311

17 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пон Окт 18, 2010 8:15 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

не съм го зарязала,днеска ще прочете спокойно






18 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пон Окт 18, 2010 8:20 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


7 глава






Тя го погледна мило и го целуна по бузата и му каза:”Лека нощ!” и веднага се прибра в хотела.Той стоеше като статуя,имаше чувството че кожата му изгаря,там където го беше целунала.През това време в къщатата Кеу се беше събудил и видя любимия му да спи сладко сладко.Той се усмихна и стана.Докато се обличаше, Jonghyun се завъртя и усетя че Кеу го няма.Отвори очи и наистина го нямаше.Той се изправи и видя как се облича.
- Скъпи,къде отиваш?- каза му сънено
- Jonghyun лягай да спиш-отвърна му Кеу
- Идвай веднага в леглото.Не мога да заспя като те няма в леглото- тросна му се Jonghyun,като си мисли че това е очевидно.
Кеу легна до него като изпуфтя на няколко пъти,а Jonghyun го прегърна и мазно мазно се усмихна.На Кеу му стана скучно и се чудеше какво да прави.Опита се да се завърти,но Jonghyun го беше стиснал здраво.След известно време Jonghyun поотпусна захвата си и Кеу бавно се измъкна.Той стъпваше на пръсти и излезе от стаята.Кеу умираше от глад,отвори хладилника и забеляза,че нищо какво знае какво няма.Реши да поръча храна.Докато чакаше да му донесат храната той се обади на Амбър.Уговориха се да се видят утре.Минхо се прибра щастлив от срещата си с Джеси и се запъти към кухнята.
- Хей Минхо къде беше? – попита го Кеу докато разглеждаше телефона си
- Навън бях с един човек.Ти какво правиш?
- Така ли с кого беше?Ауууу и с тези дрехи.Това просто е възмутително
- Ами ..... бях с..със Джеси – отвърна Минхо тихо
- Така ли?И?Какво стана?Разказвай,искам да знам всичко – развълнува се Кеъ и остави тел.си на една страна
Минхо му разказа всичко и как се чувства когато е около нея.
- Малееее,ти си влюбен до уши братле
- Знам,но незнам какво да правя.Как да се държа?Все пак не е корейка?!
- Трябва да се я опознаеш.Мхм...потърси в Интернет,там за нейните обичай и традиции,такива неща.Може да ти е от полза-посъветва го Кеу
Минхо го прегърна силно за благодарност и изведнъж на вратата се звънна.
- Това трябва да е храната която поръчах – каза Кеу и се запъти към входната врата.
След малко се върна с две големи торби.Взема около 3-4 малки кутийки и се отправи към стаята на Jonghyun.Тъкмо влезе и първото нещо което забеляза е че Jonghyun го нямаше на леглото.Той се огледа но не го виждаше,влезе по навътре и видя Jonghyun на земята в безсъзнание.Той започна да го бута и да вика името му.Минхо чу силното крещене на Кеу и с бърза крачка се запъти към стаята на Jonghyun.Минхо като видя Jonghyun на земята и имаше чувството че влак минава през глава му.Той се спусна към него и започна да го бута,но Jonghyun не се събуждаше.Кеу донеси вода и я изсипа върху лицето му. Jonghyun отвори очи и очите му се лутаха.
- Какво стана?-попита Jonghyun
- Jonghyun скъпи добре ли си?Как се чувстваш?Минхо да го закараме ли до болницата? – тревожеше се Кеу.
- Мисля че така ли иначе ще трябва.-каза Минхо и двамата с Кеу му помогнаха да стане
- Не никъде няма да ходя,добре съм.- отвърна им Jonghyun
- Jonghyun ще те заведем и точка- стросна му се Кеу
Кеу изкара дрехи от гардероба му и ги остави до него и излезе заедно с Минхо.След малко влязоха вътре,а Jonghyun все още не се беше преоблякал.Кеу се изнереви и започна да съблича Jonghyun.
- Хей какво правиш?Мога и сам – каза му нервно Jonghyun
- Добре.- ядоса се Кеу и вдигна ръце от него.
След малко се шреоблече и тримата се запътиха към болницата.Кеу го попита на няколко пъти:”Как се чувстваш?”,а Jonghyun отговаряше едно също:”Добре съм”.Скоро стигнаха болница.Минхо видя първата сестра и веднага отиди при нея и започна да й обяснава случая.Сестрата им каза да ги последва.тя ги заведе до един кабинет,където Jonghyun ще бъде прегледан.Също така добави че ще трябва да изчакат малко.Те седнаха и чакаха.След малко пристигна доктора и ги покани да влязат вътре.Те влязоха и доктора каза на Jonghyun да легне.Той легна и доктора започна да го преглежда.
- Докторе какво му има?Добре ли е?- питаше Кеу нетърпеливо
- Хм...... ще се оправи.Трябва му почивка и никакви стресови ситуации,ще ви изпиша рецепта,да пия едно дневно,не повече.
- Да,ще ги пие по едно дневно,разбрах – казаха Минхо и Кеу във един глас като натъртиха накрая.
Jonghyun извъртя очи,като знаеше Кеу какъв е грижовен няма да го остави на спокойствие. Jonghyun се изправи,Минхо взема рецептата и Jonghyun и Кеу излязоха.Минхо остана и попита доктора тихо:
- Докторе,от какво може да е станало това
- Научил е явно нещо което го е разтрвожило тогава степен,че...- отвърна му доктора
- Благодаря ви докторе.Довиждане
- Довиждане.
Минхо излезе и тримата се запътиха към вкъщи.По пътя се отбиха в аптека,да вземат лекарствата.Като се прибраха Jonghyun веднага легна на леглото.Минхо и Кеу отидоха в кухнята.
- Минхо смятам да остана при него да спя.Тревожа се – каза му тихо Кеу
- Да би било добре за всеки случай.Сега да му дадем от лекарството
Кеу кимна и се насочиха към стаята на Jonghyun.Влязоха вътре и видяха,че вече спи
- По добре да е утре а и стана много късно- шепнеше Минхо
- Да така ще е най-добре –отвърна Кеу
Минхо излезе от стаята,а Кеу се съблече и легна до Jonghyun.В този момент усети,че ръката на Jonghyun се пълзга по тялото му.
- Скъпи спиш ли? – попита шепнишком Кеу
- Как да спа,като си почти гол до мен – отговори му Jonghyun
Кеу го прегърна силно и му каза:”Yeobo не ме плаши така повече”. Jonghyun започна да го целува по врата,а Кеу леко го избута и се обърна с гръб към него. Jonghyun се намуси,но все пак го прегърна.В това време Taemin се беше събудил,стана от леглото и отиди в банята.Взе си душ и се пооправи.Отиди към кухнята,да си вземи нещо за хапване.Видя торбите и надникна да види какво има.Тъкмо ги разглежадше,когато някой застана отзад плътно и го прегърна.В първия момент си помисли,че е Onew,но като се обърна видя че е Минхо.Той му се усмихна.
- Хьонг защо не спиш-попита го Taemin
Минхо му разказа за Jonghyun.
- Той добре ли е?-попита притеснен Taemin
- Да сега е по-добре.Кеу е при него за всеки случай.
Taemin се усмихна и започна да яде като невидял.Минхо му разроши косата и му се усмихна.Минхо се запъти към стаята си.След като се нахрани Taemin реши да провери как е Onew.Леко отвори вратата и надникна, Onew спеше сладко сладко.Той влезе и седна до него и започна да го гали по косата.Седя за няколко минути и го наблюдаваше.След малко стана и тъкмо да отвори вратата когато:
- Taemin какво правиш тука?-попита го сънено Onew
- Дойдох ..... аз.....дойдой да видя дали си буден.- каза тихо той.
[center]

19 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пон Окт 18, 2010 10:32 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

супер е фикчето до тука  Сбъдната мечта 15286

http://smiley92.tumblr.com/

20 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Пон Окт 18, 2010 12:43 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Тази глава е възможно най - перверзната която съм чела някога през живота си!  Сбъдната мечта 25032

Вземи напиши +18 бе  Сбъдната мечта 867558
Хах иначе нямам търпение да видя следващата глава дали ще се цункат Минхо и Джеси
 Сбъдната мечта 625901

21 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Сря Окт 27, 2010 9:01 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Харесва ми... Има си от всичко по-малко... Джонг и Кий си остават секс зверове хД Цял ден си повтарям Оhhh babby,I want u, I f*** u hard,because I’m cool cat(meowwwww), I want to check me out … и се хиля като напушена... да да жалка съм. Чакам нататък...  Сбъдната мечта 72137

22 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Вто Ное 02, 2010 1:28 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

8 глава


- Защо?Нещо станало ли е?
- Всъщност да,но сега спи.
Onew се изправи и му каза:”Ела и ми кажи какво е станало.” Taemin му омекнаха краката и замалко да падне,Onew веднага поскочи и го хвана.Устните им бяха на съвсем малко разстояние един от друг,за няколко секунди те стояха така и се гледаха. Onew го изправи и го попита:”Добре ли си?Да не се удари някъде?”,а Taemin просто стоеше и го гледаше.
- Taemin добре ли си?- повиши тон Onew
- Хъх...какво?
- Попитах дали си добре.
- А да нищо ми няма.
Onew седна на леглото и зачака Taemin да му разкаже какво се е случило.Но Taemin беше навел глава и се чудеше откъде да започне.
- Ами хьонг,със Jonghyun се случи малък инцидент.Заведохме го до болницата,но не е нищо опасно.- каза спокойно Taemin
- Какъв инцидент?Разкажи ми всичко.-отвърна му Onew
Taemin започна от самото начало да му разказва.След като свърши разказа си,изведнъж Onew го прегърна и го погали по косата. Taemin се усмихна и го прегърна по силно.На следващата сутрин Кеу беше станал рано,за да направи закуска на Jonghyun.Малко по късно и Минхо също се присъедени към приготвянето на закуската.След като сложиха масата,Кеу отиди с една табла при Jonghyun.Кеу леко отвори вратата и надникна да види дали Jonghyun е буден. Jonghyun все още спеше.Кеу остави таблата със закуската на бюрото и седна до него,леко го бутна и го погали по лицето. Jonghyun се размърда и отвори очи и му се усмихна.
- Добро утро скъпи- каза сънено Jonghyun
- Добро утро,как спа?- отвърна му нежно Кеу
- Много добре- отговори му Jonghyun,като се изправи.
- Приготвих ти закуска.-каза му Кеу и взема от бюрото таблата и я постави пред него.
- Охооооо.Изглежда вкусно,значи по често ще се наранявам-пошегува се Jonghyun
Кеу леко го перна по рамото и го погледна строго.
- Не се шегувай(помисли за момент Кеу).Тогава ще ти правя закуска –каза сериозно Кеу.
Jonghyun кимна и му се усмихна,докато си хапваше от вкусната закуска.Кеу остана до него,докато не си изяде закуската.След като приключи,Кеу отнесе таблата в кухнята.Като влезе в кухнята видя само,че Минхо си е изял закуската,а останалите не са я докоснали.”Явно още не са станали”-помисли си Кеу.Изведнъж чу външната врата да се затваря,излезе да види и видя Минхо да заминава на някаъде.”Ттцтцтцтцтцт тоз Минхо”- мислише си Кеу и се усмихна.Кеу влезе вътре и се запъти да провери,защо Taemin и Onew не са закусили още.Надникна първо в стаята на Onew,а той още спеше.Отиди към него и леко го побутна.
- Onew ставай!Направил съм закуска!-стросна се Кеу
Излезе от стаята и леко отвори вратата на Taemin.Видя че е заспал на бюрото над учебниците.Той леко го побутна и му се развика:СТАВАЙЙЙЙЙЙ!!!!!!!Направил съм закуска!! Taemin подскочи и го погледна злобно.Кеу излезе на секундата преди да му е скочил Taemin.Върна се при Jonghyun,влезе в стаята му и видя че беше заспал.Чудеше се какво да прави,помисли си:”Отдавна не съм пазарувал online”.Потърка ръцете си и се усмихна дяволито.Започна да разглежда новите модни тенденции.През това време Минхо беше отишъл в студиото,за да се види с Джес.С весела стъпка влезе в сградата и започна да поздравява всички наред.Даже мениджъра му забеляза, че е в добро настроение.Той леко открехна вратата на залата където тя танцува,но за съжаление нея я нямаше.Влезе вътре с наведена глава и си пусна “Noona is so pretty”.Седна на пейката и започна да си разглежда телефона.Чудеше се дали да й се обади или да й прати смс или въобще нищо да не предприема.Докато се чудеше,мениджъра беше влязъл и застанал на няколко метра от него.
- Хей Минхо,какво правиш тука? – попита го мениджъра
- Хъх......какво? – изненада се Минхо от присъствието му
- Попитах те какво правиш тука?Да не смяташ да танцуваш?- повтори въпроса си
- Ами......аз......всъщност не.Дойдох да видя Джес,но явно я няма- каза тихо Минхо.
- Мда няма я.Отиди до Щатите за около седмица-каза му спокойно мениджъра
- КАКВО????За Щатите?Но защо?- шокира се Минхо
- Получи предложение снощи,да тренира с известни танцьори,а това не се случва на всеки
- Аха разбирам. – тъжно му отвърна Минхо.
Минхо се изправи и излезе от стаята.Докато се прибираше си мислеше за хубавите моменти прекарани с нея.След известно време телефона му звънна.Извади го от джоба си и видя,че е получил смс.Той беше следния:”Здрасти Минхо.Аз съм в Щатите за няколко седмици!Ще ми липсваш ужасно много и съжалявам,че не се видяхме.Пази се.Джес”.Минхо се усмихна,че той ще й липсва,но от друга страна няколко седмици няма да я има..Не усети кога беше стигнал вкъщи.Влезе и гледаше смс-а от нея.
- Минхо къде беше?- попита го Кеу
- Ами до студиото-отвърна му Минхо като не отделяше поглед от телефона.
- Какво гледаш?-попита го Кеу и се доближи и да види и той.Прочети смс-а и започна:Уаааааууууууу Минхо!Това е ....нямам думи!
- Знам и аз!- усмихна се Минхо и се запъти към стаята си.
Минхо тъкмо отваряше вратата на стаята си,когато Taemin залитна и падна,като го удари по рамото.Минхо се обърна и го хвана за ръката,но късно, Taemin вече беше на земята.
- Taemin добре ли си? – попитаго Минхо и го повдигна
Така го повдигна,че лицата им бяха на няколко милиметра един от друг.За кратко време Минхо усети някакво привличане,сърцето му биеше бързо и изведнъж му стана топло.При Taemin почти беше същото,с тази разлика че при него беше в повече.Той почувства,че му омекват краката,тъкмо направи първата стъпка и замалко да падне.Минхо естествено го хвана.
- Благодаря ти – отвърна му Taemin като гледаше в очите,не можеше да отдели поглед от него.” Taemin съвземи се.Не трябва да го гледаш така”-мислеше си той,като се бореше със себе си.
- Няма за какво – отвърна му Минхо,”Ах по дяволите какво ми става защо не мога да отделя очи.Мисли за Джеси”-мислеше си той.Изведнъж Taemin наведе надолу галва и тръгна към кухнята,Минхо веднага влезе в стаята си и се подпря на вратата като дишаше тежко. Taemin си наля чаша с вода и я изпи на един дъх.
- Taemin какво ти става? – попита го очудено Кеу
- Ами.....аз....нищо.Добре съм- отвърна му докато дишаше задъхано
Таемин остави чашата и излезе.Реши да подиша чист въздух и да си подреди мислите.През това време Минхо обикаляше стаята си и му беше супер топло.Той излезе от стаята си и отиди към кухнята.Наля си в една чаша вода и я изпи на един дъх.Кеу го погледна очудено.Минхо остави чашата и излезе.Тъкмо излезе пред къщата когато видя в далечината Taemin.Той се обърна и тръгна в обратна посока.В това време Кеу легна до Jonghyun и започна да пуфти.
- Какво има Кеу?- попита го Jonghyun
- Taemin и Минхо се държат много странно.-отвърна Кеу като се почесваше по главата.
- Остави ги.Ще разберем рано или късно – каза му Jonghyun и го прегърна.
Кеу го целуна нежно,но нещо не му даваше мира.Onew в другата стая си учеше репликите за мюзикала си,когато изведнъж телефона му звънна.След като приключи разговара си с мениджъра,стана от леглото и започна да си стяга багажа.Сложи само най-необходимото,а и незнаеше за колко време няма да го има.Той излезе от стаята си и започна да вика:Ехоо,има ли някой в тази къща!След малко се появи Кеу.
- Защо си се развикал така? –скара му се Кеу
- Трябва да замина в Токио за неопределено време.Къде са останалите?-отвърна му спокойно Onew
- Какво?Но защо?-отговори му очуден от новината
- Заради мюзикала....незнам подробности.Къде са Минхо,Taemin и Jonghyun?
- Ами Минхо и Taemin излязоха,а Jonghyun си почива,незнам дали знаеш,че претърпя инцидент-обясни му Кеу
- Хм.....а да знам за Jonghyun, Taemin ми разказа всичко.Сега ще си взема довиждане със вас,а на Минхо и Taemin ще се чуя с тях по телефона.
Onew се сбогува със тях,взе си багажа и излезе от къщата.По пътя към летището си мислеше само за Taemin.Реши да му звънне,но телефона му беше изключен.След известно време Onew вече летеше за Токио.В същото време Taemin се прибираше от разходката.Но тя не му помогна да избистри мислите си,а по скоро се обърка все повече.Влезе вътре и се насочи към стаята си.Легна на леглото и скръсти ръце пред гърдите си.Откакто се сблъска с Минхо в коридора,не спираше да мисли за него.Докато Минхо се разхождаше в един от близките паркове,изведнъж телефона му звънна.Беше Джеси,той видгна на секундата.
- Ало Джес-каза той развълнуван
- Здрасти Минхо.Как си?-каза му тя весело
- Ами......добре.А ти как си?Как е там?- попита я не толкова развълнувано
- И аз съм добре.Тука е страхотно.Запознах се много добри танцьори.Сигурна съм че Taemin ще се зарадва да се запознае с тях- говореше бързо тя.
Минхо единствено чу името на човека,за който не спираше да мисли през последния един час.
- Ало Минхо?-попита тя
- Да?
- Нещо станало ли е?-разтревожи се тя
- А неее.просто се замислих.Радвам се за теб- отговори й той
- Добре.Аз ще затварям.Чао-каза тихо тя
- Чао – отвърна й той и затвори.
„Защо не се радвам да чуя гласа й?Охххх по дяволите!-мислеше си Минхо.По пътя за вкъщи забеляза един магазин със захарни изделия.Влезе и видя едни лакомства,които обича Taemin.”Офффф няма да му купя.Aishhhhhh!-мислеше си Минхо.Но най-накрая ги купи плюс още няколко и за останалите.Влезе вкъщи и остави торбата със сладките в кухнята и си сипя една чаша с вода. Taemin влезе в кухнята и го погледна.Той стоеше като статуя,Минхо се обърна и замръзна на място. Taemin разтърска главата си.
- Здрасти хьонг! – каза му той пръв и преглътна
- Здрасти! –отвърна тихо Минхо

23 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Вто Ное 02, 2010 10:09 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу колко бързо мина любовта на Минхо към Джеси  Сбъдната мечта 951866 страхотна глава..давай следващата..интересно ми е дали ще стане нещо с 2мин  Сбъдната мечта 726853

http://smiley92.tumblr.com/

24 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Сря Ное 03, 2010 4:50 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

9 глава

Taemin се приближи и видя торбата и надникна
- Какво е това? – попита любопитно
Минхо веднага взе торбата от ръцете му.
- Ами това е......аз ..... купих лакомства – отвърна му той
Той взе сладките,които обича Taemin и му ги подаде. Taemin се зарадва,като започна да подскача на едно място и го прегърна .Но като се го прегърна се усети,че е по добре да не го прави.Той веднага се отдръпна,поклони се и му каза:”Благодаря хьонг”.Минхо кимна и му се усмихна.Минхо веднага се запъти към стаята на Jonghyun.А Taemin отиди в стаята си.Минхо почука на вратата и влезе.Приближи се до леглото и леко побутна заспалия Кеу.
- Кеу,събуди се!-каза му Минхо тихо като гледаше да не събуди Jonghyun
- Кажи Минхо – отвърна му сънено Кеу
- Донесал съм ти от любимите сладки- каза му Минхо и се усмихна
Кеу веднага се разсъни и се изправи.
- Също и за Jonghyun съм донесал,всичко е в торбата- каза Минхо и излезе от стаята.
Кеу не успя да му благодари,толкова се зарадва,точно като малко дете което получава подарък за Коледа.Той отвари пъровото и лакомоство и започна да яде.Минхо легна на леглото си и си мислеше за прегръдката „Ах много спокоен се чувства като ме прегърна”.А в другата стая Taemin се ядосваше на себе си и си хапваше от сладките.”Ахх че съм глупак,сега сигурно си мисли нещо.....Ооооххх ще трябва да му се извиня или....не” – мислеше си Taemin.Той се изправи рязко,отиди до вратата,хвана дръжката и се чудеше дали да отвори вратата или не.Удари стената и се върна в леглото и изяде всичките сладки.Извади телефона и видя че е изключен,сложи го на зарядното и получи смс.Видя че го е търсил Onew и сърцето му веднага започна да тупти по бързо.Звънна му и още малко сърцето му щеше да изскочи от гръдния му кош.Но за жалост телефона му беше изключе.Изведнъж се почука на вратата и Минхо влезе. Taemin се стресна и подскочи.
- Извинявай че те стреснах- каза му тихо Минхо
- А няма нищо – отвърна му като преглътна
- Дойдох да ти кажа,че Onew е заминал за Токио,за неговия мюзикъл и незнае кога ще се прибере.- каза Минхо и скъса разстоянието между тях двамата
- Ааа...мерси.Аз тъкмо му звънах,но телефона му е изключен- отвърна Taemin и остави телефона на масата
- Той ми каза,че ще ти се обади довечера- каза Минхо
Taemin кимна и имаше чувството че скоро ще припадне.Стана му топло и отиди до банята да си наплиска лицето.Минхо го последва.
- Добре ли си? – попита го разтревожен
- Дам,стана ми топло.Ще изляза малко на чист въздух- отвърна му Taemin и изхвърча.
Минхо се разстрои,да не би той да е казал или направил нещо не както трябва.Той го последва навън,огледа се но него го нямаше.Изпуфтя и след малко някой го потупа по рамото.Минхо се обърна и Taemin стоеше пред него.
- Да хьонг?-каза той мило
- Хъх....ами....аз.....наистина ли си добре?-попита го заеквайки
- Мдааа .....сега съм по добре- отвърна той като преглътна
Минхо му се усмихна и влезе вътре.В това време Jonghyun се събуди,като премести тялото си и легна върху опаковките от сладките на Кеу.Той отвори очи и видя опаковки вместо Кеу.Леко се изправи и видя любимия му на лаптопа.
- Скъпи какво правиш?- попита го сънено
- А събуди ли си вече?Ами пазарувам.... – каза Кеу като не откъсваше поглед от монитора.
Jonghyun се изправи и се чувстваше по добре отколкото вчера.Той бавно отиде до Кеу и го прегърна.Кеу от своя страна се стресна и подскочи.Обърна се и видя любимия си станал.
- Но...скъпи.....По добре ли се чувстваш?Защо си станал?Но ти....- говореше почти несвързано
- Сега се чувствам по добре.Не се тревожи- каза му нежно Jonghyun и го погали по лицето.
Кеу почувства че му омекват краката и веднага седна на стола. Jonghyun го хвана за ръката и го задърпа на леглото. Jonghyun започна страстно да го целува по врата.А Кеу се опитваше да го избута.
- Кеу какво има?Не искаш ли?- попита го изненадан Jonghyun
- Не че не искам просто.... – отвърна му тихо той
- Ами какво?- погледна го ядосан
- Ами......наистина ли се чувстваш добре? – попита го Кеу и си захапа долната си устна
Jonghyun изпуфтя и се обърна на другата страна.Кеу го прегърна и му каза на ушенце: „Притеснявам се за теб мили” и го целуна по бузата. Jonghyun веднага се обърна и впи страстно устни.Галеше лицето му,докато го целуваше и рязко се отдръпна.Сърцето на Кеу щеше да експлоадира,той го придърпа към себе си и го целуна. Jonghyun вкара ръката си под фанелата и започна да гали тялото му.Кеу целия настръхна.Кеу се отдръпна от него,махна завивките и се насочи по надолу към малкия Jonghyun.Набързо дръпна анцуга му и започна нежно да го целува.С едната си ръка го беше хванал и стана fantastic,elastic. Jonghyun пъшкаше и хвана главата му с едната си ръка,като я буташе повече.Кеу увеличи темпото,изведнъж Jonghyun рязко го придърпа към себе си и го целуна страстно.Бавно насочи малкия Jonghyun към дупето на Кеу.Изведнъж Кеу го заболя,но стискаше със зъби.Докато Jonghyun си го вкарваше,започна да го целува по лицето.Отначало започна бавно,но след известно време по бързо.Кеу издаваше много странни звуци наподобяващи животни. Jonghyun се изправи и надупи Кеу ,вкара си го груб,Кеу изпищя, Jonghyun стисна с двете си ръце дупето му и увеличи темпото.Кеу не издаваше вече звуци,а „Come on baby,I want more,faster,faster!” Jonghyun прехапа долната си устна и го е*еше по бързо.След известно време Jonghyun легна на една страна и придърпа Кеу,вкара малкия в дупето на Кеу и започна да го f***.Дигна му крака,Кеу пъшкаше от удоволствие и се облиза. Jonghyun увеличи темпото и след няколко минути издаде странен звук,на който незнам дали приличаше на животно .Той се отдръпна от Кеу и започна да диша тежко,Кеу се обърна към него и се сгуши. Jonghyun го прегърна и го целуна по челото.След известно време Кеу отиди до банята. Jonghyun след малко отиди да провери защо се бави и разбра че се къпе.Усмихна се дяволито и влезе при него.Кеу така се беше концентрирал върху миенето на косата си,че не чу кога Jonghyun се приближи до него.Той усети някой зад себе си и се стресна.Обърна се и видя Jonghyun
- Скъпи стресна ме – каза ядосан Кеу
Jonghyun нищо не му каза,а просто го погали по лицето.Придърпа го към себе си и го целуна страстно.Кеу постави еднаси ръка на дупето му,а другата на бузата му. Jonghyun го бутна и Кеу се удари в стената, приближи се бавно и го целуна страстно. Jonghyun повдигна единия му крак и го стисна за баджото.След малко повдигна и другия му крак,вкара малкия Jonghyun в дупето бавно,но започна бързо да го е*е.Кеу беше сложил ръцете си около врата му.

25 Сбъдната мечта Empty Re: Сбъдната мечта Сря Ное 03, 2010 6:37 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

божее мой какви страсти, какво чудо ... кога ще качиш следващата глава, че се зарибих тотално и по този фик ...  Сбъдната мечта 72137

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 5]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите