5+1=1 ? o_0  - Page 14 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 14 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 14 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 14 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 14 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 14 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

3265+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Дек 09, 2010 5:04 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh ии цели томове с такива истории да издадеш ще ги препрочитам по 10000 пъти !!! УНИКАЛНО Е !!

3275+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Дек 09, 2010 6:55 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

5+1=1 ? o_0  - Page 14 515322 - освен това емотиконче няма какво друго да кажа.. Ън Че не заминавай, не заминавай .. 5+1=1 ? o_0  - Page 14 948427

3285+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 10, 2010 7:35 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

45та ГЛАВА

- Оф Боже Господи! Хюн, това е четвъртото боди, което разкъсваш този месец!!- уж ядосано се скара ЪнЧе на Блинги, докато се натискаха в мъжката тоалетна на радиото, в което днес щяха да вземат участие.- Ейшш, това ми беше любимото!! Знаеш ли какъв късмет беше да намеря боди с кафявото зайче на нескуик??! И то да е по мой размер!! – негодуваше тя.
- Ами.. не ги обличай тогава, знаеш какъв съм..- успя да каже Хюн. В момента бе прекалено зает с Jonghyun Junior, който нетърпеливо очакваше да проникне в ЪнЧе. Йъп, с всеки изминал ден страстите между тях вместо да се поуспокоят, ставаха все по-силни и по-силни. Дотолкова, доколкото вече да не обръщат внимание къде и как го правят. Лъвчото на ЪнЧе бе седнал на тоалетната чиния, а тя самата беше в скута му.- Но ако започнем да държим сметки за бельо, все още се чудя как успя да разкъсаш онези два чифта боксерки... в смисъл.. бяха elastic!..- пошегува се той.
- Ами.. ти беше този който поиска малко разнообразие, ако не ти харесва може повече да не го повтарям..- изпъшка ЪнЧе, докато го усещаше в себе си.- Щом не искаш да губиш боксери, повече няма да забавляваме Junior..
- Ооо, няма такова нещо!- възрази той и впи устни в нейните, за да я накара да замълчи. Не беше чувал за други, които да говорят толкова докато се натискат.
Така в “тишина” изминаха около 15 минути. Чуваха се само пъшкания и стененето на двамата.
- Лъвчо.. май пак забравихме нещо…-сети се ЪнЧе, когато видя Хюн задъхан.
- Какво е то?
- Презерватив, Казанова!- напомни му тя.
- Oops.. пак забравих..- изстена Хюн. За момент в лицето му се появи някакво странно изражение, но в следващия то се смени на усмивка на блаженост.
- Чакай, какво беше това?!?!- разтревожено попита ЪнЧе.- Само не ми казвай, че…
- …свърших..- доволно продължи изречението й.
- Аааа, не, няма да се разберем така!- шушнeше момичето ядосано, докато обуваше панталоните си.- Искаш да ни докараш някоя беля ли?
- Каква по-точно?- зачуди се Блинг.
- Ами, неандерталецо, нежелана БРЕМЕННОСТ, например!- не можа да се сдържи и викна ЪнЧе. В следващия момент покри устата си от срам и й стана неудобно, защото го каза докато вървяха към студиото.- Не ме карай да викам на места, където могат да ме чуят чужди хора..
- Yaaaah, тревожиш се прекалено много..
- Тъй лии? Честно ти казвам, ако не бяха измислили противозачатъчните досега да съм бременна във втория месец! Jonghyun, сериозно, престани да забравяш да носиш поне едничко в джоба си..
- Добре.. добре…
- Не се опитвай да се измъкнеш!! Обещавам ти, че няма да ти пусна ако първо не ми покажеш кондом!
- И двамата знаем, че веднъж скоча ли и ти не може да се сдържиш..-самодоволно прошепна Блинг, докато си проверяваха звука на слушалките.- И не ме наричай Jonghyun, за теб съм Хюн или Лъвчо..- каза той усмихвайки се и бързо я целуна по бузата.
- До сега не съм ти показвала решителната част от мен.. ще видим..- отвърна й тя с по-голяма усмивка и му стисна бузките.- Сега, концентрация миличък, започваме!- предупреди го тя и надписът “ON AIR” светна зелено..
Като цяло радиопредаването започна добре. Питаха ЪнЧе за работата й в Корея, за това кога ще издаде нов албум, за това кога ще се върне в Европа..
- Всъщност, не мисля да се върна в Европа..- беше отговорът й.
- Как така, оставаш в Корея?!?- учудено попита Хюн, без да обърне внимание къде се намира.
- Не.. просто ще отида в LA, не в Лондон или Берлин.. Там ще правим последните поправки на албума.. и след около месец го пускаме..
- А кога се очаква да бъде това?- попита я водещият.
- Ами.. сега сме средата на март.. Договорът ми с JYP е до края на май.. Значи новият албум ще излезе някъде юни-юли..- отговори сериозно тя. Сърцето й се свиваше, когато говори за това, особено пред Хюн. Но нямаше как, и двамата трябваше да свикнат с истината. Тя за момент погледна към него и видя как изражението му ставаше тъжно. Затова без някой да види тя хвана неговата ръка и я стисна здраво.
Като цяло предаването мина добре. Двамата отговаряха на въпроси, задавани от фенове като „ЪнЧе, кой от SHINee харесваш най-много?” „Какъв/а ти е идеала за момиче/ момче?” и най- намясто зададения от тях. „ЗАЩО НАЙ-СЕТНЕ НЕ СЕ ОМЪЖИТЕ?!?”, при който всички в студиото се смяха, но на ЪнЧе и Хюн им стана неудобно.
Блинги както винаги изпя 1-2 песни, но изненадата бе, че този път и ЪнЧе беше приготвила нещо- за първи път тя се осмели да ИЗПЕЕ, не да изсвири нещо. Беше избрала песента Bubbly, която винаги й напомняше за Хюн. Тя го пееше с толкова много чувство, че и професионален певец би й завидял на способността. ЪнЧе не откъсна поглед от своя любим и дори и за секунда, докато държеше микрофона.
Блинг първо се учуди, когато я видя да става; шокира се като видя, че хваща микрофона; стана му интересно как ще се представи тя и се заслуша… чувстваше се все едно някой ангел, изпратен от небето му прошепваше най- вълшебната мелодия на света. Когато неговите очи срещнаха тези на ЪнЧе, тя успя да види изпълненият му с любов поглед, който без думи й казваше.. „Обичам те!..”

След предаването:
-Yaaaah, не знаех, че можеш да пееш толкова.. великолепно!- каза Блинг въодушевен, докато отиваха към колата.- Вместо да работиш с други изпълнители може просто ти да си пееш в песните!
- Ааа, чак пък толкова не.. аз се чувствам добре с инструмента, не с микрофона Хюн..- отвърна му тя, докато се качваха на предните седалки. Тогава телефонът на ЪнЧе звънна.
- Кой е?- попита Блинги.
- Хм.. Джун.- отговори сухо тя и отговори на телефона.
- Ейшш.. пак тоя..- ядоса се Хюн. През последните месеци единственото, заради което се караха с нея, бе именно Джун от MBLAQ. Този мъж наистина не знаеше кога да спре с едно нещо- той виждаше как ЪнЧе не му обръща внимание, как винаги е покрай Jjong, но никога не забравяше да я пита дали е свободна след тренировките.

На телефона:
Джун:- Hello, ЪнЧее! Какво правиш?
ЪнЧе:- Здравей оппа, тъкмо свърших едно радиопредаване..Ти?
Джун:- Оо, слушах те! Не знаех, че пееш толкова добре!
ЪнЧе:- Хехе, благодаря..
Джун:- Ами..гладна ли си?
ЪнЧе:- Не оппа, вечерях преди да започнем.
Джун:- А тогава искаш ли в клуба? След малко излизаме от фитнеса с момчетата, и мислим да отиваме..
ЪнЧе:-Хм..един момент..

- Хюн, искаш ли на клуб с момчетата от фитнеса?- попита ЪнЧе със своя мил поглед. Наистина й се искаше да отиде и да разкърши малко.- Моля теееей!
- Мммм..-намръщено започна Хюн.- Изморен съм..- излъга той, защото поканата бе дошла от не някой друг, а от Джун.

Обратно по телефона:
ЪнЧе:- Ами… оппа, малко съм изморена.. съжалявам, пас съм..
Джун:- Ееее, недей така де! Ела!
ЪнЧе:- Извинявай оппа.. искам да се върна вкъщи и да се просна на леглото просто..
Джун:- Оф добре.. Чао тогава..
ЪнЧе:- Чао..
Джун:- Но ако размислиш сме в „Gravity”
ЪнЧе:- Добре оппа.. приятно прекарване..

Обратно в къщата на ЪнЧе:
Двамата тихичко си извадиха обувките и влязоха в къщи. Не бяха говорили много по пътя, нито пък докато се качват по стълбите. ЪнЧе наистина искаше да отиде и да потанцува, но не можеше да остави Хюн просто така. “Просто ще легнем и ще заспим гушнати..”си помисли тя. “Wooow, май досега не сме пробвали това..” се сети тя и се усмихна на себе си. В този момент усети дъха на Блинг на врата си.
- Лъвчето готово за лов, грррр..- прошепна й той съблазнително.
- Не беше ли изморен?!?- учудено го попита тя.
- Не…- отговори той тихо и й целуна гърба.
- Значи ме излъга?
- Дам…-каза той искрено и се опита да махне блузата й.
- Заради Джун?
- Да, заради Джун!- отговори той леко ядосано.- Може ли да престанеш да мислиш за този човек и да ми обърнеш малко внимание вече?
- Моля?- каза ЪнЧе с висок тон.- Не ти обръщам внимание?
- Ами да.. откакто той ти се обади и дума не обели!
- Мислех, че си изморен, Kim JONGHYUN!
- Да, защото човек като е изморен не може даже да говори, така ли?- тонът на говорене и на двамата ставаше все по- висок.
- Хюн..-опита се да се успокои ЪнЧе.- Явно тази вечер не е добра за разговор.. нека да направим нещо друго, окей?- предложи тя и тръгна към хола.
- ДА, ПАК ОТБЯГВАЙ ТАЗИ ТЕМА!- кресна Jonghyun след нея.
- КАКВО?!- кресна ЪнЧе и се обърна.- Какво каза?!
- Този човек от месеци те сваля, а ти не правиш нищо по въпроса!! Явно ти харесва вниманието му!!
- Kim Jonghyun! Мери си приказките!!! Престани с тази безумна ревност!!!!
- ЕТО, даже не може да ми отговориш! Мисля си.. да не би да искаш да въртиш и двама ни?- каза Хюн, без дори да се замисли. На другата секунда вече съжаляваше.
-ГОСПОДИ, JONGHYUN!!-кресна с всичка сила ЪнЧе.- КРАЙ, стига за тази вечер!! Аз отивам в „Gravity”! Няма да търпя повече грубите ти обвинения към мен!!- викна тя и с трясък затвори входната врата, докато вървеше към колата си…


ПП:
Анйонг fellas~~ MySpace
Такам.. опитах се да направя тази глава малко по-дълга, защото може би ще спра да пиша.. до 20ти декември? MySpace Не заради някакви капризи или протест срещу вас, просто имам класно по литература и по немски език...MySpace Ще се опитам да се подготвя за класното по литература, в ЛИС'овете изобщо ме няма никаква..MySpaceMySpace Все пак, ако намеря време, ще се опитам да драсна нещо MySpace Пожелайте ми успех! MySpaceMySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

3295+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 10, 2010 7:47 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

А така стана сериозно 5+1=1 ? o_0  - Page 14 182785 Успех ти пожелавам и на двете класни и ще чакам да се похвалиш после 5+1=1 ? o_0  - Page 14 573765

3305+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 10, 2010 10:02 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

леле страхотна глава :145: дано си оправят отношенията 5+1=1 ? o_0  - Page 14 726853 успех на класните 5+1=1 ? o_0  - Page 14 15286

http://smiley92.tumblr.com/

3315+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 11, 2010 8:47 am

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ууууфф.... що се каратее вааа .... заради тозз Страшнияяя Джунн.. :D:D :X 5+1=1 ? o_0  - Page 14 247849 а пък за класните УСПЕХХ ... тоо и аз иам класни :X:DD



Последната промяна е направена от silwii_ на Съб Дек 11, 2010 12:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път

3325+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 11, 2010 12:09 pm

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

нееее не искам да се караааааааааааат 5+1=1 ? o_0  - Page 14 227505 успех на класнитее !! 5+1=1 ? o_0  - Page 14 728250

3335+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 14, 2010 8:31 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

46та ГЛАВА
1ва Част

“Небесаа, дано да се успокои докато се върна..”мислеше си ЪнЧе, докато слизаше по стълбите. “Моля ви, моля ви, моля ви!! Нека се успокои!! Не искам да губим нито минутка скарани! Знаете, че имаме малко време!”молеше се тя.
- О, йобо~ Накъде така?- попита Кий, който тъкмо се качваше в техния етаж. С него бяха и останалите от SHINee.
- О, анйонг!- поздрави ги тя.- Към “Gravity”, клуба. Момчетата ме извикаха.. вие откъде така?
- Оо ние, тъкмо вечеряхме нунаа!- отговори й Темин и я прегърна. Благодарение на Блинг той не можеше да я вижда толкова често, колкото си иска..
- А къде е мъжлето ти?*хлъц* Да тръгнеш някъде без него.. интересно..*хлъц*- изкикоти се Минхо.
- Ами.. бил е уморен..- смутено му отговори момичето.- А къде е твоята женица?- попита тя, за да си отмъсти.- Ииууу, и каква е тая миризма, братле? Да не си паднал в бидон с ракия?
- ХаНи ли? Върна се в родния ни град за няколко дена..- отвърна Минхо, малко депресиран заради липсата й.
- Оу.. не знаех..- включи се и Оню.- Значи затова изпи 3 шишета соджу толкова бързо..- заключи той.
- И сама ли ще отиваш?- попита загрижено Кий.
- Така се очертава.. Или.. елате и вие!- покани ги ЪнЧе.
- Супер, да разкършим малко!- плесна с ръце Кий.- Аз съм навит, останалите?
- И аз искааам!- обади се Темин.
- Ами.. аз оставам с пияния, изморен съм..- каза Оню и хвана Минхо за ръката.
- Отде пък знаеш, *хлъц* чи няя да отида? Ти мойто мнение уважааш ли?*хлъц*-съпротиви се Минхо.
- Мислиш да отиваш ли?- шашна се лидера.
- Не…-отговори тихо пияния.
- Добре тогава. Оппа, моля те, хвърли под студения душ тази пияна вишна..- каза ЪнЧе и се хвана за носа. Не понасяше смесената миризма на храна и алкохол.- Ние с йобо и мекотелото ми отиваме..
- Приятно прекарване..-пожела им Оню и с Минхо се запътиха към техния апартамент..

По пътя към колата Кий разбра, че нещо не е наред с ЪнЧе. Той я попита дали е станало нещо и тя накратко разказа за спора им с Хюн.
- Яяя~! Хьонг започна да ме ядосва!- обади се и Темин след като я изслуша.
- Йобоо, аз като ти казвах, че си избра най- ревнивия от SHINee.. MySpace- въздъхна Кий и погледна към ЪнЧе.
- Какво да правя Кибум.. обичам си го..- отвърна му тя тихо.
- Аз не ти казвам да не го обичаш.. просто.. мисля, че е трудно да се живее с петел като него.. В смисъл, аз не бих могъл да му търпя капризите..- каза Кий, докато спираха пред клуба.- Но няма значение. Забрави за него през следващите 2-3 часа! Let’s go PARTY!- въодушеви се той и почти падна от джипа. „Пфф.. все забравям, че това чудовище не е като нашия ван..”си помисли той, докато прекрачваха прага.
“Gravity” бе един от най- елитните нощи клубове в столицата. Отличаваше се с това, че се приемаха единствено известни личности- така им предоставяха известна “свобода” от лудите фенове.
Отначало ЪнЧе не успя да види познати, но след 3минути оглеждане някой я хвана за ръката и викна в ухото.
- Яяя~! Здравей!- каза този някой. Не беше друг, а Джун.- Радвам се, че дойде!
- Оо, оппа, здрасти!- отговори му тя учудена. За момент се огледа- Темин и Кий ги нямаше.
- Те отидоха при момчетата!- продължаваше да вика Джун заради шумната музика.- Искаш ли нещо за пиене?
- Знаеш, че не пия!- викна и тя в отговор.
- Ееее, щом си дошла, няма как да не пиеш!- отвърна й Джун и грабна едно питие от сервитьора, който мина покрай него.- Oneshot!- нареди й той и го подаде на нея.
- Честно, по- добре да не пия дори и едно! Ако почна, после не спирам лесно!- предупреди го тя.
- Така те харесвам!- зарадва се Джун.- Хайде, отпусни се най-сетне!- каза той, но малко късно. ЪнЧе вече беше опразнила чашата.
Все пак, тя си остана вярна на трезвеността. След първите 4 шота, които не бяха много за нея, се спря. Отиде при останалите момчета за малко, а след това стана да танцува. Явно бе нещо свързано с гените на семейството им- тя танцуваше толкова добре колкото братовчед си Темин. Всеки мъж, без значение дали я познава или не, не можеше да не й хвърли един поглед, а момичетата я гледаха със завист или възхищение. Тя потанцува заедно с Кий, с Nickkhun и с Taec, дори и с Темин, но нито един от тях не успя да издържи на нейното темпо. Танцуваше, за да се позабавлява.. да се разсее.. да забрави спора си с Хюн…
В същото време той се ядеше отвътре вкъщи. Опита се да заспи- не ставаше. Поиска да гледа ТВ- нямаше нищо интересно. Реши да сърфира в нета, но когато отвори лаптопа видя wallpaper’a в който той и ЪнЧе се гледаха влюбено и се усмихваха.. “Как пък успях да измъдря нещо такова за нея?!?” ядосваше се той на себе си. “Наистина си глупав, Лъвчо..” си каза Блинг и се замисли..
- Към Gravity!- сети се той и веднага си извика такси..
През това време ЪнЧе все още танцуваше..
- Ей, да не се са скарали с Jonghyun?-попита Nickkhun и бутна Кий, който сядаше до него.
- Май май..- съгласи се Taec и наостри уши за нови клюки.
- Старата история..- каза само Кибум, но това стигаше. Останалите го разбраха. И те бяха наясно с положението с Джун и ревността на Хюн.
- Пак заради Джун, викаш..- въздъхна Taec.- Честно, вече чак на мене ми дойде до гуша! Ще взема да го пребия вместо Jonghyun..-закани се той.
- Яяя~! Стой си на мястото!- обузда го Khun.
Темин, който до сега беше мълчалив, се обади:
- Ейшш, ама тоя наистина си търси боя!!- ядосано викна той.- Вижте го как се натиска на нуна!!- каза той и посочи Джун с пръст. Погледите на всички моментално се спряха на него.
Докато те си говореха, ЪнЧе вече бе започнала да се уморява. “Последна песен, после си сядам..” си казваше тя,докато усети как някой увива ръце около нея.
- Само мен ли ще оставиш без танц, ЪнЧе?- попита Джун, някак си.. съблазнително.
- Ами.. оппа, точно на време.. мислех да си седна след края на тази песен..- отговори му тя, чувствайки се неловко от думите и близостта му.
- Тази вечер ми върви..-прошепна той в ухото й и я притисна към себе си.
- Яяя~~! Пусни ме!- започна да се ядосва ЪнЧе.
- Хайде де.. и двамата сме сами тази вечер..- каза той и погали косата й.- За първи път от дълго време не влачиш онова дете след себе си. Няма как да те изпусна тази вечер..
- Т-т-ти знаеше?- учуди се тя.
- Това че се правя на ударен, не значи, че не разбирам какво става пред мен..-обясни й той.- Но това не ми пречи да те искам. Трябва ти истински мъж, не момченце като него..- каза Джун и леко премести едната си ръка към бедрото й.
- ЕЙШШ! НЕ МЕ ДОКОСВАЙ, ЖИВОТНО!- кресна тя и го бутна силно.- И МЕЖДУ ДРУГОТО, ХЮН Е МИЛИОНИ ПЪТИ ПО- МЪЖЕСТВЕН ОТ ТЕБ!!- продължи тя и му плесна един силен шамар, но Джун бързо се съвзе.
- Айгооо.. оставете ме! ОТИВАМ ДА ГО БИЯ!- викна Taec и се закани да стане.
- Казах ти да не се бъркаш!- спря го Khun. В тази секунда и четиримата чуха познат глас, който ги накара да настръхнат.
- Здравейте, момчета!-поздрави ги Блинг.- Яя~, доста хора има тази вечер.. Абе къде гледахте всички преди малко?- зачуди се той и погледна към същата посока. Веднага забеляза ЪнЧе.. и след това Джун..
В този момент ЪнЧе беше задъхана от ярост и гледаше мъжа пред него. Той, от своя страна, сложи ръка на удареното място и я изпиваше с поглед. “Харесвам ги, когато са агресивни..”помисли си той. Със светкавично движение, което ЪнЧе не можа да предотврати, тоя келеш я хвана и впи устни в нейните..

http://www.last.fm/user/nasa__

3345+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 14, 2010 9:00 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Aigooo,тряяше да оставят Таек да го натупа 5+1=1 ? o_0  - Page 14 959568 Лош Джун Лош! Ся нашия човек да си го върне 5+1=1 ? o_0  - Page 14 886359

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

3355+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 14, 2010 9:23 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ОМоооооо тоз Джуннн 5+1=1 ? o_0  - Page 14 995975 и на мен ми иде да го убия 5+1=1 ? o_0  - Page 14 3341 Пусни някой да го ступа едно хубавичко

Как вървят класните ??? 5+1=1 ? o_0  - Page 14 699691

3365+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 14, 2010 9:37 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Нееее 5+1=1 ? o_0  - Page 14 247849 Тоя Джун много ме дразни 5+1=1 ? o_0  - Page 14 361691 Чак аз искам да го убия 5+1=1 ? o_0  - Page 14 805770 Главата е страхотна 5+1=1 ? o_0  - Page 14 504947 нямам търпение за следващата и много ми е интересно какво ще направи Блинг 5+1=1 ? o_0  - Page 14 935510 точно на най-интересното спря 5+1=1 ? o_0  - Page 14 27476

http://smiley92.tumblr.com/

3375+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 15, 2010 12:53 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Няма да мога да пиша до петък, ще си правя примерни планове за ЛИС и няколко ЛИСа, (тази жена ни даде 8 теми за подготвяне върху Илиада! MySpace)затова искам да "разкиря малко"-не мисля, че ще се зарадвате на реакцията на Jjong..MySpace Ии.. това с потупването на Джун ми харесва, всъщност MySpace
@mia_koluchi, значи.. петъка ми е първото и най-трудно класно по литература.. след това понеделника ми е по немски, ама то много не ме тревожи MySpace И вече след ваканцията са ми класните по математика и английски, които също не са толкова страшни.. Добре де, математиката малко, може би.. MySpace А английския си е детска работа- тоя език ми е като втори майчин MySpace
Успех на тези, които също ще имат всякакви класни..изпити..ала-бала MySpace ФАЙТИНГ!!

http://www.last.fm/user/nasa__

3385+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 15, 2010 5:58 pm

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Taec веднага да скача в боя 5+1=1 ? o_0  - Page 14 850654 тоя Джун заслужава да остане без зъбки ! 5+1=1 ? o_0  - Page 14 382923

3395+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 15, 2010 8:26 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Успех на класните 5+1=1 ? o_0  - Page 14 943311 И ще чакаме следващата глава като си готова 5+1=1 ? o_0  - Page 14 15286

http://smiley92.tumblr.com/

3405+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 17, 2010 4:06 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

46та ГЛАВА
2ра Част

Темин, Кий, Khun, Taec… и най- важния - Хюн станаха свидетели на тази целувка. За момент и четиримата бяха шокирани от наглото поведение на Джун, а петият.. той си мислеше, че е бил мамен през всички тези месеци, в които е бил с ЪнЧе. “Значи съм бил прав… тя наистина е и с него..КУЧКА!”крещеше изпълненият с ярост вътрешен глас на Хюн. Веднага започна да измисля стотици небивалици, като как и кога би могла тя да тичка към Джун, оставяйки го сам- лошо нещо е да се отдадеш на гнева си, но Хюн не знаеше това, все още.. Не можеше да прости видяното, искаше да отиде там и да убие и двамата.. Но сърцето му казваше друго.. “Абе ти хептен ли оглупя, бе келеш? Как може да си мислиш, че тя ти изневерява?! Та тя.. ТА ТЯ ТЕ ОБИЧА!! Съвземи се!!” повтаряше то на Блинги- това беше единственото, което все още го държеше на мястото му..
Останалите забелязаха това недоумение в Хюн и се обърнаха към него.
- Яяя! Виж, той насила го направи! Да не си помислиш нещо друго!! – започна да обяснява Khun и започна да мята ръце, досещащ се за какво мисли Блинг.
- Точно! Ейш.. ама момчета, погледът му не ми харесва…-обади се Кий и бутна Темин.
- Айгооо, вече никой не може да го измъкне от плещите ми!!- кресна като звяр Taec и изпращи пръстите и врата си.- ТОЯ ДА ДОКОСНЕ СЕСТРОТО МИ!! Е ПА СЯ АКО НЕ МУ СЧУПЯ НЯКОЙ КОСТ, ПОВЕЧЕ ФИТНЕС ДА НЕ ВИДЯ!- закани се той.
- Този път няма да те спирам..- прошепна му Khun.- Но го хвани някъде тихо и тъмно..-предупреди го той.- После ме извикай..
- Йес, сър!- каза и кимна Taec. Запъти се направо към тях с походка на звяр, хванал жертвата си на тясно.
- Ти, жалко същество!..- викна той докато вървеше към тях.- …идваш с мен зад клуба!- каза и хвана Джун за яката.- А ти, сестро, отивай да си поговориш с Хюн.- викна отново той, докато вече влачеше Джун след себе си..
ЪнЧе чак тогава забеляза публиката си. Темин и Кий се опитваха да обяснят на Блинг какво е станало, но той нито приемаше, нито предаваше.. Когато той видя ЪнЧе да се приближава, веднага тръгна в обратната посока.
- Хюн, чакай!! Мога да обясня!!- викаше ЪнЧе и се блъскаше в непознати хора, докато се опитваше да го догони.
Jonghyun се спря, когато вече бяха извън клуба, в някоя тъмна и безлюдна уличка.
- Виж, мога да го обясня! Явно не си ни гледал отначало!- каза ЪнЧе, задъхана.
- ААА? Оставаше и отначало да го видя!!- кресна той.
- Не, Хюн.. не е каквото си мислиш! Моля те, изслушай ме!..- помоли го тя нежно и се приближи до него.
- НЕ ИСКАМ! Видяното ми беше достатъчно!
- Хюн, моля те.. разбираш го погрешно!!
- ПРЕСТАНИ ДА МИ ВИКАШ ТАКА!- извика той.- НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ВИЖДАМ ПОВЕЧЕ! МАХНИ СЕ ОТ ПОГЛЕДА МИ!!- крещеше той, с болящо сърце. Да я види с друг.. не беше нещо, което можеше да прости..- Знаех, че ще стане така! Никога не съм ти вярвал и без това..-каза момчето, опитвайки се да облекчи болката в себе си.
ЪнЧе замълча за момент.. познатите на Хюн големи сълзи започнаха да оставят следи в лицето й..
- Хюн.. никога ли си нямал доверие в мен?- прошепна тя без сили, обидена от последните му думи.
- НИКОГА!- безочливо я излъга той.
- Каквото и да кажа.. няма да промени мнението ти.. няма да промени същността ти..
- ТОЧНО ТАКА!
- Добре тогава..-прошепна тя изтощена. Сълзите й започнаха да падат все по-бързо, но без никакъв шум или плач от нейна страна.- Отказвам се Хюн..няма смисъл..- каза тя с равен глас и посегна към ухото си.- Любовта не може да съществува без доверие.. надявам се някой ден да започнеш да се доверяваш в хората..-продължи тя и хвана ръката му. Полека в нея остави двете нотички, които той й беше подарил за рождения й ден..- Нека човекът, в когото се довериш в бъдеще бъде някоя.. по- достойна за теб..Грижи се за себе си, любов моя.. Сбогом..- това бяха последните й думи.. после се обърна и с тежки крачки се запъти към.. и тя не знаеше къде..
Jonghyun се загледа в дланта си.. Обиците, които стояха в нея му напомниха за началото- колко трудно бе то и колко щастлив беше той.. А какво се сбърка? Как се стигна до тук? В момента Хюн дори не помнеше защо за Бога си казаха тези думи. Той стисна обиците в юмрука си и усети как острата им част пробожда кожата му. Но тази болка беше нищо в сравнение с тази, което той усещаше вътре в себе си..
- А, Хюн!- викна Taec, който влачеше след себе си полумъртвия Джун. Честно казано, звучеше доста доволен от себе си.- Искаш ли да удариш няколко и ти? Все пак ЪнЧе е твоето момиче..
- Яяя~~! Какво е станало?!- чу се и гласът на Nickkhun. Той от своя страна звучеше доста разтревожен.- ХЮН, кажи нещо, братле!! Защо ти седиш като статуя, а ЪнЧе я видях да бяга към паркинга с насълзени очи?!?- питаше той, вече отгатващ какво е станало. След него тичаха Темин и Кий, които за щастие не бяха видели ЪнЧе.- Моля те, ама наистина те моля, кажи ми, че не е станало това, което аз си мисля!!
- Че какво си мислиш, че е станало, хьонг?- попита Кий.
- Имам лошото чувство.. че са скъсали..- още по-разтревожен отговори Nickkhun.
- НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ!- отказа шокиран Темин.
От друга страна, Блинг Блинг все още асимилираше информацията.. колкото повече се доближаваше до горчивата истина, толкова по-голяма ставаше бучката в гърлото му. Без да усети и неговите сълзи започнаха да бликат..
- Ние.. м-м-май..-проговори той с усилие, все още не вярващ на случилото се.- се раз-раз-разделихме…

http://www.last.fm/user/nasa__

3415+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 17, 2010 6:24 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Твърдо отказвам да харесам тази глава 5+1=1 ? o_0  - Page 14 3341 не ми харесва... не не не мразя я .... не искам да се разделяяяяттт 5+1=1 ? o_0  - Page 14 533202 5+1=1 ? o_0  - Page 14 923484 (нищо лично към автора само към главата. На автора ендна голяма 5+1=1 ? o_0  - Page 14 573765 и успех на класните лесни трудни всичките да си ги направи успешно

3425+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 17, 2010 7:54 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ....... защо за бога ЗАЩООООООООООО не искам да се разделяяят НЕЕЕЕ... оф ТОЯ ДЖУН ше му смажа физиономията :D ... .................. ;( ;( ..... 5+1=1 ? o_0  - Page 14 948427 5+1=1 ? o_0  - Page 14 567563

3435+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 17, 2010 9:31 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

НЕЕЕЕЕЕЕ 5+1=1 ? o_0  - Page 14 626982 не може да се разделят... 5+1=1 ? o_0  - Page 14 533202 смотан джун...аз наистина ще взема да го размажа 5+1=1 ? o_0  - Page 14 950379 дано се съберат

http://smiley92.tumblr.com/

3445+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 17, 2010 10:48 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хмм, нещо ново .. Да си призная главата беше доста … различна. Вече става доста интересно.За ЪнЧе какво да кажа освен едно голямо Браво 5+1=1 ? o_0  - Page 14 162205 . Добре постъпи. Без доверие за никъде не е 5+1=1 ? o_0  - Page 14 7878 . Щом Джонгхюн се държи така … чао чао 5+1=1 ? o_0  - Page 14 687470 .
Като цяло ми беше интересно 5+1=1 ? o_0  - Page 14 736318 . (Наистина говоря за самата история. Съмнявам се, че Джонгхюн е такъв … или Джун 5+1=1 ? o_0  - Page 14 85241 ). Чакам следващата част 5+1=1 ? o_0  - Page 14 754760 .

3455+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 18, 2010 7:44 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Всъщност.. не мразете толкова много тази глава- тя беше написана с цел да се удължи фика с още няколко глави, щото вече наистина виждам финала MySpace А и къде сте виждали двойка, която никога не се е карала?MySpace Опитвам се да задържа интереса ви до края просто.. Айгу, карате ме да се чувствам виновна и да си намирам оправдания MySpace Плюс това, авторът ви доста харесва драматичните обрати и тъжния край... MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

3465+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 18, 2010 8:52 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Аз не я мразя главата...напротив,харесва ми. И аз обичам драматичните обрати 5+1=1 ? o_0  - Page 14 15286 Не искам скоро да свършва историята 5+1=1 ? o_0  - Page 14 241947 Иначе чакам с нетърпение следващата глава :145:

http://smiley92.tumblr.com/

3475+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 18, 2010 9:38 am

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

ааа тоя Taec много ме забавлява 5+1=1 ? o_0  - Page 14 951866 полумъртвия Джун 5+1=1 ? o_0  - Page 14 982906 а за главата ... и аз не искам Джонгхюн и Ън Че да се карат 5+1=1 ? o_0  - Page 14 78232 но всяка история свършва с хубав край 5+1=1 ? o_0  - Page 14 86402 интересно ми е обаче какъв ще е краят 5+1=1 ? o_0  - Page 14 264849

3485+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 19, 2010 12:42 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Е този фик ме уби, просто е уникален нямам думи . С нетърпение чакам следваща глава 5+1=1 ? o_0  - Page 14 162205

3495+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 19, 2010 2:32 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

47ма ГЛАВА

Бяха изминали седмица и половина след онази вечер, в която Хюн видя ЪнЧе за последно. И не само той- никой от приятелите й, дори и Темин не знаеше къде е тя. Все едно бе потънала вдън земя, което караше всички да се тревожат още повече.
Още същата вечер на Jonghyun му доказаха, че единствения виновен бе Джун, който тогава беше зает да се грижи за кървящия си нос. Оттогава Хюн изпитваше не само болката от раздялата, но и беше адски ядосан на себе си. Мислеше, че всичко стана заради неговата ревност, съжаляваше за всичко казано и направено, търсеше начини да се свърже с ЪнЧе и да се извини, но без резултат. След известно време той просто се отказа..от живота си. Престана да яде, да спи, да говори.. Единственото, което правеше, бе да лежи в леглото на ЪнЧе и да вдишва аромата й. Мислеше за нея..за хубавите им спомени, за топлината й, после се сещаше за тези големи сълзи, които бликаха от очите й всеки път, когато плаче.. и отново последният й спомен с нея се появяваше пред очите му- как тя оставя обиците си ръката му със сълзи в очите.. Тревожеше се за нея- да не знае къде е тя, как е, дали е гладна или й е студено го подлудяваше.. С всеки изминал ден той малко по малко започна да губи разсъдъка си..
Останалите от SHINee бяха в бедствено положение- от една страна търсеха ЪнЧе, а от друга се тревожеха за Хюн, който дори не им се показваше. Единствено на Темин не му пукаше особено за него- от онази вечер насам макнаето вече не смяташе Jjong за обичан хьонг, а за предател, заради който сега ЪнЧе, най- близкият за него човек, страдаше.. За него в момента единственото важно нещо бе да намери братовчедка си- той се обади на МинУ, на старите й приятели, дори се свърза с Уве.. Пита всеки, за когото се сети, но без резултат..
Няколко пъти момчетата се опитаха да разведрят Jjong- Кий имаше резервен ключ за апартамента и се опитваше да не го остави сам. Минхо предлагаше да играят на различни игри или да гледат някой мач. Оню пък искаше да възвърне интереса му към музиката, но и тримата не бяха толкова успешни. На Кий вече му дойде до гуша и един ден му се разкрещя:
- Ей, хаймана! Още колко мислиш да седиш тук и да се самосъжаляваш? Аре горе, при нас, че ми писна да се слизам и качвам по стълбиMySpace!- скара му се той и го хвана за ръката.
- Яяя~! Пусни ме!- ядосано му отвърна Блинг и се опита да се освободи.
- Няма! Идваш с мен!- настоя Кий и го задърпа към техния апартамент. „Омона.. толкова е отслабнал!! Даже не може да си освободи ръката от мен.. Господи, помогни им на тези двамата.. сигурно и йобо е в такова положение..” си помисли той тъжен, докато се качваха по стълбите.
- Към кухнята!- заповяда Кибум докато затваряше вратата.- Ако и днеска не те нахраня както трябва, отказвам се да готвя направо!- каза той и веднага се зае да прави неговото любимо ястие. Хюн просто седеше в стола и гледаше към една точка. Около него се събраха и останалите членове на групата, освен Темин, който не искаше да го види.
- Яяя! Добре дошъл у дома!- зарадва се Оню и го прегърна.
- Хьонг, най-сетне да те видя вкъщи!- обади се Минхо и седна до него. За първи път от почти 2 седмици се появи малка усмивка в лицето на Jjong.
- Благодаря ви момчета..- каза тихичко той.
- Ха така бе!- зарадва се и Кий, докато бъркаше в тенджерата- Всички отново заедно! Ох, йобо, може ли да ми дадеш солта?- попита той ЪнЧе, за момент забравил, че я няма там.. „Майка ти жива и здрава Ким Кибум, пак сгафи здраво!” ядоса се той на себе си, наум.
В същата секунда настъпи мъртвешка тишина. Всеки започна да наблюдава Jonghyun, за да види реакцията му.
- Huh..йобо значи..- прошепна той и леко се усмихна. След това си спомни как се ядосваше на Кий като я наричаше така..“ЪнЧе-aah.. ако беше тук, заклевам се, че нямаше да му се ядосам.. ако беше тук..” помисли си Хюн и сълзите му се стекоха по лицето.- Ъмм, момчета, ще изляза за чист въздух малко..- каза той и набързо избърса сълзите си.- Ще ям след като се върна, обещавам Кий..- продължи той докато ставаше от стола и светкавично излезе от вкъщи.
Той забрави да си вземе якето, а вън беше студено, доста студено. Но на него не му пукаше- не че усещаше студ в момента.. Мина покрай магазина да джундурийки, пред който беше срещнал ЪнЧе за първи път. Струваше му се, че тя отново ще излезе с пътна карта и ще го спаси- този път не от лудите фенки, а от самия него. В съзнанието му отново се появи тя.. нейният глас, звънкият й смях.. в ушите му звучаха думите “Хюн~~ любов моя, ела тук~~; Лъвчо, пак си сложил много захар в нескуика!” все едно в момента тя бе до него.. Хюн се умори и седна на една пейка. Сложи си слушалките и се опита да се концентрира върху песните.. не ставаше. Която и песен да пусне, отново се сещаше за нея.. Писна му и яростно хвърли слушалките. От джоба си извади дежурните листи и химикал, които носеше за всеки случай. Замисли се за момент и изля чувствата си в думи:

“Проклинай ме! Проклинай ме, за това, че те оставих,
Разбитото ми сърце крещи
„не ме изхвърляй, не ме оставяй сам!”
Искам те,
Искам те до полуда!
Устните ти, които оставиха моите не бива да обичат..
Не ме обичай, аз те прогоних.. ”


Тъкмо да намачка листчето и да го хвърли, започна да вали силен дъжд.. “Оо, супер..” си каза той наум и пъхна всичко, което държеше в ръце обратно в джоба си. Стана от пейката и със забързани крачки тръгна към къщи.
Намокрен, тъкмо когато щеше да влезе в сградата, той забеляза малък кашон пред вратата. Очевидно вътре имаше нещо, защото се чуваха звуци отвътре “Това пък какво ще е? Оу, само да не са някакви животинчета..” замисли се той и полека го отвори. “БЕЗСЪРДЕЧНИ ХОРА!” викна той на глас, когато видя малко полумъртво зайче, мокро до кости. Хюн го съжали и го взе със себе си.
- И ти ли си изоставен, малкия?- заговори той на зайчето, докато се качваше по стълбите.- Ама все пак на бас, че аз съм си го заслужил повече..
Той по навик отново влезе в апартамента на ЪнЧе и се разположи все едно си е вкъщи. Взе една малка хавлия и сешоара и нежно започна да изсушава малкия сладур, който за съжаление вече нямаше сили дори да мръдне. Но тъкмо когато Хюн започна да губи надежда, то се изправи на крака и започна само да се чисти.
- Браво малкия! Така те искам!- зарадва се Блинг и го погали по ушлето. Сети се, че може да е гладно или жадно и хвръкна към кухнята. Отвори хладилника и се замисли. “Хм.. зайците с какво се хранят? MySpace ЪнЧе имаше една тениска с Бъгс Бъни.. той държеше нещо подобно на морков.. струва си да пробвам..” каза си Хюн и грабна два моркова от там.
Когато се върна в хола, видя как малкият му гост вече разузнава дивана. Зайчето подскачаше насам- натам и си въртеше големите уши на всевъзможни страни. Jonghyun се зарадва и направи крачка към него. Но в същата секунда усети как и последните му сили напускат тялото му и как очите му се затварят без негово разрешение…

ЪнЧе, от своя страна, не оставаше по-назад от Хюн. Решението да го остави и да си тръгне го взе много бързо, затова не можеше да спре да съжалява. “Ако бях малко по-търпелива.. ако бях го накарала да ме изслуша.. Не трябваше да се откажа толкова бързо от него..” казваше си тя наум всеки час десетки пъти. А причината, поради която никой не можеше да я намери бе, защото тя просто искаше да остане сама. Не стоеше на едно място, а постоянно на път. Беше си взела джипа със себе си и почти не слизаше от него. За тези седмица и половина тя първо се върна при родителите на Темин (а той единствено на тях не им се беше обадил, за да не ги тревожи) за няколко дена, след това тръгна към Бусан, нейният роден град. Не беше отивала там от почти десетилетие и се учуди на напредъка на града.
В един облачен ден тя реши да посети гробовете на родителите си. Взе си хармониката, купи два огромни букета, любимото соджу на баща си и червено вино за майка си- не можеше да отиде при тях след толкова много време с празни ръце.
Още при влизането в гробището познатата голяма бучка си зае мястото в гърлото й. Докато крачеше към тях, тя си спомни за думите на баща си.. “Дете, дори когато аз си тръгна, продължавай да се усмихваш.. Ако те видя да рониш сълзи, не знам какво ще те направя като се срещнем отново!”..
Когато стигна до тях, тя се поклони, постави букетите на местата им и извади хармониката си.
- Станах по-добра, татко!- похвали се тя с усмивка и започна да свири. И както винаги, нейното чудо се повтори- от устните й излизаше красива мелодия, пълна с любов и уважение- тя беше съчинила това за родителите си..
Изведнъж тя усети как една дъждовна капка падна в нослето й. След това още една.. и още една.. “Oo, супер..” си каза тя наум и реши да си тръгне. Отново се поклони и се запъти към колата си.
Седна в шофьорската седалка и погледна към огледалото. Отзад Уве седеше със скръстени ръце. Последва един крясък на доста високи ноти.
-Оууу, моля те, престаниMySpace! Така ли ме посрещаш?!?- викна Уве и сложи ръката си пред устата й.
- У-У-У-УВЕ!! WTF?! MySpace
- WTF било.. НА ТЕБ WTF! Знаеш ли как разтревожи всички?! Дигна кръвното на JYP, момчетата от 2PM и 2АM спряха да спортуват.. Темин ако кажеш, момчето като самотен хамстер в клетка- не може да седи на едно място и ми се обажда през 5 минути..
- А ти.. как ме намери?
- Не те намерих аз.. FBI те намери.. проследиха GPS’a ти..
- МОЛЯ? FBI?!?? Да не сме в някой екшън филм?? Айго Уве, много те бива да драматизираш нещата..
- Еми.. сам нямаше как да те намеря..
- А знаеш ли защо го направих поне?
- Ами.. Темин ми разказа..
- Добре тогава.. няма нужда аз да го направя..- каза ЪнЧе тихо.
- Виж, ако трябва, веднага може да отлетим за LA, хеликоптера е на няколко километра.- утеши я Уве.- Зарежи договора, ще им платим обезщетението двойно повече ако трябва!
- Наистина ли може да си тръгна?
- Ами да..
- Добре тогава..
- А??- учуден я погледна Уве. Не очакваше този отговор.- Наистина ли?
- Мхм.. искам да се махна колкото се може по- далеч.. от него..- отговори му тя и започна да плаче.
- Ей ей, само без сълзи!- ядоса се Уве. И той не можеше да издържа да я види такава. Покрай нея и той пророни няколко сълзи.- Ама стига де, моля те! Добре, махаме се от Корея! MySpace Само че, обади се на Темин, кажи му, че си добре.. много му се насъбра на момчето..- посъветва я той, докато вече караха към хеликоптера.
- Прав си..- съгласи се тя и за първи път след седмица и половина включи телефона си. По-точно се опита да го включи- горкия телефон бъгна докато се опитваше да покаже пропуснатите повиквания и дошлите SMS’и. За щастие бързо се оправи и ЪнЧе започна да проверява гласовите си съобщения. Когато чу израза “Имате 71 нови гласови съобщения” й стана гузно, за това, че е оставила приятелите си в неведение. Започна да ги изслушва от най- новото, което бе оставено преди 10 минути. Когато чу да се казва “Нунааа” разбра, че е от Темин и продължи да слуша.
„Айгоо, нунаа, къде си за Бога?!? Сигурно си нямаш идея как се тревожим за теб!! Охх, да беше само ти, и Jonghyun хьонг не ни оставя в спокойствие.. ТРЕВОЖА СЕ ЗА ВАС, РАЗБЕРИ! Теб те няма, а хьонг току-що го занесохме в болница.. Моля ви, друг път като се разделяте, ни кажете предварително да се подготвим психически!!..”
След като изслуша това, ЪнЧе изпусна телефона си..
- Х-хюн.. е бил в болница..- прошепна тя на Уве.
- Ами.. не исках да ти кажа, за да не се разтроиш още повече.. Хайде, Лос Анджелис ни очаква!- каза той и й отвори вратата.
- УВЕ, КАКВИ ГИ ПРИКАЗВАШ?!? НАПРАВО КЪМ СЕУЛ!!- заповяда тя, докато се качваха в хеликоптера.


ПП от автора:
Ами.. не се гордея с тази глава, но такава излезе.. съжалявам, ако на някой му е станало скучно, защото на мен в моменти ми става, когато си го препрочитам..MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

3505+1=1 ? o_0  - Page 14 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 19, 2010 3:13 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Главата е повече от супер и аз нямам търпение да прочета следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 14 68960

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите