5+1=1 ? o_0  - Page 13 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 13 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 13 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 13 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 13 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 13 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

3015+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 8:42 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

"Ах Блинги палавнико, ама и ЪнЧе не си поплюва.. ох бих изчела милион такива сцени с тях " - HEll yeaahh !!! :D абсолютно съм съгласна..

3025+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 8:57 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ама ..ама ... ама аз не съм съгласна (не с вас момичета с вас съм съглсна) как може да ни го причиняваш точно на най-интересното да спреш 5+1=1 ? o_0  - Page 13 896682 омооо как ще издържим незнам( или поне аз) ... вече не съм толкова търпелива като едно време (еххх ЕГН-то се обажда май 5+1=1 ? o_0  - Page 13 923484 ) ...А иначе главата е супер

3035+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 9:04 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ама, ама... вие защо винаги си мислите най-первезното?! MySpace Аз следващата част мислех да започна със завършването на работата на ЪнЧе, т.е. да минем това със събличането, отиването в студиото ала-бала без да го споменаваме..MySpace Какви сте ми ненаситни за плътски удоволствия.. MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

3045+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 9:07 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЕЕЕмииии така сте ни научили 5+1=1 ? o_0  - Page 13 124908

3055+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 10:06 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

еее супер е главата 5+1=1 ? o_0  - Page 13 68960 ама вярно..винаги спираш на най-интересното 5+1=1 ? o_0  - Page 13 896682 чакам следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 13 351138

http://smiley92.tumblr.com/

3065+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 04, 2010 3:49 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Главата много ме кефи 5+1=1 ? o_0  - Page 13 15286 . Харесва ми как спираш на най-интереснито 5+1=1 ? o_0  - Page 13 162205 .Държиш ни в напрежение - като истински писател 5+1=1 ? o_0  - Page 13 736318 . Браво 5+1=1 ? o_0  - Page 13 526115 !

3075+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 05, 2010 3:47 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

43та ГЛАВА
2ра Част

-Ейййшш, какво правиш?- опита се да каже сериозно ЪнЧе, но гласът й трепереше. “Този знае как да ме изкара от релси,damn..” си помисли тя и въздиша.
- Помагам ти да се преоблечеш..- отговори й той, а след това пъхна ръката си в откопчаните й панталони и я хвана за гащичките.
- Yaaaaah, Jonghyun, къде за бога пипаш?!- възмути се тя.
- Не ми казвай, че не ти харесва MySpace- каза й той и я погледна дяволито.
-Айгоо.. наистина си го просиш ама…-закани се ЪнЧе.
- Точно така. Може дори на колене да ти падна, ако трябва MySpace
- Хубаво- ще си го получиш тъпкано!- обеща тя и му хвана ръката, която се движеше в панталоните й и я разсейваше.- Но не сега..- продължи тя и я извади.- Имаме сума ти нощи пред нас, Лъвчо.. пази си силите за тогава..- каза лукаво тя и впи устни в неговите.
- Това „Лъвчо” ми харесва между другото!- прошепна Блинг след като я пусна.- Позволявам ти да ме наричаш така. MySpace
- Пффт.. че кой ти е искал разрешение?- попита тя възмутена, докато вече се преобличаше.- Jonghyun ми е дълго.. вече ще те наричам Лъвчо, или само Хюн, навит? MySpace
- Харесва ми~~ Yeeaaah, аз съм твоя ЛЪВ, baby!- изкефи се той и започна да “ръмжи”
- MySpaceMySpace Може да се каже..
- Между другото, мисля и аз да започна да тренирам..-сподели Блинги, докато вървяха към колата.- Направо ме е срам като те гледам стегната, а аз с някакви.. пилешки мускули..
- ОМГ, Хюн, ти ако си с пилешки мускули, моето Мекотело значи изобщо няма такива MySpace Ама малко бодибилдинг няма да ти е излишен.. Има доста хляб в теб MySpace
-Той още расте.. има време за него.. А аз даже спрях да раста и на височина.. MySpace- каза той тъжно и си сложи колана.
- Ей, без да се самосъжаляваме!- ядоса се ЪнЧе.- И какво като Минхо е висок? ХаНи трябва да скача, за да го целува.. Казвам ти, високият ръст при мъжете понякога е проблем при взаимоотношенията между двойките.. Щастлива съм, че си само няколко сантиметра по-висок от мен. MySpace- А за тренировките.. ние днес се събираме, ако искаш ела и ти да се пробваш.. MySpace- предложи ЪнЧе, докато пътуваха към студиото на „Star King”
- Много хора ли сте?- заинтересува се Блинги.
- Ами.. може да се каже MySpace Обикновено целия JYP и Cube се събират, голям смях пада..- започна да обяснява ЪнЧе и не спря през целия път…

След записването на “Star King”:
- Благодаря за добрата работа на всички, наистина се потрудихте!!- викна Kang HoDong, водещия на предаването и започна да пляска.- Wooooow, ЪнЧе-aah, не очаквах да си толкова добричка и забавна, момиче..- призна си той и я потупа по гърба.
- Сънбе, само не казвайте, че сте очаквал някоя лигла, която се мисли за голямата работа.. Аз на такава ли приличам?!
- Ами.. не знаех какво да очаквам. Но определено се радвам, че ще се виждаме по-често.- каза той и започна да се смее гръмко.- И ме наричай оппа вече. MySpace
- Добре тогава, оппа..- съгласи се момичето. Тогава забеляза как една от гостенките на днешното предаване отива при нейния Хюн. Веднага наостри уши, но нищо не можа да чуе. А другото момиче явно беше някаква актриса, за която ЪнЧе не беше чувала до сега. През цялото време на записа, когато ставаше въпрос за нея, мъжете я й казваха колко красива и благородна е била тя, но според ЪнЧе без грим това момиче не би струвало и 5 пари.
- Оппа, коя е тази кифла там?- не можа да издържи тя и попита.
- А? Кифла? Къдее? Някой с кифли ли черпи?!??- развълнува се водещия.
- Нее, говоря за онази, която в момента говори с Лъвчо..Ъм, в смисъл, с Jonghyun-shi…-поправи се тя.
- Ади, ади… на мен тия не ми минават, аз влязох в този бизнес още преди да се родишMySpaceВижда се, че имате нещо между вас с него..- хвана я той.- А доколкото това момиче.. Казва се Shin SeKyung.. Не може да се мери с теб, но не е и кифла.. Стана известна с няколко реклами..Ей, на кого обяснявам!- извика Kang HoDong след ЪнЧе, която вече бе изминала половината път към Хюн..
- Jonghyun-aaaah, вече може да си вървим!- каза тя с висок глас, когато се приближи и го хвана за ръка. „Ха, нямам намерение да си деля мъжа с кифли като тебе жено, махай се от пътя ми!” искаше да каже тя, но се възпираше.
- Беше ми приятно да се запознаем, SeKyung-shi.- каза Блинг и се поклони.
- И на мен, Jonghyun-shi..- тихо отвърна момичето и погледна ЪнЧе злобно.- Надявам се да се видим отново, в скоро време. MySpace- каза тя, гледайки лъвчето на ЪнЧе.

- Айгооо, какво искаше тая от теб?- попита ЪнЧе, докато с Хюн пътуваха към фитнес залата.
- Ами… искаше да се запознаем, фенка на Шайни е..- измърмори Блинг.- А и аз съм нейн фен, нямаше как да й откажа..
- Тъй ли?! На тая ли?!
- Ами да.. даже няколко пъти съм я определяла като идеалното момиче за мен..- честно си призна той.
- ТЪЙ ЛИ?!?#@%
- Но всичко беше преди да срещна теб, моето истинско идеално момиче.. MySpace Каквото и да направи, тя няма да те надмине по нищо!
- По-добре да е така.. иначе ще си изпатиш..- промърмори тя. „Извинявайте, обикновено не хваля себе си, ама тая не може да бъде и колкото малкото ми нокътче MySpace” си помисли тя, докато караше..

В залата:
Jjong не вярваше на очите си- обикновено не виждаше толкова идоли дори в музикалните програми! ЪнЧе го заведе в зала, където само известни личности тренираха. Имаше членове от 2PM, 2AM, B2ST, MBLAQ… дори TaeYang и Rain бяха там. А това, което го тревожеше, че ЪнЧе бе единственото момиче сред тях.
- Yaaaah, добре сте се насъбрали тук..- каза той и седна до почиващите момчета, след като свърши с програмата си за първия ден.
- Ами.. големи запалянковци сме, какво да се прави..- отговори му JoKwon от 2AM.
- Тук направо гъмжи от тестостерон.. MySpace Страшничко е за момичета..
- Аааа, Jonghyun-aah, ти за ЪнЧе ли се тревожишMySpace?- попита Taec, смеейки се.- Недей братле, честно.. Тук всеки я вижда като сестра.
- Освен един..- прекъсна ги Junsu.
- Моля?- ядоса се Хюн.- Кой е той?
- Ееее, оня, дето винаги й виси на главата..даже и в момента не я оставя на мира..- каза Junsu и погледна към Джун от MBLAQ. И наистина, този мъж си мислеше, че може да има всяко момиче, което си поиска.. Този път се беше спрял на ЪнЧе, но тя бе костелив орех.
- Еййш.. наистина.. мисли си, че тя ще го хареса заради плочките и ролята му в „Нинджа Убиец”..- продължи Junsu.- Какъв глупец..
- Айгоо, прав си..- съгласи се JoKwon.- Всички знаем, че тя обича Jonghyun.. В смисъл, очеВАДНО е MySpace..
-Как така очевадно?- заинтересова се Блинги.
- Ами.. нали знаеш, 2те седмици, когато те нямаше..- започна да клюкари лидера на 2АМ.- Непрестанно говореше за теб и четеше разни статии за…
- За…?- на Хюн му стана интересно.
- За онова, бе глупчо!
- Какво е то?
- Взаимоотношенията между мъжа и жената, не ме карай да изрека думата!
- Оууу..- сети се най- сетне Блинги и засрамен си почеса главата.- Това ли било.. MySpace
- Yaaaah, между другото..- намеси се и Taec.- Вече направихте ли го? MySpace
- Хьонг.. защо ме питаш това..- затрудни се Хюн. Но всъщност искаше цял свят да разбере, че тя принадлежи на него- и духом, и тялом.
- Какво хьонг, всички сме мъже тука! Разкажи малко MySpace- настояваше Taec.
- Мммммм…- изпъшка Хюн.- Няма да дам подробности, но беше върховно~~..- похвали се той. При този отговор, цялата мъжка дружина около него започна да издава животински звуци от завист и да удря където на кой където му падне.
- YAAAAH, как може да си толкова жесток към нас?!? Дай малко подробности!!!- молеха го останалите..
-Ами.. то не е за разказване, а за изживяване..- доволен каза Хюн.- Беше й за първи път, все още е срамежлива, но си е друго да си първия мъж в живота на едно момиче.. MySpace
В същия момент той бе уцелен точно в главата с пластмасово шише, което го стресна.
- KIM JONGHYUN! КАКВИ ГИ ПРИКАЗВАШ?!?! MySpace - извика яростно ЪнЧе и тръгна към съблекалните.
- Ooops.. май някой здраво е прецакан..- каза Taec, докато гледаше как Хюн тича след нея.- Хайде братя, след тях, на сеир!- викна той и цялата мъжка дружина ги последва.
Блинг Блинг хвана ЪнЧе и я завлече в мъжката съблекалня.
- Остави ме, перверзник такъв!- кресна ядосана ЪнЧе.- Как си позволяваш да разказваш това, бе хаймана? А аз те мислех за..
- ЪнЧе, моля те, изслушай ме!- молеше я той.- Виж, просто ми се изплъзна от устата! Не ги знаеш какви са хитри, те ме накараха!- оправда се той и я притисна на стената.
- Пусни ме! ПЕРВЕРЗНИК!!
- Има само един начин да те успокоя..- прошепна той и впи устни в нейните.- Да те накарам да ми простиш.. да те усмиря..- продължи да шепне той, докато й целуваше ухото.. после врата.. Хвана я за кръста и попита.- Вече простено ли ми е?
- Може би..- отговори след малко ЪнЧе.- Но забрави плановете за тази вечер, наказан си..- продължи тя и също го целуна по ухото. Отвори очи за момент и видя как тълпата от мъже ги зяпаше от вратата без да издава звук. Тя се ядоса, бутна Хюн на страна и затвори вратата на носовете им. Taec, който стоеше най-близо, пострада доста лошо- носа му започна да кърви.
- Както казах, тази вечер си наказан, Лъвчо..- каза тя лукаво и погледна Блинг.
- Ееее, не може да си сериозна!
- Съвсем сериозна съм…-отвърна му тя и хвана Jonghyun Junior.-За наказание, тази вечер аз съм отгоре, а ти ми се подчиняваш безусловно! Ти ако си лъв, ще ти трябва лъвица, нали мили?...

http://www.last.fm/user/nasa__

3085+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 05, 2010 4:36 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Еххх таз ЪнЧе голяма мръсница излезе 5+1=1 ? o_0  - Page 13 231219 Още една страхотна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 13 573765 (благодаря за което 5+1=1 ? o_0  - Page 13 728250 )

3095+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 05, 2010 5:12 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ахаааа.. доброто и приличноо Ън ченцее излезее голяма перверзничка... xDDD което мноо ме кефии.. айде давай некстааа с мърсотийтеее 5+1=1 ? o_0  - Page 13 196680 5+1=1 ? o_0  - Page 13 23895

3105+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 05, 2010 5:30 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

еее Ън Че ме уби накрая 5+1=1 ? o_0  - Page 13 923484 невероятна глава..тия как тормозят блинги да им каже...мъже,кво да ги правиш 5+1=1 ? o_0  - Page 13 778320 чакам с нетърпение следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 13 23895

http://smiley92.tumblr.com/

3115+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 05, 2010 11:11 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Благодаря за края! Ама то май наистина само перверзи мисли ни блуждаят из главите, но как да не е така като си ги направила толкова красиви ( по-точно ЪнЧе с това тяло, а за Блинги вече всички знаем )?! Нямам търпение за продължението! Фаст, фаст.. 5+1=1 ? o_0  - Page 13 778320

3125+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Дек 06, 2010 12:04 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Ти ако си лъв, ще ти трябва лъвица, нали мили?... "
5+1=1 ? o_0  - Page 13 778320 това тотално ме застреля. Чакам следващата част
5+1=1 ? o_0  - Page 13 736318

3135+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Дек 06, 2010 2:39 pm

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Yaaaaah момичее ! Всеки ден чета по 10 че и повече глави ! Уникален , невероятен , много емоционален фик ! Всичко е изпипано перфектно , какви драми , какви страсти , какви забавни случки .. ВСИЧКО !!! Толкова съм се смяла на лафчетата които пускаш . Направо шапка ти свалям ! 5+1=1 ? o_0  - Page 13 72137 5+1=1 ? o_0  - Page 13 726853

3145+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Дек 06, 2010 6:16 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

-Хайде братя, след тях, на сеир!- викна той и цялата мъжка дружина ги последва.

5+1=1 ? o_0  - Page 13 312545 Ох,тоя Таек ме уби! Ти си гордост за читателите на фенфикове! 5+1=1 ? o_0  - Page 13 720423

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

3155+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 07, 2010 12:05 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44та ГЛАВА
1ва Част

След бурната нощ, изпълнена с доста страст и перверзии, Хюн се събуди пръв. Той леко отвори очи и пред себе си видя все още спокойно спящата ЪнЧе. За него тя изглеждаше като дълбоко заспал красив ангел- малкото й носле, красивите й очи, сочните устни.. дори и в разрошената й коса имаше чар. Но тя беше гушнала одеалото вместо него, което малко го разочарова и го накара да се намръщи. Искаше да го махне и да заеме неговото място, но не можеше да рискува и да я събуди. Затова просто я прегърна и леко погали косата й.. Наистина, с всяка изминала секунда той разбираше колко много я обича и че тя не е поредното момиче, което ще се възползва от него и ще го изостави, а ще бъде жената, с която той е търсил толкова много- неговата половинка. С тези мисли в главата той започна да се усмихва, гледайки я.
Изведнъж сънят на ЪнЧе стана неспокоен. Тя стисна силно одеалото и се сви в кълбо. В лицето й вече нямаше и следа от спокойствие- изглеждаше като уплашено детенце, готово да се разплаче. Пак сънуваше кошмара, който вече от 15 дълги години не й даваше спокойствие.. Кошмарът, заради който тя се страхуваше да спи сама.. Причината тя все още да бъде пристрастена към нескуика…
Блинг Блинг забеляза това и се разтревожи. Усмивката му угасна, а в гърдите му се появи странно чувство на немощност. Да я види такава, дори да е в съня й.. не можеше да го търпи.
А ЪнЧе от своя страна беше невидимия гост в собствената си къща… отново. Всеки път тя се опитваше да направи едно и също- да предупреди младата жена и дъщеря й за идващото земетресение, да ги накара да излязат навън, в безопасност, но както винаги, никой не я чуваше… Вече беше научила последователността наизуст- жената казва на детето си, че е време за сън; телефонът звъни и съпругът й казва, че ще закъснее; жената помага на дъщеря си да се преоблече и й чете кратка приказка; малкото момиче не може да заспи и я моли да остане с нея; двете потъват в дълбок сън, от който само едната се събужда в останките на някогашния им дом…
- ЪнЧе, ЪнЧе-aaah, yaaaah, събуди се!- молеше я Хюн, докато се опитваше да я събуди. Той седна до главата й и започна съвсем нежно да удря лицето й.- Ейшш, моля те, не ме тревожи така! Sarang-aah, умолявам те!...
ЪнЧе най-сетне успя да се събуди. За момент дори не помръдна, но когато чу гласа на Хюн тя инстинктивно го прегърна силно и започна да пролива сълзи.
- Шшшш.. успокой се, всичко мина, аз съм тук..- нежно я успокои той.- Не плачи, моля те.. Аз съм до теб..
- Благодаря ти..-успя да каже тя през сълзи.
- Хайде, успокой се..-каза й той и погали гърба й.- Да ти донеса вода..-предложи Блинг и се опита да стане.
- Не, не ме оставяй сама!- отвърна му ЪнЧе, уплашена.
- Добре, но си помни думите- после да не ми кажеш, че не ме искаш!- каза закачливо Хюн, за да я накара да се усмихне.- Айго.. каква загуба на вода..-продължи той със същия тон и избърса сълзите й.- Ама недей така, и без това в Африка има недостиг на вода!
- Съжалявам!..- каза ЪнЧе на глас и заплака още по-силно. Положи главата си в неговите гърди и стисна ръцете си в юмрук.- Съжалявам, че ме виждаш такава..
Хюн не разбираше какво толкова е сънувала тя, че да я потресе толкова силно. Единственото, което можеше да прави в момента бе да се опитва да я утешава. След около 10 минути той най-сетне успя да проговори:
- Нека да видя какво има в хладилника.-предложи той.- Да хапнем нещо набързо и да излезем. Днес имаме фотосесия, нали помниш?
В отговор ЪнЧе само кимна с глава и го пусна. Хюн си нахлу боксерите и изтича към кухнята. Набързо приготви два тоста и две чаши натурален сок.(мъжка му работа.)
На ЪнЧе не й се седеше сама в стаята, затова нахлу “чувала”, подарен от Уве в рождения й ден и отиде при Блинги. Той все още се занимаваше със закуската и не я видя. Затова тя тихо го прегърна, докато той стоеше с гръб към нея.
Когато обаче усети докосването й, той веднага се обърна към нея и я целуна. Тя му отвърна с малка усмивка.
- По-добре ли сме?-попита той.
- Не се тревожи.. добре съм.
- Как да не се тревожа?! Кажи сега, какво стана толкова, че реагира толкова.. остро?
- Няма нищо.. просто поредния кошмар..
- Не е нищо, щом те кара да се събуждаш със сълзи в очите! Разкажи ми..
- Не искам, Хюн! Просто.. забрави за това.
- Добре.. за сега го оставяме така..-заключи той.- Но ако се случи още веднъж, няма да се отървеш толкова лесно!
- Ще видим.. Лъвчо..
- Аз съм..
- Помниш ли с какво ми каза Уве, когато ми подари това нещо?- попита ЪнЧе и показа “чувала”си.
- Ъм..-затрудни се Блинг.- Какво?
- „Помисли си.. ти си с това, а на Блинги му е студено..и просто се шмугва при теб, не е ли прекрасно?... Дори дрехи няма да имате помежду си.. 5+1=1 ? o_0  - Page 13 943311 ”- цитира тя дума по дума.
- Оу ВЕРНО!- сети се той и мигновено влезе при нея.- Гей- мей ама, много му харесвам начина на мислене!- сподели Хюн, докато вадеше главата си.- Знаеш ли какво.. студено ми е.- каза той и се усмихна.
- Да те стопля?-предложи ЪнЧе и веднага скочи върху него.
- Точно това щях да кажа..- отговори й Блинг, докато я носеше обратно в спалнята..



Последната промяна е направена от nasa__ на Вто Дек 07, 2010 7:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

3165+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 07, 2010 12:46 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

супер глава.. няям думии.. вече се изчерпахх... :D:D just perfect.. 5+1=1 ? o_0  - Page 13 162205 5+1=1 ? o_0  - Page 13 68960

3175+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 07, 2010 12:53 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нямаш си и на представа колко са ми сладки двамата 5+1=1 ? o_0  - Page 13 68960 искам ощеее 5+1=1 ? o_0  - Page 13 129392

3185+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 07, 2010 4:38 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Чакаме за втори рунд в спалнята ! ! ! 5+1=1 ? o_0  - Page 13 943311 Малко ме натъжи тази глава и ме накара да се замисля.. горката Ън Че, ако беше истинско момиче би се изисквало много кураж, за да преодолее преживяното и да продължи напред. Поклон пред автора, че е измислил такава силна и независима главна героиня! 5+1=1 ? o_0  - Page 13 210691

3195+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 07, 2010 6:37 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Чакаме за втори рунд в спалнята ! ! !

Ама, ама ПАК ЛИ?! MySpace Погубвам се когато някой каже нещо такова MySpace Аз си мислех да прескочим този "втори рунд".. Леле.. уморявате ме.. И мен, и тях MySpace

30 секунди по-късно:
Хмм.. всъщност.. може да се измисли нещо по въпроса..MySpace Господи, даже вече е измислено MySpaceMySpaceMySpace Аз съм зъл гений, ве мааму жива и здрава!! MySpace

Пп:
Благодаря на всички за хубавите ви коментари MySpace Те са причината, заради която продължавам да пиша MySpace Докато има хора, които продължават да ги пускат, този фик няма да остане незавършен MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

3205+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 07, 2010 7:01 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Еххх мн ясно,че си чакаме втори рунд,то тва е основното ястие 5+1=1 ? o_0  - Page 13 741224

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

3215+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 07, 2010 9:33 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

вече и аз се изчерпах на думи 5+1=1 ? o_0  - Page 13 7878 невероятна глава и наистина си чакаме 2-ри рунд 5+1=1 ? o_0  - Page 13 68960 продължавай в същия дух 5+1=1 ? o_0  - Page 13 15286

http://smiley92.tumblr.com/

3225+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 08, 2010 8:24 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

44та ГЛАВА
2ра Част

ЪнЧе се хвана здраво като маймунка, носена от майка си. Впи устни в неговите и го накара да забрави накъде е спалнята. Погрешка Хюн влезе във всекидневната.
- Ъм.. ще ни трябва по-голямо пространство от това на дивана..- предупреди го ЪнЧе.
- Ооуу.. това закана ли беше?- лукаво я попита той.
- Не знам.. просто върви в спалнята. Не си купих двойно легло само за да си седи така..
- Твоя молба- заповед за мен..- прошепна Хюн в ухото й и отново я целуна. И двамата бяха със затворени очи, не виждаха къде вървят. Затова без да иска Блинг няколко пъти блъсна ЪнЧе в стените.. Но на кого му пука? ЪнЧе само искаше час по-скоро да стигнат до леглото.
Когато минаха през вратата, Хюн веднага я хвърли в леглото, забравил, че са “облечени” с един пуловер. В момента, който тя падна в леглото, Блинги също загуби равновесие и падна върху нея. И на двамата им стана смешно и се посмяха.
- Wooops, съжалявам..- извини се Хюн усмихнат. Хвана я за кръста с две ръце и започна да целува врата й.- Защо трябва да имаш така изваяно тяло, за Бога?!- прошепна й той.- Знаеш, че ценя същността ти повече от тялото, но не мога да спра да те искам!!- каза Блинг Блинг и слезе по-надолу. Прокара ръка по гърба й, докато целуваше стомаха й. Все още не бяха махнали пижамата, затова Хюн беше на тъмно. “Аа, няма да стане така..Искам да виждам прелестите, които докосвам!”си каза той и се опита да извади дрехата.
- Хюн..- прошепна ЪнЧе немощно. Удоволствието, което получаваше при всяко негово докосване беше неописуемо. Тя моментално забрави за всички свои кошмари.- Хюн.. искам малко внимание тук горе, към лицето..
- Да?- викна Блинги и моментално погледна към нея.- Какво стана? Нещо нередно ли направих?- разтревожи се той.
- Да, и то доста..-сериозно му отговори тя.
- Хм? Какво направих? Съжалявам..- попита той и я погледна в очите. В погледа й той видя нещо забележително- очите й гледаха толкова нежно, изпълнени с любов.. Хюн за момент потъна в тези черни звезди и се усмихна.
- Открадна ми сърцето, глупако!- отвърна му с още по-голяма усмивка ЪнЧе.- Не знам как, откога и защо, но те… обичам!- призна си за пръв път и нежно погали лицето му.-И съм благодарна, че ти изпитваш същото..- прошепна тя и отново впи устни в неговите..
Едно стана ясно- от този момент нататък най- щастливия мъж на света носеше името Kim JongHyun, а най- щастливата жена- Lee EunChae. Любовта направи доста важни промени в тях- и двамата научиха да мислят като другия, да го ценят много повече от себе си, да обичат истински..- превърнаха се в истински хора, любящи и подкрепящи се, които вече не бяха две различни половинки, а едно цяло..
Месеците минаваха, а те двамата единствено се привързваха повече един към друг. Нямаше ден, който прекарваха разделени и нощ, в която не се отдаваха на страстите си. Мениджърът на Шайни правеше всичко възможно, за да са заедно на колкото може повече предавания, спортуваха заедно, хранеха се заедно, почиваха заедно.. почти 24 часа дневно си бяха ЗАЕДНО! Което, разбира се, не убягна на феновете- но както ЪнЧе предполагаше, повечето се нямаха нищо против, даже искаха да са заедно..
Всеки път, когато чуваше думите „обичам те” от устата на Хюн, ЪнЧе се сещаше за баща си и недоразумението им за един математически израз:
”- Тате, може ли да ми помогнеш с това?- беше попитала веднъж тя покойния си баща, когато той още бе жив, а тя бе на 6. ЪнЧе носеше малка тетрадка със себе си, пълна със задачи по математика и я остави пред него.
- Математика?- беше се учудил баща й.- Не си ли малка за това, дете? В смисъл, като започнеш първи клас достатъчно ще те мъчат..
- Не, аз искам отсега да се науча!
- Хехе, остави го това, ЪнЧе..- усмихнат бе отвърнал той и я сложи на скута си.- Искаш ли да ти кажа най- съществената математическа задача на света?
- Да, ДА!- зарадва се тя.
- Всъщност е най- простото нещо на света, но някои хора никога не го разбират..-мъдро започна той.-1+1…=1
Малкото момиче се замисли. Не искаше да опровергае баща си, но не разбираше.
- Тате, ти на глупачка ли ме правиш?- ядосано го попита тя след няколко минути тишина.
- Не дете, това си е самата истина!
- Ами тате, един пръст.. още един пръст.. стават два! Едно цвете, още едно цвете.. стават две! Опитваш се да ме лъжеш нали, или ме пробваш? Казвам ти, не съм толкова малка вече, да ти вярвам на всичко казано!!
- Хм.. имаш право.. но може би си още малка, за да ме разбереш.. Всичко, което каза е вярно, но това, което ще ти кажа, също е вярно.. Един мъж, и една жена, колко стават?
- Двама!
- Нее дете.. едно цяло..”

„Сега те разбирам, татко.. ”си казваше тя в такива моменти и се усмихваше широко, гледайки към Хюн. „Но така и не ми каза какво става когато извадят едно от това цяло..”си мислеше тя и сърцето й се свиваше, когато се сети, че скоро трябва да си замине и може би.. да не се върне повече…

http://www.last.fm/user/nasa__

3235+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 08, 2010 9:51 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу 5+1=1 ? o_0  - Page 13 132400 човек как можеш да пишеш толкова прекрасно 5+1=1 ? o_0  - Page 13 196680 невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 13 351138 и същевременно тъжна 5+1=1 ? o_0  - Page 13 241947 чакам следващата с нетърпение 5+1=1 ? o_0  - Page 13 23895

http://smiley92.tumblr.com/

3245+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Дек 09, 2010 12:00 am

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Еееееее браво, браво страхотна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 13 68960 Благодаря 5+1=1 ? o_0  - Page 13 573765

3255+1=1 ? o_0  - Page 13 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Дек 09, 2010 8:26 am

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

тряба да издадеш цяла книга ! 5+1=1 ? o_0  - Page 13 465649 защо Ън Че ще си тръгвааааа 5+1=1 ? o_0  - Page 13 626982

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите