5+1=1 ? o_0  - Page 15 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 15 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 15 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 15 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 15 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 15 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

3515+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 19, 2010 3:37 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Харесва ми, харесва ми 5+1=1 ? o_0  - Page 15 573765 И не е скучна

3525+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 19, 2010 4:08 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

амииии интересна е главата ии то много !! ;))

3535+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 19, 2010 5:59 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Всички глава включително и тая са страхотни и не са скучни.ППродължавай в същия дух.

3545+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Дек 19, 2010 9:10 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Скучна ли?!?! Тази глава беше невероятна 5+1=1 ? o_0  - Page 15 129392 Чакам следващата с нетърпение 5+1=1 ? o_0  - Page 15 573598

http://smiley92.tumblr.com/

3555+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Дек 20, 2010 5:49 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

ТОЯ ДА ДОКОСНЕ СЕСТРОТО МИ!! Е ПА СЯ АКО НЕ МУ СЧУПЯ НЯКОЙ КОСТ, ПОВЕЧЕ ФИТНЕС ДА НЕ ВИДЯ!- закани се той !!!

И аз се заканвам с него!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 15 959568 Ей голяма сага! Давай нататъка,че скоро може и да го заснемем на драма,поне ше земем някой грами
5+1=1 ? o_0  - Page 15 886359

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

3565+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Дек 21, 2010 4:54 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Отде пък знаеш, *хлъц* чи няя да отида? Ти мойто мнение
уважааш ли?*хлъц*-съпротиви се Минхо.
Мислиш да отиваш ли?- шашна се лидера.
Не…-отговори тихо пияния." 5+1=1 ? o_0  - Page 15 312545
вчера почнах да чета фика а днес го прочетох...и сега какво ще правя като трябва да чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 15 515322
продължавай в същия дух,всичко написано е уникалноо!
вече имаш още една заклета фенка 5+1=1 ? o_0  - Page 15 77124 5+1=1 ? o_0  - Page 15 162205 5+1=1 ? o_0  - Page 15 752689

3575+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 22, 2010 8:19 am

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

НЕ Е ЧЕСТНО! НЕ Е ЧЕСТНО ! НЕ Е ЧЕСТНО!
Попринип съм фен на Таемин, ама заради тоя фик се влюбих и във Лъвчо !! <3333

Давай по-бързо че умирам да разбера какво се случва ! ;((

Сигурна съм че ще се съберат..

А па тоя Джун ако го спипам ше му спукам майната от бой !!!

Да гледа да не се мярка пред мана ;дд

Фика е страхотен едвам се отлепих от него !!

ДАВАЙ ДАВАЙ Поне още толкова глави ;ддд

3585+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 22, 2010 8:19 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

48ма ГЛАВА
1ва Част

В ЪнЧе за първи път от години се появи онова ужасяващо чувство- страхът от загубата на близък човек. Последният път, когато й казаха, че мъжът, на когото държеше най-много, т.е. баща й е в болница, краят не беше щастлив... Сега този страх отново я намери, най- неочаквано и плашещо дори повече от преди..
„Не, не може да е нещо сериозно.” си повтаряше ЪнЧе, докато пътуваха към Сеул. „Беше толкова здрав преди няколко дни.. не може да е болен.. или.. не би се опитал да се нарани,нали?”
- Господи, ще се побъркам!!- каза тя на глас и сложи ръка на челото си. С всяка изминала секунда бучката в гърлото й ставаше по- голяма.
- Спокойно, ЪнЧе, сигурно не е нещо сериозно.. дръж се, моля те!- опита се да я успокои Уве и й погали гърба, гледайки как тихо сълзите й се стичат по лицето й. За първи път я виждаше толкова отчаяна- ЪнЧе, която никога не се е оплаквала от трудностите си, която притежаваше железен самоконтрол.. Момичето, което не му е показвала признак на слабост, въпреки че са приятели и се познават от години, сега стоеше до него и плачеше като уплашено дете.. Това не му беше познато..
ЪнЧе пътуваше с личен хеликоптер.. би следвало да вземат разрешение, за да кацнат където и да е, освен ако земята не е нейна.. Но тя накара пилота да кацне на мястото, където медицинските хеликоптери се приземяват, когато носят някой спешен случай или орган за трансплантация. Това, разбира се, не се хареса на хората от болницата.
- И сега ако нашия хеликоптер дойде с някой тежко кървящ пациент, аз какво да направя, да изпия Redbull и да литна при него ли?!?- крякаше главният лекар на болницата докато тичаше след Уве и ЪнЧе, ядосан.- Как може да кацате без разрешение?! Ще си платите за това, да знаете!!
- Йа, йа, разбиам г-н лекар, ама по- късно моля!- каза Уве и се обърна към него. Той не понасяше такова напрежение.- Само да си намерим това, което търсим и веднага ви подписвам чек, цифрите ги попълнете вие… ЪНЧЕ, АМА ЧАКАЙ ДЕ!!- кресна той и се затича отново след нея.- Oh MEIN GOT, ЪнЧе, ако бягаш насам- натам като муха без глава мислиш ли, че ще го намериш?! Размърдай си мозъка малко, ела да питаме някой!- викна той и това я накара да се спре и да попита първата видяна медицинска сестра.
- Kim Jonghyun..-замисли се сестрата.- Сладура от SHINee? Сетих се! Ъм.. вървете направо и завийте наляво в края на коридора, стая 222..- обясни жената и ЪнЧе хвръкна като състезателна хрътка след заек-робот.- Но в момента го изследват! Няма да ви пуснат вътре!!- извика сестрата след нея, но остана нечута..
От друга страна, Темин сядаше пред стаята на Блинг Блинг и тупаше с крак. Чувстваше се виновен за състоянието му. Мислеше, че е прекалил с всичката тази омраза към него. Останалите от групата бяха заедно с мениджъра им и се опитваха да успокоят медиите, насъбрани пред болницата.
ЪнЧе направи каквото медицинската сестра й каза и се озова пред Мекотелото си.
- Н-н-нунааа!!! Това ти ли си?!!- шокира се момчето и започна да мига бързо.- Лелее, не мога да повярвам!!- викна той и тръгна към нея. Прегърна я силно и усети мигновено облекчение- тя беше пред очите му, жива и здрава..
- Остави ме, ТЕМИН!!- кресна тя, докато гледаше към стая номер 222 с отчаян поглед. Прегръдката, пълна с успокоение за Темин, за нея беше като капан, който й пречи да види своя любим..- Искам да го видя, моля тее!!!
- Добре, но изчакай малко.. лекарите са вътре..- затруднен я предупреди той. ЪнЧе го буташе с всичка сила и му беше трудно да я задържи.
- Искам да вляза!!- викна тя с всичка сила. Тогава вратата се отвори.
- Яяяя! Госпожице, в болница стеMySpace!! ЪнЧе, по- спокойно, ще разрушиш сградата с тези гласови способности!- каза й стария й познат, МинУ.- Шшшт! Имаме болни хора тука!!
- Кажи ми състоянието му!- заповяда му тя.
- Ей, ей.. тейк ит ийзи!- отвърна й шеговито той и я хвана за раменете.- Баща ми все още го преглежда.. След малко ще разбереш.. Какво ще кажеш да се успокоиш малко до тогава? Вдишай, ЪнЧе… издишай… вдишай.. ако искаш брой до 10..20..100..
- Не се ебавай с мен!- ядосано му отвърна тя.- Баща ти? Тоя дъртак? Оххх, не намерихте ли по-добър лекар?!?
- Ейш, не го обиждай така! Може да му е време да се пенсионира, ама си е добър доктор..
- ЙОБООО!!! ЖИВА СИИИ!!- чу се крясъкът на Кий, което изненада всички. Той веднага я грабна и я целуна.- Небесааа, колко много ме разтревожи.. Луда глава! Като си скъсала с него, за кфо не ми отговаряш и на мене?!? На целия свят да се сърдиш, на мен пак ще ми обръщаш внимание, ЯСНОMySpace?! ЗАПОВЕД!! Уфф.. липсваше ми.. глупаче такова.. MySpace- каза й той, докато я стискаше силно в прегръдките си.. чудеше се дали да й се ядоса или да се радва, че я вижда отново.. най- накрая реши да се зарадва. Същата сцена се повтори и с Оню и Минхо, след това вратата на Хюн отново се отвори..
- О, ЪнЧе, чедо, здрасти!- зарадва се да я види бащата на МинУ.- Не можа да издържиш без моето синче, нали? Ехехех.. знаех си аз…
- Оппа, знам че е добър лекар, но точно заради това негово държание не го харесвам..- прошепна тя на МинУ, който стоеше до нея.
- Знам.. това и аз не го харесвам..- отговори й той.- Татко, ще казваш ли нещо или ще ги държиш под напрежение?!
- Оу, верно..- сети се старецът.- Ами.. просто са му свършили батериите…
- Ъъъ?- казаха всички едновременно.
- Иска да каже, че е припаднал от изтощение..- просветли ги МинУ.
- Точно така, сине.. Явно през последните дни не е ял и спал както трябва.. Тялото му е обезводнено, затова ще го оставим тук за днес и ще го помпаме със серуми..- обясни лекарят усмихнато и си тръгна..
- Хьонг.. сега разбирам от кого си взел странното чувство за хумор..- промърмори Темин и погледна към МинУ.
- Е, не съм зле колкото него сега.. MySpace-оправда се той.
- Може ли да го видя?- попита ЪнЧе, раздразнена от спокойствието на всички около нея. Хюн лежеше в болнично легло, те обсъждаха чувството си за хумор.
- Оу, влез.- разреши й МинУ.- Но не го събуждай.. нека спи няколко часа.. Аааа и ЪнЧе..
- Да?
- Преди да те питам преди да влезеш.. Мислиш ли да се сдобриш с него или не?- попита я сериозно стажантът.
- Защо ме питаш това?- отвърна му тя, чувствайки се неловко.
- Ами.. да знам дали да му препоръчам психолог или не.. Да не мислиш, че не знам как е стигнал до тук? MySpace Казвам ти, не е на добре.. MySpace такова поведение може да доведе до сериозни психологически проблеми.. Хайде да не го травмираш за цял живот, съберете се отново,а? MySpace
- Не знам оппа..-замисли се ЪнЧе.- Това зависи от него, не от мен…

http://www.last.fm/user/nasa__

3595+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 22, 2010 8:37 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

дано се сдобрят, дано се сдобрят 5+1=1 ? o_0  - Page 15 210691 5+1=1 ? o_0  - Page 15 586671 5+1=1 ? o_0  - Page 15 210691

3605+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 22, 2010 8:47 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЩЕ СЕ СДОБРЯЯЯТ ЙЕЕЕЕ !!!
АЙДЕ БЪРЗО МОЛЯ ТЕЕЕ !! ВЪРХОВНО ЕЕ !!! <3333

3615+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 22, 2010 8:51 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

охх дано са сдобрят толкова ме кефеха заедноо 5+1=1 ? o_0  - Page 15 264849

3625+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Дек 22, 2010 9:16 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу дано се сдобрят 5+1=1 ? o_0  - Page 15 210691 страхотна глава както винаги 5+1=1 ? o_0  - Page 15 264849

http://smiley92.tumblr.com/

3635+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 24, 2010 1:52 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

48ма ГЛАВА
2ра Част

ЪнЧе тихо притвори вратата и погледна вътре. Стаята беше голяма и тъмна- единствената светлина идваше от медицинските уреди. Тогава тя го видя.. изглеждаше толкова различен- определено беше отслабнал, блед, имаше торби под очите си и неспокойна физиономия на лицето, въпреки, че спеше. Тя тихо се приближи и седна на стола до леглото му. Двоуми се дали да го докосне или не, но накрая не издържа и нежно прокара ръка по смаленото му лице. И отново, за кой ли път нейните големи сълзи започнаха да оставят следи по лицето й..
- Jonghyun- aah.. моля те, бъди силен!- прошепна тя през сълзи.- Хюн, ако се държиш така аз как ще те оставя, когато му дойде времето?.. Моля те, Лъвчо.. ако правиш така аз как ще бъда спокойна далеч от теб..

Часовете минаваха.. Хюн спеше, а ЪнЧе, хванала го за ръка, дори не мигваше.. Не можеше да откъсне поглед от него, не искаше.
Докато седеше така, музата й отново я нагости. Набързо намери едно листче и молив, начерта петолиние на едната страна, а на другата започна да пише..

“Следите от теб, които пълнят сърцето ми,
ми помагат да дишам..
Когато тази дълга нощ се освети с лунна светлина,
дали моето неизбежно чакане ще свърши?..

Не мога да ти разкрия себе си,
която иска да докосне сърцето ти..
Като звездната светлина,
скрита зад студените облаци..
„Обичам те”-
Накрая това болезнено признание, което бе в мен
се изплъзва от устата ми, последвано от сълзи..

Тази стрела, която прониза сърцето ми
сега изглежда е част от мен..
Въпреки, че ме боли до смърт,
ти си заклещен в сърцето ми и не мога да те отстраня..
Защото това е любов..
Защото за мен това е любов..

Обичам те, дори ако трябва да стоя далеч от теб..
Защото ти.. си ми всичко!

Но не е толкова трудно.. oh,no..
Дори да ме боли,
Дори да плача..
Аз те обичам…”


След като остави листа на страна, тя отново погледна Хюн и му хвана ръката, но веднага го пусна. Той се събуждаше. Тя се стресна и не знаеше дали да си тръгне, или да остане при него.
- Бъгс Бъни..- прошепна той със затворени очи.
„БЪГС БЪНИ?! WTF?!” учуди се ЪнЧе. „Какво е правел тоя като ме няма?!”
- Тениската с Бъгс Бъни.. моркови..- продължи Хюн.- Тениската на.. ЪнЧе..ЪнЧе-aah..- каза той на глас, но нямаше желание да си отвори очите. В момента той виждаше своята любима с тази нейна тениска, да му се усмихва.. не искаше да остави съня си и да се събуди в реалност, където нея я няма..
- Jonghyun, буден ли си?- попита тя, притеснена от отговора.
- Не съм.. щом чувам гласа ти, любов моя, значи не съм..- отговори той с все още затворени очи.- Съжалявам ЪнЧе, за всичко! Но не мога да ти го кажа..-заговори той на видението си.
- Jonghyun, отвори очи, аз съм тук, до теб..- опита се да го убеди тя. За доказателство ЪнЧе леко погали лицето му. При това нейно движение Хюн изтръпна и хвана ръката й.
- Наистина..ли си ти?- попита той докато си отваряше очите.
- Мхм..-прошепна тя и се загледа в неговите тъжни очи. За момент тя забрави, че са разделени.. Но веднага си спомни горчивата истина и се отдръпна.- Ще кажа на лекаря, че си се събудил..- измисли си тя причина и се опита да излезе от стаята.
- СТОЙ! Моля те..-спря я Блинг Блинг.- Знам че ако излезеш, повече няма да се върнеш при мен..- каза той и й хвана ръката.
- Jonghyun…
- Само Хюн, забрави ли? Ти ме наричаш с цялото ми име само когато си ядосана.. не бъди, моля те!- отвърна й той с треперещ глас.- Моля те, ЪнЧе, нека забравим тези седмица и половина, да продължим оттам, където бяхме останали!..
- Ти беше този, който искаше да се махна от погледа му..- спомни си ЪнЧе.- Този, който каза, че никога не е имал доверие в мен..
- БЕШЕ ЛЪЖА!- викна Хюн и се опита да стане от леглото.- Наистина ли мислиш, че е така? Не знам защо го казах, но наистина, не го мислех!! Мила, повярвай ми!
- Яяя~! Стой на място!- скара му се тя и го бутна обратно в леглото. Кармата си каза думата- ЪнЧе се спъна и падна върху него. Хюн се възползва от това и веднага впи устни в нейните. Отначало тя се опита да се измъкне, но после също се отдаде на целувката.
И преди, и сега, въздействието на целувките им върху тях беше едно и също- колкото и месеци да минаваха, когато впиваха устни един в друг, те забравяха имената си и за какво се карат. И двамата веднага забравиха за сълзите и мъките, които изпитаха през последните дни и се отдадоха единствено един на друг.
- Липсваше ми..- прошепна Хюн, след като останаха без дъх.
- И ти на мен..- отвърна тя и си сложи главата на гърдите му- нейните възглавници. Релаксира се и се заслуша в най- хубавия ритъм в света- неговото сърцебиене..

Когато вече изписват Jjong:
- Yaaah, вънка е пълно с репортери!- предупреди ги мениджърът.- Внимавайте какво правите, ясно?
- Окей, хьонг, не се тревожи.- успокои го Оню и направи крачка към изхода. Кий, Темин и Минхо го последваха.
- Вече си добре, нали?- попита ЪнЧе, все още разтревожена.
- Даа мила, не се тревожи.- отвърна й Хюн и я погледна със своя изпълнен с любов поглед.- Щом ти си до мен, съм в отлично състояние.
- Добре тогава, аз ще излизам от спешното отделение..- отвърна му тя с усмивка и се запъти към обратната посока.
- Не, чакай!- викна той и я хвана за ръка.- Казах, когато си до мен..- каза Хюн и я задърпа към изхода. Вън ги чакаха журналисти от различни телевизии и списания, а също така и фенове. Но никой от тях не очакваше Kim Jonghyun, главния вокал на SHINee да излезе ръка за ръка с Lee EunChae, гордостта на Корея. Всички веднага започнаха да снимат и да задават въпроси към тях, но на тези двамата не им пукаше особено. Нещо повече- докато вървяха Хюн я задърпа към себе си и нежно я целуна по челото..
- Когато сме заедно, ще имаме доста големи трудности пред себе си.. Важното е, че ние с теб можем да ги преодолеем. С мен ли си?- прошепна й той, така че никой, освен нея да не го чуе. В отговор той видя как тя му казва без глас:
- Завинаги!..

http://www.last.fm/user/nasa__

3645+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 24, 2010 2:41 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

айгооо супер е простоо 5+1=1 ? o_0  - Page 15 162205 много се радвам за двойкатаа
П.П:чакам си следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 15 72137

3655+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 24, 2010 4:17 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

айгооо айгоо айгооооо събраха сее събраха сеее ;ддд
толкова си ги обичааам мм <333

3665+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 24, 2010 5:30 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

йеее най-накрая се събраха 5+1=1 ? o_0  - Page 15 68960 главата е невероятна..чакам следващата с нетърпение 5+1=1 ? o_0  - Page 15 129392 5+1=1 ? o_0  - Page 15 351138

http://smiley92.tumblr.com/

3675+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 24, 2010 10:50 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

49та ГЛАВА
1ва Част

Сутринта на 29ти април:

Блинг Блинг спеше блажено в удобното легло, уморен от вчерашното +18 представление с ЪнЧе. Откакто двамата се събраха отново, те не оставяха нощ, в която да не си поиграят..
По едно време Хюн усети, че нещо или някой скочи върху него. Беше прекалено леко, за да бъде ЪнЧе, и прекалено тежко, за да бъде Нес (зайчето, което той спаси от смърт. Бяха решили да го оставят като домашен любимец.). Той изпъшка недоволно и се събуди.
- Тате, тате!! Събуди се!!- каза един звънки глас на ухото му и Хюн усети една влажна целувчица на бузата си в следващия момент.
- Оуу, вижте кой ме събужда!!- каза той на глас и се усмихна широко.- Добро утро принцесо!- продължи той и хвана малкото момиченце, което се смееше. Той я сложи на леглото и почна да я гъделичка. След известно време се спря и се загледа в нея.- Съкровище, къде е мама?- попита я той и леко премести кичурите коса, които й покриха лицето заради боричкането. Беше тоооолкова сладка, с дълга, черна коса, малкото носле на ЪнЧе и красивите очи на Хюн.
- Точно затова дойдох!- каза сериозно детето и се изправи на крака.- Мама пак не ни слуша, стана рано да готви закуска!- оплака се тя на Блинг Блинг и започна да скача върху леглото.
- Омо, пак ли?!- отвърна й той и се направи на сериозен. Хвана момиченцето за кръста и я накара да се спре.- Какво ще кажеш да я хванем на местопрестъплението?- попита я той със зловеща усмивка на лицето.
- Даа!- отвърна му тя и сложи малките си ръчички на раменете му.
- Добре, но преди това искам целувка!- каза Хюн и я погледна със своите мили очички.- Сделка?
- Сделка!- отговори му тя и бързичко му целуна устните. Влажността на тези малки целувки караше Блинг Блинг да се чувства щастлив. Той я взе на ръце и тръгнаха към кухнята.
- Хванахме те!!- викнаха и двамата. ЪнЧе се стресна и изпусна лъжиците от ръката си.
- Ох, уплашихте ме!- скара им се тя с усмивка и се обърна към тях. Беше облечена с нощница, която отличаваше вече голямото й коремче.
- Не е добре да се натоварваш, нали знаеш? За теб и за малкия господин вътре..- скара й се Хюн и леко погали коремчето й. След това я целуна за добро утро. Малкото момиче направи същото.
- Да ме плашите така също не е здравословно за мен, нали знаете?- отвърна им тя.- Събрали сте се баща и дъщеря срещу мен.. понякога се чувствам излишна направо..
- Ти си любовта на живота ми и майка на дъщеря ми, ЪнЧе.. знаеш, че и двамата те обичаме.- възрази Хюн.- Но нашият съюз RULZ, нали така ЧеРин?- каза той и погледна към момиченцето, което поклати глава в знак на съгласие…

- Хюн~~-каза един мътен глас.
- Да, скъпа..-отвърна Блинг, разбрал, че е гласът на ЪнЧе.
- Хююн~~- настояваше гласът.
- Кажи мила..
- Събуди се, миличък~~
- Буден съм, ЪнЧе.. виж, ЧеРин изля нескуика си..
- А? ЧеРин пък коя е?- попита ЪнЧе и го плесна по дупето. Хюн подскочи и разбра, че всичко е било сън..
- ОФФФФ, ЪНЧЕЕ, ЗАЩО ЗА БОГА МЕ СЪБУДИ?!- викна ядосан и разочарован Jjong.
- Ами.. обещахме на Кибум да отидем на закуска горе.. знаеш, че ако не отидем за следващото ястие на SHINee ще използва нашето месо..- обясни тя.- И сега, коя е тая ЧеРин?- попита сериозно тя.
- Дъщеря ни!!- отговори й той недоволен и после разказа всичко, докато се обличат.
- MySpace MySpace MySpace Хюн.. имаш много странно подсъзнание..- коментира го ЪнЧе след като той свърши.
- Може би.. но беше толкова истинско, мила.. ЧеРин беше толкова красива!!.. Имаше големи къдрици, все едно е спала с ролки.. а усмивката й беше толкова сладка!.. И ти беше толкова красива с това коремче.. даже не разбрах, че е сън.. Ако заспя отново, дали ще мога да продължа откъдето ме прекъсна? MySpace
- Не мисля, Лъвчо.. а и закъсняваме.. Хайде по-живо, аз вече нахраних Нес!- отвърна му тя, докато си обуваше обувките.
- Като каза Нес, абе все още си мисля, че това име не отива на мъжки заек..
- Ааа не, не започвай пак! Нес си е хубаво име! Не виждаш ли какъв е кафяв, постоянно ми напомня на заека на Нескуик!- съпротиви се ЪнЧе и така оспорваха дали трябва да сменят името му, докато се качват по стълбите..

Докато закусват в къщата на SHINee:
- Оу, нуна..- проговори Темин с пълна уста.- Изглеждаш ми по- различна..
- В какъв смисъл, Мекотело MySpace?
- Ами.. не знам.. с всеки изминал ден сякаш ставаш все по- женствена..
- Пффффт, глупости..- смути се тя.
- Йобо, да не си качила няколко кила?-попита я Кий.
- Ами… може да се каже.. за 2 седмици качих 2,5 килограма, много ли си личи?- зачуди се ЪнЧе.
- Ами.. лицето ти е по-обло сякаш..- лидера подкрепи Кий.
- А и май ти се появява коремче..- обади се и Минхо.
- КОРЕМЧЕ ЛИ!?!?- подскочи Блинг Блинг. Все още не беше забравил за съня си..
- КОРЕМЧЕ ЛИ?!- повтори думите му ЪнЧе.- ОМГ, къде?!- уплаши се тя и започна да се оглежда.- Ами, Кибум, така става, като се опитвам да ви помогна с новия албум.. Не мога да намеря време за фитнес! Ейшш.. май наистина става нещо с мен..
- Май май..- измрънка Кий под носа си.- Само да не е това, за което аз си мисля..
- Ейшш, много ви бива да ми разваляте настроението! Отивам до тоалетната!- сопна се тя и стана от стола си. В момента, който мина от вратата, Кий удари на масата и погледна към Хюн като детектив, който разпитва заподозрян.
- KIM JONGHYUN, какви ги вършите вие с нея?!
- А? Какво имаш в предвид?- попита го Блинг с недоумяващ поглед.
- Виж, ако знаеш нещо, и не ни казваш..
- Какво да знам, бе човек?
- Съмнявам се..-започна Кий.
- В какво?- заинтересува се и Темин.
- Че ЪнЧе..
- Какво за нея?- намеси се и Минхо.
- Може да е..
- Какво да е?- попита и Оню.
- Бременна, глупаци!!- изсъска Кий и ги погледна в очите един по един.
- Не може да бъде! MySpace- отказа да повярва Темин.
- Не ми се вярва..- спокойно каза Минхо.
- Неее, не може.. нали? Все пак е само на 19, не би допуснала такова нещо.. Нали така Jonghyun?- изкоментира Оню и погледна към Блинг Блинг.
- Не съм сигурен..- прошепна той.
- Няма ли начин да разберем?- попита лидера.
- Хьонг, кога за последно сте го правили без да се предпазвате?- попита Кий направо.
- Yaaaah, как може да ме питаш такова нещо?! MySpace
- Отговори ми, хьонг, важно е!
- Ами.. нека си помисля.. MySpace 8ми април, рождения ми ден.. Тя беше пияна, и аз се възползвах.. иначе без предпазни средства не ме допуска до себе си..- сети се с удоволствие Хюн.
- Иууу, перверзен си!!- възмути се Темин.
- А? Кой бил перверзенMySpace?!- прекъсна ги ЪнЧе, която се върна от тоалетната.
- Няма значение..- опита се да спаси положението Оню.
- Ох, както и да е.. Аз излизам хора, до после~~
- Ой, ой, чакай!- спря я Хюн.- Къде отиваш?
- Абе какво те интересува къде отивам?!
- Ами, да знаем..
- До болницата..
- ЗАЩОО?
- Ох, Хюн, много си любопитен днес..- започна да се ядосва ЪнЧе.- Отивам на преглед, какво друго мога да правя в болница?!
- Че какво ти има?- попита съмнително Кий.
- Ейшшш, какво ви става днес на всички?! Единия ме намира по- женствена, другия ми казва, че съм напълняла, третия не ме оставя да отида на преглед, WTF people?! MySpace- викна тя и тресна вратата след себе си..
- Абсолютно съм сигурен, че отива при гинеколог!!- каза Кий и отново прасна масата.
- Аз.. аз.. ще имам племенник!! ОТТОКЕЕЕ?!??- кресна Темин след като анализира нещата.- Айгооо, дали ще е момче?? Или някое красиво момиченце MySpace...


ПП от автора:
Tehe, Anyong~~
Исках само да ви съобщя, че по моите сметки това е предпоследната глава за този фик.. Дам, финалът е набпизо MySpace Следва 2ра част на тази глава и най-сетне 50та глава, за която не съм сигурна дали ще бъде в 1 или 2 части.. MySpaceБлагодаря на всички, които отделиха и все още отделят време, за да четат моето творение xD Love ya all! MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

3685+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 24, 2010 11:22 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ееее сънят на Блинги беше наистина толкова реалистичен 5+1=1 ? o_0  - Page 15 129392 Главата е невероятна и със сигурност ЪнЧе е бременна 5+1=1 ? o_0  - Page 15 68960 Представям си как ще изглеждат децата на Блинги някой ден.Красиви точно като него 5+1=1 ? o_0  - Page 15 124908 Супер е главата...жалко,че фика ще свърши скоро 5+1=1 ? o_0  - Page 15 27476 Обожавам го 5+1=1 ? o_0  - Page 15 196680

http://smiley92.tumblr.com/

3695+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 24, 2010 11:52 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Уаааа ще имаме малки Джунченца 5+1=1 ? o_0  - Page 15 68960 5+1=1 ? o_0  - Page 15 68960

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

3705+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 25, 2010 8:16 am

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

29 април, хех на моя рожден ден 5+1=1 ? o_0  - Page 15 982906 леле нямам търпение за втората част.. Сънят беше много реалистичен, дори се зачудих какво става тук, но после ми светна крушката. Понеже днес четох последните три части, които си писала на веднъж ми се насъбраха страшно хубави моменти, които бих коментирала, но ще се въздържа, защото ще стане много дълго. Просто ще добавя, че този фик не искам да свършва! 5+1=1 ? o_0  - Page 15 79296

3715+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 25, 2010 8:29 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Все повече се "влюбвам" в този фик просто е уникален чакам следваща главаааа 5+1=1 ? o_0  - Page 15 162205

3725+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 25, 2010 9:02 am

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аууу жестоко еее !!! Не искам да свършва.!! Това е най-хубавият фик, който някога съм чела !!
Ще имаме млаки хюнчовциии !!! йеее :* 5+1=1 ? o_0  - Page 15 72137

3735+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 25, 2010 9:11 am

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

нее неее не искам да свършваааа 5+1=1 ? o_0  - Page 15 515322 и все пак този фик ми е любим ... даже като излезе 50 глава почвам да го чета отначало 5+1=1 ? o_0  - Page 15 918481

3745+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 25, 2010 9:56 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

супер е просто!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 15 68960 не искам да свършваа 5+1=1 ? o_0  - Page 15 523582 но пък от друга страна ще си имаме джонгювци 5+1=1 ? o_0  - Page 15 264849 5+1=1 ? o_0  - Page 15 10044

3755+1=1 ? o_0  - Page 15 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Дек 25, 2010 11:40 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Опа, опа!! Никъде не пише, че наистина е бременна MySpace Не се надявайте на такова нещо, ще се разочаровате..MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 15 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите