5+1=1 ? o_0  - Page 8 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 8 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 8 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 8 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 8 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 8 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

1765+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 6:37 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

26та ГЛАВА

- Горе ръцете, долу гащите!- каза странен глас зад Jonghyun. В същия момент той усети нещо остро да докосва гърба му. Той така се стресна, че замръзна на място. Даже не разбра значението на това, което му казаха. Но след няколко секунди той чу познатия до болка смях на Ън Че.
- Хахаха! Стреснах те, налиии?- попита тя закачливо и застана на едната му страна.
- Yaaah, в полунощ ли намери да ми правиш номера? Сърцето ми щеше да изскочи!- ядоса се той.
- Просто исках да видя дали пак ще ме заплашиш с пистолет… Съжалявам..- каза тя и имитира неговите мили очички. Знаеше, че нейните са дори по- ефективни.
- Няма значение.. не се тревожи.- отвърна Блинг и с една ръка хвана врата си. След тренировката беше седнал пред отворен прозорец, и сега вратът му бе схванат.
- Яяя, да не те боли нещо?- попита загрижена Ън Че.
- Да, малко.. когато си мърдам главата..- обясни той.
- Ейй, глупаче.. Защо не казваш? Дръж това!- каза момичето и подаде чашата си с мляко. След това пак мина зад него, но този път започна да масажира врата му с нежните си ръце.
- Айгоо, сприи! Айшш, боли!- започна да се глези Jjong. Но в същото време да усети мекичките й ръце му идваше успокояващо.
- Това трябва да мине до утре! Иначе как мислиш, че ще изкараш Goodbye Stage’а?- попита сериозно тя.- Потрай малко, после ще ти сложим топъл компрес.
- Вярно, утре имаме график.. Щом е за феновете, ще трябва да го изтърпя..- отговори той недоволен.- А ти, пак ли не можа да спиш?
- Аа, да.. Тъкмо се бях унесла малко, и Темин ме изрита от леглото. Събудих се на пода..
- Не ти стана нещо, нали?
- Нее, просто малко ме заболяха шевовете от вчера. Лекаря беше казал да не полагам натиск върху тях.. сега разбирам защо.- каза тя и й стана смешно.
- Сега пък защо се хилиш? А и кога те зашиха?- попита учуден Блинг.
- Оо господине, толкова ли бързо забравихте как счупихме живачния термометър?- възмути се Ън Че.- Една доста голяма част се беше забила ниско под подмишницата ми..Трябваше да ми хвърлят 3 шева в болницата заради вашето невнимание!- каза тя и му стисна врата по-силно.
- Виж, извинявай за това... Казах ти, обърках те с Кий! Обикновено той се промъква така в моята стая..- отвърна той и се обърна към нея, за да види честността в очите му. После й подаде чашата. Но.. съдържанието беше различно..
- НЕСКУИК!!- извика Ън Че и моментално в лицето й се появи изражение на 5-годишно зарадвано детенце.- Леле как знаеш да ме разтапяш.. И откъде ги купуваш, за Бога? Аз нито едно не мога да намеря!- каза тя, след като доволно си отпи от топлата напитка.
- Еее, добрата страна да си роден в този град.. Позволи ми да знам толкова..- отговори самодоволен Блинг Блинг.- Една сделка: Аз ти давам този нескуик, а ти ми прощаваш за вчера. Приемаш ли?
- Еми.. ти практически вече ми го даде..- каза с усмивка в лицето Ън Че.- А и аз.. практически ти бях простила още преди да се извиниш..- си призна тя.
- Значи практически няма за какво да се тревожа?- зарадва се Jonghyun и очите му светнаха.
- Всъщност има.. И то е утрешното ви представление. Отивам да ти донеса компреса.- каза с тих глас тя и се обърна. В този момент усети ръката на Блинг върху рамото си.
- Чакай!- прошепна той. Не искаше шансът да се изплъзне от ръцете му. – Откъде знаеш какво да направиш при такива случаи?- попита момчето, но разбира се, истинският му въпрос беше друг. Просто не успя да събере достатъчно смелост, за да я пита направо.
- Ааа, това.. Ами, в Германия си имам пиано, което седи на балкона. Има добра гледка и ме вдъхновява. Но когато ме удари някой студен ветрец, ставам по-зле и от теб.. Така че..- отговори набързо тя и побърза към банята.
След около 3 минути тя се беше върнала обратно в мястото им за среднощни срещи, балкона. Те се разбраха без да си кажат нито думичка- Ън Че подаде компреса, Блинг си го сложи на врата, погледна я с поглед „Благодаря ти”, а тя от своя страна се усмихна, сякаш казваше „Няма проблем”. След това се обърнаха с поглед към гледката и се чу по една въздишка и от двамата. Настъпи мъртвешка тишина между тях. Но въпреки, че не си казаха и думичка, вътре в себе си и двамата умираха от любопитство.
„И сега, тя наистина ли ще излиза на среща с онзи.. какъв беше? Мин У? Как може?! Охх, Jonghyun, защо пък да не може.. Не е като тя да си има приятел.. И изобщо не е като ти да си нейният приятел..” мислеше си Блинг докато гледаше града, но също така я следеше с периферното си зрение.
„Аххх, нескуик.. колко много обичам този кафяв заек! А и дали Блинг харесва зайчета?.. ОМО, дали оная си е сложила заешки уши и опашка, за да го прелъсти в клуба?!? Офф, Ън Че.. Не те интересува какви ги върши той..” помисли си тя и погледна към него. Изведнъж погледите им се засякоха.
- Ти наистина ли…
- Казаха те едновременно.
- Ти наистина ли…
- Ти кажи първа!- подкани Блинг момичето.
- Не, не.. Ти първи.- каза на свой ред тя.
- Не, дамите с предимство!
- Добре тогава..-прие Ън Че. Тя събра кураж и попита без да овърта- Ти наистина ли беше заедно с онова момиче от клуба? В смисъл.. прекалено много го отрече тази сутрин.. И аз просто се двоумих.. не че ме интересува де..
- Офф, това ли.. Ън Че, съвсем честно ти казвам, дори световна слава да ми предложат, пак няма начин да бъда с нея!- започна да обяснява Jjong.
- Защо пък?.. Била е хубава..
- Да, доста си е хубавичка, но е най- голямата откачалка, която съм виждал някога..
- Това не ти пречи да се позабавляваш с нея..
- Охх, не разбираш.. ТЯ МИ Е БРАТОВЧЕДКА!- призна си най- сетне Блинг. – Казва се Джоана, трета братовчедка.. Живее в Австралия, дошла е само за няколко дни, и поиска да ме види.. цели 3 часа ми пълни главата с това, колко много са й липсвали животинките.. И след това веднага излетя обратно у тях..
- А защо не каза на останалите за нея?- попита тя, доста учудена от развръзката.
- Ами.. като си помисля какво беше, когато ти дойде.. Как през главата на всички ни мина да се опитаме да те свалим.. Просто ми стана жал за момчетата.. Защото тя е голяма беля на главата.. А и не искам да тя да започне да кръшка с момчета още от тази възраст!
- Момент.. Вие сте искали да ме сваляте?!- шокирана попита Ън Че.- Но както и да е.. Сега е твой ред. Кажи каквото щеше да кажеш.
- Няма значение.. забрави..- каза Jonghyun, въпреки че все още умираше от любопитство.
- Ееее де.. Аз как ти казах.. Давай и ти!- окуражи го тя.
- Добре тогава.. Ти.. наистина ли ще излизаш на среща с онзи стажант?- Блинг най-сетне изплю камъчето, което го мъчеше толкова много.
- Среща ли?- замисли се Ън Че.- Ааа, за Мин У оппа ли говорим? Да, така мисля..
- Аа.. харесваш ли го?- попита той изведнъж. Дори и той се шашна на постъпката си.
Това хвана Ън Че неподготвена. Веднага започна да мисли не за отговора, а за причината, заради която той пита този въпрос. „АХХХ КЙИ, колко пъти трябва да ти казвам, че ми е само приятел човека.. Сега ми пращаш агенти за да ме разпитват тайничко, така ли?” си помисли тя. Тогава крушката над главата й светна. „Ще видиш ти, Ким Кибум-ши.. Кой кого изиграва..” си каза тя наум и мислено започна да се смее като истеричка.
- Ами.. Какво да ти кажа Блинг.. Той винаги ми е бил добър приятел.. И винаги съм го харесвала като такъв.. Но сега като го видях колко се е разхубавил.. Не мога да ти кажа, че не ми минават мръсни мисли от ума..- изреди тя като изкусна актриса. Разбира се, всъщност това нямаше нищо общо с истината, но го каза единствено мислейки как Кий посинява от яд, когато ги чува от устата на пратеника си. Жалко, че този път тя наистина сгреши с преценката си.
- Разбирам.. Значи, ако срещата мине добре, може да се очаква..- промълви Блинг, все едно е чул най- ужасната новина на живота си.
- Хм.. не знам.. Може пък да се получи нещо.. Но първо трябва да отида, и така ще разберем..-продължи тя без дори да й мигне окото- Ох, доспа ми се Блинг. Отивам да си легна, ако мога да се добра до леглото де.. Лека мека..- каза тя и тръгна към стаята си.
- АМИ АКО ТИ КАЖА,ЧЕ НЕ ИСКАМ ДА ОТИДЕШ???- извика Jonghuyun след Ън Че, което накара момичето да замръзне на мястото си…

http://www.last.fm/user/nasa__

1775+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 7:44 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

OMO :147: как може на най-интересното да свърши 5+1=1 ? o_0  - Page 8 132400 ottoke 5+1=1 ? o_0  - Page 8 227505 блинги трябва да й каже истината 5+1=1 ? o_0  - Page 8 196680 чакам с нетърпение следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 8 10044

http://smiley92.tumblr.com/

1785+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 9:27 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Бързо следващата глава Amazed Става напечено 5+1=1 ? o_0  - Page 8 792227 Наистина как може на най-интересното да е прекъснат! Това си е жив тормоз! 5+1=1 ? o_0  - Page 8 850654

1795+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 10:59 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

АААААА НА НАЙ - ИНТЕРЕСНОТО СВЪРШИИИ 5+1=1 ? o_0  - Page 8 626982
ЛЕЛЕ СТАВА НАПЕЧЕНО НАИСТИНА 5+1=1 ? o_0  - Page 8 390480
НЕКСТТТ 5+1=1 ? o_0  - Page 8 728250

1805+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 24, 2010 12:45 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

27ма ГЛАВА

- Ама Jonghyun, наистина ми се спи..- промълви Ън Че, погрешно разбрала казаното от него.. За втори път тази нощ.
- Нее, нямам в предвид това..- опита се да обясни Блинг.- Исках да кажа… не искам.. да се срещаш..
- Хьонг, защо за Бога не я оставяш да спи 5+1=1 ? o_0  - Page 8 110293 ?..- прекъсна го Темин, все още наполовина спящ. Беше разрошен и си търкаше едното око, а другото беше съвсем малко отворено.
- Ааа, братовчед миии!- каза развълнувана Ън Че. Усещаше, че той я спаси от доста страшен разговор с Блинг.- Ой миличкия, защо се събуди, мекотелото ми то 5+1=1 ? o_0  - Page 8 95557 ?- шепнеше тя, докато вървеше към него със забързани крачки.
- Нуна, каква е тази любов от теб към мен тази нощ 5+1=1 ? o_0  - Page 8 935510 ?- учуди се макнаето.- Да не съм ти направил нещо?
- Да маминото, изрита ме от леглото, но ти е простено 5+1=1 ? o_0  - Page 8 95557 !- каза Ън Че и го прегърна силно.- Хай към стаята, че ми се спи.. Лека ноощ, Блинг Блинг 5+1=1 ? o_0  - Page 8 235760 !
Тя бързо грабна Темин под ръката и буквално го завлече към тяхната стая. „Божеее, на косъм беше да се изпусна.. Като ме гледа така, не мога да мисля направо!” мислеше си тя, докато влизаше под юргана. „Охх Темин, пак ме спаси, любовта на живота ми той 5+1=1 ? o_0  - Page 8 726853 !”
- Ам.. нуна, да не съм прекъснал нещо преди малко?- проговори спасителят й.- Просто като не те видях в леглото, си помислих, че може пак да си видяла някой кошмар..
- Оо не малкия, нямаше нещо такова.- отговори тя и се обърна с лице към него.- Просто не знам как, но се събудих в пода, както ти казах.. и ми се допи мляко, нали ме знаеш..сегаа, ела тук и ми помогни да се стопля-каза тя и зае мястото си в неговите прегръдки.
- А ако искаш направо влез в гръдния ми кош..-каза братовчед й, самодоволен.-САМО БЕЗ КРАКАТА!- уплаши се той.- Не искам да пипам ледници!
- Добре.. без краката.. Лека нощ, малкия..-каза тя и не проговори повече.
- Лека нощ и на теб, нуна..- промълви й в отговор той. Нежно погали косата й и започна да й говори на ум. „ Пак не ми казваш всичко, нали.. не искаш да изглеждаш слаба, както винаги.. Или ти самата все още не си го осъзнала.. Ехх, време ти беше да намериш първата си истинска любов, генийчето ни..”


Сутринта Ън Че не беше на себе си. Обу дънките си на обратно, забрави да хвърли боклука, спъна се поне 3 пъти по пътя към магазина, за първи път в живота си не погледна срока за годност на продуктите, които купи и като за капак, заклещи малкия си пръст и си поряза показалеца. Единственото, което й беше в главата бе вчерашният им разговор с Jonghyun. Опитваше се да си представи и анализира всичко наново, но нищо не ставаше. „Аххх, небесаа.. Защо винаги в точно такива моменти целия ми интелект се нулира? MySpace” си мислеше тя докато не чу гласа на Кий.
- Добро утро, йобоо!- поздрави я той както винаги.
- Добро утро Блинг Бли…- каза тя без да се усети.
- Какъв Блинг ти е взел ума, момиче?! Аз съм,АЗ! THE ALMIGHTY KEY! MySpace
- Oo, съжалявам.. Нещо не съм на себе си днес..- промълви Ън Че и продължи работата си.
Но точно днес Кий не трябваше да я остави на мира. Все пак, днес тя трябваше да отиде в болницата за да й прегледат раната.. Което от своя страна води до онзи омразния му Мин У, заради който той без малко да направи огромна грешка.
- Ън Чее, милата миии, днес трябва да отидеш до болницата, нали?- каза й той с медния си глас и я прегърна, докато тя беше с гръб към него.
- Ооо, да.. Леле, как бях забравила.. Добре, че ми напомни Кибум!- сети се тя.
- Омо, ти го забрави?- учуди се Кий. „Ах мама ти да е жива и здрава Кий, тъкмо беше забравила, и ти й напомняш.. MySpace” помисли си той.
- Днес просто не ми е ден май.. имам чувството, че живея в хаос..
- Виж какво, ако искаш изобщо не отивай, тук да извикаме някой, а?-предложи момчето.
- Не.. трябва да отида.. И без това, най-вероятно след прегледа ще излезем с Мин У оппа..
- Точно пък днес ли 5+1=1 ? o_0  - Page 8 382923 ?!?- започна да се ядосва той.- Виж, сама каза, че днес не ти е ден.. Нека да е някой друг.. Например, когато ние нямаме програма.. Хем може и ние да дойдем..- предложи съвсем любезно Кий, като овладя гнева си. „Няма да те оставя сама с него я.. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! MySpace” помисли си той.
- А да бе, ако искаш семеен пикник да направим с него 5+1=1 ? o_0  - Page 8 595513 ?
- Не е лоша идея.. Да се обадя ли на нашите 5+1=1 ? o_0  - Page 8 15286 ?
- Кибум, замълчи ако не искаш този кухненски нож забит някъде дълбоко в теб, йобо 5+1=1 ? o_0  - Page 8 736318
- Добре.. гроб съм..- каза тихичко Кий. „ЗАСЕГАА! Няма начин да те оставя с онзи извратения, не се бой, Ън Че!”- Ъм.. аз отивам да събудя Темин.. ти нали ще се справиш тук?
- Да.. добре, бягай..


В стаята на Темин и Ън Че:
- О, хьонг.. Добро утро. Но нуна отдавна се събуди..- промълви все още съненият Темин.
- Yaah, толкова и аз знам.. Имаме да говорим с теб, макнае..- каза Кий и доби сериозен вид.- Днес с теб ще напишем нов сценарий за „Mission Impossible” ! Приготви се!
- Не мисля, че те разбирам, хьонг..
- Ще ме разбереш ти! Нали и ти не харесваш онзи пуяк?
- Ха така хьонг..-зарадва се момчето.- Започна да говориш на моя език 5+1=1 ? o_0  - Page 8 101878 ..


Когато Темин и Кий се върнаха в кухнята, видяха и останалите момчета.
- Оохоо.. Най- сетне решихте да се появите..-подхвърли Оню
- Да не сте имали романтична среща още рано сутрин?- обади се и Минхо. Блинг единствено гледаше към купата си и не го интересуваше останалият свят.
- Ей ти, престани да говориш глупости..-ядоса се Кий.- Да ти.. ТОЧНО ТИ, С ДЪЛГАТА,РОШАВА КОСА 5+1=1 ? o_0  - Page 8 334849 ! Вместо да ръсиш остроумия, можеше да учиш за наближаващите изпити, нали Минхо?
- Хьонг.. успокой топката..-каза спокойно Минхо.- Съжалявам, ако съм те ядосал.. И не се тревожи за изпитите ми, аз съм умен човек, няма как да не ги мина..
- Ей, къде е нуна?- попита се Темин.
- Ън Че.. в банята.. Трябвало да се приготвя..- отговори му лидера.
- Не е на добре!- уплаши се макнаето и погледна към Кий.- Тя никога не се приготвя, когато излиза някъде! Оттокеее?!?
- Успокой се малкия.. Ще измислим нещо..-успокои го Кий. Останалите трима не разбраха нищо от разговора им.
В банята, Ън Че се чудеше какво да направи, че да изглежда по-добре.. Все пак имаше среща, нали? Дори и да беше със стар приятел, трябваше да положи усилия малко, нали? Но за нейно нещастие, нейният интелект все още не беше на ниво. Въпреки че успя да си направи хубав грим, в последния момент направи голям гаф.
„Така.. добре изглежда, нали?” говореше тя на себе си. „Woooow, момиче, не знаех, че с малко молив и спирала може да се разкрасиш толкова.. Да не би пък да съм била някоя Мис Свят в предишния си живот MySpace?” И наистина, каквато си беше красива, с малко грим тя стана като кукличка- толкова хубава, че ако Heechul беше до нея, никой нямаше да може да я спаси от него..
„А къде е парфюма ми?..”се питаше тя, докато търсеше своето шишенце. Но, не знайно как, въпреки че видя, че държи парфюма на Jjong, тя си пръсна от него, все едно той беше нейният. Усети се едва когато се напръска всяка част от себе си с него. „Омо, какво направих аз?!? Сега цял ден ще ми мирише на него! Патка, ПАТКА, П-А-Т-К-А!!”си казваше тя на ум. Тогава, пак незнайно защо, докато гледаше шишето, без да иска се пръсна още веднъж.. Но този път, не някъде другаде, а точно в очите си..
Секунда след злополуката, спокойната закуска на момчетата беше прекъсната от неприличните и доста гръмогласните псувни на Ън Че, идващи от банята.
-Това пък какво беше по дяволите 5+1=1 ? o_0  - Page 8 99379 ?!?- викна Блинг и вдигна главата си като сурикат, за първи път тази сутрин.
- Да не би някой да е влязъл в къщата 5+1=1 ? o_0  - Page 8 361691 ?!- стресна се Оню.
- Не знам.. Много ми приличаше на гласа на Ън Че.. 5+1=1 ? o_0  - Page 8 898312 -обади се Минхо.
- Нуна никога не би псувала така.. Тя не може да псува.. Просто не може MySpace -отричаше Темин.
Тогава всичките чуха нейният вик:
-МОМЧЕТА!! ПОМОЩ! ОСЛЕПЯВАМ!!
- Yaaah, бързо към банятаMySpace!- кресна Кий и се стрелна към нея.- ЪН ЧЕЕЕ, ИДВАААМ!!...

http://www.last.fm/user/nasa__

1815+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 24, 2010 12:53 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

лелееееееееееееееееееееееееееееее тва изречение кърти мифки и теракоти ! xDDDDDDDDDD "Ах мама ти да е жива и здрава Кий, тъкмо беше забравила, и ти й напомняш.. MySpace" 5+1=1 ? o_0  - Page 8 982906

1825+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 24, 2010 1:12 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

леле ... хмах тая Ън Че е голям образ 5+1=1 ? o_0  - Page 8 132400
леле леле леле тая глава ме уби просто 5+1=1 ? o_0  - Page 8 27476 чакам с нетърпение да разбера за плана на Минито и Кий ( макар и да се досещам кво може да е
) 5+1=1 ? o_0  - Page 8 23895
следваща главааааа

1835+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 24, 2010 1:13 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

ХАХААХХАА... Тази глава ме разби чесно 5+1=1 ? o_0  - Page 8 951866

-МОМЧЕТА!! ПОМОЩ! ОСЛЕПЯВАМ!!
- Yaaah, бързо към банятаMySpace!- кресна Кий и се стрелна към нея.- ЪН ЧЕЕЕ, ИДВАААМ!!... 5+1=1 ? o_0  - Page 8 951866 5+1=1 ? o_0  - Page 8 951866 5+1=1 ? o_0  - Page 8 951866 иконките ме разсмиват допълнително :Д:Д

Чакаме следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 8 398254

1845+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 24, 2010 4:48 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Горкото момиче, какво нещо е да оглупееш от любов 5+1=1 ? o_0  - Page 8 7878
некст чаптър плийз 5+1=1 ? o_0  - Page 8 943311

1855+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 24, 2010 5:08 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

5+1=1 ? o_0  - Page 8 850654 Тука просто не мога да не споделя едно гифче, което видях след като постнах последната глава...
5+1=1 ? o_0  - Page 8 Oml1
Siwooon 5+1=1 ? o_0  - Page 8 714156 само че той си пръска парфюма по-така..сполучливо, без да се ослепява
5+1=1 ? o_0  - Page 8 982906 5+1=1 ? o_0  - Page 8 982906 5+1=1 ? o_0  - Page 8 982906

http://www.last.fm/user/nasa__

1865+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 24, 2010 9:33 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

еее джонги направо преобърна света й 5+1=1 ? o_0  - Page 8 951866 чакам с нетърпение да видя какво ще стане натам 5+1=1 ? o_0  - Page 8 10044

http://smiley92.tumblr.com/

1875+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 25, 2010 8:20 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

28ма ГЛАВА

Въпреки, че Кий имаше най- голямо желание да помогне на Ън Че, когато я видя той просто.. изключи. Застана до вратата като статуя, гледайки как приятелката му се бори с болката и се удря сляпо където й падне. А и Темин, Минхо и Оню нямаха идея как да й помогнат.
Ън Че, от своя страна, имаше чувството, че очите й горят в пламъци от часове, въпреки че бяха изминали едва 2-3 минути. Тя също така усещаше и болката от ударите, които тя нанасяше на себе си. Удари се тоалетната чиния, в душа, после се подхлъзна и падна, което само я караше да се паникьоса още повече.
Jonghyun, който вече не можеше да издържи на гледката, бутна настрани останалите момчета и хвана момичето за ръката.
- Бързо, линейка или такси!- извика той на останалите.
- Вярно!- викна Минхо и веднага си хвана телефона.
- Ън Че, спокойно.. Да се опитаме да ти измием очите докато превоза дойде, и отиваме в болница.- каза тихичко Блинг, също толкова уплашен, колкото Ън Че. Той я прегърна и полека я вдигна на крака.
Колкото и да я болеше, колкото и да се страхуваше, когато чу неговият глас, Ън Че усети моментално спокойствие. Престана да се движи като риба на сухо и се опита да запази самоконтрол. Да, докато той беше до нея, тя можеше да се справи…

В болницата:

-Yaaaaah, какво й правят толкова?!- не можа да издържи и се развика Темин, когато чу пълните с болка звуци, идващи от стаята на Ън Че.
- Малкия, по-полека.. В болница сме..- опита се да го успокои Оню. Той сложи ръка на рамото на макнаето и го погледна в очите.- Тя ще се оправи, ти знаеш най-добре.
- Хьонг, тя…- започна да говори Темин с насълзени очи.- никога не е показвала слабостта си така пред хората.. Дори когато й зашиха крака без упойка се усмихваше и ми се подсмиваше, понеже аз плачех вместо нея..- каза той и погледна към вратата. После се отправи към столовете и седна до Кий.- Сега да я чувам да вика от болка.. не мога да си представя през какво преминава..- прошепна той и сълза падна от окото му.
- Мини, недей така, моля те!- обърна се към него Кий и го прегърна.- Престани да говориш така!.. Айшшш, защо не излизат да кажат нещо?!- викна той и ядосано стана от мястото си.- А и Минхо и Jonghyun къде останаха? Аййшш, ще се побъркам!! Толкова ли дълго време трябва за поправяне на документи?!?
- Yaaah, не си го изкарвай на нас.. Просто имаше доста за попълване..- обади се Минхо от няколко метра далеч. Блинг беше до него.
Когато и петимата бяха отново заедно, вратата на болничната стая се отвори. От там излязоха главният лекар и стажантите, които той обучаваше.
- Докторе, кажете направо, сериозно ли е?- попита Темин с треперещ глас.
- И то доста..-отговори замислено той.
- Yaaah, не ни плашете така!- обади се Блинг изведнъж.
- Не, съвсем не ви плаша.. Доста сериозно си е увредила очите.. мисля да я оставим под лекарско наблюдение за няколко дена..
- Не можем ли да си я приберем? Ще се грижим добре за нея!- прекъсна го Кий. Не искаше Ън Че да стои сама болница.. Още повече в болницата, в която Мин У “оппа” работи..
- Ооо, ако мислите, че може да се грижите за 70% ослепяло момиче по-добре от нас, вземете си я още сега!- ядоса се лекарят с право.- Вижте, разбирам, че сте разтревожени.. Но съм сигурен, че тук ще се полагат по-добри грижи за нея.. А и ще е само за няколко дни, докато разберем дали състоянието й се подобрява.. ако не..
- АКО НЕ?!- уплашено попита Темин.
- Ако не.. ще трябва да я оперираме.. Но се молете да се възстанови без нея, защото е доста опасна.. Сега, ако ме извините..- каза лекарят и си тръгна, последван от останалите стажанти. Но тогава малкия чу отдавна забравен глас.
- Темин?! Лелее, колко си пораснал..- каза Мин У, който току-що бе излязъл от стаята на Ън Че.
- Мин У хьонг? Ти пък кога влезе там?- учуди се момчето,все още асимилиращ казаното от лекаря.
- Ами.. ти докато сядаше в стола.. Отдавна не съм те виждал ей..
- Щом излезе от там.. Значи знаеш за състоянието й..
- Разбира се, тя да е тук, и аз да не знам..-засмя се Мин У.- Но напоследък все в болницата я срещам.. Това не ми харесва..
- Можем ли да влезем да я видим?- попита Кий, недоволен, че се нуждае от отговора на този пуяк.
- Да, вие можете.. Но не знам дали тя ще ви види.. В момента най- вероятно не вижда и на половин метър от себе си, още повече, че й бинтовахме очите, за да не я дразни светлината.. Но, не я уморявайте..- предупреди ги той.- Темин, после ще се видим, приятел.. Сега имам малко друга работа.. Но след това ще я водя на изследвания, така че бъдете кратки..
- Ти ли ще се грижиш за нея, хьонг?- попита макнаето, който се страхуваше от отговора.
- Разбира се! Специално помолих сънбето си.. Тя да е тук, и аз да не се грижа за нея? Ха-ха-ХА, Темин..- каза наперено Мин У, и пое по своя път.. Странно, но всяко женско същество, което го види се обръщаше да го погледне отново..
След него Кий и Темин се погледнаха с поглед „Ооо, няма да я бъде тази работа..”, но бързо се сетиха за Ън Че, и последваха другите трима, влизащи при нея.
- Нунааа, добре ли сиии?- шушнеше Темин, когато я видя.
- Как ти изглеждам, мекотело?- попита тя със строг глас братовчед си.
- Ами.. леко като излязла от “Мумията 3”, но пак те бива!- опита се да разведри положението Оню.
- Оппа, не съм до шегички..- каза студено Ън Че и си обърна главата на другата страна.
- Ей, боли ли те?- попита срамежливо Минхо.
- Дадоха ми успокоително, но очите ми все още горят като грешник в Ада..-продължи със студенината Ън Че. В момента се чувстваше слаба и това не й харесваше.- Вижте, защо не потеглите към “Music Bank” вече? Не искам да ви виждам точно сега.. или чувам, все същото. Мога да си го изкарам на вас..- предупреди ги тя, знаейки своя нрав. В момента беше ядосана на себе си, а най-много тогава нараняваше близките си хора..
- Но, още е много рано.. Можем да останем тук и да..-започна да обяснява Блинги.
- Сигурна ли си?-прекъсна го Темин.- Ще бъдеш ли добре..сама?- попита той, когато посегна към ръката й.
- Да.. приятна работа и успех, момчета..-каза тя както винаги, но този път без чувство.
- Нали знаеш, че те обичаме?- пришепна братовчед й и я целуна по главата.
- Знам.. и аз ви обичам.. затова се махайте…
Когато излизаха от стаята, Кий и макнаето се спогледаха отново. Спряха се за малко пред вратата и обсъдиха положението..
- Имаме още доста време до шоуто..-подхвана Кий.
- Можем да поостанем и да ги следим отдалеч..-малкият направо му четеше мислите.
- Точно! И без това няма да ни види..MySpace
- Мхм..-съгласи се Темин.- Значи, плана за разваляне на каквито и да е срещи между нуна и оня пуяк все още е в действие, нали хьонгMySpace?..
- Разбира се, агент 007MySpace..-каза усмихнат дяволито Кий.
- Хьонг.. той не беше от “Mission Impossible”MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

1885+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 25, 2010 8:44 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЕЕЕЕйййТТ! 5+1=1 ? o_0  - Page 8 772520 5+1=1 ? o_0  - Page 8 94446
Ся този, който го направи, да си го каже на лицето ми и да дискутираме малко с него.. КОЙ не ми хареса фика?!? 5+1=1 ? o_0  - Page 8 805770

Тъкмо си постнах последната глава.. викам "Ари Нежи, вече е време за сън" и дяволчето ме бута да видя горната анкета за мнението ви.. И какво да видя.. 5+1=1 ? o_0  - Page 8 206147 някой ми гласувал с не.. 5+1=1 ? o_0  - Page 8 27476
Вижте, знам че може да ви се струва детинско, но наистина ми е интересна причината и човекът, на когото откраднах времето с глупостите си.. Не за нещо друго, просто искам да разбера кое не му се е понравило, и ако трябва, да се извиня, нали...

http://www.last.fm/user/nasa__

1895+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 8:11 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

aigo как може някой да не хареса тази история 5+1=1 ? o_0  - Page 8 814388 главата беше много емоционална 5+1=1 ? o_0  - Page 8 515322 чакам с нетърпение следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 8 210691 дано ън че се оправи

http://smiley92.tumblr.com/

1905+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 9:39 am

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Наистина става интересно! Какво ли ще направят двамата агенти за да предотвратят срещите на Ън Че със стажантчето 5+1=1 ? o_0  - Page 8 982906
Очаквам следващата глава с нетърпение 5+1=1 ? o_0  - Page 8 625901

1915+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 10:40 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Толкова ми стана жал за Ън Че 5+1=1 ? o_0  - Page 8 504947 Много ми е интересно как ще се развият нещата с докторчето 5+1=1 ? o_0  - Page 8 101878

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1925+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 4:24 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

29та ГЛАВА

- Така.. как е глупавата ми пациентка сега? Успокоителните започнаха ли да действат?- попита Мин У усмихнат, докато влизаше в стаята на Ън Че.
- Мисля, че казах да не се шегуваш с мен днес, твърдоглавецо!- викна пациентката, като обърна главата си към посоката, от която идваше звукът.- Възможно най-малко лафове и повече успокоителни, моля!
- Еее ама.. просто не мога да мисля по въпроса.. Ли Ън Че, самата логика, самият интелект, самият самоконтрол.. да се напръска с доста силен парфюм в очите и да се паникьоса като заек, преследван от рис..
- Ха-ха-ха.. да оппа, много е смешно, просто ме боли стомаха от смях..
- Хайде добре, разбирам, в миг на разсеяност е станало..- опита скрие смеха си стажантът.- Но.. ако знаеше как изглеждаш сега.. Все едно са те пребили.. Как може навсякъде да имаш синини, бе жено..
- Да ти кажа честно.. като не може да виждаш, не може да забележиш къде отиваш, мъжо!
- Ън Че.. моля тее!- помоли се Мин У, докато й докосваше гърба.- Ако си така кисела докато си тук, аз как ще флиртувам с теб както трябва? Помисли малко за бъдещето ни.. не искам на сватбата да разправям как си ме затъпявала през цялото време..
Ън Че моментално усети как се превръща в червен домат.„И все пак, Темин и Кий май имаха право да не го харесват..”си помисли тя, докато се опитваше да махне ръката му от себе си.
- Охоо.. Къде отиде оппа..-каза неловко тя.- Нооо по думите ти усещам, че имаме кандидат за булка! Няма страшно, ако ме поканиш на сватбата, няма да те излагам пред булчинските роднини.. Все пак сме стари приятели..- продължи тя. Нарочно се правеше на грешно разбрала.
Мин У само си изчисти гърлото и помисли „Ха, на ударени ли се правим, яясно..”
- Такаа, пациентке, сега се качваш на инвалидната количка и те водя да ти направят изследвания.- каза той на глас и я хвана.- Дай да помогна, че не искам да виждам нова синина.
- ИНВАЛИДНА, ТАКА ЛИ? Само инвалидите ли се возят на тях?!- обиди се момичето.
- Еми, няма друго име, какво да кажа?
- Можеше само количка да я наречеш..
- Сори, аз съм лекар, казвам горчивата истина.. В момента не може да се придвижваш сама, което те прави инвалид!
- Така да бъде..-сопна се Ън Че.- Ще видиш ти кой ще е инвалид, когато отново ти видя хубавото личице.. Плюс, още не си истински лекар, чирако..
- ЧИРАК?!
- Ами да.. все още се учиш.. под истинските майстори стоят чираците.. Съжалявам, аз съм си аз, казвам горчивата истина..
- Добре, сега като изяснихме личността си, може ли да се усмихнеш малко и да потегляме?-попита Мин У, съвсем спокоен.
Ън Че го знаеше какъв е, а и сега наистина искаше да се посмее. Когато седна на количката, тя вдигна главата си нагоре и се усмихна така, че да й се видят всички зъби.
- Така добре ли е?- промърмори тя, без да развали “усмивката”
- Да, но аз съм точно пред теб, не над теб..- отговори стажантът, чието лице стоеше само на сантиметри от нейното, но тя не виждаше. „Както и да е..” каза си той и мина зад нея, да я бута към стаята за изследвания.


- От Almighty Bruce Willis до 007, обектите се придвижват, do you copy?- попита Кий, изцяло погълнат от идеята за тайното преследване.
- Хьонг, днес въображението ти е със своята върховна сила! Yes, I copy… Все пак съм на 5 сантиметра от теб..
- Yaaah, не разваляй ситуацията! Давай, след тях.- каза ядосано Кий, поправяйки очилата и шапката си.- Айгоо, виж го, как се прави на джентълмен, пуяка! Кой знае какви мисли му минават, докато я бута така!
- Той е лекар.. би трябвало да е свикнал с това..
- Той не е лекар! Не все още! И моля ти се, кой може да даде разрешително за работа на тоя перверзник? Ще земе да мине всяка сестра или по-здрава пациентка, ще се чудят защо всички излизат на майчинство..- мърмореше Кий, докато се придвижваха.
- Е чак пък толкова не, хьонг..- каза тихо Темин,когато се спряха под табелата “ИНФОРМАЦИЯ” но никой не го чу. И двамата взеха по една брошура от сестрите и започнаха да ги разглеждат.
През това време Мин У остави Ън Че в ръцете на някоя медицинска сестра, която щеше да й вземе кръв. После с бавни стъпки тръгна към нашите детективи.
- Изглеждате много доволен днес, Мин У-ши!- каза влюбено една от сестрите, които бяха дежурни.
- Хаха, много ли си личи?- попита уж засрамено той и си почеше главата.
- Айго.. да не би да сте.. влюбен?!- попита другата, с известен тон страх в гласа си.
- Хм… няма да ви кажа..- прошепна той, след като разгледа картона на Ън Че отново и отправи към посоката, от която дойде.
Веднага след него сестрите започнаха да си шушукат неща от сорта „Айгоо, изтървахме хубавото момче!” „Каква късметлийка е оная!!” „Оппа, защо не избра мен?!?”
- Ей! Престанете да се държите така!- извика Кий и удари с ръка на масата.- Нито е единствен на света, нито е толкова хубав! Къде ви остана женската гордост 5+1=1 ? o_0  - Page 8 398254 ?!?
- Хьонг, престани..- каза през зъби Темин.- Ще ни разкрият..-прошепна той и почна да го дърпа.
- Yaaaah! Остави ме да им влея малко акъл!-викаше Кий, все още гледайки към останалите с отворени уста жени.
- Оф Боже.. по твоята ще играя тогава..-промърмори си Темин.- От 007 до Almighty Bruce Willis, обектите пак се раздвижиха!
Това веднага накара Кий да замълчи и да се концентрира.
- Как мина?- попита Мин У безгрижно момичето в количката..
- Как да мине.. като във филм за ужаси.. Никога не знаеш откъде ще дойде острието, с което ще те продупчат.. Е добре де, в моя случай беше медицинска игла..- отговори Ън Че, с видимо по-добро настроение.
- Хайде към стола.. да те почерпя с нещо.-предложи момчето.
- Добре.. но това ще ни е срещата. После не ми идвай с „ама имаме среща, ама ти обеща..” ала-бала..-възползва се от шанса си момичето.
- Дори и да не искам, нямам друг шанс нали.. Добре, така да бъде, сляпа бабо!
- Аз ако съм баба, ти като по-възрастен от мен, какво ще бъдеш? Мъртвец?
- Само в кошмарите ти..
- Оо, оппа, между другото, имах да те питам нещо!
- Питай оракула, чедо..
- Ъмм, като ти се схване врата, нали трябва да се сложи топъл компрес?
- Да, правилно!- каза Мин У и я погали по главата, все едно гали някое кутре.- Да не си схваната някъде?
- Ей, мършо, ще ме разрошиш!-ядоса се Ън Че.- Не съм аз.. Блинги имаше проблем вчера..
И така, в следващите 2 часа, които прекараха заедно, единственото, за което Мин У чуваше, беше Jonghyun. „Ахх, дали на Блинг врата му се е оправил..”; „Лелее, Jjong не можа да се нахрани както трябва.. дано не вземе да припадне, докато пеят..”; „Ех.. този Динозавър ме изумява.. как може да се качи на толкова високи ноти?!”; „Омо, оппа, откъде намери този нескуик? Jonghyun също ми намира, но не ми казва от къде ги купува.. Ти ще кажеш, нали?”; „Като каза, че си се постригал..Ехх, не му казвай, но тази новата прическа на Блинг Блинг много ми харесва.. Русо русо, направо ми иде 5+1=1 ? o_0  - Page 8 858395 ……. Ах, оппа, та какво казваше?” В един момент просто му писна:
- Yaaah, престани да говориш за тoя! Блинг Блинг, Jjong, Jonghyun, Динозавър.. Всичко това се отнася само за един човек, нали 5+1=1 ? o_0  - Page 8 785752 ?- ядоса се той.
- Хахаха, оппа, разбира се..- отговори тя, но в същия момент също осъзна, че от доста време му пълни главата с Блинги. Тя самата също се учуди на този факт.
Мин У въздиша тежко, помисли малко и каза:
- Сериозно Ън Че.. Влюбена ли си в този?
- АЗ? В него? Оппа 5+1=1 ? o_0  - Page 8 119963 …- момичето взе да се черви.
- Ясно.. ти самата още не си го осъзнала..- прекъсна я той. В погледа му имаше малко тъга и съжаление.
- Оппа..-опита се да каже тя отново.
- Виж.. знам как е.. Първо си мислиш, че е готин човек.. После започваш да оглупяваш покрай него.. Искаш да е до теб възможно най-често..Дори не се усещаш, че мислиш само за него.. Всички покрай теб го виждат и усещат, че чак смешно им става, но ти- като някой глупак, не го осъзнаваш..-избори той.- Да са ти познати тези симптоми?
- Накъде биеш 5+1=1 ? o_0  - Page 8 935510 ?- попита уж ядосано Ън Че. Но всъщност разбираше, че точно това се случва с нея.
- Отлично ме разбираш, знам.. И аз бях точно като теб..-каза и въздъхна отново.- Честито, първата ми любов.. Влюбена си, ако все още не си го разбрала, де..-продължи той, след като стана от стола си и тръгна към нея. Целуна нежно косите й и завърши- Жалко, че не в мен, както аз исках 5+1=1 ? o_0  - Page 8 7878 ..
- Мин У оппа..
- Е де, престани с това оппа!- викна той с по-весел глас.- Аре, стига ти толкова разходка за днес, ще те оставя в стаята ти, окей 5+1=1 ? o_0  - Page 8 590905 ?
- Добре..- съгласи се Ън Че, все още асимилираща думите му…


В някоя по-далечна маса:
- Yaaaah! Т-т-това видя ли го?! Той я ЦЕЛУНА!- извика Кий и стана на крака.- Толкова. Отивам да му прережа гърлото с първо намерения скалпел!.. Или… нещо друго ли да отрежаMySpace?..
- Ей, стой.. изглежда е нещо важно..-опита се да го спре Темин.
- НЯМААА! 5+1=1 ? o_0  - Page 8 227505 Няма да му позволя да я докосва повечее!!!- извика толкова силно той, че..
-Yaaah, хьонг, ама те се запътиха към нас!!!- стресна се малкия.
- Айго, сега здраво загазихме..- осъзна грешката си Almighty Bruce Willis.
- Това са те,нали? Дори да не го видя, мога да позная крясъка на Кий навсякъде..-попита сдържано момичето.
- Ами, да.. Явно сме имали преследвачи..-съгласи се Мин У.
- Оttoke? Ottoke? OTTOKEEE MySpace?! – питаше Темин и буташе Кий с брутална сила, че по-късно му излезе синина.
-Yaah.. седни и се прави на ударен 5+1=1 ? o_0  - Page 8 388925 ..- прошушна му Кибум.- И се моли да не ни стане нещо 5+1=1 ? o_0  - Page 8 409677 ..

След няколко секунди двойката с инвалидна количка беше до двойката тайни агенти.
- Ако това пък е съвпадение, да не мога да стана от тая инвалидна количка повече 5+1=1 ? o_0  - Page 8 595513 !- каза иронично Ън Че.
- Ооо, йобо, изкарали са те на разходка ли? И ние тука се мотахме малко така..
- Вижте, казвам ви го като човек.. Броя до 10, ако не дотогава не сте излезли от болницата, предлагам на Мин У оппа да го направи с мен в гинеколожкия стол!
- ЪН ЧЕ, ИМАШ ИЗВРАТЕНИ ФАНТАЗИИ!!- обади се стажанта.
- Но няма да откажеш, нали 5+1=1 ? o_0  - Page 8 23895 ?
- Ън Че.. познаваме се MySpace ..- каза Кий и я погледна невярващо.
- 10..
- Хьонг..-каза Темин.
- 9..
- Да, малкия?
- 8..
- Не мисля че я познаваш толкова добре..
- 7...
- В смисъл?
- 6…
- В смисъл.. с цел да опазим мисията непровалена,
- 5..
- БЯГАЙ КЪМ ИЗХОДААА!!

http://www.last.fm/user/nasa__

1935+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 4:36 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хехе извратената Ън Че се показа 5+1=1 ? o_0  - Page 8 792227

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1945+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 4:46 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

- От Almighty Bruce Willis до 007, обектите се придвижват, do you copy?- попита Кий, изцяло погълнат от идеята за тайното преследване.
- Хьонг, днес въображението ти е със своята върховна сила! Yes, I copy… Все пак съм на 5 сантиметра от теб..

Aйгуу големи образии 5+1=1 ? o_0  - Page 8 951866 Давай нататък,че не можем да чакаме 5+1=1 ? o_0  - Page 8 10044

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1955+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 4:48 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

ооо тя почна да се усеща че харесва Jonghyun 5+1=1 ? o_0  - Page 8 M009 как ли ще се развият нещата...5+1=1 ? o_0  - Page 8 M197 нямам търпение да прочета продължението!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 8 81

1965+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 5:48 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Това са агентите на века 5+1=1 ? o_0  - Page 8 778320 Нямат равни просто
Давай наистина следващата глава, че с всяка става все по-интересно, а аз си изгарям от нетърпение да разбера как ще се развият нещата 5+1=1 ? o_0  - Page 8 23895

1975+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 26, 2010 9:20 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ooo темин и кий са големи образи 5+1=1 ? o_0  - Page 8 951866 тайните агенти ги разкриха обаче 5+1=1 ? o_0  - Page 8 778320 с нетърпение чакам следващата глава и как ще се развият нещата 5+1=1 ? o_0  - Page 8 23895

http://smiley92.tumblr.com/

1985+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 12:31 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ъъм, Hello хораа 5+1=1 ? o_0  - Page 8 77124
Искам да ви кажа, че временно ще спра да пиша 5+1=1 ? o_0  - Page 8 7878 Просто това с Блинги ме удари като електричество с госта голям волтаж и въображението ми направи късо съединение 5+1=1 ? o_0  - Page 8 132400 Може да ви се струва глупаво, но това си е истината.. 5+1=1 ? o_0  - Page 8 449383
Плюс това, виждам, че вече 2ма не ми харесват глупостите, което започна да ме отчайва.. 5+1=1 ? o_0  - Page 8 533202 Съжалявам за загубеното ви време, наистина 5+1=1 ? o_0  - Page 8 324371

http://www.last.fm/user/nasa__

1995+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 1:19 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

I will KILL YOUUUUUUUUUU .... ама как .. ама ... амаа ... whyyyyyyyyy ... 5+1=1 ? o_0  - Page 8 805770 това ми е любимия фииииииииииииииииккккк 5+1=1 ? o_0  - Page 8 79296 5+1=1 ? o_0  - Page 8 984715 ииии изобщо не ни губиш времето фика си е суупеерр плиис плииис плииис плииис плииис продължи го ... 5+1=1 ? o_0  - Page 8 948427 5+1=1 ? o_0  - Page 8 948427

2005+1=1 ? o_0  - Page 8 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 1:29 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

ПОДКРЕПЯМ silwii_ !!!!!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 8 398254
ПРОДЪЛЖИ ФИКААААААААААА... 5+1=1 ? o_0  - Page 8 626982
РАЗБИРАМ ТЕ, ЗА ТОВА С ДЖОНГИ И НА МЕНЕ МИ Е СУПЕР ГАДНО И АЗ НЕ МОГА ДА ПРОДЪЛЖА МОЯ ФИК ЗАРАДИ НОВИНАТА ВЧЕРА.. АМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИ, ТРЯБВА ДА ГО ПРЕГЛЪТНЕМ НЯКАК СИ.. 5+1=1 ? o_0  - Page 8 515322

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите