Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_lcap15%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_lcap56%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_lcap3%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_lcap13%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_lcap13%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Нов живот (продължение от Съседи)

+6
shadow
TonnIi
nasa__
jongminfan
Yulita ^^
minho1985
10 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Харесва ли ви?

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_lcap100%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_rcap 100% [ 16 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_lcap0%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 16


Go down  Съобщение [Страница 2 от 6]

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Така знам че много ви харесва фика Съседи и затова реших да напиша продължение.Искренно се надявам да ви хареса.Благодаря че четете моите фикове






1 глава




В това време Кати заплака и сведе глава.
“Оффффф защо трябва да е така?Искам да бъда с него...” – мислеше си тя и искаше да изкрещи.Тя зивади телефона и искаше да му се обади,искаше да му каже колко много го обича и за нищо не света не иска да гонапуска.За първи път в живота й тя обичаше някого истински и той отвръщапе със същото/
“Никой няма да обичам,както обичам теб Кий” – помисли си тяи докоснакоремаси
В това време момчетата влязоха в летището и изведнъж видяха една голяма тълпа.Стана им ясно че Дивата е там.Мениджъра бързо отреагира и се спусна към него.Свали си якето и го покри.Изправи го и тръгнаха да излизат.
- Какво стана? – попита той сериозно
- Хъонг.....тя си тръгна....тръгна си завинаги – каза му той през сълзи
- Какво? – шокира се мениджъра.
Момчетата се качиха в колата и веднага потеглиха.Кий махна якето на мениджъра от себе си и сдържаше сълзите си.
- Поплачи си Кий – потупа го по рамото Дубу
- Ако го направя.......няма да мога да живея – каза той сериозно и започна да диша тежко
- Подобре е да си поплачиш хъонг – поглеедна го тъжно Минхо
- Да плаче ли?Ха.....вие не разбирате?Имам чувството че умирам и то бавно и мъчително – хвана се той за сърцето и сведе глава
- Ще я върнем – каза сериозно Джонгхюн
- Как умнико? – погледна ядосано Дивата
- Ще намерим начин.Какво искаш дами кажеш че се отказваш от нея ли? – повиши той Динно и се намръщи
Кий се обърна на другата страна и погледна телефона си.Натисна един бутон и се появи една снимка.На тази снимка бе Кати и той на вилата и по точно на плажа.Кий лекосе усмихна и сви на топка.
“Това няма да го преживеее” – помисли си Блинги и го погледна тъжно
“Май ще са нужните повече от няколко месеца”-помисли си лидера
‘Горкия Кий.Разбирам го……..няма да го преживее лесно” – помисли си Минхо
“Аз ако бях щях да я последвам.Ама нуна що прави така?” – помисли си Темин и скръсти ръце
След няколко минути те стигнаха и колата спря.Дивата по бърза да излезе и влезе по най бързия начин в сградата.Момчетата се спогледаха и слязоха.
- Наблюдавайте го – каза сериозно мениджъра и запали колата и тръгна
- Оффф и сега какво? – зачуди се лидера
- Сега ще видим – каза сериозно Минхо и тръгна да се качва
Останалите повдигнаха рамене и го последваха.Фламинг Харисма влезе и изведнъж чу шум идвашщ от кухнята.Той веднага се затича и влезе.
- Хей Минхо...сега започвам да сготвя.Вие прибирете къщата – каза спокойно той даже се усмихна
- Кий какво ти става?Кати си тръгна.... – каза той тихо
- Трябва ли да ми напомняш? – блъсна по масата той с ножа и го погледна ядосано
- Какво става тук? –попита Дубу и Минхо отиди в стаята си.
- Хъонг нямаш право така да му викаш! – ядоса се младока
- Ти малкия не се намесвай – каза му строго Кий и се обърна
Темин се намръщи и отиди към стаята си.
- Кий какво смятш да готвиш?- попита Динно
- АМи гледам тука някаква френска рецепта. – каза той спокойно
- Така ли?Ооо сигурно е вкусно – каза с усмивка Блинги и погледна лидера сериозно
- Ами така изглежда.Ще трябва да го науча тоя език– поклати глава Дивата и продължи с готвенето
“Напълно се е побъркал” – помисли си Джонгхюн и поклати глава.
Младока като влезе в стаята си видя Ема да спи.
“Явно много е изморена” – помисли си той и легна до нея.Мислеше как да й каже за сестра й.Той я погледна и я целуна по челото
В това време в другата стая Минхо започна да си упражнява гласа.След няколко минути извика Джонгхюн да му помага.
Кий не спираше да правеше най различни френски ястия.След около 3 часа готвене той седна и целия беше потен.Младока влезе и поклати глава.
- Хъонг защо не отидеш в Франция? – каза му сериозно той
- Ти луд ли си?Грам френски незнам – погледна го строго и започна да разгръща готварската книга
- Да не мислиш,че Кати знае – повдигна едната си вежда той
- Като иска да бяга от мен....добре.Повече не й споменавай името й- ядоса се той и отново се изправи и придължи с готвенето
Темин започна да цъка и се върна обратно в стаята си.Тъкмо затвори вратата,когато Ема се събуди.
- Темин къде е Кати? – попита го тя и потърка очите си
- Ами.....Ема.....виж.... – започна да увъртя
- Ясно.Избягала е.Типично – намръщи се Ема
- Типично? – зачуди се Темин
- Да.Преди 2 години ходеше с едно момче и когато възникнаха някакви проблеми тя просто бягаше – обясни му тя
- Ама тя е бременна....офффф сега Кий готвя цял ден френски ястия – въздиша тежко той
- Ако тръгне да я търси,няма да я намери.Тя когато поиска ще отиде при него – каза сериозно тя
- Ама сигурен ли си,че ще се върне? – зачуди се той
- Естесвено,но като й знам чувствата й започвам да се съмнявам – позамисли се тя
- Да се надяваме да се върне – извъртя очи Темин и седна до нея.
- Дам искам да знам дали имам племенник или племенница – усмихна се тя


Измина цяла седмица откакто Кати си тръгна.Всички вършеха ежедневните си занимания и бяха тъжни заради Кий.Дивата цяла седмица в кухнята седеше и готвеше.После или момчетата я изяваха или я хвърлиха.На сутрнта Минхо се изправи и протегна ръце.
- Добро утро поспаланко – каза женски глас
Минхо се обърна и подскочи.
- Яяяя! – извика той и я посочи
- Скъпи не е културно така – усмихна се Лиз и се приближи към него
- Но как влезе – зачуди се той
- Лесно – усмихна се тя и го погали по лицето
Фламинг Харисма я погледна и впи устни.Повдигна я и я сложи на леглото.Набързо и разкъса дрехите и започна страстно да й целува тялото.Лиз стенеше и прехапваше долната си устна.Минхо бавно проникна в нея и изведнъж тя леко го избута.
- Какво има скъпа? – попита я той
- Ами Минхо....аз..... – отдръпна се от него и го погледна сериозно
- Какво мила? – зачуди се той и я погледна
- Ами......искам да живеем заедно. – каза му сериозно тя
- Знаеш че не може – отвърна й той и се натъжи
- Дори и да се виждаме така – каза сериозно тя
- Ама не се ли връщаш за постоянно? – попита я той
- Не.Вчера ме преместиха в Гърция – отвърна тя и сведе глава
- Какво? – изправи се той и прокара ръка през косата си
- Съжалявам Минхо и аз не искам да съм далеч от теб – каза му тъжно тя и отиди до него
- Остави ме – махна ръката й
- Но.....бейбииии – отвърна му тя нежно
- Какво,ще трябва да те виждам само за няколко часа? – започна да повишава тон
Лиз сложи една негова фанела и един негова анцуг.Фламинг Харисма като я видя и замалко се разконцентрира.
- Затова ти предлагам да живеем заедно – каза му тя и сложи ръката си на рамото му
- Няма да стане.Защо не напусниш работа?Писна ми да те чакам и да се чудя кога ще се върнеш – развика се той и събуди всички
- Съжалявам Минхо,аз... – започна тя,нотой не я остави
- За какво съжаляваш?По добре да се разделим – каза той сериозно и се обърна с гръб към нея и наблюдаваше през прозореца
- Какво?Късаш с мен? – изненада се тя и прекара ръката си през косата си
- Да,не мога повече.Мислех че ще издърна,но това е прекалено-погледна я злобно той
- Добре- каза тя и едва сдържаше сълзите си.Лиз си взе палтото и чантата и излезе.Минхо отгоре я наблюдаваше как се качва в колата.
- Ало господин Виц президент... –каза тя,докато се наместваше в лимузината
*от другата страна
- Искам да напусна – каза сериозно
*от другата страна
- Утре си подавам оставка – сдържаше сълзите си тя
*от другата страна
- Шефе искам да работя в Корея.Не мога да работя така – каза му тя сериозно
*от другата страна
- Наистина ли?Омо.....благодаря ти шефе.Благодаря – зарадва се тя и затвори
- Шофъор закарай ме до сградата където бях преди малко – каза щастливо тя и захапа долната си устна
- Да госпожице – каза той и веднага направи обратен завой
В това време Минхо плачеше и не издържаше повече.


minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

9 глава



Teмин,Ема и Кати се прибраха и малко след тях и Оню,Джонгхюн и Кий.Кати веднага легна на леглото и си пусна телевизора.Дивата влезе и бе със сведена глава
- Какво стана скъпи?Джонгхюн добре ли е?-попита го тя и се изправи
- Да,по добре е.Но е голям инат-намръщи се той
- Мхм.....прилича мина някой ама кой ли – зачуди се Кати
- Скъпа сега какво ще прави Джонгхюн?- попита я той тъжно
- Трябва да убедим Диди – каза тя сериозно
- Ще й се обадя – каза той и излезе от стаята
“Айшшш това момиче.На нея място бих отишла при любимия си,даго оставя така болен....а неееее” –мислеше си Кати и се ядосваше
В другата стаята лидера сложи Джонгхюн да си легна и гозавии с две одеала.
- Хъонг остави ме......навън.Не искам да живея – тракаха му зъбите
- Стига си говорил така....че ще те набия след малко – скара му се Дубу
Динно извъртя очи и се изправи.
- Бързо лягай!Джонгхюн! –изкрещя му Оню и видя как Динно сяда на земята
- Хъонг не мога да легна на това легло.......връхлитат ме спомени – каза той тъжно и сведе глава
- Джонгхюн разбирам те!И аз няма да се видя с Вики,но не съм заридал –каза му сериозно Дубу
Джонгхюн сведе глава и сълзите му се стекоха.Лидера отиде при него и го повдигна.
- Хайде легни – каза му той
- Не искам –избута го и седна отново на земята
- Джонгхюн! – извика му Дубу и го погледна ядосано
- Хъонг остави ме – каза му с тъжен глас
В това време Кий не можеше да се свърже с Диди.Той влезе обратно в стаята си и легна до Кати.
- Какво стана?-попита го тя
- Ами не отговоря – каза й той тихо
- Да отидем до тях – погледна го тя ядосано
- Скъпи ти трябва да стоиш тука – каза й той сериозно
- Мастийке....я прочети тука какво пише – отвърна му тя и му подаде една дебела книга
Дивата започна да чете и изведнъж очите му се разшириха.
- Наистина ли? – попита той едвам
- Искаш ли да се мъча докато раждам или.... – започна тя
- Не,не хайде разходи се из апартамента – каза й той и веднага се изправи
- Скъпи..... – въздиша тежко тя
- Любов моя студено е и е късно вече.Утре искаш ли? –отвърна й той и я погали по лицето
- Да мили – извъртя тя очи и стана
- Къде отиваш? –попита я той
- Да се разтъпча.Дупето ме заболя – скара му се тя и тръгна да обикаля апартамента
Темин обикаляше нервно стаята.
- Какво ти става? –погледна го сериозно Ема
- Притеснявам се за Джонгхюн – отвърна й той и гледаше земята
- Моля те спри се зави ми се свят – хвана се за главата Ема
- Диди защо се държи така?Оххх като го знам какъв е,сега ще видиш.....нали помниш състоянието на Кий,Кати като замина?-отвърна й той
- Да,ужас....-каза тя и въздиша
- Сега само че 1000 пъти по зле – спря се младока и седна до Ема
- Наистина ли? –изненада се тя
- Ммдааа......оххххх.Трябва да я убедим – каза Темин сериозно
- Но как?Той скъса единствената снимка на брат й – отвърна му тя
- Ами.....освен ако намерим снимка на брат й – позамисли си младока
- Браво.Не бях се сетила-зарадва се Ема
- Добре.Знаеш ли къде е живяла преди? – попита я Темин
- Да.Първо е била в България – отвърна му тя
- Хайде да си направим малка ваканция – усмихна се младока и я прегърна
- Ооо ще бъде толкова хубаво – зарадва се Ема и го стисна силно
Джонгхюн изведнъж се изправи и отиди до бюрото си.Тъкмо започна да търси нещо в Naver,когато подскочи и отиди до гардероба си.Свали си дрехите и си сложи само една тениска.Облечи си якето и бавно отвори врататана стаята си.Динно бавно стъпваше и се приближи към кухнята.Огледа се и започна да върви нормално.Блинги отвори входната врата и се изненада да види Оню.
- Хъонг –уплаши се Джонгхюн
- Джонгхюн,познавам те.Като умря кученцето ти,го понесе много зле и сега знам какво ти се върти в главата – каза му сериозно
- Пусни ме.Или доведи Диди или ме пусни –стросна се Динно и се опита да мине през него
- Няма да стане Джонгхюн........ – бутна го силно Дубу
Джонгхюн замалко да падне и се подпря на стената.
- Хъонг лазиш ми по нервите – каза му строго Динно
- И ти ми лазиш по нервите,но да виждаш да се оплаквам.Прикривай си чувствата –скара му селдиера
- Какво?Прикривай ги ти....аз не мога.Пусни ме хъонг – започна датропа скрак и се разплака
- Няма да те пусна.Искаш да отидеш до реката и да се хвърлиш нали? –казаму той и затвори входната врата
- Нека да бъде на твоята – тропна с крак отново и го погледна ядосано,след което тръгна към стаята си и му дойде друга идея
Дубу извъртя очи и си отдъхна.Динно влезе в стаята си и я заключи.Отвори прозореца и погледна надолу.Той се качи и се хвана.Вятъра духашемногосилно и Динно потрепери.Джонгхюн бавно се придважваше по перипетата и сърцето му биеше силно.След няколко метра стигна до едната стара стълба и се хвана за нея.Той си отдъхна и изведнъж стълбата помръдна.
“Оооо неее....” – помисли си той и погледна надоли
Джонгхюн погледна надолу и за момент затвори очи.
“Скъпа обичам те.....ако ще умирам,нека да е сега” – помисли си той и стъпа на стълбата.Бавно започна да слиза и тя още повече се мърдаше.
В това време Дубу бе в кухнята и изведнъж се изправи и тръгна към стаята на Джонгхюн.Той първо почука но никой не му отговори.Натисна дръжката,но вратата не се отваряше.Лидера започна да я натиска и да блъска.
- Джонгхюн отвори веднага вратата – викаше Оню
Джонгхюн в това време бавно слизаше и изведнъж едното болче се откачи и падна на земята.Динно погледна надолу и потрепери.Дубу срита вратата и тя се отвори.Той се огледа но го нямаше,след което погледна отворения прозорец и отиди към него.
- Джонгхюн! - извика лидера като го видя
- Оню! – отвърна му той
В следващия момент другото болче се откачи и стълбата се плъзна надолу.
- Аааааааааааааааааааааааааа! – извика Динно

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ААААААААА Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 858791 Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 858791 Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 858791 дано да е добре

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуууу Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 858791 Дано е добре Джонги и дано всичко се оправи Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 779826

http://smiley92.tumblr.com/

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Сори за късата глава,но идва следващата Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 346803 Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 658555

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

10 глава



- Джонгхюн! – извика лидера и сърцето му биеше лудо
Стълбата се заби в земята и Джонгхюн падна назад по гръб и падна на земята и затвори очи.
- Джонгхюн!Нееееее! – викаше лидера и излезе от апартамента.
Останалите чуха виковете и го последваха.
Дубу отиди зад сградата и се спусна към Динно.Повдигна го и го прегърна.
- Джонгхюн!!Защо?Защо го направи? –плачеше Оню и го стискаше силно към себе си
- Хъонг какво....... – извика Кий и като видя Джонгхюн се спря
Темин заплака и се подпря на Кий.
- Нееее.....не може....Джонгхюн ти.... – каза тихо Дивата и бавно се приближи
- Някой да извика линейка идиоти такива – изкрещя Оню
Младока извади телефона си и ръката му трепереши.Минхо хвана телефона му и набра номера.Дивата се приближи към Джонгхюн и клекна.
- Джонгхюн!Приятелю........защо?Самовлюбен глупак – каза той и сълзите му се стекоха
Фламинх Харисма съобщи и затвори.
- Ще дойдат до 2 минути – каза той и отиди до Темин
- Хъонг дръж ме....... – сълзите му се стичаха и Минхо веднага го хвана и той замалко дападне.Коленете му не спираха да треперят.
След 2 минути линейката дойде и Оню и Кий се качиха.
- Хъонг айди и ние да тръгваме – каза му Темин
- Кой ще остане при Кати и Ема? – сети се за тях Минхо
- Оххх... – хвана се за главата
- Ти стой при тях,азще отида –каза му сериозно
- Хъонг искам да отида – каза му младока
- Знам колко мразиш болници,ще ти стане нещо –погледнаго сериознои Темин сведе глава
- Добре- отвърна му той
- Ще извикам Лиз – каза той тихо и го прегърна
В това време в линейката парамедиците се опитваха да правят всичко възможно да го спасят.
- Кръвното му пада – каза единия
- Зареди на 180 – отвърна му другия и махна тениската на Блинги
Дивата заби глава в гърдите на Оню и неможеше да гледа
- Зареди на 240 – каза той
....................
- Зареди на 360 – каза му паникъосан
- - Слава богу мислех че ще го изгубим-отвърна му другия след като показателите му се връщаха към нормалните стойности
Оню и Кий си отдъхнаха и се усмихнаха.Линейката спря пред болницата и парамедиците изкара количката и влязоха вътре.Лекари се спуснаха и слушаха парамедиците за неговото състояние.
Кий и лидера седнаха в чакалнята и се надяваха всичко да е наред.
Докато те чакаха да научат повече за състоянието на Джонгхюн,в това време Минхо се обади на Лиз и й каза да дойде,след това звънна на мениджъра.Младока отиди при Ема и Кати и им разказа каквото е видял.
- Това момиче..........айгооооо – започна да цъка Кати и извади телефона си
- Не й звънни,няма смисъл – каза младока и искаше да я спре
- Темин не може така......трябва да знае – погледна го ядосано
Кати набраномера й и оператора отново се включи.
- Оффф как да заспа,как да съм спокойно? – започна да се изнервя Кати
- Сестро не се тормози не е добре за бебето – каза й Ема притеснена
- Да само ти мислиш,никой не мисли за мен – ядоса се Кати и се изправи
- Къде отиваш? –попита Темин и само се молеше пак да не ходят при Диди
- Отивам при Диди и този път ако трябва ще я влача ама тя ще отиде в болницата – отвърна тя докато си обличаше якето
- Нуна..... – изпуфтя Темин
- Сестро хайде седни.Не се тормози – въздиша Ема
- Няма да стане.После ще си седя вкъщи.Сега знам защо моята мастийка я наричат Умма – засмя се леко тя и излезе от стаята
Младока и Ема подскокнаха и тръгнаха след нея
Кий и Оню обиколяха чакалнята и тръпнаха в очакване.Изведнъж лекара излезе и те веднага отидоха при него.
- Докторе кажете....как е той? – попита Оню и започна да му трепери гласа
- Има наранявания,добре че не се е счупил някой прешлен,но.... – започна доктора и те като чуха и се хванаха за главата
- Но? – очуди се Кий като осъзна че има и “Но”
- Трябва да му направим рентген на главата – каза той сериозно
Те го погледнаха въпросително и не разбираха.
- Мисля че може да имамозъчно сътресение или по лошо? – допълни той и се насочи по коридора
- Хъонг какво ще правим?Джонгхюн ....той..... – сълзите му се стекоха и седна
Лидера го прегърна и затвори очи.
“Моля те Господи това да бъде кошмар.Моля те....” –молеше се Дубу
Кати влезе в сградата,където живее Диди бясна и Темин и Ема я следваха.
- Това май не е добре.Нуна е много бясна –каза тихомладока
- Охооо това не е нищо.Досега щом не е убила някой,значи е само ядосана- отвърна му Ема и извъртя очи
Те стигнаха апартамента й и Кати започна да блъскапо вратата.След няколкоминути Диди й отвори и Кати и удари един шамар
- Щастлива ли си сега? –попита я ядосано тя
- Но Кати какво става? – уплаши се Диди
- Питам те дали си щастлива,като се раздели с Джонгхюн? – повтори въпроса си и се приближи към нея и Диди инстинктивно тръгна назад
- Аз..... – сведе глава Диди
- Защо не ми отговоряш?Съжалявам за което ще кажа,но заради глупавата снимка и заради ината ти,сега Джонгхюн се бори за живота си – развика се тя
- Какво? –шокира се тя и сърцето й заби ощепо силно
“Затова сърцето ми 20 минути не спираше да бие толкова силно” – помисли си тя
- Как е той?- попита го тя
- Не ми излизай пак с това.Умира.Чуваш ли У-М-И-Р-А.И не се майтапя – скръсти ръце тя
- Но.....какво стана? –потрепериха й краката и се подпря на бюрото
- Отиди в болницата и ще разбереш или искаш аз да те дърпам закосата-закани се Кати
- Добре тръгвам – съгласи се Диди и взе якето и чантата и излязоха
В това време Минхо пристигна в болницата и видя Оню и Кий.
- Какво стана?Какво каза лекаря?-попита ги той като се приближи
- Ти какво правиш тука?Не трябва ли да си вкъщи? – попита го Кий
- Темин е с Ема и с Кати,даже се обадих и на Лиз – отвърна му Фламинг Харисна
- Добре си направил – потупа го по рамото Оню и въздиша
- Хъонг как е Джонгюн хъонг? –попита гоМинхо
- Засега е добре,но ще му правят рентген на главата – отвърна му Дубу и сведе глава
Минхо седна и сълзите му се стекоха.За първи път Кий и Оню виждаха Минхо да плаче.Той винаги е бил силния в групата и никога не е показвал емоции в такива моменти.
Фламинг Харисма се хвана за главата и сълзите му бавно падаха върху земята.Кий го прегърна и Минхо заби главата си вгърдите му и не спираше да плаче.Трябваха на Кий и на Оню 30 минути за да гоуспокоят.Изведнъж доктора се появи и отиди при тях.
- Докторе! – каза Оню и го погледна
- Пациента има краткокрайна загуба на паметта – каза им доктора и тримата седнаха
- Докторе докторе! – извика Диди
Тримата се обърнаха и видяха Диди,Кати,Ема и Темин.
- Как е той? –попита тя доктора
- Той има кратко крайна загуба на паметта.Има наранявания по гърба,за щастие не е счупен някой прешлен.Ще остане и утре под наблюдение – каза й доктора и тръгна отново по коридора
Диди седна и заплака
“Аз съм виновна.Ако бях.....само ......Джонгхюн....кученце” –мислеше си тя и покри лицето си
- Скъпа какво правиш тук?-попита я той през зъби - С теб си поговорим после – посичи младока и го погледна злобно
Кати хвана лицето му и го погледна.
- Сега не е момента за това.И само си посмял да кажеш или да направиш на Темин мисли му Ким Кибум – закани се тя
- Да скъпа – сведе глава той
- Това е послушна мастийка- каза тя и леко го плесна и отиди при Диди
- Ела тука – извика Кий Темин
- Кий моля те той не е виновен.Не знаеш Кати като се ядоса каква става-защити го Ема
- Казах ти да дойдеш веднага – изкрещя му Дивата
Младока плахо отиде при него и Кий го хвана.
- Сега ги изведи преди някой репортер или някой да ни е снимал –изсъска му през зъби
- Да хъонх – кимна момчето и отиди да каже на Кати
- Минхо ти отивай с тях и ги наблюдавай- каза му Дивата и го потупа по рамото
- Добре Кий – въздиша Фламинг Харисма и си избърса сълзите
След около 10 минути Минхо,Темин,Кати и Ема заминаха.Кати никак не беше доволна
- Хъонг и сега – обърна се Кий към Оню
- Незнам Кий.Като го видим ще разберем какво ще правим – отвърна му лидера и започна да ходи напред назад
След около 30 минути лекаря ги извика.
- Ако искате може да го видите – каза им той и Диди веднага се изправи
- Ти нямаш право – ядоса се лидера
- Хъонг.... – направи тъжна физиономия Кий
- Няма право и точка – погледна я злобно и тръгна към стаята на Джонгхюн


jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ох главата е невероятна Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 81742Горкият Джонги,дано се оправи по-бързо Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 578895

http://smiley92.tumblr.com/

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

11 глава




- Съжалявам Диди- каза й Кий и последва Оню
Диди седна и се хвана за главата.
Лидера бавно отвори врата и влезе в стаята заедно с Кий.Около леглото имаше толкова много тръбички и апарати.
- Малееее- хвана се за глава Оню и я поклати
Кий го докосна по рамото и двамата тригнаха към леглото.
- Джонгхюн – каза Дивата и очите му се навлажниха.
Оню седна на стола,а Дивата се подпря на неговото рамо.
Лидера хвана ръката на Блинги и я стисна.Кий се огледа и сълзите му се стичаха по лицето.
В това време четиримата се прибраха и завариха Лиз да приготвя нещо в кухнята.
- Здравей скъпа – каза й Минхо и Кати отиди да япрегръща
- Здравейте.Къде бяхте? – усмихна се тя и после погледна ядосано Кати
- А не се сърди,хормони.Сега да те предупредя мисли му ако зарежеш моята Харисма,ще ти се случи случка – закани се тя и я посочи с пръст
Фламинг Харисма извърна глава и отиди в стаята си.
- Ами всъщност на път сме да се разделим – отвърна му Лиз
- Само си посмяла.виж какво стана с Джонгхюн. – каза й сериозно и седна на масата
- Оффф наистина...... –изпуфтя тя
- Обичаш ли го?-попита я Кати
- Да,но... – започна Лиз
- Готова ли си да жертваш всичко заради него? – изправи се Кати и я погледна
- Да,но..... – пак започна
- Тогава бъди с него,отколкото да бъдеш на мястото на Диди – посочи и посоката към стаята на Минхо
- Но манджата….. – погледна към котлона
- Спокойно аз ще я довърша – потупа я по рамото
Лиз тръгна към стаята на Минхо.Kaти се усмихна и започна да бърка манджата.
Лиз почука на вратата и влезе.
- Здравей – каза тя тихо
- Здрасти.Кати е много ядосано на Диди – усмихна се Минхо и си оправяше дрехите
- Нека аз да ги оправя-каза тя и се зае
Фламинг Харисма я погледна и леко се усмихна.
- А.....Лиз....може ли да тепитамнещо? – започна той плахо
- Да разбира се-отвърна му тя
- Кажи ми честно,твоите колеги знаят ли за нас?- попита я той и беше го страх от отговора й
- Ами.....всъщност..... – чудеше се на къде да погледне
- Кажи ми честно и не ме лъжи-каза той сериозно
- Да,знаят –отвърна тя и остави дрехата му
- Защо не ми каза?- попита я той и хвана раменете й
- Защото.....не исках.....да се натоварваш-започна тя
- Еее стига де.....аз не искам ти да не се натоварваш-прегърна я той силно и я целуна по бузата
Тя се обърна и го прегърна силно.
- Оххх Минхо просто е голям ад – заплака момичето
- Успокой се мила,ще измислим нещо- целуна я по челото
- Но какво?Чух че Джонгхюн е отишъл при колегите й и казал че тя му е гадже – сведе глава тя
- Спокойно Лиз – каза й той и се отдръпна
Извади си номера и набра някакъв номер.
В това време в болницата Джонгхюн се събуди
- Хей Джонгхюн – усмихна се Кий
- Джонгхюн радва се че си сред нас,нокато се прибереш вкъщи ще ядеш бой – усмихна се лидера
- Какво стана?Нищо не помня? –хвана се за главата той,докато се изправяше и стисна очи
- Ами падна от една стълба след като избяга от вкъщи – каза му ядосано Оню
- Какво?Бягал съм но защо? – зачуди се той
- Ами щото скъсахте с Диди и ..... – започна да му обяснява Дубу
- Коя е Диди? – запита гоДжонгхюн
- Приятелката ти – каза му лидера
- Аз имам гадже....Господи – извъртя очи той
- Но ти много я обичаше..... – зачуди се Кий
- Хахаха виждам че се шегувате с мен.......най много обичам себе си – засмя се Динно
- Ооо не това е най старата версия на Джонгхюн още откакто дебютирахме – прошепна му Дивата
- Какво си шушукате?Хайде трябва да ходим в Тайланд,че имаме песни да пеем,като Noona neomu yeppo – усмихна се Блинги
- Джонгхюн сега сме 2011 година – каза му сериозно лидера
- Какво?Ти базикаш ли се? – погледна го сериозно
Кий пусна някакъв музикален канал и Джонгхюн се загледа.
- Хъонг трябва да доведем Диди,може би тя ще му помогне да си спомни всичко – каза му тихо Дивата
- А нее.....дума да не става...тя му го причини това – поклати глава той
- Да,но тя и може да му помогне.....хъонг нека да опитаме – помоли се Дивата
- Ще си помисля – гледаше към Динно той
В чакалнята стоеше и плачеше Диди.След няколко минути дойдоха Оню и Кий.Дивата клекна и ядокосна порамото.Тя веднага се изправи и ги погледна.
- Какво стана?Как е той?-попита ги тя
- Добре,но........нищо не помни –каза Кий с тъжна физиономия
- Но......вас ви помни нали? – запита тя и е беше страх да попита за себе си
- Да,но теб не те помни – каза й строго Оню
Диди сведе глава и седна.
- Хъонг много си груб – погледна го ядосано - Виж Диди,може би ти ще му помогнеш да си спомни. - погледна той тъжно
- Но как бих могла?- зачуди се тя
- Ами той е забравил да кажем горе долу 2 години от живота си – въздиша Дивата
- Оххх Господи.... – хвана се за главата
- Защо не отидеш при него и да му казваш какво знаеш като фен – усмихна се той
Лидера въздиша и отиде към кафе машината.
- Той ме мрази – каза Диди и се навлажниха очите
- Защото те обвинява теб,и мисля че всеки го мисли-каза й той сериозно
- Знам че съм виновна,не исках така да стане – каза тя и заплака отново
- Хайде,отиди и му помогни да си спомни- усмихна се той и тя се изправи и отиди към стаята му
В това време мениджъра замалко да получи сърдечен удар,тъкмо бе тръгнал към болницата да види Джонгхюн,когато Минхо му се обади и го питаше,какво да правят след като колегите на Лиз са разбрали за тях двамата.Той изкара от джоба си една опаковка и извади точно 2 хапчета и ги глътна.
В това време в апартамента на Шайни Кати хапваше с Ема и Темин.
- Сестро яж –каза й Ема,като видя Кати да рови като кокошка
- Не ми се яде,тревожа се каквоще стане между Диди и Джонгхюн –отвърна й Кати тъжно
- Аз се тревожаза теб и бебето,не ме карай да се обаждам на Кий-каза й сериозно Ема
- Офффф добре де......малеееее ако разбере....ще има да лае цял час мастийката-каза тя и се засмя
След няколко минути Лиз и минхо се присъединиха.Кати веднага стана и ги погледна.
- Споко онни всичко е наред засега –съвсем леко се усмихна,но в очите й се четеше тъга
- Добре – успокой се Кати,но продължаваше да я гледа подозрително
- Нуна аз ще се погрижа,няма да допусна тя да ме напусне – каза той сериозно и я погледна
- Знаеш,че няма да имам друг избор – отвърна му тя и сведе глава
- Винаги има Лиз,ще измислим нещо- каза й той нещо и я целуна побузата
- Яжте че манджата изстина – развика се Кати
В това време Диди влезе в стаята на Джонгхюн и гопогледна.
- Добър вечер!Може ли да вляза? –попита тя любезно
- Коя сте вие?-попита я учтиво
- Всъщност съм позната на Кий –усмихна се тя
- Сериозно ли?Как може да не ми каже,че познава толкова красиво момиче – усмихна се той и си вкара чара в действие
- Ами вие също ме познавате – отвърна тя и приложи своя чар.Все пак му е била приятелка,хванала е нещичко
- Съжалявам нищо не си спомням.Как се казвате? – направи тъжна физиономия
- Аз се казвам Диди – отвърна му тя и го хвана за ръката
Изведнъж той изтръпна и веднага си дръпна ръката.
- Оо съжалявам. – каза тя тъжно
- Няма проблем –гледаше я той очудено
- Дано да си спомниш......аз ще тръгвам ще те сотавя да си почиваш – каза му тя и се изправи
- Извинявай....защо си плакала? – попита я той сериозно
- Ами....не е важно.Почивай си – усмихна се тя и излезе
“Защо се почувствах странно,когато тя ме докосна.Мхмхм.....странно”-помисли си той и затвори очи.
Диди излезе от стаята и сърцето й биеше бързо.Тя започна да диша бавно.Диди се насочи към чакалнята и Оню и Кий веднага отидоха при нея.
- Какво стана?Спомни ли си нещо? –попита я притеснен Дивата
- Ами не,но не може да стане веднага.Трябва време – обясни му тя
- Казах ти че нени трябва – погледна я ядосано лидера
Диди сведе глава и излезе.
- Хъонг престани.Опитва се да помогне – каза му Кий тъжно
- Еми,след като му го причини това – намръщи се Дубу
- Хайде да тръгваме.- каза му Кий и се притесни за Кати
Диди излезе от болницата и сълзите й се стичаха.
“Всичко ще направя за да си спомни.Но няма значение дали ще бъдем заедно или не”- помисли си тя и извика едно такси.
Кий и Оню се качиха в едно такси и потеглиха към вкъщи.
В това време в партамента на Шайни Ема и Темин лежаха в леглото и се наслаждаваха на един на друг.
- Какво ли ще е бебето?Момченце или момиченце?- запита младока и се усмихна
- Искам да е момиченце – усмихна се Ема
- Ооо стига...момченце – възмути се Темин
- Така ли?Ти какво би искал да имаш?-попита го тя и Темин веднага се изправи
- Защо ме питаш?Да не си....? – едвам я попита
- Скъпи успокой се,не съм........но надали щях да ти кажа ако съм – каза му тя сериозно и сведе глава

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

12 глава





- Защо? – изненада се той
- Така – изправи се тя и отиди на бюрото
- Скъпа и ти ли си като сестра си? – попита я той строго и отиди при нея
- Да защото не си обикновенно момче – ядоса се тя и излезе от стаята,като блъсна вратата
В съседната стая Кати преглеждаше сайтове,форуми и тегляше снимки на Шайни
- Ооо тази е велика.Виж го Кий каква физиономия.Защо не ги прави на мен?Много е сладък – радваше се тя
Стаята по надуло Минхо и Лиз лежаха прегърнати.
- Минхо много силно си ме стиснал- каза му тя
- Оо извинявай скъпа – дръпна си направо ръцете
- Няма нищо,но защо си махна ръцете – погледна го тя сериозно
Минхо се усмихна и я прегърна и я целуна по бузата.
- Много се притесних че ще ме напуснеш – каза Фламинг Харисма
- Много ми е трудно да взема това решение – отвърна му тя и изражението бе сериозно
Той застана отгоре й и впи устни в нейните.В това време Кий и Оню се прибраха и влязоха в кухнята.
- Оффф никой не е прибрал масата – запуфтя Дивата
Лидера седна и започна да яде остатъците.
- Хъонг ще ти сготвя нещо – каза Кий и започна да приготвя нещо набързо
- Недей не съм гладен толкова – отвърна му той и сведе глава
Кий извади телефона си и проведе няколко разговора в коридора.След малкосе върна и отиди към мивката и се усмихна.След като му сготви нещо набързо отиди при Кати.
- Оффф Кий неможеш ли да ми праиш компания? – натъжи се лидера и си мислеше за Вики
“Скъпа липсваш ми.....пиленцето ми” – мислеше си той
Кий влезе в стаята си и видя любимата си да се усмихва.
- Какво има скъпа? – усмихна се той
- Нищо гледам голи снимки – засмя се тя
- Какво?Бързо спри – взе лаптопа й и погледна
Като погледна снимките се изненада
- Какво скъпи? – запита го тя и се засмя
- Това са мой снимки от предавания,концерти,но ти откъде ги имаш? – зачуди се той
- Еееее сякаш незнаеш,че съм ти фенка – усмихна се тя и се изправи
- Но....всички фенове ли ги имат тези снимки? – хвана се за главата и тя го докосна по ръката
- Спокойно скъпи – усмихна се тя и го целуна по бузата и започна да го целува навсякъде
- Скъпа стига- каза й той сериозно
- Какво?Ким Кибум изчезни от стаята веднага – развика се тя
- Но скъпа не е хубаво така,само ме възбуждаш – възмути се той
- Изчезвай – развика му тя и му посочи вратата
Дивата сведе глава и излезе от стаята.
“Тцтцтцт с тея хармони.....незнам дали ще издържа” – помисли си той и отиди в кухнята
“Глупак....какво не съм ли привлекателна вече?Само да е посмее да влезе в стаята ще го направя на кайма” – ядоса се тя и седна на бюрото.Изведнъж тя затвори очи и погали корема си.
-Спокойно бебчето ми.....Как риташ само.Сигурно може да биеш батко си Минхо? – говореше му тя и пусна песничка от албума на Шайни
Дивата отиди в кухнята и седна до лидера.
- Какво стана?С Кати ли се скарахте? – попита го лидера очудено
- Ами и аз незнам,с тез нейни хормони направо хъонг полудявам - изпуфтя Кий
В това време мениджъра отиди да види как е Джонгхюн.Той влезе в стаята му и Динно гопогледна.
- Хъонг изглеждаш много одъртял – каза му той и мигаше на парцали
- Благодаря ти Блинги,знаеш как да направиш комплимент – погледна го ядосано
- Ееее нали си ме знаеш – усмихна се му той дяволито
Мъжа седна на стола и погледна към телевизора.
- Хъонг но кажи ми какво стана?Нищо не си спомням – погледна го сериозно
- Защо не пита Кий или Оню? – отвърна му той
- Ами незнам –повдигна рамене
- Ще ти кажа каквто знам – отвърна му той и се хвана за главата
Джонгхюн кимна и зачака.След малко мениджъра започна своя разказ.
Диди уж бе тръгнала към вкъщи,но на втората минута си промени решението и слезе от таксито и вървеше пеш.Тя наблюдаваше мрачното небе и се чувстваше толкова самотна.
В това време обратно в болницата Джонгхюн не вярваше че е миналпрез толкова неща заради едно момиче
- Да и аз не вярвам,че би направил такива неща за нея? –повдигна рамене мениджъра
- Но хъонг аз видях днеска и нищо не почувствах.Сигурно си се объркал? – замисли се той и погледна встрани
- Ще си спомниш и тогава ще искаш да типомогна – изправи семъжа и му се усмихна
- Хъонг не я обичам.Ти чуваш ли се?- намръщи се той
- Да Джонгхюн чувам се.Само почакай и ще видип – каза му той и излезе от стаята
“Не,не и не.Малееее туй момиче явно е значило много,нозащо немога да си спомня.И днеска като медокосна направо настръхнах: - мислеше си той
На следващия ден Шайни тръгнаха към поредното си представяне.Ема и Кати стояха в апартамента им,а Лиз отиваше на работа.Диди стоеше вкъщи и мислеше.
- Кати днеска Кий изглеждаше сърдит?Да сте се скарали? –попита я Ема
- Хах ами и ти не погледна Темин,а той не спираше да те гледа.Явно сте се скарали – отвърна й тя и се усмихна
- Да скарахме се – сведе глава тя
- Кажи за какво се скарахте? – попита я Кати и я прегърна
- Ами тъпо е.... – повдигна рамене тя
- Хахха не е толковаколкото моето-засмя се тя
- Всъщност.....питах дали иска момиченце или момченце по нататък,което си беше ясно и той ми отговори”Ама ти да не си...” и аз се ядосах и му отговорих “Дори и да бях нямаше да ти кажа”,а той “Защо се държиш като сестра си”,а аз му отговорих “Ти не си обикновенно момче” и излязох – разказа й тя
- Хахах разбирам те – прегърна я тя
- Дори и да искам някой ден да имаме,как да стане? – навлажниха очите й
- Да.Вчера Кий пък не искаше да го целувам защото съмго възбуждала,е това кажи ми какво е и го изгоних от стаята – каза тя ядосано
- Той пак сега......офффф мъже – въздиша Ема
В това време в мини буса на Шайни.
- Какво стана вчера с Кати? –попита го лидера
- Ами целуваме и ме възбужда,четох че не било хубаво за детето и казах й да престане и тя се ядоса и ме изгони – намръщи се Дивата и скръсти ръце
- Охоооо ти да видиш Ема,държи се точно като сестра си.Тя ме пита какво искам момченце или момиченце и аз се уплаших че е бременнна и я попитах,но тя отрече.Но каза дори да е няма дами каже – обясни Темин и погледна през прозореца
- Защо?-попита Минхо
- Защото не съм”обикновенно момче” – отвърна той и се намръщи
- Ами права е.Все пак си Айдол – присъедини се мениджъра
- Но хъонг......не може така да крие от мен не е честно – ядоса се той
- Знам Темин и аз туй викам.С тея хормони пфууууу не издържам вече – оплака се Кий
- Айде не можете да се оправите с жените си – засмя се мениджъра
Момчетата млъкнаха и сведоха глави.
В това време Диди отиде в болницата и бе сготвила любимото на Джонгхюн.Тя почука и влезе вътре.
- Здравей – каза тя с усмивка
- Какво правиш тук?- попита я той сериозно
- Ами наближава обяд и помислих че може би си гладен- отвърна му тя и извади кутията с храна
- Виж не те помня и всички казват че сме били гаджета,но това не го вярвам така че ако обичаш си тръгни – каза й той ядосано
Диди докосна ръката и той усети ток да минава през тялото му,но незнаеше защо му харесваше.
- Виж Джонгхюн това няма значение.Момчетата са заети и аз съм тук да ти правя компания – каза му тя спокойно
- Не искам милостиня или съжаление – ядоса се той
- Не мога да те разбера защо си такъв.Не може ли човек да дойде и да ти даде храна,а не защото те съжалява.Искам да ти помогна – ядоса се Диди и излезе от стаята

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готино и малко напрежение Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 741224

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Историята на Джонгхюн и Диди в момента ми напомня на тази на Джун Пьо и Джан Ди от BOF Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 351138Страхотна е главата.Дано Джонги си спомни Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 241947

http://smiley92.tumblr.com/

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

13 глава




“Ама много е прасната в устатата” – помисли си той и погледна към вратата.
Диди ядосана тръгна към офиса си.Изминаха около 15 минути и Джонгхюн разбра че тя няма да дойде.
“Ама че е инат....защо не идва гладен съм” – помисли си той
В това време Ема и Кати се приготвяха.
- Ооо шопинг – зарадва се Кати
- Хахах трябва да напазарим някой неща – каза сериозно Ема
- После ще пазарим за вкъщи.Искам да разгледам детските дрешки – усмихна се тя
- Леле незнаех че този момент ще дойде- натъжи се тя
- Какво има? – събуди се от транса и я погледна
- Завиждам ти – каза й сестра й
- Защо?Имаш Темин... – повдигна рамене и се чудеше какво става със сестра й
- Ами Кий се грижи за теб и много те обича- сведе глава Ема
- То защото съм бременна и знае че ако не ми угоди е мъртъв – ядоса се тя
- Не само защото си бременна,а той наистина много те обича – отвърна й тя
- Скъпа и Темин те обича,защо си мислиш обратното – погледна я тя
- Хайде да излезем да видим за племенницата ми дрешки – усмихна се тя
- Аааа нееее ще е момче.Слушай сестра си – каза Кати сериозно и се засмя
Двете излязоха от вкъщи и започнаха да обикалят магазините.
В това време в болницата Джонгхюн си преглеждаше телефона.Изведнъж видя името на Диди и нейния номер.Той се чудеше дали да звънни погледна встрани,а после към телефона.Най накрая натисна зелената слушалка и зачака.
- Ало – каза тя
- Ало Здравей.Джонгхюн е – каза той и му трепереше гласа
- Здравей.Какво искаш?- отвърна му ядосано
- Аз съжалявам за по рано днес – каза той тихо
- Изяде ли това което ти бях донесла?-попита го тя сериозно
- Ами не.Мразя да ям сам – казай той
- Хахах и преди така ми казваше – засмя се тя
- Така ли? – зачуди се той
- Да,винаги ме викаше... – усмихна се тя
- Оооо може ли да дойдеш? –попита я той учтиво
- Да ще дойда – усмихна се тя и в следващия момент изражението й се промени
- Супер.Чакам те – зарадва се той и затвори
Диди се изправи и беше сериозна.
- Значи си подаваш оставката – каза жената срещу нея
- Да – каза сериозно Диди
- Добре.До няколко дни си прибири нещата – отвърна й сериозно жената и взе листа от бюрото и излезе
Диди седна на стола и въздиша.
“Охх какво да правя сега?Трябва да си търся работа” – помисли си тя и взе телефона
В мола Кати и Ема купуваха какво ли не.
- Кати виж тази гривна не е ли хубава/ - каза й Ема радостно
- Много е хубава – огледа я Кати
- Моля те купи ми я,купи ми я – помоли я Ема
- Ти нямаш ли пари? – зачуди се Кати
- Ами не нямам.Парите който ги събрах ми отиват за странични уроци по танци – сведе глава Ема
- Добре.После като забогатеш да ми ги върнеш- погледна я сериозно
- Естествено.Ще работя усърдно – отвърна й тя сериозно
- Хахахах знам сестро.Ето ти – засмя се Кати
В това време Шайни изпълняваха Ринг Динг Донг и Луцифер.Отговоряха на въпроси на феновете и Шайни се усмихваха.Кий и Темин се спогледаха.Кий се наведе към Темин
“После се обади на Ема,недейте да се карате така” – прошепна му той
“Хъонг незнам какво ще стане между мен и Ема” – отвърна му той
След няколко минути те слязоха от сцената и мениджъра им ги посрещна.
- Така една лоша новина момчетата.Ще останете още1 седмица тука – каза имтой
- Какво?А не хъонг,знаеш че трябва да се върна в Сеул – ядоса се Дивата
- И аз- дигна ръка момчето
- Хъонг стига де,какво ще правим една седмица,нека да се върнем- погледна го тъжно Минхо
- Знам,знам,но не можем.Съжалявам момчетата - повдигна рамене мъжа
- И сега какво ще правим Кати.Съвсем сама е – поклати глава Дивата
- Ами Ема офффф хъонг – изкрещя Темин и започна да се изнервя
- Тя ще бъде бясня - извъртя той очи и отиди към гримъорната
- Хахха не само тя.А и Ема,после хъонг ще ни се стъжни живота – леко сезасмя и направо му се плачеше
- Не е честно.... – блъсна по масата той
- Какво ли прави Лиз?Ще й се обадя – каза си Минхо и си изкара телефона
- Хей Минхо хъонг кажи на Лиз да отиди в нашия апартамент,да не есама.Пак да са трите – сети се младока
- Ооо може и Диди – каза Кий и леко се усмихна
- Майкомила 4 момичета направо –плесна се за челото лидера
Минхо кимна и набра номера на Лиз.
- Хъонг аз ще се обадя на Ема – каза плахо Темин
- Темин искаш ли да умреш? –попита го Дивата
- Ами хъонг трябва да им кажем – погледна го тъжно
- Знам......оффф ще звънна на Кати-извъртя очи той и изкара телефона си от чантата
Набра номера й и зачака.
- Здравей – каза тя сърдито
- Здравей скъпа.Как си?Всичко наред ли е? –попита той
- Да пазарим за бебето –каза му тя сърдито
- Супер.Ам скъпа концерта се удължи и ще имаме фотосесия тука.След 1 седмица ще се върна – каза той едвам едвам
- Оооо наистина ли?Скъпи ще ми липсваш – каза тя тъжно
- Не си бясна?-изненада се той
- Защо да съм.Това ти е работата скъпи. – замалко щеше дазаплаче
- Мила липсваш ми-каза йтой тъжно и другите го погледнаха
- И ти на мен.Пази се мастийке –леко се усмихна тя
- Ти се пази и пази нашето бебе-каза й той и една сълза се стече по лицето
- Добре мили.Аз ще затварям – каза тя и погледна че Ема плаче и затвори
Кий затвори и си прибра телефона.Той седна и покри очите си.
- Хей Ема – каза Кати и я докосна по рамото
- Той няма да го има 1 седмица – заплака тя
- Знам скъпа и Кий също – прегърна я тя
- Ако знаех нямаше да се караме така вчера – започна да подсмърча
- Спокойно.Той сигурно мисли същото,не се обвинявай – погали я тя по главата
В това време Диди бе тръгнала към болницата.
Лиз затвори телефона и въздиша.Очите й се навлажниха и изведнъж сепочука на вратата.
- Госпожице извинявайте – каза асистентът й
- Да кажи – избърса ги тя набързо
- Разбрах че госпожица Диди е напуснала работа – отвърна й той
- Какво?- шокира се тя и се изправи
- Да току що нейната асистенка ми се обади – каза той сериозно
- Свържи ме с Диди веднага – заповяда му тя и седна
“Какво ли е станало,че да напусне?” – зачуди се тя и дигна телефона.След няколко секунди се чу отсреща.
- Ало – каза плахо Диди
- Хей Диди.Аз съм Лиз – леко се усмихна тя
- Здравей.Как си?- отвърна тя тихо
- Добре мерси.Виж Диди ще давам направо.Искаш ли да работиш за мен?? – попита я Лиз
- Какво?Да работя за теб? –изненада се Диди
- Да.Чух какво е станало?Ще ти помогна да си стъпиш на краката си,а после ще си основеш своя фирма – усмихна се Лиз
- Не искам съжалението ти- сопна се тя
- Виж помогам ти.Ще получаваш малко пари и ще имам много работа.Съгласна ли си? – каза й сериозно
- Ще си помисля- отвърна й тя
- Ам и още нещо.После ела в апартамента на Шайни.Те няма да ги има една седмица и Кати и Ема са сами – усмихна се Лиз
- Супер.Женска вечер – зарадва се Диди
- Дам.Ще бъде страхотно – отвърна й Лиз
- Добре ще дойда.Азще затварям че стигнах болницата – каза й сериозно Диди
- Добре много поздрави на джонгхюн и да оздравява – каза й с усмивка Лиз и затвори
Диди слезе от таксито и започна да мисли върху предложението на Лиз.Тя се качи в асансъора и сърцето й започна да бие по бързо.Диди бавно отвори вратата на стаята му и влезе.
- Здравей –каза му тя
- Оо ти си тук – лекосе надигна той
- Спокойно – спусна сетя и му намести възглавницата
Динно й се усмихна и я гледаше.
- Така сега да хапнеш – каза тя и отвори кутията
- Ооо любимото ми – заппляска той ръце
- Дам.Хайде отвори уста – усмихна се тя и му подаде
- Но мога и сам – каза той и я погледна тъжно
- Мълчи кученце – отвърна му тя сериозно
- Кученце ?– зачуди се той и погледна встрани
- Така ти виках ... – изчерви се тя
- Не ми се яде – каза той сериозно и се хвана за главата
- Добре ли си? – попита го тя и го докосна по ръката
- Защо си толкова мила?Никой не е мил с мен – развика се той
- Извинявай..... – сведе глава тя
- Съжалявам – дишаше той и я погледна
- Май е по добре да си тръгна – каза тя и го погледна
- Не стой.......котенце – каза й той
- Какво? – шокира се тя
- Котенце?Незнам защо го казах – замисли се той
- Ти така ми викаше кученце –усмихна се тя и го прегърна силно
Той стоеше като вцепенен и мигаше на парцали,докато не го удари прекрасния й аромат.Блинги сложи бавно ръце върху гърба й и затвори очи.
В това време Кати и Ема отидоха в Макдоналдс да ядат.
- Кати можехме да отидем в някоепо добро място –каза й Ема
- Ема яде ми се чийзбургер – каза й сериозно Кати
- Офффф никога не си яла здравославна храна – извъртя очи Ема
- Добре де.След като си го изям отиваме като кажеш,без това съм гладна като вълк – засмя се тя
- Малеее Кати ти какво ще раждаш динозавър или бебе? – засмя се Ема
- Ще те питам,ти като забременееш- отвърна й сериозно Кати
Изражението на Ема стана сериозно и отпи от колата.
- Съжалявам Ема – докосна ръката й Кати
- Няма проблем – усмихна се Ема
- Сестро,живей.След няколко години,сега трябва да се забавляваш а не да имаш деца – каза й сериозно Кати
- Кати права си.Но за мен Темин е всичко – отвърна й тя и погледна встрани
- Знам.Но трябва да помислиш,трябва да изградиш кариера,че да му дадеш всичко на това дете – обясни й Кати
- Да,затова сега ще работя усилено и ще създам моето училище за танци – каза уверено Ема
- Браво сестричке,така те искам.С нетърпение ще чакам – усмихна се Кати
След няколко минути те станаха и тръгнаха към някой ресторант да хапнат уж здравославна храна.Но не се знае какво ще й хрумне на Кати.
В това време започна фотосесията на Шайни.


Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Невероятна главаа Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 561186 Многоо се радвам за Хюн и Диди Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 752689 Давай по-бързо следващата, че да видим какво ще правят момичетата по време на женската им вечер Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 918481

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

14 глава



Момчетата ги снимаха сред природата.След няколко часа те приключиха и се отправиха към хотела.
- Оффф какво ще правим цяла седмица тука? – беше още ядосан Кий
- И аз това се чудя- каза Темин и поклати глава
- Чух че ще участваме в още едно предаване,после щяли да ни снимат как обикаляме из града и опитваме от тяхната храна,запознаваме с тяхната култура и т.н – каза Оню сериозно
- Да бе туй може и за 2 дни да го направим – пуфтеше Минхо
- Прав си хъонг – кимна младока
- Хайде момчетата да тръгваме –викна им мениджъра
- Идваме – отвърна му лидера и момчетата се отправиха
В това време в болницата Диди и Джонгхюн разговоряха.
- И ти сега работиш? – попита я Динно
- Ами всъщност не – отвърна тя и сведе глава
- Сигурно търсиш – отвърна й тихо той
- Всъщност Джонгхюн днеска бях уволнена – каза тя ядосано и се изправи
- Но ...защо? – зачуди се той
- Защото знаят,че съм ти гадже и отсъствах от работа да дойда да те видя – обясни му тя
- Какво?Как така знаят? – шокира се той
- Ти им каза –погледна го злобно
- Но как бих могъл.Никога няма да направя такава глупост-поклати глава той
- Направи я защото........скъсахме и причината бе че те знаеха – сведе глава тя и му каза тихо
- Сериозно ли?Но..... – погледна встрани и се хвана за главата
Джонгхюн се сви и започна да вика.Диди се уплаши и извика сестрата.Тя влезе и му бии някаква инжекция.
- Дадох му успокоително.Ще поспи за няколко часа- каза сестрата и излезе
Диди въздиша и сведе глава.Тя сеобърна и отиди към Блинги.Хвана ръката му и я постави върху гърдите си.
В това време Ема и Кати обядваха.
- Ема какво ще си поръчаш?- попита я сестра й
- Сестро тука много скъпо-прошепна й тя
- Знам.Казвай-погледна я ядосано
- Хайде да си тръгваме.По хубаво е да си сготвим – усмихна се тя и стана
- Добре.Но ти ще готвиш- изправи Кати и се усмихна
- Но защо аз? – направи тъжна физиономия
- Щот мен ме чака доживот,а ти имаш още време,тей че не се оплаквай – отвърна й сериозно и се намръщи
- Оффф че си ама,ама иначе за Кий...- започна да мънка Ема
- Стига си мърморила.Мърморялната е в кенефа – засмя се тя
- Отивам - сопна й се тя и излезе навън
- Обърка – изкикоти се и я последва
Диди в това време тръгна към офиса на Лиз.
“Оффф трябва да си намеря работа и то бързо.Защо ми се изпусна това от устата?Като се изнервя и не мисля?”- започна да се удря поглавата
След няколко минути тя стигна сграадата и влезе вътре.Качи се на последния етаж и секретарката й я посрещна.
- Добър ден!С какво да ви помогна? – каза й тя любезно
- Добър ден.Бих ти ли съобщили че Диди е тук-усмихна се тя
- Седнете моля.Сега ще съобщя за вас- отвърна й секретарката и я погледна сериозно
“Най ги мразя такива.Има телефон обади се и си запиши час.Глупачка”- помисли си секретарката и дигна телефона.След няколко секунди секретарката затвори и я погледна ядосано
- Можете да влезете – каза й тя и продължи с работата си
Диди я погледна и направи сериозна физиономия и се запъти към офиса й.Тя влезе и Лиз веднага стана.
- Здравей мила – усмихна се тя и я прегърна
- Здравей – усмихна се Диди
- Седни.Нещо искаш ли? – вдигна телефона Лиз
- Не не благодаря.Секретарката ти не ме обича,може да сложи нещо в кафето – засмя се Диди
- Ами такава си.Мрази хора без записан час иначе е пекана- отвърна й Лиз и я погледна към вратата
- Ясно.Ти как си иначе? –попита я Диди и се притесняваше
- Добре съм.Така ако искаш да минем направо по делово – предложи Лиз сериозно
- Мда.Би било добре – леко се усмихна и се смути
- Не се тревожи.Ще ти помогна – каза й строго и се изправи
- Благодаря ти.Незнам как да ти се отблагодаря – погледна я тъжно Диди
- Какво има?Нещо да не е станало? – погледна я тревожно Лиз
- Довечера ще ти кажа.Така каква е работата? –попита Диди и си пое дълбоко въздух
- Добре.Значи ......- започна Лиз сериозно
В това време момчетата си почиваха в хотела.
- Хъонг ще се обадя на Ема – каза младока след като обходи стаята около 100 пъти
- Не е хубаво така,малкия – намеси се Оню
- Защо? – зачуди се Темин
- Ами показваш,че не можеш без нея-отвърна му той
- Ами да.... – каза младока
- Не е хубаво да показваш,ще стане че може да прави с теб каквото си иска- продължи лидера
- Хъонг тя без това го прави.Виж искам да чуя гласа й,аз да не съм ти.Толкова бързо ли забрави Вики? – отвърна му той и повиши тон
- Не споменавай името й-ядоса се лидера
- Защо?Не мога да повярвам че точно ти меучиш-поклати глава Темин и си извади телефона
- А аз немога да повярвам,че едно момиче може да ти контролира живота – погледна го злобно
- Не го контролира,прави го смислен.Ама явно Вики не е била за теб и по добре- погледна го злобно
- Яяяя малкия-изправи се Дубу и отиди до него
- Спрете се-отиди Минхо до тях и дръпна лидера настрани
- Остави ме,ще го го науча аз – започна да се дърпна настървено Оню
- Хъонг успокой се-каза му Минхо
- Надявам се Вики да срещне някой по добър от теб – изплези се макнето
- Темин престани –погледна го ядосано
- Защо?Аз казвам мението си –повдигна рамене
- Ще го убия – опита се да се отскубне Оню
- Хайде давай,но надали Вики ще се върне при теб – погледна го сериозно и набра номера на Ема
Фламинг Харисма задърпа Оню и те излязоха на вън.
- Ало Ема – каза Темин сериозно
- Ало Темин.Как си? –попита го тя с усмивка
- Добре съм.А ти как си? – отвърна й той и седна на дивана
- Добре.Ние тъкмо хапваме с Кати за трети път – извъртя очи Ема и погледна към сестра си
- Браво на вас.Да се пазите –каза й той спокойно
- Не се притеснявай.Ти работи и мисли му ако видя някоя до тебе – повиши тон тя
- Спокойно мила.Няма да ме видиш.Утре ако имам време ще ти звънна – каза й той и се усмихна
- Ами скъпи аз утре вече трябва да отида на тренировки,иначе хореографа ще ме съсипе – отвърна тя и въздиша
- Добре мила.Предай много поздрави на Кати – отвърна той и затвори
- Какво стана Темин? –попита го Кий и веднага започна да се тревожи като видя изражението му
- Ами утре Ема трябва да отиде на тренировки.Кати остава сама –отвърна той тихо и сведе глава
- Оффффф за ко трябва да оставеме тук?Ще кажа на мениджъра че се връщам обратно – хвана се за главата и изкара телефона си
- Ще полудее – поклати глава лидера
Младока седна на дивана и погледна към Кий.
- Ало хъонг трябва да поговорим и то веднага – каза му той ядосано
В този момент Ема и Кати седяга и вечеряха в една малкозаведение за хранене.То бе много мръсно и имаше пияници,които пушеха цигари.
- Кати хайде да си ходим-каза Ема и се огледа
- Добре.От тоя пушек ми прилоша – закашля се Кати и двете излязоха
- Съжалявам сестро,но утре трябва да отида на тренировки- каза сестра й и сведеглава
- Спокойно.Ще извикам някоя позната.Не се тревожи – успокой я тя
- Е как да не се тревожа,ще си съвсем сама – поклати глава Ема и започна да си мисли да не ходи на тренировка
- Ако не отидеш ще те заритам до тами ще те блъскам по главата.- погледна я ядосано
- Ама...защо си такава – уплаши се сестра й
- Работи усърдно,имаш дами връщаш пари.Нищо нямабезплатно на тоя свят запомни това – каза й ядосано тя и тръгна напред
- Айгооо дано да не стана като нея като забременея – поклати глава Ема и я последва
След няколко минути двете се прибраха и завариха Лиз и Диди.
- Здравейте момичета – каза Лиз усмихнато
- Здравей Лиз,Диди – усмихна се Ема
- Здравейте- каза сериозно Диди
- Какво е станало?Нещо с Джонгхюн? – погледна сериозно Кати
- Не.Той е добре – отвърна й Диди и погледна встрани
- Така.Аз тъкмосготви.Гладни сте нали?- плесна с ръце Лиз и ги погледна
- Ооо аз отивам да си лягам.Може и да родя хипопотам от толкова много храна – погледна сестра си ядосано
- Ама кой те е карал да ядеш – повдигна рамене Кати и се усмихна
- Оооо да......някой ми казваше”Взе ми се от това,азще си опитам само,а и от това и накрая трябваше да го изявам”- отвърна й тя яростно и отиди в стаята на Темин
Лиз се усмихна и сложи чиниите.
- Тя не разбира – направи крива физиономия и седна
- Къде ходихте днес? – попита я Диди
- Охх обикаляхме за дрешки,колички,беберони и всичко какво се сетиш.Направо ме заболяха краката да стоя на едно място и да чета тъпите инструкции – извъртя очи и изпуфтя
- Ужас.Нека следващия път да отидем 4 – те какво ще кажеш? – предложи й Диди
- Хубаво,но Ема няма да се навии.Тъй като ям по кажи речи 8пъти на ден – пресметна ги набързо и се усмихна
- Уауауау Кати изумяваш ме.Но излгеждаш слабичка – зачуди се Лиз
- Да незнам защо така.Надявам се след като родя да нямам много тластини... – намръщи се тя
- Спокойно ще ги свалиш,като си около детето цял ден.Вече знаеш ли да ли е ще е момче или момиче?-попита я Лиз и прехапа долната си устна
- Ами не,но лекаря си мисли че ще е момче.Не съм казала на Кий,тъй като не е потвърдено – въздиша тя
Лиз сложи чиниите и 3-те започнаха да се хранят.
След точно една седмица по късно момчетата летяха обратно.
- Оффф най накрая.Хъонг мразя те!- каза му Кий
- И аз теб – отвърнаму спокойно
- Не стига че не мепусна да се прибера при Кати,ами ако нещо стане с детето ми мисли му.Напускам веднага групата и после те убивам- каза му ядосано Кий
- Супер,таман ще те намеря заместник- продължи с равния глас
- Хъонгстига!- изправи се момчето и отиди до него
- Ако Кий напусне и аз напускам – викна му Темин
- Яяяяя какво ти става?-погледна го очудено
- Ааааа ако Темин напусне и аз напускам- присъедини се Минхо
- Хубаво аз оставам – вдигна рамене Оню и Минхого ръгна и го погледна злобно
В това време Кати стоеше сама вкъщи и теглеше новите снимки на Шайни.Тя от време на време ходише при Джонгхюн и му казваше някои неща които са се случили.Джонгхюн от сво страна не бе виждалот 1 седмица Диди и се чудеше какво става с него.Чувстваше огромна празнина в сърцето си.Ема ходише на тренировки и севръщашемного къснои направо лягаше и на следващия ден ставаше рано,тренировки и сън.Диди работеше при Лиз и се спряваше засега много добре
Втова време Вики записваше филма и нямаше време да мисли за Оню,но когато й оставаше малко време свободно тя поглеждаше старите им снимки и ги разглеждаше

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 162205 Дано Джонгхюн да си спомни по-бързо и да се оправя,а пък Оню и Вики пак да се съберат Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 351138

http://smiley92.tumblr.com/

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

АА супер главаа Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 162205 Оню се държи много гадно , дано наистина да се съберат с Вики по-скоро, че да не го гледаме такъв.Давай следващатаа глава че нямам търпениеее Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 72137

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

15 глава



Кати стана от комптюра и отиди към кухнята.Отвори хладилника и се огледа.
“Ттцтцтццтц абе то всеки ден трябва да ходя до магазина.....писна ми” – помисли си тя и затвори хладилника.Взе якето си и протмонето си и излезе.В стаята на Кий телефона й звънеше.На екрана бе изписано името “Ема”.В това време Лиз и Диди излязоха от офиса и тръгнаха към апартамента на Шайни.
- Какво ли прави Кати? – попита Лиз и направи тъжна физиономия
- Сигурно й е скучно,то цял ден сама – натъжи се Диди
- Ти не си ли ходила при Джонгхюн? – попита я тихо
- Не съм.Не е същия като преди – сведе глава тя
- Дай му малко време – докосна я по рамото и се усмихна
- Ами утре ще го посетя,само да не ме изгони пак въздиша тя
В SM enter Ема се мъчеше да се свърже със сестра си.
- Оффф къде ли е?Пак ли гледа някоя драма и плюска като невидяла?- чудеше се тя и извъртя очи
Кати влезе в магазина и продавача като я видя веднага я поздрави.
- Добре дошла Кати – каза той и се поклони
- Абе момче няма нужда..... – усмихна се тя
- Днеска майка ми е приготвила една манджа за вас – усмихна се той
- Майка ти много ме глези – засмя се тя
- Елате – каза й той и тръгна напред
Тя кимна и го последва.След като купи няколко неща и манджата на госпожата тя тръгна да се прибира.Кати влезе в апартамента и постави торбите.Отвори тенджарата и помириса.
- Ммммм мирише вкусно – облиза се тя и взе една лъжица и клечки
След около 20 минути момичетата се прибраха и се смееха.Тъкмо Лиз влезе в кухнята и видя Кати припаднала на земята.
- Кати! – извика тя
- Ооо неееее Кати! – последва я Диди
Лиз набра 911.
Парамедиците влязоха в апартамента и я сложиха на носилка.Качиха я в колата и Лиз и Диди се качиха също.Парамедиците започнаха да я преглеждат.
В това време Ема бе неспокойна,не можеше да се съсреточи върху танца.
- Извинете господин хореограф,трябва да отида при сестра си – каза тя разтревожена
- Добре няма проблем – отвърна й той спокойно
Ема се поклони и тръгна.
Линейката спря пред болницата и парамедиците изкараха носилката и влязоха вътре.Лиз и Диди плътно ги следваха.Те седнаха пред лекараския кабинети зачакаха..
В това време Шайни слизаха от самолета и Кий се усмихна.
- Хайде да тръгваме,че Кий да не вземе да бучи че сме се бавили – погледна го сериозно мениджъра
- Ами да.Хайде и не мотайте – погледна сериозно персонала
Те го погледнаха плахо и тръгнаха напред.
- Хахха Кий недей да плачеш персонала – засмя се младока
- Трябва трябва – погледна го сериозно
В това време Лиз и Диди нервничаха и обиколяха напред назад.Изведнъж вратата се отвори и лекаря излезе.
- Докторе кажете как е тя? – попита Лиз притеснена
- Ами по добре.....засега трябва да я наблюдаваме – каза им тоий
- Но какво й има?Как е бебето? – попита Диди
- Получила е алергия,яла е дафинов лист......бебето е добре.Добре че сте я довели навреме – отвърна той сериозно
- Можем ли да я видим? – попита Лиз
- Трябва да си почива.Елате утре сутринта – каза той и тръгнапо коридора
- Охххх незнаех че има алергия – премига Диди
- Нито пак аз – седна Лиз и се хвана за главата
- Трябва да се обадим на Ема – каза сериозно Диди
В този момент Ема влезе в апартамента и започна да вика Кати.
- Кати!Къде си? –викаше тя и погледна покупките на масата
Провери в стаите,но нея я нямаше
- Къде ли е?Телефона й е тук – чудеше се тя и изведнъж телефона на Ема звънна
- Ало – каза тя тихо
- Ало Ема.Случи се нещо ужасно.Кати е в болница – каза й разтревожено Диди
- Каквооо???Не може да бъде,но защо? – седна на стола тя и се хвана за гърдите
- Получи алергия.По добре ела – казай сериозно Диди
- Идвам веднага – отвърна й и затвори телефона
Ема си взе якето и изле тичешком.
Докато пътуваха към вкъщи..........
- Хъонг хайде да вземем нещо за ядене – каза сериозно Дивата
- Добре....ей тука има едно ресторантче – отвърна му той и след малко паркира
Кий и Оню слязоха и се запътиха към него.След около 30 минути излязоха с 5 торби храна.
- Абе вие свинете ли ще ставате? – погледна ги мениджъра шокиращо
- Хъонг Кати трябва да се храни,сигурно всички магазини от вкъщи са привършили с продуктите – засмя се Дивата,като се сти поколко пъти на ден яде
- Аха ясно.Не ти завиждам – поклати глава той
- Оффф остай са – направи крива физиономия
В това време едно такси спря пред болницата и Ема слезе.Тя се затича към входа.След няколкоминути видя Лиз и Диди.
- Хей какво става?Къде е тя? – започна да пита тя и се огледа
- Казаха да дойдем утре.Трябва да си почива – предаде думите Лиз
- Оффф искам да я видя – извъртя очи и тръгна,но Диди я спря
- Тя сега е по добре.Недей слушай лекаря.Моля те – каза й сериозно Диди
Ема седна и се хвана за главата.
- Оффф ако бях се прибрала по рано ....... – обвиняваше се тя
- Недей Ема,никой няма вина..... – седна до нея Лиз и я прегърна.
Ема подрпя главата си на нея и заплака.След няколко минути мину буса спря пред сградата и Кий веднага слезе и изтича напред.
- Няма търпение – усмина се Минхо
- Ако ме питаш и аз нямам – усмихна се Темин
- Не те питам – отвърна му сериозно Фламинг Харисма
“Тцтцтц сякаш те са единствени,и на мен ми липсва Лиз ама на не съм заривал” – мислеше си Минхо докато слизаше от колата
- Хайде момчетата почините си.Но малко се съмнявам с вашитемомичета – усмихна се мениджъра и им намаха
Дивата влета в апартамента.
- Кати!Прибрах се – извика той и започна да се оглежда.
Погледна към масата,и по точно към продуктите и после отиде към стаята си.Претърси всяка стая и започна да се притеснява
- Хъонг много е тихо тук – каза младока
- Никой няма.Къде ли е Кати?Сега ще й звънна – отвърна сериозно Кий и извади телефона си
Ема извади телефона на Кати от джоба си и видя че Кий звънни.
- Ооо не Кий звънни.Значи са се прибрали – каза тя и въздиша
- Дай аз ще му кажа – каза сериозно Лиз и взе телефона й от ръцете
Лиз погледна телефона и си пое въздух.
- Ало- каза тя сериозно
- Кати? – очуди се Кий на гласа й
- Лиз е – отвърна тя
- Къде е Кати? – поита притеснено той
- Кий моля те първо седни – помоли го тя
- Зашо? – изненада се той
- Седни ти казвам – повиши тон тя
- Добре де.Седнах.Кажи ми сега – каза й той плахо
- Ами тя е в болница.Получи алергия – отвърна му тя тихо
- Какво??? – изкрещя той и се изправи
- Ами незнам яла е нещо и е получила алергия.Като се прибраха тя беше припаднала – обясни му тя и на Кий му стана лошо и се хвана за главата
- Хъонг.Какво има? – застана пред него младока - Хъонг добре ли си? – хвана го той
- Къде сте?Коя болница? – попита той тихо и отново седна
Лиз му обясни набързо и той затвори.
- Какво е станало? – притесни се Темин
- Аз съм виновен,оставих я сама – обвиняваше се той
- Какво се е случило? – попита лидера и застана пред Дивата
Кий се изправи и се намръщи.
- Къде отиваш? – попита го Минхо като го посрещна на вратата
- Знаех си,че така ще стане.Елате с мен – каза им сериозно и си взе якето
Останалите се спогледаха и вдигнаха рамене.
В същото време лекаря който преглеждаше Кати правеше своята нощна обиколка.
- Извинете докторе но не може ли да я видим поне за малко? – попита Лиз и погледна към Ема
- Оо докторе аз съм сестра й моля ви само за 5 минути – помоли се тя и го погледна тъжно
- Добре само 5 минути и само вие. – погледна я сериозно
- Благодаря ви.Господ здраве да ви дава – кланяше се тя
Доктора продължи по коридора и Ема влезе в стаята й.Тя бавно пристъпи и около леглото й имаше най различни апарати,отчитащи състоянието й.Ема седна до леглото й и хвана ръката й.
- Сестро аз......съжалявам.Трябваше да те пазя,моля те да ми простиш. – заплака Ема и сведе глава

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Олее горката Катии Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 835962 Тва ако не е от тая манджа па на Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 530402 Давай следващатаа глава че нямам търпение Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 561186

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Добре,че е добре и,че бебето не пострада Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 388110

http://smiley92.tumblr.com/

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

16 глава




Ема я гледаше и сълзите й се стичаха.Тя се изправи след известно време и излезе.
- Как е? –попита я Лиз
- Изглежда добре,но тея апарати много ме плашат – избърса си сълзите Ема
- Спокойно тя ще се оправи – докосна я по рамото Диди
Следоколо 20 минути дойде Кий заедно с останалите.
- Какво стана?Как е тя? – започна да задава въпроси
- Ами както ти казах,тя е получила алергия – каза Лиз
- Искам да я видя – огледа се той
- Не може,трябва да си почива – каза му сериозно Диди
Но Кий неслушашеи влезе в стаята.Като видя апаратите направо сърцето му спсря.
- Кати...... – прошепна той и бавно се придвижи
Той седна до нея и хвана ръката й.Целуна я нежно и я постави на челото му.Сестрата влезе и погледна Кий строго
- Моля ви господине пациентката трябва да си почива.Елате утре – каза му тя строго и отиде към апаритите.Дивата се изправи и излезе.
- Хъонг как е тя? - попита младока,като прегърна Ема
Той не му обърна внимание и излезе.
- Сигурно му е много тежко – въздъхна Минхо и целуна Лиз по челото
Оню последва Кий и неможеше да гледа повече.Напомняше му за времето с Вики.Дивата отиди в тоалетна и удари стената с юмрук.
- Кий! – каза му сериозно лидера като влезе
- Какво?Дошъл си да ме успокояваш ли?Повече няма да я оставя сама и за секунда.Не ме интересува какво ще каже мениджъра – ядоса се той и удари още веднъж стената
- Кий знам че не ти е лесно,но... – започна Дубу спокойно
- Какво?Не ми е лесно??На теб не ти е лесно без Вики... – отвърна му Дивата строго
- Недей да намесваш Вики.... – ядоса се Оню
- Отивам при жена си – тропна с крак той и излезе
Оню отиди до мивката и си изми лицето.Дивата влезе в стаята на Кати и седна до нея.
“Никой не може да ме спре да бъда до жената,която обичам” – помисли си той
Лидера извади телефона и набра номера на мениджъра.
- Оню кажи...искам малко почивка от вас – каза му мъжа и въздиша
- Хъонг Кати е в болница и Кий е бесен – отвърна му тихо той
- Какво?В коя болница? – разтревожи се той
В това време пред стаята на Кати ......
- Скъпа хайде да си тръгваме – погледна я нежно Темин
- Ще остана при сестра си – отвърна му тя сериозно
- Но Кий е при нея.Надали ще му позволят да остане –погали я по лицето
- Темин е прав.Нека да си вървим,утре ще дойдем пак – каза Минхо и прегърна Лиз
Ема сведе глава и тръгна напред.Темин веднага изтича след нея и хвана ръката й.Лидераизлезе от тоалетната и отиди към стаята на Кати.Бавно отвори вратата и видя,че Кий плаче.
- Скъпа........защо???Аз съм виновен,оставихте съвсем сама.........прости ми.Любов моя – каза й през сълзи и държеше й ръката
Лидера се натъжи и една сълза се стече полицето му.Той бавно затвори вратата и седна на пейката.
По пътя към вкъщи Ема не спираше да плаче.Младока какво ли не правеше за да я успокой,нотянеспираше.Болеше го да я гледа така безпомощно.Темин я прегърна силно и сълзите му се стичаха.
- Мила.....успокой се.Кати е добре,недей даплачеш – говореше й той с нежен глас
Лиз и Диди не проговориха повече.Двете гледаха в една точка и бяха неподвижни.Минхоотначалостоешеия наблюдаваше,но след няколкоминути се изнерви.
- Лиз скъпа ... – прошепна й той,но тя не се обърна.
След няколко секунди.....
- Скъпа утре отново заминавам.Този път за по дълго –опитваше да я стресне,но безуспешно
След няколкоминути те стигнаха и слязоха от таксито.Момичетата тръгнаха напред,а момчетата ги следваха.Докато влизаха Темин хвана ръката на Ема.
- Скъпа моля те....всичко ще се оправи – погали я той по лицето
Тя извърна глава и прехапа долната си устна
- Лиз обърни ми внимание скъпа – искаше да я разсее с нещо,но тя стоеше и гледаше в една точка.
Всяка една от тях се постави на мястото на Кати и не им харесваше ако бяха в такова състояние,те да ги няма.
В това време в болницата мениджъра видя Оню седнал на пейката и се запъти къмнего.
- Оню! – извика му той
- Ооо хъонг ти си тук.... – каза му той тъжно и сведе глава
- Какво стана? – попита той притеснен
- Ами като се прибрахмемомичетата ги нямаше.И Кий се притеснил за Кати и й се обади,но вместо това вдигна Лиз.Тя му обясни,че като се е прибрала от работата е видяла Кати да лежи на пода.По късно лекаря е казал,че тя е получила алергия – обясни му на дълго и на широко и мъжа го слушаше внимателно
- Но в медицинския й картон не пишеше за никакви алергиии.Очудих се защото останалите все имат по една,някой по две – зачуди се мениджъра
- Незнам хъонг но Кий е много бесен.По добре не му се мяркай – погледна го притеснено
- Разбираемо.Но искам само да му кажа,че щенаправя каквото поиска,само Кати да сеоправи –отвори вратата и го погледна
Кий се обърна и го погледна злобно.
- Точно ти ми трябва – каза му строго и се изправи
- Кий тя добре ли е? – попита го той тъжно
- Предупредихте че ако нещо й се случи..... – повиши тон той и сестрата влезе
- Вие двмата веднага излезте.Не виждате че има пациент тук – развика се тя
Кий целуна Кати по челото и излезе.Мениджъра го последва.Двамата излязоха навън и лидера ги последва.
- Видя ли.....предупредихте че ако нещо й се случи,ти ще отговоряш – сочеше го с пръст и викаше
- Не викай има хора.Нека да поговорим някъде на по спокойномясто – отвърна му тихо
- Не искам и не ме интересува – продължаваше и хората ги гледаха.
Лидераго хвана за ръката и го задърпа встрани.
- Виж,стига си викал или искаш всички да разберат че тук лежи Кати и после няма да спрат да я преследват,тя ще изпадне в стрес а не е хубаво за бебето – каза му сериозно Оню
Дивата го погледна плахо и сълзите му се стекоха.Той се обърна и побягна.
- Остави го – каза му мениджъра,като го видя да тръгва след него
- Но хъонг.... – погледна го разтревожено
- Дай му време – сведе глава и се върна обратно в болницата
В това време в апартамента.........
Ема лежеше в леглото и беше прегърна възглавницата.Темин влезе с една табла.
- Скъпа ела да хапнеш – каза й той и постави таблата на бюрото
- Не съм гладна – отвърна му тя
Младока се намръщи и отиди до нея.Взе я на ръце и я постави на стола.
- Казах ти че не искам – сопна му се тя
- Така ли не съм те чул – направи се той и подаде супата
- Темин! – кресна тя
- Ема! – отвърна й той със същия тон
- Темин не съм гладна – каза тя тихо
- Добре и аз не съм гладен.Няма да ям докато ти не ядеш – намуси се той и скръсти ръце
В другата стая Лиз преглеждате документите.
- Скъпа ела при мен – каза й тихо Минхо
- Не мога заета съм –отвърна му тя
- Добре.Аз излизам тогава – отвърна й намусено той и се изправи
Отиди до гардероба си и облечи най хубавите си дрешки(като за Music Core) и се погледна в огледалото.
- Къде отиваш? –попитаго тя
- Ами отвори ли един клуб тук и ще взема Темин с мен – усмихна се той
- Какво?Кой ти е разрешил? – стана тя и се обърна къмнего
- Ами аз.Трябва ли да искам разрешение? –очуди се той
- Да трябва.Аз съм ти гадже и трябва да се до питаш до мен – скръсти ръце тя и го погледна злобно
- Така ли?Не съм забелязъл – повдигна рамене той и се гледаше в огледалото
Лиз тропна с крак и отиди до него.Хвана го за ръката и го стисна.
- Какво има госпожице? –попита той учтиво
- Стига си бил такъв. –стросна му се тя
- Какъв?Това съм си аз,нали знаеш,че не се правя като другите момчета – направи кисела физиономия и отиди към якето си
- Минхо! – развика му се тя
- Виж Лиз,излизам не ми разваляй настроението – каза й той сериозно
- Какво?Да ти развалям настроението ли? – изненада се тя
- Виж мисля че няма да се получи между нас –каза й той спокойно
- Какво? – сърцето й биеше силно
- Ами ти работиш,не че съм против,но не ми обръщаш никакво внимание,а аз не искам такова момиче до мен – облечи си якето и за последно се погледна в огледалото
- Минхо спри с простотиите – започна да вика
- Защо викаш?Не ти ли бе достатъчно да видиш това между Кий и Кати.Заради работата,виж какво може да се случи – погледна я ядосано и излезе от стаята
Лиз се строполи на земята и изгуби съзнание.Фламинг Харисма след като затвори вратата се хвана за гърдите.Сърцето му биеше лудо и всичко което й наговори не го мислеше.Но не искаше да чака да се случи нещо лошо,че да се видят.Той тръгна към стаята на Темин и почука.Младока отвори вратата и го погледна тъжно.
- Оо хъонг облечен си много елегантно – леко му се усмихна
- Искаш ли да дойдеш с мен ? – попита го той и му се усмихна
- Не мога хъонг - обърна се към Ема и я погледна тъжно
- Разбирам.Имам нещо да ти казвам.Ела малко насаме – каза му той сериозно и двамата излязоха в коридора.
Застанаха пред вратата на стаята на Минхо и изведнъж Фламинг Харисма се усъмни че е тихо в стаята му.Той отвори вратата и сешокира.
- Лиз! – извика той и се спусна към нея.
Повдигна тялото й и го доближи към неговото.
- Лиз моля те събуди се!Отвори очи! – плачеше той и беше докоснал лицето й

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

АААААа момичеее ще ми докараш инфаркт Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 247849 Първо Кати сега и Лиз Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 361691 Ще се побъркаам Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 898312 Давай следващата глваа по-скороо,чакам я с нетърпениее Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 390480

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

17 глава



Той хвана ръката и я повдигна.Сложи я на леглото и даде чаша вода.
- Нуна добре ли си? – попита я Темин
- Да добре съм – кимна тя и се усмихна
- Мила.....да не би да не си вечеряла или.... –започна да предполага
- Няма ли да излизаш? –погледна го ядосано
- Как да изляза,като любимата ми жена припадна – каза той сериозно и тя лекос е усмихна
Фламинг Харисма хвана ръката й и я целуна.
- Скъпа трябва да те заведа в болница – каза й той сериозно
- Не чувствам се добре – извъртя тя очи и изпуфтя
В това време Темин се върна обратно в стаята си.
- Къде беше? – попита го Ема
- Бях отвън – отвърна й той и япогледна
- Какво прави? – започна да ревнува
- Да не би да ревнуваш за нещо? – повдигна едната си вежда той
- Не –поклати глава тя и продължи да гледа в една точка
Темин седна на бюрото си и отвори един учебник.
“По добре да уча,не искам да се караме” – мислеше си той
Tемин се бе концентрирал върху ученето и се изправи.
- Така корен квадратен от х плюс.... – говореше си той и обикаляше стаята
- Темин.... – каза Ема тихо но той не й обърна внимание,и продължи с бръщолевенето върху математическите задачи
Ема се изправи и седна на бюрото.Придърпа изстиналата супа и започна да яде.
- Така значи отговора трябва да е минус 123,456 – каза си той и погледна отговорите
- Мамка му...... – ядоса се той
- Скъпи дай да погледна по принцип много ме бива по алгебра,но по геометрия хич ме няма – каза му тя сериозно
- Не остави.Сам ще се справя – каза й той сериозно
- Добре – отвърна му тя и сведе поглед
Диди в това време седеше в кухнята и размишляваше.Изведнъж рязко се изправи,взе си якето и излезе.Оню разглеждаше стари снимки и се смееше какви простоти са правили преди.Изведнъз телефона му звънна и той погледнаекрана.Беше много дълъг телефонен номер.
- Ало – каза той плахо
- Ало.На телефона И Джинки ли е? – попита мъжки глас
- Да.Кой сте вие? –отвърна малкопо уверено
- Един момент – каза мъжа и лидера зачака
След около минута.........
- Ало – каза женски глас
- Извинете но чаках дълго време и незнам защо? – сопна се той
- Моите извинения................пиленце – засмя се тя
- Какво?Вики? – изненада се той
- Да.Аз съм – усмихна се той
- Охх любима........мхм.....извинявай Вики – поправи се той и се сети че не са заедно
- Ам......Оню-ши утре ще бъда в Корея за няколко дена – каза му тя тихо
- Така ли?Това е страхотно – зарадва се той
- Ако искаш да се видим.......на вечеря – смути се тя
- Ами аз......сигурна ли си че искаш? – попита я той
- Да.След като те питам – отвърна му тя и се усмихна
- Ще е удоволствие за мен – усмихна се широко
- Добре ......пиленце.Аз трябва да тръгвам.Ще се видим – изкикоти се тя
- Да....аммм.Лека работа. – отвърна й той и искаше да подскочи
Вики му затвори и се усмихна.Тя тръгна към студиото.
- Олялялялялял ще се видя с Вики.Тя ме обича.....лялялялял – подскачаше от радост Дубу
В това време Диди отиди в болницата да види Джонгхюн.Тя не го бе виждала вече 1 седмица.Диди бавноотвори вратата и влезе.
- Здравей – каза й той и се обърна към нея
- Здрасти.Как си? –попита го тя плахо
- По добре.Утре ще ме изпишат – отвърна й той сериозно
- Това е страхотно – усмихна се тя и Динно я гледаше втренчено
Настъпи кратко мълчание.
- Спомних си нещо-каза той
- Уаууу това е чудесна новина- зарадва се тя и докосна ръката му
- Спомних си всичките ни концерти и участия през последните 2 години – отвърна йтой сериозно
- Това е голямнапредък.Сигурно много те боли главата – погледна готъжно тя
- Да болеше ме-отвърна той и погледна встрани
- Какво има?Защо не се радваш?Останалите само да узнаят......поне нещо хубаво да се случи днеска –отвърна тя и сведе глава
- Защо?Какво се е случило? – попита я той
Диди му разказа всичко подробно.
- Оххх милата Кати..... – натъжи се той
- Да Кий направо е съсипан – въздиша тя
- Много му е тежко-натъжи се Блинги
- Мда.Аз ще тръгвам че стана късно,а и сигурно си изморен – каза тя тихо и се изправи
Джонгхюн я хвана за ръката и я погледна сериозно.
- Моля те остани.Не ме оставяй сам – каза й той тъжно
- Добре.Само ме пусни – леко се усмихна и той веднага я пусна
Диди седна и хвана ръката му.
На няколко километра от болницата се намираше Кати.Кий беше заспал и тя изведнъж се събуди.Огледа се и после се обърна към Кий.Кати леко се усмихна и го погали.
На следващата сутрин в апартамента на Шайни Лиз се приготвяше за работа
- Къде отиваш? –попита я Минхо сериозно
- На работа – отвърна тя
- Не тука ще стоиш,вчера припадна мила – каза й той сериозно
- Да защото каза че между нас всичко свърши – сопна му се тя и си облечи сакото
- Скъпа не разбираш ли?- натъжи се той
- Какво? – погледна го злобно
- Аз те обичам,знам че сме заети,но когато имаме свободно време да го прекарваме заедно,колкото се може повече –въздъхна той и седна
- Разбирам те скъпи,сега се чувствам добре – отвърна му спокойно и гопрегърна
- Не не искам даходип на работа,ами ако пак припаднеш – разтревожи се тойи поклати глава
- Няма любов моя –погали го тя по лицето и му се усмихна
- Моля те само днеска да се уверя – навлажниха му се очите
- Добре.Но само днеска-погледна го сериозно
- Благодаря ти – повдигна я той и я завъртя
- Пусни ме – смееше се тя и го гледаше влюбено
В това време в болницата Кий се събуди.
- Хей поспаланко – каза му нежно Кати
- Оххх любима – прегърна я той силно
- По полека – усмихна се тя
- Охх скъпа многоме разтревожи – погледна я тъжно,като се отдръпна
- Как е бебето? – попита го тя сериозно
- Добре е мила. – усмихна се той
- Слава богу – отдъхна си тя
- Скъпа незнаех че имаш алергия –намръщи се той
- Нито пак аз.Досега не съм имала – очуди се тя
- Ще извикам лекаря – каза й той и се усмихна
В другата болницата Диди се събуди и погледна към Джонгхюн който сладко спеше.Тя го погали по лицето и го целуна по челото.Взе си якето и излезе.
Ема в този момент се тръгна към сградата на SM enter.Тя започна да преосмисля отношенията си с Темин.Ема не може да търпи да се карат,но и изпитваше голяма вина към сестра си.
Темин също се бе отправил натам.И колкото и да не му беше неприятно държанието на Ема,той никога няма да я изостави.Темин я обичаше и това нямаше да се промени,какво и да става.Знаеше как се чувства Ема и искаше да й помогне,да бъде до нея,да я подкрепя.Ема слезе от таксито и видя колата на Шайни да спира.Тя тръгна напред и Темин слезе от колата и я видя.
- Какво има Темин? – попита го лидера и го гледаше въпросително
- Нищо – отвърна му той и леко се усмихна
Двамата заедно с мениджъра влязохаи се отправиха към студиото.Кий беше се прибрал за малко да се изкъпе и реши да разпита доктора за някакви други алергии.Тъкмо влезе в апартамента и видя една тенджерата на масата.
“Мхмхмхм аз нямам такива...” – зачуди се той и помириса
- Аууу че отвратително! – отдръпна се той и направи кисела физиономия
Тъкмо щеше да го изхвърли когато изведнъж се сети,че може би от това тя е получила алергия
- Хъонг ела за малко! – извика го Минхо
- Не мога сега Минхо – извика му той
- Спешно е - - отвърна му сериозно
- Идвам – изпуфтя той и остави тенджерата в мивката
Дивата влезе в стаята му и го погледна.
- Виж трябва да отида да запиша Dream Team ще останеш ли с Лиз.Вчера припадна – погледна го тъжно и след това с еобърна към нея
- Виж не е необходимо.Ще отида на работа – каза му тя сериозно
- Говорехме за това.Оставаш тук – сопна се той
- Минхо е прав – каза тихо Кий
- Благодаря ти хъонг.Ще се върна скоро –отвърна му и гопотупа по рамото
След като излезе Минхо Лиз се изправи.
- Лиз обичаш ли го? – попита я той сериозно
- Разбира се че да – отвърна тя
- Тогава не му позволявай да страда както аз сега за Кати – отвърна той и в очите му се четеше болка
- А-з-з.... – започна да заеква тя и се върна в леглото и го погледна плахо

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айш добре,че Лиз е добре Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 388110 Дано Джонгхюн да си спомни и Диди Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 72137 Супер са 2-те последни глави Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 68960

http://smiley92.tumblr.com/

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

18 глава


- Отивам да сготвя.Искаш ли нещо по специално да сготвя? – попита я той и се усмихна
- Ами не всъщност не съм гладна – погледна го тя и се намръщи
- Добре,но ако Минхо разбере....като го знам какъв е – повдигна рамене и излезе
“Защо сега?Нали се излекувах??? “ – мислеше си тя и започна да обикаля стаята
В това време Кати разговоряше с лекаря.
- Какво?Дафинов лист?Но и преди съм яла – очуди се тя
- Да,но е пълен с токсини от един вид муха..... – започна да й обяснява на дълго и на широко.
- Аааа нищо не разбрах......говорете на прост корейски – скара се тя и я заболя главата
- Ами не е алергия,просто това което сте яли е имало голям брой силни токсини – каза й той и се усмихна
- Това няма да навреди на бебето ми,нали?! – запита го тя
- За щастие да.Ще ви дам едни хапчета,бевредни са,но просто побързо токсините ще бъдат извън тялото ви – каза й сериозно той
- Значи мога да си ходя днеска?! – изненада се тя
- Да.Даже още сега – усмихна се той и излезе
Кати се усмихна и бавно се изправи.
“Оххххх схванах се на туй легло” – хвана се за гърба.
Диди в това време отиди на работа и седна на бюрото си.След около половин час телефона й звънна.
- Ало.Тук е кабинета на госпожица Лиз Лий. – каза тя сериозно
- Хей Диди ти си отишла на работа?Мислех че няма да отидеш,тъй като не се върна – засмя се Лиз
- Ами ...аз...реших да поработя – изчерви се тя
- Добре.Аз ще работя от вкъщи,после ще ти обяснявам защо.Някакви нови съобщения? – отвърна й тя и изпуфтя
В това време Темин излезе замалко от студиото и отиде до кафемашината.Сложи монети и зачака.Изведнъж видя едно момиче да бяга.
- Извинете някъде е тоалетната?-попиталюбезно тя и подскачаше катозаек
- Направо и след това втората врата в ляво – отвърна младока и показа посоката която трябва да тръгне
- Благодаря ви –поклони се и се затича
Темин се усмихна и взе кафето си.
“Туй момиче бе както си я представях преди- идеала ми за момиче.Права черна коса стигаща до раменете й,слабичка,но не прекалено,големи пъстри очи,светла кожа и прекрасни устни: -замисли се той и се усмихна
Тъкмо да влезе в студиото,когато забеля с периферното си зрение някой да го гледа.Той се обърна и видя Ема да го гледа ядосано.Тя си врътна дупето и влезе в стаята за практика.Младока поклати глава и се намръщи.Той влезе обратно в студиото и продължи.
В това време Кий приготвяше обяда и си мислеше за Кати.Не искаше повече да са разделени дори и за миг.Той грабна телефона и се обади в болницата.В стаята на Минхо Лиз разговоряше със стария си лекар.
- Сигурна ли си,че е от това?Трябва да се прегледаш,може би просто е стрес- каза й спокойно лекаря
- Да,но ако не е....... – преглътна тя
- Тогава имаш сериозен проблем.Но не го мисли първо отиди на лекар- отвърна й сериозно лекаря
- Добре.Благодаря ти –леко се усмихна тя
- Няма проблем.Като излязат резултатите ми се обади – усмихна се той и затвори
Лиз сипое дълбоко въздух и отиди към кухнята.
- Кий хайде да видим Кати – каза весело тя
- Но ти не си добре трябва да стоиш тука – каза й сериозно Дивата
- Кий добре съм,виж възможно е днеска да изпишат.Трябва да отидем – каза му тя строго
- Добре.Знаех си......Минхо ще ме убие – поклати глава той
- Не се притеснявай за него,аз ще се оправям – усмихна се тя и отиди да се преиблече
След няколко минути двамата излязоха и се мъчеха да спрат едно такси.Лиз й бе се завило свят,но се опитваше да се държи.След няколко минути чакане на жаркото слънце те се качиха в едно такси и тръгнаха към болницата
В другия край на града Джонгхюн лежеше и изведнъж си спомни как целува Диди.Той рязко поклати глава и си пусна телевизора.
“Не може да съм бил нейно гадже.Тя даже не е мой тип” – помисли си той и направи крива физиономия.
Докато Динно отказваше да приеме че тя е неговия живот,Диди в това време работеше усърдно и заемаше мястото на Лиз.Приемаше обаждания,даже преглеждаше документи
Кий и Лиз слязоха от таксито и влязоха в болницата.Тя още не се чувставаше добре.Те се качиха на етажа,където Кати бе и забързаха.Дивата направо влезе в стаята и се усмихна.
- Скъпа липсваше ми – каза той и хвана ръката й
- Как лъжеш само! – погледна го сериозно
- Здравей Кати.Как се чувстваш? –попита я Лиз и се хвана за главата
- Добре съм,но ти май не се чувстваш добре – погледна я сериозно
- Ааааа много пече навънка – поклати глава и се усмихна
- Седни моля те – каза й Дивата и я сложи да седне
- Добре съм.Ще отида до тоалетната – усмихна Лиз и се изправи,малко се залюля,но се подпря на стената
- Добре ли си? – хвана я Кий
- Да добре съм.Виж жена си,аз съм добре – стросна се тя и излезе
- Какво й има? – попита сериозно Кати
- Ами тя вчера припадна и Минхо ми каза да я наглеждам,щот той отиде да записва Dream Team – обясни й Кий
- Оххх милата – натъжи се Кати
- Те нещо се караха вчера,не мога да ги разбера.Ам какво стана?Какво каза лекаря,кога може да се прибираш? – попита я Дивата и целуна ръката й
Кати започна да му обяснява на дълго на широко.В дъното на коридора се намираше тоалетната и Лиз повръщаше
“Мамка му....ЗНаех си!То просто съм такава късметлийка! “ – мислеше си тя и излезе да се измие.Оправи се и се запъти към кабинета на доктора,да я прегледат
В SM enter Ема излезе от стаята за практика и влезв в съседната,където бе гардеробната.Тя извади телефона от джоба си и се чудеше дали да се обади.
“Не!Вече живея нов живот,без наркотици!Но той как гледаше туй момиче!” – натъжи се тя и прехапа долната си устна.В този момент Темин влезе
- Охх как ме изплаши –плю си пазвата 3 пъти
- Извинявай – отвърна й той и отвори шкафчето си
- Темин аз съжалявам,че се държах така.Просто се чувствах адски виновна заради сестра си – каза му тя нежно и сведе глава
- Това не те оправдава – ядоса се той
- Виж казах ти че съжалявам,какво искаш друго да направя? – попита го тя
- Нищо.Мисля че ще е добре да се разделим – каза той сериозно
- Да виждам,че вече си го приел това – погледна го ядосано тя
Ема набра телефона и зачака.
- Хей Макс имаш ли от стоката за мен? – попита го тя
*от другата страна
- Ооооо колко я продаваш? – попита го тя
*от другата страна
- Ама това си жив обир.Хайде смъкни малко заради мен.Може ли още днеска да дойда? – усмихна се тя
*от другата страна
Темин взе телефона й и затвори.
- Хей какво правиш? –развика се тя и се опита да си го вземе
- Ти какво правиш?Пак ли с наркотици? – погледна я злобно
- Виж Темин.Връщам се от там,преди да те срещна – отвърна тя и го погледна сериозно
- Не си ли взе поука?Не е хубаво.Помисли си за сестра си – каза й той
- Няма какво да мисля.Тя има Кий.Има кой да се грижи за нея,заразлика от мен – отвърна му тя и си взе дрехите от шкафа
- Ема! – стросна се той
- Да Темин.Аз сега имам работа.Успех с онова момиче.Ако искаш да поговоря с нея – усмихваше се тя широко
- Ти чуваш ли се? – погледна я той и поклати глава
- Дай ми телефона,трябва да тръгвам – навлажниха й са очите
- Няма да ти го дам – каза й той
- Добре.Сбогом Темин – отвърна му тя и и тръгна напред
Сълзите й се стичаха и тя бавно отвори вратата.Темин се обърна и се приближи до нея,като хвана ръката й
- Започнала си наново и искашетова да захвърлиш?- попита я той
- Пусни ме.Бързам –погледна го тя и той бавно избърса сълзите й
- Защо си го причиняваш? – попита я той тъжно
Тя се отдръпна избърса сълзите си и се усмихна.
- Това е живота който съм искала.Така че ако обичаш гледай си твоя,не се меси в чужди – сопна се тя
- Ема,моля те! – дръпна я към себе си и я прегърна
- Темин само гаджето ми може да ме докосва и след като не си,ме пусни – каза тя през зъби
- Какво? – изненада се тя
- Да,това беше старо мое правило преди да те срещна – леко се усмихна тя
Младока се приближи и леко се наведе.
- Мисля че все още съм ти гадже – каза й той и впи устни в нейните
Ема отвръщаше на целувките му и сълзите й се стичаха.Той леко се отдръпна,избърса ги и погали лицето й.Ема го погледна плахо и сведе глава.Темин отново впи устни в нейните само че по страстно
В това време в болницата Кий отиде да оправи документите със изписването.Лиз се върна обратно в стаята на Кати.
- А къде беше? – попита я сериозно Кати
- Отидох да ме прегледат – каза сериозно Лиз
- Лиз добре ли си?Излгеждаш ми бледа – разтревожи се Кати
- Добре съм – отвърна й без да мигне
- Какво ти каза лекаря? – попита я сериозно
- Трябва да се обадя на Минхо – премигна тя и седна на стола
Кати се изправи и отиде до нея.Седна и я хвана за ръката.
- Скъпа,аз съм тук.Дръж се,какво и да ти е казал лекаря,всичко ще се оправи – окуражи я Кати
- Благодаря ти – леко се усмихна и извади телефона си
Лиз набра номера на Минхо и зачака.След известно време той вдигна
- Да скъпа.Как си? – каза й той весело
- Добре съм.Ти кога ще се прибереш?-попита го тя сериозно
- Защо?Нещо да не е станало? – зачуди се той
- Не просто питам – сведе глава тя
- Ами довечера сигурно.Досега не си ме питала? – изненада се той
- Трябва да поговорим – отвърна му тя и му затвори
Кий влезе и ги погледна
- Какво става? – попита той сериозно

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Оххх напрежението расте Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 25032

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу какво ли й има на Лиз Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 699691 Дано не е нищо сериозно Нов живот (продължение от Съседи) - Page 2 72137

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите