Нов живот (продължение от Съседи) K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Нов живот (продължение от Съседи) K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Нов живот (продължение от Съседи) Vote_lcap15%Нов живот (продължение от Съседи) Vote_rcap 15% [ 6 ]
Нов живот (продължение от Съседи) Vote_lcap56%Нов живот (продължение от Съседи) Vote_rcap 56% [ 22 ]
Нов живот (продължение от Съседи) Vote_lcap3%Нов живот (продължение от Съседи) Vote_rcap 3% [ 1 ]
Нов живот (продължение от Съседи) Vote_lcap13%Нов живот (продължение от Съседи) Vote_rcap 13% [ 5 ]
Нов живот (продължение от Съседи) Vote_lcap13%Нов живот (продължение от Съседи) Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Нов живот (продължение от Съседи) EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Нов живот (продължение от Съседи) WamFC

You are not connected. Please login or register

Нов живот (продължение от Съседи)

+6
shadow
TonnIi
nasa__
jongminfan
Yulita ^^
minho1985
10 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Харесва ли ви?

Нов живот (продължение от Съседи) Vote_lcap100%Нов живот (продължение от Съседи) Vote_rcap 100% [ 16 ]
Нов живот (продължение от Съседи) Vote_lcap0%Нов живот (продължение от Съседи) Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 16


Go down  Съобщение [Страница 1 от 6]

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Така знам че много ви харесва фика Съседи и затова реших да напиша продължение.Искренно се надявам да ви хареса.Благодаря че четете моите фикове






1 глава




В това време Кати заплака и сведе глава.
“Оффффф защо трябва да е така?Искам да бъда с него...” – мислеше си тя и искаше да изкрещи.Тя зивади телефона и искаше да му се обади,искаше да му каже колко много го обича и за нищо не света не иска да гонапуска.За първи път в живота й тя обичаше някого истински и той отвръщапе със същото/
“Никой няма да обичам,както обичам теб Кий” – помисли си тяи докоснакоремаси
В това време момчетата влязоха в летището и изведнъж видяха една голяма тълпа.Стана им ясно че Дивата е там.Мениджъра бързо отреагира и се спусна към него.Свали си якето и го покри.Изправи го и тръгнаха да излизат.
- Какво стана? – попита той сериозно
- Хъонг.....тя си тръгна....тръгна си завинаги – каза му той през сълзи
- Какво? – шокира се мениджъра.
Момчетата се качиха в колата и веднага потеглиха.Кий махна якето на мениджъра от себе си и сдържаше сълзите си.
- Поплачи си Кий – потупа го по рамото Дубу
- Ако го направя.......няма да мога да живея – каза той сериозно и започна да диша тежко
- Подобре е да си поплачиш хъонг – поглеедна го тъжно Минхо
- Да плаче ли?Ха.....вие не разбирате?Имам чувството че умирам и то бавно и мъчително – хвана се той за сърцето и сведе глава
- Ще я върнем – каза сериозно Джонгхюн
- Как умнико? – погледна ядосано Дивата
- Ще намерим начин.Какво искаш дами кажеш че се отказваш от нея ли? – повиши той Динно и се намръщи
Кий се обърна на другата страна и погледна телефона си.Натисна един бутон и се появи една снимка.На тази снимка бе Кати и той на вилата и по точно на плажа.Кий лекосе усмихна и сви на топка.
“Това няма да го преживеее” – помисли си Блинги и го погледна тъжно
“Май ще са нужните повече от няколко месеца”-помисли си лидера
‘Горкия Кий.Разбирам го……..няма да го преживее лесно” – помисли си Минхо
“Аз ако бях щях да я последвам.Ама нуна що прави така?” – помисли си Темин и скръсти ръце
След няколко минути те стигнаха и колата спря.Дивата по бърза да излезе и влезе по най бързия начин в сградата.Момчетата се спогледаха и слязоха.
- Наблюдавайте го – каза сериозно мениджъра и запали колата и тръгна
- Оффф и сега какво? – зачуди се лидера
- Сега ще видим – каза сериозно Минхо и тръгна да се качва
Останалите повдигнаха рамене и го последваха.Фламинг Харисма влезе и изведнъж чу шум идвашщ от кухнята.Той веднага се затича и влезе.
- Хей Минхо...сега започвам да сготвя.Вие прибирете къщата – каза спокойно той даже се усмихна
- Кий какво ти става?Кати си тръгна.... – каза той тихо
- Трябва ли да ми напомняш? – блъсна по масата той с ножа и го погледна ядосано
- Какво става тук? –попита Дубу и Минхо отиди в стаята си.
- Хъонг нямаш право така да му викаш! – ядоса се младока
- Ти малкия не се намесвай – каза му строго Кий и се обърна
Темин се намръщи и отиди към стаята си.
- Кий какво смятш да готвиш?- попита Динно
- АМи гледам тука някаква френска рецепта. – каза той спокойно
- Така ли?Ооо сигурно е вкусно – каза с усмивка Блинги и погледна лидера сериозно
- Ами така изглежда.Ще трябва да го науча тоя език– поклати глава Дивата и продължи с готвенето
“Напълно се е побъркал” – помисли си Джонгхюн и поклати глава.
Младока като влезе в стаята си видя Ема да спи.
“Явно много е изморена” – помисли си той и легна до нея.Мислеше как да й каже за сестра й.Той я погледна и я целуна по челото
В това време в другата стая Минхо започна да си упражнява гласа.След няколко минути извика Джонгхюн да му помага.
Кий не спираше да правеше най различни френски ястия.След около 3 часа готвене той седна и целия беше потен.Младока влезе и поклати глава.
- Хъонг защо не отидеш в Франция? – каза му сериозно той
- Ти луд ли си?Грам френски незнам – погледна го строго и започна да разгръща готварската книга
- Да не мислиш,че Кати знае – повдигна едната си вежда той
- Като иска да бяга от мен....добре.Повече не й споменавай името й- ядоса се той и отново се изправи и придължи с готвенето
Темин започна да цъка и се върна обратно в стаята си.Тъкмо затвори вратата,когато Ема се събуди.
- Темин къде е Кати? – попита го тя и потърка очите си
- Ами.....Ема.....виж.... – започна да увъртя
- Ясно.Избягала е.Типично – намръщи се Ема
- Типично? – зачуди се Темин
- Да.Преди 2 години ходеше с едно момче и когато възникнаха някакви проблеми тя просто бягаше – обясни му тя
- Ама тя е бременна....офффф сега Кий готвя цял ден френски ястия – въздиша тежко той
- Ако тръгне да я търси,няма да я намери.Тя когато поиска ще отиде при него – каза сериозно тя
- Ама сигурен ли си,че ще се върне? – зачуди се той
- Естесвено,но като й знам чувствата й започвам да се съмнявам – позамисли се тя
- Да се надяваме да се върне – извъртя очи Темин и седна до нея.
- Дам искам да знам дали имам племенник или племенница – усмихна се тя


Измина цяла седмица откакто Кати си тръгна.Всички вършеха ежедневните си занимания и бяха тъжни заради Кий.Дивата цяла седмица в кухнята седеше и готвеше.После или момчетата я изяваха или я хвърлиха.На сутрнта Минхо се изправи и протегна ръце.
- Добро утро поспаланко – каза женски глас
Минхо се обърна и подскочи.
- Яяяя! – извика той и я посочи
- Скъпи не е културно така – усмихна се Лиз и се приближи към него
- Но как влезе – зачуди се той
- Лесно – усмихна се тя и го погали по лицето
Фламинг Харисма я погледна и впи устни.Повдигна я и я сложи на леглото.Набързо и разкъса дрехите и започна страстно да й целува тялото.Лиз стенеше и прехапваше долната си устна.Минхо бавно проникна в нея и изведнъж тя леко го избута.
- Какво има скъпа? – попита я той
- Ами Минхо....аз..... – отдръпна се от него и го погледна сериозно
- Какво мила? – зачуди се той и я погледна
- Ами......искам да живеем заедно. – каза му сериозно тя
- Знаеш че не може – отвърна й той и се натъжи
- Дори и да се виждаме така – каза сериозно тя
- Ама не се ли връщаш за постоянно? – попита я той
- Не.Вчера ме преместиха в Гърция – отвърна тя и сведе глава
- Какво? – изправи се той и прокара ръка през косата си
- Съжалявам Минхо и аз не искам да съм далеч от теб – каза му тъжно тя и отиди до него
- Остави ме – махна ръката й
- Но.....бейбииии – отвърна му тя нежно
- Какво,ще трябва да те виждам само за няколко часа? – започна да повишава тон
Лиз сложи една негова фанела и един негова анцуг.Фламинг Харисма като я видя и замалко се разконцентрира.
- Затова ти предлагам да живеем заедно – каза му тя и сложи ръката си на рамото му
- Няма да стане.Защо не напусниш работа?Писна ми да те чакам и да се чудя кога ще се върнеш – развика се той и събуди всички
- Съжалявам Минхо,аз... – започна тя,нотой не я остави
- За какво съжаляваш?По добре да се разделим – каза той сериозно и се обърна с гръб към нея и наблюдаваше през прозореца
- Какво?Късаш с мен? – изненада се тя и прекара ръката си през косата си
- Да,не мога повече.Мислех че ще издърна,но това е прекалено-погледна я злобно той
- Добре- каза тя и едва сдържаше сълзите си.Лиз си взе палтото и чантата и излезе.Минхо отгоре я наблюдаваше как се качва в колата.
- Ало господин Виц президент... –каза тя,докато се наместваше в лимузината
*от другата страна
- Искам да напусна – каза сериозно
*от другата страна
- Утре си подавам оставка – сдържаше сълзите си тя
*от другата страна
- Шефе искам да работя в Корея.Не мога да работя така – каза му тя сериозно
*от другата страна
- Наистина ли?Омо.....благодаря ти шефе.Благодаря – зарадва се тя и затвори
- Шофъор закарай ме до сградата където бях преди малко – каза щастливо тя и захапа долната си устна
- Да госпожице – каза той и веднага направи обратен завой
В това време Минхо плачеше и не издържаше повече.

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

суперрррррр еее Нов живот (продължение от Съседи) 162205

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уаа колко се радвам,че има продължениеНов живот (продължение от Съседи) 81742 Супер е главата,дано Кати се върне и Минхо и Лиз да се сдобрят Нов живот (продължение от Съседи) 53746

http://smiley92.tumblr.com/

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йааай, продължение MySpace Жал ме беше, че няма да разбера как ще се развие връзката между Кий и Кати.. Сега съм хепииии!! MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер си ,много се радвам че има продължение и не отказвам да стигне до 50 глава + - 100 Нов живот (продължение от Съседи) 561186 Ама нещо много се размечтах,а главата както винаги просто супер дано нещата между Лиз и Минхо се оправят и чакаме бебенце от Катии Нов живот (продължение от Съседи) 15286

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

2 глава




Tой излезе от стаята си и си взе якето.Слезе по стълбите и се огледа.Тъкмо тръгна да пресича когато една кола замалко да го блъсне.
- Яяя гледай къе караш бе! – развика се той
Изведнъж вратата се отвори и слезе шофъора.Фламинг Харисма преглътна и се притесни.Шофъора отвори задната вратата и слезе Лиз.
- Хей глупчо.Как може така да пресичаш? – скара му се тя
- Лиз..... – изненада се той
- Да..........имам нещо да ти казвам.Ще те следя как пресичаш.Ясноли ти е? – каза му сериозно тя
- Как ще ме следиш щом няма да си в Корея – каза той строго
- Хахахах ще те следя,защото тук ще работя – каза тя и се усмихна
- Какво?- шокира се той
- Ахххх глупчо.Мисли му ако си намериш някоя... – сопна му се тя
- Но.....нали.... – мигаше той на парцали
- Какво?Не ме ли искаш?Жалко толкова убеждавах шефа.Но щом искаш-погледна го наперено и тръгна да сяда в колата
- Чакай.Ти сериозно ли оставаш тука?- попита я той и хвана ръката й
- Ама че си.....досега какво ти казвах никак не ме слушаш.Тцтццтц ще те възпитам аз – каза тя сериозно
Минхо я дръпна към себе си и я прегърна.Той се усмихна и я стисна по силно.
- Охх много съм щастлив...- каза й той нежно
- И аз.......мисли му ако си намериш някоя – започна да го заплашва
- Не няма.Ти си единствена – каза й той и впи устни в нейните
В Европа в света на мода всичко се развива много бързо.И най развитата в тази област страна е Франция.Кати по това време бе започнала веднага работа след като пристигна.Тя съобщи за състоянието си и всичките й колеги бяха щастливи и й помагаха.Кати се чувстваше много добре,не се криеше и се чувстваше като нормален човек.Но явно това не я радваше чак толкова.Тя непрестанна да мисли за Кий и за детето което очаква.Не можеше да се върне в Корея.Всеки ден си мислеше едно и също нещо.
“Не мога да го оставя.Той ще се съсипе.Не мога да го оставя....” – мислеше си тя.
Тя работеше със световни известни дизайнери,стилисти и всеки обвързан по някакъв начин с модата.Не й оставяше време даже да следи какво става с SHINee.Кати много се натъжаваше,искаше да е както преди.Всеки нейн колега виждаше тъгата в очите й.
- Hello Kati!How are you? – попита я единия колега
- Hey Pier,I am fine.How about you? – усмихна се тя
И докато разговоряха Кати се сети за Кий и леко сведе глава.След няколко минути влезе техния мениджър.
- Здравей Кати.Как си? – попита я той притеснен
- Здравейте господин мениджър.Добре се чувствам- усмихна се тя
- Виж знам че дойде от Корея,но тук имаме прекалено добри стилисти.Ти си много добра,но мисля че ще трябва да те пратим обратно – каза й той сериозно и се натъжи
- Но защо?Моля ви само няколко месеца поне – каза тя и се паникъоса
- Мога да те включа в една от нашите програми – позамисли се той
- Добре.Моля ви само не ме гонете – помоли се тя
- Вярвай ми не искам,но просто нямаме място за теб.Виж тая програма е 6 месеца.Съжалявам – каза той и излезе
- Добре искам да се зпаиша – каза тя сериозно
Мениджъра й кимна докато излизаше.
И докато модната индъстрия се развива,музикална в Корея също набира скорост.
- Така момчета.Скоро ви предстои дебюта в Япония ... – започна мениджъра
- Супер.Но хъонг искам дапопитам защо да сме известни в Япония като не сме толкова известни в Корея.Това е нелепо – възмути се Темин
- Да и аз така чувам – подкрепи го Минхо
- Вижте,аз това не го определям.Сега ще го оставете това настрана и ще се съсредотичите върху вашия дебют- каза сериозно мъжа
- Хъонг гладен съм – каза Оню и корема му издаваше странни звуци
- Аааааа Оню стига сега.После ще ядеш......Така трябва да се упражнявате.Вие знаете не те някакви новодошли.Имате много време така че не го пропилавайте – каза той сериозно и започна да преглежда някакви документи
- Хайде- каза Джонгхюн и застанаха пред микрофоните
В това време Лиз и Ема оправяха апартамента.
- Ама че мирише – каза Лиз и си стисна носа
- Мацко питаш ли ме?Направо не е за вярване колко са мърливи – оплака се Ема и извъртя очи
- Не ти завиждам.Хайде да пуснем пералнята – каза тя и започнаха да събират мръсните им дрехи
След като пуснаха пералнята всяка се зае с почистването на всяка стая.След около час пералнята свърши и Ема простря дрехите,а Лиз пусна следващата пералня.След няколко часа те седнаха да си починат.
- Олееее как светна – изуми се Ема и се огледа
- Да.Трябва да ги възпитаме – каза сериозно Лиз
- Ооо непременно.Все едно са в армията – засмя се Ема
- Да,но трябва да извикаме и другите момичета – каза сериозно Лиз и се усмихна дяволито
- Ооохххх това ще бъде просто незабравимо – започна да се кикоти Ема и в следващия момент вече звъняха на Вики и на Диди.
Беше се стъмнило и повечето хора се прибраха от работата.Други излизаха да се забавляват.По това време момчетата излизаха от SM enter и се качиха в колата.
- Оххх какво ли правят Лиз и Ема? – запита се младока
- Ами сигурно си говорят.Какво могат да правят момичетата бе Темин – каза сериозно Минхо
- Хъонг не си ли щастлив?- запита го сериозно макнето
- Какво искаш да кажеш с това? – зачуди се Фламинг Харисма
- Яяя пфууу сякаш че Лиз още я няма.Не се ли радваш? – развика му се той
- Да радвам се.Но днеска ми каза че ще ме възпита – каза сериозно той и се позамисли
- Хахахахахах Лиз ще те възпита.Daebak!!! – изсмя се Джонгхюн
- Не се смей.Малееее тя като каже нещо го прави.Надявам се да се е пошегувала – притесни се той и останалите започнаха да му се присмиват
След няколко минути те стигнаха и момчетата направо се изстреляха.Те започнаха да се състезават кой ще стигне първиОню влезе вътре и се изненада да види Вики,Диди,Лиз и Ема.
- Ооо здравейте момичетата – каза той тихо
- Здравей Оню – казаха те сериозно и след малко останалите бяха зад него
- И така Оню искам да поговорим – каза Вики и тръгна към стаята му.
- Кученце веднага ела тука – каза строго Диди и посочи пред себе си.Динно веднага застана пред нея и я погледна уплашено
- Темин веднага си докарай танцуващия задник тук – ядосана бе Ема
- Но скъпа... – започна той
- Смяташ да ми противоричиш.Веднага ела тук – заповяда му тя и той веднага дотича и двамата се насочиха към стаята му
Лиз само погледна Минхо и той веднага застана пред нея.
- И така бейби.Виждам че не си слушал – погледна го дяволито и го задърпа за фанелата
Кий леко се усмихна и започна да приготвя поредното френско ястие.
След няколко часа се чуваха всякакви звуци от стаите.Дивата много се бе уплашил и искаше да види какво става,но бе твърде страхлив.Изведнъж настана гробна тишина и Оню,Минхо,Блинг Блинг и Темин излязоха и влязоха в кухнята.
- Майко мила.Май сънувам- поклати глава Кий и разтърка очи
- Мисли му какво ще кажеш...- започна макнето
- Ако кажеш нещо.... – каза лидера и му направи знак че ще го убие
- Мъртъв си..... – допълни Джонгхюн
- Мен ми харесва – тихо каза Минхо
- Яяяяя.... – развика се Динно и след малко Диди застана пред него
- Какво кученце не ти ли харесва? –попита го тя нежно
- А не скъпа.....напротив много ми харесва – каза той мило и останалите се засмяха и тя ги погледна злобно и те станах сериозно.
4 – мата бяха облечени с все едно ще правят бизнес.Ризи,вратовръзки,елечета и сака,панталони и черни обувки.
- Малееее не мога да ходя така – каза макнето
- Какво каза миличък? – попита го Ема и скръсти ръце
- Ооо ами казах мила че така мога да ходя всеки ден даже и да спя – усмихна се макнето


Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

аааааааааа много интересна глава Нов живот (продължение от Съседи) 162205 Нов живот (продължение от Съседи) 859473

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

3 глава


- Така си и помислих – усмихна се тя и се върна обратно в стаята му
- Ама сега какво ще правим?Момичетата са обезумели – оплака се Дубу и сакото му бе тясно
- Хъонг надебелял си – засмя се младока и лидера го перна по врата
- Я да млъкваш- каза му сериозно той
- Май аз съм най добре – въздиша Дивата,докато си приготвяше френската манджа
- Не хъонг ти си най зле –каза му Минхо
Блинги сръгна Минхо и му направи знак да мълчи.
- Мдааааа.Моето момиче е бременно и избяга от мен.От това по зле няма нали – каза той спокойно
- Кий добре ли си? –попита го Оню
- Да защо не?-казатой и леко се усмихна
- Хъонг не се тревожи,Ема ми каза че тя ще се върне.Просто почакай – каза му весело макнето и останалите го изгледаха
- Сериозно ли?И кога смята да се върне?Когато стана на 30 ли?Няма да стане..... – започна да се ядосва той и удари по бар плода
- Кий ще я намерим.Ако трябва до Франция ще отидем – каза сериозно Джонгхюн и го погледна тъжно
Дивата се обърна и се усмихна.
- Ако исках да я върна,щях ли да стоя тука? – каза му той сериозно
- Хъонг – извика младока
- Кий,сега си разстроен.Не я обвинявай. – каза му Оню
- Да не обвинявам ли?Тя избяга, а на всичкото отгоре е бременна от мен,даже не ми е казала – започна да вика и момичетата влязоха в кухнята
- Разбери я.Все пак си Айдол,не искала да..... – започна да му обяснва Минхо
- Какво не е искала?Не ме интересува.....за втори път ме напуска – удари по масата той и ръката го заболя
- Кий престани!Не е честно така да говориш – каза Диди и застана пред него
- А кое честно? –попита я той и повдигна едната си вежда
- Знам че тя направи правилното за момента.Ако бях на нейно място щях да направя същото.Всички разбраха че се срещате,според теб колко им трябва да разберат,че тя е бременна от теб.Няма да може да излиза заради феновете,ще стои затворена.Не се знае SM enter какво ще направят с теб – викна му тя
- Диди...... –каза тъжно Динно
- И аз го мисля същото – каза Ема и застана до Диди
- И аз –каза Вики и отиди до Диди
- Съгласна съм с теб-каза й Лизи отиди при Диди
- Виж.Тя ще се върне.Просто нека да се успокоят нещатата-каза тихо Диди
- Яяя как може да се съгласяваш? – каза Темин и дръпна ръката на Ема
- Ами ти как може... – ядоса се лидера и дръпна ръката на Вики и япогледна ядосано
- Скъпа,азще умра ако заминеш пак,пак да не говорим ако си бременна от мен- каза Минхо и сведе глава
Изведнъж телефона на Ема звънна и бешенепознат.
- Ало – каза тя тихо
- Ало Ема.Как си? – попита я Кати
- Кати ти ли си? –изненада се тя
- Да аз съм- усмихна се тя
- Чакай всички сме тук,ще те пуснана високоговорител – каза й набързо и я пусна
- Ама недей.Аз...... – опита се да я спре
- Здравей Кати – казаха й всички радостно
- Здравейте,аз... – смути се тя
- Споко сестро.Кий кажи й здрасти – побутна го Ема
- Здравей – каза той тихо
- Здравей Кий.Много съжалявам че ти го причиних – започна да плаче тя
- Кати недей да плачеш.Не е хубаво за бебето – каза й Диди тъжно
- Много ми липсваш Кий – каза тя и си избърса сълзите
- Ти не ми липсваш – каза той строго
- Хъонг престани – каза Минхо ядосано
- Така ли?Ммм добре.Аз ще трябва да затварям че имам работа – едва сдържаше сълзите си
- Чакай сестро.Кога ще се връщаш? – попита я Ема
- Ами....сигурно след 6 месеца – позамисли се тя
- Ооо не можеш ли по рано? –запита я Ема и сведе глава
- Ами толкова е програмата.Записах се на нея......Темин грижи се за Ема вместо мен – каза тя сериозно
- Да нуна – отвърна й той тихо
- Кати.....много ни липсваш- каза й Динно
- И вие ми липсвате.Ще затварям.Чао – каза тя и отново й се стекоха сълзите
- Чао и се пази - казаха й момичетата и Кати затвори.
- Яяяя Кий защо нараняваш сестра ми и пелеменника ми? – ядоса се Ема и го бутна
Темин веднага отиди до нея и я прегърна.
- Пусни ме Темин...........Трябваше да й кажеш че я обичаш и че й липсваш и щеше да се върне по скоро – развика се тя и се опита да се измъкне от Темин
- Мила успокой се –прошепна й той на ухо
Ема се отпусна и се разплака.
- Кий честно....как можа? – каза лидера и хвана ръката на Вики и отидоха в нвговата стая
След няколко секунди той остана сам и се вгледа в френската манджа.Взе чинията и я метна.Тя се счупи на няколко парченца и той клекна и се вгледа в тях.
В това време в Франция Кати седна на стола и сведе глава.Докосна корема си и сълзите й се стичаха по лицето й.Тя се почувства ужасно от думите на Кий.Изведнъж се почука на вратата и Кати побърза да си изтрие сълзите.
Минутите ставах в часове,а часовете дни,дните в седмици,а седмиците в месеци.
Откаквто се обади Кати Кий,стана по тих и позатворен.Много рядко разговоряше с хората.Спря да излиза,да си купува дрехи,спря да следи за световната мода.
Изминаха 4 месеца откакто кати си бе заминала.Останалите се оптваха да го развеселят,но без резултат.
Кати в това време се спряваше доста добре,даже помагаше на другите.Бременността й напредна и вече се чувстваше като плондер.Кати влезе в стаята и се поклони
- Здравейте господин мениджър – каза тя с усмивка
- Кати,много съжалявам.Но ще трябва да те изпратя обратно в Корея – каза той сериозно
- Но какво е станало? – попита тя притеснено
- Трябва ми помоща ти.Един мой приятел ще си жени дъщерята и иска най добрия гримъор да я гримира –каза той сериозно
- Оххх наистина ли?Ще отида не се тревожете.Няма да ви разочаровам – отвърна му тя и сеусмихна
- Знаех си че мога да разчитам на теб – каза той и се усмихна
Тя се усмихна и излезе.Малко се натъжи,но същевременно се радваше че ще види страната,която за нея бе като родина.
В това време SHINee вечеряха и момичетата бяха с тях.
- Пак ли се е затворил? – попита Диди
- Да.......пробвахме какво ли не.....нищо – поклати Джонгхюн глава и я сведе
- Безнадежден случай – добави Минхо и се натъжи
Темин прегърна Ема и я целуна по челото.Тъкмо двамата ставаха когато телефона на Ема звънна.
- Ало – каза тя тъжно
- Ало Ема,защо си тъжна? – попита я Кати притеснена
- Кой е на телефона? –попита тяи нямаше сили да си напряга мозъка в момента
- Срамота момиче,толкова ли ме забрави вече.Кати е – каза й сериозно
- Ооо Кати..... – изкрещя момичето и всички подскочиха
- Хахахах момиче ще ми спукаш тъпанчетата.Как си? – засмя се сестра Й
- Ами как да съм.Мъжът не излиза,не яде,даже неходи да пазарува – каза тя тъжно
- Я ми го дай – каза тя сериозно
- Хей това вече е моята сестра- зарадва се момичето и веднага се втурна в стаята на Кий.
Тя влезе с гръм и трясък и Дивата така подскочи че акъла му се взема.
- Я не са ли те учили да чукаш? – ядоса се той
- Има един човек който иска да разговоря с теб – каза тя и прехапа долната си устна
- Кой?- попита той сериозно
Ема подаде му телефона и кимна.Той го взе и го допря до ухото си.
- Ало – каза той плахо
- Яяя Кий,я се стегни.Да не излизаш,да не пазаруваш това не си ти.Сега като се върна ще бъдеш наказан – скара му се тя и Кий се вцепени
“Това е нейния глас.Това е Кати.Не мога да повярвам” – мислеше си той
- Хей сама ли си говоря? – запита го тя
- Не.Аз.... – заекна той
- Направо не мога да повярвам,да не ходиш да пазаруваш това вече е прекалено.Ким Кибум ще ти се случи случка.Ясно ли ти е? – викаше му тя
- Да – каза той спокойно
- След 2 дни съм в Корея.Ще бъде много хубаво ако ме посрещнеш налетището – каза тя спокойно и леко се усмихна
- Аз.....имаме да записваме тогава – каза той нервно
- Така ли?Ами тогава може да се видим ако искаш – каза тя и се позамисли
- Да.Звънни ми да се разберем – каза й той
- Добре.Ще затварям.Чао – каза тя и се усмихна
- Чао – каза той и затвори
- Яяяя както ти каза? – започна да подскача Ема
- Идва след 2 дни – каза той и гледаше втренчено в една точка
- Хей трябва да си щастлив – бутна го тя и му смигна
- Не мисля че искам да я видя – каза той сериозно и й подаде телефона
- Ти чуваш ли се какво говориш? – стросна му се тя
- Неми се говори сега.Остави ме сам – каза той и я избута.Затвори вратата и се свлече на земята
“Защо?Защо идваш?Тъкмо си мислех че те забравям “ – помисли си той и сълзите му се стекоха
- Скъпа какво стана?- попита Темин и я прегърна
- Кати си идва след 2 дни – започна да пляска тя
- Сериозно ли? – очудиха се Оню и Вики
- Това е страхотно – казаха Динно и Диди
- Сега Кий трябва да е щастлив – отвърнаха Минхо и Лиз
- Да ама не,имам чувството че не иска да я вижда – натъжи се Ема
- Стига вече.Двамата ще се видят – каза сериозно Блинги и блъсна по масата
- Скъпи успокой се – докосна го по ръката Диди и го погледна тъжно
Джонгхюн седна и стискаше със зъби.
- Ще направя така че да се видят – каза Ема и започна да измисля план
В това време Кати се усмихна и нямаше търпение да се прибере.
“Не трябваше да си тръгвам.Съжалявам Кий.Този път обещавам ти няма да те изоставя” – помисли си тя и прехапа долната си устна.
Кий след известно време се изправи и отиди до огледалото.Погледна се и беше остлабнал много.Той пипна лицето си и наведе глава.Повддигна я,погледна се отново и излезе от стаята си.Дивата отиди към кухнята и погледна останалите.
- Оооо Кий... – каза лидера и се изправи
- Хей Кий ела и хапни.Ако те види Кати колко си остлабнал,ще трябва да ходим в армията – каза му сериозно Минхо и леко се усмихна
- Оххх вярно,братле не ти завиждам – поклати глава Динно и погледна към Диди,която след малко му запали врата
- Ти какво искаш да кажеш? – попита го тя строго
- Ааааа нищо скъпа.Любя те – усмихна се той
Кий отиди до масата и седна.Ема започна да му слага храна в чинията.
- Трябва да ядеш Кий.И дори да казваш че не искаш да я видиш,трябва.Тя носи твоето дете – каза сериозно Ема и сложи чинията пред него
- Не искам да я виждам – каза той строго
- Айшшшш – ядоха се останалите
- Така ли?След като й кажа колко си остлабнал,дори да не искаш тя ще те намери и ще съжаляваш тогава – каза му тя сериозно
- Наистина ли? – попита я той невярващ
- Хахаха Кий не познаваш сестра ми.Повярвай ми,знам от личен опит – извъртя очи тя
Дивата започна да яде като обезумял и останалите се усмихнаха..
На следващия ден по чудо Кий отиде с тях в едно предаване.Водещия обърна специално внимание на Кий и му задавашкакви ли не въпроси.Той бе измислил как да отговори и за първи път от 4 месеца той се усмихваше.Останалите видяха промяната му и се зарадваха че стария Кий се връща.След като свършиха със записването те направо му скочиха.
- Хей какво ви става? – попита ги сериозно и се опитваше да се измъкна
- Радвам се братле.Добър дошъл обратно- каза първи Джонгхюн
- Хей много ни липвсаше стария Кий – замалко да разплаче Темин
- Радвам се че се върна – каза сериозно Оню и леко се усмихна
- Хъонг с нетърпение чакам да ми сготвиш........радвамсе че си отново сред нас – усмихна се Минхо
- Не бъдете толкова оптимистични –каза той сериозно и сведе глава
- Яяяя престани.Няма да стане – ядоса се Джонгхюн и изведнъж той вдигна глава и започна да се смеее
- Как се хванахте – хвана се за корема той
Момчетата започнаха да се смеят и се закачаха.Преди да се прибират вкъщи заведоха Кий в мола.
- Уаууу колко се е променил – каза Кийи премига
- Не той,а ти- каза Дубу
- Момчетата не ме чакайте – каза той и започна да търка ръце и се усмихваше дяволито
Момчетата се засмяха и тръгнаха да се прибират.Като се прибраха момичетата се бяха събрали и се чудеха какъв план да измислят
- Ами ако направим така.......както първия път когато се срещнаха - каза Вики и се усмихна
- Мммм било хубаво - кимна Ема

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

кеке много яка глава..много се кефя че кати се връщаа Нов живот (продължение от Съседи) 58887

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина главата Нов живот (продължение от Съседи) 427442 И аз се радвам,че Кати най-накрая се прибира Нов живот (продължение от Съседи) 298776

http://smiley92.tumblr.com/

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

4 глава

- Здравейте момичета – каза лидера и отиди до Вики и я целуна
- Здравейте – казаха те и се изправиха
- Какво замисляте? – попита ги Джонгхюн и ги погледна подозрително
- Как да ги съберем отново? – отвърна му Диди и се усмихна
- Сещам се когато Кий започна да се държи странно,после като се запознах с Кати ни стана ясно – отвърна смееки се Блинги
- Пък тя тогава като видя за първи път Кий беше си глътнала езика и да видите изражението й... – започна да разпрява Вики
Всичките я слушаха с голям интерес.Единствено останалите незнаеха как са се запознали.
В това време Кий обикаляше мола и влизаше във всеки един магазин и след това излизаше с минимум 5 торби.След около 2 часа той се измори и седна на една пейка.Извднъж се обърна и видя бебешки магазин.Изведнъж очите му се разшириха и без да осъзнае той се запъти натам.След като влезе видя толкова много бременни жени със своите съпрузи.Той започна да разглежда и започна да се чуди какви неща ще трябват за бебето.Дивата извади телефона си и набра номера на Оню
- Да Кий – каза му весело Дубу
- Хъонг извикайте момичетата в мола. – каза той сериозно
- Защо нещо да не се е случило? – попита той притеснен и всички около него веднага млъкнаха
- Ами да.Незнам какво да купя?Скоро ще ставам баща,а не знам какво да купя – каза тъжно той
- Айгооооо.Ще излезиш с Кати- каза му той и се засмя
- Какво има? – попита Ема притеснена
- Иска да купи нещо за бебето и незнае какво и иска вашета помощ- каза им той сериозно
- Айгооо колко сладко – започнаха да пляскаха те
- Оффффф - изпуфтя Оню
- Кажи му че идваме веднага – казаха те и се изправиха
- Те ще дойдат както и ние,ако те видят сам с толкова момичетата какво ще си помислят – скара му Дубу
- Добре хъонг –каза му спокойно той и затвори
Момичетата започнаха да подскачат и момчетата се чудеха за какво вдигат такава врява.
След няколко минути те птръгнаха към мола.
В това време Кати отиди на преглед.Влезе в кабинета и седна.Доктора започна да й обяснява и тя гледаше да запомни всичко.Пък и през тези месеци не само работеше като гримъор,но и като стилист в едно студио,а и четеше книги за бъдещи майки.
- Така госпожице не трябва да се изморявате.Трябва да си почивате.Наистина послушайте ме,ще е добре за бебето – каза й той сериозно
- Значи не трябва да работя ? – запита тя притеснена
- Мда поне докато се роди – кимна той
Кати се хвана за главата и незнаеше какво да прави.
- Искате ли да разберете пола на детето? – усмихна се доктора
- Оо ама...наистина ли?Незнаех че може толкова скоро – изненада се тя
- Да може.Искате ли? – усмихна се той
- Ооомоооо искам искам – започна да пляска тя
След няколко минути тя излезе от кабинета му и държеше поредната снимка на детето си.С всеки ден то се развиваше все повече.Докато се прибираше Кати се размечта.
“Двамата вървят по улицата и Кий бута количката.......колко е хубаво” – помисли си тя
В това време обратно в Сеул,Корея момчетата и момичетата влязоха в мола.След няколко секунди момичетата разбраха къде е бебешкия магазин и се запътиха натам.След няколко минути те стигнаха и влязоха вътре.
- Кий – извика тихо Диди
- Ооо здравей Диди – провикна се той и тя веднага се изчерви и се огледа
Останалите отидоха до него и го погледнаха.
- Хей Кий ще ти помогнем – каза Вики и се усмихна
- Благодаря ви – усмихна се той
- Така тъй като е новородено,трябва.... – започна да се оглежда тя и момичетата започнаха да слагат в количка най различни неща
След около половин час те свършиха,а момчетата бяха излязли и седнаха на една пейка.
- Кий незнам за теб ама ме заболя главата.От колко доколко килограми,на колко години, и какви ли не неща има – пкклати глава Джонгхюн и му дойде много информацията
- Да наистина.....добре че са тук момичетата – усмихна се Минхо
- Хъонг трябва да си купи книги за татковци – започна да се смее Темин
- Какво?Книги ли? – зачуди се Кий
- Да хората за написали за непросветените бащи,как да бъдат бащи.Отиди в книжарницата – усмихна се младока и едва сдържаше смеха си
- Ще те питам ако Ема е бременна,тали тогава ще се смееш? – каза му злобно Дивата
Темин преглътна и поклати глава.
- Така ние сме готови – каза Ема и погледна към Темин,който изглеждаше много уплашен
- Добре хайде да тръгваме.Трябва да сготвя – каза Кий сериозно и взе някой от покупките
- Какво му става? – запита се Лиз
- Не му обръщай внимание скъпа – хвана я за ръката Минхо и тръгнаха към вкъщи.
Стъмни се навън и SHINee започнаха да приготвят вечерята,докато момичетата гледаха бебешките дрешки.Младока погледна към Ема и сведе глава.
- Какво има Темин?Да не си се скарали с Ема? – погледна го Динно
- Не,но........тя много иска да има дете.Аз още съм на 18 рано ми е – натъжи се той
- Тя го знае Темин – каза Минхо и го докоснапо рамото
- Но откакто разбра че сестра й е бременна.Не спира да чете книги за деца,да търси в интернет,не Кати,а сякаш тя очаква – въздъхна той
- Спокойно.Защо се притесняваш толкова? – попита го Дубу и си хапваше отпилешкото
- Незнам хъонг.Аз избягвам тази тема,но си личи че иска да говори с мен по нея – хвана се за главата той
- Хей какво става?Когаще ядем?-попита Лизи ги погледна
- Ей сега – каза Кий,докато опитваше манджата
- Скъпа ела за малко – извика я Минхо и тя отиде до него
- Какво има Минхо?- притесни се той
- Моля те помогни на Темин – помоли я той
- Защо?Какво е станало? – разтревожи се тя и погледна към младия член на групата
- Ема иска да има дете,но съм прекалено млад.Почти всеки път се караме,защото аз не искам да повдигам темата – обясни набързо той
- Да тя ми сподели.Много се е вманиачила.Разбирам те – каза спокойно тя
- Но какво да правя? –чудеше се той
- Опитах се да я вразумя,но тя не ме слуша – поклати глава Лиз
- Оттоке.....- сведе глава
Лиз се изправи и отиде при останалите.Кий сготви вечерята и сложи всички ястия на масата.
- Хайде идвайте да ядете!- извика той и всички отидоха да си мият ръцете.
Те седнаха на масата и Темин започна да си играе с храната.
- Темин какво има? –попита го Ема и той стана и отиде в стаята си
Ема стана и отиде към неговата стая.
- Така утре трябва да отида наработя- каза Вики сериозно
- Охх то и аз........ –каза също Лиз
- Ама нали щяхте да си вземете почивен ден – възмути се Минхо
- Да и аз те чух..... – натъжи се Оню
- Съжалявам.Налага се да работим – каза Диди и започна да се тъоче
- Я Диди ти ми каза че почиваш утре – развика се Джонгхюн
- Скъпи преди малко ми се обадиха.Утре съм на работа – сведе глава тя
Джонгхюн се изправи и я погледна ядосано.Хвърли вилицата и отиди в стаята си.Диди не издържа и се разплака.Момичетата се бяха уговорили че ще направят всичко,за да съберат Кий и Кати и това да излъжат любимите си хора,за да имат време да приготвят всичко бе в плана.
- Хей Диди недей да плачеш – каза й нежно Лиз
- Отивам до офиса за малко – каза тя и отиде да си вземе якето от стаята на Динно
- Тцтцтцт тоз Джонгхюн – поклати глава Вики и погледна ядосано Оню
Диди влезе и го погледна.Погледна встрани и видя якето си.Тя го облече и се огледа в огледалото.
- Къде отиваш?- попита я той сериозно
Тя взе чантата си и излезе.След като затвори вратата се подпря на нея и се хвана за гърдите.Сърцето й биеше толкова бързо.В стаята Блинги се бе изправил и гледаше вратата.Диди тръгна и блъсна вратата на излизане.След няколко минути той отиде в кухнята и погледна Кий.
- Диди излезе,каза май че ще ходи в огиса – каза тихо Дивата и скръсти ръце пред себе си
- Благодаря ти Кий – каза Джонгхюн и излезе без да си вземе якето
Дивата гледаше през прозореца и си мислеше за Кати.
В това време Кати лежеше в леглото си и не спираше да мисли за утре.Утре тя ще пхътува обратно за Корея.
- Оооо мнного риташ - усмихна се Кати и погали корема си - Сега мама ще ти пусне музиката на тати – усмихна се тя
В това време в стаята на Темин се задаваше буря.
- Какво ти има Темин? –попита го нежно тя
- Знам за какво си дошла.Не искам да говоря за това – сопнасе той и я погледна
- Но.........за какво говориш – зачуди се тя
- Хайде говори ми колко много искаш бебе-скара й се той
- Темин! – викна тя и го погледна злобно
- Какво?- погледна я той сериозно
- Добре искаш да говорим.Кажи какво мислиш,за идеята да имаме дете ? – попита го ття
- Мисля че.....е още рано да имаме – каза той тихо
- Какво искаш да кажеш? – очуди се тя
- Смисъл ....азоще съм на 18 а ти искаш отмен на тази възраст да имаме дете – ядоса се той
- Ахххх какъв си глупчо.......не ти говоря засега ....а примерно след 10 години ако сме заедно все още – усмихна се тя
- Така ли?Наистина ли? – изненада се тя
- Как така ще искам да имаме дете сега на тея години – леко го удари тя по рамото
Младока впи устни в нейните и легна върху нея.Тя бавно отдели устни от него и се усмихна.
- Хей другия път да не си мислиш такива неща – засмя се той
Темин се изчерви и извърна глава.
На следващата сутрин Кати рано отиде на летището и беше първа.Даде си документите и всичко останало и зачака.
В това време SHINee бяха станали и тръгваха за Music Bank.
- Какво стана вчера видя ли се с Диди?-попита го лидера
- Не успях.Звънях й толкова много пъти,как може да пренебрегне обажданията ми – ядоса се той
- Успокой се ще сеоправите – каза му Минхо
- Да бе.Как ще сеоправим?Днеска щяхме да излизаме на среща – намръщи се той
- Виж хъонг не си единствения – каза му младока и сведе глава
- Да,щях да ходя на плажа с Лиз.Знеш ли откога го планувахме – започна да се ядосва Минхо
- А аз щях да заведа на ония американския мюзикъл.Специално са дошли и ни да ги изпусним – започнаха да се оплакват момчетата,но Кий мислеше като види Кати днеска какво да й каже.Той мислише и премисляше но нищо не му да идваше наум.
В това време момичетата приготвиха апартамента на Вики




jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина главата Нов живот (продължение от Съседи) 68960Представям си момичетата как са полудели в магазина за бебешки дрешки Нов живот (продължение от Съседи) 778320Накрая какво всички се оплакват,само Кий седи и лети в облаците Нов живот (продължение от Съседи) 778320Нямам търпение да видя какво са измислили момичетата и какво ще стане като Кати се върне Нов живот (продължение от Съседи) 3929

http://smiley92.tumblr.com/

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Дано всичко да се оправи... а детето какво ли е? Нов живот (продължение от Съседи) 219617

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

5 глава



- Така слагаме тук.......туй ще го разпънем тука –започна да изрежда Вики
- Да.....да сложим нещо за ядене,тя Кати ще е умряла от глад – засмя се Лиз
- Хахахах да – засмя се Ема и си мръсни мисли минаваха през главати им
След няколко часа момчетата момчетата се прибраха,но изведнъж заваля страшен дъжд.
- Офффф тея синоптици,казаха че днеска ще бъе слънчево – изнерви се мениджъра
- Хааха хъонг не им вярвай – засмя се Дубу
В това време самолета от Франция кацна на летището.След като слезе тя се обади на Ема.
- Ало – каза тихо Ема
- Аз съм на летището.Ела да ме вземеш – каза й тя сериозно
- Да сестро. – зарадва се момичето и й затвори
- Така тя идва.Знаете какво да правите.Аз отивам да я доведа – започна да пляска Ема
Moмичетата кимнаха и продължиха.Ема взе якето си и изхвърча от апартаментаВ това време Кати седна на един стол да си почине.
“Оххх гладна съм.Я да се разходя....няма начин да няма нещо за ядене” – помисли си тя и се изправи.Тя се оглеждаше и изведнъж някой й докосна рамото.Кати се стресна и се обърна.
- Ооо Джейсън – каза тя и го прегърна
- Уауауу......Катиии – извика той и не вярваше на очите
- Аммм да забравила съм да ти кажа – смути се тя
- Но .....ти затова ли избяга тогава? – изненада се той
- Да – отвърна му тя тихо
- Разбирам.Ела да черпя един обяд – усмихна се той
Двамата седнаха в близкото заведение за хранене.
- И така разкажи ми как бе в Франция? – бе любопитен
- Тъпо......не ми хареса,но колегите ми бяха страхотни – каза тя сериозно
След около 30 минути Ема стигна летището,плати и веднага слезе.Затича се и влезе в летището.Тя започна да се оглежда и изведнъж я видя.
- Хей Кати!Ооооо Джейсън здравей – каза тя весело и исе изненада да види Джейсън
- Ооо сестро – стана Кати и я прегърна
- Здравей Ема – усмихна се той
- Хайде да тръгваме – задърпа я Ема
- Чакай преди малко се видях с Джейсън – каза сериозно тя и го погледна
- После ще се виждате.Ела – задърпа я тя
- Съжалявам Джейсън – каза тя тъжно
- Няма нищо.После ми звънни – усмихна се той и си тръгна
- Много си лоша. – намръщи се Кати
- Хайде хайде стига си се правила на сърдите – изпуфтя сестра й
- Двете излязоха и Кати погледна нагоре към тъмното небе.Тя въздиша и сведе глава надолу.
- Сестро ще настинеш,не стой под дъжда – каза сериозно Ема
След малко се качиха в едно такси и те тръгнаха към апартамента на Вики,но Кати незнаеше това.
Кати се бе замислила че когато види Кий,незнаеше какво да му каже.Тя неусетно не разбра че пристигнаха,докато Ема не я побутна.
- Кати хайде слизай – каза й весело тя
- Да – каза тя и слезе.Като видя сградата се шокира - Н-о-о...........
- Хайде идвай – взе й багажа и тръгнаха да се качват
В това време момчетата се занимаваха с любимите си занимания.Кий седеше в кухнята и мислеше за Кати.Докато се качваха Ема започна да пее Noona neomu yeppo.
- Недей да пееш – скара й се Кати
- Защо?Noona neomuuu yeppo – повиши глас тя и Кий се изправи рязко и отиди до вратата и я отвори.
Като видя кати сърцето му забии по силно,ушите му бяха заглъхнали,а очите му се навлажниха.Кати го гледаше и не вярваше.
- Хайде да тръгваме – каза сериозно тя
- Кати чакай – каза Кий и я прегърна
Кати стоеше и изведнъж го прегърна.Той я целуна по челото и леко се отдръпна
- Внимавайте има много вода,май пак се е спукала някоя тръба – каза Ема и леко се усмихна
- Айшш тея не са оправилиоще тръбите – ядоса се Кати
- Помниш ли първата ни среща? – усмихна се той
- Как да не помня?Все едно беше вчера – засмя се тя и се изчерви
- Цялата беше мокра, и беше паднала заради водата.Аз те носих и усетих как биеше сърцето ти......а и беше си глътнала езика – засмя се той
- Ами как няма......все пак незнаех че SHINee ще ми бъдат съседи – засмя се тя и го перна леко по рамото
- Липсваше ми – каза тъжно той
- И ти на мен – каза тя и го погледна и малко преди да се целунат Ема ги прекъсна
- Хайде после ще се целувате.Дай да ти оставим багажа сега – каза сериозно сестра й
Кий се усмихна и взе куфарите.Те се качиха и изведнъж всичко светна и момичетата скочиха и извикаха
- Изненада –
- Оооо охх божееее – усмихна се Кати и не вярваше на очите си
- Добре дошла – казаха те еддновременно
- Благодаря ви момичета – каза тя и отиде да ги прегръща
Кий стоеше и я наблюдаваше.Той се чувстваше толкова щастлив в момента и не усети че сълзите му се стичаха.Кати се обърна и погледна Кий.
- Хей Кий... – каза тя нежно и отиди до него
- Да – каза той и се усмихна
Тя избърса сълзите му и той извърна глава
Момичетата бавно се измъкнаха и ги оставиха насаме
- Ема е опасна – засмя се той
- Да такава е – усмихна се тя и го погали
Той обърна внимание на корема й и го погали.
- Тук расте моето дете – каза той нежно
- Да Кий.Искам да ти покажа нещо – каза тя и отиди до чантата си
Извади някакви снимки и му ги подаде
- Какво е това? – попита той
- Това е тук,за пръв път разбрах че съм бременна, а това на първия месец... – разказваше му тя
Момичетат в това време слязоха долу и видяха че вратата е отключена.Те потъркаха ръце и се усмихнаха дяволито.Влязоха вътре напръсти и се огледаха.Никой нямаше вкухнята и бавно сепридвижиха към стаите.Всяка отиде до стаята на своя любим и се погледнаха.
- 1,2,3! – казаха те тихо,влязоха с гръм и трясък и 4- мата подскочиха като заици
- Я Емааааа – извика Темин
- Лиззззз – стресна се Минхо
- Диди но ти......... – изненада се Блинги
- Охххххх пиленце – зарадва се Оню
Момичетата им се усмихнаха и се затичаха към тях и ги целунаха.
- Диди но ти не трябваше ли да си на работа? – попита я Джонгхюн
- Оффффф млъкни – каза му тя и отново впи устни в неговите
- Вики мила хайде да отидем на мюзикъла – усмихна се лидера
- Предпочитам да остана тук – каза сериозно тя
- Защо? – очуди се тя
- При теб глупчо,неми се ходи на мюзикъл – казатя и изпуфтя
- Ема ама ти..... – чудеше се Темин
- Тихо скъпи немога да се съсредоточа – каза тя и мислеше нещо
Младока млъкна и тъкмо да излезе.Когато тя го хвана за ръката.
- Темин хайде да отидем на плажа – каза му тя
- Добре – усмихна се той и я прегърна
В това време на горния етаж Кий и Кати стояхаи мълчаха.
- Сега какво ще правим? – наруши мълчанието тя
- Идваш да живееш с мен – каза той сериозно
- Ooo – каза тя и докосна корема си
- Какво стана? – шокира се той
- Пипни – хвана ръката му и я сложи на корема си
Той подскочи леко и я погледна.
- Дъщеря ти рита – усмихна се тя
- Какво?Дъщеря?Рита? – замалко да припадне той
- Да.Ще си имаме дъщеря – усмихна се тя
Той гледаше корема й не вярваше че там расте неговата дъщера.Изглеждаше нереално.Дивата леко се намръщи и започна да се чуди как е възможно това.
- Хей Кий.Какво има? – попита го тя притеснено
- Ама не разбирам...как може тя да расте .... – сочеше коремайи поклащеше глава
- Охохооо мили..... – целуна го тя по бузата
И макар да беше си обещал че няма да й просто никога,сега изведнъж осъзна че не може да живее без нея.И колкото да го боли че тя го остави,сега тази празнина която бе в сърцето му толкова месеца за кратко време се запълни.
- Обичам те Кати – каза той и я прегърна
- И аз те обичам –усмихна се тя
Изведнъж Кати се изправи и отиди до масата.
- Малееее много съм гладна – каза тя и започна да яде
- Яж мила,че дъщеря ни да расте здрава – усмихна се той и отиде до нея
Кати изобщо него чу,само храната я интересуваше сега.След малко тя се обърна към негои го загледа.
- Кий изглеждаш ми остлабнал- каза тя и го гледаше втренчено
- Ами да......нямах апетит – сведе глава и си спомни за тежките нощи които прекара без нея
- Яяяяяя!Искаш ли да умреш?Ела тука да ядеш – развика сетя
- Скъпа успокой се,не е хубаво за бебето – каза той тихо
- Не е хубаво баща му да се разболееее.Бързо идвай.Не ме карай да чакам – викаше тя
Дивата се приближи и започна да яде.Отхапа малко и след малко го изплю
- Не е вкусно – каза той
- Какво?- изненада се тя
- Не ми харесва – върна се обратно на дивана
- Кий как да не ти харесва,това ти е любимото – зачуди се тя
- Не съм гладен сега – затвори очи той и тя бавно се приближи към него
Кати се наведе и впи устни в неговите.Тя бавно се отдръпна и го погледна.
- Мастийке... –каза й той и се усмихна
- Сега не си ли гладен?-поита го тя и вдигна едната си вежда
Дивата кимна и отиди до масата
В това време на долния етаж Ема и Темин излизахаи отиваха към плажа.
- Диди какво искаш да правим?- попита Блинги весело и прегърна приятелката си
- Искам да стоя тука – каза тя сърдито
- Но защо?Нека да излезем.Искам да те заведа на едно място – каза той и я погали
- Не искам – нацупи се тя
- Мила....но защо?-направи пъпи погледа
- Кученце...престани не искам да излизам – каза тя и отиди налеглото
- Диди! – изкрещя той
- Какво? – погледна го ядосано
- Аз излизам и ще си намеря някоя – каза той и се изправи
- Отивай- отвърна му спокойно тя
- Но..... – мигаше на парцали той
Джонгхюн се чудеше какво й става и отиди до кухнята и завати там Оню
- Хъонг какво ти има? –попита го Динно
- Офффф Блинги,незнам какво й става на Вики?Не иска да ходим на мюзикъл – натъжи се той
- Оо и Диди не искам да излизаме и я много нервна – сведе глава той
- Какво им става? – чудеше се той

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

кати се върнаа супер Нов живот (продължение от Съседи) 129392

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

MySpace Майкооо, летя в облацитеееей!! MySpace I'm happy, happy, HAPPY!! MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина главата и много се радвам,че Кати се върна и всичко с Кий е наред Нов живот (продължение от Съседи) 356600Какво ли има става на Вики и Диди Нов живот (продължение от Съседи) 935510

http://smiley92.tumblr.com/

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

6 глава



- Незнам хъонг.Не стига че ни излъгаха че ще бъдат на работа,а и се държат така – ядоса се Блинги
- Какво искаш кученце? – влезе в кухнята Диди
- Ам скъпа.... – притесни се той
- Помагахме за завръщането на Кати,съжалявам но щяхте да ни разсейвате – каза тя сериозно
- Добре,но какво и има на Вики?Не иска да ходи с мен на мюзикъл?Това го бяхме планирали – натужи се още повече Оню
- Незнам – отвърна Диди и се върна в стаята на Динно
- Хъонг нещо става тука.Нещо крият.Трябва да разберем – каза сериозно Джонгхюн
- Да прав си.Вики никога не е била такава – замисли се Дубу и се изправи
Лидера бавно се запъти към стаята си и Динно започна да мисли.Изведнъж изкара телефона си и звънна на мениджъра.
В това време Вики лежеше на леглото и мислеше.
“Малееее разбрали са,че ходя с Оню.Но как?” – мислеше си тя и се сети как колегите я гледаха и колко пренебрежително,всякаш е предала страната.
Същото бе станало с Диди,замалко щеше да изгуби работата си,заради това че ходи с Джонхюн.Добре има много връзки и остана на работа,но никой не разговоряше с нея.
Оню влезе и погледна Вики тъжно.
- СКъпа какво ти има?Изглеждаш тъжна.......- каза й той
- Ооо не,просто много ме мързи – каза тя с усмивка
- Мързи те? - очуди се той
- Да,тея снимки много ме измарят – каза тя и извъртя очи
- Взе ми си почивка – каза й той и легна до нея
- Ооо стана късно.....ще отида да поработя малко – каза тя сериозно и се изправи
- Чакай малко.... – каза той и хвана ръката й
- Закъснявам – каза тя тъжно
- Нещо криеш?Какво е то?Кажи ми – повиши тон той
- Искаш да знаеш ли? – каза му тя
- Да искам – каза той сериозно
- Не мисля че искам да бъда с теб повече – каза тя ядосано и излезе от стаята
- Какво? – стоеше като вцепенен той и не вярваше че това се случва
“Знаех си още откакто се запознахме.Не можем да бъдем заедно”- мислеше си тя и едвам сдържаше сълзите си
- Вики – извика Джонгхюн и отиди до нея
- Ам Джонгхюн закъснавям – избърса си сълзите и излезе набързо
Динно отиди в стаят на лидера.
- Хъонг.....защ-о-о Вики си замина? – попита го едвам едвам,след като видя изражението му
- Скъсахме – сведе глава той
- Какво?Как така? – не вярваше Блинги.
Те много се обич аха и бяха единствената двойка която уважаваше работата на другия и бе много силна тяхната връзка.
- Тя не иска да бъде с мен повече – заплака той и падна на земята
- Но как?Тя те обича.....как е възможно? – зачуди се Джонгхюн
- Тя лъже,не може да го казва.Всичко това време,беше като сън Джонгхюн,не съм мислел,че ще намеря такова невероятно момиче – сълзите му се стичаха и подпря главата си на земята
Динно замалко да се разплаче,не искаше да гледа Оню така.Трябваше да разбере на всяка цена какво става.
- Каза ли ти на къде отива?- попита го той сериозно
- Да каза че ще отиде да поработи – отвърна той и погледна тяхната снимка на нощното шкафче.
Динно взе си якето и излезе.Извади си телефона и се обади на мениджъра.
В това време на горния етаж Кати легна леглото и Дивата легна до нея.
- Измори ли се скъпа? –попита я той и я погали по лицето
- Малко- усмихна се тя
- Ааааааа сега ще си почиваш.Яде ли ти се нещо?- попита я той
- Мхмхм......яде ми се сладолед – усмихна се тя
- Ще отида домагазина да ти купя – целуна япо челото
- Не не не стой.Не ме оставай сама – уплаши се тя
- Искаш ли да слезем долу?- попита я той
- Може- усмихна се тя и се изправи
Дивата отиди до нея и хвана за ръката.
В това време Блинги разговаряше със мениджъра.
- Хъонг да знаеш случаино къде са снимките на Вики? – попита го той
- Защо? – попита го мениджъра
- Оффф хъонг нямам време за обяснение,кажи ми – ядоса се Джонгхюн
- Джонгхюн.... – ядоса се мъжа
- Спокойно хъонг всичко е под контрол – усмихна се Динно
Мениджъра му обясни на бързо и Динно направи взе едно такси.След около 20 минути той стигна и излезе.
Бавно сеприближи и отвори вратата.Качи се на 2-я етаж и видя персонала.Всичките го гледаха и си шушукаха нещо.Блинги искаше а чуе какво сишушукат,но не успя.Той влезе вътре и сепоклони на персонала.
- Здравейте- каза той и се покланяше
- Ооо Джонгхюн какво те води насам? – попита режисъора
- Аааа искам да попитам къде е Вики? – отвърна му той тихо
- Ето там е – показа му той
- Благодаря –поклони се той и тръгна към Вики
Вики като го видя направо замръзна.
- Здрасти – усмихна се той
- Какво те води насам? – попита го тя тихо
- Кажи ми какво става? – каза й сериозно той и всички ги гледаха
- Не е сега мястото и времето – отвърна му тя и тъкмо тръгна когато той я хвана за ръката и я погледна ядосано
- Кажи ми.....Оню страда в момента.Не е на себе си.- каза й той
- Ще го преодолее – каза тя сериозно и погледна ръката му
Той погледна встрани и видя как всички ги гледат.
- Ооо чухче тя ходи с Оню от Шайни,но какво прави Джонгхюн тук.Да не му изневерява.Нищо чудно.Тя не познава нашата култура как може....... – чуваше той и въздъхна.
- Добре Вики,но ако Оню направи някоя простотия теб ще държа отговорна – каза й той сериозно и пусна ръката й и си тръгна
Тя сведе глава и се обърна.
“Така .....значи заради това......да не би същото е да с Диди”- мислеше си той и трябваше да разбере
Лидералегна на леглото си и вдиша благоуханния аромат,който идваше от него.Той се изправи и взе един албум.През това време те си правихадоста снимки, и всяка бе по забавна и по изпълнена с любов.Дубу започн да ги преглежда и сълзите му отново се стичаха.Изведнъж той се намръщи и хвърли албума.
Докато се прибираше мениджъра звънна на Джонгхюн.
- Да хъонг знам,не трябваше да ме виждат толкова хора-каза Динно и извъртя очи
- Как можа?Айгоооо знаеш ли какво не направих,само и само да забрави тази вечер – отвърна му той
- Незнам но персонала вече знаят че тя е с Оню и преди около час се раздела.Просто исках да узная.Мисля че и сДиди е същото.И ако тя ме напусне хъонг не отговорям – ядоса се той и му затвори
“Няма да го понеса.Моето сладко котенце.......не няма.Не искам”-мислеше си той и клатеше глава.
Динно се прибра с наведена глава и Диди го посрещна.
- Хей кученце.....защонеми каза че излизаш?Не си си взел каишката – усмихна се тя
- Не ми се говори-отвърна й той тъжно иотиди към стаята си
- Скъпи защо си унил?Какво стана?- разтревожи сетя
- Кажи ми Диди.И на теб ли колегите ти те гледат злобно и шушукат зад гърба ти? –каза й той сериозно
“Оттоке......откъде е разбрал......щом ме пита значи не е сигурен”-помисли си той
- Скъпи какви глупости си измисляш?Разбира се че не – усмихна се тя и го погали
- Настина ли?- очуди се той
- Ей кученце......няма да ти дам кокалче – засмя се тя и впи устни в неговите
- Защо сменяш темата? – попита я като се отдръпна от нея
- Не я сменяш,просто си измисляш в момента - каза му тя сериозно
- С Вики е станало така.Тя е скъсала с Оню – погледна я той сериозно и повдигна едната си вежда
- Омооооо горкия и горката тя.Но скъпи при мен няма такова нещо – каза му тя спокойно
- Наистина ли?- попита я той
- Да наистина.Охххххх защо не отидеш при Оню да го видиш как е? - каза му тя и се натъжи
Той кимна и я целуна по челото.
“Оххх размина ми се.Малеееее горката Вики,толкова го обичаше” – помисли се тя и седна на леглото
Динно влезе в стаята на лидера и цялата беше в пълен хаос
- Хъонг искаш ли пилешко? – попита го той,като се надяваше че поне ще го успокоий
- Не искам да ям повече пилешко.Мразя пилешко – погледназлобнотой и леко се изправи
- Хъонг.....ела с мен до магазина – каза му той
- Не ми се излиза.Искам да умра.... – каза той и си взе якето
- Хъонг......недей.......моля те – спря го той,но лидера го избута с всичка сила и Блинги падна на земята
Оню докато минаваше през кухнята завари Темин,който си приготяваше вечерята.Той си спомни Вики как му готвеше и сълзите му отново се стекоха по лицето.
- Оооо хъонг ти си тук.....сега готвя любимото ти...пилешко със задъшени зеленчуци – усмихна му се той
- Не искам – каза му строго и тръгна да излиза,но в тоз момент Джонгхюн го хвана
- Хъонг недей моля те – замоли му се той и му се навлажниха очите
- Хъонг къде отиваш? – попита младока
- Темин извикай веднага Минхо – каза му сериозно и сълзите му се стекоха
Младока като го видя и разбра че е нещо сериозно и побърза да извика Минхо
- Пусни ме Джонгхюн ще съжаляваш – заплаши го той
- Какво ще ми направиш?Давай искаш да ме удариш ли? – приготви се той даже и му посочи къде да го удари
- Блинги.....ти си полудял – поклати глава той
- Не ти си полуделия...няма да те оставя да си погубиш живота – кресна му Динно
- Какво става тук? – попита Минхо и Кий бе зад него
- Минхо хвани го,иска да се самоубива – каза му разтревожен джонгхюн
- Но защо? – зачуди се той
- Вики скъса с него после ще ти разпрявам ела да го хванем – каза му сериозно и Фламинг Харисма като чу веднага се затича и го хвана
- Минхо пусни ме.Ще е по добре да не се мъча – каза им той и се мъчеше да отскубне
- Хъонг тихо.Сега ще ти ми разкажеш всичко – каза му Фламинг Харисма и се намръщи като чу неговите думи
Те влязоха в неговата стая и Джонгхюн и Минхого хванаха.
- Сега какво стана? – попита Кий
- Ще ти кажа,като умра – погледна го злобно
- Тцтцтцтц цялата ти стая е в хаос кога ще е подредиш.И не ми казвай че след като умреш,щот ще те мъча докато не я подредиш – каза му сериозно Кий и се приближи
- Искаш да знаеш?Вики скъса с мен – каза той и отпусна тялото си
- Защото колегите й знаят и говорят зад гърба й и никой не разговоря с нея –каза Джонгхюн сериозно
- Какво? – обърна глава към него Оню
- Чу ме......и мисля че Диди е на същото положение но не иска да го признае – ядоса се Динно
- Сериозно ли?Като се замисля и Лиз не спира да ходи ан работа.Да не би и тя..... – замисли се Минхо
- И какво смяташ да правиш?Да стои и да гледаш как говорят зад гърба на приятелката ти или...... – развика се Джонгхюн и се спря
- Или какво?-попита го Оню
- Ако бях на теб щях да призная че ми е приятелка – каза тихо той
- Ти луд ли си?Мениджъра......не Директора- започна да клати глава Минхо
- Хъонг ако наистина я обичаш и мислиш че тя е момичето,защо не? – каза му Кий
- Кий ти също... – започна Динно
- Да знам,но го обмислям.При мен е малко по сложно.Не мисля че ще е добра идея сега да разкриваме чувствата си,когато тя е бременна – отвърна им и сведе глава
- Да прав си.Това ще бъде голям шок за двама ви – каза му Минхо и въздиша
- Добре.Какво да направя? – зарида отново Оню
- Признай.Отиди и кажи на онея клюкарки че това момиче ти е приятелка – каза му сериозно Джонгхюн
- Знам последствията,но не мога да я загубя – отвърна му Дубу
В това време Диди се отдръпна от вратата и се шокира.Тя изкара телефона си и набра номера на Вики.
- Ало Вики – каза разтревожено Диди
- Какво има Диди? – започна да се притеснява
- Оню е разбрал,защо си скъсала с него и смята да отиди до стаята и да кажи че ти си негова приятелка – каза тя и си захапа палеца
- Какво?Аххххх......оттоке...... – хвана се за главата тя
- Незнам,какво да направя? – зачуди се тя
- Обади се на мениджъра той ще измисли нещо.Как така ще им казва? – ядоса се Вики
- Незнам,но Кий,Джонгхюн и Минхо го задържат в стаята му.Май нещо че искал да умре – намръщи се тя и се опитваше да си спомни
- Какво?Да умре?Моето пиленце? – замалко да припадне тя
- Да поне така чух... – каза тя
- Офффф идвам,задръж ги моляте – замоли се тя и се разплака
- Добре мила.Не се тревожи –казай тъжно и затвори
“Оффф сега как да го разубедя?Иска да умира?Аз ще го убия първа....айшшш туй чикън не знае къде да кълве”- помисли си тя и отиди при режисъора.
Диди влезе в стаята и ги погледна.
- Хей Диди какво правиш тука?Аз след малко ще дойда – каза й Динно
- Кученце какво правиш с Оню?Не ти казах да го държиш,а да го питаш как е? – развика се тя
- Котенце......той каза че иска да умре и беше тръгнал.Какво да направя? – ядоса се той
- Какво става тука? – влезе Кати и ги погледна
- Скъпа... – скочи Дивата и отиди при нея
- Оню защо те държат така? – запита я и гледаше с ормижен погледн
- Скъпа легни си.Съжалявам че те събудихме – каза й тъжно Кий и я целуна
- Няма нищо.Ама що никой не ми отговоря? – зачуди се тя
- Искаше да се самоубива,защото Вики скъса с него,защото персонала говори против нея – обясни набързо Динно и погледна ядосано Диди
- Защо ме гледаш така? – попита го тя и се притесни
- Защо ли?Ти ми кажи.Криеш нещо от мен нали? – каза й тихо той
- Джонгхюн нищо не крия – казаму тя и сведе глава
- Знаех си.И на теб ти се присмиват вярно ли е? – ядоса се той

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Тъкмо се събраха Кий и Кати и са изведнъж и другите се скараха Нов живот (продължение от Съседи) 7878Супер е главата..интересно ми е какво ще стана нататък Нов живот (продължение от Съседи) 264849

http://smiley92.tumblr.com/

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Поредната невероятна глава Нов живот (продължение от Съседи) 162205 Супер много се радвам че има продължение на "Съседи" Нов живот (продължение от Съседи) 561186 Чакам следващата глава с огромно нетърпение Нов живот (продължение от Съседи) 124908 Дано Вики и Оню да се съберат Нов живот (продължение от Съседи) 15286

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

7 глава




- Не е това.Просто........аз........се влюбих в друг – каза тя и го погледна
- Недей да лъжеш – стисна съсъ зъби той
Диди изкара от портфейла си една снимка и му я показа.Джонгхюн пусна Онюи се приближи до нея.Взе снимката и я разкъса.
- Не ме интересува – каза й той и излезе
- Диди защо? – каза Кати и я докосна по рамото
- Е вече няма да сме заедно – каза тя и събираше парченцата
- Кой е това Диди? – попита Кий тихо
- Това е брат ми – каза тя и започна да плаче
- Шшшшшш......всичко е наред – прегърна я Кати
Джонгхюн беше толкова бесен че взема якето си и излезе.Слезе от сградата и се качи в едно такси.След около 5 минути пред сградата спря едно такси и Вики се изстреля.След няколко минути тя нахълта и започна да търси Оню.Отиди към стаята му и го видя на земята.
- Пиленце – каза тя тихо
- Оо ти си тук – обърна се за кратко
Тя се приближи и седна до него.
- Аз съжалявам.Но не мисля че ще е удачно да им казваш – обясни му тя
- Да няма смисъл.....Сега ако обичаш излезе.Искам да остана сам- каза й той сериозно и гледаше снимките им
- Исках да непострадаш – каза му тя тихо
- И затова трябваше да късаш с мен – повиши тон той
- Не просто бях изнервена.Не исках да го казвам.Наистина – сведе глава тя
- Тръгвай си – отвърна й той сериозно
Вики го целуна по бузата и излезе от стаята.Дубу затвори очи и сълзите му се стичаха.
След няколко минути Джонгхюн слезе от таксито и погледна към него сградата.Той влезе вътре и го спря охраната
- Добър вечер младежо.Имате ли уговорена среща? – попита човека
- Да имам.Но малко съм подренил.С Диана А имам среща.Можете ли да ми кажете къде е нейния офис? – попита любезно Динно
- Ооо разбира се.На 7 етаж от асансъора завивате наляво продължавате направо и после вдясно-отвъна му мъжа и се усмихна
- Благодаря ви много-поклони се Блинги и се запъти натам
В това време Диди беше при Кати,която се опитваше да я успкоява.
- Недей миличка......той не знае за брат ти- каза тихо Кати и я галеше по косата
- Няма да му простя....дори и да не знае няма право да я къса – ядоса се тя
- Моля те.....Диди недей да късаш с него,двамата се обичате –погледна я тъжно и не искаше това да се случва на останалите
- Кати колегите ми говорят зад гърба ми.Знаеш ли какво ми е .......добре че имах няколко връзки че да остана на работа,щях да изгубя работата си- обясни Диди и заплака ощепо силно
- Сериозно ли? – изненада се тя
- Да – кимна тя
Динно се качи и отиди към нейния офис.Там видя няколко служители,които го гледаха.
- Така давам направо.Вие ли говорите зад гърба на Диди – каза той ядосано
- Не.Въобразявате си.Никой не говори зад гърби й – каза едната служителка сериозно
- Хубаво,не искам някой да говори против приятелката ми- каза тойсериозно и всички се шокираха
- Значи е вярно.Те наистина ходят –подшушна едната на другата
- Голяма мръсница се извъди- отвърна й другата
- Яяя!Вие нямате ли друга работа,че обсъждате личния живот на приятелката ми- ядоса се Джонгхюн и излезе
- Ооо само да дойде на работа ще види тя.Да праща приятеля си да я защитава,много долно – направи ккрива физиономията една служителка
Блинги се качи в таксито и се отправи към вкъщи.Вики в този момент се качи в апартамента и плачеше.
“Оффф май не трябваше така да си пускам нервите.Сега той не иска да ме вижда” – помисли си тя и изведнъж телефона й звънна
- Ало – каза тя и си бършеше сълзите
- Ало здравей Вики.Режисъора е – казай той сериозно
- Да кажете – отвърна тя и се усмихна
- Ами филма....щетрябва да го снимаме в Китай за около 3 месеца.Утре следобед тръгваме.-каза й той сериозно
- Оооо добре.Към колко часа? – попита тя
- Значи няма проблем да дойдеш? – попита ятой
- Не,какъв проблем да имам? – зачуди се тя
- Супер.Утре ела на летището към 16.00 часа –отвърна й весело той
- Добре.Довиждане – каза тя и затвори
Вики избърса сълзите си и излезе на долния етаж.Тя влезе вътре и видя Оню в кухнята.
- За какво си дошлаа? – попита я той сериозно
- Да се сбогувам с останалите – каза тя сериозно
- Какво? –шокира се той и Вики отиди при Кати
Вики почука навратата и влезе.
- Хей момичетата. – усмихна се тя като влезе
- Хей Викс – каза й Диди и избърса сълзите си
- Миличка недей да късаш с Джонгхюн – каза сериозно Вики
- Какво има Вики? – попита я Кати
- Утре заминавам за Китай,там ще проведем снимките на филма – усмихна се тя
- Оо супер,кога ще се върнеш? – попита я Диди
- След....3 месеца – сведе глава Вики
- Какво?Не можеш – развика се Оню и влезе в стаята
- Теб кой те пита.Да не би да съм ти гадже че да ми казваш – ядоса се тя
- Аз....ти......айшшшш – незнаеше какво да йкаже
- Дойдох да ви кажа чао.Ще се чуваме.Оххх как исках да съм до теб и да ти помагам – каза тъжно Вики и погледна Кати
- Вики....недей да заминаваш – каза сериозно Дубу
- Оню-ши ще замина – каза му строго тя и излезе
В това време Джонгхюн влезе и започна да търси Диди.След като отвори стаята на Кий я видя.
- СКъпа... – каза той и отиди при нея
- Махай се – изкрещя тя
- Джонгхюн- каза Кати тихо и поклати глава
- Оправих се със твоите колеги – каза той и се усмихна
- Какво?- рязко стана тя
- Отидох и им казах че си ми приятелка – усмихна се той и я прегърна
- Аххх че си глупак,по лошо ще стане сега- избута го тя
- Не ме интересува.Какво си мислиш?Че ще скъсаш с мен ли?Няма да стане никога,дори и да обичаш друг ще те вържа иняма да те пусна – ядоса се Динно и сълзите му се стекоха
- Така ли ааа защо скъса снимката на брат ми? – попита го тя и изведнъж си запуши устата
- Ооо значи не ти е гадже?.......Не трябваше да изричаш такава лъжа – погледна встрани той
- Мразя те Джонгхюн,как можа да скъсаш снимката? – каза му тя строго и излезе
- Диди... – каза тъжно той
Кий влезе и беше приготвил вечеря за Кати.
- Джонгхюн моля те,Кати има нужда от почивка.След малко ще дойда при теб.Ето скъпа хапни си – каза сериозно Кий
- Мастийке недей да го гониш......Джонгхюн остани трябва да ти кажанещо – каза тя сериозно
- Какво? – беше се замислил
- Седни трябва да ти кажа нещо- повтори тя
- Скъпа трябва да си почиваш – каза й Дивата
- Кий излез – стросна му се тя
- Офф тея хормони – поклати глава Кий и излезе
- Виж Джонгхюн,тази снимка......момчето което бе на нея....бе брат й – каза тя и се навлажниха очите
- Какво?Лъжеш!Недей да измисляш – направи крива физиономия той и тръгнадаизлиза
- Брат й е починал пред 2 години от автомобилна катастрофа – каза му тя
- Какво? –обърна се той и я погледна
- Сега Диди не иска да те вижда,това й бе единствената снимка,която имаше на брат си – допълни тя и сълзите й се стекоха
- Охххбожекакво направих – хванасе за главата той
- Да......казвам ти да знаеш – изправи се Кати и излезе от стаята
Джонгхюн приемаше цялата информация и чак сега осъзна,че никога не я питал за нейното семейство,приятели и така нататък,изобщо са миналото й.
“Ама че съм глупак” –помисли си той.Динно излезе от стаята и започна да търси Диди.Но тя беше си заминала.
- Скъпа защо плачеш? – попита Дивата и прегърна приятелката си
- Заради Диди,оффф прибрах се и гледай какво стана – изпуфтя тя
- Случва се.Те ще се оправят – каза спокойно
- Сигурен ли си?Ако не си по хубаво не го казвай – ядоса се той
- Скъпааа,ще импомогна.Само се успокой не е хубаво за бебето – каза й тойи погали корема й
- Направи ли ми палачинки с шоколад и сметана? – попита го тя
- Нали искашемекички – отвърна й той
- Искам палачинки.....бързо да ми направиш.Сега ще изям мекичките- усмихна се тя и започна да си маже една с течен шоколад
“Оххх цял ден готвя....пфуууу незнаех че може да изяде толкова”- мислеше си той
- Скъпи ела за малко – извика го Кати
- Кажи скъпа – отиди до нея и се усмихна
- Наведи се – каза му тя и той веднага се наведе към нея.Тя го целуна по бузката и му се усмихна
- Това пък за какво е ? – очуди се той
- Че ми угаждаш – засмя се тя
- Скъпа обичам те – впи устни в нея и погали корема й
- Скъпи палачинките – каза му тя и се намръщи
- Слушам- започна да козирува и тя се попика да се смее
В това време Джонгхюн търсеше навсякъде Диди.Бе отишъл до тях,но я нямаше,после отиди до вас,нямаше я.
“Оххх къде ли е?Тук момиче........айшшш” – изнерви се той и тръгна напред
В това време в стаята на Минхо Лиз работеше.
- Лиз ела замалко- каза й той сериозно
- Бейби работя в момента – каза му тя
- Добре.Аз след час заминавам,че трябва да записвам Dream Team – каза й той сериозно като очакваше да прекарат следващия час заедно
- Добре скъпи.Не се изморявай много – отвърна му тя без да отмества поглед от лаптопа
- Яяя!Лиз веднага ела тук – изкрещя й той
- Не мога ти казах.Да не съм твоя собственост – сопна му се тя
Минхо се изправи и се съблече.Отиди до банята и си взе душ.Лиз отмести лаптопа за момент и се хвана за главата .След като се изкъпа Фламинг Харисма излезе и беше гол до кръста.
Лизкато го видя и направо.......си изгуби граматиката.Тя преглътна и извърна глава.Той я погледна и се намръщи.Отиди до гардероба и започна да си избира дрехите.Сложи ги на леглото и махна кърпата която беше от кръста до коленете.Лиз с еобърна къмнегои прехапа долната си устна.Минхо се облече и си изкара куфара.
- Сега ли заминаваш? – попита го тя
- Ами сетих се че трябва да отида по рано,да се видя с нуните – каза й сериозно и накрая се усмихна
- С какви нуни? –попита го тя
- Ами ще бъда с Кристал и с Еън Со.Тя е доста хубаво – усмихна се той и захапа долната си устна
- Яяяяя!Не забрави ли че имаш приятелка – извика му тя
- Тей ли?Не помня.... – замисли се той
Лиз рязко стана и отиди до него.
- Аз съмти приятелка и как може някакви скумрий да пипат гаджето ми.Само си посмял даги пипнеш с пръст – сочеше го тя и го гледаше ядосано
- Така ли?Какво ще стана ако ги пипна? – скръсти ръце Минхо
- Какво ще стане ли?Няма да имаш приятелка –изкрещя му тя
- Мисля че нямам,тъй че.....няма да има какво знае каква разлика- повдигна той рамене и започна да си слага дрехите
- Минхо! – извика му тя и тропна с крак
- Какво? – обърна се той и погледнаочудено
Тя рязко впи устни в неговите и направо му се нахвърли.Той я хвана за кръста и двамата паднаха на леглото.Лиз започна да му целува врата страстно и дръпна фанелата нагоре.
- Сега ще видиш ти.....нямал си приятелка- ядоса се тя и той се усмихна
Тя леко го захапа и му откопча дънките
- Скъпа трябва да тръгвам – каза той ссериозно
- Никъде няма да ходиш.Да съм те пуснала? – запита го тя и му дръпна и боксерките


Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

охх дано се оправят по-бързоо Нов живот (продължение от Съседи) 836179

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омоооооооооооооооо толкова съм Нов живот (продължение от Съседи) 3929 Супер много се радвам че продължи с фикаааа Нов живот (продължение от Съседи) 693719 Всички глави са страхотни....

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

8 глава



В това време Диди бе отишла до реката.Тя много искаше да дойде тук с Джонгхюн и да се любуват на гледката.Сълзите й се стичаха по лицето и вятъра развяваше косите й.
“Батко......липсваш ми.Съжалявам трябва да пазя по добре твоята снимка.Прости ми”- помисли си тя и сведе глава
Джонгхюн обикаляшенакъдето му видят очите и изведнъж силен вятър задуха.Той леко потрепери и сведе глава
Диди тръгнада се прибира и изведнъж дигна поглед и видя в далечината Джонгхюн.
“Кученце.......”-помисли си тя и го видя че му е студено.
Диди сведе глава и не можеше да му прости че скъса единствената снимка на починалия й брат.Тя се обърна и спря една такси.Качи се и потегли към вкъщи.Динно надигна глава и се огледа.Той отиде на мястото,където допреди малко беше Диди и се загледа в звездите.Блинги стоеше така около 15 минути след което със сведена глава тръгна да се прибира
В това време в апартамента на Шайни Оню обикаляше стаята си.Не искаше Вики да заминаваТой се хвана за главата и изведнъж излезе от стаята си.Той се качи на горния етаж и почука.
Вики отвори и се изненада
- Недей да си тръгваш.Моля те – каза той тъжно
- Трябва – каза тя сериозно
Той влезе и я прегърна силно.
- Махни се – избута го тя
- Но защо се държиш така? – запита той
- Виж трябва да замина.Сега на първо място е кариерата ми,нямам време да се разсейвам – отвърна тя хладнокръвно
- Знчи това е края?- повдигна едната вежда той
- Да Оню-ши кимна тя и му посочи вратата
Той излезе със сведена глава и се насочи към апаратамента.Вики затвори вратата и се подпря нанеяСълзите й се стекоха и се убеждаваше че така е по добре и за двамата.
Лидера влезе в апартамента и затвори вратата.Той погледна напред и си избърса сълзите.Дубу седна на масата и въртеше телефона си в ръката си.Джонгхюн влезе и бе премръзнал.Той седна до лидера и го докосна по рамото.
- Ооо ти си тук - вдигна глава лидера
- Да.Какво има хъонг?- попита го той тихо
- Окончателно скъсахме.Тя иска да се концентрира върху работата си- навлажниха му се очите
Динно сведе глава и се хвана за главата.
- А какво стана с Диди?-попита го той
- Скъсахме – погледнаго и сълзите му се стекоха
- Съжалявам- итвърна му той
Джонгхюн се усмихна и се изправи.Изведнъж една капка се стече от челото му.Той погледна и всичко му се въртеше.Сложи си едната ръка върху рамото на Оню се подпря на него.
- Джонгхюн какво има? – погледна го лидера
- Хъонг не ми е добре –каза му той и в следващия момент се строполи
- Джонгхюн –паникъоса се той и започна да вика
След малко Кий и Темин влязоха в кухнята
- Какво стана?- запита Дивата
- Припадна- каза Дубу и се обади на 911
Кий и Темин го повдигна и го сложиха да седне.Дивата измии лицето ми и започна да плаче.
- Събуди се Джонгхюн!Събуди се!-започна да разтърсва тялото му
- Хъонг успокой се-докосна гоТемин
- Какво става тука? – влезе Ема и се стресна
- Ема отиди при Кати моля те – помоли я Кий и Ема кимна
След няколко минути той отвори очи.
- Диди......- каза той тихо
- Джонгхюн – извикаха Оню и Кий
- Хъонг събуди се! – извика макнето
На вратата се позвъня и Кий отиди да отвори.Парамедиците влязоха и го сложиха на количката.
- Темин стой тука при Ема и Кати- каза му Кий
- Хъонг искам и аз да дойда-каза му тъжно той
- Знам,но никой няма да е с Ема и Кати.Поверявам ти ги.- каза му сериозно и го докосна по рамото
Темин кимна и прегърна Кий.Дивата изтича и младока затвори вратата.
През целия път Динно бълнуваше казваше на глас името на своята любима.
В това време Ема отиди при сестра си.
- Какво?Джонгхюн е припаднал? –шокира се тя
- Кати не се тревожи той ще се оправи – каза тя тъжно
- Е как да не се тревожи.Офффффф и Диди......оооо ще й се обадя,като не си наглежда животинчето – каза тя сериозно и си взе телефона от нощното шкафче
Тя набра номера и зачака.Но оператора се включи и Кати се ядоса.Тя стана и Емаотиде до нея
- Кати недей...... – каза йсериозно Ема
- Аааааа цял ден лежа,четох че не било хубаво.После като ще раждам ще се мъча.Ема движението му е майката – казай сериозно Кати и отиди да си вземе якето
- Кийще ме убие – каза тя и сведе глава
- Мастийката ли?Споко няма – засмя се сестра й
- Кати кажи къде да отида и ще отида,но моляте остани си вкъщи –помоли я Ема
- Не.Искам да се разходя,ако не искате да ви избия,ще ме пуснеш- каза й строго и Тминвлезе
- Нуна къде отиваш?-попита я той притеснен
- Отивам да намеря Диди – каза сериозно Кати
- Нуна недей.Много е студено навън- отвърна й той
- Ами виж как съм се облякла-каза тя и показа колко ката дрехи е облякла
- Ще дойда с теб-каза Ема сериозно
- Ема........и аз идвам – каза Темин и погледна строго Ема
- Добре,само по бързо – каза им Кати и започна да се разхожда из стаята
В това време доктора преглеждаше Джонгхюн.Докато чакаха отвън Кий и Оню пристигна мениджъра.
- Какво стана?- попита той разтревожен
- Ами хъонг Диди скъса с него и тръгна да я търси в този студ-обясни му лидера
- Ахххх ще се побъркам.Тцтцтцттц вместо вие като мъже да командвате,момичетата го правят.Безнадеждни сте – поклати глава той и извъртя очи
В близост до центъра се намираше жилището на Диди.Тя отключи вратата и влезе вътре.Светна лампите и си хвърли якето и чантата.Диди се съблече и отиди в банята.
В болницата доктора излезе от стаята и всички се изправиха.
- Той ще се оправи.Просто е настинал-каза доктора
- Значи можем да си го приберем?-попита мениджъра
- Да.Тук съм написал какви антибиотици да пие,да стои на топло и да пие много чайове и топли храни –каза имтой сериозно и подаде рецептета на мениджъра
Те кимнаха и Кий и Оню влязоха вътре.
В това време едно такси спря пред сградата където живееше Диди и Кати,Ема и Темин слязоха.
- Тя тук ли живеее? –попита Темин
- Да-каза Кати и се усмихна
- Уауауа сигурно е много богата- предположи той
Тримата влязоха и се качиха в асансъора.След 2 минути излязоха и се насочиха към апартамента й.Кати натисна звънеца и чакаха.Диди отвори вратата и се шокира.Кати нахално влезе вътре и бешеядосана.Останалите я последваха
- Здравейте – каза Диди тихо
- Виж давам направо.Джонгхюн е в болница-каза сериозно Кати
- Какво?Но защо?Как е той?Добре ли е?Моето кученце – обсипа я с въпроси Диди и се навлажниха очите
- Незнам как е.....отиди да го видиш и стига сте се държали като деца.Кий и аз смежив проблемидокакви проблеми може да ни доведе нашия инат-обясни й Кати
- Няма да му простя,той скъса снимката –викнаДиди
- Не е знаел,ноти все пак му каза че това е на твоя приятел-отвърна тя и скръсти ръце
- Азззз ...... – сведе глава тя
- Сега се обади на Кий и го питай – каза й строго тя
- Онни........аз не мога..... – каза й тъжно тя
- Защо?Знам че беше единствената снимка,но мислиш че брат ти иска да страдаш- викна й тя
Диди стоеше и мълчеше.
- Хубаво....щом така искаш.След време да не дотичаш при Джонгхюн......Изнервяш ме така –изпифтя Кати
Изведнъж телефона на Темин звъннаи тойвдигна.
- Ало- каза той тихо
- Хей Темин.Джонгхюн е само настинал.Ние ще се прибираме- каза му Кий
Младока погледна уплашено към Кати.
- Кой е?-попита го тя
- Кий,сега се прибират вкъщи заедно с Джонгхюн хъонг- отвърна й той
- Диди ела и ти – каза й тя тъжно
- Не аз.....трябва да работя – каза тя иотиди към бюрото си
- Нуна трябва да тръгваме и то бързо-разтревожи се Темин
- Спокойно Темин –каза му и се усмихна
Тримата тръгнаха и Диди седна на бюрото си и отвори една папка.Тя се натъжи и сълзите й се стекоха.
“Любов моя оправяй се по бързо.Дори и да не мога да ти простя,ти винаги ще бъдеш в моето сърце” – мислеше си тя

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Еее защо така трябва всички да се разделят Нов живот (продължение от Съседи) 578895 Супер е главата Нов живот (продължение от Съседи) 561482

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 6]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите