Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_lcap15%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_lcap56%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_lcap3%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_lcap13%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_lcap13%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

Нов живот (продължение от Съседи)

+6
shadow
TonnIi
nasa__
jongminfan
Yulita ^^
minho1985
10 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Харесва ли ви?

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_lcap100%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_rcap 100% [ 16 ]
Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_lcap0%Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 16


Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Така знам че много ви харесва фика Съседи и затова реших да напиша продължение.Искренно се надявам да ви хареса.Благодаря че четете моите фикове






1 глава




В това време Кати заплака и сведе глава.
“Оффффф защо трябва да е така?Искам да бъда с него...” – мислеше си тя и искаше да изкрещи.Тя зивади телефона и искаше да му се обади,искаше да му каже колко много го обича и за нищо не света не иска да гонапуска.За първи път в живота й тя обичаше някого истински и той отвръщапе със същото/
“Никой няма да обичам,както обичам теб Кий” – помисли си тяи докоснакоремаси
В това време момчетата влязоха в летището и изведнъж видяха една голяма тълпа.Стана им ясно че Дивата е там.Мениджъра бързо отреагира и се спусна към него.Свали си якето и го покри.Изправи го и тръгнаха да излизат.
- Какво стана? – попита той сериозно
- Хъонг.....тя си тръгна....тръгна си завинаги – каза му той през сълзи
- Какво? – шокира се мениджъра.
Момчетата се качиха в колата и веднага потеглиха.Кий махна якето на мениджъра от себе си и сдържаше сълзите си.
- Поплачи си Кий – потупа го по рамото Дубу
- Ако го направя.......няма да мога да живея – каза той сериозно и започна да диша тежко
- Подобре е да си поплачиш хъонг – поглеедна го тъжно Минхо
- Да плаче ли?Ха.....вие не разбирате?Имам чувството че умирам и то бавно и мъчително – хвана се той за сърцето и сведе глава
- Ще я върнем – каза сериозно Джонгхюн
- Как умнико? – погледна ядосано Дивата
- Ще намерим начин.Какво искаш дами кажеш че се отказваш от нея ли? – повиши той Динно и се намръщи
Кий се обърна на другата страна и погледна телефона си.Натисна един бутон и се появи една снимка.На тази снимка бе Кати и той на вилата и по точно на плажа.Кий лекосе усмихна и сви на топка.
“Това няма да го преживеее” – помисли си Блинги и го погледна тъжно
“Май ще са нужните повече от няколко месеца”-помисли си лидера
‘Горкия Кий.Разбирам го……..няма да го преживее лесно” – помисли си Минхо
“Аз ако бях щях да я последвам.Ама нуна що прави така?” – помисли си Темин и скръсти ръце
След няколко минути те стигнаха и колата спря.Дивата по бърза да излезе и влезе по най бързия начин в сградата.Момчетата се спогледаха и слязоха.
- Наблюдавайте го – каза сериозно мениджъра и запали колата и тръгна
- Оффф и сега какво? – зачуди се лидера
- Сега ще видим – каза сериозно Минхо и тръгна да се качва
Останалите повдигнаха рамене и го последваха.Фламинг Харисма влезе и изведнъж чу шум идвашщ от кухнята.Той веднага се затича и влезе.
- Хей Минхо...сега започвам да сготвя.Вие прибирете къщата – каза спокойно той даже се усмихна
- Кий какво ти става?Кати си тръгна.... – каза той тихо
- Трябва ли да ми напомняш? – блъсна по масата той с ножа и го погледна ядосано
- Какво става тук? –попита Дубу и Минхо отиди в стаята си.
- Хъонг нямаш право така да му викаш! – ядоса се младока
- Ти малкия не се намесвай – каза му строго Кий и се обърна
Темин се намръщи и отиди към стаята си.
- Кий какво смятш да готвиш?- попита Динно
- АМи гледам тука някаква френска рецепта. – каза той спокойно
- Така ли?Ооо сигурно е вкусно – каза с усмивка Блинги и погледна лидера сериозно
- Ами така изглежда.Ще трябва да го науча тоя език– поклати глава Дивата и продължи с готвенето
“Напълно се е побъркал” – помисли си Джонгхюн и поклати глава.
Младока като влезе в стаята си видя Ема да спи.
“Явно много е изморена” – помисли си той и легна до нея.Мислеше как да й каже за сестра й.Той я погледна и я целуна по челото
В това време в другата стая Минхо започна да си упражнява гласа.След няколко минути извика Джонгхюн да му помага.
Кий не спираше да правеше най различни френски ястия.След около 3 часа готвене той седна и целия беше потен.Младока влезе и поклати глава.
- Хъонг защо не отидеш в Франция? – каза му сериозно той
- Ти луд ли си?Грам френски незнам – погледна го строго и започна да разгръща готварската книга
- Да не мислиш,че Кати знае – повдигна едната си вежда той
- Като иска да бяга от мен....добре.Повече не й споменавай името й- ядоса се той и отново се изправи и придължи с готвенето
Темин започна да цъка и се върна обратно в стаята си.Тъкмо затвори вратата,когато Ема се събуди.
- Темин къде е Кати? – попита го тя и потърка очите си
- Ами.....Ема.....виж.... – започна да увъртя
- Ясно.Избягала е.Типично – намръщи се Ема
- Типично? – зачуди се Темин
- Да.Преди 2 години ходеше с едно момче и когато възникнаха някакви проблеми тя просто бягаше – обясни му тя
- Ама тя е бременна....офффф сега Кий готвя цял ден френски ястия – въздиша тежко той
- Ако тръгне да я търси,няма да я намери.Тя когато поиска ще отиде при него – каза сериозно тя
- Ама сигурен ли си,че ще се върне? – зачуди се той
- Естесвено,но като й знам чувствата й започвам да се съмнявам – позамисли се тя
- Да се надяваме да се върне – извъртя очи Темин и седна до нея.
- Дам искам да знам дали имам племенник или племенница – усмихна се тя


Измина цяла седмица откакто Кати си тръгна.Всички вършеха ежедневните си занимания и бяха тъжни заради Кий.Дивата цяла седмица в кухнята седеше и готвеше.После или момчетата я изяваха или я хвърлиха.На сутрнта Минхо се изправи и протегна ръце.
- Добро утро поспаланко – каза женски глас
Минхо се обърна и подскочи.
- Яяяя! – извика той и я посочи
- Скъпи не е културно така – усмихна се Лиз и се приближи към него
- Но как влезе – зачуди се той
- Лесно – усмихна се тя и го погали по лицето
Фламинг Харисма я погледна и впи устни.Повдигна я и я сложи на леглото.Набързо и разкъса дрехите и започна страстно да й целува тялото.Лиз стенеше и прехапваше долната си устна.Минхо бавно проникна в нея и изведнъж тя леко го избута.
- Какво има скъпа? – попита я той
- Ами Минхо....аз..... – отдръпна се от него и го погледна сериозно
- Какво мила? – зачуди се той и я погледна
- Ами......искам да живеем заедно. – каза му сериозно тя
- Знаеш че не може – отвърна й той и се натъжи
- Дори и да се виждаме така – каза сериозно тя
- Ама не се ли връщаш за постоянно? – попита я той
- Не.Вчера ме преместиха в Гърция – отвърна тя и сведе глава
- Какво? – изправи се той и прокара ръка през косата си
- Съжалявам Минхо и аз не искам да съм далеч от теб – каза му тъжно тя и отиди до него
- Остави ме – махна ръката й
- Но.....бейбииии – отвърна му тя нежно
- Какво,ще трябва да те виждам само за няколко часа? – започна да повишава тон
Лиз сложи една негова фанела и един негова анцуг.Фламинг Харисма като я видя и замалко се разконцентрира.
- Затова ти предлагам да живеем заедно – каза му тя и сложи ръката си на рамото му
- Няма да стане.Защо не напусниш работа?Писна ми да те чакам и да се чудя кога ще се върнеш – развика се той и събуди всички
- Съжалявам Минхо,аз... – започна тя,нотой не я остави
- За какво съжаляваш?По добре да се разделим – каза той сериозно и се обърна с гръб към нея и наблюдаваше през прозореца
- Какво?Късаш с мен? – изненада се тя и прекара ръката си през косата си
- Да,не мога повече.Мислех че ще издърна,но това е прекалено-погледна я злобно той
- Добре- каза тя и едва сдържаше сълзите си.Лиз си взе палтото и чантата и излезе.Минхо отгоре я наблюдаваше как се качва в колата.
- Ало господин Виц президент... –каза тя,докато се наместваше в лимузината
*от другата страна
- Искам да напусна – каза сериозно
*от другата страна
- Утре си подавам оставка – сдържаше сълзите си тя
*от другата страна
- Шефе искам да работя в Корея.Не мога да работя така – каза му тя сериозно
*от другата страна
- Наистина ли?Омо.....благодаря ти шефе.Благодаря – зарадва се тя и затвори
- Шофъор закарай ме до сградата където бях преди малко – каза щастливо тя и захапа долната си устна
- Да госпожице – каза той и веднага направи обратен завой
В това време Минхо плачеше и не издържаше повече.


jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу какъв финал Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 561186 Този да не се окаже сега,че е баща им Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 699691 Чакам с нетърпение следващата Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 573598

http://smiley92.tumblr.com/

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Е сега вече стана много интереснооо Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 918481 Кой е този мъж? Че да не закачат НЕГОВИТЕ принцеси Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 807552 Радвам се че Макс го няма вече. Дано Кати , Ема , Темин да се оправят Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 53746 И неси мисли че си се измъкнала, чакам продължение със Дубу и Вики Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 943311 Така де некст Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 15286

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ИГАТИ ЯКОТО Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 72137

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

35 глава



18+



- Да шефе – кимна шофьора и настъпи газта



В това време в апартамента на Вики........



- Вики моля те спри – отдръпна се той



- Защо? – погледна го тя



- Защото ми трябва време – въздиша той и си оправи перчама



- Колко минути ти трябват? – попита го тя и седна на дивана



- Ти май не разбираш.Опитах е да те забравя и почти бях успял – развика се той



Вики се изправи,отиди до него и го прегърна.



- Аз съм виновна за всичко.Извинявай.......моля те не ме отблъсквай – започна да плаче тя



- Да ти си виновна,но не можеш да искаш от мен толкова бързо да забравя тези месеци,които беше далеч от мен.Просто не е честно – заплака той



- Охх мили – започна да плаче силно и да подсмърча



- Хей – отдръпна се от нея и започна да бърше сълзите й


Тя като видя неговите сълзи се почувства толкова ужасно,че отново заплака.



- Е стига де.Успокой се – продължи да ги бърше



- Не искам да плачеш – погали го тя по лицето



- Няма,стига да си до мен – леко се усмихна и я прегърна



Тя го стисна силно и го целуна врата.


- Търсиш си боя – каза й той сериозно



- Ами трябваше да се пробвам – лукаво се усмихна тя



Той се отдръпна и я повдигна.Впи устни в нейните и я заведе до дивана.Двамата легнаха и страстно се целуваха.Езиците не танцуваха,но даже на това не приличаше.Той прокара ръка по деколтето и хвана едната й гръд.Оню се отдръпна и я погледна.Тя му се усмихна лукаво и отново впи страстно устни.Лидера спусна надолу ръката си,като мина през корема,после по бедрото й и я стисна силно.Дъбу не издържа толкова много му липсваше,че започна да я съблече.



“Ще си го получиш сега,задето избяга в Китай” – помисли си той и свали дънките й.Тя леко се изчерви и съблечи фанелата му.Забеляза че той е много остлабнал и се шокира.



- Скъпи...... – разшириха й се очите й



- Какво? – погледна я очудено то



- Много си остлабнал – прокара ръката си по тялото му



- Ти си виновна – каза й той строго и започна да я целува по врата



Тя започна да стене от удволствие,нейното тяло правеше същите движения като на Оню.Той бавно си го вкарва и тя изстенна.Той започна да си вкарва по бързо и по бързо.Вики беше сложила ръце на гърба му и стискаше със зъби.Лидера впи устни и остана така за по дълго.Те смениха позата и Вики викаше от удволствие.Той хвана косата й и започна да я дърпа.Лидера извика силно и си го изкара,като свърши върху задните й части.



Двамата изпотени легнаха един до друг.Тя се сгуши в него но той я отблъсна.Оню се изправи и си пое въздух.



- Отивам да се изкъпя – каза той сериозно



- Чакай,нека да отидем заедно – отвърна мут я и се изправи



- Виж това което стана....- започна той



- Млъкни! – викна му тя,като видя накъде отиват нещата


- Хубаво – обърна се той и тръгна към банята


Вики седна на дивана и не можа да повярва,че е станал такъв.



“Не може да се е променил?Преди малко си беше същия какъвто го помня,а сега?!” – помисли си тя



Лидера след 0 минути излезе полугол и я гледаше.



- Какво има? – попита я той


- Ето ти дрехите – даде му ги в ръцете и отиди в стаята си



- Какво ти става? – изненада се той



- Какво ли? – ядоса се тя



- Да какво? – мигаше на парцали той



- Махай се не искам да те виждам – заплака тя и тропна с крак и се затвори във вратата.



Лидера стоеше и незнаеше какво да прави



“Трябваше да буда такъвМислиш че един секс,ще промени всичко ли?” – помисли си той и се облече.Слезе долу и отиди в стаята си



В това време Ема и Диди отидоха в една сграда и зачакаха.



- Онни сигурна ли си,че ..... – гледаше плахо Ема



- Спокойно Ема.В сигурни ръце си – каза й уверено тя



- Онни страх ме е. – огледа се тя



Бяха отишли в лудницата и Ема наблюдаваше как едно малко момиче си говори само и то несвързани неща.Една жена си блъска главата в стената,а друга върви по коридора гола



- Не се страхувай – погали я тя



- Ама тук е.....лудницата – прошепна й тя



- Да знам Ема,но просто тук й е работното място. – повдигна тя рамене



Сестрата ги извика и двете влязоха в кабинета.



- Здравей.Как си? – попита я докторката,която беше седнала на стола и разгръщаше някакви документи.Тя изглеждаше на около 25 години,с очила,с къса черна коса и гледаше злобно.



- Добре съм.Водя ти някого – каза й Диди



- Здравейте – поклони се Ема



- Здравей.Как се казваш? – попита я любопитно


- Ема – усмихна се тя



- Добре Ема.Кажи ми сега за себе си – усмихна се докторката



- Добре аз да ви оставям – каза Диди



- Онни!Моля те стой,не си тръгвай – викна й Ема и я беше страх



- Ема нищо страшно няма.Няма да те нараня – каза й докторката и се усмихна



- Спокойно миличка,ще бъда отвън – прегърна я Диди и излезе



Ема замалкo забрави да диша и се обърна.



- Ема седни удобно.Няма нищо страшно.разкажи ми за себе си – каза й учтиво докторката и Ема я послуша



Незнаеше защо го прави,но не я намираше за опасна.След известно време Ема се отпусна и започна да разказва за живота си.



В това време Кий и Джонгхюн отидоха при доктора.



- Докторе тя коко ще лежи в болницата? – попита Кий



- Около 2-3 дни.Зависи си от нея – повдигна той рамене



- Кий хайде да се приберем – каза му тихо Динно и искаше да види Диди



- Не ще остана – стросна му се той



- Приберете се.Няма смисъл да седите тук – каза му доктора



- Кий меришеш.Хайде да приберем,хем ще се изкъпем,ще хапнеш – задърпа го Блинги



- Добре,но по бързо.Искам да се върна при Кати – отвърна му Кий и се натъжu



Вики стана от леглото си и отиди до кухнята.Погледна към дивана и се спря.Тя сведе глава и докосна устните си.Оню стоеше в стаята си и гледаше тавана.Той отново и отново премисляше.



Чувстваше че ще побърка след малко.От една страна беше й бесен,искаше да я нарани,да усети болката,която той я изпитваше досега и го изгаряше отвътре.Но от другата страна той беше подвластен.Иска да е до нея,да я прегръща,да я целува,да освободи любовта си,която го ряжажда отвътре.Той рязко се изправи и излезе от стаята си.Качи се на горния етаж и почука на вратата.Вики отвори и извъртя очи.



- Какво искаш? – попита го тя строго



Той влезе вътре ядосано и седна на дивана,на който преди малко се любиха.



- Искам да се махнеш от тая сграда – каза й той строго



- Какво? – мигаше на парцали тя и не вярваше



Той се изправи и се приближи до нея.



- Не искам да те виждам. – погледна я злобно


- Оню-ши... – заплака тя отново



- Стига си плакала.Какво мислиш че така ще ме накараш да си променя решението ли? – изсъска й той



- Защо си толкова лош с мен? – погледна го тъжно тя и сълзите й се сетичаха



- Ха и питаш.Ти си тази,който ми причинява болка.Изненада се като видя колко съм остлабнал.Ще се изненадаш колко съм се променил – скръсти той ръце



- Но аз те обичам,не исках.... – започна тя но той не го интересуваше



- Не ме интересува,какво си искала и какво не.Не мога повече – задърпа косата си и удари по масатa



Вики подскочи и спря за момент да диша



- Ти!Ти разби сърцето ми... – сочеше я с пръст той



- Оню-ши аз моля те.......съжалявам.Нека да почнем наново.Искам да съм до теб – каза му тя плачейки и сърцето й кървеше от неговите думи



- Искаш.........и аз искам много неща ама няма.Исках да си до мен,но те нямаше.Спах сам,ядох сам,бях сам.......Няма да стане на твоята,само искаш,а питаш ли ме аз какво искам? – развика се той и хвърли вазата срещу стената



- Ааа~! – запушу си ушите тя



- Само си играеш с мен.Повече не искам да те виждам – продължаваше той да й вика



Вики седна на земята и сърцето й се късаше.



- Оню-ши моля те,не мога да живея без теб.Любов моя – плачеше тя и едвам си поемаше въздух



Лидера се обърна и затвори очи.Вики се изправи и се подпря на шкафа.Тя преглътна и чувстваше огромна буца в гърлото си.Вики започна да кашля и се подпря на стената.Дъбу се обърна и я видя.Тя бавно се спусна и седна отново.



- Давам ти седмица да се изнесеш- каза й строго тя



Вики стоеше и си пое въздух.Искаше да умре,нямаше да го преживее.Лидера забеляза че тя гледа в една точка и се приближи до нея.



- Вики – каза й той и клекна



Тя отмести поглед и го погледна.Той докосна гърдите й и усещаше че нещо не е наред.



- Какво правиш? – повдигна я той и се опита да й отвори устата



- Остави ме – задуха се тя и се закашля



- Какво се опитваш да направиш? – скара й се той



- Не е твоя работа – каза му тя едвам и отвори един шкаф



Лидера я дръпна от шкафа и погледна.Там имаше най различни хапчетата.



- Ти глупава ли си? – викна й той и се ядоса



- Да.- кимна му тя и отиди до кухнята



Той веднага я последва и Вики държеше нож.



- Вики остави ножа – каза й той



- Защо? – направи крива физиономия тя



- Моля те остави го – каза й той спокойно



- Единствения начин по който ще си тръгна е като умра,щом няма да съм твоя – каза тя сериозно и го насочи към стомаха си

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

омоооо Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 241947

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ОМО!!!Дубу се държа ужасно грубо с Вики Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 241947 Дано се оправят нещата между тях Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 72137

http://smiley92.tumblr.com/

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 600711 Егати главатаа , направо ме изуми.Всичко се обърна на 360 градуса Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 203610 От една страна Оню е прав , ама от друга е доста суров към Вики Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 814388 Наистина постъпва много егоистично, повтаря само аз , аз , аз и пак аз , а сега се вижда , че и на Вики не и е било много лесно без него , с тея хапчета дето ги пий , а сега и самоубийство Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 896682 Надявам се да се оправят , защото и двамата имат нужда един от друг Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 129392 Оооо и много се радвам за Ема , че намери с кой да сподели Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 573598 Очаквам следващата глава с нетърпение Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 124908

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

36 глава







Оню се приближи и Вики замахна,но той успя да й хване ръката й.



- Пусни ме – опитваше да се отскубне



- Глупава си. – каза й той



- Знам.Нещо друго? – повдигна си едната вежда тя



Той впи устни в нейните и тя искаше да го избута,но не можа,вместо това му отговори.Той се отдръпна и взе ножа.



- Сега ще престанеш ли? – сложи го той на мястото му



- Върви по дяволлите – стросна му се тя и отиди към дивана



Лидера я последва и Вики седна.Тя погали мястото до себе си.



- Трябва ли да те пазя? – попита я той,като седна до нея



- Оню-ши тръгвай си.Искам да остана сама – каза му и не отделяше поглед,от мястото където правиха любов



- Няма да си тръгна. – дигна си краката и ги сложи на масата



Тя се обърна и го бутна\



- Тръгвай си – изкрещя му тя



- Само ако ми обещаеш,че няма да направиш някоя глупост – погледна я той сериозно



- Теб какво те интересува.Ще се махна от живота ти само един начин – каза му сериозно тя



- Интересува ме,заразлика от тебе. – поклати той глава и я погледна



- Съмнявам се – погледна го тя ядосано



- Яяяяяя,аз да не съм ти.Аз те обичам все още. – викна й той



- Но....как......ти.... – гледахсе го тя


- Колкото и да се мразя затова,искам да останеш.Не мога без теб,затова се мразя – изпуфтя той и тя се сгуши в него



- Скъпи......обичам те – каза му тя и той отново изпуфтя



Той я погали по косата и я прегърна.



“Как ме изплаши само с тоя нож?Добре че го взех на време,ох ако бях отреагирал по късно....айгоо не ми се мисли” – клатеше той глава и сърцето му заби по силно



- Какво има? – попита го тя



- Ами изплаши ме с тоя нож – въздиша той



- Извинявай,но не виждах смисъл да живея без теб – погледна го тя и очите й се навлажниха



- Добре добре,но моля те не го правий и спри да плачеш – избърса сълзите й отново



Тя кимна и го прегърна силно.След малко тя се изправи и потърка очите си.



- Аз ще тръгвам – изправи се той и видя че тя е изморена



- Моля те не си тръгвай – веднага се обърна тя и очите й отново се навлажниха



- Добре,но спри да плачеш.Ще погрознееш така – леко се усмихна той



Тя кимна и не му разбра шегата



Кий и Джонгхюн се прибраха вкъщи.Динно веднага провери стаята си и се изненада че Диди я няма.Той веднага набра номера й и зачака



Кий влезе в банята да се изкъпе.Докато се къпеше мислеше само за Кати и за бебето.



“Трябва да се видя с хюнг” – помисли си той и още щом излезе от банята му набра номера.



В другата стая Блинги не издържаше.



- Ама какво прави че не си вдига телефона? – запита се той и се нервеше



В лудницата Диди стоеше и чакаше Ема.Телефона й бе на вибрация и се въобще не усети,че й звънни някой.Изведнъж вратата се отвори и Ема излезе.



- Добре ли си? – попита я разтревожено Диди



- Малко – сведе тя глава



- Какво стана?Какво ти каза? – започна да й задава въпроси



- Че всичко ще бъде наред и тая част от живота си ще я преглътна като една хапка,която е заседнала в гърлото ми. – обясни й тя и се чудеше как да стане,като не може да бъде близо до човека,който обича.



- Това е страхотно.Радвам се.Хайде да се приберем и да си починем – усмихна се Диди и двете тръгнаха



След като излязоха от болницата Диди си провери телефона.



- Лелеееее – каза тя и си покри устатата



- Какво? – погледна я тъжно Ема



- Джонгхюн ми е звънял 10 пъти – шокира се тя



- Лошо ти се пише – засмя се Ема



- Чакай да му звънна – въздиша тя и натисна зелената слушалка



- Ало скъпа къде си по дяволите? – викна й той



- Сега се прибираме.Спокойно Джонгхюн – отвърна му тя



- Никакво спокойно,след като онова копеле е на свобода – стисна със зъби той



- Успокой се всичко е наред – мъчеше се да го успокой



- Взимай такси и се прибирай – запповяда й той и затвори телефона



- Онни,оппа е много ядосан нали?! - изкикоти се Ема



- Притеснил се е за мен,защото Макс е на свобода – прошепна й тя



- Айгоооо.....как може да е на свобода? – огледа се тя и изведннъж забеляза една черна лимузина



Ема я погледна подозрително и се обърна на другата страна.



- Искам да проследиш.Извикай и момчетата ако трябва.Как прилича на майка си – усмихна се възрастния мъж



- Да шефе – кимна шофьора и извади телефона си

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Уаааа многоо се радваам на Вики и Оню Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 68960 Ахх колко са сладкии Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 129392 Хах сега почнах да се притеснявам за Диди Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 982906 остана само да разберем кой е тайнствения мъж Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 918481 Нямам търпение за следващата глава Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 124908

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

37 глава







Двете взеха едно такси и Ема не пираше да мисли за лимузината



- Онни трябва да си взема телефон – каза й тихо я



- Добре мила.Адоши карайте към мола – каза сериозно Диди



Джонгхюн не си намери място.



- Минхо тряба да го хванем тоя – още малко и щеше да си оскубе косите



- Хюнг успокой се.Те са добре,нали чу нуна по телефона – каза му спокойно Минхо



- Как може да и спокоен?Ако беше Лиз навън,спокойно ли хтеше да стойсх? – викна му Диннo



- Той е прав мили – каза му Лиз



- Добре,какво искаш да направим? – запита го той



- Трябва да го намерим.Да отидем в ония квартал – каза му сериозно



- Мили недей да отиваш – погледна го разтревожено Лиз



- Миличка трябва,иначе няма да ме спокойни – погали я той нежно



На Лиз не й хареваше идеята,да се подлагатр на опасност.Изведнъж се позвтня на вратата и Дивата се стресна.Той отиди да отвори и полицията бе на вратата



- Добър ден – каза тихо Кий



- Добър ден.Търсим Кати –казаха те и гледаха строго



- Тя е в болница – гледаше ту единия ту другия


- Така ли? – изненада се едниния полицая и погледна към другия



- За какво става въпрос? – плахо попита Дивата и преглътна


- Става въпрос за убийството на Макс – отвърна му той сериозно



- Моля? – шокира се Дивата и Джонгхюн и Минхо застанаха зад Кий



- Макс е мъртъв.Открихме го преди няколко минути.Искаме да я разпите,както и сестра й – каза единия и погледна телефона си



- Сестра й я няма – каза сериозно Динно



- Като се прибере й предайте,че ще е добре да дойде в участъка.Ако не дойде,ще бъде заподозряна в убийството на Макс – почти се развика полицая и си тръгнаха



Дивата затвори вратата и незнаеше какво да прави.



- Леле той е мъртъв,но кой?- започна да се пита


- Да ти кажа по добре е така – отвърна му сериозно Блинги



- Какво му е добрето,той е мъртъв.По хубаво щеше да е в затвори – бутна го Минхо



- Сега не сте ли по спокойно.За Кати,за Ема,за Лиз и за Диди – повдигна си едната вежда Джонгхюн



- Незнам,но не искам Кати да се натоварва.Може да се слухи нещо с бебето? – хвана се той за главата и отиди към кухнята



- Кий хюнг отиди да си починеш – каза му нежно Фламинг Харисма



- Да си почивам?Ти луд ли си?Кати е в болница,Макс е мъртъв и знам ли какво още може да стане? – започна да му вика



- Кий успокой се.С теб сме – потупа го по рамото Динно



- Оххх мила..... – сведе той глава и започна да плаче



След няколко минути Ема и Диди се прибраха.


- Хей прибрахме се – каза весело Диди



- Ема ела за малко – извика я Минхо



- Да Минхо – ши – каза тя тихо и го последва



Двамата отидоха във всекидневната и той започна да вика.



- Да не си убила Макс? – попита я той направо



- Моля? – започна да трепери тя



- Макс е мъртъвв,полицаите бяха тука.Ще трябва да отидеш до участъка – отвърна й той и скръсти ръце



- Той е мъртъв..... – сълзите й се стекоха и пред нея се появи ужасното му лице,когато я биеше



- Да.Кий хюнг е на ръба.........Май и него ще трябва да го пратим в лудницата – каза й той сериозно



- Не съм го убила.Как може да си помислиш такова нещо? – развика се тя



- Защото си глупава и застрашаваш всички нас – викна й той и я бутна



Ема залитна и падна на земята.Диди и Лиз влязоха и гледаха ту Ема ту Минхо.



- Какво става? – попита го Лиз



- Нищо просто..... – започна Минхо тихо



- Нищо онни.Аз трябва да видя Темин – изправи се тя и се изтъпа



- Ема...... – спусна се Диди



- Какво? – очуди се тя и от главата й течеше кръв



- Минхо не искам да те виждам повече – бутна го Лиз и отиди при Ема



- Ела миличка – каза й Диди и те отидоха в банята



В това време един мъж влезе в лимузината и се настани удобно.



- Какво имаш за мен? – попита го до него мъжа



- Кати е в болница,а сестра й е ходила днеска на психиатър.Полицаите са отишли в един апартамент.Тамживеят момчетата,някакви лапетиите – каза строго мъжа и му даде някакви снимки



- Провери ли ги? – попита възрастния мъж



- Да шефе.Безобидни са.Мисля че единия има възка с Кати – тихо отговори



- Моля?Кой е той?Момчетата да го пребият и да го заплашат – стросна се мъжа



- Да шефе – поклони се момчето и излезе



Момичетата я измиха и Ема излезе.Тя си пое въздух и започна да репери.



- Миличка какво има?Какво ти каза Минхо? – попита я Диди



- Нищо онни.Темин ме чака – удари се по гърдите и тръгна напред



- Да дойда ли с теб? – попита я тя след нея


- Не няма нужда – поклати глава и затвори вратата


Диди се ядоса и отиди в кухнята.Там стояха Кий,Минхо и Джонгхюн



- Не мога да повярвам че си станал такъв Минхо ши – каза тя строго



- Охх мила ти си тук – зарадва й се Блинги и отиди да я прегърне но тя се потдръпна



- Какво си й казал?Отговори ми – викна тя



- Нищо.Казах й само – започна той но Кий му запуши устата



- Нищо нуна.Просто,че тя е виновна за всичко и това е – каза вместо него Кий



- Идиоти.И ти ли в това? – погледна към Динно тя


- Скъпа.....Кий трябва да им кажем – погледна го тъжно Джонгхюн



- Макс е мъртъв и сега ще трябва да разпитат Кати и Ема – каза строго Минхо



- Ооо не – сети се Диди


- Какво ? - попита япритеснен Динно



- Тя ми каза че отивам при Темин,но всъщност отива при полицията – шокира се тя



- Трябва да отиде – каза сериозно Кий



- Иначе ще бъде заподозряна в убийството му – довърши Минхо



- Отивам – тръгна Диди,но Джонгхюн я хвана за ръката



- Никъде няма да отиваш – каза й той сериозно


- Защо? – изненада се тя



- Ще те помислят за съуaстник – отвърна й Дивата



- Но тя е сама – натъжи се Диди



Джонгхюн я прегърна и я погали.



- Мила тя ще бъде добре – каза й той нежно



- Не няма – избута го тя и започна да плаче



- Диди ела.Отиваме заедно – каза строго Лиз



- Скъпа недей – веднага стана Минхо



- Никoй няма да ходи.Достатъчно е че Кати и Ема ще бъдат разпитани – свикна Кий и блъсна по масата



- Хич не ме интересува Кий.Ема е там и е сама.Никoй от вас не се поставя на нейномясто.Естествено то само за себе си мислите – викна Лиз и дръпна ръката на Диди и двете тръгнаха



Минхо си взе якето и тръгна.Джонгхюн пoследва примера му.



В това време отвън лимузината следваше Ема.Тя рязко се обърна и лимузината спря.Тя се позамисли и отново тръгна към участъка.Лимузината тръгна и мъжа вътре я гледаше.Тя отново се обърна и лимузината спря.Ема се ядоса и знаеше че нещо става.Тя решително тръгна към лимузината.Почука на прозореца и той отворu


- Здравей – усмихна се мъжа



- Ти какво правиш тук? – изненада се тя


- Качвай се ще те закарам до участъка – усмихна се той



- Не искам нищо от теб – ядоса се тя и тръгна пеш



Господина слезе и тръгна след нея.



- Кой мислиш че уби Макс? – попита я той и тя се спря



- Ти ли го направи? – потрепери тя



- Миличка всичко ще бъде наред.Ти и сестра ти ще бъдете в безопасност – погали я той по лицето



- Остави сестра ми на мира – сопна му се тя и той я хвана за ръката



- Хайде да се приберем.Тука няма нищо за вас – каза й той нежно


- Има.Кати ще ражда – изплези му се тя



- Какво?Бременнна е? – шокира се той



- Да,незнаеше ли? – усмихна се тя



- Кой е копелето? – озъби се той



- Той я обича татко.Както и тя него – отвърна му тя



- Мизерник,щему покажа аз. – зпаочна да си мърмори



- Ако му направиш нещо,тя няма да ти прости никога – каза му тя и поклати глава



- Толкова ли го обича? – очуди се той



- Би си дала живота за него,както аз за Темин – леко се узпусна тя



- Кой е пък тоя? – стисна я за ръката



- Татко боли.Той е човека,за когото съм мечтала.Макар и да му причиних много болка,той все още ме обича – сведе тя глава



- Играе си с теб – направи крива физиономия



- Той разбра за Макс,че съм била проститутка и съм спaла с много мъже и пак иска да е с мен.На това какво му викаш? – повдигна си тя едната вежда



- Скъпа искам да си щастлива – каза й той нежно



- Татко аз съм.Той ме прави щастлива.Същото се отнася за Кати.Моля те,не им причинявай нищо иначе ще умра – започна да nлaчe тя



- Добре добре миличка.Няма – прегърна я той и я погали



Диди и Лиз гледаха острани и се чудеха кой е тоя мъж
.Джонгхюн и Минхо също пристигнаха и се изненадаха.



Ема се одръпна от баща и тръгна към участъка.


Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Супер е главата Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 561186 Сега дано само не обвинят Ема или Кати за убийството Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 99379 Нещо почва много да ме притеснява, че момчетата и момичетата много се карат Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 7878 Нямам търпение за следващата глава Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 124908

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Бонус глава за теб Little Pixie






38 глава





Четеримата се спогледаха и тръгнаха след нея.Кий отиди в стаята си и я огледа.Всичко се случи толкова бързо,той си спомни първата целувка с Кати,първия секс,първото скарване,раздялата им.Спомените му сякаш изведнъж изчезнаха,като се сети,че можеше да не види повече.Беше толкова близко и той щеше да я последва.Нямаше да понесе,че тя я няма



Той легна на леглото си и гледаше тавана.Кий бавно затвори очи и си представи плажа и как се гонят с Кати.Той леко се усмихна и изведнъж се позвъня на вратата.Дивата подскочи и отиди да отвори.Като отвори видя мъж около 40-те с черен шлифър и двама здравеняци зад него.



- Ти ли си Кий? – попита го строго мъжа



- Да.А вие кой сте? – попита го тихо



- Хванете го – заповяда той на момчетата



- Но какво правите? – погледна плахо той


- Да тръгваме – свали си очилата и слязоха долу



Оню се появи в кухнята и се огледа.



- Ама какво става?Защо вратата е отворена? – очуди се той и затвори



Ема влезе в участъка и попита един полицай.



- Ема чакай – извика й Диди


- Онни,оооо оппа – огледа се тя и се стресна



- Ние сме с теб – усмихна се Лиз



- Говори само за себе си – каза строго Минхо и Лиз го сръга



- Няма нужда,но все пак благодаря.Мога да се справя – каза тя тихо и се обърна



- А вие ли сте Ема,сестрата на Кати? – попита полицая



- Да,аз съм – усмихна се тя



- Елате с мен – каза й той строго и тя кимна



Двамата влязоха в една стая и Ема седна.



- Така кажете ми каква връзка имате със Макс? – попита я ченгето



- Работих за него – каза тихо тя и сведе глава



- Като каква? – сполете той пръсти и я погледна сериозно



- Като проститутка – измърмори тихо тя



- Не ви чух – наведе се той



- Проститутка – извика тя


- Кога го видяхте за последно? – продължи той и пометна снимки на Макс



- Айгооо.... – уплаши се тя



- Та отговорете – погледна ясериозно



- Преди 2-3 дни – позамисли се тя



- Да сте се карали? – попита я той


- Ако считате бой и изнасилване за каране,да – намръщи се тя,като видя накъде бие той



- Моля? – очуди се той



Ема се изправи и леко си повдигна блузата



- Много жестоко се скарахме – каза му тя



- Трябва да ви прегледа лекар – каза й той и поклати глава

- Няма нужда.Добре съм.Можете да питате полицая,който ме спаси Да Хюн – сети се тя



- Да Хюн?Откъде го познавате? – очуди се той



- Ами той познава сестра ми и ме измъкна от Макс,тъй като ме отвлече – започна да плаче тя



- А сесетра ви защо не е съобщила в полицията – подигна той едната си вежда



- Отде да знам?Може би защо не си вършете работата – намуси се тя



- Хей малката.... – блъсна той по масата



Да Хюн влезе в стаята и полицая се поклони



- Шефе – каза той



- Пусни момичето.Аз я пазих и знам къде е била.Не го направила тя,той е имал много врагове – каза му той и дръпна Ема



- Но шефе,тя е имала връзка с него – изненада се полицая



- Нали ти е обяснила,какво искаш.Познавам сестра й – каза му строго и полицая се поклони


- Да шефе – отвърна му той



Двамата излязоха и Ема се огледа.



- Благодаря за 2 път ме спясаваш – каза тя тихо



- Не само 1 път.Как е сестра ти? – попита я той



- Ами малко по добре.Трябва да си почива – избърса си сълзите



- Хей спокойно.Всичко е наред,няма да те притеснява повече – погали я той и Диди веднага изтичa



- Хей Ема – прегърна я тя и погледна ченгето лошо



- А вие коя сте? – огледа я отгоре долу



- Скоро ще ставаме роднини – отвърна му тя сериозни



- Аха.Добре Ема.Много поздрави на сестра ти – поклони се той и тръгна



- Онни какво ти става? – запита я тя



- Не бъди наивна.Нямам доверие – погледна тя строго



- Но той ме спаси – зачуди се тя



- Хайде да отидем при Темин искаш ли? – усмихна се тя



- Не,не искам.Не мога да отида.Не мога да го докосна – започна да плаче тя



- Шшш успокой се.Всичко ще е наред – погали я тя и Джонгхюн дойде,заедно с Минхо и Лиз



- Какво стана?Ще лежиш ли? – пошегува се Минхо



- Минхо престани.Мисля да замина за чужбина – каза му строго Лиз



- Но Лиз,не можеш.Ние очакваме дете – започна да хленчи той



- Престани!Нямаш ли човечност – поклати глава и тръгна към изхода и той тръгна след нея



- Хайде да се прибрем – каза Динно


Ема кимна и тримата тръгнаха.



В това време Кий бе откаран извън града в същата вила,къде беше с Кати.



- И така Кий...... – постави ръце на кръста си



- Вие кой сте?Да не познавате Макс? – погледна го плахо



- Не но познавам Кати.Забранявам ти да я виждаш – усмихна се той лукаво



- Кой сте вие че да казвате с кого да се вижда? – викна му той и погледна към момчетата



- Аз съм баща й - усмихна се мъжа и седна на един стол



- Айгооо...извинявайте за грубото ми държание – поклони се той



- Чух че е бременна .... – започна той



- Да,аз много обичам дъщеря ви – каза му той сериозно



- И как ще ми го докажеш? – повдигна едната си вежда той



- Ами...... –зачуди се той



- Чакам Кий,нямам цял ден – погледна към часовника си



- Незнам – повдигна той рамене



- Добре.Пребийте го – каза сериозно мъжа



Дивата погледна към двамата и единия го хвана,а другия му удари Кий падна на земята и изплю кръв.



- Още ли незнаеш? – попита го мъжа и едното момче го повдигна


- Бийте ме колкото си искате и без това... – започна той и телефона му звънна



Другото момче го извади от джоба му и го даде на мъжа.



- Ема? – шокира се той и направи знак на момчето да го даде на Кий<о:p>



Кий го взе и погледна мъжа



- Обади се – усмихна се той



- Ало –каза Дивата



- Хей оппа.Ние се прибираме – каза му весело Ема



- Какво стана? – попита я той и гледаше към мъжа



- Ами нали помниш оново ченге,дето ми помогна.Е той каза да не ме закачат – подскочи тя радостно



- Страхотно – каза й той небрежно



- Ти да не си при Кати? – поита го тя



- Не съм при нея.По късно ще отида да я видя как е – отвърна й той



- Тя ще се оправи – каза му тя тихо


- Да тя и бебето ще са добре – отвърна му сериозно и момчето взе телефона и го даде на мъжа



- Здравей миличка – гледаше лукаво Кий



- Татко?Какво си направил на Кий? – притесни се тя



- Нищо само си говорим – отвърна й той спокойно



- Кати ако разбере,незнам знаеш каква е – въздиша тя



- Спокойно,стига той да ми докаже че я обича.Нищо няма да му се случи – усмихна се той и затвори



- Ало?Татко?Айгоооо – плесна се по челото тя и пак тя беше виновна



- И така Кий........ – смигна на едното момче и той го удари отново



Дивата падна на земята и затвори очи.



- Хайде стани,ти мъж ли си? – викна бащата на Кати



Но Кий не ставаше,а гледаше към небето и си спомни когато те бяха двамата тук.Мъжа отиди до него и го погледна.



Кий го погледна и се усмихна



- Убий ме и без това не ми се живее – каза му той с усмивка



- Какво? – изненада се баща й



- Ами тя сега е в болница и не мога да го понеса – сълзите му се стекоха



- Ще си дадеш ли живота за нея? – попита го сериозно



- Разбира се.Всичко ще дам за нея – погледна към вилата и се усмихна



- Защо се усмихваш? – попита го той



- Бях я отвлякъл и я заведох тук.Тя беше толкова щастлива – избърса си сълзите той



- Изправете го – погледна към момчетата



Те го изправиха и Кий сведе глава.



- Занесете го при личния ми лекар и да се оправи във вид – заповяда той и се качиха в колата



След няколко дни изписаха Темин и Ема беше изчистила стаята и нямаше търпение да се върне.



- Темин хайде – викна му Кий



- Кий хюнг какво ти има на лицето? – погледна го той



- Нищо.Идвай.Че Ема не спира да говори за теб – извъртя очи той



- Охх Ема най накрая да я прегърна,да я целуна – замечта се той и баща й влезе



Кий се поклони и накара и Темин да се поклони



- Добър ден!Кой сте вие? – поита го той плахо



- Тоз ли е който излиза с дъщеря ми? – попита мъжа Кий



- Да.Представи се – сръга го той и Мини се представи



- Значи танцуваш и дъщеря ми те харесва.Айгоооо нямам думи – разочораван от факта,че в неговите очи те не са инстински мъже



- Вие сте на бащата на Ема и Кати? – попита плахо



- Да.Страх ли те е? – усмихна се той



- Не,но щях да искам разрешение да се виждам с вашата прекрасна дъщеря. – леко се усмихна той<о:p>



- Темин – влезе тя и му се метна на врата



- Хей ами баща ти – очуди се той


- Не заслужаваш – озъби му се тя



- Здравей – усмихна се той



- Как си? – попита го тя и се сгуши в него



- Добре.А ти как си?Гладна ли си? – погали я той по косата



- Дам много много съм гладна – засмя се тя



- Добре.Може ли да излезем да обядваме? – попита Мини баща й любезно



- Не трябва да го питаш – поклати тя глава



- Но той ти е баща – каза й сериозно той


- Баща ми не съм го виждала от 6 години така че... – започна тя нервно



- Няма значение.Той ти е баща – погледна я строго Мини



- Темин – стропна тя с крак



- Какво?Не искаш ли да прекараш малко време с него? – леко се усмихна и я целуна по челото



- Знаеш как да ме убидиш – усмихна се тя



- Бре момче издигна ми се в очите – засмя се мъжа

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Уааа мега яка главааа Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 561186 Малее баща им е много ме кефи Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 129392 Така де като изключим факта, че малко понатупа Кий, ама пък той да се посъвземе, че да не мисли такива глупости като тва,,че не му се живеело Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 15286 А тва - Бре момче издигна ми се в очите – засмя се мъжа така съм се смяла че ... Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 312545 Главата беше много много много хубава Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 68960 Много ти благодаря , нявероятна ее Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 752689 Нямам търпение за следващата Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 124908

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 68960 айгоооо мн се радвам дано вс вече си отиде на мястото Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 124908

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

39 глава







Кий,Ема,Темин и баща й излязоха навън.Кати в това време се чудеше къде е Кий.



Минхо и Лиз отидоха в болницата.



- Изчакай ме – каза му Лиз и влезе в кабинета



- Искам да вляза с теб – отвърна й той сериозно



- Не може – сопна му се тя и той седна на стола и сведе глава



В това време Ема и баща й седнаха в един изискан ресторант,но Мини не му хареса,тъй като нямаше как да плати.



- Ама неможе ли в някакъв друг ресторант да отидем? – попита той и погледна тъжно Ема



- Не Темин тъкмо започна да ми харесваш – каза баща й на Ема



- Татко не сме ходили на такива ресторанти – намекна му Ема



- Ааааааа,парите не са проблем,ако ви притеснява това – усмихна се той и започна да преглежда менюто



Мини погледна към Кий и въздъхна



- Добър ден.Какво ще желаете? – попита сервитьора



- Аз искам портокалов сок,филе “Ала ела тука – усмихна се Ема



- За мен както обикновенно – усмихна се баща й



- Аз искам вода и супа “Шътка” – усмихна се Кий



- Аз искам портоколав сок и филе “Ала ела тука” – усмихна Мини и се надяваше да не е поръчал нещо,което няма да яде



- Темин сигурен ли си че искаш това? – попита го Ема



- Да,спокойно ще го изям – усмихна се Мини,но изглеждаше много уверен



В това време Диди и Джонгхюн стояха в апартамента и гледаха апартаментите.



- Виж този апартамент – подскочи Диди



- Скъпа за какво ни е апартамент? – очуди се той



- Няма ли да е хубаво да сме само двамата – целуна го тя по бузата



- Трябва да е някъде тука наоколо – каза той сериозно



- Не искаш да сме само двамата? – нацупи се тя



- Искам миличка,ноо ще ми липсват момчетата – погледна той тъжно



- Добре – затвори страницата и отиди на леглото



Блинги извъртя очи и отиди до нея.



- Мила аз те обичам – целуна я по челото и се усмихна



- Не ми прилагай тези физиономиии,няма да минат – каза му тя сериозно



- Не го правя – погледна я той с puppy look


- Хей кученце – сръга го тя



- Кажи котенце – впи той устни в нейните и обхвана врата й



Тя го отблъсна и започна да диша очестено.Той я дръпна към себе си и я прегърна силно.



- Изкарами въздуха - възмутено му каза тя



- Не е вярно – отдръпна се той



- Как лъжеш само – започна тя да му се кара


Динно я погледно нежно и се усмихна.Целуна я по челото и стана


- Отивам до магазина – облечи си якето



- Няма ли да ме вземеш? – попита го тя макар да знаеше отговора


- Нали знаеш че не може – въздъхна той



- А кога ще може? – нацупи се тя


- Трябва да изчакаме малко.Кий и Кати ще разгласят връзката си и – започна той да й обаснява



- Виж Джонгхюн,ако не мога да изляза с теб до магазина тогава няма смисъл да сме заедно – тропна тя и излезе от стаята



- Диди стига де,знаеш че ... – тръгна той след нея



Вики в това време се подготвяше за кастинг.



- Сигурен ли си че искаш да отида на кастинга? – попита го тя



- Защо не,ще натрупаш опит и ще спечелиш пари – усмихна се той



- Аз не искамда ходя – прегърна го тя



- Защо мила?- очуди се той



- Много добре знаеш пиленце – скръсти ръце тя И точно заради кариерата трябваше да се разделят<о:p>



- Но ти ще бъдеш тук найл? – погледна я той плахо



- Незнам скъпи.Ако искат да снимаме в Япония ще отидем там,ако искат да снимаме в Европа ще отидем там – обясни му тя



Лидера сведе глава и мразеше да бъде егоист,но точно сега искаш Вики да е 24 часа с него.



- Няма да ходя и точка- седна до него и хвана ръката му



- Не искам заради мен...... – въздиша той и погледна встрани



- Виж нека да бъдем заедно а по късно ако има нещо мога да почна работа – погали го тя по лицето


Дъбу кимна и леко се усмихна.



В ресторанта всички се нахраниха и чакаха десерта.



- И така Кий смяташ ли да се ожениш за дъщеря ми?- попита го той сериозно


- Разбира се – усмихна се Кий


- Татко той няма търпение – изсмя се Ема



- Ема – погледна я той сериозно



- А детето как ще се казваш?Момче е нали? – започна да се радва мъжа


- Не,момиче – усмихна се Дивата



- Момиче!Айгооо в ттуй семейството само момичетата.Боже.....кога ще имам внук? – започна да се важка той



- Сър ако ми позволите да се оженя за вашата дъщеря? – попита Мини и всички се шокираха<о:p>



- Какво?Искаш да ..... – едвамказа баща й



- Темин рано е – смути се тя



- Разбира се на по късен етап,но искам вашето позволение – усмихна се Мини



- Стига да не я нараниш,разрешавам – погледна го строго и Темин кимна



- А някой мен няма ли да ме пита? – ядоса се Ема



- Извинявайте госпожице,ще желаете ли да се омъжете за мен? – попита я той учтиво и се поклони



- Лелелелеле направо ми стана сън.Какъв си изискан – стана баща й и го прегърна



- Не искам да се оженя з атеб – намуси се Ема



- Но защо?Виж момчето как те попита само - възмути се баща й



- Е естествено като му дойде времето,щенаправя всичко романтично – подигна той рамене



- Е тогава приемам – спогледа го тя,но той и целуна ръка и тя веднага се усмихна



- Синко можеш да идваш в къщата ми – потупа го силно мъжа и Мини се задави

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

еееееееее взеха, че се взеха Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 982906 ех мн ме радват Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 460893

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Иеййй Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 561186 Абе баща им наистина много взе да ме кефи Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 129392 А Мини и той знае как да получи исканото Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 15286 Нямам търпение да видя как Кий ще предложи на Кати Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 752689 Само ми стана малко кофти за Блинги и Диди Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 814388 Тъкмо се сдобриха и сега пак се карат .... за глупостии Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 241947 Некст плийс Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 124908

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Баща им е явно на принципа- като се аресват младите, да се взимат! Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 119963

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40 глава







- Татко няма да идва – каза сериозно дъщеря му



- Да сър благодаря - поклони се той



В това време Диди и Джонгхюн бяха нaвън и се караха.Няколко фенки застанаха острани и снимаха.



- Диди хайде да влиземвътре – каза й тихо Динно



- Никъде няма да ходя с теб – викна му тя и се обърна



Тя видя злобния поглед на фенките и сведе глава.Блинги се приближи и я прегърна



- Оппа коя е тая? – викаха момичетата


- Джонгхун по добре да се разделим – навлажниха й се очитe



- Не не искам!!!! – викна й той и фенките гледахату нея ту Джонхюн



- Оппа да не би да я харесваш? –попитаха го те



- Да,даже съм влюбен в нея – погледна той своите фенове и се натъжи



- Само как лъжеш засмя се тя и поклати глава



- И ти ме обичаш – приближи се той и тя извърна глава



- Вашия оппа е нещастен – викна им той


- Защо оппа? – натъжиха се фенките



- Това момиче,не иска да е с мен,защото.... – започна той но тя му запуши устата



- Спри – каза му тя тихо



- Няма............защото вие не одобрявате – довърши той



- Айгооо.......не е вярно.Аз не го познавам – отичаше Диди и го погледна сериозно



Джонгхюн вплете пръсти в нейните и се усмихна.Фенките като ги видяха как се гледат им стана ясно че наистина се обичат.



- Джонгхюн...... каза тя като го гледаш



- Кажи – усмихна се той и я целуна по челото



Тя затвори очи и цялото й тяло трепереше.



В това време бащата на Ема и Кати тръгна да се прибира,а Ема беше ядосана на Темин.



- Ема какво има? Погледна я той,като видя ериозното й лице



- Не бъди приятелски настроен с баща ми – викна му тя



- Но защо?- зачуди се той,както и Кий



- Защото както ти казах не съм го виждала повече от 5 години,а Кати не го е виждала от 10 години.Той ни изостави и мама едва свръзваше двата края – ядоса се още повече тя



- Не незнаех,но трябва да му простиш някога – повдигна той рамене



- Няма да му простя.Кати започна да работи и не успя да отиде в университa,нито пък аз тръгна напред и Кий и Темин се спогледаха



В това време Вики и Оню гледаха телевизия във всекидневната.Изведнъж както бяха прегърнати се изправиха и гледаха втренченотелевизора.



- Не ми казвай... – започна лидера



- Дам,предусещах че така ще стане – въздиша Викu



„Прекъсваме за извънредна новина от шоубизнеса:Джонгхюн от Шайни се среща с неизвестно момиче.Ето и видеото.....“



- Леле мениджъра ще ни пречука вече – седнатой на дивана и се хвана за главата



- Хмм....каквато я знам Диди,го е предизвикала и той е нямал друг избор – позамисли се Вики и седна до лидера<о:p>



Диди и Джонгхюн се прибраха и Оню скочи да ги поздрави.


- Поздравления- леко се усмихна лидерa



- Хюнг какво да направя щяхме да скъсаме,тя щеше да си тръгне – натъжи се Джонгхюн



- Диди нуна сега мениджъра ще ни обезглави.Защо не помисли за Кий и Кати? – ядоса се той и излезе навън



Диди сведе глава,знаеше че тей ще стане,но толкова искаше с Джонгхюн да са нормална двойка,че направи грешка.



- Диди разбирам те,но трябваше да помислиш – поклати глава Вики и отиди в стаята на лидера



- Спокойно мила,ако трбяа ще напусна – прегърна я той,но тя го избута и излезе навън плачейки



Лидера излезе и видя няколко репортера и отзад много фенове.Кий,Темин и Ема гледаха отстрани и не можаха да преминат.



- Какво става? – попита Мини



- Незнам отвърна му Кий



- Трябва да проверим какво става.По добре вие се приберете,аз ще отида при Кати – каза Ема сериозно



- Добра идея – кимна Кий



- Ема – погледна я Мини тъжно



- До скоро – намаха им тя и двамата си поеха дълбоко въздух и тръхнаха



- Ето ги.Какво ще кажете за приятелката на Джонгхюн? Попита го единия репортер



- Как се казва тя?Откъде е? - другия репортер тикаше микрофонапред устата на Мини



Те нищо не казаха,а тръгнаха напреед.Диди излезе и й спря дъха.



- Ето я – започнаха да я снимат и тя се ошашави



- Диди прибири се – каза й строго лидера



Тя си пое дълбоко въздух и тръгна напред.



- Ама че си глупава – поклати глава Дyбу



- Диди – викна Мини и я хвана за ръката



- Пусни ме Темин,трябва да се махна – каза му тя сериозно



- Какво стана? - погледна я той очудено



- Как какво?Не виждаш ли?Те са разбра – озъби се Дивата



- Трябва да тръгвам – каза тя и побягна



В това време телефона на лидера звънна и бе мениджъра.



- Да хюнг – каза той плахо



- Всички ви искам в SМ enter веднага – викна му той и затвори



- Да – каза му той и чу свободен сигнал



Оню се качи горе и видя Джонгхюн в кухнята и едно шише соджу прд него.



- Какво правиш?Мениджъра ни вика – каза му сериозно



- Голям праз,тя си тръгна – изпи на един дъх той



- Стига си пил – викна му лидера



- Какво има Оню? – влезе Вики<



- Отивай да се преоблечиш веднага – заповяда му Дyбу



- Пщ.......ще те чуят – сложи пръст пред устните си и започна да се люшка



- Айго Джонгхюн толкова ли много я обичаш? – сложи ръце на кръста си



- Оню- ши престани.Джонгхюн ела да легнеш – отиде при него Вики и гледаше злобно лидера



- Оффф ще се побъркам – хвана се за главата



В това време Ема отиде при сестра си.



- Къде е Кий? – попита го тя



- Вкъщи.Но явно са заснели Джонгхюн и Диди заедно и сега са по новините – отвърна тихо тя



- Оххх боже.А с нас какво ще стане?Не сме мислели,когато бебто излезе на бял свят.- започна да се чуди се тя и да се притеснява



- НЕ го мисли сега – погали я сестра й



- Как да не го мисля?Цели 7 месеца не съм го мислела,заради тебе,Темин,Вики и Кий и останалите.Заради вас,с Кий не можах да имам нормални 9 месеци със любимия си – развика се тя



- Съжалявам онни – сведе глава Ема



- Забрави.Май ще си купя някой апартамент и ще живея сама.Няма как ни и Кий..... – ядоса се тя и извърна глава



- Баща ни е тук – каза тя тихo



- Какво?Тоя подлец...........не искамда го виждам никога – погледна плахо сестра си



- Той се е срещнал с Кий.. – започна Ема



- Моля?Как е Кий?Добр ли е?Само да му е направил нещо,щего – започна да удря по леглото и изведнъж баща й влезе



- Здравей миличка – каза той и се усмихна



- Махни се – обърна се на другата страна



- Виж съжалявам.Видях се с твоя любим,както го викаш и немога да повярвам,че толкова ти се е променил вкуса към мъжете – възмути се той и седна до нея



- А ти българиски не разбираш ли или може да ти кажа на корейски – озъби му се тя


- Успокой се,не е добре за внучката ми. – каза й той сериозно



- Махни се и се почувствам по добре – усмихна се тя леко



- Добре,после пак ще дойда – погледна той към Ема



- НЕ си го помисляй.Не искам да те виждам никога повече.Ако искаш да си изкупиш вината отиди при мама – обърна се тя и затвори очи


Баща й въздъхна и излезе от стаята.



- Та паднал ли е косъм от Кий? – попита я Кати сериозно



- Ами.......... – извъртя тя очи



- Казвай,че да не стана – заплаши я тя



- Ами момчетата му го пребиха – сведе тя глава



- Така ли?Хммм само да ме изпишат,ще види той кой има повече сила – закани се тя



- Кати нали се отказахме от това и започнахме на наново – хвана я за ръката



- Никoй няма да закача бащата на детето ми – стисна ръката в юмруk

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Само така, Кати!!! БРАВО!!! Никой не можа да закача нашия Кий!!! Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 247849

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Неее Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 835962 Как може Динно и Диди , любимците миии , да се карат такаа Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 241947 Оф тея тъпи репортери направо ги разкъсаха на парчетаа Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 515322 Чакам следващатааа глава , надявам се Диди и Блинги да се сдобряят Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 626982

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

41 глава



В това време Диди се прибра в апартамента си и включи телевизора.По всички канали даваха тяхната караница.Тя се ядоса и изключи телевизора.



“Мнoгo си глупава.....сега никога няма да бъдеш с него” – въздиша тя и се хвана за главата



Изведнъж се почука на вратата и тя отиде да отвори.Като отвори вратата пред нея стояха няколко момичета около 15-16 годишна вратата.



- Ти наистина ли обичаш Джонгхюн оппа? – попита едно момиче плахо



- Да,но сега..... – въздъхна тя


- Той обича ли те? – попита другото момиче и отиде отпред



- За съжаление да – сведе глава



- Онни FIGHTING!Не искаме да гледаме оппа нещастен – погледнаха я те тъжно



- И аз,но няма как.Повече няма да сме заедно – поклати тя глава



- Ела – задърпа я едното момиче



- Ама какво правите? – притесни се Диди



- Сега ще видят те – намръщи се едното момиче



Излязоха навън и Диди се стресна колко репортери и фенове се бяха насъбрали.



- Тя обича Джонгхюн оппа – извика едното момиче


- Диди кажете ни повече.Как се срещанхте?Кога ви беше първата целувка?Защо се скарахте? – започна единия репортер да задава въпроси



Диди стоеше и незнаеше какво да прави.



- Аз….. – започна тя и направо си глътна въздуха



- Онни кажи им,че и той те обича – побутна я едното момиче



- Не мога – отвърна й тя



Изведнъж лидера и мениджъра се появиха и я дръпнаха


- Идвай – каза й строго мъжа



Оню я дръпна и тримата тръгнаха към колата.Репортерите още по настървено задаваха въпроси,но Диди не чуваше нищо.Тя гледаше сериозните физиономии на двамата и се чудеше какво ще последва.



В това време момчетата бяха в СМ enter.



- И така 5-та имате приятелки……….какво да ви правя?То поне да беше само единия,ама вие всичките – въздиша Директора



- Съжаляваме – сведоха глави те



- Добре,сега ще бъдете далеч от приятелките си,докато се разпрявам с връзката на Джонгхюн – каза сериозно той и ги погледна сериозно



- Но господин ДИректор аз…. – започна Кий



- Съжалявам Кий,но няма да стане твоята – поклати той глава



- Ти си виновен – викна му Кий



- Кий аз.... – започна Динно



- Ако не беше станало това аз и Кати щяхме да..... – стекоха му се сълзите и се изправи



- Седни си на мястото,не ме карай да ставам лош – развика се той и Кий бавно седна



След няколко минути лидера,мениджъра и Диди влязоха вътре.



- Диди – отиди при нея той



Тя погледна към Директора И се поклони.



- Съжалявам че ви създадох главоболия – каза тя тихо



- Не ми се извинявай сега да измислим начин да оправим нещата – каза й той и направи знак да седне<



Диди седан и останалите.



Директора пусна телевизора и слушаше на феновете мнението.



„Диди онни ми каза че го обича.Мисля че сладки двамата“ - беше коментар на една фенка



- Може това да бъде в помощ.Излезте двамата на улицата – каза строго директора



- Но ще ги разкъсат – изправи се лидера



- Виж феновете са съгласни.....нека да покажат колко се обичат – каза той сериозно



Двамата се изправиха и излязоха.



Кий не издържаше и стисна зъби.



- Кий хюнг успокой се – каза му тихо Минхо



- Не мога – едвам издържаше



Мина месец откакто връзката на Диди и Джонгхюн стана публична.Всичко вървеше супер.Джонгхюн и Диди живееха отделно,а Кати приготвяше стаята на Динно за бебето.Единствено Лиз,Вики и Ема живееха на другия край на града и много рядко се виждаха.



- Не издържам – тропна с крак Темин



- Хей малкия не си единствен.Лиз е бременна...аааааа – викна му Минхо



- Стига сте се карали – викна им Катu



- Стига не сте само вие – въздиша Дивата докато готвеше



- Хюнг.......искам да я видя.Мина един месец – започна да плаче Темин



- Хайде след малко сме в студиото.Оправяйте се – викна им лидера


- Ony-ши как си? – попита го Кати с усмивка



- Така да сте готови до 10 минути – каза им той и отиди в стаята си



- Ахххх тъкмо се бе събрал с Вики и сега пак са разделени – въздиша тя И сведе глава



Дивата прегърна Кати и я целуйна.



- Хайде трябва да сложим легълцето – каза тя



- Мила аз трябва да тръгвам – погледна я тъжно



- Добре мили. – усмихна се тя



- Не прави нищо глупаво – каза й той сериозно



- Няма – поклати глава тя



- Да така каза и предния път.Ама се помъчи да закачиш една картина – скръсти ръце той



- Добре де разбрах – извъртя тя очи и той я целуна нежно по устните



След 10 минути те тръгнаха и Кати им намаха.Тя отиде в стаята на бебето и започна да сглобява легълцето.



- Ще чакам.А на мен лесно ми е – започна да се мърмори тя


В другия край на града.......



- Онни аз тръгвам – каза Ема


- Къде тръгваш? – попита я Вики



- Как къде на работа – мигаше на парцали


- Че къде почна? – очуди се тя



- Офффф не запомни толкова къде работя тя – влезе в стаята Лиз



- Ами не.Кажи ми пак – ядоса се Викu


- Онни работя в магазинче за хранителни стоки – каза й спокойно Ема



- Ти няма ли да се изучиш и да станеш нещо повече? – започна да й вика Вики



- Пак й викаш.Момичето събира пари да отиде в най добрия колеж – ядоса се Лиз и седна на дивана


- Що не й дадеш работа в твоята компания? – очуди се Вики



- Закъснявам – каза Ема и излетя



- Да не мислиш че става така лесно.Трябва да има класификация за тая работа – ядоса се Лиз



- Лиз виж аз ще й дам пари за колеж – каза сериозно Вики



- Какво?Да не мислиш че ще ги приеме?Аз вече й предложих помоща си,но тя отказа твърдо.Инат е като сестра си – скръсти ръце Лиз



- Хахах,охххх много ми липсва Кати – въздъхна тя и се чудеше как е тя



- И на мен – въздъхна Лиз



- Не ти липсва Минхо? – попита я тя



- Ами не ти липсва Оню? – погледна я ядосано



- Дам липсва ми,тъкмо се събрахме и бум – ядоса се тя



В това време Джонгхюн и Диди участваха в поредното предаване.



- Как се запозна с нея? – попита го водещия на предаването



- Мислех че ще ме питаш дали се караме? – искаше да избегна въпроса той



- Ще стигнем до там.... – усмихна се мъжа


“Оххх по колко пъти ще ни питат?” – помисли си той и започна да разказва историята сътворена от СМ enter.Диди стоеше и се усмихваше.Това беше малкото което можеше да направи и от време на време задаваха и на нея въпроси,но повече се интересуваха повече от Динно,отколкото от нея.След предаването Диди се нацупи и седна да пия кафе.



- Как си? – попита я той,като седна до нея



- Добре – усмихна се тя “служебно”


- Знаеш,че пред мен не минава – каза й той сериозно



- Мисля че беше по удобно да се разделим преди месец,отколкото да водим тоя цирк в момента – отвърна му тя сериозно



- Диди,правя всичко по силите си да ти угодя,а ти….. – започна да вика той и изведнъж се усети



- Нека да се разделим – каза му тя сериозно



- Какви ги говориш?Много лесно звучи от твоята уста – изправи се той и я задърпа



- Не е лесно,но нямаме друга опция. – повдигна тя рамене



- Няма да стане на твоята – ядоса се той



- Искам само публично да се разделим – смигна му тя



- Какво? – шокира се той и не разбираше какво има предвид



- Само пред хората,ще изчакаме 2 седмици или месец и после пак ще бъдем заедно – усмихна се тя



- Айгооооо няма да стане.Бих си помислил че си мениджъра ми,не жената която обичам – тръгна той напред



- Кученце.... – натъжи се тя и тръгна след него



Те се качиха в колата И Джонгхюн скръсти ръце



- Господин мениджър имам една идея – каза Диди сериозно



- Каква? – очуди се той



- Да се разделим с Джонгхюн – каза тя с усмивка


- Какво?Ти луда ли си? – викна й той



- Но само публично.... – отвърна му тя



- Точно заради това,знаеш ли колко рейтинг има той – започна да й обяснява



- Но...... – изненада се тя и погледна към Динно,който се обърна на другата страна


- Все още ли искаш? – попита я той



- Да,но този бъде да е наситина.Господин мениджър спрете колата – каза тя сериозно и той наби спирачки



Тя слезе и тръгна в дъжда.Блинги поклати глава и затвори очи.



- Ама тя какво прави? – очууди се той


- Не ме интересува – повдигна рамене Динно



- Ама как така.....ами ..... – започна той



- Хюнг искам да поспя.Изморен съм – легна той



Диди отиди във един вестник и им каза че официално са скъсали с Джонгхюн.Вестника веднага започна да отпечатва статията.Тя тръгна към апартамента им и започна да плаче.



„Това е правилно.Трябваше да го направя минали месец“ – мислеше си тя и хората по улицата я гледаха



- Извинете може ли един автограф? – попита я ендо младо момиче



- Защо искаш автограф от мен?Трябва да искаш от някой по известен – каза й тя с усмивка



- Онни ама ти плачеш – изненада се момичето



- Желая ти приятен ден – тръгна тя напред и момичето я гледаше очудено



В това време с 300 зора Кати оправи легълцето и седна да си почине



“Оххх не мога да се мръдна поевче” – дишаше тя и си пусна телевизора


След около точно 5 минути тя го изгаси



- Много ми е скучно – викаше тя и взе мобилния си телефон



Тя набра номера на Лиз



- Хей Лиз – провикна се Кати



- Леле абе жена ще оглушея – засмя се Лиз



- Оффф аз откачам тука.Много ми е скучно хайде да се видим.Липсваш ми – натъжи се Кати



- И ти ми липсваш,ама мениджъра да не каже нещо – притесни се тя



- Off ще каже,друг път.Ако му е мил животеца.Тука имам една много дебела пръчка,по принцип е предназначена за Кий,ама може да я използвам по рано – засмя се тя



- Охх убиваш ме – смееше се тя



- Иначе ти как си?Как е бебето? – попита я тя сериозно



- Всичко е наред – усмихна се тя


- Да знаеш момчетата не могат без вас – натъжи се тя



- Хайде стига,че ще се депресирам.Доктора каза да не се депресирвам.Моля ти се че трудно излизам – ядоса се тя



- Добре.Хайде ела да пием по едно мляко с какао.Искаш ли? – усмихна се тя



- Охххх знаеш как да ме примамиш – засмя се Лиз и затвори



Кати започна да оправя и беше щастлива че няма да прекара поредния ден в спане или чистене,или гледане на телевизия.


Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

ЕЕЕ толкова ми е тъжно за Диди и Динно Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 835962 Супер гадно се разделихаа Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 241947 А и другите не са се виждали от 1 месец Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 923484 Дано поне Ема да събере пари и да влезе в колеж Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 15286 Чакам некста Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 124908

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Здравейте,искам само да съобщя че предстоят още 2 глави и Нов живот свършва.

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Омооо сериознооо Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 835962 Да не си правиш първоаприлска шегаа Нов живот (продължение от Съседи) - Page 5 896682

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите