Кафенето - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Кафенето - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Кафенето - Page 3 Vote_lcap15%Кафенето - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Кафенето - Page 3 Vote_lcap56%Кафенето - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Кафенето - Page 3 Vote_lcap3%Кафенето - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Кафенето - Page 3 Vote_lcap13%Кафенето - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Кафенето - Page 3 Vote_lcap13%Кафенето - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Кафенето - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Кафенето - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Кафенето - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Кафенето - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Кафенето - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Кафенето - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Кафенето - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Кафенето - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Кафенето - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Кафенето - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

Кафенето

+9
shadow
mia_koluchi
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
Yulita ^^
jongminfan
TonnIi
xXx Mikki xXx
minho1985
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Допада ли ви?

Кафенето - Page 3 Vote_lcap100%Кафенето - Page 3 Vote_rcap 100% [ 18 ]
Кафенето - Page 3 Vote_lcap0%Кафенето - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 18


Go down  Съобщение [Страница 3 от 6]

1Кафенето - Page 3 Empty Кафенето Сря Яну 26, 2011 10:49 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

1 глава


В една пролетна утрин едно момиче бързаше за работа.
"Малеееееее много закъснявам.Аххх само да не меуволнят отново" - помисли си тя и бягаше със всичка сила.Стигна спирката и се качи на автобуса.Момичето се дръжаше здраво и автобуса бе пълен.Повечето се побутваха,други се настъпваха,трети миришаха,а четвърти слушаха музика и се изолираха от обилащия ги свят(пфуууу как може).След няколко спирки момичето слезе и започна да чете.След около 10 минути тя стигна и изведнъж видя един човек и се поклони.
- Добро утро шефе - каза тя учтиво
- Добро утро Со Ън.Мхмхм....пак закъсняваш! - каза й той и погледна часовникал.
Со Ън бе слабо момиче с дълга кестенява коса, висока е 1,72см.Очите и бяха кафяви,но имаше лекпъсър отенък по края.
- Ооо не съм...вашия е много напред- усмихна се тя и показа своя часовник,който го бе навила малко преди да стигна.
- Да да добре.Хайде сега извади кафето и го наред.Знаещ реда - каза той сериозно и тя се спусна.
В това време SHINee приключаваха поредното записване.
- Охх човече ебати скуката - оплака се Джонгхюн
- Хей братле......то да не ти е Стар Трек- засмя се Дубу
- Кой каза Стар Трек?- огледа се Фламинг Харисмаи очите му направо щяха да изскочат
- Хъонг хайде да играем на Dragon Killer - каза младока и се усмихна дяволито
- Каква е тая игра бе малкия?То няма ли спорт,то не е игра.Ама знаеш ли че велик футболист през 1956 години го е казал,когато - започна да му обяснява и всеки един по един по се изнизваха.
Като остана сам Минхо се огледа и се намръщи.След няколко минути мениджъра ги извика и им напомни за следващото записване.
- Ебахти скуката- повтаряше през 5 минути Блинги
- Ей сега ще те развеселя- погледна го злобно Кий
- Еххх Кий......не бъди такъв.Не ти ходи на днешния ти грим- каза му спокойно Динно и се пъхна ръцете в джобовете.
- Нали?Знаех си.....после да не кажетенещо - погледнаго уверено и потупа по гърдите
В това време Со Ън обслужваше клиентите и им носеше поръчките.
- Госпожице.Искам да си поръчам - каза й единия господин и й намаха
- Госпожице,може ли още едно кафе - каза една възрастна жена
- Ей сега - отвърна им тя и забърза крачката
Со Ън като фурия за раздаваше от маса на маса.И клиентите,дори и малко да чакаха оставяха много доволни.Те бяха доволни от нейната усмивка.Винаги беше усмихната и работеше усърдно.Клиентите й оставях огромен бакшиш и тя бе много щастлива.
Като намаляха тя малко поседна да си почина.
- Днеска свърши много добра работа - каза й бармана,докато бършеше чашите
- Еее естествено и ти. - усмихна се тя и си огледа масите
След няколко часа SHINee излязоха от студиото и се насочиха към вкъщи.Мина известно време и изведнъж Дивата подскочи.
- Хъонг пий ми се кафе - каза Кий и се усмихна
- Не е хубаво на твоята възраст,толкова много кафета да пиеш- каза му сериозно мениджъра
- И не е хубаво толкова часове да работя,ама накойму пука - направи кисела физиономиятой
- Добре добре стига си филосовствал.Ооо ей тука има едно кафене - зарадва се мъжа и отби.
Кий слезе заедно с мениджъра и влязоха вътре.Имаше само 2 заети маси от възрастни хора.Кий се огледа и отиде към сервитъорка.
- Извинете.Бих искал едно дълго кафе,без захар,със кондезирано мляко - каза той учтиво
Со Ън се обърна и си глътна езика.
"Е неееее да не би да сънувам....Не може да е той" - мислеше си тя и мигаше на парцали
- Госпожице бързам,възможно ли е да си получа кафето скоро - ядоса се той
- Ооо извинете.Веднага Джу Ми едно дългокафе за вкъщи със кондезирано мляко без захар -каза му тя набързо и се усмихна на Кий
Довата се изуми че е запомнила,но още се чудеше защо го гледа така.
- Извинете... - започна тя тихо
- Да.Колко струва? - попита той и си извади портфейла
-3500 вона.Може ли един автограф само - отвърна тя и се смути
- Съжалявам госпожице без автографи - намеси се мениджъра
- Еее хъонг хайде сега.Разбира се - отвърна с усмивка и тя веднага подаде листче и химикалка
- Името ти? - попита я той
- Со Ън - трепереше й гласа
Тя му подаде кафето,а той подаде листчето.
- Благодаря ви - кланяше се тя и цялата сияше.



П.П Сори за късата глава.Много ще се зарадвам ако ви хареса


51Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Вто Фев 08, 2011 8:55 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ох невероятни са главите Кафенето - Page 3 726853 Радвам се,че най-накрая признаха и двамата Кафенето - Page 3 23895

http://smiley92.tumblr.com/

52Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Сря Фев 09, 2011 8:20 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

14 глава



Кий я задърпа към себе си и се усмихна.
- Пусни ме – каза тя и се дръпна
- Айгоооо...преди малко като те целувах не се дърпаше – погледна ятой очудено
- Да бе.Така си мислиш – скръсти ръце тя и не искаше да си мисли че е лесна
- Добре хайде да пробваме. – усмихна се той дяволито
- Аааааа не стой.Аз отивам да се подготвя за работа- каза тя сериозно и се изправи
- Тцтцтцтц много си неучтива.Ела тука при мен утре заминавам – каза той и направи тъжна муцуна
- Абе Кий,заминавай.Оффф защо все повтаряш?- разкрещя се тя и той се стресна
Дивата я гледаше и му се навлажниха очите.Со Ън не искаше да чува “Заминавам”.Мразеше тази дума,не искаше да я чува и мразеше човека който я казва.Тя се обърна с гръб към него и едвам сдържаше сълзите си.
- Со Ън...... –каза той тихо и се приближи към нея
- Моля те тръгвай си –избърса сълзите си тя и тъкмо да тръгне
- Не мога,заради крака ми – отвърна той и седна на стола
Со Ън се обърна и клекна.Тя напипа крака му и Кий изохка
- Съжалявам – каза тя тихо
Дивата само я гледаше и се чудеше какво става.
- След около половин час пак ще го погледна – сериозно му каза и се изправи.
Кий я хвана за ръката и я погледна.
- Стой до мен,мразя да бъда сам – каза й той сериозно и тя започна да мига на парцали
- Кий аз съжалявам за преди малко-отвърна му тя тъжно
- Какво има?Разкажи ми – погледна я той тъжно и видя че крие нещо
Со Ън седна до него и облегна главата си на рамото му.Той сложи ръка налицето й и започна да я гали нежно
След 30 минути тя се изправи и погледна крака му.
- Пробвай да станеш – каза му тя и той бавно се изправи и стъпа на крака си леко
Направи няколко крачки бавно и се усмихна.
- Но все пак трябва да те видя доктор
- Добре – отвърна й той и отиде бавно да си вземе якето
Тя стоеше и го наблюдаваше.Дивата си облече якето и се обърна
- Чао и благодаря за крака. – каза й нежно той
Со Ън бавно се приближи към него и го прегърна
- Моля те да се пазиш – прошепна му тя и Кий моментално настръхна,пулсът му се ускори,сърцето му заби още посилно
- Непременно – отвърна й той и се отдръпна от нея
Со Ън се усмихна и изведнъж рязко впи устни в неговите като вложи цялата си страст.Дивата се отпусна и я прегърна през кръста и я притисна към своето тяло.
Тя се отдръпна и му се усмихна.Той й отвърна с усмивка и излезе.
Со Ън бавно докосна устните си и затвори очи.Тя направо легна в леглото и гушна възглавницата.
Кий се прибра вкъщи и Темин го посрещна.
- Хъонг къде беше? – попита го разтревожен
- Абе паднах и си навехнах крака,един старец ми помогна и ми намаза крака – започна да му обяснява с най малки подробности
“Малеееее незнаех че мога далъжа така умело” – помисли си Дивата,докато обясняваше на младока
- Ооо ......сега добре ли си? – докосна рамото му Темин и
- Ами мисля че да,но за утре незнам дали ще мога да дойда – повдигна рамене и седна на масата
- Ами хъонг трябва да отидеш на лекар – седна до него и го погледна
- И аз така мисля – кимна му и го погледна сериозно
“И ако лекаря каже,че не мога да замина,Со Ън ще се грижи за мен......супер.Охх моля ти се,не ми се ходи в Тайван” –мислеше си Кий и леко се усмихна
- Хъонг след като се върна от Тайван,ще изляза с ХаНи – усмихна се Темин
- Виж Темин,това момиче не ми харесва,но щом толкова я харесваш.... – въздишаи гопогледна
- Ейшшш писна ми,не можеш ли един път да се радваш за мен.Когато започнах да пея,ти никога не ме похвали,когато си взех изпитите,пак........и сегакогатоимам среща с момиче.......защо намираш по някой косур.... – развика му се макнето и дишаше очестено
- Темин един път ме послушай,а това че не те хваля,това е....просто знам че ще се правиш с всичко....Не бъди такъв,послушай мама – засмя се Кий
Темин стана и тропна с крак и отиди към стаята си.
“Тцтцтцт сина ми,никога няма да се оправи.Ами то тей,като му угаждах преди и му виках на мама синчето” – намръщи се Кий и се изправи
На следващата сутрин Со Ън отиди на работа.След няколко минути тя пристигна и видя че кафенето е затворено.
В това време Кий тръгна към болницата и много се надяваше да не лекаря да му каже да си остане вкъщи.Той заедно с Минхо влязоха в кабинета на доктора.
- Здравейте,заповядайте седнете –каза любезно доктора
Дивата му разказа историята,която бе разказал на Темин и доктора извика сестрата.
Докато Кий се притесняваше дали ще остане или не,Со Ън чакаше около 30 минути пред кафенето и видя няколко клиента да идват.
- Ооо какво става?Няма ли да отворите?- попита единия
- Незнам господине и аз това се чудя – повдигна рамене Со Ън
След няколко минути пристигна шефа.
- Добро утро шефе,досега трябваше да отворим. – каза тя и се поклони
- Няма да отваряме – отвърна й той сериозно
- Но защо?Да не сте болен?Или ХаНи или бармана? – разтревожи се тя
- Не.Кафенето го продадох – отвърна й той строго и погледна встрани
- Какво? – шокира се тя
- Да....съжалявам че така стана.Ето тук заплатата ти – погледна я и подаде един плик
- Но защо?Какво стана?- хвана за го за рамото
- Нямам достатънчо пари да поддържаме мястото,сама виждаш как работехме през тея години – обясни й той
- Но шефе...... – премига тя
- Надявам се да си намериш работа- сведе глава той и се обърна
Со Ън започна да плачеи не можеше да повярва,че няма да работи в кафенето.Тя бе работила около 3 годинии бе свикнала със всичко.Со Ън се обърна и тръгна да се прибира.
В болницата Кий чакаше да получи резултата от рентгена.След няколко минути дойде лекаря и го извика в кабинета си.Кий и Минхо влязоха и седнаха.
- Кажете доктора,ще мога ли да танцувам? – попита го Кий
Доктора гледаше внимателно снимката и погледна към Дивата.
- За щастие всичко е наред – усмихна се той Кий се намръщи
“По дяволите сега 3 дни в Тайван” – изпуфтя той
- Това е страхотна новина,хайде хъонг закъсняваме – задърпа го Минхо и се поклони на доктора и му благодари
Двамата тичишком излязоха от болницата и се качиха в едно такси и потеглиха към летището.
В това време на летището...........
- Онея загубеняци къде се губят? – развика се мениджъра
- Ами ако му е станало нещо на крака? – зачуди се Оню
- Хаха на Кий,най много на мозъка да му стане.....здрав е като бик – засмя св Джонгхюн
- Хмммм.....надявам се да е добре – каза сърдито Темин
- Какво ти става?Досега не си бил такъв? – зачуди се лидера
- Да.....не съм бил,ама вече съм.Вече ми омръзна да ме треитрате така,сособено мама – погледно злобноостаналите
- Яяя Темин,имай малко повече уважение към тях.Не стига че ти угаждат на капризите – ядоса се мъжа
- Ооо да.Помнете ли миналата година в Тайланд,Темин играеше срещу Минхо,но Минхо нали не може да загуби и най накрая го съжали и нарочно загуби – спомни си Динно
- Оооо или когато искаше да ядемсладолед,после в парка да играем на криеница....представляваш ли си? – спомни си Оню
- Ами когато искаше да кара мини буса,добре че нямаще никой наоколо иначе щеше да убие някой – спомни си мениджъра
- Спрете...айгоооооо.Ама как помнете,ама за графика се правите нали?! – развика се Темин
- Ами то такова нещо като капризите как да са забрави,какво не сме справи ли заради теб – погледна го строго Блинги
Темин седна и сведе глава.
- Ееее хайде стига толкова.Темин кажи какво искаш да ти купя сладолед,пуканки,дъвки,да ти купя кученце? – попита го нежно лидера
- Нищо не искам – стана и тръгна напред
- Гледай го ти – посочи го мениджъра и се очуди на поведението му
В това време Со Ън преглеждаше вестника за работа.
“ Търсим секретарка с висше образование,да владееее английски, японски.Да има опит”
“Търсим архитект......................”
“Бре всичките с висшо образование.Незнам си колко езика,опита........пфууууу” – мислеше си тя и хвърли вестника и сведе глава.
Минхо и Кий слязоха от таксито и побързаха към останалите.
- А ето ги – каза Оню и се усмихна
- Съжалявам че закъсняхме – каза Минхо като застана пред тях и дишаше тежко
- Хъонг тръгваме ли? –попита го Дивата сериозно
- Дам,само да се върне Темин.Той пък къде отиде? – зачуди се мениджъра

53Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Съб Фев 12, 2011 4:52 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Моля,моля,моля пускай следваща глава Кафенето - Page 3 72137 Кафенето - Page 3 72137

54Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Съб Фев 12, 2011 7:55 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Заповядай следващата



15 глава
- Тук съм – каза сериозно Темин и всички се обърнаха към него
- Хайде да тръгваме,че закъсняхме – каза мениджъра и махна на персонала
Всички потеглиха към летището.
Изминаха 3 дни и Со Ън тси търсеше работа от дутрин до вечер.Тя обикаляше улиците и си оставяше кратката автобиография.Повечето като виждаха кратката й автобиография веднага я връщаха.Со Ън се бе отчаяла и се надяваше скоро да си намери,но само като сервитъорка бе работила и това не бе достатъчно.Тя седна на една пейка и погледна към часовника си.Показваше точно 15:00 часа.В това време Шайни се качиха на самолета и летяха обратно за Корея.
- Хъонг къде ми е телефона?- попита Темин и започна да претърсва всяка седалка,като започна отгоре до земята.
- Ами в раницата проверили?-попита го Минхо
- Че там никога не съм го оставял – вдигна раменетой и се зачуди
Фламинг Харисма го погледна подозрително и си взе MP3 playera.Младока въздъхна и продължи с търсенето.Кий не отделяше поглед от телефона и очакваше някакво съобщение от Со Ън.Джонгхюн и Оню се упражняваха и скоро щяха да правят дует
Со Ън бавно се изправи от пейката и тръгна да се прибира.
“Оттоке....оттоке......не мога да си намеря ....а и Кий скоро се прибира” – мислеше си тя
След няколко часа самолета кацна на летището.Шайни слязоха и Темин започна да бута останалите.
- Темин изморен съм.Не ми се играе сега- каза му лидера
- Хайде де хъонг.Вече остаряваш – изплези му се той
- Хей малкия,ще ти кажа аз кой остарява – погледна го ядосано и младока побегна напред
След няколкоминути момчетата се качиха в колата и потеглиха към вкъщи.
В това време Со Ън лежеше в леглото си и се чудеше какво да прави.
“Мхмм.....да помисля ....имам една далечна леля в Пусан,сестра й е Тегу......а кой живееше тук...” – чудеше се тя и изведнъж се изправи.Отиди до един малъкшкаф и го отвори.Извади един много стара книга.Но не беше.Това беше дневника на баща й.
Мини буса спря пред сградата и момчетата излязоха.Кий изчака да замине минеджъра и спря едно такси.
- Къде отиваш? –попита гоДжонгхюн
- Трябва да свърша нещо – отвърна му той сериозно
- Ооо и аз – сети се младокаи тръгна към Кий
- Яяяя прибирай се – кресна му Дивата
- Ама мамо,моля те.Не искаш ли сина ти да е щастлив?-погледна го тъжно
Кий нежно го погали и в следващия момент му плесна един шамар.
- Не ме наричай мамо на публични места – скръсти ръце той
- Добре хъонг – качи в таксито той и Дивата го последва
- Къде ще ходиш?При ХаНи ли?-попита го злобно
Темин го погледна и после погледна през прозреца.Со Ън звънна на далечната си леля,но леля й каза че не я иска.Звънна след това на сестра й пак удари на камък.
Со Ън не й остана никакъв избор,освен да се обади на брат си,който живее в чужбина.
В същото време таксито спря пред кафенето и двамата слязоха.Кий сеприближи и видя че е затворено.
- Значи си дошъл да видиш Со Ън? – попита го Темин
- Не те засяга –сопна му се той
- Разбирам те.Тя е хубава,любезна,сигурно е умна – отвърна му младока и Кий годръпна настрани и го погледна злобно
- Темин не ме изнервай – каза му той строго
- Да видиш и на мен какво ми е,като говориш против ХаНи – намуси се макнето
- Хахаха Со Ън и Хани имат голяма разлика от тука до слънцето – засмя се Кий и тръгна напред
- Къде отиваш?- попитаго Темин и тръгна след него
- Не е твоя работа.Що не й се обадиш на ХаНи –отвърна му сериозно
Младока се усмихна и веднага си изкара телефона.Дивата увеличи крачката и се запъти към дома на Со Ън.
- Ало ХаНи – каза радостно Темин
- Да.Кой е на телефона? – зачуди се тя
- Аз съм Темин.Искаш ли да се видим?- попита я той
- Кой е скъпа?Дай ми една целувчица – чу се мъжки глас
- ХаНи кой е до теб? – чудеше се младока
- Виж Темин,немисля че между нас ще се получи.Съжалявам – отвърна му тя и затвори
- ХаНи – каза той и сведе глава
Той прибра телефона си в джоба и седна наблизката пейка.Беше ядосан и объркан.Незнаеше какво да прави и какво е направил,че тя така да го отреже.
Кий стигна до магазинаи влезе вътре.
“Сигурно пак й е празен хладилника” – помисли си той и се усмихна
След като напазари набързо започна да бяга към дома й.Той застана пред вратата и почука.След около 2 минути Со Ън му отвори и очите й бяха червени
- Какво е станало? – пусна торбите и докосна лицето й
- Нищо – отвърна му тя и тръгна към кухнята
Дивата взе торбите и влезе.Постави ги на бар плода и отиди при нея.Докосна рамото й и допря носа си до врата й.Со Ън настръхна и изведнъж рязко се отдръпна.
- Моля те върви си – каза тя тихои отиди до леглото си
- Не си ми казала,какво е станало-отвърна й той и седна
- Казах ти че е нищо – хвърли един дебел албума на пода и отиди в банята
Кий се намръщи и за да се успокой започна да готви.След като Со Ън излезе от банята,което стана някъде около 30 минути изведнъж се шокира да види масата подредена,като по филмите.
“Мисля че сънувам.....” –помисли си и бавно се приближи
- Хайде какво се моташ.Ще изстине – каза й сериозно Дивата и започна да й слага салата
- Кога успя да направиш всичко това? – изненада се на колко ястия имаше на масата
- Ами така е като се изнервя –повдигна той рамене
- Така ли? И кой те изнерви?? – попита тя и грабна вилицата
- Ти –отвърна й ипродължи да се храни
- Аз.....виж Кий съжалявам.... – извини му се тя
- Ако ми кажеш какво е станало,тогава може би ще ти приема извинението-погледна я той сериозно
- Знаеш как да изнудваш – повдигна тя едната си вежда
- Хм....благодаря – усмихна се той дяволито
- Ами скарах се с брат си,който е в чужбина.Това е – каза тя сериозно и остви вилицата
- Съжалявам – сведе главатой
- Няма нищо.Не си знаел – повдигна тя рамене и се изправи
- Къде отиваш? –попита я той
- Изгубих апетит – започна да си сгъва дрехите
- Съжалявам – отвърна й той и се изправи
Со Ън отиди до малкия си гардероб и си сложи дрехите там.Кий видя торбата,който й беше дал преди да замине
- Защо не обличеш ......тази дрешка? – попита я той,като я извади от торбата
- Оооо не Кий,върни ги няма да ги обличам-поклати глава тя
- Е хайде.Моля те заради мен,моля те – умоляваше се той и правеше мили очички
- Ама че си..... – започна да цъка тя и Дивата веднага се усмихна
Тя взе потника и отиди в банята да се облече.След като излезе от банята Кий спря да диша.
- Не ми харесва.Седи ми смешно – възмути се тя и го погледна плахо
- Прекрасна си- прошепна той и я гледаше втренчено
- Ще го сваля...... – каза тя и се обърна
- Не недей- извика той и се приближи до нея
Тя бе пуснала косата и я беше поставила отпред пред потника,че да го закрие.Кий обхвана врата й с една си ръка бавно отместикосата й назад.Той се наведе и целуна рамото й нежно.Со Ън изтръпна и сърцето й биеше по силно и по силно.Тя започна да трепери.Дивата отново я целуна,но този път се насочваше към врата й.Со Ън прехапа долната си устна и искаше да овладее емоциите си,но не можеше.Страстта и желанието й се увеличаваха със всяка секунда.Тя сенамръщи и рязко се отдръпна от Кий.
- Престани – каза му тя сериозно
А той я погледна уплашено.
- Но защо?Не ти ли харесва? – попита я той плахо,със страх от отговора й
- Моля те върви си.Утре съмна работа – каза му тя сериозно и погледна встрани
- Извинявай не исках – приближи се той
- Не ме доближавай – каза тя и го погледна строго
В този момент Кий осъзна за какъв го мисля тя и погледна встрани.
- Добре ще си вървя – каза йтой сериозно и се обърна
Взе си якето и излезе.
“На косъм......” – отдъхна си тя
Дивата излезе и блъсна вратата.Той се намрази,че тя ко мисли за такъв.Но не може да устои на аромата на нейната кожа,тогава завладяващ и опияняващ.Никога не бе изпитвал такова вличение.Кий забърза крачката и започна да бяга.Бягаше със всички сили.След няколко минути започна да се уморява,намръщи се и продължи да бяга.
В това време Темин не разбираше,защо ХаНи ще му причинява.Той си пусна на Yurima някоя песничка и потъна в мисли.
Со Ън легна в леглото си и сложи ръка върху гърдите си.
“Успокой се.....успокой се.....дишай...”- повтаряше си тя на ум.
Кий за кратко стигна сградата и се спря.Направо падна на земята и го заболяха краката.
“Защо миго причинява?Уж ме харесва,после не....не мога да я разбера”-мислеше си той и бавно се изправи.
На следващата сутрин Со Ън стана рано и както обикновенно отиди до магазина да си купи вестник.
“Останах съвсем с малко пари.....добре че Кий купува,но не може да продължава това.Трябва да си намеря работа”-помисли си тя докато се прибираше
Кий се събуди от алармата на телефона и с нежелание се изправи и взе телефона си,като я изключи.Погледна навън и всички бягаха за работа.Дивата се намръщи и постоя за известно време пред прозореца.
Со Ън в този момент обикаляше и влизаше в магазини,офиси,къде ли не и нямаше значение каква ще е работа.Беше минало обяд и корема й започна да къркори.Тя погледна в протмонето си и имаше само монети.
“Оххх Господи...” – тъкмо започна да се отчайва,когато като се обърна видя едно кафене да си търсят сервитъорка.Тя се усмихна и побърза да влезе.
В това време Кий се ровеше в интернет и изведнъж Темин влезе в стаята му.
- Хей Темин,какво мислиш за тези дънки? – попита го Дивата
Младока повдигна рамене и отиди до рафта му с книги.Огледа го и започна да търси.
- Искаш да четеш романи? – изненада се той
- Няма значение – отвърна му той и след малко си избра една книга и я взе
- Темин какво има? – попита го той притеснен
- Нищо хъонг отивам в стаята си – отвърна му той и сведе глава
- След малко ще ти сготвя любимото ти – леко се усмихна
- Не съм гладен – каза му той и излезе от стаята му
“Какво ли е станало?Никога не е бил такъв?” – чудеше се Кий и погледна встрани.Макнето влезе в стаята си и легна в леглото си.Прочети първите 50 страници на един дъх,но му стана скучно и започна да мисли за ХаНи.Той затвори книгата и пусна телевизора.Повтаряха стар исторически сериал “The Legend of first king’s four gods”.Темин никога не бе гледал исторически филми.Но този сериал го грабна и започна да го гледа с интерес.
В това време в близост до центъра Со Ън излезе щастлива.
“Най накрая!Утре съм напробно трябва да се представя отлично” – помисли си тя




Кафенето - Page 3 726853

55Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Съб Фев 12, 2011 8:14 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Кафенето - Page 3 561186

http://smiley92.tumblr.com/

56Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Съб Фев 12, 2011 8:15 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Мерсиии, поредната завладяваща глава Кафенето - Page 3 15286

57Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Пон Фев 14, 2011 1:36 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

16 глава


Тя тръгна да се прибира.
В другия край на града Хани се забавляваше с приятелите си.
- Хей ХаНи дай ми една целувка! – каза едното момче
- Я се разкарай – избута го тя от себе
- Виж имам хубава кестенява коса,сини очи,прекрасно гладко лице,не нося очила,нямам папки...........какво искаш повече – наперчи се той
- Държанието ти – сопна му се тя
- Хей ХаНи остави го тоя пуяк ела при мене – каза другото момче,което ХаНи се бе влюбила в него още във 2-ри клас
- Оффф махнете се от мен – изкрещя тя и тръгна да се прибира
“Какво ми става?Вече не ги харесва.....преди си умирах да ми кажат тея думи,а сега.........” – мислеше си тя и се ядоваше на себе си.
Со Ън в този момент се прибра и подскачаше от радост.
“Оххх благодаря ти Господи.Благодаря ти.Утре ще се гримирам,ще отида по рано и ще работя усърдно” – мислеше си тя и отвори гардероба си
В този момент Кий се облече и излезе.
“Трябва да й се извиня....Не ме свърта на едно място” – мислеше си той докато отиваше към кафенето.След няколко минути слезе от таксито и застана пред кафенето.
- Какво?Но къде еее........ – шокира се той,като видя че жива душа няма в кафенето,даже беше празно мястото и пишеше “Продава се”
Той започна да мисли и да мисли,но как се стигна тук.
“Со Ън......нищо не ми каза.....Со Ън...” – намръщи се той и тръгна към нейния дом
Докато вървеше към дома й той набраномера на Темин.
- Кажи хъонг за какво ми звъиш? – каза той тъжно
- Да знаеш,че кафенето е затворено и нито ХаНи и нито Со Ън работят вече – изсъска през зъби
- Какво?Не е възможно – шокира се малкия и се изправи
- Дам...преди малко видях,че мястото се продава – отвърнаму той и въздиша
- Благодаря ти че ми каза хъонг – натъжи сеощеповече
- Искашли посл да ти сготвя нещо? - попита го той весело
- Не хъонг не съм гладен – отвърна му и му затвори
“Аххх сигурно е заради оная.........Не мога да я трая” – ядосваше се Кий
След няколко минути застана пред вратата и почука.Со Ън радостноотвори,но като видя Дивата се намръщи.
- Какво искаш? – попита го тя
- Защо неми каза? – изкрещя той
- Какво да ти кажа?- зачуди се тя
- Ами че не работиш вече в кафенето – повдигна едната си вежда той
- Ами......не мисля че ти влиза в работата – повдигна тя рамене
- Со Ън съжалявам за снощи,не исках....просто те желая толкова силно –каза й той нежно
- Кий....... – изненада се тя
Той погледна встрани и сведе глава.
- Влез – каза му тя
Дивата влезе вътре и видя кочината с дрехи на леглото й
- Какво правиш? – попита я той
- Ами утре съм на пробно в едно кафене и се чудя какво да облека – въздиша тя
- Спокойно Almighty Key е тук – усмихна се той и се запъти към гардероба й
След хвърляне на дрехи навсякъде най накрая след около 20 минути Кий извади една блузка,една черна пола и ги показа
- Ето- дишаше той тежко и целия бе изпотен
- Сигурен ли си? – попита го тя невярващо като погледна блузката
- Другия вариант е да отидем да ти купим – усмихна се той и като се сети зашопинг и ръцете започнаха даго сърбят
- Ааааа нееее,така е добре – поклати глава тя и взе дрехите
- Защо? – очуди се той
- Никога не съм си купувала дрехи,поне от 2 години насам – каза тя тихо
- Виждам.Не се притеснявам,после като получиш първата си заплатаще ми ги върнеш –усмихна се той
- Не мога Кий.Моля те не настоявай – натъжи се тя
Дивата я дръпна за ръката и взе чантата.
- Кий! – извика му тя,но той само се усмихваше
В апартамента на Шайни Джонгхюн четеше вестника и Темин влезе във всекидневната.
- Хей малкия не си ли в студиото? – зачуди се Динно
- Не –отвърна му той
- Защо?Та ти винаги ходиш – изненада се той
- Не й днес – повдигна рамене и отиди до секцията с книги
- Охх книгали ще четеш? –шокира се той и стана
- Защо не? – усмихна се той
- Мисля че си болен – пипна го за челото
- Хъонг добре съм – усмихна се той и се обърна
- Не,не.Кий къде е?Сина му е болен,айшшшш – ядоса се той и дръпна макнето и двамата седнаха на дивана
- Хъонг стига де,не съм дете – изнерви си младока
- Да бе.Тея ги говори на майка си.Кажи ми сега какво има? – казаму сериозно Блинги
- Казах ти нищо – извъртя очи той
- Сигурно е някое момиче... – погледна го и Темин гледаше сериозно - Да знаех си момиче е
- Не е хъонг.Сега искам да си отида в стаята – ядоса се той и се изправи
- Мога да ти помогна... – усмихна се дяволито той
- Няма нужда вече...свършиии – пое си дълбоко въздух
- Какво?Отразя ли те? – попита го той очуден
- Ами щях да излезем на среща,нокато й се обадих се чу мъжки глас – навлажниха му се очите
- Оооо Темин.....тя губи – каза му тъжно и го потупа по рамото
- Не хъонг,мисля че съм аз.......боли ме ето тук – показа му той и го погледна тъжно
- Не ми казвай че си влюбил? –погледна го сериозно
- Ами.... – започна той и погледна встрани
- Оффффф Темин......Хайде дай да й се обадим – усмихна се той
- А не хъонг...... – намаха с пръстчето
- Дай телефона ти казвам, - каза му тойи му бръкна в джоба и го извади
Започна да търси и видя “ХаНи ♥ “.Той натисна зелената слушалка и зачака
- Ало – каза тя тихо
- Ало добър ден.ХаНи ли е на телфона? – попита Джонгхюн и Темин седна и се хвана за главата
- Да аз съм.А вие кой сте? – попита тя любезно
- Аз съм един приятел на Темин – леко се усмихна Джонгхюн
- За какво ми се обаждате? – попита тя сериозно
- Ами Темин е забравил да ви се обади и иска да се срещне с вас до реката – отвърна той и се усмихна дяволито
- Ами всъщност тъкмо щях да му се обадя - - започна тя и прехапа долната си устна
- За какво? – зачуди се той
- Ами той ме покани по рано,но......един мой приятел си направи лоша шега и мисля че се е получило недоразумение – започна да се удря по челото
- Всъщност......не съм сигурен в това.Вие харесвате ли моя приятел? – ядоса се той
- Ами Темин......той е от Шайни и е симпатичен и ... – започна тя
- Довиждане – отвърна той през зъби
- Какво ти каза?- изправи се Темин
- Не си заслужава малкия.Тя.......е поредната фенка – поклати глава той и го хвана за рамото
- Знаех си...... – сведе глава той и отиде към стаята си
В този момент Кий и Со Ън бяха в мола и всичките ги гледаха.
- Кий моля те нека да си вървим- помоли го тя
- Защо?Ние сега дойдохме – усмихна се той и влязоха в един магазин
- Защото всички ни гледат и защто си от Шайни,още да ти изреждам ли – ядоса се тя
- Спокойно.Не ги гледай.Прави като мене- усмихна се той и взе една женска дреха и я наложи на Со Ън
- Не ми харесва – погледна го тя строго
- На мен пъкми харесва.Ще я взема – усмихна се той и продължи да гледа
- Кий моля те – умоляваше го тя и гледаше към тълпата,която я гледаше злобно и правеше снимки
- Ако не престанеш,ще те целуна тук пред всички – отвърна й той тихо
Тя кимна и се обърна към тълпата.Со Ън започна да трепери,беше я страх от злобните им погледи
Джонгхюн в това време беше супер изнервен на това момиче.
“Трябва да се чувства късметлийка,че Темин иска да я покани на среща.Ахххх и Темин какможа да се влюби в такова момиче” – обикалашя всекидневната той.Изведнъж телефона на Темин звънна и Динно погледна.Беше ХаНи
- Ало – сопна се той
- Ало.Темин? – товърна тя
- Не Джонгхюн.Ти коя си? – каза й той ядосано
- Уауауа Джонгхюн оппа. – зарадва се тя
- Какво искаш? – едвам издържаше
- Ами искам да поговоря с Темин – каза тя плахо
- Темин го няма,отиде на среща.Нещо да му предам? - отвърна той и леко се усмихна
- На среща?Ами всъщност,ще му се обадя по късно – отвърна тя
- Да ти спестя притесненията,той излезе с момиче което наистина го харесва.Няма време да се занимава с поредната луда фенка – искаше да прозре,да не се знаимава повече с него
- Но.....той...... – заекваше тя
- Какво?Да не си мислиш,че ще те чака?Събуди се момиче,та той е от Шайни.Ти коя си?Би трябвало да си знаеш мястото- скара й се той и затвори
“За каква се мисли?Че може да си играе с Темин ли?Незнае с кой се захваща?”-мислеше си той.Динно отиди в кухнята и видя младока да яде.
- Охх хъонг хайде да поръчаме пица – погледна го радостно
- Разбира се Темин.А ето ти телефона – подаде му той и се усмихна
- Хайде да гледаме някой филм –започна да се подскача
- Каквото пожелаеш – засмя се той
ХаНи остави телефона на масата и очите й се навлажниха.Никой не й викаше,никой не й говореше така,никой не я зарязваше.Всичко стваше както тя искаше.Сълзите й се стичаха по лицето и тя легна по корем на леглото си.Може би плачеше защото не стана на нейната или защото Темин бе на среща.
След няколко часа обикаляне на мола Кий и Со Ън тръгнаха да се прибират.
- Мерси много.Аз ще взема торбите.Ти се прибири – каза му тя
- Не.Измислих как да ми се издължиш. – усмихна се той
- Как? – зачуди се тя
- Да ми сготвиш-засмя се той и я погледна
- Не съм добра в готвенето – повдигна тя рамене и го погледна плахо
- Нищо –усмихна се той
- Добре ,но моля те сега се прибири.Вижкак ни гледат-погледна назад тя и се стресна от голямата тълпа
Той се спря и я погледна.Тя с еобърна и го погледна.Дивата я прегърна и всички започнаха да правят снимки.
- Престани да ме гониш.Не искам да съмдалеч от теб – каза й той нежно и се усмихна
Со Ън се вцепени и той се отдръпна от нея и я погледна.Тя го гледаше плахо и сведе глава.
- Хайдече много съм гладен – засмя се той и тръгна напред
Со Ън погледна към тълпата после погледна към него.Феновете изведнъж я погледнаха странно.Со Ън започна да плаче.
- Хей какво има? – попита я той
- Моляте върви си – изкрещя му тя
- Няма да си тръгна.Какво има? – хвана я той за ръцете
- Не виждаш ли?-погледна към тълпата
Кий се обърна и погледна феновете.
- Не им обръщай внимание.Хайде! – вплете пръсти в нейните и феновете започнаха да викат
- Кий.....аз...... – подсмърчаше тя
- Хей успокой се.Недей да плачеш – отвърна й той нежно
Двамата стигнаха дома й и тя погледна назад.Успокой се като видя че не ги преследват вече.Те влязоха вътре и оставиха покупките на масата.Дивата отиди до нея и я прегърна.
- Не се тревожи всичко ще бъде наред – каза й той нежно и я погали по косата
- Съмнявам се – отвърна му тя
Той се отдръпна от нея и се усмихна.
- Хайде да сготвим..... – ентузиарано й каза
- Оффффф.... – изпуфтя тя
Kий извади продуктите от хладилника и започна да реже.Со Ън също се включи.Докато Кий беше на тигана,Со Ън се усмихна дяволито и застана зад него плътно.Очите му се разшираха и бавно се обърна.
- Не се обръщай – заповяда му тя
Той я послуша и разбъкваше зеленчуците.Тя обхвана кръста му и го прегърна.Той за миг затвори очи и се усмихна
- Така мога да седя цял ден –прошепна тя
Со Ън като чу веднага се отдръпна
- Ммм наряза ли месото? –попита я той

58Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Вто Фев 15, 2011 4:42 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Колко са сладки Кий и Со Ън Кафенето - Page 3 519107 Супер е главата Кафенето - Page 3 427442

http://smiley92.tumblr.com/

59Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Вто Фев 15, 2011 8:38 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

17 глава


- Ооо да.Ето – подаде му тя чинията
Той изсипа при зеленчуците и започна да бърка.Тя седна и започна дагонаблюдава.
- И сега къде ще работиш? – попита я той
- Няма да ти кажа-усмихна се тя
- Защо? – обърна се той и я погледна сериозно
- Защото ще идваш всеки ден и няма да ме оставиш да работя – засмя се тя
- Права си – каза й той сериозно
Тя се изправи и отиди до него.Дивата веднага се обърна и започна да бърка.Со Ън докосна рамото му и той се обърна.
- Къде е солта?- притесни се той,защото искаше да я целуне,но неискаше тя да го изгони отново
- Ето там пред теб е – посочи му тя и се усмихна
- Мерси – отвърна й той сериозно и взе солта и сложи малко
- Кий.. –прошепна му тя и той се обърна.Со Ън докосна лицето му и го целуна нежно по устните
- Ам манджата – отдръпна се той и продължи да бърка
Со Ън се усмихна и го целуна по врата.Това накара Дивата да настръхне и тотално незнаеше къде се намира
- Само да не изгориш яденето-каза му тя и той се стресна и веднага дръпна тигана
- Офффф изгоря.Ти си виновна – ядоса се той и въздиша
- Еее колко толкова ще си поръчаме нещо – повдигна тя рамене
- Аз не ям такива работи – намуси се той
- Ще проядеш или искаш да останеш гладен – сопна му се тя
- Добре ще поръчам.Какво искаш? – намръщи се той
- Имам тук едно брошурка от китайски ресторант – подаде му тя
- Супер – леко се усмихна
Со Ън скръсти ръце и неможеше да повярва,че се държи така.Кий извади телефона си и поръча.
- Готово поръчах – каза той и хвърли брошурката
- Какво ти има? – погледна го тя
- Нищо просто не обичам да ям поръчана храна – отвърна й той
- Съжалявам,че заради мен изгоря храната- каза му сериозно и отиди в банята
- Со Ън – натъжи се то,но тя нему обърна внимание
“Исках само да се забавляваме,а той......голяма работа,че храната изгоряла,аз какво да направя,като не гледа” – мислеше тя и се съблече
- Со Ън – влезе той без да почука и тя започна да вика
- Абе що не чукаш – покри се тя с дънките си
- Извинявай – обърна се с гръб
Со Ън погледна към краката си и погледна към неговите.Тя погледна встрани и видя едни панталонки.Обу ги набързо и го погледна
- Сега можеш да се обърнеш – каза му тя сериозно
- Извинавяй – обърна се той и се вцепени като видя краката й
- Какво?- очуди се тя
- Ами имаш хубави крака – усмихна се той
- Благодаря – усмихна се тя
Но Кий забеляз,че по лявото бедро острани имаше голям белег.
- А този белег от какво ти е? –попита я той
- Ами не помня – отвърна му тя и излезе
Со Ън седна на стола и започна да рови нещо в телефона си.
- Ооо дай ми телефонния номер – каза й той и се изчерви
- Какво? – не го чу
- Аааа нищо – погледна встрани той
- Не те чух – мигаше тя
- Ами аз.....ако може.....номера ти да ми дадеш- почеса се той по главата
- Хахах разбира се. – отвърна му тя и се засмя
Той седна до нея и го записа.
- Нещо друго – приближи се тя до него и той се отдръпна
- Ами всъщност.....аз..... – започна да му се оплита езика
- Мхм слушам те – погледна го лукаво и обхвана лицето му
В тоз момент се звънна на врата.Дивата веднага изтича и тя се усмихна.
“Никога досега не съм се целувала с момче,не съм правила....” –мислеше си тя и не можеше да изрече думата
- Ето храната е тук- усмихна се той
- Аз не съм гладна – усмихна му се тя
- Ама защо не каза порано нямаше да поръчвам? –изненада се той
- Защото ти си гладен – усмихна се тя и се изправи
- Ааааа не и ти ще ядеш с мен. – притесни се той
- Спокойно аз ще хапна,изчакай 10 минути ако не умра,значи можеш да ядеш – засмя се тя
- Не е смешно – намръщи се той
- Напротив смешно е – не спираше да се смее
Дивата сложи торбите и се ядоса.Тя се приближи и докосна ръката му.
- Добре ще ядем двамата – усмихна му тя и го целуна по бузата
- Спри да ме целуваш – каза й той сериозно,защото знаеше че вече си е изгубил ума по нея и не искаше пак нещо да направи
- Защо? – изненада се тя
- Ами щот изгорих храната заради това – намръщи се той
Со Ън седна и отвори кутиите.
- Хайде господин сърдитко – засмя се тя
Дивата седна и двамата започнаха да се хранят.
В това време в апартамента на Шайни Темин продължаваше да гледа историческия сериал.
- Темин? – влезе в стаята му лидера
- Хъонг после.Сега гледам – не откъсна очи от екрана
- Какво гледаш? – попита го той
- The Legend of first king’s four gods – отвърна му младока
- Абе тоз е много стар,ама е хубав – каза му сериозно
- Ти си го гледал? – обърна се да го погледна
- Да ама отдавна- повдигна рамене
- Ааааа хъонг тука станамногоинтересно –махна му с ръка да излезем
- Утре сме на концерт.Трябва да станем рано.Да се напиш – каза му сериозно
- Да да хъонг знам-отвърна му и не отделяше очи от екрана
Дубу затвори вратата и поклати глава.
- Какво има хъонг? – попита го Динно като излизаше от тоалетната
- Ами Темин утре май ще закъсне за концерта – каза му сериозно
- Остави го.Ахх оново момиче – сети се Блинги и се ядоса
- Какво момиче? – изненада се Оню
- Ами той се е влюбил в едномомиче,а тя го заряза,още преди да отидат на среща – обясни му той
- Е така е по добре –леко се усмихна
- Хахха,нали го знаеш Темин като си хареса нещо какъв става – направи кисела физиономия
- Оффф ама той наистина ли?Ей сега Господ да ни е на помош – започна да се кръсти лидера и отиди в стаята си да се моли

60Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Вто Фев 15, 2011 10:13 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Невероятна глава Кафенето - Page 3 162205 Кий и Со Ън за многооо сладкии Кафенето - Page 3 68960 Next Please Кафенето - Page 3 561186

61Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Сря Фев 16, 2011 12:45 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

18 глава


В това време Со Ън и Кий се нахраниха и тя седна в него.
- Ам Со Ън какво ти става? – попита я той тихо и се смути
- Искам да ти благодаря,че си до мен – усмихна се тя и го целуна нежно по бузата
Той се обърна и впи устни в нейните.Тя отвръщаше на целувките му.Кий обхвана врата й с едната си ръка,а с другата хвана дупето й.Со Ън започна по страстно и по страстно да го целува.Тя леко го захапа.
- Ауч! – погледна я той и тя му се усмихна
- Извинявай – направи ангелско лице
- Хей нарочно го направи – намръщи се той
- Заболя ли те много? – направи тъжна физиономия и бавно с език мина устните му
- Какво правиш? – изтръпна той и се отдръпна
- Мина ли ти? – попита го тя притеснено
- Со Ън – намръщи се той
- Какво?Не ти ли харесва? –мигаше на парцали тя
- Напротив,но нещата могат да стигнат.... – започна той и не можеше да си помисли
- Какво от това? – повдигна тя рамене
- Моля? – изненада се той
Со Ън впи устни в неговите и прокара едната си ръка под фанелата му,като го целуваше страстно.Той я стисна за дупето и малкия Кий бавно се събуждаше.Дивата след малко я повдигна и двамата се отправиха към леглото.
На следващата сутрин Темин беше стигнал до 11 епизод и Оню влезев стаята му.
- Темин ама ти не си ли легнал да спиш? – попита го тя
- Не,хъонг сега ми е интересно – намръщи се той
- Хайде остави го после ще го гледаш.След малко трябва да тръгваме.А и Кий го няма – каза му сериозно лидера
- Той е при Со Ън сигурно – отвърна му спокойно
- Коя е тая? – зачуди се той
- Онова момиче от кафенето – усмихна се Темин
- Айгооо туй момче – започна да цъка лидера и затвори вратата
Младока натисна пауза и отиди в банята,като се прозяваше.В това време алармата на Кий звънеше с пълна сила.Со Ън разтърка очи и бутна Кий.
- Кий телефона – каза тя тихо
- Ммм не ми се става – отвърна й той
- Хайде изключи алармата – намръщи се тя
- Добре –изправи се той със затворени очи и замалко да се спъне
Почеса се по главата и изключи алармата си.Изведнъж отвори очи и се обърна.
“Оххх боже.....”- погледна към Со Ън имислеше че това е сън.
Той се погледна и беше чисто гол както майка го бе родила.Кий си намери дрехите и се облече.
- Со Ън трябва да тръгвам – каза й той сериозно
- Къде отиваш?Върни се в леглото – измърмори тя
- Мамка му не е сън – усмихна се той и се приближи до нея
- Какво? – обърна се тя към него и той впи устни в нейните
- Трябва да тръгвам,че имаме концерт днеска – усмихна се той и излезе
Со Ън разтърка очи и се огледа.
- Тцтцттцц ахххххх – просна се отново на леглото и след малко нейната аларма извъння - Айшшшшш – ядоса се тя и стана
Дивата взе едно такси и каза на шофъора,че ще му плати двойно ако за 10 минути стигни до въщи.
В това време в апартамента на Шайни всички чакаха Кий.
- Хъонг ще закъснем – каза му Минхо
- И аз какво да направя,че Дивата го няма – ядоса се мениджъра
След няколко минути Кий се прибра и всички го гледаха на кръв и урина.
- След 10 минути съм готов – каза им той и влетя в стаята си
И точно след 10 минути излезе,като от списание.
- Хайде да тръгваме – плесна с ръце мъжа и всичките тръгнаха след мениджъра като войници
- Кий къде беше снощи? – попита го Минхо сериозно
- Ами аз.... – чудеше се какво да измисли и се изчерви
- Остави го той е бил с момиче – каза сериозно Темин и тръгна по напред
Останалите го погледнаха от горе долу.
- Какво правихте? – попита Джонгхюн и си повдигна едната вежда
- Бяхме в един клуб – отвърна му той
Те влязоха в колата.
- И кое е това момиче? – попита Динно
- Онова момиче от кафенето – усмихна се младока
- Айгооо браво бе.Айшшш трябваше да я ухажвам.100 % че мен ще избере не теб – наперчи са Блинг и останалите избухнаха в смях
- Както кажеш Блинги – изсмя се лидера
- Ти какво се смееш?Не разбираш от момичета- намусе се Джонгхюн
- Оффф оставете ме намира – сложи си слушалките и наду музиката,да не ги чува и си припомни набързо снощи
В това време Со Ън вече бе тръгнала към кафенето.Тя погледна часовника си и започна да бяга.Не искаше да закъснява още първия ден.След около 20 минути тя стигна и влезе вътре.
- Добро утро – поклони се тя и се усмихна
- Добро утро.Да не тренираш сутрин? – зачуди се колежката й
- Непросто не исках да закъснея – отвърна тя дишайки очестено
- Споко бе момиче.Сега ще пием кафе и след това ще оправим масите и сме готови – обясни й тя
- Така ли?Аз защото .... – поемаше си дълбоко въздух
- Виж първо седни.Бармана сега ще ни направи по едно кафе.Аз съм Мин Йон.А ти? – каза й любезно тя и се усмихна
- Со Ън.Приятно ми е – усмихна се тя
- Имаш хубава усмивка –отвърна й Мин Йон
- Знам,затова имах много хубави бакшиши – засмя се Со Ън
- Хахах разбирам.Оххх днеска не исках да съм тази смяна? – намръщи се Мин Йон
- Защо?На мен ми допада от 8 до 20.Какво й е на смяната? – зачуди се момичето
- Ами днеска любимата ми група иматконцерт и много исках да ги видя – натъжи се тя
- Кой са те? – запита я тя и седна до нея
- Шайни.Аххххх – замечта се Мин Йон
Со Ън си глътна езика и си спомни за снощи.
- А ти кой от тях харесваш? – попита я тихо и се молеше да не е Кий
- Минхо оппа.Айггооо туй момче ако го видя,направо незнам.Може ли да се роди такъв прекрасен човек като него – от очите й излизаха искри въздиша
- Оо да Минхо той е страхотен- каза тя не толкова ентусиазирано
- Ами на теб кой ти е любим? – запита я тя
- Ами честно всичките- повдигна тя рамене
- Хайде хайде.Сигурно е Джонгхюн,с тоя поглед на кученце,ахх и него,голям сладур.- отново се замечта
- Ами всъщност Кий- каза тихо тя и си спомно отново за вчера
- Ооо Дивата...него ще го питам да ми даде някой съвет за модата – засмя се тя и отпи от кафето си
- Хахах да права си – леко се засмя тя
В това време Шайни бяха застанали на сцената и започнаха своето изпълнение.Публиката подскачаше и пееше заедно с тях.Феновете бяха подлудели и размахваха светещите пръчки и плакати с тяхни снимки.
Някъде към следобед кафенето се напълнии Мин Йон и Со Ън бягаха в двете посоки,даже май 4 те.За нула време те се справиха и се спряха за момент.
- Извинете госпожице! – извикаедин господин и си дигна ръката
- Аз ще поема – усмихна се Со Ън на Мин Йон и отиде да обслужи клиента
Почти през цялото време Со Ън вземаше повечето поръчки.Тя просто искаше да й запълнено съзнанието,че да не мисли за снощи.Към 18.00 часа двете оправиха масите и бармана имаше много работа.
- Може ли да му помогна? – попита Со Ън Мин йон
- По принцип само когато е много наложително.Но сега може да се справи.Нека да си починем – отвърна й сериозно Мин Йон
- Оо аз ще отида иначе после съвсемще ме домързи ако дойде някой клиент.Пък и да свиквам – усмихна се тя и влезе зад бара
Бармана вкара няколко чаши в миялната,а тя останалите започна да ги мие на ръка.
- Абе ти си много работлива – усмихна се Мин Йон
- Ххаха просто в предното кафене,колежката беше племенница на шефа,а тя много я мързеше,а преди тя да дойде бях съвсем сама цял ден – усмихна се Со Ън
- Малееее горката.Аз ако бях на теб,да съм я научила как да работи – изкикоти се Мин Йон
- Хахах то и аз отначалото не бях толкова добра,ама се научих.Тя ми напомни за мене – засмя се Со Ън
Макар че тя тогава не беше глезена,просто си беше нова в занаята.
- Разбирам.Айди стига си мила.Ела тука.Сигурно концерта е свършил вече.По дяволите! – отвърна й Мин Йон и тропна с крак
- Така ли? – зачуди се тя и изненада че тя незнае,кога свършва концерта
- Дам.По късно ще им пратя едно съобщение.Оххх само да се прибера.Гледай какво става.Добре че заплатата ми е добра,че половината отива за телефона- обясни й набързо Мин Йон и се засмя
- Майко мила.Момиче недей така – погледна я сериозно
- Какво да направя?Фенка-въздиша тя и се подпря
В това време Шайни пътуваха към вкъщи.
- Кийповече такива изпълнения да си ги нямаме – каза му сериозно мъжа
- Съжалявам хъонг че закъснях сутринта – сведе глава той
- Не за вчера.Феновете са те снимали,добре че шефа беше в добро настроение – погледна го сериозно
- Добре хъонг- погледна го тъжно
- Днеска няма ли да ходиш при момичето?- усмихна се той
- Ами тя работи в друго кафене и...... – започна Кий
- Кой иска кафе? –засмя се мъжа
- Оооо аз.Забравих как изглежда тя – засмя се лидера
- Ооо хъонг ти отивай,за ко трябва всички да ходим – намуси се младока и си пусна на телефона сериала
- Темин стига го гледа тоя сериал – взе му телефона Динно
- Хъонг – замалко да заплаче и Блинги веднага му го върна
- Извинявай – каза му тихо Джонгхюн
- Какво има Темин? – погледна го Дивата
- ХаНи го заряза – направи кисела физиономия
- Знаех си,нали ти казах,ама ти не – започна да му вика и Темин започна да плаче
- Стига Кий – каза тихо Динно
- Тя губи – скръсти ръце и поклати глава Дивата
Младока си пусна сериала и нищо не каза.
- Е какво стана?Къде се намира кафенето? – попита го мениджъра
- Ей сега хъонг да я путам – каза Кий и започна да набира номера й
В това време в кафенето.....
- Со Ън телефона ти – каза бармана и го подаде
- Ало – каза тя без да види кой е
- Здравей.Кий е.Да те питам къде се намира кафенето? –отвърна й той и гласа му трепереше,тъй като всичките гледаха него
- Здравей.Ами на центъра точно до големия мол.Защо?Да не идваш тук? – каза му тя и погледна към Мин Йон
Той й затвори и погледна към мениджъра.
- Точно до големия мол на центъра – каза сериозно Дивата
- Ихаааа да видим момичето на Кий! – засмя се Блинги
Мениджъра обърна колата и се отправиха към центъра.
- Гадже ли имаш? – попита я Мин Йон
- Ами аз....такова – сведе глава тя и дори сега да й каже,че познава Кий от Шайни,тя няма да й повярва
След около 20 минути те слязоха и се огледаха.
- Мисля че е тук- каза Минхо като видя едно огромно кафене
- Хайде да проверим – каза лидера и се усмихна
Всичките тръгнаха натам и влязоха вътре.Со Ън катоги видя се шокира.
- Охх боже.Това е Шайни – сръга я Мин Йон и гледаше само Минхо
- Добър вечер – поклони се Со Ън и се усмихна
- Добър вечер – отвърнаха те и Кий я гледаше
- Аз ще ги обслужа – каза сериозно и взе менюта и тръгна
- Добре –отвърна й тихо Со Ън
- Добър вечер.Заповядайте – разддаде имнеютата тя и се усмихна и гледашеправо към Минхо
Останалите забелязаха и започнаха да се смеят.Мин Йон се изчерви и веднага се върна на бара.
- Ама тя преди не работеше ли в едно друго кафене? –попита лидера
- Да,но го затвориха – каза Кий и гледаше към Со Ън
- Со Ън,Кий те гледа.Не мога да повярвам – започна да подскача тя
- Така ли? – отвърна й спокойно
- Абе момиче какво ти става?Кий от Шайни те гледа – изненада се тя
Дивата се изправи и отиди към бара.
- Охх божке той идва.Той идва – започна да се паникъосва Мин Йон
- Извинявай те госпожице как се казвате? – попита я Кий
- Кой аз ли? – шокира се Мин Йон
- Да вие – усмихна се той и Со Ън го погледна злобно
- Аз се казвам Мин Йон – усмихна се тя
- Благодаря – усмихна се той и се върна обратно на масата
- Майкоооо ще припадна той ме пита за името ми – пипна се за челото и се хвана за стола
- Хей Минхо видя ли сервитъорката? – попита го Дивата
- Да и? – зачуди се той
- Казва се Мин Йон – усмихна се той
- Хубаво име. – погледная той
- Не е ли хубава? –попита го той
- Ммммдаа хубава е – замисли се той,докато я гледаше
- Отиди да се запознаеш с нея – бутна го той
- А не хъонг не ме бива в тея неща – поклати глава той
- Хайде бе,отивай виж момичето не сваля очи от теб – леко се засмя той
- Хъонг тя е просто луда фенка – направи кисела физиономия
- Я!Съмняваш се в моята преценка!Минхо отива веднага,да не я извикам аз – ядоса се той
- Добре де.Отивам –изпуфтя той и се изправи
- Е неее сега и Минхо ли? – сърцето й заби по силно
- Сигурен ли си че тя е за него? – попита го Джонгхюн
- Усещам ги тея неща – изкикоти се Кий
- Дам,дано да си прав – скръсти ръце Джонгхюн и поклати глава
Темин от своя страна си гледаше сериала.Минхо се проближи до Мин Йон и се поклони.
- Здравейте – каза й той и леко се усмихна
- Здравейте.Нещо да желаете? – попита го тя
- Извинете госпожице – извика мениджъра Со Ън
- Идвам – усмихна се тя и отиди към масата
- Бих искал едно черно кафе и една паста”Ала Американо – каза й той учтиво
- Да разбира се.А за вас? – погледна към останалите
- Аз искам горещ шоколад – каза Темин и не отделяше очи от екрана
- Аз искам средно дълго кафе със сметанка и кафява захар – каза Кий и се усмихна
- Аз искам капучино и една пастапо ваш избор – отвърна й Динно и й намигна
- Ей сега идвам – каза им тя и отиди към бара
Маркира ги и даде марката на бармана.
- Може ли един автограф? – попита го тя тихо
- Да разбира се. – усмихна се той и се подписа на салфетката
- Сигурно е много изморително.Оппа почивай си повече и се пази – каза му тя сериозно и го погледна тъжно
- Да разбира се – и за първи път като чу оппа му хареса
- Оппа с дълагата коса повече ти отива – леко се засмя тя
- Така ли?Ами може да си пусна отново – усмихна се той
“Оххх много е красива като се усмихва,но защо каквотоми каже и веднага го правя” – чудеше се Фламинг Харисма
- Оппа? – каза тя
- Да – излезе от транса той
- Да внимаваш на Dream Team. – усмихна се тя
В това време Со Ън занесе поръчката.
- Аз трябва да се върщам при момчетата – каза й той и ги погледна
- Добре. – изчерви се тя и се обърна
Со Ън им сервира и се усмихна.
- Со Ън? –каза Кий
- Да господине – отвърна му тя учтиво и погледна към мениджъра,който не им обръщаше внимание
- Со Ън – изправи се той
- Да господине – повиши тон тя и погледна към мениджъра отново
Той отиде до нея и хвана ръката и прошепна нещо в ухото.
“Кога ти свършва смяната?” и след малко се отдръпна.
- Кий ко са криеш?Остави момичето да диша от теб – засмя се лидера
- Со Ън не се тревожи ще ти го пазим – засмя се Джонгхюн и си отпи от капучиното
Тя го погледна сериозно и отиди към бара.
- Ооо какво ти каза? – започна да подскача Мин Йон
- Ами виж можеш ли пазиш тайни? – попита я тя
- Да.Кажи кажи – пляскаше с ръце тя
- Ами Кий и аз се срещаме – каза й тя тихо
Мин Йон седна на стола и се хвана за главата.
- Сериозно ли? – попита я Мин Йон
Со Ън кимна и я хвана за ръката.
- Ако искаш мога да ти помогна за Минхо – леко се усмихна тя
- Е не,много те обичам-прегърна я Мин Йон и я стисна силно
- Ще ме удошип-каза й тя едвам едвам
- Хъон тея двете какво правят? – попита Минхо
- Со Ън е казала че ще й помогне на Мин Йон да бъде с теб –засмя се Дивата
- Сериозно ли? – изненада се той
- Да.......Извинявайте госпожице....Мин Йон – извика Дивата
Мин Йон веднага хукна и сърцето й биеше силно.Същото можеше да каже и Минхо.
- Да – усмихна се тя
- Кога свършва Со Ън смяна? – попита я той и се усмихна
- Ами в 20 часа – отвърна му тя тихо
- Благодаря ти.Минхо......защо не заведеш Мин Йон някъде? – сръга го Дивата и Фламинг Харисма се стресна и подскочи
- Ами аз такова..... – започна да заеква
- Хаха Кажи да,ко са праиш – изсмя се Кий
Со Ън не можеше да чуе за какво си говореше,но като вижда Кий как се усмихва и Мин Йон там направо подлудяваше.Днеска за първи път тя изпита какво е ревност и хич не й хареса това чувство.Тя отиди до масата и се усмихна.
- Нещо друго ще желаете ли? – попита тя
- Ооо аз искам шоколадов шейк – каза Минхо
- Веднага – каза сериозно и се обърна
- Мхмхм тя ревнува- каза Мин Йон сериозно
- Наистина ли? – изненада се Кий
- Да – кимна тя и се върна обратно на бара
- Хехехе Минхо се уреди със среща – погледна го Джонгхюн злобно и му завиждаше

62Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Сря Фев 16, 2011 3:16 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Невероятни глави Кафенето - Page 3 561186 Кий и Со Ън са толкова сладки Кафенето - Page 3 68960 Сега и Минхо като тръгне със Мин Йон ще е много готино Кафенето - Page 3 752689

http://smiley92.tumblr.com/

63Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Чет Фев 17, 2011 10:30 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

19 глава




- Хъонг стига не е среща.Просто...... – повдигна рамене Минхо
- Просто е среща –побутна го лидера
- Не просто фен среща – отвърна им той
Изведнъж в кафенето се напълни,тъй като едно момиче ги видя и каза на останалите.
- Оххх няма да свършим до утре – изпуфтя Мин Йон
- Мдаааааа – кимна Со Ън и тръгна да раздава менюта на всички маси
Всички отказваха да си поръчат само гледаха своите айдоли.
- И сега какво да правим.След малко ще дойде шефа – започна да се притеснява Мин Йон
- Оффф незнам – зачуди се Со Ън
- Хъонг виж – бутна Дивата мениджъра
- Хей я изчезвайте от тук – развика се той изведнъж те се стреснаха
Фенките веднага избягаха навън и мъжа спокойно седна и погледна към момчетата.
- Какво?Човек неможе да си прочете спокойно вестника – повдигна той рамене
- Ихаааа тоз мениджъра ме кефи,предния изглеждаше много зъл – направи кисела физиономия Мин Йон
- Тей ли?Кога стана туй? – зачуди се Со Ън
- Ами малко след скандала на Джонгхюн с оная овца – поклати глава тя и продължи да й разказва
След няколко минути мъжа се изправи и изкара пари.
- Хайде да си ходим – каза той и щракна с пръсти
- Да – дойдепо най бързия начин Мин Йон
- Ами да си платим –каза той сериозно
- 11 000 вона – отвърна тя любезно и погледна към Минхо,но той въобще не й обърна внимание
Мениджъра й плати и момчетата излязоха навън.
- И сега Минхо има среща- бъзика го останалите
- Оффф престанете.Утре ме чака Dream Team – намуси се той
- Е какво?Тя не ти ли каза”Оппа утре да ги биеш заради мен” – започна даговори катомомиче Динно
Фламинг Харисма го хвана и го погледна злобно.
- Стига се подиграва – изсъска му той
- Хей хей какво правите?Ако се бийте правите го вкъщи.Хората гледат – каза мениджъра
- Какво ти става? – зачуди се Блинги
Темин не спираше да гледа сериала.
- Аххх тая .......нуна гледая ти нея?Уж го обича,пък с тея се занимава? – започна да се ядосва младока
- Мисля че ще за прилича на майка ми – поклати глава лидера
- Охххх по добре така отколкото да отида в SM enter и да танцува 2 дена без почивка – започна да цъка Кий
- Хайде да тръгваме – качиха се останалите и Дивата погледна към кафенето
- Хъонг вие вървете аз – започна той
- Да да знам.Само да не те види някой,иначе от Дивата няма да остане нищо – каза му сериозно мъжа и останалите почнаха да му правят разни физиономии
Той въздъхна и се запъти към дома й
- Темин стига го гледа тоя сериал? – взе от ръката му телефона
- Хъонг стига.Нали имаш среща?! – отвърна му той тъжно
- Темин утре трябва да отидеш на училище! – каза му сериозно мениджъра
- Що?Аз имам добри оценки – зачуди се той и му оставаха още 13 епизода да изгледа
- Ами обади се учителят ти.Хайде ще се запознаеш с някое друго момиче – смигна му мъжа и се усмихна
- Да това е.Ей хъонг трепач си- засмя се Джонгхюн
- Знам.Като бях млад имаше една мацка,бешестрахотна.И отивам аз да я поканя на танц – започна да разказва той
- Аааааа хъонг ще сложа 2 червени точки,не ми се слуша- запуши си ушите Дубу
- Оффффф голям отврат.Нищо поучително – поклати глава Блинги
- Ама аз ко ви разказвам – ядоса се мъжа и натисна гъзта
- Оффф училище няма да мога да си гледам сериала – въздиша той тежко
- Хайде и аз искам да съм на даскало.Колко мацета ще има? – запретна ръкави Джонгхюн
- Хъонг хайде да отидем в KFC.Чух че ако си купиш 5 килограма пилешко получаваш още 5 безплатно – облиза се Оню
- Само толкова ли?Аз чух че в Пусан ако си купиш 10кг получаваш 20 безплатно – погледна голукаво Фламинг Харисма
- Е не отивам.Хъонг карай натам – заповяда му лидера
- Абе аз да не съм ви шофъор ? – зачуди се той и в следващия момент ги погледна злобно
- Ами че не си ли? – мигаше на парцали Оню
- Ееее хъонг стига се шегува.Ами ония път като ми се дояде бибимпап по Пусански – леко се усмихна Джонгхюн
- Малееееее хъонг ти го завел при великия Ким Донг.И аз искам,не е честно – зарида Минхо
- Аз искам сладолед – каза младока и въздиша
- Ти пак само сладолед. – погледна го злобно Динно
- Ари де хъонг последния път нали ме води при Джанг Хюн – замоли му се Оню
- А няма да стане така хъонг,тях ги водиш и сигурно и Кий го водиш.Утре няма да ходя на Dream Team - намуси се той и скръсти ръце
- Минхо стига,защо се държиш като бебе – изпуфтя лидера
В това време Кий застана пред тях и седна на един камък.Докато Кий я чакаше в това време Со Ън се отчиташе.След като се отчете шефа я поздрави и направо я назначи.
- Уауауа супер! – подскачаше Мин Йон
- Аз ще тръгвам – погледна я въпросително
- Е хайде,трябва да го отпразнуваме- подскачаше от радост колежката й
- Ам не съммного по празнуване – направи кисела физиономия
- Оффф че си ама.Хубаво тогава.Утре ще измисля нещо – изплези се тя и Со Ън се отправи към дума си.
“Тцтцттц тук ми харесва.Всеки се държи супер яко с мен.Оххх исками се да можех да празнувам Мин Йон” – мислеше си тя и въздъхна
След няколкоминути тя стигна до дома си и се стресна.
- Уплаши ме- подскочи тя
- Извинявай- повдигна той рамене и тя отключи
- Май ще трябва и аз да имам ключ – усмихна се той
- Кий не прекалявай –отвърна му тя като отваряше вратата
Дивата затвори вратата и започна да я целува.
- Кий....аз.......ти – едвам успя да каже нещо
- Недей да говориш – каза й той и впи страстно устни в нейните
Двамата отидоха към леглото и легнаха.Тя леко го избута и си пое въздух.
- Липсваше ми – усмихна се той
- Е нали се видяхме в кафенето- зачуди се тя
- Е да,но искам да усещам кожата ти,да те целувам – захапа долната си устна той
- Много искаш- изправи се тя и отиди до хладилника
Дивата се усмихна и въздъхна.
- Колежката ти е много красива – каза й той спокойно
- Хаха иозобщо не е хубава – намръщи се тя
- На мен ми харесва – отвърна й той
- Като ти харесва толкова,отиди при нея.Какво седиш при мен? – започна да яде тя
Кий се изправи и отиди до нея.Прегърна я и сложи главата си на рамото й.
- Скъпа ревнуваш ли? – усмихна се той
- Хм.... кой аз ли?Никога – отвърна му тя
- Ревнуваш – засмя се той и я целуна по врата
- Ям – сопна му се тя
- Че аз какво ти преча – повдигна рамене той и продължи да я целува
Со Ън го избута и го погледна ядосано.
- Виж това вчера....нищо не означаваше – каза му тя сериозно
- Какво?Но не мога да те разбира- шокира се той
- Виж ти си много мил и добър,но.... – започна тя
- Да,разбирам –намръщи се той и си взе якето
- Кий,аз... – започна тя
- Няма нужда да се обясняваш – погледна я ядосано и излезе
Тя въздиша и се отпусна.Всъщност тя самата незнаеше какво да прави.Не можеше да приеме,че той я харесва и тя незнаеше какво да прави.Не беше наясно.Досега не е имала гадже,даже не се е замислила над това.Родителите й починаха когато тя беше на 16 и от тогава се оправяше сама.
Кий излезе бесен навън и се хвана за главата.Обърна се и очите му се навлажниха.
“Не мога да те разбира.Мислех си че наистина ме харесваш” – помисли си той и сълзите му се стичаха полицето
Той се обърна и тръгна да се прибира.В това време в апартамента на Шайни........
- Колко е хубаво да хапнеш пиле- облиза си пръстите и се усмихна
- Да тази седмица за кой път ядем пилешко? – извъртя очи Минхо и хвърли бутчето
- Айгоо,абе момче....нарани го горкото бутче.Не те ли е срам? – повиши тон Оню и бе готов да се бие,както петел се бие за женска
- Хъонг извинавяй – направи крива физиономия и отиди към стаята си
- Не съм гладен – постави внимателно бутчето и се запъти към стаята си Темин
- Ееее останахме ти аз – гледаше Дубу бутчето и му говореше
- Ами аз хъонг? – зачуди се Джонгхюн
- Какво ти? – мигаше на парцали,обърна се към бутчето и му се усмихна
Динно поклати глава и продължи да яде.След няколко минути Кий се върна.
- Ооо Кий много рано си се прибрал?Очаквахме те утре – смигна му Блинги
- Не ме закачай.А и от днес нататък не съм с Со Ън.Ясно ли е? – погледна го той ядосано и отиди към стаята си
- Ама какво му става? – зачуди се Джонгхюн
Дивата влезе в стаята си,като я блъсна и прокара ръка през косата.
“Как можа?Какво играе ли си с мен?Ще види тя” – закани се той и седна на стола
В това време Со Ън легна в леглото и затвори очи.В следващия ги отвори и се завъртя на другата страна.Измина известно време и се завъртя на другата страна.
Кий беше седнал на компютъра и си поръчваше последните тенденции от висшата мода.
На следващата сутрин Со Ън си пиеше кафето и гледаше с кървясали очи часовника.Тя бавно отиди в банята и си взе един душ.Облечи се,гримара се и набързо излезе.
В този момент Оню и Минхо пътуваха.
- Хъонг колко дни ще те няма?- попита го Минхо
- Мисля че 3-4 дни.Защо?-отвърна му той и се усмихна
- Не просто питам- повдингна рамене и се натъжи
- Ами ти? – засмя се Оню
- Ами аз само 2 дни – въздъхна му той
- Да не ти липсва онази сервитъорка.Как й беше името?Лудата фенка?-засмя се Дубу
- Хъонг стига.Не ми харесва.Не е мой тип- потвърна му сериозно
- Хахаха щом казваш – погледна го лукаво лидера
Со Ън отиди на работа и поздрави персонала.
- Шефа е много доволен – каза бармана и се усмихна
- Сериозно ли? – зачуди се тя
- Мда.Междудругото аз съм Пак Сам Донг –усмихна се той
- Со Ън – усмихна се тя
“Той има хубава усмивка”-помисли си тя и го погледна

64Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Чет Фев 17, 2011 3:41 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Aigo,waeyo? Кафенето - Page 3 7878 И Кий и Со Ън са големи твърдоглавци Кафенето - Page 3 182785 Супер е главата Кафенето - Page 3 129392

http://smiley92.tumblr.com/

65Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Чет Фев 17, 2011 9:04 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

20 глава



В това време Темин се запъти към училище.Той видя много познати лица и не боичаше да ходи на училище.Не заради ученото,ами заради така наречените му “приятели”
- Ей братле!Най накрая да дойдеш!Даскалите са полудели – каза едно приближаващо момче
- Хей Джин Сук!Много се радвам да те видя – зарадва се младока
- Дам и аз се радвам – каза му намусено момчето
- Нали те изключиха?! – очуди се той
- Хаха друг път.Наште се прибраха от Канада със сестра ми – усмихна се той
- Подкупил си Директора ли?! – засмя се младока
- Ам незнам ще трябва да питам наште – засмя се Джин Сук
Двамата върваха по коридора на даскалото и изведнъж телефона на Темин звънна.
- Ало – каза той тихо
- Ало Темин ли е на телефона? – попита женски глас
- Да.Аз съм – отвърна той и се чудеше
- Здравей Темин.ХаНи е – усмихна се тя
- Здравей.Как си? – попита я той и се усмихна
- Добре.А ти? –изчерви се тя
- И аз съм добре.Чух за кафенето съжалявам – каза й той тъжно
- Ооо мерси.Виж искаш ли довечера да се видим? - попита го тя срамежливо
- Да.Къде искаш да се видим?- изчерви се той
- Ами пред старото кафене – позамисли се тя
- В колко часа? – прехапа той долната си устна
- В 20.00 часа – усмихна се тя
- Супер.Ам трябва да тръгвам че имам час – каза й той и чу звънеца да бие
- А добре.Ще се видим довечера – отвърна му тя и му затвори
- Кой беше братле? – зачуди се той,като видя щастливата му физиономия
- Едно момиче – изчерви се той
- Хахаха готина ли е? – попита го той,като го сръга
- Невероятна е – усмихна се той
- Хайде Казанова да влизаме в час да не закъснеем – поклати глава той и го дръпна
Moмчетата влязоха в стаята и всички момичета погледнаха към Темин.
- Здравейте господин И.Радвам се че най накрая решихте да дойдете на училище- каза му сериозно учителя и го погледна под очилата
- Да учителю Ким.Съжалявам – поклони се той
Темин и Джин Сук седнаха най отзад и отвориха учебниците.Посредата на часа влезе едно момиче.То бе слабичко с дълга руса коса,прекрасни сини очи.Тя бе прекрасна и всички момчета я зяпнаха.
- Госпожице защо не сте с униформата си? – попита я строго учителя
- Оо съжалявам учителю Ким просто днеска пристигнах от Канада.Директора казал на майка ми че утре ще е получила – поклони се тя и го погледна тъжно
- Малееее Джин Сук туй момиче прави същата физиономия като Джонгхюн. – засмя се Темин
- А да те набия не щеш ли? – погледна го ядосано
- Ама ко ти става? – очуди се младока
- Това е сестра ми – отвърна му той
- Сори пич – повдигна рамене
Момичето влезе и седна съседния чин до брат си.
- Оппа на коя страница сме? – попита момичето
- Не ме наричай оппа имаме само 2 минути разлика – погледна я ядосано
- Е добре де.Кажи ми на коя страница сме? – попита го отново като се усмихна
- На 163 алгоритми – отвърна й Джин Сук
Момичето започна да разгръща страниците и изведнъж погледна към Темин. Тя захапа ръката си и стискаше здраво.
“Джин Су дръж се....в час си.Дръж се естествено.Оххх трябва ли да е толкова......hotttt”- мислеше си тя и не отделяше очи от него.
След известно време звънеца би и Темин се изправи и започна да си прибира учебниците.Джин Су отиди при брат си и го сръга.Той се намръщи и тя го погледна като кученце.Той извъртя очи и се обърна към Темин.
- Хей братле!Искам да те запозная със сестра ми – каза му той с усмивка
- Незнаех че имаш сестра – повдигна той рамене и Дин Сук получи още едно сръгване в ребрата от сестра си
- Аз съм Джин Су и с брат ми сме близнаци – усмихна се тя и си подаде ръката
- Аз съм Темин.Приятно ми е! – отвърна той и се усмихна
След като се ръкостиснаха Джон Сук задърпа приятеля си.
- Хайде имаме час по английски – каза му той сериозно
- Хей и аз имам!Джин Сук ще кажа на мама ако ме отбягваш – ядоса се сестра му
- Абе малката виж запознай се с някое момиче.С него имаме да си говорим мъжки работи – погледна я злобно
- Много си лош – леко сведе глава и се натъжи
Тъкмо излизаха от стаята когато Джин Сук се спря и загледа едно момиче.
- Не ми казвай че си падаш по нея – мигаше на парцали Темин
- Естествено че.....да братле.Виж колко е секси – текнаха лигите му
Джин Су изтича след момичето и я заговори.
- Ах малоумната ми сестра сигурно ще й каже.Ахххх – започна да почервенява от яд
- Успокой се – потупа го по рамото
- Малеее разменят си телефоните номера.Ахх обичам сестра си – започна да се радва момчето и след малко момичето отиди при тях
- Оппа аз отивам да обядвам.Ам довечера ще ходя у новата си приятелка – заподскача момичето
- Моля те дай ми телефонния й номер – замоли се Джин Сук
- Аз какво ще получа? – мигаше на парцали момичето и погледна към ТЕмин.
- Неможе – каза той и поклати глава
- Защо?Моля те оппа – направи пак тази физиономия
- Темин ти нали си довечера на среща? – попита го той
- Охх да братле.Много ми липсва – замечта се младока
Джин Су се обърна и замалко щеше да се разплаче.
- Хайде братле да обядваме! – поклати глава Джин Сук
В това време в кафенето.
- Хей Со Ън поръчката е готова! – каза й Сам Донг
- Мерси! – усмихна му се тя и нареди кафенетата на таблата
В това време в апартамента на Шайни Кий се приготвяше.
- Джонгхюн готов ли си? – извика Дивата
- Оффф след малко имаме среща с Wonder Girls.Ама къде да ги заведем? – чудеше се Динно
- Ако искаш да ги заведем в вчерашното кафене.Хубаво е – повдигна рамене той
- Става.Но....ако Со Ън е там? – притесни се Блинги
- Е,и?С нея не сме заедно и не сме били,така че........ – оправи косичката той и се огледа
- Добре щом казваш – сложи си якето и двамата започнаха да се обуват
След няколко минути те се срещнаха с Wonder Girls и се запътиха към кафенето.Те влязоха вътре и Со Ън замалко да изтърве таблата.Всички гледаха и Кий целуна на една от тях ръка и се усмихна.
Со Ън се намръщи и погледна към Мин Йон.
- Хей какво става?Нали бяхте заедно? – зачуди се тя
- Ами не.Охх незнам.Хем го искам,хем.....айшш – ядоса се тя - Моля те да ги обслужиш – помоли я тя
- Много бих искала ама ме чака една огромна маса.Пак там са бизнесмени – направи тъжна физиономия
- Добре. – пое си дълбоко въздух и тръгна към тях
В това време Минхо записваше Dream Team
- Давай Минхо! – викаше един от съотборниците му
Фламинг Харисма си спомни какво му каза вчера Мин Йон,намръщи се и впрегна всичките сили.Минхо финишира първи и той започна да подскача
- Знаех си!Давай дължиш ми 20-ка – усмихна едното момче
- В следващата огра ще загуби – изсъска му единия от персонала
- Хахах да се хванем ли на бас? – усмихна се единия от съотборниците
В това време обратно в кафенето Мин Йон се занимаваше с бизнесмени,който не им пукаше колко харчат.Со Ън занесе поръчката и се усмихваше.
- Заповядайте – усмихваше тя
- Благодаря – отговориха всички без Кий
- Извинявайте,но поръчах средно дълго,а това е дълго – намуси се Дивата
- Извинявайте господине.Моя грешка.Веднага ще го сменя – усмихна се тя и го взе обратно
- Кий престани! – прошепна му тихо Динно,но Кий не му обърна внимание
Докато чакаше кафето Со Ън го гледаше злобно.
- Искам средно дълго кафе – имитираше го тя и изведнъж загуби ума и дума,като видя как Дивата целува едното момиче по бузата.Со Ън стисна ръката си в юмрук и едва издържаше.Тя взе кафето и с усмивка тръгна към масата.
- Заповядайте господине – усмихна се тя
- А бях поръчал едно парче торта и да не е вчерашна – каза той строго
- Веднага – усмихна се тя и се обърна
- Е вече прекаляваш – сръга го Джонгхюн
И така Кий постоянно се оплакваше за нещо,дори Wonder Girls забелязаха,станаха и си тръгнаха.
- Виж изгони момичетата.Аз нямам ли право да имам гадже? – зачуди се той и поклати глава
- Офф омръзна ми да седя тук.Хайде да си ходим – каза му тихо Кий и гледаше Со Ън как обслужваше другите клиенти
- Чакай не съм си изял парчето – намуси се той и започна да яде
Дивата извади телефона си и се чудеше на кой да се обади.Со Ън тъкмо отсервираше празните чаши,когато чу как Кий говори с някакво момиче.Тя се ядоса и замалко да изтърве една чаша.
“Потърпи още малко и ще си замине,още малко...” – мислеше си наум
В това време в училището започна часа по английски.Темин седна и изведнъж Джин Су седна до него.
- Здрасти – усмихна му се тя
- Здравей – стресна се той
- Да знаеш,че съм голяма фенка на Шайни – каза тя
- Офф стига си досаждала на човека.- каза й сериозно брат й
- Остави я.Все пак ни е фенка – усмихна се младока
- Виждаш ли?Много си лош – погледна го ядосано
- Добре добре.Но след 5 минути се махаш – каза й ядосано
- Оппа може ли един автограф? – попита го тя тихо
- Разбира се – усмихна се той и Джин Су си подаде тетрадка
След като се разписа тя се зарадва и започна да подскача.
- Сори забравих да ти кажа,че е луда на теб корейска музика – повдигна рамене
- Хахаххаха това е....супер – незнаеше какво да каже
Джин Су седна на чина си и изведнъж момичето което харесва брат й влезе.Джин Сук бутна Темин и двамата я зяпнаха.
- Хе Ми тук – вдигна ръка Джин Су
- Хей – усмихна се момичето и Джин Сук направо се разтопи
- Братле дръж се – сръга го Темин
Хе Ми погледна към Темин и се усмихна.
- Ahhh I like the English class – усмихна се момичето
- Me too.But do know what,let make a joke – отвърна й Джин Су и направи знак да се приближи
- Хъонг тея замислят нещо- каза тихо Джин Сук
- Има нещо такова – погледна ги подозрително
Кий и Джонгхюн се прибраха вкъъщи.
- Какво става между вас двамата? – попита го строго Динно
- Нищо.Просто вече сме непознати – повдигна рамене и се запъти към кухнята
- Недей да се измъкваш – ядоса се Блинги
- Не се измъквам.Казвам само истината – започна да приготвя обяда
- Кий....какво стана?За какво се скарахте? – попита го тихо Джонгхюн
- Не сме се карали.Просто осъзнах че не я харесвам –отвърна му сериозно
- Кий..... – поклати глава и започна да цъка
- Виж да цъкаш и да не цъкаш прането няма да изпере само.Отивай – заповяда му той
- Жал ми е за теб – отвърна му тъжно и се отправи към пералнята
Кий за момент спря и въздиша тежко.Погледна през прозореца и очите му се навлажниха

66Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Пет Фев 18, 2011 12:01 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Кафенето - Page 3 561186 Дано Кий и Со Ън се съберат,а пък Мини ми харесва с Джин Су Кафенето - Page 3 741224

http://smiley92.tumblr.com/

67Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Пет Фев 18, 2011 10:30 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

21 глава



Дивата погледна надолу за секунда и след това продължи да приготвя обяда.
В този момент Джин Сук питаше нещо Темин.
- Хей братле!Чаткаш ли нещо? – попита го той тихо
- Ако чатках,щях ли да съм тук и да се тормозя как да кажа”Искам да отида до тоалетната” –леко се засмя Темин
- Супер.И скоро имаме контролно – въздишатой и хвърли химикала
- So…..students,are you ready? –попита даскалката и погледна към всички
- Yes – отговориха всички без Джин Сук и Темин
- Джин Сук what is wrong?Do you understand?- попита го тя
- No I cant understand anything – отвърна му Темин и си припомняше уроците от Кий
Даскалката се приближи и ги погледна.
- Ma’am I want ask something?Because I study abroad,maybe I can help them – усмихна се Джин Су и двамата гледаха като не в брано лозе
- Ама тая сестра ми какво каза? – вдигна раменеи поклати глава
- Незнам,ама надали е лошо- загледа се той в нея
- Хей братле,не гледай сестра ми така – каза му сериозно,катого гледаше
- Как?- очуди се той
- Кати ти удари единще разбереш-изсъска му той
- Стига де.Знаеш че съм влюбен в друга.Но сестра ти много ни помага,което е добре.- усмихна се младока и започна да гледа учебника умно
Часът свърши и ХеМи и Джин Су се приближиха.
- И така Темин ако искаш мога да ти помагам? – каза му с усмивка Джин Су
- Немерси.Брат ти ще ме заколи,а вкъщи имам кой да ми помага – отвърна сериозно и излезе
- Джин Сук,мога да ти помагам. – изчерви се момичето и Джин Су без да иска и бутна и тя замалко не падна върху Джин Сук
- Извинявай – погледна ХеМи към Джин Су
- Няма нищо.Внимавай другия път да не се удариш.Би било ам.....да ми помагаш – почеса се той по главата и се изчерви
- Супер.Ела днеска у нас в 19.00 часа – усмихна се момичето и двете с Джин Су тръгнаха
“Бре страшен съм” – засмя се Джон Сук и се облегна на чина.
- Я!И ти си ми брат – бутна го сестра му и той падна назад
- Уаааааааааааааа – извика той - Хей – погледна я той ядосано
- Какво?Няма да помагам на Темин,ако искаш да бъдеш с ХеМи по добре кажи на Темин да дойде у нас – каза му ядосано Джин Су
- Виж сестра ми,не те давам на никого.Пак той е влюбен в друга – повдигна рамене и Джин Су започна да го удря
- Така ли?Сега ще кажа на Хеми ще си голям playboy – обърна се и тръгна
- Джин Су чакай – извика й той и тръгна след нея
Джин Су се спря,усмихна се и се обърна.
- Да брат ми – усмихна се тя фалшиво
- Добре.Но после да не ми ревеш,заради него – предупреди я той
- Е,и?Това си е мой проблем –вдигна си гордо главата
- Добре.Днеска има среща той,така че утре ще му кажа – каза й той и я потупа по рамото
- Мисли му,само ако не си му казал..... – закани се тя
Темин излезе на двора и се огледа.Джин Суи излезе заедно с ХеМи навън и го погледна.
- Скъпа не е за теб – каза й тя тихо
- Мисля че е за мен-намръщи се тя и след това се усмихна
В това време в кафенето нямаше жива душа.
- Хей Со Ън обади му се? –викна й Мин Йон
- Да бе и да си помисли че го преследвам – намръщи се тя и започна да пуфти
- Хаххаа.Мисля че той е този който те преследва.Последно ще бъдеш с него или не? – отвърна й Мин Йон и се приближи до нея
- Офффф незнам...........но ми харесва.Грижи се за мен и той.... – извъртя тя
- И той те харесва.Личи си от километри.Скъпа друг като него няма да намериш.Само ще съжаляваш.Аз ако имам такова момче до себе си,щего дъжа здраво при мене и няма да го пускам – каза й сериозно
- Наистина ли? – мигаше тя на парцали
- Абе ти имала ли си гадже преди? – изненада се колежката й
- Не,никога – погледна я очудено
- И по добре.Повечето само гледат,как....нали знаеш,да правят секс и ....нищо друго не ги интересува – започна да се нерви Мин Йон,като се спомни за старите си връзки
- А как да разбера дали един мъж иска само секс? – попита я тя
- Ами виж....не се грижи за теб.Обажда ти се когато му скимне и като се видите правите секс и нищо повече – обясни й тя
- Ами ни с Кий,замалко се виждаме и.... – започна тя и се чудеше дали той е такъв
- Виж Кий те харесва.Идва тук и те гледа,щот му липсваш.А тоя дето иска няма да дойде да те види ще ти се обажда в седмицата един път – продължаваше да й обяснява
- Значи Кий не е такъв – направи тя заключение
- Брей ама ти си умна!Скъпа обади му се веднага!Хайде – буташе я Мин Йон
- Добре де.Ами какво стана с Минхо? – попита я тя
- Какво да стане?Надявам се Dream Team да са били.Ей всички се надяват на него,горкото то,нуна ако беше там.Щеше да накара онея мързеливи задници да си дигнат гъза и да направят нещо – ядоса се Мин Йон и започна да блъска
- Спокойно де,само попитах.Няма ли да се виждаш с него? – отвърна й тихо
- Ами не.Но не й очаквам,честно ако ми се обади ще викам като луда – засмя се тя и започна да слага пепелници по масите.
Со Ън изкара телефона се и се зачуди.
- Хайде бе момиче – взе телефона от ръцете и потърси Кий.
След като го намери натисна зелената слушалка и го даде на Со Ън.
- Ало – каза тя но още даваше свободен сигнал
- Туй момиче ще ме умори.В работата много я бива,ама с мъжете хич я няма – поклати Мин Йон глава
- Ало – каза строго Кий
- Хей Кий здравей.Какво правиш? – попита го тя весело
- Обяд.Нещо да не е станало? – зачуди се той
- Всъщност исках да ти кажа,аз.....извинявай за вчера.Искам да се видим тази вечер,ако искаш – чудеше се какво да му каже и Мин Йон й махаше с ръце и подсказваше
- Тази вечер съм зает – отвърна той сериозно
- Оуу зает си,ами някой друг път,когато си свободен – леко се усмихна тя
- Да.Извинявай,но ориза ще загореее – каза й той сериозно и затвори
- Добре.Чао – чу свободен сигнал
- Какво стана?Какво ти каза? – нямаше търпение Мин Йон
- Зает е.Направо...... – отвърна й тя
- Направо те отряза – поклати глава и започна да цъка
- Да.И сега какво да правя? – сведе глава и си остави телефона
- Минаваме на план Б – усмихна се тя и потърка ръце
В това време в апартамента на Шайни.....
Кий гледаше дълго време телефона си.
- Охх айгооо ориза.............Мамка му!Загоря – ядоса се той и хвърли всичко
Дивата отиди в стаята си и легна на леглото.
“Но какво и става?Пак ме разиграва...........” – чудеше се той и в следващия момент поклащаше глава и се обърна на другата страна.
В това време Минхо свърши със записването.
- Бре заради Минхо свършихме по рано – зарадва се единия му съотборник
- Супер.Трябва да отида на фитнес- усмихна се другия
- Хей момчетата – усмихна се Минхо
- Хей Минхо днеска си направо непобедим – потупа го по рамото
- Естествено,нали Мин.... – започна той и изведнъж се спря
- Кой е Мин?Хей Минхо някоя от Miss A ли заби? – засмя се другото момче
- Не хъонг.Викам ако имах минута време,сигурно щяха да ме бият – засмя се той
- Аааааааа.Такава била работата... – спогледаха се двамата,после погледнаха към Фламинг Харисма
- Ам .....аз трябва да тръгвам – набързо се изниза той и отиде при мениджъра.
- Браво моето момче! – усмихна се мъжа и двамата тръгнаха да излизат
- Хъонг може ли да те питам нещо? – каза му плахо той
- Да.Питай – отвърна му спокойно
- Хареса онова момиче от вчера,но незнам какво да правя? – попита го Фламинг Харисма
- Защо не й се обадиш? – отвърна му той
- Наистина ли?Може ли? – очите му се разшириха
- Да,но само гледай никой да не разбере – каза му тихо и го погледна строго
- Да хъонг.Аз днеска заради нея спечелих – усмихна се той и се обади на Кий
Дивата му каза номера на Со Ън и леко се намръщи.Фламинг Харисма веднага набра номера.
- Ало- каза плахо Со Ън
- Добър ден.Со Ън ли е на телефона? – попита той учтиво
- Да аз съм.Кой е? – очуди се тя
- Аз съм Минхо от Шайни – усмихна се той
- Охх майкоооо – изкашля се тя и Минхо започна да се смее
- Какво ти стана? – изненада се Мин Йон
- Со Ън може ли да ми дадеш Мин Йон? – попита я той любезно
- Що за въпрос разбира се.Но първо ще те помоля за нещо – отвърна му тя и се усмихна
- Да,какво и да е. – каза й спокойно той
В това време Темин свърши занятията и мениджъра спря пред даскало.
- Чао братле! – извика Темин на Джин Сук и му намаха
- Мразя те – махаше Джин Су и се усмихваше
- Какво да направя? – повдигна той рамене
- Не ме интересува.Но искам да се пробвам,иначе никога ХеМи няма да те погледне – заплаши го тя
- Оффф голяма си изнудвачка – въздиша брат й
- Да защото говорих само хубави неща за теб.Нали я харесваш?Направи същото и за сестра си – обърна се тя и го погледна сериозно
- Добре де.Утре ще му говоря за теб.Айшшшш – ядоса се той и тръгна напред
- Супер – зарадва се Джин Су и тръгна след брат си
В колата на Шайни.....
- Хъонг какво правиш? – попита го младока
- Со Ън иска да изненада Кий – усмихна се той
- И как ще стане това? – зачуди се той
- Ами Со Ън иска да дойде у нас.Мислим да се поръчаме уж нещо и тя да достави например пици – повдигна рамене
- Супер.Но довечера ще се виждам с Хани – усмихна се той
- Тцтцтцтц туй момиче ..... – извъртяха очи мениджъра и Минхо
- Хъонг стига де.Ти какво стана с Мин Йон? – оплези му се той
- Всъщност не говорехме.Имала работа – зачуди се той
- Обади й се.Покани я довечера – сръга го той
- Ти не ме мисли мене.Как беше днеска даскало? – изпуфтя той
- Ами супер.Нали знаеш моя приятел Джин Сук,е днеска се запознах със сестра му.Хубаво момиче,даже искаше да ми помогне по английски и ...... – започна да му обяснява на дълго и на широко.
В това време Мин Йон се чувстваше гадно.
- Хей ама ти защо не говори с него? – попита я Со Ън
- Еее друг път – повдигна рамене Мин Йон
- Е как така?Той за туй ми се обади – каза й сериозно тя
- Така ли?Сериозно ли?Омооооо – започна да подскача
- Да.Чакай аз ще му звънна – смигна й Со Ън и му звънна
- Да – каза Минхо
- Ам Минхо- ши един човек иска да говори с теб – усмихна се тя и даде телефона на колежката си
- Ало – каза Мин Йон
- Здравей Мин Йон – усмихна се той
- Как си?Победи ли ги днес? – попита тя и цялата грееше от щастие
- Да.Нашия отбор победи.........благодарение на теб – изчерви се той
- Е аз нищо не съм направил. –леко се изсмя тя
- Ти ми подкрепи вчера и аз..... – започна Минхо
- Ооо Минхо-ши извинявай шефа дойде.По късно ще ти се обадя – каза му тя набързо и затвори
- Ооо затвори.... – погледа той дисплея си
- Хахах хъонг.Май си играят с теб – засмя му се Темин
- Кой го казва?А и Мин Йон не си играе с мен,а работи?Какво прави Хани сега?Излежава се на слънце – попита го той и повдигна едната си вежда
- Хъонгггг!Не е честно – намуси се младока
- Какво?Истина казва – засмя се мениджъра и спря пред сградата
- Мерси хъонг – усмихна се Минхо и двамата с Темин слязоха

68Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Пон Фев 21, 2011 6:43 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Кафенето - Page 3 162205 Тъкмо си мислех,че Джин Су ми харесва,ама нещо не ми харесва в нея Кафенето - Page 3 7878 Чакам да видя как ще реагира Кий на изненадата на Со Ън Кафенето - Page 3 561186

http://smiley92.tumblr.com/

69Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Чет Фев 24, 2011 1:18 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

22 глава





Двамата влязоха вътре и Оню изскочи пред тях и Темин замалкo да се напикае в гащите.

- Хюнг не ти ли омръзна? – каза му спокойно Минхо

- Не,докато не се изплашиш.Няма да ми омръзне – намуси се лидера

- Хюнг престани!Поне го плаши когато е сам,защо трябва аз винаги да го отнасям – започна да се стиска и веднага побегна към тоалетната

- Хахаха Темин.Много се забавлявам да му видя излашената физиономия – смееше се Джонгхюн

- А на мен много ми приятно да ви измъчвам.Хайде отивай да пускаш пералнята – каза строго Кий

Динно се изправи и с крива физиономия се запъти към пералнята и си мърмореше нещо под носа.

- Кий днеска ми се обади Co Ън – каза Минхо сериозно

- Е,и? – повдигна рамене,удз незаинтересован,но отвътре го гризеше и умираше да разбере

- Нищо.Исках да ти каджа,но щом не те интересува – повдигна рамене и тръгна към стаята си

Дивата стисна домата и той се пръсна.Фламинг Харисма влезе в стаята си и си хвърли чантата.Легна на леглото и си слодзи ръцете зад тила.Замисли се над Dream Team,за университета……

“ Охх боже….Трябва да проверя кога почвам лекции” – паникьоса се той и веднага отиди до лаптопа си

В съседната стая Темин започна да се приготвя за срещата си с ХаНи

“Охх боже това не става……какво да облека…..може би това…” – паникьоса се младока и отвори вратата на стаята си.

- Мамооооооо! – провикна се той

- Кажиии~! – отвърна му Дивата

- Ела!Спешен случай! – изкрещя Темин и след няколко минути Умма Кий влезе в стаята му

- Какво има? – застана в поза ф и изведнъж очите му се разшириха като видя дрехите му на земята,на стола,на леглото,даже и на лаптопа

- Незнам какво да облека? – повдигна той рамене

- Какъв е повода? – започна да тропа с крак Дивата

- Имам среща довечера с ХаНи – усмихна се той

Дивата извъртя очи и за 20 минути намери подходящи дрехи,плюс парфюм и аксесоари.

- Хюнг върха си! – смигна му младока

- Знам – усмихна се Кий и излезе

Джин Сук и Джин Су в това време се прибираха вкъщи.

- Хей деца!Как мина училище? – попита весело майка им

- Добре – повдигна рамене Джин Сук

- Хахах довечера ще ходи на гости у едно момиче….и то благодарение н амен – възгордя се Джин Су

- Ахх ти – погледна я злобно брат й,но тя му се изплези и побегна към стаята си

Късно вечерта малко преди 19.00 часа Темин се бе пооправил и за последно се погледна в огледалото

- Хайде тръгвай.Закъсняваш – стросна му се Умма Кий

- Да хюнг – намръщи се той,като погледна към часовника и изхвърча от стаята

Дивата отиди до кухнята и започна да приготвя вечерята.

- Хюнг хайде да поръчаме нещо – каза му Минхо и направи

- Е стига.Миналата седмиха ядохме само боклуци – намръщи се Кий

- Моля те моля те.За последно – правеше му мили очички

- Добре де.Но ти ще поръчаш – изпуфтя Дивата и Минхо започна да подскача от радост.

В това време Co Ън се приготвяше.

- Ех супер си! – каза й Мин Йон,като й оправи шапката

- Чакай ти няма ли да идваш? – зачуди се тя

- Ами казах на Минхо-ши,че ще му се обадя по късно,но имахме много работа – натъжи се тя

- Идваш с мен – задърпа я Co Ън и изведнъж телефона й звънна

- Да – каза тихо тя

- Добър вечер.Искам да поръчам 3 пици с шунка и кашкавал и….. – поръчваше Минхо и гледаше към Кий,който хич не беше доволен че ще яде пица

- Добре.А Минхо Мин Йон ще дойде с мен.Нямаш нищо против нали? – отвърна му тя и се усмихна.А Мин Йон ръкомахаше и се изчерви

- Да разбира се – каза й той сериозно и затвори

Момичетата се подготвиха и тръгнаха.По пътя се отбиха в близката пицария.

В това време Темин чакаше ХаНи.Поглеждаше часовника си през 10 секунди.Изведнъж тя се появи и младока се усмихна

“Оххх прелестна е…..” – въздъхна той

- Здравей! – усмихна се тя и го огледа

- Здрасти! – отвърна й той и грееше от щастие

- Къде ще ме заведеш? – попита го тя и той я погледна очудено


- Ами….аз…. – започна да заеква той

- Знаех си.На увеселителния парк? – предложи тя

- Много хора има – повдигна рамене и не искаше да вбесява мениджъра

- В някое кафене? – повдигна едната си вежда тя

- Оххх писна ми от кафенета.Искаш ли в ресторант? – усмихна се той

- Зависи.Ако е този на И Хю На да,иначе не – намуси се тя

Той знаеше че този е най скъпия ресторант в цялата столица.И само можеш да влезеш с резервация.Темин започна да се чуди къде биха отишли.

- Аз ще си тръгвам – каза му строго тя

- Какво?Чакай…..Не искаш ли да отидем на фериботна разходка – предлодзи той и се усмихна

- Ти луд ли си?Само в яхти се качвам,а ти искаш от мен да се кача в някакъв боклук и после да се удавя.Забрави – извърна глава и извъртя очи

Той много искаше да я заведе на някое романтично място,но и тя не помагаше.Изведнъж телефона й звънна и тя се усмихна.

- Здравей оппа – размята косата си

*от другата страна

- Ооо къде…..Супер…. – започна да подскача

Темин сведе глава и тръгна да се прибира.Не можеше да повярва.че и бе помислил къде да я заведе.

“Ух че съм глупав.Сега тя ме мрази….” – помисли си той

ХаНи свърши разговора си и се обърна.

-Добре!Хайде да отидем където искаш….. – каза тя и се изненада - Ама той къде отиде……Заряза ме тук сама – ядоса се тя

В това време So Ън и Мин Йон застанаха пред сградата на SHINee.So Ън изкара телефона си и прозвънни на Минхо.Фламинг Харисма й прати съобщение.

“На 4 етаж,апартамент 12”

Те се качиха и се спогледаха.Поеха си дълбоко въздух и натиснха звънеца.

- Кий ще отвориш ли? – каза му Минхо и едвам се сдържаше да не се разсмее

- Охх искаш аз да платя!.После ще ти ги удържам – закани се той и отиди да отвори

Кий отвори вратата и видя две униформени момичетата с шапки,които им закриваха лицата и държащи пици

- Колко ви дължа? – попита той сериозно

Co Ън бавно махна шапката си и си пусна дългата коса,като я размята.

- Дължите ми 25 000 вона – усмихна се тя

- Co Ън? – шокира се Дивата и тя се засмя

- Е ще платиш ли? – попита го тя очудено

- Ам….аз…..да… - извади пари той,но тя не ги взe

- Здравейте момичета.Влизайте – усмихна се Минхо и те влязоха вътре

Мин Йон си махна шапката и му се усмихна.

- Какво става тук? – зачуди се той,докато затваряше вратата

- Искаш ли пица? – попита го Co Ън

- Амм…..да.Но ти как……? – зачуди се той и мигаше на парцали

- Минхо къде е банята? – попита го Мин Йон и той я заведе

- Кий аз мислех мнoгo….и……..искам да съм с теб – изчерви се тя и сведе глава

- Моля? – все още н е можеше да се съвземе,че тя е тук

- Искам да съм с теб,просто досега не съм била с никого и …. – започна тя,но Кий впи веднага устни в нейните и тя тотално забрави мисълта си

- Хмммм……..до преди няколко минути не искаше да чуваш името й,а сега…?! – изкашля се Минхо и двамата моментално се отдръпнаха

Кий прегърна Co Ън и се усмихна

- Хайде да ядем – каза весело тя

- Ехх……Минхо можех да наготвя! – намръщи се Дивата

- Хайде сега един ден ще почиваш – засмя се тя

- Хей!Гъде без мен! – появи се Мин Йон и Минхо направо се задави

- Ооо да.Вие не трябваше ли да сте на среща? – зачуди се Кий и погледна към Минхо,който едвам си поемаш въздъх

- Не можаха заради нас – повдигна рамене Co Ън

- Сори – отвърна тъжно Дивата

- Ако искаш да излезем някъде? – едвам я попита той

- Няма значение – отвърна му тя и се усмихна

В това време Темин се прибра омърлушен.

- Здравейте – поклони се той и тръгна към стаята си

- Здрасти – отвърнаха му те

- Темин много рано се прибираш.Какво стана? – попита го Кий и се изправи

- Нищо.Пълен загубеняк съм – отвърна му той и започна да подсмърча

- Защо?Какво стана с ХаНи? – попита го Минхо очуден

- Нищо.Незнаех къде да я заведа и тя сега ме мрази – намуси се той

- Виж Темин.Няма значение,къде ще я заведеш.Важното е да сте двамата и да си прекарате добре – каза му Мин Йон нежно и го докосна по рамото

- Хайде да отидем на увеселителния парк? – предложи Фламинг Харисма

- Не мисля че е добра идея,да те виждат с момиче – отвърна му тя сериозно

- Ооо и тя предложи да отидем там,но аз й отказах,защото мениджъра ще ме заколи – каза Темин нервно и сведе глава

- Не си заслужава,щом не разбира положението ти – леко се усмихна Мин Йон

- Ами ти така си се приготвила,че е срамота да си седим вкъщи – почувства се ужасно Минхо

- Няма нищо.Хайде да хапнем пица.Може да гледаме някой филм? – усмихна се тя и се изчерви

- Добре.Но ще ти дам други дрехи – отвърна й той и изстича до стаята си

Темин се запъти към стаята си.

- И така приятно ли те изненадах? – попита го Co Ън и се усмихна

- Да,направо си глътнах езика – целуна я той по бузата

70Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Чет Фев 24, 2011 3:27 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Yaaay Кий и Со Ън най-накрая се сдобриха Кафенето - Page 3 720423 Страхотна е главата Кафенето - Page 3 351138

http://smiley92.tumblr.com/

71Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Чет Фев 24, 2011 8:33 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ааааа главата е супееер Кафенето - Page 3 561186 Вече мислех че си се отказала да пишеш Кафенето - Page 3 7878 Много се радвам за Кий и Со Ън Кафенето - Page 3 129392 А пък Мино и Мин Йон са тоолкова сладкии Кафенето - Page 3 752689 Само малко кофти ми стана за Темин Кафенето - Page 3 241947 Нямам търпение за следващата глава Кафенето - Page 3 81742

72Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Пет Фев 25, 2011 12:45 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

]b]Ааааа не се отказвам да пиша.Просто заради обстоятелства се забавих съжалявам.От мен само може да очаквате нови фикове [/b]

73Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Вто Мар 01, 2011 11:21 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

23 глава




Мин Йон ги погледна и се усмихна леко.Фламинг Харисма дойде с чисти дрехи и ги подаде на нея.Тя се усмихна и ги взе.Отиде в банята да се преоблече.

- Минхо! – викна му Кий,но той се бе отнесъл - Я~! – извика по силно

- Хъх? – мигаше на парцали той

- Какво ти става? – гледаше го сериозно,но Минхо продължаваше да гледа в посока банята

Мин Йон се появи и цялата се изчерви.Очите на Минхо се разшириха и стоеше като статуя.

- Изглеждам смешо….. – леко се засмя тя

- Прекрасна си – каза й Минхо и тя се изчерви още повече

- Хайде да ядем – извика ДиватаМинхо и Мин Йон седнаха и започнаха да се хранят.

Темин стоеше в стаята си и гледаше в празното пространство.След няколко минути телефона му звънна.

- Ало – каза той тихо

- Хей Темин!Джин Су е,сестрата на Джин Сък – каза весело момичето

- Здравей – отвърна й той сериозно

- Извинявай ако те прекъсвам.Ако си зает,да затварям – н атъжи се момичето

- А,не.Просто не съм в настроение – отвърна й той

- Искаш ли да отидем да хапнем сладолед? – попита го тя

- Ами…. – зачуди се той

- Нали знаеш онзи хубав сладолед до университета…… - започна да му обяснява

- Ооо да.Знам го – сети се младока и се усмихна

- Сега е отворен – усмихна се тя

- Но нали го затвориха,защото….. – отвърна й той

- Майка ми го купи и …… - започна тя

- Оооо хайде хайде да отидем – подскочи той радостно

- Добре.Става ли около 40 минути там да се видим? – попита го тя плахо

- Да.Рабира се – ентусиазира се то младия член на групата

- Чао – усмихна се Джин Су и затвори

Темин затвори и си погледна дрехите.Махну ги набързо и си сложи тениска,дънки,любимите си кецки,кафяво яке и черна шапка.Огледа се в огледалото и тръгна

- Оххх боже ще ям сладолед с Темин.Страшна съм – подскачаше Джин Су и изведнъж се спря и започна да се чуди какво да облече.И тъй като в Канада носеше само дънки и маратонки и едвам ходеше на токчета,реши да не се слага и да се облече както й харесва.Облече се набързо Джин Су,сложи си лек грим и излетя от вкъщи.Тя винаги е била лудетината вкъщи,заразлика от послушния й брат.Обичаше високите скорости,спорта и най вече да е в постоянно движение.Изкачила е около 5 планини в света,също така е скачила с бънджи от 5 небестъргача,скачала е от самолет и е летяла с бал?н.Но в Канада повечето момичета ги караха с коли,но Джин Су искаше да има скейтборд,но баща й не й позволи.

Докато минаваше Темин през кухнята Кий се изкашля.

- Къде отиваш? – попита го той сериозно

- Хюнг остави ме.Добре съм.Отивам да си купя сладолед – набързо му каза и се намръщи

- Така облечен? – очуди се той и Со Ън го сръга

- Отивай и се забавлявай – усмихна се тя и младока побърза да излезе

- Хей! – обърна се Кий и никой не се намесваше в отношенията мъжка – син

- Какво?Остави го.Сигурно е намерил по добра компания – повдигна тя рамене и си взе едно парче пица

Мин Йон тъкмо се просегна да си вземе едно парче и Минхо също към същото парче.

- Взе ми го – каза му тя с усмивка

- Е ти първа посегна. – леко се усмихна той и сърцето му биеше лудо



- Не,аз не искам повече – отвърна тя и стана да да си налее Една чаша вода


Фламинг Харисма н его взе и леко се намръщи.Мин Йон седна и погледна пъво към парчето след това към Минхо.

- Аз ще го изям,като не искате – каза Кий и Со Ън го плесна по ръката - Какво? – обърна се той към нея

Тя хвана ръката му и отидоха към всекидневната.

- Минхо-ши моля те вземи го – каза тя учтиво

- Искаш ли да си го поделим? – усмихна се той чаровно и Мин Йон кимна без да се замисли

- Со Ън ама…. – започна Кий

- Остави ги двамата.Нали имат среща! – смигна му тя и той леко се усмихна

- Кой филм да гледаме? – попита Дивата и отиди да търси


Минхо и Мин Йон се гледаха един друг и никой не обели дума.

- Искаш ли…. – започна той

- Да – веднага отговори тя и двамата се засмяха

- Искаш ли да гледаме с Кий хюнг и Со Ън нуна филм? – попита той учтиво

- Да……но…….. – започна тя и се замисли какъв филм да гледат

- Но? - изненада се той

- Но кой филм? – отвърна му тя и той се усмихна

В това време Джин Су пристигна пред сладоледа и служителите започнаха да се кланят .изведнъж се появи едно момче с черна шапка и кафяво яке и стоеше на една страна.

- Госпожице от кой сладолед искате? – попита я служителя любезно и започна да й казва кой е хубав

- Чакам някого – повдигна тя рамене и момчето острани я гледаше

“Май ще закъснеее….” – гледаше тя часовника си

- Приятел ли има госпожицата? – започнаха да се бъзикат две служителки

- Не просто приятел – отвърна тя и започна да тропа с крак и да нервничи

- Здравей – каза й Темин и се усмихна

- Здрасти – усмихна се тя шхироко

- Отдавна ли чакаш? – попита я той сериозно

- Не,току що дойдох.Хайде да хапнем сладолед – отвърна му тя и се усмихна

“Мислех че няма да дойде” – мислено си отдъхна

- За вас? – попита служителя

- Избери и з амен! – каза й Темин

- Сериозно ли? – изненада се тя и сърцето й заби лудо

Темин кимна и се усмихна.

- Добре.Сам си изпроси.Искам 2 сладолед с вкус на мандарина,праскова,стратичела,шоколад,киви………и пъпеш – каза тя набързо

- Уауу – шокира се той

В това време в апартаменто на SHINee Мин Йон, Со Ън,Кий и Минхо гледаха някакъв романтичен филм.Кий бе преежурнал Со Ън и от време на време я целуваше.Фламинг Харисма поглеждаше към Мин Йон,която бе погълната от филма.

- Искаш ли нещо за пиене? – попита я той тихо

- Не благодаря – обърна се тя към него и устните им бяха прекалено близоМинхо се вгледа в очите й и направо му спря дъха.Мин Йон погледна към устните и след малко се обърна и продължида да гледа филма.Фламинг Харисма сведе глава надолу и изведнъж се вгледа в ръцете й
.Почти целите бяха в рани.Той хвана едната й ръка и я погали.Мин Йон леко се стресна и се обърна.

- Стресна ме – каза му тя и той я погали по косата

Тя леко се усмихна и за миг затвори очи

В същото време Джин Су и Темин се разхождаха.

- Благодаря за сладоледа – каза й той и едвам едвам го ядеше

- Няма проблем.Следващия път няма да ти поръчвам – засмя се тя

- Оххх не мога повече – въздъхна той и не искаше да го хвърля

- Хвърли го,щом не можеш – каза му тя спокойно

- Ааа не.Много е хубав,как да го хвърля – поклати той глава

- Виж люлки.Искаш ли да отидем? – предложи тя

- Да – повдигна той рамене

- Заради английския ли не бе в настроение? – попита го тя тихо,макар и да се досещаше за причината

- Да,много ми е трудно – извъртя той и бе забравил за ХаНи

- Ще ти помогна ако искаш – отвърна му тя и си ядеше сладоледа

- Ти колко време бе в Канада? – попитая той

- Откакто бях на 5.Родителите ми тогава се разделиха и баща ми ме взе в Канада – обясни му накратко и се натъжи

- Съжалявам – отвърна й той тихо

- Не.Просто никога не съм говорила с никого за това – леко се усмихна.Тя се изправи и си хвърли сладоледа

- Защо го хвърли? – викна й той очудено

- Не ми се яде – сведе глава и спомените й се появиха в главата й

- Аз съм виновен.Не биваше да те питам – почувства се ужасно Темин

- Хайде да отидем някъде – заподскача тя и се усмихна

- Но….. – започна той,но тя го задърпа


Докато Темин прекарваше добре с Джин Су,в това време ХаНи си стоеше вкъщи и премисляше всичко отново и отново

“Но аз не мога…..Свикнала съм на лукс….айш….като не може да ме заведе…..по хубаво да не ми звънни” – ядосваше се тя,но в следващия моменто се натъжи.Тя извади телефона си и се обади поне на 5 момчета.

В апартаменто на SHINee Мин Йон стана и отиди до тоалетната и Со Ън я последва.

- Благодаря ти братле! – потупа го по рамото Кий и бе щастлив

- Длъжник си ми – усмихна се МИнхо

- Много ясно.Какво става с Мин Йон? – засмя се Дивата

- Нищо – повдигна рамене той

- Охх Минхо…..трябва …. – започна да му обяснява

В тоалетната………..

- Е как е Кий? – побутна я Мин Йон и си оправи косата

- Супер.Много съм щастлива,както и той – изкикоти се тя

- Той много те харесва – усмихна се Мин Йон

- Ами Минхо?Целунахте ли се? – повдигна едната си вежда приятелката й

- Не – поклати глава и направи крива физиономия

- Защо?Ти го харесваш и той тебе!Какъв е проблема? – очуди се Со Ън

- Ами…..искам да излезе още няколко пъти и да видя….. – започна да се обяснява

- Скъпа…..знаеш ли как те гледа?Направо милия ще полудеее – засмя се Со Ън

- Така ли?.....Въобразяваш си……. – поклати глава

- Да и като отиде да се преоблечеш,направо стоеше и не можеше да обели и една дума – смеееше се тя и си изми ръцете

Мин Йон сведе глава и не м ожеше да приеме,че той толкова я харесва.Двете се върнаха обратно и седнаха по местата си.

- Сега какво ще правим? Филма свърши – каза Кий и погледна към Минхо и му смигна

- Незнам – повдигна рамене Со Ън

- Мин Йон искаш ли…….. – започна Фламинг Харисма и сърцето му забий лудо

- Скъпа ела да видиш стаята ми – дръпна я той и те излязоха.Мин Йон гледаше плахо своята приятелка

- Какво ти се прави? – попита я Минхо любезно

- Ами…..незнам – повдигна тя рамене и се смути

- Исках ли да разгледаш мои стари снимки – леко се усмихна той

- Оо супер – усмихна се тя

- Те…са в стаята ми…. – трепереше той

Мин Йон кимна и двамата се изправиха и се насочиха натам.

74Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Вто Мар 01, 2011 7:35 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Хихи, главата е супер!!!
Ще очаквам следващата глава с нетърпение Кафенето - Page 3 561186

75Кафенето - Page 3 Empty Re: Кафенето Сря Мар 02, 2011 3:06 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

и аззз Кафенето - Page 3 72137

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите