skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap15%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap56%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap3%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap13%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap13%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?]

+8
mia_koluchi
xXx Mikki xXx
(づ ̄ ³ ̄)づ
TonnIi
jongminfan
Mari^^
Yulita ^^
rally___
12 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Харесва ли ви?

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap94%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 94% [ 15 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap0%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_lcap6%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Vote_rcap 6% [ 1 ]
Общо гласове : 16

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 2 от 6]

1skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 Empty skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Сря Дек 22, 2010 10:26 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Това мие първия фик, моля да ме извините ако е ужасно тъп ;дд
ГЛАВА 1

- Хей, приятелиии !! Ставайтее !! Имам важна новинаа !! – квичеше рано сутринта Таемин.
- Недей, Таемин. Не може ли да ни кажеш след 10 минути? – едва промълви Оню.
- Нее, наистина е много важноо !! Тя ще дойде !!! Приятели ще дойде !!
- Коя? – попита Кий едвам-едвам.
- Хе !! Да, тя ще дойде! Моята Хе Джунг! Боже, от кога не съм я виждал !
- Хйонг, за кого ми говориш?Нима още поддържаш връзка с онази актриса? – попита Кий.
- Какво толкова странно виждаш в това? Все тая, няма значение! Тя ще дойде !! Получих съобщение – днес по обед.. което значи че имаме само 2-3 часа да оправим тази бъркотия !
Въпреки полу заспали Оню, Кий,Мино и Джонг се стреснаха при новината, че трябва да чистят. Това бе най-омразното им занимание след бягането от ужасно многото им фенове от женски пол.

- Оммооо! – Стресна се изведнъж Джонг! – Ама аз днес имам да записвам предаване ! Най-сетне ще мога да видя. Жалко, че ще е за съвсем малко време. Приятели, знам, че ви се спи,но дайте да поуправим малко, че наистина има зловещ вид тая стая.


*половин час по-късно*

Пилето на Оню вече се печеше печката,а той го гледаше с огромна любов, Таемин събираше мръсните чорапи от пода, Кий чистеше пода с прахосмукачка, Мино гледаше тъпо, а Джонгхюн се чудеше коя вратовръзка да си сложи.

*още половин час по-късно*

- Ехаа! Изчистихме за по-малко от час ! Това е рекорд!! – радваше се Таемин повече от всякога.

Изведнъж се позвъни на входната врата. Оню отиде да отвори и на вратата забеляза момиче на около 14 години с кафеникава коса вързана на две опашки, големи очила с червени рамки и лунички по бузите.
Когато видя Лидера момичето се изчерви, подаде един пакет на Оню и избяга. Оню се зачуди кой може да е това и какво може да има в кутията. Момичето му изглеждаше много познато, но не можеше да се сети от къде. А какво може да има в кутията можеше само да гадае затова той я занесе в кухнята при осаналите от групата и го сложии демнстративно пред тях.
- Такааа, наистина ми е много любопитно какво съдържа този пакет, но предпочитам да си изям пилето,че да не вземе някой от вас, говеда, да ми го излапа! – каза Оню и се облиза лакомо.
- Добре тогава! Аз ще видя какво има вътре. Но, хьонг, от къде го взе? И кой звънеше преди малко? – попита Мини.
- Ами появи се едно дребно момиченце с огромни очила, не каза нищо, дадеми този пакет и излетя. – отговори насмешливо Оню, докато страстно вдъхваше аромата на запечената кожа на горкото животно.


Таемин взе тайствения пакет и настървено го разкъса, сякаш очакваше вътре да има торта с ягоди.
Но това което беше вътре се оказа не това което Таемин искаше, но апк доста щеше да задоволи огромния му апетит. Вътре имаше тава със сладки във формата на всеки един член на Шайнии.

Иип, изведнъж пак се позвъни на вратата. Този път Таймин отиде да провери кой е там. Но като отвори вратата просто не можа да повярва на очите си. На вратата седеше момиче на не повече от 19 години със дълга светлокестенява коса, разкошно тяло и убийствно секси поглед.
Таймин чисто и просто, без дори да се замисли се нахвърли върху нея прегърна я през кръста и я целуна страстно. След като и двамата останаха без дъх, той се отлепи от нея и я погледна влюбено. След малко се появиха и останалите от групичката.
Когато я видя Блинг, почуства нещо дълбоко в себе си. Дали не беше тъга? Или ревност? „Оо, моля ти се, Джонгхюн? Как може да си мислиш такива неща? Та ти туко що я видя?”, а друга част орт него нашепваше „Трябва да е твоя, Блинг, трябва да е твоя! Не, няма да е негова ! Твоя!”. Той гледаше като гръмнат и нищо че вниманието на останалите беше привлечено от новодошлата, това не остана незабелязано.

- Блинг, да не ти е лошо? – попита го притеснен Кий.
Не последва отговор.
- Фриятел.. ко тфи имфъ? – опита се да формира въпрос Оню с уста пълна с пилешко. – Джонгфрюн? Ефооо!?!
- Оо, здравейте ! Забравих да се представя! – обади се новодошлата, хванала Макнаето през кръста. – Аз съм Хе Джунг. Приятелката или по-точно половинката на Таемин. – Погледна ги отгоре и им се усмихна някак си странно.. сякаш криеше нещо? Сякаш не можеше да покаже че е щастлива? Сякаш се измъчваше..
- Оугф, Ждрфрейте! Аж шъм Шоню! – Пак се опита да проговори Оню, но Кий го потупа по рамото и се представи. Тя го погледна някак накриво сякаш той й изглеждаше прекалено надменен за да го познава но все пак се усмихна.
- Аз съм Мино. – представи се следващия. – Чой Мино. Приятно ми е. – той се поклони до земята и след това я погледна в очите.
Тя го погледна със самодоволна, но някак мила усмивка и също се поклони.
- Аз съм .. а, аз съм ...
- Джонгхюн – тихичко му подсказа Кий със закачлива усмивка.
- Джонджюн – оплете се езика на Джонгхюн – Ъ, Дхондж.. Джонгхюн. Ким Джонгхюн.

Хе го погледна. Някак различно. Горещо.. Страстно..



Последната промяна е направена от rally___ на Съб Фев 19, 2011 7:51 pm; мнението е било променяно общо 11 пъти


jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 162205 Това с Pussycat Dolls ме уби skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 778320

http://smiley92.tumblr.com/

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

СУПЕЕЕЕЕЕРР фика е супер много ме радва skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 752689 чакам следващата глава

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


БОНУС ГЛАВА

- Хей, хей, мило, събуди се , събуди се – подутваше лекичко Хе – Джонг.
- Ъъх.. Чинг.. Чинг .. Кий .. аз .. Мин .. – бълнуваше Блинги.
- Каква Чинг Кий Мин ми бълнуваш бе !?! – заби му шамар Хе.
- А, оо.. Хе .. ами аз.. такова ..
- Е?
- Ами.. сънувах,че .. ти си сестра на Кий, който е половинката на Чинг Хе, която е сестра на Джун Ке, която е по.. – започна да изрежда Блинг. - .. ловинката на Мини, който е брат на Лий, а е Джун е най-добрата приятелка на Лий, която ми е половинка, а аз имам сестра на име Мин Джуу, която е половинка на Минхо, който има брат Иво – „ Що за тъпо име” – помисли си Хе - , който е най- добрия приятел на Оню, а ти си ми BFF. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 104235
- Как пък не изкара момчето със странното има гей? – ухили се Хе.
- Хей, а знаеш ли, че Чинг Хе беше ниска, дебела и обръсната, като Кий в Лусифър?
- Чинг Хе.. виджуал кей-то на Корея? – попита учудено момичето.
- Мхм – кимна убедено Блинг.skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 687470
- Дебела.. ниска... ОБРЪСНАТА ?!?! – изкрещя Хе. – Ебаси секси пича!!!!
- Лол.. – успя да каже само Блинг.

п.п. - хах извинявайте че е малко доста късо ;д ама исках да вкарам тази част а и е бонус така чее. .. ;ддд skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 162205



Последната промяна е направена от leetaeminrally на Пон Яну 03, 2011 5:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

OMO "Дебела.. ниска... ОБРЪСНАТА ?!?! – изкрещя Хе. – Ебаси секси пича!!!!" хаха тва ме разби отвсякъде просто... skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 778320 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545

Mari^^

Mari^^
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Нарушение на авторското право относно израза "ебаси секси пича" ! Рали... skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 334849 Иначе фика кърти skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 573765 Продължавай!!!

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина тая глава,независимо дали е къса skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 10044

http://smiley92.tumblr.com/

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ама краво замлатенаааааааааа skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 805770 когато казах ниска,дебела и обръсната се шегувах разбира се skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 182785 ...няма значение аре пиши по-бързо skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 15286

http://sofieroll.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ПредПис ;дд : Така, искам да кажа че тази предишната бонус глава няма нищо общо със историята поне засега, да не се бъркате.

Също така искам да се извиня за дългото неписане, просто не ми идваха идеи, нито имах време и настроение.

ГЛАВА 6 ЧАСТ 1

Те стояха няколко секунди и се гледаха, но точно тогава през вратата влетя мениджъра, мокър ама толкова мокър че и Джонгхюн остана в потрес. Той влезе, трясна вратата събу си обувките и погледна злобно всички в хола. Тогава по лицето му се изписа инзненада.
- Така, ъъ, имам няколко неща да казвам. Така. Първо - Честито момчета, печелите три награди. По-точно Лусифър печели две от тях, а Хюн печели третата. – като чуха това всички се опулиха на Джонг. – Таа. Лусифър печели награда за най-добра песен и най-добра хореография на годината, за което ще благодарите на хореографа. – ухили се той злобно. – А, ти, Джонг. Ами.. ъъ.. как да го кажа..
- Хайде кажи де ! – изнерви се Кий.
- А, еми .. кхм .. историята ти със Шин Се Кюнг.. печели награда за история на годината. – каза мениджъра и се изчерви.
- Да, браво на нея, не ми пука особено. – каза Блинг и тръгна нагоре.
- Хъм, Блинг стой тук имам още да казвам. Тъй, хм .. второто - кои са тези две очарователни дами? – попита той като се обърна към момичетата и зяпна. - О, боже ! Лий Ши ! Супер Поп Звездата?!? Приятно ми е да се запознаем! – пусна той в акция своята мазна усмивка.
- И на мен, и на мен ! – усмихна се също тя.
- Аа, това трябва да ее.. – замисли се той. – Оо,да сетих се ! Хе Джунг, ако не бъркам? Актрисата дебютирала в Япония със филма „Неизвестна мечта”?
- Дам приятно ми е да се запознаем. – каза също Хе.
- Оо, удоволствието е мое ! – усмихна се мениджъра.
- Имаш ли нещо друго да казваш, шефе, или можем да си ходим? – попита Блинг.
- Ей, ей! За къде бързаш толкова? – извика мениджъра, тогава Хе погледна Блинг със един такъв.. странен поглед. – Та тепърва идва най-интерестната част! – каза мениджъра.
- Добре де, добре.. за никъде не бързам! Казвай каквото имаш да казваш че бързам. – каза Джонг, дори неразбирайки какво казва.
- Да, добре бързаш , не бързаш, аз съм по-важен. – изду се мениджъра гордо. – Таа.. да си дойдем на думата.
- Хей, искам сладолед ! – изкрещя Мини и излетя към кухнята.
- Ама.. ей.. – опита се да го върне мениджъра.
- А, аз искам пилешко ! – сети се Оню и и той изхвърча.
- Ама, момчета.. – каза безпомощно шефа. – Ех, винаги са си били такива.. – въздъхна той и всички се засмяха.

Докато чакаха лакомниците да се наядат Шефа започна да разпитва Хе и Лий.
- Та, кхм.. Лий.. мм.. може ли да те попитам какво търсиш тук при моите момчета?? – обърна се той към девойката.
- Аа, ами вчера срещнах Хюн на снимачната плащадка и той ме покани на вечеря. – отговори тя.
- О, значи си спала тук .. С КОЙ??? – попита я изпитателно мениджъра, при което Таймин, който тъкмо се беше върнал се изчерви, а другите се разсмяха.
- О, ами с Таймин. – отговори най-спокойно тя..
- О, добре.. радвам се за .. вас. – каза той и се усмихна най-сърдечно. - .. А ТИ С КОЙ СПА?!? – обърна се този път мениджъра към Хе, при което останалите вече се спукаха от смях.
- О, ами ..аз ..със.. – започна Хе.
- ТУК СЪЪМ!! – изведнъж се обади се Оню, който идваше от кухнята.
- Оу, чудесно. Сега.. да си дойдем на думата.. отново.. и не, няма да ходите да ядете! – каза застрашително мениджъра.
- Хей, ис..
- НЕ !! – изкрещя мениджъра на Кий. – Та.. НЕ .. – повтори той на задаващият се пръст а Мино. – Аве ей искам да ви кажа нещо важно !
- ЦАРЕВИЦААА ! – изрева Хюн и започна да се смее.
- ... Така.. – не му обърна внимание мениджъра. – От KBS World ви канят да участвате във Състезанието : Сурвиор .. мисля че така беше..
- Сервитьор? – попита объркан Минхо.
- Нее, не.. нещо друго беше.. Сър.. сур- ви – вор.. – започна да срича той.
- Сър Сурвивор? – попита този път Кий.
- Нее, не .. тъпаци такива.. Сур Ви Вор!
- Ааа.. мисля че има предвид Сървайвър ! – досети се Лий. – Ауу, това ще е толкова сладкоо !!
- Дааа !! Да точно това имам в предвид ! Сър Вайвър !
- Не, Сървайвър – поправи го Лий.
- Все тая. Та, са ви поканили да участвате и аз предлагам да приемете, но и да вземете двете момичета с вас. Какво мислите?
- Жестоккоооо !!! – извикаха всички.
- Добре, значи ви искам утре пред сградата на KBS World заедно с момичетата, за да се уговорим със сценариста на Сър Варвар! Капиш?
- Капош ! – отговориха всички в хор и се разсмяха.



Последната промяна е направена от leetaeminrally на Сря Яну 05, 2011 9:33 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много добре се е получило skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 162205, следващаа xD

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Сурвивор skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 Аа уникална е тая глава skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 162205

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахахахааха много ми хареса частта където не оставяха горкия си мениджър да си каже каквото му е на душата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 точно тогава всичките огладняха ...ами Сър Вайвър ! skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 уникално е просто. Страхотна глава skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 573765

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Изглежда съм се навила за някакви бонус глави със героите, които НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ИСТОРИЯТА !! Просто ми идва музата! ;д



ПЕСЕН ОТ СЪРЦЕ


ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕДИ ДА ЧЕТЕШ !! -> https://www.youtube.com/watch?v=kVTrd8hFl_s/

Хе едвам заспа от тъга. Сълзи се стичаха по лицето й няколко часа, но тя не беше единствената. Блинг също не можеше да заспи. Имаше чувството че сърцето му се разкъсва, че всяка една част която се отделяше от него гореше и се разпръскваше на хиляди частици, които оставаха там, да причиняват болка, да отварят раната. А тази болка беше толкова неудържима. Не беше физическа .. Беше вътре, вътре в него .. не му позволяваше да се успокои да спре да рони сълзи една, след друга .. една, след друга. Това продължаваше да му напомня.. скоро, скоро той щеше да я загуби. Щяха да бъдат разделени от незнайното и необятното за неизвестно време. Щеше да остане празен.. без сърце и душа. Сърцето си дал на любимата, а душата загинала в мъка. „Не, той не можеше да я пусне. Не можеше да я остави да си тръгне. Не и преди да е сигурен че ще се върне. Рано или късно. Не преди това ..” .. Най-сетне те заспаха в нежна прегръдка, която не им позволяваше да се отделят един от друг. Но това не трая дълго. Мъката си каза думата. Не след много Блинг се събуди с познатото чувство, че нещо огромно е заседнало в гърлото му. За миг той се осъзна и се сепна, защото цялата болка, която се беше изолирала в съня му сега се стовари върху него с цялата си тежест.
Хе също не издържа дълго без своята любов и се събуди. Тогава тя чу нещо, което не очакваше. Нещо, което идваше от толкова близо, но и от толкова далеч. Песен. Хюн я беше прегърнал през раменете и пееше
.




Hyeya, why are you trying to leave
With your smiling face and cruelly saying goodbye
Killing me by taking my breath away
The happiness I get from the melody
It is still too bright
Don't ever leave me, never leave me
I don't want to live, what should I do
Without you in my live
It's better to act like I don't know
Because this sadness is driving me insane..

По лицето му се стичаха едри сълзи, извадени от вдън сърце, таени от безкрайно време. Той изливаше чувствата си с единственото средство, което можеше да ги опише напълно. Песента. Песента изпята от сърце, със истински горещи чувства.. силни емоции. Бурна като жестоките вълни на морска буря. Това, което те мъчи, което те изпива.
Хе на издържа, стисна го за раменете, придърпа го към себе си и залепи устни до горещата кожа на врата му. Той усети тази промяна, замалко гласът му потрепери, но той продължи да пее, а сълзите рукнаха още по-силно.. Но този път бяха на две души, две сърца, на едно цяло. Тя продължи да го целува и да навлажнява така и така влажната му кожа със своите сълзи. Тогава и Хюн не издържа. Обви главата й с ръка и впи устни в нейните. Този миг, тази мечта, тази звезда в небето.. тя го огря като светлинен лъч. Те отвръщаха един на друг, докато не заспаха в болка. Същата.. но притъпена.. притъпена от силните чувства, излети като океан само чрез песен. Песен изпята от сърце.


М.. Това ми дойде докато слушах песнта една вечер и реших да го постна;дд
Надявам се да ви хареса skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 241947

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омоооооо този бонус е невероятен skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 68960 обожавам това изпълнение на блиг имаше 1 седмица в която слушах само тази песничка дори сестра ми започна да си я препява по едно време(а тя не е фен на кпоп-а.. всъшност на нищо азиатско).Песента е страхотна, абонусчето се вписва страхотно с нея. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 573765 за авторката

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хах мерси skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 953

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

- Добре де, добре.. за никъде не бързам! Казвай каквото имаш да казваш че бързам. – каза Джонг, дори неразбирайки какво казва.
- Да, добре бързаш , не бързаш, аз съм по-важен. – изду се мениджъра гордо. – Таа.. да си дойдем на думата.
- Хей, искам сладолед ! – изкрещя Мини и излетя към кухнята.
- Ама.. ей.. – опита се да го върне мениджъра.
- А, аз искам пилешко ! – сети се Оню и и той изхвърча.
- Ама, момчета.. – каза безпомощно шефа. – Ех, винаги са си били такива.. – въздъхна той и всички се засмяха.

Като не им изнася да го слушат и решават,че са гладни skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 И това със Сървайвър хаха skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 Супер е главата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 162205 Бонус главата е толкова нежна и тъжна skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 241947 Тази песен е невероятна skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 515322

http://smiley92.tumblr.com/

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е , имаш талант skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 162205

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 72137 йобо умееш да разплакваш и да разсмиваш хората едновременно skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 25237 харесва ми как се развиват нещата...искам още skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 231219

http://sofieroll.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 6 ЧАСТ 2

- Какво предлагате да правим сега? – попита Кий след като мениджъра си тръгна спокоен, че ще набара парички. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 886359
- Не ме интересува само да не е с тая патица.skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 959568 – каза раздразнено Лий и посочи Хе.
- Патица ли ме нарече?!? skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 99379 Шъркел такъв ! – върна си го Хе.
- Щъркел?!?!skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 99379 Ах ти ! Как смееш ! Ей, пуйкооо.. – изкрещя Лий и се нахвърли върху Хе.
- Момичета, момичета ! Спрете се !! Хайде да се разделим и да отидем някъде. Изглежда двете кокошки не искат да са заедно.skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 814388 – предложи Кий.
- Ще взема синигерчето. – изтърси Блинг и се засмя.
- Добре, влюбените отивайте. – каза Кий и Хе се оплези на Лий. Хюн хвана Хе за ръката и те тръгнаха нагоре под кривия поглед на Лий.
- Таа, ние къде отиваме?? – обади се Оню.
- Ами, хайде.. да отидем на кино. Само че трябва да се покрием, заради фенките. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 592453 – каза Кий и се намръщи.
- Добре, хайде да се качваме, в киното ще проверим какво дават. Надявам се да има нещо интерестно. – каза Мини и повлече Лий с него.

::::::: Междувременно горе :::::::::

- Извинявам се за по-рано.skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 449383 – каза Хе и се изчерви.

- Няма преоблем аз трябва да се извиня. Не трябваше да тръгвам така. Реагирах прекалено остро. Извинявай. – каза Хюн, погали я по косата, усмихна се и влезе в стаята си, за да се преоблича.

- Ъъм, Хюн. И аз трябва да се облека. – каза Хе и се засмя.

- Ооо, да извинявай, ей сега излизам. Между другото къде отиваме? skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 687470

::::::::: след 20 минути ::::::::::::

- Хей, Оню направо не мога да те позная. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 196680 – похвали го Таймин. Оню си беше сложил широки рапърски панталони, развлечена блуза, шапо и скиорски очила, които покриваха почти цялото му лице. – Само .. все тая. – захили се Мини.

Мини беше със тесни жабешко зелени паналони,сини бански гащета отгоре, светло син потник с една презрамка, червена перука и очила с рогови рамки, които му придаваха доста строг вид. На всичкото отгоре си беше сложил розови джапанки за по-голям ефект.

Кий си беше сложил два потника. Един жълт и един кафяв. Отгоре си беше сложил зелено кожено елече. Беше с къси хавайски панталонки и кубинки. Със всичкото това облекло изглеждаше наистина забележително.

- Ама вие верно сте се облякли като мангали. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 206147 – изтърси се Мино, който простичко си беше сложил – черни панталони, черна блуза, черни обувки, черно яки и напук зелена бандитска маска.
- .. Каза го светлоотразителния бандит. – захили се Кий.
- Въх, само аз ли съм нормална? – попита Лий , която тъкмо слизаше по стълбите, облечена с дълга черна блестяща официална рокля и 10 сантиметрови токове.
- Само ти ли?? Така ли мислиш да ходиш на кино?skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 867558 – попита объркано Оню.
- Ами, аз предпочитам феновете да не сме смятат за ха-ху и да ме познават като отида някъде. – усмихна се Лий.
- Даа, определено няма да те сметнат за луда. – подсмихна се Кий.

- Хей, хора. Ние излизаме. – подвикна Джонгхюн, който слизаше по стълбите за ръка със Хе.

- А, ама защо сте облечени така?!?! skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 99379 – учуди се Хе.

- Не се безпокой. Това е нормално. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 97395– каза Джонг и поведе все още зяпналата Хе към вратата.

П.П. - дано ви е харесало ;д

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

oo хареса мии skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 101878

http://sofieroll.tumblr.com/

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Тия са се облекли като за цирка skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 Не,тях никой няма да ги познаеskinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 А пък Лий с тая "бална" рокля,все едно ще ходи на бал skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 Много е готина главата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 573598

http://smiley92.tumblr.com/

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Облеклото е наистина уникалното просто skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Абе тез хора не знаят ли какво означава да не превличат вниманието върху себе си skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 тъкмо бях решила, че поне мин хо знае какво означава под прикритие и БАМ зелена маска skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 ужастттт ...Страхотна глава

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

лол йобоо...пропуснах малко ама си наваксах skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 561186 главите са многооооооооо яки тоя сър варвар ме разби а пък облеклото съвсем ме довърши...давай напред skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 162205

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 7 ЧАСТ 1


След още 10 минути моткане, в което Оню добави един икламен шал, skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 182785 а мино закачи звънче на колана си, за да не помислят за крадец те най-сетне се качиха в джипа. Имаше достатъчно място, че Минхо да се изпъне на последната седалка.
- Ах, ти мързеливец такъв, какво си се излегнал, я се стягай ! – извика му Кий,но той само захлупи зелената си маска по-надолу и се обърна на другата страна. – Боже, не го разбирам тоя жираф как се побира отзад. – промърмори си Дивата и се обърна напред.

Когато най-сетне стигнаха, Минхо беше заспал, а Лий се беше замислила.
- Ей, жираф мързелив ! Вдигай си гъза, че ше те сритам ! – изквича Кий и избута Минхо. Но Минхо не помръдна. – Минххооо !!! – Минхо пак не помръдна. Кий го избута и той падна леко настрани с отворена уста, като една лига му висеше от устата.
- Оо, не ! Ма той умрял ве !!! – изквича Лий, като привлече вниманието на околните. Наистина представляваха голяма гледка. Група момчета облечени като циркаджии и едно момиче със официална рокля, нагъзили се към последната седалка крещейки че има мъртъв човек.
- Минхооо !!! – вече проплакваше Таймин. Минхо пак не помръдна. Тогава Кий тръгна да бърка в джоба му и изведнъж Минхо се изправи и извика:
- Не дъвките ми, мерзавецо !!
Всички гледаха като подгонени крави, само Кий седеше и се хилеше.
- Аве ей ! Крокодил такъв ! Не ме плаши шот аз шти сритам задника и ше видиш! – заплаши го Лий, но Минхо само се ухили и слезе от колата. Тогава вече всички обърнаха глави да видят интерестните хора.
- Маамо, това супер мен ли е? – проплака едно момченце насочвайки пръст към Мини.
- Не ги гледай, миличко. – каза тихо майката и повлече детето след себе си.
- Боже, идеята беше да не привличаме внимание. – учуди се Оню.
- Ми като сте се об;якли като клоуни само маймуната липсва. – изтърси Лий.
- Каза го човека с блестящата черна рокля до земята посред бял ден на средата на лятото . – каза Таймин и я погледна вкюбено.
- Каза го мойто йобо дето си е сложило гащи върху панталоните. – каза тя игриво и му смигна.
- Даа, шашавата двойка. – обади се Минхо.
- Абе ти нали умре?!? – извикаха двамата в един глас.
- Добре, добре.. схванах намека. – измънка той с вдигнати ръце и тръгна към киното.
Странната групичка се запъти към киното с бодра походка. На Тае перуката замалко да падна, а Оню 7 пъти се спъна в шала си но това за него беше ежедневие, както и за всички други които се забиха в него и не им пукаше особено.
- Хей, ниския внимавай къде вървиш!! – изскрещя Лий след като се сблъска с някакъв човек в затъмнения коридор на киното. – Лол! УОЪ ДЪ ФЪК !?! ДЖОНГХЮН?!?
- ЛИЙЙ?!??!? – учуди се още повече той.
- Мале сега остава само Мир да срещна. - каза Лий.
- Здравейте, хора. – обади се някакъв човек зад тях. Беше някакъв чичка,със синя коса и черни мустаци.
- Ъъ, добър ден. – каза Лий едвам със опулена физиономия.
- Ей, ей.. аз съм Мир. От MBLAQ. Рапъра. Нали ме знаете? – попита той.
- WTF !!?? - извикаха Хюн и Лий едновременно.

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Охх ненормална глава skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 312545 Дали имаше и 3 реплики дето не ме накараха да падна под стола от смях skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 2 850654

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите