skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap15%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap56%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap3%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap13%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap13%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?]

+8
mia_koluchi
xXx Mikki xXx
(づ ̄ ³ ̄)づ
TonnIi
jongminfan
Mari^^
Yulita ^^
rally___
12 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Харесва ли ви?

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap94%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 94% [ 15 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap0%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_lcap6%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Vote_rcap 6% [ 1 ]
Общо гласове : 16

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

1skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 Empty skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Сря Дек 22, 2010 10:26 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Това мие първия фик, моля да ме извините ако е ужасно тъп ;дд
ГЛАВА 1

- Хей, приятелиии !! Ставайтее !! Имам важна новинаа !! – квичеше рано сутринта Таемин.
- Недей, Таемин. Не може ли да ни кажеш след 10 минути? – едва промълви Оню.
- Нее, наистина е много важноо !! Тя ще дойде !!! Приятели ще дойде !!
- Коя? – попита Кий едвам-едвам.
- Хе !! Да, тя ще дойде! Моята Хе Джунг! Боже, от кога не съм я виждал !
- Хйонг, за кого ми говориш?Нима още поддържаш връзка с онази актриса? – попита Кий.
- Какво толкова странно виждаш в това? Все тая, няма значение! Тя ще дойде !! Получих съобщение – днес по обед.. което значи че имаме само 2-3 часа да оправим тази бъркотия !
Въпреки полу заспали Оню, Кий,Мино и Джонг се стреснаха при новината, че трябва да чистят. Това бе най-омразното им занимание след бягането от ужасно многото им фенове от женски пол.

- Оммооо! – Стресна се изведнъж Джонг! – Ама аз днес имам да записвам предаване ! Най-сетне ще мога да видя. Жалко, че ще е за съвсем малко време. Приятели, знам, че ви се спи,но дайте да поуправим малко, че наистина има зловещ вид тая стая.


*половин час по-късно*

Пилето на Оню вече се печеше печката,а той го гледаше с огромна любов, Таемин събираше мръсните чорапи от пода, Кий чистеше пода с прахосмукачка, Мино гледаше тъпо, а Джонгхюн се чудеше коя вратовръзка да си сложи.

*още половин час по-късно*

- Ехаа! Изчистихме за по-малко от час ! Това е рекорд!! – радваше се Таемин повече от всякога.

Изведнъж се позвъни на входната врата. Оню отиде да отвори и на вратата забеляза момиче на около 14 години с кафеникава коса вързана на две опашки, големи очила с червени рамки и лунички по бузите.
Когато видя Лидера момичето се изчерви, подаде един пакет на Оню и избяга. Оню се зачуди кой може да е това и какво може да има в кутията. Момичето му изглеждаше много познато, но не можеше да се сети от къде. А какво може да има в кутията можеше само да гадае затова той я занесе в кухнята при осаналите от групата и го сложии демнстративно пред тях.
- Такааа, наистина ми е много любопитно какво съдържа този пакет, но предпочитам да си изям пилето,че да не вземе някой от вас, говеда, да ми го излапа! – каза Оню и се облиза лакомо.
- Добре тогава! Аз ще видя какво има вътре. Но, хьонг, от къде го взе? И кой звънеше преди малко? – попита Мини.
- Ами появи се едно дребно момиченце с огромни очила, не каза нищо, дадеми този пакет и излетя. – отговори насмешливо Оню, докато страстно вдъхваше аромата на запечената кожа на горкото животно.


Таемин взе тайствения пакет и настървено го разкъса, сякаш очакваше вътре да има торта с ягоди.
Но това което беше вътре се оказа не това което Таемин искаше, но апк доста щеше да задоволи огромния му апетит. Вътре имаше тава със сладки във формата на всеки един член на Шайнии.

Иип, изведнъж пак се позвъни на вратата. Този път Таймин отиде да провери кой е там. Но като отвори вратата просто не можа да повярва на очите си. На вратата седеше момиче на не повече от 19 години със дълга светлокестенява коса, разкошно тяло и убийствно секси поглед.
Таймин чисто и просто, без дори да се замисли се нахвърли върху нея прегърна я през кръста и я целуна страстно. След като и двамата останаха без дъх, той се отлепи от нея и я погледна влюбено. След малко се появиха и останалите от групичката.
Когато я видя Блинг, почуства нещо дълбоко в себе си. Дали не беше тъга? Или ревност? „Оо, моля ти се, Джонгхюн? Как може да си мислиш такива неща? Та ти туко що я видя?”, а друга част орт него нашепваше „Трябва да е твоя, Блинг, трябва да е твоя! Не, няма да е негова ! Твоя!”. Той гледаше като гръмнат и нищо че вниманието на останалите беше привлечено от новодошлата, това не остана незабелязано.

- Блинг, да не ти е лошо? – попита го притеснен Кий.
Не последва отговор.
- Фриятел.. ко тфи имфъ? – опита се да формира въпрос Оню с уста пълна с пилешко. – Джонгфрюн? Ефооо!?!
- Оо, здравейте ! Забравих да се представя! – обади се новодошлата, хванала Макнаето през кръста. – Аз съм Хе Джунг. Приятелката или по-точно половинката на Таемин. – Погледна ги отгоре и им се усмихна някак си странно.. сякаш криеше нещо? Сякаш не можеше да покаже че е щастлива? Сякаш се измъчваше..
- Оугф, Ждрфрейте! Аж шъм Шоню! – Пак се опита да проговори Оню, но Кий го потупа по рамото и се представи. Тя го погледна някак накриво сякаш той й изглеждаше прекалено надменен за да го познава но все пак се усмихна.
- Аз съм Мино. – представи се следващия. – Чой Мино. Приятно ми е. – той се поклони до земята и след това я погледна в очите.
Тя го погледна със самодоволна, но някак мила усмивка и също се поклони.
- Аз съм .. а, аз съм ...
- Джонгхюн – тихичко му подсказа Кий със закачлива усмивка.
- Джонджюн – оплете се езика на Джонгхюн – Ъ, Дхондж.. Джонгхюн. Ким Джонгхюн.

Хе го погледна. Някак различно. Горещо.. Страстно..



Последната промяна е направена от rally___ на Съб Фев 19, 2011 7:51 pm; мнението е било променяно общо 11 пъти


xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

LOLMFG...Чули-то пък успя за 2 минути да обиди всеки присъстващ skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 Anyways...главата е доста интересна...чакам за следващата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 872286

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

jongminfan написа:Леле Heechul се мисли за голямата работа skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 219419 Интересно се развиват нещата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 356600

еее, без лоши чувства за Хечул, де ! Той е готин! skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 320199

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Таа, защо телефона ти звъни с тази песен? Така де, С ТЕЗИ ХОРА?? – погледна я изпитателно Блинги като навря лице в нейното" -хаха представям си го skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 982906 а Хечул много ме кефи.. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 101878

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

leetaeminrally написа:
jongminfan написа:Леле Heechul се мисли за голямата работа skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 219419 Интересно се развиват нещата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 356600

еее, без лоши чувства за Хечул, де ! Той е готин! skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 320199

Нямам лоши чувства към него skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 124908 Да,голям си е пич човека skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 720423

http://smiley92.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 17

- Ама моля ви се .. какви са тея крясъци.. да не сме в зоопарк.. или касапница, какво сте се разкрещяли като китайски пълководци? – обади се Луна и взриви всичко с тишина.
- Оо, бейби.. какво се месиш.. мълчи си там. – усмихна се миличко Хечул исе обърна към Ханаки. – Таа, както каза твойто ключе ей там, да влизаме, КРАВО!
- КРАВА?? Какви крави те гонят тебе? На село ли беше вчера? – отвърна му Ханаки.
- Да ве, вчера бех у Углярци да копам сеното.. тоест.. да житам трактора.. да сея къщичка за кучето, абе ЛОВЯХ КАМЪНИ ПЪК!
- Камъни казваш? Май някой здраво те е треснал О_О.
- Ей тфа че имаме няколко години разлика не значи, че можеш да обиждаш прекрасното лице на moi! – той извади огледало от никъде и започна да се оглежда. – ОМГ НЕЕЕ! БРЪЧКА ! Дявол да ги вземе тея кремове.. made in china..
- Айде бее, какво стоиш там още? – обади се Луна, която междувременно заедно с другите се беше качила почти до края на стълбите.
- Гледа си бръчките. – захили се Тае, но веднага съжали. Само за части от секундата Хечул се беше оказал до него.:
- Ей,дребос. Тфа че си 10 години под моя набор не те прави по HOT от мене! Може да съм минал преклонните 25 години от скъпия ми лускозен живот, ама съм свеж като круша!
- Ма и круши ли са ти падали на тиквуна бе? – обади се Ханаки, което накара всички останали да избухнат в смях.

Да добавим малко детайли. Кристал беше с обичайната за нея рокличка и обувки, с които естествено изглеждаше зашеметяващо. Сули беше в нейния любим хип-хоп стайл – накъсан чорапогащник, 335 вида панталони и блузи и шарени кецове, които писукаха докато ходи. Луна, която досега се заяждаше с Хечул беше с тесни панталони, светло зелена туника и ботуши, с които изглежда завираше. Хечул беше със сини широки, леки, веещи се панталони в хавайски стил, с които изглеждаше малко като рапър, но тясната, залепнала по него бяла риза и лилавия му шал, които си беше сложил по-скоро вкарваха някаква „Той е луд” идея в главите на хората. Общо взето насъбралата се групичка изглеждаше странно. 5те момчета с дрехи в цветовете на дъгата, техните 2 мадами облечени като за нощен клуб или награждения „ГРАМИ”, SNSD момичето с лачените ботуши, веещия се язовец, хипхопърката, късата рокличка и нормалната. С това си облекло те силно набиваха на очи на хората около тях.

Всички влязоха в сградата на KBS World и замалко да изпоприпадат на земята. Вътре се бяха насъбрали десетки репортери и „неща” с камери, а големи колкото горили охранители се опитваха да ги изпъдят през малките колкото пъдпъдъци врати. Без много мислене те притичаха отстрани и се озоваха в защитена от дразнители зона. За нещастие репортерите все пак ги бяха забелязали, което беше тооолкова „странно” и ги бяха подгонили. Един от тях, протягайки се да отвори вратата, не можа и се блъсна в нея. Зад него около още 30 човека се блъснаха в него. Последваха злобни крясъци и псувни след които всичко затихна.Момчетата си отдъхнаха. Но друго беше при момичетата. Те се бяха скупчили в ъгъла и обсъждаха нещо със загрижени погледи. Тае реши да провери какво става и отиде при тях. Те се бяха насъбрали около Сули, която с ‘трагична’ физиономия се държеше за крака и ох-каше. Луна се опитваше да свали писукащия кец от крака й, а Кристал се опитваше да я успокои.
- Какво става? – попита Тае и момичетата обърнаха лица към него.
- Изглежда при бягането е стъпила накриво и сега казва, че усеща силна болка. Може би си е навехнала крака или просто има леко разтежение. – обясни доктор Ханаки.
- От къде знаеш толкова? – попита я Кристал.
- Учила съм медицина. – отговори Ханаки и се обърна към момчетата.

П.П.П. .. п - дааа, знам че главата е буквално 5 реда ама една хлебарка ме ръга да гледаме филм с Шин Се Кюнг.. който аз искам да гледам ама нея й е скучно рофл.. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 85241

Mari^^

Mari^^
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

хооо...хлебарка а?
Главата е яка и сега хлебарката те моли да побързаш ^^

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

разбирам че си прочела главата !! skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545
за 30 секунди.. ееее Едо много си бързо skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 58887

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Малееее ама..това е невероятно !! По интересна приказка просто не съм чела skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 951866

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Братле, кфи бяха тея крясъци? Да не .. оо, не ми казвай.. колили сте пиле?? Заради мен?? Оо, мерси, хьонг. – говореше си сам Оню. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 това просто ме уби !! skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 951866 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 951866

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха много е готина главата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545Представам си гледката как всички са облечени и "не се набиват на очи" skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545

http://smiley92.tumblr.com/

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

йеахх амиго супер глава..леле хечул супер много ме кефи с изцепките си skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 563735 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 346803

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

тоз Хечул преди ме кефеше ... ама сега заради тая глава направо skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 858791 ееее супер яяяяяяяяк skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 470884 разбива ме с тея made in china.. незнам си кво... skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 920554

http://sofieroll.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 17 ЧАСТ 2
- Офф, ми като знаeш толкова погрижи се за нея. – изнерви се Луна, защото й беше напрагнато и се дръна настрани.Ханаки много лесно свали писукащата обувка от крака на ранената и започна с леките си пръсти да масажира болезненото място.
- Хей, какво става там? – обади се Блинг и се доближи до тях. – Малеей, какво е станало?? – извика той, с което привлече вниманието на останалите момчета, които се доближиха.
- Ох, Ханаки, много благодаря.. вече почти не чувствам болката. Малееей... ти си Бог в тези неща, чуваш ли, БОГ! – започна да се възхищава Сули.
- Доообре.. та какво е станало? – попита този път Минхо, защото Джонги така и не получи отговор. Тае му каза набързо и Минхо реши да потърси малко лед. Той тръгна по коридора и стигна до някаква малка стая.
- Ехо.. – каза той, чкайки на вратата. Той я открехна и надникна. Вътре се намираха около 10 човека, което го изненада. Мир, Джун, GO,Seungho и Thunder бяха насядали на няколко тоалетки осветени с огледала и при всеки един от тях имаше по един гримьор или фризьор, които правеха нещо по ‘личицата’ им.
- Ма какво правите тука? И защо сте гримирани.. абе зарежи, имате ли лед? – попита Минхо и погледна изпитателно лидерът-Seungho.
- Лед ли? Да не сме ти ледаджии?Или магазин?Ходи си купи..
- Ма не разбираш.. едно момиче май си навехна крака..офф, ма и аз какви ги говоря. Сули си навехна крака.
- СУЛИ ЛИ? – обади се веднага Мир при което се завъртя на стола си и събори фризиора на земята, който го погледна злобно.
- Да, същата.
- Сули.. онази Сули от f(x)?Онази Сули, която обожавам? Онази Сули, която не мога да търпя да е далеч от мен??
- Вече не съм сигурен, че е същата.. F(x) имат само една Сули нали? О_О
- Ми да , до колкото знам – опули се също Мир и погледна към Джун.
- Джунооо вееееееееее... F(x) имат само една Сули налииии?? Само онази дет я обожавам налиииииииии?
- Да, бе peace, само една е и я обожаваш.
- Доо обре.. дойдох за лед.. – пак се обади Минхо.
- МИ ЗА СУЛИ ВСИЧКО БЕ! – изкрещя Мир и се стрелна към хладилника. – Един, два, три.. колко пакета ви трябват?
- Само един ако обичаш. – засмя се Минхо.
- Един.. ъъ.. един.. един пакет или един хладилник? – обърна се пак Мир.
- Такова едно... ъъ.. – Минхо беше прекъснат от тъпия въпрос на Мир докато обясняваше нещо на G.O. –Аве, дай ми един пакет и да бегам, че момичето мре оттатъка!
- Ма идвам с тебее.. ангелчето ми се мъзи там в кански мъки аз седа тука се гримирам кат първия мангал!
- Е чак кански не ама.. – каза Минхо и излезе от пренатъпканата стая следван от Мир по петите.
- Еее, начи..колко време ти трябваше за някъф си лед?? – извика Луна като видя Минхо. – И за какво ми го водиш туй говедо? Къде изобщо го срещна?
- Ъъ.. да, между другото, какво правиш тук О_О? – обърна се Минхо към Мир.
- Да, братче, по-добре изчезвай, че ми лазиш по нервичките! – озъби му се Блинг и се обърна към Хе. – Ехоо.. ‘Великия’ Мир е тук. Защо не полудяваш мамка ти??
- МАМКА МИ ЛИ? МОЯТА А? Еми гледай си работата и ходи при някоя друга.. – озъби се и тя и грабна леда от ръцете на Минхо, след което го постави на крака на Сули.
- Ааах.. студено! - изписка тя, но никой не обърна внимание.Всички освен Джонгхюн гледаха Хе. Тя се беше навела така че косата й да скрива лицето й, но това не беше достатъчно, за да скрие сълзите й. Тя беше ядосана на себе си за това, че беше отговорила така на Блинг. Беше ядосана, че се беше отдала на нервите си и го беше отблъснала така. Джонгхюн пък на свой ред стоеше прав и гледаше нататък по коридора. Той се разкайваше че е толкова ревнив и че реагира така. Разкайваше се, че беше предизвикал Хе.. Но сега нямаше връщане назад.
- Ъъм.. хора.. струва ми се чее.. преча.. – каза Мир и си тръгна.
- Бе ти за кфо дойде.. само за да .. – започна Блинг, но се спря.
- Майко.. свободно момиче. – чак сега се усети Хечул. – Бееейбеее, нега ба ми бури мейго уейдееее.. – започва да се търка той в Хе и да й пее. – Ъ, чакай бе.. забравих да питам оня дребния нещо. Защо пак си с тая коса, ей??
- Ми ти не си ли със същата, ЕЙ? – отвърна му Минито.
- Ми да.. как може да ме копираш?
- Не те копирам, ЕЙ!
- Ох, тея СМ са царете на лайняните прически! – въздъхна Хечул. – Ако пък косата е готина половината Корея ще има такава.
- О, аз съм половин Корея.. мерси , мерси.. – каза Тае и му стисна ръката.

бележка: да, знам. пак спрях до никъде. да,знам не е интерестно. ама траа си уча корейския skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 860239 адиос skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 584445

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Бееейбеее, нега ба ми бури мейго уейдееее..
WOW тази глава разби всичките ми очакванияя skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 346803

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

аааа skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 951866 мама и татко са свидетели колко пъти се изхилих супер идиотски заради тая главааа skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 951866 ощеее skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 529335

http://sofieroll.tumblr.com/

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

- Един.. ъъ.. един.. един пакет или един хладилник? – обърна се пак Мир.

ОЧГ,тая глава ме уби по един епичен начин skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 Толкова съм се хилила само три пъти през живота си лол...официално обявявам главата за любимата ми от целия фик skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 132400

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Забавна е главатаskinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545Мир никой не го ще при тяхskinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 814388Хечул обаче да не остане по назад и той се присъедини skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 741224

http://smiley92.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

xXx Mikki xXx написа:
- Един.. ъъ.. един.. един пакет или един хладилник? – обърна се пак Мир.

ОЧГ,тая глава ме уби по един епичен начин skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 Толкова съм се хилила само три пъти през живота си лол...официално обявявам главата за любимата ми от целия фик skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 132400


таз пък.. аз викам главата е тъпа.. тая вика че й е любима skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Тва е щото ти не разбираш от свестни глави skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 74888 Наистина с тая глава надмина себе си лол... skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 23895

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

с всеки ден ме учудваш повече и повече.
как може да ти хареса след като я написах толкова набързо
и толкова ме мързеше..
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 530402

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 18 ЧАСТ 1

- Ох, какво става с тези деца? Да не са паднали в канала.. – размишляваше на глас режисьорът на Сървайвър – Hwan Seok.
- Сигурно имат някакви проблеми, спокойно. – казваше водещият – Kyungho, но вътрешно си мислеше – „WHERE THE f*** са тези идиоти! Губят ми ценното време, а сигурно дори не знаят че съществувам”.
- Какви проблеми ще имат Super Junior, SHINee, F(x) и там още някакви.. не ги знам..?
- Как така още някфи си там, бре? Това са великите Хе Джунг и Лий Ши.. а и Ханаки Амуро. Ако не ги знаеш значи нивото ти на осведоменост е по-ниско и от това на бобър.
- Бе къф бобър.. много ясно че ги знам ама не ми се изброяваше.. – опита да замаже ситуацията режисьора, който през живота си не беше чувал тези имена.

::: ПРИ ОСТАНАЛИТЕ:::
- Струва ми се че трябва да тръгваме. Не знам до кога мислите да се здрависвате вие двамата ама ми се струва, че закъсняваме. И то с около половин час.. – каза Хе привидно спокойна, стана, взе чантата си от земята и изгледа всички. – Айде де.
- Ставам, ставам.. – каза Сули и се изправи. С леко накуцване тя застана до Хе и изчака другите тутковци да станат. Таемин и Хечул, които все още се здрависваха ги погледнаха учудено.
- Къде ще ходим? – проговориха заедно.
- Аййш, имаме да снимаме Сървайвър, тъпаци. Няма да ви се размине с тези тъпи физиономии. И без това приличате на две капки вода, сега взехте да забравяте едноврменно. – за пореден път се изнерви Луна и плясна Хечул по главата. – Айде ставай.
- Маамо, не ми се става.. – разлигави се той, изправи се и я цунка по бузката.Тя го погледна игриво и му залепи друга по устата. Той й отвърна и докато всичките ги зяпаха те се гушнаха и се отдадоха на страстите си.
- Ама.. вие.. такова,такова.. вие.. такова.. – увиснаха веднага устите на незнаещите. Общо взето само Сули и Кристал знаеха от там присъстващите. – Вие, вие.. вие..
- Ние,да. – каза Хечул и се усмихна. – Айде, да се умитаме. – каза той и с Луна, хванати през кръста тръгнаха по коридора с другите. Докато вървяха ДжонгКий ги гледаха като гръмнати, Тае си гушкаше и Лий И Хе. Успокояваше и двете, защото и двете бяха притеснени и изобщо не ги интересуваше Хечул. Хе не спираше да рони сълзи на рамото на Тае, а Лий в другата ръка на момчето се протягаше и я милваше с мили думи. Макнаето на свой ред ходеше и не знаеше кой да гледа. Прехвърляше поглед ту към едната, ту към другата и от време на време към Блинг, който все още не беше забелязал защото зяпаше Луна и Хечул. По едно време той се спъна в собствените си парцалки ( които той няма О_О ), но след това разбра че се е спънал в Хе. Погледнаха се стреснато, но въпреки че бяха ‘скарани’ те не спряха да се гледат. Накрая Хе не издържа и го прегърна, разбира се събаряйки Таемин, който събори Лий, която се опита да се хване за Хечул, който залитна, при което настъпа Оню, който се стовари по гъз.. върху Кий, който си връзваше обувката. Всички лежаха на земята и гледаха тавана. По едно време някой почна да се хили. И така всички избухнаха в смях.
- А аз се чудя къде сте.. – появи се някакъв мъж зад тях, който ги гледаше злобно. – Ние седиме 334 човека и ви чакаме, вие се печете на студа в коридора и се хилите кат наркомани в дрогерия.


П.П. - поредната 3см глава xD skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 129392

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ами погледнато от друга страна не е 3 см главата защото е с голям шрифт skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 32431 иначе си е супер skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 462299

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

не случайно е с голям шрифт skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 449770

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

събаряйки Таемин, който събори Лий, която се опита да се хване за Хечул, който залитна, при което настъпа Оню, който се стовари по гъз.. върху Кий, който си връзваше обувката. Всички лежаха на земята и гледаха тавана.
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545
Малее, мале представям си ко меле е станало skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Тия трябва много да внимават докато ходят skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545 Представям си гледката колко е била смешна skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] - Page 5 312545

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите