skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap15%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 15% [ 6 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap56%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 56% [ 22 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap3%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 3% [ 1 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap13%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 13% [ 5 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap13%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] WamFC

You are not connected. Please login or register

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?]

+8
mia_koluchi
xXx Mikki xXx
(づ ̄ ³ ̄)づ
TonnIi
jongminfan
Mari^^
Yulita ^^
rally___
12 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Харесва ли ви?

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap94%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 94% [ 15 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap0%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 0% [ 0 ]
skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_lcap6%skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Vote_rcap 6% [ 1 ]
Общо гласове : 16

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 6]

1skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Empty skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] Сря Дек 22, 2010 10:26 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Това мие първия фик, моля да ме извините ако е ужасно тъп ;дд
ГЛАВА 1

- Хей, приятелиии !! Ставайтее !! Имам важна новинаа !! – квичеше рано сутринта Таемин.
- Недей, Таемин. Не може ли да ни кажеш след 10 минути? – едва промълви Оню.
- Нее, наистина е много важноо !! Тя ще дойде !!! Приятели ще дойде !!
- Коя? – попита Кий едвам-едвам.
- Хе !! Да, тя ще дойде! Моята Хе Джунг! Боже, от кога не съм я виждал !
- Хйонг, за кого ми говориш?Нима още поддържаш връзка с онази актриса? – попита Кий.
- Какво толкова странно виждаш в това? Все тая, няма значение! Тя ще дойде !! Получих съобщение – днес по обед.. което значи че имаме само 2-3 часа да оправим тази бъркотия !
Въпреки полу заспали Оню, Кий,Мино и Джонг се стреснаха при новината, че трябва да чистят. Това бе най-омразното им занимание след бягането от ужасно многото им фенове от женски пол.

- Оммооо! – Стресна се изведнъж Джонг! – Ама аз днес имам да записвам предаване ! Най-сетне ще мога да видя. Жалко, че ще е за съвсем малко време. Приятели, знам, че ви се спи,но дайте да поуправим малко, че наистина има зловещ вид тая стая.


*половин час по-късно*

Пилето на Оню вече се печеше печката,а той го гледаше с огромна любов, Таемин събираше мръсните чорапи от пода, Кий чистеше пода с прахосмукачка, Мино гледаше тъпо, а Джонгхюн се чудеше коя вратовръзка да си сложи.

*още половин час по-късно*

- Ехаа! Изчистихме за по-малко от час ! Това е рекорд!! – радваше се Таемин повече от всякога.

Изведнъж се позвъни на входната врата. Оню отиде да отвори и на вратата забеляза момиче на около 14 години с кафеникава коса вързана на две опашки, големи очила с червени рамки и лунички по бузите.
Когато видя Лидера момичето се изчерви, подаде един пакет на Оню и избяга. Оню се зачуди кой може да е това и какво може да има в кутията. Момичето му изглеждаше много познато, но не можеше да се сети от къде. А какво може да има в кутията можеше само да гадае затова той я занесе в кухнята при осаналите от групата и го сложии демнстративно пред тях.
- Такааа, наистина ми е много любопитно какво съдържа този пакет, но предпочитам да си изям пилето,че да не вземе някой от вас, говеда, да ми го излапа! – каза Оню и се облиза лакомо.
- Добре тогава! Аз ще видя какво има вътре. Но, хьонг, от къде го взе? И кой звънеше преди малко? – попита Мини.
- Ами появи се едно дребно момиченце с огромни очила, не каза нищо, дадеми този пакет и излетя. – отговори насмешливо Оню, докато страстно вдъхваше аромата на запечената кожа на горкото животно.


Таемин взе тайствения пакет и настървено го разкъса, сякаш очакваше вътре да има торта с ягоди.
Но това което беше вътре се оказа не това което Таемин искаше, но апк доста щеше да задоволи огромния му апетит. Вътре имаше тава със сладки във формата на всеки един член на Шайнии.

Иип, изведнъж пак се позвъни на вратата. Този път Таймин отиде да провери кой е там. Но като отвори вратата просто не можа да повярва на очите си. На вратата седеше момиче на не повече от 19 години със дълга светлокестенява коса, разкошно тяло и убийствно секси поглед.
Таймин чисто и просто, без дори да се замисли се нахвърли върху нея прегърна я през кръста и я целуна страстно. След като и двамата останаха без дъх, той се отлепи от нея и я погледна влюбено. След малко се появиха и останалите от групичката.
Когато я видя Блинг, почуства нещо дълбоко в себе си. Дали не беше тъга? Или ревност? „Оо, моля ти се, Джонгхюн? Как може да си мислиш такива неща? Та ти туко що я видя?”, а друга част орт него нашепваше „Трябва да е твоя, Блинг, трябва да е твоя! Не, няма да е негова ! Твоя!”. Той гледаше като гръмнат и нищо че вниманието на останалите беше привлечено от новодошлата, това не остана незабелязано.

- Блинг, да не ти е лошо? – попита го притеснен Кий.
Не последва отговор.
- Фриятел.. ко тфи имфъ? – опита се да формира въпрос Оню с уста пълна с пилешко. – Джонгфрюн? Ефооо!?!
- Оо, здравейте ! Забравих да се представя! – обади се новодошлата, хванала Макнаето през кръста. – Аз съм Хе Джунг. Приятелката или по-точно половинката на Таемин. – Погледна ги отгоре и им се усмихна някак си странно.. сякаш криеше нещо? Сякаш не можеше да покаже че е щастлива? Сякаш се измъчваше..
- Оугф, Ждрфрейте! Аж шъм Шоню! – Пак се опита да проговори Оню, но Кий го потупа по рамото и се представи. Тя го погледна някак накриво сякаш той й изглеждаше прекалено надменен за да го познава но все пак се усмихна.
- Аз съм Мино. – представи се следващия. – Чой Мино. Приятно ми е. – той се поклони до земята и след това я погледна в очите.
Тя го погледна със самодоволна, но някак мила усмивка и също се поклони.
- Аз съм .. а, аз съм ...
- Джонгхюн – тихичко му подсказа Кий със закачлива усмивка.
- Джонджюн – оплете се езика на Джонгхюн – Ъ, Дхондж.. Джонгхюн. Ким Джонгхюн.

Хе го погледна. Някак различно. Горещо.. Страстно..



Последната промяна е направена от rally___ на Съб Фев 19, 2011 7:51 pm; мнението е било променяно общо 11 пъти

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

кефи мее ^^ некво яко стана skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 312545 пък и ме има skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 573765

Mari^^

Mari^^
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Яко е <3 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 573765 skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 219617

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 2

- Здрвей, Джонгхюн! – поздрави го тя с лека игрива усмивка. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 77124

Тогава беше ред на Блинг да се усмихне. Не от вежливост или гостоприемство, а от свое собствено удоволствие. Тя го гледаше закачливо и той усети, че нещо дълбоко в него се размърда.

- О, ами.. – усети се той. – Аз трябва да тръгвам. Ще се върна след няколко часа. Ако искате може да ме видите по Seoul TV. – той се усмихна на новодошлата, обу новите си маратонки, взе си шала и излетя през вратата.
- Кво му става? – зачуди се Кий. – Да не би да е спал накриво? skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 530402


Джонгхюн вече пътуваше във вана към студиото. Когато слезе пред огромната сграда на Seoul TV се замисли.. Защо реагира така? Защо тя му приличаше на нея? Защо още не я беше забравил?
Тези мисли се въртяха в главата му, сякаш нямаха край.
- Хеей, хьонг ! Другарю, толкова се радвам да те видя !! Влизай, влизай ! – провикна се Хен Джунг, водещият на предаването.
- Оо, здравей Хен ! Наистина много се радвам да те видя! – каза отнесено Хюн.
- Хей, какво ти става? Нещо си разсеян. Да не си влюбен? – попита го доста любопитно Джунг.
- А, какво? Не. Аз.. просто.. момиче.. не .. КАКВО?? – заекна Джонг.
- Питах се да не си влюбен. – отвърна му водещият, вече с лукава усмивка на лице.
- Ох, незнам, хьонг. Може би.. незнам.
- Иии, СТОП! – Изведнъж се провикна Хен.
- Ааа, КАКВО!?! Не ми казвай?!? Да не сме били в ефир??? – полудя Хюн.
- Ох, не , спокойно, хьонг! Просто трябваше да те стресна по някакъв начин. Няма да ми блееш тука в шоуто, да се витаеш в облаите кат някфа овца ! Хайде отивай да ти сложат малко пудра.
- Д-да.. добре. Не ме плаши така!
Хюн се запъти към гримьорната, замислен в това, което се случи туко що и какви биха били последиците ако камерата наистина беше включена и какво би казал мениджърът им.
Унесен в мислите си той си удари главата в рамката на вратата. Спря се за миг и се поупита, за да види дали не му е излязла някоя цицина, точно преди предаването. На вратата се показа едно момиче. Не изглеждаше по-голямо от него. Всъщност дори с една-две години по-млада. Погледна го с големите си зелени очи, усмихна се и попита:
- О, добре ли сте? – погледна го тя с някак си прекалено разтревожен поглед.
- Да, ъъъ .. – той зяпна.. отново. „Да, Хюн, днес ти е щастлив ден!” - Да, добре съм. Приятно ми е да се запознаем – Аз съм Ким Джонгхюн ! – каза той и се усмихна мило.
- Аз съм Лий Ши! – представи се момичето. Погледна го много,много странно. Погледна го сякаш го иска, сякаш трябва да е неин. Сякаш днешните мисли на Джонг се бяха прехвърлили в нея. – И на мен ми е приятно да се запознаем.


„Оо,боже мой !! Та това е тя ! Как не я разпознах ! Това е световноизвестната Лий Ши Тя е.. тя е... боже какво ти става днес Блинг?? Само момичета заглеждаш ! Трябва да се успокоиш !! Ама тя е толкова хубава!:

- Хей, тук ли си още? – попита го тя закачливо.
- Ооу, да извинявай. Днес съм много разсеян. – каза той и се засмя нервно.
- Хей, хайде да отиваме. Аз съм заедно с теб. Дано се паднем да седим заедно. – каза тя и го погледна нежно.
- Ъъ, да. И аз много се надявам. – пак се беше отнесъл той. Днес наистина се чувстваше странно. Тя беше толкова хубава.. толкова крехка.
- Ей, идваш ли? – хвана го за ръката тя.
Той изтръпна при допира.
- О,да. – измънка той.
Те тръгнаха хванати за ръка. Лий се усмихваше широко, а Блинг гледаше като объркано малко пате.
Когато ги видя Хен се стресна. „Ама той в нея ли е влюбен?Мислех че не се познават. Сега ще разберем.” – подсмихна се той лукаво и тръгна усмихнат към тях.

- Оо, здравейте гълъбчета. Надявам се добре да сте си прекарали заедно!
- А, какво? – обърка се Хюн.
- Мерси, Хен, но ние туко що се запознахме. – каза Лий. ?skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 119963
- О, ами тогава. Радвам се за вас. Хайде да почваме. Вие седнете там в ъгъла. Ще влезете заедно.
- Окей. – казаха заедно те и се спогледаха.

През цялото време на шоуто Лий не свали очи от Блинг Блинг. Само че това не му направи впечатление.

*след предаването*

- Хей, Лий ! Искаш ли да дойдеш на вечеря днес у нас? – попита я той , като забрави, че гостенката на Мини ще остане известно време при тях.
- Да, разбира се, с голямо удоволствие! – каза весело тя и го прегърна изневиделица. Той се стресна,но също я прегърна.
- Ще дойдем да те вземем към 18часа.Ам, къде живееш? - попита Хюн.
- Аз съм във Донг квартала.
- Оо, но това е на 2 пресечки от нас.
- Жестоко !! - зарадва се тя.
- Окей. Очаквай ни в 18.
- Добре. Ще бъда готова ! – тя го погледна доближи се и..

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

и какво бее... skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 918481 айде бързо че ми стана интересноо skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 68960

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

е па чакай ;дд дай ми почивка и шти кажа ;ддд

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 3
Част 1
.. му се оплези закачливо. Обърна се махна му в гръб и си тръгна.
Той остана дълго време загледан след нея, чак докато изчезне. Тогава се обърна взе палтото си и излезе навън. Веднага видя вана, който както винаги го чакаше точно пред входа.

Когато се прибра завари Мини и Хе в страстна хватка на дивана в хола. Таемин беше полу седнал полу легнал на дивана а тя беше седнала в скута му, хванала го здраво за раменете и го целуваше. От своя страна той я беше хванал за дупето и горещо отвръщаше на елувките й. За да не ги тревожи Блинг тихичко се промъкна на горния етаж при другите. Те седяха в музикалната стая и тихичко разговаряха за техните отношения.Оню ви беше взел обичайното пилешко и много много не вземаше участие в разговора, защото беше зает да изглозга всяка една трошичка от горкото животинче.
- Приятелиии !!! – викна Джонгхюн. – Ще имаме гост за вечеря ! И познайте кой !!
- Доставчика на ПИЛЕЕЕ ??? – заинтригува се най-сетне Оню.
- Не, приятел! Хайде де познайте !! – пак каза Хюн.
- Ммм, да не е приятелката на Мини? Която между другото седи и се натиска с него долу в хола. –каза Мино
- Не, защото до колкото знам Хе попринип ще си остава за вечеря. – каза Хюн, който вече започваше да се изнервя.
- Ммм кой тогава? – запита Кий.
- Лий Шии !!! Хьонг, да ! Тя – суперизвестната поп звезда на века !! Да, тя ще дойде тук за вечеря ! – започна да крещи Джонг.
- Хйонг, да не си падаш по нея? – затапи го Мино.
- Аз..какво.. такова.. не.. незнам..не.. днес я видях в предаването.. нещоо.. да.. незнам .. – замънка той.
- Хааа, хванахме те !! Сега иди ми донеси едно пиле ! – каза Оню самодоволен.
- Ъм, добре. – измрънка Хюн и се запъти надолу.
Той беше забравил за страстната двойка долу и малко се стресна като ги видя. Но бързо се окопити и тихичко се придвижи до кухнята. Взе едно пиле, стопли го и точно на излизане от кухнята се сблъска с Макнаето.
- О, Таемин! Знаеш ли? Днес Лий Ши ще ни дойде на гости за вечеря!
- О_О Моля? Лий Ши ! Поп звездата? Жестокооо! – раз чувства се Минито.
- Хей, момчета за какво говорите? – появи се изведнъж Хе.
- Мм, ще имаме гости, мила. – каза Мини и я гушна през кръста.
- Оуу! Кой? – попита тя.


Мини прошепна нещо на ухото й, усмихна се и двамата се върнаха към предишното им занимание със звънливи смехове. Джонгхюн стоеше като гръмнат и гледаше след тях. След като се съвзе той се качи обрсатно горе, даде пилето на Оню и отиде да се преоблече.

П.П. - амм извинявам се че е толкова кратка а и нищо не се случва, но много ме мързеше и сигурно по-късно или утре ще постна втора част.

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 3 ЧАСТ 2
След като сложи най-хубавите си дънки и бялата си риза, която нарочно не закопча до край той тръгна с неговата кола да вземе Лий.
Тя седеше и чакаще пред нейната къща. Беше облечена в къса тъмно синя рокля с голям гръб, високи токове и черни, кожени ръкавици до над лакътя. Стоеше права с чанта в ръка и го чакаше, но щом го видя лието й грейна, тя показа прекрасната си усмивка и слезе по стълбите към колата.
Блинг слезе, поздрави я отвори й вратата за да влезе, затвори я след нея и седна отново на шофьорското място. Но като се обърна да я погледне в очите се стресна. От нея го деляха само няколко сантиметра. Той се обърна смутено и подкара колата.
Когато стигна момчетата бяха попочистили и бяха изгонили любящата двойка да се облича.
Хюн покани Лий вътре и я помоли замалко да седне на дивана и да го почака да донесе нещо за хранене. В кухнята завари ялата банда плюс Хе да приготвят пиле с картофи, от което Оню не можеше да отлепи поглед,
- Хей, Хюн! Прибра ли се? Тя тук ли е? – попита Мино.
- Тук е момчета. Мерси че сте приготвили вечерята. Мммх, усещам и друг аромат.. Какво е? – попита Блинг.
- Приготвих торта с ягоди ! – ненадейно се обади Хе, която седеше в ъгъла и го гледаше със сияйната си усмивка. – Надявам се да ви хареса!
- Оо, о.. мерси Хе ! Радвам се че вечее.. ъъ .. се приспособяваш! – започна да се хили Блинг. „Струва ми се че не се приспособява, а направо се чувства като у дома си.” – той пак се усмихна и се обърна. – Кий, хйонг, ще ми помогнеш ли да сервирам няколко чинии и да сервираме масата?
- Оу, може ли аз да помогна? – изведнъж се появи Лий. – Оо, здравейте ! Приятно ми е да се запознаем, аз съм Лий Ши !
- Оо, толкова се радвам да ви видя ! – беше пръв Мино – Аз съм Чой ! – усмихна се той.
- Аз съм Кибум, или накратко Кий ! – зесмясе Кий.
- Аз съм лидера. Аз съм ... Оню – погледна я Джинки с изражение сякаш я канеше в леглото си .
- Ааааа... – обади се Мини – Аз съм Лийй същоо !! Но съм Лий Таемин!! Радвам се да се запознаем ! – подскачаше от радост той.
Лий се усмихна, взе чиниите от ръцете на Блинг занесе ги на масата и почна да ги нарежда.
- Блинг, ще дойдеш ли да помогнеш?- попита го тя.
- Ааа.. да , ей сега. – притича той.
- Май нашият Хюн е влюбен. – каза Кий.
- Двойно. – каза изведнъж Оню.
- Моля?? – попита го Таемин,
- Не забеляза ли .. оо, извинявай.. ти нямаше как да забележиш. Беше зает да се натискаш с нея. – посочи Оню Хе. – Когато ти й се нахвърли Блинг гледаше като попарен.
- Моля? – стресна се Минито.
- Не се тревожи. – обади се Кий. – Не мисля че е влюбен в Хе. Мисля че тя му напомня за нея.
- Какво? Мислиш ли че.. но тя.. – Оню погледна Хе. – Да, наистина.. същите шареникави очи и светлокестенявакоса. Не мога да повярвам.
- Какво? Какво? За какво говорите? – ядоса се Хе защото не разбираше и думичка от казаното.
- Нищо, нищо – смънка Таемин.

П.П. - Ще има е 3та част ;д Ще я пусна сигурно към 12 ;д

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ааа айго супер яко ставаа skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 162205 коя е тая нея ??? skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 72137

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

О супер интересно става skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 162205 Оню с това пиле ще ме убие skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 778320 Много ми е интересно коя е тая "нея"? skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 935510 Чакам следващата глава

http://smiley92.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 3 ЧАСТ 3

- Хей, хайде! Момчета, сервирахме масата ! Ама вие какво, да не би да си говорихте през цялото време? – Появи се на вратата Лий.
- Ъъм..ъъ..даа, ъъ такова.. Лий .. Хюн ти прави знаци отзад. – каза Мино и замалко да се спука от смях.
Лий веднага се обърна, но не видя никой зад гърба си.
- Момчета не ме бъзикайте. – каза сериозно тя.
- Нее, сериозно. Направи знак да се качиш заедно с него в стаята му. – каза Оню, схванал ситуацията. Но той също не издържа и почна да се хили.
- Ъъм, добре.. – каза объркано Лий и тръгна нагоре.

Момчетата и Хе стояха в кухнята със запушени усти и изчакаха Лий да се качи горе, за да се спукат от смях. Да разкарат така грубо Лий беше ужасно зебавно, зашото тя не можеше да види обърканата си физиономия.
В това време Лий влизаше в стаята на Хюн, който в този момент се преобличаше и нямаше идея за това, което е станало долу.
- Ааах, съжалявам Хюн. – каза тя засрамено Лий и излезе от стаята. Подпря се задъхано на стената и задиша тежко.
- Ъъм, Лий-ши.. – появи се той на вратата. – Защо не си долу при другите??
- А, еми твоите приятели се изхитриха и ми казаха.. все тая.. – изчерви се тя.
- Какво? Какво са ти казали? – попита Хюн, вече започващ да схваща ситуаията.
- Ъъм, казаха да ти кажа че вечерята е готова. – излъга тя.
- Аа.. о, добре.Ей сега слизам. – отговори Блинги.

Тя се усмихна и тръгна обратно надолу по стълбите със смъртна физиономия към тези които надничаха, за да видят какво се случва. В последния момент тя се усмихна и ги подмина сякаш не ги забелязва. Но тя наистина не забеляза нещо.
Когато стигна в кухнята завари Мини и Хе да се натискат отново. „Божичко, Лий! Защо все се натъкваш на такива сцени днес??” – тя излезе от стаята, но се сбъска с туко що дошлият Хюн. „О, божичко ! Пак ли? Ама и ти с твоя късмет Лий!” – пак се запита наум момичето.
- Оо, нуна, съжалявам. Той я хвана за кръста,при което тя изтръпна и я премести встрани, за да мине.
- Ммх, вие двамата днес сте много гостоприемни. – обърна се Хюн към любящата се двойка.
- Оо, Хюн. Какво да направя, че мога да се възползвам от моята мадама, а ти не можeш.
- МОЛЯ?!? – изведнъж се обади Лий.
- Нищо, нищо. – повториха за втори път момчетата днес.

По време вечерята се наплюскаха и си разказаха един за друг, Хе И Лий си допаднаха много и Хе покани Лий да пренощува там. „ Ама тя наистина много се е приспособила. Кани гости без дори да ни пита.. Не че имам нещо против Лий да е тук цяла нощ... Опс, не Блинг какви ги мислиш?!?”
След като свършиха с вечерята изгледаха „Chicken Little”, понеже беше любимият филм на Оню и той настоя да го гледат за 225ти път. Джонгхюн беше зает да зяпа Лий, а Таемин да се целува с Хе, така че не много хора обръщаха внимание на филма.
- Хайде да си лягамеее !! – извика Мино, облекчен че филма е свършил и се запъти нагоре към стаята си.
- Хей, братле чакай ! – извика Кий след него. – А Лий къде ще спи? – попита той.
- Е как къде. Който я доведе при него ще спи. – подсмихна се той и изчезна.

На Хюн му трябваха няколко секунди да асимилира това, което Мино каза. Стресна се, скочи от дивана, но веднага се засрами от реакцията си. „Джонг, нали за това мечтаеше?” питаше се Блинг, но от друга страна ума му нашепваше „ Та ти я познаваш едва от днес. Какво? Ще вземеш да я изнасилиш през нощта ли?”
- Джонг.. Джонг? ДЖООНГ?!? Какво си се замислиЛ? Не ти ли харесва идеята? – захили се Кий.
- А..аами..аз..такова..даа.. НЕ.. аз.. от мен да минеее !!! – каза той и се качи горе. Лий го последва с лукава усмивчица. Махна за лека нощ на момчетата и влезе в стаята.

Вече беше 4 часа през нощта. Всички бяха заспали.
Хе се събуди и понеже не можеше да заспи тръгна към кухнята. Но по същото време Блинг беше тръгнал към тоалетната. Полу заспали двамата се сблъскаха, извиниха се един на друг, но никой от тях не помръдна. Стояха и се гледаха в очите.
„Тя е толкова... красива.. и нежна.. и очите й са толкова ... толкова.. БОЖЕЕЕ !! ТРЯБВА ДА ГО НАПРАВЯ !! – мислеше си Хюн.
„ГОСПОДИ!! Мини е нищо пред него! Той, той .. той ..!!” – тя не можа да довърши мислите си защото устните им се долепиха в страстна целувка, на която нито един от двамата не издържа.

П.П. Искам да сложа емотинконки ама нещо ми е много прецакано и ми отиват най-отдолу и трябва да ги местя и просто много ме мързи ;д

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

eй ей супер ее ^^ тука нещо усещам да се разменят двойките skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 312545

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

уаа интересно става skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 129392 давай следващата глава skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 15286

http://smiley92.tumblr.com/

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Фикчето е супер, следваща главаа skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 162205

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 4

ЧАСТ 1

Чувството беше неописуемо. Сякаш те двамата се сляха. Бяха едно. Едно цяло.
„ Ох, да. Мисля че се получи. Но.. ох, по дяволите. Дано не е заради нея.. Джинки .. съжалявам” – помисли си той, хвана Хе за разменете, притисна я до стената и се развихри още повече. Със затворени очи той ухапа устната й и продължи да я целува.
„Оо, боже! Това беше неочаквано, но ми харесва” –от друга страна си мислеше Хе. Тя го хвана за гърба и го стисна. Качи единия си крак на хълбока му и се нахвърли, като го избута чак до другия край на коридора, създавайки доста шум.
В този момент Лий се събуди от силния шум. „ Боже, да няма крадци?!?” Стана и предпазливо, на пръсти излезе в коридора. И там се натъкна на зрелищната гледка. Вече стигнали до земята Блинг и Хе се целуваха горещо.
„Хм.. – помисли си тя – очаквах да се случи рано или късно. Как се гледаха самоо..” – Това беше реакцията на Лий, която изненада дори самата нея.Тя ги погледа известно време.. доближи се и силно изрита Блинг в задните части.
- Ауу.. това пък какво беше? – той се обърна и зяпна. Изчерви се, издаде някакъв начленоразделен звук, изправи се, погледна Лий в очите и се усмихна мило. Но изкутвено.
- Защо ме гледаш така? – попита го тя неразбиращо.
Той само се усмихна, обърна се и се върна при Хе. Прошепна нещо в ухото й и тръгнаха заедно към неговата стая.

п.п. извинявам се че е късо.азз.. ъъ... ше го продължа ;дд
мен лично тая глава ми е любима ;дд

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 162205 ... " Аз съм лидера. Аз съм ... Оню – погледна я Джинки с изражение сякаш я канеше в леглото си ." <-- тва ме убии skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 312545

http://sofieroll.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА 4 ЧАСТ 2

На сутринта Блинг се събуди много късно. Хе лежеше на гърдите му, а той се беше изпънал блажено. „ Каква бурна нощ” – помисли си той.
Изведнъж Хе се размърда и се отпусна на другия край на леглото, оставяйки Блинг свободен. Той я погледна, стана, взе си един душ и се запъти надолу към кухнята, където вече всички без Мини и Лий се бяха събрали.
- Яях, играча се събуди. – извика Кий. – Изглеждаш много щастлив Джонг, все едно цяла нощ си пирувал с някой.. или някоя.
- А.. но ...т и.. какво ..аз .. какво? – попита той объркан защото се беше замислил за среднощната случка. Осъзна че не помни почти нищо.
- Ехоо, Земята до Блинг ! Да не си правил среднощен купон без да си ни викнал? – попита Дивата и се усмихна.
- О.. добре, че не съм ви викнал. – събуди се Блинг, но изведнъж осъзна че се е издал.
- Оо, значи е имало парти? – изведнъж де обади Оню. – Не съм забелязал в къщата да се навъртат много хора, но ако е останало някакво пиле си го искам.
- Дюд, не мисля че е останало кой знае какво. Най-ме съмнява леглото. – захили се Мино.
- Тихо.. – скара му се Блинг, защото чу стъпки по стълбите. Но се оказа, че това не е Хе, а нещо доста по-шокиращо. Таемин и Лий слизаха надолу по стълбите, преплели пръсти ужасно щастливи.
- А.. – зяпна Кий, вече забравил за Блинг и Хе и концентрирал вниманието си върху облеклото на новодошлата, и навярно новообразувалата се двойка.
- А.. – зяпна Блинги, видял, че зад тях върви Хе.
- А.. – зяпна Мино фокусирал на погледа на Джонг.
- А.. – зяпна Оню забелязал, че пилето му е свършило.
- А? – попита Мини.
- Ааа.. – усети се Мино и погледна към Таемин. – А? - зяпна той за втори път.
- Аааа??? Каквооо азбуката ли ще изреждамеее? – попита Мини леко объркан. – А?Б?
- Нее.. ъъъ ..аз.. такова.. в .. ние.. вие.. аз .. вие.. аз ..той .. аз .. КАКЪВ Е ТОЯ ПАРЦАЛ ПО ДЯВОЛИТЕ!?! – изкрещя Кий пак погледнал към облеклото им.
- Оо.. – каза Мини и се огледа след това хвърли един поглед на Лий, изчерви се и изтича нагоре по стълбите към стаята си. За разлика от Хенди, Лий изобщо не се оритесняваше за външния си вид. Тя беше по бельо и беше леко заметната с разкъсан чаршаф, навярно от леглото на Мини, който не покриваше много части.
- Ааа.. М-м-м-майчице! – чак тогава Лидера обърна внимание на останалите, които за разлика от неговия обект на обожание бяха живи.
- Лол.. – каза Хе и тогава всички се обърнаха към нея.
- А.. – повтори или потрети Кий за днес. – Хе, защо .. ъъъ.. защо .. ами айде направо. Какво прави през нощта? – попита уж нехайно Кий.
- Спах, много ясно. Защо?
- Божее.. как лъжеш – изведнъж се обади Лий.
- А, какво Моля? – обади се Мино.
- Аами, през нощта се събудих от някакъв силен шум и отидох да проверя какво става и заварих Блинги и Хе да се търкалят на пода в коридора в страстни целувки. – каза тя усмихвайки се злобно.


„ Опаа, изказани сме „ – помисли си Джонг и погледна към Лий с най-невинния си поглед и каза:
- А ти какво прави през нощта, ако мога да те попитам?
- Ами, спах какво да съм правила? Най-много да съм ходила насън. – каза тя и се усмихна също така невинно.
- Оо, значи си сънувала някой кошмар и „неволно” си разкъсала чаршава и Таемин „случайно” е дошъл да ти помогне, но ти си му се нахвърлила и си разкъсала и неговите дрехи, тогава той се е уплашил и е избягал, но сега сутринта е решил, че е било глупаво от негова страна и дошъл да ти се извини. – каза Блинг и се усмихна като малко, сладко ангелче.
- Но, Джонгхюн, ти да не четеш мисли? – направи се на изненадана тя.
- Ммм, не направих предположение.
- Знаех си ! ЗНАЕХ СИ ! ЗНАЕХ СИИИИ! – изведнъж се обади Мино. – Знаех си че Хе и хьонг не са достатъчни, за да вдигнат целия този шум.
- Добре, признавам. – каза Джонг засрамено.
- Оффф, вие само за това ли си мислитее?? – ядоса се Хе, тръшна вратата към стълбището и се качи ядосана в стаята си.

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Аз леко се обърках skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 85241 Вече не знам,кой с кой е skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 119963 Иначе главата е много забавна skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 81742 Всички седят в недоумение какво се случва skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 312545 Давай следващата skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 15286

http://smiley92.tumblr.com/

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готина глава, давай нататък skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 162205

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"- А.. – зяпна Кий, вече забравил за Блинг и Хе и концентрирал вниманието си върху облеклото на новодошлата, и навярно новообразувалата се двойка.
- А.. – зяпна Блинги, видял, че зад тях върви Хе.
- А.. – зяпна Мино фокусирал на погледа на Джонг.
- А.. – зяпна Оню забелязал, че пилето му е свършило.
- А? – попита Мини.
- Ааа.. – усети се Мино и погледна към Таемин. – А? - зяпна той за втори път. "--epic skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 778320 Колкото повече го чета тоя фик,толкова повече ми харесва skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 101878 Neext please ^^

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГЛАВА ЧАСТ 1

Блинг се стресна, но веднага се затича нагоре по стълбите след нея.
- Хей, Хе ! Хе, почакай ! Хе.. – крещеше той.
- За това ли го направи? – обърна се тя към него през сълзи. – За това ли? За да разкаваш после? За да се правиш на готин? – крещеше тя а сълзите й се стичака по бузите.
- Хе.. не , аз.. – опита се да каже той, но Хе го прекъсна:
- Ако смяташ, че можеш да ме правиш на глупачка силно си сгрешил! Това, че спа с мен за теб не означава нищо!! За теб съм поредната, която ще оправиш за една вечер и след това няма да я помниш !!
- НЕ Е ВЯРНО!! – Изкрещя Блинг, толкова силно, че стресна Хе. – Не е това, което си мислиш! – каза той малко по-спокойно. - Не е това. Това беше много по-различно, от всичко, което съм правил до сега. – каза той обърна се и слезе долу при останалите. Хе остана със зачервени очи да гледа след него.

- Братле, кфи бяха тея крясъци? Да не .. оо, не ми казвай.. колили сте пиле?? Заради мен?? Оо, мерси, хьонг. – говореше си сам Оню, защото никой не го слушаше. Всички бяха вперили погледи във Хюн. На него не му се говореше, затова дори без да ги погледна си взе якето и излезе навън.

Тогава се появи Таемин вече облечен и със усмивка на лице, но като забеляза физиономиите на другите и се ядоса:
- Божичко какво ви става днес?? Всеки път като вляза и вие изглеждате, като Оню пред кокошарник?!?

Когато момчетата не реагираха Мини се ядоса, хвана Лий за лакътя и я заведе в коридора.
- Какво е станало?? – попита той сериозно. Лий му разказа и той се замисли.

- О БОЖЕ МОЙ !! – чуха се писъци от кухнята. – О БОЖЕЕЕ !!!

- Какво, какво е станало? – дотича веднага Мини.

- Няма я !!Няма я, хьонг !! Изчезнала е!! Кълката е изчезнала! – вайкаше се Оню.

- Ох, Господи, как ме стресна. Реших, че Хе е изчезнала. – отдъхна си Мини.

- Между другото, по-добре отиди да я провериш. – каза Мино задъхан.

- А, защо аз? – изненада се Мини.

- Не се мляскахте до вчера на кухненския плот? – попита го Мино и вдигна една вежда.

Мини се изчерви и тръгна нагоре.
- Весела Коледа !! – изкрещя той, докато влизаше в стаята. – О.. – стаята беше празна. – О.. – повтори той отново. – Хееее??? Хей, Хеее !?! – Мини подскочи и затича надолу по стълбите, от което падна и се озова на глава при другите. – Момчета НЯМА Я !!
- Ох, Таймин.. не ми беше забавно, няма нужда м и го припомняш. – каза Кий.
- Не, хора НАИСТИНА Я НЯМА !!!
- Кое ти няма пък на теб, Таемин. – попита Мино.
- Не,хьонг. Хе я няма !!

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

wow ^^ яко става все нещо няма skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 312545

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Няма я!Няма я! Не кълката е изчезнала ...! skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?] 312545 МИНИ разбиваш ме давай нататък !!!

http://sofieroll.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


- Ама, как така я няма?? – подскочи Кий.
- Еми, качих се горе и извиках „Весела Коледа”..
- Извикал си „Весела Коледа”? - прекъсна го Мино.
- Да, исках да разведря обстановката, но това не е от значение..
- Хьонг, нали знаеш, че Коледа е след 5 месеца? – прекъсна го отново Мино.
- Абе, аре млъкни бе ! - извика Мини вече ядосан, приличащ на разярена малка котка. – Та след това забелязах, че стаята е празна. Извиках я един-два пъти, но не се появи.
- И казваш, че я няма?!?
- Кой го няма? – изведнъж се чу един глас.
- Хе я... няма – заекна Мино гледай право в липсващия участник. – Но.. ти .. Таемин!! – извика Мино, но забеляза че Макнаето беше също толкова изненадано.
- Но, ти.. аз.. къде беше?? Качих се горе и теб те нямаше и реших ..
- Какво си решил? – попита тя.
- Раших, че си изчезнала.
Хе избухна в смях и дори падна на пода, но момчетата забеляза, че този така усърдно прикриван смях е доста нервен. „Какво ли е станало?” помислиха си Мини, Дивата и Флейминг. „Кога ще е готово?” пък се питаше Лидера.
- Ами.. аз.. – започна тя когато свърши да се смее.. – аз .. такова.. – продължи да се смее тя. – бях в тоалетната. – каза тя с прекалено сериозно изражение на лицето си и после пак избухна в смях. Тримата увесиха усти.
Изведнъж на входната врата се позвъни. Таемин извика „ Аз ще отидаа” и заприпка към вратата и я отвори. На вратата стоеше мокър до кости Джонгхюн със уплашено изражение на лицето.
- Хьонг, какво е станало ?
- П-п-п-прпп-п-о-о-п-п-п-пдгггг... – изтрепери Хюн
- Поп? - попита Мини.
- П-п-п-п-од-п-п-п-п-д-д-д-г-г-г-о-н-н-н-н-н –пак опита Хюн.
- Прогон? – пак попита Мини. – Кой те е прогонил?
- Н-н-н-н-е, п-п-подг-г-г-г-г-они-х-х-ха м-м-ме!
- Ааа, подгонили са те. Какво кучета ли?
- Ф-ф-ф-ф-ен-н-н-но-в-в-в-е.
- Ау, миличкият. Подгонили го фенове. – съжали го Тае.
- П-п-п-п-п-пу-с-с-с-с-н-и м-м-ме, с-т-тт-у-д-д.
- Какво? Pussyat Dolls са те подгонили. – учуди се Мини.
- ПУСНИ МЕ ВЪТРЕ БЕ, БАЛЪК!! – изкрещя Блинг.

Избута Мини и влезе вътре, оставяйки морки следи след себе си.
Когато срещна погледа на Хе той замръзна на място.

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Какво? Pussyat Dolls са те подгонили. – учуди се Мини"WOW якоо много радва давай следваща глава ^^

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 6]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите