To Feel The Unfamiliar - Page 4 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

To Feel The Unfamiliar - Page 4 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_lcap15%To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_rcap 15% [ 6 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_lcap56%To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_rcap 56% [ 22 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_lcap3%To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_rcap 3% [ 1 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
To Feel The Unfamiliar - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
To Feel The Unfamiliar - Page 4 WamFC

You are not connected. Please login or register

To Feel The Unfamiliar

+15
rally___
TonnIi
just_chris
mia_koluchi
ЛоРетКа ^.^
2min
xTheUglyTruthx
Dob
silwii_
AsHaNtY
Uppie
tdsmt357
nasa__
jongminfan
Nanna
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Харесва ли ви или не?

To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_lcap100%To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_rcap 100% [ 20 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_lcap0%To Feel The Unfamiliar - Page 4 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 20


Go down  Съобщение [Страница 4 от 5]

1To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty To Feel The Unfamiliar Съб Окт 23, 2010 6:56 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

First topic message reminder :

Ще започна с П.П от автора (аз). Съжелявам,ако не ви хареса фика,защото е писан за една приятелка.Но все пак се надявам да изкласи To Feel The Unfamiliar - Page 4 778320 Ако ли не,все пак ще го изтрия To Feel The Unfamiliar - Page 4 590905

Глава 1



-Яяяяяяяя дай ми бухалката бързо – протегна ръка Гери към приятелката си
-Ама ама тя остана в куфара – запелтечи Нели
-Нося си сгъваема в ръчната ми чанта – кресна момичето и протегна ръката си отново
-Ама Гери тъкмо дойдохме,ще ни върнат,а още не съм усетила какво е чувството да си на Хавайските острови – проплака Нели
-Айде давай бързо не ми се обясняяй,че тоя мангал ше избяга уа – извика приятелката й докато натискаше жертвата си с единия крак .Тя срита въпросното същество под краката си за да не мърда и му изкряска
-Следващия път като искаш да крадеш нечий чорап , гледай да не е МОЯ!! ВЕЧЕ Ще Знаеш да не се закачаш с моя Пикачу! – издърпа си тя чорапчето на Пикачу от ръцете на Шоколадения и двете момичета се фръцнаха и се запътиха към хотела си

-Тооваа еее ъъъ хотел Мауи нали – бутна картата Нели пред лицето на приятелката си
-Марви Мааарви,забравила си да четеш душо – бутна я с пръст Гери и посочи табелата на хотела покрай който тъкмо минаваха
-Струва ми се,че ще си останем в хотел „Под Градското Осветление” – изпуфтя Нели и се захвана пак с картата
-Дай на мене ДАЙ!Че се едно гледам Индианец на лаптоп с Виста – дръпна и картата Гери и захвана да търси хотела
-Ето Лаа-лаа-лахайна ?? Е са и в лайнян хотел ли ше ни пратат е баси майката.Първо пътувах с някъв негър дето ми разправя колко много си падал по Роналдиньо ма го било страх да каже на майка си,че бил обратен щоту щяла да го кастрира айгуу – плясна се по челото Нели
-Всъщност това което търсим не е хотел а къща – подчеерта Гери и се забля отново в картата – Ето ето това е Namahana Plantation – заподскача Гери и посочи няква точка от картата
-Намахана?Сигурно сичките са супер отракани и намахани там мохохох – засмя се Нели на глас и всичко живо покрай нея се заобръща…или всичко черно,че чак се почувства единствения бял човек в целия свят,освен Гери де,която вече също беше почнала да почернява от слънцето за разлика от Нели,която ставаше като рак отшелник без черупка.
След 20 минути обиколки вече бяха стигнали пред хотела,а Нели точеше лиги още по него

Kъщичката е малка,но уютна,на тихо и спокойно място,близо до плажа с огромен двор ии…
-ДЕТСКА ПЛОЩАДКА ЙЕЕЕЕЙ – допълни Нели описанието,което беше започнала рецепционистката и тя се стресна
-Извинете я,страда от неизживяно детство – сложи си ръката на устата й Гери и се ухили на жената
-Таа да,мисля,че мястото е идеално за млади момичета като вас-усмихна и се тя в отговор.И тъкмо тогава в стаята влезе една група от 5 момчета,навярно туристи или поне така изглеждаха..
-Тва ли е ?? – опули се едното от момчетата с привидно рошава коса,който се беше лепнал да оглежда всичко из стаята и гледаше стръвнишки
-Айдее и рицари ли има в тея Хаваи или тоя пристига от средновековието – засмя се Гери като посочи към най-високото момче,с черна коса
-Не не,се едно са му лупнали тиган и са го остригали – засмя се и Нели – Но пък е хубав,и е стилен,висоок атлетичеен
-Айде айде пусна лиги,на ти ръкава ми че да се обършеш – подаде и блузата си Гери и се дръпна през смях
-Excuse me, the house available? – попита едно от момчетата с розова фланелка
-Алоу Корея казва се Can we rent the house or not ? – намеси се Гери и момчето автоматично се обърна
-Яяя не ме ли знаеш кой съм? – кресна изведнъж момчето
-НЕ – Отвърна му по същия начин и гери
-О,Ким Кибум приятно ми е тогава – ухили се изневиделица момчето и подаде ръка
-Я па тоя,Гери,на мен пък не – ухили се и тя и усмивката и моментално се превърна в отегчена гримаса
-Hii Gerry,nice to meet you – намеси се и един от останалите,явно най-малкия,като се ухили и махна с ръка
-Ти на 10 ли си ? И не ми се мазни така няма да ви я отстъпим – оплези му се Гери и се изхили
-Кх кхм – излезе онзи с рошавата прическа напред – А мен не ме ли знаеш ?
-Не що,а трябва ли ? Ти кво да не си корейския Цар Лъв ? – потупа го по рамото Гери – Вземи се подстрижи,че ше завъдиш нещо…
-Хьонг файтинг – обади се пак малкия
-Ей го ся ше ревне… - въздъхна явно най-големия който беше седнал да разглежда някъв каталог с деликатеси с пилешко
-Ох,ние смее – започнаха в един глас всички
- Ооо вие сте корейските Backstreet Boys – посочиха ги Нели и Гери едновременно и плеснаха с ръце,а момчетата се въздъхнаха отчаяно
-It’s SHINee S-H-I-N-E-E
-Шинее ?? – опули се Нели
-Мисля,че е свинее – вдигна вежди Гери и погледна към момичетата
-Is it Schweinee? – намеси се и рецепционистката,при което Гери седна да се смее,докато момчетата гледаха тъпо и само те единствени не осъзнаваха,че ги бяха пратили в кочината
-Виж ся… - излезе напред онзи с рицарската прическа – Явно така няма да се разберем,виж ги кви са неучтиви,давай тука на нас петимата мястото – смигна и той и се усмихна
-Ааа ше ме прощаваш,ама не си ти човека,който да казва,че сме неучтиви … ВИЖ СЯ!? Туй само най-неграмотния български футболист ше го каже и то на интервю – скочи Нели срещу него
-Чинча – сопна се момчето
-Дее Чинчаа – отвърна му Нели
-Виж я тая и корейски знае – обърна се той към приятелите си и се засмя
-Тая си има име,скумрийо – дръпна го тя за ухото
-Ауу щом казваш цацке – дръпна се момчето и се засмя
-Носим само паламуд съжалявам – вдигна седащият на дивана пилеманияк,който повдигна леко една торба от която се разнесе невероятна воня
-ХЬЬООНГ!!Сигурен ли си,че има само паламуд вътре – скочи най-малкия и грабна торбата
-Ми сутринта като го извадих от хладилника не помня да съм слагал нищо друго – вдигна рамене той
-Омо,хьонг чорапите ти на Chicken Little са вътре – изквича минито и ги метна към вратата
-Паламуда сигурно се е вкиснал само от миризмата,предлагам да си уловите нов от океана – подметна Гери и се тръшна на дивана
-Ами сега какво да правя с вас,всички сте ми толкова симпатични като едно голямо семейство сте – плесна с ръка рецепционистката и започна да гледа ту към момичетата ту към момчетата
-ДА БЕ ДА! – Креснаха и двете групи в един глас и се спогледаха
-Всъщност като се замисля,в къщата има 3 свободни спални,две двойки и една тройка . Така,че може да си поживеете заедно за една екскурзийка! Това е лятото –любов и страсти.Омразата се превръща в любов,любовта в нещо повече,нещо повечето в брак … - и докато тя се беше отплеснала да обяснява как протича животът на един заблуден тийн,всички бяха отворили усти и я слушаха с тъпи физиономии
-Да и накрая всички мъже умират нещастни… -завърши тоя с черната коса
-Да,а жените от чорапите на мъжете си… - допълни и Нели
-Виждам,че ще се роди една скумрийоцацовска любов тук – изтърси жената,като всички изпаднаха в истеричен смях,а само жертвите на тая подигравка се гледаха един друг и сигурно се чудиха как да си отмъстят взаимно,а в краен случай и на рецепционистката
-Вижте ся,ние няма да отстъпим от къщата,което означава,че е по-добре да се отдръпнете – намеси се оня рошавия
-Виж ся,неска не съм си вадила бухалката от куфара,но все още имам тая възможност – смигна му Гери и оня се разрева и се скри зад най-големия
-Аз като ти казах да не се правиш на смел…виж се,пак ревеш – потупа го той по главата и му метна една кърпичка
-Искаш ли цяло пакетче – предложи и Нели,а момчето само поклати глава в съгласие и тя му метна едно пакетчеп,при което той само изхлипа едно : „Мерси” и се нацупи
-Добре правим сделка,тъй като ние сме пет,а вие само две,двама от нас ще земат едната двойка,вие другата,а тройката остава за другите трима от нашата групичка! Deal? – предложи пича с розовата тениска
-Deal, само да не намирам чорапи на сякви анимационни герой особено неизпрани и то пред нашата врата.Имам навика да ги горя! – подчерта Гери,при което лидера изтръпна при мисълта,как Chicken Little,се стопява в пламъците на Ада,в който седи Гери с един тризъбец и се смее зловещо (Nice гледка,а ? :Д:Д:Д)
-Да,а ние прашки!.Щоту е тоя ревливия има навика да си обува прашки рано сутрин,още е неадекватен – потупа го чернокосия и се ухили
-Аййй колко сте ми сладки,хайде бързо бързо да се настанявате,че да не изпускате хубавото време. – запляска жената с ръце и ги побутна към стаите
И двете групички се запътили,все още враждебно настроени,но готови да се сработят в името на екскурзията си!

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

76To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Яну 10, 2011 9:47 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е тая глава,давай следващата.Малеееее Темин как псува много ме изкефи. To Feel The Unfamiliar - Page 4 726853

77To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Яну 10, 2011 10:58 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Тая глава ме уби To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 Минхо как псува,а пък Кий естествено се държи като Дива To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 Това с пилешкото и пералнята беше уникално To Feel The Unfamiliar - Page 4 778320

http://smiley92.tumblr.com/

78To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Яну 10, 2011 10:19 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 21

*В общежитието на момичетата*
-Герии
-да…
-Ай ела с мене на пазар – ухили се Нели и сръчка приятелката си
-Не мога сега – отказа и Гери
-Айде де,пак ли аниметаа – изхлипа момичето
-Не,не мога – привидно момичето не беше в настроение
-Айгуу,кво пак стана – намръщи се Нели и бутна стола до приятелката си и седна
-Виж,трябва да се върна до БГ за 3 дена,объркали са се нещата с танците и ако не се върна по-бързо,ще им вземат залата – клюмна глава Гери и се тупна на бюрото
-Айгооо,аз и 3 дена сама – момичето се хвана за главата и се огледа
-Е няма да си сама,Жасмин е тук.Но не знам дали ще се върна навреме
-Оммоо,Герии!Отивай но тряя да се върнеш да не ме оставиш тука :( - погледна я момичето почти с насълзени очи
-Ще се върна,но няма да мога да дойда на пазар с теб,защото самолета ми е след 5 часа и трябва да взема някои работи с мен – момичето стана и започна да приготвя едно малко сакче,а Нели седеше и я следеше с поглед,като едва не скимтеше като малко кученце
-А да щях да забравя.Кажи на Жасмин къде държа аниметата,защото ще те пита,не прави нищо друго освен това по цял ден.Ам проверявай запасите от пилешко в хладилника и не я допускай често до магазина за да не ти се налага да просиш *смее се* и това е.Ако някой ме търси,кажи им да се обадят на моя телефон
-Ам добрее,а между другото пилешко не остана,от както тя почерпи Оню с онова limited edition пиле – почеса се Нели и се изсмя
-Не знам как да ти предложа забавление,но нея не я води на дискотеки в никакъв случай,ако не си с момчета – вдигна пръст Гери
-Е,аз не знам дали бих стъпила там без Джес – врътна очи Нели
-Ми съжалявам,не мога да ти го телепортирам – изсмя се приятелката й,но в същото време в очите и се четеше сигурност
Тя прегърна приятелката си и я потупа,при което Нели почна да реве,дори и без съществена причина и Гери час и половина се опитваше да и обясни,че не отива на заточение и че ще се върне след няколко дена,но Нели разправяше колко била чувствителна и след сяка дума почваше да реве още по-силно.
-Добрее,добре!Спокойно,ще ти купя онея ботуши дет видях в Сливен – потупа я Гери,при което погледът на момичето моментално светна
-Наистина ли?? Омоо,начи глей да се върнеш по-бързо – гушна я Нели
*След няколко часа приятелката й вече беше на път за летището,а Нели беше инструктирана да чака в къщи Жасмин да се прибере*
-Гериии – чу се вик от вратата,при който Нели изникна на вратата
-Жас,братовчедка ти замина за малко за БГ,ще се върне след няколко дена
-Оооо,къде са и аниметатааа – протри ръце момичето и нахълта в стаята й
-*Хубаво,че ми спомена* Ей там под бюрото са,но внимавай,защото шкафа се разпада като го отвориш,прекалено е препълнено – предупреди я Нели
-Ооо,ето гоо онова дет бащата на Нана преспа със съседката,а майката на Канаме беше любовницата на чичото на Миса! – измъкна от някъде една кутия Жас и се ухили
-Ъъ да кажем,че изпуснах нишката в роднинските връзки,но звучи някак си…
-Забавно нали – скочи момичето и напъха диска в CD-то
-Бих казала трагично – опули се Нели и се врътна към стаята си.На бюрото намери малка бележка
*Ако все пак решиш да излизаш,пред входа има един спрял джип.Качи се в него *
-Гери
-Бреей,кога заработи туй момиче,че и джипове да спира пред нас – очудено измъмри Нели и отвори гардероба си – Е явно ще се излиза,или я по-добре да кажа на Жас
-Жасмин,аз ще отида на дискотека тази вечер,можеш сама да се оправиш нали ?
-Ооо къде къде! Искам и аз ! – скочи момичето
-Гери не ми дава да те вземам – отряза я Нели
-Махай я нея!Или ме вземаш или ще ти накълцам всичките дрехи които има в общежитието – заплашително вдигна ножицата която беше на бюрото Жас и се ухили
-Айгу,Гери оттокеее!Как можа да ме оставиш с такъв дявол в тая къща – започна да се оплаква Нели – Добре,първо Гери прости ми!Второ,ако те взема обещаваш,че няма да се натискаш с момчетата в диското !
-Няяма,няма.Аз не съм лесен човек – размаха ръце Жас и стана да се облича
И след като вече бяха готови,Нели се увери,че не е забравило нищо ценно вътре и заключи след себе си.Действително пред общежитието имаше спряна кола,в която и двете се качиха,но и колата си имаше шофьор.
-Към Q.vo
-Не каза ли последния път,че няма да стъпиш повече там – обърна се шофьора към пътничките отзад
-Омоо,Джеес – Нели се ухили – Ти си се върнал
-Не,временно.Беше поръчково – засмя се момчето с онази своя усмивка,която така пълнеше сърцето на момичето
-Къв е тоя заплес пък – изтърси Жасмин
-Дже Сън the заплес – помаха и Джес и запали колата
-И все пак,като как така се нави да стъпиш в най-големия хип-хоп клуб в Сеул
-Виждаш ли това изродче до мен…същинско копие на Гери.Айгооо,и сега заради нея отивам пак там – оклюма се Нели
-Е нищо,ще се позабавляваш малко – ухили се Джес и настъпи газта
-Уоохооо,я я дай малко по-бързо – надигна се Жас на седалката
-Ти луда ли си!!! – кресна и Нели – Само да си посмял!
-Ко бее,караме само с 220! – вдигна вежди Жас
-БОЖЕ НАИСТИНА СТЕ ЕДНАКВИ! – момичето се хвана за главата,а след това се и прекръсти
И след много мъки и веселие вече бяха стигнали в клуба,че даже се бяха и настанили.
-Ооо отиам на бара да си зема нещо за пиене – хвърли чантата на дивана Жас и се запъти към бара
-Олее,отивай да следиш положението около нея щоту става страшно – побутна Нели Джес след нея
Жас тъкмо се беше настанила на бара,когато до нея се нацеди някакво 18 годишно корейче
-Кво стаа мацка?Искаш ли те черпа – смигна и той
-Ми мислиш ли,че нещо става,като съм в седнало положение – отряза го тя без да го погледне
-Ххх,защо толкова студено.Чак ми напомняш на някой – той се позамисли и пак я погледна
-Хмм на кой ли…
Джес все още стоеше близо до тях,но не се намесваше.Някак си знаеше какъв щеше да е резултата
-Барман,две ‘Tremblement de Terre – викна момчето и се обърна пак с онзи опитващ се да я прелъсти поглед
-Ти кво,нещо нагласяш ли ми се – завъртя се със стола към него Жасмин
-Аз ли,съвсем…
-Ето ви коктейлите – прекъсна ги бармана и стовари пред тях две чашки
-И с това ли черпиш днес – повдигна леко чашката тя и я огледа
- Не ти ли харесва,най-скъпия е – наведе се към нея момчето
-Най-скъп викаш,нека пробваме за колко време ще си изпереш боята от дрехите – и тя изля коктейла върху нахалника
-Ти за ква се мислиш – бутна рязко стола момчето и хвана Жасмин за ръката,но планът му не беше особено успешен.Докато успя да се обърне, Джес вече го беше повалил на земята,а Жасмин усети как една ръка я издърпва към себе си
-Не ти ли казах,че е по-добре в KFC от колкото в тоя клуб – чу тя познат глас зад гърба си
-ТОФУФИИИ – писна момичето и прегърна лидера
-Тихоо,че нов прякор ше ми излезе – запуши и устата той и се ухили
-Ми ти що не си там ми тук,като е толкова приятно – скръсти ръце тя
-Защото ми е скучно да ходя сам,а всички от компанията намразиха пилешкото заради мен – засмя се момчето
Двамата потънаха в сладки приказки,а Джес се върна при Нели
-Очакваше се!Същата като Гери – изсмя се Джесън
-Кво стана – скочи Нели и започна да се оглежда
-Нищо особено,поля едно момче на бара със „Земетресение”,след това той отнесе бой от мен,и се появи Оню,и сега са на сладки приказки – тупна се той до Нели
-Оню е тук,значи и… – опули се момичето
-Да,и приятеля ти е тук – той посочи групичката която идваше срещу тях
-Here’s the Diva baby! – поздрави я отдалече Кий и се настани до нея – А,къде е моето изчадие Гери ! – огледа се Дивата
-Няма яя,върна се в БГ – нацупи се Нели
-ЕЕЕЕЕ? – изпискаха другите в един глас
-Ма ше се върне след няколко дена,проблеми с танцовия състав
-А ясно,тъкмо бях седнал да се депресирам – въздъхна в облекчение Темин
-Пийни малко сокче мойто момче,пийни си – потупа го Джонката и му побутна няква чашка ябълков сок пред лицето
-Ти вземи пийни малко нескуик и порасни – тупна го Дивата по главата
-Що не млъкнеш,да ти @#%0 на очната линия – изгледа го обидено Джонги и го сръчка
-А аз на късите ти крака – погледна го надуто Кий
-А искаш ли да ти покажа кое ми е късо … - вдигна юмрук заплашително към него Джони,когато чу глас зад себе си
-Айгооо,тея хора какви са тея раоти дет праят в тоалетните,човек не може да влезе на спокойствие.Да съм молила за 9-тата симфония на Бетовен – редеше Жасмин,а Оню само седеше до нея и се радваше – О къде е Нели – огледа се Жасмин когато се настани на дивана
-Отиде до тоалетната
-А къде е Минхо – огледа се Темин
-Нямам си и на идея- вдигна ръмене Дубу
-Бахти майката,до ся слушах рап версия на Бетовен,цяло чудо – възмутено изкоментира Жас – И се чува някво,ъъъъ,ооо ууу
-Еее иии – допълни Оню като вдигна пръст!
-Разбрах къде е Минхо – изсмя се Дивата
-Аааа верно бее,сигурно е отишъл в тоалетната да си упражнява новата рап част от песента.Той на шумни места не може да се съсредоточи – подметна макнето
-Да точно така Темин на прав път си,отишъл е да научи Нели как да свири 9-тата симфония на флейта – допълни Джони
-Да ме научи да свиря на какво – Дино усети как една ръка го дърпа за ухото и изписка като девствена игуменка
Минхо който беше точно зад нея се изсмя супер брутално при мисълта как учи собствената си приятелка да свири цяла една симфония на флейта
-На теб май ти е много смешно а,искаш ли… - и тя тъкмо се засили към него когато телефона и звънна - *Алко*
-*Ало,Нели,къде си? – чу познатият глас на приятелката си
-Ам ъъм на дискотека съм,кажи
-Жасмин къде е ?
-Остана в…
*-Тофуфиииии,върни ми чашаата – чу от другата страна Гери*
-АНЕЛЬООО!Изкопай ров до 2 дена,като се върна всичките ти обувки ще бъдат изхвърлени! – кресна момичето от другата страна
-Гериии … - изписка Нели,но момичето вече беше затворило
-Жасмин…КАК МОЖАА ДА ИЗВИКАШ В НАЙ-НЕПОДХОДЯЩИЯ МОМЕНТ! – изплака Нели и се тръшна на дивана като обърна две чашки…портокалов сок


http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

79To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Вто Яну 11, 2011 2:02 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

браво супер е фика To Feel The Unfamiliar - Page 4 162205 "-Жасмин…КАК МОЖАА ДА ИЗВИКАШ В НАЙ-НЕПОДХОДЯЩИЯ МОМЕНТ! – изплака Нели и се тръшна на дивана като обърна две чашки…портокалов сок"- To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545

80To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Вто Яну 11, 2011 3:19 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много е яка главата с нетърпнение чакам какво ще се случи на Нели катосе върне Гери To Feel The Unfamiliar - Page 4 741224

81To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Вто Яну 11, 2011 9:36 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Разбрах къде е Минхо – изсмя се Дивата
-Аааа верно бее,сигурно е отишъл в тоалетната да си упражнява новата рап част от песента.Той на шумни места не може да се съсредоточи – подметна макнето
-Да точно така Темин на прав път си,отишъл е да научи Нели как да свири 9-тата симфония на флейта – допълни Джони

Това просто ме уби To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 To Feel The Unfamiliar - Page 4 923484 Попиках се да се хиля To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545

http://smiley92.tumblr.com/

82To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 15, 2011 9:43 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 22

-Забрави повече да ми пипаш кредитната карта за онея кожени боклуци на Прада,забрави да ми пипаш и компа когато ме няма за да разглеждаш най-новите модни колекции … А да забрави и за онзи каталог,който ти бях обещала,изрично ще кажа на колежката да прекрати всякакъв достъп до него – продължаваше Гери
-Ама Гери тя…
-А да и още нещо,всичкия шоколад който е в хладилника ще бъде случайно изхвърлен
-НЕЕЕЕЕ!ЗАЩО СЕ НА МЕН ДЕЕЕ – изхлипа момичето – Ама братовчедка ти използва мръсни методи срещу мен,а и нищо не се случи Джес беше с нас,waeee…
-Уее,уеее.Защоото! – кресна Гери – Колкото пъти кажа нещо да не се прави,винаги става обратното забога.Дори и когато казах на съседката да изчака да прибера дрехите от терасата,тя точно тогава изсипа кофата с мръсната вода върху тях – продължаваше да дудня Гери
-Аа уее,ко сте са развикали в 8 часа сутринта – появи се на вратата Жасмин
-Ти… - посочи я Гери – Всичките дискове,които си си набелязала да гледаш,тук пред мен!Моментално! И то до един - посочи рафта с аниме дисковете момичето
-Ама Нана тъкмо щеше да се събере с Цуруугааа – изплака момичето
-Абе Нана ако ще и с Бай Койчо да се събира,се ми е тая,дисковете пред мен! – повтори пак злата братовчедка,а Жасмин само тупна една торба с около 3200 диска с привидно насълзени очи и повтори името на анимето през няколко хлипания.
-И между другото,Нана няма да се събере с Цуруга,за тва не го гледай – дръпна торбата момичето
-Е как така няма – опули се Жасмин
-Ми нямаа,оня гей Фува развали всичко и после се появи една Куруми дет пък съвсем съсипа нещата и ми идваше да прасна монитора и… - започна Гери
-Да Гери успокой се,сега имаш за задача да си го върнеш и на двете ни – прекъсна я Нели,която знаеше какво ще последва ако тя продължеше с коментара си по анимето
-О да верно,ти отиди да измиеш чиниите,а ти Жасмин прането – нареди набързо Гери и на двете

*Междувременно при момчетата*
-аааа виж ти кой сяка вечер забравя да смени канала на телевизора от Spice ! Ясно край тва беше-вдигна пръст Кий
-ама не не…майкооо-опули се Джонито-ама не аз никога…
-Хьонг как можа-изписка Кей
-Каквооо?!?!-сопна се Джонито
-Какво какво?!?!-оцъкли се Кей
-Кой Какво-попита Мин Хо,който тъкмо слизаше по стълбите
-Че кво викате станало-намеси се и мениджъра който тъкмо излизаше от банята
-ПУУУ Човек да не си пусне да гледа Иван Звездев.Нищо не чух от вас!!! – кресна Темин който седеше на дивана,като тупна тефтерчето на което беше почнал да записва няква рецепта и от 5 минути слушаше глупостите на останалите.
-Абе не знам за вас ама….-Оню тъкмо почна да приказва и беше прекъснат
-АМА АЗ НАИСТИНА НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ НИЩО-все още се защитаваше Джонито
-Ама чакайте да кажа нещо и аз…-почна Кей
-АМА ХОРА ИСКАМ ДА КАЖА НЕЩООО –Кресна Оню
-КАЗВАЙ Мамка му!-Викнаха всички в един глас
-Абе отивам да ям пиле,човек не може половин час да съобщи от вас-замъкна се Оню към кухнята и тръшна вратата
-Отивам си ям баницата пък аз-съобщи и Кей и се присъедини към Оню
-Темин кажи нещо-попита през смях Минхо като видя ядосаното изражение на Темин
-Хъннн ОООХ Млъкнете ! –завърши Темин

*Обратно при момичетата*
-Аллоуу…Екскурзия до Флорида ли? – попита очудено Гери ама аз не… - не успя да довърши момичето защото приятелката й дръпна телефона от ръцете й
-Флорида?Даа,аз съм,даа даа.Много се радваме,значи след ден ще пристигнат.Благодаря вии – изреди набързо Нели и затвори
-What the… - опули се Гери
-Ако не нещо,поне ни спечелих екскурзия за 8 човека – плесна с ръце Нели
-ЕЕЕЕЕЕЕ?Кво си направила докато ме нямаше – зяпна Гери,че чак дъвката и падна от устата
-Е как какво,играх на Стани Богат онлайн,и ся Ники Кънчев се обади да каже,че сме спечелили и билетите ще пристигнат след няколко часа – ухили се приятелката й
-Ники Кънчев,wtf!! И от къде тея 8 човека – кресна Гери
-Ми на Тофуфи приятелите – появи се Жас на вратата
-На… Тофу… омг – Гери изрече 3 думи и се прекръсти – Усещам,че ще е незабравимо
Момичето не дочака второ повикване и изясни на петимата кво е положението като не получи нито един отказ.Е след близо половин ден,вече си бяха стегнали багажите за Флорида и вече чакаха самолета си на летището
-И правим смяна в… САХАРА??? – уголеми очи срещу билетите Джони и се огледа
-Ква Сахара те гони… - дръпна билета Гери и го изгледа – Това не е САХАРА,А СОФИЯ! – изсъска Гери
-София?Това къде е,Азербайджан ? – погледна я въпросително Кий
-Боже мой – Гери измъкна от джоба си няква карта и я пльосна на пейката – Това тук сте вие забутаняци такива,а това тук се нарича ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ – посочи тя с пръст родната си страна
-Имало едно време цар самуил – изкоментира Нели
-Всъщност е Симеон,злато мое.Вика му се Златен Век –поправи я приятелката й
-Се тая,да не съм пила кафе секи ден с него – намуси се Нели
-Ми да,то не секи ден е Велик Ден – изсмя се Минхо
-Ти пък кво ми се правиш на умен,пиколо такова – оплези му се Нели
-Пиколо? Ма туй пиколо знае де да си паркира колата нали – наведе се той към нея и се ухили
-Мръдни,че щи пиколосам мутрата – избута го Нели и стана
-Айгоо,мн сме агресивни неска – изсмя се след нея Минхо като следеше забавните й реакции
След няколко часа вече летяха за „Сахара” както му викаше Джони и се наслаждаваха на 3 дневния си полет до велика Флорида.

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

83To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 15, 2011 10:14 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 То голяма разлика няма между София и Сахара To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 Хаха главата е супееер .. Много е кефи Гери как нарежда тва ти спирам онова анимета ниможи нищо ниможи To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545

84To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 15, 2011 11:01 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 Много готина глава To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 Тия доста голяма обиколка докато стигнат до Флорида,че чак и през БГ ще минават To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545

http://smiley92.tumblr.com/

85To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 15, 2011 11:04 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ще бъде забавно......особено как се любят Нели и Минхо To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545

86To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 16, 2011 10:10 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хах много е яка главата To Feel The Unfamiliar - Page 4 312545 нямам търпение да видя какво ще стане на екскурзията To Feel The Unfamiliar - Page 4 72137

87To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Яну 19, 2011 9:26 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 23

*След 3 дена*
-Helloo Floridaa – разпери ръце Кий и се завъртя няколко пъти в кръг – Усещам невероятната атмосфера на това място
-Диснилееенд – чуха се гласовете на Темин и Гери които се бяха залепили за един афиш на явно съществуващ огромен колкото Сан Франсиско Дисниленд във Палм Бей където всъщност бяха
-GRAND KFCC – залепиха се за друг афиш пък Жасмин и Оню
-Оле ше пробвам от онова Grand Chicken със соев соос – изписка момичето
-О да и онова печеното с гарнитура от картофи по виетнамски и онзи червен сос.Оh myyy – вплете пръсти Оню и двамата се загледаха замечтано в обявата пред тях
-Я,тва не е ли Анджелина Джоли – опули се Кий срещу една жена която вървеше важно важно по летището а около нея се бяха струпали сумати хора – О боже тя е.Анджелинааа I’m your biggest fan – почна да подскача Кий и да се радва,а актрисата дори не го отрази
-ЕЕЕЕ?Кво ми се прави,че не ме вижда…Хъх,дори не е толкова хубава – огледа я пренебрежително Кий отгоре до долу – Даже и обувките и са грозни – тупна черните цаки Дивата отново и закрачи напред
Цялата групичка зяпна когато спряха пред уговорения от наградата хотел.А именно Southern most on the beach.
-Oh My!Заплювам си стаята която е отгоре – викна веднага Кий и посочи една от стаите сочещи към океана
-О БОЖЕЕЕ,УСЕЩАМ ВЕЛИКАТА ВЕЧЕР В ТАЗИ СТАЯ – изписка Нели
-О да и аз – подсмихна се Минхо
-Ти пък къде се редиш – подмина го тя и тупна куфарите си пред вратата
-Довечера друга песен ше пееш – викна той след нея
-Ше ти свири тя 9-тата симфония ма айде… - изкоментира и подминаващия Оню
Стаите в хотела бяха огромни,може би предназначени за някой футболен отбор xD
-И след като остана толкова мн време предлагам да отидем на Диснилееенд – ухилиха се Гери и Темин и започнаха да обеждават останалите.Опитите след 10-тия път бяха успешни и групичката вече пътуваха за Дисниленд
-О да,е на тва се качваме – посочиха двамата екстремиста едно от много бързи влакчета,докато Кий и Джонито се бяха запътили към Алица в страната на Чудесата,за да изживеят 30 минути следобеден чай с оня глупав ненаясно с времето заек
-Wazzup Dude,let’s take a picture together,а? – Жасмин и Оню дърпаха някъв облечен като Доналд Дък американец и го тероризираха за безплатна снимка
-Нели,Нели.Е ако бях на тебе ся щях да се кача в тва , Lucifer’s Shoes – вътре сигурно ти дават да пробваш сякви видове обувки – протри ръце Гери
-Уааа,трябва да влязааа.О,но е само за жени,е кво сама ли.Еее,ама охх…Ми сега…Да вляза или да не вляза.. – Нели по едно време започна да разсъждава на глас,но розовата примамлива фасада на сградата напълно притегли момичето
*След 40 сеунди се чува приглушен писък*
-БОЖЕ ГОСПОДИИИИ,ГЕРИ РАЗПЪНИ МЕ НА КРЪСТ ЗА ТАЯ ДИСКОТЕКА,МА ЗАЩО ТРЯБВАШЕ ТАМ ДА СЕ НАТРЕСААА – пискаше отвътре Нели а след малко излезе пребледняла
-Толкова ли много ти дойдоха всичките проби – изсмя се Гери,която много добре знаеше къде набута приятелката си
-Гери…тии… си ЖЕСТОК ЧОВЕК – изплака момичето и се зае да си оправи прическата и дрехите
След 10 минути успокоения от страна на Минхо момичето вече се беше свестило и се подготвяше за нова атракция
-Виж,22 часа,островът на изкушенията.Бреех – изсмя се харизмата и бутна една листовка в ръцете на момичето
-Само за 21 годишни!Йессс,Гери не може да стъпи вътре,а Оню никога няма да отиде с нея,йеес – изплака Нели при мисълта,че поне няколко минути ще си отдъхне от жестоките пъклени планове на приятелката си
-и все още има един Jonghyun,който лесно ще бъде примамен – измънка Минхо
-Ох бе не ми разваляй мечтите
-Няма,за тва идваш с мене там - и момчето я замъкна към въпросният „остров”
Остров,остров…колко да е остров.Приличаше повече на огромно плажно парти,което беше разделено на различни големи помещения за двойки,кое оцветено в зелено,кое в червено и тук таме някое в синьо
-О е тва червеното е супер яко – ухили се Нели и се залепи за първото,най-голямо при това помещение
-Е то се е видяло,че то ще е – отвори вратата Минхо и двамата влязоха вътре
Мм,как да опиша това което беше пред тях.Имаше легло,голямо легло…Маса с всичко за което човек можеше да се сети за ядене и пиене,от ядки до хайвер,както и от кола до червено вино.
-Кхм,абе тука сигурен ли си че е платено тва – заоглежда се Нели
-мммхм – настани се на кожения диван харизмата
-ама напълно,да не земат да влезнат ся да на изгонят тука – почна наново Нели
-Съвсеем не,уверявам те – наблюдаваше я спокойно Минхо,докато тя обикаляше из стаята и оглеждаше
-Би ли седнала моля те,зави ми се свят – той я дръпна на дивана до себе си
-Ох,дай една глътка,че се притесних – Нели посегна да вземе чашата от ръцете му,но той я вдигна – Айгоо,скръндзоо айде де – направи повтори опит тя,но се озова върху момчето
-Неска си доста подла,тая чаша беше само предпоставка нали – доближи се Минхо и прошепна в ухото й
-Т-т-ти пък… - измънка Нели
-Е аз пък!Ох чакай,че ми стана горещо – харизмата свали нещото което му служеше за блуза и го метна на пода.В този момент на някой друг му стана още по-горещо.Добре оформеното му тяло буквално подлудяваше Нели и я караше да говори понякога съвсем несвързани неща
-Тии…защо си толкова лош – прехапа устни момичето
-Защо ли,ми за да приличам на теб –устата му се разтегли в усмивка и бутна Нели на дивана. Дръпна я под себе си, заклещвайки ръцете й в здрава хватка над главата.Лекият мъжки парфюм който лъхаше от него я замайваше.Обожаваше този аромат!
„Не бъди толкова лоша” – самодоволно се подсмихна Минхо.Той бавно повтори всяка дума и притисна цялата си тежест в нея. Тя леко изпъшка.Минхо прокара пръсти по тялото й като оставяше горещи следи с устни по него – бавно от корема,все по нагоре и по-нагоре чак до устните.Бяха му по-сладки от всичко.Нели вплете пръсти в косата му и впи устните си в неговите.Прекараха така около 3 минути,когато желанието и на двамата да се слеят в едно стана неудържимо. Той се намести над нея и бавно проникна. Тя стисна зъби и впи ноктите си в гърба му.Усети как я обливат горещи вълни. Изви гръб за да го чувства по-дълбоко в себе си, но той си играеше, дразнеше я,докато тя не започна да се тресе от удоволствие под него.Дишането и се учести,а помещението се изпълни с тихите й стенания.Той ставаше все по-агресивен и все повече забързваше темпото,но това съвсем не беше неприятно за момичето.Напротив,в момента благославяше Дисниленд (роофл,да живее Дисниленд :Д) След малко смениха позата.Сега тя беше отгоре.Нели бавно прокара език по тялото на момчето и изстена.Усещането и за двамата беше невероятно,но всичко беше към края си.Все пак Дисниленд затваряше след няколко часа.Те едвам се пуснаха с тук таме някой друг replay на случило се преди няколко минути и след това се облякоха и тръгнаха обратно…



http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

88To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 21, 2011 7:13 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха като гледам добре са си изкарали в Дисниленд To Feel The Unfamiliar - Page 4 741224 Супер е главата To Feel The Unfamiliar - Page 4 124908

http://smiley92.tumblr.com/

89To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 21, 2011 7:28 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Не знаех че и такиви атракции има в Дисниленд To Feel The Unfamiliar - Page 4 85241 колко съм изостанала

90To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 28, 2011 10:56 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 24

-еднооо…двеее…триии – броеше Жасмин
-Оохо ти още там ли си 20,30,40 .Госпожоо,донесете ми още 25 пилешки бутчета с онзи червен сос – викна Оню
-Ама младежо,пилешкото ни е на привършване,а има толкова много клиенти – навдигна се жената и погледна огромната тълпа прегладнели вълци които чакаха на касата
-Ми да са яли,айде давайте – махна с ръка лидера докато нагъваше поредното,а Жасмин все още си броеше своите
-Стига го броя,давай го насам – и Оню грабна бутчето от ръката и тъкмо когато тя беше на път да си го изяде
-ЯЯЯЯЯ!You…you…you stupid pussy motherfucker – скочи Жасмин и задърпа бутчето
-Мамо,мамо виж,каката и баткото се правят на каратисти – посочи ги едно малко корейче което си ближеше сладоледа
-*Кръсти се* Боже колко много агресия има в тези закусвални за пилешко боже – завърши майката и затътри детето към изхода
-Младежо,трябва да платите 50 000 вона – тупна касовата бележка на масата продавачката и зачака
-Жасмин… - Оню погледна към нея уплашено и се стресна още повече като видя как тя леко поклати глава и сви устни
-Ам…госпожо приемате ли кредитни карти – вдигна пръст лидера
-Не,господине.Чакам си парите – затропа с крак жената
-ама разбирате ли ние малко така – заовърта Оню
-Колко е сметката – чу познат глас за гърба си Оню и се обърна
-Герииии – писна Жасмин
-С вас двамата по-късно – момичето плати сметката и се поклони на жената
-Гери,Гериии – дотърча след малко и Джонито
-Оле Гери моля те,е там продават едно адски сладкото тамагодже с Пикачу ама си забравих парите в хотела,земи ми го плиийс – изкара пъпи погледа Джонг и дочака отговора на приятелката си
-На ти – тя ядосано плесна 10 000 вона в ръцете му и се огледа – Още някой???
-Гериии – появи се и Кий
-Купи си го саам – кресна му тя в отговор
-Ееее,тъкмо се надявах – момчето сведе глава и се намуси
-Ай ай от мен да мине,на ти 1000 вона,върви си купи една холидейка – тя побутна неразбиращото момче към едно малко магазинче
След малко се появиха Нели и Минхо,който мъкнеше 2-3 торби с шоколад и сякви сладки работи
-Кво сте накупилии – очите на Жасмин станаха като орехи
-Холидейки,шоколадови бонбони,карамелени бонбони,ягодови бонбони,бонбони с вкус на банан,ванилови бонбони,пастички Чукарница,торта Шибен,още няколко сладоледа,два буркана течен шоколад и… - почна да изрежда Нели
-Купихме цялата сладкарница – навъсено отвърна Минхо и разтръска огромните торби в ръцете си
-Хьонг,ей ся ше станеш диабетик – поклати глава Темин
И след като Джонги си купи великото Пикачу,а Кий се върна с холидейките,които беше награбил и ядеше една след друга групата реши да се върне в хотела.
Пред вратата на хотела един арабин спря Jonghyun за да го пита нещо
-Are you want helping me? – измъкна от някъде една карта въпросния турист,а Джонги седеше и го гледаше в недоумение
-Ъъъ,what? – опули се с онзи недоразбиращ поглед момчето и си настрои слуха
-Ноу…вер?? – посочи на картата арабина
-ааа ноуер? – вдигна пръст вокала
-Номер? – подметна и Оню отстрани
-АБЕ KNOW WHERE БЕ! – намеси се Гери и бутна момчето
Грабна картата на арабина и занарежда
-You…here….this is there – сочейки мястото което търсеше той,а което всъщност беше сградата срещу тях
-АААА…Know…Get it – вдигна пръст арабина
-Щом си Get it,айде изчезвейшън – побутна го тя и му връчи картата
-Името му е Jongh… - махна с ръка Джонито след него ма човекът явно доста бързаше
Групичката успешно успя да се навлече в хотела и решиха да се съберат в най-голямата стая за да гледат филм
-И ся айде да гледаме „Тя е пич”– изкара от нищото някакъв диск Кий и го размаха
-За 23-ти път ? – намръщи се Джонг и тотално отхвърли предложението
-А кво?? Пак ли да гледам оная порнография – скочи насреща му Кий
-За Американски Пай ли говорим - намеси се Гери
-СЪЩОТО! – креснаха Кий и Джони в един глас
-Ам хора – вдигна ръка Оню
-Мълчи са,води се диспут – прекъсна го Кий и се върна на темата
-Тааа,тогава да гледаме „Гадни момичета”
-за 50-тия път?? – скочи Темин
-Темин млъкни,последния път гледахме Мечо Пух заради теб – скастри го Джони
-Чикен литъл – предложи Оню
-Аз съм за – казаха Гери и Нели в един глас,с което направиха един човек щастлив
-Вие хубаво спорите ми Жасмин – намеси се Минхо
-О да,верно . Жасмин,what are u doing – подметна Кий
-Мм нищоо,гледам тука някви ваши фенартоовее,отдавна се каня…даам… и сега да видим . О БОЖЕ ГОСПОДИ – кресна изведнъж Жасмин и падна със стола,но побърза да затвори браузъра
-Уеее уеуеуеу ! – скочиха Оню,Темин и Минхо в един глас и се запътиха към компа
-Не,не не.*спирай са бе* - псуваше го наум Жасмин,докато се опитваше да изключи браузъра който очевидно беше брутално забил
-Искаме да видим и ние – запътиха се и Джонги и Кий към компа
-Ъ-ЪЪЪЪЪЪ – скочи пред монитора Минхо и разпери ръце,като едвам сдържаше смеха си,докато Оню се сдържаше да не си повърне пилето,а Темин още се вглеждаше в картинките и се мъчеше да разпознае,аджеба кои бяха тея образи
-Яяя,Минхо!! Знаеш че съм по-голям от теб така че мръдни – опитваше се да види нещо зад него Кий,но неуспешно
-Виж хьонг,повярвай ми не искаш да го виждаш,ще ми благодариш – поклати глава Минхо и се изсмя
-Минхоо – заплашително пристъпи Кий
-Глейте ся!Almighty Мравка Jonghyun To The Rescueee – засили се той и избута Минхо настрани като остана вцепенен пред монитора.Кий се възползва от случая и скочи върху Джони като се загледа в нещото пред тях…Настъпи минута мълчание *затишие пред буря*
-АААААААААААААА – изпискаха момчетата в един глас,като Кий моментално пусна Джони и се отдалечи на 30 метра,а Дино почна да се опипва за да се увери,че е цял и тръсна глава няколко пъти
-ЕЕЕ?Аз ли нещо не схващам - извъртя се Темин и ги погледна = Хьонг? Хьонг 2?
-Темин,я върви си лягай – побутна го Минхо към стаята – Туй не е за +18 ми напрао +30
-Е,хьоонг,какво е деее – изхлипа макнето като се опитваше да се върне,но с неуспех се пробваше да избута хьонг си
-Гейско порно,айде лека нощ – натика го в стаята му той и затвори вратата
-MORAGOYO? Гейско порно?? – изписка Кий
-Айгооо,тука има и още!Даже са по-интересни – кликна на друга снимка Жасмин и започна да подскача на стола
-Нееее! Прости ми за всичко което съм ти причинил,но затвори проклетия ГУГЪЪЪЛ – изплака Джонги и се хвана за главата
-Е какво пък толкова,сигурен съм че има и на Минхо и Темин – подсмихна се Кий и грабна мишката от ръцете на Жасмин и защрака
-Дааам,ето едиин,още едиин,о боже господи този може да го подминеем , и паак – изреждаше Кий докато гледаше монитора с едно око xD
И след като в крайна сметка,Кий успя да отврати както себе си и Джонги,така и потърпевшия Минхо,в стаята останаха само Оню,Гери,Жасмин и Нели,които просто казаха едно “Спасявайте се” и седнаха да гледат Chicken Little

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

91To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 28, 2011 11:09 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

уАУАУ главата е страшна To Feel The Unfamiliar - Page 4 68960 давай следващата To Feel The Unfamiliar - Page 4 943311

92To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 29, 2011 10:08 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

главата е уникалнаа...чакам следващатаа To Feel The Unfamiliar - Page 4 72137

93To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 29, 2011 8:28 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата To Feel The Unfamiliar - Page 4 129392

http://smiley92.tumblr.com/

94To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 29, 2011 10:10 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 25

Но и всяко щастие си има край.Момчетата бяха повикани обратно в Корея,същото се отнасяше и за момичетата,особено Нели която я чакаше ново дело.
-Арее деее,че не ми се тръгва в последния момент – пискаше Джонг на вратата
-Ким Джунхюн! Млъкни преди да съм дошъл с новата си четка за коса – чу се гласа на Кий от банята
-С кое??С оня търмък ли? Дет си заглаждаш малкото коса която ти остана след боя със стилистката – засмя се Дино
-Ми ти? От кога не си си пил нескуика,глей чак сестрата на съседа дет е на 15 те мина на височина – подигравателно му се изсмя Дивата
-Кво да напрая,че тя е мутант – нацупи се вокалиста
-Ми мутирай и ти – сръчка го минаващия Минхо
-Айде и Мутант 2 се обади – намеси се и Гери
И след като поспориха малко до 30-40 минути всички бяха готови и вече бяха на вратата на хотела
-Аййй аз излизам,че тука мн пренаселено става – задърпа куфара след себе си Жасмин и излезе пред хотела
Не мина и минута когато се чу трясък и Оню видя как Жасмин тичаше към улицата. Не видяха нищо освен малкото момиченце,което тя прегръщаше настрани от пътя и жената която лежеше пред колата.
-ЖАСМИН – чу се гласът на Оню,който тичаше към нея – Жас…Жас – тръскаше я той докато тя държеше момичето все още в прегръдките си и плачеше
-Успокой се момиче – той я вдигна и погледна момиченцето,което с насълзени очи викаше майка си и протягаше ръце към пътя
-Обади се на полицията – Нели бутна телефона си в ръцете на Кий и се запъти към малкото дете
-Хей,ела с мен да си поиграем,докато дойдат да те вземат става ли – тя се наведе към момиченцето и и подаде ръка
-Мама… - започна да плаче момичето и да сочи към пътя
-Ела,след малко татко ще дойде да те вземе – тя прегърна детето и се опита да го разсее докато пристигне полицията и баща й
-Жасмин,моля те – Оню все още я прегръщаше и се опитваше да я успокои – Жасмин,спокойно всичко е наред…
-Я,остави ни сами – появи се Гери и направи знак на Оню да отиде при останалите.Тя прегърна братовчедка си и я потупа леко по главата
-Спокойно Жас,всичко е окей
- Нана…всичко беше по същия начин,абсолютно същото – изплака момичето и стисна ръцете си
-Знам Жас,знам… - Гери се опитваше да успокои изпадналата в шок братовчедка
*При момчетата*
-Какво и стана на Жас – притеснено надничаше Минхо иззад тълпата от хора
-Чух от Гери,че е загубила майка си при катастрофа…Блъснали са я с кола пред очите й,когато се е опитала да вземе топката с която си е играела Жас – обади се Темин
-Ужасноо! И сега всичко се връща към нея като един спомен – въздъхна Джонги,който гледаше уплашено всичко което се развиваше пред него
Един от тях само мълчеше.Гледаше към момичето в далечината,поглеждаше и към малкото дете което плачеше в ръцете на скърбящия баща.Не знаеше за всичко това и си нямаше и на идея как можеше да й помогне
-Нана…извикай Оню.Знам,че поне той може да ми оправи настроението – избърса сълзите си момичето и леко се усмихна
-Яяяя,аз от кога не мога да те развеселявам – ухили се Гери и повика лидера – От теб зависи,дали ще го черпя като се върнем в Корея – смигна и тя и се върна при останалите
След като Оню даде всичко от себе си да разведри нежната душица на Жасмин.Тайфата вече беше на летището и се качваше на самолета.
След обичайно дългия им полет обратно до Корея,вече бяха пристигнали полу скапани на летището и си чакаха колата да ги вземат.
-Айгооо,кръста ме болии – вървеше в полу-изправена поза Кий докато тътреше раницата по пода след себе си
- Кво сте правили с Джонги двамата а – сръчка ги Нели и се изсмя злобно
-О боже,повръща ми се – изхлипа Дино
-От кога Хьонг – скочи притеснено макнето
-От сега – навъси се вокала и забърза напред
-Ама чакай,може да си настинал – тътреше се подир него Темин като вадеше от чантата на мама Кий хапчета след хапчета,докато най-накрая успя да нацели правилното,но се спъна и брутално се изплющя на пода.
Неочаквано за всички,групичката се срещна с заминаващите за Токио FT Island,на които им предстоеше концерт
-Омоо,кого виждат очите мии.Извинеетее! – подвикна Хонгки и поздрави Минхо – Кво стаа Jackson
-Ми нищо,готвя се за олимпийските – изсмя се момчето
-Аа,гледам хубава компания си имаш – погледна той към Нели – Annyoong ^^
Нели все още го гледаше вцепенено и се радваше,вплела пръсти
-Нели бе – сръчка я Гери
-А да,аз съм Нели приятно ми е – ухили се момичето
-Е ти мен няя как да не ме знаеш – изпъчи се вокалиста
-Тоз пъък,кой ща знае тебе,залязваща въшка.Нели не го знаеш нали,тва е Хонгки.Моят олигофренясал приятел – представи го Минхо
-Олигофренясал? Тва,че оня IQ тест беше сбъркан не ме прави олигофрен – намуси се момчето
-Е баси объркването,45… - прокашля се Минхо
-Айгоо,винаги се опитваш да ми развалиш репутацията пред мадамите – срита го Хонгки
-Е точно тука нямаш основание да се оплакваш,щоту за моя собственост репутацията ти не е от голямо значение – Минхо хвана Нели за ръката и се ухили
-Нелии,Нели.Ква зодия си мойто момиче – наведе се Хонгки към нея
-Ъъъ,везни
-Ооохо,е вииш ли.Знам ги аз везните кви мръсници са – размаха пръст Хонгки и и смигна
-Братле…Не ме предизвиквай наближават снимките – заплаши го Минхо през смях
-Няма,няма спокойно.Ма се пак си я пази – потупа го по рамото „олигофрена” както Минхо го наричаше и се отправи с групата си към check бюрята...


П.П Съжалявам за кратките глави напоследък,но нямам достатъчно свободно време.To Feel The Unfamiliar - Page 4 546559 Обещавам да постна някоя по-дълга,ако ви харесва фика естествено To Feel The Unfamiliar - Page 4 727744

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

95To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 30, 2011 12:16 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ооооо този фик е невероятен.Надявам се да имаш повече времеНаправо падам от стола от смях.Продължавай в същия дух To Feel The Unfamiliar - Page 4 162205

96To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 30, 2011 10:40 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

фика е уникален..продължавай в този дух To Feel The Unfamiliar - Page 4 162205 To Feel The Unfamiliar - Page 4 72137

97To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Вто Фев 01, 2011 8:04 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Фикът наистина е невероятен To Feel The Unfamiliar - Page 4 129392Ние и на късите глави се радваме To Feel The Unfamiliar - Page 4 15286 Продължавай в същия дух To Feel The Unfamiliar - Page 4 81742

http://smiley92.tumblr.com/

98To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Фев 02, 2011 10:45 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ох...дойде и моя ред да коментирам това светилище на комедийните фикове в сайта To Feel The Unfamiliar - Page 4 129392 Ако можех да се омъжа за фен-фикшън,щеше да е този To Feel The Unfamiliar - Page 4 752689 Историята е супер увлекателна,героите къртят бойлери и дограма и нямаше нито една реплика не на място To Feel The Unfamiliar - Page 4 132400 Перфектен е думата,която го описва...моля се на всички възможни божества (макар че вероятно трябва да се помоля на автора To Feel The Unfamiliar - Page 4 867558 ) никога да не свършва фикчето... To Feel The Unfamiliar - Page 4 78232

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

99To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Фев 02, 2011 5:44 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Оо мерси мерси,радвам се че има фенове на фика ми хехе To Feel The Unfamiliar - Page 4 775547 А да успокоя всички,аз иам навика да пиша доооста дълги фикове,щоту все ми идва някоя глупост да напиша и така To Feel The Unfamiliar - Page 4 580483

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

100To Feel The Unfamiliar - Page 4 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Фев 02, 2011 7:19 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

А така пиши пиши,многомекефи фика ти страшен е.То перфектен е меко казано....... To Feel The Unfamiliar - Page 4 6327

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите