To Feel The Unfamiliar - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

To Feel The Unfamiliar - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_lcap15%To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_lcap56%To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_lcap3%To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
To Feel The Unfamiliar - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
To Feel The Unfamiliar - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

To Feel The Unfamiliar

+15
rally___
TonnIi
just_chris
mia_koluchi
ЛоРетКа ^.^
2min
xTheUglyTruthx
Dob
silwii_
AsHaNtY
Uppie
tdsmt357
nasa__
jongminfan
Nanna
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Харесва ли ви или не?

To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_lcap100%To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_rcap 100% [ 20 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_lcap0%To Feel The Unfamiliar - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 20


Go down  Съобщение [Страница 3 от 5]

1To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty To Feel The Unfamiliar Съб Окт 23, 2010 6:56 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

First topic message reminder :

Ще започна с П.П от автора (аз). Съжелявам,ако не ви хареса фика,защото е писан за една приятелка.Но все пак се надявам да изкласи To Feel The Unfamiliar - Page 3 778320 Ако ли не,все пак ще го изтрия To Feel The Unfamiliar - Page 3 590905

Глава 1



-Яяяяяяяя дай ми бухалката бързо – протегна ръка Гери към приятелката си
-Ама ама тя остана в куфара – запелтечи Нели
-Нося си сгъваема в ръчната ми чанта – кресна момичето и протегна ръката си отново
-Ама Гери тъкмо дойдохме,ще ни върнат,а още не съм усетила какво е чувството да си на Хавайските острови – проплака Нели
-Айде давай бързо не ми се обясняяй,че тоя мангал ше избяга уа – извика приятелката й докато натискаше жертвата си с единия крак .Тя срита въпросното същество под краката си за да не мърда и му изкряска
-Следващия път като искаш да крадеш нечий чорап , гледай да не е МОЯ!! ВЕЧЕ Ще Знаеш да не се закачаш с моя Пикачу! – издърпа си тя чорапчето на Пикачу от ръцете на Шоколадения и двете момичета се фръцнаха и се запътиха към хотела си

-Тооваа еее ъъъ хотел Мауи нали – бутна картата Нели пред лицето на приятелката си
-Марви Мааарви,забравила си да четеш душо – бутна я с пръст Гери и посочи табелата на хотела покрай който тъкмо минаваха
-Струва ми се,че ще си останем в хотел „Под Градското Осветление” – изпуфтя Нели и се захвана пак с картата
-Дай на мене ДАЙ!Че се едно гледам Индианец на лаптоп с Виста – дръпна и картата Гери и захвана да търси хотела
-Ето Лаа-лаа-лахайна ?? Е са и в лайнян хотел ли ше ни пратат е баси майката.Първо пътувах с някъв негър дето ми разправя колко много си падал по Роналдиньо ма го било страх да каже на майка си,че бил обратен щоту щяла да го кастрира айгуу – плясна се по челото Нели
-Всъщност това което търсим не е хотел а къща – подчеерта Гери и се забля отново в картата – Ето ето това е Namahana Plantation – заподскача Гери и посочи няква точка от картата
-Намахана?Сигурно сичките са супер отракани и намахани там мохохох – засмя се Нели на глас и всичко живо покрай нея се заобръща…или всичко черно,че чак се почувства единствения бял човек в целия свят,освен Гери де,която вече също беше почнала да почернява от слънцето за разлика от Нели,която ставаше като рак отшелник без черупка.
След 20 минути обиколки вече бяха стигнали пред хотела,а Нели точеше лиги още по него

Kъщичката е малка,но уютна,на тихо и спокойно място,близо до плажа с огромен двор ии…
-ДЕТСКА ПЛОЩАДКА ЙЕЕЕЕЙ – допълни Нели описанието,което беше започнала рецепционистката и тя се стресна
-Извинете я,страда от неизживяно детство – сложи си ръката на устата й Гери и се ухили на жената
-Таа да,мисля,че мястото е идеално за млади момичета като вас-усмихна и се тя в отговор.И тъкмо тогава в стаята влезе една група от 5 момчета,навярно туристи или поне така изглеждаха..
-Тва ли е ?? – опули се едното от момчетата с привидно рошава коса,който се беше лепнал да оглежда всичко из стаята и гледаше стръвнишки
-Айдее и рицари ли има в тея Хаваи или тоя пристига от средновековието – засмя се Гери като посочи към най-високото момче,с черна коса
-Не не,се едно са му лупнали тиган и са го остригали – засмя се и Нели – Но пък е хубав,и е стилен,висоок атлетичеен
-Айде айде пусна лиги,на ти ръкава ми че да се обършеш – подаде и блузата си Гери и се дръпна през смях
-Excuse me, the house available? – попита едно от момчетата с розова фланелка
-Алоу Корея казва се Can we rent the house or not ? – намеси се Гери и момчето автоматично се обърна
-Яяя не ме ли знаеш кой съм? – кресна изведнъж момчето
-НЕ – Отвърна му по същия начин и гери
-О,Ким Кибум приятно ми е тогава – ухили се изневиделица момчето и подаде ръка
-Я па тоя,Гери,на мен пък не – ухили се и тя и усмивката и моментално се превърна в отегчена гримаса
-Hii Gerry,nice to meet you – намеси се и един от останалите,явно най-малкия,като се ухили и махна с ръка
-Ти на 10 ли си ? И не ми се мазни така няма да ви я отстъпим – оплези му се Гери и се изхили
-Кх кхм – излезе онзи с рошавата прическа напред – А мен не ме ли знаеш ?
-Не що,а трябва ли ? Ти кво да не си корейския Цар Лъв ? – потупа го по рамото Гери – Вземи се подстрижи,че ше завъдиш нещо…
-Хьонг файтинг – обади се пак малкия
-Ей го ся ше ревне… - въздъхна явно най-големия който беше седнал да разглежда някъв каталог с деликатеси с пилешко
-Ох,ние смее – започнаха в един глас всички
- Ооо вие сте корейските Backstreet Boys – посочиха ги Нели и Гери едновременно и плеснаха с ръце,а момчетата се въздъхнаха отчаяно
-It’s SHINee S-H-I-N-E-E
-Шинее ?? – опули се Нели
-Мисля,че е свинее – вдигна вежди Гери и погледна към момичетата
-Is it Schweinee? – намеси се и рецепционистката,при което Гери седна да се смее,докато момчетата гледаха тъпо и само те единствени не осъзнаваха,че ги бяха пратили в кочината
-Виж ся… - излезе напред онзи с рицарската прическа – Явно така няма да се разберем,виж ги кви са неучтиви,давай тука на нас петимата мястото – смигна и той и се усмихна
-Ааа ше ме прощаваш,ама не си ти човека,който да казва,че сме неучтиви … ВИЖ СЯ!? Туй само най-неграмотния български футболист ше го каже и то на интервю – скочи Нели срещу него
-Чинча – сопна се момчето
-Дее Чинчаа – отвърна му Нели
-Виж я тая и корейски знае – обърна се той към приятелите си и се засмя
-Тая си има име,скумрийо – дръпна го тя за ухото
-Ауу щом казваш цацке – дръпна се момчето и се засмя
-Носим само паламуд съжалявам – вдигна седащият на дивана пилеманияк,който повдигна леко една торба от която се разнесе невероятна воня
-ХЬЬООНГ!!Сигурен ли си,че има само паламуд вътре – скочи най-малкия и грабна торбата
-Ми сутринта като го извадих от хладилника не помня да съм слагал нищо друго – вдигна рамене той
-Омо,хьонг чорапите ти на Chicken Little са вътре – изквича минито и ги метна към вратата
-Паламуда сигурно се е вкиснал само от миризмата,предлагам да си уловите нов от океана – подметна Гери и се тръшна на дивана
-Ами сега какво да правя с вас,всички сте ми толкова симпатични като едно голямо семейство сте – плесна с ръка рецепционистката и започна да гледа ту към момичетата ту към момчетата
-ДА БЕ ДА! – Креснаха и двете групи в един глас и се спогледаха
-Всъщност като се замисля,в къщата има 3 свободни спални,две двойки и една тройка . Така,че може да си поживеете заедно за една екскурзийка! Това е лятото –любов и страсти.Омразата се превръща в любов,любовта в нещо повече,нещо повечето в брак … - и докато тя се беше отплеснала да обяснява как протича животът на един заблуден тийн,всички бяха отворили усти и я слушаха с тъпи физиономии
-Да и накрая всички мъже умират нещастни… -завърши тоя с черната коса
-Да,а жените от чорапите на мъжете си… - допълни и Нели
-Виждам,че ще се роди една скумрийоцацовска любов тук – изтърси жената,като всички изпаднаха в истеричен смях,а само жертвите на тая подигравка се гледаха един друг и сигурно се чудиха как да си отмъстят взаимно,а в краен случай и на рецепционистката
-Вижте ся,ние няма да отстъпим от къщата,което означава,че е по-добре да се отдръпнете – намеси се оня рошавия
-Виж ся,неска не съм си вадила бухалката от куфара,но все още имам тая възможност – смигна му Гери и оня се разрева и се скри зад най-големия
-Аз като ти казах да не се правиш на смел…виж се,пак ревеш – потупа го той по главата и му метна една кърпичка
-Искаш ли цяло пакетче – предложи и Нели,а момчето само поклати глава в съгласие и тя му метна едно пакетчеп,при което той само изхлипа едно : „Мерси” и се нацупи
-Добре правим сделка,тъй като ние сме пет,а вие само две,двама от нас ще земат едната двойка,вие другата,а тройката остава за другите трима от нашата групичка! Deal? – предложи пича с розовата тениска
-Deal, само да не намирам чорапи на сякви анимационни герой особено неизпрани и то пред нашата врата.Имам навика да ги горя! – подчерта Гери,при което лидера изтръпна при мисълта,как Chicken Little,се стопява в пламъците на Ада,в който седи Гери с един тризъбец и се смее зловещо (Nice гледка,а ? :Д:Д:Д)
-Да,а ние прашки!.Щоту е тоя ревливия има навика да си обува прашки рано сутрин,още е неадекватен – потупа го чернокосия и се ухили
-Аййй колко сте ми сладки,хайде бързо бързо да се настанявате,че да не изпускате хубавото време. – запляска жената с ръце и ги побутна към стаите
И двете групички се запътили,все още враждебно настроени,но готови да се сработят в името на екскурзията си!

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

51To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Дек 30, 2010 9:07 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 15

-О,Чесън,де е оная пиянка – махна му Гери
-Хм,не съм сигурен,заряза ме преждевременно – малко ядосано отвърна Джес и седна на дивана до Гери
-Нищо мойто момче,твойто е преждевременно,а МОЙТО КАТО Е ЕЖЕДНЕВНО – изплака Гери и обърна поредната чашка… Натурален сок портокал!!!
-Е ти може би си свикнала,но аз не – подсмихна се леко момчето и стана – Оставям колата пред клуба и ключовете ще оставя на теб,надявам се,че поне една от вас може да кара,защото се прибирам – метна ключовете на масата той и се запъти към изхода
-Ама защооо…. НЕ МИ КАЗА ПО-РАНО ОТ КОГА ИСКАМ ДА СЕ ВОЗЯ НА ДЖИПА! – скочи Гери и стисна юмруци от кеф – Но все пак как можа да си тръгне като охранител…
-Геррри виждала ли си Минхо – изведнъж изкочи Кий пред момичето
-Не,а ти Нели – вдигна вежди Гери
-Съвсем не – казаха и петимата в един глас
*Междувременно при другите двама*
-Как можа да направиш такова нещо – опомни се Нели и избута момчето пред себе си
-Какво съм направил?Сякаш само аз го исках… - изсмя се Минхо
-Ти въобще помисли ли за Джес
-Кво да му мисля,не страдам за него
-Ако на теб не ти пука,той беше човека който беше до мен когато теб те нямаше и ми показа съвсем различен свят – тръгна тя обратно при приятелката си
-И от кога той стана толкова важен – викна момчето след нея
-От както спечели доверието ми – отряза го Нели без дори да се обърне
*Обратно при другите*
-О,ти се появи.Между другото,Матрицата ти си отиде – размаха ключовете на джипа Гери
-Е,и аз да съм и аз ще се разкарам – тръшна се на дивана Нели и облегна глава назад
-Какви пак ги забърка… Ма кво ли да питам,и да питам и да не питам,няма да ги опраим бъркочите ти.Те са Н-Е-П-О-П-Р-А-В-И-М-И – бутна я с пръст Гери
-Окей,окей.Не е нужно да ми напомняш.Предпочитам да си отида в нас,макар че няма да е по-приятно – стана Нели и си взе нещата
-Поне ме изчакай тоя път,щоту няма кой да те закара в къщи – скокна след нея приятелката й,която нямаше търпение да си поиграе малко със звяра пред клуба
*5 мин по-късно*
-НАМАЛИ БЕЕЕЕ – крещеше Нели,докато се чудеше къде да се хване
-Още малко още малко,караме само с 220 – подскачаше на седалката Гери
-Джес ще те убие ако потрошиш джипа – кресна приятелката й
-О повярвай ми няма,знаеше какъв риск поема като ми даде ключовете – ухили се злобно Гери и настъпи гаста
-АНДУЕЕЕЕЕ – пискаше Нели,докато Гери земаше завоите с ръчна и се вживяваше в ролята на състезател от NFS
-Само малко,ето в следващата пресечка сме – засили още повече Гери
-Така ли ще влизаааш – изписка Нели предварително
-Не,по-забавно – изсмя се Гери и подготви приятелката си за последния „удар” и в същия момент телефона и извъня
-Не вдига, неее – кресна Нели
-Що така става по-екстремно – и приятелката и моментално отговори
*Намали,ако не искаш да не седнеш повече отпред* - чу се познат глас от другата страна на телефона
-Ейшшш тоз мръсник гаден – изпсува Гери и намали на 90,а приятелката и въздъхна от облекчение
-Слава на Джес
-Да бе славно да му е,няма да го пусна да припари до тоалетната – закани се Гери и паркира по немечтаният за нея начин пред къщата
*В стаята*
-Джесиии-ааа,добър вечер – поздрави го Гери
-Добра да е – подметна набързо Джес
-Хеллоооу – поздрави го и Нели веселяшки,а той просто продължи да си зяпа в музикалното предаване което даваха по тв-то без да я отрази
-Гладен ли си – попита го тя
-Мне,вече ядох
-0оу,колко жалко,тъкмо щях да наготвя нещо
-Хах,не е нужно,запази си усилието за друг път – отряза я момчето и се запъти към стаята си
-О не,задава се буря,аз се оттеглям в тоалетната,че там е най-безопастно – хвъркна Гери към wc-то и се заключи
-Виж не съм искала така да стане…
-О,аз пък исках… Няма да се повтори,така че не се тревожи.От утре отношенията ни ще са „охрана-клиент” – облегна се на вратата момчето и я погледна право в очите,при което тя се стъписа
-Нужно ли е да драматизираш така нещата – повиши тон Нели
-Аз?Да драматизирам?Хах,не! Просто трябваше да помисля преди да те заведа на онова място – Джес бутна вратата с крак и се запъти към стаята си
-Яяя!Не мисля,че тези отношения между непознати ми харесват – дръпна го за ръкава Нели
-Аз пък не мисля,че ти пука - бутна я към стената той и я наведе над нея
-И аз мога да бъда гадна – опита се да го избута Нели
-Така ли.Това ми е пределно ясно!А можеш ли да не мърдаш така при мен както и при него.Ако наистина си толкова можеща и държиш на нашите отношения докажи го… - той я притисна с две ръце към стената и я целуна.Първото нещо което и дойде на ум беше да се отдръпне,но той беше прекалено силен за да му се противопостави,а Джес продължаваше с целувките,като обикаляше врата й с език,а ръцете му все още я притискаха към стената.В един момент реши,че е безсмислено и идеята да го отблъсне просто отпадна…
**
Не знаеше дали беше правилно или не.Не знаеше какво всъщност чувства,но знаеше,че в момента той беше човекът до нея и някак си го чувстваше близък.А и той не си поплюваше.
От вратата,където бяха преди малко,той я занесе до леглото и я сложи да легне.
Започна бавно да гали тялото и пъхна ръцете си под блузата.Нели потрепери от допира на ръцете му и вплете пръсти в косата му.Той се повдигна леко и я погледна в очите:
-Изглежда не само той е способен на т’ва – прошепна тихо Джес и се усмихна лукаво.Той съблече блузата й, бавно прокара език от корема до врата й и започна леко да целува устните й.Нели леко ги разтвори и езиците им бясно се преплетоха.И двамата едвам издържаха на тази близост и решиха да минат по нататък.Нели едва го познаваше,не знаеше какво щеше да е чувството с него,но му вярваше…А и изглеждаше толкова уверен.
В погледът му тя прочете само „Спокойно,вярвай ми” и това за нея беше достатъчно.Джес бавно проникна в нея при което тя леко изстена.Малко по малко,той забърза темпото,а Нели започна да го притегля към себе си все по-бързо и по-дълбоко.Тя започна все повече да стене като се опитваше да не вдига прекалено много шум в случай,че Гери реши да иде до тоалетната.

*Междувременно в стаята на Гери*
-Айшшш,тея пак ли играят на междузвездни войни майна.Предния път пак сглобявах леглото,след като го използваха за бариера – стисна юмрук Гери и се заслуша
В същия момент телефона и звънна
-Алооу
-*Гери,ти ли си ? –чу се от другата страна на телефона
-Ми ако не бях аз щях ли да вдигна!Кой е? – попита Гери
-Ъм,Минхо… Нели при теб ли е – заовърта момчето
-Ми не е при мен,ма е тука.Защо?
-Може ли да говоря с нея?
-Ми чакай да видя,дали е достъпен входа към стаята
Гери стана и се запъти към вратата,но още като приближи се чу мощен писък при което тя подскочи и се удари в полицата до стената
-Не мисляяя…че в момеента е подходящо да се говори.Май се задава земетресениее – изпелтечи Гери,но отсрещният вече беше затворил…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

52To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 01, 2011 10:47 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу невероятна глава To Feel The Unfamiliar - Page 3 79296 Как можа да спреш точно на най-интересното To Feel The Unfamiliar - Page 3 948427 Чакам следващата с нетърпение To Feel The Unfamiliar - Page 3 301126

http://smiley92.tumblr.com/

53To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 01, 2011 10:52 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 16

Джес се пробуди към 2 и 30,от толкова много напрежение беше ожаднял.Но нещо друго привлече вниманието му,а точно мърморенето на Нели:
-Калкаан,ти си лош калкаан…Млъкни вече,досаден си… Ъъ..Айгу,пак ли се развяваш с тея желирани бонбони,тцк…
Джес първоначално се замисли за какви риби вече е почнала да бълнува,когато се сети за Гери…
-„Я The Bad Калкан се задава”-което се отнасяше за Минхо.Да същия Минхо с който се сдърпаха преди няколко часа.
Тогава той потвърди нещо,което отдавна подозираше.Беше доста рано,но стана и се облече.Събра багажа си и почука на вратата на Гери,с риска да бъде осмъртен на вратата.Но за негово щастие,Гери се беше вманиачила в едно от много анимета и се радваше на някакъв русичък сексапил.
-Влеез – чу се от стаята
-Прекъсвам ли нещо интересно – ухили се Джес
-Всъщност да.Тъкмо беше на път да и признае колко мнооого… се възбужда от нея и го спрях на пауза – стисна юмрук Гери и се завъртя със стола – Какво те тревожи толкова късно,господин „Чакай да се развихря малко посред нощите”
-Кххх,сегаа моля те…- Опита се да избегне темата момчето – Ам,след няколко часа заминавам за Бусан,там имам да свърша няколко работи и след това заминавам за Германия.Едва ли ще се видим скоро,искам да предадеш това на Нели и да изкажеш благодарностите ми към нея.
-Ей ей,защо така изведнъж – очудено попита Гери
-Просто има неща върху които човек трябва да помисли преди да върши и това ще стане само ако аз съм малко по-далеч за определено време – той се усмихна леко и се поклони
-А айде айде,без таквиз официалности,че ми идва да се блъсна в стената.Жалко е че,тръгваш…Ще ми липсва ДЖИПЪТ ТИИИ – изплака Гери и стана от стола – Дай една прегръдка мой човек!! И да се връщаш! – тя го прегърна и се усмихна
Момчето излезе,не в особено ведро състояние.Не искаше да си тръгва,но се налагаше.Той взе багажа от стаята си и излезе от апартамента.
*В 8 часа сутринта*
-Оу My! И след всичките тея интересни неща във вестника,все още можеш да спиш спокойно – дръпна завесите момичето и слънцето пекна в очите на Нели
-Мммм Калканеее… - измънка Нели
-Ясноо,ама не си падам по рибите така че ставай да си оправяш интригите – метна тя един вестник по приятелката си
-Ооф,какво паак – Нели се навдигна и разтвори вестника – ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ?!?! Тоя пък какви си ги съчинява ? - кресна тя в стаята
-Шшшшшт.Хората спят бе! – прекъсна я приятелката й и седна на леглото – Явно от както спечели делото срещу него,си е намерил някаква причина да те изкара от нерви – не се сдържа и се изсмя Гери на сакато фотошопираната снимка на първата страница във вестника
-Дори не е направено както трябва – изсъска Нели
-Да,защото не съм го правила аз.Знаам,знам – ухили се приятелката й
-Само какво заглавие „Скандално – Синът на съдия Ким Че Джунг в любовна афера с адвокат от опозита” … ИИИИИшш,ТЕЯ ХОРА ЛИТЕРАТУРА УЧИЛИ ЛИ САА? – хвана се за главата Нели и почна да се върти във всички посоки – Днес Джес ще ми трябва защото не знам… - и тя млъкна като видя погледа на приятелката си
-Защо ме гледаш така?
-Всъщност това е за теб – Гери подаде едно пликче на Нели
-ЕЕЕЕ?Какво пък сегаа – тя прочете набързо писмото и извади поглед на нещастно,току що изоставено кученце – Уееее,уе уее! Как можа сегаа - проплака момичето
-Спокойно,аз ще ти бъда охрана! – Гери се изпъчи пред приятелката си
-Ми значи сега трябва да излезеш с мен,защото отивам към онзи музикален магазин в който последно видях албума на Енрике! – заоглежда се Нели в посоки
-Всъщност,днес трябва да разчиташ на токчетата си.Трябва да изгледам последния епизод на анимето си!Важно е да разбера дали Кьоко ще остане с Рен! – вдигна пръст Гери и започна да се размечтава
-Омо,добре!Чакай да се прекръстя!Сега ставам да се обличам - Нели се навдигна и влезе в банята
След 20 минути Нели вече беше излязла и бързаше към магазина като се оглеждаше зад секи ъгъл,да не би да изкочи някой подивял репортер.
-Чан-чан чаан,nobody heere,nobody there lalala – пееше си Нели докато бавно щрапаше по асфалта когато изведнъж чу крясък
-Ето яяя,госпожице Антеноваа – видя една тълпа тичащи репортери към нея
-О нееее,и не съм госпожица Антеноваа,АНГЕЛОВАА – кресна тя и тръгна да бяга.Ееех,каква интересна гледка беше отстрани докато се мъчеше да им избяга с токчета и накрая се реши.За нейно собствено благо….!!!! Да замери един от тях . Тя събу едната си обувка и я метна към единия оператор като го нацели право в десятката
-Йесс!!! HEADSHOT!Ама,че съм точна!! – стисна юмрук Нели и продължи,но видя,че почти я настигат и сви в една от уличките.И тъкмо поемаше дъх за още няколко пресечки,когато някой я дръпна в един от ъглите на сградата,и тя успешно се размина с репортерите.
-Джеес,още не си заминаал – тъкмо се обръщаше тя към човека зад нея,когато чу познат глас
-Явно,не съм човека когото очакваш – и тя замръзна на място
-Ееее!! Тии…калкан – въздъхна Нели
-Очаквах поне едно „Komawoyo,Oppa” – пръхна с мигли Минхо и се ухили
-Омо,да не си преминал през пълната промяна на „Невероятния Гей” – зяпна Нели насреща му
-Не,опитвам се бъда мил – облегна се той на стената и я погледна – Изглежда сте си прекарали добре с твоя човек снощи – усмихна се леко Минхо,но привидно беше нещастен
-Хах,ми добре или не…Мисля,че това са лични работи – опита се да прекрати темата Нели
- Виж,не ме интересува какво е ставало между вас или какво ще става…Но знаеш ли… на калкана му стана самотно защото я няма цацата около него – той неочаквано се приближи към нея и я прегърна.Тя за пръв път,усети топлота,която не беше усещала до сега.Сякаш около нея имаше някакво защитно поле и тя не се чувстваше уязвима.Може би това е имал предвид Джес с „ Нали знаеш,че всяка хубава дреха не подхожда на всеки…”
-И ти…. ми липсваше – измърмори тя и прегърна момчето
И когато двамата най- сетне се пуснаха Нели се сети за какво всъщност беше изляза
-О не!! Енрикее,чакай меее – извика тя
-Ееее? Тва новия любовник ли е? – опули се Минхо
-Не,албумът в музикалния магазин на две кракчи от тук – посочи Нели отсрещната улица
Минхо се засмя и хвана момичето за ръка
-Не мисля,че дори и до магазина ще стигнеш само с вървене – ухили се той
-Е?Тва са две крачки,Dream Team и тук ли те прихвана – скръсти ръце Нели
-Не – Минхо посочи с пръст зад гърба на момичето и я погледна
Тя моментално го хвана за ръката и двамата се затичаха към магазина…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

54To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 01, 2011 11:01 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Йее To Feel The Unfamiliar - Page 3 561186 Супер е главата To Feel The Unfamiliar - Page 3 129392 Нели е голяма побойница To Feel The Unfamiliar - Page 3 778320 С тоя Headshot To Feel The Unfamiliar - Page 3 982906

http://smiley92.tumblr.com/

55To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 01, 2011 11:02 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ стана интересно тука To Feel The Unfamiliar - Page 3 752689

56To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 02, 2011 5:32 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хахахаххахах, тоя фик е е*бати смеха !! лаф след лаф!!
само тия минхо и нели как се цепеха.. лол с тия риби малеее цацооо !!

страхотен е давай давай админкее To Feel The Unfamiliar - Page 3 561186

57To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 02, 2011 7:17 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много едни такива яки лафове ги ръсят To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 Пускай следваща To Feel The Unfamiliar - Page 3 72137

58To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 02, 2011 7:25 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 17

*В магазина*
-ЕНРИКЕЕЕ - извикаха едновременно Минхо и Нели и се засилиха към стилажа с албумите
-Дааа – протегна ръце един господин в магазина,а Нели спокойно го подмина и грабна единия албум.
-ЕЕЕЕЕ? – опули се мъжа и погледна към Минхо – Скъпи… не ти ли липсвах- изведнъж се просълзи мъжа
-Ъ,господине.Дошъл съм за Енрике – посочи той към стилажа с албумите
-Енрике,като ти казах,че той няма да се върне,стига си досаждал на всички хора – намеси се продавачката
-Кой Енрике е Кой? И какво за Енрике? – огледа се Минхо
-Енрике си е Енрике – каза аджумата на касата
-Как така Енрике е Енрике,ми ако не е Енрике кой ще е – почеса се Минхо и се огледа
-Аз съм Енрике – навдигна се мъжа пред него
-О,ма че Енрике не е дръпнат…и нисък о.О – обиколи го веднъж Минхо и скръсти ръце
-Забога,Минхо.Това не е Иглесиас,и няма само един Енрике в тоя свят – дръпна го Нели и застана пред господина
-Вижте,знам,че онзи глупак ви е зарязъл.Но това не е края…вярвайте в себе си,бъдете силни и никога не се отказвайте! Отидете и си върнете изгубеното ! Отмъстете си! – изрече няколко окуражителни думи Нели
- Благодаря ви госпожице!! – в което въпросният Енрике се обърна към вратата и завърши с – Чингис Хан!! Кълна се,че ще си върна микровълновата фурна,копеле мръсно – и той изхвърча през вратата, като остави момчето и момичето в недоумение
-Чингис Хан?? ЕЕ? Очаквам след малко и Покахонтас да се появи – изсмя се Нели и се запъти към вратата
-Сега,следва втори рунд – пое си дъх Минхо и отвори вратата и отпред отново ги нападна една тълпа репортери
-Виж,ако не го направя няма да се прибереш скоро ! Просто ги поздрави и остави останалото на мен – излезе напред Минхо и я поведе след себе си
-Госпожицеее Ангелооваа – засили се един от репортерите,но беше моментално повален на земята
-Джеес! – опули се Нели – Нали беше…?
-Забравих нещо което трябваше да свърша – той се обърна и се усмихна – Вие вървете,аз като охранител имам правото да те представям пред медиите,аз ще им изясня всичко
Нели успя да каже само едно „Благодаря” и с Минхо слязоха в близкия подлез
-Ти хвани метро,аз трябва да отида в студиото.Ще имаме изпълнение на Lucifer след няколко часа
-Ама че джентълмент…”Ти хвани метро” – намуси се Нели
-Ми кво очакваш,да го подкарам аз ли тва метро – засмя се момчето
-Ми ако си толкова добър,пробвай.Може да излезеш на повърхността по някой време – изсмя се подигравателно Нели и клекна да си оправи обувките
- Айшш,трябва да вървя пеша – намуси се тя
-Нищоо,добре е за здравето – тупна я той по гърба и се ухили
-Да,добре за ненормалник като теб – намръщи се момичето и се изправи – Ае тръгвай,че пак ше се обличаш в движение – побутна го тя да тръгва и си пое по нейния път
*Всъщност ще мина през оня моя магазин за обувките,може и да си харесам нещо! О да,сега дават и Хари Потър,ще седна за 2 часа да изгледам филмчето на кино,не е като да го гледам на оная кутия в стаята* И момичето се запъти към един от многото любими молове в града.Там се отплесна поне….6 часа и вече беше 7 следобед
*В апартамента на момичетата*
На звънеца се звъни.
-Айгоооо,тъкмо беше на път да я натисне към стената ваща майкаа.. – мърмореше Гери докато отиваше до вратата – Ако тея педалчета пак са дошли да отчитат тока,ще ги затворя в електромера и ще им пусна 700 волта – нави ръкави момичето
-О,Минхо! (*Ти…скумрия такава…как можа да прекъснеш моето precious аниме,ще те убия със собствените си ръце*) Като как така си решил да наминееш – ухили се Гери и отвори вратата
-Нели прибра ли се? – надникна той вътрее
-Неее,нейната мамицаа ахаха,кой знае къде е потънала в някой магазин,ма може да останеш да я изчакаш.Аз имам малко работа в студиото в което работяя – тя грабна чантата си и излезе от стаята – А,nice outfit by the way – тя огледа странното облекло от горе до долу и тръшна вратата след себе си.
*Еее,тва диванче ме кефии* - Минхо се настани на големия кожен диван който беше в хола и се огледа в стаята.Реши да стане и да поразгледа стаите,като първо влезе в тая на Гери!
Струваше ми се доста подредена и нормална на пръв поглед,докато не отвори шкафчето на бюрото,в което само той липсваше:
150 вида моливи,6 вида бои за рисуване,20 скицника,5-6 хлебни гуми се бяха налепили по дъската отдолу.Но най-интересното беше бележката която беше лепната на компютъра:
„Който смее да бара,Гери сифилис ще му докара”,при което момчето моментално затвори шкафището и затръшна вратата след себе си,като реши до тук да приключи с обиколката.Седна на дивана или по-точно се разтегна на него,както подобава на един идол о.О
След няма и 5 минути,чу че вратата се отваря и се обърна.Нели се беше прибрала,но явно не го беше забелязала.
*Да не повярва човек,не ме забеляза,въпреки че съм с размерите на улична лампа* - подсмихна се той и се излегна съвсем на дивана за да не го види по случайност
-Уооо,тва момиче къде пак е отишло.Сигурно е в магазина за аниметата.Сега с кой ли подред Тсуруга,ще ми надува главата – метна торбите с покупките върху дивана,който съвсем не беше празен
Е,Минхо изяде един чифт ботуши с висок ток,и някаква рокля,но за добрата кауза само разтърка болното място и си замълча,като отмести торбите на пода.
*Ма тая наистина съвсем е окьоравяла*- той се навдигна леко и видя,че е в банята и тогава реши да си направи интересното.
Тя тъкмо се беше опряла на мивката и си оправяше грима когато тока спря.
-Айшшш,вчера го платих.Тея момченца,като дойдат пак,ще им пратя Гери – троснато измърмори Нели
-Госпожице,нали знаете,че понякога има и неизправности… - тя усети дъхът му и той обви ръцете си около кръста й
-Господинчо,а на това му се вика влизане с взлом,къде ми заточи приятелката – обърна се с лице към него Нели и го погледна
-Да си ме чуулаа,да си ме видяяла.Това е влизане по тихия начин-той се подпря на мивката и се наведе над момичето
-Нали знаеш,че не си си у вас – тя обви ръката си около шалчето което висеше на врата му и го придърпа към себе си
-Доста си груба днес,а трябва да си благодарна … Да пробвам ли и аз като теб
-Това като заплаха ли да го приема – подсмихна се Нели
-Приеми го както желаеш – той я повдигна и я занесе в стаята й
Положи я на леглото и започна да прави кръгове с език шпо врата й,докато прокарваше пръсти по кръста и корема и така няколко пъти,докато Нели не се предаде. Той свали дрехите и които бяха останали по нея и бавно проникна в нея.След първите няколко тласъка той забърза доста темпото,а Нели стенеше от кефи.Спалнята беше достатъчно удобна,но това на което се надяваха и двамата беше да е достатъчно здрава.
Нели се беше хванала с едната ръка за таблата на леглото, а с другата ръка се придържаше към Мин Хо,който на моменти я придърпваше към себе си за да я целуне.Тя беше го обгърнала с ръцете си,докато Мин Хо продължаваше с целувките по врата и леко я поклащаше .Нели се стараеше да не се чува толкова,защото не бяха само те в тази сграда,а и очакваше приятелката й да се върне всеки момент.
(А всъщност,момичето тъкмо си влизаше в стаята като подвикна пред вратата –Викай си мойто момиче викай си,аз ще се правя на глуха! – и си влезе в стаята…)
След това Мин Хо обърна Нели с лице към таблата и тя се хвана с двете ръце за нея. *Какво ли щеше да си мисли таблата,ако беше жива горката xD* Мин Хо,не можеше да трае бавното темпо и доста забърза,докато леглото не започна да скърца,таблата не започна да се клати напред-назад под натиска и Нели не изписка така,че чак и хората в съседния блок изкочиха на прозорците да се оглеждат. Всичко беше към края си.Както викаше Гери – само толкова ви се полага. Всичко свърши и двамата заспаха гушнати един в друг.

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

59To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 02, 2011 8:20 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Това в магазина и микровълновата печка ме уби To Feel The Unfamiliar - Page 3 778320 Нели и Минхо доста са се разгорещили To Feel The Unfamiliar - Page 3 792227 Двамата се чудя как не са потрошили леглото To Feel The Unfamiliar - Page 3 778320 Супер е главата To Feel The Unfamiliar - Page 3 23895

http://smiley92.tumblr.com/

60To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Яну 03, 2011 7:15 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

„Който смее да бара,Гери сифилис ще му докара” To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 тва ме разби, много яко фикче

61To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Яну 03, 2011 6:45 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ОМОО фика е страхотен простоо съм умряла от смях докато го четох,нямам търпение до следващата глава To Feel The Unfamiliar - Page 3 162205
вече имаш нов фен,честито XD To Feel The Unfamiliar - Page 3 77124

62To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Яну 06, 2011 10:29 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

И това ще е един спешъл посветен на трима специални души от фика! Надявам се да се забавлявате докато я четете и да ми простите за някои по-брутални сцени в главата To Feel The Unfamiliar - Page 3 85241

Един ден в стаята на "Света Троица"


*Special Part*
И за тези които са забравили,връщам ви няколко месеца по-рано когато момчетата и момичетата бяха на екскурзия на Хаваите!

Беше някъде 22-23 часа когато се върнаха във вилата
-Джонии иди ми донеси кака едно кафенце-протегна се Нели на дивана в хола
-ааа ама защо аз аз иам раота ся
-ква да гледаш порно ай моля та са после ше го гледаш-изгледа го мръсно Нели
-КАЗАХ ТИ,Че не гледам ааа-извика Джонито като излезе и затръшна вратата след себе си
-Онюю в хладилника в мойта стая има пиле ако искаш иди си земи-каза му Гери и Оню изхвърча веднага щом чу
-Темин,Майкъл Джексън та търси по телефона,бързай докато не са му прекъснали линиите от отвъдното,че вика че скоро не си е плащал сметката :Д- изсмя се Гери
-ВЕРНО ЛИ?-Опули се Темин-Толкова се надявах да е жив и ето най-големият ми идол сам ме търси-изтича Темин към вратата
-Тоя па напушения Майкъл Джексън точно тебе ше потърси ако възкръсне да знаеш-почеса се Нели по главата и изгледа очудено
И така измислиха сякви глупости докато в стаята не остаанаха само двете:
-Гледай сега кой гледал National Geographic-Гери измъкна някъв часовник и го тури на бюрото
-Ко туй бе –опули са Нели като гледаше часовника на пикачу който се клатеше напред назад наляво и надясно
-Ветропоказател Нели ветропоказател-тупна я Гери с един вестник по главата
-Не верно за ко им е часовник кат дори не го познаат
-Бе знам бее,има камерка вградена в лявото комбалче на Пикачу ^^-заподскача Гери – Най-накрая и ние ще можем да научим нещо от National Geographic ,че аз нишо не съм видяла от както ми го спряха от кабелната ,а часовника има връзка с лаптопа в мойта стая ,направо ше е LIVE :d
Чуха потропване и веднага се нагласиха на диванчетата
-Оооо как ми се доспааа,аз ше зема да си лягам-измънка Нели и са оттегли от бойното поле
-Ооо Нели чакай,и аз идвам,че и на мен ми се спи-прозя се Гери
След тях се замъкнаха и Темин и Мин Хо,които се отправиха всеки по стаята си и здраве да е :Д

Междувременно в стаята на онея тримата:
-Бърже бърже пускай National Geographic-изписка Джонито като се засили към дистанционното
-Абе пуснете нещо по-образователно бе,като да речем „ Как се размножават жабите”-вдигна пръст Оню докато ядеше отново пиле
-Аз жаби ли ше размножавам,че да го гледам-опули се Джонито
-Ааа – изписка Кей- Зоофил мръсен – и почна да го бие по главата

След 30 минути търсене на великия канал Spiiceee , на който Оню му викаше великата подправка,тъй като spice на англ беше подправка :Д
Пуснаха си някво ,на пръв поглед напълно обикновено порно,докато не стигнаха до велика сцена
-Виж виж майкооо тоз насякъде намира дупка баси пича-опули се Джонито
-То тъй както е тръгнал,ше земе да и отвори дупка дето я няма-изсмя се Оню безинтересно докато си дъвчеше пилето
-На бас за 50 000 вона ,че ше и напъха нещо-извади някви пари Кей от джоба си и ги размаха
След около 10 минутки пича от порното измъкна една точилка от някъде
-Яхахаа тоя баница ли ше прави-почна да подскача Кей около тв-то
-бе не знам може и за кекс да се пробва-измляска Оню
Изведнъж всички се съсредоточиха в екрана,дори Оню забрави за пилето си за момент.Онзи само напъха точилката донякъде и я изкара,Кей почна да подскача в стаята и да маха с пръсти като Роналдо,който току що е вкарал пореден гол,амаа кошмарната гледка едва сега започваше:
Както се бяха съсредоточили тоя от екрана изведнъж си вкара главата,в оная работа на жената
-МАЙКООО СПИРАЙ БЪРЖЕ ПРЪСНА СЕ ТЕЛЕВИЗОРА-писна Кей като заподскача и си закри лицето с ръце
-Ба тая може да си пъхне ръчния багаж отдолу-опули се Джонито-че и трева нелегално може да пренесе през граница.А що не земе да отвори приют отдолу?-каза той
-ОООФ,тея пак повтарят епизоди-тва го гледах преди една седмица-озадачи се Оню и тъкмо когато понечи да седне на масата да си доизяде пилето телефона звънна
-ОЛЕЕ МАЙКОО КРАЙ ЗАСЯКАХА НА-подскочи Джонито и хвърли от шок дистанционното във въздуха ,а Кей падна със стола назаде
-Спирай бързо бе-засили са Кей към ТВ-то
-МАЙКОО ЗАБИ КРАЙ-Стреснато обикаляше Джони около него
-Ми отбиий го ббее бунак-думкаше го Кей по главата
Джонито са засили и почна да бие компа отгоре
-Не така бе не така бе от копчето-продължаваше да нервничи Кей и да си яде ноктите
-Кое копче,че не виждам бързоо-викаше Джонито
-Онова дет има една чертичка на него,айде,че тоя ше влезе целия след малко в тая бе-продължи да кряка Кей
-Аз като ви казах да гледаме „Как се размножават жабите” от 22:30 вие не та не,е там па няма как да влезнеш в другата жаба айшш,не стига,че си повтарят епизодите ми,че и най-скучните. Айшш,че неразбрани хора –дъвчеше Оню последното бутче пиле което беше намерил в хладилника на Гери
-МАЙКООО ТОЗ МЕТРО ШЕ ПРЕКАРА ПРЕЗ ТАЯ-Опули се Кей към екрана
-ЖП Линия „ На майка ви п*****а”-допълни Оню
-Добър ден,уважаеми пътници.Вие ще изминете пътят от „Станция П***а до незнайно къде”.Пътят е идеално прав,без никакви завои,насладете се на вашето пътуване.Благодарим ви!-приказваше Джонито ( с оня глас дет вадат по летищата и гарите :Д:Д:Д )и се смееше докато търсеше копчето за рестартиране в тъмното,ма вместо него натисна копчето за вентилатора,който беше точно до Кей и почна да му духа в ухото
-АААА Бунак пускаш вентилатора уее-изписка Кей докато се въртеше във всички посоки ,а отстрани погледнато приличаше на Джесика Алба, с обръсната дясна половина на главата,а останалото и количество коса се вееше от нежния бриз по крайбрежието !

След около 20 минути борба с всякъв вид копчета,като Джонито за 5 минути успя да пусне: Вентилатора,Алармата за пожар,Спря тока,Пускаше коледните лампички,които незнайно защо бяха окичени около компа и най-накрая,когато се сети да пусне осветлението и да види копчето изключи и тв-то
-Хууу-отдъхнаха си Кей и Джонито като седнаха на диваните
Настъпи продължителна гробна тишина и изведнъж Джонито се обади:
-Абе Мин Хо дали го е гледал тва,сигурно го знае
-ИИИИИ-скри са Кей с възглавницата – МИ АКО ГО Е ПРОБВАЛ
-Линията Мин Хо-Нели нещо не ми се връзва-вдигна вежди Оню-Той 1 и 83 тя 1 и 60 . То ква ше е тая жп линия : „От мене до тебе”-измери разстоянието между него и Кей и се изсмя
-Да бе и аз предпочитам да си останат на Статус: Излез и Пак Влез-допълни Джонито
-Абе Мин Хо ако не уцели дали са ядосва тъй както като умре на Super Mario на плейстейшън и го играе по 4 пъти след тва-очуди се Оню
-ИИИИИИ-Изънка пак Кей-МИ ТОЙ НАЧИ ПРАВИ ПО 3-4 Replay-a –опули се Той-Или сигурно като го вкара и оная му раота поздравява- Annyoong Pussy , lalala –направи сладка физиономия Кей с ръцете и се изсмя
-Noona I will fuuuck you,very haaard,Replaay Replaay,Replaay-почна да си пее Оню и да вкарва някои движения :Д
-Аа може и да мине за Pussycat ако все още са и останали някви козинки-допълни Джонито като вдигна умно пръст
Разговорът им беше прекъснат отново от телефонен звън.Кей хвърли възглавницата и са обърна с дивана назад,а Джонито почна да заеква като замръзна на едно място,само Оню се изправи и отиде да вдигне
-Ало тук е Оню Пилешки на вашите услуги
-Ооо Пиле как беше пилето-обади се от другата страна Гери
-ООО екстра Гери мерси мерси,ше те почерпа и аз някой път-ухили се Оню
-Ооо така ли,начи на шкафа до леглото ти си забравих часовничето което си купих днес,би ли натиснал червената камбанка и да ми го донесеш-вкара любезния тон Гери
-Ооо естествено ей са
-АА дай ми Джонито,че Нели има да му казва нещо-допълни Гери
Оню викна Джонито и са запъти да връща часовника
-Ооо Джони,как е точилката-изсмя се Нели
-Кк-к-к-кое –измънка Джонито препотявайки се 5 пъти
-Т-О-Ч-И-Л-К-А-Т-А-Повтори Нели
-В-К-А-Р-А-Н-А –отговори той
-къде бе Джони-продължаше да се смее момичето
-В-В-В-В…-Не можа да довърши
-да бе в шкафа е знам,неска като я купих там я оставих,ма ти явно не можа да се сетиш хаха образ малък
-ааа за тази точилка ли ,ахаха,ами даа добре я кара,затворена е малко на тъмно сигурно и е подтиснато ама ше се оправи
-ахаха ами ти за коя точилка си мислеше бе Джони-попита го Нели уж любопитно
-ааа аз ли , АХАХА,На Кей,ахаха,оная дет точи секса,ъъъ кекса с нея – поправи се Джонито като се биеше по челото
-Не кекс бе,баница му се вика,кекса не са точи тцтц и тебе ща пратя на курс по готварство.Ай ай да не та потя повече айде лека джони и да не сънуваш точилки,а да и последен въпрос: Да не обичаш да се возиш на метро?-изкикоти се Нели
-АААА,АЗ ЛИ? НЕЕ ЩО?-Смееше се истерично Джонито по тела за да замаже положението
-Ми гледам че си падаш по бързите работи,айде лека лека да не та притесняям повече-Нели затвори и започнаха да преглеждат наново всичко записано от часовника

-брееей че интересни раоти давали по National Geographic,ма то верно ,че много образователно.Ето научих как да си прокарам метро –изсмя се Гери и плясна с двете ръце
-Аз пък разбрах,защо Мин Хо прави едно и също нещо по-хиляда пъти-опули се Нели и се изхили
Момичетата решиха да си легнат и да оставят остатъка за утрешния ден.На сутринта когато станаха бяха се събрали всички в хола:
-Таадааа ся ше гледаме домашно кино,тцк-изцъка гъзарски Гери като мяткаше диска в ръката си
-Кой филм ше гледаме Йебо-попита Темин
-„Как да прекараш метро за 5 минути и да създадеш най-голямата ЖП Линия в цял свят”-издекламира Гери
-Хмм звучи интересно,не съм го гледал но все пак,а какъв жанр е – попита Мин Хо
-Драматична Комедия-отговори Нели като се хвана за главата
-ЕЕЕ начи ше стаа за гледане-допълно Оню,а онея тримата въобще не подозираха,или не – по –точно не помниха глупостите които са ръсели миналата вечер.
Видеото тръгна и на преден план изкочи Джонито тичайки към тв-то
-яяя Хьонг,да не участваш във филм –опули се Темин като се опитваше да фокосира дали това наистина не беше неговия Хьонг
-Не бе не бе сигурно си са припознал,то тва са само реклами за ся-допълни Джонито,който все още наистина не беше разбрал,че тва всъщност е той
-А!!Ма Кей Хьонг и тебе ли та има-погледна по отблизо Мин Хо любопитно
Тримата се спогледаха и скочиха към тв-то,ама Гери и Нели им препречиха пътя и казаха
-Господа,не се разрешва навлизането на външни лица близо до прожектора.Разваляте качеството на 3D Филма. Моля заемете местата си! –и ги пратиха да седнат
Тримата се бяха сгушили един в друг и оплакваха съдбата си.
-Гледайте ся,който не е гледал National Geographic и не знае как се прокарва метро да гледа внимателно,че всяка минутка е важна-подхвърли Нели
Темин и Мин Хо,не можеха да повярват на очите си какво виждаха пред себе си,а за чуването да не говорим.
-Ма ма ма-Темин заекваше-тоз да не играе на криеница с някой,че са мъчи да са скрие там-Оцъкли се той срещу екрана
Гери и Нели седяха отстрани и се заливаха от смях,докато гледаха заедно с останалите.Най-много се смяха на частта,когато Джонит озапочна да включва и изключва всеки уред в апартамента като натискаше всяко едно копче ма не и тва за компа,а Кей пищеше около него като незадоволена съпруга.След края на филма Джонито,Кей и Оню седяха и гледаха тъпо или по-скоро виновно
-ЖП Линия каква ?? От мен до теб ли? – погледна кръвожадно Мин Хо към Оню
-Мино,нямаш право да посягаш на Хьонга си шоту ше има една точилка в гъза-скочи Оню от дивана и почна да обикаля в хола като се пазеше с възглавницата
-Статус : Излез и влез а?-обърна се той към Джонито-Искаш ли да те изкарам и да те вкарам в тоя свят наново-тръгна и към Джонито който скочи зад Оню и го използваше като защита
-АА Кей,как позна,че винаги я поздравявам с Annyong Pussy,само че без лалала-то накрая-озъби се той и на Кей и посегна с юмрук
Гери и Нели седяха и гледаха доволно отстрани истинското домашно кино,като си бяха домъкнали една купа пуканки и кутия ванилов и шоколадов сладолед ,а Темин гледаше заинтересовано от едната страна към другата като очакваше да види кво ше стане и всеки път когато Мин Хо замахваше да удари той или го имитираше или залягаше вместо Кей или Оню :Д
В крайна сметка Пилето,Баницата и Порното бяха жестоко разобличени от мръсния план на Гери и Нели и сега без притеснения можеха да продължават да следат нощната програма по National Geographic или Великата Подправка както и викаше Оню.

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

63To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Яну 06, 2011 10:55 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Тая глава е ебаси бруталната To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 Направо щях да падна от стола от смях To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 Интересен вариант на National Geographic To Feel The Unfamiliar - Page 3 101878 Просто нямам думи..главата е супер To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 To Feel The Unfamiliar - Page 3 129392

http://smiley92.tumblr.com/

64To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Яну 06, 2011 11:06 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 хахахаха интересни работи давали по National Geographic не знаех, че толкова много са сменили програмата To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545

-Ма ма ма-Темин заекваше-тоз да не играе на криеница с някой,че са мъчи да са скрие там-Оцъкли се той срещу екрана

Горкото момченце как го травмират само To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545
Спешъла е супеееееер
To Feel The Unfamiliar - Page 3 573765

65To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 07, 2011 6:12 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 Баси главата, много е яко тфа фикче To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545

66To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 07, 2011 9:55 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 18

И дни след дни,дойде и Новата Година,която Кий толкова много чакаше за да се научи най-сетне да прави … БАНИЦА!
Момчетата щяха да празнуват с Нели и Гери и вече се бяха запасили за луд купон.
-Ооох,чудя се дали и 2012 ще я посрещаме така радостно – въздъхна Оню
-Що бе хьонг,нещо притеснява ли те – попита го Макнето
-Как няма!!! Това са стотици пилешки индивиди.Ще изчезнат,ще се затрият от лицето на земята и аз какво ще ям – изхлипа лидера
-Е,ако те ще се затриват ще се затрием и ние – изсмя се Кий
-НЕ,АЗ ЩЕ СЪМ БЕЗСМЪРТЕН! – вдигна пръст Оню и се изпъчи като гръцко божество
-Рано или късно пилетата ще си отидат,интересно тогава какво ще правиш хьонг – опита се да го довърши Темин
-Но,тии Темин все още ще си тук! И ти ще ги последвааш – погледна го Оню и се ухили зловещо
-ЕЕЕ?Аз нямам желание да съм безсмъртен – бавно отстъпи момчето и излезе с Гери за фойерверки

*Междувременно Джони и Минхо купуваха пиячката и яденето за вечерта:
-Джунюнг,виж това – Минхо посочи едно от многото вина които мерна на стилажа
-Аз пък харесах тва,и тва също – вокалиста посочи още 2 бутилки
Двамата се спогледаха и казаха в един глас:
-Колкото повечее,толкова повече – и награбиха и трите бутилки.След това обиколиха три пъти щанда с шампанското и избраха самоо (моля барабани) три бутилки
-Ами водчица – замисли се Джони
-Не не!Оню хьонг миналата година толкова се привърза към нея,че прегръщаше килима до другата сутрин – ухили се Минхо
-ЕЕЕ…Значи ще минем без нея – разочаровано го погледна Джони,но след няма и минутка настроението му се оправи като погледна 6-те бутилки в кошницата
*обратно в кухнята при Кий и Нели
-Абе момче,колко пъти да ти казвам! Сиренето е там!! И се слага сирене,за 3-ти път слагаш сладко от кайсии ! ОТНОВО! – кресна тя и му връчи точилката
-Еее,пак ли – измънка Кий докато отваряше поредния пакет с кори за баница
-НЕ ПАК!ЗА 5-ТИ ПЪТ! – кресна Нели и затръшна вратата след себе си
-Ишшш мъъъ,кат са е подпалила за тъз нейната баница! Ще види утре като отида и купя онея ботуши дет си ги е харесала.Не,че ще ги нося де,но все пак …Ох кво ли си говоря сам – издрънка набързо Кий и се захвана пак да меси корите
След 40 минути,баницата след 5-тия път вече беше успешно изпечена и Кий обикаляше с тавата из хола и се радваше на своето творение и пееше песнички :
-„Баниичкее,сладиичкее,баничкеее,мила моя!Ще те хапнем за вечеря,да усетим този вкус на…
-На Хвояяя – подметна измежду редовете Оню и се изсмя
-И Джинки!! Ти няма да припариш до моята баничка,щом ще си правиш такива нелепи шеги!Хъ! – извърна глава Кий
- Ти пък си мечтай да се докопаш до пилешкото на Гери – показа му юмрука си Оню и се спъна в килима

Изминаха няколко часа и всички вече бяха готови.Момчетата се бяха върнали с пиенето и получаваха „професионалната”оценка на Гери за това което са купили,след като тя от малка имаше навика да се черпи по една чашка вино ей така за здраве xD
-Ммм,първите два ще са окей.Това второто не ми вдъхва мн доверие,да не е някво Меча кръв хаха – изсмя се момичето и завъртя бутилката
-Ето ги и фойерките – пристигна Темин с две големи торби сякакви бомбички,ракетки,РАКЕТИ! ;Д Свещи мещи,сичко що което можеше да се запали беше в торбата
-Оу йеее – Джони измъкна няква тротилка и я размаха из стаята – Летя със пираткаа летя със пираткаа – почна да си пее момчето
А Кий беше подхванал една от големите ракети и я галеше:
-*тихичко* От колко време мечтая да хвана една такава и да гръмна с нея оная ШИТ се Кьонг! *размечтава се*
След като се наядоха и всички успяха да вкусят от невероятната баница на главен готвач Ким Кибум с изключение на Оню,който така и не успя да стигне до нея,но беше сключил тайна сделка с Темин за едно парченце,ей така между другото,вече се подготвяха за атентата 30 минути преди полунощ
-Джони,заредено?
-ЗАРЕДЕНО!Минхо заредено?
-Заредено!
И двамата се подготвиха като някои военни на терасата и бяха набучили по няколко ракети в едни бутилки и се надяваха да няма нещастни случаи.Кий пък се беше нагласил на вратата в бойна поза : „Отвори шампанското от раз” и още щом би полунощ той го отвори,а капачката прасна Оню по челото.
-Биан хьонг – потупа го по главата Кий и се зае да налива шампанското,а Минхо и Джони вече обстрелваха района
-Запали го еее,запалии гоо Уооохоо – викаше си Минхо,а сички хора които бяха по терасите бяха заети да викат „ О това не е ли Минхо от Шайни! О ский пич,тва е оня бастун от Шайнитата!
-Бастун ше викаш на баща си ей! – размаха една ракета Минхо и я запали.И както всички имаха опасения,тя съвсем спокойно се пръсна в прозореца на съседския блок и хората се ошашавиха.
След няколко минути момчетата преминаха на нещо по-леко.
-Их тва изглежда яко кво ли праи ? – завъртя нещото приличащо на скакалец бомбичка Джони и го запали.За негово нещастие то отскочи от земята и го прасна по носа.
-„Не използвайте в домашни условия” – обърна кутийката към него Темин и поклати глава
-Той не може да чете,не му го напомняй – подигравателно се изсмя Кий и сръчка Дино
-Я,вижте!Дават важ изпълнител по тв-то,явно е представител на държавата ви – извика ги Оню пред тв-то
-ВЕСЕЛИН МАРИНООВ! – казаха момичетата в един глас – О,господи! *кръсти се* Този няма ли да спре да пее! – изхлипа отчаяно Гери
-Не!Никога!Тоя и след смъртта си,ще се самоизкопа и пак ще запее,айгу айгу – поклати глава неодобрително Нели
В крайна сметка,на светата троица:Джонги,Кий и Оню им беше интересно,какво всъщност пее Веско Маринов и искаха поне нещо да хванат от езика.Гери и Темин,бяха седнали на компа и гледаха някво мръсно аниме,което Темин и беше препоръчал,а Нели и Минхо се оттеглиха от бойното поле,под претекста,че им се спи,но все пак си отмъкнаха една бутилка вино.
-Поне награби ли правилната бутилка – попита Нели и се опита да надникне зад Минхо,но да погледнеш над тази барикада беше напълно невъзможно
-Ми не пише дали става или не,ама мисля,че тази беше една от одобрените – изпъчи се гордо Минхо
Той остави бутилката на шкафа до леглото и се изтегна на него.
-Ела ела – тупна той на леглото до себе си и извика Нели при себе си
-И без да ме викаш пак щях да дойда!Няма само ти да се възползваш от екстрите я – скръсти ръце тя и седна до него
- Знаеш ли кво ми се падна от баницата на Кий?
- Бурна нощ на връх Нова Година? – попита Нели
-Уее!Как можа да го познаеш изцяло – опули се Минхо
-Предай се младежо,бях там когато Кий ги правеше – засмя се Нели – А,на мен знаеш ли кво ми се падна? „Ще отрежеш някого на връх Нова Година”
-Ееее?Ти нали знаеш,че си падаш карък,което означава,че късметът ти едва ли ще се сбъдне … - подсмихна се доволно Минхо и дръпна момичето върху себе си
-Кажи на батко си Минхо своето новогодишно желание.От къде да започна?
-От където смяташ,че ще ти е най-интересно
-Добре тогава.Пожелавам ти и много късмет през новата година,а най-вече през близките 2-3 часа
Той впи устните си в нейните и усети ароматът на кожата й,който така жестоко го подлудяваше.Целува я дълго и с такава страст,сякаш е чакал този момент толкова дълго.Нели от своя страна му отвръщаше със същия плам.Плъзна ръце под мрежестата блуза,която тя толкова обичаше да гледа на него и зарови пръстите си в косата му.Той я обърна започна бавно да я целува по врата, след това между гърдите и обсипа коремът и с нежни целувки,като при всеки негов допир Нели прехапваше устни докато опознаваше тялото на Минхо с ръце.Момчето се върна отново на устните й,а в целувките му се усещаше неговото нетърпение.Той леко я притисна към себе си и потъна в нея.Дишането й се учести,а тя заби нокти в гърба на Минхо и тихо започна да стене при всеки негов тласък.След малко смениха позата и тя беше отгоре му,като леко се поклащаше,а той от време на време я придърпваше за някоя друга целувчица.Галеше цялото и тяло,а допира на меките му ръце я караха да изтръпва и я разгорещяваха още повече.Минхо на свой ред усети това и забърза темпото.След няколко по-дълбоки,бързи тласъка двамата се отпуснаха щастливи в меките завивки.За Нели тази нощ беше един новогодишен подарък,а за Минхо един сбъднал се късмет…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

67To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 07, 2011 10:31 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уникална глава To Feel The Unfamiliar - Page 3 81742 Тия бате се запасили с пиячка като за цяла армия To Feel The Unfamiliar - Page 3 792227 Нели и Минхо както винаги се отдадоха на страстите,които вечно прелитат между тях To Feel The Unfamiliar - Page 3 714156

http://smiley92.tumblr.com/

68To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Яну 07, 2011 10:51 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ехееееееееее супер е главата!!само така To Feel The Unfamiliar - Page 3 72137 To Feel The Unfamiliar - Page 3 162205 а пиячката ме разби To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545

69To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 08, 2011 10:15 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 19

На другата сутрин в хола беше пълна бъркотия!Оню беше прегърнал килима отново и бълнуваше нещо от рода на : „Аз като ти казах,че пилето е най-ценното нещо на света ти не ми вярваше!Яж ми ся краката яж…Хрррр” Темин беше заспал с глава на масата а ръцете му висяха под нея,Джони беше заспал все още с дистанционното в ръцете сочещо към телевизора,а Кий като най-умния човек се беше разтегнал на дивана зад него.
-Народеее ставай! - излезе Гери и почна да подритва всичко което беше пред краката й,дори и Оню,който само измънка леко и се обърна на другата страна - Като казах народе имах предвид и изпопадалите неща по пода ! – върна се тя и размаха едно пилешко бутче над него,като момчето моментално скочи и се огледа
-О,да!Размножителния период на жабите – кресна стреснато Джонг и включи моментално телевизора под въздействие на шока.Кий както винаги като най-отговорния човек се събуди на момента,конфискува „тъпото шибано дистанционно” както той го определяше от Дино и спря телевизора.
-Виждам,че сте празнували една невероятна нова година,за разлика от други хора които не можаха да се наспят както трябва – обърна се рязко тя и се опита да остави Нели и Минхо на вратата с убийствен поглед
- И между другото,почистете мястото,защото ще си имаме гости за малко,докато не си тръгнем след няколко часа – поогледа се момичето в стаята сканирвайки около себе си около 20-30 търкалящи се опаковки от чипс,5-6 кутийки бира и други тем подобни работи,като дори имаше и едно полуумряло тамагоче,което се предполагаше,че е на Джунюнг.
-ГОСТИИ!Кой кой!Някой от KFC! – скочи Оню и повдигна вежди от радост
-Не,някой който обича пиле,но не е от KFC ! – ухили се Гери и остави момчетата да изчистят
След 30 минути упорито почистване,като някои хора на няколко пъти се опитаха да се измъкнат,но за жалост се срещнаха с кошмарът наречен Гери,която зорко ги наглеждаше като група затворници,на вратата се позвъни и Оню беше първият да отвори
-Здравеейтее – отвори той с замах и се ухили
-А…тук ли е братовчедка ми – огледа се тя в стаята
-Нее,объркали сте нещо адреса!Чао – и той дрянна вратата пред нея
-Кой беше – надникна Гери през вратата
-Не знам,някво момиче търсеше братовчедка си при нас и аз… - започна момчето
-Случайно да не и затвори ? –изведнъж момичето се намръщи
-ъъъ… ми мааалко – погледна я като кученце Оню
-Тии… - Гери си пое дълбоко въздух – току що направи най-голямата грешка в живота си.И още преди да довърши вратата се отвори с трясък
-How dare u close the door in front of my face!!! – кресна момичето на вратата и огледа стаята като се спря на Оню
-О,mianhanaeyo! – поклони се Оню и я погледна изплашено – Между другото,тая защо говори на английски? – обърна се стреснато към Гери лидера и изпраска един умолителен поглед
-Защото ми е братовчедка – въздъхна Гери и се запъти към нея – Това е Жасмин,братовчедка ми от Англия – представи тя момичето на 5-те любопитковци и се ухили
-Личи си,че сте братовчедки – измънка тихо Джони докато подмиташе някаква хартийка в ъгъла на стаята
-Каза ли нещо ? – изсъска Гери и го погледна,а Джони само поклати глава в отрицание и се зае да замита вече изметеното
-Ние почти свършихме с почистването така че предполагам може да тръгваме вече – почеса се Оню и се огледа за Минхо – Минхоо тръгваме!! И ако обичаш побързай,ако не искаш групата да остане без лидер – напираше момчето,като усещаше изпепеляващия поглед на Жасмин върху себе си
Тя бавно се приближи с бързи,доста заплашителни крачки и се спря точно пред него като заби поглед върху него
-Ти… как се казваш ? – изведнъж тя се ухили и лицето и грейна,а Оню и се опули от учудване
-Ооо-о-о ..
-Оливър? – предположи Жасмин
-О-о..
-аа Остиин! – щракна с пръсти момичето
-Всъщност се казва И Джинки,но по-накратко Оню,или Дубу,или Тофу или … - почна да изрежда Кий
-Да,да ! Окей,ще му викам Тофуфи– ухили се момичето и се обърна към Оню-Аз съм лошата за всички Жасмин,но можеш да ми викаш Жас– подаде ръка тя
-А и на мен ми е приятно – подаде плахо ръка момчето
-А нали не пречи,че ти викам Тофуфи,просто главата ти ми напомня на онези бонбонки,които продаваха в БГ когато бях там-тя направи едно кръгче с ръцете си и се изсмя
-Ааа,няяма проблеми, и на солета да ти приличам няма нищо – почеса се той и се изсмя също
-Мн си приличаме нали – тя прегърна Гери и двете се ухилиха едновременно
-Да бе,сякаш тя те е раждала – гледаше ту към едната ту към другата вече появилия се Минхо и се чудеше дали вече някой не е изобретил машина за клониране
-А забравих да ти представя приятелката ми за която ти говорех по телефона.Това е Нели – тя посочи приятелката си която седеше до Минхо
-Нели приятноо ми ее – ухили се момичето и подаде ръка на Жасмин
- Жас и на мен,а тая пръчка зад теб гаджето ти ли е – посочи тя Минхо
-Пръчка…еее ? – опули се момчето
- Добре,стълб – поправи се Жасмин
-Айгу,всъщност прекалено мн си приличате – въздъхна момчето
-Няма страшно Минхо,ще свикнеш – надигаше се Джони,като се опитваше да потупа Минхо по главата
-Гери Гери Гери Гери ! Научи ли се да правиш онова пилешко което тооолкова много обичам – пръхна с мигли Жасмин и хвана братовчедка си за ръцете
-Ххххх,научих се,но едва ли ще искаш да го опиташ сега!Онзи господин зад теб знае къде продават най-хубавото пилешко,отидете заедно – тя я върна обратно при Оню – Казах ти,че е човек който обича пилешкото! – ухили се Гери и му махна с ръка
-А да и гледай какво купува,да не да останете без пари накрая – вдигна пръст Нели като наум си спомни за случката си с него преди месеци,когато бяха решили да си вземат пилешко заедно и когато попаднаха в такова положение,че се налагаше Минхо да долети и да плати сметката от 100 000 вона -Орраааа – грейна момичето пред него – Хайде да ядем пилешко – тя хвана момчето за ръката и го задърпа навън,а той се влачеше след нея в недоумение
-Ааах,от кога мечтаех за този момент,това момче да срещне сродната си душа и да забрави за пилешкото за момент.Не,че сега ще го забрави,но поне ще го споделя с някой – въздъхна с облекчение Дивата и се разплу на дивана.И след като изчистиха всичко което беше останало в общежитието момичетата се приготвиха да тръгват…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

70To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Яну 08, 2011 11:28 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Иеееейй дано Оню и Жас да си допаднат (не само в пилешки аспект To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 )

71To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 09, 2011 7:48 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готина глава,а с тва пилешко просто ме убиват To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545

72To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 09, 2011 4:08 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

супер е главатаа To Feel The Unfamiliar - Page 3 162205 чакам следващата To Feel The Unfamiliar - Page 3 561186

73To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 09, 2011 5:38 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Главата е супер.С нетърпение чакам следващата.Този фик ми е любим To Feel The Unfamiliar - Page 3 68960

74To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Яну 09, 2011 8:51 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Най-накрая и Оню да си намери някой,който да обожава пилешкото колкото него To Feel The Unfamiliar - Page 3 312545 Супер е главата To Feel The Unfamiliar - Page 3 720423 Интересно какво ще се случи между Жас и Оню To Feel The Unfamiliar - Page 3 699691

http://smiley92.tumblr.com/

75To Feel The Unfamiliar - Page 3 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Яну 10, 2011 8:57 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 20

-Момчета…there’s a problem – подсмихна се леко Дино
-Къв ти е проблема пък на тебе ся – извърна се рязко Кий и го изпепели с поглед
-Ами това… - и момчето само повдигна леко килима като пред останалите се откри една невероятно ПРАШНА гледка,че чак цветът на паркета не се виждаше
-Ким Джунюнг какво забога си направил! – опули се Кий и сочеше ту към него ту към пода
-Ами такова… абе нали разбираш,мързеше ме и…
-И реши да натикаш целия боклук под килима - изсмя се Темин
-На тебе май ти е мн смешно а – скастри и него Кий – Ти,ще изметеш всичко наново!На тебе дет ти е толкова забавно,иди да измиеш всички съдове! Минхо ти…ти върви си глей футболния мач – махна с ръка Дивата и прати всеки на някъде
Животът на едно изживяващо се като майка…момче!Докато Кий усърдно се бореше от 30 минути да изглади една от блузите на Темин,която незнайно къде е била натъпкана до сега,момчето успя да се наслуша на различни неща:
-Даааааа,неееееееее!Боже толкова близко беше гей смотааан *чува изблици на рев* . Абе бунак,абе не бееее глей го уеее как може да си толкоз крив,баща ти кат та е праил да не са е разхождал на зиг заг бе деа майка му!.... *15 сек мълчание* АЙГООООО,НЕ МОГА ВЕЧЕЕЕ! *спира телевизора*
-Хьоонг!Не мога да отворя верото.Хьоонг,всъщност отворих го! *10 секунди* Хьоонг,топлата вода не тръгва,хьоонг! А тръгна… *отново 20 секунди* Хьоооонг…
-Темин млъкни най-накрая,ако още един път ми кажеш хьонг,ше си напрая операция за смяна на пола - кресна Кий от другата стая и се прекръсти
-Ейш мъъ…ква е тая крива лопата дет я е намерил тоя мениджър,шефа да не го е лумбуркал с нея по главата – мърмореше си нещо Дино – Такъв е живота лопатке,аз се потя,а тебе те жуля в пода за някъв си прах…
Кий вече тъкмо завършваше с гладенето когато чу силен трясък от пералното помещение:
-Омооо,земетресениеее – изписка Джони и почна да обикаля в кръг
Дивата влезе и краката му потънаха в пяната,която се разтилаше из цялата баня:
-WHAT THE…- той се наведе и надникна в пералнята и измъкна нещото което се беше закачило вътре.Всъщност това бяха боксерките на Оню,а вътре в тях се размяташе някаква пилешка кожа,която незнайно как беше попаднала вътре
-Тоя изрод…Пилеманиак побъркан,разби ми и пералничката… - изхлипа Кий и погали леко машината пред себе си – Съжалявам Кристин,опитах се да те опазя…
-Хелоооо – чу се вик на вратата – Връщам ви лидерааа! – беше Жасмин
-Айгууу,Жас тъкмо него търсех – Кий запретна ръкави и повлече Оню за якето към пералното – Тии и твоето пилешко … - започна Кий
-Ей!! Не смей и да говориш против нашето прешъс пилешко,biatch! – скръсти ръце Жасмин и го погледна заплашително
-Омоо,кога станахте толкова близки – тросна се очудено Кий
-От както го почерпих с моето спешъл KFC Limited Edition !! – изплези му се Жасмин и се ухили
-Limited викаш… и мойта Кристин е вече с Limited възможности! – изписка Кий и посочи пералнята в отсрещното помещение
-Хьонг… КАКВО СИ СТОРИЛ? – изписка изведнъж Оню и се затича в банята – Изпрал си ми пилето!!! Боже нееее – лидерът се ошашави и започна да обикаля в кръг
-Ми панталона ти беше в стаята от де да знам,че си криеш пилешкото вътре… - измънка Кий
-Боже,това беше пилето на баба Мара от 5-тия етаж…онова безценно пиле с подправката от Азербайджан – проплака Оню
И докато едни се караха за изпраното пилешко,други се чудеха как да завъртят тенджерата,че да я измият като хората, а трети оплакваха съдбата на любимия си футболен отбор,на вратата цъфна любимият на всички мениджър – Чой Джин
-Ко стаа пичове! Как е хавата – поздрави ги той и се огледа в стаята
-За мноо години хьонг – изкочи Минхо на вратата и прегърна мениджъра си
-А,тази млада госпожица е… - той се обърна към Жасмин
-Жасмин,а вие сте – поклони се момичето,което поне малко беше понаучило от братовчедка си преди да пристигне в Корея
-Чой Джин – подаде ръка
-Уау,тефлона от кой етаж го хвърлихте – изсмя се момичето
-А? – попитаха всички в един глас
- Ми изглежда,като са ви кръщавали,някой по-специален модел тиган са ползвали – ухили се Жас
- О боже,тихо бе човек – Кий сложи ръка на устата й и я изнесе до вратата – Тя и без това си тръгваше нали Жасмин – той я погледна умолително и я изтика до вратата
-Чао,Тофуфиии – тя махна на лидера и дрянна вратата след себе си,като остави Чой Джин в шок и останалите членове в напрежение.

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите