To Feel The Unfamiliar - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

To Feel The Unfamiliar - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_lcap15%To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_lcap56%To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_lcap3%To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
To Feel The Unfamiliar - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
To Feel The Unfamiliar - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

To Feel The Unfamiliar

+15
rally___
TonnIi
just_chris
mia_koluchi
ЛоРетКа ^.^
2min
xTheUglyTruthx
Dob
silwii_
AsHaNtY
Uppie
tdsmt357
nasa__
jongminfan
Nanna
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Харесва ли ви или не?

To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_lcap100%To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_rcap 100% [ 20 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_lcap0%To Feel The Unfamiliar - Page 5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 20


Go down  Съобщение [Страница 5 от 5]

1To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty To Feel The Unfamiliar Съб Окт 23, 2010 6:56 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

First topic message reminder :

Ще започна с П.П от автора (аз). Съжелявам,ако не ви хареса фика,защото е писан за една приятелка.Но все пак се надявам да изкласи To Feel The Unfamiliar - Page 5 778320 Ако ли не,все пак ще го изтрия To Feel The Unfamiliar - Page 5 590905

Глава 1



-Яяяяяяяя дай ми бухалката бързо – протегна ръка Гери към приятелката си
-Ама ама тя остана в куфара – запелтечи Нели
-Нося си сгъваема в ръчната ми чанта – кресна момичето и протегна ръката си отново
-Ама Гери тъкмо дойдохме,ще ни върнат,а още не съм усетила какво е чувството да си на Хавайските острови – проплака Нели
-Айде давай бързо не ми се обясняяй,че тоя мангал ше избяга уа – извика приятелката й докато натискаше жертвата си с единия крак .Тя срита въпросното същество под краката си за да не мърда и му изкряска
-Следващия път като искаш да крадеш нечий чорап , гледай да не е МОЯ!! ВЕЧЕ Ще Знаеш да не се закачаш с моя Пикачу! – издърпа си тя чорапчето на Пикачу от ръцете на Шоколадения и двете момичета се фръцнаха и се запътиха към хотела си

-Тооваа еее ъъъ хотел Мауи нали – бутна картата Нели пред лицето на приятелката си
-Марви Мааарви,забравила си да четеш душо – бутна я с пръст Гери и посочи табелата на хотела покрай който тъкмо минаваха
-Струва ми се,че ще си останем в хотел „Под Градското Осветление” – изпуфтя Нели и се захвана пак с картата
-Дай на мене ДАЙ!Че се едно гледам Индианец на лаптоп с Виста – дръпна и картата Гери и захвана да търси хотела
-Ето Лаа-лаа-лахайна ?? Е са и в лайнян хотел ли ше ни пратат е баси майката.Първо пътувах с някъв негър дето ми разправя колко много си падал по Роналдиньо ма го било страх да каже на майка си,че бил обратен щоту щяла да го кастрира айгуу – плясна се по челото Нели
-Всъщност това което търсим не е хотел а къща – подчеерта Гери и се забля отново в картата – Ето ето това е Namahana Plantation – заподскача Гери и посочи няква точка от картата
-Намахана?Сигурно сичките са супер отракани и намахани там мохохох – засмя се Нели на глас и всичко живо покрай нея се заобръща…или всичко черно,че чак се почувства единствения бял човек в целия свят,освен Гери де,която вече също беше почнала да почернява от слънцето за разлика от Нели,която ставаше като рак отшелник без черупка.
След 20 минути обиколки вече бяха стигнали пред хотела,а Нели точеше лиги още по него

Kъщичката е малка,но уютна,на тихо и спокойно място,близо до плажа с огромен двор ии…
-ДЕТСКА ПЛОЩАДКА ЙЕЕЕЕЙ – допълни Нели описанието,което беше започнала рецепционистката и тя се стресна
-Извинете я,страда от неизживяно детство – сложи си ръката на устата й Гери и се ухили на жената
-Таа да,мисля,че мястото е идеално за млади момичета като вас-усмихна и се тя в отговор.И тъкмо тогава в стаята влезе една група от 5 момчета,навярно туристи или поне така изглеждаха..
-Тва ли е ?? – опули се едното от момчетата с привидно рошава коса,който се беше лепнал да оглежда всичко из стаята и гледаше стръвнишки
-Айдее и рицари ли има в тея Хаваи или тоя пристига от средновековието – засмя се Гери като посочи към най-високото момче,с черна коса
-Не не,се едно са му лупнали тиган и са го остригали – засмя се и Нели – Но пък е хубав,и е стилен,висоок атлетичеен
-Айде айде пусна лиги,на ти ръкава ми че да се обършеш – подаде и блузата си Гери и се дръпна през смях
-Excuse me, the house available? – попита едно от момчетата с розова фланелка
-Алоу Корея казва се Can we rent the house or not ? – намеси се Гери и момчето автоматично се обърна
-Яяя не ме ли знаеш кой съм? – кресна изведнъж момчето
-НЕ – Отвърна му по същия начин и гери
-О,Ким Кибум приятно ми е тогава – ухили се изневиделица момчето и подаде ръка
-Я па тоя,Гери,на мен пък не – ухили се и тя и усмивката и моментално се превърна в отегчена гримаса
-Hii Gerry,nice to meet you – намеси се и един от останалите,явно най-малкия,като се ухили и махна с ръка
-Ти на 10 ли си ? И не ми се мазни така няма да ви я отстъпим – оплези му се Гери и се изхили
-Кх кхм – излезе онзи с рошавата прическа напред – А мен не ме ли знаеш ?
-Не що,а трябва ли ? Ти кво да не си корейския Цар Лъв ? – потупа го по рамото Гери – Вземи се подстрижи,че ше завъдиш нещо…
-Хьонг файтинг – обади се пак малкия
-Ей го ся ше ревне… - въздъхна явно най-големия който беше седнал да разглежда някъв каталог с деликатеси с пилешко
-Ох,ние смее – започнаха в един глас всички
- Ооо вие сте корейските Backstreet Boys – посочиха ги Нели и Гери едновременно и плеснаха с ръце,а момчетата се въздъхнаха отчаяно
-It’s SHINee S-H-I-N-E-E
-Шинее ?? – опули се Нели
-Мисля,че е свинее – вдигна вежди Гери и погледна към момичетата
-Is it Schweinee? – намеси се и рецепционистката,при което Гери седна да се смее,докато момчетата гледаха тъпо и само те единствени не осъзнаваха,че ги бяха пратили в кочината
-Виж ся… - излезе напред онзи с рицарската прическа – Явно така няма да се разберем,виж ги кви са неучтиви,давай тука на нас петимата мястото – смигна и той и се усмихна
-Ааа ше ме прощаваш,ама не си ти човека,който да казва,че сме неучтиви … ВИЖ СЯ!? Туй само най-неграмотния български футболист ше го каже и то на интервю – скочи Нели срещу него
-Чинча – сопна се момчето
-Дее Чинчаа – отвърна му Нели
-Виж я тая и корейски знае – обърна се той към приятелите си и се засмя
-Тая си има име,скумрийо – дръпна го тя за ухото
-Ауу щом казваш цацке – дръпна се момчето и се засмя
-Носим само паламуд съжалявам – вдигна седащият на дивана пилеманияк,който повдигна леко една торба от която се разнесе невероятна воня
-ХЬЬООНГ!!Сигурен ли си,че има само паламуд вътре – скочи най-малкия и грабна торбата
-Ми сутринта като го извадих от хладилника не помня да съм слагал нищо друго – вдигна рамене той
-Омо,хьонг чорапите ти на Chicken Little са вътре – изквича минито и ги метна към вратата
-Паламуда сигурно се е вкиснал само от миризмата,предлагам да си уловите нов от океана – подметна Гери и се тръшна на дивана
-Ами сега какво да правя с вас,всички сте ми толкова симпатични като едно голямо семейство сте – плесна с ръка рецепционистката и започна да гледа ту към момичетата ту към момчетата
-ДА БЕ ДА! – Креснаха и двете групи в един глас и се спогледаха
-Всъщност като се замисля,в къщата има 3 свободни спални,две двойки и една тройка . Така,че може да си поживеете заедно за една екскурзийка! Това е лятото –любов и страсти.Омразата се превръща в любов,любовта в нещо повече,нещо повечето в брак … - и докато тя се беше отплеснала да обяснява как протича животът на един заблуден тийн,всички бяха отворили усти и я слушаха с тъпи физиономии
-Да и накрая всички мъже умират нещастни… -завърши тоя с черната коса
-Да,а жените от чорапите на мъжете си… - допълни и Нели
-Виждам,че ще се роди една скумрийоцацовска любов тук – изтърси жената,като всички изпаднаха в истеричен смях,а само жертвите на тая подигравка се гледаха един друг и сигурно се чудиха как да си отмъстят взаимно,а в краен случай и на рецепционистката
-Вижте ся,ние няма да отстъпим от къщата,което означава,че е по-добре да се отдръпнете – намеси се оня рошавия
-Виж ся,неска не съм си вадила бухалката от куфара,но все още имам тая възможност – смигна му Гери и оня се разрева и се скри зад най-големия
-Аз като ти казах да не се правиш на смел…виж се,пак ревеш – потупа го той по главата и му метна една кърпичка
-Искаш ли цяло пакетче – предложи и Нели,а момчето само поклати глава в съгласие и тя му метна едно пакетчеп,при което той само изхлипа едно : „Мерси” и се нацупи
-Добре правим сделка,тъй като ние сме пет,а вие само две,двама от нас ще земат едната двойка,вие другата,а тройката остава за другите трима от нашата групичка! Deal? – предложи пича с розовата тениска
-Deal, само да не намирам чорапи на сякви анимационни герой особено неизпрани и то пред нашата врата.Имам навика да ги горя! – подчерта Гери,при което лидера изтръпна при мисълта,как Chicken Little,се стопява в пламъците на Ада,в който седи Гери с един тризъбец и се смее зловещо (Nice гледка,а ? :Д:Д:Д)
-Да,а ние прашки!.Щоту е тоя ревливия има навика да си обува прашки рано сутрин,още е неадекватен – потупа го чернокосия и се ухили
-Аййй колко сте ми сладки,хайде бързо бързо да се настанявате,че да не изпускате хубавото време. – запляска жената с ръце и ги побутна към стаите
И двете групички се запътили,все още враждебно настроени,но готови да се сработят в името на екскурзията си!

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

101To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Фев 12, 2011 8:29 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 26

-Начи тези розовите или сините?Не зелените,аа или онези лилавите там,оффф не мога да решаа – обикаляше Нели из стаята и разнасяше някакви различни по дизайн и цвят рокли и нервничише
-Ето тази розова,лилава,синя,жълта,сива… - започна да граби дрехите Гери и да ги мята през вратата
-ЯЯЯЯ!Полудя ли – крещеше приятелката й докато момичето мяташе роклите през вратата
-Да,полудях от твойте глупости и ся продължавам… - тръгна през вратата Гери
-яяя къдее… - чу заглушения глас на приятелката си зад гърба си Гери
-Джони,я онез обувки дет са там,вииш ли ги,онея зелените,жълтите,оранжевите и другите всевъзможни цветове,които виждаш,само внимавай да не са на Кий – изреди Гери
-На Кий ли… - зачуди се Джони - *Че той от кога носи токчета* - помисли си момчето и се почеса неразбиращо
-Виж ся къв е плана,аз отварям прозореца и залягам,а ти се опитай да нацелиш отвора – показа Гери към прозореца и го отвори широко
-Давай давай,прицели сеее – викна Гери
-Джони НЕЕЕ – опита се да спаси обувките си Нели,но Джонги вече се беше нахъсал и се чувстваше като шампион по бейзбол
-ГЛЕЙТЕ СЯ КО СТАА,ЗАДАВА СЕ МАЙКЪЛ ДЖОРДАН – викна Джунюнг и се прицели
-Той е баскетболист Блинг – подвикна Минхо от кухнята
-Се тая,нали е черен – върна се на главната си цел „бейзболиста”
-Минхо случайно да си виж… - рязко се отвори вратата от коридора и Кий тъкмо влизаше към хола,когато една обувка полетя и го нацели между очите
-През джама бе,не по хората – викна Гери зад него като подскачаше
-А верно бе – пое си въздух Блинги и се прицели.В момента в който метна обувка се появи и Оню,който се превърна във втората жертва,само че той усети токчето по темето си и се строполи върху Кий
-Ох ма че си и неточен – скръсти ръце Гери и наблюдаваше как побеснялата Нели се беше засилила към новата си цел докато обираше обувките си от пода
-Jonghyung-shii,SEE YOU IN HEAVEN! – махна с ръка зад тях Гери и се изсмя
-Хьонг,ще ми липсва ниското ти присъствие – въздъхна Темин и се настани на дивана
И докато се водеше спорт в кухнята,в хола телефонът извъня
-Helloo, nuga dangsindo? – вдигна Гери
-Uuum…what? – чу се от другата страна
-You speak english? Translated then,who the f*** u are – преведе набързо Гери
-Ама че език,горкия човек – изкоментира подминаващия Кий
-Ела ти се пробвай с твоя английски,барем му докараш нещо – дръпна слушалката Гери и нареди набързо Дивата
-Soo,what did u say u fuckin’wanted? – върна се на темата момичето
-Actually…Is Neli there?
-Нели? Е бахти майката пак ли…. – изкоментира на глас момичето
-Ооо ма ти българка ли си ? – чу се от другата страна на линията
-Е БАХТИ МАЙКАТА!И ТИ ЛИ? – изсмя се Гери – Е бахти…майката ! :D
-Разбрах,че имаш нещо към майка ми,та Нели там ли е – превключи на бг момчето
-Тука тука,чеки малко …НЕЕЕЕЕЕЛИИИ!Търси те българин по телефона – кресна Гери на бг на приятелката си
*Ма тъз знае кога да говори на бг* - помисли си момичето и се запъти към хола
След 20 мин проведен разговор момичето се върна при останалите
-Е?-попитаха всички в един глас
-Ехе
-ЕЕ?
-Ехе
-ЕХЕЕЕ – размаха ръка Оню
-Кво било? – обърна се недоразбралия Темин,който се беше лепнал за тв-то и джиткаше супер марио
-whateva,тва е един приятел от София,който е дошъл на почивка тук с приятел и се сетил да се обади ии иска да се видим довечера,нали и без тва ще ходим на клуб
-ааа приятел викаш,ми добре.Верно и без тва ще излизаме – подметна Минхо докато разлеждаше някво спортно списание
Всички знаеха що за ревнива личност бе Минхо и знаеха какво ще настъпи вечерта,за това се подготвяха психически,някои даже се кръстиха през 2 минути :D:D
Вече се беше стъмнило и групичката бяха готови да се подготвят за шоу в Street G.
-Aigooo,душо не си ли леко облечена – потупа Кий Нели,която носеше само едно малко тъничко елеченце върху блузката която беше облякла
-Няма душо,аз ще загрея в клуба – изсмя се момичето
И като стана дума за разгравяне,купона в клуба беше на макс.До дупка звучеше любимото парче на Гери – Тhe Game – Let’s Ride,а дансинга беше пълен
-Как по дяволите ще намерим свободна маса тук – заоглежда се Оню
- Искаш ли да видиш как – ухили се Жасмин и се запъти към една маса
-Ей кво стаа пичове,как я карате.Абе да знаете тука чувам,куките преследват някъв спинозен,дет се разкарва из дискотеката,и се чудя да си ходя ли да не си ли ходя… - завъртя една чашка Жас в ръцете си и ги погледна
Момчетата,само се спогледаха,разклатиха чашите веднъж и станаха.
-То тъй се разпространяя спин,абеей – махна с ръка зад тях Жасмин и се изтегна на канапето – Видя ли как става номера – смигна тя на Оню и подкани групата при нея
-От къде,ти…. погледна я Кий неразбиращо
Всички се завъртяха и посочиха Гери,която само повдигна рамене и каза през смях: „Не бях аз”
Всички си пиеха и се смееха,actually атмосферата си беше адски яка,когато някой потупа Нели по рамото
-Йо! – видя тя усмивката на своя стар приятел и се ухили
-Мишоо,мн се радвам да те видя.От кога си тук – тя стана и прегърна момчето,а Минхо се опитваше да подпали коженото яке на Мишо с поглед
-Кий донеси малко студена вода,бързо – подшушна му Джонги като видя как Минхо едва не запали дивана под себе си
-ей ся става интересно – Жасмин грабна една купичка стафиди и се загледа
-Еее,аз ли,ми от 2 дена и с голям зор ти открих номера,но все пак успешно… - изсмя се момчето - Между другото нещо против да се разходим – подаде и Мишо ръка и я помъкна към изхода
-Тоя… - изсъска Минхо,но Гери реши да прекъсне възможността от война
-Мино,успокой се,те са просто приятели
-Да и аз така се надявам – отпусна се той на дивана и отпи от чашата
*Междувременно при Мишо и Нели*
-Студено ли ти е – погледна той зъзнещото момиче
-Не съвсем – изсмя се неловко тя
- Ето,вземи ми якето – той съблече якето и наметна Нели
-аа,нали зн че не е мн удачно,ми ти кво ще мръзнеш ли
-Не,споко,аз съм си идеално – усмихна се момчето
-Не си се променил особено,се грижовен и притеснен за другите – тя наведе глава
-Ми не ти ли казах още когато бяхме малки,аз винаги ще бъда такъв какъвто ме помоли да остана – той погледна Нели право в очите
-Бива те в спазване на обещания
- Да,но явно теб не – той сведе глава
-Ъм? Обещание? – Нели го погледна въпросително
-Не помниш ли,последната ни година в гимназията?Когато ми каза,че където и да идеш ще останем заедно
Нели си спомни,връщайки се няколко години назад,но нямаше как да го признае след като сега беше с друг
-Всъщност…наистина не помня – отвърна тя доста неловко
-Ясноо… И все пак искам да направя това за което дойдох
-Е,нали си тук на екскурзия имаш още време
-Не говоря за това,Нели…Не дойдох заради екскурзията,а заради теб – Михаил се наведе и прегърна момичето
Нели знаеше какво ще последва ако някой ги видеше,или по-точно някой определен човек и се опита да се отдръпне,но вече беше късно
-Не се ли разхождахте? – чу тя познат глас зад гърба си
-Ами да… - отвърна Нели
- Интересен метод на разходка – изсмя се момчето и извърна глава
-Не е това което си мислиш – опита се да разсее съмненията на приятеля си Нели
-Наистина?Първо беше Джес,сега и тоя,кво ми остава да си мисля – тросна се Минхо
-Виж,Джес беше отделен случай,той беше с мен много повече…
-Те всички са отделни случаи,като гледам с тоя се познавате от средновековието,ами приятно изкарване заедно тогава,надявам се и да те изпрати до дома – Минхо се обърна без дори да погледне приятелката си и се запъти към клуба.След 5 минути излезе сам и си тръгна.А Нели стоеше и гледаше след него,докато очите и се пълнеха със сълзи…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

102To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Фев 12, 2011 9:54 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ee не искам да се карат To Feel The Unfamiliar - Page 5 515322 иначе фика си е на върха To Feel The Unfamiliar - Page 5 625901

103To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Фев 13, 2011 9:31 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ееее Wae? To Feel The Unfamiliar - Page 5 144366 Не обичам Минхо и Нели да се карат To Feel The Unfamiliar - Page 5 578895 Дано всичко се оправи To Feel The Unfamiliar - Page 5 356600

http://smiley92.tumblr.com/

104To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Мар 04, 2011 9:14 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 27

Момчето знаеше,че няма смисъл да се меси,но все пак се чудеше как да успокои дългогодишната си позната,когато тя се обърна и нямаше следи от сълзи в очите й
-Ше му мине,писна ми от глупостите му,кат изтрезнее ше се усети ко му липсва – върна му Нели якето и стана
-Ъ… ама че бързо и мина – каза си тихо Мишо и стана
*Обратно в клуба*
-Аре бее оня побъркания си отиде – махна с ръка Джонито
-Ми то тука не е място за побъркани – тупна се Нели на дивана до приятелката си
-Нели,добре ли си – Гери се наведе и я огледа мислейки си на ум *БОЖЕ ТЯ НЕ РЕВЕ!!!*
-Перфектно даже
-Ох има нещо странно… - помисли си Кий и се огледа – Тук трябва да има някъде някой зла вещица…може би маг,нещо – той започна да се озърта
-Ъм Кий,кво търсиш – махна с ръка пред лицето му Оню
- Тихо,Волдемор е на път да насели дискотеката
- Волдемор my ass! Алкохола ти е промил и последната мозъчна к-ка която ти остана след като Минхо ти изтърва вазата върху главата – намеси се Темин,който вече обръщаше втора чашка,след като Гери го беше изтървала от полезрението си.
-Волдемор..задници!? Мисля,че нещата загрубяха – оглеждаше се Jonghyun предпазливо и само леко посръчкваше Кий с думите – Виж,аз нищо лошо не съм направил,дай да си ходим а...?
-Mлъквай щоту ше дойде… - започна Кий
-Тихо щоту ше дойде Хари Потър след малко и ше ти напраи една Шибанякос Магийкос – изсмя се Гери и стана – Айде,вдигайте се,няма заведението тука нас да чака
- О да,отиваме си – въздъхна Джонито
-Не се радвай,задава се втория етап.Минхо си е в къщи – потупа го по рамото Оню и се завлачи след групичката
-Damn It! Прокълнат съм да страдам с тез хора – проплака вокалиста и се помъкна след останалите

След известно време лутане докато намерят вана и след като 20 минути след тва се качваха в проклетата тенекия,както я наричаше мениджъра им,който седеше във вана и само повтаряше
-„Айде бе Jonghyun,баба ми се качва по-бързо от тебе и като я фане дископатията” и „Кий стига си вървял като насран,има стълби за тая работа” или „Темин тъпо лапе такова,колко пъти да ти казвам да не си играеш с вратата на вана,пак ли искаш да си заклещиш главата”
-Хьонг SHUT THE f*** UP ВЕЧЕ! Дрънкаш като дядо ми,докато гледа „Загубената” – завърши Оню и набързо затвори устата на разбърборилия се мениджър

Прибраха се успешно,като се бяха подредили по следния начин пред вратата на апартамента: Първа беше Гери и всички останали зад нея xDDD
-Гери нали знаеш…бойния план – навдигна се на пръсти зад нея Джони
-Да,влизам! Бия му два три тупаника,после ги ритам още три пъти в бъбреците и като почне да се моли за…
-Jonghyun! Искаш да ни лишиш от рапър ли? – изсъска зад него Кий тихо за да не ги чуват съседите
-Не,просто се вживях малко…
-Ми вживей се ти в главната роля – издърпа го Гери пред себе си като едновременно звънна на вратата
Jonghyun застана отпред и започна да се оглежда неразбиращо,като беше изпуснал момента със звънеца,а всички зад него чупеха пръсти
-Кво става хора,що ме гледате така – погледна ги въпросително Дино като в същия момент вратата зад него се отвори и всички замръзнаха
-Х-х-ьонг – измънка Кий и посочи ‘чудовището’ зад Джонги
-АУУДИСАДСА,…БОЖЕ МОЙ МИНХО СТРЕСНА МЕ! – плю си в пазвата момчето и поклати глава
-Jonghyun,ако ще ми се правиш на умен,ше спиш вънка ясно ли ти е! Писнало ми е да си придаваш лигавщините и всичките ви глупости с Кий и всяка сутрин само… @#!#@1#%^- почна да реди Минхо на вратата,а всички седяха и гледаха тъпо,като някои дори заспаха прави
-А,къде съм? – събуди се изведнъж Оню – А пред нас! А ми влизам тогава – и той се запъти и подмина Минхо без дори да го поздрави
-Виж ся! – изведнъж нахълта вътре Нели и затръшна вратата след себе си като остави останалите отвън – Ще спреш ли с глупостите вече! Аз кво нямам право да разговарям с никой ли,а и ти не знаеш кво стана след тва! – кресна му момичето като дори не му остави да отвърне
-Ама аз знам… - почна той
-Млък!Да съм ти дала да говориш!!? Момчето дойде при мен за да ме прегърне за подкрепа
-Да бе,е баси подкрепата е тва… - измънка харизмата и отнесе един убийствен поглед от Нели при което млъкна
-Да забога такава е,защото Мишо е…ГЕЙ! – изсмя се Нели
-Как може да си обещаваш с Гей да не се променя и да сте винаги заедно ?– опули се Минхо
-Не намираш ли логиката? Той ми обеща,че ще запази ориентацията си докато се срещнем за да можем да си пазаруваме заедно както преди
-Damn ! Тоя пич изглеждаше по-мъжествен и от мен – изплю си сока на пода Минхо
-Така е и не такъв задник – скръсти ръце Нели и погледна приятеля си
-ааа виж ся,вече ти простих,нали изяснихме недоразуменията,айде да се доразберем в спалнята – започна да се подмилква Минхо като я побутваше към стаята
-Мислиш,че е толкоз лесно ли? – намръщи се Нели
-Да лесно е – ухили се момчето
-Прав си лесно е xD – засмя се и тя и тръгна след него,но за щастие се сети за нещо което беше забравила

*25 минути по-късно*
-Айде бее кажете една дума заспиваам.. – мррънкаше Гери пред вратата – Спите ли бе??
-ХРРРР – чуваше се от всички страни
-Спят мамка му – издрънка тя за последно и в тоя момент вратата се отвори
-О,Свети Петър – надигна се Кий и погледна към Нели
- Да,чадо свети Нели е тук за да те натика в Ада
-Умрях ли?? – огледа се Джонги – Чух Свети Петър,явно наистина съм мъртъв и то лично убит от най-добър приятел! Минхо и ти ще умреш,Ро ще отмъсти на теб и на тъпото ти адидас яке – проплака Джони
Нели видя доста зор,но получи помощ от леко поразсънилата се Гери,която с някой друг ритник успя да ги натика по леглата.

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

105To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пет Мар 04, 2011 9:27 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

„Темин тъпо лапе такова,колко пъти да ти казвам да не си играеш с вратата на вана,пак ли искаш да си заклещиш главата”

To Feel The Unfamiliar - Page 5 312545 To Feel The Unfamiliar - Page 5 312545 To Feel The Unfamiliar - Page 5 312545 За съжаление наистина си представих Тае със заклещена глава To Feel The Unfamiliar - Page 5 312545 Нова глава FTW...и бас държа,че и следваща глава ще е FTW...Като цяло целия фик е FTW...Give this chapter lots of looove people To Feel The Unfamiliar - Page 5 351138

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

106To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Мар 05, 2011 10:11 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха главата е супер To Feel The Unfamiliar - Page 5 312545 Краят е просто епичен To Feel The Unfamiliar - Page 5 312545 Чакам следващата с нетърпение To Feel The Unfamiliar - Page 5 23895

http://smiley92.tumblr.com/

107To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Апр 23, 2011 8:39 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

И ето я 28 гласа СЪС СУПЕР ЗАКЪСНЕНИЕ.И искам да кажа,че това може би е последната.Да за пръв път ми се случва да свърша фик по такъв начин,но просто изгубих от всякъде идеи и мисля да започна нов със съвсем нова идея.Но пък за това,насладете се на тази последна глава,до колкото ви хареса >o< Thank You For Reading This Story! To Feel The Unfamiliar - Page 5 351138

Глава 28 - Final

-Джунюнг ставай! Идваш с мен на козметик – ръчкаше го Кий в 7 и 30
-Ъъъъ,Кий…имам да ти казвам нещо… - измънка Джонги
-Казвай и ставай!
-Кий…
-Да бе!
*2 минути мълчание*
-Джунюнг спиш ли?.... Ким Джунююююнг!
-ХРРРРРР – отговор от другата страна
-Нямаше ли да ми казваш нещо??
-Ааа да Кий…
-Кажи
-Ох,въри си лягай – побутна го вокалиста и се зави през глава
-Ха! Върви…вика…си лягай – врътна очи Кий и си нави ръкавите – Ти момченце такова от сега нататък сам ще си праиш смотаните палачинки и ше спреш да ми викаш : „Кий дай ми сладкото,кий и една лъжичка,Кий дай захарчицата и всякви подобни Кийвски работи” и сега ще си вдигнеш мързеливия задник god damn it и ще влезеш в оная кутия наречена баня и след точно 10 минути,ето даже пускам таймера,искам да се довлечеш готов за излизане – Кий изрита Дино от леглото и той се озова на пода в невидение.Поседя си така 3 минутки,после заспа в другите 4 и в останалите 3 най-накрая успя да се пооправи за излизане.
-Кий…
-Млъкни!
-Ама Кий де…
-Млъкни ти казах
-АБЕ КИЙ БЕ!
-КВО БЕ!
-Подминахме козметичния салон – спря се Джонги и посочи с пръст салона зад тях
-Бунак и чак сега се сещаш да ми кажеш.Трябва да се връщам цял половин метър – перна го Кий и влезе при козметика
-Ама аз нали това се опитвах…
-Тихо вече,на публично място си! – скастри го Дивата
След като беше хубаво насолен за добро утро от своят скъп колега,Джонги се затътри след него послушно като оглеждаше оборудването на салона.
-Здравей Кий от кога не сме се виждалиии,къде хайманосваш бее,ще ти обраснат веждите няма да можеш да виждаш кво става около тебе – потупа го по рамото козметичката,а Джонги едвам сдържа смеха си
-Джунюнг,само да си се изсмял – изсъска Кий
-Добре добре,сори… - прокашля се момчето и се настани на дивана в салона
-Сегаа Кий може да сядаш – подкани го козметичката – Айгуу,от кога не си идвал момко,те направо са се спластили
При което се чу един кратък,но истеричен смях от дивана на който седеше Джонги
-Приятеля ти нещо е в настроение днес – изкоментира аджумата
-Не,просто му се умира – изгледа го злобно Кий и се върна към съсредоточаване под ръцете на козметичката
Джонги продължаваше да се смее след всеки супер адски космическо як коментар на козметичката и тогава му се случи…случка
-Извинете господине,прекалено мн шум вдигате и притеснявате Баба Мара от 5-тия етаж! Изглежда се нуждаете и вие от услуги,заповядайте в моя кабинет – чу гласа на жена зад гърба си която го замъкна в един кабинет
-Ъ,ама не госпожице аз… - започна Джонги
-Вижте господине,работила съм с всякакви - малки и големи,космати и не толкова космати – започна момичето,а Джонги се опули и изпадна в ужас
-Ама…
-Също така и с груби и с по-мили естествено,клиентите винаги са различни
-Боже мой,колко получавате на час? – попита Дино
-Тарифата ни е 2 лева на час,но наскоро цените спаднаха на 1 и 50 заради кризата – заобяснява момичето
-Горкичката,сигурно се чувствате ужасно… - сведе глава Дино
-Не съвсем,ние сме професионалистки,затова на ден ни посещават доста клиенти и сме доволни от заплащането.Шефа даже каза,че ще ни смени и мястото
-Ох боже,ясно къде е бил Кий оная вечер – подшушна си Джони и се прекръсти
-А каза ли нещо?
-Нее,съвсем не…нее – изсмя се неловко той и се огледа
-Та,какво ще желаете да ви направя? – попита го момичето
-Ъъ…всъщност аз нищо,но какво всъщност предлагате ?
-Епилация на краката (с епилатор „Лизмиз” за гладка кожа и меки косми и с косачка „Рънтрр” за extreme твърди косми) извършваме и епилация на някои специални части,но само по желание на клиента и може и да ви епилираме…
-НЕЕЕ!НЕЕЕЕЕ!НЕ! Обръснах се преди да дойда – махна с ръце Джони и отвори вратата да излиза
-Еееей жалко,днес обеднях с няколко лева – изцъка момичето и затвори вратата след него
Джони седеше пред вратата и гледаше втрещено
-Йухуу,Джунюнг,готов съм! – махна с ръка пред лицето му Кий – Айде бе,тва е Мин-а,епилаторката в салона,да не си се срещнал с оня от тексаско клане – задърпа го Кий като се опитваше да го изкара от транса – Добре де,понякога може и да стане като него,но това е в редки случаи,когато има изригвания … Но аз разбира се знам и не идвам в такива периоди
-Ъъ… - Джонги само измънка и излезна от салона
*Междувременно при другите*
-В крайна сметка някой разбра ли къде по дяволите ще е тая тъпа церемония? – попита за трети път Минхо
- Ти глух ли си или да? Пита същия въпрос преди точно 3 минути и 35 секунди и ти отговорих В ЗАЛАТА НА SM – потрети Оню докато гледаше 23123128 епизод от Косопад (турски сериал,смесица от Дързост и Красота + Листопад преведено на корейски)
-И в крайна сметка тая оплешивява накрая нали? – попита подминаващата телевизора Нели,но не получи особено отговор
-Attention Please! Нося списъка с гостуващите на церемонията на SM – нахлу в стаята Темин
-Чети чети,че не ми се гледа – подметна Гери
-Знаачиии гостуващи са: TVXQ,BOA,F(X),ние естествено…
-Е то остааше и без нас…
-таа…да! Тез за пръв път ги чувам,след като смениха Lee So Man тоз новия си кани който си поиска.Та да се върна на списъка: Има някви от JYP,YG & Cube.Хм виждам и някъв Lee Cho Hee,Choi Eun Im,Chae Choi…
-Да,я да вида баба ми има ли я в списъка – Гери дръпна списъка и го огледа – ууу тез f(x) пак там,дали са им купили нови дрехи или Кристъл пак има намерение да мръзне
- Wae People? Що толкова ги мразите тея F(X),готини са като характери – подметна Минхо
-О прощавай,забравих,че те са твоите всепрекрасни незаместими hoobae-ta с които ще те пратя да идеш днес,кретен – изнервено отвърна Нели и стана да се приготвя
-Тц тц,айде подпалиха фитила – казаха Гери и Оню в един глас
Великите „приготовления” протичаха така: Гери се опитваше да нахлузи някъв панталон на който все му нацелваше грешния крачол.Оню пък от 25 минути седеше и избираше между две ризи: едната сива на бели райета,другата бяла на сиви райета xDD Минхо пък седеше на 5 метра разстояние от Нели и избягваше да и говори от страх да не остане без коса.
Малко след това се върнаха чисто новия Кий и депресията Джонги,който все още се чудеше колко мръсно подсъзнание трябва да има някой за да си помисли това което той си помисли в КОЗМЕТИЧЕН САЛОН?!
*2 часа по-късно,вече на церемонията*
-Вииш ли оня там – посочи Темин един кореец на Гери
-Да и кво?
-Нямам си и на идея кой е о.О.Тоя наистина не спира да кани някви странни хора! – изумено се огледа Темин
-Ми почни ти да му правиш списъците за гости – тупна се тя на едно от сепаретата и си взе обикновеното:портокалов сок >o<
Нели през това време се наслаждаваше на гледката как Минхо не спираше да се радва на f(x) и имаше намерение да отиде и да му прасне един,но за щастие се отказа и се настани при останалите.Мина половин час,вече един…е Минхо не реши да се завърне при обичайната си компания,а следваше любимата на всички щастливи фенки игра,имали възможността да присъстват на такива мероприятия,а тоест : „Кажи няколко думи на своя любим идол”
Водещият както винаги изкара няколко фенки,които след това се радваха в продължение на половин час,а някои от тях дори не знаеха къде са и остана възможността само за един.
-Аз искам да кажа нещо на Минхо – Нели вдигна ръка и стана от мястото си
-Ти пък,не можа ли да му го кажеш у… - почна Гери и се спря,усетила се за преиждащото бедствие
Минхо,който тъкмо се беше обърнал за да види фенката и да я чуе,отнесе един мощен шамар.
-Ти си пълен кретен.Тва имах да ти кажа! – тя го погледна и поседя така минута-две.За първи път се чувстваше силна и успя да каже дори и публично това което искаше.Момчето пред нея я гледаше смаяно,но се четеше яд в очите му.Едва ли смееше да и каже нещо на въпреки…знаеше ,че той е виновен и замълча всичко
-Дами и господа,за пръв път виждаме как фенка така брутаалн…. – започна да коментира водещия
-Млъкни бе катър,пак почна да дрънкаш глупости – грабна му микрофона DJ-я
-Що ме гледаш тъпо? – продължи Нели
-Феновете не разполагаха ли само с едно запитване ? – отвърна и Минхо със същия студен тон
-Ти наистина си станал кретен покрай оня плужек зад теб – посочи тя Кристъл и се изсмя
-Плужеек?Ти… - писна Кристъл
-Искаш да те наритам ли? – закова погледа си върху нея Нели
Междувременно Темин подшушвайки на Гери:”Абе да не си я записала на карате или кик бокс?”
-Не уе,ма напоследък май се е зарибила по кеча – надникна Гери зад една колона за да види кво става
-Спри! Ще говорим после – въздъхна Минхо
-Хаха ми да спирам.И няя да има после – момичето взе чантата си и отиде при приятелката си
-Мисля,че ми е време да си ходя – тя излезе от залата заедно с Гери оставяйки сума ти народ с отворени усти и едно момче с чувство за вина.
Изминаха седмици от както те не се бяха чували.Тя беше станала по-силна,под влиянието на незнайно какво или кого.Не плачеше,не и пукаше – абе беше станала Гери 2 xDD Даже беше започнала да гледа анимета заедно с нея!! По лицето й не се четеше онази емоция както преди.Изглеждаше щастлива,но не заради факта,че вече момчето което обичаше не е до нея,а защото бе разбрала,че това е единствения начин да преживее сегашни и бъдещи загуби…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

108To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Апр 24, 2011 5:58 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Wae?!? To Feel The Unfamiliar - Page 5 144366 Краят ме остави без думи To Feel The Unfamiliar - Page 5 182785 Супер беше To Feel The Unfamiliar - Page 5 124908 Сега ще чакам новото ти творение с нетърпение To Feel The Unfamiliar - Page 5 662149

http://smiley92.tumblr.com/

109To Feel The Unfamiliar - Page 5 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Май 16, 2011 8:16 am

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Леле много як фик! To Feel The Unfamiliar - Page 5 250529 Умрях си от смях още на 2рата глава To Feel The Unfamiliar - Page 5 951866 Жалко,че Нели и Минхо не останаха заедно To Feel The Unfamiliar - Page 5 626982

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите