To Feel The Unfamiliar - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

To Feel The Unfamiliar - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_lcap15%To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_lcap56%To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_lcap3%To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_lcap13%To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
To Feel The Unfamiliar - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
To Feel The Unfamiliar - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

To Feel The Unfamiliar

+15
rally___
TonnIi
just_chris
mia_koluchi
ЛоРетКа ^.^
2min
xTheUglyTruthx
Dob
silwii_
AsHaNtY
Uppie
tdsmt357
nasa__
jongminfan
Nanna
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Харесва ли ви или не?

To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_lcap100%To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_rcap 100% [ 20 ]
To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_lcap0%To Feel The Unfamiliar - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 20


Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

1To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty To Feel The Unfamiliar Съб Окт 23, 2010 6:56 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

First topic message reminder :

Ще започна с П.П от автора (аз). Съжелявам,ако не ви хареса фика,защото е писан за една приятелка.Но все пак се надявам да изкласи To Feel The Unfamiliar - Page 2 778320 Ако ли не,все пак ще го изтрия To Feel The Unfamiliar - Page 2 590905

Глава 1



-Яяяяяяяя дай ми бухалката бързо – протегна ръка Гери към приятелката си
-Ама ама тя остана в куфара – запелтечи Нели
-Нося си сгъваема в ръчната ми чанта – кресна момичето и протегна ръката си отново
-Ама Гери тъкмо дойдохме,ще ни върнат,а още не съм усетила какво е чувството да си на Хавайските острови – проплака Нели
-Айде давай бързо не ми се обясняяй,че тоя мангал ше избяга уа – извика приятелката й докато натискаше жертвата си с единия крак .Тя срита въпросното същество под краката си за да не мърда и му изкряска
-Следващия път като искаш да крадеш нечий чорап , гледай да не е МОЯ!! ВЕЧЕ Ще Знаеш да не се закачаш с моя Пикачу! – издърпа си тя чорапчето на Пикачу от ръцете на Шоколадения и двете момичета се фръцнаха и се запътиха към хотела си

-Тооваа еее ъъъ хотел Мауи нали – бутна картата Нели пред лицето на приятелката си
-Марви Мааарви,забравила си да четеш душо – бутна я с пръст Гери и посочи табелата на хотела покрай който тъкмо минаваха
-Струва ми се,че ще си останем в хотел „Под Градското Осветление” – изпуфтя Нели и се захвана пак с картата
-Дай на мене ДАЙ!Че се едно гледам Индианец на лаптоп с Виста – дръпна и картата Гери и захвана да търси хотела
-Ето Лаа-лаа-лахайна ?? Е са и в лайнян хотел ли ше ни пратат е баси майката.Първо пътувах с някъв негър дето ми разправя колко много си падал по Роналдиньо ма го било страх да каже на майка си,че бил обратен щоту щяла да го кастрира айгуу – плясна се по челото Нели
-Всъщност това което търсим не е хотел а къща – подчеерта Гери и се забля отново в картата – Ето ето това е Namahana Plantation – заподскача Гери и посочи няква точка от картата
-Намахана?Сигурно сичките са супер отракани и намахани там мохохох – засмя се Нели на глас и всичко живо покрай нея се заобръща…или всичко черно,че чак се почувства единствения бял човек в целия свят,освен Гери де,която вече също беше почнала да почернява от слънцето за разлика от Нели,която ставаше като рак отшелник без черупка.
След 20 минути обиколки вече бяха стигнали пред хотела,а Нели точеше лиги още по него

Kъщичката е малка,но уютна,на тихо и спокойно място,близо до плажа с огромен двор ии…
-ДЕТСКА ПЛОЩАДКА ЙЕЕЕЕЙ – допълни Нели описанието,което беше започнала рецепционистката и тя се стресна
-Извинете я,страда от неизживяно детство – сложи си ръката на устата й Гери и се ухили на жената
-Таа да,мисля,че мястото е идеално за млади момичета като вас-усмихна и се тя в отговор.И тъкмо тогава в стаята влезе една група от 5 момчета,навярно туристи или поне така изглеждаха..
-Тва ли е ?? – опули се едното от момчетата с привидно рошава коса,който се беше лепнал да оглежда всичко из стаята и гледаше стръвнишки
-Айдее и рицари ли има в тея Хаваи или тоя пристига от средновековието – засмя се Гери като посочи към най-високото момче,с черна коса
-Не не,се едно са му лупнали тиган и са го остригали – засмя се и Нели – Но пък е хубав,и е стилен,висоок атлетичеен
-Айде айде пусна лиги,на ти ръкава ми че да се обършеш – подаде и блузата си Гери и се дръпна през смях
-Excuse me, the house available? – попита едно от момчетата с розова фланелка
-Алоу Корея казва се Can we rent the house or not ? – намеси се Гери и момчето автоматично се обърна
-Яяя не ме ли знаеш кой съм? – кресна изведнъж момчето
-НЕ – Отвърна му по същия начин и гери
-О,Ким Кибум приятно ми е тогава – ухили се изневиделица момчето и подаде ръка
-Я па тоя,Гери,на мен пък не – ухили се и тя и усмивката и моментално се превърна в отегчена гримаса
-Hii Gerry,nice to meet you – намеси се и един от останалите,явно най-малкия,като се ухили и махна с ръка
-Ти на 10 ли си ? И не ми се мазни така няма да ви я отстъпим – оплези му се Гери и се изхили
-Кх кхм – излезе онзи с рошавата прическа напред – А мен не ме ли знаеш ?
-Не що,а трябва ли ? Ти кво да не си корейския Цар Лъв ? – потупа го по рамото Гери – Вземи се подстрижи,че ше завъдиш нещо…
-Хьонг файтинг – обади се пак малкия
-Ей го ся ше ревне… - въздъхна явно най-големия който беше седнал да разглежда някъв каталог с деликатеси с пилешко
-Ох,ние смее – започнаха в един глас всички
- Ооо вие сте корейските Backstreet Boys – посочиха ги Нели и Гери едновременно и плеснаха с ръце,а момчетата се въздъхнаха отчаяно
-It’s SHINee S-H-I-N-E-E
-Шинее ?? – опули се Нели
-Мисля,че е свинее – вдигна вежди Гери и погледна към момичетата
-Is it Schweinee? – намеси се и рецепционистката,при което Гери седна да се смее,докато момчетата гледаха тъпо и само те единствени не осъзнаваха,че ги бяха пратили в кочината
-Виж ся… - излезе напред онзи с рицарската прическа – Явно така няма да се разберем,виж ги кви са неучтиви,давай тука на нас петимата мястото – смигна и той и се усмихна
-Ааа ше ме прощаваш,ама не си ти човека,който да казва,че сме неучтиви … ВИЖ СЯ!? Туй само най-неграмотния български футболист ше го каже и то на интервю – скочи Нели срещу него
-Чинча – сопна се момчето
-Дее Чинчаа – отвърна му Нели
-Виж я тая и корейски знае – обърна се той към приятелите си и се засмя
-Тая си има име,скумрийо – дръпна го тя за ухото
-Ауу щом казваш цацке – дръпна се момчето и се засмя
-Носим само паламуд съжалявам – вдигна седащият на дивана пилеманияк,който повдигна леко една торба от която се разнесе невероятна воня
-ХЬЬООНГ!!Сигурен ли си,че има само паламуд вътре – скочи най-малкия и грабна торбата
-Ми сутринта като го извадих от хладилника не помня да съм слагал нищо друго – вдигна рамене той
-Омо,хьонг чорапите ти на Chicken Little са вътре – изквича минито и ги метна към вратата
-Паламуда сигурно се е вкиснал само от миризмата,предлагам да си уловите нов от океана – подметна Гери и се тръшна на дивана
-Ами сега какво да правя с вас,всички сте ми толкова симпатични като едно голямо семейство сте – плесна с ръка рецепционистката и започна да гледа ту към момичетата ту към момчетата
-ДА БЕ ДА! – Креснаха и двете групи в един глас и се спогледаха
-Всъщност като се замисля,в къщата има 3 свободни спални,две двойки и една тройка . Така,че може да си поживеете заедно за една екскурзийка! Това е лятото –любов и страсти.Омразата се превръща в любов,любовта в нещо повече,нещо повечето в брак … - и докато тя се беше отплеснала да обяснява как протича животът на един заблуден тийн,всички бяха отворили усти и я слушаха с тъпи физиономии
-Да и накрая всички мъже умират нещастни… -завърши тоя с черната коса
-Да,а жените от чорапите на мъжете си… - допълни и Нели
-Виждам,че ще се роди една скумрийоцацовска любов тук – изтърси жената,като всички изпаднаха в истеричен смях,а само жертвите на тая подигравка се гледаха един друг и сигурно се чудиха как да си отмъстят взаимно,а в краен случай и на рецепционистката
-Вижте ся,ние няма да отстъпим от къщата,което означава,че е по-добре да се отдръпнете – намеси се оня рошавия
-Виж ся,неска не съм си вадила бухалката от куфара,но все още имам тая възможност – смигна му Гери и оня се разрева и се скри зад най-големия
-Аз като ти казах да не се правиш на смел…виж се,пак ревеш – потупа го той по главата и му метна една кърпичка
-Искаш ли цяло пакетче – предложи и Нели,а момчето само поклати глава в съгласие и тя му метна едно пакетчеп,при което той само изхлипа едно : „Мерси” и се нацупи
-Добре правим сделка,тъй като ние сме пет,а вие само две,двама от нас ще земат едната двойка,вие другата,а тройката остава за другите трима от нашата групичка! Deal? – предложи пича с розовата тениска
-Deal, само да не намирам чорапи на сякви анимационни герой особено неизпрани и то пред нашата врата.Имам навика да ги горя! – подчерта Гери,при което лидера изтръпна при мисълта,как Chicken Little,се стопява в пламъците на Ада,в който седи Гери с един тризъбец и се смее зловещо (Nice гледка,а ? :Д:Д:Д)
-Да,а ние прашки!.Щоту е тоя ревливия има навика да си обува прашки рано сутрин,още е неадекватен – потупа го чернокосия и се ухили
-Аййй колко сте ми сладки,хайде бързо бързо да се настанявате,че да не изпускате хубавото време. – запляска жената с ръце и ги побутна към стаите
И двете групички се запътили,все още враждебно настроени,но готови да се сработят в името на екскурзията си!

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

26To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Ное 01, 2010 12:48 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Уляля, страшен фик! Amazed
Дали ще ги спипат To Feel The Unfamiliar - Page 2 231219
Давай следващата глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 943311

27To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Ное 13, 2010 11:05 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 6


Междувременно на плажа:
-Хризантема,иди да видиш мама дали не съм оставила ютията включена – побутна хазяйката дъщеричката си към хижата
-Тва ли е дъщеря ви – попита Минхо
-Да,не е ли прекрасна – сплете пръсти Хризелда
-Напрао невероятна….и толкова прилича на вас – въздъхна Джонг
-Оу Май! Наистина си приличате – възкликна Кий
-Така ли – ухили се тя – Защо мислиш така сладкишченце?
-Ми до преди малко се опитваше да сватоса два охлюва,които очевидно не се харесваха един друг,мъжкия даже се опитваше колкото се може по-бързо да се отдалечи,но какво да се прави…господ го създал прекалено бавен – съчувствено обясни Дивата
-И въпреки всичко,интересно име за 4 годишно момиченце – погледна я тъпо Оню
-Ми мислих да я кръстим Върбица,ама съпруга ми беше любител на Хризантемите и за това – заобяснява хазяйката
-Да бе,аз от малък мечтая да си кръста мойто дете Папурка,ма знае ли човек,жена ми може да се окаже любителка на плевелите и да я кръстим Плевел – изхили се Джонг като за първи път :Д
И така,а сега да се включим и в приключенията на Хризантема.Maлкото цвете,въпреки,че приличаше на майка си по характер,беше хубава.Мъничко същество,с дълги черни къдрици и тъмно-зелени очи,които шареха наляво и надясно и търсеха нещо интересно,и като за нейно щастие,се намираше такова…
Тя тъкмо се беше наканила да влезе,когато и се видя интересното и малката душица бързо притича при майка си да и сподели.
-Мамо мамо,там има един батко и една кака с него – заподскача детето
-Къде мамо – огледа се жената
-Вътре вътре – посочи Хризантемка към хижата – И баткото държеше каката за кръста,сигурно се е сецнала (рофл)
-За кръстаааа?!!? – креснаха цялата групичка в един глас
-Ммм да – скръсти ръце зад гърба детето и закрачи напред назад и обратно като военните
-Ама ама как изглеждаше баткото – почна пръв Кеу
-Ъмм…висок >.<
-Нещо по-конкретно – вдигна вежда Гери
-Амм,А да! Приличаше на Мики Маус ^^
-ЕЕЕ,МИКИ МААУС?! – извикаха пак всички в един глас
-Добре,явно с баткото няма да се получи,а каката ? – опита повторно Гери
-О,съжалявам,едвам видях на каката главата.Явно беше твърде ниска – въздъхна детето
-Айгуу,а се надявах да каже,че е била мутант – беше на път да се разплаче Джонг
И след като решиха да се уверят сами с очите си,цялата групичка барабар и с хазяйката се запътиха към хижата
-Jonghyun,НЕ!! В никакъв случай,не отивай ти да гледаш,ще ти стане нещо,знаеш че си със слабо сърце – дръпна го Кеу за качулката и го събори на земята до себе си
-Гери ти отиди – набутаха я всички и тя нямаше голям избор,но пък и не и пукаше особено
Моментът в който тя отвори вратата на хижата,над главата и прехвърча един чехъл и се заби в лицето на Оню,а Гери като за първи път се зарадва,че е толкова ниска.След това последва едно :
-Деа майка му комарска,дръж го неговата мама – крещеше Нели и размахваше втори чехъл,а Минхо я беше вдигнал и я разнасяше из стаята след комара
-Оох олекна ми,мислех си,че други раоти стават тука – изведнъж изтърси Джонг и Минхо изтърва Нели на земята
-И за туй ли ме извикахте,тъкмо започнах да харесвам свинското – намуси се Оню и в ритъма на музиката,която се чуваше от плажа се завърна на купона
-Мисля да се присъединя към единствения умен,уважаващ себе си както и свинското човек и това е Оню – запъти се и Гери след него
Кеу и Джонг от своя страна се спогледаха и приятелски се прегърнаха като решиха да ходят да играят билярд.
-Айгу като ви казвам,че тази скумрийоцацовска любов ще стане нещо голямо вие не ми вярвате – засмя се хазяйката и смигна и на двамата и излезе заедно с дъщеря си
-Ха да бе ше стане,с човек дет не може един комар да убие – изгледа го пренебрежително Нели и му обърна гръб
-Айгуу кой го каза,ментачка такава – отвърна Минхо
-Аз ли съм ментачка бе,ти най-много лъжеш от всички – тросна се Нели
-Пък ти най-много обичаш се правиш на невинна : „ама моля ви се как може такова нещо,така да налиташ на човек,колко са загорели само” – имитираше я той – ДА БЕ!Преди малко само дет не ме изяде… - харизмата почти извика,но се усети,че е попрекалил с децибелите и се огледа за да провери дали няма случайни минувачи
-Ха,пак аз! Ма не аз се клечих отгоре ти и ти бърках по джобовете нали – сложи ръце на кръста момичето и го изгледа изнервено
-И все пак не се дръпна
-Щях! Ти не ми даде – сопна се тя
-Ся пък не съм ти дал…оправдания – засмя се Минхо – Докажи,че е така – той я бутна до стената и я притисна
-Докажи ми,че аз съм бил причината да не се отдръпнеш,защото не те пуснах
-Айгу че нахално момченце,ти в мен ли се съмняваш – хвана го за бузата Нели
-ЯЯЯ!Да ме разтегнеш от всякъде ли се опитваш! Първо ми отскубна щастливия косъм,сега ми дърпаш и бузата,която е на път да се отлепи,ако не я пуснеш – бутна и той ръката и се намуси
-Дразниш ме и ще пострадаш – заплаши го Нели
-Ще те изчакам да пораснеш още малко,че да доживея да вида как ше ме набиеш – оплези и се Минхо
Нели замахна да го удари,но той я хвана за ръцете,притисна я към стената,и я целуна;но така я целуваше,че да й докаже,че не той беше причината,тя да не се дърпа…
Ще успеят ли да осъзнаят какво наистина се случва,или това ще се окаже просто едно недоразумение в следствие от скука…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

28To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Ное 14, 2010 9:25 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

omo To Feel The Unfamiliar - Page 2 561186 поредната невероятна глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 726853 минхо и нели са толкова сладки двамата To Feel The Unfamiliar - Page 2 625901 а пък тая хазяйката е уникална To Feel The Unfamiliar - Page 2 951866 чакам с нетърпение следващата глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 10044 каква ли ще бъде реакцията на всички като разберат за тях To Feel The Unfamiliar - Page 2 699691

http://smiley92.tumblr.com/

29To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Ное 14, 2010 10:24 am

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

айгу айгу :D Минхо и Нелката мнг си налитат нещоо .. xD което ми наромня че ще я убияя ... :X:X :D To Feel The Unfamiliar - Page 2 736318 To Feel The Unfamiliar - Page 2 382923

30To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Ное 17, 2010 8:15 am

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Гериии пускай следващото да се успокоят хората...гледай вече закани за убийства има To Feel The Unfamiliar - Page 2 850654

31To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Ное 17, 2010 7:37 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 7

-Ма-ма-Мадонаа – Донаа ставаай – пееше или по-точно крещеше Нели до главата на Кий и го буташе с ръце
-Jonghyun пак ли си си изгубил гласа,този път звучиш като настъпана мастия – измъмри Кий и се завъртя на др страна като се зави през глава
-Настъпана Мастия?!?!?!Той току що ми каза,че не мога да пея ?? – опита се да преглътне обидата Нели,но беше твърде късно
-Ой Нели на къде тръгна ? – спря я Гери,която тъкмо отиваше към кухнята
-За маркуч!! – тросна се приятелката и и се запъти към килера
-Ъъ за какво ти е – опули се Гери
-Някои хора се нуждаят от промивка на мозъка – отвърна Нели като издърпа някакъв безкраен маркуч от килера и го напъха в чешмата
Запъти се заедно с него към стаята на Дивата и го нагласи и точно в този момент Джонги влезна в стаята му
-Нееее! Вчера сменях…. – и докато се опитваше да каже нещо,Нели вече пръскаше с вода навсякъде и най-вече в лявото ухо на Кий
-…чаршафите – изхлипа Джони и очите му се насълзиха
-ЯЯЯЯ !! Напълни ми ухото,луда ли си !! – кресна Кий и захвърли един чехъл към Нели
-Луда…Бих казал твърде точна,щом те е нацелила в ухото хьонг – засмя се преминаващият покрай вратата Минхо
-Мълчи да не ти измия зъбите преди да си влезнал в банята – размаха маркуча Нели към него като почти не го плесна по челото
През това време Кий беше грабнал телефона и набираше някакъв номер
-О не си и помисляй да звъниш на Оню – ухили се Нели и му размаха пръст
-Обаждам се в лудницата,не на Оню! – тросна се Дивата
-А така ли,ама резервирай две места,че да не съм само аз!Нали знаеш че винаги ходим в комплект – размаха ръце момичето
-Недай боже да съм в комплект с тебе,ще съм нещастен цяял живот! – тръшна се обратно в леглото Кий
-Орраа ! Хайде да го направим заедно – пръхна с мигли Нели
-Ъ!?
-ЕЕЕЕ ?!– Опулиха се всички,които се бяха събрали на вратата да гледат шоуто,а Минхо обикаляше в кръг и си говореше сам
-Да ходим на пазар бе – грейна Нели и вплете пръсти
-Момиче,обичам те!!! От кога чакам да отида с някой на пазар,а тоя шибан гей до вратата никога не иска да ми прави компания,пък с Темин не смея да изляза защото той винаги ми похарчва всичките пари за сладолед и книги на Хари Потър.Минхо три пъти заспа на едно кафене докато ме чакаше и от тогава никога не ходи с мен на пазари,а Оню винаги се забива в ChickenFC и яде пилешко до преяждане и след тва седи на кафенето докато не му мине и аз трябва да обикалям сам – заобясни трагичното си положение Дивата
-Айде кака,ше ходим да си пазарим – хвана го под ръка Нели и го замъкна към изхода
-Я! Къде тръгнахте – спря ги Минхо
-отиваме на пазар,аде адиооос ! – махна с ръка Нели към оставащите зад тях в недоумение съквартиранти
-И ние идваме – тръгнаха да се обуват и другите
-Вие нали не ходихте? Мино-я ти пък кво ще праиш с нас – поклати глава Нели и го изгледа въпросително
-Аз…аз ли? Ами аз…аа Ще си купувам поялник – щракна с пръст Минхо и набързо си нахлузи кецовете
-Верно,че ти е нужен…да земеш да са запоиш малко отгоре,че прекалено ти хлопа дъската – приказваше си тихичко Нели докато отключваше вратата
-Това го чух!! И Ще си отмъстя - подвикна Минхо зад нея
След 20 минути вървене пеша от хотела до града те вече бяха пред мола
-Ъ! Тва е с размерите на кауфланда в Сливен – засмя се Гери и огледа магазина отгоре до долу
-Сигурна съм,че има някаква тайна! Не може да е толкова малко – вживя се Нели в ролята на Шерлок Хоумс
-Дам,цените са като на Луис Витон – повдигна един етикет спец.Ким Кибум и изгледа дрехата в ръцете си пренебрежително
В продължение на 20 минути Кий и Нели обикаляха и обсъждаха всяка една дреха,като от цялата стоката двамата харесаха един единствен шал,а другите седяха и гледаха тъпо.След 30 минути обиколки и като по чудо нито едно некупено парцалче,цялата група се изнесе извън магазина.
Нели,която беше изключително ядосана,че планът й да си пръсне парите за дрешки се провали така се беше засилила,че се сблъска с някой на вратата.
-О,много съжалявам – изправи се момичето и погледна човекът който беше пред нея
-Яя Хюнджунг-аа !! – плесна тя с ръце и се ухили
-О,Нели – ухили се и момчето пред нея
-Яя сънбе! Ти какво правиш тук – намеси се и Оню
-О,Оню-ши,ма вие всичките сте тука – заоглежда се Хюн Джунг
-Вие от къде се познавате – погледна ги учудено Минхо и се почеса
-Запознахме се в университета Куанг Джанг когато учех в Сеул! – казаха и двамата едновременно,като се спогледаха и се засмяха
-Яя познавала си го и не си ми казала! – изписка Гери
-Виж ти,нашата харпия познавала и известни – сръчка я Кий
-Яя,не се меси сега…аа орраа,ти защо си тук – ухили му се Нели
-С групата сме на концерт,но ни отпуснаха 4 дена почивка ии сега се възползваме от тях,и както гледам съм се запътил на същото място от което не излезна много доволна… Да не влизам въобще а? - надникна през витрината момчето и свъси вежди
-Не,не! Айде с нас на разходка и без това трябва да си поговорим! От толкова време не сме се виждали,трябва да разкажеш нещо – хвана го момичето под ръка и го замъкна по главната улица
-Айгу,виж ги само! Сякаш не съществуваме – възмутено изкоментира Минхо докато не спираше да ги гледа
- Хьонг,къв ти е проблема? Нали си говориш с нас – неразбиращо го изгледа макнето и си продължи по пътя
-Ми вие от кога сте тук или по-точно защо? – завърза разговор Хюнджунг
-Ами ние с приятелката ми – Гери , помниш я нали,говорила съм ти доста за нея!
-А,онази отчаяната от компютърните ти познания ? –засмя се певеца
-Ахааха,даа същата.Таа дойдохме на екскурзия тук,след като от толкова време се канихме и за най-голямо нещастие срещнахме тея ходещи бедствия зад нас
-Ахах въпреки,че сме от различни компании,сме доста близки! С Джунгхюн се познаваме от много малки,живеехме в един квартал,и доста често ходихме заедно за закуски,и винаги когато му земех баничката се сърдеше и почваше да плаче – засмя се Хюн
-Ти и да го оскубеш без да искаш пак ше заплаче – намръщи се Нели и се обърна назад
-Ами ти как я караш напоследък?
-Ами концерти,концерти,предавания.Почивка – ЙЕСС! – засмя се момчето – и от време на време някой друг свободен ден за спортуване.Ти мъчиш ли се още да прескочиш мрежата на волейбол – потупа я Хюнджунг по главата
-Яяя не се дразни – замахна Нели да го тупне,но се подхлъзна и падна на улицата
-хааа виж виж,е тва беше култово падане – изхили се Минхо зад тях
-Опс,не исках! – прекръсти се Хюнджунг като знаеше какво следва-Чакай да се реванширам,ще ти помогна да станеш – протегна той ръка,но тя така и не можа да се навдигне
-Оуч,май съм си навехнала глезена – изпъшка момичето докато си разтриваше крака
-Еейш какво да те правя,качвай се ще те нося!

-Яяя! Тея какво правят пак двамата.Сега ли е момента да си играят на конче – Минхо бавно почна да позеленява (не буквално де:Д )
- Ми иди ти я носи – погледна го Гери като се чудеше кво за бога му става на тва момче
-Bianne,Oppa – нацупи устни Нели
-А,защо се извиняваш.Аз съм виновника в тоя случай – Лош Батко! – засмя се момчето – Струва ми се ,че трябва да ги изчакаме.Ще вземат да се убидяят – спря се той
-О,Шумахери вие се сетихте и за нас – засмя се Дивата
-Ами претърпяхме малък инцидент и затова – почеса се Хюнджунг
-Сънбее,веднъж ще се видите и ще пострада като е в ръцете ти.Пази я,че нямам с кой да се дразня – засмя се Минхо
-Не се тревожи ще ти я пазя.Вие да не ходите ? – погледна той първо към Нели после и към Минхо
-СЪВСЕМ НЕ! – казаха и двамата в един глас
-Ами добре тогава,значи мога да си я взема за няколко часа – обърна посоката Хюн и потегли пак по главната към хотела на групата
-Яя! Не можеш,защото се прибираме! – дръпна я Минхо за ръката и я придърпа при себе си – Качвай се!!
-Ъъ… - заоглежда се объркано Нели
-Качвай се,ще те нося – наведе се Минхо за да и помогне
-Ее явно имате работа,тогава очаквам през останалите 3 дена да излезем – ухили и се Хюн и й подаде телефонния си номер – Звънни ми когато си свободна,и когато със сигурнсот мога да си те взема за няколко часа – смигна и той и потегли към хотела си
-Яя! Защо го отряза – думна Нели по главата Минхо
-Защото ще ме учиш да правя баница,забрави ли вече ? – възмутено отвърна харизмата
-Баница? Хм не съм обещавала подобно нещо – замисли се момичето
-Е вече си! – прекрати темата Минхо и се запътиха заедно с компанията към хотела.

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

32To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Ное 17, 2010 8:54 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

yaaaaaaah.. ревнивия Минхо .. хаха мнг яка глава давай некстт... To Feel The Unfamiliar - Page 2 943311 гимми моор To Feel The Unfamiliar - Page 2 943311 To Feel The Unfamiliar - Page 2 23895

33To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Ное 18, 2010 10:11 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ооо супер е главата To Feel The Unfamiliar - Page 2 561186 минхо как е ревнува To Feel The Unfamiliar - Page 2 231219 чакам следващата глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 885866

http://smiley92.tumblr.com/

34To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Ное 24, 2010 5:38 pm

ЛоРетКа ^.^

ЛоРетКа ^.^
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Леле уникален фик ! To Feel The Unfamiliar - Page 2 432746Давай следващата глава, че нямам търпение. To Feel The Unfamiliar - Page 2 504947

35To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Ное 24, 2010 5:45 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 8


3 часа по-късно:
-Ма ти знаеш как се прави баница по-добре и от мен!!! – крещеше Нели
-Нищо не знам ма,идвай тука да ми показваш как са слага сиренето – извади Минхо втори пакет кори баници „Дебела”
-Добре слагаш го ся тука…- почна Нели
-Ма не е ли обратната – поправи я Минхо
-Виждаш ли е,Минджо! Ти даже ме поправяш – хвърли кърпата Нели и се запъти към хола
-Добре де,тогава тутманик – помоли се Минхо след нея
-Същото е! – подвикна тя от хола
-Их тъз пък! Знам хаха – отвръна момчето
-КОЧ!
-Крава! – отвърна подобаващо Минхо,като продължи да си прави баницата през смях
**
-Герии излизам! Ако решиш да дойдеш където ти казах,ще те чакаме в 6 и 30.Ако тея пръчове се съгласят и те да дойдат,да идват и без това и другите искат да се видят с тях – подвикна Нели от вратата и излезе
-Къде тръгна тва момиче – изникна от някъде и Кий
-Отиде при Хюн.Каза,че към 7 и 30 сме поканени на плажно парти,те сигурно ще са там заедно с групата – заобяснява Гери
-Айгуу,виж ги ти тез двамата,нещо мн зеха да се виждат – засмя се лукаво тъкмо наминаващия Оню
-Абе я стига глупости,не са се виждали хората от колко време,нищо повече – намеси се Минхо
-Хьонг,ти кво да не ревнуваш – погледна го учудено Темин
-А..аз ли бе?! – опули се Минхо – Кой бе кой да ревнувам,тая цаца ли ахахха Темин не ставай смешен – махна с ръка харизмата и се върна към баницата си
-Кой ги знае кво ще праят тея мръсници цял ден – изхили се мръсно Джонги
*Чува се трясък в кухнята*
-Яя хьонг всичко наред ли е !! – кресна Темин
-Добре съъм нищо ми няма – показа се една тава на вратата и пак се скри
-Бе питах дали в кухнята няма нещо счупено,не дали ти си добре – подвикна макнето
-А,и кухнята е добре – извика в отговор Минхо
-Ххх това е добре – отдъхна си Дивата
*Междувременно пред хотела на Хюн*
-О,душицо! Радвам се да те видя отново – протегна ръце Хюн към момичето
-Орраа! Носиш ли ми сладолед ^-^ - вдигна вежди Нели
-Сладолед ли? Уе? – погледна я учудено момчето
-Е как защо,винаги в университета когато ме видеше ми носише сладолед! Не помниш ли – ухили се момичето
-О верно,бях забравил.Ами кажи какъв искаш? – вече подготвен Хюн я хвана за ръката и я задърпа към главната
Те се спряха в един магазин за почти всичко! *Корейския Кауфланд :Д*
-О виж тва виж го кво е яко,всъщност формата му де,не ми изглежда особено вкусно – посочи Нели нещо наподобяващо кренвирш
-Свободата Нели,е в саламът който ти така лекомислено гледаш!!-изтърси изведнъж Хюн
-Ъ…ЪЪЪ – измънка Нели
-Имах предвид салама пред теб! Нямаш си и на идея колко е вкусен! Прави се от свинско черво примесено с бут от корейска мечка и… - почна да обяснява Хюн
-А не мерси!!! Може да спреш до тука – запуши му устата Нели и го подкара към хладилника за сладоледите
-Та ок стигнахме до съществената част.Къв искаш ? –посочи витрината Хюн и изчака за отговор
-Тоз ягодовия,шоколадовия,Милки Уей,а да и този с рома,онзи там карамеления,а видях и един с лешници,аа и онзи най-отзад с зелената опаковка и този пред него в розовичкото и…
-И ше фалирам? – засмя се Хюн като извади само два и ги сложи пред момичето- Избирай шоколад или с лешниците!
-Орраа,знаеш че тези са ми любимитее защо не мога да ги смеся– нацупи се момичето
-еее айде от мен да мине,ше ги купя и двамата ма единия е за мене – изплези и се Хюн и двамата потеглиха към касата
*На излизане от магазина*
-Ким Хюнджунг дай ми проклетия лешник – обикаляше около него Нели и подскачаше като се мъчеше да си земе сладоледа
-Чакай ей сега ше го извадя от сладоледа и щи го дам – засмя се Хюн и продължи да я дразни
-Ами ще си го ям моя си тогава – нацупи пак устни Нели
-Ми яж си го,щом ти стига- ухили се Хюн и прегърна момичето
След 30 минути вървене бяха стигнали до плажа където се бяха разбрали да бъде партито
-Яяя Джунг Минаа,да знаеш че съм ти голяма фенка.Искаш ли те почерпа един сладолед – ухили се Нели
-А моля те недей! Последния път като ме черпи след тва ми идваше да се метна през терасата – твоя вкус е далеч от моя – препоти се момчето три пъти като се сети за предишната случка
-А кво става с наще приятели,няма ли да идват – попита и Хюнг Джун
-Ми сега ще звънна на фр ми – извади телефона Нели и звънна на Гери
-Алооу идвате ли бе
- Малко ще се забавим,че Минхо чака тутманика му да се изпече– чу се от другата страна
-А тоя с неговите тутманици мамка… А Гери гърлото ли те боли ? – вдигна вежда Нели
-Не направих си операция на гласа…Аз съм Кий бе! – кресна Дивата по телефона
-Ааа Кийй,сори – Ай идвайте ваща мама крушарска – изписка Нели и затвори
-E...идват ли ? – бяха я наобиколили и петимата и чакаха отговор
-Йес
-ЙЕЕЕЕ – Извикаха сички
-Ама ще закъснеят
-ЕЕЕЕЕ – разочаровано въздъхнаха и петимата
-Ами в такъв случай,ние ще седнем там дето ще ги чакаме – подхвана Нели Хюн и я замъкна към плажа
-Ами ние отиваме да купим допълнително пиячка,ай до след малко – заминаха другите 4тирима

-Ххх като знам Минхо колко време ше си пече тутманика и ми става лошо – въздъхна Нели
-Хаха това ли било.Готвач ли ще става?Едно време беше много амбициран и само за спортове говореше,а сега…Научи ли го как се прави баница ? – попита Хюн
-Ами то кво да го учиш той…абе научих го – позамисли се Нели и отговори
-Между другото,струва ми се,че той те харесва – изведнъж смени темата Хюн
-Кой?Той ли бе?? Моля ти се,той единствено да се дразни с мен друго не прави – отвърна момичето видно ядосано
-Хаха ми точно,това е признак – ухили се Хюн
-Голям признак,не мисля че е така – отрече Нели
-Е надявам се да си права,защото мисля да си те запазя за себе си за сега – погледна я Хюн и се усмихна
Бавно се наведе към нея и я целуна.Незнайно защо,Нели не се дръпна,почувства нещо различно и просто затвори очи.В същия момент се появиха и техните дългоочаквани гости
-Ии вече сме ту…к – махна с ръка Кий но замлъкна като видя сцената пред себе си
-Опс май прекъснахме нещо – извади онзи кучешки поглед Джонги и се скри зад Гери
Минхо само се изсмя тъпо и се запъти към огъня без да продума и дума.
-Ъ,а вие дойдохте – стана рязко Нели и се ухили
-Ааа моите дългоочаквани гости.Колко ви чакаше хьонг!! – скочи Хюн и се запъти към любимите си донгсенгчета
-Хьонг,ще ме удушиш пусни ме – пискаше едва Темин изпод захвата на Хюн ( Мецо Хюн рофл)
-Сори сори, Мини от толкова време не съм ви виждал,ся Мин като се върне с момчетата сигурно ще искат да ви напият! Мечтата им от 3 години насам – засмя се Хюн и ги подкани да се запътят към огъня,където ги чакаше вече някого и където Нели усещаше тежката атмосфера наоколо…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

36To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Сря Ное 24, 2010 7:41 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

омо невероятна глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 885866 какво ли ще се случи на партито и минхо как ревнува само To Feel The Unfamiliar - Page 2 792227 To Feel The Unfamiliar - Page 2 714156 чакам следващата глава с нетърпение To Feel The Unfamiliar - Page 2 625901

http://smiley92.tumblr.com/

37To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Ное 25, 2010 8:59 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 9


-Айгууу Киийй,от толкова време не сме се виждали – метна се Джунг Мин на врата на Дивата
-Да от колко да е,от както ми открадна онея 500 вона за да си купиш онези тъпи дъвки „хетеро”които пуснаха преди 4 месеца – отвърна изнервено Кий като избута лепката от себе си
-A между другото,Young Saeng,имам да ти казвам нещо – ухили се Гери
-Сподели с батко – пръхна с мигли момчето
- Махни я моля те тая шибана прическа –
-Щооо??Не съм ли хубав? – недоумяващо я погледна Young Saeng
-Защо ли…Защото приличаш на недорасъл гей! – прокара пръсти през бретона му и го погледна отчаяно – Айгу,слушай кво ти казва кака ти Гери – потупа го момичето по главата и прасна 24 каратова усмивка
-Аз като говорех на времето да спънем стилистката по стълбите никой не ме чу – проплака Кю Джунг,който само се погледна в огледалцето което винаги носеше със себе си и се просълзи при вида на прическата си
-Предлагам да изиграем една игра „Спечели момиче за танц” – предложи Джонг
-Пу Пу Джунг Мин е за мене – заплю си Young Saeng вече своята „дама”за танца
-Ама ама нали момиче…- изплака Джунг
-Тихо ся,не виждаш ли,че момичетата са в ограничено количество: от (0;2) – вкара пак математиката Young Saeng
-Toя па,като не успя да завърши гимназията цял живот ще има да ги дръкна тея глупости!Айде да почваме,че ми се танцува – скочи Хюнг Джунг и предложи:
*Всяко момче,предлага на момичетата по нещо което според него ще й хареса,и който нацели най-любимият предмет или ядене или каквото и да е на съответното момиче,печели танц с нея*
-Е,съгласни ? – едва ли не очакваше аплодисменти Хюнг Джун,но получи само 1-2 прозявки придружено с „дее дее хайдее”
Първо почнаха с Гери,а и първи беше Оню:
-ПИЛЕ!
-Нее,Оню не всички са теб – въздъхна Гери
Минхо: Телефон
-Мне точно,опитайте пак ;Д
Кеу: Ванилов Сладолед!!!
-Ейшш ако не беше ист предмет,вече щяхме да танцуваме – ухили му се Гери
Джонг:Тамагоче?
-Да беше казал кукла Ферхунде,ама пълен комплект и със цялата фамилия…NEEXT
Джунг Мин:Шоколад! Всички момичета обичат шоколад!
- Не бих казала,че е най-любимо… Young Saeng в теб ми е надеждата!!
Young Saeng : Кораб ^^
-Като ми го купиш ми се обади,ще си потанцуваме със сигурност
Hyun Joong: Спагети!
-Мнее
-Е как не бее,АнелЬО пак си ме излъгала – убидено каза Хюн
-Не съм еее едно време мн ги обичаше,ама имало едно време… - засмя се Нели
Хюнг Джун:Краставици?
-Точно…в някой друг живот!
-Еее ми начи аз ше си я изям даже си носех и мислех ти я подаря ама… - намуси се момчето и измъкна една краставица
-Аз си нямам и на идея,пас съм! – категорично се отказа Куu Jong
Taemin: mp3 player ?
-Яяя един умен човек да има в тоя свят,ше си танцуваме тая вечер нали – ухили се Гери
После беше ред на Нели и след като половината от сс501 загубиха трима от тях се бяха напили и бяха откъртили,и останаха единствено и само Kyu Joong,който отдавна се отказа да играе и Hyung Jun който беше зает да яде наденица и дефакто оставаха само Минхо и Хюн Джунг
-Хааа и сега стана напечено! От двама човека само две неща от толкова много! Минхо избери някой от сичките потници на Габана,ама кой точно не знам – подвикна Джонито
Хюн: Шоколад! Сигурен съм! Обожаваш сладоледа който ти купувам – уверено каза лидера
Минхо: И въпреки,че пак може да кажете,че не всички са Оню хьонг,аз залагам на печеното пиле
Нели в същия момент,не очакваше човек който я познава от 2 години да не знае какво всъщност тя обича,а човек с който се познава от 1 седмица и се карат ежедневно да познае от първия път
-Минхо позна
-Ти сериозно ли ?? – опулиха се и двамата
-Дам – отвърна момичето
-Йее начи ще танцувам – скочи Минхо,който всъщност не беше мн запален по танците,но все пак изглеждаше щастлив
-Сигурен ли си,че ти се танцува?Защото на мен не ми се танцува с гадняри – отряза го Нели
-Аз ли съм гаден??Кой е гадния в момента – кресна Минхо
-ТИ! Ето пак крещиш – сопна се момичето
-Ха,то винаги аз съм ти виновен!! – викна момчето и тръгна да си ходи
-А да и имам още нещо да ти казвам…Ти си най-егоистичното момиче,което някога съм срещал – каза той някак си ранено и си тръгна без дори да се обърне
-Мисля,че това което ти казах на плажа е вярно… - изкоментира Хюн отстрани,който само седеше и гледаше
А Нели просто не знаеше какво всъщност стана,или не разбираше…Но все пак реши да не си разваля вечерта,която за някои вече беше развалена,а реши да се върне в компанията на своя любим Орра,която за нея беше незаменима…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

38To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Ное 25, 2010 10:09 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгууу To Feel The Unfamiliar - Page 2 97395 още една невероятна глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 97395 минхо и нели много ме кефят To Feel The Unfamiliar - Page 2 885866 чакам следващата To Feel The Unfamiliar - Page 2 196680

http://smiley92.tumblr.com/

39To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Чет Ное 25, 2010 10:55 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омоооо много смях пада тука...по едно време и сълзи (от смях де) ми текнаха чак To Feel The Unfamiliar - Page 2 27476 Много са ми сладки Мин хо и Нели To Feel The Unfamiliar - Page 2 625901 нямам търпение за следващата глава

40To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Ное 27, 2010 5:04 pm

just_chris

just_chris
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Хахахах не, не немога повече ! To Feel The Unfamiliar - Page 2 504947 Пръснах се от смях, а съм едва до 5 глава ! :147:
Хипер яката историика, пристрастена съм !!! Евалата на лудата кучка (луда кучка,в смисъл супер яка и готина мацка, която заслужава големи овации.Да не се обидиш нещо, мацо !), която я е писала !! To Feel The Unfamiliar - Page 2 982906

41To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Ное 28, 2010 8:15 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 10


-Мисля,че доста брутално го отряза – почеса се Хюн по главата – все пак той спечели и си заслужи танца…
-Аз си знам защо го направих – тръшна се до него Нели и въздъхна
-Не съм сигурен дали наистина знаеш – погледна я Хюн- То се разбира след време – той стана
-И за сега ще те изпратя във вас защото ние с групата трябва да се готвим да се връщаме! Ма не се тревожи пак ше се видим в Сеул – прегърна Хюн момичето и се върна при групата си
-Ъъ Гери де зачезнаха сички за 10 минути – огледа се Нели като не видя никой друг освен приятелката си
-Ха познай! Върнаха се заедно с господин „Чувствам се убиден” в къщата – отвърна Гери
-Което означава,че трябва и ние да се връщаме…Ххх как ли ще се гледаме следващия един ден – въздъхна Нели и се запъти с приятелката си към хижата
*След 20 минути път*
-Ооо кокичетата мии,забавлявахте ли се неска – появи се Хризелда иззад рецепцията
-Оох жено стресна ни! – подскочи Нели и си удари главата в една саксия която беше сложена доста ниско над вратата
-Съжелявам!А мислех,че ще тръгнете с момчетата,но явно съм сбъркала – погледна ги разтроено хазяйката
-На къде? – попитаха учудено двете момичета
-Ми цветенцата ми си тръгнаха преди 30 минути,казаха че се връщат в Сеул – едва не проплака женката
-Верноо?! – креснаха Нели и Гери едновременно
-Даа да! Точно преди 30 минути 25 секунди и 45 …
-Да добре! – отрязаха я момичетата и се запътиха към стаята на Минхо и Мини

-Яяя надявах се,че се бъзикаа.Тоя ся ми зе скицника! – писна Гери като се огледа в празната стая
-Гери ми ние… - попита унило Нели
-Какво ние?! Имаме още един ден,няя си пропилея парите! След това се връщаме в Сеул и готово – щракна с пръсти приятелката и
-Ми ако не ги видим повече…
-Мислех,че и без това не се понасяш с оня.Трябва ли ти да ги виждаш ? – погледна я Гери
-О,няма значение!Права си,не ми трябва – разтръска глава Нели и се запъти към стаята си,но на коридора се срещна пак с хазяйката
-О цветенце,забравих да ти дам това.Господин Средновековен Рицър го остави да ти го дам
-Казва се Минхо – изсмя се Нели и взе торбичката от ръцете на жената
Не очакваше нищо съществено,може би отново някоя шега като за довиждане…Но всъщност вътре имаше нещо което искаше от вчера,но така и не успя да си извоюва от Хюн…
В същия момент телефонът и извъня:
„Majimak neol hyanghan moksori
Modeungeol da
Algoineun naui wechimi
Deullindamyeon naegyeote dashi dorawajwo
Yeongwonhi neoreul saranghae
I love you neomaneul saranghae”
(В превод: This is the sound of honesty
I gave up my heart
I tried to be all I could be
My heart gonna wait forever
I'm still holding on to
All of our moments together
I love you , I will always love you, yeah)
-Благодаря ти,че си вдигна телефона след 4-тата гласова поща – кресна от другата страна Гери
-О,сори.Кажи
-Ела в мойта стая,да си оправим багажа за утре за да хванем самолета в 6 сутринта.Ще пропуснем единия ден
-Ъ,да добре ей сега – затвори телефона Нели и го побутна настрана

След няколко минути,момичетата вече си бяха оправили багажа и се оправяха да си лягат,когато телефонът на Нели извъня отново:
-Алоу
-Цацке – чу се от другата страна
-Минхо?
-Тцтц,ето казах ли ти,дори гласа не ми позна! Аз съм Хюн! Утре в колко ви е полета ?
-А сори,в 6 сутринта е защо ? – попита Нели
-Ми и нашият е в 6,ще минем да ви земем към 4,направо може да минете без едно спане – изсмя се Хюн
-Както е тръгнало! Окей Орра,радвам се,че ще пътуваме заедно – ухили се Нели
-И аз се радвам мн ясно,айде до 4.

И все пак до 4 нямаше много време,когато часовникът на Гери извъня, и тя реши да го метне през джама,но все пак им се налагаше и да станат.
-Кой щял да идва,че не загрях вчера – прозя се тя и сръчка приятелката си която още се въргаляше във завивките
-Орраа – измънка тя и премлясна два пъти
-Кой Орраа ?
-Хююн – метна завивката на главата и Нели и стана
-Аа скумриятаа,о ше се вида и с мойта любов Мин – плесна с ръце Гери като си помисли как ше го изтормози да и даде тамагочето си с оная коала,която тя беше кръстила Сашко
-Да същия,ся стаам се оправям,щоту ме знаеш – закрачи Нели към вратата на стаята
-Банята е в стаята все още и е наляво – подвикна Гери след нея и тя автоматично смени посоката

Към 4,вече бяха готови и пътуваха с групата към летището:
*В колата*
-Мин-аа дай ми гоо плиийс,щи подаря онея дъвки от вчера! А-а-а? – ръчкаше го Гери и се опитваше да му земе тамагочето
-Гери недей,страничния ефект не е особено хубав – побутна я едно от момчетата
-И ти ли ревееш бее,аман от бебета начи – намуси се момичето и се тръшна на седалката
-О простигнахме,ще летяя ще летяя – кефеше се Нели
-Толкова ли обичаш да летиш – усмихна и се Хюн и я потупа по главата

Половината група почти заспиваше,като някои дори бяха захъркали на чакалнята и бяха останали само четирима все още нащрек: Гери,Нели,Хюн и Мин
-Айде бе Мин,само за малко да си поиграя със Сашко
-Казва се Анджела,и не е мъжко!! – запротестира Мин
-Добре бе,Анджи Сашко се тая – тропна с крак Гери и продължи с молбите
-Оох яде ми се нещо – измрънка Нели и се огледа за магазини – Що всичко тука спи бе,не трябва ли да е отворено
-Ммм в Хавай са така,отварят чак в 6,тея които пътуват по – рано ходят в денонощния срещу входа на летището – обясни Хюн
-ти пък ше каиш,че всеки ден идваш – изсмя се Нели – Я къде е тоя магазин,яде ми се сладолед
Двамата се запътиха към изхода на летището и видяха една голяма кола да спира пред него
-Ся пък кво,Анджелина Джоли да не снима филм тука – вдигна вежда Нели и огледа колата
-Няма да е точно тя,айде върви – побутна я Хюн
Тогава Нели чу познат глас зад гърба си
-„Хьонг,кво си натикал в торбата,мирише на развалени яйцаа”
И тя моментално се обърна и видя хората които най-малко очакваше
-О виж Нели!! Я Хюнджунг Хьонг е с нея – изписка Кий и се запъти към двамата – Айгуу Нели,съжалявам,че с еналожи да тръгнем така без да си вземем довиждане,но ни викнаха извънредно.А вие защо сте тук?
-Връщаме се в Сеул,Кий – отвърна Хюн
-И вие ли,аа екскурзията ви беше твърде малка хаха,ето по това се различаваме,господин „Работния” ! Ние поне иаме време да отидем до тоалетната и до плажа и обратно – засмя се Дивата
За нещастие на Нели и се наложи да се срещне очи в очи с човекът ,който най-малко искаше…или най-малко очакваше и който дори не я поздрави…
-Хьонг,тръгвай,не сме оправили багажа – дръпна го Минхо и се запъти към входа на летището
-Сории,тоя пак почна да нервничи,айде ше тръгваме! А с кой самолет сте ? – подвикна Кий
-Hawaii Air oт 6 часа – отвърна Хюн
-О значи сме с един самолет,е тва е съвпадение – ухили се Дивата и влезе в летището с групата

-Сега може ли да потеглим към проклетия магазин,щоту ще изтървем полета – задърпа Хюн Нели към магазина
-А сетих се,че всъщност имам сладолед в чантата,няма да ходим – обърна посоката Нели и се запъти с бавни крачки към летището…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

42To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Ное 28, 2010 11:10 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ъъъъъъ ама само толкова ли ама аз искам да знам ко стааанааа To Feel The Unfamiliar - Page 2 7878

43To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Дек 04, 2010 5:27 pm

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

-Айгууу,тея къде са ме набутали в самолета – развяваше билета Гери докато се опитваше да открие къде за бога пишеше мястото
-И аз не мога да си разбера мястото,пише нещоо… 4..А! – скочи изведнъж Мин
-Ох тоз пък леко е,стресна ме – плю си в пазвата момичето и се надигна на пръсти да види билета – Свали го малко бе! Съобразявай се има и ниски хора тука – дръпна го за блузата Гери за да се наведе
-405 А съм аз! – ухили се Мин
-Я,начи съм до тебе! Ооо ще играя на тамагочетоо – изкефи се Гери
-Това е най-кошмарния ден през целия ми живот – изхлипа момчето докато гледаше жаловито ту билета,ту тамагоченцето в джобчето на якето му
*След 4 минути се появиха Нели и Хюн
-Нели,съжалявам ма не сме заедно – погледна я тъжно Гери и тикна билета пред лицето и
-Ми аз тогава с кой съм – заоглежда се тя и измъкна от джоба своя – Някой да е на 507?
-Мне,аз съм 405 – каза Мин
-Аз съм 604
-А аз 302
-Е бахти,кой знае с кой ше се падна – тръшна се тя на стола и измъкна от чантата си някакъв голям шоколад
Нямаше и 30 минути когато всички бяха повикани да се подготвят за качване в самолета.
*В самолета*
-Неелии ще ти викам отзад като ти стане скучно споко – махна тя с ръка на приятелката си
-Спокойно,не е нужно,чувам те.Но не те виждам – засмя се Нели
-Той Мин ше ме повдига :Д – засмя се Гери и се захвана със бойната си задача (която всъщност беше да отмънке Анджела от Мин)
*-Представям си ся кой ше се нацеди до мен – някой дърт хавайски или корейски дядко който се връща в родината си и страда или от неизживяно детство или незадоволеност* - помисли Нели на ум при което разтърси глава
-Спокойно,не е някой перверзен дядко – чу тя познат глас * Как пък позна за кво си мисля*
-И тва ако не е ходещото бедствие – въздъхна Нели
-Хах ако настояваш ще си разменя билетите с Хюн,като съм ти толкова неприятен – отвърна Минхо,като стана да се мести
-Не съм толкова зле!Не те мразя,че чак да те накарам да се преместиш – спря го Нели и се обърна към прозореца
-Радвам се – измънка момчето
В изминалите 30 минути те не си казаха и дума,но накрая Нели заспа.Незнайно защо,Минхо се чувстваше по-спокоен когато тя…не говореше много .Може би защото му беше омръзнало да се карат или просто се чувстваше ужасно при всяко нейно жестоко изказване.Той се обърна към нея и огледа лицето и. Учуди се как може зад това лице понякога да се крие същински дявол,но беше сигурен,че дори и дявола си има ангелска страна.
Точно преди да се обърне главата и се спусна на рамото му и момичето продължи сладката си дрямка.Той я наметна с якето си и също заспа.
*На слизане*
-Айгооо,виж ги тея!! До преди малко щяха да се изядат с парцалите ся спят заедно ! Тцтц – възмутено викна Гери и ги разбута да стават
-Айде бе Минхо! Изпуснахме пет пъти мениджъра – дръпна го Оню за ръкава
След 15 минути събуждане,вече успешно бяха слезли от самолета и си чакаха багажа.
-Ооо Рейн ! – лепна се за единия екран Гери и започна да танцува на Rainism
-Пак ли тая Въртипръчка.Писна ми да го гледам вече.Тук Рейн,там Рейн! В Лондон,always rains! – изкоментира Нели
-Тцк ! Рейн Хьонг е супер известен за това така! – вметна Мин
-И аз като стана известен и ще ти писне да ме гледаш навсякъде – засмя се Хюн
-Хаха скумрията рядко омръзва – оплези му се Нели
-Ние тръгваме,защото мениджъра ни чака – махнаха за довиждане момчетата от SS501 и се запътиха към изхода
-Цели 2 седмици и ся остава да не се засечем повече – наклони глава Темин
-Е ти пък колкото и да е голям Сеул,все ще се срещнем – потупа го Гери
- Заради вашите караници с Минхо,злата съдба ще ни раздели завинаги – вживя се Джонг и едва не заплака
-Айде айде,стига си чел трагедиите на Шекспир ми върви си пей песните – побутна го Нели към изхода на летището – Се някога ще се срещнем,знае ли човек може и утре да е – усмихна се тя и тръгна с приятелката си на другата посока…

44To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Дек 11, 2010 9:52 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 12

в 4 ч сутринта:
-Анелийооо огасяй я тая лампа вечее! От както сме си легнали ми свети тука и си приказваш сама - метна чехъла по лампата Гери
-шшшт тихо,уча за изпита по право - отряза я Нели
-До сега не бях виждала адвокати да си говорят сами през нощите - вдигна вежда Гери
-Точно заради това съм уникална!
-Ма те в съда такива уникати като тебе не търсят! - засмя се приятелката й и се зави с одеалото през главата като се опита да се дистанцира от приказките на Нели и отвратителните термини които изреждаше един след друг
-Ше видиш ти като стана известна! И като си зема изпита,има пробно дело и ако го преминеш както трябва после те наемат на работа - изпъчи се гордо Нели
-Даа дааа - прозя се Гери
-Яяяя,Гергано! Няма ли поне веднъж да кажеш "Да Нели,аз вярвам в теб! Знам,че можеш!" Изречи поне една благородна лъжа! - намръщи се Нели
-Да Нели,аз вярвам в теб! Ма не знам дали ще спечелиш - засмя се приятелката й и се покри с възглавницата с цел да се предпази от бъдещи атаки

Вече беше станало 7 часа и Нели заминаваше за изпита си,а Гери беше станала да довърши курсовата си работа,по рекламния дизайн.

*Междувременно в общежитието на Шайнитата*
-ХЬОООНГ!Как се спира проклетата прахосмукачкаа - тичаше Темин по коридора след една минипрахосмукачка,която си вървеше сама,и викаше за помощ
-Натисни зеленото копче - кресна Кий о т кухнята който размяткваше някакви палачинки
-Не мога да я настигна за да го натисна - провикна се макнето
-Темин,твоят любим хьонг ще ти помогне!!Ей сега ще я спъна!! - изникна Оню на вратата като уж подложи крак,но прахосмукачката вече го беше подминала
-Тцтц,Миме Мимеее,Джонката пак те е изпуснал - спря я с крак Минхо и натисна копчето за изключване
-МИМЕЕЕ,НАМЕРИХ ТЕЕ! - Чу се гласът на Дино,който търчеше по коридора към своята любима прахосмукачка
-Яяя,ХьоонГ! Дръж си нещото изкъсо!Опита се да ме премаже - проплака Мини като показа кутрето си на левия крак
-Соории!Грешка в системата! *Оня шибан японец Ашибе тъй ше го на*ибам! За нз кой път ми продава такъв боклук - мъмреше си сам Хюн по пътя докато тътреше нещото след себе си,което приличаше повече на летяща чиния с 4 крака от колкото на прахосмукачка...

*Обратно в апартамента на момичетата*
-Не съм ли добра бее!! - чу се гласът на Нели от вратата
-Не ми казвай,че си го взела!! Правя курбет и ще черпя съседите,включително и оная скочубра дет ме нерви секи божи ден с нейните наденици,дет ги пече на балкона и ми омирисва дрехите! - плесна с ръце Гери
-Взех го много ясно! И утре ми е първото дело- изпъти се приятелката й и тупна една папка с информация относно него пред приятелката си
-Господин Чанг Бум Сук,осъден на година и половина затвор за кражба на кучето на Обама?? ЕЕЕЕ? Година и половина?? - гледаше в недоумение Гери докато разгръщаше другите листи
-Това не е нищо.Казаха ми,че са осъдели някъв за кражба на две тави яйца от щраус от китайския ресторант до който е живял
-Епа от де тея шраусове тука бе - опули се Гери
-Ем де да знам,то тука сичко се намира.Ей сега една патка ми пресече пътя - засмя се Нели
-Ммм утре може ли дадойда на делото - протри ръце Гери
-Мн ясно! Ма ако обещаеш,че ше идваш на пазар с мен - ухили и се мазно Нели
-Айшш,всеки път ми се налага да жертвам нещо!Добре де ще идвам...
-Йееей,аз отивам да си почина малко а ти можеш да продължиш с проекта си - запъти се Нели към стаята си,а Гери се захвана отново с проекта си.

На другата сутрин,момичетата се бяха подготвили за делото,а Нели така се беше натъкмила,че никой никога не я беше виждал така,освен човекът до нея,който гледайки я се прививаше от смях.Момичетата си хванаха такси и заминаха за съда.След 20 минути вече бяха в залата и Гери се настаняваше до някакъв чичка докато стискаше палци на приятелката си.
И въпреки че делото беше пробно,изглеждаше твърде истинско,а и атмосферата беше такава.След малко се появи съдийката която беше ниска,набита корейка,с лош поглед,с черна къса коса и малко чукченце.

-Моля за тишина!Нека делото да започне!Адвокатът на обвиняемия тук ли е?
-Да тук е - помаха с ръка Нели и се ухили
-Ответната страна ?
-Тук!Ваша Милост - изправи се един мъж на около 26 години,изглеждаш доста добре,но с проницателен и жесток поглед
-Айгуу,виж го пък тоя! Сякаш е в дома на кралица Елизабет - възмутено си каза Нели
-Г-це Антенова,тук хората не си говорят сами - прекъсна и монолога съдийката
-Г-ца Ангелова,Ваша Милост,Ангелова - поправи я Нели
-Все тая,сега делото започва...Нека обвиняемият да стане

И така изминаха няколко минути в обичайните процедури и запознаването на присъстващите с делото и причината за провеждането му.

-Адвокат Ангелова,защо смятате,че вашият клиент е невинен? - обърна се съдията към Нели
-Твърдите,че клиентът ми е отркаднал кучето на Обама,но има ли някаква следа от него в дома на господин Сук?
-Очевидци твърдят,че са видели г-н Сук да води със себе си,чисткръвна каракачанска овчарка към дома си...
-Ааа ма те такива приказки на мен не ми минават,ваша милост! Вие знаете ли как лъжат хората в това време,а и сега...
-Възразявам ваша милост! - скочи господинът до нея
-Ти пък мълчи сега!Не са ли те учили да не прекъсваш хората!! Ааа,ама че нахалство,възразявал бил..ше възразяваш у вас си- скастри го Нели и продължи - Та щях да казвам,това че е кореец не го прави престъпник.! Нали г-н Сук
-Но г-жице адвокат,от къде знаете ,че кучето може да е било изядено
-За да обвините клиентът ми,че го е откраднал тряя да има само една причина и тя е,че го е зел да си го хапне - заключи Нели - Защото навсякъде по света хората смятат всички дръпнати за кучеядци
-Възразявам!
-Ти ше спреш ли да възразяваш,не разбра ли,че ше си останеш с възраженията - скастри го отново Нели
-Ми ваша милост... - почна пак момчето
-Г-жице и все пак това не оправдава клиентът ви
-АБЕ АЗ СЪМ ВЕГЕТАРИАНЕЦ! - Кресна г-н Сук и се хвана за главата , като цялата зала млъкна
-Ето видяхте ли! човекът е вегетарианец - ухили се Нели и плесна с ръце
Съдийката само въздъхна и удари с чука
-Край на делото.То с такъв адвокат как да се спори! Моля ответната страна да се оттегли,делото е прекратено - съдийката стана и си отиде

-Видя ли мой човек! Няма от какво да се притесняваш,ходи си изяш кучето ся - потупа го Нели и му се ухили

-Геринкоо,видя ли ся кака ти Нели ше е вече на работа утре! - грейна приятелката й
-Г-жице Ангелова,това е агентът с който ще работите от утре,г-н Те Кьон,а това е личният ви телохранител - посочи той до вратата един младеж на около 21 години,с леко разрошена кестенява коса и страхотна усмивка - казва се Дже Сън
-яяя чесъън - ухили се Нели и му помаха
-Дже Сън,не чесън - поправи я агентът и
-Да ясно,шегувам се.А мога ли да ходя с него на пазар - плесна с ръце Нели
-Можете,той ви е и като личен шофьор
-йееей,значе ше си го открадна за днеска - запъти се тя към момчето и излезе с него нанякъде...

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

45To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Дек 11, 2010 11:58 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ке ке ке убиха ме с тая прахосмукачка To Feel The Unfamiliar - Page 2 312545 (бях точно като маймунката)...браво на Нели за взетия изпит...и за СТРАХОТНОТО дело To Feel The Unfamiliar - Page 2 162205

46To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Съб Дек 25, 2010 9:56 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 13

-Annyoo,Jae Sun - махна с ръка Нели на охранителя си и му се ухили
-Добър ден,госпожице - поздрави я официално той
-аааа да да забрави за тоя тон,аз съм Нели за тебе както ти за мене чесън!
-Дже Сън госпожице - поправи я момчето
-Да де сори,просто ми напомня за едно нещо българско - засмя се Нели и побутна момчето към изхода на съда

-И сега накъде ? - огледа се момчето докато отваряше вратата на колата
-Ооо отиваме първо в хотела и после на пазар и после... - почна Нели но беше прекъсната от глас който идваше зад гърба й
-Ти не мислиш ли,че забрави нещо?? - седеше с кръстосани ръце Гери на входа на съда и я гледаше лошо
-Омъгъъъ,гери прости ми трябваше да се видя с тоя образ и...
-И да не можа да ме видиш из тълпата шоту порасна за 30 минути,айде качвай се че и аз да се качвам,щоту след малко ше ми почне волейболния мач - тикна я в колата приятелката й и се настани до нея

-ооо home sweet home,и парички суийт парички - тръшна се на леглото си Нели и се опъна - Седни бе,кво стърчиш като светлинен стълб тука - тупна с ръка Нели на леглото до себе си
-Аа не мога аз за пръв път идвам тука,а и съм само охранител не може така... - отказа Дже Сън
-Виж ся Джес,тъй щи викам,че да не се сещам за Чесън,тука в моя дом няма идващи за първи път,ако питаш бившия ми приятел ко стана кат дойде първия път,ма не по-добре не питай щоту ще ти стане лошо,има хора дет са припадали като им разказвам и ... - Джесън изтръпна при мисълта за припадането и потръска глава в отказ
-Добре сядам - моментално се залепи за леглото охранителя
-На колко години си всъщност - попита го Нели
-След 1 месец правя 22
-Уааа пак ли Орра,надявах се някога да ми се случи да ме наричат Нуна - изхлипа Нели
-Е аз може да се правя на малък и да те наричам нуна,Нуунаа - засмя се Джесън
-Йеее ти си добър човек - ощипа го за бузата Нели и стана - Айде да ходим на пазар - при което и двамата се вдигнаха и потеглиха към шопинг центъра на Сеул

-Даай ми онова ето там отгоре - посочи Нели един лилав потник с някъв надпис *SUCK IT*
-wOW,впечатлен съм от невероятният ти избор - засмя се Джес докато сваляше потника
-Е че мн ясно,че ще е невероятен - изпъчи се Нели - Ся ми донеси и онзи панталон от ей там
И охранителят и бавно,но славно си вършеше работата като мъкнеше всякакви дрешки и плащаше всичко което тя купуваше
-Яяяя,ти си... страхотно човече - подскачаше Нели около охранителя си с торбите
-Значи,ще ми се плаща добре - протри ръце Джес и се изсмя

Те се качиха в колата и тъкмо когато щяха да тръгват,пред тях се намърда един ван,от който те нямаше как да излязат
-Айшш,как можа да спре пред нас - тупна по волана момчето и слезе от колата като отиде и почука на вана
-Извиняяй можеш ли да преместиш щоту тряя да изляза
-Мислиш ли,че мога да го преместя като шофьора ни го няма - отвърна едно от момчетата във вана при което Джес се сепна когато видя образът пред него
-О,вие сте SHINee! Annyonghaseyo - поздрави ги официално момчето и се поклони

*Тоя пък кво се покланя* - измъмря си Нели и излезе от колата
-Яя,Джесън,тоя няя ли да мръдне засили се тя и застана пред него - Ей ти,тука има и други дет искат да минат,ти що не...
-Нели?! - отвори вратата на вана Кий и слезе
-Ким Кибум!! - опули се Нели
-Нуунааа - чу се гласът на Темин от вана,който моментално изхвърча от вана
-Нали никой не ти казваше Нуна - гледаше в недоумение Джес докато наблюдаваше как Нели се прегръща с известни личности,които той не е предполагал,че тя познава
В този момент Нели забеляза човек на предната седалка,който нямаше желанието да вижда в момента...
-Неелии,тоя образ до теб кой е - посочи Джунгхюн,Джесън
-а това е тело... а гаджето ми - поправи се Нели и се ухили,при което Минхо се обърна към прозореца и я погледна
-Еее? Аз... - почна Джесън и я изгледа
-От колко време сте заедно - пръхна с мигли Оню
-От скоро - ухили се Нели
-Личи си,но пък се справя добре за новак - поогледа Кий торбите - Сам ли ги накупи? Без да се оплаче нито веднъж?! о.О
-Напълно,той е най-страхотния човек в целия свят - дръпна го за ръката тя и се ухили на групичката момчета,която ги гледаше в захлас
-Свършихте ли с приказките,щоту ми омръзна да висим на едно място - чу се раздразнения глас на Минхо
-Май трябва да тръгваме,че след малко флейминга ще изгори седалките - изтръпна Мини и се шмугна във вана
-Яяя Мино-я,кво ти става всеки път като я видиш - смъмри го Кий
-Нищо,що реши че е заради нея - отвърна тихо Минхо без дори да го погледне
-До преди малко се смееше с нас,а сега кво...пак получаваш факсове отгоре - намеси се и Оню
-Кво ти трябва всъщност - скастри го Джонг
-Човек никога не разбира колко малко му трябва в този свят,докато не го изгуби... - приключи набързо разговора Минхо

*Обратно при другите*
-Това пък какво беше - гледаше тъпо Джесън докато си закопчаваше колана и се опитваше да запали колата
-Нищо особено,чисто отмъщение - набра ръкави Нели и лепна опасният поглед
-Аммаа,че отмъщение - разтръска глава момчето и потегли
-Е кво,но не излъгах като казах,че си страхотен човек - усмихна му се Нели и го погледна
-Не мисля,че си излъгала просто е странно - почеса се Джес
-Както и да е,следващия път като отидем пак на пазар и се върна толкова щастлива,сигурно ще те взема за гадже хаха - засмя се Нели,но въпреки това се обърна към мястото на което допреди малко седеше вана...

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

47To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Нед Дек 26, 2010 12:50 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е, чакам следваща главаа To Feel The Unfamiliar - Page 2 943311

48To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Дек 27, 2010 1:30 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Yah невероятна глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 162205 Чакам с нетърпение да видя какво ще стане по нататък с SHINee,с Нели и с Гери и най-вече с Минхо и Нели To Feel The Unfamiliar - Page 2 741224

http://smiley92.tumblr.com/

49To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Дек 27, 2010 10:34 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Глава 14

-Mмммм,ъъъъъ дай ми дрехите на столаа - мънкаше Нели нещо под носа си
-Не си ли мн нахална да ме караш аз да ти ги нося - чу се гласът на приятелката й - Забрави ли,че аз не съм Джес
-Ъъъъ...ЕЕЕЕ? - скочи тя и се огледа - Къде изчезна тоя,как можа да ме остави в ръцете на дявола - заозърта се тя на посоки
-Човек да не отиде в тоалетната,ето ме - появи се на вратата Джес
-За втори път ми се случва да те гледам как си закопчаваш колана,в това има някакво скрито послание - вдигна вежди Нели
-Да,че все още е на вие с коланите - поклати глава Гери и погледна охранителя
-Ъ,сори ама да си имаме уважението!От както се помня си нося колани - отряза я Джес
-Ми да си го имаме,а къде го носи тоя колан?Около врата си? - засмя се Гери
-Не мисля,че с теб скоро ще се разберем - грабна сакото си Джес и тръгна към хола
-Да не забравиш да донесеш костюмите от поръчката,днес е Хелоуин - подвикна Гери след нея
-Омо!!! Бях забравила!Има купон в клуб Дивата Хиена - скочи Нели
-В Дивата кое ? - засмя се Приятелката и докато се чудеше кой може да си кръсти заведението с такова тъпо име
-Ше видиш кое е диво.Бързоо бързо,ставай да ходим на гримьор - хвърли всичко Нели и почна да се облича
-Всъщност,аз си нямма и на идея какво ще съм,не си ми казала,а Чесън отиде да зема костюмите - опули се Гери
-чек сега ще ти ги покажа в нета - при което Нели скочи и прасна мозилата по български,която зареждаше 20 минути и Гери сънуваше вече 4-ти сън когато най-накрая Нели успя да влезе в чичко гугъл
-Та,това е твоето тук

-А това е моето,само виж ботушите - почна да точи лиги Нели и тук

-Защо ли не се учудвам - плесна се по челото Гери и стана от компа - Милия Джес,не знам как ще издържи покрай теб
След някой друга минута,момичетата се бяха запътили при гримьора докато някои хора се бореха за костюми...

-Айгуу Аджумаа,колко пъти да ви кажа,че няма начин да определя размера на чашката - мънкаше Джес
-Омо,ти какво такова момче си,ми поне веднъж не я ли хвана заа нали знаеш,очите - възмутено го погледна продавачката
-Ми не,малко трудно ше стане - отвърна Джес
-Ах момче,поне веднъж да пробваш доматчетата така,въобще ли бе какъв такъв си.Оная дърта пръчка дет по цял ден седи и си развява задника из нас знае кво да прави,ти дет си на 30 не си вършиш работата - скастри го аджумата
-Яяя не съм на 30,и съм дошъл да зема проклетата поръчка,което означава,че г-жицата сама си е дала размерите-опита се да посъкрати спора охранителя
-Айгу айгуу,ще видиш ти скоро като почнат да ти танцуват орехчетата,как ще пипнеш доматчето - махна с пръст продавачката
-*Ама че обяснения и логика извади тая госпожа*- мислеше си Джес докато с облекчение се качваше в колата си

*10 мин по-късно*
-Нуунаа,костюмите са тука - викна охранителя от вратата
-Айгуу Чесънчее мое,ти ме нарече нунаа - очите на Нели се оголемиха неколкократно,все едно е видяла ботуши за милион и половина,които може да погледне от близо... Но както фр и винаги казваше: "Не можешее да си ги купии"
-И ако още един път ми се наложи да ги зема от тая психарка,ще си дам отпусното - намуси се Джес
-Що еее тва е баба Мара the second,наследницата на баба Мара the first :D - ухили се Гери - Беше голяма пичка и голяяма фенка на Jonghyun,жалко,че си отиде.Лека и пръст!
-Предстаям си,горкото момче през какво е преминал - въздъхна Джес
-Нищо особено,просто няколко тежки дена - подсмихна се Нели
-А да,и сигурно е преминал през невероятен ад – прекръсти се момчето
-Мм ъ-ъъ,въобще даже – махна с пръст Нели – Било е и по-зле
-А между другото,партито е довечера в 10,а сега какво правим – попита Джес
-Ооо аз ще си довършвам работата – излегна се на стола пред компа Гери и изпраска познатият до болка на Нели фотошоп
-О=уу ъъъ аз излизам – скочи Нели и хвана Джес под ръка
*
-Ама на къдее – викаше той след нея
-От де да знам- изведнъж се закова тя на едно място в поза Ф и заоглежда
-Можеш ли да плуваш? – изведнъж изтърси Джес
-Ми горе долу,стига да ми е по височината – засмя се Нели
-Споко,дори и да не е аз съм там – хвана я Джес и я тикна в джипа
Стигнаха до една голяма площадка,на която чакаше един хеликопотер
-Ъ това за какво е,да съм плувала с хеликоптер,не съм бе… - замисли се Нели
-Кво му мислиш,то никой не е – засмя се момчето като моментално я изкара от странните й мисли – Качвай се,ще запомниш този ден.Искам да ти покажа нещо…– ухили и се той и я натика в хеликоптера
-Уааа със сигурност е яко да пътуваш с хеликоптер,на теб да не ти е в кръвта,не знаех,че си падаш по такива работи – каза момичето
-Ами,тепърва ще научиш доста неща за мен – смигна и той и отвори вратата
-Ама ама чакай бе еееей,къде хукна ние сме у въздуха.Виж го тоз е знаех че имаш някви налудничави идеи,ма не мислех че си напълно изрещял.О боже,пилотееее спри въртолета – викна Нели
-Как ше го спре бе госпожице,предлагаш да седим паркирани във въздуха ли – засмя се учудено Джес
-Ъ ама не..аз как??
-Скачай – дръпна я рязко Джес
-Как ше скоча абе ти луд ли си…не не .МАЙКООО КВО Е ДЪЛБОКО.Не ше са хвана за седалката маа няма да мръдна от тука- вкопчи се в единствената седалка която беше до нея и не мръдна
-Стига де,тва са само 650 м –
-Само 650 ЕЕЕЕ ? – викна момичето,че чак пилота я чу
*АЙДЕ СКАЧАЙТЕ ,ЧЕ МИ СВЪРШИ ГОРИВОТО!* - Чу се от пилотската кабина
-Виждаш ли няма време
-Ама..
И докато се опитваше да спаси сегашното си положение,той я придърпа към себе си и скочи
-Уляляяяя
-Уляляя,умряяяях – проплака Нели,като седеше с ръце на лицето и не смееше да погледне надолу
-След малко се гмуркаме,сложи си маската – напомни и охраната
-Тоз пък,аз да са огледам не мога маската да си сложа ама…
-Слагай ти казвам,ако не искаш та оставя на някой акула да те разведе из дълбините на морето
-Ииииии слагам слагам – нахули я набързо Нели и двамата се гмурнаха
-Дръж ръката ми – протегна ръка към Нели момчето и заплува напред
Това което искаше да и покаже не беше една или две рибки или някой друг корал.Искаше да и покаже един нов свят,който не беше показвал на никой преди
-Омо виждаш ли онази рибка ето там! Прилича на тееб – засмя се дори и под водата Нели
-Така е!Изглежда толкова отчаяна колкото и аз когато ме мъкнеш по магазините - изсмя се и Джес
-А виждаш ли онези там?Тези риби излизат на повърхността в такива големи групи,само когато чувстват,че не ги грози опасност – започна да обяснява момчето
-Ти какво да не си учил рибарство – опули се Нели
-Както казах,ще има тепърва да ме опознаваш
*След 20 минути обикаляне на подводни красоти,им се наложи да излязат,защото времето напредваше както и партито наближаваше*
-Уа,това беше прекалено готино за да съжалявам,че се метна с мен от хеликоптер – плесна с ръце Нели
-Знам и без да ми го казваш,не помня някой да ми се е карал след като съм му открил един по-хубав свят от нашия – усмихна се леко Джес докато подсушаваше косата си
Тогава Нели забеляза,колко нежни черти имаше момчето.Черната му коса описваше леко закръгленото му лице и големите като на елен очи,които можеха да гледат както мило така и лошо (ако се налагаше).
След като поизсъхнаха малко се върнаха в общежитието за да се приготвят за партито.Гери доста подозрително гледаше ту към единия ту към другия,като и двамата се смееха доволно и си повтаряше на глас
-*Знаех си аз знаех си!!На разходка ми били!Кой знае на тоя къде му се е разходил пищова* - И хвърляше по един бърз поглед отново и на двамата
-Отиваме пеша!!
-Луда ли си с такси – отряза я Гери
-Ох боже,тоя джип отпред за кво е паркиран – удари се в ръба на вратата Джес
-О верно бе – казаха едновременно и двете и се плеснаха
Нямаше и 10 минути и със скоростта на Джес с която караше,бяха вече пред клуба
-Уаа със сигурност не са малко хората – възкликна Гери като видя каква тълпа се беше събрала на входа
-Оо искате да ми кажете,че трябва да виса на входа 30 минути.Ъ –ъъъ – махна с ръка Нели
-Няма спокойно,охранителя на вратата е мой човек – преправи си път през тълпата Джес и размени няколко думи с момчето на вратата,и направи жест на момичетата да влизат
-Хмм е тук вече ще се пие – ухили се Нели
-Потроши се пак потроши се – изцъка приятелката й докато се оглеждаше за свободна маса,но където и да се обърнеше все срещаше погледите на някакви подивели корейци които ги гледаха като хищници.Ма то нормално,с тези си костюми…
-Аз ще стоя близко,но няма да преча – огледа се за място Джес
-Ти близко?Идваш с нас – задърпа го Нели към масата
В същия момент срещу тях се зададе групата която най-малко искаше да види Нели
-Омоо,Нели яя – скочи пак Кий и запрегръща момичето
-Теб вече до болка те знам,пак ли се срещаме – избута го от себе си Нели и се засмя леко.Беше и приятно да вижда него и останалите,но не и някои други образи
-Уе уе?? Не трябва да те боли от спомена ти за мен – намуси се Кий и я погледна жално – О,пичът от предния път.Wazzup ! – поздрави Кий охранителя и го огледа отгоре до долу
-Със сигурност има стил – допълни и Оню
-Ей пич,ако решиш да обръщаш резбата – call me! Да я обърнем заедно – наведе се Джонг до Джес и му подшушна
-Ъъъ да окей – дръпна се рязко момчето и го изгледа странно
-Тоз пък базикам са е – почна се смее идиотски вокалиста
-Остави го,че препи – срита го Кий и го прати накрая на опашката – Миноо-я кажи здрасти – сръчка го Темин
-Здрасти – обърна се той към Гери като дори не погледна приятелката й
-Ми а здрасти да е – махна момичето в отговор
-Ооо,Нелии и ти ли си тука – чу се познат глас иззад гърба на момичето
-Оррааа – скочи Нели на врата на Хюн Джунг
И тук вече всички стояха и гледаха тъпо,особено Гери,която гледаше ту към него,ту към Нели ту към Джес,ту към Минхо и накрая само каза : „Е бахти майката,спирам са ,че станах кривогледа.Е баси четириъгълника”
-А вие познавате ли се? – заоглежда се тъпо Джес,като се мъчеше да направи някаква връзка
-Да това е мой познат,Хюни запознай се с охр…гаджето ми Джес- поправи се Нели като метна и един поглед към Минхо,който гледаше в съвсем различна посока
-Ох,разби ми сърцето на връх Хелоуин.А си мислех,че имам шанс срещу оня там – въздъхна Хюн и посочи Минхо,който се сепна при коментара на младежа
-А той вече не е пречка за другите – махна с ръка Нели,при което Минхо избута момчетата и продължи към вратата
-Минооо,чакай меее – измечи след него Кий и тръгна след момчето,при което и останалите се понеса след тях
-Аз ще ви оставя да се позабавлявате,че тъкмо си тръгвам.Доста се уморих от днешната програмата – прегърна приятелката си Хюн и се скри из тълпата
-Значи аз сядам да пия – тръшна се Нели на дивана и викна сервитьорката
-Аз отивам до тоалетната,извинете ме за малко – замъкна се Джес към кинефа
*След 10 мин*
-Айде бе тоя да не падна в кинефа,бахтиии чоека,да няя 100 чепа,че да не реши с кой да започне по напред айшш – скочи Нели и се запъти към кинефа,а Гери се приготвяше за контра атака ако случайно се наложи
-яяя,още ли си тук,Кво праиш 10 мин в тоя кефен.Някой може да ме открадне – размаха пръст Нели
-Нунаа,пак ли се напи – засмя се Джес докато прибираше телефона в джоба си – Говорех по телефона за това се забавих
-Яяя,днес не съм нунаа и с кой говори толкова дълго аа – бутна го към стената Нели
-А-а-ааз ли с охраната от другия отдел – запелтечи Джес при вида на гледката
-кво има,да не ти стана студено,че започна да сричаш
-Не,стана ми гоорещо – разхлаби вратовръзката момчето
-Ми дай да те разхладя малко – дръпна му вратовръзката Нели и я метна на пода
-Нее,това не влиза в работата ми… - задърпа се Джес
-Хайде де няма умрели от това – настояваше Нели,при което момчето нямаше голям избор освен да се отдаде на чувствата
Той я побутна към мъжката тоалетна и затвори вратата след себе си.Първото място което привлече погледът му беше огромният шкаф до вратата.Той повдигна момичето върху шкафа и впи устни в нейните,като бавно проникна с език.Усещаше как тялото му пулсира от допира на ръцете
*Междувременно при Гери*
-О Гери,къде изчезна Нели – заоглежда се кий
-Отиде до тоалетната да прибира охранителя си,че не се върна до 10 минути и тя нали малко подпийна и и се сториха цяла вечност – прозя се момичето
-Омо,омо лошо момиче – поклати глава Кий
-Ъ,Мино я!На къде тръгна – викна по приятеля си Джонг
-Ще се върна след малко – запъти се към тоалетните Минхо
През това време в тоалетната,онези двамата още се раздаваха и бяха на път да стигнат съвсем по далеч,когато Джес усети как някой го дърпа
-Това парти за това ли е направено – измънка Минхо
-ти шо не спреш се месиш,дет не тряя.И не докосвай охранителя ми – заплашително скочи в защита на Джес Нели,който пък от своя страна стоеше отстрани и гледаше
-Ти идваш с мен – дръпна я Минхо за ръката и я завлече на някъде
-Яяяя,на къде си ме замъкнал – дърпаше се Нели
-Ти толкова евтина ли стана,че се даваш на сички – кресна и Минхо,че чак момичето се стресна
-Давала съм се! Ха! Нито познаваш Джес,нито познаваш мен – тросна се Нели
-Така е не познавам Джес,но познавам теб достатъчно за да знам,че още ме харесваш – хвана я за ръцете Минхо и я целуна,като дори не я остави да му отговори.Ръцете,които до сега се бореха да се отскубнат,бавно се отпуснаха и тя се отдаде на истинските си чувства…

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

50To Feel The Unfamiliar - Page 2 Empty Re: To Feel The Unfamiliar Пон Дек 27, 2010 11:06 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ОМО!! ОМО!! Баси яката глава To Feel The Unfamiliar - Page 2 561186 Свалям ти шапка,Гери To Feel The Unfamiliar - Page 2 97395 Просто е страхотна главата.Искам да знам какво ще стане с тримцата To Feel The Unfamiliar - Page 2 792227

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите