5+1=1 ? o_0  - Page 7 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 7 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 7 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 7 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 7 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 7 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

1515+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 2:53 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омоуу.. Аз съм си имала цял fandom тука ве.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 858395 5+1=1 ? o_0  - Page 7 119963
Ей с хора като вас ще надмина и онея Hong Sisters 5+1=1 ? o_0  - Page 7 850654
Хехе, благодаря ви за подкрепата, но нека не преувеличаваме с мечтите, че после.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 398254

http://www.last.fm/user/nasa__

1525+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 2:59 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Защо пък не! Понякога мечтите трябва да се сбъдват 5+1=1 ? o_0  - Page 7 231219

1535+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 3:11 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Еее колко им е да ги минеш ония,те какво са написали толкова 5+1=1 ? o_0  - Page 7 97395 (Да,да най-известните драми в Корея дрън-дрън 5+1=1 ? o_0  - Page 7 419828 )

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1545+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 3:30 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

nasa__ написа:Омоуу.. Аз съм си имала цял fandom тука ве.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 858395 5+1=1 ? o_0  - Page 7 119963
Ей с хора като вас ще надмина и онея Hong Sisters 5+1=1 ? o_0  - Page 7 850654
Хехе, благодаря ви за подкрепата, но нека не преувеличаваме с мечтите, че после.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 398254
------------------------------------------------------------------

ееееее ама ся гледай кви ги прайшшшшшшшшш 5+1=1 ? o_0  - Page 7 626982 ... момичееееееее разбиваш ни целия ентусиазъм 5+1=1 ? o_0  - Page 7 334849

1555+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 4:32 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

22ра ГЛАВА

Колкото и тежка да беше нощта за Ън Че, нескуика, както винаги, свърши отлична работа. Тя заспа около 10минути след като го изпи.
Сутринта, тя най- вероятно защото все още спеше, не помнеше за случката с Кий. Затова както винаги стана, свърши си задълженията и започна концентрирано да чисти ориз в кухнята.
Кий беше в абсолютно същото положение, когато влезе в кухнята.
-Добро утроо, йоб..- каза той и веднага всичко отново се появи пред очите му.
Когато чу гласа му, с Ън Че стана същото. Но нейният самоконтрол надминаваше всички очаквания, както винаги. Тя анализира всичко набързо, и с пълна власт на чувствата си заговори на Кий, който в момента седеше като заледен до вратата, не знаещ какво да направи.
- Ким КиБум..Очаквам обяснение за вчерашната случка..-каза тя, докато гледаше ориза си, но от друга страна, един от краката й тупаше в пода като Тропчо от Бамби.
- Аз.. аз също не знам защо го направих май.. Но вината не беше само в мен! Ти ме провокира!- защити се той.
- АЗ?! Какво съм направила, че да те провокирам? Да не съм ходила по бельо пред теб?!
- Не, не разбира се.. Но историята с този Мин У “оппа” ме побърка просто.. Темин не стига, че сега и с него трябва да се съревновавам..- призна си Кий. – Просто не искам да имаш по-близки мъжки същества от мен край теб.. За да го постигна това, ако трябва.. Ако трябва, може дори да те изнасиля, да знаеш!
Ън Че изтръпна като чу това от неговата уста. Но все пак, самоконтрола й дори не мръдна. Тя помисли за няколко минути и после си каза на ум „Небесаа, добре че психологията ми е любимия предмет след музиката!” Тя се обърна към него и го погледна със своя поглед, казващ „Глупчо.. Всъщност те разбирам” и заговори:
- Кибум.. всичко това са комплекси, миличък..-каза тя и го придърпа към масата, за да седнат.
- Какво? Какво искаш да кажеш Ън Че, че ми хлопат дъските ли?- обиди се Кий.
- Нее, разбира се, че не, глупчо!- засмя се тя.- Кажи ми, кога последно си имал пълноценна връзка с някое момиче? Не ти говоря за тези, които се махат след първата нощ заедно, а за истинска връзка с чувства и разбиране между теб и даденото момиче.
- Ъм.. аз.. не помня..-затрудни се той- Даже не съм сигурен, че някога съм имал такава връзка..
- И какво, никога ли не си се влюбвал?- попита момичето и го погледна с невярващ поглед.
- Ами.. май не..-призна си той.- Yaaah, виж кой го казва! Уж си по-голяма от мене, ама и ти си същата! Не се прави на спец, Ън Че..
- Нее, не се правя на нищо.. Просто те разбирам..- каза тя тихичко.- Виж, всеки си има нужда от някой с противоположния пол до себе си.. Не е нужно да бъдат двойка, просто приятелството между момче и момиче е нещо, което подготвя всеки за бъдещи други отношения..- започна да обяснява тя- Виж мен и Темин, например.. Може да умрем един за друг, но това не значи че сме влюбени един в друг, нали? Но нашата близост ще помогне и на двама ни, когато си намерим истински партньори.. Той ще знае как да се държи с друго момиче, а аз ще знам как да се държа с друго момче.. Схващаш ли смисъла?
- Мисля че да..- отговори замислен Кий.- И искаш да кажеш, че и ние сме станали нещо такова ли?
- Тоочно миличък 5+1=1 ? o_0  - Page 7 162205 !- възкликна тя и го погали по косата.- Ии.. е нормално да показваме малко ревност, когато сме толкова близки, нали?
- ДА 5+1=1 ? o_0  - Page 7 162205 !-каза най-сетне Кий с напълно разбиращ поглед- Ън Че, виж, наистина съжалявам! Беше глупаво така да си играя с приятелството ни..
- Няма значение Кибум-а, простено ти е..- каза Ън Че и го прегърна силно. – Само недей да го повториш, че не знам как ще те спра.. Иии, няма никаква причина да ме ревнуваш от този пуяк..- успокои го тя.- Колкото и близки да бяхме преди, той винаги ми е бил единствено добър приятел.. Но от теб по-добър никога няма да имам!- каза тя и се засмя.
- Ей, тогава Темин какво ти е?- попита Кий нарочно и също се засмя.
- Той.. Ми е най-добрия братовчед и най-сладкото мекотело на света!
- Е.. добре.. приема се..- каза той и помисли за момент.- Между другото, защо го наричаш така?
- А?
- Темин.. Защо го наричаш мекотело?
- Аааа.. това.. Хехе, защото е добър танцьор.. Не че го смятам за някое низше животно, просто има много еластично тяло момчето.. И така..
- Добро утро, хораа!- каза Оню и погледна тях двамата. Зад него стояха Минхо и Темин, които все още не можеха да отворят очите си..




Пп от автора:
5+1=1 ? o_0  - Page 7 77124 !!
Всъщност, днес мислех да си дам малко почивка и да не пиша нещо.. Но като ви видях тука как ме хвалите, просто не можах да се сдържа 5+1=1 ? o_0  - Page 7 953 5+1=1 ? o_0  - Page 7 15286 Затова стана малко по-кратко.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 449383 Иии, знам че излезе малко философско.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 918481 Така че, мийанхейоо 5+1=1 ? o_0  - Page 7 867558

http://www.last.fm/user/nasa__

1565+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 4:57 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Философско, но интересно! 5+1=1 ? o_0  - Page 7 465649
За феновете всичко. Само така! 5+1=1 ? o_0  - Page 7 162205
Очаквам си следващата глава с нетърпение! 5+1=1 ? o_0  - Page 7 15286

1575+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 10:21 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

оо супер е главата 5+1=1 ? o_0  - Page 7 162205 и аз съм съгласна за това с английския..така,че можете и мен да ме броите 5+1=1 ? o_0  - Page 7 10044 чакам с нетърпение следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 7 10044

http://smiley92.tumblr.com/

1585+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 18, 2010 3:52 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

23та ГЛАВА

- Ооо, вижте кой се е събудил..- каза Минхо с пълна уста, докато гледаше вратата- Добро утро, хьонг!
- Добро утро на всички..-каза Блинг и започна отново да се прозява.
- Май треската от по-миналата вечер все още не е минала, а?- каза закачливо Минхо, докато гледаше как Jjong сядаше на масата.
- Какво искаш да кажеш?- попита той учуден.
- Ами.. сещаш се.. За онази мацка в клуба.. Явно така ти е взела силите, че още не може да се съвземеш..
- Какви мацки те гонят, бе?- тросна се Блинг и без да се усети, провери реакцията на Ън Че. Тя от своя страна, въпреки че слушаше доста внимателно, го прикриваше като си гледаше единствено ориза пред нея.
- Доколкото помня, вчера всички си бяхме вкъщи, а и не съм вмъквал момичета вкъщи, ако това имаш впредвид..
- Нее, хьонг.. Говоря за оная, готината от клуба.. С която се усамотихте без някой от нас да забележи..
- Ооо, какво съм изтървал пак?- нацупи се Темин, който оная вечер бе останала при Ън Че (тогава тя все още имаше температура, ако помните.. )
- Чакай да ти разкажа на кратко.-предложи Кий.- Значи, нали след програмата ние 4мата отидохме на клуб.. И когато аз, Минхо и Оню се забавлявахме, изведнъж се усетих че Jonghyun хьонг го няма.. Тогава Оню хьонг ми каза, че го е видял с някое страшно парче да влизат в една от специалните стаи за двама.. Не е нужно да ти казвам за какво се използват, нали макнаето ни?
- Оо, не не.. Толкова знам..- каза Темин и се засмя срамежливо.
- Е, решихме да го изчакаме без да му се месим.. И моля ти се, излязоха чааак след около 3 часа.. Представете си, какво е било..- каза Кий по своя “DIVA” начин и си отпи от кафето.
Ън Че, която до сега не бе издавала и звук, така се задави с млякото си, че започна да посинява от недостиг на въздух.
-Yaaah, Ън Че, добре ли си? Какво ти стана?- разтревожи се Кий.- Да не би да ревнуваш?- попита той шеговито.
- Апф.. Ти па, какво да ревнувам..-каза тя след като се успокои.- Просто се чудя силите на Jonghyun.. Нищо чудно, че още не е могъл да си събере силите обратно..- каза тя, държейки чашата си с две ръце, концентрирана върху нея.
-Yaaah, какви са тези глупости?!- извика най-сетне Блинг.- Нямате си никаква представа какво стана, а веднага ме изкарвате за…
- Е ти кажи, Jonghyun, ако беше на наше място какво щеше да помислиш?- обади се Оню.- Няма нужда да го криеш от нас.. Всички си имаме нужди..
- Yaaah! Не е това, което си мислите!- ядоса се Блинг.- НИЕ САМО…
-Аййш, не искам да слушам повече за вашите нужди!- викна Ън Че.- КАТО СЕ ЯДЕ, НЕ СЕ ГОВОРИ! SO STFU!- викна тя, но нито един от останалите не разбра втората част.. Въпреки това, замълчаха и не проговориха, докато тя самата не ги подкани.
-Ехх.. Няма ли най-сетне да мога да ви видя на живо да пеете? Искам да ви видяя!!- каза след 10 минути тя и изненада всеки от тях.
- Оо, нуна.. Ние тази седмица правим Goodbye Stage.. имаш седмица за това..
-Ън Че, какво ще кажеш да дойдеш утре с нас?- предложи ентусиазиран Кий.- Тогава ни е представлението в “Music Bank”.. Даже ще те пуснем и в backstage’а.
- Хмм.. Няма да стане.. след утре няма ли друга програма?- попита тя намусена.
-Ее, има разбира се.. “Music Core”.. “Inkigayo”.. Но защо пък утре да не става?-попита заинтересуван Минхо.
-Ами.. имам среща..
-СРЕЩА?!- извикаха всички освен Кий…

Час по късно:

-Ей ей! Чакайте!- викаше Ън Че след вече излезлите SHINee.- Можете ли да ме хвърлите пред близката фитнес зала? Знаете каква координация имам, не бихте рискували да се изгубя, нали?
- Скачай..-каза намусено мениджъра и седна най-отпред.
Всички останали трябваше да се набутат отзад. Ън Че се озова притисната между Кий и Блинг- двамата най-неподходящи за целта членове. „Защо просто не си извиках такси?..” мислеше си момичето, когато Темин я прекъсна:
- Yaaah.. Мин У хьонг значи.. Как пък успяхте да се намерите с тоя?..
- Еми, станал лекар човека.. Ама много се е променил.. Даже не успях да го позная..
- Защо изобщо си направи труда да го познаеш..-прошепна си той.- И какво сега? Иска да отидете на среща?
- Ами.. да. Какво от това? И на мен ми е интересно да науча какво е правил през тези години..
- Да ти кажа ли? Най-вероятно е събирал материали и се е вманиачавал по теб..- каза грубо мекотелото.
- Ейй, не говори така за него! Той не е такъв човек..- опита се да го защити Ън Че.
- А, ДА БЕ! Ти ще ми кажеш..- продължи Темин.
- Ехо.. Пред залата сме, време за слизане, Ън Че-ши..-обади се мениджърът.
- Ей, преди това.. Сама ли ще тренираш?- попита загрижен Кий. Не му се искаше да я остави самичка.
- Ооо, абсолютно не! Имам уговорка с мои приятели.. С тях ще се срещнем пред залата..-отговори усмихната тя.
- Приятели? Кога пък си намери приятели в Сеул?- попита Темин.
- Хехе, миличък, нали винаги съм ти разказвала за онзи сайт за научаване на чужди езици? Дето самите потребители помагат един на друг в изучаването на езика?
- Да.. помня.
- Ее, от там си имам няколко приятеля, които живеят в столицата. На няколко от тях им бях помогнала да научат корейски, на други- да усъвършенстват английския. От колко време искам да ги видя на живо, но заради тази пустата болест все го отлагах..-обясни тя.- О, ето че са пристигнали! Аз се омитам, момчета! Приятна работа!..-каза тя докато се опитваше да излезе от вана.
След като тя слезе, момчетата погледнаха след нея като родители, пращащи детето си в 1ви клас. Малко по-далеч, те забелязаха няколко познати лица.
- Ей, това не са ли NickKhun, Junsu и Taec от 2PM?- шокира се Минхо, докато гледаше как тя крачеше към тях.
- Woooow, FINALLY GUYS!- поздрави ги Ън Че още от далеч.- Най- сетне да се видим на живо!- каза тя и прегърна силно всеки един от тях.
- Yaaaah, винаги съм се съмнявал, че това наистина си ти!- извика с гръмогласния си глас Taec, докато я прегръщаше.- Уоооуу.. Имам си световно известна приятелка!
- Уоооу.. Имам си приятели от великите 2PM!- отвърна Ън Че, зарадвана.
- Ей, добре дошла в Корея, момиче.. Нямахме търпение да те видим!- каза тихо Khun, когато дойде неговия ред за прегръдка.
- А ти да не си мислиш, че аз имах много търпение? Като ваша фенка, нямаш си идея какви пеперуди ми фърчат в стомаха!- отговори тя и се обърна към Junsu.
- Но се оправи, нали? Вече не си болна?- попита я той.
- Неее, по-здрава съм и от желязото! Готова да бяга, да дига тежести и да прави упражнения! Хайде вътре, че ми е студено, а и някой да не вземе да се плъзне от леда..
- Ей, това не беше ли вана на SHINee?- забеляза Khun.
- Да.. Но бързаха за работа и не можаха да ви поздравят както трябва..
- Е няма нищо, вече често ще сме у тях за да те видим, така че…- намекна Taec.
- Знаам знаам.. но вече да влизаме, а? Студено ми еее!- каза Ън Че и те се отправиха към залата..

Във вана:

,,Yaaah, това момиче няма да спре да ме изненадва.. 2PM?” си мислеше Блинг, когато чу гласа на Кий:
- Такаа, малкия.. Я разкажи сега ти за тоя Мин У..-погледна той към Темин.- Какво имаше в предвид преди малко?
- Не знам как да го кажа.. Той просто никога не ми е вдъхвал доверие..-започна макнаето.- Нуна много си го харесва, но аз никога не съм го приемал за приятел..
- И защо така?- попита разпитващо Кий. Днес отново беше на вълна „детектив”
- Ами.. да ти кажа, винаги съм смятал, че той е тайно влюбен в Ън Че.. Как иначе си обясняваш идването му в нашия град през всяка възможна ваканция?
- Да не мислиш, че..
- Не знам.. Трябва да сме предпазливи.. Той е достоен противник!...

http://www.last.fm/user/nasa__

1595+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 18, 2010 4:22 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йеей 2pm 5+1=1 ? o_0  - Page 7 561186 Нещо назрява любовен триъгълник...или по-скоро четириъгълник...или...абе не ме бива много с математиката,ама станаха много конкурентите 5+1=1 ? o_0  - Page 7 778320 Нямам търпение за следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 7 590905

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1605+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 18, 2010 4:46 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

много готина глава 5+1=1 ? o_0  - Page 7 162205
май тоя Мин У ш се окаже сериозен игарч 5+1=1 ? o_0  - Page 7 785752 поне така ми се трува деееее 5+1=1 ? o_0  - Page 7 97395 кои знае ко ш стане ( освен nasa__,разбира се 5+1=1 ? o_0  - Page 7 778320 )

авторкее давай по бързо следваща глава
5+1=1 ? o_0  - Page 7 918481

1615+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 18, 2010 5:03 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

И ти ми спираш главата на най -интересното, но не заплашвам с бой 5+1=1 ? o_0  - Page 7 951866
Както вече може би предполагаш, чакам си следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 7 95557

1625+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 18, 2010 6:27 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

супер е главата 5+1=1 ? o_0  - Page 7 561186 големи интриги ще стават ми се струва 5+1=1 ? o_0  - Page 7 231219 чакам с нетърпение следващата Amazed

http://smiley92.tumblr.com/

1635+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 19, 2010 3:45 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

24та ГЛАВА

Момчетата бяха свършили днешната си тренировка и се отправиха към кафенето на SM Ent. Всеки си взе нещо за ядене и седнаха на една от свободните маси. Но най- не очаквано, когато те спокойно се хранеха, при тях се появиха Heechul, Siwon, Donghae, Eunhyuk и Kyuhyun от Super Junior.
-Младоциии, как я карате?- викна Heechul и ги стресна.
- Ооо, хьонг, здравейте!- поздравиха ги SHINee.
През това време те си дръпнаха столове и се събраха около момчетата. Членовете на SuJu бяха узнали нещо, което досега бе тайна за тях.
- Такааа, Темин.. Нямаш ли да ни кажеш нещо?- започна Eunhyuk.
- А, какво да имам да кажа, хьонг?.. Не те разбирам..- объркано попита макнаето.
- Оооо, не е само той, и останалите го криха от нас!- намеси се Heechul и изгледа останалите все едно са извършили голямо престъпление.
- Хьонг, за какво става въпрос?- попита Минхо с поглед към Donghae.- Какво сме ви направили пак?
- Аххх.. Този път, наистина ме разочарова, Минхо..- каза въздишайки Donghae и сложи ръка на рамото му.- Yaaah, как можахте да го скриете от нас? При положение, че знаете какви фенки сме й..
- Yaaaah, наистина.. Защо просто не го кажете направо?- започна да се ядосва Оню.
Тогава Siwon удари на масата и кресна:
-ЛИ ЪН ЧЕ, ИДИОТИ! Как можахте да скриете от нас, че Темин й е братовчед?!?
Тогава SHINee разбраха, че са в беда. SuJu бяха заклети фенове на гостенката им. Всеки един от тях си имаше поне една мечта, свързана с нея.. Като например как се запознават с нея, как работят заедно.. Някои, като Heechul дори имаха и по-мръсни фантазии..

Докато това се случваше, Ън Че вече си беше свършила своя график на тренировка и си почиваше в една от удобните диванчета в залата. Тя чакаше момчетата от 2PM, за да може да излязат и да се поразходят заедно за малко. Но нещо бе събудило музата й, затова тя си изкара бележника и започна да драска. В тази дебела като енциклопедия тетрадка тя държеше всички свои композиции и текстове на песни и никога не я отделяше от себе си. Както винаги, без да се усети, започна да пише..
-Ън Чеее, готови сме с тренировката!- извика Junsu и прекъсна мислите й.
-О, свършихте ли?- каза тя, докато все още си гледаше тетрадката.
-Ами да..Много ли чака?-попита Khun,докато сядаше срещу нея.
- Aa, не… Даже не се усетих..
- Еее, значи не би имала против да си починем малко?- попита Taec, който седна до нея.- Оо, Ън Че, това ли е онази известната тетрадка? Я, какво пишеш?
- Хаха, да.. Тетрадката, която може да трепи не само мухи, но и хлебарки.. същата- отговори тя, докато удряше в твърдата й кора.- Стана ми малко скучно, и започнах да драскам малко..
- Я дай да видим!- каза сядащият до нея и го грабна от ръцете й. Той бързо се премести при останалите членове на 2PM, за да не го хванат.
- Ей, не четете последно написаното! Глупаво е.. даже не си струва труда..- извика тя, когато разбра, че няма как да се справи с тях 3мата.
Като на пук те веднага отвориха на последно написаното, в което имаше повече зачеркнато, отколкото оставено, но те успяха да прочетат всичко.Част от него гласеше:

마자 /Maja / As Soon As

„… Оставих те, обърнах се,но се спрях,
Побърках се заради гнева си..


Кой си ти, кой по дяволите си ти за мен?!..

Но когато видя светлата ти усмивка,
Се надявам да си щастлив с нея..
Глупаво, глупаво..Невероятно глупаво..

Харесваш повече нейните прегръдки ли?
А някога за мен мисли ли?
Веднага щом се обърнах, ти ме забрави..


В другата страна на листа имаше петолиние, на което Ън Че бе написала и композицията за този текст. Тримата доста дълго го гледаха, обсъждаха и най- накрая със самодоволни усмивки погледнаха към нищо не подозиращото момиче.
- Ли Ън Че, съгласяваш ли се да ни продадеш тази песен? Трябваше ни поне още една за новото мини, а тази е определено каквото ние търсим!- каза Khun, докато я гледаше право в очите, правейки й мили очички.
- Моля?!- учуди се тя.- Аз ви казвам, че не струва, вие искате да я вземете..
- Нее, изобщо! Много си е добра даже!-каза Junsu.- Понякога авторът е най-строгия критик за себе си, Ън Че.. Ако я изпеем, тази песен доста ще се хареса, гарантирам ти го!
- Щом казвате.. просто извадете листа и я покажете там, на останалите членове и на продуцента ви.. Ако стане, стане.. Ако не, здраве да е..
- А заплащане? Колко искаш за нея?- попита Taec.- Просто питам, за да знаем какво да кажем на нашите..
- Нека да е подарък, момчета.. Нямам намерение да вземам пари от приятелите си..-каза тя зарадвана, че е свършила добра работа. В същия момент телефонът й звънна.- Сори, Кий се обажда, ако не му вдигна сега, после той ще ми вдигне.. 3тата световна..

На телефона:
Когато Ън Че отвори, чу нещо като:
Кий:- Ето вижте, не вдига.. Значи още тренира.. Хайде отказвам се! *странични мъжки крясъци*
Ън Че: - Ало? Какво става там?
Кий: -А, Ън Че.. отвори ли.. Ами, нищо, просто се питахме дали си свършила тренировката..
Ън Че: - Ами да.. След малко излизам с момчетата.. Мислим да се поразходим малко..
Кий: -Ааа, чудесно! *Той си сложи ръката на микрофона и каза „ИМАЛА ПЛАНОВЕ, НЯМА ДА СТАНЕ!” с облекчение, но останалите започнаха да викат още по-силно..*
Ън Че: - Ей, да не си в беля? Какви са тея животински крясъци, които чувам? При шимпанзета ли падна или пак фенки ви гонят?
Докато чакаше отговор, Ън Че видя лист в ръцете на Junsu, в който пишеше „Ън Че, наистина съжаляваме, но трябва да отидем спешно в компанията.. ;[ Да оставим разходката за следващия път, окей? :]”. Той докато държеше това, останалите двама правиха разни движения и муцуни, с които да покажат колко много съжаляват. Ън Че само им се усмивка и им метна, след което те се изпариха.
Кий: -Не, в компанията съм.. Чудехме се дали би искала да дойдеш тук.. но щом имаш планове.. по-добре за теб..
Ън Че: - Ехх, късмет.. Преди секунда срещата се отложи.. Така че мога да дойда!
Кий: - Нее, не се прави сега.. Отиди си с приятелите! По-добро е за теб! *звук на здраво потупване по гърба*
Ън Че: Абе, какво да се правя.. Отидоха си хората, имат работа.. Елате да ме вземете, че не искам да се изгубя, търсейки адреса.
Кий: - Вслушай се в думите ми..*шепнейки* по-добре е да не идваш.. Сигурна ли си, че можеш?*с нормален глас*
Ън Че: - Да.. сигурна съм.. Май разбирам положението..ако не дойда, тези които искат да ме видят, ще са доста ядосани нали?.. И после ще си го изкарат от вас, нали?..
Кий: - И това го има.. Добре тогава.. След 10 минути сме там, ясно? *оооще по-силни мъжки крясъци и шум*
Ън Че: - Яясно.. Само да питам.. Кои са тея дето дигат този шум?
Кий: - Сънбетата от Super Junior..
Ън Че: - Леле.. май наистина щеше да е по-добре да не идвам..
Кий: - Аз като ти казвам..

Мисли на автора:
5+1=1 ? o_0  - Page 7 77124 5+1=1 ? o_0  - Page 7 77124 (нарочно не писах "ПП", знам че е досадно 5+1=1 ? o_0  - Page 7 119963 )
Значии, първо.. не знам дали някой ще се усети, но всъщност онзи откъс от песен всъщност е превод на песен на 2PM.. "마자 /Maja / As Soon As " oт минито "Don't stop, Can't stop".. Умишлено го направих така, не ми се карайтее 5+1=1 ? o_0  - Page 7 64119 (I don't own anything, само превода, който е малко променен xDD 5+1=1 ? o_0  - Page 7 15286 )
Ии.. тази глава излезе по-така..настрани от по-важните действия. Приемето го като.. затишие преди буря?.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 231219 (малко преувеличено казано.. 5+1=1 ? o_0  - Page 7 299106 )

http://www.last.fm/user/nasa__

1645+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 19, 2010 4:09 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Разговорът между Key и Ън Че направо кърти 5+1=1 ? o_0  - Page 7 778320 Интересно ми е Super Junior каква роля ще изиграят във фика...занчии дотук 3 от любимите ми групи 5+1=1 ? o_0  - Page 7 23895 Сега остава Big Bang да се появят и става интересно 5+1=1 ? o_0  - Page 7 101878 5+1=1 ? o_0  - Page 7 778320 5+1=1 ? o_0  - Page 7 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1655+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 19, 2010 4:52 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Щом като това е затишието 5+1=1 ? o_0  - Page 7 935510 Каква ли ще е бурята 5+1=1 ? o_0  - Page 7 792227
Давай братовчедке !!! 5+1=1 ? o_0  - Page 7 10044 Чакаме!

1665+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 19, 2010 5:10 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Oще от сега си представям бурята5+1=1 ? o_0  - Page 7 23895 go on girl 5+1=1 ? o_0  - Page 7 162205

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1675+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 19, 2010 7:51 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

оо супер е 5+1=1 ? o_0  - Page 7 23895 с нетърпение чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 7 10044

http://smiley92.tumblr.com/

1685+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 20, 2010 3:15 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Таз Ън Че мн известна бе, ко е туй нещо 5+1=1 ? o_0  - Page 7 132400
Всички са й фенове, накрая и аз ще й стана фенка да не остана назад 5+1=1 ? o_0  - Page 7 398254
Хах, както винаги главата е супер.. чакаме следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 7 231219

1695+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 22, 2010 3:50 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

25та ГЛАВА

- Повтори го още веднъж.- каза сериозно Кий.
- Е де, колко пъти..- съпротиви се Ън Че.
- ПОВТОРИ ГО!- заповяда Всемогъщия Кий.
- Не бива да се тревожа за Siwon.. Колкото и голям фен да е, той е прекалено религиозен за перверзни мисли.. Най- много да ми предложи да поработим заедно.. Donghae и Kyuhyun също не са такива хора.. Биха се опитали да флиртуват с мен, но не и днес, тъкмо когато се запознаваме…-започна тя.
- Така.. добре ги запомняш..- обади се Темин от предната седалка.
- Чакай сега, не я бъркай! А останалите двама? –продължи със сериозния си тон Кий, който седеше до нея.- Те са най- важните в момента!
- Знам, знаам.. Трябва да бягам като агне от вълци, когато се приближат..-повтори тя казаното от Кибум преди малко, само че не мислеше, че трябва да го приема толкова сериозно.
- Yaaaah, по-сериозно!- ядоса се Кий.- Eunhyuk и Heechul сънбе имат едни от най- перверзните съзнания, които познавам! Не стига, че фиданките като теб са им слабост, че са ти и фенове.. Айгоо, даже не искам да си помислям какво ще си представят, като те видят!- въздъхна той и се хвана за главата.
- Е стига де.. то ти ги изкара педофили..- каза тя и не можа да сдържи гръмкия си смях. Знаеше, че на момиче не й отива да се смее така, но в момента нищо не можеше да направи.
- Влизал съм им в стаите, момичее!- още повече се ядоса Кий.
- И какво от това? Аз също им знам стаите.. Малко ли ги бяха показали по телевизията…- успя да каже Ън Че, вече малко по-спокойна.
- Може, но те си махат постерите с голи момичета преди камерата да влезе да снима..-пак се обади Темин.- Не всичко може да се сподели с феновете…
- ТОЧНО! И знаеш ли кое ме притеснява.. Това, че сред всички тея момичета по бански има и твой плакат!- сподели Кий.
- Но аз никога не съм се снимала по бански..-каза момичето.
- Знам бе, то ти си с дрехи в техния постер..-започна спокойно Кибум.- НО АЗ ЗНАМ, как всяка вечер те си представят, че ги разкъсват, докато я гледат!
- Ей това пък вече ме уби!!!- каза шокираното момиче и я удари нова вълна от смях.- Ти пък откъде може да знаеш? Да не би да четеш мисли? Йобо-yaaah, прекаляваш с тея комплекси..
- ОФ БОЖЕ, ВЛЕЙ МАЛКО АКЪЛ В ТАЗИ ПРАЗНА ГЛАВА!- извика Кий, вече побъркан заради Ън Че.- Темин, ти й кажи.. моля те! Може пък теб да те послуша..
- Не е нужно да имаме такива способности, нуна..-започна Темин.- Те достатъчно ясно и обширно си разказват фантазиите пред нас.. може да се каже, че вече съм сексуално образован заради тях двамата..- каза той сериозно и малко се засрами за последното..
Това вече стресна Ън Че. Тя никога не бе си мислила, че може да има и такива почитатели. Но не успя да помисли достатъчно дълго, защото вече се бяха спрели пред вратата на компанията.
Още докато се качваха към етажа, където щяха да се срещнат, момичето започна да чува шумове като викове, въздишки и други.. „Господи, къде попаднах?!?” чудеше се тя, още преди да види членовете на Super Junior. Преди да отвори врата, пое дълбоко въздух, каза си “Aja Aja!” и влезе вътре…

Тя даже не можа да разбере какво стана в първия половин час. Чувстваше се, че все едно е в някоя среща с почитатели, които имат възможността да я видят за първи път. От друга страна, тя също им беше фенка. Тя се запозна с всеки от тях, стиснаха ръце, казаха си колко много харесват музиката на другия и така нататък.. И в един момент, когато всички бяха малко по- успокоени, започна да се оформя нещо като интервю и за Ън Че, и за SuJu.
Както вече очакваше, Siwon, Donghae и Kyuhyun бяха свестни мъже- те също бяха и нейните любимци от групата. Колкото и развълнувани да бяха, те не развалиха етикета и се държаха възпитано любезно с нея. Но както Кий предполагаше, Eunhyuk и Heechul я гледаха както хищник гледа беззащитната си плячка..Първият все още беше в шок и горе-долу изглеждаше безопасен, но вторият.. Той не искаше да изпусне златният шанс, стоящ точно до него. Въпреки всички опити на SHINee да ги накарат да стоят възможно най- далеч от нея, в крайна сметка Ън Че се озова точно между тях…
- Така.. милото на оппа, ти кога навършваш 19? – попита я по едно време Heechul и я погледна лукаво.
- Ъм, скоро.. Сънбе, защо питате?- попита притеснена от близостта му тя.
- Просто така..- каза мъжът и от очите му пролича, че е ужасно доволен от отговора.. В лицето му се появи изражение, което бе доста зловещо за все още непълнолетната. Но тя се съвзе, и реши да даде един урок на този господин..
- Като отворихте годините.. Сънбе, наистина изглеждате по-млад от колкото сте… Кой би повярвал, че тази година ставате на 27!- каза тя и с леко движение махна ръката му от рамото си.- Още малко, и щях аджуши да ви наричам..
След като останалите в стаята чуха казаното, веднага ги хвана истеричният смях. Всички знаеха, че Heechul най-много мрази да му напомнят, че вече е минал 25’те..
Той, очевидно раздразнен, се опита да промени темата:
- Yaah, годините нямат значение.. Та ти..
- Е как да нямат.. Времето отлита..- попречи му Ън Че.- Ама вие вече и за армията трябва да тръгвате, нали?.. Ехх, години..-каза тя и сама започна да се хили.
- Аз.. трябва да отида да пийна вода.. нещо ми пресъхна гърлото.- каза Heechul и с бързи крачки излезе от стаята.
Останалите членове на SuJu и SHINee доста се смяха на това. Но когато се успокоиха, беше ред на Donghae да пита нещо на гостенката им.
- Ън Че-yaah, винаги съм бил любопитен за едно нещо..- започна несигурно той.
- Какво е то, сънбе?- попита тя с усмивка в лицето. Още от началото Donghae успяваше да я омагьосва с чара си.
- Първият ти албум.. Той ми е един от любимите! Винаги го слушам, когато искам малко спокойствие.. също така имам много спомени, свързани с всяка една от композициите в нея.. Винаги ми е напомнял за някоя тъжна любовна история..- разказа накратко той.- И се питах.. Защо го нарече точно “The Swan Loyalty”? Има ли някакво по-специално значение за теб?
Ън че се шашна за момент, после нейната светла усмивка остави мястото си на по-помрачена.. Тя помисли за малко как да отговори и каза:
- Ъм.. като малка, татко ми разказваше легенда за лебедите..-започна тя.- Знаехте ли, че те не сменят партньора си за цял живот?- каза тя и се усмихна по-широко.- Когато единия от двойката умре, другият спира да се храни.. Така той слага край на своя живот, защото не може да понесе смъртта на другарчето си..- последва кратка пауза, но после тя продължи- Той винаги се е възхищавал на тези птици.. Казваше ми „Ето това, дете, е истинската любов,.. Да обичаш толкова, че да не може да живееш без другия...” Когато прегледах това, което сложихме в албума се сетих за това и реших да посветя албума си на тях..- обясни тя.
Jonghyun, който слуша внимателно всичко, се сети за разговора им от минала нощ.. Спомни си, че тя не обича да говори за родителите си така пред всички. Затова веднага смени темата.
- Оххх, уморих се!!! Хайде вкъщи!- каза той с по- висок тон, за да го чуят всички и си придаде уморен вид.
- Точно, да се връщаме вече!- съгласи се Темин, който също усещаше неловката ситуация.
- Ейй, къде бе? Още останалите не са дошли!- обади се Siwon.
- Ами, да бяха дошли, сънбе!- отговори му Кий.- Нямам намерение да кисна тука заради тях.. Без това и Ън Че е уморена.. Хайде членовете на SHINee към вана.. Ън Че също.. Че умирам от глад.. Да купим и малко храна, не ми се готви тази вечер..
- ПИЛЕЕЕ!!- викна Оню и тичешком тръгна към асансьора.. „Ще ядем, ще ядем, вкусно пиле.. със ГРИЛ!” тананикаше той..

http://www.last.fm/user/nasa__

1705+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 22, 2010 4:19 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"- Така.. милото на оппа, ти кога навършваш 19? – попита я по едно време Heechul и я погледна лукаво.
- Ъм, скоро.. Сънбе, защо питате?- попита притеснена от близостта му тя.
- Просто така..-" Епа тва ме изкърти 5+1=1 ? o_0  - Page 7 778320 Олее уникална глава...направо се пристрастих към този фик 5+1=1 ? o_0  - Page 7 23895

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1715+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 22, 2010 8:49 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

тия от SuJu верно много перверзни бе 5+1=1 ? o_0  - Page 7 951866 но ън че много добре затапи Heechul 5+1=1 ? o_0  - Page 7 778320 страхотна глава..особено историята за лебедите 5+1=1 ? o_0  - Page 7 132400 чакам с нетърпение следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 7 10044

http://smiley92.tumblr.com/

1725+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 7:40 am

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

айде давай бързо следваща глава че нямам търпение 5+1=1 ? o_0  - Page 7 943311

1735+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 2:59 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

уаааа уникална глава 5+1=1 ? o_0  - Page 7 95557 следващата моля 5+1=1 ? o_0  - Page 7 390480

1745+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 3:58 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Страшна глава! Давай следващата, че на фикоманите им трябва дозата (не се обиждайте 5+1=1 ? o_0  - Page 7 449383 )

1755+1=1 ? o_0  - Page 7 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 23, 2010 4:19 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

аааааааааа супер суперр ... тия Sujuвци ме притесняят бива ли толкова да са перверзниии ... 5+1=1 ? o_0  - Page 7 805770 давай next !!! 5+1=1 ? o_0  - Page 7 504947

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите