5+1=1 ? o_0  - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 5 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 5 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

1015+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 11, 2010 5:17 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

- Yaaaah, сега ми падна на ръцетее!- викна Jjong и с бърза хватка накара Ън Че да остане под него…

Хохооо усещам химията 5+1=1 ? o_0  - Page 5 231219 5+1=1 ? o_0  - Page 5 231219

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1025+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 11, 2010 5:41 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ревност и интриги Amazed
И закачки !!!
Чакам си следващата главаа!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 231219

1035+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 11, 2010 5:49 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

От това ще излезе добра драма хД

1045+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 11, 2010 6:00 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Въъйй и сега ще стане една... 5+1=1 ? o_0  - Page 5 885866 Наистина ще излезе добра драма...значи освен за писател,ставаш и за сценарист lol 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320 Ich чака следващата глава...ако я дочакам,а не умра от напрежение преди това 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1055+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Окт 11, 2010 10:11 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

уаа 5+1=1 ? o_0  - Page 5 162205 страхотна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 5 15286 чакам с нетърпение следващата..оо джонги и ън че Amazed

http://smiley92.tumblr.com/

1065+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 1:13 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

суперррррррррррр 5+1=1 ? o_0  - Page 5 162205
много хубава глава с хубав завършек5+1=1 ? o_0  - Page 5 792227...давай следващата част по-бързо че нямам търпение 5+1=1 ? o_0  - Page 5 943311

ПП: определено имаш талант и за писател, и за сценарист.... 5+1=1 ? o_0  - Page 5 162205

1075+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 2:02 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

17та ГЛАВА

„Сега му е времето да му отмъстя за всичко! Ще го накарам да гътне от смях!” мислеше си Блинг със затворени очи, а ръцете му вече бяха обвити около тялото на жертвата му,търсейки места с висока чувствителност към гъделичкане. Но когато пъхна ръцете си под дрехата, усети колко топла е кожата на жертвата му. Също така, това тяло беше с форма на пясъчен часовник, прекалено мека кожа и доста стегнати мускули за да бъде тялото на Кий.
- KIM JONGHYUN! КАКВО СИ МИСЛИШ, ЧЕ ПРАВИШ?!- кресна един глас прекалено близо до него. Това го накара да отвори очи и да види какво става.
- Ъ-ъ-ъ.. ЪН ЧЕ?!- викна той от своя страна, замръзнал на мястото си.- А-аз.. Помислих..-започна да заеква пак той.
В този момент и двамата чуха счупване на стъкло.
- О, НЕ!- стресна се Ън Че.- Живачния термометър!!- сети се тя и погледна Блинг право в очите.
- Виж, помислих те за Кий, наистина съжалявам! Ето, оставям те!- продължи Jjong без да обръща внимание на казаното от момичето.
-АБЕ ТИ ЛУД ЛИ СИ?! НЕ МЪРДАЙ!- викна тя- Чакай малко, да помислим какво да направим..
Блинг я послуша за частта с не мърдането. Въпреки че адски се срамуваше, да я докосва определено му харесваше. А и бяха на милиметри разстояние един от друг- той можеше да усеща сърцебиенето й, и разбира се, своето сърцебиене, което се засилваше с всяка изминала секунда.
-Така, измислих го.- каза Ън Че след около половин минута мълчание.- Значи.. Първо, опитай се да вдишваш възможно най- малко! Да не вземем да се отровим!-предупреди го тя.- Сега, съвсем внимателно, ще ми извадим пижамата заедно с остатъците от термометъра.. Внимателно се опитай с едната си ръка да ми дръпнеш ръкавите.- каза му тя съвсем контролирана. Блинг веднага направи каквото му е казано.- Така.. Сега внимателно ми я дигаш, като я правиш на гънки, тоест не я обръщаш наопаки, окей?- каза концентрирана Ън Че.
- Н-не си гола под т-това, н-нали?- попита Jjong без да се замисли.
-Yaaah, ти за това ли мислиш в момента?!?- шокирана го погледна тя.- Разбира се, че не съм.. Аз не си излизам от стаята без сутиените!- каза тя и погледна не към него, а към възглавницата му, засрамена.
След този кратък неудобен диалог Блинг се залови с това, което му каза Ън Че. Колкото и да се опитваше да се съсредоточи, все очите му поглеждаха здравото й тяло- както казваше тя, фитнесът за нея беше нещо толкова жизненоважно, колкото яденето. Постоянните тренировки й бяха развили мускулатурата страшно много. Сега, когато се погледне в огледалото, тя дори можеше да види плочки в стомаха си.. Е, в този момент Jonghyun също ги видя..
- А сега се махни от мен! Все пак човек трябва да си има лично пространство!- викна тя и раздели Блинг с неговите задълбочени мисли. Тя полека стана от леглото, извади си и главата от пижамата и по изкусен начин направи така, че нито една капчица живак да не падне от нея. След това тя отвори всички прозорци от стаята. Блинг само я гледаше как тя се чуди да проветри мястото, полугола.
- Ей, ама ти май не си с целия мозък днес,а? Защо седиш там като послушно агне, бе човек?! Махай се от стаята! Или да не би да искаш да сложиш край на живота си?
- Нуна, просто трябваше да му налееш вода на лицето..- мърмореше Темин докато отваряше вратата.- ОМО, НУНА! Какви ги вършите тук?!- изкрещя той когато видя братовчедка си.- Да не би да прекъсвам нещо?..
- Yaaah, престани с глупостите и донеси сяра! Счупихме живачния термометър..- обясни просто и кратко тя.
Темин бързо отиде да донесе малкото сяра, която държаха в кутийката за първа помощ.. Той взе цялата кутия, отби се до тяхната стая за някое горнище, и се върна при тях. Докато това ставаше и останалите бяха се насъбрали там.
- Айш.. Каква е тази тълпа тука? Да няма някакъв празник нещо? Небеса, хора, чудя ви се на акъла.. В такива случаи трябва да се бяга от стаята, вие влизате в нея! WTF?!..- чудеше им се Ън Че докато си обличаше бялата блуза, донесена от братовчед й. След това тя си взе една от медицинските маски, изпъди всички и започна да поръсва сяра в и около леглото..


- Ей, сега искам пълна тишина!- каза Ън Че, докато прегълташе последната си хапка- Вадяя термометъраа! Днес мисля, че ще ми излезе късмета!
- Хайде на бас, че днес е най- малко 39,9C! – викна в отговор Кий- След това, което се е случило преди малко,в стаята на Jonghyun… Трудно ще си с по- ниска телесна температура..- каза той и се усмихна мръснишки, но Минхо го срита под масата.
- Замълчии, зла твар такаваааа! Днес ще е по-ниска! Ще мога да изляза навън! Ще видиш ти!- каза с самочувствие момичето. Беше й забранено да излиза вън за повече от 15 минути.. Все пак, не би се отразило добре на болен да стои вън при минусови градуси. Затова понякога тя се чувстваше като затворничка в къщата.
-Такаа, моментът на истината.. Мекотело, на теб ти оставям задачата да ни я кажеш!- каза тя и с бързо движене подаде вече по-модерния термометър на братовчед си.
- Yaah, нуна, наистина ме учудваш!! 37,4!!- викна Темин и скочи от радост.
- Яяяя, видя ли силата на мисълта, Йобо?- каза тя подигравателно на Кий.- Сега вече може да отидем на мола нали? НАЛИ?
- Ах.. щом толкова искаш.. И без това днес ми е последният почивен ден, ще отивам да ми махат превръзката.. Добре, ела с мен..- каза безчувстено Кий, но както винаги, пак се радваше като малко детенце, защото щеше да има с кого да отиде до болницата..
-Йааай, Темиин, дай пет!- каза развълнувана Ън Че и с рязко движение стана на крака. Изведнъж усети остра болка малко под подмишницата си.
- Ей, там не би трябвало да има такава червена точка.. Нуна, да не би да кървиш?!- учуди се момчето, когато забеляза накъде гледа погледа на Ън Че.

В болницата:

Докато махаха превръзката на Кий, от другата страна на пердето преглеждаха Ън Че:
-Небеса, шегувате с мен, нали? Как може едновременно хем да се оправя, хем да ми излезе нещо ново?! Просто не мога да повярвам…- говореше си тя сама, докато й махаха и последните стъкълца, забити в кожата й.
- Имате късмет, че нямаше живак, госпожице..- каза усмихнат стажанта, който я преглеждаше- И все пак не ми е ясно как не сте успели да разпознаете болката още когато е станало..
-Тогава бях прекалено заета да мисля как да се отърва от отряване, господин.. No MinWo-ши?- оправда се тя след като прочете табелката му.
-Доста сте наблюдателна, Ли Ън-Че-ши.. отговори той и усмивката в лицето му стана по-голяма.
Тогава Ън Че обърна по-голямо внимание на него. Той беше млад мъж, най-много 2-3 години по-голяма от него.. И незнайно защо, лицето му беше доста познато за нея.. А и това име..
- Един момент.. Да не сте син на лекаря, който прегледа Кибум преди няколко седмици? Имената си приличат.. А и имам странното чувство, че съм ви виждала преди.. Уж се водя за голяма физиономистка, но..
- Хаха, да, този, на когото му отхвърлихте “сляпа”среща преди няколко седмици.. Все още имаш добра памет, Бозайниче..- каза той след като й превърза раната. Тогава той я погледна в очите, с надеждата най-сетне тя да се сети.
- Yaaaah, на този свят имаше един единствен човек, който се е осмелявал да ме нарича БОЗАЙНИК!- веднага се усети тя.- Минву оппа, ама това ти ли си?!?- каза тя с очеваднен шок в лицето си- Боже, колко си се променил!! И аз се чудя тука..-продължи тя и започна да се смее истерично.
- Определено си гений, Ън Че.. Чудно как ме разпозна..- смееше се и той.
- Боже, как мога да забравя човека, който ме зариби по фитнеса?! Но оппа, определено си се превърнал в различен човек.. От грозно патенце си станал.. къф лебед, орел направо!- възкликна тя. И наистина, сякаш пред него не стоеше някой лекар-стажант, а модел, току-що завършил фотосесията си.
- Виж кой го казва.. Все едно е останало единствено характера на Ън Че.. Друго всичко е минало от метаморфоза..- каза от своя страна той- Но, щом все още помниш как те наричах, значи помниш и причината.. Още ли пиеш Нескуик като 5-годишни дечица?
- АМА РАЗБИРА СЕ! Ти сам трябва да знаеш, че млякото е добро за костите!..
- Йобоо, хайде към мола вече! Аз съм готов!- прекъсна ги Кий като пъхна главата си през пердето.- О, още не сте свършили? Съжалявам!- извини се той, поклони се и дръпна пердето обратно.
- Хахаха, "йобо"?- учуди се Минву- Разбирам защо си отказала на баща ми..
- Оо, не, не е както си го мислиш! С него просто така се занасяме!- обясни Ън Че без причина.
- Не ти вярвам..
- Небесааа, все същия си! Какво да направя, че да повярваш?
- Хмм.. щом ми го поднасяш така..-замисли се той.- Какво ще кажеш за една среща с мен?
- Моля?- каза момичето и остана с отворена уста.
- Точно, хем ще ми се реваншираш за отхвърлянето.. Ще изясним кога и къде когато дойдеш да ти махнем превръзките, което ще е.. след 2 дена. Ок?
- Разбирам.. идвам да махам превръзката след 2 дена.. Но това със срещата.. не знам.
- Няма не знам! Дължиш ми го, Ън Че.. Кой те зариби по фитнеса?
- Офф.. ще видим оппа. Сега се омитам, че виждам Кибум вече да се нерви- каза тя,поглеждайки през пердето- Други пациенти също чакат да бъдат прегледани от модел като теб..

http://www.last.fm/user/nasa__

1085+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 4:13 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

A-mazing 5+1=1 ? o_0  - Page 5 162205 Ся с докторчето кво ли ще стане 5+1=1 ? o_0  - Page 5 23895 Кеу ще се побърка от ревност като разбере 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320 Само да ти намерим продуцент,100% ще стане сериалче фика 5+1=1 ? o_0  - Page 5 101878 Някой навит ли е да инвестира?? 5+1=1 ? o_0  - Page 5 23895 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1095+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 4:35 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

омоооо Джони перверзникко такъв 5+1=1 ? o_0  - Page 5 247849 5+1=1 ? o_0  - Page 5 27476 ииии даа съгласнаа съмм чее ще стане някое сериалче от тоз фик 5+1=1 ? o_0  - Page 5 885866 заплювам си ролята на Ън Че !!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 885866 dreams dreams ...

1105+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 5:23 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Лелеее, няма търппение да дойде утре вечер 5+1=1 ? o_0  - Page 5 398254
Напълно съм съгласна за сериала !!!
Ще излезе на номер 1 във всички класации
Само така, братовчедкее 5+1=1 ? o_0  - Page 5 162205

1115+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 6:53 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ооо и аз съм съгласна 5+1=1 ? o_0  - Page 5 162205 ще стане як сериал по фика :lol!: к'во ли ще стане с докторчето 5+1=1 ? o_0  - Page 5 699691 кий ако не ревнува,па на 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320 супер глава,чакам с нетърпение следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 5 23895

http://smiley92.tumblr.com/

1125+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 7:52 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Опа, опааа! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 334849 Ако някой играе Ън Че, тва съм АЗ ! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 382923 Може още да не изглеждам като нея, ама работя по въпроса! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 982906
Сериал?!? Ейй вий пък вече прекалявате xDD
Иии, не знам дали някой забеляза, но искам да споменя,че името на докторчето идва от истинското име на оня ветеринар-полу човек в My Girlfriend is a Gumiho (ако някой го е гледал.. No Min Woo 5+1=1 ? o_0  - Page 5 144585 )Не го приемате като плагиатство, нали? 5+1=1 ? o_0  - Page 5 99379 НАЛИИ?!? xDD

http://www.last.fm/user/nasa__

1135+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 8:10 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Аз се сетих, че е той. Но Мин У, моята любов... Не е плагиатство, даже става по-интересно...

1145+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 8:22 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Аз тогава заплювам ролята на мениджъра,тъкмо ще съм секи ден с тях хохохо 5+1=1 ? o_0  - Page 5 231219 5+1=1 ? o_0  - Page 5 231219

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1155+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Окт 12, 2010 8:27 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

5+1=1 ? o_0  - Page 5 858395 То замисъла беше такъв.. Да се сещате за него, че да имате представа на какво прилича стажантчето 5+1=1 ? o_0  - Page 5 23895 5+1=1 ? o_0  - Page 5 982906

Админке, слагаме ти едни мустаци и изкуствено щкембенце иии си готова xDDD

http://www.last.fm/user/nasa__

1165+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 13, 2010 5:18 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

абе нали стана дума за тялото на КиБумчо и реших да кача една снимчица... 5+1=1 ? o_0  - Page 5 144585
5+1=1 ? o_0  - Page 5 Key_kjp 5+1=1 ? o_0  - Page 5 25032


ПП: Фика е страхотен
5+1=1 ? o_0  - Page 5 586671
много ше ми е кеф да гледам сериалче по него 5+1=1 ? o_0  - Page 5 101878 абе просто немам думи вече... (израсходвах си запасите в речника 5+1=1 ? o_0  - Page 5 567563 )
:DX





Последната промяна е направена от cho0ly на Чет Окт 14, 2010 12:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път

1175+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 13, 2010 5:44 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Айгуу жалко,че не е истинско,за жалост е фотошопирано 5+1=1 ? o_0  - Page 5 7878

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1185+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 13, 2010 5:50 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Да за жалост.. изглежда фотошопирано..
Но това не може да промени сега зародилата се идея в мен.. Края на 18та глава ще бъде написана благодарение на
cho0ly 5+1=1 ? o_0  - Page 5 792227

http://www.last.fm/user/nasa__

1195+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 13, 2010 6:47 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

18та ГЛАВА

След като Ън Че излезе от “кабинката” се отправи към Кий. Но в момента не беше много на себе си- вместо да вижда пътя, пред нейните очи се появяваха спомените с Мин У. Той бе единственият й истински приятел след Темин, но когато тя си замина беше загубила следата му. Понякога, когато тя свършваше тренировката си, се сещаше за това как те двамата бяха научили всичко за финтеса сами. Кое как се прави, колко се прави, защо се прави.. Всичко това те бяха проучили сами и така бяха започнали да тренират.. Тя даже все още използваше същата програма, която той бе създал за нея..
- Yaaah, къф е този аджуши, който те прегледа? Нещо не го харесах, прекалено близо стоеше до теб!- попита Кий, когато я видя да приближава и вдигна ядосан вежди.- Еей, от Земята до Ън Че, имаме ли връзка?
- Аа, той ли.. Сина на лекаря, който ти беше прегледал ръката..- отговори тя, все още потънала в спомени.
- Омо, на оня дето ти предложи да се срещнеш със сина му ли?- зачуди се той- Айгоо, няма отърване от тяхната фамилия май.. Yaaah, гледаше те все едно ще те изяде! Никой друг освен мен не може да те гледа така!- каза Кий шеговито, защото знаеше, че тя се нерви като й каже нещо от този сорт.
- Ей, не говори така.. Познавам го още от малка.. Мин У оппа не е такъв човек..-отвърна тя, без да осъзнае шегата на Кий.
- ОППА?! От къде на къде ти е оппа тоя?- попита той шокиран, гледайки я. От лицето й четеше, че този човек въпреки че е бил нейн приятел, може да се окаже негов враг №1 след Темин. Не трябваше да допуска това..
- Ън Чеее!- чу се зад тях двамата.- Забравила си си якето, глупаче такова!- викаше един непознат за Кий глас. Когато погледна кой вика така, се ядоса още повече.
- Офф, все същата завеяна патка си.. Ще замръзнеш бе!- каза Мин У и започна да се смее все едно е чул най- добрия виц на света.
- Yaaah, мислех че бяхме се разбрали да не се обръщаме обидно един към друг..-започна тя да казва сериозно- ..поне на публично място де.. Сега като си с бяла престилка мислиш ли,че си нещо повече от мен.. Наперен пуяк такъв..- каза тя докато си обличаше якето и започна също да се смее.
„Това пък какво беше? Само не ми казвай, че това им е начина на общуване.. Мекотели, патки, пуяци..С какво по дяволите ги хранят в родния им град?!?” си мислеше Кий и ги гледаше все едно са излезли от летяща чиния…
- Внимавай с раната.. Недей да я мокриш и не прилагай много натиск за всеки случай.. Искам да си напълно здрава в срещата ни..- каза вече успокоил смеха си Мин У.
- Ще видим тази работа..-опита се да се измъкне Ън Че.
Кий ревностно я хвана за ръка и тръгнаха към изходната врата. Чак когато я прекрачиха Кий кресна:
- СРЕЩА?!? С ТОЗИ?!? Кажи ми, че той си въобразява!
- Ъм, всъщност не знам..-започна несигурна тя- Но дори и да излезем, ще е само като стари приятели!
- От погледа му се усеща, че за него ще си е среща като среща! Даже ме е страх да не ти направи нещо..-започна да си споделя ей сега измислените фантазии той.
- Yaaah, прекаляваш Кибум.. Иии какво е това, което ми намирисва? Ревност?- усети се Ън Че.
- А? Пфф… Ти пък, за какво ми е да ревнувам точно теб?- каза Кий и обърна глава.
- Де да знам.. Така ми се стори, йобо- отвърна тя и го побутна леко. – Просто и двамата знаем в какво положение е връзката ни с теб..- започна да размишлява Ън Че- прекалено сме близки за приятели, а не сме и двойка.. Стреснах се, че това може да е довело до някаква ревност, Кибум..
От страната на Кий се чуваше единствено тишината, затова момичето продължи:
- Виж, знам.. И двамата се привързахме прекалено бързо един към друг.. И моля те, не ме игнорирай все едно съм някоя фенка!- кресна тя в улицата. За малко да се издадат, но за щастие бяха добре маскирани..
- Пристигнахме- каза сухо Кий и влязоха в мола.
- Ооох, топличкоо!- въздъхна Ън Че.- Хайде сега, направо към това, което имаш да ми показваш.. Искам да знам коя е откраднала сърцето на едно от моите момчета!- заповяда тя и се запътиха към магазина за музикални инструменти, който бяха посетили последния път, когато дойдоха.
- Ей, наистина ли няма да ми кажеш кой от момчетата я харесва? Защоо ме измъчваш такаа?!- започна да се оплаква Ън Че.
- Искам да ти видя способностите.. Ако не може да отгатнеш, тогава ще ти кажа..-каза той, докато влизаха.
Там Ън Че видя едно от най- сладките момичета, които някога е виждала. Ако беше момче, със сигурност щеше да си пробва късмета с нея..
- Ха Нии, здравей! – поздрави я Кий.
- Омо, оппа! Здравейтее! Ох, чух за нараняването, но сега си добре нали? Останалите къде са?- започна да разпитва момичето, което явно имаше в предвид останалите от SHINee.
- Yaaah, aз не съм ли достатъчен?- обиди се Кий, но продължи- Днес ти нося някой друг, който обичаш..- каза той и показа с пръст Ън Че.
- Какво имаш в предвид?- попита изненадана момичето.
- Йобо, може да си махнеш маскировката..- каза Кий.
Тогава Ън Че махна очилата си, а момичето до нея зае типичната поза на луда фенка- ръце в уста, огромна изненада в очи и разбира се, подскачането на едно място..


-Хахаха, наистина е добро момиче.. Харесвам я! –каза Ън Че, докато си пиеше млякото в стаята на Кий. Вече се бяха прибрали и заели мястото си за разговор.Ън Че както винаги бе седнала на леглото му. Но Кий беше някак.. мълчалив, което не беше типично за него.- Като се замисля, всички бихте я харесали.. Ти, Блинг, Минхо, Оню оппа.. Освен Мекотелото ми, защото е по- голяма от него.. Ох, наистина не мога да отгатна!
- Имаш време.. ще отгатнеш..- каза Кий. Той беше обърнат с гръб към нея и очевидно се приготвяше за нещо- Сега, имаме по- важен въпрос за обсъждане..-започна той, с малко напрежение в гласа си.
- Така ли? Давай, ако имаш въпрос, да му отговоря.. За теб всичко, нали знаеш..- каза усмихната Ън Че, след като си взе още една глътка от млякото.
- В твоите очи.. Аз какъв съм, Ън Че?- попита сериозно той, без да погледне към нея. Не й остави време за отговор и продължи.- Не съм просто приятел.. Но не ме виждаш и като мъж, нали?.. Мислиш, че не мога да се сравня с онзи пуяк с мускулите, нали? Грешиш..
След като каза това, той се обърна към нея- беше си откопчил всички копчета от ризата и под нея нямаше дори и потник. Ън Че можеше да забележи мъжественото му тяло без да се затруднява.. Но никога не бе си помислила, че Кий може да крие такива разкошни плочки под дрехите си..
Тогава той тръгна към нея. Взе чашата от ръцете й и се приближи още повече.. Можеше да чува учестеното й дишане, както няколко седмици преди, когато си миха зъбите заедно..
- К-к-Кибум.. Какво се о-о-опитваш д-да п-правиш?- започна да заеква Ън Че.
Зарадван от реакцията й, Кий хвана брадичката й с едната си ръка, а другата я сложи върху сърцето й..
- Виждаш ли?.. Не можеш да отречеш, че изпитваш нещо към мен..- каза той по един тайнствен начин, който феновете биха определили като “ужасно сексии”
- А-а-аз.. Н-н-не…
- Просто замълчи и недей да ми противоречиш поне веднъж, ще видиш, че ще ти хареса..

Пп от автора:
Тенк ю @cho0ly, за това, че накара музата ми да проработи с тази снимка! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 72137 (макар да изглежда малко фотошопирана). Въпреки, че имах други планове, и така ми харесва.. 5+1=1 ? o_0  - Page 5 561186 Инджой! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 15286

http://www.last.fm/user/nasa__

1205+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 13, 2010 7:03 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

OMOOOO БЪРЗО БЪРЗО Следващата глава!!! Става супер горещооо айгуууу 5+1=1 ? o_0  - Page 5 196680 5+1=1 ? o_0  - Page 5 196680 5+1=1 ? o_0  - Page 5 196680

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1215+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 13, 2010 7:09 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ооо, не само на теб ти харесва
Превърнах се в куче , което точи лиги не за кокала си ами за следващата глава на фика
Моля, не карай кученцето да се мъчи повече, сътворявай още от сега, че утре да остне само да се напише 5+1=1 ? o_0  - Page 5 25032

1225+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Окт 13, 2010 8:11 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

оооо невероятна е тази глава от фика 5+1=1 ? o_0  - Page 5 25032 с нетърпение очаквам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 5 10044

http://smiley92.tumblr.com/

1235+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 9:53 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аз...аз...в шок съм 5+1=1 ? o_0  - Page 5 361691 Никога не съм мислела,че страница и половина ще ме закара на седмото небе 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320 5+1=1 ? o_0  - Page 5 778320 Нямам търпение за следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 5 23895

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1245+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 11:59 am

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Леле мале тва ми една от любимите главиииииии 5+1=1 ? o_0  - Page 5 144585 прекрасно просто
давай следващата по-бързо че нямам търпение 5+1=1 ? o_0  - Page 5 943311

ПП: радвам се че помогнах 5+1=1 ? o_0  - Page 5 15286
и май наистина е правена...сега като загледах
5+1=1 ? o_0  - Page 5 227294
а така и се радвах 5+1=1 ? o_0  - Page 5 533202

1255+1=1 ? o_0  - Page 5 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 1:14 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

охххххх охххххх нзз дали на тая и е очестено дишането ааамаа на мен ми спря дъхаа ... ммааммаа миаа 5+1=1 ? o_0  - Page 5 132400 чакааам nextt !!! 5+1=1 ? o_0  - Page 5 23895

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 18]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите