You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap15%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 15% [ 6 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap56%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 56% [ 22 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap3%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 3% [ 1 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 13% [ 5 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 WamFC

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

+34
vestema
~.Cherry.~
Ezreal
yunho_jonghyun
lessls
Shelly
Анонимка7
kiss4eto94
mia_koluchi
IxheartxTaemin
sweet_SHINee
Dars
Little Pixie
lil_sun
..TaeminGirl..
YoTo
darz
Abarai Haru
Silver
^___^
Nanna
minho1985
lyukiya
gabiloveth
cho0ly
lina
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Ral~
silwii_
rally___
Yulita ^^
TonnIi
nasa__
38 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap96%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 96% [ 53 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap4%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 4% [ 2 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_lcap0%You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55


Go down  Съобщение [Страница 8 от 19]

1You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty You..The Music In Me~♫♫ Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 432746
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 370245 )
Приятно четене!♡



1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

176You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 01, 2011 3:33 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Неактивнатааа! Страхотна глава!Винаги ме побиват тръпки когато стане въпрос за тая цветарка,ноо БАБИЧКАТА МН МЕ КЕФИ! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 741224

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

177You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 01, 2011 7:53 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

уоу... тази глава ме накара да настръхна.... много е добра! браво! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 241947

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

178You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 01, 2011 8:49 pm

darz

darz
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

За първи път ще коментирам от както чета твоята история. Смисъл аз си я следя още от „5+1=1“.

Първо искам да ти кажа, че АДСКИ си задобряла в писането.
Отначалото беше просто забавни действия и не толкoва дейтали. Но после това се промени - и ако си сравниш тази глава или някоя от предшните с първите ще намериш разликата.

Надявам се, че ще продължиш да пишеш и няма да се случи да оставиш този ФФ недовършен.

Така че, да знаеш има просто хора, които не пишат коментари. В това лице представям себе си. Това не означава, че не уважаваме труда ти, а просто сме заети.
Сега ще гледам да коментирам доколкото е възможно всеки път, защото е найстина приятно да видиш, че някой оценява труда ти.

ps. Само гледай да балансираш, че имаш доста двойки и герой насъбрани в една история, и да не забравяш някой.
ps2. Знам, твърде дълго, ама като се разпиша от сърце и се оливам. xd

179You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 01, 2011 9:59 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Невероятна е главата! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 561186 Наистина и мен тази бабичка някак си ме плаши You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 119963 Чакам с нетърпение следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 573598

http://smiley92.tumblr.com/

180You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Апр 02, 2011 3:42 pm

Abarai Haru

Abarai Haru
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 77124 Обединявам моето мнение с това на всички останали! Главата отново е супер! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 15286
Нямам думи за заглавията...винаги ме разбиват! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 351138
Вече си фантазирам каква драмичка би се получила! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 625901

181You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Апр 03, 2011 4:32 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №31
Пиянска вечер
Кий някак си успя да отвори входната врата на общежитието и асансьора. Натисна бутоните му с кутреца си и успя без някаква беля да се качи до техния етаж. Тези 4 пълни чанти му пречеха.. а и тежаха доста. Горкия хубавичко се изпоти, докато ги мъкнеше.
Кибум стоеше пред вратата им и се опитваше да измисли начин как да влезе вътре. Ключовете бяха в джоба му, не ставаше.. Трябваше да намери начин да звънне… реши да се пробва с нос. Хех, беше доста нелепа и смешна ситуация, но какво да се прави. След около минута в опити за улучване на звънеца, той най-накрая успя.
- Дугусейоо?- провикна се Оню, докато крачеше към вратата.
- Яя! Аз съм! По-бързо!- викна му Кий, вече в крайната точка на търпението си. Момента, в който лидера отвори вратата стана и момента, който Кий му подаде чантите си.- Айгооо, най-сетне свобода!- каза той усмихнат, докато си събуваше обувките.
- Яяя, какво е всичко това?- попита Оню и започна да изследва чантите.
- 3 чанти соджу и няколко килограма говеждо..- обясни му Кибум.- Мислех си, че може да хвърлим по едно тази вечер.
- Искаш да кажеш, по една чанта соджу ли? Айгоо, не знаех, че си такъв алкохолик.. Jonghyun те направи такъв, нали? Или, той ли ти каза да ги купиш?
- Ейшшш, хьонг! Не е казано да изпием цялото за една вечер! А и защо бъркаш него?!- повиши тона си Кий.
- Шшшт, ще те чуе!- изсъска му Оню и се приближи до него.- Май пак му стана нещо..
- Какво?
- Ами не знам, откакто се върнах седи на дивана и не помръдва! Опитах се да го заговоря, не става- сякаш не ме чува!- прошепна му той разтревожен, докато Блинг Блинг ги гледаше от другата страна на коридора.
- Соджу ли купи?- попита той с безчувствен глас и уплаши останалите двама.
- Ъммм, да хьонг, изкарайте и котлона, да изпечем малко месо!- отговори му Кибум колкото се може по- спокойно.- Аз след малко идвам.- допълни той и отиде в стаята си, за да остави цветето.
- Тъкмо бях решил да изляза за няколко бутилки..- въздъхна Блинг, докато вземаше две чанти от ръцете на Оню.
- Ей.. какво ти има?- тихо попита лидера.
- Нищо хьонг.. нищо ми няма..- отвърна той и се запъти към кухнята.
Кий безшумно затвори вратата на стаята си и се огледа.
- Хмм.. къде ли да те сложа?..- каза той на глас. Огледа се още малко и реши да сложи саксията на прозореца си, който бе точно до леглото му. През деня там имаше най-много светлина.- Айгооо, ама как няма да си изсъхнало, след като тая изкуфяла бабичка не те е поливала?!- ядоса се той, когато видя колко суха е пръстта в саксията. Взе малкото шише с минерална вода, което винаги стоеше на нощното му шкафче в случай, че ожаднее през нощта и поля малко вода в корените на цветето.- Да ти кажа, не вярвам в безсмислиците на онази аджума,но… няма да те оставя да загинеш така!- каза му той и леко докосна едно почти изсъхнало листо.- Напомняш ми за родната ми къща.. баба и мама гледаха цветя като теб.. Ако една от тях чуе, че не мога да се грижа за такова цвете като теб, ще ме обезкостят! – предположи Кий, смеейки се.- Айгоо, какво правя аз?!? Говоря с цвете?!- осъзна се момчето и разтърси глава. Отново намести саксията и побърза да отиде в кухнята, където Оню и Jonghyun вече приготвяха месото.
- Яяя! Само да сте посмели да започнете без мен!- викна той и седна на масата, където соджуто вече беше налято и го очакваше.
- Айгоо, бихме ли направили такова нещо..- отвърна му Оню, докато обръщаше малките късчета говеждо.
- Щом вече си тук, хайде наздраве!- каза Блинг Блинг и изпи алкохола в чашата си на екс.
- Яяяя, по-полека!- ядосаха му се останалите двама.
- Ейшшш..-изсъска Jjong.- Оставете ме на мира!- каза им той, звучащ като отчаян от живота.
- Хьонг, какво е станало?- попита го Кий с нисък глас и го докосна по рамото.
- Ейшш, не се правете на загрижени!- отвърна му той и отхвърли ръката му. Наля си още едно и отново го изпи на една глътка. Кибум и Оню се погледнаха многозначително, без да си кажат и думичка. „Отново е свързано с Ънче..” досетиха се те..
Докато двамата го гледаха как бързо се напива, Мино и Темин се прибраха. Мино, който винаги се провикваше, когато се прибира, този път беше много мълчалив. Двамата безшумно извадиха обувките си и отидоха в кухнята, за да видят дали има нещо за ядене.. тогава видяха тримата по-големи от тях мембъри, които си организираха хубава пиянска вечер.
- Оо, дойдохте ли?- учуди се Кий.- Как така не чух ”Йо-йо-йоо, Мино е тууук!”?
- Не се заяждай, хьонг!- отвърна му ядосан Мино и си извади чашка.- Има ли и за мен?- попита той и седна до Блинг.
- Разбира се, братко!- отвърна му той и му наля.- Темин-гун, ела и ти, братле!
- Аааа, не! Той е малък, няма да пие!- отказа категорично Кий.
- Хах, не се тревожи хьонг, и без това не съм толкова депресиран, че да пия..- прошепна макнето и седна между него и Оню.- Някой ще ми обясни ли защо кухнята ни се е превърнала в кръчма?
- Кий решил тази вечер да се напие..-въздъхна Оню.- Но явно Jonghyun и Мино само това са очаквали..
- Охх, не знам за Jonghyun хьонг, ама Мино хьонг се скара с Хани нуна преди да се върнем..
- ЧИНЧА?!- изуми се Кий.- Те двамата?!? Как така?!?
- Ами.. родителите на Хани нуна не искали да са заедно заради популярността му и са решили да си приберат дъщерята в родния град..-обясни накратко Темин.
- Хьонг! За любовта!- викна вече пияния Мино, който набързо изпи около 4 чашки, докато Мини и Кий си говореха.
- Точно така! За болезнената любов!- съгласи се Jjong и си чукнаха чашите.
- Яяя! Пийте с мярка, глупаци!- викна Оню и на свой ред също изпи соджуто си на екс. Мино и Блинг го погледнаха със страшни погледи.
- Хьонг, ти знаеш ли.. какво е любов?- попита Jjong и го удари по слабото място.
- Аз… н-не..- прошепна в отговор лидера.
- Тогава какво се бъркаш в нашия разговор?!?- викна му Мино.
- Така е.. какво ли се бърка в любовните ви мъки един самотник като мен..- въздъхна Оню и глътна още една чаша алкохол..
- Айгоо.. вече няма да излизам да пия с Jonghyun хьонг..- прошепна Кий на Темин.- С Мино се разбират много по-добре, като са пияни.. с него да си отива да пие..
- Братле, кажи ми, какво те мъчи теб?- попита Блинг и потупа Харизмата по гърба.
- Хьонг… хьонг..- започна да хленчи той.- Ние с Хани.. май се разделихме *хлъц*- викна той и се облегна на рамото на Блинг.
- Айгоо, защо?- учуди се той и му погали косата.
- Тя.. тя.. *хлъц* Си отива в родния град..
- Защо?
- Родителите й не искат да се вижда *хлъц* с момче като мен, хьонг!- отговори му Мино, ридаейки.
- Но вие.. не се ли обичате?
- Обичаме се! Разбира се хьонг! Но нейните родители не одобряват човек като мен, който постоянно ще поставя работата си пред нея.. *хлъц* Но знаеш ли какво, хьонг?.. ЛЪЖАТ СЕ! Аз.. аз как бих могъл да я поставя на второ място?! Та аз я обичам толкова много!... *хлъц*
- Не знам, братко.. никога не съм се замислял..
- .. за това как родителите на Ънче нуна ще те приемат, нали, хьонг?
- Така е..
- Ейшш.. да беше и Хани без родители..- въздъхна Мино. Всъщност това беше нещо, което не мислеше и никога не би казал в трезвено състояние.
- Яяя! Мери си приказките!- ядоса се Кий, който също лека по лека губеше трезвеността си.
- Ееейш, да не мислиш, че живота й щеше да е по- лесен?- обади се и Темин.- Виж Ънче нуна- тя никога не се е оплаквала пред вас, но всички знаем, че тя все още тъжи за родителите си!!
- Мино-я… това което каза последно, беше нещо много противно и грешно, братле..- каза Блинг почти като трезвен човек.- Смятам, че е заради голямото количество соджу в тялото ти, затова няма да кажа нещо..
- А ти, хьонг, защо пиеш?- попита го Мино след малко мълчание.
- Аз..- прошепна Jonghyun, гледайки към пълната си чашка.- Аз за какво мога да пия, Мино..- каза той и изпи соджуто си.
- Ънче нуна?- опита се да отгатне той.
- Бинго..- отвърна Блинг и полека остави чашата си на масата.- Днес я даваха по МTV..- каза той, докато отново пълнеше тази пуста чаша.
- Омо, чинча?- зарадва се Темин.- И как е тя? Какво казаха за нея?
- Беше нещо като документално филмче за турнето й..- започна да обяснява Jjong.- Все още е толкова красива, когато се смее.. дори и усмивката й да е фалшива.- въздъхна той и забеляза как всички го гледат.- Не ме гледайте така! Все още мога да разбера дали усмивката й е истинска или не! Смееше се толкова рядко и толкова насила.. Също така е отслабнала с поне 5 килограма.. ръцете й са станали толкова тънки.. като жена, която никога не е дигала тежести през живота си.. Представете си!
- Хьонг.. може би..- прошепна Темин.
- Не, не си въобразявам! Аз бях този, който я прегръщаше най-много! Този, който докосваше всяка част от тялото й!- започна да вика той.- Помня всяка извивка от нейното тяло.. така че, не ми казвайте, че може да греша..- каза той с по-тих глас и отново отпи от соджуто.- Всичко това ме кара да се замисля.. да не би и тя да страда като мен? Може би и на нея й е трудно да ме забрави?.. А може би не иска да ме забрави?.. Чудя се.. дали й липсвам аз, колкото тя ми липсва на мен..- замисли се той и усети как сълзите му напират.. отново. Затова предпочете да не задълбочава мислите и остави чашата, а взе шишето и така продължи до края на вечерта..
Часовете минаваха.. Момчетата изпиха целия алкохол до полунощ и изядоха цялото говеждо. Единствено Темин не вкуси от соджуто, но пък яде повече от останалите. Оню пи за самотата си, Кий заради Инйонг, Мино заради Хани, пък Блинг.. както винаги, за Ънче.. Накрая Харизмата и Оню заспаха на масата, а Jonghyun си тананикаше някоя тъжна балада и облизваше празните шишета..
Единствено Кий намери сили да се прибере в стаята си. Включи светлините и люшкайки се тръгна към леглото си. Погледна към каменното си цвете и забеляза, че почти изсъхналото листо, което беше погалил преди няколко часа е възвърнало зеления си цвят.
- Айгооо, толкова много ли съм пил бе?- шашна се той и ококори очите си.- Тцтцтцтц… дано само да не стана като Jonghyun хьонг..- прошепна си Кий и се фрасна на леглото си. Тогава се сети, че майка му винаги кръстеше своите цветя.. защо и той да не го направи?- Ааа, между другото..- каза той на глас, гледайки към цветето.- Трябва да ти измисля име! Хммм..- замисли се той и след няколко минути затруднено трезвено мислене измисли подходящо име.- Йошин (богиня)! Така ще те нарека! Ще те накарам да се преродиш в красива богиня, малко цвете..- измърмори Кий, докато заспиваше в удобното си легло..
Обратно в кухнята Блинги все още си тананикаше песен на Brown Eyed Soul- любимата им група с Ънче.

”И така, ако и ти не можеш да забравиш спомените ни..
Ако и ти не можеш да заспиш през нощта..
Върни се при мен,
все едно нищо не е станало..
За да се прегърнем както правехме преди дълго време..
Ако и твоето сърце е като моето, което не може да те остави дори за ден..
Просто се върни, преди да е станало прекалено късно..”
Блинг въздъхна още веднъж и изпи последната капка соджу, която бе останала на дъното на едно шише. Няколко секунди по-късно, в тази мъртвешка тишина звънна телефон. Jjong автоматично започна да го търси сред празните шишета. Това беше телефона на Темин, който го беше забравил тук преди да отиде в стаята си. Блинг, може би защото беше пиян, реши да отговори на чуждото обаждане.
- Йобусейо?- прошепна той.
- Алооо, Теминииии!- викна някакъв женски глас от другата страна, който му беше познат до болка.- Миличъъък, знаеш ли какво се случи? Днес получих подарък от общите ни фенове- любимия ми парфюм и хииппер як плейстейшън за теб с молбата да ти го изпратя! Хей, какво ще кажеш да си ги менкаме?- засмя се тя и зачака отговор.- Мекотелото ми, събудих ли те миличък? Аз съвсем забравих за часовата разлика..- допълни тя, след като не получи отговора си.
- Ънче.. това ти ли си?- успя да каже Jonghyun.
- Л-л-лъвчо?- изпусна се тя и сложи ръка на устата си.- J-j-jonghyun-ши.. Къде е братовчед ми?
- Ънче.. мина толкова време..
- Ъмм.. аз.. ще му се обадя по-късно..- прошепна тя с усилие. Усещаше как онази голяма бучка заемаше мястото си в гърлото й.
- НЕ! МОЛЯ ТЕ! НЕ ЗАТВАРЯЙ!- викна Блинг и стана от мястото си.- Мила, нека поговорим!
- Не мисля, че имам да говоря нещо с вас..- отвърна му студено тя.
- Скъпа, моля те! Изслушай ме поне веднъж!!
- Няма нужда да си хабите думите в обяснения, Jonghyun-sshi.. Аз знам достатъчно- медиите се погрижиха за това..
- Ънче, умолявам те! Аз не обичам друга освен теб!
- Какво? Сега и ще ме лъжеш ли? Показа ми съвсем ясно, че нямаш дори капка уважение към мен, а сега се опитваш да..
- Опитвам се да ти обясня, Ънче! Шин Секюнг е..
- Е тази, която ме замести в леглото ти, нали? Мислех, че ме обичаш, копеле такова!!!- кресна тя и без малко да заплаче.- Накара ме да си помисля, че наистина съм нещо важно за теб и после какво? Когато остана сам веднага си намери някаква друга! За това ли ти бях аз, Jonghyun, за да ти задоволявам нуждите ли?! Ейшш… вече няма никакво значение..
- Ънчее! Какви са тези глупости, за Бога?!- викна той и събуди Мино и Оню.- Кой те накара да мислиш така? Ънче, заблуждаваш се, любов моя, моля те, остави ме да ти обясня като хората!
- Казах ти, че знам достатъчно.. и то не благодарение на теб! Помолих те, нали? Помолих те да ми кажеш ТИ ако се влюбиш в друга! Беше грозно, Jonghyun, да го науча от някой вестник.. беше непростимо!!- викна тя почти разплакана и след това връзката се разпадна..
- ЪНЧЕ! ЪНЧЕ!- викаше Блинг колкото го глас държи, но нямаше смисъл.. накрая той се предаде и остави телефона..- Защо не ме изслушаш поне един път? Дотолкова ли ме намрази?!- кресна той още един път и започна да удря масата с всичка сила. Удряше, чупеше и крещеше, но напразно- тя беше прекалено далеч, за да го чуе…


ПП:
Ето ви една по-дълга глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 124908
@rally___ и darz.. всъщност ме ударихте в слабото място, знаете ли? xDD Аз самата знам, че става малко накъсано, защото все още не мога да вкюча всички двойки в една глава, но ще се опитам в бъдеще да не стане толкова.. накъсано You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 85241
Също така darz, радвам се, че най-сетне си написала мнението си You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 752689 Хубаво е човек да знае, че промените в начина му на писане са забелязани You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 124908 Аз самата смятам, че в момента успявам да описвам по-добре, отколкото преди.. Това мисля че го дължа на учителката си по БЕЛ, която в началото на годината ми фрасна една 3ка за ЛИС'а, след което здраво се нахъсих да МИСЛЯ и да пиша и така всичко си дойде на мястото. Разбира се, все още съм далеееч от това да ме наричат "добър писател", но все отнякъде трябва да се започне, нали? You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 85241
ПП2: Ъм.. нека да няма недоразумения.. аз съм си мн добра ученичка You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 563735 но ЛИС'овете в началото на 9ти клас не ми вървяха.. Сега си я поправих и с още малко труд очаквам 6тица за годината You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 68960 (лелее, колко реклама си направих ) You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 312545

http://www.last.fm/user/nasa__

182You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Апр 03, 2011 4:54 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ГОСПОДИ, заслужаваше си!
Заслужаваше си чакането, по дяволите!
ЗАСЛУЖАВАШЕ СИ!
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 31342 You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 858791
Тъз ЪнЧе затъпяла, бате.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 219419 Толкова ли не можа да изчака той да й каже нещо You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 751907 И по дяволите.. почти ме разрева You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 31342 За пореден път.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 78462
МНОГО ама МНОГО хубава глава! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 298776
Тъжна You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 212760 но хубава..

183You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Апр 03, 2011 5:29 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Господи страхотна глава! За малко да заплача! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 504947 И смятам, че си страхотен писател! Направо начина, по който пишеш, ме разбива отвсякъде! И като се сетя, че това го е писало 16 годишно момиче, честно, сама не си вярвам You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 97395 И имам късмет - тъкмо да си публикувам коментара за предишната глава и гледам, че някой е написал нещо преди мен.. И то какво било- нова нотааа You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 23895 *идиотски ухилено*

184You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Апр 03, 2011 5:57 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

много се ядосвам на недоразуменията... ц ц толкова ли не успя да изтърпи обяснението?!

Хубава глава, чакам следващата

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

185You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Апр 03, 2011 6:13 pm

darz

darz
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Браво.. Ще очаквам следващата. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 432746

пс: Това накъсване можеш да го избегнеш, като събираш по-често героите заедно. Смисъл на едно място. Макар, че е малко трудно с толкова много двойки. Иначе дано да ставаш в'се по-добра. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 590905

186You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Апр 04, 2011 5:21 pm

YoTo

YoTo
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Ъммм..Май един единствен път съм коментирала твоя творбра 5+1=1 You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 85241 ....Но сега ще споделя мнение и за тази..Още като прочетох първата глава,си знаех че стила на писане,хумора и драматичните моменти ще са все така добри,както и в старата...Всичко от герои до самите действия ми въздействат много..На всеки историята е красива и по своемо тъжна понякога ..Харесва ми,че при някои тъжни глави слагаш линк към песен,която ми служи за фон,докато чета и чрез която се подсилва драмата в изписаните редове..Според мен това е умен ход You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 346803 ...Харесва ми и това,че развиваш всички двойки...И включването на други членове от групи също е забавно..Надявам се да продължаваш все така да ни предоставяш толкова яки глави и да не забравяш това,че макар да не пишат много хора..Със сигурност са много повече тези,които четат... You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 162205

187You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Апр 04, 2011 8:34 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Страшна си бе момиче You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 162205 Вчера прочетох 5+1 и днес това и направооо You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 144585 Много си добра брой ме като твоя фенка You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 752689 Давай натам моляяяя You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 10044

188You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 05, 2011 9:28 am

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

дано мацката да го изслуша, не е хубаво така, той не е виновен... You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 324371

189You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 05, 2011 6:15 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Боже,така ме стресна на 1-ви април..Какво ли ще стане,когато Кей разбере за Инйонг.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 7878

190You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 05, 2011 7:00 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №32
Ooooopps!!!

Сутринта Кий се събуди с лек махмурлук. Той погледна към прозореца си, както всяка сутрин прави и видя каменното си цвете, което му напомни за Инйонг. Колко добре си бяха прекарали в парка.. колко много й се смя, когато тя изпадна в паника заради онова кучешко изпражнение.. Колко близо бе той да я целуне и да си признае, че я харесва.. Не, всъщност, какво харесване? Той си беше чисто влюбен в нея. Кибум въздъхна усмихнат, когато се сети за пеперудките в стомаха.. но усмивката веднага се изпари, защото той си спомни и последните й думи. „Ще си замина. Далеч, много далеч. И то прекалено скоро! Затова Кий-ши, откажи се от мислите си за мен, каквито и да са те! Нека да сме само приятели.. а ако мислиш, че не сме способни на това, тогава просто.. да не се виждаме повече..” Той стана от леглото си, облече се и взе телефона си на ръка. „Нека сме приятели.. само приятели..”написа той и избра телефонния номер на Ин за получател.. ”Точно така, само приятели… Засега!” помисли си той и с въздишка остави телефона до цветето.
Така и стана- останаха си приятели. Изминаха повече от 3 седмици след този SMS и те все още се срещаха като приятели. Ин отиваше у тях, Кибум я посещаваше в клуба и непременно се качваше в апартамента й, за да се наслади на прекрасната гледка и хубавото й кафе… но само толкова.
От друга страна, Темин и Мин бяха на седмото небе от щастие. Бяха заедно вече малко повече от месец и с всеки ден се обичаха все повече и повече. Също така, вече не бяха онези хлапаци, които дори не знаеха как да се целуват- всяка целувка ставаше по- въздействаща, по-страстна, по- възбуждаща.. Но само дотам. Братът на Мин беше предупредил Мини.. ”Виж, не искам да отивате прекалено далеч като за начало..” каза му Йонг един ден, след като го повика, за да го почерпи един обяд. ”Не че съм староглав, Темин-гун, но тя сама ти е разказала какво е преживяла.. Психологът й казва да не прибързва да влиза в по-интимни отношения толкова рано за всеки случай.. Моля те, остави я тя да направи първата крачка, когато е готова.” беше го помолил Йонг и разбира се, Темин се съгласи…

Беше горещ летен ден, последния на месец юли. Мино все още получаваше по някой урок от Инйонг от време на време, въпреки че тя смяташе, че вече няма нужда. И днес беше един от тези дни, в които Ин заедно със сестра си отиде в сградата на SM Ent., за да упражнят една песен с него. Обикновено Инйонг отиваше в стаята за записи с Харизмата и Кибум, а Мин влизаше с Темин в залата за танци- обикновено оставаха сами и правеха каквото си искат..
Ин забелязваше странна промяна в ученика си- Мино вместо да иска да се упражнява с по- ритмични, по-забавни песни напоследък избираше все по- тъжни.. Днес упражниха именно една от тях.. Lessang- Ballerino.

“Изпей песен вместо мен
Така че да мога да го изпратя до нея
Любовта,
Болката,
Искам тя да вземе всичко от мен..
Извикай силно вместо мен,
И го изпрати до нея..
И днес,
И утре,
Кажи й да не ме търси повече..”

- Добра работа, Мино! – поздрави го Инйонг, след като той остави микрофона си.- Ставаш все по-добър в интерпретирането на чувствата!
- Благодаря, нуна..- отвърна й той с лека усмивка.- Свършихме, нали?
- Ами.. да, това е за днес. Ще отидем ли да хапнем нещо?
- Тогава.. аз ще си тръгвам, нуна.. съжалявам..
- Хммм, добре..- отвърна Ин, но усещаше, че нещо не е наред. Мино си тръгна и тя остана насаме с Кий.
- Той отиде, но аз още съм тук, гладен..- обади се той и стана от мястото си.- Да отидем да хапнем?
- Няма нужда, Кибум.. и аз ще се прибирам..- отвърна му Ин. Тя предпочиташе да остане насаме с него колкото се може по-малко напоследък.
- Яяя! Защо~~?- ядоса се Кий.- Как така на него му предлагаш да хапнете, а на мен ми отхвърляш поканата?!- викна й той. Беше повече от очевидно, че все още я ревнуваше от Мино.
- Ейшш.. не говори глупости.. ако беше приел, щях да го питам какво му има..- изсъска му Ин, също ядосана.- Мислиш за себе си и не виждаш какво става около теб!
- И какво е ставало?
- Не забелязваш ли? Има му нещо на Мино! От колко време го наблюдавам.. вече не се усмихва, както преди.. Мисля, че нещо го мъчи! Но да, кой освен мен да го види?!
- Яяя! Кажи ми честно, харесваш ли го?- попита той направо. Вече му писваше тя да обръща повече внимание на Мино, от колкото на него.
- ЯЯЯ! Полудя ли?!- кресна му тя.- Разбира се, че не!- отрече тя на секундата.- Господи.. защо ме наказваш така?!- попита тя реторично и погледна към тавана.
- Яя, не че ме интересува кого харесваш..- излъга я той.- Просто.. той обича друга.. не искам да си създаваш разни илюзии..
- Яя! Чинча? Има си приятелка?- учуди се Ин.
- Да, излизат от година и половина, но е свръх-секретна тайна!
- Ууууу, разбирам..- отвърна тя и се усмихна като лошите герои от анимационните филми. Но не че нещо, просто се радваше за Мино.
- Но напоследък нещата не са добре между тях.. затова е такъв кисел..- обясни Кий.
- Айго..- съжали ги Инйонг. От опит знаеше колко е трудна такава връзка. Двамата излязоха от стаята и повървяха заедно по коридора. Ин се почувства леко гузна за това, че му се скара така преди малко.- Ъммм.. Кибум.. предложението да се натъпчем заедно все още валидно ли е?- попита го тя и му направи мили очички. Как можеше той да й откаже сега?!
- Мммм.. зависи..- каза той и погледна на противоположната страна.
- Хайде деее!- настоя тя и го хвана под ръка. Не, тя направо му я сграбчи.- Моля тее!
- Добре добре..- съгласи се Кий и се опита да скрие тази самодоволна усмивка, която се опитваше да се появи.
- Такъв те искам!- зарадва се Ин и нежно се гушна в цялата му ръка. Тя беше по-ниска от него с около една глава, затова й беше много лесно и удобно да се облегне на рамото му.. така и направи. Беше й толкова хубаво така..
Истината бе, че тя го обикна толкова бързо и толкова много за тези няколко месеца, че вече го обичаше повече от самата себе си.. Понякога й се струваше, че не може да диша без да го види.. ставаше й толкова скучно, когато е без него.. толкова й липсваха забавните му фейсове.. Въпреки, че винаги е казвала, че харесва по-мъжки момчета, Кий успя да й влезе под кожата за нула време.. Въпреки, че мислеше, че няма да може да се влюби отново, тя намери нова, по-красива, по- чиста любов в лицето на Ким Кибум.. но защо? За какво? Беше твърде късно за нея.. за тях..
Ин знаеше, че само едно „Обичам те!” от нейната уста щеше да ги събере на секундата.. докато смъртта ги раздели! Смъртта.. точно заради нея тя се държеше възможно най-далеч от него.. вече беше опитала болката да изгубиш любим човек, не искаше и той да го направи.. Но напоследък усещаше как желанието да го има надделява над тези мисли.. Ставаше й все по-трудно и по-трудно да го остави.. Ин беше отчаяна, за първи път от доста дълго време.. и не знаеше какво да направи..
- Ъмм.. Кибум, ти познаваш ли някой от BIG BANG?- попита тя, докато все още вървяха в коридора.
- Ами.. не може да се каже.. Защо?
- Аз познавам само Теянг.. и то просто ей така се бяхме запознали..- въздъхна Инйонг.
- Защо?- повтори въпроса си Кий.
- Ами.. след около половин месец е рождения ден на G-Dragon.. и от YG решиха да го празнуват в нашия клуб.. Чудя се, каква подготовка трябва да направя..- въздъхна тя и започна да разказва това, което е намислила досега..
Няколко етажа по- надолу, Темин танцуваше, а Мин му се възхищаваше, както винаги.
- Хей, какво?- погледна към нея Мини.- Днес ще мързелуваш ли?- попита той, задъхан, след като песента му свърши.
- Не, просто изчаках теб..- каза му тя и се доближи до него.- Искам да видиш малък откъс от това, което подготвям за един конкурс..- прошепна му тя на ухото и го целуна по бузата. Темин настръхна, но не каза нищо и просто си седна. Мин побърза към CD Player’a и пъхна USB’то си.- Само ти казвам, доста е кратичко засега.. все още го измисляме с Теянг и Сънгри оппа..- каза тя, докато се опитваше да намери песента..- Бинго!- зарадва се Мин и натисна Play. Тя беше избрала тази песен, защото в първия момент, който я чу, се беше сетила за своя Мини.
Минйонг, както винаги, влагаше цялото си същество, докато танцуваше. Движенията й бяха съвършени- агресивни, но същевременно и привличащи като магнит. Темин не можеше да откъсне очи от тялото й.. Тя беше облечена само с къси дънки и потник, който се вдигаше, когато тя скочи.. Naaaah~ като цяло всичко в нея в момента действаше възбуждащо на Темин, което никак не беше добре. Когато тя приключи, Мини се запъти към нея с бавни крачки.
- Е, как беше?- попита го тя задъхана, докато той приближаваше.
- Беше много добро!- каза й той с усмивка.
- Йееей!- зарадва се тя и вдигна ръцете си, както феновете правят, когато някой певец каже “Put your hands up!” и нейният потник отново се вдигна до пъпа й.
- Омо, какво е това?!- уплаши се Темин, когато видя, че тя има някакъв белег.
- Кое?- стресна се и тя.
- ТОВА!- викна той и докосна с пръст белега.
- Аааа… като малка ми бяха махнали апандисита..- сети се тя и започна да се смее. Темин въздъхна и сложи цялата си длан върху този малък белег.
- Уплаших се, че може да е нещо от онзи тип..- въздъхна той и нежно целуна врата й. Тя го прегърна и потупа по гърба.
- Не се тревожи, нямам външни белези, направени от него..- прошепна му тя и прокара ръка в косата му. Темин без да се усети леко придвижи ръката си под потника й.. Тя се изненада за момент и го погледна. Усети как кръвта й започва да кипи и впи устните си в неговите толкова силно, че Мини се залюля и пристъпи няколко крачки назад. И двамата усетиха, че сега е моментът.. бяха готови- и тя, и той..
Темин притисна нейното тяло към своето и прокара другата си ръка по корема й. Мин пък реши да надникне под дънките му и го хвана за дупето. Мини се досети накъде отиват нещата и реши да се спре.
- Мин..- изпъшка той без да се усети.- Обичам те!- каза той и я прегърна, опитвайки се да я спре.
- А аз пък те искам!- прошепна му тя в отговор на ухото и нежно го ухапа там.- Точно тук, точно сега..- каза му тя и започна да целува врата му сантиметър по сантиметър, докато не стигна до ключицата му.
- Мин, недей.. няма да издържа повече..- предупреди я той с известна тревога в гласа си.
- Точно това очаквам, дяволчето ми!- каза му тя и отново впи устни в неговите. Минйонг го искаше, и то лудо- тя самата не осъзнаваше колко „агресивна” стана в този момент. Сега не изглеждаше като нормалната, скромна и срамежлива Мин, а като хищник, приклещил жертвата си. Темин не можеше да се откъсне от целувката й. Той сложи пръсти между устните им и леко ги раздели. Отвори очи и погледна със доста сериозен поглед към Мин, която се чудеше какво става.
- Предупредих те!..- каза й той и се усмихна с такава мръснишка усмивка, че Мин настръхна. Този път той беше този, който целуна нея страстно и я вдигна така, че тя да може да увие краката си на кръста му. Обърна се и седна на малката пейка, която беше наблизо. Двамата взаимно си махнаха горните дрехи…

- Кий, да вземем и дечицата!- предложи Ин, докато слизаха по стълбите. Бяха стигнали точно в етажа, където е залата за тренировки.
- А? Дечурлига?
- МинМин бе!
- МинМин?
- Темин и Минйонг.. айгооо.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 7878 - въздиша Ин отчаяно.
- Ааа, добре!- съгласи се Кий.- Те иначе няма да се сетят..
- Така си е.. Направи ми впечатление, че се разбират доста добре, между другото..- сподели Ин.
- Ами.. да. Явно станаха добри приятели..
- Мхм, имат доста общо помежду си..- говореха си те, докато крачеха към вратата на салона.
- Радвам се, че Не пропиляват приятелството си заради някакви си хормони..
- Ааа, те не са такива! Особено сестра ми! И без това знае, че ако я хвана да кръшка с идол, живота й ще почернее..
- Ти пък защо се бъркаш в чужди работи?
- Яя! Знам какво е да си скритата приятелка на някой популярен идол.. не е хубаво нещо.. А и ти също се бъркаш в живота на Темин, без дори да сте роднини..
- Той е оставен под моята грижа, разбира се, че ще се бъркам! И все пак, ние с него сме като братя, дори и да нямаме кръвна връзка..
- Да бе.. по-точно като майка и син! - каза Ин, докато отваряше вратата..
Нали знаете, понякога хората, когато отварят врати гледат краката си, а не какво се крие зад вратата. И Ин направи така.. Стори й се, че чува някакво стенене отвътре и полеека вдигна главата си.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 99379
Инйонг видя следната гледка: Сестричката й се беше разкрачила в скута на Темин по сутиен, а той седеше с ръце увити около кръста й и глава вряна между гърдите й. Пъшканията и другите звуци съпровождаха всичко това..
- В-в-в-в… ВИЕ ДВАМАТА!!- кресна тя с треперещ глас и се хвана за Кий, който не можеше да каже и дума заради шока, който изпитваше в момента...



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Апр 06, 2011 3:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

191You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 05, 2011 7:29 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

упс, сега стана лошо.... само не ги убивай, моля те xD

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

192You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 05, 2011 7:53 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Съгласна съм! Дано всички преживеят благополучно този шок! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 982906

193You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 05, 2011 8:14 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ще постна това като коментар:

[오후 11:07:02] Captain G. <3: чета новата глава на ю дъ мюзик ин ми
[오후 11:07:10] Юllето: и аз съм до някъде
[오후 11:07:11] Юllето: рофл
[오후 11:07:12] Captain G. <3: и казвам ви
[오후 11:07:16] Captain G. <3: ПОТЯ СЕ
[오후 11:07:18] Captain G. <3: ГОРЕЩО МИ Е
[오후 11:07:18] Captain G. <3: о_О
[오후 11:07:20] xXxM I K K IxXx: що
[오후 11:07:22] xXxM I K K IxXx: o_O

*insert the hot MinMin beginning (Темин без да се усети леко придвижи ръката си под потника й.. и нататъка)*

*3 минути по-късно*

[오후 11:10:00] Captain G. <3:''Инйонг видя следната гледка: Сестричката й се беше разкрачила в скута на Темин по сутиен, а той седеше с ръце увити около кръста й и глава вряна между гърдите й. Пъшканията и другите звуци съпровождаха всичко това..''
[오후 11:10:06] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:08] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:09] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:09] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:10] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:10] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:11] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:12] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:13] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:14] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:14] Captain G. <3: О_О
[오후 11:10:17] Captain G. <3: добре..
[오후 11:10:19] Captain G. <3: напишках се
[오후 11:10:19] xXxM I K K IxXx: РОФЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
[오후 11:10:20] xXxM I K K IxXx: ((rofl))
[오후 11:10:21] Captain G. <3: ((rofl))
[오후 11:10:21] xXxM I K K IxXx: ((rofl))
[오후 11:10:22] xXxM I K K IxXx: ((rofl))
[오후 11:10:24] xXxM I K K IxXx: ((rofl))
[오후 11:10:25] xXxM I K K IxXx: ((rofl))
[오후 11:10:26] xXxM I K K IxXx: ((rofl))
[오후 11:10:27] Captain G. <3: ((rofl))
[오후 11:10:29] xXxM I K K IxXx: ((rofl))
[오후 11:10:30] Captain G. <3: ((rofl))
[오후 11:10:33] Captain G. <3: ((rofl))

о_О

194You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Апр 06, 2011 2:47 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахахаха, краят беше велик xD xD xD
Какво ли ще направи Ин xD

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

195You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Апр 06, 2011 3:07 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уааа ебаси яката глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 852243 You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 821780 Направо накрая на главата гледах ето така You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 203610 Наистина ще стане интересно какво ще се случи с Мин и Мини You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 925940 Чакам с нетърпение следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 427442

http://smiley92.tumblr.com/

196You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Апр 06, 2011 8:20 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Боже господи исусе БУДА! Добре.. Първоначално.. хубаво... драми.... Ама послее.. Мале като прочетох, че слизат към залата направо ми настръхна косата, честно ви казвам! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 25032 Бях като You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 99379 You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 361691 You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 600711 [с по-малко емотиконки не можах да се изразя]. Седя настръхнала от близо пет минути. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 778320

197You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 07, 2011 4:06 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №33
След бурята идва ясно небе…

Някак си всички успяха да се приберат вкъщи без припадъци или истерии..
Когато Минйонг и Темин осъзнаха, че са ги спипали, и то не някой друг, а самите Кий и Ин, моментално се пуснаха и облякоха горните си дрехи. Инйонг известно време остана до Кибум и се държеше за него, защото усети как краката й губят силата си.. Той усети това и я хвана здраво, докато тя не събра сили и го остави.
- Онни, аз..- започна Мин, след като видя, че никой нищо не казва.
- Млък! Вкъщи! Веднага! Там ще се разберем с теб!- нареди й Инйонг и я дръпна за ръката.
- Инйонг нуна! Изслушай ни!- викна Темин.- Не се дръж така с нея!
- Кий, мисля че имаме сметки за разчистване.. До после!- каза набързо Ин и със забързани крачки тръгна към изхода, влачейки сестра си след себе си.
- Ти, господине, ми дължиш обяснение!- обърна се Кибум към Мини.- Измисли си речта, докато пътуваме към вкъщи!..

Ин за първи път от месеци стъпи в имението, където брат и сестра й живееха. Двете влязоха с гръм и трясък, докато Йонг спокойно си ядеше сладолед и гледаше футбол. Той подскочи от мястото си, когато ги чу.
- Яяя! Какво става тук? Ко се карате като разгонени антилопи?!- викна той, не знаещ кой дига такава врява. Обърна се и видя, че това всъщност е Инйонг, а до нея по- малката му сестра.- Ооо-омо… Ин, добре дошла!- каза той, леко досещащ се какво става..- Май си в много добро настроение, миличка.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 85241
- Мислиш ли?- изсъска към него тя. Ин също ставаше толкова страшна колкото него, когато се ядосваше- семейна черта…
- Ууу~~ просто се пошегувах..- каза смирен Йонгха и погледна към Мин, която беше започнала да плаче още по пътя.- Тааа, какво толкова стана, че семейството се събра така?
- Какво ли?- каза почти викаща Инйонг.- Видях я да се натиска с Темин в залата за тренировки!- кресна тя и в цялата къща се чу ехото й.
- You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 99379 Ч-ч-чинча?- уплаши се Йонг.- Как успя да дойдеш чак до тук жива и здрава? Добре ли си? Да викна ли лекар?
- ЯЯЯЯ! В момента говорим за нея! Не за мен!- викна Ин и посочи с пръст момичето, което беше седнала на дивана и стоеше като човек, който очаква смъртната си присъда.- Момент..- досети се за нещо Инйонг.- Защо не се шокира, като ти казах, а веднага почна да се тревожиш за здравето ми? Знаеше ли, че са заедно?!?
- Ееееммии… You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 867558
- ЗНАЕЛ СИ! И не ми каза! Яяя, какво съм аз?! Защо трябва да го научавам последна?!
- Защото знаехме, че ще реагираш така..-каза тихо Мин.
- Яяя! Ти да мълчиш!
- Но онни!
- КАКВО? Бяхме се разбрали нещо, Мин! Още когато реши да ставаш трейни в YG! Помниш ли какво беше то?
- Да не се занимавам с идоли.. да не се влюбвам в тях..
- И? И какво стана? Днес те видях с него, защото спази уговорката ни ли?
- Но онни, как мога да кажа „НЕ!” на сърцето си? Опитах, наистина опитах! Но не стана..
- Инйонг, съдиш я без право..- намеси се Йонг.- Ти самата беше заедно с идол..
- И какво стана после? Бях оставена заради славата.. Не искам същото да се случи с теб..- каза Ин по-тихо, гледайки към сестра си.
- Но Темин не е такъв! Той не би направил такова нещо!
- Да, и него го видях… неговото държание е по-лошо!
- Какво? Чакай.. Темин ли й се нахвърлил?- попита Йонг.
- Не! Не разбирате! Аз бях тази, която.. го съблазни, да речем.
- Ооо~~ Това вече е различно..- измъмри си Йонг под носа и започна да се киска като жена. Но на Инйонг не й беше толкова смешно.. тя се хвана за главата с една ръка и въздъхна.
- Мислиш ли, че това е по-добре?- каза тя със спокоен глас. Знаеше, че викането няма да й помогне.- Това показва колко си лекомислена..- продължи тя и седна срещу нея.- Помисли си, бяхте в лесно достъпно място, и то с не заключена врата.. Ами ако не бях аз тази, която ви видя? Ако беше някой от колегите му? Или пази Боже, някой от медията? Щом ще излизаш с някой като него, трябва да си по-предпазлива..- обясни й тя и започна да масажира челото си. Главата й беше заболяла от тези разпри..
- Какво искаш да кажеш? Че мога да съм с него?!- зарадва се Мин за момент- май имаше надежда всичко да се оправи.
- А? Кой е казал такова нещо?!- отрече Ин.
- Каза „Щом ще излизаш с някой като него..”- имитира я тя.- Значиии..
- Няма как да ти попреча да го обичаш.. MySpace- въздиша Инйонг.- Нямам и намерение да играя лошата сестра, която забранява да си щастлива..
- ЙЕЕЕЙ, онни, обичам те!- викна Мин и я прегърна.
- ЙЕЕЕЙ, Ин, и аз те обичам!- намеси се и Йонг и също ги прегърна.- Айгоо, разгонените ми антилопи те! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 250529
- Яя! Без да се лигавите!- викна им Ин.- Ама си наказана! Не за това с Темин, а за това, че не ми казахте по-рано!- каза тя и се отдели от груповата прегръдка.- Дай телефона тук!
- Добре, добре, на всичко съм съгласна!- отвърна й Мин, набързо изкара телефона си и й го подаде.- Обичам вии!- викна тя отново и литна към стаята си.
- Ама.. май наистина е влюбена..- рече Инйонг и сръчка брат си.
- Мхмммм.. Като теб!- отвърна й Йонг.
- Аааа? You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 361691
- Айде, айде.. да не мислиш, че може да го скриеш от мен? ТОЧНО от МЕН?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 943311
- Яяя! Аз не съм ти Мин, да ми се бъркаш в личния живот! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 58969
- Айгоо, ама не отричаш.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 381725 Все още не знам кой е щастливеца, се надявам да му кажеш скоро.. всичко.- каза й той спокойно и продължи да яде от вече разтопения си сладолед..

От страната на момчетата нещата бяха по-различни..

Кий не спря да мрънка неща от сорта „Айгоо, сега Ин какво ли ще си помисли?!.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 504947 ”; „Омооо, а ако Ънче научи, че си с Мин, ще утрепе всички членове на Шайни, ама аз ще бъда първия!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 227505 You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 227505” и „Всичко става заради теб, мръсникооо! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 132400
Когато се върнаха обратно вкъщи пък, Кибум се скара с Мино, който беше единствения от групата, който знаеше за отношенията на Мин и Мини. Като начало Харизмата се опитваше само да успокои Кий, но когато разбра, че няма да стане, той самия също се ядоса и започна да му вика:
- Яяя! Какво? Той е младо момче, тя красиво момиче, щеше да е лошо ако не беше се влюбил!- защитаваше ги той.
- Ама той е известен и неопитен, Мино! Какво ще направим ако лекомислието му ни донесе някакъв скандал?! Още повече, Ънче изрично ми заръча да го пазим от момичета! Ако научи.. ще ни направи на заешка храна за оня заек, домашния й любимец!
- Айшш.. защо не се успокоите малко?- намеси се Оню, който седеше до Темин на дивана и го утешаваше. Мино и Кий бяха пред тях, на крак, и изглеждаха като че ли всеки момент единия може да скочи на другия.
- ТИ МЪЛЧИ, ХЬОНГ!
-креснаха му едновременно двамата.
- ТИ МЪЛЧИ, ХЬОНГ!
- Яяя, защо за Бога пък да мълча?! Аз съм най-големия тука! Аз съм лидера!
- Но не си се влюбвал в нещо друго, освен пилешкото нали?!- удари го пак по слабото място Мино. Като му кажат това, лидера влизаше в “mode: Forever Alone” и потъваше в дълбоки мисли.
- Чинча.. Кий.. Наистина ли мислиш така?!- прекъсна ги Блинг Блинг, който напоследък се разхождаше безшумно като духче и от време на време ги стряскаше така, като се намеси някъде.. Сега се беше облегнал на вратата и безшумно слушаше спора им..
- Jonghyun хьонг?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 898312- уплаши се Кий.
- Яяя, наистина ли мислиш, че Ънче ти заръча да го пазиш от всички момичета, все едно те са чудовища?- настоя Блинг, скръстил ръце.
- Ами.. да?
- Тцтцтц.. глупак..- въздиша Jjong и закрачи към Темин.- Ънче никога не би казала да го пазиш от момиче като Минйонг, която го харесва не само заради славата му.. Вероятно е имала в предвид момичета, които лесно биха го заблудили за лични потребности и биха го използвали.. Мин не е една от тях, всички го знаем..- обясни той съвсем спокойно. Разроши косата на Темин с малка усмивка на лицето си и седна до него.- Обичаш я, нали?- попита го той.
- Да, хьонг!- отвърна му макнето уверен в себе си.
- ТОГАВА НЕКА ЗВЪННЕМ НА ЪНЧЕ И ДА Й КАЖЕЕМ!- кресна той изведнъж и уплаши всички около него. Удари се по краката и стана от дивана, както правят стари хора.- Хайде де, обадете й се! Кажете й, че любимия й братовчед се е забъркал с някакво момиче без да обяснявате много много..
- Яя! Защо пък да го направим?!- ядоса се Кий отново. Блинг Блинг застана пред него и го погледна с изгарящ поглед, пълен с различни чувства- нужда, липса и истинска надежда.
- Защото Кибум, ако й кажем нещо такова, ще зареже всичко и ще дойде тук, в Корея.. ще мога да я видя и да най-сетне да й обясня това шибано недоразумение.. Да й се извиня и да бъдем отново заедно..- обясни Блинг с насълзени очи. Звучеше налудничаво, но той знаеше, че ще проработи.
- Хьонг.. тя не иска да чуе името ти, камо ли ще иска да те види..- прошепна Кий като виновник, който признава вината си. Не искаше да му казва такива неща, но не искаше и той да има празни надежди.
- Няма значение! Ще направя всичко, за да се срещнем лице в лице! Защото знам.. че когато я погледна в очите, няма да може да не ме изслуша.. ще разбере от очите ми, че й казвам истината.. И тогава ще я целуна.. вливайки цялата си страст, както правех преди.. Знаеш, ние винаги се сдобрявахме не с думи, а целувки. И двамата не може да устоим на целувката на другия, колкото и наранени или ядосани да сме- това е уникалното между нас..

http://www.last.fm/user/nasa__

198You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 07, 2011 4:20 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Измисли си речта, докато пътуваме към вкъщи!..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 312545

Мисля, че това ми е новата любима глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 132400

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

199You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 07, 2011 4:33 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ох Блинги You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 144366

200You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 07, 2011 4:44 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

В тази глава имах доста смесени чувства You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 85241 Първо ми беше смешно,после ми стана тъжно заради Блинги You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 241947 Ама аз съм на неговата страна..мисля че ще успее You..The Music In Me~♫♫ - Page 8 563735

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 19]

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите