The Competition:Run Devil Run - Page 4 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

The Competition:Run Devil Run - Page 4 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap15%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 15% [ 6 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap56%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 56% [ 22 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap3%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 3% [ 1 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
The Competition:Run Devil Run - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
The Competition:Run Devil Run - Page 4 WamFC

You are not connected. Please login or register

The Competition:Run Devil Run

+11
silwii_
lyukiya
Yulita ^^
Zu ♥...Key♥
mia_koluchi
(づ ̄ ³ ̄)づ
Nanna
TonnIi
jongminfan
rally___
xXx Mikki xXx
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

So...какво мислите за фика?? XD

The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap17%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 17% [ 4 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap83%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 83% [ 19 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 0% [ 0 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run - Page 4 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 23

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 4 от 4]

1The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty The Competition:Run Devil Run Съб Яну 01, 2011 10:00 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Така...следва неизбежно интро от автора (разбирайте мен xD).Понеже имам навика да правя меко казани дълги глави,повечето ще са разделени на две части...и още нещо,преди да прочетете за какво по-точно става дума в това творение,нека ви кажа-историйката първоначално вероятно ще ви се стори не особено сполучлива,и дори скучна (Ако трябва да съм честна дори на мен ми се струва скучна -_- ),но по-нататък ще се разкрие смисъла на цялата тази простотия lol :D

Жанр на фика: Комедия,романтичен,мистерия~

Резюме:
В Корея винаги има място за нови групи,особено ако са талантливи.А Top Girls са повече от таланти-те притежават всичко,което се изисква за една супер успешна момичешка група,и са единствения шанс на SM да оцелее в дните на всеизвестната ни световна криза.И именно поради тази криза,в живота на петте момичета се намесват също толкова всеизвестните ни SHINee-странния лидер с пилешката мания,модния манияк с характера на Парис Хилтън,надутия и вечно нацупен рапър,главния вокалист,изживяващ се като съвременен Казанова и разбира се,мило на пръв поглед maknae,под маската на което се крие цял Дявол.
Тези личности ще трябва някак си да се разберат с женския отбор в жилището си-плашещо срамежливото maknae,красавица,родена за модния подиум,рапърка с особен характер и вманиачена по хамбургери с телешко,ледена принцеса със огромен талант и не на последно място,лидерка,изживяваща се като абсолютен идол и модел за подражание,с тайнствено минало,което ще окаже огромно влияние върху живота на всички.
Като допълнение слагаме и психясал мениджър,сладък продавач на хамбургери,сексапилен по-голям брат и чистачка от български произход...до къде ли ще доведе всичко?До щастлив или...не толкова щастлив край?


[b]Глава 1 (част 1)
Началото на...?


Преминаващите хора заинтересовано зяпаха четирите момичета,настанили се във фоайето на SM.Беше събота,една от най-горещите за месеца.Момичетата стояха отегчени и изнервени на черните кожени канапета и нетърпеливо поглеждаха към вратата.
-По дяволите,няма ли да се появи най-сетне!-изведнъж извика едното и отново погледна часовника на ръката си-45 минути...похабява ми 45 минути от живота!-продължи да се тръшка тя,а останалите я изгледаха отегчено,очевидно свикнали с внезапните й изблици.
-Успокой се,Minah,нямаме друг избор,освен да чакаме.-прекъсна я висока блондинка и се усмихна-Има още 10 минути до срещата ни с г-н Донг У.
-Е?Това не я оправдава.-тросна се първата и започна нервно да обикаля в кръг около масата-Свикнала е всички да я чакат,сякаш е някаква принцеса.За бога,има още четири момичета освен нея!
Останалите кимнаха в знак на съгласие.
-Напълно наясно съм,Minah, че има още четири момичета.Все пак сме прекарали 7 години заедно,нали така?-разнесе се женски глас някъде откъм вратата на фоайето.
Момичетата обрънаха очудено глави и отправиха погледи към източника на гласа.
Пред вратите стоеше високо и стройно чернокосо момиче,с меко казано доста багаж.В двете й ръце имаше по един голям куфар,а зад нея едно момче й помагаше с още три средни сака.
Чернокоската най-спокойно пусна куфарите на земята и тръгна към четирите,оставяйки на момчето да мъкне целия багаж.
-Имаш ли си представа колко закъсняваш Сънмин?-попита раздразнено червенокосо момиче и стана-Всички дойдохме преди повече от 40 минути.
-45.-уточни Minah.
-Знам,разбира се,Джи хюн.Имах малко работа.Обещавам,че няма да се повтори.-усмихна се закъснялата и прегърна момичетата едно по едно.
-Надявам се,че няма.Все пак си лидерът на групата.-отвърна блондинката и се усмихна в отговор,след което отправи поглед към момчето залитащо под тежестта на багажа-Ъмм...Сънмин...апартамента си ли пренасяш?
-Само най-важното...-отвърна новодошлата и взе в ръце куфарите си-Благодаря ти...как ти беше името пак?-попита тя момчето,отправяйки му ослепителна усмивка.
-Джо…тоест...Джон Мун...ъъ...исках да кажа Джънг Мо.-разтреперано отвърна то.
-Благодаря ти,Джонг Му~-Сънмин му прати въздушна целувка и тръгна напред към асансьорите,заедно с останалите момичета.
-Джънг Мо...името ми е Джънг Мо...-унило прошепна момчето и се запъти към изхода.

*На 5тия етаж на SMent.*

Петте момичета застанаха пред вратата и захласнато се зяпаха в табелката,окачена на нея.
-Няма го нашето име на групата.-внезапно се обади Minah и останалите четири още по-съсредоточено се втренчиха в табелата.
-Да не се опитвате да запалите табелката с поглед?-момичетата се обърнаха и втрещено зяпнаха преминаващата чистачка.
-Да не се опитваш да срутиш сградата със задника си?-отвърна Сънмин ядосано,спечелвайки си гаден поглед от страна на служителката,която реши да не отговаря.
-Карате се още на първия ден...лошо-зад гърбовете им се разнесе мъжки глас-Не си спечелвайте врагове тук...Особено пък чистачки,не знаете на какво са способни.
Момичетата насочиха вниманието си към мъжът пред тях.Бяха го чували само веднъж,при това по телефона.Беше нисък и доста кльощав,с рунтави вежди и къдрава коса,която,както определи по-късно Джи Хюн,беше перука.
-Господин Донг У?-предпазливо попита блондинката и той кимна.
-Ще влезете ли вътре,или предпочитате да продължите да се заяждате с г-жа Стоянова.
-Кой?-попита Minah-Чистачката?
-Точно тя,името й е Калина Стоянова.Отговаря за петия етаж на сградата.Идва чак от България.
-България?Звучи ми познато..май беше някъде към Южна Африка?-предположи блондинката.
-Не бъди глупава,Хьо...Всички знаят,че това е област в Авганистан.Произвеждат страхотни ботуши-самодоволно каза Джи Хюн,а мъжът просто поклати глава и отвори вратата пред тях.
-Е,момичета...Заповядайте в новия си дом.




Последната промяна е направена от xXx Mikki xXx на Чет Апр 14, 2011 11:57 am; мнението е било променяно общо 4 пъти

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

76The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Апр 07, 2011 6:36 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ама Микки The Competition:Run Devil Run - Page 4 74888 Ти или си луда или..си луда The Competition:Run Devil Run - Page 4 662149 Главата е супер интересна The Competition:Run Devil Run - Page 4 573598 И нямам търпение да видя каква е тая мистерия около всичко случващо се The Competition:Run Devil Run - Page 4 835962 Айде скоро чакам нова глава The Competition:Run Devil Run - Page 4 741224

77The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Апр 07, 2011 7:00 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

НАЛИ НЕ СИ УБИЛА ТЕМИН The Competition:Run Devil Run - Page 4 203610

78The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Апр 09, 2011 10:30 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

~Дванадесета глава~

Can’t let you go…even if I die…

Минхо спря пред огромния надпис на вратата-„Бърза закуска за заети хора”.
„Кой би сложил такова глупаво име?”-поклати глава идолът и влезе в заведението.
Без да обръща внимание на втренчените погледи,Минхо с бързи крачки се запъти към щанда.Не се притесняваше от зяпачите,все пак знаеше,че не го гледат защото са го познали,а заради тъмните очила и шапката в дъждовното време.
-Да ви помогна ли с нещо?-усмихна се сервитьорката зад щанда,но в погледа й се четеше лека уплаха.Минхо въздъхна-и без зялата тази маскировка плашеш хората с размера си,а сега сигурно го мислеха за последовател на Бостънския удошвач.
-Да,търся Куон Йънг.Разбрах че работи тук.
-Сега ще го извикам.-момичето се отдалечи в една от задните стаички и след секунди пред рапъра изникна търсения доставчик.
-Търсили сте ме.С какво мога да ви бъда полезен?-попита усмихнато момчето.
Минхо се огледа и внимателно свали слънчевите си очила,стараейки се никой да не го види.При вида на идола,Йънг преглътна тежко:
-М...Минхо?
-Помниш ме,а?-ухили се звездата-Както и да е...търся те по работа.Можеш ли да се измъкнеш?
-Ъ...да,разбира се.-кимна доставчика и извика-Ким!КИИМ!
Сервитьорката отпреди малко се появи и замръзна на място,когато видя Минхо,който вече съжаляваше,че не си бе върнал очилата на мястото.
-Трябва да изляза за малко,имам работа с този човек.Ще ме покриеш ли?
Въпросната Ким кимна (o_O) забързано и сведе глава надолу,опитвайки се да скрие изчервеното си лице.
Куон Йънг поведе Минхо през задната врата и двамата излязоха на усамотен двор.
-За какво искаш да говорим?-попита момчето и Минхо се почеса замислено по врата.
-Попринцип бих те попитал защо за Бога реши,че да си доставчик на закуски е по-добре от кариера в националния отбор,но нямам време за това.Ще ти го кажа кратко и ясно:Стой далеч от Minah.
Куон озадачено погледна рапъра:
-Да не би да...вие двамата да не излизате?
-Как...не,не...просто...изглежда сякаш е била наранявана много пъти,не искам отново да се случи същото.Днес ви видях,бяхте доста близки...затова...за нейно добро,не я търси повече.-Минхо усещаше,че не беше убедителен,но не можеше да изкаже чувствата си.Той не беше загрижен за нея,поне не го усещаше така.Нямаше правото да я обича,дори нямаше правото да изпитва влечение към нея.Познаваше я едва от няколко седмици и не бе направил нищо за нея.Освен да й счупи кост в крака,но това едва ли се броеше.
-Моля?Минхо...не знам доколко си наясно,но с Minah сме стари познати.Дори повече от познати...преди излизахме.Мислех да възвърнем старите си отношения...ако не и да ги развием до по-дълбока връзка.- отсече Куон и се загледа в обувките си.Не искаше да застава между любовта на най-добрия си приятел (нищо че не го беше виждал от близо три години),но тук ставаше дума за нещо различно.Тази любов съвпадаше с неговата собствена,и момчето не мислеше просто да я остави.
-Виж,познаваме се от много време.Вярно е,че с времето се отдалечихме,особено откакто аз дебютирах,но ме познаваш.Никога не съм бил загрижен за когото и да било,освен ако не означава наистина много за мен.А Minah означава повече „много”.-тихо започна да обяснява Минхо-Прекалено е да се каже,че я обичам,но искам да съм този,който ще я защитава.Искам да съм принца й.
-Твърде много драми гледаш.-промърмори Йънг-Няма да стане.Съжалявам,но Minah винаги ще остане моето момиче.Ти просто...просто стой настрана,Минхо.-усмихна се момчето-Мисля,че си разяснихме отношенията.Сега ако ме извиниш...-той тръгна към вратата,но беше спрян от рапъра.
-Куон...-момчето се обърна,учуден от внезапно изпълнилия се със сила глас на Минхо-Какво ще кажеш за един приятелски двубой?Който загуби,отстъпва момичето.Като в старите рицарски филми~-засмя се идолът.
-Звучи честно-отвърна другият и се усмихна-Какъв предлагаш да е двубоят?Бой с мечове?Яздене на камили?Хранене на мармоти?
-Не.Надпревара с мотори в „Мъртвата зона”.-отвърна Минхо,а момчето го погледна сякаш беше полудял.
-Ти...ти какво,ума ли си изгуби?Да помниш някой да се е връщал жив от там?-едва не извика той-Който загуби наистина ще трябва да се откаже от нея.Защото няма да е жив...не е сигурно дали и победилият ще е жив задълго.
-Напълно съм наясно с рисковете...Съгласен ли си?Или те е страх-опита се да го подразни рапърът и това действително проработи.
-Мe?Scared?As if!-отвърна Куон на английски-Тръгваме ли?
Минхо се усмихна и кимна утвърдително.Двамата излязоха на улицата пред заведението,дъждът вече беше спрял и слънцето озаряваше мокрия тротоар.Двете момчета потеглиха към мястото на съревнованието си.Може би и към смъртта си.
---
*През това време...*
Болеше я.Сънмин изпитваше невероятна болка,но не физическа...болеше я от спомена за него.Момчето,което я принуди да стане това,което е.Дали го мразеше?Нямаше спомени за такива чувства.Може би го презираше,но не можеше да го мрази.Въпреки всичко,което й бе причинил,тя се чувстваше като част от него.Двамата бяха като песен,от която не можеш да махнеш и една нота,ако не искаш да развалиш мелодията.Когато тя бе без него,нищо в живота й не вървеше нормално,не вървеше гладко.Искаше й се да вярва,че и при него е същото.Макар че всеки път когато погледнеше фалшивата му усмивка,начинът по който се преструваше пред другите,Сънмин осъзнаваше все повече болезнената истина-Темин не се беше променил.Да,точно така...ставаше дума за момчето,което обожествяваха толкова момичета.Самата Сънмин бе убедена,че ако прекарат повече от 3 часа насаме с него,повече никога няма да гледат по същия начин на момчетата.
Внезапно една картина се появи в ума й.
---
Тя и Темин стояха един до друг в полу-празен парк.Темин разсеяно ровеше с маратонките си в пясъка,а Сънмин се опитваше да разгадае замисленото му изражение.
-Оппа,какво ти е?-наруши мълчанието момичето.
-Какво?-сепна се той-Нищо...просто..изморен съм,това е.
-Тормозят ли ви в SM?-попита Сънмин,изпитвайки искрено съжаление към него.
-Не...имам...малко проблеми.-фалшивата усмивка,която тя познаваше толкова добре отново бе на лицето му.
-Защо не ги споделиш,може да ти олекне-опита се да го развесели Сънмин,но той просто поклати глава:
-Никой не може да ми помогне.А и не на мен трябва да се помогне.
-Какво?Оппа...не те разбирам-момичето въпросително побутна с крак Темин.
-Няма и да разбереш Мин~-той стана-Сега трябва да тръгвам...
-Оппа...
Преди да успее да го спре,Темин вече беше далеч от нея.
-...Забрави телефона си.-промълви Сънмин и въздъхна-Кога ще спреш да се държиш толкова дистанцирано...
В този момент телефонът на момчето звънна.
Момичето го извади от чантата си и погледна името на обаждащия се:Sohee~
-Защо пък ще има номера на Sohee unnie?-замисли се момичето и се поколеба дали да вдигне.Докато се чудеше,звъненето престана и на негово място дойде звукът за гласова поща.
Сънмин се огледа и след като не видя никой,реши да прослуша съобщението.
Гласът на Sohee зазвуча от телефона:
„Темини оппа~Защо не вдигаш?Зает ли си?Айш...сигурно си с нея,нали...Караш ме да се чувствам излишна.Оппа,кога ще се видим?Можеш ли да се измъкнеш от лапите на онова трейни?Наистина ми липсваш...Обичам те~Обади ми се веднага щом можеш!”
След това се чу сигнала за завършено съобщение,но Сънмин не затвори телефона.Нямаше сили да го направи.
-Всичко ли разбра?-познат глас я сепна.Тя вдигна глава и видя пред себе си Темин,отправил към нея празен поглед.
-Оппа,аз...мога да..
-Оппа?Защо продължаваш да ме наричаш така?-думите му се забиха като стрели в тялото й-Как може да си толкова слабохарактерна...не мога да повярвам,че се виждам с теб.Отвращаваш ме.
-Но...но...аз...-Сънмин усети по бузите й да се стичат сълзи.
-Глупачка...наистина ли мислеше,че се срещам с теб,защото те харесвам?-с тези думи Темин изтръгна телефона от ръката й и за секунди изчезна от полезрението й.
-Но...аз...те обичам.-промълви Сънмин и тихо заплака.
--
При спомена за това,болката ставаше още по непоносима...изгаряше я отвъртре.Сънмин съвсем съзнателно се сви на кълбо.Тогава се усети.Тя се движеше.Усещаше тялото си.
„Я...пък аз мислех,че всичко е свършило...виж ти...”-помисли си тя и се засмя на ум.Опита се да стане,но нещо препречваше пътя й.Тялото на Темин.
-Айшш...стани,тежиш колкото слон.-Сънмин се опита да измести момчето,но той не помръдна-Чуваш ли?-тя продължи да го бута,но не усети никаква реакция от негова страна.
-Темин...ТЕМИН,ГЛУПАКО,СЪБУДИ СЕ ВЕДНАГА!-извика лидерката,но момчето не реагира-За бога...ТЕМИН?!
Неусетно как,паника и тревога започнаха да се прокрадват в ума й.Ами ако той...ако беше...
-Не,не,Сънмин,въобразяваш си...ТЕМИН,ГОВЕДО ТАКОВА,ВДИГНИ СИ КОКАЛИТЕ ОТ МЕН...ЧУВАШ ЛИ?!
Maknae-то дори не даде признаци на живот.
Без да се усети,по бузите на момичето започнаха да се стичат сълзи.Страхуваше се от това,което щеше да открие ако провери пулса му.
Тогава вратата се отвори с трясък и групата,която бе отишла да търси мениджъра,влетя в стаята заедно със самия него.
-О МАЙ ГОД!-кресна Кеу-Боже...какво...добре ли сте?!
-Очевидно не са,глупако.-отвърна ядосано Хьо Рин и се втурна към купчината хора на пода. (Лол...това прозвуча странно)
-Сънмин,ранена ли си?-разтревожено попита блондинката и се зае да отмества Темин внимателно.
-Хьо Рин unnie...Темин...мисля,че Темин е...мъртъв.-проплака момичето и в стаята се възцари тишина,нарушавана само от тихите ругатни на мениджъра.


----
Б.А:
Оукей...the new chapter is here ya’ll xD Главата излезе мааалко (много) по-дълга отколкото очаквах,но това е то силата на редакцията...съжалявам ако има грешки,не бях много в час докато я писах xD И като че ли действието се развива прекалено бързо..може би ми трябват повече описания?Лол...
Айй...Темин бил голям плейбой...хората по една нямат,той с две -_- Йеа...надявам се,че впечатленията ви за Сънмин маалко са се подобрили (ако изобщо са били лоши)...И понеже съм убедена,че ще има недоизяснени неща,ще се постарая да отговоря на въпросите,които вероятно сте си задали докато четяхте главата ^^
1.Да,Сънмин и Темин се познават отдавна.
2.Защо Темин се прави,че не е познал Сънмин?Е...това ще разберете в последните глави,иначе накрая на фика няма да имам какво да ви разкривам -_-~
Мисля,че това е всичко...ако все пак имате още някакви въпроси,задайте ги,ще се постарая да отговоря...Goodbye now~See ya next chapter...

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

79The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Апр 10, 2011 1:49 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Въпросната Ким кимна (o_O)" - Виждаш ли какво ми е О.О
-Не,не,Сънмин,въобразяваш си...ТЕМИН,ГОВЕДО ТАКОВА,ВДИГНИ СИ КОКАЛИТЕ ОТ МЕН...ЧУВАШ ЛИ?!
Оу човек главата ти ме разби The Competition:Run Devil Run - Page 4 312545 Супер е чакам си следващата The Competition:Run Devil Run - Page 4 74888

80The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Апр 10, 2011 3:33 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е просто страхотна The Competition:Run Devil Run - Page 4 427442 Чакам с нетърпение следващата The Competition:Run Devil Run - Page 4 298776

http://smiley92.tumblr.com/

81The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Апр 10, 2011 6:49 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

mn me radva tazi glava The Competition:Run Devil Run - Page 4 68960 stra6na si The Competition:Run Devil Run - Page 4 124908 The Competition:Run Devil Run - Page 4 573598 The Competition:Run Devil Run - Page 4 872286

82The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Апр 11, 2011 1:17 pm

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

The Competition:Run Devil Run - Page 4 68960 супер ееее The Competition:Run Devil Run - Page 4 573598

83The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Апр 12, 2011 4:49 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

A-yo...Тук съм за малко съобщение The Competition:Run Devil Run - Page 4 573598

Ъ...за сега...тоест...може би за постоянно,The Competiton:Run Devil Run ще бъде спрян.Предполагам трябва да дам и обяснение...
Акхъм...главно е защото не мога да ъпдейтвам често.Друг фактор е затъпяването на историята,ако мога така да го нарека.Просто...не ме удовлетворява резултата The Competition:Run Devil Run - Page 4 182785 Имам чувството,че вече не е историята,която бях започнала...айш...трудно е за обяснение~Просто не ъ...съпреживявам историята The Competition:Run Devil Run - Page 4 85241 Убедена съм,че и хората,които следяха фика го забелязаха.Не броя и факта,че интереса към фикшъна спадна (поне така ми се струва),защото за това аз съм виновна...аз и ъ...липсата ми на талант.Все пак човек не се захваща с нещо,ако не е сигурен,че ще го доведе до край.А аз като един сакатлък с липса на талант и компютър под ръка (лол) ентусиазирано реших да пиша фик...е,натрупах опит с писането,и виждам,че действията стават прибързани,разпокъсани и диалозите стават все по-маловажни.
Отново казвам,фика може би не е завинаги спрян.Ако успея да върна историйката обратно към ъ...живот ,така да се каже,ще я продължа...Но-засега това е положението.Мога само да се моля вдъхновението ми да се върне лол The Competition:Run Devil Run - Page 4 85241
Mianhe~

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

84The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Апр 12, 2011 7:56 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

неееееееее The Competition:Run Devil Run - Page 4 858791 беще много интересно The Competition:Run Devil Run - Page 4 6327 жалко ,че го спираш,но да знаеш че ще чакам следващана глава The Competition:Run Devil Run - Page 4 351138 The Competition:Run Devil Run - Page 4 529335

85The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Апр 12, 2011 8:12 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Оу.. сама ме предупреди и ням ада ти вярвам ^.^
Чакам си некст чаптър The Competition:Run Devil Run - Page 4 752689

86The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Апр 13, 2011 11:54 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

И на мен много ми харесваше The Competition:Run Devil Run - Page 4 835962 Надявам се все пак да размислиш и да го продължиш The Competition:Run Devil Run - Page 4 124908

http://smiley92.tumblr.com/

87The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Юли 24, 2011 9:26 pm

`M.u.s.h.u.t.0`

`M.u.s.h.u.t.0`
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Супер, мега , гига ме кефи този фик, ии айде скоро да си го довършиш? The Competition:Run Devil Run - Page 4 835962 Значи тази е познавала от преди Темин .. . The Competition:Run Devil Run - Page 4 212760 завиждам й !! :Д

88The Competition:Run Devil Run - Page 4 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Авг 22, 2011 9:52 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Здравей xXx Mikki xXx,
понеже фен-фикът ти "The Competition:Run Devil Run" не е обновен повече от 30 дни ще бъде изтрит, ако до 2 седмици не публикуваш нова глава или не дадеш основателна причина за отсъствието си.
Ако имаш въпроси, моля погледни темата Правила и изисквания за фен-фиковете или ми пиши Лично Съобщение!

С уважение, модератора на раздела за Фен-фикшъни, nasa__

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите