The Competition:Run Devil Run K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

The Competition:Run Devil Run K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

The Competition:Run Devil Run Vote_lcap15%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 15% [ 6 ]
The Competition:Run Devil Run Vote_lcap56%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 56% [ 22 ]
The Competition:Run Devil Run Vote_lcap3%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 3% [ 1 ]
The Competition:Run Devil Run Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 13% [ 5 ]
The Competition:Run Devil Run Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
The Competition:Run Devil Run EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
The Competition:Run Devil Run EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
The Competition:Run Devil Run EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
The Competition:Run Devil Run EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
The Competition:Run Devil Run EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
The Competition:Run Devil Run EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
The Competition:Run Devil Run EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
The Competition:Run Devil Run EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
The Competition:Run Devil Run EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
The Competition:Run Devil Run WamFC

You are not connected. Please login or register

The Competition:Run Devil Run

+11
silwii_
lyukiya
Yulita ^^
Zu ♥...Key♥
mia_koluchi
(づ ̄ ³ ̄)づ
Nanna
TonnIi
jongminfan
rally___
xXx Mikki xXx
15 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

So...какво мислите за фика?? XD

The Competition:Run Devil Run Vote_lcap17%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 17% [ 4 ]
The Competition:Run Devil Run Vote_lcap83%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 83% [ 19 ]
The Competition:Run Devil Run Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 0% [ 0 ]
The Competition:Run Devil Run Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 23

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 4]

1The Competition:Run Devil Run Empty The Competition:Run Devil Run Съб Яну 01, 2011 10:00 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Така...следва неизбежно интро от автора (разбирайте мен xD).Понеже имам навика да правя меко казани дълги глави,повечето ще са разделени на две части...и още нещо,преди да прочетете за какво по-точно става дума в това творение,нека ви кажа-историйката първоначално вероятно ще ви се стори не особено сполучлива,и дори скучна (Ако трябва да съм честна дори на мен ми се струва скучна -_- ),но по-нататък ще се разкрие смисъла на цялата тази простотия lol :D

Жанр на фика: Комедия,романтичен,мистерия~

Резюме:
В Корея винаги има място за нови групи,особено ако са талантливи.А Top Girls са повече от таланти-те притежават всичко,което се изисква за една супер успешна момичешка група,и са единствения шанс на SM да оцелее в дните на всеизвестната ни световна криза.И именно поради тази криза,в живота на петте момичета се намесват също толкова всеизвестните ни SHINee-странния лидер с пилешката мания,модния манияк с характера на Парис Хилтън,надутия и вечно нацупен рапър,главния вокалист,изживяващ се като съвременен Казанова и разбира се,мило на пръв поглед maknae,под маската на което се крие цял Дявол.
Тези личности ще трябва някак си да се разберат с женския отбор в жилището си-плашещо срамежливото maknae,красавица,родена за модния подиум,рапърка с особен характер и вманиачена по хамбургери с телешко,ледена принцеса със огромен талант и не на последно място,лидерка,изживяваща се като абсолютен идол и модел за подражание,с тайнствено минало,което ще окаже огромно влияние върху живота на всички.
Като допълнение слагаме и психясал мениджър,сладък продавач на хамбургери,сексапилен по-голям брат и чистачка от български произход...до къде ли ще доведе всичко?До щастлив или...не толкова щастлив край?


[b]Глава 1 (част 1)
Началото на...?


Преминаващите хора заинтересовано зяпаха четирите момичета,настанили се във фоайето на SM.Беше събота,една от най-горещите за месеца.Момичетата стояха отегчени и изнервени на черните кожени канапета и нетърпеливо поглеждаха към вратата.
-По дяволите,няма ли да се появи най-сетне!-изведнъж извика едното и отново погледна часовника на ръката си-45 минути...похабява ми 45 минути от живота!-продължи да се тръшка тя,а останалите я изгледаха отегчено,очевидно свикнали с внезапните й изблици.
-Успокой се,Minah,нямаме друг избор,освен да чакаме.-прекъсна я висока блондинка и се усмихна-Има още 10 минути до срещата ни с г-н Донг У.
-Е?Това не я оправдава.-тросна се първата и започна нервно да обикаля в кръг около масата-Свикнала е всички да я чакат,сякаш е някаква принцеса.За бога,има още четири момичета освен нея!
Останалите кимнаха в знак на съгласие.
-Напълно наясно съм,Minah, че има още четири момичета.Все пак сме прекарали 7 години заедно,нали така?-разнесе се женски глас някъде откъм вратата на фоайето.
Момичетата обрънаха очудено глави и отправиха погледи към източника на гласа.
Пред вратите стоеше високо и стройно чернокосо момиче,с меко казано доста багаж.В двете й ръце имаше по един голям куфар,а зад нея едно момче й помагаше с още три средни сака.
Чернокоската най-спокойно пусна куфарите на земята и тръгна към четирите,оставяйки на момчето да мъкне целия багаж.
-Имаш ли си представа колко закъсняваш Сънмин?-попита раздразнено червенокосо момиче и стана-Всички дойдохме преди повече от 40 минути.
-45.-уточни Minah.
-Знам,разбира се,Джи хюн.Имах малко работа.Обещавам,че няма да се повтори.-усмихна се закъснялата и прегърна момичетата едно по едно.
-Надявам се,че няма.Все пак си лидерът на групата.-отвърна блондинката и се усмихна в отговор,след което отправи поглед към момчето залитащо под тежестта на багажа-Ъмм...Сънмин...апартамента си ли пренасяш?
-Само най-важното...-отвърна новодошлата и взе в ръце куфарите си-Благодаря ти...как ти беше името пак?-попита тя момчето,отправяйки му ослепителна усмивка.
-Джо…тоест...Джон Мун...ъъ...исках да кажа Джънг Мо.-разтреперано отвърна то.
-Благодаря ти,Джонг Му~-Сънмин му прати въздушна целувка и тръгна напред към асансьорите,заедно с останалите момичета.
-Джънг Мо...името ми е Джънг Мо...-унило прошепна момчето и се запъти към изхода.

*На 5тия етаж на SMent.*

Петте момичета застанаха пред вратата и захласнато се зяпаха в табелката,окачена на нея.
-Няма го нашето име на групата.-внезапно се обади Minah и останалите четири още по-съсредоточено се втренчиха в табелата.
-Да не се опитвате да запалите табелката с поглед?-момичетата се обърнаха и втрещено зяпнаха преминаващата чистачка.
-Да не се опитваш да срутиш сградата със задника си?-отвърна Сънмин ядосано,спечелвайки си гаден поглед от страна на служителката,която реши да не отговаря.
-Карате се още на първия ден...лошо-зад гърбовете им се разнесе мъжки глас-Не си спечелвайте врагове тук...Особено пък чистачки,не знаете на какво са способни.
Момичетата насочиха вниманието си към мъжът пред тях.Бяха го чували само веднъж,при това по телефона.Беше нисък и доста кльощав,с рунтави вежди и къдрава коса,която,както определи по-късно Джи Хюн,беше перука.
-Господин Донг У?-предпазливо попита блондинката и той кимна.
-Ще влезете ли вътре,или предпочитате да продължите да се заяждате с г-жа Стоянова.
-Кой?-попита Minah-Чистачката?
-Точно тя,името й е Калина Стоянова.Отговаря за петия етаж на сградата.Идва чак от България.
-България?Звучи ми познато..май беше някъде към Южна Африка?-предположи блондинката.
-Не бъди глупава,Хьо...Всички знаят,че това е област в Авганистан.Произвеждат страхотни ботуши-самодоволно каза Джи Хюн,а мъжът просто поклати глава и отвори вратата пред тях.
-Е,момичета...Заповядайте в новия си дом.




Последната промяна е направена от xXx Mikki xXx на Чет Апр 14, 2011 11:57 am; мнението е било променяно общо 4 пъти

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 01, 2011 10:38 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Уааах, започва страхотно !!!
Звучи много много интерестно и забавно !! Давай нататък !! The Competition:Run Devil Run 72137

3The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 01, 2011 10:53 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Наистина започва много готино The Competition:Run Devil Run 129392 Със сигурност ще е интересно The Competition:Run Devil Run 15286

http://smiley92.tumblr.com/

4The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Яну 02, 2011 7:58 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер се е получило, давай нататък The Competition:Run Devil Run 162205

5The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Яну 02, 2011 11:36 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

-България?Звучи ми познато..май беше някъде към Южна Африка?-предположи блондинката.
-Не бъди глупава,Хьо...Всички знаят,че това е област в Авганистан.Произвеждат страхотни ботуши-самодоволно каза Джи Хюн

The Competition:Run Devil Run 312545 The Competition:Run Devil Run 312545

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

6The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Яну 03, 2011 10:05 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ии така,време е за втора част LoL The Competition:Run Devil Run 741224
От сега предупреждавам,че главата е малко (добре де,много) дългичка ии е абсолютен Epic Fail...обичам да карам историйте бавно,както се казва The Competition:Run Devil Run 85241
Бисквитка за всеки коментирал *insert въображаема бисквитка тук* The Competition:Run Devil Run 351138



-Е,момичета...Заповядайте в новия си дом.
Петте внимателно пристъпиха вътре,следвайки мениджъра си и затвориха вратата.
Гледката,която се откри пред очите им беше...трагична...меко казано...
Из цялата стая бяха разхвърляни опаковки от чипс,кутийки от кола и опаковки от храна за вкъщи,като върха на всичко беше пилешкото бутче,завързано на едно растение.
-Какво по...
-Изглежда все едно Кеша е снимала някой от клиповете си тук.-отвратено потръпна Джи Хюн и се обърна към Сънмин,която гледаше ужасено към дивана.
-Какво по...това...това чорап ли е ?-почти извика Minah и се отдръпна.
-Ако постои още малко ще му поникнат крака...-измърмори Сънмин и се обърна към мениджъра си.
-Г-н Донг У...предполага се,че ще живеем тук...нали?
-Така е.-отвърна той и се огледа-Днес е сравнително чисто.
Петте момичета се спогледаха отчаяно.
-Надявам се,че ще ви хареса животът тук.-усмихна се мъжа.
-Живот?Ако оживеем изобщо...тук вони на…даже не мога да определя на какво.И защо по дяволите има пилешко бутче на цветята?-ужаси се Minah.
-Както знаете,не сте сами в това жилище,още една група ще е с вас,поради намалелия бюджет на компанията-лицето на мениджъра леко помръкна-Та лидерът на групата,с който ще се запознаете по-късно...има странни хобита...а и веднъж Yuri от SNSD го излъга за майтап,че феичката на пилешкото идва всяка вечер ако й се остави бутче и носи KFC с подправки.Оттогава насам на цветята винаги има пилешко бутче.
-А той не се ли усеща,че не изчезват?-попита учудено Сънмин.
-Единия от групата има куче.-обясни кратко мъжа и се усмихна-Сега е време да ви запозная със съквартирантите ви.Момчета!
Момичетата се огледаха в очакване...никой не излезе.
-Айшш къде са се запилели тия...МЪРЛЬОВЦИ ИЗЛИЗАЙТЕ ПРЕДИ ДА СЪМ ВИ СРИТАЛ СКЪПОСТРУВАЩИТЕ ЗАДНИЦИ!- извика мениджъра,карайки петте да го погледнат изплашено.
-Ок...like wtf?-обърна се Minah към блондинката-Първо ще живеем с подобие на ракуни,а сега се оказва,че мениджъра вероятно е избягал от съседната психиатрия?SM наистина нямат пари.-кимна съчувствено тя.
-Идваме,идваме,стига си врещял.-на една от вратите се появи едно очевидно сънено момче и се облегна,след което погледът му се насочи към момичетата в средата-Айшш...пич,колко пъти съм ти казвал да не ме сватосваш с внучките си...А сега водиш цели ПЕТ?
Зад гърба на момчето се появиха още четири също толкова сънени „сладури”,както ги определи тихо Джи Хюн.Като допълнени към имиджа на сънени сладури,единия стискаше възглавница под формата на кучешка лапичка и търкаше очи.
-Мисля,че съм в рая~-щастливо прошепна червенокоската,карайки останалите да извъртят очи.
-Ако това е рая...наистина не искам да си представям какво е в Ада-промърмори Сънмин и отново насочи вниманието си към момчетата.
-А аз колко пъти съм ти казвал да не ме наричаш „пич”?Имам си репутация.-мениджъра оправи нервно вратовръзката си и се обърна към петте момичета около него-Ахъм...това момичета е група,за която няма как да не сте чували~Представям ви the shining SHINee!-оповести той с тържествен тон,наблюдавайки реакциите на новите попълнения.Която беше никаква.
-Like WTF?А си мислех,че HAM е тъпо име за група.-изцепи се Джи Хюн,а момичетата около нея се разхилиха.
Мъжът погледна притеснено момчетата.
-Ще се представите ли?
Едното от тях пристъпи напред и леко наведе глава:
-Аз съм Оню,лидера на групата.-каза той и се усмихна мило на новодошлите.
-Ааа тва е оня.-прошепна разбиращо Minah на Сънмин.
-Кой бе?
-Ама оня ма.
-Кой оня?
-Оня шантавия с пилето.
-Аа,той е.-кимна чернокоската.
След това дойде ред на момчето с готината възглавница:
-Аз съм Ли Темин,maknae.-представи се той и изведнъж се чу кикот.
-Какво по...-момичетата се обърнаха стреснато и погледнаха собственото си maknae,което не се бе обаждало до този момент...или поне те не я бяха чули.Тя се изчерви и отклони поглед.
-Ъхъм,малко внимание girls-наперено каза момче с доста уверен вид- Ким Кибум,накратко Кеу.-последва сексапилна усмивка от негова страна-Сигурен съм,че ще се разбирам добре с повечето от вас.
-Lol…този пък изобщо няма да го коментирам.-изкоментира Сънмин.
След това към тях се приближи едно сравнително ниско момче и се усмихна:
-Ким Джонгхюн на вашите услуги...особено на твоите-обърна се той към блондинката,която се усмихна притеснено и отмести погледа си.
-И най-накрая,това е...-започна мениджъра,но беше прекъснат от последното момче:
-Мога и сам да се представя...Минхо,приятно ми е...в известен смисъл.-той погледна надуто петте момичета.
-Пфф...на този пък какво му има,да не го тресе звездоманията.-каза тихо Джи Хюн
-Месечни проблеми го тресът.-промърмори най-малката,като естествено никой не я чу.Никой никога не я чуваше xD
-Сега е ред на момичетата...SHINee, представям ви новите ви съквартирантки,Top Girls,младите надежди на SM.-още по-тържествено обяви Донг У.
-Хайде да свършваме по-бързо...имам коса за оправяне.-тросна се Кеу,а Сънмин се изсмя.
-За тая свинщина на главата ти ще ти трябва МНОГО оправяне.-отвърна му в същия тон момичето.Незнайно защо момчето със „свинщината” на главата я дразнеше много.
-Какво каза?Свинщина?Така като те гледам ти скоро не си се поглеждала в огледалото.-продължи спора Кеу-Крава ли те е лизала?
-Да,платих й 50 долара на кравата.
-Ааа момчета,нали искахте по-бързо...поне се опитвайте да се разберете.-отчаяно се примоли мениджъра,виждайки накъде отиват нещата и побърза да представи най-малката.
-Това е най-младото попълнение на Top Girls-Ким Со Рин.-момичето притеснено се поклони.-На 16 години е,рапър в групата.-продължи Донг У-Тренирана е 6 години в SM и една в YG.
Шайнитата учудено насочиха погледи към младото момиче пред себе си.Не им се виждаше особено опитна.
-След това е момичето,отговарящо за имиджа на групата-Парк Джи Хюн,19 годишна.-красавицата леко наведе глава и се усмихна.-Нейната работа е...ами...просто да стои на сцената и да изглежда красиво,предполагам-ухили се притеснено мъжа.
-А това е другата рапърка,Minah,20 годишна,тренирана е 3 години от водещи рапъри в Корея,а останалите 4 е прекарала във вокални уроци тук.А тази очарователна блондинка е Мин Хьо Рин,едната вокалистка,18 годишна,тренирана е 2 години и е най-последното попълнение към групата.- Хьо Рин се усмихна леко.-И естествено,не на последно място е лидерката,главен вокалист и главен танцьор на Top Girls-Парк Сънмин,17 годишна.Тренирана е девет години,като три от тях е прекарала в JYP,преди да се премести тук.Въпреки крехката й възраст,недейте да я подценявате,момчета.-добави мениджъра усмихнат.
-Йо~Приятно ми е-Сънмин уверено излезе напред и отметна черната си коса-Вероятно няма да се разбираме,но не ми и пука особено...така или иначе ще трябва да свиквате с нас.Кой беше лидера пак?-попита тя и Оню се самопосочи-Супер...изглеждаш здрав...пренеси куфарите до стаята ни.
-Какво?Откъде накъде?-възмутено извика лидера и Сънмин го дари с един молещ се поглед,последван от 200 каратова усмивка.
-Pretty please с черешка отгоре~
Оню въздъхна и бутна Минхо:
-Хайде,вземи онези големите куфари,аз ще пренеса останалото.
Двамата се запътиха към стаята на момичетата,залитащи под тежестта на багажа,оставяйки останалите насаме в стаята.Напрежението буквално се усещаше...а гадните погледи,които Сънмин и Кеу си разменяха изобщо не помагаха.
-Ъмм хора,аз...аз такова...-запъна се мениджъра.
-Ти какова?
-Ами аз тръгвам...-и без да дочака отговор изхвърча през вратата.
-Е,вижда се колко можем да очакваме от него.-промърмори Minah и си размени поглед с останалите момичета.
-So,дами...-започна Кеу-Тук много ще ви хареса.
-Да живеете с пет момчета не е чак толкова трудно...и се надявам да...задълбочим,така да се каже,отношенията си.-завърши Джонгхюн с чаровна усмивка.
-Момичета...-Сънмин се обърна към колежките си-Официално сме изтаковани от съдбата.

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

7The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Яну 03, 2011 10:13 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

-Какво каза?Свинщина?Така като те гледам ти скоро не си се поглеждала в огледалото.-продължи спора Кеу-Крава ли те е лизала?
-Да,платих й 50 долара на кравата.

Toлкова да съм вманиячена в супер яки комедии!!! The Competition:Run Devil Run 68960 The Competition:Run Devil Run 68960

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

8The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Яну 03, 2011 10:48 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Леле SHINee вярно живеят като в някоя свинщина The Competition:Run Devil Run 312545 Главата е страхотна The Competition:Run Devil Run 129392 Много ми е интересно как ще си "допаднат" всички The Competition:Run Devil Run 124908 Чакам следващата The Competition:Run Devil Run 15286

http://smiley92.tumblr.com/

9The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Яну 04, 2011 7:08 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Главата е супер особено последното изречение The Competition:Run Devil Run 312545

10The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Яну 05, 2011 1:33 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

йей йей The Competition:Run Devil Run 951866 много яко почва искам ощее The Competition:Run Devil Run 10044

http://sofieroll.tumblr.com/

11The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Яну 05, 2011 6:19 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Доста обещаващо започва фика The Competition:Run Devil Run 752689 нямам търпение за следващата глава


-Момичета...-Сънмин се обърна към колежките си-Официално сме изтаковани от съдбата.

Не вярвах че има някой който ще каже това ^^ Все пак това са SHINee The Competition:Run Devil Run 124908

12The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Яну 05, 2011 6:50 pm

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е The Competition:Run Devil Run 129392 Искам още The Competition:Run Devil Run 741224

13The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Яну 07, 2011 7:51 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ок...so...тази глава реших,че няма
да я деля...въпреки че е АДСКИ дълга лол...може би на мен ми се струва The Competition:Run Devil Run 85241 Във всеки случай-приятно четене ии още нещо...феновете на Lee Hyo Ri да не се чувстват обидени...просто не храня симпатии към госпожицата The Competition:Run Devil Run 182785

Mean Girls и някой друг полуизнасилен рапър~
...-Момичета...-Сънмин се обърна към колежките си-Официално сме изтаковани от съдбата.
-От съдбата?Можехте да кажете на нас...щяхме да свършим тая работа по-добре.-усмихна се Кеу и присви очи-О,да,забравих...bitch-обърна се той към Сънмин-Шефа каза да ти предам това.
В следващия момент навити на руло листове хартия изхвърчаха към лидерката,която най-спокойно ги хвана и благодари на изпращача с благословия за майка му.
-Какво е това?-Со Рин и Minah се скупчиха около чернокоската,която тъкмо отваряше хартията.
-По дяволите,не ми се врете така.Достатъчно лошо е,че дишам един и същи въздух с тези...Въздух е доста силно казано...-сбърчи нос Сънмин-На какво за Бога мирише толкова силно?
-Ммм...-Джи Хюн подуши въздуха-надушвам застояло в пералнята мокро бельо,започнало е да мухлясва,между другото-добави тя-Пот,изгнили домати и пиле с подправки на поне 4 дена...а,и парфюм на Гучи.
-Прекалено много информация-въздъхна Minah и грабна листа от ръцете на лидерката-Ако няма да го четеш,поне ми го дай аз да го прочета,дарлинг.
-Дарлинг,ти не можеш да четеш.-отвърна Сънмин и си го взе обратно.
Момчетата продължаваха да ги наблюдават,но никоя от тях не забелязваше.
-Програмата ни за седмицата.Трябва да се подготвим добре,дебютираме само след две седмици.-съобщи чернокоската и хвърли поглед към момчетата отсреща-Вие какво зяпате?Не сте виждали съвършенството ли?
-Виждал съм се.-отвърна Кеу и тримата се подсмихнаха едва забележимо.Най-малкия се приближи до Сънмин.
-Виж...нека се опитаме да се разберем...ние сме утвърдена група,вие сте още неизгрели таланти.На всичко отгоре сте в нашето жилище,което автоматично дава всички права на нас.Защо не опиташ да си малко по-мила?-той протегна ръка и я насочи към косата на лидерката,която го изгледа преценяващо и се отдръпна.
-Как каза,че ти е името?
-Темин.-отвърна момчето.
Изражението на Сънмин едва забележимо потрепна и тя се отдръпна още повече.
-Темин-ши...не се опитвай да ми навлизаш в личното пространство.
-Можеш да ме наричаш „Темин оппа”-усмихна се момчето.
-А мога и никак да не те наричам.-заяде се лидерката и обърна гръб на безкрайно учудения Темин-Йо,Джунгун,ще ни заведеш ли до стаята?
-Джонгхюн...-поправи я нисичкия с неизменната си усмивка-И да,с удоволствие ще ви заведа.Насам.-той посочи вратата,откъдето бяха изчезнали по-рано лидера и надувката.
Вървяха...и вървяха...и вървяха...и вър-
-Докога ще вървим,damn it?!-внезапно се провикна Minah и се огледа наоколо.
-Ъмм...пред стаята ви сме.-Джонгхюн прехапа устни,едвам сдържайки смеха си-Както виждате жилището е доста голямо...за ваше щастие,иначе щяхте да делите съседното със Super Junior,което не ви пожелавам.Heechul често обича да се усамотява вечер с котката си.Няма да ви казвам какви звуци се носят.
-МОЛЯ?!-Джи Хюн извика невярващо.
-Истина е...много е зорна тая котка...докато я изкъпеш направо ще ти се отели вола.
Момичетата въздъхнаха облекчено.
-Ама всички ли живеят заедно?В едно жилище?-втрещено попита Minah,но никой не й отговори.Вместо това Кеу отвори вратата пред тях и откри една не чак ТОЛКОВА съсипана стая.Поне пода изглеждаше чист.
-Е,тук не е чак толкова зле...-още преди да довърши Джи Хюн се изсипа на пода,повличайки след себе си двете момчета и Со Рин,когато се опита да се хване за тях.
-Дявол да ги вземе тия високи токчета!-изруга червенокоската и тъкмо се готвеше да стане,когато осъзна,че главата й е буквално залепена за задника на Джонгхюн.Гледката беше далеч от приятна,а да не говорим за...
-Уоу,дребен,какво си ял...-Джи Хюн мигновено скочи и изрита Кеу на чувствителното място.
-ЯЯЯЯ БОЛИ!!!Сега никога няма да имам деца!-развика се ранения и инстинктивно се хвана за удареното място.
-И Слава Богу за това-промърмори Сънмин,порадва се малко на гледката,но все пак реши да помогне на изпопадалите.Протегна ръка към Со Рин,но Джи Хюн тъкмо се бе подпряла за нея и лидерката не издържа на тежестта,а се свлече върху тях двете.
-Айшш какво по дяволите правите!?-Minah се втурна да помага,но бе спряна от Сънмин.
-Остави,не виждаш ли,че пода е мокър.Някой глупак е „чистил”.
-Чистачката отвръща на удара?-предположи Хьо Рин,спечелвайки си злобен поглед от страна на чернокосата.В това време Кеу се беше изправил сполучливо и вдигна на крака Джонгхюн,а след него и Со Рин и Джи Хюн,а когато подаде ръка на Сънмин тя се дръпна ужасено,втренчена в нея.
-АААА не,забрави да я хвана.Досега се пипа по мъжествените си места,които не съм особено сигурна от колко време не са мити.-потръпна отвратено момичето,а Кеу вдигна рамене.
-Така да е.Стой си на мокрия под.Жалко само за дрехите.-отвърна той и със съжаление погледна роклята-най-новият модел на Шанел,за който Сънмин се бе изръсила доста.
Момичето от своя страна,в момента не даваше и пет пари за дрехите,а бе насочила вниманието си към доста по-интересната гледка на леглото.
Въпросната гледка се състоеше от Оню,полусъблечения Минхо и нещо,което лидерката определи като „уред за изтезание”.Тук естествено,беше дала прекалено голяма воля на въображението си.Бяха просто едни боксерки.
-СВЕТИ ИСУСЕ В ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА НА ПАТЕРИЦИ!!!-извика Minah и се втренчи в Минхо-В кой фитнес ходиш...знаеш ли откога искам такива плочки~.
Всички в стаята я изгледаха странно и тя се поизчерви.
-Какво?Не сте ли виждали тези на Jay Park от 2pm?Бих убила за такова тяло.
Джи Хюн и Хьо Рин избухнаха в истеричен смях,а останалите се върнаха към стреснатите момчета на леглото.
-Ъмм...dudes...какво по дяволите правите?-наруши неудобното мълчание Кеу.
-Н-н-не си вадете погрешни изводи.-промърмори лидера и седна на леглото-Опитвах се да взема това.-той вдигна ръка и показа боксерките.
-Защо...защо се опитваш да вземеш боксерките на Минхо?Винаги съм знаел,че имаш странни навици,но да обуваш носени боксерки не влизаше в списъка.
-Не ги искам ,за да ги нося...преди 1-2 месеца си бях завил в тях воденички,и сега се сетих за тях.А този глупак тук реши,че се опитвам да го изнасиля.
-Ами...то...няма значение.-поклати глава Темин и протегна ръка към Сънмин,която продължаваше да зяпа като ударена от трактор с ядрен двигател.
-Мога и сама.-момичето студено отблъсна ръката му и се зае да се надига.Буквално не чувстваше задните си части и кръста си.В най-общи линии беше като рекламно лице на корейския Космодиск.
-А защо,за Бога,е съблечен?!-попита Со Рин и Минхо се почеса притеснено по главата.
-Той сам се съблече.-отвърна Оню-Каза,че ако ще го изнасилвам,предпочита да съдейства.
*10 секундно мълчание*
-Аз излизам.-Хьо Рин се запъти към вратата-Къде е кухнята,между другото?Огладнях страшно много.
-Не ти трябва кухня-усмихна се Джи Хюн-Пилешкото бутче на фикуса е винаги на разположение.
-НЕ И ТО!!!-извика ужасено Оню и се завтече към скъпоценното си бутче.-Никога няма да го вземете!-след това крясъците заглъхнаха.
-Аз ще те заведа до кухнята-предложи Джонгхюн и прегърна Хьо Рин през кръста,повеждайки я навън от стаята.
-На мен ли ми се струва или дребосъка й се натиска...-изкоментира Сънмин.
-Той се натиска на всичко живо,що ходи на два крака и е в пола...понякога и в панталон...няма нищо против ако ще и на четири крака да ходи.-отвърна Кеу-А ти,полу-изнасиления...ще дойдеш ли да помогнеш с готвенето?-Минхо скочи веднага и двамата излязоха,оставяйки момичетата абсолютно шокирани.
-К-...ка...к...няма значение.-поклати глава Со Рин и се тръшна на единия стол-При всички случаи абсолютно отказвам да спя на това легло.
За сметка на това,Minah очевидно нямаше нищо против,а се тръшна уморено на леглото.
-Джи Хюн...ДЖИ ХЮН...ПРЕСВЕТА ДЕВО,Джи Хюн!-извика Сънмин ужасено и трескаво се огледа из стаята-Джи-Хюн...тук няма и едно проклето огледало!Нищо чудно,че онзи мъжки вариянт на Ким Кардашиян изглежда все едно го е подстригвал кьорав орангутан в прединфарктно състояние.
-Какво?Как така няма?-изписка още по-ужасено червенокоската и си размени отчаян поглед с лидерката.
-Айшш стига сте врещели...и без това изглеждате като излезли от модно списание-въздъхна Minah и се обърна на другата страна-Аз мисля да си почина след цялата тази трагедия.Ако ще квичите все едно са ви забили по един нож в задниците,правете го другаде.
-Bitch-промърмори Сънмин и се тръшна на другото легло-Ей,Со Рин.
-Да?-момичето притеснено вдигна глава и щом срещна погледа на по-голямата отново я наведе.
-На съседното легло ли смяташе да спиш?-попита чернокоската.
-М-м-май да.
-Ами намери си спален чувал,ще спиш на земята.И премести леглото до моето,искам го двойно.А,и си дай завивките,тези не ми се виждат удобни.
-Нно...аз от 12 години спя на тези завивки,любимите ми са-почти проплака Со Рин.
-А аз от 12 години спя на завивки,струващи повече от теб.Трябва ли да ти повтарям?
Maknae- то наведе глава и побърза да изпълни заповедта на лидерката.

*В кухнята при Хьо Рин и Джонгхюн*
-Хайде де,само веднъж.-чу се молещия глас на Джонг.
-Казах не.-отвърна рязко Хьо Рин.
-Ама само да ги пипна...изглеждат страхотно...
-Не.Ако искаш да пипаш,пипай си твоите.
-Айшш,това са едни гърди,по дяволите.-ядосано изрева момчето.
-Имаш си твои,прави ги каквото искаш.-отговори блондинката и се зае да яде пилешките гърди с ориз.
Джонгхюн изпръхтя и сведе поглед към полу-овъглените зеленчуци в чинията.Месото даже не се и разпознаваше.Не го биваше да готви,а Кеу и Минхо отказаха да му помогнат,дори когато им обеща да пере чорапите един месец.
-Няма ли да я ядеш тая помия.-попита Хьо Рин с пълна уста и продължи да нагъва.
-Наистина знаеш как да дразниш.-промърмори момчето и втренчи поглед в блондинката пред него.
„Хайде Джонг,ще успееш...”
-Ей,дребен,що си ме зяпнал?-отново попита момичето.
„Само още малко...”
-На теб говоря,талибан ~
„Скоро ще стане...”
-Айшшш какво ти стана бе?
„Зяпай я по-втренчено...”
-Изглеждаш все едно си чул Хьо Ри наживо.ЧУВАШ ЛИ МЕ?!-извика тотално вбесената Хьо Рин,и когато Джонг продължи да мълчи и да я зяпа съсредоточено,си хвана пътя към всекидневната,псувайки всичко живо наоколо.
-YESS!-тихо извика момчето и придърпа чинията с пилешкото към себе си-Винаги работи~-ухили се щастливо той,потри доволно ръце и захвана да яде.

*Вечерта...да кажем към 21:30?*

-За кой път викаш,го гледаме този филм?-попита Джи Хюн,прозявайки се и се изтегна на дивана.
-Не знам...изгубих им бройката след като прехвърлиха 38-отвърна Хьо Рин и заби поглед в екрана,на който за незнайно кой път Линдзи Лоън разкарваше алкохолизирания си задник в Mean Girls.
-Ще млъкнете ли,опитвам се да гледам.-изръмжа Сънмин заплашително и се втренчи обратно в тв-то.
-Хьонг,не искам да прозвучи грубо,но поне този път,не може ли да гледаме нещо различно.-проплака Темин,докато влизаше в стаята,заедно с Кеу и Оню.
-Този филм,момчето ми,е произведение на...-Кеу млъкна,изненадан от вече присъстващия на екрана филм.
-Произведение на безработни пияни студенти.-довърши Оню и се свлече на дивана до момичетата.
-От къде взе филма?-попита внезапно Кибум,а Сънмин се обърна отегчено към него.
-От магазина,глупако.Сега млъкни,Реджина тъкмо разбра,че Кейди си пада по Айрън.
-Вече до там ли стигна?-за по-малко от 3 секунди,Кеу се намери на земята до чернокоската.
-Създадени са един за друг,не мислиш ли.-прошепна Оню на Джи Хюн и тя почти се изсмя.
-Сънмин не харесва никого,освен себе си.Особено хора,които са й конкуренция-тя посочи към момчето до лидерката-Така че нямат шанс.И Оню...
-Да?
-Нали знаеш,че фея на бутчетата няма.
- The Competition:Run Devil Run 99379 АХААХ...шегаджийка...феята просто не се разкрива на случайни хора...само на просветените~-гордо обяви момчето.
Джи Хюн въздъхна примирено и се върна към Mean Girls.
Когато ,за облекчение на всички,освен Кеу и Сънмин,филма свърши,двете групи се приготвяха за сън.
-Лека нощ~-Джонг отправи по една чаровна усмивка на всяко едно от момичетата и се запъти към банята с четка за зъби в ръка.
-Йо,хьонг...дали не трябва да му кажем за четката...-прошепна Кеу на Минхо,който поклати глава.
-Остави го,онази чума, дето мете етажа ще ни бие с лъжица до края на живота ни.
Двете момчета потръпнаха само при мисълта за чистачката.
-Ще се разкарате ли от вратата най-накрая,утре имаме работа.-троснато каза Сънмин и изгледа останалите четирима от SHINee.
-Няма нужда да си такава кучка...вече си имаме една.-Минхо посочи Кибум,който предпочете да не му обръща внимание.
-Лека нощ,Съни-Темин се приведе леко и прегърна лидерката,а след това и останалите момичета.
Това,което никой не забеляза,беше реакцията на Сънмин.От момента,в който maknae-то я нарече „Съни”,до момента,в който я докосна,тя просто стоеше вцепенена.Но когато момчето започна да се отдалечава,тя възвърна контрол над тялото си и първото нещо,което направи беше да го хване за ръката и да го обърне към себе си.
-Темин...

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

14The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Яну 07, 2011 8:02 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

-СВЕТИ ИСУСЕ В ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА НА ПАТЕРИЦИ!!!-извика Minah и се втренчи в Минхо-В кой фитнес ходиш...знаеш ли откога искам такива плочки~.

Oлее тва е уникалния фик!!! The Competition:Run Devil Run 129392

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

15The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Яну 07, 2011 8:33 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Леле жесток е просто фика , пиши пиши The Competition:Run Devil Run 72137 The Competition:Run Devil Run 72137

16The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Яну 07, 2011 9:14 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ooоо уникална е тая глава The Competition:Run Devil Run 129392 Чакам с нетърпение следващата глава The Competition:Run Devil Run 10044

http://smiley92.tumblr.com/

17The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 08, 2011 8:43 am

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

мисля ,че това ще е един невероятен фик The Competition:Run Devil Run 573598

18The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 08, 2011 10:42 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Мм тази глава я пускам малко по-рано по неизвестни и за мен причини лол The Competition:Run Devil Run 85241 Пак ще е разделена на две части,заради способностите ми да пиша по цял роман за една глава The Competition:Run Devil Run 182785

Трета Глава,част 1-Талантите са разкрити~

-Темин...
В следващия момент се разнесе звучна плесница.Момчето невярващо се хвана за удареното място.
-Какв...-преди да довърши,вратата се затръшна под носа му.
-Боже,някой е прекалил с филмите...вече започна да се изживява като Реджина.-промърмори Кеу и побутна все още изненаданото maknae към стаята им.
В стаята на Top Girls,никой не попита Сънмин за шамара от по-рано.Бяха свикнали с изблиците й,макар че този беше малко неочакван.
*На другата сутрин,5:30*
Give it to my Y, listen to my Y, jebal nareul dorabwa~
-Ох,Со Рин,ти ли го разцърка тоя телефон?!-изстена сънено Джи Хюн и срита maknae-то до себе си.
-Съжалявам,unnie~-очите на момичето едва ли не се насълзиха.
-Ей,ей,недей да ми ревеш.Просто не обичам да се будя рано.-притеснено каза красавицата и посочи Сънмин-Изключи го преди принцеската ей там да се е събудила.
-Принцеската отдавна е будна.-разнесе се полузаспал глас от леглото на лидерката-Кучето на дребния се скъса да ми лиже краката цяла нощ.
-СТАВАЙ НЕРЕЗ ГАДЕН~-чу се женски крясък откъм коридора.
Будните момичета се спогледаха удивено и скочиха от леглата.
Со Рин се поколеба дали да отвори вратата,но в края на краищата изхвърча отвън заедно с по-големите си колежки.
- Да #&=?"$ твойта през (/%"!@ по три пъти ([@&% майка!-крясъците продължаваха,но този път се чуваха от стаята на Шайнитата.
-Ама,ама госпожо,моля ви се!-чу се уплашения глас на Джонг-Кълна се,че не съм я пипал...
-Не ми обяснявай какво си пипал и какво не си,пън такъв.Знаеш ли такива цигани като тебе какво ги правим в България?!Да взема да те претопя на сапун,поне неква полза да има от тебе,импотентен идиот такъв.-момичетата се изправиха лице в лице с гневната чистачка,която размахваше наполовина строшена метла в лицето на изплашения до смърт Джонгхюн.Минхо от своя страна само подаваше глава от гардероба и се молеше на всички езици за спасение.
-Ама не съм я счупил аз!Какво доказателство имате?-поначало дребния вокалист изглеждаше два пъти по-дребен пред г-жата с телосложение на кечист от тежката категория.
-Какво доказателство?Ще ти дам аз едно доказателство като ти завра ей тай метла право у задника!-кресна Биг МаМа.
-А-а—аа не,недейте...тоя задник ми трябва,за да радва фенките-Джонг вече беше напът да се разплаче.
-Йо,Грозила,стига си тормозила горкото фъстъче.-намеси се Сънмин и чистачката застрашително се обърна към нея.
-Ти девойче ненагледно,искаш ли да ти разхубавя още повече физиономията?
-Не може повече от това.-отвърна спокойно чернокоската и отправи поглед към скрития Минхо-А ти кво си се скрил там?В молец ли се вживяваш?
Момчето буквално заби глава във вратата на гардероба и псуваше Сънмин на всички роднини,чак до братовчедите от четвърто коляно.
-Ааа красавеца на мама~-досега войнствената и железна като танк чистачка,се превърна в симпатична пълна жена с педофилски наклонности-Ела,Минчо,ела при мен.
-Ми-ми-МИНЧО?!-Джи Хюн избухна в истеричен смях.
-Кръщава така всеки от нас.-едва забележимо прошепна Джонг и отново отправи уплашения си поглед към наближаващата заплаха.
-Махни се от пътя ми,Жорко.-чистачката го побутна с крак и той радостен от избавлението си, изхвърча към трите момичета.
-Искаш ли малко тутманик?Шкембе чорба с червен пиперец?Или не знаеш какво е?-въпросния Минчо вече беше в смъртоносната хватка на г-жа Стоянова.
-Ъ-ъ-ъ,не,на диета съм.-запелтечи той и понечи да се отдръпне,но тя отново го върна при себе си.
-От един път нищо няма да ти стане...Пък и нуна ти е приготвила нещо специално~-смигна му тя и момчето почти позеленя от ужас.
-Аз-аз-аз-такова...аз трябва да...отивам на...на такова...абе изчезвам-с тези думи Минхо изхвърча от стаята преди да се е усетила.
-Айгоо къде хукна тая хаймана.-завайка се тя и погледът и попадна на треперещите идоли в края на стаята.
-Кво ми висите тука?Нямате ли си работа?-изръмжа чистачката и отиде да чисти в съседната стая.
-What the f*** беше това.-сепна се Джи Хюн и погледна свития в краката й Джонгхюн-Жоро?Сериозно ли?
Момчето кимна:
-Минхо,както разбрахте е Минчо,аз съм Жоро,Оню е Динко,Кеу е Киро,а Темин...
-Ставайте,имаме репетиция-прекъсна го Сънмин и излезе спокойно от стаята.
-На нея пък какво й е?От вчера се държи като...и аз не знам като какво.-Джонг въпросително погледна колежките й.
-Като кучка.-отвърна Джи Хюн-Но мога да те уверя,че не е от вчера.Майка й ми разказва,че когато е била малка,ако някой е посмеел да я нарече „слънчице” или „съкровище” му е удряла шамар.Искала е да я наричат „госпожице Сънмин”.
-Значи си се е родила гадна.-констатира момчето-А любимата ви лидерка,между другото е права,имаме репетиция.Съветвам ви да тръгвате,ако не искате да ви бият с пръчки по задника.
Момичетата го погледнаха ужасено и той се ухили:
-Шегувам се.Ако ви докоснат задниците ще ги съдят.Никога не бият там.
С мисълта,че е успокоил съжителките си,Джонг весело излезе от стаята и хукна към залата за репетиции.
*Ъмм...залата за репетиции?В историята влизат и готините батковци от SuJu*
-Така...с някой от вас се познавам,с други ше се запозная,и в двата случея вие сте прецаканите.При мен няма игрички,не си губя времето и не спя с ученички за по-къси репетиции.Нито пък с ученици.-отговорника погледна предупредително Kyuhyun,който наведе виновно глава-Ще трябва да се разделите по групи за отделните упражнения.
Първа група-Вокални упражнения:Джонгхюн,Heechul,Kyuhyun,ХьоРин,Minah и Lee Teuk.
Втора група-рап-Со Рин,Donghae,Кеу,Минхо,Si Won и Джи Хюн.
Трета група-танци-Темин,Оню,Кангин,Сънмин,Шин Донг и Кибум.
Когато чу името си в групата на Джонг,Хьо Рин изстена мъчително и побърза да се отдалечи,преди въпросния момък отново да е влязъл в ролята на прелъстител от „Спасители на плажа”.
-Йо,Шонг Дин...ти сигурен ли си,че беше в групата за танци?-попита озадачено Сънмин,наблюдавайки тлъстичкия,приятно закръглен младеж.
-Шин Донг съм,и да,сигурен съм.Намекваш ли нещо?-отвърна на въпроса момчето.
-Пич,тя не ти намеква.Тя ти го каза.-ухили се Кангин и побутна шишкото към стаята за танци.
Незнайно как и по какви пътища на съдбата,Сънмин и Темин отново бяха близо един до друг,и на момичето определено близостта не й се нравеше.Темин от своя страна се чудеше дали да не помоли Heechul,който беше известен в к-поп средите с този талант,да го научи на основни карате-техники,но тази идея автоматично отпадна,след като се сети как заради тези му техники,Минхо пропусна завръщането им с Lucifer.
В залата за танци,инструктура вече изпращаше групата преди тях.

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

19The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 08, 2011 10:50 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

-Минхо,както разбрахте е Минчо,аз съм Жоро,Оню е Динко,Кеу е Киро,а Темин...

Oh My God! The Competition:Run Devil Run 312545 The Competition:Run Devil Run 312545 The Competition:Run Devil Run 312545 The Competition:Run Devil Run 312545 The Competition:Run Devil Run 312545

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

20The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 08, 2011 11:07 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

The Competition:Run Devil Run 312545

21The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 08, 2011 11:11 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Леле Мале тая чистачка вярно като некъв кечист се изявява The Competition:Run Devil Run 312545 Много е готина главата The Competition:Run Devil Run 129392

http://smiley92.tumblr.com/

22The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Яну 08, 2011 11:25 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

The Competition:Run Devil Run 312545 Бахти лудатата чистачка как ги кръстила по нашенски The Competition:Run Devil Run 312545 ама от всички на ми смешно Минчо(като го чуя и се сещам за едно прасенце дето не е сред живите вече Бог да го прости [ и беше вкусен]) The Competition:Run Devil Run 312545

23The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Яну 09, 2011 7:33 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

The Competition:Run Devil Run 312545 Много готино фикче,имената просто ме разбиха The Competition:Run Devil Run 312545

24The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Яну 09, 2011 4:57 pm

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

The Best глава Ever The Competition:Run Devil Run 741224 Минчо The Competition:Run Devil Run 312545

25The Competition:Run Devil Run Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Яну 09, 2011 8:29 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Трета глава-втора част-Талантите са разкрити~


В залата за танци,инструктура вече изпращаше групата преди тях.
Веднага щом влязоха,той им кресна да се подредят и успя да определи как всеки от тях има талант,колкото на обезкосмен мамут и само ще си губи времето с тях.След което реши да ги накара да изтанцуват по едно 30-секундно откъсче от песен.Кангин,Шин Донг и Оню се справиха изненадващо добре,а Кибум беше пълна трагедия.Дойде редът на Темин.Честно казано,Сънмин не знаеше какво да очаква.Беше чувала,че е добър,дори,че е един от кралете на танците в страната,но това,което видя беше повече от невероятно.Той не просто се движеше...всяко едно движение беше плавно,влизаше от една позиция в друга с лекота,която никога на беше виждала.Но момичето не позволи учудването да замая главата й-виждаше Темин като конкурент,нищо друго.
-Ей,госпожицата,ще заповядате ли?-чу се нетърпеливия глас на хореографа.
Сънмин кимна и отиде в центъра на залата.Единственото й притеснение беше за избора на музика-досега не беше оставяла някой да избира песента вместо нея,но сега нямаше избор.
~Mo deun ge na e ge yeoja ga yeo ja da un geo seul gang yo hae~
Момичето облекчено се усмихна-и последното й притеснение отпадна.Тъкмо щеше да започне да танцува,когато вратата се отвори с гръм и трясък през нея влезе наистина неочакван посетител.
-Къде е??Къде е любимата ми малка сестричка??-един меко казано харен момък затвори вратата след себе си и огледа хората в залата намръщено,а когато погледът му попадна на Сънмин,внезапно блесна-Аах ето те,слънчице ненагледно.
Момчето се затича към нея,превъплащавайки се в Червената Шапчица и я стисна в смъртоносна хватка.
-Ъмм...ох...Jaejoong-оппа...по-леко.-въпросния Jaejoong пусна сестра си и я зяпна любовно.
-Когато разбрах,че ще дебютираш не можах да се побера в гащите си от щастие.Даже не фраснах Changmin,когато ми каза,че лидерката на новата група била баси якото парче.А ми се искаше.
-Акхъм-покашля се многозначително треньор Канг,карайки посетителя да се обърне-Любими мой ученико...не виждаш ли,че прекъсваш нещо?
-What,what?-измърмори новодошлия-Любими мой ученико?Чувствам се като в Междузвездни войни...между другото Йода много ми напомня за теб,Канг-нисък,плешив и вечно ръси епични реплики от рода на „Аз съм баща ти”.
-Тва го казва Дарт Вейдър-намеси се момичето,но никой не я чу.
-Абе простак,не ме карай да се ядосвам,щото сестра ти ще си изпати.-почервеня хореографа.
-Yeah-yeah...whateva’-махна с ръка Jae и се върна към мисия „Да досаждам на сестра си до смърт”-А кои са приятелчетата ти?
-О,боже...-изстена Сънмин-По,дяволите,не съм на три годинки...
-Акъла ти е на три годишна-отбеляза брат й и се обърна към все още втрещените момчета в залата-Аа Super Junior и SHINee?Е,как е,успя ли да изживееш страстна и романтична връзка с някой от тях?
-Ъмм...аз съм тук от два дни.-въздъхна чернокоската-Виж,тъкмо бях на път да..
-Да се изложиш?Хайде Сънмин,никога не те е бивало в танците.-ухили се Jaejoong-Ако онзи глупак не беше...
-Изчезвай~-отряза го сестра му и той сви рамене:
-Yeah,ok...не забравяй обаче,че всичко някой ден ще излезе наяве.-с тези думи момъка си хвана пътя.
-Вече се чувствам като в роман на Агата Кристи.-промърмори хореографа-Мистерии и чудеса.Но стига толкова простотий,беше ред на г-ца „Имам егати и сексапилния брат”.
Но понеже сексапилния брат ме ядоса,ще сменя песента.
*Tell me girl,do you like that beat?~
Чернокоската се заслуша в ритъма на непознатата й песен.Не се беше упражнявала точно за нея,но все пак...
Трийсетте секунди минаха и Сънмин спря.Беше съвсем леко задъхана,но в никакъв случай изморена.Колкото до момчетата и хореографа...е,както се очакваше,я гледаха все едно Rain в женски вариянт е застанал пред тях.Ама облечен.И без фаянс в стомашната област.
-По дяволите,очаквах,че сте тук да танцувате,не да зяпате.-промърмори момичето и се обърна към хореографа-Е?Как беше?
-Ами...как да го кажа най-правилно...беше...епично...-въздъхна замечтано мъжът и строго погледна Темин и чернокоската-Вие двамата трябва да танцувате заедно.Веднага щом Top Girls дебютират.
-Шегуваш се.-невярващо зяпна Сънмин и с ненавист погледна към момчето-Очакваш да танцувам с него?По-скоро ще рина слонски изпражнения,отколкото това.
-Това за слонските акита,между другото,влиза в обществените изяви на идолите.-вметна Кангин.
-Казах,че ще го направите.Точка по въпроса.И понеже изгубихме доста време,ще продължим утре.Вие двамата-той се обърна към Сънмин и Темин-Останете и пооправете залата.Другите сте свободни.
-Кааакво?Ти чу ли ме какво казах?-кресна лидерката и хореографът подплашено изскочи извън стаята-Този се опитва да ми провали живота-продължи да се вайка момичето и изведнъж осъзна,как е останала сама с „конкуренцията си”.
-Е,мисля,че е време да поговорим.-Темин се поусмихна и затвори вратата-Какво ще кажеш?

Ъкхм...yeah...Епа тва беше трета глава лол... The Competition:Run Devil Run 182785

Песничките:
https://www.youtube.com/watch?v=FokCBvZ7nlQ

https://www.youtube.com/watch?v=XplR_sNxc6M

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 4]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите