The Competition:Run Devil Run - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

The Competition:Run Devil Run - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap15%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap56%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap3%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
The Competition:Run Devil Run - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
The Competition:Run Devil Run - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

The Competition:Run Devil Run

+11
silwii_
lyukiya
Yulita ^^
Zu ♥...Key♥
mia_koluchi
(づ ̄ ³ ̄)づ
Nanna
TonnIi
jongminfan
rally___
xXx Mikki xXx
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

So...какво мислите за фика?? XD

The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap17%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 17% [ 4 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap83%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 83% [ 19 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 23

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 3 от 4]

1The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty The Competition:Run Devil Run Съб Яну 01, 2011 10:00 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Така...следва неизбежно интро от автора (разбирайте мен xD).Понеже имам навика да правя меко казани дълги глави,повечето ще са разделени на две части...и още нещо,преди да прочетете за какво по-точно става дума в това творение,нека ви кажа-историйката първоначално вероятно ще ви се стори не особено сполучлива,и дори скучна (Ако трябва да съм честна дори на мен ми се струва скучна -_- ),но по-нататък ще се разкрие смисъла на цялата тази простотия lol :D

Жанр на фика: Комедия,романтичен,мистерия~

Резюме:
В Корея винаги има място за нови групи,особено ако са талантливи.А Top Girls са повече от таланти-те притежават всичко,което се изисква за една супер успешна момичешка група,и са единствения шанс на SM да оцелее в дните на всеизвестната ни световна криза.И именно поради тази криза,в живота на петте момичета се намесват също толкова всеизвестните ни SHINee-странния лидер с пилешката мания,модния манияк с характера на Парис Хилтън,надутия и вечно нацупен рапър,главния вокалист,изживяващ се като съвременен Казанова и разбира се,мило на пръв поглед maknae,под маската на което се крие цял Дявол.
Тези личности ще трябва някак си да се разберат с женския отбор в жилището си-плашещо срамежливото maknae,красавица,родена за модния подиум,рапърка с особен характер и вманиачена по хамбургери с телешко,ледена принцеса със огромен талант и не на последно място,лидерка,изживяваща се като абсолютен идол и модел за подражание,с тайнствено минало,което ще окаже огромно влияние върху живота на всички.
Като допълнение слагаме и психясал мениджър,сладък продавач на хамбургери,сексапилен по-голям брат и чистачка от български произход...до къде ли ще доведе всичко?До щастлив или...не толкова щастлив край?


[b]Глава 1 (част 1)
Началото на...?


Преминаващите хора заинтересовано зяпаха четирите момичета,настанили се във фоайето на SM.Беше събота,една от най-горещите за месеца.Момичетата стояха отегчени и изнервени на черните кожени канапета и нетърпеливо поглеждаха към вратата.
-По дяволите,няма ли да се появи най-сетне!-изведнъж извика едното и отново погледна часовника на ръката си-45 минути...похабява ми 45 минути от живота!-продължи да се тръшка тя,а останалите я изгледаха отегчено,очевидно свикнали с внезапните й изблици.
-Успокой се,Minah,нямаме друг избор,освен да чакаме.-прекъсна я висока блондинка и се усмихна-Има още 10 минути до срещата ни с г-н Донг У.
-Е?Това не я оправдава.-тросна се първата и започна нервно да обикаля в кръг около масата-Свикнала е всички да я чакат,сякаш е някаква принцеса.За бога,има още четири момичета освен нея!
Останалите кимнаха в знак на съгласие.
-Напълно наясно съм,Minah, че има още четири момичета.Все пак сме прекарали 7 години заедно,нали така?-разнесе се женски глас някъде откъм вратата на фоайето.
Момичетата обрънаха очудено глави и отправиха погледи към източника на гласа.
Пред вратите стоеше високо и стройно чернокосо момиче,с меко казано доста багаж.В двете й ръце имаше по един голям куфар,а зад нея едно момче й помагаше с още три средни сака.
Чернокоската най-спокойно пусна куфарите на земята и тръгна към четирите,оставяйки на момчето да мъкне целия багаж.
-Имаш ли си представа колко закъсняваш Сънмин?-попита раздразнено червенокосо момиче и стана-Всички дойдохме преди повече от 40 минути.
-45.-уточни Minah.
-Знам,разбира се,Джи хюн.Имах малко работа.Обещавам,че няма да се повтори.-усмихна се закъснялата и прегърна момичетата едно по едно.
-Надявам се,че няма.Все пак си лидерът на групата.-отвърна блондинката и се усмихна в отговор,след което отправи поглед към момчето залитащо под тежестта на багажа-Ъмм...Сънмин...апартамента си ли пренасяш?
-Само най-важното...-отвърна новодошлата и взе в ръце куфарите си-Благодаря ти...как ти беше името пак?-попита тя момчето,отправяйки му ослепителна усмивка.
-Джо…тоест...Джон Мун...ъъ...исках да кажа Джънг Мо.-разтреперано отвърна то.
-Благодаря ти,Джонг Му~-Сънмин му прати въздушна целувка и тръгна напред към асансьорите,заедно с останалите момичета.
-Джънг Мо...името ми е Джънг Мо...-унило прошепна момчето и се запъти към изхода.

*На 5тия етаж на SMent.*

Петте момичета застанаха пред вратата и захласнато се зяпаха в табелката,окачена на нея.
-Няма го нашето име на групата.-внезапно се обади Minah и останалите четири още по-съсредоточено се втренчиха в табелата.
-Да не се опитвате да запалите табелката с поглед?-момичетата се обърнаха и втрещено зяпнаха преминаващата чистачка.
-Да не се опитваш да срутиш сградата със задника си?-отвърна Сънмин ядосано,спечелвайки си гаден поглед от страна на служителката,която реши да не отговаря.
-Карате се още на първия ден...лошо-зад гърбовете им се разнесе мъжки глас-Не си спечелвайте врагове тук...Особено пък чистачки,не знаете на какво са способни.
Момичетата насочиха вниманието си към мъжът пред тях.Бяха го чували само веднъж,при това по телефона.Беше нисък и доста кльощав,с рунтави вежди и къдрава коса,която,както определи по-късно Джи Хюн,беше перука.
-Господин Донг У?-предпазливо попита блондинката и той кимна.
-Ще влезете ли вътре,или предпочитате да продължите да се заяждате с г-жа Стоянова.
-Кой?-попита Minah-Чистачката?
-Точно тя,името й е Калина Стоянова.Отговаря за петия етаж на сградата.Идва чак от България.
-България?Звучи ми познато..май беше някъде към Южна Африка?-предположи блондинката.
-Не бъди глупава,Хьо...Всички знаят,че това е област в Авганистан.Произвеждат страхотни ботуши-самодоволно каза Джи Хюн,а мъжът просто поклати глава и отвори вратата пред тях.
-Е,момичета...Заповядайте в новия си дом.




Последната промяна е направена от xXx Mikki xXx на Чет Апр 14, 2011 11:57 am; мнението е било променяно общо 4 пъти

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

51The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Фев 19, 2011 8:44 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Седма глава,втора част ^^

-Какво се замисли?-Кеу най-нахално се намести до нея и загрижено хвана ръката й.Момичето грубо се дръпна и го изгледа намръщено.
-Тук май имате навика да пипате без позволение.-отбеляза тя,карайки го да се изчерви леко.
-Извинявай,че съм притеснен за бъдещето на компанията...ако вземеш да припаднеш и да умреш,ще фалираме.-отвърна той и се усмихна-А ако фалираме,няма кой да ми поддържа косата в този вид.
-Не е трудно...просто недей да я решиш два дни.-усмихна се в отговор Сънмин.
-Защо се заяждаш с косата ми?!-викна Кеу и възмутено скочи от пейката.
Чернокоската се засмя на реакцията му и той я погледна изненадано.Никога не я беше виждал с усмивка,по-различна от обикновеното й подигравателно изражение.И в момента я намираше за невероятно чаровна.
Без да мисли или да владее тялото си,Кеу посегна към нея и погали нежно лицето й.Сънмин мигновено застина и върна леденото си изражение.
-Казах ти да не ме докосваш.-отсече тя и се дръпна.
-С-съжалявам...не знам какво ми стана...-опита се да се извини момчето,но преди да го изслуша,чернокоската вече си тръгваше.
Кеу въздъхна и отново седна на пейката.
-Аз ли не разбирам момичетата...или и те не се разбират?-замислено промърмори кпоп идолът и се почеса по обръснатата част на главата.
В този момент,забеляза снимката на земята.Изглежда Сънмин я беше изпуснала.
Той я взе в ръка,след което се зае да я разглежда.
Момичето на снимката изглеждаше с три-четири години по-малко от него самия.Косата й беше червеникава,лицето й беше почти скрито от огромните зубърски очила,а кожата й беше далеч от перфектна.Кеу просто не виждаше как Сънмин изобщо е погледнала такова момиче,камоли да е приятелка с него.Той продължи да гледа снимката още няколко секунди,преди да забележи надпис на гърба й.Беше със съвсем дребни букви и момчето доста се взира докато прочете написаното:
На Парк Сънмин от Мин Су Рин...с пожелания да не се виждат повече...
-Коя пък е Мин Су Рин...айш....ще се побъркам от толкова мислене!-завайка се Кеу.

*Оставяме полу-гологлавия идол и се връщаме при напълно зарязаните герои в MC Donalds*

-Къде се губи оня неандерталец?-мрънкаше недоволно Джи Хюн-Не може ли да се върнем без него?
-Разбира се,че не...представи си,че той идва насам,а ние се прибираме...ще се разминем,той ще остане тук да ни търси,а ние ще търсим него.-отвърна компетентно мениджъра и огледа останалите от SHINee-Някой от вас все му има номера...обадете му се...
-Ъх...цялата работа е,че той си забрави телефона...нали затова се върна.-въздъхна Темин докато се опитваше да се пази от летящите навсякъде картофки-Ъм...Оню...виж,нямам нищо против теб,но...спри да мяташ картофи навсякъде!
-Млъкни,maknae...Има играчка на Чикън Литъл,която не мога да намеря-лидера на Шайнитата вдигна глава и погледна Тае с обезумял поглед,от който момчето го побиха тръпки-Имаш ли си представа какво означава Чикън Литъл за мен?Това е живота ми...любовта ми...несбъднатата ми мечта...
-Несбъднатата ти мечта е да си пиле с очила?-изненадано се намеси Хьо Рин и останалите избухнаха в смях.Оню просто я изгледа лошо и отново се зае да си търси ценната играчка.
... michi michigesseo michigesseo naega waewaewaewae ireoneunji molla molla~…
Всички изненадано се обърнаха към Со Рин,която се изчерви и нервно измъкна телефона си.Когато погледна екрана,лицето й придоби шокирано изражение.
-Кой звъни?-попита любопитно Джи Хюн и посегна към мобилния на maknae-то,а тя на свой ред го дръпна към себе си и стисна очи уплашено.
-Н-н-никой...-запелтечи Со Рин,но преди да успее да направи нещо,все още звънящия телефон се оказа в ръцете на червенокоската.
-Кеу?Откъде ти има телефона?-попита очудено Джи Хюн и вдигна.
-Неде...-виждайки че няма смисъл,maknae-то се свлече на стола си.
-Ало?-красавицата се огледа сякаш очакваше да види звънящия някъде-Ало?Кеу?
-Казах ти да ме наричаш Кибум оппа...няма нужда от формалности.-от другата страна се разнесе мекият глас на Дивата-Слушай,Рин,малко ще се забавя...
-Ако се забавиш още малко,ще те тъпча с трева до края на живота ти,педофил такъв!-развика се Джи Хюн и затвори на неразбиращия нищо Кеу-Момиченце,какво означава това?Какъв Кибум оппа?Откога сте толкова близки?
-Ъм...аз...тоест...той...ние...ами...ох...ъм...-лицето на Со Рин придобиваше странни оттенъци на червено-Ъм...просто...прекарахме известно време заедно...и ...той предложи да го наричам така.
-Ама как така?!Тоя луд ли е?!-продължи да крещи червенокосата красавица,привличайки погледи към себе си.
-Хюн,остави...ще се разберем като се приберем...не виждаш ли,че хората ни гледат?-прошепна Хьо Рин и крещящата млъкна и стисна зъби ядосано.
-Ай...страсти и чудо.-въздъхна мениджъра-Но наистина,Со Рин,не се сближавай много с Кибум...това момче не знае как да задържи връзка.
-Каква...каква връзка?Познаваме се от една седмица!-възкликна възмутено maknae-то-Не мисля да имам каквото и да било общо с него...
-Ох,каза,че ще се забави,телефона му очевидно е в него...Хайде да си ходим~-отново заврънка Джи Хюн и останалите станаха по-бързо и от самата нея-на никой не му се стоеше във вече празния Мол.
Когато се върнаха в жилището,завариха Кеу да си оправя косата,а Сънмин да рови из хладилника за кола.
-Върнахме се!-извика мениджъра и се огледа-Къде са Минхо и Minah?
-Минхо беше с вас,доколкото си спомням...а Minah каза,че отива на фитнес още сутринта.-отвърна разсеяно Сънмин,докато сядаше на кухненския плот.
-Махни си задника от там!-развика се Оню-Слагам си пилето на това място!
Лидерката не се дръпна,а се намести още по-внимателно и се облегна на стената.
-Минхо каза,че му е омръзнало да обикаля пищящи деца и да мъкне хамбургери и замина за фитнеса.-отвърна Джонгхюн.
-Защо просто не им звъннете?Сигурно са заедно.-предложи Кеу и мениджъра се прасна по челото и извика възторжено:
-Ей,момче,гении си!
На което се разхилиха всички.
Мъжът веднага измъкна телефона си и звънна на Минхо.


Извинявам се,че тази глава се получи леко...ъм...никаква The Competition:Run Devil Run - Page 3 182785 Просто не мисля много като ги разделям,и сега свърши малко на никакво място The Competition:Run Devil Run - Page 3 85241 Благодаря на всички,които четат и следят фика за проявеното търпение-едно към дългите "пост-паузи" и второ-към не толкова интересните глави The Competition:Run Devil Run - Page 3 78462 *Вероятно съм единственият автор на фен-фикшън,който толкова напористо си плюе собствения фик лол* The Competition:Run Devil Run - Page 3 858791

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

52The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Фев 19, 2011 8:58 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ъм.. главата беше.. изненадващо скучна за този фик, но пък ме изненада че за два дена пускаш две глави.. Необичайно за теб *чангмин фейс*.
Аз обаче ще си чакам нататъка щот знаем че нема да разочароваш бате Рейн. *нод нод* The Competition:Run Devil Run - Page 3 561186

53The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Фев 19, 2011 10:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Какво ли ще стане нататък The Competition:Run Devil Run - Page 3 699691 Чакам да разбера с нетърпение The Competition:Run Devil Run - Page 3 15286

http://smiley92.tumblr.com/

54The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Фев 20, 2011 9:05 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Знам...тотален провал е втората част The Competition:Run Devil Run - Page 3 7878 Нищо интересно не се случи,за което се извинявам много...надявам се да не загубя читатели от една част The Competition:Run Devil Run - Page 3 99379

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

55The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Фев 20, 2011 12:00 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Споко, нема The Competition:Run Devil Run - Page 3 299106

56The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Мар 01, 2011 7:24 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Днес ти прочетох фикчето! Много е готинко, особено това със сюджюка The Competition:Run Devil Run - Page 3 982906 Не бях се сетила. Браво!

Чакам нексста! The Competition:Run Devil Run - Page 3 590905

57The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Мар 03, 2011 7:12 am

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

да, наистина фика ти е епичен провал... ... *ХАХ, ДА БЕ ДА.... ЧОВЕК ОПИКАХ СЕ ОТ СМЯХ КАК МОЖЕ ДА МИСЛИШ ЧЕ ТВА Е ПРОВАЛ! ?!?!* п.п. тва без звездичките е джонги..не му обръщай внимание нещо е кисел от 2-3 дена ;))

58The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Мар 03, 2011 10:12 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

~Глава осма~
Тревогите на един рапър или cool vs. in love


...Мъжът веднага измъкна телефона си и звънна на Минхо...

*При Минхо и Minah,най-близката болница в Сеул ^^*

-Защо,по дяволите,има табела с надпис „ Заповядайте пак”-възмутено нервничеше Minah,докато Минхо я водеше към кабинета на лекаря.
-Стига си мрънкала.-тросна се момчето и почука на вратата на дежурния лекар.
От кабинета излезе млад мъж с лекарска престилка и покани двамата рапъри в стаята.
-Какъв е проблемът?-попита лекарят и се усмихна.
-Това.-Минхо посочи странно извитят глезен на момичето.
-Счупена е костица.-оповести веднага мъжът,без дори да си прави труда да погледне по-отблизо ранената.
-Колко време ще му отнеме да се възстанови?-попита загрижено момчето,а Minah го погледна очудено-Какво?Не съм загрижен за теб,просто дебютирате скоро.Няма да позволя компанията да се срине,само защото не можеш да вървиш на двата си крака.
-Тъпак.-измърмори момичето и изхока когато лекарят премести раненият й крак.
-Поне месец.Също така не трябва да го натоварва и извество време ще трябва да го държи обездвижен.И още-не бива момичето да се подлага на стрес.-отвърна лекарят.
-Поне месец?!-изстена Минхо-Дебютът ви е след 1 седмица...ще трябва да го отложат...
В този момент телефонът на Шайнито иззвъня.
Минхо притеснено го извади:
-Само да не е...оо...по дяволите...-изхока момчето и вдигна на мениджъра си-Да?Къде сме?Ами...ъм...идваме си след малко...Да,знам че не ме питаш дали си идваме...ами...наблизо...казах,че си идваме нали...Не,хьонг,няма нужда да пращаш сестра си да ни прибира...Не,нямам нищо против Елиза,но...не я разбирам когато ми говори на немски,а корейския й е колкото китайския на африканец емигрант...да...не...добре...-с тези думи Минхо затвори и въздъхна-Едва се измъкнах...искаше да праща сестра си...
-Е,и?Какво й е на сестра му?-попита недоумяващо Minah
-Ами…първо-говори на напълно неразбираем за мен език,второ-повтаря само Katze,което както ми обясниха е „котка”,трето-обича само котките си,четвърто-храни всичко живо с котешка храна и пето...
-Да...достатъчно.-прекъсна го момичето и започна да се надига-Нека да тръгваме...
-Внимателно!-извика лекарят,когато Minah стъпи на ранения си крак и отново се свлече.
-Ох...забравих.-усмихна се нервно тя и с помощта на Минхо излезе от кабинета.
-Защо не бъдеш по-внимателна с тялото си?-скара й се на излизане рапърът,а момичето го изгледа особено.
-Свикнала съм да не обръщам внимание на болката...Така или иначе ще отмине.-отвърна тихо тя.
Минхо се пребори с изкушението да се впусне да утешава момичето до него и просто продължи напред.

*We’re back в жилището на SHINee и Тоp Girls xD*

-Тези двамата смятат ли да се прибират изобщо!-започна да нервничи за незнайно кой път мениджъра-Какво им е щукнало да излизат където им падне...хората ще си помислят,че са двойка... както се случи с Джонг и Shin Se Kyung.
-Не ми напомняй за нея...-потръпна вокалистът-Беше огромно недоразумение...
-Знаем...въпроса е,че никой друг не го знаеше.
-Ще обясните ли за какво става въпрос?-попита с досада Хьо Рин.
-Майката на Джонги му беше уговорила среща с Шин Се Кюнг,която попринцип той не може да понася,но на неговата мама не й пукаше много.-зае се да обяснява Кеу-След като Джонг даде на Се Кюнг ясни знаци,че не може да диша един и същ въздух с нея,камоли да излизат заедно,тая истеричка направи сцена и по време на истеричното си тръшкане си счупи тока.Тъй като джентълменът тук се чувстваше гузен,й предложи да я закара и по пътя до колата някой ги е снимал.
-Оу...тъпо...-вметна Джи Хюн.
-Прибрахме се!-гласът на Минхо се разнесе из жилището.
Мениджърът веднага хукна да ги посрещне...с крясъци.
-Къде бяхте бе,пехливани?!Знаете ли колко е часът?Не си вади телефона,глупако, 16:30 е.Знаете,че сами можете да излизате само до 14:00.Да ме уволнят ли искате?Как може да сте толкова безхаберни?И защо сте прегърнати?И защо кракът й на Minah е толкова странен...и защо за Бога косата ти е толкова зализана,момче?!-след като ги обстреля с въпроси,мъжът си пое дъх и зачака отговорите.
-Бяхме в болницата.-отвърна спокойно рапърът.
-Каква болница?!-Шайнитата и момичетата се събраха около двамата.
-Във фитнеса стана инцидент...Minah си е счупила костица...лекарят каза,че ще зарастне сама,но трябва да си почива поне месец.-отвърна Минхо,оставяйки всички със зяпнали усти.
-Ама...дебютът...дебютът е след седмица!!-паникьоса се мениджъра-Край,уволнен съм.Вече няма кой да ме издържа...а имам месечен абонамент за Плейбой...кой ще го плаща?!
-Ще ти дам да четеш,аз имам още два месеца абонамент...-отвърна Оню и подхвана Minah от другата й страна-Седни и си почини.Сигурно си изморена.
Момичето кимна и с помощта на лидера се намести на единия диван.
Джи Хюн и Хьо Рин се впуснаха да й носят храни и напитки,които ранената отказваше,а те от своя страна й се караха,че е толкова невнимателна.
Вечерта премина в притеснения и странни диалози от страна на Минхо и Джонг от типа на:
Джонг:Яде ли ти се ориз?
Минхо:Знаеш,че не ям свинско...
Джонг:Аз те питам за ориз.
Минхо:И лапад не ям.
Джонг:Къде ми остави прането?
Минхо:Провери в хладилника,ако Сънмин не се е докопала до него,още е там.
Джонг:За какво говориш?
Минхо:Нали ме пита къде е хамбургера ти?

На всички им беше пределно ясно,че Минхо не е наред.В главата му беше пълна каша...Никога не се бе чувствал толкова объркан.Не знаеше защо,но отвътре изгаряше от желание да помогне на Minah...да й покаже,че никой няма да се грижи за нея така,както той...че болката й може да премине много по-бързо,отколкото тя очаква.От друга страна,имиджа му на сериозен не му правеше услуга...
На следващата сутрин,идолите се бяха събрали в кухнята,като по чудо без присъствието на мениджъра си,който беше депресиран,защото бе убеден,че ще го уволнят.
-Значи не я видя?-Top Girls и SHINee любопитно се бяха скупчили около Оню.
-Не...събудих се в 3:03 задари пикочни проблеми...-обясни лидера-И нарочно минах през хола...но нямаше и следа от нея.На Кеу сигурно му се е сторило...
-Казвам ти,видях я...Убеден съм!-палеше се Дивата-Тази нощ Минхо да мине...все пак е г-н „Спокойствие” във всеки един момент~
-А?Какво?-рапърът разсеяно вдигна глава-Да,да...разбира се...-с тези думи отново я наведе.
Останалите неразбиращо го зяпнаха.
-Той...той...да не е...сещате се...-Джихюн изясни предположението си със знак.
-Не е побъркан...попринцип.-отвърна Джонг-Да оставим това на страна...това „нещо”,което Кеу твърди,че е видял...сигурни ли сте,че не е било Yoona без грим?
-ХЬОНГ!-кресна Темин и момичетата го погледнаха учудени.
-Не му обръщайте внимание,миналата година се влачеше след нея като ремарке...-отвърна Оню-Не сте ли гладни?Джонг,поръчай нещо от KFC ^^
-НЕ!-изведнъж извика полу-заспалата Minah и скочи на крака...по-точно се опита да скочи,след което усети доста добре бунта на крака си и се свлече обратно-MC DONALDS!-продължи да вика рапърката-ТЕЛЕ,ВЕДНАГА!
-Каакво?!-неразбиращо зяпна Джонг.
-ТЕЛЕШКИ ХАМБУРГЕР!-извика отново момичето и заби глава в масата,връщайки се в полу-заспалото си състояние.
-Оу,да...забравих...Minah не одобрява нищо вредно освен телешките хамбургери-обясни Хьо Рин-Джонгхюн-ши...съветвам те да побързаш и да ги поръчаш,иначе рискуваш да изгубиш поколението си~
Изглежда момчето беше загрижено за поколението си,защото хукна към телефона и за 20 секунди поръча хамбургерите.
-Ъм...аз излизам-съобщи изведнъж Темин-Отивам в залата за танци...отдавна не съм се виждал с Виктория.
-Плейбой-намръщи се Джонг-Но и аз трябва да тръгвам...ще се върна бързо.-без дори да обясни за къде се е запътил,певецът грабна якето си и хукна навън,следван от maknae-то на SHINee.
Така неусетно жилището се изпразни-всеки си намери някаква „важна работа”,която да върши,обещавайки,че ще се върне навреме за обяд.В списъка на присъстващите бяха само Minah,която спеше на масата и Сънмин,която притеснено се оглеждаше.Не че очакваше някой или нещо да изникне от плота на мивката и да я претрепе с черпак...е...може би до някъде...
-Така не може да продължава!-промърмори лидерката отнесено,стана и започна да се разхожда в кръг из кухнята,прехвърляйки фактите наум.Докато тя убиваше калории и нерви,на вратата се почука.
Чернокоската моментално замръзна и бавно обърна глава по посока на звука.Тропането от своя страна ставаше все по-силно...дори напомняше повече за блъскане,отколкото за учтиво почукване.
Момичето усети как капчици пот се образуват на челото й и погледна спящата Minah набързо.Звукът от тропането се усилваше,изглежда някой доста настояваше да му отворят...
-И-и-идвам~-отвърна лидерката с леко треперещ глас и бавно тръгна към вратата.С всяка стъпка куража й се изпаряваше все повече,имаше чувството,че хиляди иглички се забиват в стъпалата й,докато се приближаваше към източника на превърналите се вече в трясъци почуквания.
Сънмин застана пред вратата и се надигна на пръсти,за да види през малкия отвор на вратата желаещия да му отворят.Но такъв изглежда липсваше.Пред вратата нямаше абсолютно нищо...
Момичето нервно прокара пръсти през косата си и хвана дръжката на вратата.
-Казах,че идвам,няма нужда да блъскате...-с тези думи,Сънмин отвори вратата и се изправи лице в лице с...


---Бележка на автора---
Ок...new chapter time~От доста (не толкова много) време не бях поствала нова глава...може да се каже,че "доизкусорявах" останалите глави The Competition:Run Devil Run - Page 3 872286 Изглежда фен фикшъна не е тръгнал в добра посока за някои герои The Competition:Run Devil Run - Page 3 203610

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

59The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Мар 04, 2011 10:22 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Джонг:Яде ли ти се ориз?
Минхо:Знаеш,че не ям свинско...
Джонг:Аз те питам за ориз.
Минхо:И лапад не ям.
Джонг:Къде ми остави прането?
Минхо:Провери в хладилника,ако Сънмин не се е докопала до него,още е там.
Джонг:За какво говориш?
Минхо:Нали ме пита къде е хамбургера ти?

The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

60The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Мар 04, 2011 12:30 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

[quote="x[Nanna]x"]
Джонг:Яде ли ти се ориз?
Минхо:Знаеш,че не ям свинско...
Джонг:Аз те питам за ориз.
Минхо:И лапад не ям.
Джонг:Къде ми остави прането?
Минхо:Провери в хладилника,ако Сънмин не се е докопала до него,още е там.
Джонг:За какво говориш?
Минхо:Нали ме пита къде е хамбургера ти?

The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545

Дам и на мен този цитат най- много ми хареса. Както и за китайския на африканец имигрант също много ме разсмя The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545
Браво, много ми хареса главата. Мино и Мина- много си отиват, дори имената им се римуват The Competition:Run Devil Run - Page 3 662149

61The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Мар 05, 2011 12:39 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 OMG ба*ти якотооо The Competition:Run Devil Run - Page 3 162205

http://sofieroll.tumblr.com/

62The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Мар 05, 2011 9:37 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Определено тоя цитат и за африканеца бяха много яки The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 Супер е главата The Competition:Run Devil Run - Page 3 720423

http://smiley92.tumblr.com/

63The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Мар 05, 2011 10:09 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

~Девета глава~
...Появата на един стар познат

...-Казах,че идвам,няма нужда да блъскате...-с тези думи,Сънмин отвори вратата и се изправи лице в лице с...
доставчика на хамбургери.
Когато видя младото момче пред нея,Сънмин шумно въздъхна.
-Поръчали сте...
-Да,да,влезте,сега ще ви платя.-прекъсна го лидерката и доставчика неохотно влезе,затваряйки вратата след себе си.
Чернокоската тъкмо минаваше през кухнята,където Minah се беше събудила от шума,когато телефона във всекидневната иззвъня.Сънмин объркано погледна по посока на звъненето,след това към Minah,а най-накрая към доставчика.
-Minah,виждам че си будна...недей да се правиш на заспала,твърде късно е...отиди да платиш на доставчика,а аз ще вдигна.
-Ама с този крак...не е ли по-добре аз да отговоря?
-Ти докато си замъкнеш потрошения крак дотам,на звънящия ще му омръзне да чака,докато момчето в коридора има време за губене.Отиди да му платиш.-отсече лидерката и забърза към звънящия телефон.
-Докато се обясняваше вече щеше да е платила и да е вдигнала телефона...-измърмори недоволно рапърката докато отиваше куцайки към доставчика.
-Извинете за забавянето,колко ви дължим...-Minah вдигна глава и погледна момчето пред нея, което тъкмо гледаше сметката.Когато видя лицето му,момичето едва не се изсипа на пода.
-Сметката е...$21,35-отвърна доставчика и вдигна погледа си към Minah-Г-це?Добре ли сте?
-Госпожице?!Не ме ли помниш?!-извика момичето и подскочи на един крак към вече подплашения доставчик.
-Боя се че не...
-Казвам се Jung Minah~Наистина ли не ме помниш...Ще ти се обидя!-двойно по-очудено заподскача девойката.
-Minah...Minah...Чакай малко...1993? Ikaria High School?!-въодушевено извика момчето.
-Същото-извика и рапърката и прегърна подскачайки доставчика,който беше спрял отстъплението си към вратата.
-Какво сте се запрегръщали?Бакшиш ли му остави?-попита озадачено току-що влязлата Сънмин.
Момичето въздъхна и пусна жертвата си.
-Сънмини-чан,не може ли един път да не разваляш момента?
-Боже...очевидно си много щастлива...не чувам да споменаваш никой от роднините ми-примигна лидерката-Та какво става тук?Познавате ли се?
Minah кимна:
-Това е стар мой съученик,познаваме се още откакто учех в Ikaria…бяхме в един отбор по футбол...между другото имаше много добри голове,а и беше страхотно ляво крило ,дори веднъж успя да направи най-феноменалния гол със задно салто,който бях...
-Мислех,че е бил футболист,не балерина-озадачи се лидерката-Както и да е...ще ме запознаеш ли или сама да го направя?-попита раздразнено Сънмин и подаде ръка-Парк Сънмин,бъдещ лидер на групата Top Girls...сигурно си чувал за нас.
-Не съм.-момчето пое ръката и се усмихна приветливо,докато чернокоската от своя страна го изгледа невярващо-Куон Йънг,настоящ доставчик на хамбургери,бъдещ доставчик на дюнери с нискомаслено сирене.
-Приятно ми е.-през зъби отвърна лидерката и се врътна обидено-Minah,плати му и да си върви.
Рапърката изчака Сънмин да изчезне от полезрението й,след което се поклони леко.
-Съжалявам за държанието й...винаги е такава.-извини се момичето,след което погледна щастливо Куон-Не сме се виждали отдавна~Ако имаш време заповядай,ще направя чай.
-Благодаря,но не мисля че съм добре дошъл...някой друг път може да се срещнем...да изиграем един мач...-предложи момчето и отново се усмихна-Този път ще ти позволя да ме победиш...заради доброто старо време.
-Глупак...наистина ли си мислиш,че досега победите ти са били в резултат на моето неумение...чисто и просто ти се давах.Иначе с удоволствие бих дошла,но...имам малко проблеми с това-Minah посочи ранения си крак-Леко поизчупен е...спънах се в гиричка във фитнеса.
-Значи успя да скочиш от триметрова стена и да останеш без драскотина,но една гиричка те потроши.-разсмя се момчето-Тогава ще излезем на кино...
-Дадено-усмихна рапърката-А...дай ми доставката,преди да са изстинали хамбургерите.
-Трябваше да се досетя още като дойде поръчката...никой друг не поръчва такова количество телешки хамбургери.-Куон подаде доставката и набързо погледна часовника си-Minah...ще тръгвам,ето ти телефона ми,обади ми се когато имаш време.-момчето й подаде визитка и я прегърна за довиждане.
-Обади ми се възможно най-бързо,чу ли?-прошепна той,след което я пусна,отвори вратата и тръгна да излиза с гръб към изхода.Пътят му обаче беше препречен от нещо голямо,забило се точно на вратата-а именно Минхо.
-О,извинете...-измърмори Куон без дори да погледне кой е и се шмугна навън.
Минхо влезе и тръшна вратата след себе си.
-Този кой беше?!-намръщено попита рапърът и изгледа изпитателно Minah.
-Обясни ми на теб какво ти влиза в работата.-тросна се момичето и без да дочака обяснението,се върна в кухнята,куцайки с доставката под ръка,а по пътя изтърва визитката на бившия си съученик без да забележи.
Това обаче не убягна от погледа на Минхо.Момчето се наведе и вдигна телефонния номер с името и снимка на притежателя.
-Куон Йънг...даже името му не стру...ОМГ АМА ТОВА Е ОНЗИ КУОН ЙЪНГ O_O-почти изкрещя рапърът,но бързо затвори устата си-По дяволите...напуснал е националния ни отбор за да стане доставчик на хамбургери?!-момчето поклати глава-И каква работа има с Minah...само да е посмял да...всъщност какво „да”?Какъв съм й аз на нея...Как какъв съм й...аз съм й...ъм...съжител?Офф...
-На кого говориш?-Минхо стреснато подскочи и се обърна,заставайки срещу Темин.
-Бая си да ми мине...-отвърна грубо рапърът и хукна към тоалетната,за да се измъкне от момчето.
-От баенето няма да ти мине запека!-извика след него maknae-то и се почеса недоумяващо-Всички се побъркаха...

*35 минути по-късно,вече всички са на масата...Hell yeah,It’s телешко time~*
Minah ентусиазирано отвори пакета и остави три хамбургера в своята чиния,а останалите седем на другите.
-Да живее приятелското споделяне.-измърмори Кеу и си взе хамбургер.
Всички се хранеха мълчаливо,освен двама- Minah,която се опитваше да завърже разговор с...телешкото?
-You better run...run...run...run..run...cuz I’m gonna eat you up right now…I’ll eat you up, your veal-your veeeeeeal ~
Добре де...по-скоро му пееше xD
Другото изключение беше Сънмин,която мълчеше,но пък не ядеше.Нещо я спираше да отвори своя пакет...
-Сънмин,няма ли да ядеш?Или мога да взема твоя?-Кеу нахално посегна към нейната порция и момичето го перна през ръката.
-Да съм казала че няма да ям?-тросна се тя.
-Добре де...няма нужда от насилие.-защити се Дивата и се върна към храната си.
Чернокоската въздъхна и с нежелание се зае да разопакова хамбургера си.Нямаше доверие на храните от закусвалните...никога не се знае какво може да намериш в тях...
За това беше права-в храната се крият наистина неочаквани изненади.


БА:Ок...следва редовната БА xD В тази глава не се случва нищо особено,но повярвайте ми...това е само подготовката за the next важна глава,в която ще разберем защо за Бога не трябва да си купуваме храна от закусвалните The Competition:Run Devil Run - Page 3 329339

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

64The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Мар 05, 2011 10:35 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Hhahhahahahah.. бати добрата глава О_О The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 3 312545

65The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Мар 06, 2011 9:54 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха супер готината глава The Competition:Run Devil Run - Page 3 129392 С нетърпение чакам да видя защо не трябва да си купуваме храна от закусвалните The Competition:Run Devil Run - Page 3 699691

http://smiley92.tumblr.com/

66The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Мар 06, 2011 2:46 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Очаквам изненадата The Competition:Run Devil Run - Page 3 162205

67The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Мар 06, 2011 5:32 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Мн готина история The Competition:Run Devil Run - Page 3 162205
чакам с нетърпение следващата глава The Competition:Run Devil Run - Page 3 741224

68The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Мар 09, 2011 9:10 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

~Десета глава~

Дисекцията на един хамбургер...изглежда се намират неочаквани съставки~


Сънмин махна хартиената обвивка на поизстиналия си вече хамбургер и въздъхна облекчено-не изпаднаха хлебарки,стършели,червеи,мравки и тем подобни гадини.Вече по-спокойна започна да яде.
-Хамбуългелите са стаотни-с пълна уста възкликна Minah и останалите закимаха в знак на съгласие, опитвайки се да се предпазят от хвърчащите трохи,които рапърката плюеше докато говореше.
-Не,сериозно,Сънмин,ще ядеш ли или...-Кеу се обърна към лидерката,мислейки че все още не бе отворила хамбургера си.За негова изненада я видя да отгризва вече втора хапка.
-Казах ти,че...-момичето отхапа третата,но изведнъж се задави и започна да кашля силно.
-Сънмин?!-Хьо Рин се спусна да я налага по гърба като непослушна коза.
Лидерката не се оправи,а напротив-започна да кашля още по-силно,след което безпомощно се свлече на колене на земята.
-Целта като се задави не е да я биеш-Джонгхюн отмести блондинката настрана,хвана през кръста задавилата се и я стисна здраво.
Сънмин се отскубна от хватката на момчето и залитайки се опря на плота на мивката,където продължи да кашля.Очите й бяха широко отворени,лицето й беше пребледняло,а ръцете й стискаха здраво ръба на плота.
В кухнята настъпи пълно мълчание...чуваше се само задавеното кашляне на Сънмин,а останалите с ужас наблюдаваха,докато на плота се образуваше малка локвичка кръв.
Първа от шока се съвзе Хьо Рин.Момичето скочи на крака и обърна лидерката към себе си.Тя от своя страна се опита да се дръпне,но беше спряна от блондинката.
-Стой мирно...спри да се опитваш да изкашляш,ще стане по-зле...-спокойно даваше инструкции тя,а Сънмин я слушаше с широко отворени очи...за пръв път от години момичетата бяха видели лидерката си уплашена до смърт-Сега отвори уста спокойно...не мърдай,само отвори уста...
Хьо Рин обърна с гръб към масата момичето и след няколко секунди измъкна нещо.
Сънмин залитна,но успя да се задържи на плота.
-Някой друг да е намерил нещо такова в храната си?-Хьо Рин вдигна някакъв метален блестящ предмет,който другите разпознаха едва след като го погледнаха за втори път.Беше бръснач.
Джи Хюн сподави писъка в ръката си,Со Рин буквално изглеждаше сякаш всеки момент ще припадне,а останалите просто поклатиха глави шокирано.Не знаеха какво да кажат или направят...Имаха чувството,че всичко се случва в някакъв измислен свят...
-Джонг...обади се на мениджъра,Кеу,ела тук и ми помогни да се погрижим за Сънмин-заповяда Хьо Рин.Двете момчета се втурнаха да изпълняват казаното от блондинката.
Джонг хукна към телефона,а Кеу застана до нея за да й помага.В този момент на вратата отново се почука.
Минхо хукна да отвори и едва не се разби в затворената входна врата.
-Няма сигнал.-извика Джонг от всекидневната.
-Обади се по мобилния-отвърна Хьо и се зае да почиства плота.
-Не,не ме разбра...самия телефон на мениджъра няма сигнал.-извика отново вокалистът.
-Остави...-ядоса се момичето и тръгна да вади мобилния си,но отново беше прекъсната,този път от виковете на Минхо,който търчеше към тях.
-Вижте това-момчето метна една розова бележка към Оню,който светкавично я отвори и зачете на глас:
-„Кръвта не се променя на вода...бялото не става черно...и ти,Сънмин...и ти винаги ще си останеш същата,независимо как се изменяш...”-Какво означава това?Кой го е изпратил?Имаш ли си представа?-Оню притеснено погледна бледото момиче.
-Не...наистина...не знам какво означава...-промърмори в отговор тя.Стараеше се да звучи убедително,но на всички им беше ясно,че казва само част от истината.
Хьо Рин я повдигна:
-Да я заведем да си легне...някой съгласен ли е да остане в стаята да я пази?-попита блондинката.За нейна огромна изненада Темин скочи и подхвана Сънмин от другата страна:
-Аз ще остана с нея,вие потърсете къде се е загубил мениджъра.Ако трябва дори на полицията се обадете.Недейте да се притеснявате,че ще закъснеете,има време-с тези думи момчето я поведе към стаята на момичетата.Сънмин осъзнаваше кой я придружава,но нямаше сили да се бори...не и след това.
-А кой ще дойде с мен да потърсим г-н У?-отново попита Хьо Рин и всички без Джонг и Минхо въодушевено вдигнаха ръце-А вие двамата?Тук ли ще стоите?
-Аз да...-отвърна Джонгхюн.
-Аз имам малко работа навън...-Минхо сведе глава надолу и смачка визитката в ръката си несъзнателно.
-Чудесно...хайде да тръгваме...ако се помотаем още малко ще стане твърде късно за излизане-Оню разсеяно погледна часовника си.
Търсачите и Минхо вкупом се изсипаха навън и хукнаха по задачите си.
Джонг се отпусна уморено на дивана във всекидневната и зарея поглед в една точка.Напрежението днес му беше дошло в повече...разбира се,нямаше как да знае,че събитията до тук бяха най-малкия му проблем.

---
Б.А:
Yeah...not really diggin' the chapter..Sorry за кратката глава,но по незнайни причини трябваше да свърши тук...*Опитва се да замаже положението с голям шрифт >.<*
На мен ли ми се струва или избивам фика на хорър лол...хамбургерите ме плашат The Competition:Run Devil Run - Page 3 257254 Нещата започнаха да се усложняват...ако бях на мястото на Джонг,щях да си плюя на петите на скъпите обувки преди да е дошъл ред на следващата глава The Competition:Run Devil Run - Page 3 858791

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

69The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Мар 10, 2011 3:26 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ок тая глава определено беше странна и същевременно супер яката The Competition:Run Devil Run - Page 3 943311 Интересно какво ли ще стане нататък с нашите прекрасни герои The Competition:Run Devil Run - Page 3 699691

http://smiley92.tumblr.com/

70The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Мар 10, 2011 5:51 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Само да те предупреда: НЕ убивай никого, ОК?! The Competition:Run Devil Run - Page 3 361691

71The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Мар 10, 2011 6:17 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ОМО ОМО ОМО...
тази ъм.. глава, все тая колко е къса беше сигурно най-яката(не мога да я нарека хубава xD) във фика!
Ъм.. аз спрях да ям бургери за известно време, но ми се струва, че никога повече няма да хапна или специално ще следя какво ям О_О
През последния половин час се опитвах да си представя какво значи да имаш бръснач в гърлото си... The Competition:Run Devil Run - Page 3 85241
Ама сериозно Микки.. трябва да станеш писател ..
Имаш ОГРОМЕН талант. The Competition:Run Devil Run - Page 3 320199

72The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Мар 11, 2011 4:25 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Само да те предупреда: НЕ убивай никого, ОК?!

Ама разбира се,че няма *покашляневсеощепокашляне*
За таланта мога да протестирам твърдо-аз съм просто сакатлък с много свободно време и компютър под ръка... The Competition:Run Devil Run - Page 3 78462
Все пак се радвам,че има читатели...притесних се,че нещата стават твърде бруталитарни The Competition:Run Devil Run - Page 3 959568

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

73The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Апр 03, 2011 7:17 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

mn me radva kak si go napisala mn e qko The Competition:Run Devil Run - Page 3 68960 The Competition:Run Devil Run - Page 3 15286 respect i ti svalqm 6apka The Competition:Run Devil Run - Page 3 124908 Amazed

74The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Апр 06, 2011 9:07 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

~Единадесета глава~
...Something in the air...


Темин помогна на Сънмин да седне и пооправи разрошената й коса.Бледото й лице леко го беше притеснило...но все пак момичето му изглеждаше двойно по-привлекателно в този вид.
Лидерката го погледна изпитателно.
-Какво?-попита недоумяващо момчето-Няма ли да си лягаш?
Сънмин въздъхна:
-Не мога да си легна с дрехите.
-Ами съблечи ги.-усмихна се Тае.
-Глупак...щом си тук е очевидно,че не мога.-тросна се момичето-Би ли излязал докато се преоблека?
-Не.-отвърна кратко момчето-Ще вземе някой да те претрепе докато ме няма...преоблечи се спокойно,едва ли имаш нещо,което не съм виждал.
-Виж,не ми е до спор....просто излез за малко.-помоли го отново лидерката.
-Толкова ли се притесняваш от мен?Добре,виж какво ще направим...аз ще се обърна,докато ти се преоблечеш,става ли?-попита все още усмихнатият Темин.
Сънмин шумно въздъхна два-три пъти,но като видя,че няма друг избор,неохотно се съгласи.
Maknae-то се обърна наляво,а чернокоската се спусна да се преоблича с най-голямата бързина,която и позволяваха силите.
Сънмин тъкмо се готвеше да облече нощницата си,когато усети две ръце да се обвиват около кръста й и за секунди беше съборена на леглото.
-К акво правиш?!-развика се момичето,но крясъците й бяха удавени в ръката на maknae-то.
- Няма смисъл да крещиш...така или иначе няма никой тук... всичко ще е свършило преди да се усетиш.-подсмихна се Темин.
Сънмин се бореше с всичките си останали сили...а те не бяха много.
Момчето от своя страна не си губеше времето~

*Back to Jjong във всекидневната xD*

Джонгхюн вече се унасяше,когато му се стори,че чу крясъци,но те бързо заглъхнаха.
-Боже...чувам гласове.-почеса се момчето-Блинг,братле,време е да отидеш на психиатър.Виждаш ли-дори си говориш сам.
Отново се отпусна,но релаксацията му беше нарушена от странни стенания изпълващи апартамента.
-Какво по...-Джонг се прасна по челото и хукна към стаята на Сънмин с най-голямата възможна скорост,която му позволяваха късите крака.
С приближаването на целта си,звуците ставаха все по-силни и притеснението на вокалиста все повече растеше.
„Т-т-темин...боли...по-внимателно~”-Джонг ясно разпозна гласа на лидерката на Top Girls,при което запердаши като млада кобила напред,ругаейки човека,който бе направил коридорите толкова брутално дълги.
„Приятно ли е?”-тук момчето разпозна Темин-„Да...но...ооооох...точно там...толкова е приятно~”-въздишките и тежките стенания очевидно принадлежаха на Сънмин.
„АМА ТИЯ КАКВО СИ МИСЛЯТ...”-кресна наум Джонг и едва не се препъна в кучето си,което си вършеше кучешките работи насред коридора.
Точно когато стигна пред вратата на Сънмин,се чу едно дъъъълго и изпълнено с щастие „ТЕМИН-ОППА~”,след което Джонг нахълта и с озверял поглед огледа стаята,а пред очите му се разкри следната гледка:
Темин и Сънмин стояха.Един зад друг.Бяха близо.Бяха облечени.Темин разтриваше Сънмин.
-Какво по...за Бога...ПРЕСВЕТА БОГОМОЛКА,КАКВО СТАВА ТУК?!-кресна Джонг и падна на колене на пода в стаята като изгнанник.
-Ъъ...Сънмин се беше схванала и я разтривах.-отговори maknae-то и вдигна въпросително вежда-А ти какво си помисли?
-Помислих...помислих,че...ох,ти какво щеше да си помислиш с тия стенания-въздъхна тежко по-възрастният.
-Мръсник!-изкрещя изведнъж Сънмин и метна възглавницата по него.
-Аз ли съм мръсника?-попита невярващо Джонг като хвана възглавницата в ръка-Ти си тази,която издаваше звуци на разгонена кокошка.
Темин се превиваше от смях,докато вокалиста и лидерката си разменяха възглавницата и се обиждаха по най-изобретателни начини...
-Корейски кравар...КАЖИ НА ХЬО РИН ДА СЕ ПОГРИЖИ ЗА ТЕБ ДОВЕЧЕРА...само мръсотии ти се въртят в главата.-вряскаше чернокоската и се опитваше да обезглави Джонгхюн с пухената възглавница.
-АКО МИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ,МОЖЕ И ДА Й КАЖА...Вие двамата с Темин няма ли да го направите най-накрая,побърквате всички с тия „караници”,които чисто и просто са ясен знак за „физическо привличане” между вас.
-Ти ще получиш физическо привличане с крака ми след броени секунди,лилипут такъв!-кресна в отговор лидерката и се опита да „нападне” Джонг,но беше задържана от Темин,след което двамата с maknae-то се строполиха върху нищо неподозиращия лилипут и в най-общи линии...стана корейска манджа с грозде.
Тримата шумно се смееха и крещяха,докато...
Докато изщракване на ключалка не прекъсна смехът им.И тримата идоли млъкнаха,заслушвайки се в...тишината?Защото нищо повече не се чуваше.
-Темин...Темин,чу ли това?-прошепна мистериозно Джонг.
-Да хьонг~-отвърна maknae-то-Мисля,че ни заключиха.
Докато двамата загадъчно си шепотеха,Сънмин вече беше при вратата.
-Сериозно ли,Шерлок,заключена ли е?-саркастично попита лидерката и ритна въпросната врата.
-Отмести се.-заповяда Джонг и момичето веднага се подчини-И СЕГА...
1.2.3.4...
Нищо.Джонг седна на пода:
-Не мога.Ще си нараня тялото.
Сънмин беше зяпнала втрещено:
-Ама ти...идиот такъв...ЗАКЛЮЧИХА НИ!-изкрещя лидерката и заблъска по вратата-Някой да отвори...ИМА ХОРА ТУК...отворете!
*insert USA action movie scene*
Внезапно Темин вдигна глава и подуши въздуха:
-Мирише ли ви на нещо?
-Сигурно дребния не си е почистил след кучето.-раздразнено промърмори Сънмин и продължи да блъска по вратата.
-Напрот...мирише...мирише на...някакъв газ?-Джонг също задуши въздуха-Към вратата става по-силно.
-Стига сте се занимавали с глупости,елате и ми помогнете да отворим.
-Сънмин...Сънмини...дръпни се от вратата.Веднага.-заповяда Темин.
-Как така да се дръпна?Каква полза има да...-още преди да е довършила думите си,момичето се свлече на пода.
-Сънмин?!Сънмин?!-Темин хукна към чернокоската,а Джонг скочи и се опита да разбие вратата.Без успех.
-Темин...така няма да...ТЕМИН?!-момчето с изумление видя как безжизненото тяло на maknae-то пада върху това на лидерката-Какво за Бога...
В този момент вокалистът погледна в краката си и видя розова бележка,която му се стори невероятно позната.Момчето я грабна и бързо я отвори:
„Вашата история приключва тук.Изглежда не всички приказки завършват щастливо,нали?”
Джонг шокирано хвърли листа и отново заблъска по вратата.
-Отвори...отвори проклетата врата!
Момчето усещаше,че губи равновесие.С последни сили се свлече на земята и се заслуша в тихия женски смях,носещ се някъде зад заключената врата.Дори месеци след това,той не можеше да реши дали смехът беше плод на въображението му,или бе реален.


----
Б.А:
Oh Yeah...sorry за късната,заспала глава и кратка глава *продължава да замазва положението с голям шрифт*Пресвети Буда,простете ми! *пада на колене*
Както и да е...мисля,че края се получи малко нескопосано,но...мързелът и късния час си казват думата xD Надявам се все пак да не е толкова зле... *стиска палци на краката*
О...btw...имам една ъъъ...молба?към читателите на фика *ако са останали такива след хилядогодишното забавяне на главата*...харесва ли ви накъде отива историята...защото виждам ДОСТА промени в жанра му засега лол...ако не ви се нрави,споделете,за да знам накъде да карам по-нататък~Честно казано,писането на мистерии никога не ми е било силна страна,но исках да се опитам с този...И ако се чудите какво за Бога му е дошло на акъла на Темин,че налетя така на Сънмин…момичето има гъдел и глупака изглежда е решил,че ще е забавно да я тормози The Competition:Run Devil Run - Page 3 182785
BTW...малък спойлър...Минхо ще го загази доста...не му завиждам The Competition:Run Devil Run - Page 3 658555 Но...както казват,един мъж би направил всичко за жената,която обича~
Или...?

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

75The Competition:Run Devil Run - Page 3 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Апр 07, 2011 8:53 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уааа ти шегуваш ли се The Competition:Run Devil Run - Page 3 361691 Това е супер яката глава The Competition:Run Devil Run - Page 3 852243 Имах някакво усещане,че Сънмин и Мини нищо не правят The Competition:Run Devil Run - Page 3 119963 Краят е супер якия The Competition:Run Devil Run - Page 3 7665 Чакам с нетърпение да разбера какво ще се случи The Competition:Run Devil Run - Page 3 739765

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите