The Competition:Run Devil Run - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

The Competition:Run Devil Run - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap15%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap56%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap3%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap13%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
The Competition:Run Devil Run - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
The Competition:Run Devil Run - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

The Competition:Run Devil Run

+11
silwii_
lyukiya
Yulita ^^
Zu ♥...Key♥
mia_koluchi
(づ ̄ ³ ̄)づ
Nanna
TonnIi
jongminfan
rally___
xXx Mikki xXx
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

So...какво мислите за фика?? XD

The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap17%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 17% [ 4 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap83%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 83% [ 19 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_lcap0%The Competition:Run Devil Run - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 23

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

1The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty The Competition:Run Devil Run Съб Яну 01, 2011 10:00 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Така...следва неизбежно интро от автора (разбирайте мен xD).Понеже имам навика да правя меко казани дълги глави,повечето ще са разделени на две части...и още нещо,преди да прочетете за какво по-точно става дума в това творение,нека ви кажа-историйката първоначално вероятно ще ви се стори не особено сполучлива,и дори скучна (Ако трябва да съм честна дори на мен ми се струва скучна -_- ),но по-нататък ще се разкрие смисъла на цялата тази простотия lol :D

Жанр на фика: Комедия,романтичен,мистерия~

Резюме:
В Корея винаги има място за нови групи,особено ако са талантливи.А Top Girls са повече от таланти-те притежават всичко,което се изисква за една супер успешна момичешка група,и са единствения шанс на SM да оцелее в дните на всеизвестната ни световна криза.И именно поради тази криза,в живота на петте момичета се намесват също толкова всеизвестните ни SHINee-странния лидер с пилешката мания,модния манияк с характера на Парис Хилтън,надутия и вечно нацупен рапър,главния вокалист,изживяващ се като съвременен Казанова и разбира се,мило на пръв поглед maknae,под маската на което се крие цял Дявол.
Тези личности ще трябва някак си да се разберат с женския отбор в жилището си-плашещо срамежливото maknae,красавица,родена за модния подиум,рапърка с особен характер и вманиачена по хамбургери с телешко,ледена принцеса със огромен талант и не на последно място,лидерка,изживяваща се като абсолютен идол и модел за подражание,с тайнствено минало,което ще окаже огромно влияние върху живота на всички.
Като допълнение слагаме и психясал мениджър,сладък продавач на хамбургери,сексапилен по-голям брат и чистачка от български произход...до къде ли ще доведе всичко?До щастлив или...не толкова щастлив край?


[b]Глава 1 (част 1)
Началото на...?


Преминаващите хора заинтересовано зяпаха четирите момичета,настанили се във фоайето на SM.Беше събота,една от най-горещите за месеца.Момичетата стояха отегчени и изнервени на черните кожени канапета и нетърпеливо поглеждаха към вратата.
-По дяволите,няма ли да се появи най-сетне!-изведнъж извика едното и отново погледна часовника на ръката си-45 минути...похабява ми 45 минути от живота!-продължи да се тръшка тя,а останалите я изгледаха отегчено,очевидно свикнали с внезапните й изблици.
-Успокой се,Minah,нямаме друг избор,освен да чакаме.-прекъсна я висока блондинка и се усмихна-Има още 10 минути до срещата ни с г-н Донг У.
-Е?Това не я оправдава.-тросна се първата и започна нервно да обикаля в кръг около масата-Свикнала е всички да я чакат,сякаш е някаква принцеса.За бога,има още четири момичета освен нея!
Останалите кимнаха в знак на съгласие.
-Напълно наясно съм,Minah, че има още четири момичета.Все пак сме прекарали 7 години заедно,нали така?-разнесе се женски глас някъде откъм вратата на фоайето.
Момичетата обрънаха очудено глави и отправиха погледи към източника на гласа.
Пред вратите стоеше високо и стройно чернокосо момиче,с меко казано доста багаж.В двете й ръце имаше по един голям куфар,а зад нея едно момче й помагаше с още три средни сака.
Чернокоската най-спокойно пусна куфарите на земята и тръгна към четирите,оставяйки на момчето да мъкне целия багаж.
-Имаш ли си представа колко закъсняваш Сънмин?-попита раздразнено червенокосо момиче и стана-Всички дойдохме преди повече от 40 минути.
-45.-уточни Minah.
-Знам,разбира се,Джи хюн.Имах малко работа.Обещавам,че няма да се повтори.-усмихна се закъснялата и прегърна момичетата едно по едно.
-Надявам се,че няма.Все пак си лидерът на групата.-отвърна блондинката и се усмихна в отговор,след което отправи поглед към момчето залитащо под тежестта на багажа-Ъмм...Сънмин...апартамента си ли пренасяш?
-Само най-важното...-отвърна новодошлата и взе в ръце куфарите си-Благодаря ти...как ти беше името пак?-попита тя момчето,отправяйки му ослепителна усмивка.
-Джо…тоест...Джон Мун...ъъ...исках да кажа Джънг Мо.-разтреперано отвърна то.
-Благодаря ти,Джонг Му~-Сънмин му прати въздушна целувка и тръгна напред към асансьорите,заедно с останалите момичета.
-Джънг Мо...името ми е Джънг Мо...-унило прошепна момчето и се запъти към изхода.

*На 5тия етаж на SMent.*

Петте момичета застанаха пред вратата и захласнато се зяпаха в табелката,окачена на нея.
-Няма го нашето име на групата.-внезапно се обади Minah и останалите четири още по-съсредоточено се втренчиха в табелата.
-Да не се опитвате да запалите табелката с поглед?-момичетата се обърнаха и втрещено зяпнаха преминаващата чистачка.
-Да не се опитваш да срутиш сградата със задника си?-отвърна Сънмин ядосано,спечелвайки си гаден поглед от страна на служителката,която реши да не отговаря.
-Карате се още на първия ден...лошо-зад гърбовете им се разнесе мъжки глас-Не си спечелвайте врагове тук...Особено пък чистачки,не знаете на какво са способни.
Момичетата насочиха вниманието си към мъжът пред тях.Бяха го чували само веднъж,при това по телефона.Беше нисък и доста кльощав,с рунтави вежди и къдрава коса,която,както определи по-късно Джи Хюн,беше перука.
-Господин Донг У?-предпазливо попита блондинката и той кимна.
-Ще влезете ли вътре,или предпочитате да продължите да се заяждате с г-жа Стоянова.
-Кой?-попита Minah-Чистачката?
-Точно тя,името й е Калина Стоянова.Отговаря за петия етаж на сградата.Идва чак от България.
-България?Звучи ми познато..май беше някъде към Южна Африка?-предположи блондинката.
-Не бъди глупава,Хьо...Всички знаят,че това е област в Авганистан.Произвеждат страхотни ботуши-самодоволно каза Джи Хюн,а мъжът просто поклати глава и отвори вратата пред тях.
-Е,момичета...Заповядайте в новия си дом.




Последната промяна е направена от xXx Mikki xXx на Чет Апр 14, 2011 11:57 am; мнението е било променяно общо 4 пъти

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

26The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Яну 09, 2011 9:04 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хах тая глава мн ме радва The Competition:Run Devil Run - Page 2 15286

27The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Яну 09, 2011 10:48 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е супер яката The Competition:Run Devil Run - Page 2 162205 Брата на Сънмин ме уби направо The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545

http://smiley92.tumblr.com/

28The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Яну 10, 2011 5:41 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е , много добре се получи между Мини и Сънмин The Competition:Run Devil Run - Page 2 741224

29The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Яну 10, 2011 10:14 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

4та глава-Талантите продължават да се разкриват...заедно с някои неочаквани черти на характера~

-Е,мисля,че е време да поговорим.-Темин се поусмихна и затвори вратата-Какво ще кажеш?
-Нямам какво да говоря с теб-отвърна ледено Сънмин и ядосано започна да събира нахвърляните по земята бутилки с вода.
-Има.Например...-Момчето се приближи до нея и хвана ръката й-Защо се опитваш да развалиш това прекрасно лице?-той се самопосочи и чернокоската се изсмя.
-Ох,Темин,ти и самочувствието ти.Нямаш граници...
-Откъде знаеш?Изобщо откъде ме познаваш толкова добре,че се отдръпваш от мен,държиш се все едно съм циганин в обществена баня,както се изразява онази чума от петия етаж,и дори ме удряш?С какво право?-Темин леко повиши тон и придърпа момичето по-близо до себе си-Мразя надувките.А ти определено си такава.
-И?Какво смяташ да направиш по въпроса?-подигравателно попита Сънмин,но в себе си усещаше,че нещо не е наред.
-Смятам да пречупя тази твоя черта~-отвърна той и буквално я заби в стената,придържайки я неподвижно с ръце-Бавно,малко по малко,ще те съсипя.Като преди това,разбира се,се възползвам от теб подобаващо.
Сънмин усети напрежението в нея да се покачва и паника се прокрадна в съзнанието й.
„Не мислех,че ще стигне толкова далеч...”-помисли си момичето,точно преди да усети ръцете на maknae-то да пълзят нагоре по тялото й.Тя се отказа от опитите да се измъкне и застана неподвижно,чакайки следващия ход на момчето.
Устните му съвсем леко докоснаха врата й,и се качиха нагоре до нейните.
„Сега вече я втасахме...”-Сънмин стисна очи и се зачуди дали да не запознае коляното си със слабините му,но точно тогава той спря.
Тя го погледна озадачено и Темин се подсмихна:
-За днес ти стига.Както казах,малко по малко...
С тези думи момчето излезе от стаята и остави изтощената психически лидерка да успокоява нервите си.

*Стаята за вокални упражнения*

-За пореден път ти казвам не!-почти извика Хьо Рин и ядосано се отдалечи от Джонгхюн.
-Не мога да разбера...какво съм направил?-чешеше се замислено момчето.
-Досаждаш й.Ако я беше оставил,досега щеше да е в краката ти.-отвърна Minah и се ухили на Lee Teuk-А ти...как ядеш толкова много и поддържаш такова тяло.Ако ядях колкото теб нямаше да мога да мина през вратата.
-Гени.-вдигна рамене момчето и насочи погледа си към Хьо Рин,чийто ред за пеене вече беше дошъл-А тази...сигурни ли сте,че става за нещо?Тренирана е само две години.
-Виж сам.-отвърна Minah и заръфа един хамбургер.
Хьо Рин се приготви.Слава богу,не виждаше втренчените погледи,не усещаше напрежение,дори и притеснение нямаше.Не случайно в групата й бе излязал прякора „ледената кралица”.Беше спокойна при всички обстоятелства.
-Коя песен ще пее пак?-попита Джонг
-Новата на IU...ъмм...Good Day или нещо такова.-отговори Minah,а момчето я изгледа потресено-Какво?Не мислиш,че ще успее ли?Наистина,всички я подценяват прекалено много.
Хьо Рин погледна текста пред нея и си пое дъх.Не беше пяла тази песен много отдавна и не беше сигурна доколко ще успее да задмине вокалите на IU,каквато беше целта й.
„Добре...започва се~”-помисли си тя.
...Ulmyeonseo hal jureun na mollatdeon mal
Naneunyo oppaga joheungeol...

В момента,в който запя,всички противоречиви мисли в главите на момчетата отвън бяха разрушени.Никой не се съмняваше в таланта на блондинката.
...Eojjeomyeon dasin motal baro geo mal
Naneunyo oppaga
Joheungeol...

Сега следваше най-трудната част.Момичето се напрегна и гласът й леко започна да трепери.
„Дръж се,Хьо Рин...целта ти е четири октави...само четири...”
... I'm in my dream...~
-Четири...четири октави...-продължаваше да мърмори Heechul дълго след като русокоската бе свършила песента.
-Има потенциал.Нищо чудно,все пак е приета тук.-усмихна се Lee Teuk и потупа Джонг по рамото-Изглежда,сякаш ти е душевен близнак.
-Какво пък ще рече душевен близнак?-примига неразбиращо момчето и другият вдигна рамене:
-Представа си нямам,но звучи подходящо за вашия случай.

Когато репетициите на всички свършиха,SHINee се срещнаха в единия асансьор.
-Ей,dudes,няма да познаете какво може да прави Со Рин-въодушевено извикаха Key и Минхо.
-Достатъчна ми беше Хьо Рин-промърмори Джонг.
-Сънмин е невероятна~-замечтано отбеляза Оню и четиримата се спогледаха.
-Ама...Со Рин успя да изнесе рапа на Outsider в Acquaintance поне два пъти по-бързо от самия него.Трябваха ми две минути докато разбера какво казва-вметна Кеу.
-А Хьо Рин изпя една октава по-високо Good Day от самата IU.
-Сънмин се превъплати в женска версия на Rain за 30 секунди.
-Ох,стига сте ги хвалили.-отегчено въздъхна Темин-Тия момичета ще ни вземат хляба.А трябваше F(x) да са ни женската версия.Какво си мислят тия от SMent??
-Някой май завижда-ухили се Минхо-На момичетата нищо им няма.Повече ги понасям от F(x)...ама ти и без това винаги си имал специално отношение към тях заради онова създание на биологично сбъркани маймуни Sulli.Казвам ви,ако сме произлезли от маймуните,то това момиче просто не е еволюирало достатъчно.Даже окосмяването й е същото.Но maknae-то ни очевидно няма нищо против подобни хибриди,толкова ожесточено й се натискаше.
-Мм,вече ми омръзна.-отвърна Темин и се усмихна срамежливо-Набелязах си нова.
-Коя е?-любопитно попитаха останалите четирима,но не получиха отговор от момчето.
-А поне знае ли за съществуването ти?-попита Кеу,вече отчаян от мълчанието на Темин.
-О,да...дори прекалено добре.-подсмихна се малкия и излезе от асансьора заедно с другите Шайнита.

*Във жилището на SHINee и Top Girls*

-Господин Донг У,колко пъти да ви обяснявам,че на вечеря заедно с вас и онези ненормалници няма да отида.-за пореден път казваше Джи Хюн.
-А аз колко пъти да ти обяснявам,че никой не те пита.-изтъкна мениджъра-Хайде,приготвяйте се,до петнайсет минути ви искам пред сградата на SM.
-Какво става?-току-що пристигналите момчета учудено зяпнаха мъжът,спорещ със съжителките им.
-И вие се оправяйте,отиваме на вечеря,организирана от SM.Доста звезди ще са там,не може да не се появите.-отвърна Донг У и излизайки хвърли пердупредителен поглед към Джонгхюн-И Джонги...жената на шефа ще е там.Моля те,умолявам те...Не се опитвай да я сваляш пак.
Момчето вдигна рамене,а мениджъра въздъхна и затвори вратата след себе си.
-Този глупак само проблеми създава.-уморено каза Оню и побутна другите Шайнита до себе си-Тръгвайте,нямаме много време,а Кеу има навика да си прави цели спа-процедури докато излезе.
-Не съм виновен аз,че отнемат толкова време.-сърдито отвърна въпросния момък-Косата ми става доста по-бавно.
-Какво има да си оправяш на косата-учудено попита Сънмин-И без това половината я няма.Имам чувството,че стилистката ви или е напушена,или ви е анти-фен.
-Или и двете.-вметна Minah
-Теб кой те е питал?-тросна се чернокоската и се запъти към стаята си,без да обръща внимание на Кеу,който буквално я обстрелваше със злобни погледи.Рапърката въздъхна и я последва,а нея пък я последваха другите от Top Girls.Въпреки,че Сънмин им се струваше малко по-заядлива от обикновено,не виждаха причина да се тревожат.Вечерта щеше да мине гладко.Поне така предполагаха.

|Йеес...четвърта глава е...finished...Ахаха...шокирахте ли се от Мини-то? The Competition:Run Devil Run - Page 2 741224 |

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

30The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Яну 10, 2011 10:27 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Омг,е тоя е некъв нов индивид вече,Темииин Темин The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

31The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Яну 11, 2011 7:40 am

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Таеmin не е никак невинен The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545 как заплаши Сънмин

32The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Яну 11, 2011 6:55 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Пета глава-част първа-Скандал...и малко червено вино~

-Амм,ъмм...как ви беше името пак?-Джи Хюн попита пълничкия африканец пред себе си.
-Малоиояуяаяма-нахоаси-унманогуса.-отвърна за трети път мъжът.
-А...да...ще се придържам към г-не-усмихна се притеснено красавицата-И сте какъв?
-Финансирам някой проекти със светло бъдеще в SM.-засмя се чернокожият-Като вас например.Шефът ви дори ми каза,че ако платя повече ще може да добавите името ми в някоя от песните си.
Малоиояуяаяма очевидно беше щастлив от факта,но Джи Хюн не се чувстваше особено убедена в способностите си дори да прочете името на г-на.
Со Рин и Minah стояха на входа на приемната банкетна зала и зяпаха като нигерийчета в американски мол.
-Unnie...-започна maknae-то плашливо-Има твърде много...прекалено...много хора.
-Така е.От СМ направо са се изсипали този път.А иначе са в криза...-промърмори сърдито рапърката и ритна Оню,който тъкмо се беше наместил зад нея-Пич,обикновено има ли телешко на тия банкети?
-Не...само пилешко и свинско-доволно се ухили лидера и си спечели още един ритник-Това пък за какво беше?
-Не бъди толкова доволен...и пилешко ям.-отвърна Minah,а момчето ужасено се огледа и се втурна нанякъде-Бъзиках се,ама май толкова му е акъла...пилешки.
-Това смешно ли трябваше да е?-Минхо се опитваше да докара погледа на Лили Иванова в цигански квартал,ама нещо не му се получаваше.В най-общи линий изглеждаше като един нормален изгладнял корейски рапър.
-Пич,нищо не може да е толкова смешно,колкото косата ти.-ухили се Minah и задърпа Со Рин към масата с храната,преди момчето да се е усетило.
Сънмин,от своя страна седеше отегчена до по-големия си брат и гледаше как обръща чаша след чаша и приказва все по-големи глупости.
-Та той ме погледна,и аз го погледнах,и двамата се гледахме и накрая дойде шефа и ни погледна,и двамата с Yunho се спогледахме,и шефа каза,че много интензивно сме се гледали,и ни сподели,че ако продължим да се гледаме като Лейди Гага и Кейти Пери на наградите на MTV щял да пусне чистачката в жилището ни да ни гледа.-обясняваше Jaejoong,а Кеу,Yuri, Sunny и Taeyeon кимаха разбиращо,въпреки че не схващаха и 20% от обясненията на полу-пияния брат.Темин споделяше съдбата на Сънмин и стоеше отегчено възможно най-далеч от нея.Не знаеше кога ще й хрумне да се прави на Брус Лий.
-А,Jaejoong-ah...защо не ни разкажеш малко за Сънмин,не я познаваме много добре,а тя не говори много-ухили се Sunny и в този момент на чернокоската й идеше да я фрасне с лъжицата по главата...жалко,че бе племенница на шефа.
-Сънмин...ах моето слънчице...помня,когато още изглеждаше като себе си...тоест преди всичките про...-момчето запецна изведнъж-Ам..преди всичките проблеми,които имаше със стомаха.Те много я промениха-той закима въодушевено с глава,убеден,че е заблудил всички.В общи линии беше така,понеже повечето бяха позамъглени от алкохола.Всички без нашия любим Темин-чо,който чу всичко и Сънмин,която не чу нищо,за радост на брат си.
-Хьонг~-Темин задърпа Кеу за ръкава по възможно най-сладурския начин-Ходи ми се до тоалетната.
-Ами отиди-отвърна другия.
-Да,ама не ми се ходи сам.Пък и не знам къде е.-проплака момчето.
-Сънмин знае,тя да те заведе.
-Ама тя е момиче.-учудено каза Мини-то.
-Еми ще ходиш в женската тоалетна.То и без това с тия удължения,човек не може да те разпознае какъв ти е пола.
Темин реши да не обръща внимание на подпийналия си колега,а стана и бутна лидерката на Top Girls.
-Ей,говедо…съветвам те да не ме пипаш така.-тросна се тя
-Защо не казваше същото по-рано днес~-ухили се в отговор момчето-Това настрана...какво ще кажеш да ме придружиш до тоалетните?
-Боже мой,какъв си кавалер.Защо съм ти?Аз ли да ти го държа докато пикаеш?-изненадано отвърна Сънмин,а Темин без да дочака други подобни реплики от нейна страна я хвана и я задърпа към тоалетните.

*Местим се при корейския плейбой Джонг,Хьо Рин и Yoona*
-Хей,Джонг...-прелъстително започна Yoona-Някой казвал ли ти е колко секси зърна имаш?
-Иска ми се да можех да върна комплимента,но за жалост не съм виждал твоите.-отвърна момчето и метна един поглед към блондинката до себе си.
-Какво?Няма да ти коментирам зърната,ако това очакваш.-махна с ръка тя и той се усмихна чаровно.
-Колкото повече се дърпаш,толкова повече ме нахъсваш~-изведнъж се изцепи Yoona,карайки двамата й събеседници да я погледнат втрещено-Какво?Не сте ли я чували тая песен?Една от чистачките ми я каза.Твърдеше,че някаква овца от родната й страна я пеела.На всичко отгоре овцата се казвала Глория.
-Овце в България?Там не гледаха ли камили...или пък дояха орангутани...-почеса се неразбиращо по главата Джонг.
-Ама наистина ли не сте я чували тая песен?-попита все още невярващо Yoona.
-Не,и не съм убедена,че искам.-Хьо Рин заби глава в масата,след което изпразни чашата си с вино.
-Червено вино снощи пих...и капка не остана~-носеше се познат женски глас в залата-Уискито на мама скрих...в кашонче на тавана~
Тримата се обърнаха изненадано и се изправиха пред страшилището на петия етаж,но във вечерна рокля.И то на сцената...
-А сега,специален поздрав за Кирето,Динко и мениджъра им.-смигна чистачката на Кеу,Оню и Донг У,които се бяха присъединили към масата на ядящите в несвяст-Щях и Тошко да поздравя,ама той отсъства.Къде викате бил-нададе ухо тя-Аа...пикаело си момчето.Добре и без него ще минем.
И запя следната любима на много българи песен...в малко по-различен вариянт:
-Травестити,травестити...травестити~Аз ви търсих по безкрайната земя.Травестити,травестити...травестити~Многобройни сте във таз компания~
Г-жа Стоянова можеше само да се радва,че никой не разбира български...иначе нямаше да оцелее дълго.

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

33The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Яну 11, 2011 7:27 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

-Травестити,травестити...травестити~Аз ви търсих по безкрайната земя.Травестити,травестити...травестити~Многобройни сте във таз компания~
The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545
Хахахахах страшилището от петия етаж е невероятно The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545 Уникална е много готин фикк

34The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Вто Яну 11, 2011 9:15 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Последното ме уби просто The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545 Страшилището е голям образ The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545 Супер е главата и фика The Competition:Run Devil Run - Page 2 561186

http://smiley92.tumblr.com/

35The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Яну 19, 2011 7:09 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[color=red]Ъкхъмм *покашляне* тази част е...кратка...МНОГО кратка...и тъпа...МНОГО тъпа The Competition:Run Devil Run - Page 2 182785 Но все пак enjoy The Competition:Run Devil Run - Page 2 573598

Пета глава,част втора~

*Обратно при нашия мъник Темин и новата му жертва*
-Та,ето ти я тоалетната,пикай си на воля,аз се връщам-отсече Сънмин и понече да излезе,но Темин я спря:
-А аз как ще се върна?Да нямам GPRS на задника,че да знам къде да вървя?
-Ако нямаш е добра идея да си сложиш.-отвърна момичето и въздъхна-Добре,ще остана.
-Имаше ли избор?-попита момчето,а чернокоската само се обърна към едното огледало и започна да оправя косата си.Темин се загледа в отражението й...струваше му се позната от някъде.
-Извинявай,но...срещали ли сме се преди?-попита той,а Сънмин го изгледа втрещено:
-Да...живея в едно жилище с теб,помниш ли?А,да,и днес прояви неочаквано желание за физическа близост в залата за танци...
-Не говорех за това.-поклати глава той и бавно се приближи до момичето,което продължаваше да се възхищава вътрешно на прекрасната си външност.Постави глава на рамото й,а когато тя се опита да се дръпне,хвана ръцете й и ги задържа към плота на мивката.След това наведе леко глава и вдиша аромата й.
-Дори мирисът ти ми е познат~-прошепна момчето.
-Ъкхъм...чувствам се като в някое хентай епизодче.Остава и Саске да се пръкне с някоя гигантска анаконда-потръпна Сънмин и срита maknae-то в коляното-Момче,наистина започваш да си позволяваш прекалено много.
-Мога да си позволя и много повече-отвърна Темин и притисна момичето откъм гърба,без да обръща внимание на редовните ритници,които му отправяше.
-Ah!What is this?!-чу се неочакван вик откъм вратата и двамата се обърнаха тъкмо навреме,за да успее току-що влезлият репортер да щракне лицата им~

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

36The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Яну 20, 2011 7:55 am

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

И КАКВО МУ Е ТЪПОТО, БЕ ЖЕНА!?! НЕ СЕ ЕБАВАЙ!!
Тая глава може да е 3 реда, ама е супер яка !! The Competition:Run Devil Run - Page 2 247849
Давай нататък, че искам да разбера какво става The Competition:Run Devil Run - Page 2 247849

37The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Яну 20, 2011 10:42 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу интересно The Competition:Run Devil Run - Page 2 129392 Не е тъпа главата,може да е 3 реда,ама пък ти дава огромна информация и очакване The Competition:Run Devil Run - Page 2 726853

http://smiley92.tumblr.com/

38The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Яну 26, 2011 9:42 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

От Автора:Ок...so...Първа част най-накрая е тук лол...Честно казано,не съм много доволна от тази глава,но да се надяваме,че ще стане по-добре The Competition:Run Devil Run - Page 2 85241

6та глава,част 1-Добре е живота да е мистеря...ако мистерията си стои в романите~


...Двамата се обърнаха тъкмо навреме,за да успее току-що влезлият репортер да щракне лицата им...
-Тове ще е епична новина!!-викаше радостният мъж-Вече виждам заглавията-„Темин от SHINee хванат в неудобна позиция с бъдеща звезда ”! The Competition:Run Devil Run - Page 2 129392
-Епа какъв ще е тоя вестник,дето ще побере такова заглавие The Competition:Run Devil Run - Page 2 859388 -почеса се по главата момчето,а Сънмин изстена.
-Сега и с този глупак трябва да се оправям.-тя се усмихна мило и пусна чара си в действие-Г-н...ще ви наречем О Сънг Ха,вижте...какво ще кажете за една среща с мениджъра ни,за да изясним въпроса.
-Подкупвате ли ме,г-це?!-възмутено изкряска репортера-Аз съм човек с достойнство,няма да се поддам на...за каква сума по-точно става въпрос? The Competition:Run Devil Run - Page 2 657371
-Хмм...от порядъка на...-преди да довърши,вратата се отвори с гръм,трясък и епични светкавици,а в тоалетната влезе фурията с мокър парцал-г-жа Стоянова.
-Какво правите тук бе,корнишони The Competition:Run Devil Run - Page 2 805770 ...Не им стига цяла зала,ами в тоалетните се наврели...-мърмореше сърдито чистачката,докато запряташе вечерната си рокля-Какво зяпате?На работа съм,айде измитайте се!
-Ама...ама...тъкмо... The Competition:Run Devil Run - Page 2 104235 -след като репортерът беше заплашен да бъде вчесан с четка за търкане,се изниза тихомълком,хвърляйки снимката към Сънмин и Темин.Очевидно спасението им този път бе приело неочакван образ.
-Аа Тошко,айде мойто момче,мръдни ей таз кофа там,че кръста ме наболява нещо,дископатията ли се обажда,какво е не знам~-завайка се жената и стрелна с поглед момичето-А ти!Кво ми се мотаеш?Заплата ли чакаш?Или имаш недовършена работа с Тошко?
-Аа,не,не,всичко...всичко е наред The Competition:Run Devil Run - Page 2 97395 -усмихна се предпазливо Сънмин и почти на бегом изхвърча обратно в залата.
-...Твърде...много...преживявания...-задъхано промърмори момичето и отиде при мениджъра им,който вече беше събрал около себе си останалите от SHINee и Top Girls.
-Сънмин,къде е любимото ни maknae?-попита Донг У и се ухили щастливо на лидерката
-Тук съм,г-н У.-гласът на Темин се разнесе зад момичетата-Чистачката ме задържа.
-Ох,милия ми той,нали не ти направи нищо лошо...или неприлично?-завайка се мъжът и прегърна стреснатото момче.
-Нямаше ли да тръгваме?-попита нетърпеливо Сънмин и отправи поглед към брат си,който говореше с Джесика от SNSD,а тя от време на време поглеждаше към чернокоската.
-Тази пък какво ме зяпа?! The Competition:Run Devil Run - Page 2 595513 -възмутено промърмори лидерката и последва останалите към жилището си.

*На следващия ден,жилището на Шайни и Top Girls,4:38 сутринта*

-Крайно време е дребния да си прибере кучето...-мърмореше сънено Сънмин докато отиваше към кухнята.По пътя успя да се спъне в няколко кутии от MC Donalds и Chicken Burger,като съответно пожелаваше бърза и болезнена смърт за този,който ги беше оставил там.
Минаваше входната врата,когато отново се спъна в кутия.
-Ама какво по...мениджъра ще вземе да си строши главата тук...-почти изкрещя лидерката и впери такъв поглед в кутията,че ако беше жива,щеше да си плюе на картонените крака-Мм...изглежда...различно...не е от храна...-момичето се наведе,за да разгледа по-отблизо находката и разчете гигантски надпис върху нея:
„За Парк Сънмин...нека бъде отворено лично от нея”
-Не е ли малко рано за Дядо Коледа...-измърмори на себе си чернокоската,вдигна кутията и я занесе във всекидневната,за да я разгледа на светло.
Нетърпеливо я разопакова,неподозираща че нещото вътре беше началото на края...
(Автор:Да,знам,Агата Кристи much...обаче не можах да се въздържа да напиша израза лол)
Две минути след като беше отворила пакета,Сънмин продължаваше да стои втренчена в съдържанието му.Не че то беше много...просто една бележка:
„Знам какво си...по-точно какво не си,Парк Сънмин...престани с преструвките и се покажи на света!
от:Близък непознат~”

-Невъзможно...-прошепна лидерката и хвърли бележката обратно в кутията-Който и да се опитва да ме сплаши,ще му трябва доста повече.
С тези думи момичето побърза да се оттърве от странния пакет и се върна в леглото,прекалено развълнувана за да спи.
*На сутринта...7:30*
-Ставайте слънчица мили,закуската е на масата,чистачката е в отпуска,с две думи-Денят е прекрасен! The Competition:Run Devil Run - Page 2 23895 -мениджъра рязко дръпна завесите в стаята на момичетата.
-Ъргхоаяшкомсмфсм....-несвързано извика Джи Хюн и падна от леглото право върху Со Рин.
-Първо това са три думи,второ ако не искаш да те пребия до смърт с корниза на завесите,повече не го прави тоя номер. The Competition:Run Devil Run - Page 2 805770 -изръмжа Minah и погледна часовника до себе си-ОМГ...ама то било късно...трябва да тръгвам.
-Къде?!-извика мъжът-Има закуска...пържени яйца с кокосови стърготини...точно както мама ги правеше преди да запали кухнята със миксера.
-Преди да какво?!The Competition:Run Devil Run - Page 2 206147 -извика Хьо Рин.
-Запали кухнята с миксера...Баща ми беше изобретател,и направи проект на миксер-запалка...само дето запалката малко се получи като огнехвърлячка.-обясни мениджъра и Хьо Рин го зяпна втрещено,а Со Рин промърмори „филмар”-Та къде ще ходиш уважаема рапърке?
-На фитнес...разбрах се със Siwon от Super Junior...Ще ми покаже някои упражнения за трицепси.-забързано отвърна Minah докато решеше косата си,след което излетя от стаята като хлебарка от мръсен канал.
-Понякога се чудя дали майка й не я е хранила с добавки...-замислено отбеляза Со Рин,карайки Джи Хюн и мениджъра да избухнат в смях,а Хьо Рин през това време се опитваше да събуди Сънмин...която не беше заспала... (Автор:Съжалявам,губи ми се логическата връзка тук o_O)След продължително бутане,осъзна факта,че лидерката лежи с отворени очи и се взира в една точка на тавана. The Competition:Run Devil Run - Page 2 923484
-Сън...Сънмин?Какво ти има?!Сънмин?-паникьосаната блондинка заръчка още по-силно момичето,което само примигна веднъж и изтърси нещо съвсем безсмислено:
-Знаеш ли...Мисля че на онова място на тавана е била убита муха.
-The Competition:Run Devil Run - Page 2 219419 Ъм...да...съчувствам й...ставай!-извика Хьо Рин и избута чернокоската от леглото.
-Я,по-леко...ставите ми не са вечни-измърмори завеяно момичето и препъвайки се излезе от стаята.
-Да не е излизала на среднощно парти?-попита весело мениджъра им,гледайки след Сънмин.
-...Не...-отсече Джи Хюн-Нещо е станало.Но няма да я закачам за сега.Всичко ще излезе от самосебе си.

*В стаята на SHINee*

-…И когато минавах през коридора я видях да стои неподвижно във всекидневната,зяпнала в една точка.-Кеу тъкмо завършваше историята си.
-Разпозна ли коя е? The Competition:Run Devil Run - Page 2 361691-попита с леко треперещ глас Джонгхюн.
-Не...не ми изглеждаше позната.Казвам ви,откакто тези недорасли телета се нанесоха тук,всичко се обърна с главата надолу.-отвърна разказвача.
-Тази нощ ще мина от там,ако я видя,ще я огледам добре.Все пак,не искам да си мисля,че деля апартамента и пилето си с непознат призрак.-каза Оню и останалите закимаха въодушевено в знак на съгласие-Предлагам да отиваме в кухнята...мениджъра отдавна каза,че закуската е готова,и ако не отидем ще ни накара да разхождаме дъщеря му.А всички знаем,че пет-годишните момиченца си падат невероятно много по задника на Темин.
Maknae-то потрепери,когато пред очите му изникна неприятния спомен.
-Чудя се дали момичетата са се съб The Competition:Run Devil Run - Page 2 99379 ...-Джонг беше прекъснат от продължителен писък,идващ от кухнята.
-Това отговори ли на въпроса ти?-усмихна се Оню и петте момчета хукнаха към източника на шума.

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

39The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Сря Яну 26, 2011 10:08 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

А всички знаем,че пет-годишните момиченца си падат невероятно много по задника на Темин. The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545 The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545
Е, не само 5 годишните!
Тази глава е жестока ! The Competition:Run Devil Run - Page 2 351138

40The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Чет Яну 27, 2011 2:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха много е готина главатаThe Competition:Run Devil Run - Page 2 129392Кой знае какво пак са видели момичетата The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545

http://smiley92.tumblr.com/

41The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Фев 13, 2011 8:31 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Такаа....извинете за дъъъъъъългото отсъствие...ако някой изобщо се е усетил xD But I'm back...с нова част на стара глава o_O Enjoy,comment and rate The Competition:Run Devil Run - Page 2 124908


...-Това отговори ли на въпроса ти?-усмихна се Оню и петте момчета хукнаха към източника на шума.
Когато пристигнаха в кухнята,завариха пищящята Джи Хюн,надвесена над лежащата на земята Со Рин.Това,което ужаси момчетата обаче,беше подгизналата в червено блуза на maknae-то.
Джонг и Кеу се спогледаха и съответно се разпищяха заедно с червенокоската,Минхо придържаше пребледнялия Темин,а Оню се оглеждаше за пилето си.
-Ох...-от тялото на пода се разнесе стон.
-Призракът я обсеби! The Competition:Run Devil Run - Page 2 858791 -извика Джонг и се втурна да бяга на някъде,като по пътя се блъсна в ръфащия бутчета лидер на SHINee.
Джи Хюн продължаваше да пищи заедно с Кеу,който се чудеше откъде момичето намира толкова въздух в дробовете си.
Внезапно ръката на Со Рин се стрелна във въздуха и хвана Темин за крака.Момчето подскочи ужасено и избяга зад Минхо.
-Никой ли няма да ми помогне да стана по дяволите!-извика кръвожадно „мъртвата” и отвори невинните си ангелски очи.
-Пресвети Хари Потър с току-що излъскан Нимбус 2000...ама ти жива ли си?! The Competition:Run Devil Run - Page 2 203610 -втрещиха се останалите момчета,с изключение на Оню,който зяпаше все едно беше на кино.The Competition:Run Devil Run - Page 2 153222
-Естествено,че съм жива,вие какво си помислихте?-промърмори срамежливо Со Рин,докато се надигаше.
-Ами беше цялата в кръв и Джи Хюн пищеше и...
-Кръв?Това е черешов сок...колкото до Джи Хюн...
-Това беше любимата ми блуза на Версаче! The Competition:Run Devil Run - Page 2 600711 -изливаше мъката си в кански викове красавицата.
Момчетата останаха безмълвни за известно време,след което избухнаха в смях.
В това време мениджъра пристигна,влачейки след себе си молещия се Джонгхюн и полу-адекватната Сънмин и още от вратата извика:
-Днес всички отиваме в близкия мол. The Competition:Run Devil Run - Page 2 418296 Само тази особа тук-той посочи лидерката-Ще си остане вкъщи,понеже снощи изглежда е била заета.
Сънмин заклати глава:
-Ама не,не,искам да дойда с вас!Как ще ме оставите тука?
-Трябва да си почиваш.Някой ще закусва ли,или предпочитате направо да отиваме...
Още преди да довърши,идолите бяха на вратата и мятаха нетърпеливи погледи към мениджъра си.
-Боже,чувствам се като в армията.Хьо Рин,какво ще кажеш да си обръснеш главата и да лазиш в калта?-предложи сериозно мъжът,а блондинката почервеня.
-Какво ще кажеш да си обръснеш краката и да танцуваш на Genie?-отвърна тя и мениджъра се замисли.
-Ама вие наистина ли ще ме оставите тук?!-продължаваше да мрънка Сънмин и когато започна да се доближава до тях,всички вкупом се изнизаха и заключиха вратата след себе си.
Чернокоската сви рамене и обърна посоката към стаята си.
Отвън Кеу и Джи Хюн се ослушваха за някакви звуци от апартамента,а другите ги гледаха странно.
-Ъм...какво очаквате?Да се свърже с Ал Кайда?Или да установи контакт с извънземни.Просто има нужда от почивка,това е.-заключи умно мениджъра и завлече двамата подслушвачи след себе си.
По пътя Джонгхюн едва не събори преминаващите Джесика и Кристъл,които го изгледаха сякаш ще му съдерат гащите задето ги е докоснал. (Не в онзи смисъл xD )
Когато пристигнаха в мола,първото място,накъдето се запътиха беше MC Donalds.Никой от тях не беше ял,дори и мениджъра не беше опитал от собствената си храна...което беше напълно разбираемо.
Групата се настани на една голяма маса и си поръчаха...изобщо всичко вървеше като в нискобюджетен американски сериал докато...
Докато Кеу се сети,че си е забравил телефона,което за една поп дива като него беше цяло бедствие.Извини се набързо и хукна обратно към сградата на SM.
През това време Сънмин се опитваше да си компенсира липсата на сън с поредната бутилка кола и модни предавания.Момичето бе доста изнервено и при най-малкия шум подскачаше... The Competition:Run Devil Run - Page 2 219419
Тъкмо се беше унесла,когато на вратата се почука.Лидерката уплашено скочи от дивана и се огледа,след което хукна да види кой е.Предпазливо отвори вратата,сякаш очакваше на главата й да се стовари тефлонов тиган,и впери поглед навън.Където нямаше абсолютно никой.Момичето усети как въздухът се връща в дробовете й и сърцето й отново успокои ритъма си...Точно тогава погледна надолу в краката си.
Когато се втренчи в розовото листче,притокът на кислород мигновено спря.Тя светкавично се наведе,грабна оставения лист и затръшна вратата,след което с огромно нежелание се зае да чете съобщението на мистериозната розова бележка. The Competition:Run Devil Run - Page 2 918481
„Ела на покрива...там те очаква нещо,което не желаеш никой да вижда...”
-На покрива?-промърмори очудено момичето-Това да не е хорър филм...сега на покрива сигурно ме чака някой завистлив анти-фен,за да ме претрепе с черпак...а може и да ме бутне от сградата...макар че първото е по-вероятно...
Преди да се осъзнае,тя вече беше тръгнала нагоре по стълбите към покрива.
*Връщаме се при Кеу,който тъкмо пристига в апартамента xD*
Полуофъкания кпоп идол се втурна към вратата и…е...влезе си в апартамента. The Competition:Run Devil Run - Page 2 756953 Обиколи на спринт жилището,преобърна чекмеджетата,изсипа кутии и разхвърли шкафовете,за да си намери телефона,който в края на краищата се оказа на масата в кухнята.
Дивата разгледа бъркотията пред себе си и се почеса недоволно:
-Сега трябва да раздигам иначе онзи четирикрак мини-бус ще ми окоси и другата половина на главата...Като стана дума...къде е Сънмин?
Момчето се замисли-не помнеше да е попадал на нея по време на мисия „Намери телефона,който ще ти извади очите” xD
В този момент погледът на Кеу се насочи към пода,където беше хвърлена заплашителната розова бележка.Когато я прочете,момчето хукна към покрива без да се поколебае и минута повече. The Competition:Run Devil Run - Page 2 418296

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

42The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Нед Фев 13, 2011 9:19 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ееее точно на най-интересното спря The Competition:Run Devil Run - Page 2 182785 Много е готина главата The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545Тия хора ще ме убият с реакциите и държанието си The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545

http://smiley92.tumblr.com/

43The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Фев 14, 2011 3:45 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

БОЖЕЕ супер яко ее...точно на най-якото свърши The Competition:Run Devil Run - Page 2 247849

44The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Фев 14, 2011 3:53 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Майчице, има ли едно изречение на което да не съм се смяла?
Тоя фик ми е сред любимите! The Competition:Run Devil Run - Page 2 83751

45The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пон Фев 14, 2011 4:35 pm

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

мега супер хипер най- якото завърши The Competition:Run Devil Run - Page 2 58887 как ли ще продължи The Competition:Run Devil Run - Page 2 859388 нямям търпение да прочета следващата глава The Competition:Run Devil Run - Page 2 989904

46The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Фев 18, 2011 9:32 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Седма глава:Миналото унищожава...а фитнес уредите са опасни за живота ^^

Сънмин се огледа,но не забеляза нищо подозрително.Предпазливо тръгна към средата на покрива,където имаше пейка (незнайно защо xD).Погледът на момичето се отправи надолу към улицата и внезапно й прилоша.Сградата беше много висока-16 етажа я деляха от тротоара.Лидерката никога не беше имала страх от високо,но тази височина определено я плашеше-не си представяше да остане жива след падане от тук.
Сънмин замаяно направи няколко крачки назад и се препъна в някакъв предмет в краката й.След като се изтърси болезнено на цимента,чернокоската метна заплашителен поглед на спънката си,който попринцип би подействал,ако спънката й не беше най-обикновена кутия.
Момичето я взе и седна на пейката с мисълта да я отвори.Но след две минути втренчено зяпане,куража й все повече изчезваше.
-Добре...да речем,че я отворя...-замърмори си чернокоската на глас-Вътре какво ще има?Ще има каквото има...може и празна да е...а може и да има хамбургер...все пак Шиндонг доста често идва тук...може да си го е скрил за черни дни,ако компанията съвсем остане без пари например.Няма да я отворя...ама ако не я отворя ще съжалявам...обаче ако я отворя пак ще съжалявам...А може и да не съжалявам...Ох,ще се побъркам...Защо си говоря сама?Няма значение...въпроса е дали да отворя кутията...ама аз продължавам да си говоря сама...защо по дяволите водя диалог със себе си...тоест монолог...охх...наистина ще се побъркам...И защо мирише на кон в обществена тоалетна?Leeteuk пак си е сложил гащите да съхнат...о боже...той замина на ваканция...може от мен да е...няма значение...да отворя ли кутията?

*При Minah и Siwon-фитнес-залата ^^*

-Значи...това къде напряга коремните мускули?-попита неразбиращо Minah,докато Siwon й помагаше да вдигне някакви тенекии.
-Горната част...ето тук-момчето докосна леко въпросната област-За нула време ще имаш плочки като на професионален кечист.
-Супер!-възторжено извика момичето и ентусиазирано продължи да вдига железата xD
-Какво правите тук?-познат мъжки глас се разнесе откъм съседните фитнес уреди.Двамата блъскачи на железа изненадано се обърнаха и видяха Минхо,който ги гледаше недоволно изпод гъстите си вежди.
-Как така какво правим тук?Очевидно каквото и ти се готвеше да правиш.-тросна се рапърката и се обърна към Siwon-А с кое мога да стегна краката си?
-Ако продължаваш така,ще изгубиш всичко женствено в тялото си-ухили се Siwon-Зависи коя част на краката:тази-той прокара пръст от глезена до коляното на Minah-или тази-ръката му се изкачи нагоре по крака й.
-Ей!Как смееш да я пипаш така?Откога стана първи приятел с нея,че смееш да докосваш тялото й?-повиши тон рапърът на SHINee-Позволяваш си прекалено много...не ме карай да казвам на мениджъра ти...Хьо Мин не е от най-милите хора на света.
Minah извърна глава настрани и стисна зъби.Малко й оставаше да запрати някое тежките уреди по дебелоглавия Минхо.
-Нямам никакви подобни мисли,my friend-усмихна се Siwon-Просто й върша услуга.А вие какво-да не излизате?
Minho и Minah ужасени се спогледаха и изкрещяха „Не!” в един глас.
Siwon кимна и се обърна към момичето:
-Ще продължим утре ако искаш...имам репетиция след 15 минути.
-Няма проблеми-усмихна се в отговор рапърката и SuJu-ка напусна залата xD
Щом Siwon затвори вратата след себе си,Минхо се зае да чете конско:
-Как му позволи да те докосва?Поне изми ли си ръцете преди това?Знаеш ли колко микроби има тоя,тоалетните ни хартии са тънки...
-Първо-ще позволявам на който си реша да ме докосва,и второ-какво общо има тоалетната хартия?
-Ами нали като ходи в тоалетна,след като е ял,да речем,кимчи и нали после се бърше и...-зае се да обяснява Минхо
-Вече съжалявам че попитах.-въздъхна Minah и метна една кърпа на врата си-Повече не се меси в това,което правя.Нямам нужда от някой като теб...мога и сама да се справям.
-Ако знаеше какви мисли минават през главата му докато си държеше мръсните ръце на тялото ти,и ти щеше да реагираш така.-тросна се Минхо-Нямам специално отношение към теб,просто пазя момичетата тук от такива като него.
-Както и да е.Просто не се меси повече.-отсече Minah и тръгна към вратата.
Минхо се поколеба за секунди,след което хвана ръката й,за да я задържи.
-Изчакай малко...-но преди да довърши,момичето се препъна в една оставена на земята гиричка и се строполи почти в краката на рапъра.В следващия момент се разнесе приглушен писък.
-Какво...Minah...добре ли си?-Минхо се наведе и се зае да повдига момичето на краката й.
-Остави.-тя отблъсна ръката му и се опита да стане,но отново падна и извика.
-Какво има?Нарани ли се?Нека ти помогна...
-Крака ми...-Minah втренчи поглед в изкривения под странен ъгъл крайник-Мисля...Мисля,че не е наред.
Рапърът внимателно я подхвана и с негова помощ,момичето се изправи на крака.
-Отиваме в болницата.-отсече той и я поведе към изхода.
-Ама...не трябва ли да съобщим на някой?-попита притеснено Minah,но Минхо поклати глава:
-Ще се вдигне много шум за нищо.Ще се върнем още преди да са забелязали,че ни няма.
-Глупако...нали знаеш,че ще държа теб отговорен.-изхока момичето,докато се опитваше да се придвижи на ранения си крак.
-Мен ли?Защо?Ти си тази с двата десни крака.-възмутено отвърна Минхо.
-Леви...и ако не си спомняш,ти си този,който ме дръпна.-на свой ред се тросна Minah.
Двамата извърнаха глави в страни и продължиха безмълвно напред.
Когато Минхо върна погледа си на момичето до него,той забеляза нещо,което не очакваше от нея.Няколко сълзи се спускаха по бузите й,а тя се стараеше да ги прикрие,вървейки с наведена глава.
„Значи все пак има и нежна страна...”-помисли си момчето и внезапно изпита желание да се грижи за момичето до него-Чувство,което не беше изпитвал от много години...

*Обратно при Сънмин и тайнствената кутия xD*

-Добре...отварям я!-тържествено обяви Сънмин и със замах захвърли капака на кутията.
Вътре нямаше нищо...на пръв поглед.Но когато се загледа по-внимателно,момичето забеляза малка снимка на дъното.
С огромни усилия на волята се самоубеди да я вземе и разгледа.Което в преносен смисъл сложи началото на нервната й криза ^^.
-Какво по...-лидерката хвърли кутията далеч от себе си и застина,втренчена в малката снимка в ръката си-Това...не може...как...
-Добре ли си?-гласът на Кеу се разнесе зад гърба на Сънмин-Какво държиш?
Момчето любопитно се надигна и погледна в ръцете на лидерката:
-Коя е тази?Твоя приятелка?
„Глупак...”-помисли си чернокоската и побърза да скрие снимката.
-Да,може да се каже...познавам я по-добре от всеки друг...-отвърна сковано момичето и почти се строполи на пейката.
„Изглежда миналото започна да навлиза в настоящето...”-продължи дълбокомисления си монолог Сънмин-„...лошото тук е,че...ако двете напълно се слеят...животът ми ще изгуби смисъл...”

---Акхъм...глава пълна с безсмислени реплики и действия...предполагам,че в това ми е силата The Competition:Run Devil Run - Page 2 124908 Забелязах,че последните глави са съсредоточени върху Сънмин и преживяванията й,а на другите герои не се обръща кой знае какво внимание...което обещавам ще се промени The Competition:Run Devil Run - Page 2 872286

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

47The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Фев 18, 2011 9:46 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ПРЕСВЕТИ ЧАНГМИН, СПУКАХ СЕ ОТ СМЯХ!
ТЪЗ СЪНМИН КАК СИ ГОВОРИ САМА И ОНИЯ ПОДМЯТАНИЯ ЗА СУДЖУ.. ОСОБЕНО ЗА ГАЩИТЕ НА ЛИТУК The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545
добре че спря да говори на глас.. интерестно ми какво щеше да си помисли Кий The Competition:Run Devil Run - Page 2 720423

48The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Пет Фев 18, 2011 9:50 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Микки супер много се смях на тва с Шиндонг и Литук The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545
ама честно ще ти кажа,нищо не схващам вече относно СънМин,кво минало какво бъдеще,пък и нали си получих днеска *system eror* The Competition:Run Devil Run - Page 2 85241 ама аз все още съм на мнението че Сънмин е мъж The Competition:Run Devil Run - Page 2 27499

49The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Фев 19, 2011 6:54 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ъм...то целта е да не схващате *mystery mystery* The Competition:Run Devil Run - Page 2 757826 И колко пъти да ти казвам,че Сънмин НЕ Е мъж The Competition:Run Devil Run - Page 2 751907

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

50The Competition:Run Devil Run - Page 2 Empty Re: The Competition:Run Devil Run Съб Фев 19, 2011 6:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина главата..Сънмин с нейният монолог и "екзистенциалната" криза,в която се намира The Competition:Run Devil Run - Page 2 312545 Интересно какво ще се случи нататък The Competition:Run Devil Run - Page 2 699691

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите