Новото училище.. <3 - Page 4 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Новото училище.. <3 - Page 4 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_lcap15%Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_lcap56%Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_lcap3%Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_lcap13%Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_lcap13%Новото училище.. <3 - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Новото училище.. <3 - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Новото училище.. <3 - Page 4 WamFC

You are not connected. Please login or register

Новото училище.. <3

+10
shawol01
A-yo
..TaeminGirl..
Nemo.
JoJo
*'' # ~Gaлz~ # ''..
Jonghyun__
jongminfan
Silver
kpopSIMMY
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Съобщение [Страница 4 от 4]

1Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Новото училище.. <3 Чет Апр 14, 2011 8:08 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

First topic message reminder :

Такааа Здравейте отново хора.Завръщам се с нов Фенфик.Съжалявам ако съм разочаровала някои хора като спрях предишния I'm inlove . JongKey . Новото училище.. <3 - Page 4 835962 На този не съм определила колко глави ще напиша.Но този път няма да ви разочаровам.Тази идея за този Фик ми дойде от един друг който бях чела много отдавна,но не е същия само идеята откраднах XD . Надявам се да ви хареса . Пишете коментари . Благодаря предварително. Новото училище.. <3 - Page 4 124908 Ето я и 1-ва глава

Chapter 1

- Taemiiiinn време е , да тръгваме за летището. - подвикна женски глас.

~ Здравейте аз съм Taemin,живея в Америка и реших,че искам да уча в Южна Корея.

Вече беше време да тръгвам за летището и като за последно оглеждах всичко около
къщата в която живеех.
С родителите ми стигнахме там и трябваше да излитам.Сбогувах се майка ми,която не
спря да плаче,но аз и казах,че ще и се обаждам всеки ден и да не се притеснява.
Прегърнах баща ми и той ми каза да се пазя.Хванах куфара си и тръгнах.Полета беше
дълъг и изморителен.През цялото време си мислех , какво ще правя като отида там.Не
ми беше за първи път в Корея,аз съм кореец и знам езика,но съм живял там до като
не съм навършил 2 години.Родителите ми са се преместили,защото искали по-добър
живот за мен.Ходил съм в родината си 1 - 2 пъти , в Сеул.Градът в който щях да уча.

След като пристигнах си хванах едно такси и казах на шофьора да ме закара до хотела
в който си бях направил резервация още преди да пристигна.Взех ключа от стаята ми
и влязох в асансьора.Отключих вратата на стаята ми и влязох вътре,оставих си нещата
и влязох да си взема душ.След това трябваше да отида до училището в което се бях
записал,то беше с общежитие и беше само за момчета.Облекох се прилично и слязох
на рецепцията като им казах да ми повикат такси.След като то пристигна,казах да ме
закара до "Beautiful boys high school"[незнаех кво друго да измисля XD].Да ,
всички момчета там са много красиви и аз отдавна бях поканен от училището да се
запиша там,но реших чак сега.

Сградата не изглеждаше по различно от другите училища и отвътре си беше обикновенно.
Влязох вътре и отидох в стаята на директора.Докато ходех през коридорите,покрай мен
минаваха момчета и ме заглеждаха и отзад и отпред.Чувствах се доста странно,но
се опитах да не обръщам внимание.

Отворих вратата на дирекцията и вътре зад едно огромно бюро седеше красива жена.
КАКВО?!?!Да не би тя да е директора,но в това училище има само момчета,не се ли
страхува,че може някой от учениците й да я хване и да и направи нещо лошо ?

- Добър ден аз съм директор Hyun Jae.Можеш да ме наричаш само Jae нуна тук никой не
използва думата "директор" . Ъм предполагам,че ти си Taemin.

-Да аз съм.

-Радвам се да се запознаем.Добре дошъл в гимназия "Beautiful Boys" , не случайно те
избрахме да се запишеш тук.Ти си очарователно момче,много си красив.

-И аз се радвам да се запозная с вас.Благодаря ви Jae нуна.

-Така , сега ще ти дам програмата и ключа от общежитието.То е точно да гимназията,
предполагам вече си го видял.

-Да видях го,благодаря.

Тя ми даде учебната програма и ключа от стаята в общежитието като ми каза,че ще си
имам също толкова хубав съквартирант.Малко се шокирах,защото си мислех ,че в стая
е само по един човек,но както и да е.Влязох в общежитието и навлякъде виждах хубави
момчета,които ме оглеждаха от главата до петите.Това направо ме побъркваше,имах
чувството,че ще ме изядът с поглед.
Стаята ми беше номер 23.Натиснах бравата за да проверя първо дали е отключено,но
явно нямаше никой вътре и отключих.Вътре беше чисто и подредено.имаше две легла,
едното беше от дясната а другото от лявата страна на вратата.Тя ги делеше.На едното
легло имаше дрехи и шарени завивки а другото беше празно,нямаше нищо на него.Явно
то трябваше да е моето.Исках да се настаня още на момента за това се обадих в
хотела и им казах да ми пратят багажа.След 15 минути той вече беше при мен.А в
стаята още нямаше никой освен мен.Подредих дрехте си в празен гардероб и сложих
завивки на леглото си.Нямаше какво друго да правя за това реших да се поразходя
наоколо.Излязох и заключих стаята.Ходех бавно по коридора и по едно време видях
едно момче да тича срещо мен.Беше се ухилил до ушите си.То спря пред мен и ме
заговори.

-Хей,здравей.За първи път те виждам тук.

-Ами да аз съм нов.

-Ухаа страхотно аз съм Onew приятно ми е.

-Аз съм Taemin и на мен също.

-Искаш ли да те разведа из общежитието и да те запозная с моите приятели?

-Да,супер.

Той разрожи косата ми и ме хвана за ръка,като започна да бяга.Изглеждаше доста
щастлив,усмихваше се и се смееше през цялото време.

-Йо,хора! - каза Onew на своите приятели.

-Какво става? - попитаха те.

-Запознайте се с новия ни приятел Taemin.Taemin това се Jonghyun,Key и Minho.

-Приятно ми е. - измърморих тихо аз.Попринцип съм много срамежлив покрай много хора.

-Какво ти е да не си болен?Защо говориш под носа си? - Key изглеждаше доста загрижен
за мен.

-Не,просто съм малко срамежлив.Не се притеснявай. - надигнах глава и му се усмихнах.
Той ми се усмихна също.

-Taemin ти в коя стая си? - попита ме Jonghyun

-Ами във 23,но все още незнам кой е с мен в тази стая. - всички освен Minho ме
гледаха странно и направо ме побиха тръпки.

-Ти ще си в стая с Minho,Хахаха,а той така тъгуваше,че си няма никого. - смееше се
той.

-Оо да няма що.. - каза Minho като дори не обърна главата си да погледне към някой
от нас.Отнасяше се студено.Аз сведох глава и очите ми се навлажниха.Тогава Key
дойде до мен и ме потупа по рамото.

-Не се притеснявай,ще свикнеш,той с всички се държи така. - каза ми той.Jonghyun
видя,че ръката на Key е на рамото ми и хвана го хвана за ръката като правеше
ревниви физиономий.

-Благодаря ти Key. - погледнах странно към Jonghyun и се чудех защо го прави.

-Не го гледай така,той ревнува.Между другото аз и Jonghyun сме заедно,гаджета сме.
Не се изненадвай тук ще видиш много такива.Обзалагам се ще и ти ще се влюбиш в
някой.- казваше ми Key.

-Хах... - почесах се леко по главата.

-Но внимавай да не се опариш,че много ще боли. - предопреди ме той.

Кимнах с глава и се замислих.Аз от одавна мисля,че харесвам момчета,но не е като да
харесвам момичета.Всичките момичета ми станаха еднакви,всички искат да им купувам
разни неща и ако не им купя нещо ме зарязват.Доста са странни.Аз да не съм машина
за печатане на пари та да им купувам всичко.Исках да усетя,какво е да се влюбиш
наистина.До сега никога не ми се беше случвало.С всичките момичета които съм
излизал към нито едно не можах да почувствам нещо.Но сега е различно.След като
видях Minho,в него имаше нещо различно което мисля,че ми харесва.


--------------------------------------------------------------------
Е, надявам се да ви е харесало.Извинявам се ако имам грешки и благодаря , че сте прочели 1-вата глава от фенфика ми.


76Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Май 24, 2011 12:35 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Новото училище.. <3 - Page 4 144585 Новото училище.. <3 - Page 4 144585 Тая глава може да е кратка но е супер яка !! Galzzy likes that Новото училище.. <3 - Page 4 741224 Новото училище.. <3 - Page 4 951866

77Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Май 24, 2011 3:45 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

I loveeeeeeeeeeee it Новото училище.. <3 - Page 4 68960 Пускай следващата глава по-бързооо Новото училище.. <3 - Page 4 129392

78Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Май 24, 2011 4:32 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Новото училище.. <3 - Page 4 68960 Да видим какво ще стане нататък Новото училище.. <3 - Page 4 124908

http://smiley92.tumblr.com/

79Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Съб Юни 18, 2011 10:08 am

Гост

avatar
Гост

Кога ще има нова главааа? Новото училище.. <3 - Page 4 212760

80Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Съб Юли 16, 2011 6:44 pm

packa_95

packa_95
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

чакам следваща глава Новото училище.. <3 - Page 4 68960 супер як фик Новото училище.. <3 - Page 4 298776

81Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Нед Юли 17, 2011 10:12 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЪЪЪЪХ О.О ВЕШИ СЕ ВЪЗБУДИ... Новото училище.. <3 - Page 4 312545 Даже нейните фикове не са толкова перверзни:О

82Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Юли 18, 2011 11:01 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Йо !! Съжелявам за неписането на фенфика .. причината е огромния ми мързел .. Ии мисля да пиша нови глави когато нямам какво да прява ~ Така че enjoy! ^^

~ След 1 месец.

No one's POV !

Лятната ваканция,най сетне дойде!Всички бяха на плажа и се веселиха!Key,Jonghyun,Minho,Taemin,Onew и Sungmin тъкмо пътуваха към вилата на Key която се намираше на брега на морето.След като всички пристигнаха,те огледаха вилата и се разпределиха по стаите.Естествено всеки беше с любимия си в една стая.Часът беше около 12.Key каза на всички да разопаковат багажа си докато той направи обяд.

~ Key's POV!

Такаммм какво да направя за обяд......я чакай малко къде е Дино ?Отидох в хола и Jong лежеше на дивана и гледаше телевизия.

-ЯЯЯ!!Вдигай си задника от дивана ми и ела да ми помагаш в кухнята.

-Не искам! - иска да ме ядоса или какво?

-ЯЯ!Тъпа динозавърска главо ако не станеш до 5 секунди ще останеш без секс 1 месец.Разбра ли ме!

-Добре , добре ще направя каквото искаш,но моля те само не ме оставяй без секс 1 месец!Моля те красиви Key!

-Ахх таке е по добре. - Хванах го за ръката и двамата отидохме в кухнята.

~No One's POV.

Докато Key и Jong приготвяха обяда Minho и Taemin се забавляваха на голямото легло в стаята им.

Minho гъделичкаше Minnie и го караше да се смее толкова силно че се чуваше и в другите стай.Той застана върху по младия и целуна устните му.
Tae направи същото и след това целувката започна да става все по страстна.Езиците им се оплитаха един в друг.Тае се премести така,че той беше върху Minho.Целуваше врата му , оставяйки червени следи след себе си.Minho прехапваше устните си..Беше възбуден..Таемин търкаше коляното си в члена на Minho и го караше нежно да пъшка.

-Тае моля те,разкопчай ги вече. - Изпъшка високото момче.

Тесните му панталони притискаха възбудения му член,Minnie разкопча панталоните му и целуна пениса му през боксерките.

-Аааа..Таемин

Минхо се опитваше да каже на името му , но той просто не можеше да контролира звуците които излизаха от устата му.

Taemin пъхна члена му в устата си и започна да увива езика си около него и го масажираше.

-ъххххх Таем.... -Минхо дори не каза цялото му име когато свърши в устата му.Таемин преглътна течноста и облиза страстно устните си.
Отново Минхо водеше играта.Той обърна Таемин така че , да проникне в него.

-Минни обещавам че няма много да боли,само се отпусни! - Таемин поклати с глава и се отпусна.Тогава усети пронизваща болка в ануса си...

обядът е гот-ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ КАКВО ПРАВИШ СЪС СИНА МИ!!!!!! - Key влезе с гръм и трясък в стаята заедно с Jonghyun...

Надявам се да ви е харесала тази глава ~ bbye <3

83Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Юли 18, 2011 11:44 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

-ЯЯ!Тъпа динозавърска главо ако не станеш до 5 секунди ще останеш без секс 1 месец.Разбра ли ме! Новото училище.. <3 - Page 4 312545 Новото училище.. <3 - Page 4 312545 Новото училище.. <3 - Page 4 312545
Не мога да спра да се смеееяяя Новото училище.. <3 - Page 4 312545
Иначе...радвам се,че не спря фикът сии..жесток ее Новото училище.. <3 - Page 4 124908

84Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Юли 19, 2011 1:46 am

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Фика е жесток Новото училище.. <3 - Page 4 68960 Чакам следващата главичка Новото училище.. <3 - Page 4 752689

85Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Юли 19, 2011 7:50 am

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йейй нова глава Новото училище.. <3 - Page 4 68960 Страхона е чакам следващата Новото училище.. <3 - Page 4 752689

86Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Юли 19, 2011 8:14 am

packa_95

packa_95
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

супер яка глава и страхотен фик Новото училище.. <3 - Page 4 129392 чакам следваща глава Новото училище.. <3 - Page 4 752689

87Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Чет Юли 21, 2011 5:20 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха Новото училище.. <3 - Page 4 835962 Новото училище.. <3 - Page 4 312545 Краят е просто уникален Новото училище.. <3 - Page 4 312545 Кий как можа да влезе в най-неподходящият момент Новото училище.. <3 - Page 4 312545 Супер е главата Новото училище.. <3 - Page 4 68960

http://smiley92.tumblr.com/

88Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Чет Юли 21, 2011 9:23 pm

[..Мини..]

[..Мини..]
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

края просто е уникален Новото училище.. <3 - Page 4 312545 Новото училище.. <3 - Page 4 312545 и аз чакам слеващатата глава Новото училище.. <3 - Page 4 741224

89Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Авг 05, 2011 8:06 am

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Мисля че това ще е последната глава Новото училище.. <3 - Page 4 241947 Нямам никаква муза за нищо напоследък , но мисля да си направя в tumblr или някъде нещо където там ще пиша фиковете , защото няма да са само с SHINee ~ Тази глава ще е кратка и последна , дано ви хареса и съжалявам ако съм ви разочаровала

Final!!!

No One's POV ~

*flashback*

обядът е гот-ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ КАКВО ПРАВИШ СЪС СИНА МИ!!!!!! - Key влезе с гръм и трясък в стаята заедно с Jonghyun...

*end flashback*

Минхо и Таемин скочиха от леглото като чуха гласа на Кий,който беше толкова изнервен ,че чак беше почервенял.

-ЯЯЯ Минхо какво си мислиш че правиш??? - попита вбесеният Кий

-Ооо хайде Кий , престани , знаеш че вече ни е време за това , вие с Джонг сте го направили по-бързо,нали?? - каза с мили очички Минхо.

-Хайде йобо , да излизаме - Джонг хвана приятели си за ръката и го придърпа към вратата на стаята

-Но-н-но-но-но-н-но - Дивата не знаеше какво да каже,просто гледаше въпросително.

След като ДжногКий излязоха Минхо се метна на леглото върху Таемин и му прошепна съблазнително на ухото:

-Какво ще кажеш да продължим? Новото училище.. <3 - Page 4 741224


~

Е , това беше от мен , дано ви е харесало Новото училище.. <3 - Page 4 952614 не ме убивайте ,че така рязко спрях фика , но проблемът не е в мен а в главата ми Новото училище.. <3 - Page 4 78462 XD See Ya Новото училище.. <3 - Page 4 756532

90Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Авг 05, 2011 2:17 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

СИМИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ.... Новото училище.. <3 - Page 4 212760
Кажи ми как да не те убиваам....две изречения глава ли саа Т.Т ... пишеше толкова страхотно...ще те убияяя ....тъкмо стана интересноо Новото училище.. <3 - Page 4 785913

91Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Авг 05, 2011 10:35 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Моля те не ме убивааай T_T . . Новото училище.. <3 - Page 4 31342 Новото училище.. <3 - Page 4 835962
Нищо ново не мога да измисляя . . Новото училище.. <3 - Page 4 835962
Dan is scary . . Новото училище.. <3 - Page 4 779826

92Новото училище.. <3 - Page 4 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Авг 05, 2011 10:44 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Simmy don't worry ^__________________^
И си смених името о.О ... Вече съм Анди или Anddy :D ...Спокойно няма да те убивам Новото училище.. <3 - Page 4 793541

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите