Новото училище.. <3 - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Новото училище.. <3 - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_lcap15%Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_lcap56%Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_lcap3%Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_lcap13%Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_lcap13%Новото училище.. <3 - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Новото училище.. <3 - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Новото училище.. <3 - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Новото училище.. <3

+10
shawol01
A-yo
..TaeminGirl..
Nemo.
JoJo
*'' # ~Gaлz~ # ''..
Jonghyun__
jongminfan
Silver
kpopSIMMY
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

1Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Новото училище.. <3 Чет Апр 14, 2011 8:08 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

First topic message reminder :

Такааа Здравейте отново хора.Завръщам се с нов Фенфик.Съжалявам ако съм разочаровала някои хора като спрях предишния I'm inlove . JongKey . Новото училище.. <3 - Page 2 835962 На този не съм определила колко глави ще напиша.Но този път няма да ви разочаровам.Тази идея за този Фик ми дойде от един друг който бях чела много отдавна,но не е същия само идеята откраднах XD . Надявам се да ви хареса . Пишете коментари . Благодаря предварително. Новото училище.. <3 - Page 2 124908 Ето я и 1-ва глава

Chapter 1

- Taemiiiinn време е , да тръгваме за летището. - подвикна женски глас.

~ Здравейте аз съм Taemin,живея в Америка и реших,че искам да уча в Южна Корея.

Вече беше време да тръгвам за летището и като за последно оглеждах всичко около
къщата в която живеех.
С родителите ми стигнахме там и трябваше да излитам.Сбогувах се майка ми,която не
спря да плаче,но аз и казах,че ще и се обаждам всеки ден и да не се притеснява.
Прегърнах баща ми и той ми каза да се пазя.Хванах куфара си и тръгнах.Полета беше
дълъг и изморителен.През цялото време си мислех , какво ще правя като отида там.Не
ми беше за първи път в Корея,аз съм кореец и знам езика,но съм живял там до като
не съм навършил 2 години.Родителите ми са се преместили,защото искали по-добър
живот за мен.Ходил съм в родината си 1 - 2 пъти , в Сеул.Градът в който щях да уча.

След като пристигнах си хванах едно такси и казах на шофьора да ме закара до хотела
в който си бях направил резервация още преди да пристигна.Взех ключа от стаята ми
и влязох в асансьора.Отключих вратата на стаята ми и влязох вътре,оставих си нещата
и влязох да си взема душ.След това трябваше да отида до училището в което се бях
записал,то беше с общежитие и беше само за момчета.Облекох се прилично и слязох
на рецепцията като им казах да ми повикат такси.След като то пристигна,казах да ме
закара до "Beautiful boys high school"[незнаех кво друго да измисля XD].Да ,
всички момчета там са много красиви и аз отдавна бях поканен от училището да се
запиша там,но реших чак сега.

Сградата не изглеждаше по различно от другите училища и отвътре си беше обикновенно.
Влязох вътре и отидох в стаята на директора.Докато ходех през коридорите,покрай мен
минаваха момчета и ме заглеждаха и отзад и отпред.Чувствах се доста странно,но
се опитах да не обръщам внимание.

Отворих вратата на дирекцията и вътре зад едно огромно бюро седеше красива жена.
КАКВО?!?!Да не би тя да е директора,но в това училище има само момчета,не се ли
страхува,че може някой от учениците й да я хване и да и направи нещо лошо ?

- Добър ден аз съм директор Hyun Jae.Можеш да ме наричаш само Jae нуна тук никой не
използва думата "директор" . Ъм предполагам,че ти си Taemin.

-Да аз съм.

-Радвам се да се запознаем.Добре дошъл в гимназия "Beautiful Boys" , не случайно те
избрахме да се запишеш тук.Ти си очарователно момче,много си красив.

-И аз се радвам да се запозная с вас.Благодаря ви Jae нуна.

-Така , сега ще ти дам програмата и ключа от общежитието.То е точно да гимназията,
предполагам вече си го видял.

-Да видях го,благодаря.

Тя ми даде учебната програма и ключа от стаята в общежитието като ми каза,че ще си
имам също толкова хубав съквартирант.Малко се шокирах,защото си мислех ,че в стая
е само по един човек,но както и да е.Влязох в общежитието и навлякъде виждах хубави
момчета,които ме оглеждаха от главата до петите.Това направо ме побъркваше,имах
чувството,че ще ме изядът с поглед.
Стаята ми беше номер 23.Натиснах бравата за да проверя първо дали е отключено,но
явно нямаше никой вътре и отключих.Вътре беше чисто и подредено.имаше две легла,
едното беше от дясната а другото от лявата страна на вратата.Тя ги делеше.На едното
легло имаше дрехи и шарени завивки а другото беше празно,нямаше нищо на него.Явно
то трябваше да е моето.Исках да се настаня още на момента за това се обадих в
хотела и им казах да ми пратят багажа.След 15 минути той вече беше при мен.А в
стаята още нямаше никой освен мен.Подредих дрехте си в празен гардероб и сложих
завивки на леглото си.Нямаше какво друго да правя за това реших да се поразходя
наоколо.Излязох и заключих стаята.Ходех бавно по коридора и по едно време видях
едно момче да тича срещо мен.Беше се ухилил до ушите си.То спря пред мен и ме
заговори.

-Хей,здравей.За първи път те виждам тук.

-Ами да аз съм нов.

-Ухаа страхотно аз съм Onew приятно ми е.

-Аз съм Taemin и на мен също.

-Искаш ли да те разведа из общежитието и да те запозная с моите приятели?

-Да,супер.

Той разрожи косата ми и ме хвана за ръка,като започна да бяга.Изглеждаше доста
щастлив,усмихваше се и се смееше през цялото време.

-Йо,хора! - каза Onew на своите приятели.

-Какво става? - попитаха те.

-Запознайте се с новия ни приятел Taemin.Taemin това се Jonghyun,Key и Minho.

-Приятно ми е. - измърморих тихо аз.Попринцип съм много срамежлив покрай много хора.

-Какво ти е да не си болен?Защо говориш под носа си? - Key изглеждаше доста загрижен
за мен.

-Не,просто съм малко срамежлив.Не се притеснявай. - надигнах глава и му се усмихнах.
Той ми се усмихна също.

-Taemin ти в коя стая си? - попита ме Jonghyun

-Ами във 23,но все още незнам кой е с мен в тази стая. - всички освен Minho ме
гледаха странно и направо ме побиха тръпки.

-Ти ще си в стая с Minho,Хахаха,а той така тъгуваше,че си няма никого. - смееше се
той.

-Оо да няма що.. - каза Minho като дори не обърна главата си да погледне към някой
от нас.Отнасяше се студено.Аз сведох глава и очите ми се навлажниха.Тогава Key
дойде до мен и ме потупа по рамото.

-Не се притеснявай,ще свикнеш,той с всички се държи така. - каза ми той.Jonghyun
видя,че ръката на Key е на рамото ми и хвана го хвана за ръката като правеше
ревниви физиономий.

-Благодаря ти Key. - погледнах странно към Jonghyun и се чудех защо го прави.

-Не го гледай така,той ревнува.Между другото аз и Jonghyun сме заедно,гаджета сме.
Не се изненадвай тук ще видиш много такива.Обзалагам се ще и ти ще се влюбиш в
някой.- казваше ми Key.

-Хах... - почесах се леко по главата.

-Но внимавай да не се опариш,че много ще боли. - предопреди ме той.

Кимнах с глава и се замислих.Аз от одавна мисля,че харесвам момчета,но не е като да
харесвам момичета.Всичките момичета ми станаха еднакви,всички искат да им купувам
разни неща и ако не им купя нещо ме зарязват.Доста са странни.Аз да не съм машина
за печатане на пари та да им купувам всичко.Исках да усетя,какво е да се влюбиш
наистина.До сега никога не ми се беше случвало.С всичките момичета които съм
излизал към нито едно не можах да почувствам нещо.Но сега е различно.След като
видях Minho,в него имаше нещо различно което мисля,че ми харесва.


--------------------------------------------------------------------
Е, надявам се да ви е харесало.Извинявам се ако имам грешки и благодаря , че сте прочели 1-вата глава от фенфика ми.


26Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 18, 2011 5:45 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Chapter 5


~ No one POV

Всички се спогледаха и продължиха да ядът.Освен масата на Key , с изключение на Minho.
На него изобщо не му пукаше,какво е станало и не обръщаше внимание на никого.Key се ядоса
и удари в масата.

-Я!Minho веднага ставай и отивай да му се извиниш.Ти си виновен за всичко!

-Офф се тая... - Каза Minho и бавно излезе от столовата.

Поогледа се наоколо за Taemin,но никъде не го видя.Времето си минаваше,но никой не се сети
за него.

{ Слушайте ако искате : https://www.youtube.com/watch?v=pzqE0gwQE5g }

Вече беше вечер а Taemin все още седеше зад дървото и плачеше.Той не спря дори за миг.
Само като си помислеше за Minho и от очите му се стичаха сълзите.Той се питаше защо трябваше
да се влюбва точно в Minho,защо точно в него?!?!....

Минаваше се 00:00 а Taemin седеше отвън на студа.Не искаше да се прибира в стаята при Minho..
Той видя една пейка,отиде до нея и легна.Докато Taemin беше все още навън,Minho четеше книга
на леглото си и от време на време поглеждаше ту часовника си,ту леглото на Taemin.Часовете си
минаваха,но него все още го нямаше.Minho се беше притеснил и реши да провери да не би да е
в стаята на Key или Onew.Той стана от леглото и излезе от стаята.Предвижи се по коридора и
почука на врата на Key.Отвътре се чуваха странни звуци и Minho се почувства неловко.Вратата
се отвори и отвътре излезе Jonghyun чисто гол.

-Как се осмеляваш да ни притесняваш по това време?Не чуваш ли,че сме заети.

-Охх добре няма значение.Между другото само двамата ли сте?

-Амии ако не бяхме само двамата нямаше да чуваш такива звуци.

-Аа добре,няма значение..

Minho отиде до врата на Onew и почука.Тогава излезе Sungmin.

-Спите ли? - попита Minho

-Само Onew спи ,защо?

-Ами питам.А само двамата ли сте?

-Да,няма никой друг при нас.Защо,какво е станало?

-Taemin го няма!!!!

Minho побягна към двора и започна да се оглежда за Taemin.Претърсваше дори и най-малкото
ъгълче.По едно време видя Taemin на пейката до голямото дърво.Той отиде до него
и го попита дали е добре,но не получи отговор.Попита още няколко пъти,но също не получи
отговор.Побутна го малко,но Minnie не помръдваше.Той беше в безсъзнание.Целият беше студен
и дишаше тежко.Minho го вдигна на ръцете си и го заведе в стаята им.Там бяха Key,Sungmin,Onew
и Jonghyun.Sungmin събуди Onew и двамата отидоха да кажат на JongKey докато Minho търсеше
Minnie.Всички бяха много притеснени,но Key им каза да се успокоят и да се върнат по стаите си,
той ще се погрижи за всичко.Всички се прибраха и в стаята останаха само Minho,Key и Taemin.

-Minho,защо го направи? - попита Key

-Какво съм направи?

-Нали ти казах да го потърсиш още на обяд,ако ме беше послушал нямаше да стане така.

-Съжелявам....

Minho се натъжи.Той знаеше ,че каквото и да казва Key винаги e прав.Докато Дивата затопляше
с какво ли не Taemin,Minho седеше буден до последно и не отделяше очи от Minnie.Искаше само
той да се оправи.Сега вече знаеше,че той е виновен за всичко и беше готов да си го признае.
След като Taemin се оправи Key се прибра в стаята си и каза на Minho да наглежда Taemin.Той
седна близо до леглото му и продължаваше да го гледа.

~ Taemin POV

Отворих очите си и видях че вече не съм навън.Бях в стая и гледах тавана.Погледнах настрани
и до мен лежеше Minho.Какво прави той тук?Защо е на моето легло?Сърцето ми започна да
тупти по силно,а очите ми не искаха да се отместят от лицето му.Изглежда по - добър когато
спи.Сълзите ми отново започнаха да се стичат една по една на възглавницата.Повдигнах бавно
ръката си и го погалих по главата.Той помръдна малко и отвори очите си.Гледаше ме право
в моите,виждаше ме как плача.Гледахме се така дълго и по едно време Minho вригна неговата
ръка и изтри сълзите ми.

-Защо ме караш да се влюбвам все повече и повече в теб?Искаш да полудея ли? - попитах го аз

-Моля те не полудявай ако направя това..

Той се изправи и бавно приближаваше лицето си към моето.Усните ни се докоснаха.Той галеше
косата ми и не след дълго се изправи.Беше различен.Защо се държи така?

-Сега поспи,ще говорим утре за това. - Minho отиде и легна на своето легло и на секундата заспа.
Явно е бил много изморен.Сигурно цяла нощ е седял буден до мен.

Не можех да спра да го гледам,да мисля за целувката ни и защо е толкова различен.

------------------------------------
Благодаря за коментарите , много сте мили . Новото училище.. <3 - Page 2 752689 Новото училище.. <3 - Page 2 573598 Saranghae ~ Новото училище.. <3 - Page 2 201898

27Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 18, 2011 6:07 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Давай следващата глава по-бързо моля теее Новото училище.. <3 - Page 2 72137 Новото училище.. <3 - Page 2 948427

28Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 18, 2011 6:15 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Ахх какво са праили тея пак xDD (JongKey) Uhhh~ басиии . . . . той го целуна Новото училище.. <3 - Page 2 144366 Супер глава Новото училище.. <3 - Page 2 201898 Nextt nextt ~ !! Новото училище.. <3 - Page 2 346803

29Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 18, 2011 6:32 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

aaaawwwwwwww Новото училище.. <3 - Page 2 68960 прелестт Новото училище.. <3 - Page 2 561482
ии пак на най-интересното спряя Новото училище.. <3 - Page 2 361691
пишии бързоо следващатааа Новото училище.. <3 - Page 2 772520

30Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 18, 2011 6:48 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Вярно,кой знае какво са правили JongKey Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Я,Минхо взе,че се промени Новото училище.. <3 - Page 2 720423 Супер е главата Новото училище.. <3 - Page 2 81742

http://smiley92.tumblr.com/

31Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 18, 2011 7:48 pm

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Изразявам съгласието си с всички предни постове и искам да кажа, че и аз очаквам с нетърпение следващата главичка :))))

32Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 19, 2011 3:28 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Много се извинявам но скоро сигурно няма да мога да напиша нова глава ... преди точно 1 час си изгорих ръката с врящо олио .. палеца и и показалеца .. ии не мога да пиша много много ... ужасно много ме болии хораааа ... надявам се да не ми се сърдите .. аз съм написала половината от новата глава .. ако искате сега да я пост-на пишете ако не като малко се пооправя ще я довърша ... но не знам кога ще се оправя .. благодаря за разбирането Новото училище.. <3 - Page 2 31342 Sad

33Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 19, 2011 6:24 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ей много гадно Новото училище.. <3 - Page 2 241947 Оправяй се бързо Новото училище.. <3 - Page 2 356600

34Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 19, 2011 7:11 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Наистина е много гадно Новото училище.. <3 - Page 2 241947 Пожелавам ти бързо оправяне Новото училище.. <3 - Page 2 124908

http://smiley92.tumblr.com/

35Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 19, 2011 7:25 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Оо милата Sad Дано бързо да ти мине Новото училище.. <3 - Page 2 250529

36Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Апр 20, 2011 3:51 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Chapter 6



{ Слушайте ако искате : https://www.youtube.com/watch?v=dvg0aPo4DtQ }

~ No one POV

= ]На сутринта

Minho се събуди преди Taemin и отиде да се изкъпе.Беше Събота и всички щяха да излизат заедно.
Докато той се къпеше Minnie се събуди от шума на душа,защото Minho беше оставил врата
отворена.Той стана и отиде да я затвори.И като застана пред нея видя Minho чисто гол..

Закри очите си с ръка и остави само малко разстояние между пръстите си за да гледа.
Той седеше тихо до вратата и наблюдаваше съквартиранта му под душа.

-Taemin няма ли вече да спреш да ме гледаш ? – каза по едно време Minho

-ЪъЪъ .. аз не те гледам,туко що се събудих и понеже чух ,че си в банята дойдох да
затворя врата защото е много шумно. – притесни се Minnie

-Защо си мислиш,че не съм те чул още преди 10 минути как ставаш от леглото??

-Не е вярно!

Tae целия беше почервенял като домат.Докато другия беше в банята той се облече и му написа
бележка:

„Аз съм при Key,съжалявам за в банята.. после ще се видим,когато излезем всичките.От Minnie”

Като прочете бележката Minho сложи една доволна усмивка на лицето си.Според него Tae беше
много сладък,но не и когато се ядоса.Той все още се чувстваше виновен за миналата вечер.
Когато го целуна сърцето му силно препускаше и се чувстваше странно.Minnie много му
напомняше за приятелката му и това го караше да се влюбва все повече и повече в него.

Taemin отиде при Key и беше толкова радостен,че неможеше да спре да подскача.

-Minnie какво ти е? - попита го Key

-Няма да повярваш ако ти кажа,нали нали .. то аз самия немога да го повярвам....

-Казвай какво е станало бързо че нямам търпение - зопочна да подскача и Key

-Амиии - Taemin спря да скача и започна да говори сериозно - с Minho снощи се целунахме

-Какво ?! - след въпроса на Key и двамата изкрещяха от радост.Key много се радваше за Tae,защото
той беше много влюбен в съквартиранта си.

-Еееее СУПЕР тъкмо само вие двамата останахте да се съберете,сега всички си имаме човек до
себе си . - усмихна се Дивата.

-Какво чух?! - Jonghyun си подаде главата от банята - Вие сте заедно?А правихте ли го вече,защото
аз и Key го правихме същата вечер.

-ЯЯЯЯЯ!!Jonghyun млъкни на момента , да не отида там. - разкрещя се Key

-Хайде ела ми де и без това предималко не ми стигна - предизвикваше го Dino

Tae се смееше отстрани.И двамата бяха много забавни и се държаха много добре един с друг.Той
искаше да е така и с него и Minho.

По едно време се почука на вратата.Бяха Onew,Sungmin и Minho.Всички излязоха заедно.Onew
беше прегърнал Sungmin , Key и Dino се държаха за ръце само Taemin и Minho ходеха на една
крачка разстояние.Sungmin ги забеляза и тихо се промъкна зад тях и се мушна между двамата като
ги държеше за ръцете .

-Ее какво правите вие двамата? - попита той като събра ръката на Tae с ръката на Minho и побягна
към Onew,преструвайки се че нищо не се е случило.

---------------------------------------------------

Сега ръката ми е МАЛКО по добре ии довърших главата <3 надявам се да ви хареса Новото училище.. <3 - Page 2 752689 Новото училище.. <3 - Page 2 124908

37Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Апр 20, 2011 4:23 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ооо колко сладкооо Новото училище.. <3 - Page 2 68960
нямам търпение за следващатаа Amazed
какво ли ще стане Новото училище.. <3 - Page 2 935510

38Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Апр 20, 2011 7:17 pm

shawol01

shawol01
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Eee супер е главатаа Новото училище.. <3 - Page 2 346803

Айде айде пишии Новото училище.. <3 - Page 2 529335

http://twitpic.com/photos/n0wayaway

39Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Апр 20, 2011 7:41 pm

A-yo

A-yo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

главата е СУПЕР и чакам с нетърпение следващата

и се оправяй бързо
Новото училище.. <3 - Page 2 872286

40Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Чет Апр 21, 2011 3:48 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Новото училище.. <3 - Page 2 68960 Да видим какво ще стане Новото училище.. <3 - Page 2 935510

http://smiley92.tumblr.com/

41Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Апр 22, 2011 8:34 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Извинявам се че не пуснах глава . Но ето я сега . Надявам се да ви хареса <3 Пишете Коментари <3

Chapter 7

~ No one POV

Minho и Taemin продължаваха да се държат за ръце,но понеже и двамата бяха срамежливи,нито
един път не се погледнаха лице в лице.Вървяха и се смееха заедно с другите.Разхождаха се
забавляваха се и дори не усетиха колко бързо минава времето.Беше вече 6 вечерта.Те отидоха да
вечерят и после се прибраха обратно по стаите си.Таемин от време на време поглеждаше Taemin
в устните и си мислеше за целувката им.Искаше още.След като се прибраха в стаята си и двамата
легнаха на леглата си изморени.

- Taemin какво ще правим сега?Още е много рано.. - попита Minho

- Амиии незнам..много съм изморен.. - отговори Tae

- Аз също,ще отида да се изкъпя и после ще решим.ОК? - каза Minho като му намигна

-O-OK! - изчерви се Minnie

След това Minho се съблече и остана само по боксерки.Tae го гледаше без да мърда очите си от
красивото тяло на Minho.Изглеждаше толкова секси и възбуди Minnie.След като влезе в банята
Minho не затвори вратата.Taemin едва се сдържаше да не му налети.Гледаше го и му се възхищаваше.
Той не издържа и съблече тениската си като тръгна към банята.Влезе вътре и блъсна Minho в стената
като започна да целува страстно връта му.

- T-Taemin какво правиш?? - изненадано попита Minho

- Стой мирен и не казвай нищо,остави всичко на мен. - отговори Minnie като започна да целува
устните му.

На Minho му харесваше все повече и повече и това го възбуждаше.Той се остави изцяло на
съквартиранта си,който плъзгаше езика си надолу по връта му.Tae застана на колене и започна
да масажира члена на Minhа,а той стенеше от удоволствие.Не след дълго Minnie пъхна члена му в
устата си и увиваше езика си околу главичката му.Пъхна го целия в устата си започна да се
мерда напред и назад.Minho го хвана за косата и забързваха движенията си.

-АААААААААААААХАХХАХАХАХА Key ела бързо да видиш. - Jonghyun беше влязъл в стаята и
завари Taemin и Minho голи в банята.Minho изправи Minnie и бързо взе кърпа за да се покрият.

-ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!Динозавър такъв изчевай от тук!!!!!!! - разнавиква се Minho.През това
време Key влезе и ги видя ,че двамата се крият зад една кърпа.На него вече му стана ясно какво
се е случило.А Tae си умираше от срам,чак очите му се бяха насълзили.Key избута Jonghyun
навън ,който не спираше да повтаря,че не иска да си ходи.

- Моля продължете си каквото правихте. - каза Key като излезе и затвори вратата.

~ Jonghyun's POV

ААААААААХАХАХ аз ги видяяяях.ХАХАХАХА много са следки дваматааа,но защо Key ме изгони
искам още да гледам.

-Я!Key искам да гледам!!!

-НЕМОЖЕ!!!Това си е тяхна работа!Тебе някой гледа ли те докато го правиш?а?? - каза ми той
като ме шляпна зад врата.

-Но ние не сме го опитвали още това,искаш ли. - казвах му докато мърдах леко главата си към
вратата на стаята.

-СЕКСМАНЯК! На тебе все не ти стига,станал съм като кофа там... - разнавиква ми се Divata

-Добре де,не ме бий моля ти се! - погледнах го с мили очички.Той се разтапяше като ги направя.

-Добре,този път няма!Оо сладура ми той. - Key силно ме прегърна и ме целуна по челото.А аз
го стиснах по дупето.

-Перверзник! - каза ми той като ме удари зад врата и тръгна към стаята на Onew.

42Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Апр 22, 2011 8:46 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Реакцията на Динно ме уби просто Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Кво им се кефи Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Супер е главата Новото училище.. <3 - Page 2 81742

http://smiley92.tumblr.com/

43Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Апр 22, 2011 9:17 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ааа Блингии ще ме убие Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Искам вика да гледам xD
Чакам следващата глава Новото училище.. <3 - Page 2 752689

44Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Съб Апр 23, 2011 11:21 am

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

малее Сими как ги мислиш бе човек Новото училище.. <3 - Page 2 68960 Новото училище.. <3 - Page 2 829126 супер беше случката с JongKey & 2Min Новото училище.. <3 - Page 2 580483 Новото училище.. <3 - Page 2 951866

45Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Съб Апр 23, 2011 1:10 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

kpopSIMMY написа: -СЕКСМАНЯК! На тебе все не ти стига,станал съм като кофа там... - разнавиква ми се Divata
Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Новото училище.. <3 - Page 2 312545

46Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 25, 2011 1:53 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Омоо, прочетох 5 глави наведнъж и ми дойде доста сладникаво Новото училище.. <3 - Page 2 982906
Лол, изкарваш ги типични американски захаросани гейове Новото училище.. <3 - Page 2 778320
Премай го в добрия смисъл xDD
Интересно какво ще става между 2МИН
Тае бързо убеди Мино обаче Новото училище.. <3 - Page 2 982906 Новото училище.. <3 - Page 2 982906

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

47Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 25, 2011 5:17 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Chapter 8

~No one's POV

Рождения ден на Minho

На сутринта Taemin както обикновенно се събуди по рано от Minho и понеже беше рождения му ден
той реши да му направи изненада.Облече се и излезе от стаята.Отиде до стаята на Onew и почука.
Отвътре излезе Sungmin който беше само по боксерки.Taemin срамежливо попита.

- Ам Onew тук ли е?

-Да предималко влезе в банята.Влез вътре за да го изчакаш. - каза Sungmin и отвори по - широко
вратата за да може Taemin да влезе.

Той на седна стола до бюрото на Onew а през това време Sungmin се облече.Не след дълго Onew
вече се беше изкъпал и започнаха да говорят с Minnie.

-Хей Onew понеже днес е рождения ден на Minho искаш ли да го изненадаме.Ще викнеме и Key,но
ще оставиме тук Jonghyun и Sungmin за да не се усъмни,че става нещо.

-Супер,хайде отиди до стаята на Key и му кажи аз следмалко идвам.-каза Onew и Taemin отиде до
другата стая.

Почука няколко пъти,но никой не отвори.Реши да му звънне по телефона.

-Ааалоо - каза сънен глас.

-Key спиш ли?

-Какво?А да.Защо?

-Ами днес е рождения ден на Minho искаш ли да отидем аз , ти и Onew да му вземем нещо?

-ЛЕЛЕЛЕЛЛЕЕ бях забравил .Добре,ей сега само да се облека на бързо .

-Може първо да ми отвориш вратата.

Key затвори телефона и отвори вратата на Taemin.Той влезе вътре и видя,че Jonghyun спи..ГОЛ.

-Key той защо е гол? - попита Minnie

-Да ти кажа и аз незнам,снощи когато си легнахме беше с пижама... - отговори Key с въпросително
изражение на лицето. - Сигурно е бълнувал нещо и се е съблякъл на сън,не е за първи път и не
се очудвам с неговите перверзни мисли. - довърши Key и отиде да си измие зъбите.

~Taemin's POV

Тримата излязохме и започнахме да гледаме наоколу за подарък,но преди това казахме на
Sungmin и Jonghyun да се преструват,че са забравили рождения ден на Minho.

Обикаляхме дълго и накрая аз се спрях пред витрината на един магазин.Там имаше 6 гривни на
всяка една имаше дума.Като ги събереш заедно ставаше
/ Best / Friends / Forever / Always / To Be / Together /.Тези гривни щяха да символизират
приятелството ни.И тримата ги харесахме и ги взехме,но това щеше да бъде много малък
подарък за това аз предложих в малко бурканче да сложим 50 малки лисчета и на всяко едно да
пише пожелание.Съгласиха се с мен и отидохме да вземем хартия и декоративно бурканче.

Вчерта щяхме да организираме парти за Minho а до тогава никой не трябваше и да споменава и
думичка за рождения му ден.

Прибрахме се обратно в общежитието и Minho , Jonghyun и Sungmin седяха на двора и си говореха
на една пейка.Minho изглеждаше малко тъжен,явно си е помислил,че сме забравили рождения му
ден.

След околу 2-3 часа всички се прибрахме по стаите си.Подаръка беше при Key.Когато двамата с
Minho влязохме вътре,той тръшна силно вратата,хвана ме за ръцете и ме залепи за нея.Започна
да ме целува нежно и това продължи околу 5 минути.

- Защо така внезапно? - попитах аз

-Ами незнам,ти ми кажи ..

-Аз откъде трябва да знам,може би ти харесват целувките ми..

- Ами не ,но няма значение..... - отговори Minho и се хвърли на леглото си.Времето си минаваше,а
той нищо не споменаваше за рождения му ден.

Вече беше околу 19:00 и трябваше да подготвим всичко.

-Аз отивам до стаята на Key.-казах аз на Minho

-Все тая ..... - отговори ми той и ми обърна гръб.

Излязох от стаята и всички без Minho отидохме на двора за да подготвим всичко.Имаше торта ,
любимата на Minho и още куп неща.След като бяхме готови аз се върнах в стаята и казах на
Minho да дойде с мен ,защото 'сестра' ми иска да се запознае с него.Всъщност аз нямах нито
брат,нито сестра,но той това не го знаеше и двамата тръгнахме към двора на общежитието.
Преди да стигнем аз закрих очите му с ръце и му казах,че ще се изненада колко е красива.


-----------------------------------------------

Знам,главата е много ТЪПА! ... Наще ме вбесиха и просто неможах да измисля нещо по-добро....Обещавам другата да е по-добра <3 Благодаря на всички за хубавите коментари!!Saranghae ~

48Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 25, 2011 7:01 pm

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Как ше е тъпа!? Я не се оплаквай, ами продължавай! Новото училище.. <3 - Page 2 720423 Чакам следващата, въпреки че ти туко що пусна тази...

49Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 25, 2011 7:45 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха Блинги спи гол Новото училище.. <3 - Page 2 312545 Това ще да е секси картинка Новото училище.. <3 - Page 2 741224 Anyway,главата е супер Новото училище.. <3 - Page 2 98246 Интересно какво ще стане на партито Новото училище.. <3 - Page 2 23895

http://smiley92.tumblr.com/

50Новото училище.. <3 - Page 2 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Апр 25, 2011 8:16 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

аз съм написала вече другата глава обаче ще я кача утре защото иначе утре няма да качвам ако я кача сега ;дд

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите