Новото училище.. <3 - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Новото училище.. <3 - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_lcap15%Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_lcap56%Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_lcap3%Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_lcap13%Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_lcap13%Новото училище.. <3 - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Новото училище.. <3 - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Новото училище.. <3 - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

Новото училище.. <3

+10
shawol01
A-yo
..TaeminGirl..
Nemo.
JoJo
*'' # ~Gaлz~ # ''..
Jonghyun__
jongminfan
Silver
kpopSIMMY
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 4]

1Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Новото училище.. <3 Чет Апр 14, 2011 8:08 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

First topic message reminder :

Такааа Здравейте отново хора.Завръщам се с нов Фенфик.Съжалявам ако съм разочаровала някои хора като спрях предишния I'm inlove . JongKey . Новото училище.. <3 - Page 3 835962 На този не съм определила колко глави ще напиша.Но този път няма да ви разочаровам.Тази идея за този Фик ми дойде от един друг който бях чела много отдавна,но не е същия само идеята откраднах XD . Надявам се да ви хареса . Пишете коментари . Благодаря предварително. Новото училище.. <3 - Page 3 124908 Ето я и 1-ва глава

Chapter 1

- Taemiiiinn време е , да тръгваме за летището. - подвикна женски глас.

~ Здравейте аз съм Taemin,живея в Америка и реших,че искам да уча в Южна Корея.

Вече беше време да тръгвам за летището и като за последно оглеждах всичко около
къщата в която живеех.
С родителите ми стигнахме там и трябваше да излитам.Сбогувах се майка ми,която не
спря да плаче,но аз и казах,че ще и се обаждам всеки ден и да не се притеснява.
Прегърнах баща ми и той ми каза да се пазя.Хванах куфара си и тръгнах.Полета беше
дълъг и изморителен.През цялото време си мислех , какво ще правя като отида там.Не
ми беше за първи път в Корея,аз съм кореец и знам езика,но съм живял там до като
не съм навършил 2 години.Родителите ми са се преместили,защото искали по-добър
живот за мен.Ходил съм в родината си 1 - 2 пъти , в Сеул.Градът в който щях да уча.

След като пристигнах си хванах едно такси и казах на шофьора да ме закара до хотела
в който си бях направил резервация още преди да пристигна.Взех ключа от стаята ми
и влязох в асансьора.Отключих вратата на стаята ми и влязох вътре,оставих си нещата
и влязох да си взема душ.След това трябваше да отида до училището в което се бях
записал,то беше с общежитие и беше само за момчета.Облекох се прилично и слязох
на рецепцията като им казах да ми повикат такси.След като то пристигна,казах да ме
закара до "Beautiful boys high school"[незнаех кво друго да измисля XD].Да ,
всички момчета там са много красиви и аз отдавна бях поканен от училището да се
запиша там,но реших чак сега.

Сградата не изглеждаше по различно от другите училища и отвътре си беше обикновенно.
Влязох вътре и отидох в стаята на директора.Докато ходех през коридорите,покрай мен
минаваха момчета и ме заглеждаха и отзад и отпред.Чувствах се доста странно,но
се опитах да не обръщам внимание.

Отворих вратата на дирекцията и вътре зад едно огромно бюро седеше красива жена.
КАКВО?!?!Да не би тя да е директора,но в това училище има само момчета,не се ли
страхува,че може някой от учениците й да я хване и да и направи нещо лошо ?

- Добър ден аз съм директор Hyun Jae.Можеш да ме наричаш само Jae нуна тук никой не
използва думата "директор" . Ъм предполагам,че ти си Taemin.

-Да аз съм.

-Радвам се да се запознаем.Добре дошъл в гимназия "Beautiful Boys" , не случайно те
избрахме да се запишеш тук.Ти си очарователно момче,много си красив.

-И аз се радвам да се запозная с вас.Благодаря ви Jae нуна.

-Така , сега ще ти дам програмата и ключа от общежитието.То е точно да гимназията,
предполагам вече си го видял.

-Да видях го,благодаря.

Тя ми даде учебната програма и ключа от стаята в общежитието като ми каза,че ще си
имам също толкова хубав съквартирант.Малко се шокирах,защото си мислех ,че в стая
е само по един човек,но както и да е.Влязох в общежитието и навлякъде виждах хубави
момчета,които ме оглеждаха от главата до петите.Това направо ме побъркваше,имах
чувството,че ще ме изядът с поглед.
Стаята ми беше номер 23.Натиснах бравата за да проверя първо дали е отключено,но
явно нямаше никой вътре и отключих.Вътре беше чисто и подредено.имаше две легла,
едното беше от дясната а другото от лявата страна на вратата.Тя ги делеше.На едното
легло имаше дрехи и шарени завивки а другото беше празно,нямаше нищо на него.Явно
то трябваше да е моето.Исках да се настаня още на момента за това се обадих в
хотела и им казах да ми пратят багажа.След 15 минути той вече беше при мен.А в
стаята още нямаше никой освен мен.Подредих дрехте си в празен гардероб и сложих
завивки на леглото си.Нямаше какво друго да правя за това реших да се поразходя
наоколо.Излязох и заключих стаята.Ходех бавно по коридора и по едно време видях
едно момче да тича срещо мен.Беше се ухилил до ушите си.То спря пред мен и ме
заговори.

-Хей,здравей.За първи път те виждам тук.

-Ами да аз съм нов.

-Ухаа страхотно аз съм Onew приятно ми е.

-Аз съм Taemin и на мен също.

-Искаш ли да те разведа из общежитието и да те запозная с моите приятели?

-Да,супер.

Той разрожи косата ми и ме хвана за ръка,като започна да бяга.Изглеждаше доста
щастлив,усмихваше се и се смееше през цялото време.

-Йо,хора! - каза Onew на своите приятели.

-Какво става? - попитаха те.

-Запознайте се с новия ни приятел Taemin.Taemin това се Jonghyun,Key и Minho.

-Приятно ми е. - измърморих тихо аз.Попринцип съм много срамежлив покрай много хора.

-Какво ти е да не си болен?Защо говориш под носа си? - Key изглеждаше доста загрижен
за мен.

-Не,просто съм малко срамежлив.Не се притеснявай. - надигнах глава и му се усмихнах.
Той ми се усмихна също.

-Taemin ти в коя стая си? - попита ме Jonghyun

-Ами във 23,но все още незнам кой е с мен в тази стая. - всички освен Minho ме
гледаха странно и направо ме побиха тръпки.

-Ти ще си в стая с Minho,Хахаха,а той така тъгуваше,че си няма никого. - смееше се
той.

-Оо да няма що.. - каза Minho като дори не обърна главата си да погледне към някой
от нас.Отнасяше се студено.Аз сведох глава и очите ми се навлажниха.Тогава Key
дойде до мен и ме потупа по рамото.

-Не се притеснявай,ще свикнеш,той с всички се държи така. - каза ми той.Jonghyun
видя,че ръката на Key е на рамото ми и хвана го хвана за ръката като правеше
ревниви физиономий.

-Благодаря ти Key. - погледнах странно към Jonghyun и се чудех защо го прави.

-Не го гледай така,той ревнува.Между другото аз и Jonghyun сме заедно,гаджета сме.
Не се изненадвай тук ще видиш много такива.Обзалагам се ще и ти ще се влюбиш в
някой.- казваше ми Key.

-Хах... - почесах се леко по главата.

-Но внимавай да не се опариш,че много ще боли. - предопреди ме той.

Кимнах с глава и се замислих.Аз от одавна мисля,че харесвам момчета,но не е като да
харесвам момичета.Всичките момичета ми станаха еднакви,всички искат да им купувам
разни неща и ако не им купя нещо ме зарязват.Доста са странни.Аз да не съм машина
за печатане на пари та да им купувам всичко.Исках да усетя,какво е да се влюбиш
наистина.До сега никога не ми се беше случвало.С всичките момичета които съм
излизал към нито едно не можах да почувствам нещо.Но сега е различно.След като
видях Minho,в него имаше нещо различно което мисля,че ми харесва.


--------------------------------------------------------------------
Е, надявам се да ви е харесало.Извинявам се ако имам грешки и благодаря , че сте прочели 1-вата глава от фенфика ми.


51Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 26, 2011 2:35 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Chapter 9


~Taemin's POV

Дръпнах ръцете си от очите на Minho и всички на един глас извикахме "Изненада" .Той беше
толкова развълнуван,дори виждах как очите му се навлажняват.Всички се забавлявахме и
всички бяхме щастливи.По едно време Minho каза че ще отиде до стаята за да остави подаръците
си и да се обади на родителите си.Той вече беше вътре в общежитието,когато аз се сетих,че
съм забравил едни конфети в шкафчето на бюрото в стаята.Отидох до стаята,но се спрях пред
вратата,защото чух,че телефона на Minho звъни.

{ Слушайте ако искате : https://www.youtube.com/watch?v=HHVvyhZqZ2c }

~ Minho's POV

- Йобосейо - вдигнах телефона без да гледам кой звъни.

- Честит рожден ден! - познавах този глас , беше Yun Hee......

- Благодаря!Липсваш ми.. - казах й аз,като усещах топлите сълзи които се стичаха по лицето ми.

- И ти на мен,обичам те.Надявам се да си прекарваш добре. - след като чух думите и сърцето ми
силно се разтуптя.

-Обичам те повече от всичко!!Не е същото,когато ти не си до мен..Никога няма да бъда толкова
щастлив!!!

- Знам, и при мен е така!Но трябва да продължим..Аз ти обещах ,че никога няма да спра да те
обичам,дори и да си накрая на света и никога да не се върнеш,ти ще си единствен за мен,запомни
го много добре и никога не то забравяи!

- Благодаря ти за всичко което си направила за мен!Обичам те!Трябва да затварям...

-Добре,ще се чуем пак .

-Добре ще чакам да ми се обадиш! - затворих телефона и го ударих от земята и се стропулих
до него.Плачех като малко дете..Изминаха околу 20 минути,другите сигурно се притесняват.
Избърсах сълзите си и тръгнах да излизам от стаята.

~ Taemin's POV

Слушах внимателно всяка негова думичка,всичко явно е било лъжа..Явно аз съм неговата играчка..
Явно аз за него съм едно нищо..Сълзите ми се стичаха бързо,очите ми бяха червени и не се
чувствах добре.Болеше ме..болеше ме сърцето..то беше разбито на хиляди пърченца..Мислех,че
е забравил приятелката си..или поне той така ми казваше..явно ме е лъгал през цялото време..
докато е целувал мен е мислил за нейните устни,докато ме е прегръщал е мислил че тя е в
ръцето му...Мисля че това е прекалено много за мен.

~ No one's POV!

Когато Minho отвори вратата видя Taemin целия треперещ,в очите му болка а на лицето му сълзи..
Тръгна да го хваща за ръката,но Taemin се отдръпна.

- Какво правиш тук? - попита го Minho

-Ти ми каза че ще говориш с родителите си..Защо??? - Minnie не спираше да плаче докато говори.

- С тях говорих..Какво е станало?

-Моля те не ме лъжи..Боли ме не разбираш ли.През цялото време бях тук и слушах разговора ти..
"Обичам те повече от всичко!!Не е същото,когато ти не си до мен" .. спомняш ли си ?

Minho се паникьоса и търсеше какво да му обясни..

- Мислех ,че ме обичаш..Мислех ,че си я забравил .. Защо??Защо продължаваш да ме лъжеш??За
толкова ли глупав ме имаш та си играеш така с чувствата ми??Защо го направи???Страшно много
ти благодаря!! - Taemin побягна към изхода

- Minnie чакай !!!!! - викна Minho и тръгна след него..


-----------------------------------------------------------

Много драма,много нещо има в тая глава...Горкичкия Taemin .. не знам защо ,но само той е пострадалия .. Дано ви е харесало [извинявам се ако има грешки]

52Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 26, 2011 3:03 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Горкия Миниии Новото училище.. <3 - Page 3 835962 Бързо пускай следващата глава Новото училище.. <3 - Page 3 741224

53Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 26, 2011 6:58 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Наистина горкият Мини Новото училище.. <3 - Page 3 241947 Главата наистина е изпълнена с много драма Новото училище.. <3 - Page 3 835962 Супер е Новото училище.. <3 - Page 3 124908

http://smiley92.tumblr.com/

54Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Апр 26, 2011 7:25 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Оо милия Мини Новото училище.. <3 - Page 3 515322 чакам следващата Новото училище.. <3 - Page 3 250529

55Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Апр 27, 2011 12:36 pm

shawol01

shawol01
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Горкият Минии Sad Уникален е тоя фенфик Новото училище.. <3 - Page 3 427442

http://twitpic.com/photos/n0wayaway

56Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Апр 27, 2011 6:07 pm

[..Мини..]

[..Мини..]
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

кога излиза следващата глава, че ми е мн интерсно ..

57Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Апр 27, 2011 6:33 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

утре ще е пост-на

58Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Съб Апр 30, 2011 5:53 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хайде пускай новата глава де Новото училище.. <3 - Page 3 72137 Много ми е интересно какво ще стане с Минхо и Мини Новото училище.. <3 - Page 3 835962

59Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Съб Апр 30, 2011 11:18 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Много се извинявам,че не пуснах 10 глава , но ето я сега ..

Chapter 10


~ No one's POV

{ Слушайте ако искате : https://www.youtube.com/watch?v=Wu4M1Z3DHz0 }

Taemin тичаше със сълзите във очите си..не искаше да поглежда назад,не искаше да чува как Minho
го вика..Искаше да изчезне от земята,искаше да забрави за всичко..да забрави за човека който
разби сърцето му,но неможеше...

Искаше му се това да беше просто сън и да се събуди,но колкото и да се опитваше той неможеше.
Бягаше с всичките си сили към изхода от двора на общежитието,трябваше да се махне от това
място.Minho продължаваше да го вика да спре,но Taemin не спираше,дори не се обръщаше.

Той бягаше към пътя по който минаваха колите.Той замръзна на място ,до като една кола идваше
право към него.Последното което чу беше гласа на Minho който продължаваше да вика името му.

~ Minho's POV

- Taemin добре ли си?Чуваш ли ме?Моля те отвори очи.. - сълзите ми се стичаха по бузите..немога
да повярвам какво се случи..Защо??Аз съм виновен за всичко !!

Държах Taemin в ръцете си и виках за помощ.По едно време дойдоха Key,Onew,Jonghyun и
Sungmin.Разпитваха ме какво е станало с Minnie.Неможех да кажа нищо.

~No one's POV

~ След 1 час в болницата.

Докторите преглеждаха Minnie дълго . По едно време излезе един от стаята.

- Докторе,моля ви!Кажете ми как е той,ще се оправи ли?Той е добре нали? - Minho разпитваше
доктора,въпросите постоянно го обливаха и не позволяваше на доктора да говори.

- Моля ви успокойте се.Състоянието му е лошо,но ще се опитаме да направи всичко по силите
си за да овладеем нещата. - каза доктора и пак влезе в стаята на Taemin.

Taemin беше в кома,но можеше да чува гласове.След 3 дни в кома той все още не се беше събудил.
Minho седеше до леглото му през цялото време и не спираше да плаче.

- Taemin моля те събуди се!Моля те!Обичам те,моля те!

Minnie чуваше всичките думи на Minho,но не искаше да се събужда.Не искаше да го боли..

~ Taemin's POV

Съжалявам Minho , но немога да се събудя,не искам..Не искам да слушам лъжите ти,не искам
повече да ме боли.Сълзи се стичаха от затворените ми очи.Чувах гласа му..

- Minnie защо плачеш?Моля те,отвори очи и ми кажи!Знам,че те нараних и съжалявам!Ти си
всичко за мен.Моля те.

Бавно отворих очите си и видях Minho как плаче до ръката ми и се моли да се събудя.Той видя,
че съм се събудил и започна да плаче още по силно.

- Minho , чувах всичко което ми казваш и оценявам това ,че си бил тук през цялото това време,но
сега можеш да си тръгваш.Няма смисъл да седиш при мен повече.

Той ме погледна с въпросително лице.

- Taemin какво става?

- Всичко между нас свърши.И на нея казваш всичките думи които казваш и на мен.Неможем да
продължаваме така.Винаги съм мислел ,че двамата ще бъдем щастливи дълого време.Можеше
да ми кажеш ,че още я обичаш,аз щях да те разбера,щях да ти дам време.Но ти реши да ме излъжеш.
Това най-много ме заболя,че мислиш ,че ще повярвам на лъжите ти.

- Tae моля те,дай ми време!Обещавам,че повече няма да се повтори.Наистина те обичам!

- Hyung вече е късно.Благодаря ти за всичко.Моля те като си тръгваш обади се на Key да дойде при
мен.

Той стана от стола който беше до леглото ми и излезе от стаята.


--------------------------------------------------

Това не е последната глава!!Очаквайте скоро 11 ! <3

60Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Нед Май 01, 2011 10:51 am

A-yo

A-yo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Колко тъжно Новото училище.. <3 - Page 3 836179

обожавам този фик Новото училище.. <3 - Page 3 741224

нямам търпение да рзбера какво ще стане между Тае и Мино

61Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Нед Май 01, 2011 4:50 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Леле този фик е просто уникален <3
Пускай по-бързо следващата глава нямам търпение вече Новото училище.. <3 - Page 3 752689

62Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Нед Май 01, 2011 8:56 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Страхотна е главата Новото училище.. <3 - Page 3 523582 Чакам следващата Новото училище.. <3 - Page 3 81742

http://smiley92.tumblr.com/

63Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Нед Май 01, 2011 9:08 pm

shawol01

shawol01
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Супер е главата Новото училище.. <3 - Page 3 427442 Тъжничка ама пак си е супер Sad Пиши по-бързо следващатаа Новото училище.. <3 - Page 3 427442

http://twitpic.com/photos/n0wayaway

64Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Нед Май 01, 2011 9:37 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Омоо, няма да повярваш ама ревнах на предната глава Новото училище.. <3 - Page 3 196680
Спр, давай да видим дали заради Мино, Тае няма да изпадне отново в кома Новото училище.. <3 - Page 3 982906
Ама той Мино май е объркан по отнoшение на половото си предпочитание xDD
Интересноо

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

65Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Пон Май 09, 2011 8:45 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Симиии Новото училище.. <3 - Page 3 83751 Защо не пишееш ?? Новото училище.. <3 - Page 3 83751 Искам ощии Новото училище.. <3 - Page 3 835962 Става толкова интересноо Новото училище.. <3 - Page 3 835962

66Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Май 11, 2011 9:34 am

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хайде бе момиче пишииии моля тее Новото училище.. <3 - Page 3 78462 Точно на най-интересното спря Новото училище.. <3 - Page 3 752689

67Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Май 11, 2011 7:11 pm

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Пак ще трябва да ме извините че не пуснах главата тия 10 дни..обаче съм много заета с тъпото даскало..всеки ден имам контролни по английски иии вече имам няколко двойки .. ще се опитвам да пускам главите колкото се може по-скоро .. МОЛЯ ВИ не забравяйте за фика!!

Chapter 11



{Слушайте ако искате : https://www.youtube.com/watch?v=6e78GBgbayQ }

~ Minho's POV

Излязох от стаята и подпрях гърба си на вратата..Можех да чуя плача на Taemin..
Толкова ли много съм го наранил?Мрази ли ме?Защо трябваше да се случва това?
Въпросите обвземаха главата ми,очите ми бяха влажни и в тях всеки можеше да
види болката ми.

Извадих телефона от джоба ми и избрах номера на Key..

- Yoboseyo? - чу се глас от другата страна.

- Key аз съм Minho.Трябва да дойдеш в болницата.Побързай!

- Хей,какво има ?Станало ли е нещо с Taemin?Отговори ми!!

- Ще ти обесня като дойдеш,не се притеснявай. - казах му аз и затворих.

~ Key's POV

След няма и 15 минути бях в болницата.Виждах как Minho седи пред вратата на стаята на Taemin и дланите му закриващи лицето му.Предчувствах,че нещо лошо се е случило..

- Minho какво има? - той махна ръцете от лицето си и ме погледна.Можех още от далеч да разбера ,че е плакал.

- Успокой се,имам добра и лоша новина. - усмихна ми се той

- Но т-ти си пла-...

- Остави ме мен!Добрата новина е ,че Tae е буден..

- Какво,наистина ли?!?!Искам да го видя!!

- А лошата...че не иска повече да ме вижда...

- Minho,какво си направил? - виждах,че очите му се пълнят отново със сълзи.

- Hyung какво да правя?!?!!?!На рождения ми ден когато казах,че отивам да говоря с родителите ми,всъщност говорих с приятелката си.Тя ми казваше,че ме обича и аз и казах на нея,че не е същото когато я няма..И когато тръгнах да излизам от стаята видях ,че Taemin е пред врата и плаче..Той каза,че е чул всичко което съм казал..Чувствам се ужасно!!Не съм искал да му го причиня!!Аз го обичам!!!

- Шшш,успокой се. - казах му аз и го прегърнах силно. - Явно още не си разбрал,че Minnie е много чувствителен.Той ми каза,че ти си първия човек когото обича и винаги ще обича..Преди е имал връзки с момичета,но към никоя не се е почувствал така както към теб.Знам,че той още те обича и че няма да престане.Само почакай,остави го да си почине малко.Сега може да се прибереш и ти да си починеш.Тази седмица ти дойдоха много неща на куп.Ще се видим утре.

- Благодаря ти!Обади ми се по-късно,моля те!

- Добре.Чао Minho ~

Той стана и тръгна надолу по стълбите.

Почуках на врата на Minnie и влязох.беше завил цялото си тяло , влючително и главата и трепереш.Отидох до него и го прегърнах с цялата си сила.Той ми липсваше толкова много.

~ Taemin's POV

Усетих че някой силно ме прегръща и отвих главата си.Беше Key.Радвах се да го видя..Толкова много ми липсваше,някой който да не ме кара да плача.

- Hyung!!!!!!! - той се отдръпна от мен.Усмивката му беше толкова ярка и топла.Радвах се да го видя.

- Yo! - подхили се и разроши косата ми.

- Липсвах ли ти hyung ? - закачливо питах аз.

- Нямаш си на представа колко много ..

Времето си минаваше а ние двамата седяхме и се смеехме.По едно време погледа на Key стана сериозен.

- Minnie , Minho ми разказа какво се е случило между вас двамата...Съжалявам..

- Недей,няма за какво ти да съжаляваш..Относно това .. ъ-ъм може ли да сменя стаята си и да остана при теб а Jonghyun да отиде при Minho..

- Разбира се ,че може..но и Jjong може да остане при нас,в нашата стая има място за още едно легло. - усмихна се той. - Но не се притеснявай,сигурен съм,че с теб и Minho всичко ще бъде наред..


------
Знам главата е супер смотана,но моля ви не ме мразете Новото училище.. <3 - Page 3 241947

68Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Май 11, 2011 7:19 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Главата си е супер готина ама пиши по-често (моля) Новото училище.. <3 - Page 3 124908

69Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Сря Май 11, 2011 7:42 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Според мен главата беше невероятна Новото училище.. <3 - Page 3 752689 Уфф Новото училище.. <3 - Page 3 241947 Стаите ли ще сменят Новото училище.. <3 - Page 3 241947 Очакваме следваща главаа Новото училище.. <3 - Page 3 346803

70Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Чет Май 12, 2011 2:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Страхотна е главата Новото училище.. <3 - Page 3 68960 Чакам следващата с нетърпение Новото училище.. <3 - Page 3 573598

http://smiley92.tumblr.com/

71Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Чет Май 12, 2011 7:23 pm

shawol01

shawol01
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ееее най-накрая нова глава Новото училище.. <3 - Page 3 427442 Сууууупер ееееее Новото училище.. <3 - Page 3 427442 Хайде пиши по-бързо следващата Новото училище.. <3 - Page 3 2068655208

http://twitpic.com/photos/n0wayaway

72Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Чет Май 12, 2011 7:56 pm

A-yo

A-yo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

главата е много интересна Новото училище.. <3 - Page 3 129392

намам търпение да разбера какво ще стане Новото училище.. <3 - Page 3 741224

73Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Май 13, 2011 7:48 am

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

shawol01 написа:Ееее най-накрая нова глава Новото училище.. <3 - Page 3 427442 Сууууупер ееееее Новото училище.. <3 - Page 3 427442 Хайде пиши по-бързо следващата Новото училище.. <3 - Page 3 2068655208

Дай и малко време Новото училище.. <3 - Page 3 85241 С това даскало и е много трудно . . домашни . уроци . . то луда работа Новото училище.. <3 - Page 3 78462 Сигурно тая вечер ще има нова глава Новото училище.. <3 - Page 3 15286 Ще чакаме колкото се налага ! Нека да пише когато може Новото училище.. <3 - Page 3 15286

74Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Пет Май 13, 2011 3:40 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Йес, прочетох главата .. хубава е Новото училище.. <3 - Page 3 427442
Надявам се скоро отново да има секс сцени Новото училище.. <3 - Page 3 346803
Ии не я винете за интервала, аз от фик за 2 месеца пускам по 2 глави >о< тя си е доста редовна xDD~

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

75Новото училище.. <3 - Page 3 Empty Re: Новото училище.. <3 Вто Май 24, 2011 10:31 am

kpopSIMMY

kpopSIMMY
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

*Ето я и новата глава.Знам много съм бавно,но правя всичко по силите си.*
!!!!ВАЖНО!!!!
!!!!!Ако не харесвате gay sex не четете тази глава!!!!!
Не ми се занимава да обработвам,и извинете ако има грешки... Приятно четене

Chapter 12

~ След няколко седмици

Taemin вече не делеше стая с Minho . Избягваше го,но знаеше,че все още го обича.Всяка нощ той плачеше за него и мислеше за това което се случи на рождения му ден.Minho се опитваше да заговори Minnie,но той бягаше.

Една вечер Минхо седеше пред вратата на стаята си и си говореше със Джонгхюн.През това време Таемин идваше от дъното на коридора.Минхо бързо го хвана и го вкара в стаята.Той блъсна вратата и подпря гърба на Тае в нея.Таемин се опитваше да избяга.

-Какво правиш,подяволите? – попита го Мини

-Моля те,излушай ме Тае.Не мога да издържам когато си далеч от мен.

Таемин спря да се съпротивлява и гледаше право в очите не Минхо.Те бяха тъжни,червени сякаш не е спал няколко дни и изпълнени с болка.
Минхо бавно приближи лицето си към това на Мини и го целуна.Тае отвърна на целувката му.Минхо захапа долната му устна,искайки разрешение да проникне в устата му.Тае отвори устата си и езиците им започнаха страстно да се преплитат.Езикът на Минхо изучаваше всяка част от устата на Мини докато той леко пъшкаше между устните им.

Минхо започна да целува врата му и го възбуждаше,той можеше да усети издутината в панталоните му.

Високото момче вдигна Таемин и той уви крата си около кръста му и двамата легнаха на леглото.Минхо съблече тениската на приятеля си и плъзгаше езика си по тялото му надолу докато стигна до голямото нещо в панталоните му.Той го потърка през тях,виждайки как Таемин извиваше гърба си молейки за още.Той бавно разкопчаваше колана.

-Минхо ,моля те . - Таемин молеше приятеля си да побърза защото имаше чувството че ‘нещото’ в панталоните му ще избухне.

Минхо бързо ги свали и започна да масажира члена му.Таемин пъшкаше от удоволствие.Високото момче пъхна пениса му в устата си и нежно облизваше главичката му.Таемин не издържа повече и свърши в устата му.Минхо го целуна,карайки го да усети вкуса си.Те смениха позицийте си така че Тае да бъде отгоре.Той облиза врата на Минхо и прошепна в ухото му.

-Усещам ,че тази нощ ще бъде дълга.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите