Seoul

Октомври 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

96% 96% [ 53 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55

Go down  Съобщение [Страница 5 от 19]

1 You..The Music In Me~♫♫ on Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

You’ve got to be the climax of my life ★
First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват )
Приятно четене!♡

1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…

Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

"If my joy can be your happiness, then thank you.."

Being a fangirl is not a hobby..It's more like..JOB!
http://www.last.fm/user/nasa__

101 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пет Мар 04, 2011 2:57 pm

nasa__

Перверзници.. Знаех си, че тази част ще ви допадне най- много..
Аз се опитвам да изпъкна невинността им, вие оставате в детайлите.. <__<
(Шегувам се, нали знаете? )

102 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пет Мар 04, 2011 5:40 pm

^___^

I keep thinkin ’bout you ★
"Боже Господи Исусе БУДА!! " Това е уникален фик [дори и до вчера да не знаех какво е това]!!! Вчера започнах от първата страница и сега вече чакам новата част с нетърпение Имаш страшен талант! Вече официално се присъединявам към фенките ти

103 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 2:44 pm

nasa__

Глава №18
MinMin’s Day
Трета Част

*да върнем лентата на няколко минути по-назад*
Йонг се връщаше вкъщи след изморителна тренировка. Както винаги, когато стигна до входната врата, той започна да върви на пръсти.
- Добре дошли, господин Майърс!- каза икономката, докато отваряше вратата.
- Яяя! Нуна! Как го правиш за бога?! - кресна Йонг, както всеки път, когато вратата му се отваряше без дори да е звънял.- Страх ме е от теб… - прошепна той с нотка ужас в гласа си и я погледна уплашено. Младата жена само се усмихваше леко.- Яяя! На кого говоря! Нуна, честно, да не си сложила скрита камера някъде без да ни кажеш?
- Тайна на професията..- отвърна тя спокойно, но отвътре си умираше от смях, слушайки детинските му размисли. От всички хора, за които е работила досега, тя най- обичаше това семейство, защото се отнасяха с нея като равно човешко същество, а не роб.
- Яяя! Кажи ми деее, нунааа!!- продължи да я моли той, докато тя му вземаше якето, но напразно.- Ейш, да нямаш свръхестествени сили?! MySpace Свръх развито шесто чувство, например?.. MySpace
- С цялото ми уважение, Йонгха-ши.. Държиш се като 6, а не 26 годишен..- не можа да издържи тя и започна да се смее.
- Йеей, най-сетне да видя усмивката ти, нуна!- отвърна й той и я прегърна с една ръка. Йонг си беше такъв- обичаше да се прави на дете пред хората, за да ги накара да се смеят. Точно това беше причината да бъде популярен сред момичетата.- Мин върна ли се?- попита той, докато вървяха към хола.
- Да. Днес дори за първи път бе поканила приятел вкъщи!- отговори му икономката радостна.
- Уоооу.. това се казва новина..-отвърна Йонг. В този момент спокойствието им бе прекъснато от крясъците на Темин, който викаше името на Минйонг. Двамата бързо се притичаха до басейна, но когато Йонг видя, че всичко е под контрол спря икономката и се скриха.
- Шшт! Да не си посмяла да се намесиш точно сега като черна станция!- предупреди я той, след като забеляза, че Темин се накланя към Мин.
- Но, но той ще я целуне, Йонгха-ши!! Това малко копелее!! - каза със стиснати зъби икономката.
- Еййш че си староглава, женоо!
- Как може да сте толкова спокоен?! Та тя ви е сестра!!
- Точно затова искам да е щастлива! Знаеш ли от колко време ми пълни главата с това колко бил добър, приятен, доверчив, ала-бала?! Мин е влюбена до уши в него, а и той явно чувства нещо към нея.. Защо да им разваля вълшебния момент?! А, зла жено?!
- Ако бях на ваше място да съм пребила момчето…
- Знаеш, че и аз бих го направил, но само ако я нарани, нуна..- отвърна й той, докато гледаше как той я целува за втори път.- Айгоо, много са сладки заедно!!- зарадва се той и започна тихо да пляска с ръце. Тогава видя как Мин се отдалечава от него и разбра, че е време да се намеси.- Прави се, че не си видяла нищо..- предупреди той икономката и отидоха до басейна.- Яяя, какви бяха тези викове? Минйонг, добре ли си?- викна той и погледна сестра си. Двамата младежи за момент се погледнаха.
- Добре съм, оппа..- каза Мин, все още гледаща към Темин.
- Ооо, Темииин! Добре дошъл!- викна Йонг и се усмихна.- Хей, какво ще кажеш да останеш за вечеря с нас?- предложи той и скришно намигна на икономката…

След около час по-късно тримата седнаха да вечерят. Йонг беше поръчал на шефа да сготви спагети. Той и Мин започнаха да ядат нормално, но както всеки истински кореец, на Темин му трябваше и лъжица. (Корейците обикновено когато си увият спагети във вилиците с другата ръка отдолу държат и лъжица, може би за да не оцапат дрехите си.)
- Как го ядете така..-прошепна Темин и въздъхна. Мин, която седеше до него се приближи повече.
- Виж, първо го увиваш хууубавичко, така че да не падне.- започна да обяснява тя и взе вилицата му. И после, когато си сигурен, че няма да падне „Аааааамм”- каза тя и пъхна спагетите в устата му. Това се повтори още няколко пъти пред очите на брат й, който им хвърляше по един поглед, усмихваше се под мустак и побутваше икономката, която стоеше зад него.
- Ъмм.. може ли да ми кажете къде е банята?- попита Темин след като се нахрани.
- Ще ви покажа.- зае се икономката и двамата оставиха Мин и Йонг сами.
- Видя ни, нали?!- попита заплашително Мин и удари масата с вилицата си.
- Кое да видя?- направи се на ударен брат й.
- Това, което стана в басейна..
- Ами.. дам.
- И нищо ли няма да кажеш?
- Всъщност.. очаквах удобен момент..- отвърна й той.- Щях само да кажа, че ще те пребия ако му откажеш заради глупостите на Ин..
- Оппа! Инйонг нуна ще ме обеси ако научи, че съм влюбена в идол!
- Това, че нейната връзка с Джун не провърви, не значи, че може да решава кого да харесваш, Мин..
- Но тя..
- Виж, знам, че преди да се запознаеш с нас нямаше приятен живот, мъник..Сега ти е времето да се наслаждаваш на живота си.
- Оппа..
- Какво? Това че ти не ми разказваш, не означава, че аз не мога да си го представя.
- Но Инйонг онни…
- Виж Мин, престани да мислиш, че тя е някакво чудовище, което се опитва да те държи в плен или нещо друго! Опитва се да те предпази, мъник.. защото те обича, но не може да го покаже. Още от малка си беше такава- винаги ми се караше, че не съм се обличал дебело през зимата. Верно, обикновено мърмори като дърта бабичка, но не е защото ни мисли зло..
- Но тя.. изрично ми каза да не се влюбвам в него…
- Еййшш, момиче! Не се тревожи за това, ако трябва твоят Йонг оппа ще говори с нея. Сега по-важното са твоите чувства, малката..- заключи той и избърса устата си. Тъкмо тогава Темин се върна.
- Хей, братле..-обърна се към него Йонг.- Какво ще кажеш да пренощуваш тук?
- Ааа? А-а-аз ли?- учуди се той.
- Ами да.- потвърди Йонг и стана от масата.- Аз трябва да изляза, а Мин мрази да е сама посред нощ. Утре е събота, може да гледате филм или да си говорите до късно. Аз ще се обадя на Мино, да не се тревожат.. Нуна, приготви му старата стая на Инйонг, ако обичаш.- каза той на икономката и пак й намигна. После със забързани крачки тръгна към вратата.
- Господин Майърс, какво се опитвате да направите?!- ядосано я попита младата жена, докато го изпращаше.
- Остави ги да правят каквото си поискат. Искам да изпитам тоя Темин. - каза й той и я погледна лукаво.- Но ги дръж под око! Ако чуеш пъшкания и други неприлични звуци веднага ми се обаждаш и нахлуваш в стаята с кана ледена вода!..

104 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 2:59 pm

Yulita ^^

божее супер яко става МОЛЯ ТЕ МОЛЯ ТЕ днес постни нова глава..изгарям от търпение да разбера нататъка

105 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 3:14 pm

lina

Хахах, ще го изпита ли .. Много ми е интересно какво ще стане по нататък

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

106 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 3:30 pm

lyukiya

My love is the sun of passion ★
И аз искам такъв оппа!!! Най- великия човек на света!!!
Искам да видя какво става по нататък с Таемин и Мин Много, много искам!!!
Надявам се утре да видя продължението!!!

107 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 3:38 pm

nasa__

@julita, Аммии.. съжалявам, но днес най-вероятно няма да стане
Малката вещица (сестра ми) днес има рожден ден иии покрай подготовления, гости, ала-балаа аз се чудя как изкарах днешната глава..

108 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 3:45 pm

Yulita ^^

nasa__ написа:@julita, Аммии.. съжалявам, но днес най-вероятно няма да стане
Малката вещица (сестра ми) днес има рожден ден иии покрай подготовления, гости, ала-балаа аз се чудя как изкарах днешната глава..

споко ще си чакам до догодина ако трябва..може да препрочета всичко

109 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 4:20 pm

rally___

ГОСПОДИ!
Това е най-супер-лол-омг-хипер-омг-мега-гига-извънгалактически-тетра-лол-яката глава!!!!!!
И съм абсолютно сигурна, че следващата ще е още по-хубава от тази !!

110 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 10:48 pm

^___^

"Ако чуеш пъшкания и други неприлични звуци веднага ми се обаждаш и нахлуваш в стаята с кана ледена вода!.."

Главата е супер и тръпна в очакване да разбера какво ще стане по-нататък

111 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Съб Мар 05, 2011 11:00 pm

jongminfan

We're living in the SMTOWN! ☆
Хаха най-накрая да стигна до тази глава Бях изпуснала толкова много Направо нямам думи колко сладки са Мин и Мини Просто като си ги представям и се усмихвам Интересен метод да изпита Темин Чакам с нетърпение да видя какво ще се случи нататък

http://smiley92.tumblr.com/

112 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Мар 06, 2011 4:05 pm

nasa__

Глава №19
MinMin’s… night!

- Заповядайте.- каза икономката на Темин и отвори вратата на стаята, в която щеше да пренощува.
- Благодаря ви.- отвърна той и с несигурни стъпки влезе вътре. Светна лампите и започна да разглежда. Стаята беше просторна, с млечно сини стени, собствена баня, голямо легло и голям плазмен телевизор пред него. Също така имаше нещо като стая-гардероб, но нямаше дрехи в него, по простата причина, че стаята не се използваше. ”Инйонг нуна наистина има вкус..” си каза той, докато обличаше пижамите, които му дадоха. После забеляза снимките, останали недокоснати по стените и отстрани от леглото. В повечето Инйонг беше заедно с Джун- усмихнати, прегърнати, целуващи се.. изпълнени с любов ”Ааах, Мин.. дано и ние станем като тях..” въздиша той, докато ги разглеждаше с малко завист. Но после- ДАНГ ! Той се сети, че Ин и Джун вече не са заедно. ”Аааа, не, не… да не бъдем като тях! Вземам си думите назад!!” паникьоса се той и разтърси глава.
Отвън, пред вратата, стоеше Минйонг и се чудеше дали да влезе при него или не. За първи път през живота си съжаляваше, че нарочно избира летните си пижами от прозрачни и съвсем тънки платове. В момента носеше единствено един голям и тънък потник, който вместо да крие показваше всичко и къси гащета, които изглеждаха по-скоро като отпусната пола. Тъкмо тя си каза”Не, няма да стане така” и реши да се преоблече, вратата се отвори и Темин се показа.
- О, хей! Тъкмо излизах да те потърся!- зарадва се той. Опитваше се да гледа колкото се може повече лицето й, защото знаеше, че ако продължава да гледа тялото й.. нямаше да издържи.
- И аз тъкмо влизах при теб!- отвърна тя, загубила шанса за преобличане.- Е, какво искаш да правим?- попита тя, докато влизаше в стаята.
- Ами… каквото ти искаш..
- Хм..-замисли се тя.- Обикновено в Америка, когато момичета се съберат на пижамено парти си лакират ноктите и говорят за момчета…- замисли се тя. Спомни си колко много мразеше мириса на лака и тези празни приказки.
- Еeeehh?- очуди се Темин.
- Хехе, само се шегувам, Мини..- успокои го тя.- Какво ще кажеш за един филм?
- Ох.. наистина ме стресна..- призна си той.- Не си се представям с някакъв светло зелен лак по ръцете и краката, говорещ за момчетата в баскетболния отбор, честно казано…
- Смешен си, Мини!- отвърна му тя, избухнала в смях. Нещото, което тя най-много обичаше в него беше, че той я караше да забрави всяка тревога, когато е с него..- Какво ще кажеш за.. Hancock, например?- предложи тя.
- Йееей, супер! Отдавна исках да го гледам!!- отговори й той, докато тя вече слагаше CD’то в плеъра.
Темин се намести хубаво в леглото, очакващ Мин да дойде до него. Но тя, за негова изненада, легна на минимум 40 сантиметра далеч от него. Все още не беше отговорила на въпроса му..
Ама така или иначе, докато гледаха филма те неусетно започнаха да се сближават. В смешните моменти и двамата започваха да се смеят като луди и мятаха ръце и крака- така те, малко по малко, сантиметър по сантиметър, до края на филма бяха не само един до друг, но и прегърнати. Въпреки, че филмът бе повече като комедия, краят беше не толкова забавен.. Затова Мин не можа да издържи на напрежението и се пъхна в прегръдките на Темин, който само това и очакваше..
След време филмът свърши. Но те не направиха нищо. Не говореха, дори не помръдваха. Просто вдишваха приятния аромат на другия и слушаха сърцебиенето му. Минйонг се беше сгушила в него, а той я държеше в прегръдките си като малко пале.
- Мин..- прошепна Темин и прекъсна мълчанието им.
- Да?- отвърна му тя почти без глас.
- Спиш ли?
- Не..
- Добре тогава…
*Още няколко минути в мълчание..*
- Мин..
- Да?
- Всъщност.. има нещо, за което съм любопитен..
- Какво е то?- попита тя и леко отдръпна главата си от гръдния му кош.
- Ами.. ти ми разказа какво е станало с Джейстън и децата му, но така и не каза какво е станало със СаРанг.. и с теб.
- Темин..- прошепна тя с въздишка.- Тази част от семейната история е по- неприятна и безинтересна.. Не искаш да я чуваш..- каза тя, опитвайки се да го накара да остави тази тема.
- Глупости, Мин! Как да е безинтересна?! Искам да знам.. всичко за теб.- отвърна й Темин неловко.
- Сигурен ли си?- попита тя и го погледна в очите.
- Да!
- Добре тогава..- прошепна Мин и се отдръпна от него. Единствено ръцете й, държани от Темин не помръднаха от мястото си. Те стояха близо до сърцето му и усещаха равния му ритъм.- Може би така ще е по-добре.. Да разбереш с какво лошо момиче се занимаваш..
- Мин, не говори така.. просто ми разкажи..-отвърна й той и започна да се притеснява. Какво пък можеше да е толкова лошо в нея?!..
- Искам да знаеш, че няма да се сърдя, ако мнението ти за мен се промени, след като научиш всичко за мен, Мини..- каза тя с лека усмивка и започна да разказва.- СаРанг, както беше решила, се мести във Флорида.. Няколко седмици по-късно разбира, че е бременна, и то в края на третия месец. Вече е било прекалено късно за аборт, затова решава да роди детето. Мисли да го даде на осиновяване, без да каже на Джейсън за него. Но, явно майчинският й инстинкт надделява и след раждането тя решава да го задържи. Вече не може да работи като танцьорка, затова започва като асистент на един известен стилист. Ах, забравих да кажа- ражда й се момиче и тя решава да го кръсти МинЙонг- първите срички на Инйонг и Йонгха, плюс „М” от Майърс. Мин, накратко.- обясни тя и направи кратка пауза.- След това, тя сменя името си на Сара и започва да отглежда детето си сама.. Или, ако кажем, че детето се самоотглежда, ще бъдем по-коректни. СаРанг, или вече Сара, работи доста усилено- партита, коктейли, тържества.. Тя трябва да присъства във всяко едно от тях, за да се хареса на шефката си. Но така не й остава време за дъщеря й, която обикновено шляе по улиците с танцовата си група след училище. Мин расте, може да се каже, без родителски контрол до 13 годишна възраст. Тя става член на “White Eagles Crew” и за щастие там намира любов към танците, а не алкохол, секс и наркотици.
Когато Сара разбира за това, тя започва да се плаши- да не би и Мин да провърви по нейния път. Направила заключението, че това става заради липса на бащин обект, тя се омъжва повторно за някакъв безработен американец с надеждата, че той ще се заеме с възпитанието на Минйонг. Честно казано, така и става- всеки път, когато Мин отива на тренировки при своята група и той научи, я кара да седи полугола под ледено студен душ за един час и я гледа с мръсна усмивка на лице..- разказа тя със стиснати зъби и треперещи ръце. Мин си спомняше болката, която изпитваше когато всяка ледена капка удряше кожата й и… неговото лице, греещо от щастие да я види полугола.. Темин забеляза това, приближи се до нея и погали косата й. Въпреки, че й беше трудно да не заплаче, Минйонг продължи.- Така Мин бързо се отказва от каквито и да било танци.. Но той, този педофил, я наказва при най-малката й грешка. Нещо повече- с всяка изминала година той измисля още по- извратени наказания за нея..- сподели тя през сълзи и без причина започна да удря гръдния кош на Темин. Не че имаше нещо против него, но тези спомени я караха да прави неща извън нейния контрол. Мини не можеше повече- той отново я прегърна и се опита да я успокои.
- Мин, добре мила, не искам да знам повече скъпа..- прошепна й той и започна да целува главата й. Разтриваше и гърба й, с надеждата това да й помогне да се успокои. А той самия в момента беше по-ядосан от всякога. Искаше да намери този педофил и да го убие със собствените си ръце, и то бавно и мъчително. Но се държеше. Заради нея, той не казваше и дума…
- Не Темин, трябва да ме изслушаш до край!- каза тя с неравен глас. Млъкна за около минута, за да се съвземе и продължи с по-спокоен глас.- И така изминават цели две години.. В един момент, на Минйонг започва изобщо да не й пука- отказва да слуша доведения си баща и често бяга от вкъщи. Отива в клубове за възрастни, танцува пред всички като някаква к***а, зарибява се с по-възрастни момчета, започва да пие… А когато се върне вкъщи я очакват обидите на майка й и тези наказания.. Но не й пука, защото си мисли, че най- вероятно няма да види пълнолетието си.. ”Все нещо ще ми стане..” мислеше си тя. ”Ако взема и да се чукам с всеки срещнат може да хвана спин, може да започна да се дрогирам и да мра от свръхдоза, или просто ще се самоубия…” изброяваше тя всяка вечер, преди да заспи. А беше само на петнайсет, Темин! Бях само на петнайсет..-викна тя и заплака с всички сили.
- Минйонг..- прошепна той, без да знае какво да каже. Искаше да я успокои, да я накара отново да се смее, но не можеше да каже нито думичка.
- И после, един ден, майка й почина пред очите й..- продължи тя.- Мигновено, просто ей така.. Започна да й кърви носа, докато се караше на Минйонг и пет секунди по-късно лежеше мъртва на пода. Заради някакъв шибан тумор в мозъка й, за който дори и тя не знаела..- обясни Мин без капка чувство в гласа си.
- Съжалявам, Мин…
- След смъртта й Минйонг не се връща вкъщи за около 3 седмици. Тя имаше най- нужното в себе си- малко пари, слушалки и мп3 плеър. Най-трудно й беше да заспи нощес- затова си пускаше малко музика, да се успокои. И слушаше все една и съща песен. Някаква си корейска, изпратена й от нейна приятелка. Не знаеше за какво се пееше, но припева винаги я караше да се смее- Ринг динг донг, ринг динг донг, рин диги диги динг динг динг!- запя тя и започна да се смее. Темин остана без думи.- После Мин реши да ги потърси в интернет и веднага си хареса един от тях. Беше с гъбовидна прическа, но пък танцуваше най-добре.. Може би заради тях тя се престраши и се върна вкъщи, за да си вземе нещата- не възнамеряваше да остане с онзи педофил нито минута повече. Опита се да избере време, в което той най-вероятно нямаше да е там, но се лъжеше. Оня я очакваше такъв момент отдавна- Мин да остане беззащитна и той да успее да се възползва от това. Сега като си помисля, той през годините най-вероятно си фантазираше как изнасилва доведената си дъщеря.. А сега имаше невероятната възможност да го направи…- каза тя и замълча за миг, за да се подготви за най-лошото. Темин усети това и нежно целуна челото й.- Той я сграбчи по гръб, докато тя търсеше личните си документи във всекидневната. Бързо й затвори устата и завърза ръцете й с колана си… Хвърли я в дивана и.. и.. започна да разкъсва дрехите й.. и да разкопчава панталоните си…- прошепна тя и започна да диша учестено. Всичко се разиграваше отново пред очите й и тя усещаше същия страх, въпреки присъствието на Темин. Тя замлъкна отново, но после се появи лека усмивка в лицето й.- И точно тогава, когато Минйонг си мислеше, че всичко е свършено, че вече след като това свърши спокойно може да се самоубие, и с малко съжаление, че трябва първият й път да е по такъв гнусен, отвратен начин.. ВРАТАТА ЗВЪННА!- каза тя и започна леко да се смее.- Въпреки, че тоя педофил нямаше намерение да я отвори, аз усетих, че може би за мен все още има надежда, Мини..- прошепна тя и погледна към Темин, който досега плачеше заедно с нея. Тя видя мокрото му от сълзи лице и го погали.- Усмихни се Мини, сега идва най-добрата част… След второто почукване чух женски глас, който на корейски каза ”Айде бе смотан, какво чакаш за БОГА?! ИЗКЪРТИ Я БЕ!” и секунда по-късно видях Йонгха оппа с една железна бухалка и Инйонг онни. Йонг оппа бързо се зае с педото, докато Ин онни ме успокояваше и ме развързваше.. Оууу, но да ти кажа, Йонг оппа като се ядоса става по-опасен и от дива мечка! Няма да ти разправям в какво състояние беше оня, когато си тръгнахме от там..
След като се успокоих те ми разказаха всичко, което те знаят- за историята с родителите ни и за това, как някакъв адвокат се е свързал с тях, казвайки, че майка им е починала и състоянието на по-малка им сестра, за която трябвало да знаят. И те, разбира се, с първия самолет за Флорида идват да ме вземат… Pretty awesome story, huh?- довърши тя своя разказ.
- Мин..- прошепна отново Темин, без да знае какво да каже.- И после?- попита той, след като осмисли всичко отново.
- Бях в окаяно психическо състояние, разбира се..- отвърна му тя, но вече очевидно по-спокойна.- Трябваше да посещавам психолог всеки ден в продължение на шест месеца. Но най-доброто лечение бяха налудничавият ми брат и грижовната ми сестра. В тяхната компания просто няма как да не се чувстваш защитен.. Но имаше още един, който ми помогна да превъзмогна всичко това и да върна любовта си към танците..- допълни тя. Отдръпна се от него и седна на леглото.- Гледах го и се възхищавах на таланта му.. Исках да стана като него, даже и по-добра.. Казвах си, че щом той го може, значи мога и аз.. После, без да осъзная кога, забелязах, че го харесвам.. и то много.. без дори да го познавам!- каза тя и започна да се смее. След това погледна към Темин, който също бе седнал на леглото.
- И кой е този щастливец?- попита той, без да подозира нищо.
- Тоя същия с гъбовидната прическа от „Ринг Динг Донг”, глупаче!- отговори му тя и го сръчка.
- ЧИНЧА?!- шокира се горкия.
- Мхм.. MySpace- потвърди тихичко тя.- Този, който днес ме направи най-щастливото момиче, като каза,че ме харесва.. който, след всичко научено, вече може и да не мисли същото..- въздъхна Мин и в лицето й се появи горчива усмивка.
- Яяя! Ти за какъв ме мислиш?!- попита уж ядосано Темин. Всъщност в момента беше всичко друго, освен ядосан.- Не си мисли, че може да се отървеш от мен и любовта ми, малка госпожице!- продължи той със същия тон, намусен.
- Наистина ли Мини?- зачуди се тя и хвана ръцете му. Не мислеше, че чувствата му ще останат същите, когато научи за живота й в Америка.
- Мин, важното е, че си тук и с мен. Миналото е само спомен, важни са настоящето и бъдещето..- отвърна й той и нежно я целуна. И така, те заспаха гушнати и щастливи, с предчувствието, че тяхната връзка в бъдещето ще бъде най- доброто нещо в живота им...

ПП:
Ейм... съжалявам, ако съм направила някакви граматически или правописни грешки някъде, нямах време да го редактирам Също така искам да предупредя, може утре да не мога да напиша нищо, за което още веднъж съжалявам..

113 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Мар 06, 2011 4:42 pm

lyukiya

Супер глава, момиче!!! Браво!!! Много ми хареса!!!

114 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Мар 06, 2011 4:59 pm

lina

Омо~ главата е невероятна.. прекрасна..

Бедната Мини.. .. Хубавото е, че с Таемин се изясниха и мисля, че той премина изпита на брат й

115 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Мар 06, 2011 5:08 pm

rally___

Г-г-г-г.. ГОСПОДИ, НАСА!??!
Т-ТИ.. ти..
ти..
офф.. няма значение..
Главата е повече от прекрасна, върховна, трогателна..
Историята на Мин е ужасна.. чак се насълзих..
Ужасно много се радвам, че Мин и Мини им вървят нещата както трябва..
Извинена си, след такава глава можеш да .. абе пиши xDDD

116 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Мар 06, 2011 7:17 pm

Silver

"-Ох.. наистина ме стресна..- призна си той.- Не си се представям с някакъв светло зелен лак по ръцете и краката, говорещ за момчетата в баскетболния отбор, честно казано…"

Браво, nasa__! Направо ти се чудя как ги измисляш- много са добри! Определено MinMin са ми любимците дано нещата между тях да си вървят все така добре! Леле, много е добър фика прочетох го на един дух без да спирам xD нямам турпение за следващата част

http://bgprimadonna.forumotion.com/

117 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Мар 06, 2011 8:03 pm

jongminfan

Още една невероятна глава Историята на Мин наистина е доста трогателна Мин и Мини са супер сладички заедно,дано да си останат така Когато можеш тогава пусни следващата глава

118 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Мар 06, 2011 11:46 pm

^___^

Г-г-главата е п-просто страхотна, уникална, прекрасна и ужасно трогателна! Браво!!!
Мини и Мин определено са ми любимците. ^^ И май че Темин наистина премина теста на брат й

119 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Вто Мар 08, 2011 7:44 am

cho0ly

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Супер ... нямам думи ....
Невероятноо простоо .... историята на Мин
Продължавайй ...чакамм некст ^^

120 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 10, 2011 9:18 am

nasa__

Глава №20
Всевиждащия

Сутринта, когато Темин се събуди, усети как една топла ръка гали бузата му.
- Случайно.. да не сънувам все още?- промърмори той сънен и се усмихна.
- Не може двамата да сънуваме едно и също, нали?- прошепна му Минйонг. Тя беше обърната към него и наблюдаваше това ангелче откакто се събуди. Той хвана пръстите, която все още галеха бузата му.
- Анйонг!- каза той, отваряйки очите си. Придвижи ръката й към устните си и я целуна нежно. Така се спогледаха за няколко минути- без да кажат нещо, без да помръднат. Единствено се гледаха и виждаха себе си в очите на другия. Аааах, любов.. И то първата, най- искрената, красива… най- невинната..
Но тази гледка беше развалена от Йонгха.
- Сънливциии!- викна той и започна да чука на вратата.- Време е за закускаа! Хайде че ще закъснеете и двамата!
- Програмата!
- сетиха се и двамата в един и същ момент.
- Тренировките!
Темин започна да си съблича пижамите, забравил, че не сам в стаята, а Мин без да му обръща внимание се запъти към своята стая. Отвори вратата и се блъсна в брат си.
- Ouuu, wooow.. Take it easy, sis..- викна той след нея, но кой да я чуе.. Йонг слезе на долния етаж и седна на масата. Младата икономка веднага се появи зад него.
- Ще желаете ли нещо?- попита тя.
- ЯЯЯ! НУНА! Искаш да умра млад ли?!?- подскочи той и се хвана за сърцето.- Престани да ме стряскаш така!!! Домът е място, където човек трябва да се чувства спокоен, не да е нащрек все едно е в къща на ужасите!
- Мислех, че вече сте свикнали..- отвърна му спокойно жената.- А сега, може ли да ви попитам нещо?
- Питай..- каза той и отпи от водата си.
- Какво беше всичко това вчера? Защо оставихте двамата сами? Аз ако бях на ваше място…
- Знам, щеше да го окастриш..-допълни Йонгха.- Но, нали знаеш нуна, аз не съм просто брат.. аз съм ГОТИН брат! Исках да удължа вълшебния им момент.. А също така и да видя тоя Темин що за стока е.
- В смисъл?
- В смисъл… Ако беше някое копеле, което беше с нея само заради…. плътски удоволствия, да ги наречем, щяхме да разберем още тази нощ. И ако случайно това беше станало, аз и желязната ми бухалка щяхме да му видим сметката. Но както и ти си забелязала, двамата просто са се гушнали един в друг и заспали! Тоя Темин започва да ме кефи все повече.. Но все пак, трябва малко да го стресна..- обясни й той. Икономката щеше да му каже нещо, но чу как някой слиза по стълбите и си замълча. Това бе гостенинът, Темин.
- Добро утро!- каза той весело и се поклони пред тях.
- Добро утро, братле.- отвърна му Йонг и направи знак на младата жена да се махне.- Всъщност, исках да говорим насаме с теб..- продължи той съвсем спокойно и се зае със закуската си.
- Да хьонг, слушам.- отвърна Мини усмихнат и хвърли една маслина в устата си.
- Темини.. страх ли те е от мен?- попита Йонг без да откъсне поглед от закуската си.
- Хах, хьонг, защо да се страхувам от теб?..-каза Темин, спокойно дъвчейки маслинката си.- Разбира се, че не.
- А трябва!- каза Йонгха заплашително. Звучеше повече като някой звяр, отколкото като себе си. Темин глътна… костилката.
- Х-хьонг..
- Мислиш ли, че не ви видях? Мислиш ли, че в този дом има нещо, което не знам!
Освен мистериозния живот на икономката ни разбира се
, но това е друг въпрос!!!
- Хьонг.. всъщност исках да поговорим за това..- събра кураж Темин.- Аз.. харесвам сестра ти.. Много. Ама много!
- Ейш, не ми се обяснявай.. Аз знам достатъчно. Само не казвайте на Инйонг, че не знам какво ще стане..- продължи Йонг с по-човечен глас.- И само да посмееш да нараниш сестра ми, само посмей.. Не знам дали е споменавала, но имам желязна бухалка за такива нещастници!
- Хьонг.. като каза бухалка.. какво стана с.. доведения й баща?- сети се Темин. Йонг за момент не разбра за какво става въпрос, но когато лампата му светна, в лицето му се появи ужасена физиономия. Все едно му говореше дух, а не Темин.
- Каквоооо?!? Ти знаеш.. ЗА НЕГО?!?- кресна той.- Господи, май искаш да ме вземеш млад при себе си.. Ще правим състезание кой по-красив ли?!- промърмори си той, гледайки към белия таван.
- Ами.. тя вчера ми разказа.. абсолютно всичко..
- ЧИНЧА?! Омона.. чувствам се излишен..
- Започвам да се страхувам повече за здравето ти, отколкото теб, хьонг!
- Айгоо.. нека ти обясня..-започна Йонг.- Мин като дойде тук, беше психически неуравновесена. Може да се досетиш защо.
- Да, и това ми каза..
- Не искаше да яде, не говореше с нас.. не ни се доверяваше. Донякъде, сигурно все още не ни се доверява достатъчно, защото никога не ни е разказвала какво точно той.. й причинявал. Но и двамата с Инйонг сме изключително упорити и все пак донякъде успяхме да й влезем под кожата. После посещаваше психолог всеки ден в продължение на 6 месеца, което й помогна най-много. И след като забелязахме напредъка, я записахме и на училище.. по-нататък ти си го знаеш. Пък тоя.. трябваше да стои в болница около 5 месеца заради счупени кости и други наранявания… Признавам си, малко съм попрекалил явно Но пък затова му платих всички разходи. И след това го пратихме в затвор за насилие срещу непълнолетни. Не се тревожи Темини, подсигурих му най- зловещия затворник като съквартирант. Най- противния изнасилвач, който е осъден до живот там Лоша карма, не мислиш ли?- разказа той накратко и започна да се смее.- Ааа, и още нещо..-сети се той.- Не се тревожи за Мин. В момента сигурно е по-уравновесена даже и от мен.
- Хееей, за какво си говорите толкова оживено?- прекъсна ги Мин, вече облечена и готова за тръгване. Прегърна и целуна по бузата брат си и погледна Мини с поглед „С теб после ще се оправим
- Яяя, знаеш ли шофьора от колко време те чака?- упрекна я Йонг.- Хайде, хапнете по нещо и да ви закара човека.

*В колата*
- Имаме да записваме радио предаване с Мино хьонг..- отвърна й Темин, когато тя попита каква му е програмата за днес.- След това съм свободен. А ти?
- Амиии.. имам тренировки, след това може да изляза някъде с приятели.. И така..
- Какви тренировки?
- Ами.. знаеш. Събираме се всички и танцуваме.
- Мин.. не мога да разбера защо си пилееш таланта така..
- Аа? Как?
- Ами, може да кандидатстваш за трейни някъде! От моята компания веднага ще те приемат, например!
- Амън от SM Мин, амън! - отвърна му тя и започна да мята с ръце.- Това е последната компания, в която бих постъпила. Не се обиждай, но те там ви измъчват като роби!
-Еее.. чак пък толкова не..- опита се да се противопостави той.
- Плюс това, аз вече имам договор с една компания..
- Омо! Наистина ли?- учуди се Темин.- Коя е тя? Сигурно е някаква малка, нали?
- Ами.. зависи от коя гледна точка гледаш..
- Ейш.. Мин! Няма бъдеще в такива малки компании! Не си пропилявай таланта така!
- Мини.. иска се малко слепота да наречеш YG Family малка компания без бъдеще..- измърмори тя малко ядосана.
- YG ?! MySpace DAEBAAAK!!- зарадва се той и леко я прегърна. В този момент колата спря и той без да иска падна върху нея.
- Емм… май трябва да слезеш вече, от колата. Дошли сме пред радиото.- прошепна Минйонг притеснена. Въртеше си главата като бухал, само и само за да не го погледне в очите. Ако го погледне, знаеше какво ще следва.
- Ааамми.. права си..- отвърна й той и се опита да стане.
- Темин..- каза тя тихо и го погледна. ”Ех, какво пък.. вече нали сме заедно!” замисли се тя и нежно целуна устните му.- Приятно прекарване в радиото..- продължи тя и се усмихна.
- Благодаря! И също така..- Темин не можа да устои и я целуна първо по бузата, а после и устните й, за по- дълго време. После изхвърча от колата с огромна усмивка на лице и помята на колата, в която беше най-сладкото и добро момиче на света, в неговите очи..

ПП:
Анйонг, пипъъъъл!
Съжалявам за закъснението, тази седмица е доста натоварена за мен
Също така.. вчера се замислих...Гледам, имам си 13-14 годичшни читатели (които ценя и уважавам мноого ) и си мисля, че няма да е редно занапред да пиша.. как да ги нарека, неща +16 или
+18... В 5+1 даже не се усетих, но сега... не знам.. Пред диалема съм xDD

121 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 10, 2011 10:50 am

lina

Главата е страхотна Тези двамката са толкова сладки~

Толкова се радвам, че пусна нова глава..
Вече не мога да живея без фиковете ти

122 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 10, 2011 11:11 am

^___^

Еее голяма работа, че си закъсняла малко. Важното е, че най-сетне се измъти новата главаа И ейш - това, че някои сме на 13-14 години, не означава, че не знаем и неща, които знаят по-големите. Де да знам и аз. Ти си реши. Ии ми е много интересно какво става с Инйонг.. Дали ще има някакъв прогрес, така да се каже, между нея и Кий..

123 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 10, 2011 3:15 pm

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
И пак съм изпуснала доста *айш тъпо даскалоо * Но все пак успях да наваксам Зарадвай своите фенове душо

"So my dream isn't to become the "best", it's to be someone who I'm not ashamed to be."
- Key

...Only when all of us are together,it's true,from now till forever ❤
http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

124 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 10, 2011 4:49 pm

jongminfan

Айгу невероятна глава Наистина Мини и Мин са супер сладки двамата А относно това дали да слагаш по-такива неща,ти си прецени...макар че все си мисля,че 13-14 годишните вече са разбрали тези неща

125 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 10, 2011 10:00 pm

Silver

хехе дълго чаках тази глава, но си заслужаваше, хайде давай следващата Amazed

http://bgprimadonna.forumotion.com/

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 19]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next