it can be that easy?! - Page 4 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

it can be that easy?! - Page 4 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

it can be that easy?! - Page 4 Vote_lcap15%it can be that easy?! - Page 4 Vote_rcap 15% [ 6 ]
it can be that easy?! - Page 4 Vote_lcap56%it can be that easy?! - Page 4 Vote_rcap 56% [ 22 ]
it can be that easy?! - Page 4 Vote_lcap3%it can be that easy?! - Page 4 Vote_rcap 3% [ 1 ]
it can be that easy?! - Page 4 Vote_lcap13%it can be that easy?! - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]
it can be that easy?! - Page 4 Vote_lcap13%it can be that easy?! - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
it can be that easy?! - Page 4 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
it can be that easy?! - Page 4 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
it can be that easy?! - Page 4 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
it can be that easy?! - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
it can be that easy?! - Page 4 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
it can be that easy?! - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
it can be that easy?! - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
it can be that easy?! - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
it can be that easy?! - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
it can be that easy?! - Page 4 WamFC

You are not connected. Please login or register

it can be that easy?!

+6
Yulita ^^
rally___
xXx Mikki xXx
TonnIi
2min
(づ ̄ ³ ̄)づ
10 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Съобщение [Страница 4 от 4]

1it can be that easy?! - Page 4 Empty it can be that easy?! Сря Дек 29, 2010 12:44 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

това е първия ми фик и не е много... "разгорещен" it can be that easy?! - Page 4 182785 в началото ,но ако случайно ви хареса... it can be that easy?! - Page 4 896682 може да го "разкрася" it can be that easy?! - Page 4 85241


Глава 1
Беше един забързан следобед по улиците на Сеул.
-Ааа !Хайде побързай малко !!!
-Тичам колкото мога…
-Няма да го хванем ако не си размърдаш краката!
-Ако спреш да ми крещиш може да хванем шибания автобус,все пак в мен са билетите !
:::5 секунди тичане:::
-Ах … успяхме.
-Ей Мун дай да видим да не сме забравили нещо..
-Добре…ъмм храна ?
-Тук е и парите са тук също,а билетите?
-Тук са!-каза с усмивка Мун без да провери.
-Провери де!
-Няя..-отвърна Мун спря виждайки физиономията на Кристияна-добре,добре!-тя почна да бърка по джобовете си като настроението й се смрачаваше още повече-а.. не мога да ги намеря каза тихо тя като се опита си спести караници с Крис като продължи да ровичка
-КАКВО ?!Забравила си ги !!!Не мога да повярвам ..защо ти се доверих за най-важното нещо !!! Как можааааа!-отвърна Крис вече подпушила от нерви.
Мун продължаваше да търси като не й обръщаше внимание нито на нея,нито на всички тия хора в автобуса зачудили се какво става по техния най-типичен начин.
-А а..! Ето тук има нн..ещо! ЕТО ГИ !!!-на лицето на Мун Че се изписа изписа широка усмивка ,лицето й грейна it can be that easy?! - Page 4 561186 .
-Ъх незнаеш какво щеше да ти се случи като слезем от автобуса.
След броени секунди в превозното средство се чу шепот и оплаквания на тълпа изкофели бабички седящи до прозореца и гледаха голямото задръстване отпред.
-О не..сега я втасахме –каза ядосано Кристина.
-Ама ..сега какво ще правим?-начумери се Мун it can be that easy?! - Page 4 58197
-Единствено можем да помолим шофьорът да ни отвори…
-Ами хайде it can be that easy?! - Page 4 959568
Момичетата се запътиха към кабинката на шофьора и го попитаха..
-Мун ти говори,аз знам 2,3 корейски думи it can be that easy?! - Page 4 219617
-Добре..-въздъхна тя и подаде глава и попита шофьора нещо на коийски.Той промърори под нос и посегна към копчетата за да отвори.Момичетата побързаха да излязат от това свърталище на телесни миризми... it can be that easy?! - Page 4 104235
-Колко е часа?-попита внезапно Мун.
-Два и пппОлОВИНАА :147: ! Не ! Ужас!
-Оо не... пак тичане..-въздъхна ядосано Moon Che и забърза крачка
:::След 10 минути ходене:::
-Ето,ето виждам я!-каза както винаги Мун със своя корейски акцент.
-Да!-светнаха очичките на Крис когато в далечината видя силуета на сцената до която скоро щяха да седят.
:::След 2 минути забързано ходене:::
-Ама! Как може ..какви са тия стотици хораа !Няма да се доберем до сцената преди началото на концерта... it can be that easy?! - Page 4 476221 -възмути се Крис.




П.П. извинявайте че е къса.. it can be that easy?! - Page 4 3341 просто една патка ми даваше зор it can be that easy?! - Page 4 129392 it can be that easy?! - Page 4 185721 it can be that easy?! - Page 4 104235



Последната промяна е направена от sushii на Сря Дек 29, 2010 1:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

http://sofieroll.tumblr.com/

76it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Нед Фев 06, 2011 6:39 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата it can be that easy?! - Page 4 162205

http://smiley92.tumblr.com/

77it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Пон Фев 14, 2011 2:55 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 14
Той се запъти към кухнята където се га бяха останалите.

-Здравейте.-каза им Блинг Блинг и обърна глава към хладилника.Протегна ръка и го отвори.Огледа се и грабна една кутийка кола.

-Как мина срещата?-каза Мун Че и погледна любопитно пиещия.

-М?Аа..Чудесно!-отвърна й той и се усмихна щастлив.-By the way къде са Кий и Таемин?-каза любопитно Джoнгхюн и отпи още малко от колата.

-Кий отиде на среща със Крис..пък Таемин го няма от обяд.-отвърна замислен Мино appa.

-От обяд?!Какво е правило хлапето четири часа?!-учуден Джонг остави колата.

-Ами всъщност той излезе половин час по-късно от теб което прави три часа и трийсет минути!-каза гордо Оню и доволно потърка пълния си стомах все едно схваща какво става.

-Абе кукувци,Тае го няма!Я се осъзнайте малко!Може да му се е случило какво ли не..

-Вярно бе!Без него няма кой да танцува..-замисли се Джонг.

-Не ме прекъсвай!-сопна се Мун и продължи.-Ако до 10 минути го няма аз тръгвам да го търся...-каза решително Мун и сведе поглед.

-Нищо му няма..надявам се..-каза Дубу и някакси се натъжи...В този момент вратата се тресна.Леки стъпки се чуваха по дървения под.Джонг разпери ръце като знак за тишина.Той се услуша и бързо дръпна дръжката на кухненската врата.На лицето му зейна широка усмивка виждайки унилото макнае.

-Ей!Защо се прибираш толкова късно,а?-каза засмян Блинг,но Тае не му обърна внимание.Той се отклони и продължи към стълбите.Изглеждаше натъжен...

-Ъм...Таемин!-кресна му Джонг опитвайки се да му привлече вниманието,но не успя.

-Остави ме хюнг...-тихо каза тъжното момче-не ми се говори сега...-отвърна той и се качи по стълбището.Останалите гледаха потресени .Не беше типично да виждат принципно кипящото от енергия макнае... толкова..”заспало?!”...

-Здравейте!!!-кресна женски глас и всички извъртяха глава към източника на звука.Крис сияеше от щастие на прага и махаше учестено.Учудените физиономии на Мино,Оню,Мун и Блинг отново се появиха на лицата им.Кий в това време събуваше обувките си и скоро остави и другите си „принадлежности”.Кристияна мигновенно издърпа кецовете си и подскачайки с усмивка се затича към кухнята отминавайки другите.Те останаха неподвижни зад нея зяпнали учудени на внезапната й радост.Кий изви едно ъгълче на устините си дибивайки чаровен вид и тръгна със своята „дива” походка след Крис.

-Какво ли са правили it can be that easy?! - Page 4 859388 ?!-учудено вмъкна Оню

-ПРАВИЛИ it can be that easy?! - Page 4 206147?!ДА НЕ НАМЕКВАШ НЕЩО!!!-кресна Мун на сантиметри от ухото на лидера.

-А-а-а-а-а-а!Нямаше ну-у-жда-аа.-провлачваше углошал той и се хвана за главата.

Кий и Крис се запътиха към кухнята оставяйки всички с учудени физиономии.Всички останали без Таемин.Той сега лежеше на леглото в стаята си.Беше по гръб и гледаше тавана ,ръцете му се намираха зад главата,а погледа му беше празен...Мино пък който беше при другите извенъж за съвсем кратко време почувства втрисане.Присви очи и сбърчи нос ,и в следващия момент кихна силно..всичко живо наоколо го погледна с извратен поглед.Секунди след като погледите се бяха "успокоили" Мино се прозина отново много силно и това привлече погледите на другите пак.

-Аз о~оотивам да си ля~гам..-каза Флейминг и тръгна нагоре към стълбите.Mун,Оню и Джони полека се размърдаха.Оню хвана бързо и изневиделица ръката на Мун и тръгна... [ it can be that easy?! - Page 4 850654 егати края]

http://sofieroll.tumblr.com/

78it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Пон Фев 14, 2011 3:32 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Яяя много е готино it can be that easy?! - Page 4 561186

http://smiley92.tumblr.com/

79it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Пон Фев 14, 2011 3:36 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

..всичко живо наоколо го погледна с извратен поглед
яхх якоо пиши!!! it can be that easy?! - Page 4 573598

80it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Пон Фев 14, 2011 4:34 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

it can be that easy?! - Page 4 162205 it can be that easy?! - Page 4 162205 it can be that easy?! - Page 4 68960 it can be that easy?! - Page 4 162205 it can be that easy?! - Page 4 162205

81it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Пон Мар 07, 2011 5:09 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

такам ... знам че от 5 века не съм писала нова глава и тази последната свършва никакси ... обаче какъвто и замисъл да имаше зациклих . И искам да кажа че го спирам.Съжалявам за тези на които им е харесвал ... xD (не беше нещо особено...seriously)Единственото заради което си заслужаваше да продължа е това че имах една идея за Мино : да получава видения в сънищата си където спасява хора (най-различни ситуации)и скоро побърква другите заради сънищата си ... но освен това няма причина да продължавам да пиша глави тук. it can be that easy?! - Page 4 7878
Като цяло имам идея за нов фик и вече съм написала 1ва глава даже почнах 2ра .. мисля че е съвсем различен от "it can be that easy?!" и се надявам да се хареса повече it can be that easy?! - Page 4 72137 .Мисля да пусна първата глава в четвъртък пък да видим дали някой ще ми одобри идеята .... it can be that easy?! - Page 4 15286

http://sofieroll.tumblr.com/

82it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Пон Мар 07, 2011 5:51 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

не одобрявам it can be that easy?! - Page 4 334849 искам си историятаааа it can be that easy?! - Page 4 515322

83it can be that easy?! - Page 4 Empty Re: it can be that easy?! Пон Авг 22, 2011 11:08 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

SUSHII ◕‿◕ написа:такам ... знам че от 5 века не съм писала нова глава и тази последната свършва никакси ... обаче какъвто и замисъл да имаше зациклих . И искам да кажа че го спирам.Съжалявам за тези на които им е харесвал ... xD (не беше нещо особено...seriously)Единственото заради което си заслужаваше да продължа е това че имах една идея за Мино : да получава видения в сънищата си където спасява хора (най-различни ситуации)и скоро побърква другите заради сънищата си ... но освен това няма причина да продължавам да пиша глави тук. it can be that easy?! - Page 4 7878
Като цяло имам идея за нов фик и вече съм написала 1ва глава даже почнах 2ра .. мисля че е съвсем различен от "it can be that easy?!" и се надявам да се хареса повече it can be that easy?! - Page 4 72137 .Мисля да пусна първата глава в четвъртък пък да видим дали някой ще ми одобри идеята .... it can be that easy?! - Page 4 15286


Тогава можем ли да кажем, че мога да изтрия темата? В момента върви цялостно обновяване на раздела за фенфикове и незавършени фикшъни се премахват, защото сигурно всички знаем колко кофти е да се нахъсиш да четеш нещо, да го харесаш, а след това да разбереш, че не е завършено...

И все пак ако решиш да го продължиш, можеш да ме осведомиш с ЛС it can be that easy?! - Page 4 124908

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите