it can be that easy?! - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

it can be that easy?! - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

it can be that easy?! - Page 2 Vote_lcap15%it can be that easy?! - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
it can be that easy?! - Page 2 Vote_lcap56%it can be that easy?! - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
it can be that easy?! - Page 2 Vote_lcap3%it can be that easy?! - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
it can be that easy?! - Page 2 Vote_lcap13%it can be that easy?! - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
it can be that easy?! - Page 2 Vote_lcap13%it can be that easy?! - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
it can be that easy?! - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
it can be that easy?! - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
it can be that easy?! - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
it can be that easy?! - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
it can be that easy?! - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
it can be that easy?! - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
it can be that easy?! - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
it can be that easy?! - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
it can be that easy?! - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
it can be that easy?! - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

it can be that easy?!

+6
Yulita ^^
rally___
xXx Mikki xXx
TonnIi
2min
(づ ̄ ³ ̄)づ
10 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

1it can be that easy?! - Page 2 Empty it can be that easy?! Сря Дек 29, 2010 12:44 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

това е първия ми фик и не е много... "разгорещен" it can be that easy?! - Page 2 182785 в началото ,но ако случайно ви хареса... it can be that easy?! - Page 2 896682 може да го "разкрася" it can be that easy?! - Page 2 85241


Глава 1
Беше един забързан следобед по улиците на Сеул.
-Ааа !Хайде побързай малко !!!
-Тичам колкото мога…
-Няма да го хванем ако не си размърдаш краката!
-Ако спреш да ми крещиш може да хванем шибания автобус,все пак в мен са билетите !
:::5 секунди тичане:::
-Ах … успяхме.
-Ей Мун дай да видим да не сме забравили нещо..
-Добре…ъмм храна ?
-Тук е и парите са тук също,а билетите?
-Тук са!-каза с усмивка Мун без да провери.
-Провери де!
-Няя..-отвърна Мун спря виждайки физиономията на Кристияна-добре,добре!-тя почна да бърка по джобовете си като настроението й се смрачаваше още повече-а.. не мога да ги намеря каза тихо тя като се опита си спести караници с Крис като продължи да ровичка
-КАКВО ?!Забравила си ги !!!Не мога да повярвам ..защо ти се доверих за най-важното нещо !!! Как можааааа!-отвърна Крис вече подпушила от нерви.
Мун продължаваше да търси като не й обръщаше внимание нито на нея,нито на всички тия хора в автобуса зачудили се какво става по техния най-типичен начин.
-А а..! Ето тук има нн..ещо! ЕТО ГИ !!!-на лицето на Мун Че се изписа изписа широка усмивка ,лицето й грейна it can be that easy?! - Page 2 561186 .
-Ъх незнаеш какво щеше да ти се случи като слезем от автобуса.
След броени секунди в превозното средство се чу шепот и оплаквания на тълпа изкофели бабички седящи до прозореца и гледаха голямото задръстване отпред.
-О не..сега я втасахме –каза ядосано Кристина.
-Ама ..сега какво ще правим?-начумери се Мун it can be that easy?! - Page 2 58197
-Единствено можем да помолим шофьорът да ни отвори…
-Ами хайде it can be that easy?! - Page 2 959568
Момичетата се запътиха към кабинката на шофьора и го попитаха..
-Мун ти говори,аз знам 2,3 корейски думи it can be that easy?! - Page 2 219617
-Добре..-въздъхна тя и подаде глава и попита шофьора нещо на коийски.Той промърори под нос и посегна към копчетата за да отвори.Момичетата побързаха да излязат от това свърталище на телесни миризми... it can be that easy?! - Page 2 104235
-Колко е часа?-попита внезапно Мун.
-Два и пппОлОВИНАА :147: ! Не ! Ужас!
-Оо не... пак тичане..-въздъхна ядосано Moon Che и забърза крачка
:::След 10 минути ходене:::
-Ето,ето виждам я!-каза както винаги Мун със своя корейски акцент.
-Да!-светнаха очичките на Крис когато в далечината видя силуета на сцената до която скоро щяха да седят.
:::След 2 минути забързано ходене:::
-Ама! Как може ..какви са тия стотици хораа !Няма да се доберем до сцената преди началото на концерта... it can be that easy?! - Page 2 476221 -възмути се Крис.




П.П. извинявайте че е къса.. it can be that easy?! - Page 2 3341 просто една патка ми даваше зор it can be that easy?! - Page 2 129392 it can be that easy?! - Page 2 185721 it can be that easy?! - Page 2 104235



Последната промяна е направена от sushii на Сря Дек 29, 2010 1:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

http://sofieroll.tumblr.com/

26it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Сря Яну 05, 2011 9:31 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата it can be that easy?! - Page 2 162205 Фика е доста интересен.Какво ли ще стане утре на фотосесията it can be that easy?! - Page 2 699691 it can be that easy?! - Page 2 81742

http://smiley92.tumblr.com/

27it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Чет Яну 06, 2011 2:16 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 5


*КУКУРИГУУУУУУУУУУУУУУУ !!!*

-ааааааааааа..Крис!Що за аларма ! it can be that easy?! - Page 2 567563 -изкрещя Мун трaгично събудена.Още сънена Кристияна не можа да се помръдне и просто не й обърна внимание.

-Хайде ставай сънливке,момчетата скоро ще ни потърсят-знаейки слабите места на Крис,Мун винаги уцелваше на злато it can be that easy?! - Page 2 736318 -ако не му вдигнеш Кий може да се уплаши ,че ти е станало нещо,да дойде и да те завари със … тази пижама и … супер прическа..всъщност да ,права си не ставай – усмихна се Мун и отиде да се облича..

-Кий!-каза на Крис все едно беше сънувала някой кошмар,скочи от мястото на което беше заспала и почна да рови из багажа си и да търси подходящи дрехи.След това отиде до банята да се измие.

*Soomeul gotdo chatji mothae naneun …♪♫ *

- piharyeogo aesseo bwado ♪ …Ъъ – усети се Мун –Крис телефона ти звъни,вдигни го да не го вдигна аз-заплашително извика Мун Че-някакъв пич на име Кий те търси –шеговито викна тя и продължи да оправя нещата си.

-Кий!-извика Крис и с напиянена уста от пастата за зъби тя изтича от банята и вдигна телефона.

-Ало?

-Здравей Крис!-каза Кий малко несигурен.Като го чу Кристияна се стресна и бавно свали телефона от ухото си затискайки слушалката и се обърна към Мун.

-Псст! Мун!

-Да какво?

-Кий говори на български?!

-Сигурна ли си че е Кий!

-Да сигурна съм че е Кий!

-Ало!Ало! it can be that easy?! - Page 2 699691 -викаше Кибум през телефона „да не съм сбъркал и аз номера…голяма излагация”

-А да Кий извинявай …та какво?!-каза Крис на английски.

-Аа ами идваме след 10 минути .Ще ви чакаме пред паркинга на блока ви.Ок?

-Да..ама от къде ни знаеш адреса?!-попита озадачено Крис

-Даде ми го вчера.Не помниш ли? it can be that easy?! - Page 2 590905 -опита се да й припомни Кий

-ААа ..да!Сетих се..добре!- затвори внезапно телефона си Крис-бързо Мун Че имаме по-малко от 10 минути да се оправим!

-И се сети да ми го кажеш чак сега – каза Мун и отиде да се оправя бързо.


:::След около 10 минути:::

-Хей,точно по разписание усмихна се Мун и заедно с Кристияна отидоха до вана на момчетата.След малко вратата се отвори , Кий
излезе за да могат момичетата да седнат.
След около минута всички бяха готови и потеглиха за мястото на фотосесията.В колата се бяха подредили по следния начин: Мино,Таемин и Крис седяха на
вторите седалки,Оню,Мун и Кий седяха най-отзад,а Джонг беше най-отпред-от другата страна на шофьора.Тъй като Кий нямаше късмета да седне до Крис (като
Оню до Мун) ,той единствено усещаше аромата на косата й който между другото за него беше неустоим.Мун беше уцелила десетката и седеше до любимия си
лидер.Не след дълго колата спря и всички разбраха че са пристигнали на мястото.Те слязоха и се огледаха.Беше един от парковете на Сеул и всички освен
Кристияна бяха озадачени „Why the f*** сме тук?!”.Но Крис гледаше огромният зелен парк както крадец на златна мина.Тя беше запленена от красивата гледка
която в нейната родина не се среща често.

-Красиво е нали?!-чу тя мъжки глас зад себе си.

-А!-стресна се Крис чувайки гласа на Кий-да..уникално.В България не се срещат подобни неща…-наклони глава Крис.

-Как ми се ще да ида да видя тази България звучи толкова …толкова…-чудеше се какво да каже Кий защото си нямаше и идея но му беше интересно.

-Толкова…тъпо?!-подхилна се Крис.

-Какво …да...НЕ it can be that easy?! - Page 2 814388 !!!Ако ми звучеше тъпо щях ли да искам да ходя-противоречи й бързо Кий-Вчера…-почна той несигурно ,но спря.

-Да … какво?-любопитно го изгледа тя и той не успя да се стърпи.

-А..беше ми приятно докато си писахме..и онова за твоите приятелки беше много мило..дали Джонгхюн ще се съгласи за една песен it can be that easy?! - Page 2 101878

-Аа!Няма нужда –каза срамежливо Кристина .

-Хайде идвайте влюбени гълъбчета!-извика закачливо Мино при което и двамата се изчервиха.Двамата се обърнаха и тръгнаха.Кий се огледа,веднъж,два пъти,три пъти и най-накрая бавно плъзна ръка по тази на Крис и я хвана.Кристияна от начало се стресна,но после се отпусна и наведе глава за да скрие изчервените си бузи.Кий я гледаше,гледаше и другите как изчезват зад ъгъла на парка.Без много да чака той я дръпна с ръката с която я държеше към себе си ,а с другата я хвана за кръста (като в романтичните анимета…може да си представите че летят розови листенца)… и я целуна страстно.И двамата все едно ги удари гръм,и двамата изтръпнаха,Кий я стисна здраво,тя се изправи тъй като той я беше прегънал,хвана го с две ръце за тила спря се за секунда след това го ухапа за долната устна бързо и избяга като го погледна със палав поглед…





Следва продължение… xD it can be that easy?! - Page 2 778320

http://sofieroll.tumblr.com/

28it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Чет Яну 06, 2011 4:40 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Леле страшна глава ,много е готино това фикче,чакам следваща it can be that easy?! - Page 2 72137



Последната промяна е направена от TonnIi на Пет Яну 07, 2011 8:10 am; мнението е било променяно общо 1 път

29it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Чет Яну 06, 2011 4:42 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

it can be that easy?! - Page 2 162205 it can be that easy?! - Page 2 162205 it can be that easy?! - Page 2 162205

30it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Чет Яну 06, 2011 5:40 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

-Псст! Мун!

-Да какво?

-Кий говори на български?!

-Сигурна ли си че е Кий!

-Да сигурна съм че е Кий!

Ааа тая част кърти мивки it can be that easy?! - Page 2 312545 it can be that easy?! - Page 2 312545 it can be that easy?! - Page 2 312545

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

31it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Чет Яну 06, 2011 8:20 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ХАхахах и в моите мечти се опитват да говорят на български it can be that easy?! - Page 2 124908 главата е страхотна, даже по-бързо пускай и следващата, че ми е интересно и нямам търпение вече it can be that easy?! - Page 2 573765

32it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Чет Яну 06, 2011 9:43 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата it can be that easy?! - Page 2 124908 Наистина такива паркове са рядко срещани тук it can be that easy?! - Page 2 982906 Много е готино фикчето до тука it can be that easy?! - Page 2 23895

http://smiley92.tumblr.com/

33it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Съб Яну 08, 2011 7:55 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

продължение? it can be that easy?! - Page 2 948427

34it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 09, 2011 2:43 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 6
Кий се изненада и тръгна към нея.Кристияна беше тръгнала към другите като докато вървеше се обръщаше да види къде е Кий it can be that easy?! - Page 2 124908 ,той на своя страна не бързаше много и ходеше със своята „дива” походка и леко се усмихваше на Крис когато обръщаше поглед към него.През това време другите се отправяха към едни фонтани с бавна крачка.Тези фонтани бяха предпочитано място за сбирки и срещи.Корейците ги наричаха просто „фонтаните” .Та за тези въпросни фонтани се бяха уговорили нашите Шайнита в началото на деня със своя мениджър.Скоро ги наближиха и седнаха да чакат мениджъра си.Поради неочакваното място те нямаха нужното прикритие и бяха ужасно уплашени .Всеки момент от някой храст можеше да изкочи фенка с химикалка в ръка,да се затича към тях и да почне да ги умолява за автограф някъде.По-страшно беше,че можеше да ги види тълпа фенове и да ги подгони.След около няколко минути притеснение се чу мъжки глас от далеч:

-Готови ли са моите звезди,ааа?-каза мъжът и както вече сигурно сте се досетили това беше техния мениджър.Той беше среден на ръст –не повече от метър и осемдесет,около 40/45 годишен с черна коса и бузесто лице.Носеше тъмно сини дънки ,жълта тениска и малки правоъгълни очила с черна рамка.

-Здравейте незнаете ли да казвате ?Ааа?-усмихна се той и погледна към нашите момичета -Уу.Не сте направили лош избор!

-Хъх it can be that easy?! - Page 2 953 - засрами се Мун-аз съм Мун Че ноза по-кратко Мун-усмихна се тя и стисна ръце със „шефа”

-Мун Че,ааа?-загледа ч той-имаш хубаво име…и косата ти е прекрасна-каза мениджъра и почна да пипа черната й права коса сякаш не е мениджър на група а някой стилист-супер… ами ти- каза той и загледа Крис все едно не е виждал човек който не е с дръпнати очи.Той я обиколи няколко пъти и сетне рече:

-И ти не си за подценяване it can be that easy?! - Page 2 101878 -загледа я той в светло зелените й очи.Кий изведнъж много се издразни защото почувства че старчето почва да флиртува(все едно ще свали Крис … ама това е Кий все пак).Та Кий се издразни и избута Крис която седеше на много близко разстояние от „шефа” и гордо заяви без да се усети:

-Тя е моя it can be that easy?! - Page 2 382923 …*последва тишина*-Кий внезапно замръзна мислейки „какво съм ти сторил,че ме наказваш така~ ” –ревеше вътрешно Кий it can be that easy?! - Page 2 27476 .Крис остана безмълвна и усещаше как сърцето и тупти бързо.Макнаето на своя страна се ухили широко „това щеше да се случи рани или късно” it can be that easy?! - Page 2 720423 -помисли си той и се усмихна дяволито.

-Вие двамата?! it can be that easy?! - Page 2 206147 -учуди се Мино-много сте бързи !-като го чу Крис се стресна и му стрелна заплашващ поглед it can be that easy?! - Page 2 959568 .Мун я видя усмихна се и погледна към Оню който гледаше сякаш иска да научи и най-малката подробност.

-Аз съм гладен – и всички загледаха намръщени Джонгхюн който досега не беше обелвал и думичка.Кибум го погледна мило и замалко да се просълзи „БЛАГОДАРЯ ТИ !!!СПАСИ МИ ЖИВОТА “…Лидера се усмихна…

-Аз искам …-прекъснаха го всички-Пилее!Знаем…it can be that easy?! - Page 2 182785

-Отивам за храна кой идва с мен-попита Мини и погледна всички с един от онези кучешки погледи. it can be that easy?! - Page 2 196680

-АзззЗз…-спря се Дубу и видя Мун която беше хванала ръката му и клатеше глава.-аз не.. няма…-разсърди се той.

-Аз идвам-съгласи се Хюн и тръгна с Таемин

-Ние..-обади се мениджъра който скоро не го беше правил-ще отидем в онези стаи там …ааа?-каза той и посочи едни специално изградени за SHINee малки къщички които бяха предназначени за съблекални.

-Добре-викна Блинг и махна гледайки назад към тях …


:::След малко:::


-Хюн ВНИМАВАЙ!!!-Извика Тае бързо и стреснат се отдръпна назад.Джонг се беше загледал на някъде и късно обърна глава.За броени секунди той усети как лети назад, а главата го болеше ужасно много.(тази част е вдъхновена от лична случка)

-Ааа! it can be that easy?! - Page 2 104235 -чу се женски глас

-Добре ли сте нуна?! it can be that easy?! - Page 2 324371 -уплашен Тае седеше на едно място незнаещ какво да направи.Като чу вика на момичето Хюн свали ръка от челото си и се затича към нея много притеснен.

-Извинявай it can be that easy?! - Page 2 449383 -каза той с треперещ глас.Наведе се и хвана момичето за раменете.От уплах и от болка тя закриваше лицето си с ръце и седеше неподвижно.Джонг се въртеше нетърпеливо я се опитваше да я изправи на крака.-добре ли си ?-я попита той разтревожен.

-Да..-затрепери гласът й и тя се изправи,изтупа дрехите си обемната си чанта –да…добре съм.-момичето имаше червеникаво-рижава коса дълга почти до кръста и дълъг бретон закриващ челото й.Носеше дълги сиви кецове с разноцветни връзки,къси панталонки,широка шарена тениска и доста обемна дълга чанта .Виждайки я Блинг застина на място.Той усещаше вътрешна радост…сякаш нещо беше стоплило умрялото му сърце…

-Kasumi-chan :205: -усмихна се той..Тя вдигна поглед познавайки този глас чудесно…

-А!Джонгхюн оппа… it can be that easy?! - Page 2 129392 -лицето й грейна и тя мигновено се затича към Блинг.

-Аз съм изолиран it can be that easy?! - Page 2 476221 …-каза нацупено Мини-добре отивам на пазар..-продължи разочарован макнаето.

-По-леко it can be that easy?! - Page 2 867558 -засмя се Хюн като не чу Таемин-ще ме събориш пак!-каза той изключително щастлив.

-Аз ли …. Пак си помисли кой щеше да се подмокри от притеснение че е бутнал беззащитно момиче преди малко?!-каза Касуми и прегърна Джонгхюн още по-здраво-кога пак ще идвате в Япония?! it can be that easy?! - Page 2 351138 -попита тя любопитно и стопли сърцето на Джонг с една истинска усмихвка…

-Ами скоро предполагам it can be that easy?! - Page 2 97395 - усмихна се Блинг за малко да заплаче..

-Минаха 5 месеца,14 дни и незнам колко часа it can be that easy?! - Page 2 778320 ..-засмя се Касуми и го прегърна още по-силно.Не се пуснаха около 3 минути.Тя почувства Джонг да трепери и се отдръпна.Повдигна брадичката му и видя как една сълза се стича по бузата му.Тя нежно плъзна пръст по лицето му и забърса сълзата.

-Защо плачеш Хюн…-погледна го грижовно тя-ако е заради мен …Ето ме ! Няма да си тръгвам…-при което тя спря и отклони поглед „не трябваше да го лъжа” натъжи се тя и силно го прегърна.

http://sofieroll.tumblr.com/

35it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 09, 2011 3:08 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готина глава, интересно се равиват нещата it can be that easy?! - Page 2 162205

36it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 09, 2011 3:19 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Яя тая новата каква ли му е на Джонг it can be that easy?! - Page 2 918481 Интересна глава it can be that easy?! - Page 2 741224

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

37it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 09, 2011 4:20 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Аз искам …-прекъснаха го всички-Пилее!Знаем…" тази част ме разби...а за Блинги и момичето нямам търпение да видя какво ще стане it can be that easy?! - Page 2 72137

38it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 09, 2011 4:22 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

it can be that easy?! - Page 2 561186

39it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 09, 2011 4:56 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хмм интересно ми е кое е момичето it can be that easy?! - Page 2 699691 И в какви взаимоотношения е с Блинги it can be that easy?! - Page 2 699691 Главата е супер it can be that easy?! - Page 2 15286 Горкия Мини е тотално игнориран от страна на Джонг и Касуми it can be that easy?! - Page 2 7878

http://smiley92.tumblr.com/

40it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Пон Яну 10, 2011 3:46 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 7

…натъжи се тя и силно го прегърна…-какво правиш тук?-попита го тя

-Имам фотосесия със момчетата-усмихна се той…-а ти какво правиш в Корея ?-зачуди се Джонг

-Ами баща ми получи работа тук… it can be that easy?! - Page 2 85241 -каза тя и огледа парка,като я чу Джонгхюн се зарадва много

-Значи оставаш тук? it can be that easy?! - Page 2 81742 -погледна я той и се усмихна.

-Ам..-спря тя и загледа в различни посоки…-ъ.. да ..да-погледна го объркана тя..-е аз ще тръгвам че да не те бавя-натъжи се тя макар че не й се искаше да
се разделят.

-Чакай!-извика той –ела с мен да гледаш фотосесията,после ще ходим да ядем суши..

-Суши?!-зарадва се тя..-аз..незнам дали ще мога.

-Нищо…ела –усмихна се Джонг защото и той не искаше да се разделят (все пак се видяха туко що)

-Ъм..добре-съгласи се Касуми.

:::След малко:::

-Момчета !-извика Джонгхюн и всички се събраха.

-Здравей ДжооО…-каза Мино и се ококори като видя Касуми.

-Къде е Таемин?!-зачуди се Кий

-Таемин е момиче it can be that easy?! - Page 2 99379 ???!!!-шокиран извика Оню…-ааа аз ти казах пиле а ти Таемин с перука ми носиш ..аааааааааа- нацупи се лидера.

-Кк…какво!!!Аз не съм ти Таемин бе ИДИОТ !!! it can be that easy?! - Page 2 995975 –изнерви се Касуми и после се усети че е викнала на Оню..и се засрами.От някъде изникна Мун ,избута Оню и се запозна със Касуми.

-Приятно ми е,аз съм Мун-каза тя и се усмихна.-От къде познаваш Джонгхюн.

-Здравей,аз съм Касуми it can be that easy?! - Page 2 77124 .Със Джонгхюн се запознахме на концерта им в Япония миналата година.И туко що се пребихме.

-Япо..-спря се Мун защото Крис я прекъсна.

-Уу гости-каза Кристияна и Касуми я загледа защото незнаеше какво говори…- Nae irumun Kris imnida...-усмихна се Крис и махна на Касуми.


-Здравей,аз съм Касуми…-и също се усмихна.

-Касуми…аа ти…да.. помня-захили се Оню и си припомни как преди месеци тя и Джонг бързо се сприятелиха и дни след концерта се виждаха често и прекарваха много време заедно.-Значи…щом Таемин го няма…ти си го изяла за да нямаме танцьор и ти да дойдеш на неговото място и да си близо до Джонгхюн..всичко ми се изясни-каза лидера и се замисли..

-Не бе глупак! it can be that easy?! - Page 2 950379 - ядоса се Кий и тресна Оню по главата-Ама къде е той все пак…? it can be that easy?! - Page 2 699691

-Ъъ…незнам…-стресна се Джонгхюн и се притесни..-ами беше с мен по едно време а после..май е отишъл до магазина..

-Да той каза нещо…-замисли се Касуми.

-Браво изгубихте ни танцьора!-ядоса се Мино

-Аз мога да го заместя ! it can be that easy?! - Page 2 720423 –извика Касуми.

-Ха!-изкрещя Оню- значи наистина си го изяла! it can be that easy?! - Page 2 741224

-Идиот... it can be that easy?! - Page 2 182785 -каза Кий и се отиде да седне.

:::След секунди мениджъра влезе за да види как са всички…:::

-Как сте?!-усмихна се той и видя новите попълнения..-ттТттТ..ТАЕМИН !!! –стресна се той.

-Не е Таемин!-ядоса се Касуми-ъ..тоест НЕ СЪМ ТАЕМИН..!Аз съм Касуми…-намали тона тя-помните ли ме?От първия ви концерт във Япония ?!

-Аа така ли било?!-замисли се мениджъра..-да бе вярно…здравей Касуми…
...извинете че е толкова къса но бързах it can be that easy?! - Page 2 7878

http://sofieroll.tumblr.com/

41it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Пон Яну 10, 2011 4:14 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

мноо късо ве it can be that easy?! - Page 2 99379
хах, няма нищо да кажа.. моите са още по-къси it can be that easy?! - Page 2 312545

42it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Пон Яну 10, 2011 4:32 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Таемин е момиче ???!!!-шокиран извика Оню…-ааа аз ти казах пиле а ти Таемин с перука ми носиш ..аааааааааа- нацупи се лидера.

Значи…щом Таемин го няма…ти си го изяла за да нямаме танцьор и ти да дойдеш на неговото място и да си близо до Джонгхюн..всичко ми се изясни-каза лидера и се замисли..
Аз мога да го заместя ! –извика Касуми.

-Ха!-изкрещя Оню- значи наистина си го изяла!" лелеее тази глава нищо,че е къса е супер яка...толкова се смях it can be that easy?! - Page 2 312545
МОЛЯ ТЕ ДА НАПИШЕШ ПРОДЪЛЖЕНИЕТО МОЛЯЯЯ it can be that easy?! - Page 2 835962

43it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Пон Яну 10, 2011 6:14 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

-Аз мога да го заместя ! –извика Касуми.

-Ха!-изкрещя Оню- значи наистина си го изяла!
Охх на тая част се смях като напушена it can be that easy?! - Page 2 312545 it can be that easy?! - Page 2 312545 it can be that easy?! - Page 2 312545 Нищо,че е кратка...главата беше страшна it can be that easy?! - Page 2 23895

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

44it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Пон Яну 10, 2011 9:50 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много беше забавна главата it can be that easy?! - Page 2 312545 Оню ме разби просто it can be that easy?! - Page 2 312545

http://smiley92.tumblr.com/

45it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Сря Яну 12, 2011 7:24 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 8 (1ва част)
предварително се извинявам че е толкова къса но ме изритват от компютъра

-Добре..добре..хубаво Касуми ами настани се..и ок,ааа?!-каза объркан мениджъра и побърза да се разкара-добре момчета и момичета гардеробиерката скоро ще ви донесе дрехите,аа ?ОК!-и бързо се шмугна зад вратата и излезе.

-ЛОЛ..егати сбъркания менигжър -каза Касуми и сбръчка чело.

-Ахаха it can be that easy?! - Page 2 312545 …той ли бил сбъркан?! -захили се Оню- погледни се в огледалото !-каза той и почна да се хили силно.Като го чу Джонгхюн го погледна учудено,а Касуми зяпаше лидера все едно само някой тиган и липсваше и нямаше да остане жив.Оню се стресна,направи сериозна физиономия и се обърна на друга страна.Всъщност Оню не мислеше че Касуми е грозна,а тя наистина не беше,но те двамата си имат зъб още откакто Джонгхюн ги запозна.Нямаше обяснение защо си се дразнят просто беше така…и те бяха свикнали.През това време Крис и Мун бяха седнали в другия край на стаята и обсъждаха каквото видят.Малко след като мениджъра се умете вратата пак се отвори и Таемин влезе.

-Здрасти..-каза той отегчен –ето и храната- и остави две големи торби .Никой не му обърна внимание.Единствено Оню припна като надуши нещо вкусно идващо от торбите.

-Ооо,вкусноо it can be that easy?! - Page 2 129392 -каза той и тръгна към пликовете..-вкусноо ..КАКВО ?! it can be that easy?! - Page 2 206147 -шокира се той-ама ама товаа не е пилее-зарева той-а чипс от пилее.

-Ох ти ако пиле не получиш нищо няма да те зарадва it can be that easy?! - Page 2 182785 -каза Кий и отиде за да си вземе нещо за ядене.
Изморен Тае отиде да седне на стола си и почна да чете някакви листове и да тананика приятна мелодия.

-Ей Таемин какво пееш?!-попита го Кий и бавно дъвчеше своя Soft King

-Ами нали ще пея на рождения ден на една телевизия-захили се той-та преговарям си песента..забравих да кажа че е дует…-усмихна се Мини

-Дует ли?-попита Мино който през това време пращаше някакви SMS-и -с кого?

-Със Рин Хиномори… it can be that easy?! - Page 2 752689 -каза Тае и замечта

-МОЛЯ! it can be that easy?! - Page 2 99379 -изкрещя Касуми- какво по-дяволите ще правиш пък със нея?!-учуди се тя

-Ъъ..казах че ще пея дует it can be that easy?! - Page 2 586671 -каза Тае и се засмя

-Тя не ми е казвала нищо…-замисли се Касуми

-Тя да ти казва нещо ли?! it can be that easy?! - Page 2 699691 -объркана се обади Мун от другия край на стаята.
-Нали знаеш коя е Рин?!Певица едва на 18 тя изгрява в Корея преди месеци и бързо се прочува, вече е много търсена ...it can be that easy?! - Page 2 785752

-Да..-замисли се Касуми- познавам я по-добре от колкото си мислите..-и тъкмо да продължи и вратата се отвори и влезе гардеробиерката носеща дрехите на всички.Тя мъкнеше всичките дрехи на щендер и на всяка дреха или чифт обувки имаше надписи на които бяха надписани имената на Тае,Джонг,Мино,Оню,Кий,Мун и Крис.

-Я ето ги моите дрехи!-извика Крис и тръгна да взима всичко с нейното име (поне това успяваше да прочете на корейски)Тя имаше късо бяло елече,синя тениска по тялото,къса дънкова пола с шарени копчета и дълги ботушки.

-Да…тук са и моите-усмихна се Тае и взе закачалка на която имаше една избеляло червена тениска на която пишеше „Best cutie in the world” ,тесни дънки и шарени кецове….

….

спирам до тук и ще продължа утре… приятно четене … it can be that easy?! - Page 2 124908

http://sofieroll.tumblr.com/

46it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Сря Яну 12, 2011 9:29 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина главата it can be that easy?! - Page 2 162205 Горкият Тае се чувства изолиран it can be that easy?! - Page 2 7878

http://smiley92.tumblr.com/

47it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Съб Яну 15, 2011 1:26 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

много готина глава,чакам с нетърпение продължението :hkl:

48it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 16, 2011 6:05 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 9


Извинявам се че не писах толкова дълго просто музата ми беше на почивка xD
предупреждавам малко се отнесох затова и не я кръстих „Глава 8 (2ра част)” както би трябвало!!! xD


Tаемин загледа дрехите си усмихна се и отиде да се преоблича.Останалите също взеха своите и се наредиха на опашка за да чакат своя ред за обличане.Касуми обсъждаше заедно със Джонгхюн дрехите му и изглежда много се сближаваха.Джонг принципно я уважаваше много и таеше дълбоки чувства към нея.Тя се чувстваше по същия начин ,но и двамата все още се притесняваха да го покажат.Минаха около 10 минути и нашите звезди бяха готови за снимки.На вратата се почука и влезе дребна жена на около 35 годишна и почна да се клати докато говори „явно й беше тик?” помисли си Мун и я гледаше учудено.

-Аз..ззздравейте-продължаваше да се клати жената-искам кажа че ...-и продължаваше..-тряябва да дойде за грим и прическа..-усмихна се тя и изхвърча бързо.

-Ясно ,хайде хора-каза ведро Мино и тръгна първи,след него и другите.Цялата групичка се изнесе извън къщичката и отвън под някъкъв подслон седяха група стилисти и фризьори.Около тях имаше наредени няколко стола и големи масички върху едни от които седяха най-различни гримове а на другите сешуари,гребени,лакове за коса и др.

-ЛОЛ!-изненада се Крис и отвори оста.-всеки път..-замечта си тя-да се грижат толкова много хора за теб..ЩЕ МИ СЕ ЗАВИЕ СВЯТ ........

-Хайде !Хайде ! Идвайте нямам цял ден на разположение,ааа!-чу се „шефа” да вика и момчетата забързаха.След време (около 40 минути след това) всички бяха готови за снимките.
Имаше единични (на всеки по отделно)имаше с по няколко хора и тн.През времетраенето на фотосесията на Тае му беше изключително скучно.Той сега се вълнуваше за дуета.Щеше да се срещне със певица много по-висок ранг от неговия макар че да беше почнала в музикалния бизнес по-късно..та неговите мисли с две думи бяха другаде.На Мино пък му доставяше огромно удоволствие да позира и изключително се забавляваше на всяка снимка.Оню и Мун които едва се познаваха но изпитваха чувства един към друг постоянно и ненадейно срещаха погледи което ги караше да избухват в изблици на смях(което by the way дразнеше много другите)Крис и Кий не можеха много да разговарят в този момент и просто се стараеха да изглеждат добре.Джонг в момента също беше отнесен като Мини .Той гледаше постоянно Касуми която седеше отстрани и ги наблюдаваше през цялото време (както Джонг я беше помолил)Ненадейната му среща с Касуми го беше развълнувала много.Момичето за което той тъгувашедо скоро необяснимо защо,някакси се срещнаха в чужда за нея страна .Сега той вътрешно беше много щастлив но неискаше да го показва на другите точно днес.Искаше да запази за себе си хубавите чувства ..вместо останалите да му се подиграват.Стана 18:30,фотосесията за нашите хора беше приключила.Всички бяха изморени за това побързаха да се оправят и да се омитат.Стана време за тръгване и те се разотидоха.Темин и Мино които бяха готови разбира се първи вече тръгваха към вана на момчетата.Кий и Крис се прегърнаха при което Крис се разсмя (от щастие).Оню и Мин Че също се прегърнаха и си казаха чао.Родителите на Мун щяха да ги чакат с кола и да ги закарат.Единствено Джонгхюн остана последен със Касуми..

-Утре ммм..-замисли се той-утре имаш ли ангажименти?-погледна я той като очакваше за отговор „не”..

-Мм да не ме каниш на среща глупчо?-засмя се тя.-разбира се че нямам ангажименти..някога да съм имала?!-подсети го тя и се засмя отново.

-А...-спря се Хюн неможейки да повярва-чу..удесно..-усмихна се той .

-Всъщност имам малко работа тези дни–захили се Касуми-но след 4 дена свършвам рано-успокои го тя защото Джонгхюн се беше разочаровал..-не се притеснявай..просто трябва да посещавам сестра ми в...-тя замълча. Зачуди се какво да каже-мм трябва да я видя...

-Виж..-прекъсна я Джонгхюн-ако ти е много спешно да го отложим за някой друг път?

-Не!Не...ще ми е много приятно да те видя!Просто нензам къде..-замисли се тя

-Ами какво ще кажеш да те взема от вас?-попита я той

-Мм незнам ...ще има да ходя повече ...искаш ли да ме вземеш от Джинклай,след четири дни..ще ти звънна?-усмихна се Касуми и го погледна умолително.

-Ок...-усмихна се той и я прегърна.

-До скоро Хюн-каза Касуми и го стисна здраво ..след това го пусна и тръгна в обратната посока.Двамата се разделиха.И двамата с нетърпение очакваха деня в който отново щяха да се прегърнат.Отново щяха да си говорят дълго и широко както правиха за кратко време преди пет месеца когато момчетата имаха концерт във Япония за първи път...


:::В къщата на Мун..:::


-Ох...-натъжи се Крис-Мун не искам да те дразня но не мисля че е добре да седя тук точно тези дни...родителите ти са в лоши отношения ..н н нн..не ми е удобно ...мисля да ида при Кий..-наклони глава тя.

-Ако ти отиваш идвам и аз!Не мога да повярвам...-ядоса се Мун Че..-хайде да си оправим багажите..-Те побързаха.Събраха най-важните си неща.Готови след около половон час двете бяха изтощени и седнаха на леглата си за да си починат.Крис извади телефона си и набра Кий..

-Здравей ..извинявай че ти звъня толкова късно...но мисля че трябва да знаеш...така че ни очаквай скоро...благодаря ти!!!-Крис затвори и махна на Мун да тръгват..-Хайде,моля те-каза тя и стана със все куфарите си.Мун я погледна натъжено.Много съжаляваше че най-добрата и приятелка трябваше да чуе подобни неща от родителите й.Мун тръгна след Крис взе багажа си полека тръгнаха да излизат от апартамента.Мун спря и се замисли.Остави багажа си и леко открехна вратата на родителите си..

-Мамо ,татко...-замълча тя и наведе глава-ДОКАТО НЕ СИ ОПРАВИТЕ ОТНОШЕНИЯТА НЯМА ДА ВИДИТЕ МЕН ИЛИ КРИС В ТАЗИ КЪЩА,ЯСНО!ОТИВАМЕ ПРИ ПРИЯТЕЛИ!!!-разкрещя се тя и от очите й бликнаха сълзи.Тя тресна вратата ,взе нещата си и последва Крис.Двете излязоха и викнаха такси.Скоро се озоваха пред къщата на Шайни.Момичетата си платиха .При гледката на спретнатата къщичка те се потресоха защото отначало не повярваха че там може да живеят момчета.Но скоро се убедиха в обратното.

-ТАЕМИН ВЪРНИ СЕ И МИ ДАЙ КРИЛЦЕТО ,МАЗНО ИДИОТЧЕ ТАКОВААААА!-крещеше Оню.

-Не искаам!!!-смееше се Мини.Двамата се гонеха из двуетажната къща и през прозорците се виждаха двата им силуета.Момичетата се захилиха и тръгнаха към къщата...След секунди бяха на прага и Мун продегна ръка да позвани на звънеца.Веднага щом го направи от вратата изкочи Кий с грамадна усмивка радостен да види и двете.

-Здравейте..радвам се че дойдохте макар и заради подобни обстоятелства..-каза той и се усмихна.Оню който преследваше Теа за да си върне кълката се спря скри ръцете си и поздрави Мин Че и Крис.Тае се скри някъде и скоро се появи с Мино.Всички се видяха и се прегърнаха.Но скоро нещо разтревожи Мино и той се замисли..

-Ей братле какво ти има?-попита го Кий

-Ами...хубаво са дошли момичетата но...-спря Мино-нямаме храна-захили се той и след това придоби сериозно изражение...

-Има разни неща в хладилника..-замисли се Кий

-Щеше да има пиле ако Таемин не го беше ОТКРАДНААЛ! –ядоса се Оню.

-Нищо-продължи да мисли Кий..-имаше нещо в хладиника...кой ще дойде дами помогне?

-Аз !-усмихна се до уши Крис и Кий я повлече към кухнята.
След около 40 минути от кухнята се носеше приятен аромат на . . .. . . . . . . . . . . . . .. . . .. . . БРОКОЛИИ !!!!

-БРОКОЛИИ...-погледна начумерено Оню-отяде ми се...-каза той и се качи в стаята си.

-МОЛЯ!-почувства се обиден Кий но разбира се скоро се досети-ти освен пиле друго не ядеш,както искаш..но знай че изпускаш много...!

-Хах,остави го-засмя се Мун и всички почнаха да се хранят.По едно време Кий се почувства зле и се оттегли..

-Кий-зачуди се Крис-къде отиваш!

-Да си легна ,не ми е добре...

-Ами ние?!Къде ще спим?!-замисли се Мун

-Елате –каза Мино и отидоха в стаята за гости където им даде чаршафи и двете се приготвиха да лягат.Но Крис не успяваше да заспи,тя мислеше единсвтено за Кий и какво му беше станало.По едно време реши да се измъкне и да види какво прави той.Тя отиде до стаята му и почука,но никой не й отговори,почука пак и нямаше отговор отново.Крис реши да влезе и видя Кий дълбоко заспал.Тя се усмихна...


:::На другата сутрин:::


Крис стана и се огледа беше заспала до Кий което малко я стресна.Тя реши да го събуди,но той не помръдваше.Тя опита с досадни аларми,щипане..xD ,но нищо не помогна...
Тя излезе и викна останалите.Всички скоро се събраха и видяха спящия Кий (колко сладко xD)И те пробваха да го събудят но и те не успяха.Таемин се замисли..

-Да се обадим на лекар!-извика той

-Браво умнико!Какво като се обадим на лекар....той ли ще го събуди...със целувка навярно?!-захили се лидера и загледа Кий.

-Отивам да му се обадя не ми пука-каза Мини...След 5 минути се позвъня на вратата и Тае бързо отвори на лекаря.Те се качиха.Лекаря направи нещо да Кий и след това кимна.

-Мда разбирам...-„всъщност нямам си на идея какво му е” помисли се лекарят и правеше обедителни физиономии.Той се спря мислейки какво да каже.-ами..хмм предписвам ви „сребърна вода” – всеки ден го пръскайте...докато не се събуди....-погледна ги обедително лекаря и изхвърча от къщата.

-Някой да иде за вода..-каза Оню..и Джонг излезе бързо и неусетно до аптеката ...по пантофии..

-Ама „сребърната вода” не е ли за почистване на микроби...?!-замисли се Тае.

-Няма значение...-въздъхна Крис...Ден след ден Кий не се събуждаше уж от „ефикасното средство” което лекаря беше предписал...

http://sofieroll.tumblr.com/

49it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 16, 2011 6:15 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЛОЛ АМИГО супер е...какво ли е станало с Кибумчо it can be that easy?! - Page 2 814388

50it can be that easy?! - Page 2 Empty Re: it can be that easy?! Нед Яну 16, 2011 6:20 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

wow...i mean...wow ... o.O да не се е гътнал it can be that easy?! - Page 2 99379 дано не..пиши натааам it can be that easy?! - Page 2 720423

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите