Сладка болка - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Сладка болка - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Сладка болка - Page 2 Vote_lcap15%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Сладка болка - Page 2 Vote_lcap56%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Сладка болка - Page 2 Vote_lcap3%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Сладка болка - Page 2 Vote_lcap13%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Сладка болка - Page 2 Vote_lcap13%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Сладка болка - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Сладка болка - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Сладка болка - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Сладка болка - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Сладка болка - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Сладка болка - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Сладка болка - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Сладка болка - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Сладка болка - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Сладка болка - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Сладка болка

+13
Yulita ^^
lina
jongminfan
xTheUglyTruthx
.Misaki.
Nanna
JongKey
2min
xXx Mikki xXx
silwii_
didence
Dob
Uppie
17 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Харесва ли ви този фен фик?

Сладка болка - Page 2 Vote_lcap93%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 93% [ 14 ]
Сладка болка - Page 2 Vote_lcap0%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Сладка болка - Page 2 Vote_lcap7%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 7% [ 1 ]
Сладка болка - Page 2 Vote_lcap0%Сладка болка - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 15

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Сладка болка - Page 2 Empty Сладка болка Нед Окт 24, 2010 11:24 am

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

First topic message reminder :

1 глава

По улиците на Сеул се носеше студеният полъх на суровата зима. Голите клони на дърветата бяха покрити с пухкав сняг и се вееха от време на време.
- Аш, ще ми подадеш ли гланца за устни от чантата? - попита Кристи приятелката си, която се беше загледала през прозореца към красивата кула, виждаща се в дълечината.
- Ехо? Ашли? Чуваш ли ме? - повиши леко тонът си Кристи която се гримирваше пред огледалото.
- А? О, извинявай, бях се замислила замалко.
- Отново мислиш за него нали? - обърна се "гримирващото се момиче" към приятелката си, виждайки измъченият й поглед. Тя кимна с глава и заби поглед в пода.
- Миличка, не се измъчвай заради този глупак, който не знае какво означава думата любов. Той не е единственият мъж на този свят, сигурна съм, че ще си намериш, такъв който ще те обича и цени колкото живота си. - успокояваше я Кристи.
Ашли пророни няколко сълзи и прегърна приятелката си казвайки:
- О, Кристи ти си ми най - добрата приятелка, винаги си ми помагала и си била до мен каквото и да става!
Кристи се отдръпна лекичко от прегрътката и избърса сълзичката си.
- Ох, стига толкова драма, разтече ми се грима. - усмихна се леко тя. - Хайде не искам да гледам измъчената ти физиономия, която ми разкъсва сърцето. Знаеш, че тази вечер ще се забавляваме а не да плачем, трябва да се разведриш малко.
- Май си права. - избърса и своите сълзи Ашли.
- Не Ашли, седнала съм както виждаш. - засмя се Кристи разведрявайки обстановката. - Айде ела сега да ти изберем подходящи дрехи за тази вечер.
Двете момичета се запътиха към спалнята и отвориха големия гардероб. Кристи започна да разглежда дрехите на приятелката си, която пък си нямаше и на идея какво да облече, не и се мислиеше за нищо в момента.
- Пробвай тези, се някоя ще ти пасне добре.
Не след дълго пробване на дрехи, най сетне избраха облеко, издокараха се и излязоха от апартамента. Долу заплиха колата си и потеглиха с мръсна газ.
След 15мин. път, вече бяха пред една голяма дискотека, която пред нея имаше огромно булшинство от хора, които се опитваха по всякакъв начин да минат през мощната охрана, която не отсъпваше. Двете приятелки слязоха от поршето си, а всички им направиха път и ги зяпаха с отворени усти.
- Вие в списъка ли сте? - попита единият от охраняващите.
- Амиии... даа.. трябва да сме в списъка. - правеше се на ударена Кристи.
- Името ви моля! - каза строго якият мъж.
- Ъъъ, всъщност аз съм първа братовчедка на шефа на дискотеката и... - преди да довърши оправданията на Кристи бяха преъкснати от мощни крясъци и викания от публиката.
- Какво става ? - огледа се зачудено Ашли, като видя една голяма черна лимузина да спира отпред.
- Това да не са Брат Пит и Анджелина Джоли, бе? - прошепна Кристи на приятелката си.
- Не знам, ама като гледам как крещят сигурно са някои известни знаменитости.
Дойдоха още 5 охранителя и застанаха пред пощурелите фенки, които се опитваха да отидат до колата. От нея излязоха 5 страшно готини момчета, облечени с розово пантерени якета и черни дънки. Изтрещялата публика крещеше "Оппа, оппа, Обичам те"...
- Оппа? - спогледаха се учудено Ашли и Кристи.
- Направете път! - отново избутваше охраната момичетата, които се опитваха да се доберат до момчетата.
- Ей, внимавай къде стъпваш! - изохка Ашли, която беше настъпна от някаква луда фенка. - Тц, това да не е 3-тата световна тук. - намръщи се тя.
- Извинявай, ама като не си фенка, какво правиш тука? - въздъхна полудялата и прегракнала от викане фенка.
- Фенка? На кого да съм фенка? - учуди се Аш.
- Омо, как не те е срам да не знаеш, кой ще има участие тази вечер в дискотеката. Аигуу, това са най - яките момчета на целия свят. - замечтано заподскача "лудата".
- Ашли, това са SHINee, най - сладката корейска група, обожавам гиииииии!!! - изписка Кристи.
- Ааа, онези дето не спираш да ми дрънкаш за тях. - направи една затъпена физиономия Ашли.
- Стига де, айде влизай влизай, бързо бързо, докато има много нагъчкан народ.. - бутна Кристи приятелката си към входа на дискотеката.
След малко двете момичета вече бяха в дискотеката с отворени усти.
- Леле колко е яко тука. - светнаха очите на Кристи.
- Не е зле. - доплни и Ашли.
Кристи си взе едно питие от минаващ сервитьор и каза:
- Давай да си намерм маса, че след 10мин. на сцената ще излязат моите сладуриии!
- И ти си полудяла, като онези момичета. - въздъхна Аш и тръгна напред с приятелката си, която весело си тананикаше "Hello".
Двете момичета седнаха на една осамотена маса в ъгъла на дискотеката близо до бара.
- Келнер! - вдигна ръка Кристи и извика. - Тука е пълно с готини момчета, трябва да си използваш късмета докато му е време. - даде един съвет Кристи на Ашли.
- Невазможна си начи, аз не съм като тебе. - скръсти ръце момичето.
- Какво ще желаете? - попита любезно келнерчето.
- За мене едно мартини, сладур. - залепи една дяволита усмивка Кристи.
- Веднага, г-це. А за вас? - обърна се към другото момиче той.
- За мене един сок от портокал. - каза съвсем невинно тя и се умихна.
Момчето се поклони уважитено и отиде на бара.
- Извинявай, ей сега се връщам. - стана Ашли.
- Чакай, къде тръгна?
- Ее и отчет до тоалетната, че отивам да ти давам. - засмя се Аш.
- Добре де, но не се бави, след малко ще започе концерта.
- Ок. - усмихна се момичето и се запъти на някъде, макар, че не знаеше къде точно е тоалетната.
- О, защо няма табелки на вратите? Боже, къде ли се намира тази тоалетна. - започна да се оглежда момичето като малко детенце оглеждащо си играчките.
- Може би е тази. - каза тя виждайки някакво човече на една от вратите. Тя отвори вратата без да гледа и тръгна напред.
- Ей, внимавай къде вървиш! - каза отново тя, мислейки си, че се сблъсква отново с някаква пощуряла фенка. Но когато тя погледна едва не й падна сърцето в гащите. Пред нея стоеше, едно много сладко момче с кестенява коса и розово пантерено яке.







П.П:
Не ми е за първи път да пиша фен фик, но определено не ги пиша по този начин.. Сладка болка - Page 2 951866
Надявам се да ви хареса, ако ли не няма да го продължавам за да не ви занимавам с тъпите си историики Сладка болка - Page 2 324371



Последната промяна е направена от JongKey <3 на Вто Окт 26, 2010 1:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти


26Сладка болка - Page 2 Empty Re: Сладка болка Пон Ное 01, 2010 10:28 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгууу още един страхотен фик Сладка болка - Page 2 953 тая кристи наистина ще вземе да изпотроши всичко Сладка болка - Page 2 951866 да видим какво ще стане по натам..чакам с нетърпение следващата глава Сладка болка - Page 2 10044 Сладка болка - Page 2 726853

http://smiley92.tumblr.com/

27Сладка болка - Page 2 Empty Re: Сладка болка Нед Фев 06, 2011 7:14 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омоо! Страхотен фик! Много обичам да чета тава историйки Сладка болка - Page 2 68960
Това с паркета беше уникат Сладка болка - Page 2 162205 Чакам с нетърпение продължението Сладка болка - Page 2 10044

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

28Сладка болка - Page 2 Empty Re: Сладка болка Нед Фев 06, 2011 7:41 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Беше гробна тишина, но по едно време се чу къркорене на черва." хаха супер е фика давай в същият дух!! Сладка болка - Page 2 162205

29Сладка болка - Page 2 Empty Re: Сладка болка Чет Мар 03, 2011 1:41 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Току що го прочетох!! СУПЕР Е!!! Браво!!!
Омооооо, кво ли ще направят Кристи като разберат?! Ами Кий?!?! Ако не я заколи пък на Сладка болка - Page 2 361691

30Сладка болка - Page 2 Empty Re: Сладка болка Чет Мар 03, 2011 4:50 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

И аз го прочетох туку-що и смятам , че е простоо уникален. Сладка болка - Page 2 726853 Нямам търпение да разбера какво ще стане по-нататък Сладка болка - Page 2 23895 А на това колко се смях:
- Д-д-д-д...
- О, не, пак се започва. - каза си Кий и запуши ушите си.
- Д-д-добър вечер! - концентрира се Кристи.

Продължавай все в същия дух! Сладка болка - Page 2 162205

31Сладка болка - Page 2 Empty Re: Сладка болка Пон Авг 22, 2011 10:30 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айшш....знаех си,че този фик ще ми харесаа Сладка болка - Page 2 720423
Ще пуснеш ли още Сладка болка - Page 2 85241

32Сладка болка - Page 2 Empty Re: Сладка болка Пон Авг 22, 2011 11:01 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Предупреждение!!!

Здравей JongKey <3,
понеже фен-фикът ти "Сладка болка" не е обновен повече от 30 дни ще бъде изтрит, ако до 2 седмици не публикуваш нова глава или не дадеш основателна причина за отсъствието си.
Ако имаш въпроси, моля погледни темата Правила и изисквания за фен-фиковете или ми пиши Лично Съобщение!

С уважение, модератора на раздела за Фен-фикшъни, nasa__

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите