Сладка болка K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Сладка болка K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Сладка болка Vote_lcap15%Сладка болка Vote_rcap 15% [ 6 ]
Сладка болка Vote_lcap56%Сладка болка Vote_rcap 56% [ 22 ]
Сладка болка Vote_lcap3%Сладка болка Vote_rcap 3% [ 1 ]
Сладка болка Vote_lcap13%Сладка болка Vote_rcap 13% [ 5 ]
Сладка болка Vote_lcap13%Сладка болка Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Сладка болка EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Сладка болка EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Сладка болка EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Сладка болка EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Сладка болка EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Сладка болка EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Сладка болка EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Сладка болка EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Сладка болка EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Сладка болка WamFC

You are not connected. Please login or register

Сладка болка

+13
Yulita ^^
lina
jongminfan
xTheUglyTruthx
.Misaki.
Nanna
JongKey
2min
xXx Mikki xXx
silwii_
didence
Dob
Uppie
17 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Харесва ли ви този фен фик?

Сладка болка Vote_lcap93%Сладка болка Vote_rcap 93% [ 14 ]
Сладка болка Vote_lcap0%Сладка болка Vote_rcap 0% [ 0 ]
Сладка болка Vote_lcap7%Сладка болка Vote_rcap 7% [ 1 ]
Сладка болка Vote_lcap0%Сладка болка Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 15

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Сладка болка Empty Сладка болка Нед Окт 24, 2010 11:24 am

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

1 глава

По улиците на Сеул се носеше студеният полъх на суровата зима. Голите клони на дърветата бяха покрити с пухкав сняг и се вееха от време на време.
- Аш, ще ми подадеш ли гланца за устни от чантата? - попита Кристи приятелката си, която се беше загледала през прозореца към красивата кула, виждаща се в дълечината.
- Ехо? Ашли? Чуваш ли ме? - повиши леко тонът си Кристи която се гримирваше пред огледалото.
- А? О, извинявай, бях се замислила замалко.
- Отново мислиш за него нали? - обърна се "гримирващото се момиче" към приятелката си, виждайки измъченият й поглед. Тя кимна с глава и заби поглед в пода.
- Миличка, не се измъчвай заради този глупак, който не знае какво означава думата любов. Той не е единственият мъж на този свят, сигурна съм, че ще си намериш, такъв който ще те обича и цени колкото живота си. - успокояваше я Кристи.
Ашли пророни няколко сълзи и прегърна приятелката си казвайки:
- О, Кристи ти си ми най - добрата приятелка, винаги си ми помагала и си била до мен каквото и да става!
Кристи се отдръпна лекичко от прегрътката и избърса сълзичката си.
- Ох, стига толкова драма, разтече ми се грима. - усмихна се леко тя. - Хайде не искам да гледам измъчената ти физиономия, която ми разкъсва сърцето. Знаеш, че тази вечер ще се забавляваме а не да плачем, трябва да се разведриш малко.
- Май си права. - избърса и своите сълзи Ашли.
- Не Ашли, седнала съм както виждаш. - засмя се Кристи разведрявайки обстановката. - Айде ела сега да ти изберем подходящи дрехи за тази вечер.
Двете момичета се запътиха към спалнята и отвориха големия гардероб. Кристи започна да разглежда дрехите на приятелката си, която пък си нямаше и на идея какво да облече, не и се мислиеше за нищо в момента.
- Пробвай тези, се някоя ще ти пасне добре.
Не след дълго пробване на дрехи, най сетне избраха облеко, издокараха се и излязоха от апартамента. Долу заплиха колата си и потеглиха с мръсна газ.
След 15мин. път, вече бяха пред една голяма дискотека, която пред нея имаше огромно булшинство от хора, които се опитваха по всякакъв начин да минат през мощната охрана, която не отсъпваше. Двете приятелки слязоха от поршето си, а всички им направиха път и ги зяпаха с отворени усти.
- Вие в списъка ли сте? - попита единият от охраняващите.
- Амиии... даа.. трябва да сме в списъка. - правеше се на ударена Кристи.
- Името ви моля! - каза строго якият мъж.
- Ъъъ, всъщност аз съм първа братовчедка на шефа на дискотеката и... - преди да довърши оправданията на Кристи бяха преъкснати от мощни крясъци и викания от публиката.
- Какво става ? - огледа се зачудено Ашли, като видя една голяма черна лимузина да спира отпред.
- Това да не са Брат Пит и Анджелина Джоли, бе? - прошепна Кристи на приятелката си.
- Не знам, ама като гледам как крещят сигурно са някои известни знаменитости.
Дойдоха още 5 охранителя и застанаха пред пощурелите фенки, които се опитваха да отидат до колата. От нея излязоха 5 страшно готини момчета, облечени с розово пантерени якета и черни дънки. Изтрещялата публика крещеше "Оппа, оппа, Обичам те"...
- Оппа? - спогледаха се учудено Ашли и Кристи.
- Направете път! - отново избутваше охраната момичетата, които се опитваха да се доберат до момчетата.
- Ей, внимавай къде стъпваш! - изохка Ашли, която беше настъпна от някаква луда фенка. - Тц, това да не е 3-тата световна тук. - намръщи се тя.
- Извинявай, ама като не си фенка, какво правиш тука? - въздъхна полудялата и прегракнала от викане фенка.
- Фенка? На кого да съм фенка? - учуди се Аш.
- Омо, как не те е срам да не знаеш, кой ще има участие тази вечер в дискотеката. Аигуу, това са най - яките момчета на целия свят. - замечтано заподскача "лудата".
- Ашли, това са SHINee, най - сладката корейска група, обожавам гиииииии!!! - изписка Кристи.
- Ааа, онези дето не спираш да ми дрънкаш за тях. - направи една затъпена физиономия Ашли.
- Стига де, айде влизай влизай, бързо бързо, докато има много нагъчкан народ.. - бутна Кристи приятелката си към входа на дискотеката.
След малко двете момичета вече бяха в дискотеката с отворени усти.
- Леле колко е яко тука. - светнаха очите на Кристи.
- Не е зле. - доплни и Ашли.
Кристи си взе едно питие от минаващ сервитьор и каза:
- Давай да си намерм маса, че след 10мин. на сцената ще излязат моите сладуриии!
- И ти си полудяла, като онези момичета. - въздъхна Аш и тръгна напред с приятелката си, която весело си тананикаше "Hello".
Двете момичета седнаха на една осамотена маса в ъгъла на дискотеката близо до бара.
- Келнер! - вдигна ръка Кристи и извика. - Тука е пълно с готини момчета, трябва да си използваш късмета докато му е време. - даде един съвет Кристи на Ашли.
- Невазможна си начи, аз не съм като тебе. - скръсти ръце момичето.
- Какво ще желаете? - попита любезно келнерчето.
- За мене едно мартини, сладур. - залепи една дяволита усмивка Кристи.
- Веднага, г-це. А за вас? - обърна се към другото момиче той.
- За мене един сок от портокал. - каза съвсем невинно тя и се умихна.
Момчето се поклони уважитено и отиде на бара.
- Извинявай, ей сега се връщам. - стана Ашли.
- Чакай, къде тръгна?
- Ее и отчет до тоалетната, че отивам да ти давам. - засмя се Аш.
- Добре де, но не се бави, след малко ще започе концерта.
- Ок. - усмихна се момичето и се запъти на някъде, макар, че не знаеше къде точно е тоалетната.
- О, защо няма табелки на вратите? Боже, къде ли се намира тази тоалетна. - започна да се оглежда момичето като малко детенце оглеждащо си играчките.
- Може би е тази. - каза тя виждайки някакво човече на една от вратите. Тя отвори вратата без да гледа и тръгна напред.
- Ей, внимавай къде вървиш! - каза отново тя, мислейки си, че се сблъсква отново с някаква пощуряла фенка. Но когато тя погледна едва не й падна сърцето в гащите. Пред нея стоеше, едно много сладко момче с кестенява коса и розово пантерено яке.







П.П:
Не ми е за първи път да пиша фен фик, но определено не ги пиша по този начин.. Сладка болка 951866
Надявам се да ви хареса, ако ли не няма да го продължавам за да не ви занимавам с тъпите си историики Сладка болка 324371



Последната промяна е направена от JongKey <3 на Вто Окт 26, 2010 1:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

2Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 24, 2010 12:24 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Кое е тъпо историята ти ли, тва не евярно мн си е яка даже! давай така да видим дали ша намаже Ашлито или ще остане с пръст в уста! :) Сладка болка 162205

http://vbox7.com/user:k_pop

3Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 24, 2010 1:26 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

ооооо, я.. нов автор Сладка болка 432746 ще се следи Сладка болка 590905

то е ясно, кое е момчето с розово.. давай нататък Сладка болка 792227

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

4Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 24, 2010 2:58 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

якооо !! продължавай в същия дух ... :))

5Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 24, 2010 4:06 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

2-ра глава

- O, извинете, помислих ви за една от лудите ви фенки. - поклони се момичето.
- Няма проблем, нормално е да се объркаш, та те са навсякъде. - усмихна се момчето.
Ашли се усмихна сама на себе си , но в този момент усети пронизваща болка в корема и се сви затваряйки очи.
- Добре ли си? - попита я загрижено той.
- Да.. да добре съм. - отвърна му с лека усмивка момичето.
- Сигурна ли си?
- Да, нищо ми няма. Аз ще... вървя, че приятелката ми ме чака. - опита се да се измъкне Ашли. След като обърна гръб на момчето си каза на ума "Къде отиваш? Спри, зад теб стои едно готино момче, възползвай се!"
- Извинявай.. Не разбрах името ти? - спря я готиния.
Ашли се спря на едно място и бавно се обърна.
- Ъм, Ашли.. - каза леко притеснено тя.
- Аз съм Джонгхюн, приятно ми е. - подаде ръката си към нея той.
Момичето се зачерви и съвсем предпазливо подаде и своята ръка, като усети, нещо в нея.
- Аз ще вървя, може пак да се срещнем. - усмихна се Bling Bling и замина на някъде.
Ашли кимна и се усмихна, след това погледна в ръката си и видя, че готиното момче с кестенявата коса й е дал номера си.
- Ах, толкова лесно ли си намира момичета тоя? Тц.. - замисли се Аш. - Е не се давам толкова лесно. - каза тя и пъхна листчето в джоба си.


- Ади бе, Аш, умрях тука сама, какво правеше сто часа в тая тоалетна? - нацупи се Кристи.
- Извинявай де, лични причини. - усмихна се Ашли и отпи от сока си.
- Тази вечер, не ме интересува, няма да си тръгна от тук докато не взема автограф и от 5-мата ми сладура. - закани се Кристи.
- Тцтцтц.. - клатеше глава Ашли и се смееше на обладаната си приятелка.
- О, Омо, започва!! - извика Кристи и заби погледа си директно в SHINee, които вече бяха на сцената.
Първо почна песента "Hello", която дигна всички на крака и те започнаха да танцуват и пеят заедно с момчетата. Така изредиха няколко песни, като последната беше Луцифер, която тотално накара полуделите в цялата дискотека хора да крещят от кеф, включително и побъркалата се Кристи.
- Джонгхюнннн... ОБИЧАМ ТЕЕЕ!! - крещеше с пълно гърло тя.
Ашли както си пиеше от сока, за малко да се задави. "Омо, да не би той да е любимецът й? Аа не не, няма да й причиня това.." - каза си тя и сложи ръката си на джоба, в който беше листчето с номера на Джонгхюн.
В този момент песента свърши и момчетата се поклониха, помахвайки към феновете си.

- Backstage -

- Пич, дюкяна ти е откопчан... Сладка болка 982906 - засмя се Минхо на лидера.
- Гледай си твойте гащи! Сладка болка 595513 - намръщи се той.
- Какво пак се карате? - зададе се Кий.
- Минхо ми гледа гащите! Сладка болка 785752
- Ау, къде с кого и как? - започна да разпитва Кий. Сладка болка 23895
Оню го погледна учудено и след това изтърси:
- Бях в кенефа по дяволите! Сладка болка 382923
Всички започнаха да се хилят кат разпрани..
- Ааа, пич как си забравил да се закопчееш? - каза през смях Минхо.
- Мениждърът нали изкрещя кат луд, да излизам по бързо, че започва концерта и аз ... аз... обърсах са иии.. в бързинатаа... забраих да са закопчея.. какво толкоз? - намуси се момчето. Сладка болка 250464
Беше 10 секундно мълчание, след което всички отново избухнаха в изтеричен смях, като изпопадаха по земята. Оню стоеше неадекватен Сладка болка 966437 и не обелваше думичка.
- Ох, ох корема ме заболя от смях. Сладка болка 25032 - не можеше да си поеме въздух от смях Минхо.
- Момчета стига сте се хилили, колата ви чака отвън, до 5мин. да сте се оправили и изчезнали от тука, докато някои ненормални фенки не спукат гумите на лимузината. - заповяда мениджърът им.

- Кристи, аз ще тръгвам, нещо не се чувствам добре. - започна да се приготвя да тръгва Ашли.
- Yaah.. къде тръгна? Казах ти, че докато не взема автографи няма да си мръдна задника от тука, точно от тая точка! - посочи тя едно малко боклуче на земята.
- Извинявай наистина не ми е добре, ще се прибера вкъщи.
- Добре, ама ако взема автографи няма да ти дам да ги видиш изобщо. - засмя се Кристи.
- Ок, няма проблем. - усмихна се Ашли и тръгна към изхода.
- Охх, пак тези болки, да не съм яла нещо развалено беее.. - викаше си на ума тя и седна на един камък да си почине.
Когато SHINee, вече щяха да се качват в колата си, Джонгхюн влезе последен и се намести до прозореца. Той си извади IPhone-a и започна да си джитка.
- Момчета потегляме, Кий затвори хубаво вратата, че тука свети лампичката, че не е затворена добре. - каза шофьора. Кий направи каквото му каза водача и след това започна да си бърбори с Темин.
Колата потегли и шофьора включи фаровете си след което наби рязко спирачки. Момчетата се шашнаха и го попитаха какво става.
Шофьора веднага излезе от колата и видя, че близо до нея има паднало момиче.










Последната промяна е направена от JongKey <3 на Вто Окт 26, 2010 1:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

6Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 24, 2010 4:33 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айй МНОГО яко фикче Сладка болка 162205 Me likes~ Сладка болка 778320 "- Пич, дюкяна ти е откопчан... - засмя се Минхо на лидера.
- Гледай си твойте гащи! - намръщи се той." Тука вече щях да падна от смях Сладка болка 778320 Сладка болка 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

7Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 24, 2010 4:43 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

wow номера с листчето и телефона вътре бил много популярен бе Сладка болка 982906 иначе много як фик Сладка болка 72137

8Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 24, 2010 7:54 pm

JongKey

JongKey
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ах ах този блингиии - ГОЛЯМ МАЧО ГО РАЗДАВА ПО ФИКОВЕТЕ я с някоя фенка я с някой от Шайни........ Фикчето е супер зарибяващо..... Продължи го.... :145:

9Сладка болка Empty Re: Сладка болка Вто Окт 26, 2010 12:53 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Aййй горката Аш,ся чакаме Джонката да и помогне Сладка болка 72137 Давай нататък Сладка болка 736318

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

10Сладка болка Empty Re: Сладка болка Вто Окт 26, 2010 1:33 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

3-та глава


- Боже! Мътните да ме вземат, момиче добре ли си? - шофьора шашнато тръгна да бута момичето, което пък не помръдваше.
- По дяволите, не може да съм я блъснал, не не не! - завайка се той.
Момчетата изкочиха от колата за да видят какво става, а Джонгхюн като видя момичето лежащото на земята, се изтреля като стрела към нея.
- Ашли?! Ашли? Добре ли си? Събуди се!!! - започна да пипа лицето й той.
- Чакай малко?! Ашли? Познаваш ли я? - погледна го подозрително Кий.
- Да, случайно се сблъскахме в коридора, гoворихме си малко, каза ми името си и после тръгна, защото приятелката й я чакала. - обясни Блинг.
- В какво по дяволите се забъркахме!? - уплаши се Оню като се хвана за главата.
- Обадете се на бърза помощ веднага! - заповяда шофьора.
Кий тръгна да изкарва телефона си да звъни, но Оню го спря.
- НЕ! Никакви болници! Искате после в пресата да излезе, че сме я блъснали ли?
- Ами ако е нещо сериозно?! - каза му шашнато Кий.
Докато другите се разправяха, Джонгхюн се чудеше дали да направи това което си мисли.
- Хора, имам идея. - изтърси той.
- Може ли да знаем каква е?
- Ще я отведем в нашия апартамент! - каза решително той като я взе на ръце.
- Пич, добре ли си? Какво ще я правим? - ококори се Оню.
- Още не сте чули останалото от идеята ми. - каза Джонгхюн, като внимателно сложи Ашли на задната седалка.
- Сега му е времето да говориш. - сериозно каза лидера.
- Aз ще се погрижа за нея. - Каза Джонги и се обърна към момчетата показвайки сериозен поглед.
- КАКВО? ДА НЕ СИ ПОЛУДЯЛ!?!?!? - ядоса се лидера.
- Какъв е проблема? - погледна го в очите Блинги.
- Какъв е проблема ли? На лекар ли ще се правиш сега? - намръщи се Оню.
- Абе хора, не съм молоумен, доколкото виждам тя няма никакви външни наранявания, пък и пулса й е нормален, явно е припаднала, ще я закараме в апартамента и ще се погрижим за нея. - заобясни се Джонгхюн.
- Слава на бога, нищо лошо не съм направил. - успокои се шофьора.
- Хьонг, сигурен ли си, че това е правилно? - притесни се Темин.
- Разбира се, ще прекара ноща в нас, и утре като се чувства по - добре ще я откараме у тях. - реши Джонгхюн като седна на седалката до момичето.
- Чакай, чакай, нали каза, че имала приятелка? - попита го Кий.
- Да, и ?
- Точно така! - щракна с пръст Оню и започна да разсъждава на глас.- Тя ще е някъде в дискотеката нали? Дай да я потърсим и да й кажем, сигурно ще се притесни ако разбере, че приятелката й я няма.
- Няма време за това, Кий ти отиди да я намериш и предупредиш, ние тръгваме. - заръча Блинг.
- Какво аз? Ти да не откачи?! - посочи се с пръст Кий.
- Нищо няма да ти стане, няма да ти се счупят краката. - каза му Блинг.
- Ти знаеш ли колко народ, има в тая дискотека! Как ще я намеря, ще ми отнеме цяла нощ! Пък и не знам как изглежда! - заобясни се Divata.
В този момент, се чу да звъни телефон. Всички започнаха да се оглеждат и ослушват от къде идва звъненето.
- Не е моя. - каза Кий.
- Не е и моя. - повтори и Оню.
- Музиката идва от тук. - каза Divata, като посочи джоба на лежащата Ашли. Той извади телефона й и видя, името на обаждащият се.
- Кристи? Дали тя е приятелката й? - зачуди се Кий.
- От къде да знаеммм, дигни за да разберем! - настояваше Джонгхюн.
- Ало? - каза тихичко Кий.
- Ашли, прибра ли се вече? Седя си тука на осамотената масичка до бара, и направо полудявам, тука 12875 мъже ме зарибяват, а аз още не съм взела автограф от SHINee, айшшш.. - започна да говори направо Кристи.
- Ъъъ.. - започна Кий.
- Затваряй, затваряй! - тихичко го бутаха останалите членове от групата.
- Ало? Ашли?! Чуваш ли ме? - питаше като луда Кристи, но като погледна телефонът си видя, че разговорът е приключил. - Аах, на това момиче винаги като му се обадя и му пада батерията, ех начии, за зарядно не е ли чувал?!. - нацупи се Кристи, и прибра телефонът си.
- Е? Какво стана? Какво каза? Тя ли е? - разпитваха го Кий.
- Да тя е! Каза, че е на някаква осамотена масичка до бара. - обясни той.
- Божичко, Ашли, започва да гори! - шашна се Джонгхюн като пипна ръката й.
- Кий, пали сандалите и дим да те нямаа!! - извика Джонги.
- Су Чун, закарай ни в апартамента, бързоо!!! - заповяда той на шофьора и затвори вратата на колата пред Кий.


П.П от автора:

Хеллоуу!
Сори за кратката глава, ама имах да уча и едва се добрах до компа да я напиша ;дд

11Сладка болка Empty Re: Сладка болка Вто Окт 26, 2010 2:37 pm

JongKey

JongKey
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

готина ееееееее!!! Много са грижовни нашите момчета!!! :145:

12Сладка болка Empty Re: Сладка болка Вто Окт 26, 2010 3:19 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Много яка страна от тях си показала, бравос харесва ми! давай некста. Сладка болка 504947

http://vbox7.com/user:k_pop

13Сладка болка Empty Re: Сладка болка Вто Окт 26, 2010 5:10 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

JongKey <3 написа:
- Кий, пали сандалите и дим да те нямаа!! - извика Джонги.

ау не човек ще ме побъркаш... до сълзи се смея в момента Сладка болка 75 фика се оформя доста интересен.Много ми харесва началото. Сладка болка 07

14Сладка болка Empty Re: Сладка болка Вто Окт 26, 2010 6:30 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

ееее, ама много кратко... айде чакаме следващата .. какво ли ще стане в апартамента.. нали там отидоха, доколкото разбрах xD Сладка болка 586671 Сладка болка 196680

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

15Сладка болка Empty Re: Сладка болка Сря Окт 27, 2010 9:28 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ами добавям се в списъка на феновете на фика... Всъщност точно него обсъждахме днес с уважаемия модератор хД Очертава се зарибяващо ... Сега да видим какво ще прави Ашли като се свести... Ох горкия Кий ;хх Чакам некста хД Сладка болка 15286

16Сладка болка Empty Re: Сладка болка Чет Окт 28, 2010 5:32 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

4-та глава

В колата:
- По - бързо! - настояваше Джонгхюн.
Шофьора настъпа газта и се средоточи.

В дискотеката:
Кий влезе през задния вход на дискотеката и се озова на 5м от бара, където беше и въпросната маса. Дивата тръгна плахо, като се оглеждаше никой да не го забележи, все пак той не искаше да се задуши или проглуши от прегрътки и луди крясъци на пощурели фенки. Момчето застана до стената и леко надникна за да види дали терена е чист. Нямаше почти никой, всички бяха на дансинга и се забавляваха с DJ-a, но имаше едно момиче, което явно беше заспало на масата.
- Кристи? Така ли се държат момичетата в днешно време? Тцтц.. напиват се и после ги прибира полицията. - замисли се Кий, след което си сложи черните цаики и шапката, като дегизировка, пое си дълбоко въздух и тръгна бавно към Кристи.
- Хей. - бутна я леко той.

- Никаква реакция -

- Айшш, толкова ли дълбоко спи това момиче? - очуди се Дивата.
- Yahh.. Кристи? - направи 2-ри опит той.
- М? Казах, че си имам приятел вече, оставете ме намира.. - мърмореше тя.
- Не съм дошъл да те зарибявам.. - започна Кий.
- Махай се! Опитвам се да подремна малко! - дигна се със затворени очи Кристи и след това отново се пльосна на маста да спи.
- Ама това момиче?! - завайка се Кибум.
- Yahhhh... Събуди се! - малко по грубо я бутна той.
- НЯМА!
- НЯМА? Ааах, чинча! - ядоса се Кий.- На приятелката ти й е зле, а ти се оспиваш по масите в дискотеките!
- БООО??? АШЛИ? - стана рязко Кристи.
- СЪЩАТА!
- Какво по..? Къв си ти? Къде е Ашли!?!?!? - изправи се неподозиращото момиче, хващайки яката на Кий.
- Yahh.. долу лапите, жено! По спокойно и ще ти обясня! - заобясни се Almighty.
Момичето се спря и погледна в очилата (тъй като нямаше как да го погледне в очите) на стоящият пред нея човек.
- Приятелката ти беше припаднала на пътя и на всичкото отгоре беше на косъм да я премаже кола. - обаче ако не бях аз, тя нямаше да е сред живите сега. - хвалеше се лъжеца.
- Къде е сега? - повиши тонът си Кристи.
- На път към безопастно място. - обясни той.
- Какво имаш предвид? Някой я е откарал някъде?
- Точно така. - кимна Кий.
- Е няма да седя тука със скръстени ръце и да чакам да ми я върнат! Заведи ме при нея! - настояваше момичето.
- При едно условие!
- УСЛОВИЕ? Ще ми поставяш условия, за да мога да видя приятелката си? Къв по дяволите си ти? - попита нервно Кристи.
- Този, който спаси живота на приятелката ти.
- Така да бъде! Какво е условието?- нацупи се момичето.
- Няма да крещиш и да събаряш къщата! - каза направо Дивата.
- Бо? Ама ти.. ще ме изнасилваш ли, че да не крещя!?? - ококори се Кристи.
- Ах това момиче! Луда ли си? Не бих се възползвал, точно от теб. - скърсти ръце той и я погледна от долу на горе.
- Yaahh!! Грозна ли ме нарече? - стисна юмрук тя.
- Стига си плямпала! Искаш ли да видиш приятелката си или не?
- Безсмислен въпрос ми задаваш! Ако може по - бързо да тръгваме! - грабна якето си Кристи.
- До сега да сме стигнали, ама ти като бръмчиш постоянно и човек не може да говори с теб. - каза й Кий докато излизаха през задния вход. Кибум извади телефонът си и звънна на такси.
- Брее, ебаси телефона, сигурно струва цяло състояние. - ококори се Кристи.
- Не е твоя работа. - промърмори Дивата.
- Айшш.. това момче за голямата работа ли се мисли, като има по - хубав телфон от моя? - говореше си на ум момичето докато го гледаше с присвити очи.
- До 2мин. таксито ще е тук. - каза той и сложи ръцете си в джобовите.
- Охх, замръзвам. - зъзнеше Кристи, като духаше на ръцете си за да се стопли.
- Студено ли ти е? - попита я Кибум.
- Ти кьорав ли си? Не виждаш ли, че треперя! - намръщи се момичето продължавайки да търси начин да се стопли.
- Ми де да та знам, може да страдаш от паркинсон. - засмя се Кий.
- Yaahh!! Какво си мислиш, че говориш? А? Тц.. целия ми ден е провал, даже не можах да взема автограф от Шайнитата. - намръщи се момичето.
- "Яяя, тя била фенка ?" - замисли се Кибум.
Не след дълго таксито пристигна и спря точно пред замръзналите чакащи.Кристи седна отзад, мислейки си, че няма как да седне отпред, защото винаги мъжете сядат там, но уви Кий седна отзад до нея.
- Закарайте ни на улица Apgujeong Rodeo. А и ако може по бързо. - усмихна се Кибум.
- Какво прави толкова късно навън, двойка като вас? - започна да дърдори таксиметровия шофьор.
- Ама, господине ние..
- Ехх, едно време и мене много ме харесваха жените. Късметлия си приятел, избрал си много красиво момиче. - продължи водача.
Кий леко се изкашля и каза:
- Ето тук свийте в ляво.
Шофьорът така и направи. След 2мин. вече бяха пред голямата сграда къде живееха Шайнитата.
- Уааа! Ко е туй ве? Бахти тука ли живееш? Ти да не си роднина на президента? - говореше несвързано Кристи гледайки огромната сграда.
- Yahhh.. Много говориш! - сопна се Дивата.
- Яя, гледай го ти! Така ли се държиш с дамите?
- Що за дама си ти? - каза Кий като натисна копчето на асансьора.
- Абе ти! Няма ли да спреш да ме дразниш? - намръщи се Кристи.
- А ти няма ли да млъкнеш?
- Айшш.. - обърна се момичето с гръб към него.
Асансьорът спря на етажа и двамата "дразнители" излязоха.
- Ти да не си ВИП, бе? - започна отново Кристи.
Кий не направи никаква реакция, извади чип картата си и я чекна на вратата.
- Сега се приготви да си сдържаш емоциите! - предупреди я Кий, след което влязоха.

17Сладка болка Empty Re: Сладка болка Чет Окт 28, 2010 5:38 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аааа умирам да видя реакцията на Кристи Сладка болка 778320 Уникален фик просто Сладка болка 23895

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

18Сладка болка Empty Re: Сладка болка Чет Окт 28, 2010 6:46 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★


ххахахаха много ме радват тия двамата как си говорят.. Сладка болка 119963

- Yahh.. долу лапите, жено!
*LOL*

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

19Сладка болка Empty Re: Сладка болка Чет Окт 28, 2010 7:37 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

- Ми де да та знам, може да страдаш от паркинсон. - засмя се Кий.

Тантататааа ... минути мълчание and then...Невероятен Писък! Go Kristy Сладка болка 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

20Сладка болка Empty Re: Сладка болка Пет Окт 29, 2010 8:09 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

5-та глава

- Ууу! Бахти тва коридора ли е? - отново започна да се оглежда Кристи.
- На какво ти прилича? Баня? - отвърна затъпено Almighty.
- Ей начи, човек не може нормално да проведе разговор с теб. - нацупи се момичето.
- И аз ти казах това отначало ама.. - каза Дивата като събличаше якето си.
- Тц.. с шапката и очилата ли се разхождаш у вас?! - засмя се Кристи.
- Много говориш! - намръщи се Кий, като събуваше обувките си.
- Ееее... стига си ми говорил така де, какво съм ти направила? - направи мили очички Кристи.
Кий не каза нищо и започна да оправя косата си пред огледалото.
- Брех, голямо самочувствие имаш май а?
- Тц.. просто съм........ ГОТИН! - каза Кий като дъвчеше дъвката си.
- Готин бил.. - засмя се лекичко Кристи. - ОООООМООООООО!!!! ПО ДЯВОЛИТЕ! БОЖИЧКО!
- Кво си се разкрещ... - преди Кий да се доизкаже Кристи извика.
- ИМАШ ПЛАКАТ НА ШАЙНИИИИИИИ!!!!!!!!! БОЖЕ ИСКАМ ДА ГО ВИДЯ! - каза "фенката" и тръгна с мощна крачка.
- YAHHHHHHH!!!! Нахалнице!! STOP!!!! - изкрещя Кий, при което Кристи замръзна на място.
- Какво? - стоеше неподвижна тя.
- Събуй се, по дяволите! Знаеш ли колко пот съм хвърлил докато излъскам тоя паркет, аааа??????!?!? - ядоса се Дивата.
- Да ти плюя на паркета, та това са ШАЙНИИИИИИ!!!! - отново изкрещя Кристи, при което се събу по най - бързия начин.
- Омооо!!! Джонгхюн!!! - започна да милва плаката тя.
- Оо, боже! Кой ти е люб... - преди се доизкаже Кристи се обърна и усмивката й замръзна като ледник.
- Внимавай да не го скъс.. - Кий тамън влизаше в хола и остана като гръмнат, виждайки как Кристи е застанала с изпъкнали очи, широко отворена уста и насочен пръст към Оню.
- WTF? - ококори се Кий.
Кристи започна да трепери и едва се сдърждаше да не изкрещи.
- О-о-о-о...
- НЕ! Моля ти се.. само не вик..
- Онююююююююю!!!! - изкрещя Кристи с пълно гърло.
Лидерът едва не падна назад, та това крещене си беше като заметресение + цунами.
- Кий, какво си направил?? - смееше се иронично Оню докато си отпушваше ухото.
- Боо?? Кий? Къде по дяв... КИЙ!!!??? - отново се ококори Кристи, като погледна маскираният с очила и шапка.
- Чакай малко.... - наведе се Кристи и затвори очи, мислейки си, че сънува.
- Хей, добре ли си? - попита я Оню, пипайки я леко по рамото.
Докато Кристи се чудеше дали сънува или полудява се стрестна от допира му.
- Сънувам нали?
- Ъъ..
- Или полудявам.. - разсъждаваше Кристи.
- Амии.. - опитваха се да кажат нещо Оню и Кий.
- Не, чакай! Сънувам, че полудявам, нали? - смееше се сама на себе си тя.
- Я ме ощипи.. - каза Кристи и затвори очите си като подаде ръката си към Оню.
Той я ощипа и тя рязко отвори очите си при което отново замръзна на място.
Оню помахваше пред лицето й и се смееше.
- Добре, Кристи това е Оню, Оню това е Кристи. Ето вече се познавате, моля да пристъпим към следващите жертви на цунами. - каза Кий и хвана ръката на Кристи завличайки я в другата стая.
- ОМО! ШАЙНИ? ЕБАСИ ЯКИЯ СЪННННН!!!! - започна да подскача Кристи.
- Yaahhh! Казах ти да си сдърждаш проклетите емоции нали? - припомни й Кий.
- Оффф... - изофка Кий и стисна силно за ръменете Кристи.
- Ей! Доведох те заради приятелката ти! А не да крещиш и да събуждаш съседите! Знам, че не е нормално това да се случва, ама ако не беше "г-ца" Ашли, до ся нямаше да ми крещиш на главата! - ядоса се Кий.
- Ау! Боли! - изохка Кристи.
- Приеми истината, че наистина ни виждаш, макар и за един ден. Ще ти дадем автографи, снимки само не откачай, ок? - заповяда Дивата.
- Ама, аз още не мога да повярвам, че.., чее.. това сте вие! Ама аз съм ви голяма фе..
- ЗНАЕМ! А сега моля пази тишина, не вярвам да искаш да събудиш приятелката си, нали?
Кристи кимна леко с глава и "заключи" устата си. Докато отиваха към стаята, Кристи измърмори на Кий:
- Джонгхюн тук ли е?
- Да, той се грижи за приятелката ти. - каза й Кий.
- Бо? Ахх.. ок..ок.. ама не съм сигурна как ще реагирам, като го видя. Не стига, че бях на път да пропадна на долния етаж от скачане, а ся кой знае кво ще стане с хормоните ми, които бушуват като среднощна буря.
- Ще се опиташ! - каза й през зъби Кий.
Дивата предостави честта на Кристи да отвори вратата на спалнята, при което седеше зад нея и се молеше, да не откачи.


21Сладка болка Empty Re: Сладка болка Пет Окт 29, 2010 8:18 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Знаеш ли колко пот съм хвърлил докато излъскам тоя паркет, аааа??????!?!? - ядоса се Дивата.

- ОМО! ШАЙНИ? ЕБАСИ ЯКИЯ СЪННННН!!!! - започна да подскача Кристи.

:lol!: Уникалния фик !! Сладка болка 119963 Сега като види Джонхи, не искам да си представям какво ще стане.. Сладка болка 10044

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

22Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 31, 2010 8:54 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

6-та глава

Кристи сложи ръката си на бравата и бавно я натисна надолу.
- Не откачай, не откачай.. - опитваше се да се контролира тя.
- О, пристигнахте. - обади се Джонгхюн, който седеше на леглото в което беше завита Ашли.
- Д-д-д-д...
- О, не, пак се започва. - каза си Кий и запуши ушите си.
- Д-д-добър вечер! - концентрира се Кристи.
- Добра да е. - усмихна се Блинг Блинг.
- Ъм, Ашли добре ли е? - попита загрижено Кристи.
При тази реакция на Кристи, Кий седеше като гръмнат, не очаквайки "лудата фенка на Джонгхюн" да говори съвсем спокойно с него.
- Да, добре е. Имаше температура, като я взехме, но и сложихме компрес и започна да спада.
- Ох, слава на бога, радвам се. - отдъхна си Кристи и седна на дивана.
- Къде са Темин и Минхо? - попита учудено Кий.
- Отидоха до магазина да купят нещо за ядене. - отвърна му Оню.
Докато си говореха, изведнъж се чу тръшкане на врата.
- Прибрахме сеее!!! - извика весело Темин.
- Шшш! По - тихо бе, момченце! Нали знаеш, че Ашли си почива. - предупреди го Минхо.
- О, да хьонг, сори, забраих.. - снижи тонът си макнето.- А? На кого са тия кецове?
- Да ти скоча на кецовете! От де да знам, мале как си ухапах езика!! - изпъшка леко Минхо и стисна зъби.
- Хьонг, кървиш! - шашна се Минито.
Минхо се окори и веднага се лепна пред огледалото да прегледа свещения си език.
- Толков ли си гладен, бе? - засмя се леко Темин.
- Представяш ли си? Толкова съм гладен, че ще се самоизям! - говореше затъпено Харизмата.
- О боже! - извика Темин.
- Какво? - стрестна се Минхо.
- Стъпал си с обувки на паркета!
- Майната му на паркета! Езика ме боли, той за паркета мисли. - намръщи се Минхо и без да се събуе тръгна към спалнята с изплезен език. Темин поклати леко глава и се събу отпращайки се след хьонг си.
- Плиблахме се.. - влезе в спалнята намръщен Минхо.
- Какво по..? - ококори се Кий.
- Къде е Темин? И защо се плезиш? - попита учуден Оню.
- Тука съм. - появи се и макнето.
- Кво става тука? Тоя що е намръщен и се плези? - повдигна вежди лидера.
- Ухапа си езика, човека. - засмя се Минито.
Минхо все още седеше с изплезен език и намръщен.
В този момент, Кристи стана и се поклони на двамата току що дошли.
- О ти трябва да си...ъъъ..?? - запъна се Темин.
- Кристи, приятно ми е. - усмихна се любезно момичето.
- О, да Кристи! Боже, толкова съм отвеян, че ти забравих името.
- Хьонг, как е нашата "пациентка"? - попита той Джонгхюн.
- Добре е, ще я оставим да спи.
- Аха.. добре.. Е някой гладен ли е? - попита Темин.
Беше гробна тишина, но по едно време се чу къркорене на черва.
- О боже! Коремите ви говорят вместо вас. - засмя се макнето.
- Минхо, прибери този език, че.. ще ти скоча накрая! - избазика го Джонги.
- Айде, гладни хиени такива, към кухнятаа!! - излезе маршрувайки Темин.
- Олеле, умирам от глад! Ако до 10 мин. не ям, ще ви изям всичките, не се базикам. - засмя се Кристи.
При това всички се изстреляха към кухнята, без Джонгхюн.
- Ти не си ли гладен? - попита го учудено Кристи.
- Ами.. трябва да има някой при Ашли. - загрижено каза той.
- Добре, аз ще остана при нея. Ти върви и се нахрани. - каза му Кристи.
- Сигурна ли си? - попита я Блинг.
- Разбира се.. - усмихна се тя.
Блинг кимна и излезе от стаята. Кристи започна да оглежда спалнята и да пипа всичко, което и падне. Тя тъкмо държеше една от наградите на SHINee, и се стрестна от силен звук наподобяващ изтрел. Скъпоценото "нещо" за групата падна от ръцете на Кристи и се разби в земята. В този момент Оню отваряше вратата на спалнята.
Кристи се шашна и застана на вратата.
- Не, не влизай! - извика Кристи.
- Какво става? - притесни се лидера.
- Нищо, просто не влизай!
- Защо, какво има?
- Просто, не влизай, защото.. защото.. съм съблечена! - изтърси момичето без да мисли.
Оню се секна при този отговор и се изкашля.
- Кхмм.. извинявам се, оставям те, да продължаваш... там.. онова.. което си започнала. - каза потресено Оню и се върна в кухнята.
Кристи си отдъхна и се плъзна леко на вратата.
- Какво по дяволите правят тия? Пиратки ли гърмят? - замисли се тя. - ОМО! Наградата! SHINee, ще ме убият и изритат като мастия!! Боже, защо ми причиняваш товаа?!? Какво да правя, какво да правяя!?!? - завайка се момичето гледайки счупената на хиляди парченца награда.
При високия тон на Кристи, Ашли се размърда.
- Аш? - шашна се Кристи.
- Кристи? - каза със затихнал глас тя.
- Добре ли си?
- Да, какво става? Къде съм? - опита се да стане Ашли.
- Няма да повярваш къде си! В къщата на SHINee сме!
- Бооо? На онзи кестенявия? - ококори се Ашли.
- Мани, това извърших грях!! - намуси се Кристи.
- Каквоо?? Какво си направила пак?
- Нещо много, много, многоо лошо!!
- Какво е тоо???
- Счупих, една от "скъпоцените" награди на SHINee! - каза притеснено Кристи и сложи ръка на устата си.



Последната промяна е направена от JongKey <3 на Нед Окт 31, 2010 9:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път

23Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 31, 2010 9:09 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

- Майната му на паркета!

Горкия Кий,никой не го е грижа колко време го е лъскал Сладка болка 778320 А тая Кристи що не потроши всичко Сладка болка 982906

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

24Сладка болка Empty Re: Сладка болка Нед Окт 31, 2010 9:20 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

хаххахахха паркетът е важен !! Сладка болка 119963

и сега да видим дали ще я изритат "като мастия" Сладка болка 119963

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

25Сладка болка Empty Re: Сладка болка Пон Ное 01, 2010 7:25 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айй брутална глава,адски много се смях Сладка болка 778320 Сладка болка 778320 Особено на Минхо и на Оню Сладка болка 850654

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите