SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_lcap15%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_lcap56%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_lcap3%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_lcap13%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_lcap13%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor)

+11
AsHaNtY
nasa__
xXx Mikki xXx
Chrizolina
tdsmt357
didence
xTheUglyTruthx
Nanna
Uppie
cho0ly
Dob
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Харесвате ли фика?

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_lcap100%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_rcap 100% [ 22 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_lcap0%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 22

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

1SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пон Сеп 13, 2010 5:35 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

First topic message reminder :

Сътворен по оригиналната идея на един наш съфорумник, чието име ще запазя анонимно, за да може в бъдеще да се радваме на такива проекти!!!
Страст, интрига, чорапогащник.....
Забавлявайте се с този чудесен фик, който ме заинтригува само с прочитането на глава 1!!!



ГЛАВА 1 Мълчи... Заето ли е?
Напрежението, светлината на прожекторите, камерите, сърцераздирателните викове „Опаааааааааааааа Опаааааааааа sarang hae...“ на хилядите превъзбудени фенки, които нямаха против да заглушават песните им с граченето си, всички онези момичета, които ги желаеха...
Беше време да излязат на сцената... отново. Само при споменаването на името на групата публиката подивя. И ето ги SHINee – Onew , Jonghyun ,Key , Minho и Taemin. Бяха правили това толкова пъти, но онези нервни гримаси, които бе развил всеки един от тях си оставаха. Taemin дръпна нервно косата си , при което кичур от удължението му се откъсна. Той се опита незабелязано да го прибере в джоба си, но Minho се блъсна в него и русолявото удължение се оказа закъчено за ципа на Taemin. Той погледна стресирано , на фона на черния панталон това наистина изпъкваше. Minho се опита да помогне хвана удължението и се опита да го издърпа, но то се беше оплело.Нямаше време. Беше време да излязат на сцената. Секунди след това те вече стояха , окъпани от светлината на прожекторите . Феновете пищяха и подскачаха в екстаз, бяха твърде ентусиазирани за да забележат колко изчервил се беше Taemin. Flaming charizma му смигна и застана така , че висящият от ципа кичур да остане незабелязан. Беше време шоуто да започне и като главен танцъор Taemin нямаше начин да го прикрие , опита се да мисли че никой няма да забележи и преглътна нервно. И точно в този миг прожекторите изгаснаха, явно това беше част от шоуто. През секундите тъмнина Minho протегна ръка към ципа на Taminie и докато се опитваше да премахне проблема случайно стисна силно с ръка мястото , където се намираха интимните части на Taemin. Той тихо изстена , не беше очаквал точно това , но едва ли някой го бе чул в цялата тази шумотевица. В секундичката преди да светнат отново прожекторите Minho успя да извади удължението и да го хвърли на някъде. Вече всичко беше наред. Концертът започна с техният дебютен сингъл „Nunan Neomu Yeppeo „ . Момчетата бяха невероятни както вина-ги . Останалата част от концерта мина без произшествия. Публиката полудя когато SHINee изпълниха и последния си хит за вечерта „Ring Ding Dong”, след това напуснаха сцената.
Minho едвам дочака да се доберат до гримъорната и се тръшна на червеното канапе, което се оказа доста по-твърдо отколкото очакваше. Той замрънка нещо под носа си , когато до него се доближи Taemin:
-Ъм , хъонг... Такова исках да ти благодаря за това, онова... сещаш се.- и си лепна възможно най-очарователната усмивка, която за жалост нямаше ефект върху него за разлика от побеснелите фенки ,които се разтапяха след всяко негово движение.
Minho само поклати глава и изръси:
-Ще се оплача от новия фризиор. Поисках пепеляво руси кичури, не медно. А явно не може да постави едно удължение на мястото му... - той продължаваше да мрънка.
Taminie разбра , че тази вечер Minho съвсем не е в настроение.Беше сигурен, че нещо се е случило и вече се досещаше, но не посмя да попита.
В този момент до тях застана Key с идиотска усмивка до ушите.
-Хей , знаете ли, че всеки момент в сградата ще пристигнат Kara. Ех, какви мацки само...
Към разговора се присъедини и Jonghyun:
-Ти нямаше ли си приятелка?
-Не ми я споменавай. А даже и все още да имах погледни ги само...- и Key размаха замечтано една снимка на Kara пред лицата им.
-Вече виждам сърчицата извиращи от главата му. - изсмя се Jonghyun.
-А, аз глупавата физиономия, която ще направи , когато го отрежат. - каза Taemin.
Key им хвърли няколко сърдити погледа и отиде да си оправи косата.
Слушайки този диалог Minho едвам сдържа смеха си , но лошото настроение надделя.
-Къде се губи Onew?? - попита , като се опита да звучи възможно най-недоволно.
-Отиде до тоалетната. Преяждането не му понесе.- засмя отново Jonghyun.
-Ще отида да проверя дали е добре.- каза Taemin и тръгна към тоалетните.
Но това беше лъжа, просто оправдание което Onew си беше измислил. Той наистина беше в тоалетната, но по друга причина , далече от тази която беше измислил. Беше подпрял ръце на мивката и гледаше отражението си. Изглеждаше нервен. В този миг влезе Taemin.
-Знаех, че ще се досетиш. - каза Onew.
-Ти и преяждане...- повдигна вежди Taemin.
Onew го погледна с възможно най-пердверзния поглед, който Taeminni можеше да си представи. Той се доближи до него, придърпа го в тоалетната кабинка и заключи вратата., нежно постави едната си ръка на кръста на Taemin и спусна другата надолу в панталона му към мъжеството на момчето. То изстена:
-Хъонг, но тук ли...
-Шшт... запуши му устата Onew и започна с леки движения да движи ръката си нагоре надолу в панталона му.
-Но, не може така. Вече Minho подозира нещо, тази вечер... - но не успя да се доизкаже, защото Onew запуши устата му със страстна целувка. Устните му бяха меки, най-меките устни, които някога беше целувал. Лидерът на групата засмука бавно долната му устна и след секунди Taemin усети езика му в устата си. Целувката продължи около минута, когато Onew го притисна към студената теракотна стена и продължи да го целува надолу по шията.
Тогава се чу шум от отваряне на врата. В тоалетната влезе някой и съдейки по тракането на токчета по пода, бяха две момичета.
Onew запуши устата на Taemin с едната си ръка, извади другата от панталона му и даде знак за мълчание. Двамата не смееха дори да дишат. Тогава се чу женски глас:
-Предполага се, че това една от най-луксозните концертни зали в Сеул. Как може дамската тоалетна да е повредена от час и никой да не се заеме с поправката й. Истинско унижение е да използваме мъжката. Ами ако влезе някой.
- Спокойно Seung-yeon. Просто побързай и никой няма да разбере, че сме били тук.
-Ох, надявам се. Чух, че SHINee са още в сградата.
-Не е момента да се заплесваш Ham ... След по малко от час ни предстои важен концерт.
-Както кажеш Jing .
Onew и Taemin изтръпнаха... Момичетата бяха от Kara , които очевидно вече бяха пристигнали. „Дали вече някоя от тях е скастрила Key”- помисли си Taeminni и се опита да се усмихне, но усмивката му замръзна, когато на врата на кабинката се почука.
-Заето ли е?- попита женски глас.

http://vbox7.com/user:k_pop

26SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 22, 2010 6:44 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚


7 ГЛАВА

Около час след като Bin Hye тръгна към летището, колата на на Ye Jin спря отново пред къщата. Русото момиче слезе и след малко стоеше пред тях. Носеше костюмите им за вечерта. Никой от шестимата не каза нищо. Key стана от дивана , но в този миг момичето предпазливо тръгна назад и се загърна с жилетката си.
-Не си прави труда.Вече съм виждал какво има под нея... - каза глухо Key.
При тези думи стилистката веднага тръгна към вратата, но Taemin го срита и той продължи да говори:
-Чакай... Не си мисли, че ще забравя някога , какво се случи снощи...
Тя се обърна и попита:
-И какво се случи снощи?
-Ами ти се вмъкна вс стаята ми и сещаш се...
-Виж , не знам какъв сън сте санувал г-н Kim , но днес беше първият път в който ви виждам и вие се постарахте, да изгубя всякакво желание да видя отново. Снощи не съм била в стаята ви... За каква ме мислите? - опитваше се да говори спокойно Ye Jin.
-Невъзможно е да съм се припознал...Мога да го докажа. - каза Кеу и повдигна веждата си.
-Знам, че си ми фенка и , че имаш татуировка на името ми точно ... там. - и той посочи към мястото.
-Мога да ви уверя, че грешите и за двете неща. Бях ви фен. И такава татуировка не съществува. - отвърна му тя.
-Докажи го!- предизвика я Key.
-Стига, Key!- опита се да прекрати това Jonghyun. -Просто й се извини!
-Но...
-Извини се!
-Добре, извинявай!- измърмори Divata.
-Не си мисли , че приемам извинението ти. Просто мениджъръ ви умее да убеждава... Глупав договор... - въздъхна тя.
-Вижте, нямаме време за губене. Трябва да ви облека за шоуто. Просто подбрах най-подходящите дрехи за всеки един. Оставям ги, просто облечете се... Ще дооформя детайлите...
Няколко минути по-късно момчетата бяха облечени. Дрехите им бяха перфектно съчетани и определено привличаха вниманието. Нямаше съмение , че е професионалист в тази област. Добави и последните детайли. Бяха готови секунда преди лимозината да спре пред къщата. Петимата се качиха в лъскавата кола и точно , когато тя щеше да потегли Jonghuyn извика:
-Чакайте, спрете.
-Какво става? Проблем ли има?-попита шофьорът  на лимозината.
-Не, не ... Мисля , че забравих нещо в къщата. Мога ли да го взема...
-Не, съжелявам трябва да тръгна веднага!
-Но , забравих нещо важно.
-Добре, но побързай...
Bling Bling изскочи от колата и се затича към стаята си. На нощното му шкафче беше оставена сребърна гривна с малко кръстче, закачено на нея. Той е грабна и я прибра в джоба си. Тази вечер щеше да й я върне. Приятният спомен за първата им среща го изпълни с странно, гъделичкащо чувство. Вчера след концерта, докато отиваше към паркинга, той подреждаше песните в Mp3 плеъра си, и дори не забеляза кога се блъсна в нея. Тя залитна и следващото съзнателно нещо , което Jonghyun направи бе да я улови. За секунда лицата им бяха на милиметри едно от друго. Момчето не можеше да откъсне очи от нея. Тя беше толкова красива. Не можеше да изтрие името й от съзнанието си след този момент – Jing. Тя му благодари и продължи надолу по коридора. Тогава Bling Bling погледна към пода и видя гривната. Беше я изпуснала. Вдигна я и се обърна, за да й я върне , но тя не се виждаше. Той незнаеше къде е , затова просто я прибра в джоба си. Не беше очаквал , че ще я види отново толкова скоро. Беше щастлив , че ще може да й я върне. Събираше смелост да я покани на среща, все пак тя беше едно от момичетата на KARA. Jonghyun се чувстваше малко глупаво, че е хлътнал по нея толкова бързо, само от един поглед, но мисълта за това го караше да изтръпва. Усмихна се глупаво и тръгна обратно към лимузината. Мислено се радваше на късмета си , когато чу че някой говори по телефона. Беше стилистката им , която явно още не беше си тръгнала. Той не дочу много, само няколко думи: „ Мисля, че тя пак се е появявала...“ , но не го интересуваше особено нейния разговор. Побърза да отиде до колата, качи се и те потеглиха към телевизионното студио.
Веднага щом лимузината спря и слязоха, бяха изпратени в гримьорната , за да оправят косите и грима им. Скоро щяха да бъдат в ефир. Jonghyun не се притесняваше, нито което и да е било от момчетата. Вече бяха гостували в това шоу, сега просто водещата щеше да е малко по- досадна. Bling Bling се тревожеше повече за това, кога ще пристигнат KARA , или по-скоро кога ще види Jing. Той извади гривната от джоба си и я стисна в дланта си. Отново се почувства глупаво, все пак я бе зърнал само за малко. От мислите му го изтръгна фризьорката, която го оскуба докато се опитваше да оформи косата му...
И петимата бяха готови , в очакване да ги повикат, когато при момчетата влезе мениджърът им , придружен от младо момиче. Той ги поздрави.
-Момчета, липсвах ли ви? Надявам се да сте уредили онази малка издънка.
Key кимна леко .
-А сега момчета, ако не възразявате искам да ви представя моята дъщеря Park So Yon, която току що пристигна от Америка. Тя е ваш фен...
SHINee, нямаха дори възможноста да я поздравят, защото в този момент при тях влязоха Gyul,Ham Koala ,Yongjoo и Jing- KARA. Момичетата изглеждаха невероятно, облечени в еднакви черни мини рокли. В момента , в който влезе Jing , So Yon подскочи и я прегърна силно.
-Толкова ми липсваше... - каза дъщерята на мениджъра.

http://vbox7.com/user:k_pop

27SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 22, 2010 8:28 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 850654 Защо имам чувството,че тая стилистка ще излезе с раздвоение на личността ?!? SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 982906 Блинги си пада по някоя от кара..ревнувааааам SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 307539 Както и да е,чакам продължение ^_^

http://www.last.fm/user/nasa__

28SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Чет Сеп 23, 2010 5:32 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Аз пък си мисля, че стилистката има зла сестра близначка!!!! :Д И Jonghyun ми е малко странен в ролята на "влюбения".. нали по принцип е "женкаря" :Д много се смях на Кей, докато обесняваше :Д

-Тя се беше вмъкнала в стаята ми и ме такова... ъъъ нали се сещате ... тя ме такова... такова ме...- гласът му започна да звучи неуверено.
-ТЯ те такова... Как те такова? - най-сетне се обади Taemin.
-Ъ тя имаше татуировка с моето име под лявата си ... лявата... и Key посочи мястото върху себе си.
[...]
-Да, иначе нямаше да скоча да го доказвам... Все пак аз я... нали ...ъъ
-Нали уж тя те беше таковала? Бързо разменяш местата... - подметна Jonghyun

представям си физиономията на Key, докато се обеснява хахахха


супер е.. става адски интересно (и аз се повтарям :Д) чакам!

29SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Чет Сеп 23, 2010 5:48 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Абсолютно същото си го помислих (за сестрата близначка SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 858395) Най-бруталния фик просто SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 23895

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

30SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пет Сеп 24, 2010 3:14 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Престраших се да го прочета SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 867558
Кефи ме ролята на Key SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 792227
Чакам 8 глава SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 390480

31SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пет Сеп 24, 2010 8:11 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ти откъде изпадна? Какво си направила със стаята ми ******** ?
Много се забави... Бих казала прекалено , концертът свърши преди 2 часа.
Divata се незнаеше на кой свят се намира:
-Кой ******* те пусна тук? Има денонощна охрана. Ти си в голяма, голяма беда...
любимата ми част хахахах как я препсува на ум SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 951866 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 27476

32SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 5:20 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

8 ГЛАВА

Всички в стаята се спогледаха учудено. Но най-странна бе реакцията на мениджъра на
Shinee , той хвана дъщеря си за ръката и я издърпа от Jing. Всеки от един от присъстващите искаше да разбере какво става, но преди въпросът да бъде зададен , влезе един от операторите и прекъсна неловката ситуация:
-SHINee , последвайте ме... Излизате на сцената след 3 минути.KARA , вие сте на ход , след 15 минути...
Въпреки огромното любопитство , което глождеше всяко едно от момчетата , те нямаха друг избор освен да последват оператора. Jonghyun , който все още стискаше гривната на Jing в ръката си , разбра че тази вечер едва ли ще е най-подходящият момент, за да й я върне. Той умираше да научи какво става между нея и мениджърът им , трябваше ли да ги повикат точно в този момент. Излезе последен от гримьорната, и докато вървеше към сцената, пусна гривната в джоба на панталоните си.
След малко, те вече бяха в национален ефир. По време на шоуто, бе наистина много трудно на всеки един от членовете на групата да запази истинските си емоции и да изглежда сякаш се забавлява. В главата на всяко едно от момчетата препускаха тревожни мисли. Водещата ги засипваше с глупави и безсмислени въпроси, на които те трябваше да отговарят. Тя се оказа истинска фурия. Въпросите й бяха все по-нелепи, и по- нелепи. Но най-досадното нещо , което направи бе да се намърда в скута на Taemin. Макнето едвам удържа ужасената гримаса, която щеше да се появи на лицето му , но успя да я замени с една от неговите чаровни усмивки.Но тя замалко не изчезна от лицето му , след като усети ръката на водещата да се плъзга между краката му уж инцидентно. За да избегне това , Taemin стана, вдигайки я на ръце. Не беше много тежка. Направи няколко движения и я пусна на земята, замаскирайки всичко като част от сценария. След това наглата водеща успя да разроши косата на всеки един от SHINee, като почти игнорираше KARA , след като ги покани на сцената. Поведението й беше повече от непрофесионално , защото тя буквално им се натискаше. Дали публиката изобщо забелязваше? В края на шоуто групата трябваше да изпълни нещо, но заради цялото това напрежение, въпреки че знаеха хореографията на „Lucifer” перфектно момчетата направиха няколко грешки. Но всички в публиката пищяха и пееха с тях, така че едва ли някой бе забелязал.
Щом най-сетне това ужасно предаване свърши , водещата се отиде при тях и опита да завърже нещо като разговор, въпреки нежеланието им.
-Здравейте. Мисля, че се получи невероятно предаване. Много , много ви благодаря. Ах , колко сте сладки ... - и тя отново се лепна за Taemin и започна да щипе бузите му.
-Госпожице... - стреснато се дръпна Taeminnie.
-Съжелявам, просто не мога да се сдържа покрай вас. Вие излъчвате толкова прекрасна и чиста енергия... Ах как ме изпълвате. Аз съм Shin Eun Jung ... Масажист ,писател, репотер, и вече водеща... Винаги може да се възползвате от услугите ми... Винаги! - не спираше да досажда тя.
Когато най-сетне се махна, всички въздъхнаха облекчено.
-Май нещо не й е наред!- каза Key и се засмя.
-Май... как изобщо са я взели тук. Мисля, че трябва посетя терапевта си след това шоу... Тя ... ил... - изтръпна макнето.
Onew , отвори уста, за да каже нещо , но в този момент при тях дойде Ham.
-Здравейте, поздравления. Това беше добро предавене... Добре де, и аз не си вярвам. Това беше най-жалката водеща, която съм виждала и...
-Мисля, че забелязахме.- прекъсна я лидерът.
-Да... Ами тази вечер ще има страхотно парти в най-новия клуб в града, и трябва да започне... -тя погледна към часовника на ръката си. - О, вече е започнало. Там ще сме ние , но чух че са поканени ... Както и да е, ще е супер да дойдете...
-Не мисля, че ще можем. Изморени сме... -опита се да й откаже Onew , но останалите не бяха съгласни с него.
-Стигаа х хьонг... Да се забавляваме, имаме нужда малко да разпуснем!- каза Key.
-Аз също искам , да отида. Сигурно е пълно с хубави момичета... Като каза „ние“ , имаше предвид всяка една от вас, нали? - попита Jonghyun.
-Да. -потвърди Ham, при което устните му се извиха в едва доловима усмивка.
-Хайде, хьонг, да да се пооправим в гримьорната и да отидем на партито... Мисля, че ще се случи нещо забавно... - присъедини се към другите двама Taemin.
-О, този път внимавай в чия гримьорна ще влезеш... - подсмихна се момичето , а Taeminnie се изчерви.
-За какво говори тя?- попита Onew.
-Добре, добре... Ще се видим там. Кажете на шофъора си да ви откара до клуб „Pink Lollipop”. В списъка сте... - Ham им намигна и си тръгна.
-Не мисля, че е добра идея да ходим! - обади се най-сетне Minho.
-Добре , да отидем! Какво пък... -съгласи се Onew. Решението беше взето.
„ Каква добра възможност да върна гривната на Jing на партито... Парти...“мислеше си Bling Bling .Сложи ръка в джоба си и стисна малкото бижу, но отнесен в мисли той подмина гримьорната и продължи надолу по коридора. Когато се осъзна , той се обърна, за да се върне назад. Но тогава чу женски глас от леко открехнатата до него врата. Това бе нейният глас, гласът на Jing. Може би това щеше да е дори по-добра възможност за него, затова се доближи и погледна в стаята. Беше склад , пълен със закачалки и най-различни дрехи. Jonghyun не бе сбъркал, вътре наистина беше Jing, но не беше сама. С нея беше дъщерята на мениджъра им. Двете стояха много близо една до друга и си говореха нещо. Той се застана плътно към вратата и започна да подслушва разговора между двете момичета. Трябваше да знае какво става между тях, защото случката отпреди шоуто не му даваше мира.
-Не трябва да сме тук. Ако баща ти ни хване... Как успя да го накараш да те доведе?- говореше Jing.
-Аз... знаех, че ще си тук. Трябваше да те видя, затова излъгах , че искам да се запозная с онези момчета от SHINee. Той не може да ме държи далече от теб завинаги. Изпрати ме в Америка за толкова време, но това не промени нищо... Все още те обичам Jing! - каза So Yon.
След това признание, Jing я хвана през кръста, погали косата й и я придърпа към себе си. След това я целуна... нежно и продължително.
Jonghyun не можеше да повярва на очите си. Какво се случваше в момента?! Просто не можеше да го озъзнае. Шокиран, той размаха едната си ръка пред лицето, за да е сигурен в това, което вижда, но без да иска я бутна навътре. Тя издаде скърцащ звук, при който момичетата се обърнаха и го видяха...



Последната промяна е направена от Kim Dobee на Съб Сеп 25, 2010 6:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://vbox7.com/user:k_pop

33SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 5:29 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Уоооооу SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 600711 Неочакван обрат на събитията SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

34SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 5:31 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

9 ГЛАВА: Я елате пиленца при батко!!!!
Bling Bling не знаеше какво да направи... Нямаше начин да избяга, вече го бяха видели. Той влезе в склада и затвори вратата. Момичетата го гледаха уплашено. Jing пусна So Yon от прегръдките си и попита с треперещ глас:
-Ттти... откога си тук?
Jonghyun преглътна и отговори, надявайки се гласът му да не звучи прекалено уплашено:
-Аз... мисля че чух всичко.
-Не е това, което си мислиш... Ние просто репетирахме... Да репетирахме... Ще участвам в нова драма и ъъ моята приятелка ми помагаше... - заоправдава се Jing.
-Няма нужда да ме лъжеш. Както казах, чух всичко.- каза Bling.
-Добре. В такъв случай нямам друг избор... - Jing се приближи до Jonghyun, вдигна ръката си и я сложи върху гърдите му. След това вкопчи пръсти в тениската му и го дръпна към нея с всичка сила...
-Кажи какво искаш, за да си държиш устата затворена? Това не ти...
В този момент Jonghyun постави ръцете си на раменете й. Тя беше толкова близо, просто я придърпа още по-близо и той затвори устата й с целувка. Тя се опъваше, но той настоятелно се опитваше да промуши езика си в устата й , когато тя го ухапа. Bling Bling отдръпна устните си от нейните...
-Какво, подяволите си мислиш, че правиш? Ти...
Но отново не успя да се доизкаже, защото той отново я целуна. Дъщерята на мениджъра изтича към тях и го изблъска от нея. Jing му зашлеви шамар.
-Какво си позволяваш? Защо?...
-Попита ме за цената, която ще държи устата ми затворена... мисля, че ти дадох отговор...
-Не... Невъзможно...
-Тогава отивам при мениджър Nam!Ще му разкажа какво видях току що...- Jonghyun не можеше да се познае. Защо правеше това?! Какво го бе прихванало...
-Няма да го направиш! Не можеш...
След тези думи , Jonghyun се обърна и посегна към дръжката на вратата. Беше готов да каже на мениджъра ,но в този момент, Jing го дръпна и залепи устните си върху неговите.
-Щом това е цената, добре! Това искаш нали... тройка с нас...- тихо каза тя, след като престана да го целува.
-Да, аз... Какво? Тройка с вас?- погледна объркано той.
Дори не беше си го помислял. Той искаше просто да й върне гривната и да я покани на среща... Искаше нея...
-Това искаш нали?- повтори въпроса си Jing.
Jonghyun, не знаеше какво да каже. Просто кимна с глава. Може би, това беше единствения начин да я има, след като тя обичаше друга...
Тогава Jing застана до So Yon , която не знаеше какво да каже. Изглеждаше уплашена и гледаше ту към приятелката си, ту към онова момче, чието име дори не помнеше.
-Всичко , ще бъде наред!- прошепна в ухото й Jing и я целуна. С едната си ръка, започна да гали гърдите й, движейки ръката си надолу нагоре. После я пъхна под блузата й , а So Yon леко изстена. Jing прокара пръсти по гърба й и й разкопча сутиена , измъкна го изпод блузата и го хвърли към Jonghyun. Той стоеше като вцепенен. Не очакваше точно това, но започна да му харесва. Двете момичета тръгнаха към него. Jing спусна ръка към ципа на панталона му и го разкопча. Вкара ръката си вътре и започна да си играе с мъжеството му. Той започна да стене, но тогава So Yon се наведе и свали целия му панталон, заедно с боксерките. Тя пое в устата си малкия му приятел, като леко го захапваше. Bling Bling осъзнаваше , че не е правилно, значеше че те го правят по принуда и се опита да ги накара да спрат.
-Не... не... - но тогава към So Yon се присъедини и Jing , след което можеше само да стене...
После тя се изправи, взе ръцете му и ги постави върху гърдите си. Те не бяха много големи, но размерът им нямаше значение за Bling Bling в този момент. Той се опитваше да се вземе в ръце и успя в момента, в който тя се опита да свали тениската му. Отдръпна се крачка назад и вдигна панталона си.
-Но какво правиш, не искаше ли това?- попита го So Yon.
-Не! - каза Bling Bling и тръгна към вратата.
-А , тогава какво правеше тук?- попита Jing , докато оправяше рокличката си.
Той извади гривната й от джоба си, обърна се и й я подаде.
-Исках да ти върна това... - тихо каза Jonghyun , след което излезе от склада...
Коментар от автора: Това е специално за модератора... хД Получи си го...



Последната промяна е направена от Kim Dobee на Съб Сеп 25, 2010 6:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://vbox7.com/user:k_pop

35SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 5:31 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Горкия Джони,тва да си влюбен в лесбийка не е лесно SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 778320 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 778320 Ама нищо има и един Кей дет ше го утешава SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

36SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 6:03 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Само да се върна на 8ма глава.. стига бе..как може да е такава водещата хахаха ако всички са такива, тежко и горко им на айдълите

вече си имаме, гейове, лесбийки, такива дето не знаят още к'ви са и тройки.. да става доста интересно и оплетено.. кой с кого, кога и как..
браво на автора.. има невероятна фантазия!

37SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 6:39 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

OMG! Тва ме вкара под бюрото ! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 104235

"So Yon се наведе и свали целия му панталон, заедно с боксерките. Тя пое в устата си малкия му приятел, като леко го захапваше. "

То не бяха гейове ся лесбийки алее.. аве на таз Корея нещо не й е наред .. SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 778320

38SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 7:45 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

ухааааа.. и аз се зарибих SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 699691 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 953

обаче тука - тройки, лесбийки.. от всичко има :lol: i like it <3

чакам следващата глава... :P

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

39SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 7:56 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

историята с лезбийките много ме изненада ... не очаквах SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 517390 а тройката ... SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 206147 много оргинално...определено не прилича на останалите фикове ... наистина е зарибяващо!! много ми херсва и с нетърпение чакам следващата глава SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 15286

40SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 8:10 pm

????

avatar
Гост

Ох, ужасен редактор. Съжелявам за правописните грешки, просто ме мързи да пиша адски много... Мерси за коментарите... Радвам се , че ви е интересно . Съжелявам адски много за 9 глава, защото това не е тя. Това беше предварителна версия , ужасно написана. Изпратих я на модератора след 8 глава, но той побърза да я побликува преди да яму изпратя коригираната версия. Мерси много отново SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 15286

41SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 8:45 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Ауу как те мразя! :Д Защо се криеш? тц тц тц .. по-горе съм го казала, че имаш страхотна фантазия!
И ако не ти се занимава с редакцията аз съм желаеща да я поема.. обичам да рекатирам хаха ^^

42SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 25, 2010 8:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Omo,аз даже не забелязах грешки,докато четях SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 935510 (а иначе съм доста стриктен човечец)xDD SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 119963 Представи си,начи,с какво нетърпение и трепет съм чела.. SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 726853 Поздравления SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 728250 И наистина,защо взехте сички да се криете?!? Ако зема да пиша фик,и аз ше се крия! xDD SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 325861 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 418296

http://www.last.fm/user/nasa__

43SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 26, 2010 12:42 am

????

avatar
Гост

Така, искам предварително да се извиня за това , че някой от главите на фика бяха така мм надраскани да го кажа. Та редакцията беше под всякаква критика, благодаря за предложението Chrizolina, но мисля да прекратя този фик дотук засега , защото просто тази 9 глава ми избожда очите... ужас. Може в бъдеще да го продължа ,но главите ще бъдат побликувани от SHINeegirl. Отново ви благодаря за интереса...

44SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 26, 2010 9:24 am

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Бооооооооооо???? SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 595513

Тамън всички да се зарибим по тоя фик и ти в един момент да се откажеш? SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 227505

Какво имаш предвид с това, че ти избожда очите?

45SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 26, 2010 10:57 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

OMONAAAAA!! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 595513 Каквооо?!? SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 206147 Това е фика,който чакам с нетърпение всеки ден,толкова е зарибяващ!!(и защото няма Jongkey в него Amazed )Наистина,WTF? SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 626982

--------
1 минута по-късно..

Е добре де,трябвя да уважаваме автора..Само се надявам това "продължение" да бъде..След няколко дена? xDD SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 119963

http://www.last.fm/user/nasa__

46SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 26, 2010 6:05 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

И аз искам продължение, че двете колежки в дрешника чакат ли.... чакат..... ДАВАЙЙЙЙ АВТОРЕЕЕ, ТИ СИ НИ СПАСЕНИЕТОООО! ЧЕБАЛ САЛЯДЖУШЕПШИЙОО.... SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 515322 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 515322 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 515322

http://vbox7.com/user:k_pop

47SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 26, 2010 6:08 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

отправям заплаха към автора,ако не продължи ще бъде разкрит по най най-мръснишкия начин !! My whisper will be Lucifer SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 231219 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 231219

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

48SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 26, 2010 6:15 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Админе, подкрепям те с две ръце, мн лош автор- да мъчи така пристрастилите се към фика (или поне аз съм) SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 398254
Авторе фика е страхотен просто той се нуждае от продължение. Пощадете ни. Путакамнида. (пощадете и себе си, ако все още не искате да ви разкрият) SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 231219

49SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 26, 2010 10:00 pm

????

avatar
Гост

ЯЯЯ админката , сега ще се изнудваме ли SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 97395 Няма такова положение... Ох... мислех че съм прецакала всичко с тая 9 глава... Съжелявам ъм не мислех, че ще искате продължение след това нали ... Но в такъв случай , ще дам следващата глава за публикуване и ще се постарая повече, за да не стават такива грешки... -_-

50SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пон Сеп 27, 2010 8:35 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

10 ГЛАВА

Jonghyun вървеше залитайки надолу по коридора. Отсрани приличаше на пиян, но всъщност беше му се случило нещо, което го разтърси много повече от който и да е алкохол. Имаше чувството, че всеки момент ще рухне. Спря пред вратата на гримьорната и реши да си придаде малко по-спокоен вид, защото останалите щяха да искат да разберат какво му се е случило. Трябваше ли да им каже?Сега той пазеше тайна, способна да разруши много. Затвори очи и се опита да се концентрира, опитвайки да изтрие последните минути от съзнанието си. Прокара пръсти през косата си и въздъхна шумно. Надяваше се с тази въздишка да си отиде всяко едно чувство, всяка една емоцийка , която можеше да го издаде. Опита се мислено да погребе всичко, поне засега, защото осъзнаваше, че това не е краят и момичетата нямаше да го оставят намира , докато не са сигурни, че тайната им е в безопастност. Дали трябваше да каже на мениджъра на групата?! В такъв случай как би обяснил случилото се тази вечер... A какво щеше да стане с Jing... В момента не можеше дори да определи това, което чувства към нея. Не беше сигурен дали начина, по който го привличаше бе същия. Трябваше му време да осмисли всичко, а сега бе крайно неподходящ момент. Bling Bling отвори очи, изви устните си в опит за предизвикателната усмивка , която бе част от него, поправи дрехите си и накрая преди да влезе, се увери дали копчетата на панталоните му са закопчани. Нямаше следи, които да го уличат в нещо, затова той влезе. Minho и Key, вече приготвени за клубното парти седяха близо до вратата и спореха за някаква песен.
-Хайде де, слушам те... - плезеше му се Key.
-Ама сега ли?- запротестира Flaming Charizma.
-Знаех си, че дори и ти не можеш да рапираш толкова бързо на английски... - подигравателно се кискаше Almighty Key.
При тези думи Minho го изгледа обидено, доближи се една крачка към него и започна да рапира на английски толкова бързо , че Bling Bling не можеше да определи точно какво пее.
-Добре де , добре...- намуси се Key.
-Хей, момчета явно вече сте в парти настроение?... - подметна Jong и направи няколко глупави движения.
-Разбира се... Кой знае колко секси мацки ще има в клуба... Смятам да се развихря...- извика Key и си придаде леко заканителна физиономийка.
-Хьонг и ти ще се включиш нали, нали? - обърна се той към Bling Bling.
Но преди Jong да успее да отговори , с мръснишка усмивка Onew реши да напомни на Key , нещо което той цял ден се опитваше да изтрие от съзнанието си:
-Ооо , ама разбира се, че ще се включи. Дори аз ще се включа... Ако имаме късмет, при нас ще долети някоя руса бомба, която ще ни завърже за леглата... Не чакай , това вече ти се случи. Този път може да забиеш някоя...
-Стига дее... Това си беше чист удар под кръста!- нацупи се момчето.
-Ако продължавате да ми напомняте, ще оставя Jonghyun да ви готви цяла седмица.
Всички очакваха обидената реакция на Bling, но той само нацупи устни. Нетипично за него. Все още си мислеше, че може да готви въпреки че бе взривявал микровълновата фурна 2 пъти и кучето на братовчедката на Minho се бе натровило толкова, че се наложи да посети ветеринаря.
Key, побърза да върне темата.
-Minho хьонг , този път няма да седиш като дърво, нали? На последното парти имах чувството, че плашиш момичетата...
-Ей , мери си приказките... - обиди се Minho. Тези партита, почти го караха да се чувства често неудобно...
-Taemin , тази вечер ще получиш специално обучение... Просто стой и гледай, какво прави батко ти... - обърна се към най-младия от тях Key.
Макнето седеше върху една масичка до огледалото и си клатеше краката. Нагъваше някаква поничка и устата му беше изцапана с крем- детайл, който разваляше иначе перфектния му външен вид. Всъщност той пет пари не даваше за нуните , които непрекъснато нахълтваха в личното му пространство. Не знаеше дали е прекалено малък, за да изпитва нещо към тях. Съществата от женски пол го плашеха. Taemin можеше да ги повали просто с един жест, но все пак те бяха твърде непонятни за него. Не знаеше дали е способен да изпитва чувствата, които изпитваше към Onew към някоя от тях. Не че знаеше какво точно изпитва към него , но може би повече от братска любов, особено след случката миналата седмица...
-Аз...ъъ хьонг, предпочитам мой учител да бъде Jong... Мисля, че знам как да бъда отрязван пак, пак , пак и пак и пак и...
-ЯЯЯЯЯ... Това болеше!- очевидно макнето, бе засегнало доста Key.
Oт разговора ги извади охкането на Onew, който за пореден път се бе праснал някъде.
-Хайде всички, тръгваме...- викна лидерът след няколко минути.
-Даа, ама ние се сетихме... - възторжено подскочи Дивата.
-Ами, някой се постара да се забави , някъде... и Onew , погледна към Jonghyun.
-Аз, просто ъъ спрях да поговоря с дъщерята на мениджър Nam... Приятно момиче...
-Някой се цели не където трябва...- изгледа го Minho.
Bling Bling не искаше да говори за нея точно сега , затова се обърна към Taemin:
-Taeminnie ,ела тук да избърша това от устата ти... Какво ще си помислят момичета като те видят. Не искам толкова ъъ нацапано протеже!
-Протеже?!- погледна с недоумение момчето.
-Нали каза, че предпочиташ мен за учител?-горда усмивка изникна на лицето му.
-За това аз... - докато се обесняваше макнето стана и тръгна към него.-
Хъх, На някой да му се намира кърпичка?- смени темата Taemin.
-На мен!- каза Minho и извади цял пакет мокри кърпички, доближи се до него и започна да бърше устата му.
-Ау...- недоволства Taemin. - Мога и сам...
-Хайде , всички към колата...- провикна се отново Onew и отвори вратата. Петте момчета излязоха от сградата, качиха се в лимузината и потеглиха към „Pink Lollipop” най-накрая.
Малко след като колата на SHINee потегли, след нея тръгна една червена Toyota. Колата шофираше Shin Eun Jung , водещата на тазивечерното предаване, като се опитваше да не изпусне от поглед лимузината в която бяха момчетата...


Айде децааа задава се продължението SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 23895 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) - Page 2 23895

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите