SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_lcap15%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_rcap 15% [ 6 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_lcap56%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_rcap 56% [ 22 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_lcap3%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_rcap 3% [ 1 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_lcap13%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_rcap 13% [ 5 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_lcap13%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) WamFC

You are not connected. Please login or register

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor)

+11
AsHaNtY
nasa__
xXx Mikki xXx
Chrizolina
tdsmt357
didence
xTheUglyTruthx
Nanna
Uppie
cho0ly
Dob
15 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Харесвате ли фика?

SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_lcap100%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_rcap 100% [ 22 ]
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_lcap0%SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 22

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 4]

1SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пон Сеп 13, 2010 5:35 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Сътворен по оригиналната идея на един наш съфорумник, чието име ще запазя анонимно, за да може в бъдеще да се радваме на такива проекти!!!
Страст, интрига, чорапогащник.....
Забавлявайте се с този чудесен фик, който ме заинтригува само с прочитането на глава 1!!!



ГЛАВА 1 Мълчи... Заето ли е?
Напрежението, светлината на прожекторите, камерите, сърцераздирателните викове „Опаааааааааааааа Опаааааааааа sarang hae...“ на хилядите превъзбудени фенки, които нямаха против да заглушават песните им с граченето си, всички онези момичета, които ги желаеха...
Беше време да излязат на сцената... отново. Само при споменаването на името на групата публиката подивя. И ето ги SHINee – Onew , Jonghyun ,Key , Minho и Taemin. Бяха правили това толкова пъти, но онези нервни гримаси, които бе развил всеки един от тях си оставаха. Taemin дръпна нервно косата си , при което кичур от удължението му се откъсна. Той се опита незабелязано да го прибере в джоба си, но Minho се блъсна в него и русолявото удължение се оказа закъчено за ципа на Taemin. Той погледна стресирано , на фона на черния панталон това наистина изпъкваше. Minho се опита да помогне хвана удължението и се опита да го издърпа, но то се беше оплело.Нямаше време. Беше време да излязат на сцената. Секунди след това те вече стояха , окъпани от светлината на прожекторите . Феновете пищяха и подскачаха в екстаз, бяха твърде ентусиазирани за да забележат колко изчервил се беше Taemin. Flaming charizma му смигна и застана така , че висящият от ципа кичур да остане незабелязан. Беше време шоуто да започне и като главен танцъор Taemin нямаше начин да го прикрие , опита се да мисли че никой няма да забележи и преглътна нервно. И точно в този миг прожекторите изгаснаха, явно това беше част от шоуто. През секундите тъмнина Minho протегна ръка към ципа на Taminie и докато се опитваше да премахне проблема случайно стисна силно с ръка мястото , където се намираха интимните части на Taemin. Той тихо изстена , не беше очаквал точно това , но едва ли някой го бе чул в цялата тази шумотевица. В секундичката преди да светнат отново прожекторите Minho успя да извади удължението и да го хвърли на някъде. Вече всичко беше наред. Концертът започна с техният дебютен сингъл „Nunan Neomu Yeppeo „ . Момчетата бяха невероятни както вина-ги . Останалата част от концерта мина без произшествия. Публиката полудя когато SHINee изпълниха и последния си хит за вечерта „Ring Ding Dong”, след това напуснаха сцената.
Minho едвам дочака да се доберат до гримъорната и се тръшна на червеното канапе, което се оказа доста по-твърдо отколкото очакваше. Той замрънка нещо под носа си , когато до него се доближи Taemin:
-Ъм , хъонг... Такова исках да ти благодаря за това, онова... сещаш се.- и си лепна възможно най-очарователната усмивка, която за жалост нямаше ефект върху него за разлика от побеснелите фенки ,които се разтапяха след всяко негово движение.
Minho само поклати глава и изръси:
-Ще се оплача от новия фризиор. Поисках пепеляво руси кичури, не медно. А явно не може да постави едно удължение на мястото му... - той продължаваше да мрънка.
Taminie разбра , че тази вечер Minho съвсем не е в настроение.Беше сигурен, че нещо се е случило и вече се досещаше, но не посмя да попита.
В този момент до тях застана Key с идиотска усмивка до ушите.
-Хей , знаете ли, че всеки момент в сградата ще пристигнат Kara. Ех, какви мацки само...
Към разговора се присъедини и Jonghyun:
-Ти нямаше ли си приятелка?
-Не ми я споменавай. А даже и все още да имах погледни ги само...- и Key размаха замечтано една снимка на Kara пред лицата им.
-Вече виждам сърчицата извиращи от главата му. - изсмя се Jonghyun.
-А, аз глупавата физиономия, която ще направи , когато го отрежат. - каза Taemin.
Key им хвърли няколко сърдити погледа и отиде да си оправи косата.
Слушайки този диалог Minho едвам сдържа смеха си , но лошото настроение надделя.
-Къде се губи Onew?? - попита , като се опита да звучи възможно най-недоволно.
-Отиде до тоалетната. Преяждането не му понесе.- засмя отново Jonghyun.
-Ще отида да проверя дали е добре.- каза Taemin и тръгна към тоалетните.
Но това беше лъжа, просто оправдание което Onew си беше измислил. Той наистина беше в тоалетната, но по друга причина , далече от тази която беше измислил. Беше подпрял ръце на мивката и гледаше отражението си. Изглеждаше нервен. В този миг влезе Taemin.
-Знаех, че ще се досетиш. - каза Onew.
-Ти и преяждане...- повдигна вежди Taemin.
Onew го погледна с възможно най-пердверзния поглед, който Taeminni можеше да си представи. Той се доближи до него, придърпа го в тоалетната кабинка и заключи вратата., нежно постави едната си ръка на кръста на Taemin и спусна другата надолу в панталона му към мъжеството на момчето. То изстена:
-Хъонг, но тук ли...
-Шшт... запуши му устата Onew и започна с леки движения да движи ръката си нагоре надолу в панталона му.
-Но, не може така. Вече Minho подозира нещо, тази вечер... - но не успя да се доизкаже, защото Onew запуши устата му със страстна целувка. Устните му бяха меки, най-меките устни, които някога беше целувал. Лидерът на групата засмука бавно долната му устна и след секунди Taemin усети езика му в устата си. Целувката продължи около минута, когато Onew го притисна към студената теракотна стена и продължи да го целува надолу по шията.
Тогава се чу шум от отваряне на врата. В тоалетната влезе някой и съдейки по тракането на токчета по пода, бяха две момичета.
Onew запуши устата на Taemin с едната си ръка, извади другата от панталона му и даде знак за мълчание. Двамата не смееха дори да дишат. Тогава се чу женски глас:
-Предполага се, че това една от най-луксозните концертни зали в Сеул. Как може дамската тоалетна да е повредена от час и никой да не се заеме с поправката й. Истинско унижение е да използваме мъжката. Ами ако влезе някой.
- Спокойно Seung-yeon. Просто побързай и никой няма да разбере, че сме били тук.
-Ох, надявам се. Чух, че SHINee са още в сградата.
-Не е момента да се заплесваш Ham ... След по малко от час ни предстои важен концерт.
-Както кажеш Jing .
Onew и Taemin изтръпнаха... Момичетата бяха от Kara , които очевидно вече бяха пристигнали. „Дали вече някоя от тях е скастрила Key”- помисли си Taeminni и се опита да се усмихне, но усмивката му замръзна, когато на врата на кабинката се почука.
-Заето ли е?- попита женски глас.

http://vbox7.com/user:k_pop

2SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 15, 2010 12:48 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

нямам търпение за следващата глава SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 10044

3SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 15, 2010 1:27 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

само перверзниците го четат тоя фен фик ;д то си личи на тия които са писали коментар SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 231219

4SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 15, 2010 3:00 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Чакам си следващата глава !! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 00020444

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

5SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 15, 2010 3:40 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

JongKey <3 написа:само перверзниците го четат тоя фен фик ;д то си личи на тия които са писали коментар SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 231219

Вярно, вярно SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 792227 Та за фика мм много такива станаха, досега нищо така оригинално... Но може и да си струва нататък...

6SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 15, 2010 5:46 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

аз лично не харесвам фен фикове от типа на yaoi .. SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 785752
те Шайни горките ако прочетат, че ги правят на пе***астчета те няма да се докоснат по между си повече SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 982906

7SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 15, 2010 7:03 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

кой ли го е писал това.. SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 699691 :lol:

сори, ама единствената двойка, която приемам, е JongKey SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 15286 Някакси не мога да си ги представя тия двамата, но въпреки това очаквам продължението! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 953

п.п. не сме перверзници !! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 590905 :lol:

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

8SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пет Сеп 17, 2010 6:15 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

2 ГЛАВА

-Ехоо, заето ли е?- повтори момичето.
Onew присисна ръката си върху устните на Taemin още по-силно, така че младокът едва успяваше да си поеме дъх, и поклати глава като знак да не издава нито звук. Лидерът знаеше, че в мига в който ги хванат, с кариерата им беше свършено. Той недоумяваше как положението беше стигнало дотук, само преди няколко месеца най-красивото момиче в Корея, не в целия свят беше негова приятелка. Обичаше я повече от всичко. В главата му нахлуха онези щастливи спомени от недалечното минало, когато тя седеше на първия ред в залата и нейната усмивка го вдъхновяваше. Усещането , че ароматът на кожата й все още прогаря неговата с болезнена нежност не беше изчезнало.
Тогава гласът на второто момиче го върна в реалността.
-Ham, какво си се залепила за тази кабинка? Очевидно не работи. Има още 4 свободни , с Широко отворени врати .
-Съжелявам, днес нещо ми става. Твърде трудно е за обяснение. Jing трябва да говоря с теб...
-Точно сега ли. Имаме само 40 минути докато се качим на сцената. Сигурно вече Gyul е изпаднала в нервна криза. Знаеш как се побърква преди концерт. Миналия път срита бедния оператор в....
-Да, да... Просто ... аз. Аз излизам с някой. Мисля , че съм влюбена.
-Не, не... Знаеш , че в момента сме напът да издадем нов албум. Срещите са забранени...
-Ами...
-Не искам , за ради някаква грешка да провалиш всичко. Поне ще ми кажеш ли с кой излизаш?
-О, я стига. Виж не мога да ти кажа...
-Seung-yeon, не ме интересува как, но ти ще ми кажеш!- гласът на Jiyoung трепереше.
-Остави ме намира , Jing. - и тя хлопна вратата на съседната кабинка.
След минута тя излезе и хлопна вратата след себе си.
-Съжелявам, не се ядосвай. Искам да съм сигурна, че няма да пострадаш. А сега ще ми кажеш, нали? Нали, нали, нали, нали... - замрънка Jing.
-Надявай се...
-Ооо, стига дее. Секси ли е поне?- и двете момичета излязоха от тоалетните смеейки се.
Тогава Onew отпусна хватката си и освободи устата на Taemin. Той си пое шумно въздух и каза:
-Ох... добре, че не ни усетиха.
Onew си замълча. Просто отключи кабинката, изкара Taeminni оттам и отново се заключи.
-Но хъонг... Какво стана? - объркано попита той.
-Отивай при другите.Сигурно са се притеснили. Аз след малко ще дойда.
-Но...
-Ако излезем заедно , ще е малко подозрително.Не мислиш ли?- каза Onew отвътре.
-Не бях помислил.Добре...- съгласи се Taemin и тръгна към гримъорната, където вероятно бяха останалите членове на SHINee.
Младокът беше твърде зает с тревожни мисли за случилото се преди малко. Без да обръща внимание, че надписът „SHINee” върху вратата на гримъорната е заменен с „KARA” , той натисна дръжката и влезе. Гледката вътре го порази. Там не само че не бяха Jonghyun ,Key и Minho , а всичките 5 членки на KARA, които тъкмо сменяха тоалетите си преди концерта. Taemin погледна едновременно стреснато, объркано и жално. Не знаеше каква да бъде реакцията му при такава гледка. Момичетата не бяха напълно голи , 2 от тях вече бяха облечени, а останалите 3 по белъо , което не прикриваше особено много от прелестите им. Минута по късно, женски писъци огласиха цялата сграда. Бедният Taeminnie получи по плесница от всяко едно от момичетата. Трудно можеше да разбере, коя какво казва. До ушите му достигаха думите: Перверзник, воайор, маняк...Заеквайки той се опита да обясни, но не успя защото мигом беше изхвърлен от стаята. Taemin се изправи и се хвана за двете пламнали от червенина бузи. Той все още не можеше да осъзнае какво се бе случило преди малко.
Тогава вратата пред него се отвори и оттам излезе едно от момичетата, вече облечено в сценичния си тоалет. Taemin вдигна ръце за да се защитава, защото очакваше още плесници , но вместо това момичето го погледна любопитно. Той също я огледа.Наистина беше хубава. Вече беше виждал нейни снимки , но беше прекалено притеснен за да си спомни името й. Тогава тя каза:
-Ти си Taemin. От SHINee, нали? Кой би си помислил, че си просто едни малко перверзно копеленце!
Той погледна невинно:
-Аз, съжелявам. Наистина не исках, просто обърках... Мислех, че те, те са още вътре...
-Спести си го. Мисля, че е най- добре да запазим това в тайна. Последното, което ни трябва е медиен шум.
-Да... - произнесе Taemin полугласно.
-Между другото аз съм Kang Jiyoun , но всички ме наричат Jing.
Той изтръпна.Това беше момичето от тоалетните от преди малко.
-Добре. Аз знам кой си , така че не мисля че има смисъл да се представяш. Мисля, че ще се засичаме често. - каза Jing, намигна му и влезе в гримъорната.
Taemin объркан от всичко случило се , се отдалечи оттам и тръгна да търси останалите членове на SHINee. “Какво по дяволите?! Едва ли някога ще разбера жените!“- мислеше си той.

http://vbox7.com/user:k_pop

9SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пет Сеп 17, 2010 8:09 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Поздравявам автора SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 953
Доста интересни неща се заформят
Но като споменахте освен, че няма да се докоснат не знам дали няма и да се отрекът от феновете SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 814388
Да кажем, че ще ни простят- хората понякога не могат да скрият перверзното в себе си SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 951866
Очаквам продължение! :D

10SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Съб Сеп 18, 2010 8:21 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Не били перверзни ? SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 982906
Затуй искате продължение нали SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 792227

11SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 19, 2010 4:36 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Не съм фен на този тип фенфикове, но този е доста интересен... наистина.. няма само натискане и такива неща, а и история.. разговори .. да, много ми харесва.. чакам следващата част. Браво на автора!

12SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 19, 2010 5:24 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

[center] 3 ГЛАВА
Taemin намери Jonghyun ,Key и Minho на паркинга пред сградата. Onew явно още не беше се присъединил към тях.
-Къде изчезна?Onew не е ли с теб?- попита го веднага Jonghyun.
Ъх , дълга история... Той би трябвало да се появи всеки момент!- измънка Taemin.
Горкичкият нямаше повече сили за да понесе каквато и да е било друга щуротия за тази вечер.
-Onew няма ли да се появи най-сетне! Трябва да се прибираме, а и Key е депресиран. Отказите за днес му дойдоха в повече. Дори стилистката на Kara, отхвърли „приличното му предложение“.
-Сериозно, пич трябва да си освежиш сваляческите методи. - подхвърли Minho и момчетата се засмяха.
Divata измрънка нещо от сорта на:
-Морето е пълно с риба.- и продължи да съзерцава кецовете си.
-Taemin, ципа ти е разкопчан. - забеляза Minho и му хвърли един от онези съмнителнителни погледи.
-А, това... Сигурно съм забравил да го вдигна... Докато чаках Onew аз ... Такова... - заоправдава се той , докато си закопчаваше ципа.
-Сигурно...- продължи изпитателно да го гледа Flaming charizma.
-Братле... - доближи се Jonghyun. -Какво ти се е случило? Не ми се вярва много червените отпечатъци по бузите ти да са се появили от нищото...
-Това... - не успя да довърши Taemin, защото в този момент до тях се появи мениджърът им заедно с Onew.
-Ох, най-сетне. Колко мислехте да ни държите тук? - размрънкаха се Minho и Bling Bling , а Key продължаваше да си гледа депресирано кецовете.
-Никакво френско сирене за мен повече!- постара се да звучи убедително Onew и с престорена физиономия се хвана за корема.
-Хайде, става късно. Качвайте се!- натири ги в лимозината мениджърът им.- Утре ви очаква наистина тежък ден. Оо да, и към обяд очаквайте стилистката си. Трябва да ви приготви за Тв шоуто довечера. Чух, че новата водеща прекалява с личните въпроси. А, сега измитайте се...-и той тръшна вратата на лимозината.
Докато пътуваха през цялото време цареше неловко мълчание. Едва след половин час луксозната кола спря пред голяма бяла къща. Къщата на SHINee. Момчетата слязоха и побързаха да влязат вътре. Всеки един от тях умираше за гореща вана след тази уморителна вечер. Divata, с отпуснати рамене се завлачи нагоре по стълбите и отвори вратата на стаята си. И когато най- накрая вдигна глава , едва не извика. Повечето дрехи от дрешника му бяха нахвърляни по земята. Любимата му тениска, заедно с чифт боксерки висяха от абажура. А на леглото му, облечено в една от неговите блузи, лежеше някакво момиче , което той за пръв път виждаше. Key гледаше уплашено, ту дрехите по пода , ту откачалката на леглото му.
Ти откъде изпадна? Какво си направила със стаята ми ******** ?
Много се забави... Бих казала прекалено , концертът свърши преди 2 часа.
Divata се незнаеше на кой свят се намира:
-Кой ******* те пусна тук? Има денонощна охрана. Ти си в голяма, голяма беда...
-Мисля, че е време да наемете нова охрана. Беше твърде лесно да мина покрай тях и да вляза в къщата. Следващият път не забравяйте прозорците на първия етаж отворени.
-В теб сериозно има нещо сбъркано. Трябва да потърсиш помощ. Разкарай се оттук , преди да съм повикал охраната да те изхвърли. Никак не съм в настроение за... - заекваше Almighty Key.
-Бла Бла Бла. Няма ли да млъкнеш! Едва ли ще ти се иска да се махна след като видиш нещо. Знаеш ли, че ти си любимият ми член от групата?
-Имаме толкова много фенове, защо на мен винаги се падат най-откачените?!- проплака Key.
Момичето се изправи. Едва сега Key успя да я огледа добре. Блузката, която беше облякла не беше особено дълга и разкриваше дългите й крака. Имаше дълга изрусена коса и приятно лице. „Наистина е хубава , жалко че е напълно побъркана.“- мислеше си Key. Но това , което му направи впечатление бяха изпъкващите й под блузата зарна. Тя беше без сутиен. Колкото и да се опитваше да не се съсредоточва над това , Key усети прилив на възбуда. И преди да стане нещо фатално , той извъртя глава. Не че това му помогна особено.
-Знаеш ли, че си татуирах името ти... Искаш ли да ти покажа къде? - повдигна вежди блондинката.
Key незнаеше как да постъпи. Беше изплашен от откачалката в стаята му и наистина възбуден .Отказите тази вечер му бяха дошли в повече, а сега имаше шанс да получи каквото иска. Нещо в него крещеше да я изгони, но той просто поклати глава, след което момичето бавно започна да повдига блузата му нагоре. Следващото нещо, което Key видя беше, че тя има хълка на пъпчето, което го настърви още повече. Той усети как раздвижване в панталона си и започна да се опитва да го прикрие. Започна да вика:
-Спри какво правиш...
-Нали искаш да видиш татуировката ми?- каза тя и напълно свали блузата.
Имаше невероятни гърди, може би най-големите които Divata беше виждал. А точно под лявата й гърда беше татуирано името му „Key”, а до него имеше малко сърчице. Момичето го погледна и тръгна към него. Key търсеше сили да откаже , но не му бяха останали такива. Той я награби, притисна я към вратата и разкопча панталона си. Без да чака нито секунда повече, той проникна в нея. Тя изстена силно. Key започна да целува нежно гърдите й , като продължаваше да я притиска към вратата. Момичето издаваше пискливи звуци на удоволствие, които явно се чуваха из цялата къща. Тогава някой почука на вратата.
Чу се гласа на Minho:
-Хей, добре ли си? Какво става вътре?
Key изпъшка:
-Всичко е наред...Ъ Гледам телевизия...- протегна едната си ръка и завъртя ключа.
-Как ли пък не?- измънка Minho и се отдалечи от вратата на стаята му...
Key хвана момичето през кръста, притегли я към себе си и я тръшна на леглото. Това беше нощ , която надмина дори сънищата му.
Key отвори очи. Беше светло в стаята, значи вече беше ден, което значеше че е заспал. Опита се да се повдигне от леглото , но усети че нещо стяга ръцете му. Те бяха завързани за рамката на леглото с дамски чоропогащник...


http://vbox7.com/user:k_pop

13SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 19, 2010 6:57 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Този фик кърти мивки (ако мога така да се изразя), нямам търпение да узная какво ще се случи по-нататък SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 132400
С всяка глава ми става все по-интересно SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 867558 :D

Към автора:Продължавай все така имам чувството, че ще станеш велик писател! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 418296

14SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 19, 2010 7:31 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Перверзията ми дойде в повече "лол" ... Искам да видя какво ще стане нататък , какво ли е измъдрил този мозък "рофл" , но повече от това едва ли ще ме срази -____________-" :д
Авторът има бъдеще в сценариите за порно филми...
SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 792227

15SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Нед Сеп 19, 2010 8:17 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Не мислех,че ще има фен фик,който да ме зариби толкова O_O Страхотен е просто SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 726853

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

16SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пон Сеп 20, 2010 1:37 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЙАааайй!! Май най-сетне излезе човек,който не иска JongKey да са двойка SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 25237 Хаха,който и да си,продължавай в същия дух! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 885866 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 418296

http://www.last.fm/user/nasa__

17SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пон Сеп 20, 2010 4:12 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

4 ГЛАВА
Сутринта Jonghuyn се опитваше да приготви някакво подобие на закуска в кухнята, но не му се отдаваше особено. Не че и той самият знаеше какво иска да приготви. Просто сипваше каквото му хрумне в огромна купа и бъркаше старателно, зяпайки отнесено в една точка. Той обмисляше отново и отново как да каже на останалите, какво се беше случило. Как...
И тогава, прекъсвайки мислите му , в кухнята нахълта мокър , рошав и облечен с нещо приличащо на долнище на пижама , Minho.
-Добро утро.- поздрави го Bling Bling.
-Kажи ми поне едно добро нещо в утрото!- замрънка той.
-Правя закуска...
Minho погледна буламача в купата до Jonghyun, поклати глава и каза:
-Още една причина утрото да е лошо.
-Хей. Това е кръвна обида.Опитвал ли си кимчито с репички на мама или желето й от зелен фасул или ммм онези...
-Добре де , може би просто не съм гладен. Все тая... - прекъсна го Minho.
Най-малко сега му се слушаше за храна. Беше прекарал една ужасна нощ. Не бе спал цялата проклета нощ, защото от съседната стая, тази на Key сякаш се се водеше битка за територия между бизони. Освен непрекъснатото тупуркане по стената , „музикалното“ озвучение също беше на ниво. Той беше успял да долови честотите както на странни пръхтящи звуци , така и невероярно квичене. По едно време му се струваше, че в стаята на Key са се нанесли цяла армия от разгонени котки...
-Юхуу, братле... Какво ти се е случило, че си толкова намусен?- прекъсна мълчанието Bling bling.
-Ъми просто такова , не успях да спя. И за моя радост тази сутрин Taemin предвидливо е израсходил всичката топла вода. Знаеш колко се суети покрай новата си прическа. Както и да е, един студен душ нямаше да ми навреди, ъх ако не беше спряла водата докато си миех косата... - размрънка се Flaming Charisma, макар че му казваше само половината от истината.
Тази нощ той ги бе видял. Стана случайно, но ги видя. Беше му толкова тежко , след всичко случило се между него, братовчедка му и Onew. Dubu беше такъв задник. Как можа да причини това на прекрасната му братовчедка, но той бе не по- малко виновен. Съвестта му го разяждаше. И той за пореден път си припомни цялата история. Момента , в който Onew и Kim Hye Sung се срещнаха. Братовчедка му бе толкова влюбена, толкова щастлива и глупаво усмихната. Tой знаеше много добре, че Dubu й изневеряваше. Изневеряваше й с бившата им стилистка, изневеряваше й със сестрата на мениджъра им, дори с онази глупачка от Kara... Но Minho го познаваше. Знаеше и че той я обича не по-малко. Просто му трябваше време да се осъзнае, затова не й каза нищо. Но после те се скараха, за най-глупавото нещо , за което той можеше да се сети. Скараха се, заради едно от онези безмислени тв шоута.Спомни си колко пиян бе Оnew онази вечер. Беше се сврял в един долнопробен бар и се наливаше с евтино соджу. Как ли щеше да се отрази на имиджа му, ако някой досадем журналист беше надушил. Не можеше да го зареже така. Взе го на гръб, качиха се на такси и го занесе в къщата им. Остналите от групата за негов ужас или щастие, не можеше да прецени не бяха там. Вероятно пак ги бяха замъкнали в някое от онези шоута и ги караха да вършат какви ли не глупости, за да радват онези фенки, които припадаха само от една усмивка. Едвам го качи по стълбите, въпреки , че Onew бе свалил доста покрай последната промоция. Опита се да го сложи да си легне, но тогава той се извъртя , стисна силно Minho и го просна на леглото. Започна да повтаря Hye Sung отново и отново. Обичам те Hye Sung.... Беше толкова пиян , че сигурно го бе помислил за нея. Лидерът го придърпа и започна да го целува. Minho помнеше колко бе объркан тогава. Знаеше колко е грешно, но не успя да отлепи устните си от тези на Onew. Отвърна на целувката му, докато ръката му се плъзна към панталона. Помнеше всяка своя емоция тогава, дори сега в този момент можеше да я почувства. Можеше да усети страха, срама и възбудата, което го караше да изтръпва. Усещаше, че е надървен. Знаеше и колко много го иска , чуваше как пияния лидер шептеше името на Hye Sung в ухото му, твърде пиян за да усети , че не е тя.Тогава чу шум. До вратата стоеше тя Hye Sung и плачеше. Той не знаеше какво да направи. Опита се да стане, но Оnew го беше стиснал здраво, тогава тя побягна и след тази вечер нито той, нито Onew я бяха видждали повече. Minho научи , че е заминала някъде, но така и не разбра къде.
Не смееше да гледа Onew в очите след тази случка, докато една вечер той не дойде в стаята му. Искаше да разбере къде е тя и после най-неочаквано го удари. Беше извън кожата си от яд. И следващото неочаквано нещо беше, когато лидерът се приближи и го целуна. Просна го по корем с такава ярост, каквато не бе очаквал от спокоен човек като него. Но Dubu не се шегуваше, разкопча дънките му и проникна в него с такава ярост, че Minho извика от болка , и през цялото време му повтаряше „ Това ли искаше? Да не си мислеше, че няма да си спомня?! Това искаше, имаш го доволен ли си? „. Но той не беше, това от което се отвръщаваше най-много бе , че му хареса.
След този ден двамата почти не се поглеждаха в очите. Но снощи Мinho бе сигурен какво видя... Видя ги Onew и Taemin, те се целуваха в кухнята. Толкова беше наранен и ядосан. Идваше му прекалено много.
-Ти чу ли и половината от това, което ти казах? - чу гласа на Jonghyun най-сетне. Сериозно , братле , говоря ти от 15 минути, а ти май не чу нищо от това кеото ти казах. А аз най-сетне намерих смелост да кажа на някой. Много мерси.- мусеше се Bling.
И преди Мinho да успее да отговори в стаята влязоха Taemin и Оnew.
-Какво става?-усмихнато попита макнето.
-Някой говорят, други не слушат!- продължаваше да недоволства Jonghyun.
-Хей момчета, да се виждали Key? Тази сутрин не съм го виждал , а попринцип окопира банята първи. Трябва да е готов, след малко ще дойде новата стилистка... -каза Onew.


P.S. Oще една доза страст на кристали :)

http://vbox7.com/user:k_pop

18SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пон Сеп 20, 2010 4:30 pm

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

въх боже господи оню SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 206147 хм този фик ми харесва определено чакам още SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 526115

19SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Пон Сеп 20, 2010 5:13 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Това определено не бях го очаквала SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 951866 SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 951866SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 951866
Очаквам следващата глава с нетърпение SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 625901

20SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Вто Сеп 21, 2010 4:57 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

5 ГЛАВА

Key още не можеше да осъзнае какво му се бе случило през изминалата нощ. Откъде се беше взела тази, или по-важното в момента къде беше изчезнала?! Нима току що бе изнасилен, ако може да се нарече така... Отказваше да мисли повече, не искаше. Започна да прави опити , да освободи ръцете си, но чоропогащникникът беше здраво увит около китките му. Onew, Taemin, Minho и Jonghyun бяха в къщата, можеше да им извика. Отвори устата си , но замлъкна веднага след като осъзна, че лежи гол и звързан за леглото с дамски чоропогащник. Момчетата никога нямаше да спрат да се подиграват с него след това. Напрегна се още малко, но явно нямаше начин да се освободи сам. Key преглътна, събра цялата си смелост и започна да вика, колкото силно може.
-ЕХООООООО... Момчета!!! Трябва ми помощ! ЕХОООООО...
Останалите членове от групата се опитваха да закусват в кухнята, или по -скоро с мъка преглъщаха буламача на Bling Bling. Когато чуха гласа на Key от горния етаж щяха да се избият, за да стигнат по-бързо до горе. Не бяха толкова притеснени за Key , колкото за щетите които може да им нанесе „специалитета“ на Jonghuyn. Оnew хукна първи, разсипвайки порцията си върху Minho. Тръгна на заден ход към стълбището, докато му се извиняваше, но се спъна и си удари крака в първото стъпало. Minho ядосано профуча покрай него и тръгна към стаята на Кey. Taemin тръгна разтевожено към Dubu:
-Хьонг добре ли си? Нарани ли се?
-Ау... Не, дори не заболя ау ау ау... - каза Onew неубедителнои се изправи.
Макнето го подпря и двамата се заизкачваха нагоре към стаята на Divata, a Bling ги последва.
Когато тримата спряха до вратата, вече Мinho се опитваше да отвори и викаше на Key:
-Хей, какво става? Отключи вратата?
-Не могааа!- викаше отвътре той. -Разбийте вратата!
-Ти луд ли си? Спри да се лигавиш и отвори, достатъчно ми се събра тази сутрин!- караше се Flaming Charisma.
-Аз... такова завързан съм... не мога...
Minho се огледа наоколо, но не забеляза предмет, с който да успее да разбие вратата, затова я ритна силно, но вратата не поддаде само от един ритник. Затова я ритна пак, после пак и пак и пак. Усети как част от напрежението го напуска. Ритна още веднъж, но тя не искаше да се отвори. Тогава забеляза как го гледат останалите трима от групата и се спря. Измънка нещо, което приличаше на извинение и се отмести.
-Хей, мисля че охраната има резервен ключ за всяка една от стаите. Отивам да ги взема!- досети се Jonghyun и затича към охраната, а Оnew и Taeminnie продължиха да гледат стреснато Minho.
-Какво се случи току що?- наруши мълчанието макнето.
-Ъ, знаете какви приятели сме с Кey... Кой знае, какво му се е случило там вътре и...
-Ето ги ключовете...-прекъсна го Bling Bling и се насочи право към вратата. Отключи я и четиримата нахълтаха вътре.
-Братле, добре ли си... Ооо покрий се, за бога... Какво?!- извика Jonghyun и погледна с недоумление.
-Развържи ме веднага. Сигурно ще ми останат , белези... ох- проплака Key.
Jonghyun се приближи и започна да отвързва чоропогащника от китките му, а Taemin се приближи и му помогна. След минути Divata вече беше отвързан. Той просна ръцете си върху леглото с облекчение.
-Ооо , покрий се... - извика Bling , и метна отгоре му одеялото, което беше паднало на пода.
Тогава Minho погледна часа и притеснено каза:
-Момчета... почти обяд е. Новата стилистка ще е тук всеки момент, а ние изглеждаме „умопомръчително“. Особено Key, a aз воня на развалено...
-Хей!- измрънка Jonghuyn.
-Хайде, трябва да побързаме. Кey, размърдай се. Не искаш новата стилистка да види голия ти задник, нали? Не мисли , че си се измъкнал. Все още ни дължиш дълги обяснения... - каза Onew и момчетата хукнаха да се приготвят.
--------------------------------------15 минути по късно---------------------------------------------------
След около 15 минути и петимата слязоха на първия етаж в очакване на новата стилистката. Не бяха в най-перфектната си форма, но нямаха повече време. В опит да прикрие миризмата на манджа от себе си, Мinho бе излял половин шише парфюм отгоре си. Косата на Key стърчеше малко странно, а Onew продължаваше да се държи за крака.
Тогава пред къщата спря кола и минута по-късно в къщата влезе младо момиче. Беше облечена нестандартно, но всичко бе комбинирано с вкус. Тя застана пред тях, преметна дългата си руса коса и свали тъмните очила , които носеше.
-Приятно ми е да се запознаем.Аз съм Im Ye Jin .Толкова се вълнувам , че съм ваша стилистка. Не очаквах да ме наемат. Ще се постарая да изглеждате зашеметяващо тази вечер...
-Ти... - промълви едвам едвам Key.
Той стоеше и я гледаше втренчено. Беше пребледнял. Не можеше да сбърка. Това беше тя. Момичето , което се вмъкна в стаята му снощи. Онази, която го завърза за леглто.
-Ти... Няма да ме заблудиш. Откачалка... След това , което направи... развика се Key и тръгна към нея...
-Съжелявам, ако съм ви убидила. Но не мисля, че се познаваме. Успокойте се... - запристъпва назад Ye Jin.
-Ти си онази и аз мога да го докажа... - извика той. Отиде до нея и започна да разкопчава блузата й...

http://vbox7.com/user:k_pop

21SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Вто Сеп 21, 2010 5:38 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

OMO OMO!! SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 10044 Мнооогооо напечено ставааа SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 25237 Даже взех,че отгатнах че русата ще им излезе стилистка SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 898312 Хо-хо.. SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 792227 Нямам търпение за продължението.. SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 714156

http://www.last.fm/user/nasa__

22SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Вто Сеп 21, 2010 5:41 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хааха сега ако вземе да се окаже,че не е това момиче... SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 951866 Аах страхотен фик,просто нямам думи SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 885866

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

23SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Вто Сеп 21, 2010 6:28 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Ааа развалихте ми представата за Оню? Къде е спънатия (ок де.. удари си крака) обичащ пиле лидер? какво сте направили с него? :Д
Много ми харесва... каква драма се заформя.. момчета, момичета от всичко по малко... браво.. чакам следващата част ^^

24SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 22, 2010 5:05 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

6 ГЛАВА

Ye Jin изпищя и удари силен шамар на Key. Опита се да избута ядосаната дива от нея, но той настървено дърпаше блузата й. Останалите членове на SHINee гледаха уплашено Key. Той беше толкова мил към жените, особено към сексапилните жени, а новата им стилистка съвсем не беше за изхвърляне. Minho и Jonghyun се доближиха, хванаха Key от двете страни и се опитаха да го задържат.
-Какво ти става, братле? Какво си мислиш, че правиш? Когато компанията разберат за това, ще си имаме големи проблеми... опита се да го усмири Bling Bling, а Ye Jin ги погледна ужасено , пооправи блузата си и се затича към колата си. Key се опита да се освободи и да тртгне след нея, но двамата го държаха здраво, затова само се развика след нея:
-Не си мисли, че си се измъкнала... Мога да те съдя, перверзница...
Едва след като колата на уплашената стилистка потегли, Minho и Jonghyun пуснаха Key. Flaming Charisma го бутна на дивана и му се развика:
-Какво ти става днес... Как може да се държиш така към нея. Не знам какво ти се е случило снощи, но по-добре започвай да обесняваш, защото Nam Bin Hye (мениджърът им) със сигурност вече е научил и ще се появи скоро. Знаеш какъв става , когато е ядосан. По средата на промоция сме, представи си колко добре ще ни се отрази всичко това...
-Знам хьо нг , но ти видя какво ми направи тази... -прекъсна го Key.
-Чакай, чакай ... Да не казваш, че момичето с което снощи бяхте така мили да не оставите никой в къщата да спи спя е била тя... - изгледа го Оnew.
-Не ми пробутвай историята с телевизора. Нима тя те е завързала за леглото? Осъзнаваш ли колко нелепо е това!- каза Minho и се тръшна на дивана до него.
-Не... Трябва да ми повярвате, снощи когато се прибрахме бях сам , нали?- замрънка Divata.
-Тя се беше вмъкнала в стаята ми и ме такова... ъъъ нали се сещате ... тя ме такова... такова ме...- гласът му започна да звучи неуверено.
-ТЯ те такова... Как те такова? - най-сетне се обади Taemin.
-Ъ тя имаше татуировка с моето име под лявата си ... лявата... и Key посочи мястото върху себе си.
Момчетата едвам сдържаха смеха си.
-Това вече е измислица... Представям си как ще я убедиш да ни покаже... - хилеше се Onew.
-Не беше... Аз знам...-настояваше Divata.
-И после те завърза за леглото с чоропогащника си... - изсмя се Taemin.- Какъв късметлия си , хьо нг...
-Хей , не смей да ми се подиграваш... Това беше шок за мен ... - замрънка потърпевшия.
-О да, и днес се появи като наша стилистка... Защо й е да го прави?- повдигна вежди Bling Bling.
-Незнам... тя ... Тя е луда! Точно така! Откачалка, която тормози невинни момчета като мен...
Taemin не успя да сдържи смеха:
-Тормоз трябва да има ново значение... Не съм много наясно с тези неща, но определено това снощи не ми звучеше като тормоз.
Key просто гледаше убидено, докато останалите търсеха начин да подтиснат кискането си.
-Добре, добре , да бъдем сериозни... Сигурен ли си, ама наистина ли си сигурен, че „момичето“ е новата ни стилистка... - попита лидерът на групата.
-Да, иначе нямаше да скоча да го доказвам... Все пак аз я... нали ...ъъ
-Нали уж тя те беше таковала? Бързо разменяш местата... - подметна Jonghyun , при кеото всички пак се разсмяха за сметка на нацупения Key, но смехът им беше прекъснат от очевидно побеснелият мениджър, който нахълта в дневната. Още с влизането си , той се развика:
-Kim Ki Bum какво си мислиш , че правиш?? Горкото момиче, дойде разплакано при мен... Едвам я убедих да не подава жалба... За ваша радост този инцидент няма достигне до ушите на медиите.
Key си отвори устата, за да каже нещо но мениджърът не му позволи.
-Убеждавах я да продължи работата си при нас, но тя е прекалено уплашена. Не иска да работи с маняк като теб.- и той посочи Divata.
-Но, но... - изхленчи Key.
Bin Hye не му позволи да се доизкаже отново.
-Но понеже аз съм такъв професионалист, успях да я убедя да не напуска... Но тя ще остане само ако дръвникът със сплесканата прическа й се извини. Тя иска той да стои най-малко на десет крачки от нея.
-Няма да й се извиня! Тя трябва , след... - заупоства „дръвникът със сплесканата прическа“.
Тогава Minho се намеси:
-Вижте, ъм знаете ли къде е била госпожица Ye Jin снощи?
-Какво те интересува?- хвърли му подозрителен поглед мениджъра на групата.
-Просто, важно е...
-Доколкото знам вчера е била на представянето на новата модна линия на някоя си марка... Получи отлична препоръка от организаторите на...
-А вечерта?- прекъсна го Onew.
-Не знам... Би трябвало да си е тръгнала късно... Откъде мога да знам?! - и преди да продължи да им се кара телефонът му звънна. Той направи знак на момчетата да почакат и вдигна. Те чуха следния разговор:
-Ало... да миличка.... Да ... Да ... ДА... Тук ли си?... Идвам веднага!- и затвори телефона.
-Вижте, дъщеря ми току що пристигна от Америка... Трябва да отида да я посрещна. Не съм я виждал от година. Ще говорим по-късно! Ще се обадя на Ye Jin да дойде да ви приготви. Ти Key , по-добре подготви извинението си. Надявам се да се появи, защото лимузината ще дойде да ви вземе скоро. В последния момент разбрах, че гости в шоуто ще сте не само вие, а и момичетата от KARA... Не е проблем, вече се познавате. След шоуто, имате изява на откриването на новия нощен клуб в центъра. Предполагам няма да се забавите. Това е засега.- каза на един дъх мениджърът и тръгна.

http://vbox7.com/user:k_pop

25SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Empty Re: SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) Сря Сеп 22, 2010 5:54 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"Дръвникът със сплесканата прическа" SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 778320 Страшна глава,честно казано не очаквах да избяга стилистката,ама дали наистина тя е момичето... SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 101878 А Taemin какво ще прави с онези от Kara не знам SHINee X.X. (X-treme X-ecutor) 850654

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 4]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите