5+1=1 ? o_0  - Page 10 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 10 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 10 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 10 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 10 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 10 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

2265+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 03, 2010 9:16 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу Amazed невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 10 726853 чакам с нетърпение следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 10 625901

http://smiley92.tumblr.com/

2275+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Ное 05, 2010 5:56 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

33та ГЛАВА

Обратно в къщата на SHINee цареше тишина. Минхо учеше, Оню поръчваше поредното пиле, Блинг все още не се бе прибрал, Темин се беше излегнал в леглото си и слушаше колекцията си от песни, композирани от любимата му братовчедка.
Тъкмо когато започна една по-баладична песен, малкия чу, че някой отваря вратата. Влезе Кий, който имаше поглед на ловджийско куче, току-що открило следата на дивеча.
- Хьонг, какво правиш?- попита го макнаето.
- Покажи ми къде стоят дрехите на Ън Че- заповяда той, а от друга страна той сам ги търсеше.
- Еей там, в куфара й..-отговори Темин.- Така и не си ги разопакова.. За какво ти са?
- Ще взема една от тениските й..-каза Кий без да го гледа, вече тършулкащ куфара.
- За какво ти е?
- Липсва ми, разбираш ли?! ЛИПСВА МИ!!- викна той, и се обърна към другия.- Смехът й, гласът, мириса.. ВСИЧКО!- призна си Кибум.
- Хьонг, видяхме я преди няколко часа..
- Няма значение! Тази тишина, когато я няма наоколо.. подлудява ме!- сподели Кий и седна до макнаето.
- Нали.. и аз съм така..но хьонг, свикни с това..
- Какво искаш да кажеш?
- Ами.. не ни остава много време заедно.. Като й знам каква е компанията, няма да я пуснат да остане още дълго тук..
- Yaaaah, не говори така!!- ядоса се Кий.- Не искам да му мисля още от сега.. Отказвам!-възрази той и се гушна в тениската на Ън Че.
- Трябва да го приемеш..иначе ще понесеш раздялата доста тежко..
- Няма да стане ако ми не ми напомниш, нали..
- Ееей, пилешкото дойдее!- чуха те гласът на Оню.- Ако до 3 минути не се появите, ям и вашата порция!!
- Хайде да бързаме, че да не останем гладни..- подкани го Темин и тръгнаха към кухнята.
- Айгоо, пак ли пилешко?!- разочарова се Минхо.- Защо поне не поръчаме нещо друго?
- Ей, внимавай какво говориш!- предупреди го Оню, който вече беше изял едното си бутче.- Да не те превърна в кюфте за хамбургер ей сега..
- Кий, защо просто не сготвиш нещо за да избавиш кокошките от активния им изтребител Оню?- попита Блинг, който току-що се бе върнал.
- Оо,ти..- погледна го Кий.- Ей жълтия, на теб може да не ти пука, но на мен Ън Че адски ми липсва! Не мога да вляза в кухнята без нея! Толкова много спомени..-въздъхна Дивата.
- Пфф.. точно пък на него му пука повече от всички, хьонг, но ти не знаеш..-промърмори си под носа Минхо, докато дъвчеше. Но веднага кракът му беше размазан от Оню, който знаеше, че ако Кий научи за чувствата на Блинги към Ън Че, третата световна ще се развие точно пред носа му. Не че те не бяха очевадни за всички, просто Дивата не искаше да ги види..
- Ейшш, не мога така!- викна Кий и удари масата.- Отивам да пренощувам при нея!
- Но Кий, няма да те пуснат..-опита се да го разубеди Оню.
- Аз ще ги накарам да ме пуснат, ще видиш! Ако трябва ще се снимам и ще дам автографи на всички, само да ме оставят..- каза той, докато си обличаше коженото яке, подарък от Ън Че…
“НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ЧУВАМ ПОВЕЧЕ!!” беше нещото, което Кибум чу след 20 минути път към болницата. За щастие, тези думи не бяха за него. „Още даже не съм влязъл, значи не могат да бъдат за мен…”помисли си той. „Но някой здраво я е ядосал..”
Обратно в стаята, Уве започваше да се напряга.
- Ли ЪН ЧЕ!- сериозно каза той с дебелия си глас.- Успокой се и мисли трезвено. Мислиш ли, че шефа ще ти позволи по-дълга почивка от тази? Нямаш си представа какво е подготвил той за теб. КУПИ ТИ КЪЩА В LA ЗА РОЖДЕННИЯ ТИ ДЕН ЧОВЕКА!
- Моля ти се, аз сякаш не го знам- продължи да говори с висок тон момичето.- През всичките тези години него единствено го интересуваха славата ми и парите, които той спечели благодарение на мен! А и тази къща.. щом е в Los Angelis, бас държа, че си е направил сметката преди да я купи!- започна да разсъждава тя.- Най-вероятно е огромна, поне с 2 етажа и със собствена звукозаписна стая! А и в този град са хората, които най-много искаха да работят с мен.. Помисли си, ако съм по-близо до тях можем да работим по-бързо и по-добре, нали Уве?
- Като го каза така.. вярно си е.. не бях си помислил за това..-каза замислен мениджърът й.- Wow.. голяма лисица е тоя.. Няма значение, ние трябва да се върнем възможно най- бързо.
- НЯМА!
- Бонбонче.. трябва да започнеш с подготовленията на следващия албум..
- Уве, току- що завърших световно турне, продължила една цяла ши*ана година!!- започна да губи контрол момичето.- Аз да не съм някой робот, бе човек?! Какво мислиш, че като не ти казвам колко съм уморена, това значи че съм пълна с енергия ли?! Преди малко ми говореше за чувства, е като нямам време за любов, как да я изживея?!
Уве стоеше стъписан пред нея. От една страна я подкрепяше абсолютно за всичко, от друга знаеше, че не могат да променят положението. И двамата го знаеха.. такава бе нейната работа. След около минута мълчание мениджърът й каза тихо:
- Ще купя билети за след 4 дена.. използвай тези дни както трябва и се приготви..
- Уве НЕ!- извика отново отчаяна Ън Че.- Виж, умолявам те, за пръв и последен път! Остави ме да стоя в Корея още малко!
Уве никога не беше я виждал такава.. тя никога не молеше, винаги си го постигаше сама. Беше инат и дори когато имаше нужда от помощ, тя не искаше такава. Сега да я види толкова отчаяна.. той почувства голяма бучка в гърлото си.
- Съжалявам.. не мога..- прошепна той.
Това беше капката, с която чашата преля.. Ън Че яростно махна иглите от ръката си, изправи се рязко в леглото, хвана едно от възглавниците и изкрещя с всичка сила:
- МАХАЙ СЕ ОТ ТУК УВЕ! И никога повече не казвай, че сме приятели!!- и хвърли възглавницата върху главата му. Чудно как го уцели с тези превръзки в очите си.
Мениджърът й моментално избяга от стаята. Само веднъж я беше видял така, но и това му стигаше.. в момента просто искаше да се спаси от яростта й.
Всичко това беше чуто и видяно от Кий, който стоеше на няколко метра от стаята й. Уве успя да го разпознае и му каза:
- Ако ти е мил животът.. не влизай там.- и продължи по пътя си.
Но Кибум не се замисли и за секунда, веднага влезе в стаята. Вътре Ън Че удряше металните решетки на леглото си яростно с юмруци и плачеше. Тогава тя се сети за превръзките си и с всичка сила започна да ги разкъсва.
- Ей, ей, недей така!- обади се Кий и притича към нея, но това не я спря.
- Остави ме намира!- извика тя ядосано и на него.
- Yaaah, аз да не съм ти оня!- ядоса се от своя страна и той. Хвана я за ръцете и седна до нея.- Шшш.. успокой се.. ще измислим нещо..-прошепна Кибум за да я успокои и я прегърна.
- Чу всичко нали?- попита отчаяно момичето.- Няма смисъл, Кибум.. славата, феновете, нищо.. ако нямаш хора които обичаш до себе си, всичко е без значение..- каза тя през сълзи, силно прегръщайки момчето.
- Не казвай така, йобо..- утеши я той тихичко и я хвана за лицето. Погледна в очите й- подути, червени и все още красиви.. той забеляза най-големите сълзи, които е виждал през живота си в бузите й..
- Очите ми.. изгарят.. изгаси светлините!
- Един момент.- каза Кий и скочи от леглото. За секунда ги изключи и се върна на мястото си.- Глупаче.. когато си ядосана, викай, крещи, удряй.. когато ти се плаче, изплачи всичките си сълзи, но никога не прави нещо вредно за здравето ти! А и аз за какво съм тук? Не знаеш ли, че винаги може да ми кажеш какво те тревожи? Ще намерим начин и за това йобо.. не се тревожи!
- Не можем Кибум.. 4 дена.. Само 4 дена ни остават.. После си отивам.. Дори и аз не знам къде..

http://www.last.fm/user/nasa__

2285+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Ное 05, 2010 6:18 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Прекалено тъжнооо...прекалено много чувства...главата е просто страхотна 5+1=1 ? o_0  - Page 10 132400 Докато съм жива този фик ще ми остане любимия 5+1=1 ? o_0  - Page 10 162205

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2295+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Ное 05, 2010 6:50 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah :( ;( ;( тъжнооооооооооооо но пък мнг хубавооо !! евалааа са да видим ко ше направат тея двамцата Джони и Кей как ще си я разделят .. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 953 5+1=1 ? o_0  - Page 10 219617

2305+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Ное 05, 2010 9:00 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу 5+1=1 ? o_0  - Page 10 132400 колко тъжна глава и изпълнена с толкова чувства 5+1=1 ? o_0  - Page 10 504947 невероятна е..много ми е интересно какво ще стане натам 5+1=1 ? o_0  - Page 10 726853 чакам следващата глава с нетърпение

http://smiley92.tumblr.com/

2315+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Ное 06, 2010 3:29 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Наистина много тъжна глава. Ън Че файтинг 5+1=1 ? o_0  - Page 10 132400
Очаквам следващата глава с нетърпение 5+1=1 ? o_0  - Page 10 196680

2325+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 2:07 am

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Момиче какво ми направи ти и твоя фик? От 00:00 седя тук и чета от първата сраница до последната.. Страхотно, вълнуващо, трогателно, забавно и изпълнено с куп емоции! На места ми идваше да заплача, особено на последната глава.. Толкова ме трогна и зариби - повече от всеки Корейски сериал.. предчуствам, че краят ще е вълнуващ - е те тогава вече сигурно ще ревна.. Ах моля те, само не го спирай.. моля те!!! Знай, че има много фенки на фика ти! Не обръщай внимание на негативните вотове - във всеки сайт си има хейтъри.. важни са хората, които оценяват заслужено труда ти, а това сме ние! Нямам търпение за продължението 5+1=1 ? o_0  - Page 10 625901

2335+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 7:54 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йеее, още някой взе да ми чете фантазиите 5+1=1 ? o_0  - Page 10 561186 5+1=1 ? o_0  - Page 10 561186
Но да ти призная.. щом си седнала в 00:00 и постваш коментар 4:07.. голямо четене паднало 5+1=1 ? o_0  - Page 10 99379 Съжалете очите си, ва хора! xDD
Пп: Следващата глава най-вероятно ще е готова по-късно днес
5+1=1 ? o_0  - Page 10 15286

http://www.last.fm/user/nasa__

2345+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 10:45 am

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ох идеално, тъкмо като се прибера и ще е готово 5+1=1 ? o_0  - Page 10 15286 ам за очите.. понеже ми беше толкова интересно и въпреки че на последната глава дори и да не виждах нищо пак я прочетох, много трогателна история.. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 132400 Наистина падна голямо четене, дори и всичките коментари изпрочетох, просто историиката е страшнааа !! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 162205
П.П. Знай, че имаш още един заклет фен в мое лице! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 885866

2355+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 11:23 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


34та ГЛАВА
(Първа Част)

- Време за проверка Ън..- каза ведро Мин У, докато отваряше вратата. Но мракът и странните звуци нещо не му се понравиха. Той светна лампите и видя Кий с пациентката си.- Yaaah, всяка вечер ли ги сменяш?- попита той на нисък глас, но тогава забеляза състоянието на Ън Че.- Ей, какво е станало тук?! Защо си махнала превръзките?!- питаше той, докато я откъсна от ръцете на Кий и я погледна.- ОМО, ама ти плачеш!! Абе ей, да не би да искаш да ослепееш?
- Какво искаш да кажеш с това?- попита Кий, все още седящ на мястото си.
- Ами, да тормози така очите си е доброволно ослепяване..-отговори Мин У, докато се опитваше да я успокои. Бързо разбра, че няма да успее.- Ейшш, няма да стане така..- каза той и извади морфина от шкафчето.
- К-какво ще правиш?- пита отново Кий, стреснат от иглата.
- Ще си направим дрога парти.. Какво си мислиш, че ще правя? Ще я упоя, за да не може да плаче!- каза той и направи каквото каза. След 2 минути Ън Че вече спеше..- Така.. ти сега ела с мен и ми разкажи какво стана.- подкани той Кибум.
- Не искам да я оставям сама!
- И какво? Ще я гледаш как спи като някакъв психопат?
- Може да се събуди..
- Няма да се събуди, гарантирам ти! След тая доза, поне 11-12 часа ще си спинка като къпана..
- Сигурен ли си, че няма да умре от свръхдоза?!?
- Не.. добър съм в тези неща..- успокои го Мин У и го потупа по гърба, докато го водеше към фоайето на болницата.
Там момчето разказа всичко което чу на стажантчето. Този път между тях го нямаше онова чувство на завист. Мин У го изслуша като по-голям брат и после предложи:
- Ей, виж.. мога да я оставя в болницата още няколко дена, това ще развали плановете на оня великан! MySpace
- И ти ли не го харесваш?
- Разбира се,че не! Да разплаче моята..нашата Ън Че, няма да му го простя! А и ми се появиха синини след като се боричках с него пред вратата..
- Врагът на моя враг е мой приятел 5+1=1 ? o_0  - Page 10 162205 -заключи Кий.
- Но, ей..- каза спокойно другият.- Не си влюбен или нещо подобно в Ън Че, нали? Жестоко се грешиш, ако си мислиш, че ще стане нещо между вас..
- Ти пък откъде накъде ще ме питаш това? Да не мислиш, че може да избере теб?
- Не.. ние отдавна си изяснихме отношенията.. исках само да те предупредя..
- Знам..призна си Кий.- А и не съм влюбен или нещо подобно! Първо си помислих, че е така.. ама сме прекалено еднакви, за да сме двойка.. Аз вярвам, че противоположностите се привличат..
- Не винаги е така..
- Е па за мен пък така ще е!!
- Е па добре де.. само отбелязвам.. Виж я нея и оня с русия перчем.. колко си подхождат..
- Айгоо, ти си първия, който се осмели да поговори за тях пред мен. Оценявам го. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 162205
- Защо?
- Ами, защото останалите от групата се правят на ударени пред мен и не казват нищо за тях.. Мислят си, че ще се ядосам сигурно..Глупаци, аз го знаех още преди Ън Че и Jonghyun да се усетят.. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 231219 Така.. вече се прибирам тогава..
- Добре.. но елате да я видите утре, чувства се доста самотна тук.
- Непременно! Между другото.. да се говори с теб е било хубаво..
- Е чи как!- изкефи се Мин У.- Хайде бегай, и аз да продължа с работата си..

45 минути по- късно:

- Ооо, хьонг, върна се най-сетне!- каза Темин, когато отвори вратата.- Омо, каква е тая воня бе? Да не си пил?!?- шокира се макнето, докато Кий минаваше покрай него, хълцукайки. Той се отправи към всекидневната, където за негова изненада, имаха гости.
- Оооу, вие..- поздрави ги пияния.- Кои бяхте вие?
- Айгоо, имаме си пияна вишна май..- засмя се Taec и сръчка Nickkhun.
- Боже, Ким КиБум, това ти ли си?! – шокира се лидерът.- Какво си направил, братле? Ти не можеш да понасяш алкохол!
- Реших.. да задавя мъките с алкохол, хьонг!*хълцукане*
- Мисля, че иска да каже, че ги удавял..- прошепна Khun на Taec.- Добре, че той самия изглежда наред..
- Таа, скъпи гостии, дойдохте да споделите мъката ми ли?- обърна се към тях Кий.
- Не, всъщност дойдохме да дадем уроци по английски на Минхо и Ха Ни.. нали знаеш, Ън Че не може в момента..
- Ън Че-яя..- викна пияния и извади шише соджу от якето си.
- Ейшш… стига ти толкова!- ядоса се Темин и взе шишето от ръката му.- СЯДАЙ!- заповяда той и го накара да седне в дивана.
- Не разбирате..-каза тихо Кий.- Тя си тръгва.. СЛЕД 4 ДЕНА!- извика той и сълза направи път в хубавото му лице.
- КАКВО?!- беше думата, която казаха всички присъстващи.
Той разказа накратко и не толкова свързано всичко, на което бе станал свидетел. След като той свърши, Темин дигна шишето соджу..
- Ей,ей! Не и ти! Още си непълнолетен!!- извика Nickkhun. Оню грабна шишето от ръцете на макнаето и го изхвърли, но и той се изкушаваше да го изпие наведнъж.
- Не може да бъде истина,нали?- чудеше се Taec.- Все пак изминаха само няколко седмици, не може да си тръгне толкова бързо.. Дори не можахме да я видим да дига 70кг !!
- Ейшш, за какво мислиш..-възмути се Nikkhun.- Но трябва да кажем на шефа да побърза..
- Съгласен.. да се омитаме и да ги оставим да се оправят, какво ще кажеш?
- Съгласен..
- Ммм, момчета..-каза с висок глас Taec.- Ние да си вървим вече.. май ви очаква тежка нощ..
Минхо ги изпрати до вратата и им се извини от името на Кий.
- Ей, малкия.. това че тя не живее с нас не значи, че я обичаме по-малко от вас..- скара му се Khun.- Не е голяма, но май имаме шанс да я държим тук още няколко месеца..-подсказа му той и заедно с Taec тръгнаха към своята къща.

http://www.last.fm/user/nasa__

2365+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 2:48 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


34та ГЛАВА
(Втора Част)

Въпреки обещанието на Кий да идват да я видят, единствената посетителка на Ън Че беше онази аджума, която беше обещала да идва.. Нито Оню, който толкова се наслаждаваше на пилето й, нито Минхо, заради който тя се беше съгласила да дава частни уроци на ХаНи, нито Кий, който уж толкова много я обичаше, нито Темин, нейното мекотело, нито пък Блинг Блинг, който пусна бомбата и избяга.. Нито един не дойде да я види през последните дни престой в болницата. Честно казано, чувстваше се изоставена.. „Аз да се трепя тук и да умолявам Уве да остана още малко, те да ме забравят.. А и ни остават само няколко дена..ясно Ън Че, не си искана тук повече...” си мислеше тя. Мениджърът й през няколко часа звънеше на Мин У, за да разбере състоянието й, но не смееше да пристъпи в болницата. Сега единствено стажантчето, аджумата и iPod’ът й даваха кураж, докато тя се опитваше да свикне със светлината..
Последният ден, когато трябваше да я изпишат, тя се обади на нехранимайкото Темин, за да му каже да я вземат.
- Трябва да ме вземете към 6 часа вечерта, окей?
- Оо, толкова рано.. Ох, добре..ще се опитаме да дойдем най-рано.. трябва да затворя нуна, чао!- беше отговорът на Темин, който й затвори без да изчака.
- Айго.. как може да се държат така с теб?- чудеше се аджумата.
- Не мога да им се сърдя.. явно им е писнало да идват в болницата всеки ден заради мен.. и без това тази седмица им беше натоварено..
- Yaaaah, не ги оправдавай!- ядоса се жената.- Както и да е чедо, аз цяял ден съм тук, при теб.
- Благодаря ви, наистина го оценявам..
- Щом искаш да ми благодариш, ме наричай „мамо”, разбрахме ли се?
- Но аз..
- Няма но!- възрази аджумата.- Или..чедо да не съм те засегнала с това?- попита тя, сещайки се за родителите й.
- Оо,не,не.. Изобщо не! Просто..
- Добре тогава, няма да настоявам..-каза тя и я прегърна.- Ехх, да можеше и моят син да си хареса добро момиче като теб.. Всички около нея са някакви..неподходящи за него.-започна пак да си споделя тя.- Горкото ми дете, винаги е попадало покрай луди глави.. Но на него му трябва някое умно момиче,добричко..някое като теб..-прошепна тя и я ръгна лекичко.
- АЗ?! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 530402 - възкликна Ън Че и започна да се смее истерично.- Моля ви.. не и вие..- каза тя, сещайки се за случките с по-възрастните хора, които искаха да я сватосат с някой от синовете си.- А и откъде знаете, че той вече не си е намерила такава?
- Айго.. като каза така.. онзи ден той ми разправяше за някоя..-спомни си жената.- Умна била, красива била, като него била, взел й е ума..абе глупости, той само да те види, и ще бъде любов от пръв поглед! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 586671 Между другото, беше казал, че днес трябва да дойде в тази болница.. щял да посрещне някой приятел.. или приятелка.. абе не го слушах особено добре.. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 119963
- Хм.. значи не е като моите приятели...- усмихна се Ън Че. Опитваше се да се спаси от това, което усещаше, че следва..но напразно.
- Ъмм.. какво ще кажеш само да се запознаеш с него? 5+1=1 ? o_0  - Page 10 196680 Моля тее, няма да те изяде!!
- Ем.. какво ли да отговоря..-чудеше се Ън Че.- Ами.. добре.. но само се запознаваме и то ако дойде преди да ме вземат!
- Айгоо, обичам те чедоо! Добре, така да бъде..- зарадва се жената и я прегърна отново, още по- силно.

Часовете минаха.. стана почти 6 часа.. и Мин У си беше излязъл рано.. „Имам важна работа.. поканен съм на парти MySpace” бяха думите, които той каза на пациентката си преди да излезе. Така че, Ън Че беше останала сама с аджумата. Те слязоха във фоайето, където момичето искаше да изсвири нещо хубаво, като за последно..
Този път импровизира. Не й пукаше особено дали някой я слуша или не. От ръцете й отново се изниза нова великолепна мелодия, която накара всеки, който я чуе да се замисли за момент.. Една медицинска сестра се сети за малкото си братче и му се обади.. Охраната се сети за жена си и дъщеря си, които живееха в родния град.. Една от минаващите болни се сети за гаджето си, с което бяха скъсали преди седмица.. Като цяло, всички около нея си спомниха за някой любим човек, който им липсва.. Когато спря, бурните аплодисменти от публиката й я стреснаха.
- Айгооо, чедо..- каза през сълзи нейната приятелка.- Разплака ме бе, дете!
- Съжалявам..-беше нещото, което излезе от устата й.
- Няма какво да съжаляваш.. беше много хубаво!- похвали я тя и й погали гърба. Тогава тя погледна към рецепцията и видя петима млади момчета, идващи към тях.
- Ооо, виж, синчето ми пристига! Ох, мислех, че няма да успее..
Ън Че погледна към същата посока.. Не виждаше никой, освен членовете на SHINee.
- Къде? Аз не виждам никой, освен моите приятели..
- JONGHYUN-AAAH!!- кресна до нейното ухо аджумата.- ЕЛА ПЪРВО ТУК, ПОСЛЕ КЪДЕТО ИСКАШ ОТИВАЙ!!!
- М-м-м-момент..-започна здраво да заеква Ън Че.- К-к-к-к-ой е в-в-вашия си-си-син отново 5+1=1 ? o_0  - Page 10 206147 ?
- Еей тоя, със русия бритон..- отговори жената и го показа с пръст.- Сладък е, нали? Миличкия на мама ♡
- Ей, това не е ли майка ти, хьонг 5+1=1 ? o_0  - Page 10 935510 ?- попита учуден Темин, докато махаше на братовчедка си.
- Господи, моля те, кажи ми,че това е скрита камера 5+1=1 ? o_0  - Page 10 227505 !!- каза Блинг Блинг, не вярващ на очите си..

http://www.last.fm/user/nasa__

2375+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 2:53 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

- Господи, моля те, кажи ми,че това е скрита камера !!- каза Блинг Блинг, не вярващ на очите си.

Toва е Блинги това е...Скрита мама! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2385+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 2:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Бе не станаха и 5 минути откакто го постнах.. Коклко бързо го изчете 5+1=1 ? o_0  - Page 10 361691

http://www.last.fm/user/nasa__

2395+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 2:57 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

nasa__ написа:Бе не станаха и 5 минути откакто го постнах.. Коклко бързо го изчете 5+1=1 ? o_0  - Page 10 361691

Хаа тайна! Манията е голямо нещо 5+1=1 ? o_0  - Page 10 432746

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2405+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 3:01 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хаах убийствена глава "После отивай където искаш" 5+1=1 ? o_0  - Page 10 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2415+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 3:40 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaйгуууу xDDD как ги измисляш тез интересни нещаааа направоо сии уникаттт !! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 162205 давай next !! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 592453

2425+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 07, 2010 9:21 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 10 726853 чакам с нетърпение следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 10 625901

http://smiley92.tumblr.com/

2435+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 08, 2010 8:47 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

срахотно! :145: Чакаме следващата глава с нетърпение !!! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 625901 .. Леле егати зарибявката е този фен фик 5+1=1 ? o_0  - Page 10 714156

2445+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 09, 2010 7:05 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

35та ГЛАВА

- Охх.. значи наистина се познавате?!?- попита още веднъж аджумата, докато пътуваха в колата, пляскайки с ръце от радост.
- Да, мамо..- въздъхна Блинг.- Още колко пъти ще питаш?
- Амии, миличък, просто се радвам!- отговори му жената, вече чула този отговор поне 5 пъти досега.- Значи..- започна тя отново.- онова момиче, за което ми говореше..- каза тя тихичко и побутна сина си.
- МАМО! Престани..- ядоса се Jjong, но й отговори на въпроса срамежливо.- Същата..
- АЙГОО, знаех си!- възкликна жената и го прегърна.- Просто майчиният ми инстинкт ми казваше, че ще я харесаш.. Ейшш, много съм добра, бре!
- Шшшшт.. да не заподозре нещо..-успокои майка си Блинги.
- Ъъъм, последният път пътя към дома ви беше различен..- обади се и Ън Че.- Къде отиваме? Исках просто да се върнем и да се сбогувам с мястото..
Членовете на SHINee единствено се спогледаха с лукави погледи без да си кажат нещо.
- Какво сбогуване?!?- учуди се аджумата. Момичето й разказа на кратко, че трябва да си тръгне след ден, което я стресна още повече.
- Jonghyun-aaah, как може да я пуснеш?- попита тя потресена своя син, докато излизаха от вана.
- Никъде не я пускам!- възрази той.- Бъди спокойна..
Колата се спря пред някаква гимназия. Беше неучебен ден, така че бе доста спокойно.. дори зловещо. И двете представители на женския пол се чудеха какво става. Изведнъж Ън Че усети, че Темин й покрива очите.
- Ей, нали знаеш, че не виждах известно време.. чувството не ми харесваше особено..
- Само за малко нуна..- успокои я той, докато останалите отваряха вратата на физкултурния салон.
Ън Че освен че не виждаше, също така и не чуваше нищо- беше наистина тихо. Единствено усети как някой я хваща за ръцете и я дърпа към определена посока.
-3..2..1..- изброи познатият мил глас на Оню.
- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЪН ЧЕ!!- казаха хорово всички, които бяха там, докато Темин си махаше ръцете от очите й. Рожденичката не разбра за какво става въпрос- беше забравила рождения си ден покрай всичко останало.. Но не и приятелите й.
Мин У и Уве подскачаха и пляскаха като дечица; 2PM, JYP, Super Junior- всички те пееха и й се усмихваха. Темин дори беше уредил родителите и брат си да се присъединят.
Освен всички нейни познати, тя видя и други идоли- всички членове на B2ST, 4minute и 2АМ бяха също бяха там за да се запознаят с нея и да празнуват заедно. Без да се усети, тя пророни няколко сълзи, които накараха лекарят в Мин У да се събуди.
- Ей, без сълзи тази седмица, ясно? Голяма ревла си станала през годините.. Вместо да се радваш ти ми плачеш.. Ейшш..
- Richtig!- обади се и Уве. – Пандишпанче, виж какво стои зад приятелите ти..-подсказа й той и показа 2PM.
- Turntable’а мии!!- извика тя, докато си бършеше очите.
- Jaaa..какво ще кажеш да ни развихриш малко тази вечер?- предложи мениджъра й, но малко късно. Тя отдавна се беше запътила към мястото си..
„Точно така Ън Че..” си казваше тя, докато побъркваше гостите си от удоволствие с миксовете си. „Тази вечер ги запомни така щастливи.. защото след това не се знае кога ще ги видиш..”
Вечерта минаваше прекрасно. Рожденичката получи прекрасни пожелания от всички, сдоби се с нови познати, говори с чичо и леля си, с които не бе виждала откакто я бяха изпратили в Германия. Те искрено й се извиниха и я помолиха за прошка, осъзнавайки колко грешно са разбрали отношенията й с любимият й Темин. „Ако бях на вашето място, сигурно и аз бих го разбрала така..” им каза тя. „Няма нужда да се извинявате, аз дори не ви се сърдя..”
Дойде време и за подаръците. Всички бяха много ценни за нея, но от всички тя се зарадва на подаръка на мекотелото си.
- Нунаа, помиш ли стария си фотоапарат, наследство от баща ти.. дето го счупих?- беше попитал той.
- Ей, тогава не го направих, ама май искаш да те напердаша, а?
- Нее, просто.. бях си обещал да ти купя нов, когато започна да печеля пари.. и ето че го направих!- каза той развълнуван и подаде една кутия към нея.
- Миличък.. нямаше нужда..-промълви тя, трогната.
- Еее, как да няма?! То беше любимото ти притежание след хармониката.. Между другото, донесохме и старите снимки, които си снимала със стария.. сега са вкъщи, като се върнем ще ти ги там.- шушна й той на ухото докато я прегръщаше.- Обичам те!
- И аз теб, мекотело такова!- беше отговорът на Ън Че, която веднага започна да снима с новия си апарат, за да й останат спомени от тази нощ…

На Ън Че по едно време й стана задушно и реши да излезе на чист въздух. Озова се в двора на гимназията, която за разлика от българските дворове, беше доста просторна и зелена. Jonghyun забеляза това. „Трябва да го решим това тази вечер” каза си той решително и тръгна след нея.
- Уве-ши, видяхте ли това?- забеляза ги майката на Блинг.
- Уооуу.. става интересно, г-жа Майка на Блинг Блинг.- каза заинтересован той.
- Да ги преследваме?-предложи жената.
- Наайн.. това би било подло..просто и ние да излезем за малко въздух, какво ще кажете?- поправи я мениджъра. Жената кимна в съгласие и двамата също поеха към двора.

- Yaah, какво правиш самичка тук?- попита Блинги.
- Оо, ти..-стресна се Ън Че.- Ами.. малко въздух..
- Ясно..
*около 5 минути мълчание*
- Виж, за това в болницата..

пак поговориха двамата едновременно.
- Виж, това за болницата..
- Давай първи.- подкани момчето Ън Че.
- Дамите с предимство..
- Ох.. добре.. това за болницата.. Не беше нещо важно, окей?- каза тя с известно напрежение в гласа си.- Просто.. бяхме сънливи.. не го вземай на сериозно..
- МОЛЯ?- ядоса се Блинг Блинг.- И какво?
- Просто го забрави..
- Ами ако не искам да го забравя?- попита той и се обърна към нея.- Ами ако искам да имам повече такива целувки? В никакъв случай няма да го забравя..- каза той и се приближи до нея.
- Jonghyun..не можем..
- Какво? Не ми казвай, че не ме харесваш.. имах такива съмнения, но след тази случка се изпариха!- каза твърдо той.
- Това няма значение!
- ИМА! И ти искаш да си с мен, нали?
- Аз..-замисли се Ън Че.- НЕ ИСКАМ!!
- ЕБАСИ САМО КАК ГО ОТРЯЗА!- извика Уве зад дърветата.
- Уве-ши, по-тихо!- предупреди го майката на Блинг. За щастие другите двама не ги чуха.
Jonghyun се поколеба за миг, но пак се съвзе.
- Лъжеш..- прошепна й той.
- Не лъжа..-въздъхна тя.- Дори и да исках.. след ден си тръгвам, Jonghyun.. не искам да оставя сърцето си тук..
Блинги се засмя и я хвана за ръката.
- И ако ти кажа, че няма да те оставя да си тръгнеш?
- Не зависи нито от теб, нито от мен..
- Казвам ти, няма да си тръгнеш толкова скоро!
- Откъде знаеш?!
- Просто знам!
- Глу..- опита се да каже нещо Ън Че, но устата на Блинг Блинг й пречеше да продължи..



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Ное 10, 2010 12:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

2455+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 09, 2010 7:40 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

5+1=1 ? o_0  - Page 10 27476 толкова красиво и тъжно.. наистина ми капнаха няколко сълзички от очите.. ох нямам търпение за следващата глава! Трябва да станеш писателка момиче!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 132400

2465+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 09, 2010 10:37 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaххх отново неповторима както винагии .. вече останах без думичкии .. давай NEXTT ~!!~ 5+1=1 ? o_0  - Page 10 943311 5+1=1 ? o_0  - Page 10 625901

2475+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 09, 2010 10:40 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

имам нужда от следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 10 948427 невероятна глава..точно на най-интересното свърши 5+1=1 ? o_0  - Page 10 79296 блинги и ън че 5+1=1 ? o_0  - Page 10 885866 5+1=1 ? o_0  - Page 10 196680

http://smiley92.tumblr.com/

2485+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 10, 2010 8:57 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

36та ГЛАВА
(Първа Част)

Сега Ън Че наистина се чувстваше като инвалид- не усещаше треперещите си крака. Не, не само тях- тя не чувстваше цялото си тяло, освен устата. Мозъкът й, нервните й клетки, кръвта.. всичко бе насочило вниманието си там и на устата на Jonghyun. Опияняващият му дъх, меките му устни, топлата му ръка, която не я пускаше.. нищо освен тях нямаше значение в този момент. Момичето бе забравило за цялата си тъга,гняв и цялото безизходно положение. Те се разбираха без думи, какво по-важно от това?! Всичко, което и двамата някога са искали..
- Ела с мен.- каза Jonghyun след като успокои страстите. Дръпна я за ръката, която не бе пуснал и я заведе обратно във физкултурната зала.
- Айго, връщат се вътре!- паникьоса се майката на Блинг.
- Хайде и ние вътре тогава.-предложи Уве, радващ се на видяното все едно той е бил на тяхното място.- Мисля, че ще трябва да обяснявам и да получа няколко удара от Ън Че..
През това време новата двойка влезе при останалите. Блинг Блинг отказваше да пусне ръката й, което я нервираше и то с право- всички гледаха не нещо друго, а техните ръце. Дори и най-разсеяното пиянде можеше да разбере, че и двамата вече не са свободни..
- Минхо, къде са JYP сънбе и Уве?- попита сериозно Jjong.
- Ами..-усмихна се Харизмата.- Сънбе е на дансинга, Уве не го знам..
- Тук съъъм!- чу се гласът на мениджъра. Беше прегърнал JYP през рамо и пристъпваше към тях.- Пандишпанче, имам голяма новина за теб!
- Какво въртите зад гърба ми?- започна да се ядосва Ън Че.
- Твоят чудотворец пак си свърши работата!- каза мениджърът й развълнуван.- Видиш ли тоя човек, дето съм прегърнал? Е, имаш 4-месечен договор за работа с него! И още нещо- в него пише, че докато е в действие, нямаш право да напускаш Корея!- извика той, докато вадеше два самолетни билета от джоба си и правеше единия на парченца.
- Значи оставам тук?!- попита шокирана Ън Че.
- Ами да..-отговори уж небрежно Уве.- Приготвил съм всичко.. до седмица личните ти вещи ще са в новия ти апартамент. Колата и мотора ти също идват.- обясни й той набързо.- Между другото, новото ти жилище ще е точно под дома на SHINee..-каза той по-тихо и й смигна.- Помислих, че усамотението с оня полу-рус ще се отрази добре на.. музата ти..
Ън Че не издържа повече. Яростно освободи ръката си и скочи върху мениджъра си. Прегърна го силно и му целуна носа.
- Уве, наистина..-затрудни се да намери думи тя.- Съжалявам.. Извини ме.. Благодаря!- успя да изреди.
- Еее, все пак твоето благо е за това, което ми плащат.. Приятели сме, нали?- попита Уве и я погледна в очите.
- Завинаги!- извика тя.- Но трябва ли да си отиваш?
- Мисля, че сама ще се справиш, затова ще си продължа почивката. Плюс това, моята любов ми липсва..
- Разбирам..-поклати глава тя.- Поздрави Александър от мен!
- С удоволствие, пандишпанче…


http://www.last.fm/user/nasa__

2495+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 10, 2010 10:54 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу 5+1=1 ? o_0  - Page 10 504947 невероятна глава...ън че и блинги са супер сладки 5+1=1 ? o_0  - Page 10 196680 и ън че остава в корея 5+1=1 ? o_0  - Page 10 885866 чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 10 132400

http://smiley92.tumblr.com/

2505+1=1 ? o_0  - Page 10 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Ное 11, 2010 5:21 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

36та ГЛАВА
(Втора Част)


- Еее, като сме започнали да я зарадваме, нека да дадем и останалите подаръци, а?- предложи Уве на останалите. Бяха останали няколко човека, които искаха да дадат подаръците си по- късно. Самият Уве беше един от тях.
- Такааам, заповядай, шоколадче!- каза той и й подаде един голям пакет.
- Уоу.. какво ли ще е?- чудеше се Ън Че, докато се опитваше да го отвори.
- Ами.. помислих си, че вместо да ти купя онова, дето ти казах в болницата, много по-романтично ще е да ти подаря това..- каза й тихо той.
- Небеса, какъв е този чувал?- шокира се момичето, докато гледаше огромния пуловер, който излезе от кутията.- Ей, май си объркал размера.. в това нещо ще влязат още двама освен мен..
- Нее, нарочно го купих такъв!- обясни Уве и се приближи до ухото й.- Помисли си.. ти си с това, а на Блинги му е студено..и просто се шмугва при теб, не е ли прекрасно?- прошепна й той.- Дори дрехи няма да имате помежду си.. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 943311
- Увеее, пак се започна..- намръщи се тя, но при тази негова мисъл цялата изтръпна.- Ще я използвам като пижама пък!
- Ами.. точно това беше предназначението му.. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 23895
- Такаааа, аз съм наред!- прекъсна ги Мин У.- Ън Че, знаеше ли, че трябва да носиш очила известно време?- попита той, докато вадеше нещо от вътрешния си джоб.
- Така ли?! Защо не ми каза?
- За да не си купиш очила преди да ти подаря един чифт.. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 858395 Честит рожден ден.. патко..- каза той докато й подаваше своя подарък. От изисканата кутия излязоха още по-изискани очила с метална рамка. Мин У имаше вкус за такива неща.. А най- интересното бе, че във вътрешната страна на рамката беше обсипана с гравирани послания.. Най- голямо написаното бе „Ако някога забравиш кой ти подари тези.. ще си изпатиш… С обич, Мин У
- Благодарение на надписа, няма да забравя..- каза усмихвайки се Ън Че.
- Да се надяваме..- въздъхна Мин У.- Аз трябва да си тръгвам.. останалите пациенти ме чакат.. А и като знам, че си тука, със сигурност пак ще дойдеш при мен след няколко седмици..
- О, затвори си устата, моля те.. Писна ми да виждам как ти точат лиги в болницата..


Няколко часа по-късно, в къщата на SHINee:

- Пак си тук, а?- попита Блинги, докато затваряше вратата на терасата.- Не ти ли е студено?
-Айго, стреснах се..- каза Ън Че и погледна към него.- Нее, изобщо.. този чувал топли като печка!
- 5+1=1 ? o_0  - Page 10 119963 радвам се..- отвърна й Jjong.- Значи не е било нужно да донеса това..
- Какво е то?- попита Ън Че и се обърна към него. Тя подскочи назад, когато видя колко близо беше той до нея. Но после видя и това, което държеше в ръцете си.
- НЕСКУИК!!- възкликна момичето.- Как да не е нужно, за Бога?! Знаеш ли от колко време копнея за глътка от това?!- каза тя и веднага взе чашката с едната си ръка.- Наистина.. благодаря ти. 5+1=1 ? o_0  - Page 10 25237
- Хех, за нищо.. Я, какво е това?- попита Jonghyun,като видя, че другата й ръка не е празна.
- Това са.. спомени, предполагам..
- Темин за тези снимки ли говореше?
- Ами да.. накарах го да ми ги даде преди да заспи.
- Не искаше да ти ги даде?
- Мислеше си, че няма да мога да заспя, ако ги видя сега.. но когато го застраших с пердах се предаде..
- Като малък явно е бил много палаво дете.. Това за фотоапарата..
- Оо, не, не беше.. Но обичаше да танцува пред телевизора. Веднъж бях оставила апарата върху него и той като се опитваше да имитира Майкъл Джексън ръката му го удари.. Чудна гледка беше, машината изхвърча като топка за тенис и се удари в стената.. После леля цял час гледа дали е останала някоя малка част от него в пода..- разказа Ън Че накратко.
- Сигурно си му вдигнала скандал..
- Не, бях прекалено тъжна, за да се занимавам с него..Той винаги си е мислил, че фотоапарата беше на баща ми, но всъщност то бе единственото ми притежание, останало от.. майка ми..
- Съжалявам, че ти го напомних..
- Не, аз мислех за това и преди да дойдеш..
- Да те оставя ли?
-НЕЕ, не си го и помисляй!- възрази тя. „Опа, това прозвуча малко драматично..”- В смисъл.. ако ти се спи или нещо, отивай..
- Не.. изобщо.. ще си стоя тук тогава 5+1=1 ? o_0  - Page 10 432746 - каза й той и я погледна със своите известни мили очички.- Ами… мога ли да ги видя?
- Кое?
- Снимките..
- Аа.. добре..- съгласи се Ън Че и подаде една на него.- Виж, тук съм на година и половина и получавам първия си урок по хармоника!- изфука се тя.
- Yaaah, личи си кой е роден композитор..- засмя се Блинг.- А кой е този до теб? Учителят ти?
- Да..Баща ми.- отговори му тя спокойно.- И наистина беше учител по музика, де..
- Ммм..- Блинг се затрудни да измисли нещо.- Приличате си..
- Нали? И АЗ ТОВА КАЗВАМ!- запали се Ън Че.- Чичо винаги ми казва, че съм приличала на майка си.. ТРЪНКИ! Очите и носът ми са същите като неговите.. нали?
- Ами.. така изглежда.. но имате и различия..
- Е да.. останалото съм взела от майка си 5+1=1 ? o_0  - Page 10 419828 Виж тази- подаде му друга снимка тя.- Това е последно сниманата й снимка..
Jonghyun нежно й докосна ръката и взе снимката.
- Лелее, истинска красавица..- слиса се той.
- Хехе, нали..
- Това малкото детенце си ти нали?
- Мхм.. тук съм някъде на три.
- Адски си сладка!
- Не се бъзикай..
- Не наистина, много си сладка!
- Абе не виждаш ли как съм се озъбила, как ще съм сладка?! Бях се ядосала, че не ми купуват сладолед, защото ме болеше гърлото..
- И все пак си една от най-сладките момиченца, които съм виждал..- настоя Блинг Блинг. Замълча за миг и тогава я попита.- Ти.. ядосана ли им си?
- А?
- За това, че са те оставили рано..
- Оо, това..-замисли се тя за миг.- Преди бях адски ядосана на татко, но вече не.. Мисля, че сега го разбирам..
- Какво се промени, че си смени мнението?
- Виж.. той винаги е вярвал, че не може да живее без нея.. Винаги ми казваше „Бях й обещал да я последвам където и да отиде, дете..”.. Бях обидена за това, че ме остави така, но в крайна сметка.. той само държеше на думата си.. Не мога да го виня, че е обичал нея повече от мен..- обясняваше тя без да усети, че сълзите й отново се появяват. Jonghyun, който не откъсваше поглед от нейното лице за първи път видя толкова големи и красиви сълзи, които караха нещо вляво в него да заболи.. Без да му мисли много, той я издърпа към себе си. Прегърна я силно и започна да я успокоява.
- Шшш..- прошушна той нежно.- Недей така, не е добре за очите ти.. и за мен.. Не искам да те виждам тъжна, ясно?
- Точно така..- обади се и тя и избърса сълзите си.- Вредно за очите ми.. Ако беше Мин У, пак щеше да ми се кара..- сети се тя и се изниза от ръцете на Блинг.
Това на него не му хареса. „Пак този Мин У! Еййшш, кога ще спре да гледа други мъже и ще мисли само за мен?!” си каза наум Jjong и удари с ръка терасата. Ревността в него отново си казваше думата.. Ън Че го забеляза.
- Ей, какво правиш?- попита ядосано тя.- Ще те заболи ръката, бе глупчо!!
- Не ме боли ръката, боли ме нещо друго!- отговори й ядосано и той.
- Какво? Врата още ли не ти мина?
- Еййш, Ън Че, не разбираш! Мин У, Уве, целия 2PM, останалите от SHINee.. дори ако се обърнеш и погледнеш някой друг мъж в улицата, нещо адски ме ядосва! Ненавиждам се за това, но..- призна си той.
- МОЛЯ? Ревност ли надушвам?!- попита тя засмяна след като си отпи от нескуика. Но когато видя колко сериозен е нейната половинка и тя стана сериозна.
- Блинг Блинг.. никога ли не ти е правило впечатление, че дори когато не бяхме добри познати те наричах с умалителни имена? Честно казано, аз виждах само теб даже преди да се запознаем..- призна си и тя.- 2PM са група момчета, с които е забавно да се спортува.. Мин У е само и единствено стар приятел и новият ми лекар.. Оню, Минхо и Кий вече ги броя за братя!
- Ами мениджъра ти?- попита той все още съмнително, въпреки че това, което чу доста му хареса.
- Уве?!- изненада се Ън Че. - 5+1=1 ? o_0  - Page 10 850654 5+1=1 ? o_0  - Page 10 850654 5+1=1 ? o_0  - Page 10 850654 ти случайно да нямаш проблем с очите? Да ти дам моите очила?
- Защо?
- Блинги.. той е омъжен..
- Омъжен? Искаш да кажеш оженен?
- Не.. омъжен като омъжен.. За един известен британски модел..
- В смисъл.. гей?
- Точно в десетката! 5+1=1 ? o_0  - Page 10 162205 Иначе мислиш ли, че бих позволила на мъж да ме нарича “пандишпанче”?
- Откъде да знам.. не бях се замис..-опита се да каже Jonghyun, но този път изненаданият беше той. Ън Че не можа да издържи на гледката и просто поиска да го целуне.. Речено-сторено. В следващата секунда тя впи устни в неговите. „Досега ти водеше тази игра.. време е да се включа и аз..” си каза тя, докато влагаше целия си опит по целувките върху неговите устни. Тя го пусна едва когато и двамата останаха без дъх. После го погледна със нейните си мили очички и му каза:
- А за това.. не си прави грижи.. дори и да искам, напоследък не мога да виждам някой друг освен теб. Бъди спокоен..

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите