5+1=1 ? o_0  - Page 6 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 6 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 6 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 6 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 6 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 6 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

1265+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 6:52 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

19та ГЛАВА

- Н-н-не го п-прави..Н-н..- опита се да каже Ън Че, но в същия момент усети неговите зъби да хапят долната й устна съвсем леко. В следващия миг тази игрива захапка стана по-сериозна- тя първо усети как започва да я боли устната, а след това почувства езика на Кий в устата си. Тя просто не знаеше как да го отблъсне. Трябваше, но не искаше.. И в крайна сметка също отвърна на целувката му.
Той промени тактиката си, когато получи разрешението й. „Ха, най- трудното май отмина.. Или сега започва?” помисли си той.
Обикновено Кий оставяше момичето да направи всичко, когато се стигаше до такава интимност.. Но този път знаеше, че ако не се постарае, всичко ще бъде погубено. Искаше да стигне до края без нито секунда спир, защото тая секунда би могла да развали всичко. Докато я целуваше, ръката му, която преди малко бе над сърцето й, се раздвижи нежно по гърдата й, после полека влезе под блузата й, преследвана от другата му ръка. След малко разузнаване там, ръцете му я хванаха здраво по ханша и я накараха да седне на скута му. Тогава те пак поеха нагоре- но този път с цел да й извадят блузата и да й откопчат сутиена..
Ън Че от своя страна се чудеше какво става. Чувството беше съвсем ново за нея- тази страст, адреналина.. тя усещаше всичко това за първи път. Вярно, имаше голям опит с целувките заради братовчед си, но те винаги бяха целувки на роднинската любов, която тя изпитваше към него, не като тази, която в момента получаваше. Още нещо- в момента тя изпитваше най-голямата диалема която бе имала. Умът й казваше да спре, да фрасне един шамар на Кий и да избяга в стаята си… Инстинктът и хормоните й пък и казваха да махне всички задръжки и да се отдаде на изкушението. Оставаше тялото й да реши на чия страна да бъде.. И то остана вярно на хормоните.. Без да осъзнава, Ън Че вече бе съблякла ризата на Кий и бе започнала да оставя червени белези от нокти по гърба му.
На него адски му харесваше как се развиват нещата. Единственото, което не харесваше бе позата им. Не че тя беше тежка, но той искаше да направи нещо друго, което не може да направи, когато тя му седи на скута. Затова с бавно движение той я премести в леглото. Там той най-сетне прекъсна целувката и я остави да си поеме дъх за няколко секунди. Тогава се загледа с какво разполага тя- нейното беше едно от най- стегнатите женски тела, които бе виждал, което само го възбуждаше още повече. Нямаше търпение да направи това тяло свое. Да докосне, да проучи всичко за него.. Както искаше всичко това както никога преди..
Затова започна да я целува по врата като страстно продължи надолу..гърдите й, пъпа й.. Всичко беше целунато от него.. Но това не му стигаше.. Искаше повече, много повече.. затова ръцете му оставиха горната част, и се запътиха към дънките й..
Всяко негово докосване доставяше една невиждана еуфория на Ън Че.. Беше толкова възбудена, че вече абсолютно не мислеше за последствията.. За нея не съществуваше бъдеще, единствено тук и сега беше това, което беше истинско.. Кий и докосванията му.. Тя усещаше как той полека се опита да откопчее и дънките й.. Въпреки, че очакваше този момент с голямо нетърпение, нещо в нея се започна отново да се противопоставя.. Изведнъж тя видя лицето на Jonghyun пред очите си.. Не, този път не беше умът й който се го прави.. Това беше сърцето й, което не искаше тя да направи нещо, за което после ще съжалява дълго време.
-Кибум.. спри..- въздиша тя.
Но той явно не я чу и си продължи работата..
-ПРЕСТАНИ!- извика тя и го махна от панталоните си.- Имаш ли си представа какво правиш?!?- каза тя докато си обличаше блузата обратно.- Кибум, това не е правилно! Ние сме приятели, нищо повече! И ако това не ти е ясно, за да си проличи, още тази вечер мога да си събера багажа и да се махна от тук! Помисли си добре!- заплаши го тя и трясна вратата след себе си докато излиза…

http://www.last.fm/user/nasa__

1275+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 7:09 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

5+1=1 ? o_0  - Page 6 361691 5+1=1 ? o_0  - Page 6 25032 Каква глава! Какви страсти!
Нямам търпение да дойде утре вечер за да разбера какво ще стане нататък 5+1=1 ? o_0  - Page 6 953

1285+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 7:19 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Неее Кибумии,горкияя толкова ме кефат те дваматаа 5+1=1 ? o_0  - Page 6 7878 5+1=1 ? o_0  - Page 6 533202 Айгуу много яка глава,чакаме продължение!!! 5+1=1 ? o_0  - Page 6 132400

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1295+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 7:43 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeххххххх защо се спряха точно на най-интересното 5+1=1 ? o_0  - Page 6 307539 5+1=1 ? o_0  - Page 6 982906 иначеее страсттааа си яя бивашее и то достаа направо настръхнаахххх 5+1=1 ? o_0  - Page 6 778320

1305+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 14, 2010 8:56 pm

*Mickey◊ °

*Mickey◊ °
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

много яка глава 5+1=1 ? o_0  - Page 6 561186 ееееее свърши точно на най-яката част.....нямам търпение за следваща та глава 5+1=1 ? o_0  - Page 6 15286

1315+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 15, 2010 2:50 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Тц тц тц,пак го отрязаха Кеу 5+1=1 ? o_0  - Page 6 814388 Направо ми стана жал за него,тъкмо стигна до съществената част и Ън Че се сети,че е влюбена в Jonghyun,а не в него 5+1=1 ? o_0  - Page 6 778320 5+1=1 ? o_0  - Page 6 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1325+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 15, 2010 3:37 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Аууу... Джонги развали плановете на Кей, тамън да стигне до там където трябва и все го спират ;дд; 5+1=1 ? o_0  - Page 6 814388 тцтц..
невероятен фик 5+1=1 ? o_0  - Page 6 23895 некст чаптър 5+1=1 ? o_0  - Page 6 196680

1335+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 15, 2010 5:36 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ЛЕЛЕ МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 5+1=1 ? o_0  - Page 6 530402 5+1=1 ? o_0  - Page 6 25032
ама защо все отрязват КиБумчо...жал ми е за негооооооо 5+1=1 ? o_0  - Page 6 26946 ше плача

чакам следваща глава с нетърпение ... 5+1=1 ? o_0  - Page 6 943311

1345+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 15, 2010 9:15 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

еее какви страсти,какво чудо 5+1=1 ? o_0  - Page 6 25032 горкичкия кий 5+1=1 ? o_0  - Page 6 814388 точно на най-интересното свърши 5+1=1 ? o_0  - Page 6 515322 нямам търпение за следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 6 10044

http://smiley92.tumblr.com/

1355+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 9:37 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

20та ГЛАВА

Кий просто си седеше в леглото, чудейки се къде сгреши.. Всичко вървеше перфектно, но изведнъж всичко се провали. „Не може да не й е харесало.. Изглеждаше доста задоволена..А и как успя да ме отхвърли точно в най-съществената част?!? ” мислеше си той когато силен звук от пиано го стресна.
Ън Че в момента на ярост бе объркала стаите- вместо да влезе в нейната си стая, тя бе слязла в “музикалната” стая- там SHINee творяха, пееха и се упражняваха на пианото. „Ли Ън Че, ти си най-тъпото същество на този свят!” казваше си тя наум докато блъскаше главата си в клавишите на пианото.. „Как не можах да го спра?! Още повече, как не можах да го предвидя?!? ГЛУПАЧКА! Винаги ли трябва да ме разбират грешно?..”ядосваше се тя, когато се замисли още повече.. Тя се сети и за причината, която накара родителите на Темин да я пратят в Германия. „Май ще трябва да си намеря някой хубав хотел за тази вечер..А от утре да си потърся и квартира.. Или направо да се върна в Европа?”размишляваше тя и й ставаше все по- тъжно.. „Ехх, Ън Че… трябваше и ти да останеш под руините.. така поне нямаше да носиш неприятности на околните около теб..”каза си тя и от пръстите й се изля нова, нечувана, вълшебна мелодия.. Както всеки път, когато й ставаше трудно и се сещаше за миналото си, тя започваше да композира без дори да го осъзнава.. Точно това я различаваше от останалите композитори- те биха дали всичко, за да задействат музите си, но при нея това ставаше просто ей така..

- Хьонг, да не би да й има нещо?- попита Темин, разтревожен за братовчедка си.- Каза, че не е излизала от там с часове.. Даже не дойде да вечеря.. Да не би да е болна? Или да не сте се скарали нещо?
- Yaaah, защо търсиш вината в мен?- викна Кий, който до преди секунда гледаше празно чинията си.
- Ейй, успокой се- каза Оню и сложи ръка върху рамото на Кий- Просто се тревожим за нея..
- Не дойде да ни поздрави, даже не помогна за вечерята.. Усещам, че нещо не е наред..-разсъждаваше Минхо на глас и си чешеше брадичката.
- Точно!- извика Темин.- Нуна не би ме оставила в ръцете на аматьори, които могат да ме отровят с приготвената от тях храна! Наистина има нещо..- каза той и погледна към Кий- Хьонг, инстинкта ми подсказва, че е станало нещо свързано с теб! Само да е така..- зае заплашителна поза макнаето- Само да си й направил нещо.. Няма да излезеш жив от тази къща!
- Тцтцтц.. Какви са тези обноски, малкия?!?- викна Оню след излизащия от кухнята, но после се обърна към Кий- Ей, наистина не си направил нещо нали? Знаеш че обикновено е добро момче, но когато се ядоса нищо не може да го спре да те направи на луканка..
- YAAAH! Какво съм ви направил аз, че ме обвинявате?! Даже не знаете как се започна всичко! Тя ме провокира.. с този пуяк от болницата..- опита се да се оправдае той, въпреки че знаеше вината си.
- Какво имаш в предвид?- попита Блинг, който досега не бе се намесвал.
- Не ви интересува! Оф, махам се!- каза Кий и трясна вратата след себе си.
Тримата останали само се спогледаха помежду си с погледи, казващи „Да, определено нещо е станало..”
Ън Че дори не беше забелязала кога Темин е намерил резервните ключове, отключил вратата и застанал зад нея. Тя подскочи, когато усети, че някой я докосва по рамото и ужасена погледна зад себе си, защото мислеше, че може да е Кий.. Тя все не беше готова да го погледне в очите.
- Ехо, нуна, добре ли си?- каза дружелюбно момчето и я прегърна.
- Ей, аз кога не съм била добре?- опита се да замаже положението Ън Че. Сега не й се говореше с никой, затова просто продължи да свири на пианото.
- Кога си била, нуна? Като човек, който те познава доста добре, знам че отлично може да прикриваш истинските си чувства..- каза нежно Темин и седна до нея.- Но на мен такива не ми минават, госпожице.. Винаги, когато композираш нещо като това, което свириш в момента, те тормози нещо..-продължи той и замълча за момент. „Особено когато е толкова красиво.. Няма начин да не я тревожи нещо.. Търпение Темин.. след малко сама ще започне да говори ” разсъждаваше той. И беше прав. След няколко минути на мълчание, Ън Че най-сетне започна:
- Мислех си.. може би спасителите не трябваше да ме изкарат от руините Темин.. тогава нямаше нито да създам толкова неприятности на твоето семейство, нито на теб самия..
- YAAAAAH!- кресна Темин, уплашен и ядосан.- Какви ги приказваш ти бе?! Да не си си изяла мозъка от глад? Това е най-тъпото нещо, което може да кажеш за себе си!- направи пауза и този път продължи по-спокойно.- Първо, знаеш че майка ми винаги е искала дъщеря, но получила 2ма синове.. Баща ми също умира за момичета.. ти си нещо като дар от Бога за тях..Разбира се, не че причината заради която ти дойде при нас беше хубава, но след като дойде ти стана не тяхна племенница, а дъщеря.. Верно, здраво се стреснаха, когато научиха колко близки сме с теб и за всеки случай те изпратиха далеч за образованието ти, но затова пък днес си толкова известна.. А и си нямаш идея колко много съжаляват, че са се държали така с теб и колко им липсваш..- изреди той набързо и след това я хвана за ръката- И нуна, моля те, ти кога си ми създавала неприятности? Вместо по-големия ми брат, ти беше човека, който биеше тея,които ме закачаха.. Ти беше човека, с който заспивах когато имаше гръмотевици.. Ти все още си човека, който чувствам най- близък до себе си..Недей така, моля те, само ме натъжаваш…- прошепна той гледайки я в очите и я прегърна силно.
Тези думи единствено разчувстваха Ън Че повече и тя трудно се държеше да не заплаче. Просто днес много й се бе събрало.. А тя имаше лошия навик да преувеличава всичко.
- Мини.. Не мисля, че е добра идея да продължа да оставам тук.. Май или трябва да се преместя в някой хотел за малко и после да си наема квартира, или направо да се връщам в Европа.. И без това трябва да започна приготовленията за следващия си албум.. От колко време не съм издавала нещо изцяло под моето име..
- Ей, това пък откъде излезе?! Не ти е удобно да живееш с нас ли?- попита Темин, знаейки че това не може да бъде причината- В никакъв случай! Всички тук не искат да си тръгнеш! Ако не ми вярваш, може да отидем и да ги питаме,ще видиш че съм прав!.. И моля те, не ми идвай с тези “ама аз не бях активен композитор тази година” след като 15 от твоите песни, които композира миналата година стояха поне по 3 седмици като №1 в „Billboard Top 100”
- Хахаха.. значи следиш новините за мен,а?-засмя се Ън Че.- Но те не бяха изпълнени от мен, миличък.. Нито пък бяха от моя си жанр на творчество.. Да създаваш разни денс,RnB, поп песни с turntable’a е съвсем различно от това да твориш с ноти.. Трябва да се върна в пазара с нещо от моя стил..
- И все пак, никъде не те пускаме!- извика Оню зад вратата. Това издаде и останалите 2ма, Минхо и Блинг, които тайно подслушваха.
- Вие пък какво търсите там?!?-викна Темин, изненадан.
- И, между другото, Ън Че,това новото звучи доста добре, може ли да ме научиш и на него~~?- продължи лидера, за да смени темата..


Пп от жалкия автор:
Hello~
Първоначално съжалявам, че го поствам чаак днес.. Но за това пък днес най-вероятно ще има 2 глави n_n
Второ, абе кой друг е отрязвал Кий?!

http://www.last.fm/user/nasa__

1365+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 11:41 am

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

5+1=1 ? o_0  - Page 6 132400 много хубава глава...даже имаше една част на която щях да ревна 5+1=1 ? o_0  - Page 6 132400 давай бързо следващата че нямам търпение да разбера как ще се развият нещата 5+1=1 ? o_0  - Page 6 792227

пп:
ами специално в този фик никой др не е отрязвал Кий, обаче в някои от другите ... ( с което ми разбивате всички фантазиииииииии 5+1=1 ? o_0  - Page 6 595513 )
няма значение 5+1=1 ? o_0  - Page 6 7878


5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205 ФИКА Е СТРАХОТЕН 5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205
чакам следваща главичка .... БЪРЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

1375+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 12:02 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

оо страхотна е главата 5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205 дано всичко в отношенията й с кий се изяснят..чакам с нетърпение следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 6 15286

http://smiley92.tumblr.com/

1385+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 12:42 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Нямам думи!!! Фика е... страхотен, прекрасен, брилянтен може да се изредят доста прилагателни, но няма да опишат както трябва това произведение на изкуството 5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205
и другото което е, че ще повторя думите на другите читатели
Чакам си другата глава!!! (как звучи, но все пак) 5+1=1 ? o_0  - Page 6 943311

1395+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 4:19 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Мии във всеки фик,все Кеу е отрязания 5+1=1 ? o_0  - Page 6 778320 Толкова семейна любоооов 5+1=1 ? o_0  - Page 6 953 Започнах да звуча като някоя бабичка от сапунките,ама НЯМА начин да изкажа колко як е фика 5+1=1 ? o_0  - Page 6 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1405+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 8:35 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

21ва Глава

Часът бе към 2:30 посред нощ. Ън Че не можеше да си затвори очите дори за секунда, защото преживяното с Кий се появяваше пред очите й. „Еххх, нескуик.. Да не би да са престанали да го продават в Корея? Защо не мога да намеря нито едничко?! Сега щеше да свърши чудеса.. Добре че поне мляко има..”мислеше си тя, докато си слагаше огромните слушалки.Крачейки към кухнята видя, че светлините там не са угасени и се учуди. Когато влезе, тя видя Оню, седящ на масата с ръце на главата си, все едно утре рано сутрин ще го обесят.
- Оппа, добре ли си? Защо седиш тук така?
- Ох, Ън Че, ти ли си..-погледна я той с тъжен поглед- Просто бях огладнял, но.. НЯКОЙ ИЗЯЛ ВСИЧКОТО СГОТВЕНО ПИЛЕШКО! Сега единствените бутчета в хладилника са все още пакетирани..- каза той все едно всеки момент ще заплаче.- А ти за какво си? И ти ли огладня? Не си вечеряла, доколкото си спомням..
- Не, всъщност дойдох за малко мляко, че не мога да спя.. Но като го каза, и аз се чувствам гладна..- Ън Че се замисли за миг и продължи с весел глас- Оппа, искаш ли да ти покажа оная рецепта за пилешкото? n_n
- Ааа? Сега лии? Ън Чеее, така те харесвам, момиче! Мислех, че не би го предложила!!- скочи той радостно от мястото си и я хвана за ръце- Давай, нямам търпение!
Въпреки че рядко можеше да контактува с Оню, Ън Че наистина го харесваше и уважаваше. Когато бяха заедно те говореха единствено за храна или музика, но това им стигаше. И сега, докато сготвяха не беше нещо толкова различно, докато Оню не пое разговора в свои ръце.
- Ън Че, дай още малко подправки.. Искам да не може да се яде от вкусотия!
- Айгоо, как може да имаме толкова еднакъв вкус към пилешкото, оппа.. Да се учудиш направо..-каза тя докато поръсваше пилето доста обилно с разни подправки.
- Но, да ти кажа.. Темин е прав..-започна той- Никой от нас не иска да си тръгваш все още.. Даже мислим да ти предложим да останеш да си живееш с нас докато се омъжиш.. Може даже да станеш 6тия член на групата ако трябва да те подмамваме с пари..- каза той и започна да се смее.
Ън Че честно казано не очакваше да чуе това. Тя се зарадва и също отвърна с усмивка:
- Оппа, страх ме е, че когато му дойде времето няма да мога да си тръгна.. Толкова се привързах към вас! А какво ще кажеш вие да се присъедините към моята компания? Ще печелите повече, а и ще имате повече свобода с момичетата! Примамливо, нали?- каза тя и го погледна лукаво.
Тези предложения за работа продължиха и докато се наслаждаваха на вкусните бутчета. Накрая измислиха да си създадат своя световна компания и да превземат музикалния пазар, живеейки под един покрив, независимо къде. Но после Оню, вече сит, започна да се прозява и си отиде в своята стая, оставяйки Ън Че сама с чисто бялото й мляко.
„Мисли че е нескуик.. Мисли че е нескуик.. Кафяво зайче.. Кафяво зайче” повтаряше си тя със затворени очи. „ЗАЙЧЕ БЕ, НЕ КИЙ!” викна тя на глас в коридора, докато отиваше към терасата за малко чист въздух.
- Ей, кой е там?- се чу от терасата.- Yaaah, имам оръжие в себе си, остави всичко което си взел, или се обаждам на полицията!
- Да знаеш, никой крадец няма да ти повярва като го казваш с толкова страх в гласа си..- отговори Ън Че, след като си свали слушалките, крачейки към Jonghyun- И ти ли си нощна птица тази вечер?
- Май да.. Не можах да заспя.. Tи също, а?
- Мхмм.. Само като си затворя очите и виждам Кий да идва към мен..- изтърва от устата си Ън Че.
- А? В какъв смисъл? Какво искаш да кажеш?- разтревожи се Блинг.
- Ааа.. ами.. днес нещо прекали със закачките.. Тръгна към мен... С кухненски нож..- излъга тя. Разбира се че не можеше да каже истината- Нищо сериозно де, просто за да ме уплаши.. И наистина успя явно..
- Хаха, типично негов стил.. Но няма какво да се тревожиш толкова за него.. Той е човек на момента.. Днес ако направи нещо, утре ще съжалява за него..
- Да се надяваме..-прошепна на себе си Ън Че.- А на теб какво ти е? Имам чувството, че нещо те мъчи, братле..- в същата секунда тя започна мислено пак да си удря главата в пианото. „Божеее, БРАТЛЕ?! Що за обръщение.. Агхх..”
- Аз.. Ами, май да..- каза той- Имам толкова много въпроси към теб, че вече не мога да спя заради тях..-каза Блинг и се усмихна притеснен, че казва истината..
- Ооо, давай ги! Знам колко е лошо така.. Да си изясним нещата веднъж за винаги!- каза тя, но в същия момент се сети как Кий беше поискал да говорят по важни въпроси.. Но не можеше да е същото с Блинг, нали?
- Добре тогава.. Само не ме разбирай погрешно, окей?- зарадва се Jjong на дългоочакваната възможност.
-Не се бой, няма.
- Но като видях млякото в ръцете ти, имам да ти дам нещо, чакай тук за момент, ей сега се връщам..- каза той и хукна към стаята си. Там той намери якето си и от вътрешния му джоб извади жълто пакетче с нарисуван кафяв заек..
- OH MEIN GOT! ABER DAS IST WUNDERBAR!-извика Ън Че, когато видя Нескуика- Блинг, нямаш си представа колко мноого се радвам в момента! Може да излетя направо!- каза тя докато си го сипваше в млякото.- Та такаа.. вече официално си заслужил да ме питаш всичко, което искаш!
- Тогаваа, започвам с първия..-каза той, хипер зарадван от факта, че я направи щастлива- Някога правила ли си пластична операция?
- Wooow, това ме хвана неподготвена..-изненада се Ън Че. „Да.. чудиш се дали езерното чудовище си е направило операции, за да стане такава.. разбирам..” помисли си тя и отговори.- Хехе, ако смятаме, че лазерните операции за премахване на пъпки е пластична операция.. Признавам си, да.. Но все пак е по-добре, отколкото да ги имам и да ги крия с грим, нали?
- НАИСТИНА ЛИ?!- шокира се Блинг, който разбра, че винаги се е подлъгвал със своите разсъждения. „Боже колко си глупав Kim Jonghyun..”помисли си той.- Не се обиждай, моля те! Просто..-продължи той на глас.
- Не, разбирам те.. знам за случката със снимката.. Темин е направил една глупост и ти показал някоя стара.. Няма страшно.
- Ама ти знаеш за това?!
- Еми, знаеш какъв е Кий… Но давай следващия въпрос, не се притеснявай.
- Колко добре би било ако го изтрия от тоя свят..- каза тихо Блинг, но продължи с следващия въпрос, защото искаше бързо да смени темата.- Амии.. Тогава, кой е любимият ти музикален стил? Сам не мога да го предценя.. Тази RnB шапка ме обърква доста..
- Ааа, шапката.. Chris Brown ми я беше подарила, когато записвахме албума му.. Но иначе съм голямо меломанче, не се ограничавам само с няколко определени стила..-започна да обяснява Ън Че. Блинг беше намерил слабото й място.- Но винаги съм обичала най-много корейския соул и балади.. Музиката от моето детство.. Ахх, спомени!..- възкликна тя и погледна към слушалките си.- Виж, даже в момента съм на такава вълна..-каза тя и усили звука, за да може и той да чуе изпълняващата се песен.
- Kim BumSoo?- викна Блинг, не очакващ да чуе това. Този изпълнител беше един и от неговите любимци.- Боже, Ън Че, тази вечер все ме изненадваш! Излезе, че имаме и общ вкус към музиката!
- Хехе, знам.. Все пак съм ти фенка, няма как да не знам..-призна си тя.
- Охх, колко много може да си говорим за музика..- въздъхна Блинг- Но.. сега искам да те питам въпроса, който най-много ме интересува..
- Даваай, очаквам го с нетърпение вече! Все едно аз питам, ти отговаряш тука..
- Ъм.. знаеш, че тази вечер малко ви подслушвахме, когато говорихте с Темин..-започна той
- Оо.. Май разбирам накъде биеш.. продължавай..-каза тя с известна тъга в лицето си.
- Ами.. Винаги сме се чудили защо сте живели под един покрив с него… И нещата, които той каза тази вечер…
- Яясно..-каза тя и си пое дълбоко въздух- Искаш да знаеш истината за миналото ми?
- Четеш ми мислите!- отговори зарадван Jjong, защото имаше проблеми с формирането на въпроса.
Ън Че замълча за момент, помисли си как точно да го каже и започна:
- Виж, това е доста неприятна история за мен.. Ще ти го кажа по възможно най- краткия начин и после не повдигаме този въпрос, окей?- каза тя сериозно.
-Да, никога повече.
-Добре тогава.. Помниш ли онова огромно земетресение в Пусан преди години? Дето дълго време цяла Корея беше в траур? Хората все още палят свещи в годишнината..
-Да, разбира се..Беше когато бях на 5, но доста добре го помня..- каза Блинг и започна да отгатва какво ще последва.
- Е, майка ми почина тогава.. След това с татко се преместихме при семейството на Темин.. Но явно той не успя да прежали майка ми.. почина след около 3 години от рак.. От тогава за мен се грижиха леля и чичо…-замълча тя след това признание- Достатъчно кратко и ясно нали?
- Т-т-ти си..-започна отново да заеква Блинг.
- Да, сираче съм..-каза тя, опитвайки се да не заплаче пред него.- Сега, ако нямаш други въпроси, отивам да си спинкам, Блинг.. Благодарение на нескуика тази вечер ще спя като пън.. Така че, благодаря ти, че ми спаси съня!- каза тя и бързо го целуна по бузата- Лека ноощ!
След това тя се отправи към стаята си със забързани крачки. Трясна вратата, изпи на един път останалия нескуик, влезе под юргана и се сви на кълбо..
- Нуна.. Всичко наред ли е?- попита Темин, леко събуден от цялото движение около него.
- Да.. просто отидох да пия малко мляко.. Всичко е наред, миличък..- прошепна Ън Че, но в същото време една голяма сълза се плъзна по бузата й…



Последната промяна е направена от nasa__ на Нед Окт 17, 2010 6:34 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

http://www.last.fm/user/nasa__

1415+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 9:44 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

omo 5+1=1 ? o_0  - Page 6 515322 горката ън че 5+1=1 ? o_0  - Page 6 515322 невероятна глава Amazed чакам с нетърпение следващата Amazed

http://smiley92.tumblr.com/

1425+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Окт 16, 2010 10:08 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ън Че, химнее 5+1=1 ? o_0  - Page 6 7878
Само да намерим спонсори и сериалът ще е готов! С малко драма (поне за сега) и много смях, да не забравяме и интригите! Страхотен фик. Чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 6 219617

1435+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 4:34 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айй Ън Че...толкова ми е жал за нея 5+1=1 ? o_0  - Page 6 626982 Мм само ако SHINee ,разбираха български,и видеха сайта,че ако видеха и фика...айй мечти,мечти 5+1=1 ? o_0  - Page 6 885866 ТРЯБВА да намерим продуцент,това 100% ще стане най-успешния сериал в историята 5+1=1 ? o_0  - Page 6 132400

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1445+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 8:16 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

moonflower13 написа:Айй Ън Че...толкова ми е жал за нея 5+1=1 ? o_0  - Page 6 626982 Мм само ако SHINee ,разбираха български,и видеха сайта,че ако видеха и фика...айй мечти,мечти 5+1=1 ? o_0  - Page 6 885866 ТРЯБВА да намерим продуцент,това 100% ще стане най-успешния сериал в историята 5+1=1 ? o_0  - Page 6 132400

Имам друго предложение за разпространението му хохо 5+1=1 ? o_0  - Page 6 101878 Преводче на английски! 5+1=1 ? o_0  - Page 6 982906 И със сигурност си чакаме другите глави 5+1=1 ? o_0  - Page 6 72137

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1455+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 11:36 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Yess~админката е гений 5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205 (то не че някой се е съмнявал 5+1=1 ? o_0  - Page 6 778320 ) Ама те и английския толкова го знаят де,май само Кеу го говореше свободно 5+1=1 ? o_0  - Page 6 699691 Иии ще го преведем и ще го изпратим на официалния им сайт,и те ще го видят и...и...и ...добре де,нищо няма да стане 5+1=1 ? o_0  - Page 6 533202 Ама поне ще му се нарадват на това съкровище 5+1=1 ? o_0  - Page 6 196680

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1465+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 1:35 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

давай следваща главаааааа 5+1=1 ? o_0  - Page 6 918481
срахотна глава, ох ако бях на мястото на Ън Че и аз нямаше да мога да си избия Кий от главоту ( не че са мога де ... 5+1=1 ? o_0  - Page 6 984715 ... ама ...)... горкотуу Ън Че 5+1=1 ? o_0  - Page 6 626982


ПП:
и аз съм за превода на английски

1475+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 2:03 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Чакам още хора и правим един subbing team,то си има де ама да се включат повечко хора и ще правим nasa_ и България известни 5+1=1 ? o_0  - Page 6 23895

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

1485+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 2:29 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Hell yeah 5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205 nasa_ на върха~ 5+1=1 ? o_0  - Page 6 23895 5+1=1 ? o_0  - Page 6 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

1495+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 2:39 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Каунт ми ин 5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205

1505+1=1 ? o_0  - Page 6 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 17, 2010 2:44 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

миииии туууууууууууууу 5+1=1 ? o_0  - Page 6 162205

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите