5+1=1 ? o_0  - Page 11 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 11 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 11 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 11 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 11 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 11 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

2515+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Ное 11, 2010 7:33 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Умрях от кеф на края!! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 951866 а за Уве - знаех си, че има нещо странно в него 5+1=1 ? o_0  - Page 11 526115

2525+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Ное 11, 2010 9:08 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

още една невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 132400 имам нужда от следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 726853

http://smiley92.tumblr.com/

2535+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Ное 13, 2010 9:15 am

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Не бях чела от доста време, но това си бяха доста зареждащи глави! Amazed Давай следващата, че си умирам да знам какво ще се случи по-нататък 5+1=1 ? o_0  - Page 11 398254

2545+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 14, 2010 3:53 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

37ма ГЛАВА

- Добро утро, йо..- започна да поздравява Кий приятелката си, но се сети за предишната вечер и се спря.
- Добро утро, йобоо!- ведро му отвърна Ън Че, без да забележи неловкостта му.- Ахх, дори това ми липсваше..
- Кое?
- Да хвърлям боклука, да напазарувам, да ти викам „Добро утро, йобоо!” и ти да ме гушнеш.. но последното не го направи все още, защо?- попита момичето, докато прегръщаше Кий.
- Ами.. не знам Ън Че..след това, което стана вчера..
- Какво е станало?
- Yaaaah, не си мисли, че сме слепи! Всеки, който присъстваше на вчерашното парти вече е наясно, че вие с Jonghyun… сте заедно.
- Омо!- учуди се Ън Че.- Сигурен ли си?
- Ами да.. тоя разбойник го направи доста очевидно като не те пусна цяла вечер с тоя „Тя е моя!” поглед..
- Айго.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 119963 неловко..- каза си тихичко тя и продължи.- Както и да е, та теб какво те тревожи?- попита тя, виждайки неспокойствието в лицето му.
- Мисля, че повече не трябва да те наричам йобо, да те целувам по тези меки бузки когато си искам, да те прегръщам и гъделичкам както преди..- призна си тъжно той.- Като цяло, не можем да бъде близки колкото преди..
- Ей, това пък защо?- разтревожи се Ън Че.
- Ами.. защото вече си имаш приятел.. И защото, глупавото ми, той е най-ревнивия от SHINee..- издиша шумно той.- Не искам да създавам проблеми между вас..
- Yaaaaah, Kibum-aah, недей така..- каза Ън Че отчаяна и го прегърна отново, сега по-силно.- Не се тревожи за него, ако ме познава достатъчно добре, ще ми има доверие като му кажа, че си ми като брат! А и не съм негова робиня, да ми казва какво да правя!
- Просто.. не искам да имаме неприятности заради това..
- Мислиш, че ще бих направила нещо, което да ви навреди?!- започна да се обижда Ън Че.
- Нее, разбира се, че съзнателно не би го направила..- започна да обяснява Кий.- Но знаеш какви са медиите.. после и феновете.. Все пак дебютирахме преди около година, не мисля че бихме понесли такъв скандал..
- Yaaaah, Kim KiBum, мери си приказките!- ядоса се момичето.- Мислиш ли, че бих подложила кариерата и на петимата ви на такъв риск?! Не се тревожи за това.. компанията ми никога не би позволила такава новина да се появи в медиите, освен ако ние не искаме..- успокои го тя, въпреки че беше много ядосана.
- Никога не се знае какво ще измислят тези папараци..
- Във SM Ent. може и така да е, но те уверявам, че всяка новина, която е излизала за мен е била анализирана до последната буква от назначени за тази работа хора в моята компания.. Едно от малкото, което харесвам в шефа е, че държи адски много на такива неща..
- Колкото и да държи на тях, няма да може да затвори устата на всеки един..-настояваше Кий.
- Момченце, подценяваш ни.. Нали знаеш, че в момента точно ние сме най- развити и богати в тази индустрия? Всеки се страхува от нас и се опитва да ни бъде приятел, не враг.. медиите са същите.. Едно изречение да напишат без нашето съгласие, и веднага им рухва бизнеса.. зловещо звучи, но е така..
- Наистина ли?!- учуди се Кибум.- Уоу..
- Хехе, направо не могат да си намерят място под небето..
- И това се отнася за абсолютно всички?
- Ами да.. няма значение от коя точка на света са.. Например, имаше някаква корейска телевизия, която беше научила, че нямам родители.. Секундата, в която се опитаха тайничко да публикуват новината. банкрутираха.. Казвам ти, имаме си хора които следят всяка новина..
- Звучи страшно..
- Страшно си е.. затова ти казвам, не се тревожи.. Ако беше с някоя друга да, но това съм аз,бе човек..
- Ами ако решите вие да си го признаете?
- Още е рано.. ще му мислим после.. а и повечето фенове мисля, че свикнаха с идеята да си грабна някой от вас.. погледни в нета, ще видиш 5+1=1 ? o_0  - Page 11 754760 ..-каза уверено тя.- Тааа, закуската е готова, събуди останалите,ако обичаш 5+1=1 ? o_0  - Page 11 15286
След 15 минути всички, които си бяха вкъщи се събраха в кухнята.
- Jonghyun пък къде е? Не можа да го събудиш ли?- попита Оню, докато гледаше Кий.
- Нямаше го вкъщи..
- 5+1=1 ? o_0  - Page 11 530402 Как така?!- задави се Минхо.
- Амии..-обади се Ън Че.- Видях го като слизах да оставя боклука.. хвръкна някъде и каза, че ще се върне навреме.
- Да се надяваме..- промърмори Темин, докато разбъркваше храната си.
- Само не разбрах, за кое да дойде навреме?- попита момичето.
- Аами, днес имаме фен-среща.- отговори Минхо.- След това пък имаме фотосесия, която ще продължи доооста..
- Айгоо, пак ще капнем..- обади се Оню.
- Ясно..-поклати глава Ън Че, малко недоволна, че няма да ги види цял ден.
- Ти имаш ли някакъв график, нуна?-попита Темин.
- Амиии.. да видим.. мисля да отида до JYP Ent. по едно време, за да си изясня какво ще правя.. после сигурно на фитнес с Khun и Taec.. ноо това ще стане след 12:00..
- Ей, искаш ли да дойдеш с нас?- предложи й Кий.- На фен-срещата, да не скучаеш. А и да видим реакцията на феновете.
- Добра идея!- съгласи се Оню.- Какво ще кажеш?
- Добре 5+1=1 ? o_0  - Page 11 10044 !- отговори тя зарадвана.- Кога излизаме, да се приготвя.
- Към 9:00.. Имаш време, няма страшно..-успокои я Минхо.
След минута те чуха звука на входната врата.
- Добро утро на всичкии! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 280978 - викна Блинги, целият червен от студа, но въпреки това зарадван.
- Оуу, ти се появи..- каза Минхо и го изгледа.- Къде беше?
- Отидох да взема нещо..-промърмори той, докато си вадеше якето.- Ън Че, ела с мен за малко.
- А-а-аз?- започна отново да заеква Ън Че.- Т-т-очно сега? З-защо?
- Просто ела..- каза тихичко Jjong, хващайки я за ръката и я дръпна към своята стая.
- Ей, ей.. какво си мислиш, че правиш?- попита го тя, докато той заключваше вратата.
- Просто исках да се усамотим за малко..
- З-з-защо?
- Искам да ти дам нещо..
- К-к-ккк-акво?- паникьоса се тя.
- Защо не седнеш на леглото?- опита се да я успокои той.- Ейшш, толкова е топло вкъщи.. пък вънка е голям студ.- каза той, докато си махаше и елечето.
- Yaaah, какво си намислил? Какво вземане-даване?!- попита Ън Че, подозираща доста неприлични неща. „Небеса, само не и това! МОЛЯ ВИ! Още не съм готова!!” си мислеше тя, докато Блинги седна до нея.
- Вчера.. не можах да ти дам подаръка за рождения ти ден.. мисля сега да ти го дам..- каза той нежно и посегна към дънките си.
Ън Че си затвори очите от срах. „Не, не, НЕ!! МОЛЯ ТЕ, НЕДЕЙ! Още е рано!” викаше тя наум.
- Честит рожден ден!- каза весело Блинг Блинг и й подаде малка квадратна кутийка. Момичето отвори очите си и въздиша тежко от мигновено дошлото успокоение.
- Jonghyun, не трябваше! Аз не мога да получа по-голям подарък от теб.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 119963 - каза срамежливо тя.- Благодаря ти!
- Дано да ти харесат.. Продават се поотделно, но не можах да се реша кое е по-хубаво, затова купих и двете. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 97395 -обясни той, докато Ън Че отваряше кутийката.
Вътре стояха две сладки обици с формата на ноти, които моментално грабнаха сърцето на момичето, но в същото време я накараха да се смее на ситуацията.
- Защо се смееш? Не ти ли харесаха?
- Нее, прекрасни са.. само че..
- Какво?
- Аз никога не съм носила обици.. не съм си продупчила ушите..
- МОЛЯ?! –шокира се Блинг. Хвана я за главата, погледна й ушите и осъзна горчивата истина.. тя наистина нямаше дупки..

http://www.last.fm/user/nasa__

2555+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 14, 2010 4:43 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

последното изр направо ме убиии 5+1=1 ? o_0  - Page 11 561186 5+1=1 ? o_0  - Page 11 23895 супер главааа xDDD

2565+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 14, 2010 5:05 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хааааааах...Нямаше дупки 5+1=1 ? o_0  - Page 11 778320 5+1=1 ? o_0  - Page 11 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2575+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 14, 2010 6:27 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Главата е супер 5+1=1 ? o_0  - Page 11 162205 . Обиците къртят 5+1=1 ? o_0  - Page 11 726853. Едната ми татуировка е с почти същите ноти, но няма да откажа такива обици 5+1=1 ? o_0  - Page 11 792227 5+1=1 ? o_0  - Page 11 15286 . Чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 561186 .

2585+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 14, 2010 10:21 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 162205 обиците наистина са страхотни 5+1=1 ? o_0  - Page 11 15286 нямам търпение за другата глава :145:

http://smiley92.tumblr.com/

2595+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 16, 2010 2:35 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


38ма ГЛАВА

- Хмм.. кое ли да облека.. кое да облека..- се питаше Ън Че на глас докато търсеше нещо хубаво за фенсрещата.
- Сама ли почна да си говориш?- попита Темин и я погледна подозрително. Той забеляза, че тя не е слязла от облаците, откакто излезе от стаята на Блинг.- Нещо много си щастлива днес, не мислиш ли?
- Ммммм.. май да.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 227294 - отговори му тя и го погледна с милите си очички.
„Колко много си приличат..” помисли си малкия и въздиша силно.- Радвам се за теб, нунаа, най-сетне да настъпи и зрялост при хормоните ти..- й каза той, докато си обличаше дънките.
- Еййш, какво искаш да кажеш? Че съм бавноразвиваща?
- Разбери го както си искаш.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 792227
- Ти сега остави да се занимаваш с мен и ми кажи кое от тея е по-добре: това потниче или тениската?- попита тя и му показа дрешките.
- Нуна, ти добре ли си? Вънка е люта зима, ти потници ми показваш! Ама съвземи се малко де!- направи се на ядосан Темин. Всъщност тази нейна разсеяност му допадаше.
- Охх, верно.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 867558 Кон ме вее на бял вятър..-каза тя и след около 3 секунди анализ осъзна каква безсмислица е изръсила.- 5+1=1 ? o_0  - Page 11 850654 5+1=1 ? o_0  - Page 11 850654 Господи, какви ги ръся днес?! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 850654 -викна тя и двамата с братовчед й се смяха, докато им заболяха коремните мускули.
След около 15 минути и двамата бяха готови. Ън Че се спря на впитите си дънки и любимата си вълнена блуза. Харесваше да се облича обикновено, когато може. Не беше човек на модата като Кий, например. Реши да се погледне за последен път на огледалото и забеляза нещо.
- Omo, Taemin-aah, ама аз губя форма!- изуми се тя.
- О? Кфо?- погледна го той с неразбиращ поглед.- Много пък си си добре.. Ейшш, откъде ги измисляш тези..
- Ама..ама виж!- каза тя и на секундата извади блузата си и остана по сутиен.- Къде са ми плочките?!?
- Yaaaah, ето ги!- показа малкия с пръст.- И тях ако не ги виждаш, май наистина ти трябва операция на очите..
- Не не.. не бяха такива.. тая болница ми се отрази зле..
- Виж, много си добре даже! По-добре така, по-женствено.. Ти какво, като Taecyeon хьонг ли искаш да станеш?!
- Ооуу, пази Боже.. Чак пък толкова не..- стресна се Ън Че.
- Братовчедитее, време за тръгване!- викна Jonghyun и отвори вратата без да почука. Първото нещо, което видя беше полу-голото тяло на момичето, разбира се. Мигновено усети как му става адски топло и стана червен като домат, но не можеше да премести очите си. „Това всичко.. е за мен?!” се питаше наум, докато ококорено продължаваше да я изпива с очи.
- ЕЙЙШ, АЛОО!- прекъсна го Темин.- Разбрахме, вече може да се махнеш, хьонг..- изпъдиха Jonghyun.- Айгоо.. каква напаст!!- викна силно макнаето, за да го чуят всички.
След 5 минути Ън Че беше готова и с лекия си грим и излезе от стаята. Докато все още конят я вееше на бял вятър пред нея изненадващо се появи Блинг. Той я погледна сериозно и я притисна до стената.
- Обиците!- студено й напомни той.
- Какво за тях?- попита тя усмихната.
- Върни ги!
- Казах ти, няма..
- ВЪРНИ ГИИ!
- Подаръкът не се връща, не знаеш ли?
- Искам да ги сменя за нещо друго.. пръстен например.. Ейш, няма значение какво е, само да може да ги носиш със себе си.
- Ами.. аз и обиците мога да ги нося.. например сега са в джоба ми..
- Бих предпочел да имат контакт с кожата ти.. като някое колие, например..- каза съблазнително той докато доближаваше до врата й, за да усети аромата й. Лоша идея- веднага му омекнаха коленете.
- Мммм.. и така са си добре..- изпъшка Ън Че. Усети дъха му във врата си, което моментално й замая главата.
- И така.. дай ми ги.- прошепна Блинги, докато проследяваше с очи деколтето на блузата й.
- Няма!- отговори му сериозно тя и му показа, че не й минава този номер.
- Моляя тее!- веднага промени тактиката Jjong и премести „puppy eyes” погледа си към очите й.
- И този номер не ми минава..- каза тя и на свой ред направи своите мили очички.- Jonghyun.. избрал си идеалния подарък за мен.. ако беше нещо друго не би могъл да ме трогнеш така.. спри да се тревожиш, окей?- успокои го тя нежно и не можа да се сдържи- леко го погали по лицето и нежно впи устни в неговите. Вече започваха да разбират действието на целувките върху тях- колкото и ядосани или напрегнати да бъдат, една единствена целувка ги успокояваше и пращаше в Рая. Чак когато Ън Че остана без дъх го пусна, въпреки че очевидно на него това не му стигаше. Блинги хвана ръката, която беше на бузата му и кимна в съгласие.
- Така да бъде.. остани си с обиците, които не може да използваш..-прошепна й той, докато докосваше малкия й нос със своя.
- Ха така.. бъди добро момче..-похвали го тя.- Иии, да слезем вече, да не ни чакат..

Пред вратата:
- Аха, птичките пристигат.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 231219 - каза Оню и бутна Темин.
- Не мога да разбера как не ме видяха докато минавам покрай тях..- все още се чудеше макнаето.
- Любовта, малкия, прави хората слепи..- философства Минхо.
- .. каза опитният любовник.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 726853 - намеси се Кий.- И теб те знаем, Минхо..
- Ей ей, вижте ги!- прекъсна ги Оню.- Не са ли сладки? Jonghyun пак я е хванал за ръката..Ън Че се смее ведро, гледат се влюбено.. ПИЛЕНЦА!
- Хьонг.. тяхната любов е по-различна от тази, която изпитваш към пилешкото.. Моля те, не ги наричай така, страх ме е да не ги изпечеш.. MySpace -каза Темин и започна да се смее.
- Уоуу, Мини, ти кога излезе от стаята?- учуди се момичето.
- Ами.. дълга история.. Ела да седнеш при ме..- предложи Мекотелото, но малко късно. Тя отдавна си беше заела мястото до Блинг и чакаше да потеглят.
- Какво каза?- попита тя.
- Ааа, нищо, нищо..-промърмори си той. „Ехх, така ще бъде Темин.. вече си на второ място.. MySpace
- Изглеждаш нервна..- каза Jjong докато пътуват и леко стисна ръката на Ън Че.
- Аз? Апфф, кой го казва..- извъртя очи тя.- От 15 минути не си спрял да тупаш с крак.. Успокой се, няма да ви линчуват.. Е, поне не в лошия смисъл..
- Да, много успокояващо..
- Оффф…
- Какво?
- Дали беше добра идея да дойда и аз? Все пак си е ваша среща с феновете..
- Ами да, ще свикнат да те виждат с мен.
- Моля??! Не мислиш да ме вземеш за заложница както вчера, нали?
- Не знам.. имаш прекалено хубава ръка.. не искам да я оставя..
Темин и Кий започнаха да кашлят, но кой да ги чуе?
- Айго.. нервя се.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 388925 - прошепна Кий на Темин.
- От Мин У я пазехме.. то заплахата била пред очите ни!
- Той не беше в плановете ни..
- Ахх, глупав Темин, глупав..
- Ей, влюбените, след малко ще сме там.. Пригответе се.- предупреди ги Минхо и ги бутна.
- Ейш, не завиждай!- отвърна му Jonghyun.- Това, че днес няма да може да видиш ХаНи не значи, че трябва да си го изкараш на нас..
- Оо, верно!- сети се Ън Че.- Яяяя разкажи, как вървят нещата между вас?-попита тя Минхо, който моментално се засрами.
- Ами… добре.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 119963
- Yaaah, не се прави на света вода ненапита!- скара му се Блинги и погледна към Ън Че.- Не го гледай тоя, всъщност започнаха да ходят цели 2 дена преди нас! Докато ние ти приготвяхме партито те шляеха! Като неразделни са, не ги ли забеляза вчера? Днес ми се мръщи, че няма да я види..
- КиБуууум! Успели сме с мисията 5+1=1 ? o_0  - Page 11 885866 !! Защо не ми каза?
- Нямах време..-промълви Кий.
- Айгооо, как се радвам 5+1=1 ? o_0  - Page 11 561186 Честито, Минхоо!- възкликна Ън Че и ванът спря.
- Време за шоу!- викна Оню и плесна с ръце.
- Просто бъди спокойна, няма да ти направят нищо.- каза й за пореден път Блинг Блинг.
- Ти също, окей?- прошепна тя и му даде малка целувка.

На мястото се бяха събрали около 1000 луди фенки на SHINee. Само крясъкът им можеше да остави трайни слухови увреждания, но и шестимата бяха свикнали с този шум. Ън Че се сети, че трябва да седне възможно най- далеч от Jonghyun и зае мястото до Темин, който беше най- отстрани. Днес доколкото можеше тя вършеше работа на помощник- раздаваше снимки на феновете, даваше на SHINee нови маркери когато им потрябват, снимаше със своя и с апаратите на феновете… но само доколкото можеше.
За нейна изненада някои фенове се радваха да видят нея повече от колкото виждат SHINee. Искаха й автографи, снимаха се с нея, показаха голям интерес и за отношенията й с момчетата. Дори имаше хора с подаръци за нея, които смятали да ги дадат на Темин за да ги достави на нея…

- Еее, добре мина! Браво на нас!- поздрави Оню останалите.
- Имах чувството, че са дошли за нуна, не за мен..- шеговито каза Темин.
- Yaaaah, не говори така! Просто се шашнаха да ме видят с вас.. иначе имате доста аджума фенки май, а?
- Ами.. така ни върви..- отбеляза Минхо.- Заради дебютната ни песен е..
- И сега.. теб къде те оставяме?- попита Блинг Блинг и погледна към Ън Че.
- Ами, пред JYP Ent. Искам да видя договора и да се запозная с всички 5+1=1 ? o_0  - Page 11 64119
- И след това?
- Ами.. в залата с момчетата.
- Кои момчета? 5+1=1 ? o_0  - Page 11 935510
- Тези, с които отивам- Khun, Taec, Junsu.. Проблем?
- Не.. никакъв.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 687470
- Пристигнахме!- прекъсна ги шофьора.
- Омо, толкова бързо?- учуди се Ън Че.
- Ами.. бяхме близо.- отговори мъжът.
- Добре тогава.. Приятна работа!- каза момичето и изхвърча от вана.

След като тя си слезе, в колата стана доста тихо. Jjong гледаше като пале, изоставено от собственика си.
- Хьонг.. не можах да ви кажа..- прекъсна тишината Темин.- Честито и на двама ви..
- А, какво каза?-попита Блинг, не разбрал за какво става въпрос.
- Нуна и ти.. Честито!
- Ааа, ами.. благодаря.
- Ейшш, мълчи си там!- ядоса се Кий.
- Какво пък направих сега?- учудено попита макнаето.
- Ти беше този, който го запозна с нея.. Практически погледнато, ти си тяхното Купидонче, разбойнико!
- Погледни от добрата страна.. ако не беше дошла, и ти нямаше да я познаваш..
- То само това ме спира да от извършване на убийство!- викна Кий и смаза крака на Темин.
- Ейшш, бой ли искаш?! Да излезем и да решим това като мъже!
- Yaaah, успокойте се!- прекъсна ги Оню.- Не се карайте като 5-годишни!
- Темин, имам въпрос към теб..- каза сериозно Jonghyun и останалите незнайно защо спряха да се боричкат.
- Кажи хьонг.
- Как може момиче тийнейджър да не си слага обици?!
- Омо, все още има ли ги такива?- учуди се Дивата.- Колко старомодно..
- Амии.. аз познавам само едно такова момиче..- замисли се Темин.- И това е нуна.
- КАКВО?!- изуми се Кибум, но никой не му обърна внимание.
- Точно за нея говоря!- каза развълнуван Блинги.- Подарих й обици за рождения ден и въпреки, че няма да ги използва не ми ги връща за да ги сменя!
- Wooooow, хьонг, уцелил си десетката!! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 162205
- Yaaah, недей да се шегуваш с мен! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 595513
- Не, честно, не се шегувам! Когато й предложих да го направим заедно ми казваше „Никога няма да си продупча учите просто ей така! Само.. ако бъдещото ми гадже ми подари обици.. може да си помисля.. Но като ме знаеш каква съм, надали някой ще се осмели да го направи 5+1=1 ? o_0  - Page 11 97395 ”- цитира братовчедка си Темин и започна да се смее истерично.- Господи, знаеш си работата! Каква ирония 5+1=1 ? o_0  - Page 11 850654 5+1=1 ? o_0  - Page 11 850654 5+1=1 ? o_0  - Page 11 850654
- Ама ти, сериозно ли? 5+1=1 ? o_0  - Page 11 104235
- Съ-съвсем сериозно.. Ааах, заболя ме корема от смях 5+1=1 ? o_0  - Page 11 850654 !.

Късен следобед:
- Yaaaah, момиче, наистина те бива!- признаваше си JoKwon, след като днес беше видял как Ън Че вдига 65 килограма.
- Да ти кажа честно, и теб те бива браат!- отвърна й тя.- Никога не съм мислила, че 2AM са имат толкова атлетични членове!
- Това е защото 2PM са се заели да си показват плочките, не ние..- присъедини се и ChangMin на разговора им.
- Ей, с какви глупости й пълните главата?- обади се отдалеч Taec, докато вървеше към тях с останалите момчета, Khun и Junsu.
- А? Нищо особено,хьонг..- замаза положението JoKwon и смигна на Ън Че.
- Таа, госпожице, къде искате да ви заведем?- попита учтиво Junsu.- Все пак трябва да се реваншираме за последния път..
- Ън Че, искаш ли да ти покажем Сеул малко?- предложи ентусиазиран Taec.- Да хапнем нещо, малко по магазини и после цяла нощ луди танци в дискотеката! Навити?!
- Yaaah, карай по-спокойно.. Вече не е свободна, нали помниш?- прошушна му Khun и уби надеждите на Taec за хубава вечер.
- Момчета, ако искате вие си лудувайте по мъжки, аз искам да се прибера..
- Без теб?- смути се Junsu.
- Някой друг път с мен.. Тази вечер съм пас.
- Амии, добре тогава.- каза Nickkhun и я потупа по рамото.- Тогава първо те оставяме у вас и след това си гледаме забавлението.
- Мхм, разкършете се и за мен!- заръча им тя. Когато се качваха в колата, Ън Че се сети за нещо.- Khun..
- Ммм, слушам.
- Трябва ми помощта ви.
- Само кажи.
- Да знаете къде има козметично студио?
- Ами, да.. спешно ли ти трябва?
- Мхм..
- Какво ще правиш?
- Мисля да си продупча ушите..


http://www.last.fm/user/nasa__

2605+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 17, 2010 9:54 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

- Ей ей, вижте ги!- прекъсна ги Оню.- Не са ли сладки? Jonghyun пак я е хванал за ръката..Ън Че се смее ведро, гледат се влюбено.. ПИЛЕНЦА!
- Хьонг.. тяхната любов е по-различна от тази, която изпитваш към пилешкото.. Моля те, не ги наричай така, страх ме е да не ги изпечеш.. -каза Темин и започна да се смее.

още една изумително невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 726853 нямам търпение за следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 11 625901

http://smiley92.tumblr.com/

2615+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 17, 2010 12:20 pm

~CL <33

~CL <33
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Кон ме вее на бял вятър..

От Мин У я пазехме.. то заплахата била пред очите ни!

Супер е! Давай следващата! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 10044

2625+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Ное 18, 2010 3:50 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

nasa__ написа:

- Yaaaah, момиче, наистина те бива!- признаваше си JoKwon, след като днес беше видял как Ън Че вдига 65 килограма.


Лелии.. та това 100% съм сигурна, че е повече от нейното тегло. Егати машината е Ън Че! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 982906 Давай момиче!! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 778320

Много сладка глава, особено на края когато казва, че ще си продупчи ушите 5+1=1 ? o_0  - Page 11 15286. Нямам търпение да видя реакцията на Блинг, когато види, че тя носи обеците подариени й от него. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 625901

2635+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Ное 20, 2010 10:45 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Амиии, здравейте хора.. Всъщност този пост трябваше да бъде следващата глава, ама тоя BBCode е толкова скапан и така ме ядоса, че в момента ако беше човек, нямаше да е жив!!
95% съм сигурна, че не е от нета ми и моля някой от отговорните за дизайна да поправят това чудо! (админке знам, че ще видиш този пост)
Сега ще се питате защо не пускам главата, нали.. Ем, голяма сантименталистка съм, не искам да го постна без да му оформя цвета,размера, тва-онова..Инак съжалявам, че тая седмица бях по-пасивна..това даскало не ми оставя време..
Иии на края (но не на последно място) искам да се извиня на [shaWty], на която изпратих един глупав отрицателен вот.. НАИСТИНА СЪЖАЛЯВАМ! И ти ми изпрати един, да сме квит, окей? ;]

http://www.last.fm/user/nasa__

2645+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 21, 2010 12:33 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Foot + Ball = Love o_O
MinHo SPECIAL

- Ей, махни тази шапка вече!- ядосваше се Джунсу.- Чу какво ти казаха.. Раните трябва да „дишат” !
- Вкъщи ще я махна, няма страшно..- успокои го Ън Че докато излизаше от колата.- Приятно прекарване момчета!!- каза тя на останалите и се запъти към къщи. Тя тихичко отвори вратата и чу шумове, идващи от кухнята. “Върнали са се..” си каза тя и на пръсти се запъти към тях. Застана зад вратата и започна да прослушва.
Седнал Минхо гледаше замислено към телефона си. Останалите се бяха събрали около него.
- Трябва ли да го правим?- попита той отново останалите.
- Yaaaah, това ни е работата, братле.. и на мен ще ми е трудно с Ън Че, но няма как..- отговори му Блинг Блинг.
- Оф, добре..- въздиша Минхо и набра телефона на ХаНи.
По телефона:
ХаНи:- Ало, миличък, свършихте ли най- сетне? *развълнувано*
Минхо:- Ами, да.. *смутено*
Хани:- Сигурно си много уморен, нали любов моя? Айгоо, иде ми да ги разкъсам мениджъра ви.. Цял ден без теб.. липсваш ми.. *срамежливо*
Минхо:- И ти на мен, ангелче..*въздишка* Защо не ми се обади?
ХаНи:- Ами.. каза, че цял ден ще работите… не исках да те притеснявам миличък.. но цял ден бях изправена пред диалемата „да се обадя лиии, да не се ли обадя..” *смеейки се*
Минхо:- Разбирам..*тъжно*
ХаНи:- Миличък, да не те тревожи нещо? *разтревожено*
Минхо:- Всъщност.. Милo, имам да ти кажа нещо..
Хани:- Кажи го. Слушам. *нетърпеливо*
Минхо:- Не е като за телефонен разговор.. Да се срещнем, окей?
ХаНи:- Сега??
Минхо:- Ами да.. След час пред игрището, добре ли?
ХаНи:- Мислех, че си изморен.. Добре, до след час тогава..
Минхо:- Обичам те! *искрено*
ХаНи:- И аз те обичам! *тихичко, за да не я чуят другите*

- Yaah, защо пък след час?- попита го Оню.
- Докато стигна до стадиона..
- Защо просто не вземеш такси?
- Искам да помисля малко..- отговори Минхо и излезе от кухнята. Дори не забеляза Ън Че.
- Ей, какво му има на този?- попита тя останалите докато влизаше при тях.- Еее, кажете де!- ядоса се тя след като не чу отговор.

Минхо се беше облякъл дебело и лицето му почти не се виждаше. Но облеклото беше нормално за сезона, все пак беше края на януари. Беше си сложил слушалките и спокойно вървеше към мястото на срещата. Песента, която слушаше, го накара да се замисли.. Той се сети за първият път, когато беше видял ХаНи… Нейната ХаНи, първата му любов… Той се върна назад, мноого назад във времето. Във мислите си той се намери в онзи ден на късната есен, малко повече от година преди да кандидатства за SM Entertainment.. Денят, в който бяха загубили един много важен мач, за което той обвиняваше себе си..

- Yaaaaah, ти си най- сакатия футболист, който съм виждала! Засрами се!!- чу Минхо от вече празните пейки, в които до преди един час викаха за неговия отбор. Сега той се връщаше вкъщи с негов съотборник.
- Омо, тази пък коя е?- попита Минхо приятеля си.
- Ооо,това момиче! Знае, че й е забранено и пак идва!- ядосано му отговори той.
- ДА, ДА! Точно на теб говоря, щъркелокраки!!- продължаваше момичето. Въпреки че не ставаше от мястото си беше ясно от погледа й, че иска да го хване за врата и убие.- Ако ти, разбойнико, беше дал пас на оппа в 85’тата минута вместо да се правиш на герой, сега щяхме да сме шампиони!!
- Yaaaaah, престани да се правиш. че разбираш от футбол!- не можа да издържи младия Харизма.- Да сядаш там и да критикуваш е много лесно, нали? Е момиче, там, на терена е по-различно! Престани да ме ядосваш и си тичкай при гаджето, който и да е той!- викаше й той,докато вървеше към нея.
- Ей, ей, по-полека Минхо, все пак ми е сестра!- прекъсна го приятелят му.- И ти госпожице, не ти ли беше забранено да излизаш сама? А и как дойде тук? Къде ти е количката?
- ТИ ГОСПОДИНЕ, НЕ МЕ ПОЗНАВАШ ДОСТАТЪЧНО, ЧЕ ДА ЗНАЕШ ДАЛИ РАЗБИРАМ ОТ ФУТБОЛ ИЛИ НЕ!!- кресна момичето в лицето му, все още сядаща на мястото си.
- Попитах те нещо, ПАРК ХаНи!
- Настоях да дойда и татко ме донесе тук.- обърна поглед ХаНи към брат си и каза с по-нисък глас.- После си тръгна. Чаках теб, за да се върнем вкъщи заедно..онова нещо е под пейката..- продължи тя и показа с пръст прибраната инвалидна количка.
- Ха така кажи. Бях се зарадвал, че си проходила, за да ме видиш как играя..- пошегува се брат й, докато оправяше количката.- Между другото, Минхо това е сестра ми, ХаНи и сестро, това е приятелят ми, Минхо. Кажете „Хааай!”- опитваше се да ги разведри той, но напразно- и двамата скръстиха ръце и погледнаха в обратната страна.
Горе-долу същото беше и когато се прибираха. Минхо трябваше да върви с тях, защото къщата му беше на същата посока. Той говореше с приятеля си, ХаНи също подхвърляше по някоя дума на брат си, но двамата взаимно се игнорираха.
- Оттук мога и сама!- каза ХаНи и започна да върти колелата.
- Добре, и аз се прибирам след малко!- викна брат й след нея.- Не я гледай че е такава, иначе е мило момиче.. просто е ядосана за загубата..
- Ъм, хьонг..
- Да Минхо.
- Ъм.. Какво й има?
- На ХаНи ли? Ами, злополука.. като кандидатстваше за националния отбор падна лошо и се осакати.. Ядосана е, че не я приеха и сега отказва да прави упражнения.. Глупаво момиче.. ако искаше можеше да се оправи и отново да се пробва. А сега, ако продължава да не си прави упражненията, няма да проходи отново.. Иде ми да я набия хубавичко, че да се осъзнае малко..
- Хьонг, кой национален отбор?- заинтересувано попита Минхо.
- Кой отбор може бе човек? Женския отбор по футбол! Сгреши като каза, че тя не разбирала от него.. Хайде със здраве, аз влизам..
- Довиждане..- каза Минхо слисано и продължи по пътя си. „Леле.. сигурно й много трудно..” мислеше си той.
Странно защо, той не можеше да махне това грубо момиче от главата си с дни. След седмица най-накрая Минхо намери себе си пред тяхната къща, звънейки на вратата.
- Ооо, братле, влез!- топло го посрещна приятелят му.
- Хьонг.. идвам да предложа нещо..- каза Харизмата и му разказа плана си.
- Ооо, съгласен! Каквото искаш прави, само я откажи от този инат!- зарадва се братът на ХаНи и го заведе в нейната стая.
- Ха~~~Нии! Имаш го~~стии!- викна той.
- Кой е оппа?- попита тя, вдигайки поглед от списанието.
- Аз съм.- отговори Минхо с дълбокия си глас.
- ОМОНА, ТИ!- изкрещя ХаНи.
- Е, аз ви оставям.. Успех, братле..- прошепна братът на ХаНи и излезе.
- За какво си дошъл?-попита тя студено.
- Ами.. за да те накарам да проходиш отново..- отговори Минхо сериозно, гледайки я в очите. Той видя как лицето й приема все по-шокиран вид.- Не можеш така да пропилееш живота си! С малко помощ може отново да се пробваш за националния!
- Откъде разбра?
- Ами.. брат ти ми разказа..
- Голям е клюкар..
- Не е! Просто е разтревожен за теб!
- И все пак, не искам помощта ти!
- Искаш я!
- Не я искам!
- ИСКАШ Я!!
Всъщност Минхо не се сети как я убеди да се упражняват заедно. Не беше и нужно в момента. Вместо това той се спомни за онези малки ценни моменти, които е прекарвал с нея. Паданията, синините.. след това първата й стъпка, първото им излизане навън без количката.. как тя падаше върху него през цялото време.. Всичко, което го накара да се влюби в нея за 6 месеца.. Още тогава той усещаше, че ХаНи е специална за него, но не можеше да открие по какъв начин.. Единственото, което знаеше бе, че когато се събуди и се нахрани, отново ще я види и ще си прекарат страхотно, въпреки неразправиите си. Всъщност, това му харесваше в нея- тя никога не му отстъпваше, винаги когато той каже „бяло” тя възразяваше и казваше „черно”- точно това правеше нещата забавни.
Времето минаваше неусетно.. Минхо започна да свързва онази година само и единствено с нея- студената зима мина с усилените упражнения вкъщи; пролетта дойде с първата самостоятелна стъпка, която тя направи след толкова дълго време; лятото им донесе топло време, в което можеха да шляят из града и в нейната детска къща, разположена на огромното дърво в двора й; есента… тя беше сезона, в който се срещнаха… тя беше и сезона в който се разделиха…
Минхо така и не успя да забрави деня, в който си замина от родния град, за да започне като трейни в SM ENT. Беше студен, облачен ден, когато двамата отново бяха в дървената къщурка и обсъждаха мача Южна Корея- Япония.
- Yaaaaah, видя ли го оня, Накашима, къф фаул направи? Не ми казвай, че не видя, ще взема да те сметна за слепец като оня рефер!- ядосано викаше ХаНи.
- А?
- НАКАШИМА! Във 79’тата минута! ФАУЛА!
- Аааа, да.. голяма издънка беше..
- Минхо.. какво ти е?- разтревожено попита момичето.
- А? Нищо, какво да ми е..
- Ами, изглеждаш замислен..
- Всъщност.. трябва да ти кажа нещо..
- ЗНАЕХ СИ! Мълчиш като Бекъм след загуба! Разказвай!
- ХаНи.. аз..
- Да, ти..
- Приеха ме за трейни в Сеул.
- Уоооооуууу!!! Честитоо!!- викна ХаНи и скочи върху него. Прегърна го силно, знаейки, че това ще е една от последните им прегръдки..- Наистина, радвам се за теб!-продължаваше тя с фалшива усмивка.- Футболист не стана, поне с това да успееш да станеш известен..
- Наистина ли се радваш?-попита Минхо сериозно.
- Ами да..
- Тогава защо виждам сълзи в очите ти?
- От радост, келещо! Няма да те виждам повече, каква по-голяма радост от това..- каза тя и сълзите й потекоха.- Кога си заминаваш, да приготвя пир по случая?
- Много смешно ХаНи, няма що..
- Кога Минхо?-попита тя отново, този път не скривайки тъгата си.
- Днес.. след няколко часа..- отговори той, без да може да я гледа в очите.
- ГЛУПАК!- извика тя и му плесна един шамар.- СЕГА ЛИ СЕ КАЗВА?!? Ня-нямахме време дори да се сбогуваме! ГЛУПАК! Добре, така да бъде! МАХАЙ СЕ!- изкрещя тя и затвори очи, за да спре сълзите.
- ХаНи.. моля те..
- МАХАЙ СЕ!!- повтори тя, но в този момент и двамата чуха оглушителна гръмотевица. Тя се стресна и веднага се гушна в него, плачейки още по-силно.. Минхо я прегърна и започна да я утешава. Така изминаха и няколкото часа, които имаха- прегърнати силно, без да кажат и дума, плачейки… едни от най- красивите, но също така и болезнени часове от краткия им живот..
- Пази се, добре ли?- попита Минхо, хванал нежната й главичка в дланите си, гледайки я в очите.- Недей да спираш тренировките, обличай се добре, храни се обилно..
- Не го казвай на мен… ти си този, който отива да живее сам в друг град.. Същото се отнася и за теб, нали знаеш?- отговори й с въпрос тя. Сега изглеждаше по-спокойна, но всъщност вътре в нея тя усещаше как сърцето й става на парчета…- Баща ти те чака, виж как натиска клаксона…
- Пази се..-повтори той и я целуна по челото. Усети как кръвта му кипва само при докосването, но вече беше прекалено късно, за да мисли за това.. Той бързо се качи в колата и потегли.. Зад него ХаНи гледаше как първата й любов си заминава завинаги..
- Глупак такъв..-мълвеше си тя, гледайки отдалечаващата се кола.- Трябваше да ми дадеш време за да свикна с факта, че няма да те има.. трябваше да ми дадеш шанс да ти призная.. ОБИЧАМ ТЕ, ГЛУПАКО!!- извика тя, но никой не я чу от шума на гръмотевиците..


Изминаха години, Минхо дебютира, стана популярен, момичета се редяха пред него, но той никога не забрави футбол запалянкото, наречено ХаНи.. Останалите членове му се чудеха как може да не обръща внимание на момичетата..
Един ден всички бяха излезли на пазар, за избиране на подарък за сънбе от тяхната компания. Отидоха в новия мол, в който досега не бяха влизали..
- Сънбе нали е музикант, трябва някой инструмент да му купим!- предложи Оню.
- Правилно! Да намерим някой магазин за инструменти!- съгласи се Блинг Блинг.
- Е добре де, някой да знае дали той може да свири на нещо?-попита Темин.
- Китара.. Хьонг може да свири на китара..- обади се Минхо, съвсем отчаян от напредъка им.
- Добре тогаваа! Към китарите!- ентусиазира се Кий и започна да търси такива.
Не след дълго се озоваха в малък магазин за музикални инструменти. И петимата нахлуха вътре и започнаха да разглеждат.
- Добър ден, мога ли да ви помогна?- попита един женски глас.
- Ами, търсим китара..-отговори Минхо, обръщайки се към гласа.- Ха-Ха-ХАНИ?!?- изумено изкрещя той и стресна останалите.
- МИНХО?!? Господи, мислех, че никога повече няма да те видя!!- викна момичето и скочи в прегръдките му. Минхо я хвана силно и започна да я върти на място. Останалите четирима, шокирани от гледката, се погледнаха с поглед „Ама това нашия Минхо ли е?”…

- виждам, че вървиш прекрасно!- каза Минхо, когато с ХаНи седнаха на едно кафене, оставяйки другите да се приберат.
- Ами дам.. вървя, скачам, тичам.. всичко което един нормален човек може да прави.- отговори й ХаНи с огромна усмивка.
- Уооу.. браво на теб! Разкажи мии, какво търсиш тук? Как е брат ти? Не стой така!
- Ами.. дойдох тук да уча. Живея заедно с брат си, той се премести около година след като ти си тръгна.. Сега след няколко месеца ще отива в армията.. Айго, оставам сама вкъщи, КЕФ!- разказа набързо тя.
- Защо не се свързахте с мен?-попита сериозно Минхо.
- Yaaaah, кой не се опита да те намери? Откакто дебютира се опитваме да те намерим.. но не можем. Ама съм ви голяма фенка- концерти, предавания, изяви- все съм там!
- Чудя се как не съм те видял.. но повече не може да ми бягаш. Научих къде работиш, вече когато имам време ще никна тук, да знаеш!
- Винаги си добре дошъл, Минхо..- каза нежно тя и го хвана за ръката.

И така месеците отново започнаха да минават бързо.. SHINee си отпочинаха, издадоха RDD, Ън Че се появи.. Но Минхо все още продължаваше да я посещава в магазинчето, когато има време. И двамата се бяха променили доста- вече темата футбол беше изоставена, сега говореха за всичко, освен него.. и все пак, и двамата все още усещаха онези стари чувства, останали дълбоко в душите им.
Основният им проблем бе, че се страхуваха да покажат чувствата си един към друг. И двамата си падаха малко задръстени и не разбираха, че и отсрещната страна изпитва нещо към тях. Ето тук факторът Ън Че се притече на помощ. Тя успя да им поотвори очите мъничко, което бе достатъчно..
„Аахх, явно подраних..”си помисли Минхо, докато сядаше на една от пейките в игрището. „Дано да е облечена дебело, да не се разболее..”каза си той и се сети сладкия спомен, добит едва преди няколко дни.
-Yaaaah, ще се разболееш така! Ън Че ни стига, не искам и ти да влезеш в болницата!- ядосано викна Минхо, когато видя ХаНи в двора на болницата без яке.
- Няма страшно..не ми е студено.- отговори й тя с усмивка.
- Да бе, трънки.. облечи го!- заповяда му той и й даде своето яке.
-НЯМА!
-Облечи ГО!
-Абе няма! Не искам!
-Абе няма не искам! Обличай иначе аз ще те облека!
- Оффф, хубаво.. Ето, стана ли?
- Дам.. така съм по-спокоен. Ела да седнем.- предложи той и показа пейката.
- Тя ще се оправи, нали?- попита тя разтревожена.
- Няма страшно.. не съм чувал за случаи, в които хора са ослепявали заради грешно използване на парфюми. Бъди спокойна.-успокои я той.
-Дано да се оправи преди..-тихо каза тя.
-Преди какво?- заинтересувано попита Минхо.
-Преди да замина..-отговори тя, с наведена глава.
-МОЛЯ?! Къде заминаваш?!?- изумен попита Харизмата.
- Нашите ми предложиха да замина в чужбина и там да продължа образованието си..-обясни тихо тя.
-Yaaaah, какво й има на образователната система на Корея?! Това пък откъде излезе?! Защо пък трябва да си заминеш?!! Yaaaah, ще полудея..- паникьоса се Минхо.
- Не е задължително, просто ми предложиха.. но мисля да приема..
- Защо?!
-Ами.. не че не ми харесва тук, просто няма нещо или някой, който да ме задържа..
- Отиваш само защото нямаш причина да останеш тук, така ли?- сериозно я попита той.
- Да.. а и искам да се отдалеча малко от.. теб..
- ОТ МЕН?! Това пък откъде излезе?!- шокира се отново Харизмата.
- Минхо.. никога не ти светна лампата, нали?..
- За кое?
- Че ти беше първата ми любов, глупако!- призна си ХаНи.- Още преди да си заминеш те обичах.. когато си тръгна, ти взе част от мен и в замяна ми даде единствено болка.. мислех, че в годините, които не те виждах някак съм го преживяла, но сега.. като те виждам толкова близо до мен.. не мога да издържа, разбираш ли?..- каза тя, трудно сдържайки сълзите си. Стана от пейката и продължи.- Затова избирам да отида далеч.. не искам да си пълня главата с празни надежди и после отново да бъда изоставената..-тя направи крачка напред.- Сбогом, Минхо.. пази се..
Харизмата се опитваше да асимилира казаното от нея. Мисълта, че няма да може да я види- от това се страхуваше най-много. Той инстинктивно стана и я прегърна силно.
-СТОЙ!- извика той, сложил лицето си в гърба й.- Моля те.. остани.. заради мен..- продължи той с по-нисък глас.- аз.. аз.. те обичам!...

„Айго, колко неловко!” си помисли той и разтърси главата си, но после размисли. „Неловко или не, заради тази постъпка сега си най-щастливия човек, Чой Минхо.. Гордея се с теб, човече!”похвали той себе си и се усмихна със своята очарователна усмивка. Неговите мисли прекъсна звънкият глас на ХаНи:
- Еййй, ти там! Много ли чака?- викаше тя, докато вървеше към него.
- Дааа, доста! Мислех. Че ще остарея тук!- пошегува се той и я прегърна.
- Без да преувеличаващ!- скара му се ХаНи.- Ееее, кажи сега, какво имаше да ми съобщиш, че не можа през телефона?...


ПП от автора:
Анйонг~~
Такааа.. за това, което току-що прочетохте:
Мислех доста дълго дали да направя нещо такова, защото имах чувството, че не обръщам много внимание на Харизмата ни xD
Надявам се да ви е харесало и че не съм ви разочаровала, щото на мен лично ми допада :)) Очаквам да прочета и вашите мнения

http://www.last.fm/user/nasa__

2655+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 21, 2010 4:47 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

леле невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 132400 историята на ХаНи и Минхо е невероятна 5+1=1 ? o_0  - Page 11 132400 с нетърпение чакам да видя какво е искал да й каже 5+1=1 ? o_0  - Page 11 196680 чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 23895

http://smiley92.tumblr.com/

2665+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 22, 2010 5:57 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

39та ГЛАВА


- Ооо, ЪнЧе, върна ли се?- опита се да смени темата Кий.- Как ти мина деня?
- Мина сууупер!- хвана се тя.- Разгледах договора- произведение на изкуството! Ще работя с почти всички в JYP и Cube! Тази година ще завладеем индустрията! Вие изобщо не се намесвайте според мен.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 Cz12- заплашително им каза тя.- А сега, моля да ми отговорите на въпроса- какво му е на Минхо?
- Ами.. мениджъра..- тихо каза Блинг.
- Да не е научил за връзката им с ХаНи?!?- стресна се Ънче.
- Не..
- ЗА НАШАТА ЛИ НАУЧИЛ?!?
- Yaah, спокойно.. нищо не е научавал!- успокои я Блинг Блинг.
- Ех, то дори и да беше, нямаше значение..-изхили се ЪнЧе.- Ии, по темата моля!
- Еййш, колко си бавен хьонг!- ядосано се обади Темин.- Уредил ни е двуседмична програма в Япония, Китай и други.. утре по обяд заминаваме..
- Ооу.. разбирам..- каза ЪнЧе и погледна като тъжно детенце.
- Ей, не се сърдиш, нали?- попита Оню.
- Нее, оппа, ти пък.. това си е работата ви, защо да се сърдя.. Успех!- каза тя с фалшива усмивка.- Вървете да си стягате багажа, аз ще се заема с вечерята..

Цялата вечер мина мълчалива. Момчетата си приготвиха багажа. Оню се чудеше дали ще може да намери някое свястно пилешко, Темин и Кий не искаха да се разделят от ЪнЧе, Минхо от своя страна беше разтревожен за ХаНи, която не прие новината толкова добре. Джонгхюн не смееше да отиде при ЪнЧе, незнайно защо. А тя се бе усамотила в музикалната стая и твореше. Излезе чак когато всички си легнаха, или тя така си мислеше.. Отиде в балкона и тихо започна да свири на хармоника.. изсвири това, което бе композирала цяла вечер. Но това парче бе нещо ново за нея- за първи път нещо нейно звучеше толкова.. влюбено. Преди, колкото и да се опитваше тя не можеше да създаде нещо такова. „Явно наистина човек не може да пресъздаде чувство, ако не го е изпитвал..Татко излезе прав, отново..” помисли си тя и се усмихна леко, спирайки изпълнението си. Изведнъж чу как някой зад нея пляска.
- Yaaaah, беше прекрасно 5+1=1 ? o_0  - Page 11 67!- извика Jjong развълнуван.- За първи път те чувам да свириш на хармоника, адски си добра!
- Беше ми първия инструмент, нормално е..- смутена отвърна тя.
Блинг Блинг се приближи до нея и преплете ръце пред корема й.
- Ммм.. де да можех да бъда хармониката ти..- прошепна й той на ухото.
- Хаха, защо? Знаеш ли колко пъти съм го хвърляла по главата на Темин като малка?- засмя се напрегнато тя. Лекото докосване на носът му във врата й караше нейната кръв да кипне.
- Няма значение.. все пак винаги, когато ме използваше, щях да докосвам устните ти..- прошепна той нежно и целуна косата й. ЪнЧе остана без думи, затова просто се обърна към него и леко ухапа долната му устна. Jjong веднага отвърна и впи устни в нейните. Инстинктивно ръцете му я хванаха силно и отказваха да пускат. ЪнЧе пък галеше прекрасното му лице и все още не можеше да повярва, че той също изпитва чувства към нея. Колкото и да не искаха, те останаха без дъх и трябваше да се спрат.
- Ти.. не си ядосана, нали?- попита Блинги, докато все още я прегръщаше.
- Ооо, да, ужасно съм ядосана!- викна сериозно тя и го погледна в очите.
- Виж, не ми се ядосвай.. не че аз искам да отивам.
- Нее, не на теб.. кой каза че съм ядосана на теб? Мениджърът ви.. като го видя на място ще го застрелям!- ядосано каза тя.- Как може.. да ме разделя от приятелите ми?! От теб…-продължи срамежливо и облегна главата си в топлата гръд на Блинги.
- Хм.. ще му кажа да не се мярка пред теб..- отвърна й смеейки се Jjong.- Какво мислиш да правиш, докато ни няма?- попита той и й погали главата.
- Ами… ще се залея с работа. Ще композирам, ще свиря, ще пиша.. ще спортувам, ще шляя с момчетата от JYP и CUBE.. ще подреждам новия си апартамент..ще слушам колко много на ХаНи й липсва Минхо и така.. все ще намеря нещо.- изброи тя набързо.
- А ти няма ли да казваш на ХаНи колко ти липсвам аз?- попита Jonghyun наперено.
- Не..-заряза го тя.
- ХЪ? 5+1=1 ? o_0  - Page 11 Cz26
- Аз.. Най-вероятно ще й го изсвиря..-искрено продължи ЪнЧе.- Не мисля че съм човек, който може да говори за това толкова лесно колкото нея. Знаеш ме..
- Ммм, да..- въздъхна доволно Блинг Блинг. „Все пак ти явно си другата ми половина..”си каза той на ум и я притисна още по-силно..

Пп:
5+1=1 ? o_0  - Page 11 09 Анйооонг~~
Ем... отново искам да споделя тревогите си с вас xD
Не знам дали си въобразявам, но мисля, че има спад в четящите, което значи, че не си върша работата както трябва 5+1=1 ? o_0  - Page 11 43
Затова, отново ще помоля всеки, който ми следи фантазиите да драсне един коментар, да знам кой чете и кой не 5+1=1 ? o_0  - Page 11 67 Ако ви мързи и една емотиконка е достатъчна, просто искам да си направя равносметка 5+1=1 ? o_0  - Page 11 87
Luv YA! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 22 xD



Последната промяна е направена от nasa__ на Вто Ное 23, 2010 4:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

http://www.last.fm/user/nasa__

2675+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 22, 2010 6:27 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Aз си го следяяя!! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 Cz49 Taка че не му мисли ми давай следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 Cz06

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2685+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 22, 2010 8:03 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Yess...аз го следя...просто МНОГО ме мързи да пиша xD Много сладка глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 561186

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2695+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 22, 2010 9:10 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

И аз си го следя най-редовно 5+1=1 ? o_0  - Page 11 23895 Супер глава..толкова нежна и някак си показваща чувствата на Блинги и ЪнЧе 5+1=1 ? o_0  - Page 11 196680 Чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 885866

http://smiley92.tumblr.com/

2705+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 23, 2010 7:53 am

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

I LOVE THIS FIC !!!!!! (h) 5+1=1 ? o_0  - Page 11 23895 5+1=1 ? o_0  - Page 11 23895

2715+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 23, 2010 12:59 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Охо следи се и то с огромен интерес !!! Думи нямам колко ми харесва това което пишеш.. 5+1=1 ? o_0  - Page 11 15286 Само да не ти минат пак мисли да спреш !! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 334849 Днес проченох двете последни глави, защото и аз като теб от училище не намирам време, но когато имам винаги влизам и чета.

П.П. nasa__ няма никакъв проблем за минуса, дори не бях забелязала, а и няма да ти го връщам момиче - ти луда ли си? Да ме радваш с такива хубави истории, а аз да ти дам минус, защото ти си ми дала по погрешка.. айго я се осъзнай!! 5+1=1 ? o_0  - Page 11 778320

2725+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 23, 2010 4:07 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омооооо омоооо омоо суперр е..Преди 2 дни окрих темата (чесно казано) и просто нямам думи фика е невероятен.Вече прочетох всички глави до сега ме е яд че ще трябва да седя и да чакам да пуснеш нова глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 324371 (незнам как ще издържа това напрежение.. но ще потърпя какво да се прави) Продължавай напред страхотно е 5+1=1 ? o_0  - Page 11 573765 Лелееее колко много неща изписах и все едно и също нещо казвам 5+1=1 ? o_0  - Page 11 699691

2735+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 23, 2010 4:30 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

И аз си го следяя 5+1=1 ? o_0  - Page 11 162205 Ън Че и Блинги са сууупер сладки 5+1=1 ? o_0  - Page 11 953 Както и Минхо и Хани.Така че по-бързо пускай следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 11 196680

2745+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 23, 2010 8:10 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

40та ГЛАВА

“Господи, колко е хубаво! Да можех да я държа така до края на живота си..”мислеше си Блинг Блинг, все още прегръщащ ЪнЧе. “Да можех да спра времето точно в този момент..” Той прекара пръстите си в меката й права коса и леко докосна ухото й. Усети… нещо студено и боцкащо.
- Yaaah, това пък какво е?- попита той шокиран и започна да разглежда. Отстрани изглеждаше като маймуна, която пощи друга маймуна.- Господи, ЪнЧе, сигурна ли си че днес е било нормален ден? Мисля, че са те упоили и сложили проследяващо устройство на ухото!!- започна да си измисля Блинги, далеч от разума. ЪнЧе започна да се смее като луда.
- MySpace Омона.. Добро въображение, Блинги! Наистина! MySpace
- Ще ми обясниш ли какво е това грамадното в ухото ти?- сериозно попита Jjong.
- Industrial се нарича!- поясни момичето.- А и защо гледаш само това ухо?- попита тя и обърна главата си, така че той да види и другото ухо.
- Ти.. тези нотичики..-трудно намираше думи Jonghyun.
- Мхмм..след години очакване най- сетне се надупчих MySpace! Не са ли сладки?
- Ти.. ти.. yaaaah, нямам думи за теб..- промълви Блинг Блинг, все още учуден.- Но не си ли прекалила малко? В смисъл.. наведнъж толкова много.. 1,2,3..4!- изуми се той докато броеше.
- Ами, ти ми подари 2, а на industrial’а му трябват още 2 места.. отдавна исках да си направя такъв MySpace
- Стоят страхотно!- призна Jjong след като се успокои.- Не те ли заболя?
- Не, даже не усетих..- отговори тя, прозявайки се.
- Спи ли ти се?
- Ами.. днес доста се уморих.. нескуик няма да ми трябва май MySpace
- Разбирам.. да те изпратя до стаята ти тогава..
- Аа не, не мисля да спя още!
- А какво ще правиш?
- Да влезем вътре и ще измислим нещо.. все пак след няколко часа ще отлетиш за Япония, нека да прекараме колкото можем повече време заедно..
- Съгласен!- зарадван отвърна Jonghyun.- Какво ще кажеш да гледаме телевизия?
- Добре..-съгласи се ЪнЧе, но след миг замисъл се сети.- Ама.. дали ще може да намерим нещо свястно? Полунощ е.. доколкото знам след 00:00 започват яко порно..Тоест,+19..
- Не беше ли ти тази, която ги навърши преди ден?
- Да ама.. просто.. не ми харесва сюжета на тези предавания..-срамежливо отговори тя.
- MySpace Смешна си.. да не мислиш, че ще гледаме такова? Ще намерим някой филм и толкова.- успокои я Блинги докато заемаше място на дивана. Той се настани удобно и потупа по него.- C’mon, настанявай се до мен.
- Такааам, да видиим..- ентусиазирано каза ЪнЧе и взе дистанционното след като се сгуши до него. Започна да сменя каналите. Първият бе научно-популярен –показваха живота на приматите, по-точно чифтосването..
- Ем.. никога не съм харесвала маймуни..-промърмори тя и смени канала.
- Нито пък аз..- съгласи се Блинг, чувстващ се малко неудобно.
- Такаам, следващия моля..-каза си ЪнЧе и смени канала.. Реклами- 10 секунди изчакване, реклами-10 секунди изчакване, реклами-10 секунди изчакване с надеждата, че ще излезе нещо…Резултат-в екрана сексшоп на живо, с жена обясняваща предимствата на нов модел вибратор и двама ужасно неловко чувстващи се на дивана.
- Ейшш, вземи, ти се пробвай.- подаде ЪнЧе дистанционното на Jonghyun.- Може твоя късмет да е по-голям.
- Добре..- съгласи се отново той. Грешка MySpace- в момента, който натисна бутона за смяна пред тях се появиха двама потни и пъшкащи порно звезди, правещи дооста dirty нещица.. Блинги се стресна и изпусна дистанционното, което паникьоса момичето още повече.
- СМЕНИ ГО, ДЕ MySpace!
- Д-д-да, веднага!- отвърна Блинги вече овладял ситуацията.
В крайна сметка се спряха на един отвратителен филм, в който извънземно превземаше телата на 2 жени и ги използваше като приемни майки за яйцата си. Затова през повечето време се занимаваха един с друг, отколкото да му обръщат внимание.. По едно време Jonghyun изцяло престана да следи филма и започна да наблюдава ЪнЧе.. тя беше си извадила чувала, подарен от Уве и бе останала по потник, защото й бе станало топло.. този потник пък бе няколко размера по- голям за нея, което от време на време позволяваше на Jjong да види по някоя дантела от сутиена й.. той усети моментален прилив на енергия и хормони в себе си, които не можеше да сдържи.
- Оф боже Господи, по-тъп филм от този не бях виждала.. и не от къде да е, от ушите им ги оплождаMySpace, МА МОЛЯ ТИ САMySpace!- критикуваше ЪнЧе в края. Тя погледна Блинги, за да чуе и неговото мнение, но срещна неговия изпиващ поглед.Без да си кажат дума, тя разбра за какво става въпрос, но се направи на ударена.- Ъмм.. защо ме гледаш така?- попита тя.- Yaaah, какво ста..?!- опита се да се доизкаже тя, но Jjong вече беше впил устни в нейните. Той полека я накара да легне на дивана и застана върху нея, без да спре с целувката. ЪнЧе схващаше накъде бият нещата- за първи път усещаше толкова желание и страст в него.Той прекара ръце под потника й, което накара момичето да изтръпне. За секунда той я остави да си поеме дъх и през това време нежно махна това парче плат от нея. След това продължи надолу- дългият й врат, изящните й гърди, стегнатият й стомах- нито едно място не остана нецелунато. ЪнЧе изпитваше неописуема еуфория при всяко негово докосване. Тя се чувстваше като човек в кома- виждаше, чуваше, усещаше всичко, но не можеше да мръдне и малкия си пръст… но ако истинската кома беше толкова великолепна, никой нямаше да иска да се събуди от нея..
Изведнъж ЪнЧе усети как той стиска дупето й. “Господи, какво ми става?!? Това ли е чувството, за което Уве ми говореше толкова много?! Айгоо..” помисли си тя и изпъшка силно.
Jonghyun искаше да разузнае всяка част от нея. Всичко, всичко..абсолютно всичко! Мисълта, че той ще е първият, който е правил това единствено го правеше още по-нетърпелив. Верно, досега е бил с други момичета, но те винаги са били по-опитни от него.. Радваше се, че този път той е учителя.. Той плъзна ръката си към крака й, след това отново нагоре.. “Ммм, не.. пижамата й ми пречи..”помисли си той и пъхна ръка под пижамите й. “Толкова меко..”си каза той и отново й стисна бедрото. В този момент той усети, че нещо се е събудило в него. “Oops, разсънихме малкия..хмм, дали да минем на следващия етап, господин Jonghyun junior?” си каза той наум и се усмихна мръснишки.
“KIM JONGHYUN! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Аз така ли те учих?!” разкрещя му се в главата му един познат глас. Да, това беше баща му. Пред очите му започна да се появява стар спомен.. “Ей, разбойник такъв! Как може да закачаш момичетата така, бе келеш?!” викаше му баща му, когато той още бе в гимназията. “Щом ще ухажваш момичета, първо спечели доверието им, накарай ги да се влюбят в теб.. Не им скачай като разгонено животно! Ейш..Ако си истински мъж, би изчакал тя да ти се нахвърли..”
“Прав си, татко! MySpace” каза си той пак наум и бавно се придвижи до лицето на ЪнЧе. Отново впи устни в нейните, след това я погледна и каза:
- Това беше само за подготовка, госпожице.. Сега си отидете мирно в стаята и сънувайте сладко.. След 2 седмици, когато се върна очаквам вие да ми напомните къде бяхме останали..

http://www.last.fm/user/nasa__

2755+1=1 ? o_0  - Page 11 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 23, 2010 8:25 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Егати якия край.. думи нямам, думи.. в момента съм с една огромна усмивка на лицето си и с разтуптяно сърчице.. айгоо от къде ги мъдриш тези? Захващай се по-бързо да пишеш за завръщането им от Япония, че загорях колкото Блинги.. но по историята разбира се 5+1=1 ? o_0  - Page 11 982906

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите